Sergio Ramos is too cool for a regular ball

September 13th
Big balls for big boys
Matchday Live
LiverpoolHuddersfield19:00

Liverpool - Huddersfield

Liverpool are playing Huddersfield at the Premier League of England on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AugsburgBayer Leverkusen18:30

Augsburg - Bayer Leverkusen

Augsburg are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

BordeauxLyon18:45

Bordeaux - Lyon

Bordeaux are playing Lyon at the Ligue 1 of France on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Rio AvePorto19:30

Rio Ave - Porto

Rio Ave are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on April 26. The match will kick off 19:30 UTC.

AmstettenAustria W-217:10

Amstetten - Austria W-2

Amstetten are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria KlagenfurtFloridsdorfer AC17:10

Austria Klagenfurt - Floridsdorfer AC

Austria Klagenfurt are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Juniors OOHorn17:10

Juniors OO - Horn

Juniors OO are playing Horn at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

KapfenbergAustria Lustenau17:10

Kapfenberg - Austria Lustenau

Kapfenberg are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

LieferingBlau-Weis Linz17:10

Liefering - Blau-Weis Linz

Liefering are playing Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

RiedWiener Neustadt17:10

Ried - Wiener Neustadt

Ried are playing Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Vorwarts SteyrLafnitz17:10

Vorwarts Steyr - Lafnitz

Vorwarts Steyr are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

VitebskSlutsk13:45

Vitebsk - Slutsk

Vitebsk are playing Slutsk at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 13:45 UTC.

Dinamo MinskNeman15:30

Dinamo Minsk - Neman

Dinamo Minsk are playing Neman at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

BATEFC Minsk17:45

BATE - FC Minsk

BATE are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 17:45 UTC.

AntwerpStandard18:30

Antwerp - Standard

Antwerp are playing Standard at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Septemvri SofiaDunav Ruse13:00

Septemvri Sofia - Dunav Ruse

Septemvri Sofia are playing Dunav Ruse at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Cherno MoreLudogorets15:15

Cherno More - Ludogorets

Cherno More are playing Ludogorets at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 15:15 UTC.

LevskiBeroe17:30

Levski - Beroe

Levski are playing Beroe at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Lokomotiva ZagrebNK Istra 196116:00

Lokomotiva Zagreb - NK Istra 1961

Lokomotiva Zagreb are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AaB AalborgHobro17:00

AaB Aalborg - Hobro

AaB Aalborg are playing Hobro at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

VendsysselRanders FC17:00

Vendsyssel - Randers FC

Vendsyssel are playing Randers FC at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IlvesLahti15:30

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

RoPSKuPS15:30

RoPS - KuPS

RoPS are playing KuPS at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaasan PSSJK15:30

Vaasan PS - SJK

Vaasan PS are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ChateaurouxLe Havre18:00

Chateauroux - Le Havre

Chateauroux are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontParis FC18:00

Clermont - Paris FC

Clermont are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Gazelec AjaccioSochaux18:00

Gazelec Ajaccio - Sochaux

Gazelec Ajaccio are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

GrenobleBeziers18:00

Grenoble - Beziers

Grenoble are playing Beziers at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NancyAjaccio18:00

Nancy - Ajaccio

Nancy are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

OrleansTroyes18:00

Orleans - Troyes

Orleans are playing Troyes at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Red StarMetz18:00

Red Star - Metz

Red Star are playing Metz at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ValenciennesNiort18:00

Valenciennes - Niort

Valenciennes are playing Niort at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

IngolstadtDynamo Dresden16:30

Ingolstadt - Dynamo Dresden

Ingolstadt are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

KolnDarmstadt16:30

Koln - Darmstadt

Koln are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Sonnenhof GrosaspachHallescher FC17:00

Sonnenhof Grosaspach - Hallescher FC

Sonnenhof Grosaspach are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ValurVikingur R.20:00

Valur - Vikingur R.

Valur are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on April 26. The match will kick off 20:00 UTC.

BeneventoCosenza19:00

Benevento - Cosenza

Benevento are playing Cosenza at the Serie B of Italy on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Zaglebie LJagiellonia16:00

Zaglebie L - Jagiellonia

Zaglebie L are playing Jagiellonia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Piast GliwiceCracovia18:30

Piast Gliwice - Cracovia

Piast Gliwice are playing Cracovia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Concordia ChiajnaGaz Metan Medias18:00

Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias

Concordia Chiajna are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NitraPodbrezova16:30

Nitra - Podbrezova

Nitra are playing Podbrezova at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

NumanciaDeportivo19:00

Numancia - Deportivo

Numancia are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

OrgryteVasteras17:00

Orgryte - Vasteras

Orgryte are playing Vasteras at the Superettan of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Istanbul BasaksehirGoztepe17:30

Istanbul Basaksehir - Goztepe

Istanbul Basaksehir are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Guangzou R FShenzhen FC11:35

Guangzou R F - Shenzhen FC

Guangzou R F are playing Shenzhen FC at the Super League of China on April 26. The match will kick off 11:35 UTC.

Cerezo OsakaOita Trinita05:00

Cerezo Osaka - Oita Trinita

Cerezo Osaka are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Avispa FukuokaMontedio Yamagata03:00

Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata

Avispa Fukuoka are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on April 27. The match will kick off 03:00 UTC.

V-Varen NagasakiKagoshima United05:00

V-Varen Nagasaki - Kagoshima United

V-Varen Nagasaki are playing Kagoshima United at the J-League 2 of Japan on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Pohang SteelersSuwon Bluewings10:30

Pohang Steelers - Suwon Bluewings

Pohang Steelers are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Jeju UnitedSangju Sangmu05:00

Jeju United - Sangju Sangmu

Jeju United are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Gangwon FCDaegu FC07:00

Gangwon FC - Daegu FC

Gangwon FC are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Jeonnam DragonsBusan I Park06:00

Jeonnam Dragons - Busan I Park

Jeonnam Dragons are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul E-LandBucheon 199506:00

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Dinamo SamarkandNavbahor Namangan12:30

Dinamo Samarkand - Navbahor Namangan

Dinamo Samarkand are playing Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 12:30 UTC.

BuxoroBunyodkor14:35

Buxoro - Bunyodkor

Buxoro are playing Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 14:35 UTC.

Nasaf QarshiOlmaliq FK14:35

Nasaf Qarshi - Olmaliq FK

Nasaf Qarshi are playing Olmaliq FK at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 14:35 UTC.

WAC CasablancaMamelodi Sundowns19:00

WAC Casablanca - Mamelodi Sundowns

WAC Casablanca are playing Mamelodi Sundowns at the Playoffs of Caf Champions League on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Chippa UnitedFC Cape Town18:00

Chippa United - FC Cape Town

Chippa United are playing FC Cape Town at the Premier League of South Africa on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

PueblaTigres00:00

Puebla - Tigres

Puebla are playing Tigres at the Clausura of Mexico on April 27. The match will kick off 00:00 UTC.

MoreliaTijuana02:00

Morelia - Tijuana

Morelia are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Brasil de PelotasBragantino22:15

Brasil de Pelotas - Bragantino

Brasil de Pelotas are playing Bragantino at the Serie B of Brasil on April 26. The match will kick off 22:15 UTC.

Operario PRAmerica MG22:15

Operario PR - America MG

Operario PR are playing America MG at the Serie B of Brasil on April 26. The match will kick off 22:15 UTC.

Sao BentoAtletico GO00:30

Sao Bento - Atletico GO

Sao Bento are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Sport RecifeOeste00:30

Sport Recife - Oeste

Sport Recife are playing Oeste at the Serie B of Brasil on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Colo ColoAntofagasta00:30

Colo Colo - Antofagasta

Colo Colo are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Generali DiazGuarani A23:30

Generali Diaz - Guarani A

Generali Diaz are playing Guarani A at the Apertura of Paraguay on April 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Academia CantolaoUTC Cajamarca22:45

Academia Cantolao - UTC Cajamarca

Academia Cantolao are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on April 26. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport BoysMolinos El Pirata01:00

Sport Boys - Molinos El Pirata

Sport Boys are playing Molinos El Pirata at the Primera Division, Apertura of Peru on April 27. The match will kick off 01:00 UTC.

Melbourne CityCentral Coast Mariners09:50

Melbourne City - Central Coast Mariners

Melbourne City are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on April 26. The match will kick off 09:50 UTC.

Enosis Paralimni4 - 1OnisillosFull TimeFT

Enosis Paralimni - Onisillos

Enosis Paralimni played Onisillos at the Club Friendlies of International on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. Enosis Paralimni won 4-1.

GrIFKHIFK15:00

GrIFK - HIFK

GrIFK are playing HIFK at the Club Friendlies of International on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Kyrgyzstan U-19 WBangladesh U-19 W12:00

Kyrgyzstan U-19 W - Bangladesh U-19 W

Kyrgyzstan U-19 W are playing Bangladesh U-19 W at the Friendlies - Woman of International on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AraratArarat-Armenia12:00

Ararat - Ararat-Armenia

Ararat are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AllerheiligenBad Gleichenberg17:00

Allerheiligen - Bad Gleichenberg

Allerheiligen are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

FC WelsSturm-217:00

FC Wels - Sturm-2

FC Wels are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

GleisdorfDeutschlandsberger17:00

Gleisdorf - Deutschlandsberger

Gleisdorf are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

KalsdorfLendorf17:00

Kalsdorf - Lendorf

Kalsdorf are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Union VolkermarktHertha Wels17:00

Union Volkermarkt - Hertha Wels

Union Volkermarkt are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

VolkermarktGrazer AK17:00

Volkermarkt - Grazer AK

Volkermarkt are playing Grazer AK at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

WeizStadl-Paura17:00

Weiz - Stadl-Paura

Weiz are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ReichenauSchwaz16:30

Reichenau - Schwaz

Reichenau are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

SeekirchenBischofshofen17:00

Seekirchen - Bischofshofen

Seekirchen are playing Bischofshofen at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Altach-2Anif-Salzburg-217:15

Altach-2 - Anif-Salzburg-2

Altach-2 are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 17:15 UTC.

ParndorfStadlau17:00

Parndorf - Stadlau

Parndorf are playing Stadlau at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Rapid-2Traiskirchen17:00

Rapid-2 - Traiskirchen

Rapid-2 are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

EbreichsdorfBruck-Leitha17:30

Ebreichsdorf - Bruck-Leitha

Ebreichsdorf are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

MannsdorfMattersburg-217:30

Mannsdorf - Mattersburg-2

Mannsdorf are playing Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

SchwechatLeobendorf17:30

Schwechat - Leobendorf

Schwechat are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

RGUOR WBOTSOR W10:00

RGUOR W - BOTSOR W

RGUOR W are playing BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Neman WSlavyanka W11:00

Neman W - Slavyanka W

Neman W are playing Slavyanka W at the Premier League - Women of Belarus on April 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Charleroi U-21Mouscron U-2117:30

Charleroi U-21 - Mouscron U-21

Charleroi U-21 are playing Mouscron U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Oud-HeverleeLommel United18:30

Oud-Heverlee - Lommel United

Oud-Heverlee are playing Lommel United at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

RoeselareTubize18:30

Roeselare - Tubize

Roeselare are playing Tubize at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Anderlecht WStandard W18:00

Anderlecht W - Standard W

Anderlecht W are playing Standard W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WGenk W18:30

Gent W - Genk W

Gent W are playing Genk W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Arda KardzhaliDobrudzha14:00

Arda Kardzhali - Dobrudzha

Arda Kardzhali are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kariana ErdenMontana14:00

Kariana Erden - Montana

Kariana Erden are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LovechLokomotiv Sofia14:00

Lovech - Lokomotiv Sofia

Lovech are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Hrvatski DragovoljacHajduk-215:00

Hrvatski Dragovoljac - Hajduk-2

Hrvatski Dragovoljac are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SesveteLucko15:00

Sesvete - Lucko

Sesvete are playing Lucko at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MedjimurjeKustosija18:00

Medjimurje - Kustosija

Medjimurje are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Boleslav U-190 - 1Sparta Prague U-19Half TimeHT

Boleslav U-19 - Sparta Prague U-19

Boleslav U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on April 26. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Sparta Prague U-19 is winning 0-1.

Frydek MistekValasske Mezirici15:00

Frydek Mistek - Valasske Mezirici

Frydek Mistek are playing Valasske Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Velke MeziriciHodonin-Sardice15:00

Velke Mezirici - Hodonin-Sardice

Velke Mezirici are playing Hodonin-Sardice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

VrchovinaLisen15:00

Vrchovina - Lisen

Vrchovina are playing Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

HanackaOdra Petrkovice16:00

Hanacka - Odra Petrkovice

Hanacka are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Arsenal U-23Leicester City U-2318:00

Arsenal U-23 - Leicester City U-23

Arsenal U-23 are playing Leicester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Fulham U-23Norwich U-2318:00

Fulham U-23 - Norwich U-23

Fulham U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Manchester Utd U-23Wolves U-2318:00

Manchester Utd U-23 - Wolves U-23

Manchester Utd U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Stoke City U-23Reading U-2318:00

Stoke City U-23 - Reading U-23

Stoke City U-23 are playing Reading U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

LIF VikingurB36 Torshavn17:00

LIF Vikingur - B36 Torshavn

LIF Vikingur are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

AvranchesDrancy18:00

Avranches - Drancy

Avranches are playing Drancy at the National 1 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Wolfsburg-2St. Pauli-217:00

Wolfsburg-2 - St. Pauli-2

Wolfsburg-2 are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

LubeckDrochtersen17:30

Lubeck - Drochtersen

Lubeck are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

ElversbergSteinbach17:00

Elversberg - Steinbach

Elversberg are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

SV LippstadtViktoria Koln16:00

SV Lippstadt - Viktoria Koln

SV Lippstadt are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Bonner SCBorussia M-217:30

Bonner SC - Borussia M-2

Bonner SC are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Bayern-2Heimstetten17:00

Bayern-2 - Heimstetten

Bayern-2 are playing Heimstetten at the Regionalliga Bayern of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IllertissenBuchbach17:00

Illertissen - Buchbach

Illertissen are playing Buchbach at the Regionalliga Bayern of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Union FurstenwaldeBFC Dynamo16:00

Union Furstenwalde - BFC Dynamo

Union Furstenwalde are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AltglienickeBabelsberg 0316:30

Altglienicke - Babelsberg 03

Altglienicke are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Werder U-19RB Leipzig U-1914:00

Werder U-19 - RB Leipzig U-19

Werder U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SeligenportenEltersdorf16:30

Seligenporten - Eltersdorf

Seligenporten are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Curslack NeuengammeOsdorf17:00

Curslack Neuengamme - Osdorf

Curslack Neuengamme are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Barmbek-UhlenhorstConcordia Hamburg17:30

Barmbek-Uhlenhorst - Concordia Hamburg

Barmbek-Uhlenhorst are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Germania FriedrichstalNottingen16:00

Germania Friedrichstal - Nottingen

Germania Friedrichstal are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Brinkumer SVWerder-317:00

Brinkumer SV - Werder-3

Brinkumer SV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

OberneulandHastedt17:30

Oberneuland - Hastedt

Oberneuland are playing Hastedt at the Oberliga, Bremen of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

CloppenburgAtlas Delmenhorst17:30

Cloppenburg - Atlas Delmenhorst

Cloppenburg are playing Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Malchower SVAnker Wismar17:30

Malchower SV - Anker Wismar

Malchower SV are playing Anker Wismar at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Tennis BorussiaBSC Sud17:30

Tennis Borussia - BSC Sud

Tennis Borussia are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Wacker Nordhausen-2Wismut Gera17:00

Wacker Nordhausen-2 - Wismut Gera

Wacker Nordhausen-2 are playing Wismut Gera at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Engers 07Schott Mainz17:00

Engers 07 - Schott Mainz

Engers 07 are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

LynxLincoln18:30

Lynx - Lincoln

Lynx are playing Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

BohemiansWaterford18:45

Bohemians - Waterford

Bohemians are playing Waterford at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry CityCork City18:45

Derry City - Cork City

Derry City are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Sligo RoversFinn Harps18:45

Sligo Rovers - Finn Harps

Sligo Rovers are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

St Patrick'sUCD18:45

St Patrick's - UCD

St Patrick's are playing UCD at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

DundalkShamrock19:00

Dundalk - Shamrock

Dundalk are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BrayCabinteely18:45

Bray - Cabinteely

Bray are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

ShelbourneGalway18:45

Shelbourne - Galway

Shelbourne are playing Galway at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford YouthsAthlone Town18:45

Wexford Youths - Athlone Town

Wexford Youths are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Empoli U-19Roma U-1913:00

Empoli U-19 - Roma U-19

Empoli U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina U-19Juventus U-1915:00

Fiorentina U-19 - Juventus U-19

Fiorentina U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

PetangeFC Racing Union18:00

Petange - FC Racing Union

Petange are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Tarxien RainbowsFloriana FC16:00

Tarxien Rainbows - Floriana FC

Tarxien Rainbows are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Birkirkara FCSenglea Athletic18:00

Birkirkara FC - Senglea Athletic

Birkirkara FC are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Qormi FCMosta18:00

Qormi FC - Mosta

Qormi FC are playing Mosta at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

St. AndrewsGzira United18:00

St. Andrews - Gzira United

St. Andrews are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

SirensSwieqi United16:00

Sirens - Swieqi United

Sirens are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Pembroke AthletaZebbug Rangers18:15

Pembroke Athleta - Zebbug Rangers

Pembroke Athleta are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on April 26. The match will kick off 18:15 UTC.

Codru LozovaZimbru13:30

Codru Lozova - Zimbru

Codru Lozova are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on April 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PetrocubSherif15:30

Petrocub - Sherif

Petrocub are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

CahulDacia-Buiucani14:00

Cahul - Dacia-Buiucani

Cahul are playing Dacia-Buiucani at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SingereiSpartanii Selemet14:00

Singerei - Spartanii Selemet

Singerei are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SiretiTighina14:00

Sireti - Tighina

Sireti are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Almere City FCPSV-218:00

Almere City FC - PSV-2

Almere City FC are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Cambuur LeeuwardenMVV Maastricht18:00

Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht

Cambuur Leeuwarden are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

EindhovenAZ-218:00

Eindhoven - AZ-2

Eindhoven are playing AZ-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

FC OssDordrecht 9018:00

FC Oss - Dordrecht 90

FC Oss are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Go Ahead EaglesRKC18:00

Go Ahead Eagles - RKC

Go Ahead Eagles are playing RKC at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NECTwente18:00

NEC - Twente

NEC are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

RodaDen Bosch18:00

Roda - Den Bosch

Roda are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Sparta RotterdamAjax-218:00

Sparta Rotterdam - Ajax-2

Sparta Rotterdam are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

TelstarVolendam18:00

Telstar - Volendam

Telstar are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Utrecht-2Helmond Sport18:00

Utrecht-2 - Helmond Sport

Utrecht-2 are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax WADO Den Haag W17:30

Ajax W - ADO Den Haag W

Ajax W are playing ADO Den Haag W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

PSV WTwente W17:30

PSV W - Twente W

PSV W are playing Twente W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Achilles 29 WVV Alkmaar W17:30

Achilles 29 W - VV Alkmaar W

Achilles 29 W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen WBarendrecht W17:30

Heerenveen W - Barendrecht W

Heerenveen W are playing Barendrecht W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Aalesund-2Spjelkavik17:00

Aalesund-2 - Spjelkavik

Aalesund-2 are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

FlekkeroyVindbjart16:30

Flekkeroy - Vindbjart

Flekkeroy are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

OliveirenseSC Farense18:00

Oliveirense - SC Farense

Oliveirense are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Aerostar Bacau9 - 0BrailaFull TimeFT

Aerostar Bacau - Braila

Aerostar Bacau played Braila at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. Aerostar Bacau won 9-0.

Energeticianul2 - 2UTA AradFull TimeFT

Energeticianul - UTA Arad

Energeticianul played UTA Arad at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Luceafarul Oradea2 - 2MioveniFull TimeFT

Luceafarul Oradea - Mioveni

Luceafarul Oradea played Mioveni at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Metaloglobus1 - 0Sportul SnagovFull TimeFT

Metaloglobus - Sportul Snagov

Metaloglobus played Sportul Snagov at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. Metaloglobus won 1-0.

Pandurii4 - 0BalotestiFull TimeFT

Pandurii - Balotesti

Pandurii played Balotesti at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. Pandurii won 4-0.

Universitatea ClujRipensia Timisoara15:30

Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara

Universitatea Cluj are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ASU Poli TimisoaraACS Poli Timisoara16:00

ASU Poli Timisoara - ACS Poli Timisoara

ASU Poli Timisoara are playing ACS Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo-DAkhmat-D14:30

Dinamo-D - Akhmat-D

Dinamo-D are playing Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Pskov-747Chertanovo-215:00

Pskov-747 - Chertanovo-2

Pskov-747 are playing Chertanovo-2 at the PFL, Zapad of Russia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Khimki-2Sokol10:00

Khimki-2 - Sokol

Khimki-2 are playing Sokol at the PFL, Center of Russia on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

SaturnDynamo Br16:00

Saturn - Dynamo Br

Saturn are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Yenisey WCSKA W12:00

Yenisey W - CSKA W

Yenisey W are playing CSKA W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Chertanovo WKubanochka W13:00

Chertanovo W - Kubanochka W

Chertanovo W are playing Kubanochka W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Zvezda WTorpedo Izhevsk W14:00

Zvezda W - Torpedo Izhevsk W

Zvezda W are playing Torpedo Izhevsk W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv WRyazan W16:00

Lokomotiv W - Ryazan W

Lokomotiv W are playing Ryazan W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Ross CountyQueen of the South18:05

Ross County - Queen of the South

Ross County are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on April 26. The match will kick off 18:05 UTC.

RCP ValverdenoCD Coria19:00

RCP Valverdeno - CD Coria

RCP Valverdeno are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

MutilveraSan Juan18:30

Mutilvera - San Juan

Mutilvera are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

TrollhattanUtsiktens17:00

Trollhattan - Utsiktens

Trollhattan are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

SylviaNykoping17:00

Sylvia - Nykoping

Sylvia are playing Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IFK TidaholmOrebro Syrianska16:45

IFK Tidaholm - Orebro Syrianska

IFK Tidaholm are playing Orebro Syrianska at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 26. The match will kick off 16:45 UTC.

LausanneWinterthur18:00

Lausanne - Winterthur

Lausanne are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Istanbul Basaksehir U-21Goztepe U-2110:00

Istanbul Basaksehir U-21 - Goztepe U-21

Istanbul Basaksehir U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Hoffenheim U-19Porto U-1912:00

Hoffenheim U-19 - Porto U-19

Hoffenheim U-19 are playing Porto U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Barcelona U-19Chelsea U-1916:00

Barcelona U-19 - Chelsea U-19

Barcelona U-19 are playing Chelsea U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AvanhardObolon-Brovar10:30

Avanhard - Obolon-Brovar

Avanhard are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Hirnyk-SportRukh Vynnyky13:00

Hirnyk-Sport - Rukh Vynnyky

Hirnyk-Sport are playing Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MetallistKolos Kovalivka16:00

Metallist - Kolos Kovalivka

Metallist are playing Kolos Kovalivka at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Bala TownCaernarfon18:45

Bala Town - Caernarfon

Bala Town are playing Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Barry TownNewtown18:45

Barry Town - Newtown

Barry Town are playing Newtown at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

TNSConnah's QN18:45

TNS - Connah's QN

TNS are playing Connah's QN at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Cardiff MULlanelli18:45

Cardiff MU - Llanelli

Cardiff MU are playing Llanelli at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

CarmarthenAberystwyth18:45

Carmarthen - Aberystwyth

Carmarthen are playing Aberystwyth at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

LlandudnoCefn Druids18:45

Llandudno - Cefn Druids

Llandudno are playing Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

BudaiyaManama15:45

Budaiya - Manama

Budaiya are playing Manama at the Premier League of Bahrain on April 26. The match will kick off 15:45 UTC.

Baoding Yingli YitongTaizhou Yuanda07:00

Baoding Yingli Yitong - Taizhou Yuanda

Baoding Yingli Yitong are playing Taizhou Yuanda at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Hangzhou WuyueFujian Tianxin07:00

Hangzhou Wuyue - Fujian Tianxin

Hangzhou Wuyue are playing Fujian Tianxin at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Hubei Chufeng HeliJiangxi Liansheng07:00

Hubei Chufeng Heli - Jiangxi Liansheng

Hubei Chufeng Heli are playing Jiangxi Liansheng at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangsu YanchengDalian Chanjoy07:00

Jiangsu Yancheng - Dalian Chanjoy

Jiangsu Yancheng are playing Dalian Chanjoy at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

LhasaWuhan Three Towns07:00

Lhasa - Wuhan Three Towns

Lhasa are playing Wuhan Three Towns at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Nanjing ShayeGuangxi Baoyun07:00

Nanjing Shaye - Guangxi Baoyun

Nanjing Shaye are playing Guangxi Baoyun at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Qingdao Red LionsHebei Elite07:00

Qingdao Red Lions - Hebei Elite

Qingdao Red Lions are playing Hebei Elite at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Shanxi XinduYinchuan Helanshan07:00

Shanxi Xindu - Yinchuan Helanshan

Shanxi Xindu are playing Yinchuan Helanshan at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Shenzhen PengchengHunan Billows07:00

Shenzhen Pengcheng - Hunan Billows

Shenzhen Pengcheng are playing Hunan Billows at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Bali United1 - 0Persija68'

Bali United - Persija

Bali United are playing Persija at the Nacional cup of Indonesia on April 26. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Bali United is winning 1-0.

Sepidrood RashtFoolad13:45

Sepidrood Rasht - Foolad

Sepidrood Rasht are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 13:45 UTC.

Zob AhanTractor Sazi14:30

Zob Ahan - Tractor Sazi

Zob Ahan are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 14:30 UTC.

PersepolisSepahan15:45

Persepolis - Sepahan

Persepolis are playing Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 15:45 UTC.

Albirex Niigata WNTV Beleza W04:00

Albirex Niigata W - NTV Beleza W

Albirex Niigata W are playing NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Iga Kunoichi WParceiro Nagano W04:00

Iga Kunoichi W - Parceiro Nagano W

Iga Kunoichi W are playing Parceiro Nagano W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Nittaidai WJEF United W04:00

Nittaidai W - JEF United W

Nittaidai W are playing JEF United W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Nojima Stella WKobe Leonessa W04:00

Nojima Stella W - Kobe Leonessa W

Nojima Stella W are playing Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Vegalta Sendai WUrawa Red W04:00

Vegalta Sendai W - Urawa Red W

Vegalta Sendai W are playing Urawa Red W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

That RasAl Salt14:00

That Ras - Al Salt

That Ras are playing Al Salt at the Premier League of Jordan on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Al AqabaAl-Weehdat16:30

Al Aqaba - Al-Weehdat

Al Aqaba are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Busan KyotongGyeongju KHNP06:00

Busan Kyotong - Gyeongju KHNP

Busan Kyotong are playing Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

ChangwonDaejeon Korail06:00

Changwon - Daejeon Korail

Changwon are playing Daejeon Korail at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

GangneungGimhae06:00

Gangneung - Gimhae

Gangneung are playing Gimhae at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Mokpo CityCheonan City06:00

Mokpo City - Cheonan City

Mokpo City are playing Cheonan City at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Sporting MacauTim Iec11:05

Sporting Macau - Tim Iec

Sporting Macau are playing Tim Iec at the Elite League of Macao on April 26. The match will kick off 11:05 UTC.

Felda UnitedMelaka Utd13:00

Felda United - Melaka Utd

Felda United are playing Melaka Utd at the Super League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KedahSelangor FC13:00

Kedah - Selangor FC

Kedah are playing Selangor FC at the Super League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Darul Takzim-2Selangor United13:00

Darul Takzim-2 - Selangor United

Darul Takzim-2 are playing Selangor United at the Premier League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Kelantan FCPulau Pinang13:00

Kelantan FC - Pulau Pinang

Kelantan FC are playing Pulau Pinang at the Premier League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Arabi SC DohaUmm Salal SC14:15

Al Arabi SC Doha - Umm Salal SC

Al Arabi SC Doha are playing Umm Salal SC at the Emir Cup of Qatar on April 26. The match will kick off 14:15 UTC.

Al Gharrafa Club DohaAl Khor SC17:00

Al Gharrafa Club Doha - Al Khor SC

Al Gharrafa Club Doha are playing Al Khor SC at the Emir Cup of Qatar on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Hilal RiyadhAl Taawon16:00

Al Hilal Riyadh - Al Taawon

Al Hilal Riyadh are playing Al Taawon at the King's Cup of Saudi Arabia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Herafio AleppoJabala13:00

Herafio Aleppo - Jabala

Herafio Aleppo are playing Jabala at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HottinShorta13:00

Hottin - Shorta

Hottin are playing Shorta at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MajdIttihad13:00

Majd - Ittihad

Majd are playing Ittihad at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TaliyaNawaeir13:00

Taliya - Nawaeir

Taliya are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WahdaKarama13:00

Wahda - Karama

Wahda are playing Karama at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WathbahAl Sahel13:00

Wathbah - Al Sahel

Wathbah are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SukhothaiChiangrai United13:00

Sukhothai - Chiangrai United

Sukhothai are playing Chiangrai United at the League 1 of Thailand on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Dibba Al FujairahAjman14:00

Dibba Al Fujairah - Ajman

Dibba Al Fujairah are playing Ajman at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ittihad KalbaAl Sharjah14:00

Ittihad Kalba - Al Sharjah

Ittihad Kalba are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiAl Fujairah14:05

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Fujairah

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:05 UTC.

Hai PhongBinh Duong10:00

Hai Phong - Binh Duong

Hai Phong are playing Binh Duong at the V-League of Vietnam on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

EsperanceMonastir13:00

Esperance - Monastir

Esperance are playing Monastir at the National cup of Tunisia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SfaxienGafsa13:00

Sfaxien - Gafsa

Sfaxien are playing Gafsa at the National cup of Tunisia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Universidad QMAtletico San Francisco22:00

Universidad QM - Atletico San Francisco

Universidad QM are playing Atletico San Francisco at the LDF, Apertura of Dominican Republic on April 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo PetapaMalacateco02:00

Deportivo Petapa - Malacateco

Deportivo Petapa are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Plaza AmadorArabe Unido01:00

Plaza Amador - Arabe Unido

Plaza Amador are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on April 27. The match will kick off 01:00 UTC.

San Francisco FCAlianza FC02:00

San Francisco FC - Alianza FC

San Francisco FC are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Austin BoldReal Monarchs00:30

Austin Bold - Real Monarchs

Austin Bold are playing Real Monarchs at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

San Antonio ScorpionsTacoma Defiance00:30

San Antonio Scorpions - Tacoma Defiance

San Antonio Scorpions are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

New Mexico UnitedPortland Timbers-201:30

New Mexico United - Portland Timbers-2

New Mexico United are playing Portland Timbers-2 at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 01:30 UTC.

FresnoOrange County02:30

Fresno - Orange County

Fresno are playing Orange County at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 02:30 UTC.

LansingToronto-223:00

Lansing - Toronto-2

Lansing are playing Toronto-2 at the USL League One of Usa on April 26. The match will kick off 23:00 UTC.

TucsonTormenta02:30

Tucson - Tormenta

Tucson are playing Tormenta at the USL League One of Usa on April 27. The match will kick off 02:30 UTC.

Talleres CordobaTucuman00:10

Talleres Cordoba - Tucuman

Talleres Cordoba are playing Tucuman at the Copa de la Superliga of Argentina on April 27. The match will kick off 00:10 UTC.

Vitoria WMinas W18:00

Vitoria W - Minas W

Vitoria W are playing Minas W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Albany CreekThe Gap10:30

Albany Creek - The Gap

Albany Creek are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Taringa RoversCentenary Stormers07:00

Taringa Rovers - Centenary Stormers

Taringa Rovers are playing Centenary Stormers at the Brisbane Premier League of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Melbourne Knights0 - 0Green Gully Cavaliers7'

Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers

Melbourne Knights are playing Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on April 26. The match kicked off 09:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Avondale HeightsOakleigh Cannons05:15

Avondale Heights - Oakleigh Cannons

Avondale Heights are playing Oakleigh Cannons at the NPL Victoria of Australia on April 27. The match will kick off 05:15 UTC.

Adelaide Blue EaglesCroydon Kings05:30

Adelaide Blue Eagles - Croydon Kings

Adelaide Blue Eagles are playing Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide United U-21Adelaide Comets05:30

Adelaide United U-21 - Adelaide Comets

Adelaide United U-21 are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Campbelltown CityAdelaide Olympic05:30

Campbelltown City - Adelaide Olympic

Campbelltown City are playing Adelaide Olympic at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

South AdelaideWest Adelaide05:30

South Adelaide - West Adelaide

South Adelaide are playing West Adelaide at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Redlands United2 - 0Moreton Bay UnitedHalf TimeHT

Redlands United - Moreton Bay United

Redlands United are playing Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on April 26. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Redlands United is winning 2-0.

SWQ ThunderQueensland Lions07:00

SWQ Thunder - Queensland Lions

SWQ Thunder are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

ArmadaleInglewood United07:00

Armadale - Inglewood United

Armadale are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

BalcattaFloreat Athena07:00

Balcatta - Floreat Athena

Balcatta are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Bayswater CityPerth07:00

Bayswater City - Perth

Bayswater City are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Cockburn CityStirling Lions07:00

Cockburn City - Stirling Lions

Cockburn City are playing Stirling Lions at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

ECU JoondalupRockingham City07:00

ECU Joondalup - Rockingham City

ECU Joondalup are playing Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Perth Glory-2Sorrento FC07:00

Perth Glory-2 - Sorrento FC

Perth Glory-2 are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Sydney-2Sydney United03:00

Sydney-2 - Sydney United

Sydney-2 are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on April 27. The match will kick off 03:00 UTC.

Devonport CityLaunceston City06:30

Devonport City - Launceston City

Devonport City are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on April 27. The match will kick off 06:30 UTC.

Lake MacquarieMaitland04:30

Lake Macquarie - Maitland

Lake Macquarie are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 04:30 UTC.

Newcastle Jets-2Lambton Jaffas04:30

Newcastle Jets-2 - Lambton Jaffas

Newcastle Jets-2 are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 04:30 UTC.

Broadmeadow MagicWeston Bears07:00

Broadmeadow Magic - Weston Bears

Broadmeadow Magic are playing Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Riverina RhinosWoden Weston07:00

Riverina Rhinos - Woden Weston

Riverina Rhinos are playing Woden Weston at the NPL Capital Territory of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Liechtenstein U-170 - 6Faroe Islandes U-17Full TimeFT

Liechtenstein U-17 - Faroe Islandes U-17

Liechtenstein U-17 played Faroe Islandes U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. Faroe Islandes U-17 won 0-6.