Germany Regionalliga Sudwest Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Today
Freiburg-20 - 0Pirmasens13'

Freiburg-2 - Pirmasens

Freiburg-2 are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Upcoming Fixtures
February 23rd
Waldhof MannheimFSV Frankfurt13:00

Waldhof Mannheim - FSV Frankfurt

Waldhof Mannheim are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BalingenHessen Dreieich13:00

Balingen - Hessen Dreieich

Balingen are playing Hessen Dreieich at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PirmasensHoffenheim-213:00

Pirmasens - Hoffenheim-2

Pirmasens are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Kickers OffenbachUlm13:00

Kickers Offenbach - Ulm

Kickers Offenbach are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wormatia WormsMainz-213:00

Wormatia Worms - Mainz-2

Wormatia Worms are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HomburgAstoria Walldorf13:00

Homburg - Astoria Walldorf

Homburg are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfSaarbrucken13:00

Eintracht Stadtallendorf - Saarbrucken

Eintracht Stadtallendorf are playing Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SteinbachFreiburg-213:00

Steinbach - Freiburg-2

Steinbach are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

February 24th
Stuttgart-2Elversberg13:00

Stuttgart-2 - Elversberg

Stuttgart-2 are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Latest Results
December 8th
Saarbrucken3 - 1Stuttgart-2Full TimeFT

Saarbrucken - Stuttgart-2

Saarbrucken played Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Saarbrucken won 3-1.

Mainz-21 - 3Kickers OffenbachFull TimeFT

Mainz-2 - Kickers Offenbach

Mainz-2 played Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Kickers Offenbach won 1-3.

Ulm2 - 1PirmasensFull TimeFT

Ulm - Pirmasens

Ulm played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Ulm won 2-1.

Hoffenheim-23 - 0BalingenFull TimeFT

Hoffenheim-2 - Balingen

Hoffenheim-2 played Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Hoffenheim-2 won 3-0.

Hessen Dreieich0 - 3Waldhof MannheimFull TimeFT

Hessen Dreieich - Waldhof Mannheim

Hessen Dreieich played Waldhof Mannheim at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Waldhof Mannheim won 0-3.

FSV Frankfurt1 - 4SteinbachFull TimeFT

FSV Frankfurt - Steinbach

FSV Frankfurt played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Steinbach won 1-4.

Freiburg-23 - 2Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Freiburg-2 - Eintracht Stadtallendorf

Freiburg-2 played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Freiburg-2 won 3-2.

Astoria Walldorf3 - 2Wormatia WormsFull TimeFT

Astoria Walldorf - Wormatia Worms

Astoria Walldorf played Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Astoria Walldorf won 3-2.

December 7th
Elversberg2 - 0HomburgFull TimeFT

Elversberg - Homburg

Elversberg played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 7. The match kicked off 18:00 UTC. Elversberg won 2-0.

December 2nd
Kickers Offenbach2 - 1Astoria WalldorfFull TimeFT

Kickers Offenbach - Astoria Walldorf

Kickers Offenbach played Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 2. The match kicked off 13:00 UTC. Kickers Offenbach won 2-1.

Stuttgart-20 - 2HomburgFull TimeFT

Stuttgart-2 - Homburg

Stuttgart-2 played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 2. The match kicked off 13:00 UTC. Homburg won 0-2.

December 1st
Eintracht Stadtallendorf0 - 1FSV FrankfurtFull TimeFT

Eintracht Stadtallendorf - FSV Frankfurt

Eintracht Stadtallendorf played FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 1. The match kicked off 13:00 UTC. FSV Frankfurt won 0-1.

Steinbach0 - 1Hessen DreieichFull TimeFT

Steinbach - Hessen Dreieich

Steinbach played Hessen Dreieich at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 1. The match kicked off 13:00 UTC. Hessen Dreieich won 0-1.

Pirmasens0 - 0Mainz-2Full TimeFT

Pirmasens - Mainz-2

Pirmasens played Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 1. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saarbrucken3 - 0Freiburg-2Full TimeFT

Saarbrucken - Freiburg-2

Saarbrucken played Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 1. The match kicked off 13:00 UTC. Saarbrucken won 3-0.

November 30th
Waldhof Mannheim3 - 3Hoffenheim-2Full TimeFT

Waldhof Mannheim - Hoffenheim-2

Waldhof Mannheim played Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 30. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Balingen2 - 0UlmFull TimeFT

Balingen - Ulm

Balingen played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 30. The match kicked off 18:00 UTC. Balingen won 2-0.

Wormatia Worms0 - 2ElversbergFull TimeFT

Wormatia Worms - Elversberg

Wormatia Worms played Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 30. The match kicked off 18:00 UTC. Elversberg won 0-2.

November 26th
Homburg4 - 0Wormatia WormsFull TimeFT

Homburg - Wormatia Worms

Homburg played Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 26. The match kicked off 19:15 UTC. Homburg won 4-0.

November 25th
Mainz-22 - 2BalingenFull TimeFT

Mainz-2 - Balingen

Mainz-2 played Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 25. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

November 24th
Freiburg-21 - 1Stuttgart-2Full TimeFT

Freiburg-2 - Stuttgart-2

Freiburg-2 played Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 24. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulm0 - 2Waldhof MannheimFull TimeFT

Ulm - Waldhof Mannheim

Ulm played Waldhof Mannheim at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 24. The match kicked off 13:00 UTC. Waldhof Mannheim won 0-2.

FSV Frankfurt1 - 2SaarbruckenFull TimeFT

FSV Frankfurt - Saarbrucken

FSV Frankfurt played Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 24. The match kicked off 13:00 UTC. Saarbrucken won 1-2.

November 23rd
Elversberg0 - 1Kickers OffenbachFull TimeFT

Elversberg - Kickers Offenbach

Elversberg played Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 23. The match kicked off 18:30 UTC. Kickers Offenbach won 0-1.

Astoria Walldorf0 - 2PirmasensFull TimeFT

Astoria Walldorf - Pirmasens

Astoria Walldorf played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 23. The match kicked off 18:00 UTC. Pirmasens won 0-2.

Hoffenheim-21 - 2SteinbachFull TimeFT

Hoffenheim-2 - Steinbach

Hoffenheim-2 played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 23. The match kicked off 18:00 UTC. Steinbach won 1-2.

Hessen Dreieich0 - 2Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Hessen Dreieich - Eintracht Stadtallendorf

Hessen Dreieich played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 23. The match kicked off 18:00 UTC. Eintracht Stadtallendorf won 0-2.

November 11th
Hoffenheim-24 - 0Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Hoffenheim-2 - Eintracht Stadtallendorf

Hoffenheim-2 played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 11. The match kicked off 13:00 UTC. Hoffenheim-2 won 4-0.

November 10th
FSV Frankfurt1 - 1Freiburg-2Full TimeFT

FSV Frankfurt - Freiburg-2

FSV Frankfurt played Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 10. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hessen Dreieich1 - 1SaarbruckenFull TimeFT

Hessen Dreieich - Saarbrucken

Hessen Dreieich played Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 10. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Regionalliga Sudwest of Germany for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Germany's Regionalliga Sudwest in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Germany Regionalliga Sudwest's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Regionalliga Sudwest's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Germany's Regionalliga Sudwest matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Germany Regionalliga Sudwest's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Regionalliga Sudwest of Germany. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Germany Regionalliga Sudwest's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Regionalliga Sudwest of Germany.

There is 1 match being played in the Regionalliga Sudwest of Germany today. Freiburg-2 are playing Pirmasens.

You can check Germany Regionalliga Sudwest's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Regionalliga Sudwest you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Germany Regionalliga Sudwest's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Waldhof Mannheim are the leaders in the table with 48 points after 20 matches: they have won 15 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 3 and having 2 defeats this season scoring 51 goals - 2.55 per match, conceding 21 - 1.05 per match. Saarbrucken are 2nd with 40 points in 20 matches: they have won 12 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 41 goals - 2.05 per match, conceding 21 - 1.05 per match. Steinbach are 3rd with 40 points in 20 matches: they have won 12 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 28 goals - 1.40 per match, conceding 17 - 0.85 per match. Kickers Offenbach are 4th with 36 points in 20 matches: they have won 10 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 4 defeats this season scoring 39 goals - 1.95 per match, conceding 21 - 1.05 per match. Ulm are 5th with 36 points in 20 matches: they have won 11 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 3 and having 6 defeats this season scoring 25 goals - 1.25 per match, conceding 25 - 1.25 per match. Homburg are 6th with 35 points in 20 matches: they have won 11 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 2 and having 7 defeats this season scoring 30 goals - 1.50 per match, conceding 20 - 1.00 per match. Freiburg-2 are 7th with 30 points in 20 matches: they have won 8 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 6 defeats this season scoring 28 goals - 1.40 per match, conceding 26 - 1.30 per match. Hoffenheim-2 are 8th with 29 points in 20 matches: they have won 8 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 5 and having 7 defeats this season scoring 40 goals - 2.00 per match, conceding 32 - 1.60 per match. Elversberg are 9th with 27 points in 20 matches: they have won 8 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 3 and having 9 defeats this season scoring 22 goals - 1.10 per match, conceding 25 - 1.25 per match. Balingen are 10th with 25 points in 20 matches: they have won 6 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 7 and having 7 defeats this season scoring 20 goals - 1.00 per match, conceding 24 - 1.20 per match. Pirmasens are 11th with 24 points in 20 matches: they have won 6 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 8 defeats this season scoring 22 goals - 1.10 per match, conceding 30 - 1.50 per match. FSV Frankfurt are 12th with 23 points in 20 matches: they have won 6 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 5 and having 9 defeats this season scoring 23 goals - 1.15 per match, conceding 33 - 1.65 per match. Wormatia Worms are 13th with 20 points in 20 matches: they have won 6 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 2 and having 12 defeats this season scoring 21 goals - 1.05 per match, conceding 37 - 1.85 per match. Mainz-2 are 14th with 18 points in 20 matches: they have won 4 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 21 goals - 1.05 per match, conceding 29 - 1.45 per match. Hessen Dreieich are 15th with 18 points in 20 matches: they have won 4 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 21 goals - 1.05 per match, conceding 33 - 1.65 per match. Stuttgart-2 are 16th with 18 points in 20 matches: they have won 4 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 23 goals - 1.15 per match, conceding 37 - 1.85 per match. Astoria Walldorf are 17th with 17 points in 20 matches: they have won 4 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 5 and having 11 defeats this season scoring 24 goals - 1.20 per match, conceding 32 - 1.60 per match. Eintracht Stadtallendorf are 18th with 15 points in 20 matches: they have won 4 of their 20 matches in Regionalliga Sudwest, drawing 3 and having 13 defeats this season scoring 16 goals - 0.80 per match, conceding 32 - 1.60 per match.

Matchday Live
Celta Vigo0 - 2Levante56'

Celta Vigo - Levante

Celta Vigo are playing Levante at the La Liga of Spain on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Levante is winning 0-2.

Rayo VallecanoAtletico Madrid15:15

Rayo Vallecano - Atletico Madrid

Rayo Vallecano are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on February 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Real SociedadLeganes17:30

Real Sociedad - Leganes

Real Sociedad are playing Leganes at the La Liga of Spain on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

BarcelonaReal Valladolid19:45

Barcelona - Real Valladolid

Barcelona are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on February 16. The match will kick off 19:45 UTC.

HoffenheimHannover14:30

Hoffenheim - Hannover

Hoffenheim are playing Hannover at the Bundesliga of Germany on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

SchalkeSC Freiburg14:30

Schalke - SC Freiburg

Schalke are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

StuttgartRB Leipzig14:30

Stuttgart - RB Leipzig

Stuttgart are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

WolfsburgMainz14:30

Wolfsburg - Mainz

Wolfsburg are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Hertha BerlinWerder Bremen17:30

Hertha Berlin - Werder Bremen

Hertha Berlin are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CagliariParma17:00

Cagliari - Parma

Cagliari are playing Parma at the Serie A of Italy on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AtalantaAC Milan19:30

Atalanta - AC Milan

Atalanta are playing AC Milan at the Serie A of Italy on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

MarseilleAmiens16:00

Marseille - Amiens

Marseille are playing Amiens at the Ligue 1 of France on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AngersNice19:00

Angers - Nice

Angers are playing Nice at the Ligue 1 of France on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

MonacoNantes19:00

Monaco - Nantes

Monaco are playing Nantes at the Ligue 1 of France on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Brighton1 - 0Derby County42'

Brighton - Derby County

Brighton are playing Derby County at the FA Cup of England on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Brighton is winning 1-0.

WimbledonMillwall15:00

Wimbledon - Millwall

Wimbledon are playing Millwall at the FA Cup of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportManchester City17:30

Newport - Manchester City

Newport are playing Manchester City at the FA Cup of England on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

AZVV Venlo17:30

AZ - VV Venlo

AZ are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

HeerenveenPSV18:45

Heerenveen - PSV

Heerenveen are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles AlmeloFortuna18:45

Heracles Almelo - Fortuna

Heracles Almelo are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 18:45 UTC.

VitesseWillem II19:45

Vitesse - Willem II

Vitesse are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 19:45 UTC.

AberdeenSt. Mirren15:00

Aberdeen - St. Mirren

Aberdeen are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianHamilton15:00

Hibernian - Hamilton

Hibernian are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LivingstonDundee15:00

Livingston - Dundee

Livingston are playing Dundee at the Premier League of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

RangersSt. Johnstone15:00

Rangers - St. Johnstone

Rangers are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

NacionalFeirense15:30

Nacional - Feirense

Nacional are playing Feirense at the Primeira Liga of Portugal on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GuimaraesPortimonense18:00

Guimaraes - Portimonense

Guimaraes are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

PortoSetubal20:30

Porto - Setubal

Porto are playing Setubal at the Primeira Liga of Portugal on February 16. The match will kick off 20:30 UTC.

KortrijkCharleroi17:00

Kortrijk - Charleroi

Kortrijk are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OostendeEupen19:00

Oostende - Eupen

Oostende are playing Eupen at the First Division A of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Zulte-WaregemSint-Truiden19:00

Zulte-Waregem - Sint-Truiden

Zulte-Waregem are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Waasland-BeverenGent19:30

Waasland-Beveren - Gent

Waasland-Beveren are playing Gent at the First Division A of Belgium on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Botev Vratsa1 - 0Vitosha BistritsaFull TimeFT

Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa

Botev Vratsa played Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Botev Vratsa won 1-0.

Cherno More1 - 0CSKA Sofia14'

Cherno More - CSKA Sofia

Cherno More are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Cherno More is winning 1-0.

BotevSlavia Sofia15:30

Botev - Slavia Sofia

Botev are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

RijekaHajduk Split14:00

Rijeka - Hajduk Split

Rijeka are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NK GoricaInter-Zapresic16:30

NK Gorica - Inter-Zapresic

NK Gorica are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on February 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Bohemians 1905Olomouc14:00

Bohemians 1905 - Olomouc

Bohemians 1905 are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

PribramZlin14:00

Pribram - Zlin

Pribram are playing Zlin at the First League of Czech Republic on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SlovackoKarvina14:00

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League of Czech Republic on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

OstravaLiberec16:00

Ostrava - Liberec

Ostrava are playing Liberec at the First League of Czech Republic on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FC NordsjaellandHobro15:00

FC Nordsjaelland - Hobro

FC Nordsjaelland are playing Hobro at the Superliga of Denmark on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rotherham0 - 0Sheffield Wed10'

Rotherham - Sheffield Wed

Rotherham are playing Sheffield Wed at the Championship of England on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Aston VillaWest Bromwich Albion15:00

Aston Villa - West Bromwich Albion

Aston Villa are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BoltonNorwich City15:00

Bolton - Norwich City

Bolton are playing Norwich City at the Championship of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Ipswich TownStoke City15:00

Ipswich Town - Stoke City

Ipswich Town are playing Stoke City at the Championship of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Preston NENott. Forest15:00

Preston NE - Nott. Forest

Preston NE are playing Nott. Forest at the Championship of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield UtdReading15:00

Sheffield Utd - Reading

Sheffield Utd are playing Reading at the Championship of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CityBrentfordPostponedPst

Swansea City - Brentford

Swansea City are playing Brentford at the Championship of England on February 16.

Duisburg1 - 1Union Berlin56'

Duisburg - Union Berlin

Duisburg are playing Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Heidenheim2 - 1Hamburg56'

Heidenheim - Hamburg

Heidenheim are playing Hamburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Heidenheim is winning 2-1.

Ingolstadt2 - 0Bochum55'

Ingolstadt - Bochum

Ingolstadt are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ingolstadt is winning 2-0.

St. Pauli1 - 2Erzgebirge Aue54'

St. Pauli - Erzgebirge Aue

St. Pauli are playing Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Erzgebirge Aue is winning 1-2.

Fortuna Koln0 - 0Eintracht Braunschweig13'

Fortuna Koln - Eintracht Braunschweig

Fortuna Koln are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hallescher FC0 - 0Sportfreunde Lotte13'

Hallescher FC - Sportfreunde Lotte

Hallescher FC are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karlsruher0 - 0Kaiserslautern13'

Karlsruher - Kaiserslautern

Karlsruher are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Meppen0 - 0Energie13'

Meppen - Energie

Meppen are playing Energie at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Preussen Munster0 - 0Osnabruck13'

Preussen Munster - Osnabruck

Preussen Munster are playing Osnabruck at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sonnenhof Grosaspach0 - 1Uerdingen13'

Sonnenhof Grosaspach - Uerdingen

Sonnenhof Grosaspach are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Uerdingen is winning 0-1.

PanathinaikosAsteras Tripolis17:00

Panathinaikos - Asteras Tripolis

Panathinaikos are playing Asteras Tripolis at the Super League of Greece on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

GianninaAtromitos17:30

Giannina - Atromitos

Giannina are playing Atromitos at the Super League of Greece on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

BeneventoCittadella14:00

Benevento - Cittadella

Benevento are playing Cittadella at the Serie B of Italy on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CarpiPerugia14:00

Carpi - Perugia

Carpi are playing Perugia at the Serie B of Italy on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

PadovaFoggia14:00

Padova - Foggia

Padova are playing Foggia at the Serie B of Italy on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Ascoli PicchioSalernitana17:00

Ascoli Picchio - Salernitana

Ascoli Picchio are playing Salernitana at the Serie B of Italy on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

JagielloniaWisla Plock14:30

Jagiellonia - Wisla Plock

Jagiellonia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecArka Gdynia17:00

Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia

Zaglebie Sosnowiec are playing Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

KoronaLechia Gdansk19:30

Korona - Lechia Gdansk

Korona are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Hermannstadt0 - 0Universitatea Craiova56'

Hermannstadt - Universitatea Craiova

Hermannstadt are playing Universitatea Craiova at the Liga 1 of Romania on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ClujAstra18:00

Cluj - Astra

Cluj are playing Astra at the Liga 1 of Romania on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Backa Palanka0 - 1Partizan55'

Backa Palanka - Partizan

Backa Palanka are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Partizan is winning 0-1.

Macva Sabac0 - 1Mladost Lucani14'

Macva Sabac - Mladost Lucani

Macva Sabac are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Mladost Lucani is winning 0-1.

Proleter Novi Sad0 - 0Radnik Surdulica14'

Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica

Proleter Novi Sad are playing Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Radnicki NisCukaricki14:00

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Crvena ZvezdaVojvodina15:00

Crvena Zvezda - Vojvodina

Crvena Zvezda are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Nitra1 - 0Podbrezova13'

Nitra - Podbrezova

Nitra are playing Podbrezova at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Nitra is winning 1-0.

Ruzomberok0 - 0Zlate Moravce14'

Ruzomberok - Zlate Moravce

Ruzomberok are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Trencin1 - 0Senica14'

Trencin - Senica

Trencin are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Trencin is winning 1-0.

Zemplin Michalovce1 - 0Sered13'

Zemplin Michalovce - Sered

Zemplin Michalovce are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Zemplin Michalovce is winning 1-0.

Zilina0 - 0Spartak Trnava13'

Zilina - Spartak Trnava

Zilina are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

DACSlovan15:00

DAC - Slovan

DAC are playing Slovan at the Super Liga of Slovakia on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DeportivoGimnastic15:00

Deportivo - Gimnastic

Deportivo are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ElcheExtremadura17:00

Elche - Extremadura

Elche are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

ZaragozaAlbacete17:00

Zaragoza - Albacete

Zaragoza are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OviedoAD Alcorcon19:00

Oviedo - AD Alcorcon

Oviedo are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

CadizTenerife19:30

Cadiz - Tenerife

Cadiz are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

LuzernLugano18:00

Luzern - Lugano

Luzern are playing Lugano at the Super League of Switzerland on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

St. GallenThun18:00

St. Gallen - Thun

St. Gallen are playing Thun at the Super League of Switzerland on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Akhisar Bld genclik0 - 0AnkaragucuFull TimeFT

Akhisar Bld genclik - Ankaragucu

Akhisar Bld genclik played Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bursaspor0 - 0Rizespor12'

Bursaspor - Rizespor

Bursaspor are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FenerbahceKonyaspor16:00

Fenerbahce - Konyaspor

Fenerbahce are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor1 - 1Demirspor AdanaFull TimeFT

Hatayspor - Demirspor Adana

Hatayspor played Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Umraniyespor2 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Umraniyespor - Balikesirspor

Umraniyespor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Umraniyespor won 2-0.

Altay0 - 0Boluspor13'

Altay - Boluspor

Altay are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Cruz AzulSantos Laguna23:00

Cruz Azul - Santos Laguna

Cruz Azul are playing Santos Laguna at the Clausura of Mexico on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

LeonToluca01:00

Leon - Toluca

Leon are playing Toluca at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 01:00 UTC.

TigresNecaxa01:00

Tigres - Necaxa

Tigres are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 01:00 UTC.

GuadalajaraAtlas03:00

Guadalajara - Atlas

Guadalajara are playing Atlas at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 03:00 UTC.

San LorenzoNewells Old Boys20:10

San Lorenzo - Newells Old Boys

San Lorenzo are playing Newells Old Boys at the Primera Division of Argentina on February 16. The match will kick off 20:10 UTC.

Gimnasia La PlataDefensa y Justicia22:20

Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia

Gimnasia La Plata are playing Defensa y Justicia at the Primera Division of Argentina on February 16. The match will kick off 22:20 UTC.

Patronato de ParanaAldosivi22:20

Patronato de Parana - Aldosivi

Patronato de Parana are playing Aldosivi at the Primera Division of Argentina on February 16. The match will kick off 22:20 UTC.

San Martin SJIndependiente00:30

San Martin SJ - Independiente

San Martin SJ are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo IquiueCurico Unido15:00

Deportivo Iquiue - Curico Unido

Deportivo Iquiue are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Universidad de ChileCobresal21:30

Universidad de Chile - Cobresal

Universidad de Chile are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on February 16. The match will kick off 21:30 UTC.

U. ConcepcionEverton CD00:00

U. Concepcion - Everton CD

U. Concepcion are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on February 17. The match will kick off 00:00 UTC.

MillonariosAtletico Huila20:15

Millonarios - Atletico Huila

Millonarios are playing Atletico Huila at the Apertura of Colombia on February 16. The match will kick off 20:15 UTC.

America de CaliIndep. Medellin22:00

America de Cali - Indep. Medellin

America de Cali are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on February 16. The match will kick off 22:00 UTC.

Alianza PetroleraOnce Caldas22:30

Alianza Petrolera - Once Caldas

Alianza Petrolera are playing Once Caldas at the Apertura of Colombia on February 16. The match will kick off 22:30 UTC.

JuniorRionegro Aguilas00:45

Junior - Rionegro Aguilas

Junior are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 00:45 UTC.

OlmedoAmerica de Quito20:00

Olmedo - America de Quito

Olmedo are playing America de Quito at the Serie A of Ecuador on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Universidad Catolica QuitoLDU-Quito22:15

Universidad Catolica Quito - LDU-Quito

Universidad Catolica Quito are playing LDU-Quito at the Serie A of Ecuador on February 16. The match will kick off 22:15 UTC.

Dep. MacaraBarcelona Guayaquil00:30

Dep. Macara - Barcelona Guayaquil

Dep. Macara are playing Barcelona Guayaquil at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Sportivo San LorenzoDeportivo Santani21:45

Sportivo San Lorenzo - Deportivo Santani

Sportivo San Lorenzo are playing Deportivo Santani at the Apertura of Paraguay on February 16. The match will kick off 21:45 UTC.

River Plate As.Libertad23:45

River Plate As. - Libertad

River Plate As. are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on February 16. The match will kick off 23:45 UTC.

Univ. San MartinUTC Cajamarca18:15

Univ. San Martin - UTC Cajamarca

Univ. San Martin are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on February 16. The match will kick off 18:15 UTC.

Deportivo BinacionalUniv. Cesar Vallejo20:30

Deportivo Binacional - Univ. Cesar Vallejo

Deportivo Binacional are playing Univ. Cesar Vallejo at the Primera Division, Apertura of Peru on February 16. The match will kick off 20:30 UTC.

Carlos ManucciInti Gas Ayacucho22:45

Carlos Manucci - Inti Gas Ayacucho

Carlos Manucci are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Apertura of Peru on February 16. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport HuancayoSporting Cristal01:00

Sport Huancayo - Sporting Cristal

Sport Huancayo are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Apertura of Peru on February 17. The match will kick off 01:00 UTC.

JuventudFenix20:00

Juventud - Fenix

Juventud are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Liverpool P.Nacional M.20:00

Liverpool P. - Nacional M.

Liverpool P. are playing Nacional M. at the Apertura of Uruguay on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

RamplaAtletico Progreso20:00

Rampla - Atletico Progreso

Rampla are playing Atletico Progreso at the Apertura of Uruguay on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

WanderersRiver Plate FC22:30

Wanderers - River Plate FC

Wanderers are playing River Plate FC at the Apertura of Uruguay on February 16. The match will kick off 22:30 UTC.

APIA Tigers1 - 0Bonnyrigg White EaglesFull TimeFT

APIA Tigers - Bonnyrigg White Eagles

APIA Tigers played Bonnyrigg White Eagles at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 05:30 UTC. APIA Tigers won 1-0.

Da Nang0 - 1Quang NamFull TimeFT

Da Nang - Quang Nam

Da Nang played Quang Nam at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. Quang Nam won 0-1.

Shakhter Karaganda1 - 2LKS LodzFull TimeFT

Shakhter Karaganda - LKS Lodz

Shakhter Karaganda played LKS Lodz at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. LKS Lodz won 1-2.

West Adelaide3 - 1MetroStarsFull TimeFT

West Adelaide - MetroStars

West Adelaide played MetroStars at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. West Adelaide won 3-1.

Hradec Kralove3 - 0Usti nad OrliciFull TimeFT

Hradec Kralove - Usti nad Orlici

Hradec Kralove played Usti nad Orlici at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove won 3-0.

Kaluga0 - 1Biolog-Novokub.42'

Kaluga - Biolog-Novokub.

Kaluga are playing Biolog-Novokub. at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Biolog-Novokub. is winning 0-1.

Neman1 - 4Torpedo MinskFull TimeFT

Neman - Torpedo Minsk

Neman played Torpedo Minsk at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Torpedo Minsk won 1-4.

Pardubice1 - 0DobroviceFull TimeFT

Pardubice - Dobrovice

Pardubice played Dobrovice at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 09:30 UTC. Pardubice won 1-0.

Puszcza N.2 - 1Podhale Nowy TargFull TimeFT

Puszcza N. - Podhale Nowy Targ

Puszcza N. played Podhale Nowy Targ at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 09:30 UTC. Puszcza N. won 2-1.

Olsztyn0 - 2WidzewFull TimeFT

Olsztyn - Widzew

Olsztyn played Widzew at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Widzew won 0-2.

Pisek0 - 3TaborskoFull TimeFT

Pisek - Taborsko

Pisek played Taborsko at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Taborsko won 0-3.

Sokolov2 - 1DomazliceFull TimeFT

Sokolov - Domazlice

Sokolov played Domazlice at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Sokolov won 2-1.

Sukhothai0 - 0ChainatFull TimeFT

Sukhothai - Chainat

Sukhothai played Chainat at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Usti nad LabemChrudimCanceledCanc

Usti nad Labem - Chrudim

Usti nad Labem are playing Chrudim at the Club Friendlies of International on February 16.

FK Strogino4 - 1RyazanFull TimeFT

FK Strogino - Ryazan

FK Strogino played Ryazan at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. FK Strogino won 4-1.

Hansa-20 - 0Greifswalder FCFull TimeFT

Hansa-2 - Greifswalder FC

Hansa-2 played Greifswalder FC at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jihlava4 - 0VlasimFull TimeFT

Jihlava - Vlasim

Jihlava played Vlasim at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Jihlava won 4-0.

KFUM Oslo2 - 0KjelsasFull TimeFT

KFUM Oslo - Kjelsas

KFUM Oslo played Kjelsas at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. KFUM Oslo won 2-0.

Koge1 - 0RoskildeFull TimeFT

Koge - Roskilde

Koge played Roskilde at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Koge won 1-0.

LafnitzGleisdorfCanceledCanc

Lafnitz - Gleisdorf

Lafnitz are playing Gleisdorf at the Club Friendlies of International on February 16.

Newcastle United1 - 1CSKAFull TimeFT

Newcastle United - CSKA

Newcastle United played CSKA at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Minsk0 - 1Slavia-Mozyr86'

FC Minsk - Slavia-Mozyr

FC Minsk are playing Slavia-Mozyr at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Slavia-Mozyr is winning 0-1.

ChornomoretsMykolaivCanceledCanc

Chornomorets - Mykolaiv

Chornomorets are playing Mykolaiv at the Club Friendlies of International on February 16.

Chrobry Glogow1 - 0Polonia Sroda65'

Chrobry Glogow - Polonia Sroda

Chrobry Glogow are playing Polonia Sroda at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Chrobry Glogow is winning 1-0.

Frem3 - 2Skovshoved67'

Frem - Skovshoved

Frem are playing Skovshoved at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Frem is winning 3-2.

Hillerod0 - 1Lyngby59'

Hillerod - Lyngby

Hillerod are playing Lyngby at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lyngby is winning 0-1.

Landskrona1 - 0Nykoping59'

Landskrona - Nykoping

Landskrona are playing Nykoping at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Landskrona is winning 1-0.

Sandviken2 - 1Hudiksvall58'

Sandviken - Hudiksvall

Sandviken are playing Hudiksvall at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sandviken is winning 2-1.

Torpedo K.0 - 0Arsenal Kyiv61'

Torpedo K. - Arsenal Kyiv

Torpedo K. are playing Arsenal Kyiv at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Warta Poznan3 - 0Sleza63'

Warta Poznan - Sleza

Warta Poznan are playing Sleza at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Warta Poznan is winning 3-0.

Wolfsburg-21 - 0Werder-2Full TimeFT

Wolfsburg-2 - Werder-2

Wolfsburg-2 played Werder-2 at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. Wolfsburg-2 won 1-0.

Ilves1 - 1Tallinna Kalev41'

Ilves - Tallinna Kalev

Ilves are playing Tallinna Kalev at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Kolstad1 - 6Nardo44'

Kolstad - Nardo

Kolstad are playing Nardo at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Nardo is winning 1-6.

Sollentuna0 - 1Vasalund24'

Sollentuna - Vasalund

Sollentuna are playing Vasalund at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and Vasalund is winning 0-1.

Admira1 - 0Floridsdorfer AC13'

Admira - Floridsdorfer AC

Admira are playing Floridsdorfer AC at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Admira is winning 1-0.

AtvidabergAssyriska IF13:00

Atvidaberg - Assyriska IF

Atvidaberg are playing Assyriska IF at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Baerum0 - 0Frigg12'

Baerum - Frigg

Baerum are playing Frigg at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bayern-2Ulm13:00

Bayern-2 - Ulm

Bayern-2 are playing Ulm at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Elversberg0 - 0Schweinfurt7'

Elversberg - Schweinfurt

Elversberg are playing Schweinfurt at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Elverum0 - 0Oppsal11'

Elverum - Oppsal

Elverum are playing Oppsal at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FSV Frankfurt0 - 0Hamm Benfica6'

FSV Frankfurt - Hamm Benfica

FSV Frankfurt are playing Hamm Benfica at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Garbarnia0 - 0ROW Rybnik5'

Garbarnia - ROW Rybnik

Garbarnia are playing ROW Rybnik at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gorodeya0 - 0Dnipro-17'

Gorodeya - Dnipro-1

Gorodeya are playing Dnipro-1 at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Helsingborg1 - 0Trelleborg2'

Helsingborg - Trelleborg

Helsingborg are playing Trelleborg at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Helsingborg is winning 1-0.

Hessen Dreieich0 - 0Steinbach11'

Hessen Dreieich - Steinbach

Hessen Dreieich are playing Steinbach at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HoddSpjelkavik13:00

Hodd - Spjelkavik

Hodd are playing Spjelkavik at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Kickers Offenbach0 - 0Mainz-25'

Kickers Offenbach - Mainz-2

Kickers Offenbach are playing Mainz-2 at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kvik Halden1 - 0Moss13'

Kvik Halden - Moss

Kvik Halden are playing Moss at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Kvik Halden is winning 1-0.

LieferingInnsbruck13:00

Liefering - Innsbruck

Liefering are playing Innsbruck at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Pipinsried0 - 0Turkgucu-Ataspor8'

Pipinsried - Turkgucu-Ataspor

Pipinsried are playing Turkgucu-Ataspor at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ranheim0 - 0Kristiansund12'

Ranheim - Kristiansund

Ranheim are playing Kristiansund at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ried0 - 0Schalding-Heining6'

Ried - Schalding-Heining

Ried are playing Schalding-Heining at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saarbrucken1 - 0Progres Niedercorn11'

Saarbrucken - Progres Niedercorn

Saarbrucken are playing Progres Niedercorn at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Saarbrucken is winning 1-0.

Sibenik0 - 0Lucko11'

Sibenik - Lucko

Sibenik are playing Lucko at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wormatia Worms0 - 0Greuther Furth-29'

Wormatia Worms - Greuther Furth-2

Wormatia Worms are playing Greuther Furth-2 at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zizkov0 - 1Admira Praha12'

Zizkov - Admira Praha

Zizkov are playing Admira Praha at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Admira Praha is winning 0-1.

AluminijRudar Velenje13:30

Aluminij - Rudar Velenje

Aluminij are playing Rudar Velenje at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SturmDomzale13:30

Sturm - Domzale

Sturm are playing Domzale at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ZoryaShakhter Karaganda13:30

Zorya - Shakhter Karaganda

Zorya are playing Shakhter Karaganda at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

AltachBalingen14:00

Altach - Balingen

Altach are playing Balingen at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Blau-Weis LinzBudejovice14:00

Blau-Weis Linz - Budejovice

Blau-Weis Linz are playing Budejovice at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

DudelangeHomburg14:00

Dudelange - Homburg

Dudelange are playing Homburg at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Kalmar2 - 0Dinamo Brest59'

Kalmar - Dinamo Brest

Kalmar are playing Dinamo Brest at the Club Friendlies of International on February 16. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kalmar is winning 2-0.

KarpatyKairat14:00

Karpaty - Kairat

Karpaty are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

KrskoRogaska14:00

Krsko - Rogaska

Krsko are playing Rogaska at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

MattersburgAustria Klagenfurt14:00

Mattersburg - Austria Klagenfurt

Mattersburg are playing Austria Klagenfurt at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

RakowVolyn14:00

Rakow - Volyn

Rakow are playing Volyn at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

RubinOrenburg14:00

Rubin - Orenburg

Rubin are playing Orenburg at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

TPVJyvaskyla14:00

TPV - Jyvaskyla

TPV are playing Jyvaskyla at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Bytovia BytowDinamo Batumi14:30

Bytovia Bytow - Dinamo Batumi

Bytovia Bytow are playing Dinamo Batumi at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

CliftonvilleLongford15:00

Cliftonville - Longford

Cliftonville are playing Longford at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Tychy 71Belchatow15:00

Tychy 71 - Belchatow

Tychy 71 are playing Belchatow at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StabekStrommen15:30

Stabek - Strommen

Stabek are playing Strommen at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AsaneSotra16:00

Asane - Sotra

Asane are playing Sotra at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

RosenborgSundsvall16:00

Rosenborg - Sundsvall

Rosenborg are playing Sundsvall at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Wigry SRigas FS16:00

Wigry S - Rigas FS

Wigry S are playing Rigas FS at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

San Jose EarthquakesLos Angeles FC20:00

San Jose Earthquakes - Los Angeles FC

San Jose Earthquakes are playing Los Angeles FC at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

New England RevolutionMinnesota United21:30

New England Revolution - Minnesota United

New England Revolution are playing Minnesota United at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 21:30 UTC.

Colorado RapidsLas Vegas Lights22:00

Colorado Rapids - Las Vegas Lights

Colorado Rapids are playing Las Vegas Lights at the Club Friendlies of International on February 16. The match will kick off 22:00 UTC.

LASK Linz6 - 0St. PoltenFull TimeFT

LASK Linz - St. Polten

LASK Linz played St. Polten at the National cup of Austria on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. LASK Linz won 6-0.

Kesla2 - 1SumgayitFull TimeFT

Kesla - Sumgayit

Kesla played Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Kesla won 2-1.

ZiraNeftci Baku13:30

Zira - Neftci Baku

Zira are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Oud-HeverleeWesterlo16:00

Oud-Heverlee - Westerlo

Oud-Heverlee are playing Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Union Saint-GilloiseRoeselare19:30

Union Saint-Gilloise - Roeselare

Union Saint-Gilloise are playing Roeselare at the First Division B, Closing of Belgium on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

OudenaardeRFC Seraing18:30

Oudenaarde - RFC Seraing

Oudenaarde are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Thes SportEendracht Aalst18:30

Thes Sport - Eendracht Aalst

Thes Sport are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 18:30 UTC.

DeinzeLierse Kempenzonen19:00

Deinze - Lierse Kempenzonen

Deinze are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

DenderKnokke19:00

Dender - Knokke

Dender are playing Knokke at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

GeelFC Liege19:00

Geel - FC Liege

Geel are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

HeistSporting Chatalet19:00

Heist - Sporting Chatalet

Heist are playing Sporting Chatalet at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

RWDMDessel Sport19:00

RWDM - Dessel Sport

RWDM are playing Dessel Sport at the First Amateur Division of Belgium on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Heist WGent W14:00

Heist W - Gent W

Heist W are playing Gent W at the Super League - Women of Belgium on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

APOELAEK Larnaca15:00

APOEL - AEK Larnaca

APOEL are playing AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Enosis ParalimniPafos16:00

Enosis Paralimni - Pafos

Enosis Paralimni are playing Pafos at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Alki OrokliniApollon Limassol17:00

Alki Oroklini - Apollon Limassol

Alki Oroklini are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AE Zakakiou0 - 0Asil Lyssi14'

AE Zakakiou - Asil Lyssi

AE Zakakiou are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ayia Napa0 - 1THOI Lakatamia10'

Ayia Napa - THOI Lakatamia

Ayia Napa are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and THOI Lakatamia is winning 0-1.

MEAP0 - 0Olympiakos Nicosia13'

MEAP - Olympiakos Nicosia

MEAP are playing Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Omonia Aradippou0 - 0Aris Limassol14'

Omonia Aradippou - Aris Limassol

Omonia Aradippou are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Onisillos0 - 0Karmiotissa10'

Onisillos - Karmiotissa

Onisillos are playing Karmiotissa at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PAEEK0 - 0Akritas Chloraka10'

PAEEK - Akritas Chloraka

PAEEK are playing Akritas Chloraka at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BorehamHartlepool15:00

Boreham - Hartlepool

Boreham are playing Hartlepool at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BromleyMaidstone Utd15:00

Bromley - Maidstone Utd

Bromley are playing Maidstone Utd at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Dagenham and RedbridgeGateshead15:00

Dagenham and Redbridge - Gateshead

Dagenham and Redbridge are playing Gateshead at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

EastleighBraintree Town15:00

Eastleigh - Braintree Town

Eastleigh are playing Braintree Town at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FyldeChesterfield15:00

Fylde - Chesterfield

Fylde are playing Chesterfield at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxAldershot15:00

Halifax - Aldershot

Halifax are playing Aldershot at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownEbbsfleet Utd15:00

Harrogate Town - Ebbsfleet Utd

Harrogate Town are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Havant and WaterloovilleWrexham15:00

Havant and Waterlooville - Wrexham

Havant and Waterlooville are playing Wrexham at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Leyton OrientMaidenhead Utd15:00

Leyton Orient - Maidenhead Utd

Leyton Orient are playing Maidenhead Utd at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford CityDover15:00

Salford City - Dover

Salford City are playing Dover at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Solihull MoorsBarnet15:00

Solihull Moors - Barnet

Solihull Moors are playing Barnet at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdBarrow15:00

Sutton Utd - Barrow

Sutton Utd are playing Barrow at the National League of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Southend United1 - 3Portsmouth42'

Southend United - Portsmouth

Southend United are playing Portsmouth at the League One of England on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Portsmouth is winning 1-3.

BarnsleyWycombe Wanderers15:00

Barnsley - Wycombe Wanderers

Barnsley are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BradfordPlymouth15:00

Bradford - Plymouth

Bradford are playing Plymouth at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Charlton AthleticBlackpool15:00

Charlton Athletic - Blackpool

Charlton Athletic are playing Blackpool at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

CoventryWalsall15:00

Coventry - Walsall

Coventry are playing Walsall at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Fleetwood TownLuton15:00

Fleetwood Town - Luton

Fleetwood Town are playing Luton at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GillinghamScunthorpe United15:00

Gillingham - Scunthorpe United

Gillingham are playing Scunthorpe United at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford UnitedPeterborough United15:00

Oxford United - Peterborough United

Oxford United are playing Peterborough United at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyBurton Albion15:00

Shrewsbury - Burton Albion

Shrewsbury are playing Burton Albion at the League One of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Notts County0 - 0Mansfield Town12'

Notts County - Mansfield Town

Notts County are playing Mansfield Town at the League Two of England on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Cambridge UnitedTranmere Rovers15:00

Cambridge United - Tranmere Rovers

Cambridge United are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleMilton Keynes Dons15:00

Carlisle - Milton Keynes Dons

Carlisle are playing Milton Keynes Dons at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ExeterBury15:00

Exeter - Bury

Exeter are playing Bury at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Forest GreenYeovil Town15:00

Forest Green - Yeovil Town

Forest Green are playing Yeovil Town at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GrimsbyCheltenham Town15:00

Grimsby - Cheltenham Town

Grimsby are playing Cheltenham Town at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln CityStevenage15:00

Lincoln City - Stevenage

Lincoln City are playing Stevenage at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Macclesfield TownColchester15:00

Macclesfield Town - Colchester

Macclesfield Town are playing Colchester at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportSwindon TownPostponedPst

Newport - Swindon Town

Newport are playing Swindon Town at the League Two of England on February 16.

NorthamptonCrawley Town15:00

Northampton - Crawley Town

Northampton are playing Crawley Town at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Oldham AthleticCrewe15:00

Oldham Athletic - Crewe

Oldham Athletic are playing Crewe at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Port ValeMorecambe15:00

Port Vale - Morecambe

Port Vale are playing Morecambe at the League Two of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BillericayEastbourne Borough15:00

Billericay - Eastbourne Borough

Billericay are playing Eastbourne Borough at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelmsfordEast Thurrock15:00

Chelmsford - East Thurrock

Chelmsford are playing East Thurrock at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ChippenhamHungerford Town15:00

Chippenham - Hungerford Town

Chippenham are playing Hungerford Town at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Concord RangersBath15:00

Concord Rangers - Bath

Concord Rangers are playing Bath at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Dulwich HamletHemel15:00

Dulwich Hamlet - Hemel

Dulwich Hamlet are playing Hemel at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Hampton and RichmondGloucester City15:00

Hampton and Richmond - Gloucester City

Hampton and Richmond are playing Gloucester City at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Slough TownDartford15:00

Slough Town - Dartford

Slough Town are playing Dartford at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityOxford City15:00

Truro City - Oxford City

Truro City are playing Oxford City at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneSt Albans15:00

Wealdstone - St Albans

Wealdstone are playing St Albans at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Welling UnitedTorquay15:00

Welling United - Torquay

Welling United are playing Torquay at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WokingWeston-super-Mare15:00

Woking - Weston-super-Mare

Woking are playing Weston-super-Mare at the National League South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Alfreton TownChorley15:00

Alfreton Town - Chorley

Alfreton Town are playing Chorley at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AltrinchamBradford PA15:00

Altrincham - Bradford PA

Altrincham are playing Bradford PA at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Ashton UnitedHereford15:00

Ashton United - Hereford

Ashton United are playing Hereford at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BrackleyCurzon Ashton15:00

Brackley - Curzon Ashton

Brackley are playing Curzon Ashton at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterBoston United15:00

Chester - Boston United

Chester are playing Boston United at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DarlingtonSouthport15:00

Darlington - Southport

Darlington are playing Southport at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FC United of ManchesterGuiseley15:00

FC United of Manchester - Guiseley

FC United of Manchester are playing Guiseley at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KidderminsterYork City15:00

Kidderminster - York City

Kidderminster are playing York City at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LeamingtonBlyth Spartans15:00

Leamington - Blyth Spartans

Leamington are playing Blyth Spartans at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

NuneatonSpennymoor Town15:00

Nuneaton - Spennymoor Town

Nuneaton are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportTelford United15:00

Stockport - Telford United

Stockport are playing Telford United at the National League North of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Basingstoke TownKings Langley15:00

Basingstoke Town - Kings Langley

Basingstoke Town are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Beaconsfield TownTaunton Town15:00

Beaconsfield Town - Taunton Town

Beaconsfield Town are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesham UnitedHartley Wintney15:00

Chesham United - Hartley Wintney

Chesham United are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorchester TownStaines Town15:00

Dorchester Town - Staines Town

Dorchester Town are playing Staines Town at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FarnboroughHarrow Borough15:00

Farnborough - Harrow Borough

Farnborough are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gosport BoroughSwindon Supermarine15:00

Gosport Borough - Swindon Supermarine

Gosport Borough are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr THendon15:00

Merthyr T - Hendon

Merthyr T are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Metropolitan PoliceSalisbury15:00

Metropolitan Police - Salisbury

Metropolitan Police are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole TownFrome Town15:00

Poole Town - Frome Town

Poole Town are playing Frome Town at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Tiverton TownWimborne Town15:00

Tiverton Town - Wimborne Town

Tiverton Town are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Walton CasualsWeymouth15:00

Walton Casuals - Weymouth

Walton Casuals are playing Weymouth at the NL Premier, Southern South of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Bishops StortfordBognor Regis Town15:00

Bishops Stortford - Bognor Regis Town

Bishops Stortford are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Burgess Hill TownTonbridge Angels15:00

Burgess Hill Town - Tonbridge Angels

Burgess Hill Town are playing Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Folkestone InvictaWingate and Finchley15:00

Folkestone Invicta - Wingate and Finchley

Folkestone Invicta are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Haringey BoroughLeatherhead15:00

Haringey Borough - Leatherhead

Haringey Borough are playing Leatherhead at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchEnfield Town15:00

Hornchurch - Enfield Town

Hornchurch are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KingstonianCarshalton Athletic15:00

Kingstonian - Carshalton Athletic

Kingstonian are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LewesDorking Wanderers15:00

Lewes - Dorking Wanderers

Lewes are playing Dorking Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MargateBrightlingsea Regent15:00

Margate - Brightlingsea Regent

Margate are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MersthamCorinthian-Casuals15:00

Merstham - Corinthian-Casuals

Merstham are playing Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WhitehawkPotters Bar Town15:00

Whitehawk - Potters Bar Town

Whitehawk are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WorthingHarlow Town15:00

Worthing - Harlow Town

Worthing are playing Harlow Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GainsboroughStalybridge15:00

Gainsborough - Stalybridge

Gainsborough are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Hednesford TownMarine15:00

Hednesford Town - Marine

Hednesford Town are playing Marine at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LancasterBuxton15:00

Lancaster - Buxton

Lancaster are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownFarsley15:00

Matlock Town - Farsley

Matlock Town are playing Farsley at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Mickleover SportsHyde15:00

Mickleover Sports - Hyde

Mickleover Sports are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

NantwichScarborough Athletic15:00

Nantwich - Scarborough Athletic

Nantwich are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

South ShieldsWarrington Town15:00

South Shields - Warrington Town

South Shields are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Stafford RangersBamber Bridge15:00

Stafford Rangers - Bamber Bridge

Stafford Rangers are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Whitby TownGrantham Town15:00

Whitby Town - Grantham Town

Whitby Town are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Witton AlbionNorth Ferriby15:00

Witton Albion - North Ferriby

Witton Albion are playing North Ferriby at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WorkingtonBasford United15:00

Workington - Basford United

Workington are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Birmingham U-230 - 0Crewe U-2314'

Birmingham U-23 - Crewe U-23

Birmingham U-23 are playing Crewe U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AlvechurchBiggleswade Town15:00

Alvechurch - Biggleswade Town

Alvechurch are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BarwellHitchin Town15:00

Barwell - Hitchin Town

Barwell are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville TownTamworth15:00

Coalville Town - Tamworth

Coalville Town are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings Lynn TownRedditch United15:00

Kings Lynn Town - Redditch United

Kings Lynn Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownBanbury United15:00

Lowestoft Town - Banbury United

Lowestoft Town are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketRoyston Town15:00

Needham Market - Royston Town

Needham Market are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushall OlympicBedworth United15:00

Rushall Olympic - Bedworth United

Rushall Olympic are playing Bedworth United at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushden-DiamondsLeiston15:00

Rushden-Diamonds - Leiston

Rushden-Diamonds are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

St Ives TownKettering15:00

St Ives Town - Kettering

St Ives Town are playing Kettering at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StourbridgeSt Neots Town15:00

Stourbridge - St Neots Town

Stourbridge are playing St Neots Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownHalesowen Town15:00

Stratford Town - Halesowen Town

Stratford Town are playing Halesowen Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PaideTrans Narva14:50

Paide - Trans Narva

Paide are playing Trans Narva at the Winter Tournament of Estonia on February 16. The match will kick off 14:50 UTC.

Inter Turku1 - 1Lahti54'

Inter Turku - Lahti

Inter Turku are playing Lahti at the National Cup of Finland on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

RoPS2 - 2SJK56'

RoPS - SJK

RoPS are playing SJK at the National Cup of Finland on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

EIF0 - 0KTPHalf TimeHT

EIF - KTP

EIF are playing KTP at the National Cup of Finland on February 16. The match kicked off 12:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Vaasan PSKPV15:45

Vaasan PS - KPV

Vaasan PS are playing KPV at the National Cup of Finland on February 16. The match will kick off 15:45 UTC.

KajaaniTPS17:00

Kajaani - TPS

Kajaani are playing TPS at the National Cup of Finland on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-PriestFrejus13:30

Saint-Priest - Frejus

Saint-Priest are playing Frejus at the National 2, Group A of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GrassePontarlier15:00

Grasse - Pontarlier

Grasse are playing Pontarlier at the National 2, Group A of France on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AnnecyJura Sud17:00

Annecy - Jura Sud

Annecy are playing Jura Sud at the National 2, Group A of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille-2Hyeres17:00

Marseille-2 - Hyeres

Marseille-2 are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyon-2Marseille Endoume18:00

Lyon-2 - Marseille Endoume

Lyon-2 are playing Marseille Endoume at the National 2, Group A of France on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Puy AuvergneStade Montois16:00

Le Puy Auvergne - Stade Montois

Le Puy Auvergne are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BloisNimes-217:00

Blois - Nimes-2

Blois are playing Nimes-2 at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Bordeaux-2Andrezieux Boutheon17:00

Bordeaux-2 - Andrezieux Boutheon

Bordeaux-2 are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

MoulinsTrelissac17:00

Moulins - Trelissac

Moulins are playing Trelissac at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-Etienne-2Stade Bordelais17:00

Saint-Etienne-2 - Stade Bordelais

Saint-Etienne-2 are playing Stade Bordelais at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SeteLes Herbiers17:00

Sete - Les Herbiers

Sete are playing Les Herbiers at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveRomorantin17:00

St Pryve - Romorantin

St Pryve are playing Romorantin at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

BergeracColomiers17:30

Bergerac - Colomiers

Bergerac are playing Colomiers at the National 2, Group B of France on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Furiani-AglianiLe Havre-213:00

Furiani-Agliani - Le Havre-2

Furiani-Agliani are playing Le Havre-2 at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

ChartresLorient-217:00

Chartres - Lorient-2

Chartres are playing Lorient-2 at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Nantes-2PSG-217:00

Nantes-2 - PSG-2

Nantes-2 are playing PSG-2 at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OisselBastia-Borgo17:00

Oissel - Bastia-Borgo

Oissel are playing Bastia-Borgo at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

PoissyStade Briochin17:00

Poissy - Stade Briochin

Poissy are playing Stade Briochin at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

VitreGranville17:00

Vitre - Granville

Vitre are playing Granville at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

VannesSaint-Malo17:30

Vannes - Saint-Malo

Vannes are playing Saint-Malo at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Boulogne-BillancourtMantes18:00

Boulogne-Billancourt - Mantes

Boulogne-Billancourt are playing Mantes at the National 2, Group C of France on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

HaguenauSainte Genevieve15:00

Haguenau - Sainte Genevieve

Haguenau are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Lille-2Belfort15:00

Lille-2 - Belfort

Lille-2 are playing Belfort at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FeigniesLens-216:00

Feignies - Lens-2

Feignies are playing Lens-2 at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ArrasCreteil17:00

Arras - Creteil

Arras are playing Creteil at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Fleury-MerogisSchiltigheim17:00

Fleury-Merogis - Schiltigheim

Fleury-Merogis are playing Schiltigheim at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Iris CroixBobigny17:00

Iris Croix - Bobigny

Iris Croix are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Reims-2Epinal17:00

Reims-2 - Epinal

Reims-2 are playing Epinal at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Maur LusiSedan17:00

St. Maur Lusi - Sedan

St. Maur Lusi are playing Sedan at the National 2, Group D of France on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Bordeaux WMetz W13:30

Bordeaux W - Metz W

Bordeaux W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Guingamp WParis W13:30

Guingamp W - Paris W

Guingamp W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon WLille W13:30

Lyon W - Lille W

Lyon W are playing Lille W at the Division 1 - Women of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Montpellier WDijon W13:30

Montpellier W - Dijon W

Montpellier W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Rodez WSoyaux W13:30

Rodez W - Soyaux W

Rodez W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Havelse0 - 0VfL Oldenburg14'

Havelse - VfL Oldenburg

Havelse are playing VfL Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vfb Oldenburg0 - 0Hannover-213'

Vfb Oldenburg - Hannover-2

Vfb Oldenburg are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Freiburg-20 - 0Pirmasens13'

Freiburg-2 - Pirmasens

Freiburg-2 are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Borussia D-20 - 0Wiedenbruck13'

Borussia D-2 - Wiedenbruck

Borussia D-2 are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Borussia M-20 - 0Rodinghausen13'

Borussia M-2 - Rodinghausen

Borussia M-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Essen0 - 0Herkenrath13'

Essen - Herkenrath

Essen are playing Herkenrath at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Straelen0 - 0Wuppertaler13'

Straelen - Wuppertaler

Straelen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Verl0 - 0Kaan-Marienborn13'

Verl - Kaan-Marienborn

Verl are playing Kaan-Marienborn at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wattenscheid0 - 0Bonner SC13'

Wattenscheid - Bonner SC

Wattenscheid are playing Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Altglienicke2 - 1Oberlausitz42'

Altglienicke - Oberlausitz

Altglienicke are playing Oberlausitz at the Regionalliga Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Altglienicke is winning 2-1.

Optik Ratenow0 - 0Bischofswerdaer FV43'

Optik Ratenow - Bischofswerdaer FV

Optik Ratenow are playing Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Carl Zeiss Jena U-191 - 3Hamburger U-19Full TimeFT

Carl Zeiss Jena U-19 - Hamburger U-19

Carl Zeiss Jena U-19 played Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Hamburger U-19 won 1-3.

Osnabruck U-191 - 4RB Leipzig U-19Full TimeFT

Osnabruck U-19 - RB Leipzig U-19

Osnabruck U-19 played RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. RB Leipzig U-19 won 1-4.

Wolfsburg U-194 - 1Dynamo Dresden U-19Full TimeFT

Wolfsburg U-19 - Dynamo Dresden U-19

Wolfsburg U-19 played Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg U-19 won 4-1.

Magdeburg U-190 - 0Niendorfer U-1959'

Magdeburg U-19 - Niendorfer U-19

Magdeburg U-19 are playing Niendorfer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

St. Pauli U-19Werder U-1912:00

St. Pauli U-19 - Werder U-19

St. Pauli U-19 are playing Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Hannover U-190 - 0Union Berlin U-1913'

Hannover U-19 - Union Berlin U-19

Hannover U-19 are playing Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Freiburg U-191 - 2Mainz U-19Full TimeFT

Freiburg U-19 - Mainz U-19

Freiburg U-19 played Mainz U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Mainz U-19 won 1-2.

Hoffenheim U-192 - 1Augsburg U-19Full TimeFT

Hoffenheim U-19 - Augsburg U-19

Hoffenheim U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Hoffenheim U-19 won 2-1.

Stuttgart U-192 - 0Karlsruher U-19Full TimeFT

Stuttgart U-19 - Karlsruher U-19

Stuttgart U-19 played Karlsruher U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Stuttgart U-19 won 2-0.

Duisburg U-191 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Duisburg U-19 - Bayer U-19

Duisburg U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Duisburg U-19 won 1-0.

Koln U-190 - 0Paderborn U-1913'

Koln U-19 - Paderborn U-19

Koln U-19 are playing Paderborn U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Curslack NeuengammeTeutonia Hamburg14:00

Curslack Neuengamme - Teutonia Hamburg

Curslack Neuengamme are playing Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SuderelbeAltona 9315:00

Suderelbe - Altona 93

Suderelbe are playing Altona 93 at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BacknangSpielberg13:00

Backnang - Spielberg

Backnang are playing Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

IlshofenBissingen13:00

Ilshofen - Bissingen

Ilshofen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Normannia GmundBahlinger SC13:00

Normannia Gmund - Bahlinger SC

Normannia Gmund are playing Bahlinger SC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

PforzheimNottingenPostponedPst

Pforzheim - Nottingen

Pforzheim are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16.

SGV FreibergVillingen13:00

SGV Freiberg - Villingen

SGV Freiberg are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgarter Kickers-2Oberachern13:00

Stuttgarter Kickers-2 - Oberachern

Stuttgarter Kickers-2 are playing Oberachern at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Germania FriedrichstalRavensburg14:00

Germania Friedrichstal - Ravensburg

Germania Friedrichstal are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LinxReutlingen14:00

Linx - Reutlingen

Linx are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Neckarsulmer SUGoppinger SV14:00

Neckarsulmer SU - Goppinger SV

Neckarsulmer SU are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Bremer SVBorgfeld12:00

Bremer SV - Borgfeld

Bremer SV are playing Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on February 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Aumund-VegesackSchwachhausen14:00

Aumund-Vegesack - Schwachhausen

Aumund-Vegesack are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

BTS NeustadtBlumenthaler SV14:00

BTS Neustadt - Blumenthaler SV

BTS Neustadt are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

OSC BremerhavenLeher TS14:00

OSC Bremerhaven - Leher TS

OSC Bremerhaven are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Kaiserslautern-2Hertha Wiesbach13:00

Kaiserslautern-2 - Hertha Wiesbach

Kaiserslautern-2 are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

PfeddersheimKarbach13:30

Pfeddersheim - Karbach

Pfeddersheim are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Schott MainzMechtersheim13:30

Schott Mainz - Mechtersheim

Schott Mainz are playing Mechtersheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

DiefflenEintracht Trier14:00

Diefflen - Eintracht Trier

Diefflen are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Engers 07Dillingen14:00

Engers 07 - Dillingen

Engers 07 are playing Dillingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

JagersburgHassia Bingen14:00

Jagersburg - Hassia Bingen

Jagersburg are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SF BaumbergJahn Dinslaken Hiesfeld15:00

SF Baumberg - Jahn Dinslaken Hiesfeld

SF Baumberg are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Levadiakos U-201 - 2Panaitolikos U-20Full TimeFT

Levadiakos U-20 - Panaitolikos U-20

Levadiakos U-20 played Panaitolikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 08:30 UTC. Panaitolikos U-20 won 1-2.

Giannina U-202 - 0Atromitos U-20Full TimeFT

Giannina U-20 - Atromitos U-20

Giannina U-20 played Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 08:45 UTC. Giannina U-20 won 2-0.

Aris U-204 - 0Panionios U-20Full TimeFT

Aris U-20 - Panionios U-20

Aris U-20 played Panionios U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Aris U-20 won 4-0.

Panathinaikos U-200 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Panathinaikos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Panathinaikos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Asteras Tripolis U-20 won 0-1.

OFI U-200 - 1Lamia U-20Full TimeFT

OFI U-20 - Lamia U-20

OFI U-20 played Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 10:45 UTC. Lamia U-20 won 0-1.

Olympiakos U-201 - 1AEK U-2052'

Olympiakos U-20 - AEK U-20

Olympiakos U-20 are playing AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Debrecen0 - 0Ferencvaros14'

Debrecen - Ferencvaros

Debrecen are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

DiosgyorHonved16:00

Diosgyor - Honved

Diosgyor are playing Honved at the NB I of Hungary on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

HaladasMezokovesd16:00

Haladas - Mezokovesd

Haladas are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PuskasUjpest16:00

Puskas - Ujpest

Puskas are playing Ujpest at the NB I of Hungary on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VardaPaks16:00

Varda - Paks

Varda are playing Paks at the NB I of Hungary on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MTKVidi18:30

MTK - Vidi

MTK are playing Vidi at the NB I of Hungary on February 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Breidablik3 - 0Grotta SeltjarnarnesFull TimeFT

Breidablik - Grotta Seltjarnarnes

Breidablik played Grotta Seltjarnarnes at the League cup of Iceland on February 16. The match kicked off 10:15 UTC. Breidablik won 3-0.

KA AkureyriValur17:00

KA Akureyri - Valur

KA Akureyri are playing Valur at the League cup of Iceland on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel RaananaHapoel Tel Aviv14:00

Hapoel Raanana - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Raanana are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

AshdodBnei Sakhnin16:00

Ashdod - Bnei Sakhnin

Ashdod are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaHapoel Haifa16:15

Bnei Yehuda - Hapoel Haifa

Bnei Yehuda are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on February 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Maccabi Tel AvivIroni Kiryat Shmona18:30

Maccabi Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona

Maccabi Tel Aviv are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on February 16. The match will kick off 18:30 UTC.

SudtirolGubbio13:30

Sudtirol - Gubbio

Sudtirol are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TeramoMonza13:30

Teramo - Monza

Teramo are playing Monza at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TernanaTriestina13:30

Ternana - Triestina

Ternana are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Vis PesaroAlbinoleffe13:30

Vis Pesaro - Albinoleffe

Vis Pesaro are playing Albinoleffe at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Feralpi SaloRavenna15:30

Feralpi Salo - Ravenna

Feralpi Salo are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

RenatePordenone15:30

Renate - Pordenone

Renate are playing Pordenone at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VicenzaFermana15:30

Vicenza - Fermana

Vicenza are playing Fermana at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GIANA ErminioVirtus Verona17:30

GIANA Erminio - Virtus Verona

GIANA Erminio are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiImolese19:30

Rimini - Imolese

Rimini are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

SambenedetteseFano19:45

Sambenedettese - Fano

Sambenedettese are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 19:45 UTC.

Empoli U-192 - 0Cagliari U-19Full TimeFT

Empoli U-19 - Cagliari U-19

Empoli U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Empoli U-19 won 2-0.

Roma U-195 - 1Napoli U-19Full TimeFT

Roma U-19 - Napoli U-19

Roma U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Roma U-19 won 5-1.

Udinese U-190 - 2Inter U-19Full TimeFT

Udinese U-19 - Inter U-19

Udinese U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Inter U-19 won 0-2.

Juventus U-190 - 1Torino U-1952'

Juventus U-19 - Torino U-19

Juventus U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Torino U-19 is winning 0-1.

Palermo U-19Chievo U-1913:30

Palermo U-19 - Chievo U-19

Palermo U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Sampdoria U-19Sassuolo U-1913:30

Sampdoria U-19 - Sassuolo U-19

Sampdoria U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Salernitana U-191 - 0Cittadella U-1914'

Salernitana U-19 - Cittadella U-19

Salernitana U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Salernitana U-19 is winning 1-0.

Cremonese U-19Spal U-1913:30

Cremonese U-19 - Spal U-19

Cremonese U-19 are playing Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Padova U-19Parma U-1913:30

Padova U-19 - Parma U-19

Padova U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Spezia U-19Carpi U-1913:30

Spezia U-19 - Carpi U-19

Spezia U-19 are playing Carpi U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Venezia U-19Brescia U-1913:30

Venezia U-19 - Brescia U-19

Venezia U-19 are playing Brescia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Verona U-19Bologna U-1913:30

Verona U-19 - Bologna U-19

Verona U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Cosenza U-191 - 2Foggia U-19Full TimeFT

Cosenza U-19 - Foggia U-19

Cosenza U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. Foggia U-19 won 1-2.

Crotone U-192 - 2Perugia U-19Full TimeFT

Crotone U-19 - Perugia U-19

Crotone U-19 played Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ascoli U-19Lazio U-1913:30

Ascoli U-19 - Lazio U-19

Ascoli U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Frosinone U-19Livorno U-1913:30

Frosinone U-19 - Livorno U-19

Frosinone U-19 are playing Livorno U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

St. Andrews0 - 0Hibernians FC12'

St. Andrews - Hibernians FC

St. Andrews are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Valletta FC1 - 0Senglea Athletic13'

Valletta FC - Senglea Athletic

Valletta FC are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Valletta FC is winning 1-0.

Hamrun SpartansMosta15:00

Hamrun Spartans - Mosta

Hamrun Spartans are playing Mosta at the Premier Division of Malta on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Floriana FCQormi FC15:15

Floriana FC - Qormi FC

Floriana FC are playing Qormi FC at the Premier Division of Malta on February 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Gudja United0 - 0Swieqi United14'

Gudja United - Swieqi United

Gudja United are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pembroke AthletaFC Marsa15:15

Pembroke Athleta - FC Marsa

Pembroke Athleta are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on February 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Excelsior M.HHC13:30

Excelsior M. - HHC

Excelsior M. are playing HHC at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Koninklijke HFCVitesse-213:30

Koninklijke HFC - Vitesse-2

Koninklijke HFC are playing Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenBarendrecht13:30

Scheveningen - Barendrecht

Scheveningen are playing Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Kozakken BoysRijnsburgse Boys14:00

Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys

Kozakken Boys are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SpakenburgLienden14:00

Spakenburg - Lienden

Spakenburg are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Almere City-2GVVV Veenendaal14:30

Almere City-2 - GVVV Veenendaal

Almere City-2 are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2IJsselmeervogels14:30

Sparta Rotterdam-2 - IJsselmeervogels

Sparta Rotterdam-2 are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

VVSBKatwijk14:30

VVSB - Katwijk

VVSB are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Ballymena UtdLinfield FC17:30

Ballymena Utd - Linfield FC

Ballymena Utd are playing Linfield FC at the League cup of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Ballinamallard UnitedCarrick Ranger15:00

Ballinamallard United - Carrick Ranger

Ballinamallard United are playing Carrick Ranger at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

H-W WeldersPortadown15:00

H-W Welders - Portadown

H-W Welders are playing Portadown at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Larne FCDundela FC15:00

Larne FC - Dundela FC

Larne FC are playing Dundela FC at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DergviewBallyclare Comrades15:00

Dergview - Ballyclare Comrades

Dergview are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Limavady UnitedPSNI15:00

Limavady United - PSNI

Limavady United are playing PSNI at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LoughgallKnockbreda15:00

Loughgall - Knockbreda

Loughgall are playing Knockbreda at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Varzim0 - 1Benfica-2Full TimeFT

Varzim - Benfica-2

Varzim played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Benfica-2 won 0-1.

Cova PiedadePenafiel15:00

Cova Piedade - Penafiel

Cova Piedade are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FamilcaoAcademico Viseu17:00

Familcao - Academico Viseu

Familcao are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Alloa AthleticPartick Thistle15:00

Alloa Athletic - Partick Thistle

Alloa Athletic are playing Partick Thistle at the Championship of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DunfermlineInverness C.T15:00

Dunfermline - Inverness C.T

Dunfermline are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Greenock MortonAyr United15:00

Greenock Morton - Ayr United

Greenock Morton are playing Ayr United at the Championship of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen of the SouthDundee United15:00

Queen of the South - Dundee United

Queen of the South are playing Dundee United at the Championship of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Ross CountyFalkirkPostponedPst

Ross County - Falkirk

Ross County are playing Falkirk at the Championship of Scotland on February 16.

AirdrieoniansBrechin City15:00

Airdrieonians - Brechin City

Airdrieonians are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MontroseForfar Athletic15:00

Montrose - Forfar Athletic

Montrose are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversArbroath15:00

Raith Rovers - Arbroath

Raith Rovers are playing Arbroath at the Division 1 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StranraerDumbarton15:00

Stranraer - Dumbarton

Stranraer are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ClydeAlbion Rovers15:00

Clyde - Albion Rovers

Clyde are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

CowdenbeathAnnan Athletic15:00

Cowdenbeath - Annan Athletic

Cowdenbeath are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityStirling Albion15:00

Elgin City - Stirling Albion

Elgin City are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PeterheadQueen's Park15:00

Peterhead - Queen's Park

Peterhead are playing Queen's Park at the Division 2 of Scotland on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Connah's QNEdinburgh City19:25

Connah's QN - Edinburgh City

Connah's QN are playing Edinburgh City at the Challenge Cup of Scotland on February 16. The match will kick off 19:25 UTC.

Valladolid-2Atletico Madrid-215:00

Valladolid-2 - Atletico Madrid-2

Valladolid-2 are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletic-2Oviedo-215:00

Athletic-2 - Oviedo-2

Athletic-2 are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DurangoRacing Santander15:45

Durango - Racing Santander

Durango are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 16. The match will kick off 15:45 UTC.

Vitoria CDAmorebieta16:00

Vitoria CD - Amorebieta

Vitoria CD are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ConquenseAtletico Baleares15:00

Conquense - Atletico Baleares

Conquense are playing Atletico Baleares at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HerculesCornella18:00

Hercules - Cornella

Hercules are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Cultural GuarnizoSamano15:15

Cultural Guarnizo - Samano

Cultural Guarnizo are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Ribamontan al MarVimenor15:30

Ribamontan al Mar - Vimenor

Ribamontan al Mar are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SolaresTropezon15:30

Solares - Tropezon

Solares are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico AlbericiaBarreda16:00

Atletico Albericia - Barreda

Atletico Albericia are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VelardeRevilla17:30

Velarde - Revilla

Velarde are playing Revilla at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Real Sociedad-30 - 0BeasainFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Beasain

Real Sociedad-3 played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AmurrioSantutxu16:00

Amurrio - Santutxu

Amurrio are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BalmasedaLagun Onak16:00

Balmaseda - Lagun Onak

Balmaseda are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ZamudioDeusto16:00

Zamudio - Deusto

Zamudio are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BasconiaOrdizia17:00

Basconia - Ordizia

Basconia are playing Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SD San PedroSomorrostro17:00

SD San Pedro - Somorrostro

SD San Pedro are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AscoSantfeliuenc16:00

Asco - Santfeliuenc

Asco are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

LlagosteraSant Andreu16:00

Llagostera - Sant Andreu

Llagostera are playing Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Jove EspanolOlimpic de Xativa15:00

Jove Espanol - Olimpic de Xativa

Jove Espanol are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Roda FCPaiporta15:00

Roda FC - Paiporta

Roda FC are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AceroRayo Ibense16:00

Acero - Rayo Ibense

Acero are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

NoveldaTorre Levante16:00

Novelda - Torre Levante

Novelda are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SaguntinoAtzeneta16:00

Saguntino - Atzeneta

Saguntino are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SillaEldense16:00

Silla - Eldense

Silla are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AlcalaAlcobendas Sport15:00

Alcala - Alcobendas Sport

Alcala are playing Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Leonesa-2Bupolsa15:00

Cultural Leonesa-2 - Bupolsa

Cultural Leonesa-2 are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La GranjaAtletico Tordesillas15:30

La Granja - Atletico Tordesillas

La Granja are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

UD Santa MartaZamora15:30

UD Santa Marta - Zamora

UD Santa Marta are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico AstorgaLa Virgen del Camino16:00

Atletico Astorga - La Virgen del Camino

Atletico Astorga are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ibiza Islas PitiusasManacor15:00

Ibiza Islas Pitiusas - Manacor

Ibiza Islas Pitiusas are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LlosetensePoblense15:00

Llosetense - Poblense

Llosetense are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MercadalMallorca-215:00

Mercadal - Mallorca-2

Mercadal are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SantanyiPlatges de Calvia15:00

Santanyi - Platges de Calvia

Santanyi are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

EsporlesSoller15:30

Esporles - Soller

Esporles are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FelanitxFerriolense15:30

Felanitx - Ferriolense

Felanitx are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Son CladeraBinissalem15:30

Son Cladera - Binissalem

Son Cladera are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ConstanciaAlcudia17:00

Constancia - Alcudia

Constancia are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Las Palmas-3Las Zocas16:00

Las Palmas-3 - Las Zocas

Las Palmas-3 are playing Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Panaderia PulidoLa Cuadra16:30

Panaderia Pulido - La Cuadra

Panaderia Pulido are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match will kick off 16:30 UTC.

GuimarUD San Fernando17:00

Guimar - UD San Fernando

Guimar are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

BaztanAlesves15:00

Baztan - Alesves

Baztan are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti OnakCortes15:30

Beti Onak - Cortes

Beti Onak are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MutilveraPamplona15:30

Mutilvera - Pamplona

Mutilvera are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanOsasuna-215:30

San Juan - Osasuna-2

San Juan are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

TxantreaAvance Ezcabarte15:30

Txantrea - Avance Ezcabarte

Txantrea are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Valle EguesArdoi17:00

Valle Egues - Ardoi

Valle Egues are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AgoncilloCalasancio15:30

Agoncillo - Calasancio

Agoncillo are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

YagueHaro17:30

Yague - Haro

Yague are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Zaragoza-2Sabinanigo15:00

Zaragoza-2 - Sabinanigo

Zaragoza-2 are playing Sabinanigo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AIK0 - 0Jonkoping S.14'

AIK - Jonkoping S.

AIK are playing Jonkoping S. at the National cup of Sweden on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hacken0 - 0Brage13'

Hacken - Brage

Hacken are playing Brage at the National cup of Sweden on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Orgryte0 - 0Norrby13'

Orgryte - Norrby

Orgryte are playing Norrby at the National cup of Sweden on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rosengard0 - 0Brommapojkarna13'

Rosengard - Brommapojkarna

Rosengard are playing Brommapojkarna at the National cup of Sweden on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KarlstadSirius15:00

Karlstad - Sirius

Karlstad are playing Sirius at the National cup of Sweden on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

OrebroGAIS15:00

Orebro - GAIS

Orebro are playing GAIS at the National cup of Sweden on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Ostersunds FKHalmstad15:00

Ostersunds FK - Halmstad

Ostersunds FK are playing Halmstad at the National cup of Sweden on February 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LausanneRapperswil16:00

Lausanne - Rapperswil

Lausanne are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SchaffhausenKriens16:30

Schaffhausen - Kriens

Schaffhausen are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on February 16. The match will kick off 16:30 UTC.

ServetteWil18:00

Servette - Wil

Servette are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Bergama Belediye0 - 1DuzcesporFull TimeFT

Bergama Belediye - Duzcespor

Bergama Belediye played Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Duzcespor won 0-1.

Sile Yildizspor1 - 3Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Sile Yildizspor - Hekimoglu Trabzon

Sile Yildizspor played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Hekimoglu Trabzon won 1-3.

Tire 19220 - 0Artvin HopasporFull TimeFT

Tire 1922 - Artvin Hopaspor

Tire 1922 played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

1461 Trabzon2 - 0MuglasporFull TimeFT

1461 Trabzon - Muglaspor

1461 Trabzon played Muglaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 16. The match kicked off 10:00 UTC. 1461 Trabzon won 2-0.

Bugsas Spor1 - 0BandirmasporFull TimeFT

Bugsas Spor - Bandirmaspor

Bugsas Spor played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Bugsas Spor won 1-0.

Manisa BBSK4 - 0Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Manisa BBSK - Tarsus Idman Yurdu

Manisa BBSK played Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Manisa BBSK won 4-0.

Tuzlaspor1 - 3Menemen BelediyesporFull TimeFT

Tuzlaspor - Menemen Belediyespor

Tuzlaspor played Menemen Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Menemen Belediyespor won 1-3.

Ankara Demirspor0 - 1SamsunsporFull TimeFT

Ankara Demirspor - Samsunspor

Ankara Demirspor played Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Samsunspor won 0-1.

Bodrumspor1 - 1Nigde BelediyesporFull TimeFT

Bodrumspor - Nigde Belediyespor

Bodrumspor played Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eyupspor1 - 3KeciorengucuFull TimeFT

Eyupspor - Keciorengucu

Eyupspor played Keciorengucu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 16. The match kicked off 10:30 UTC. Keciorengucu won 1-3.

Akhisar Bld U-212 - 1Ankaragucu U-21Full TimeFT

Akhisar Bld U-21 - Ankaragucu U-21

Akhisar Bld U-21 played Ankaragucu U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. Akhisar Bld U-21 won 2-1.

Bursaspor U-214 - 0Rizespor U-21Full TimeFT

Bursaspor U-21 - Rizespor U-21

Bursaspor U-21 played Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. Bursaspor U-21 won 4-0.

Fenerbahce U-213 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Fenerbahce U-21 - Konyaspor U-21

Fenerbahce U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Fenerbahce U-21 won 3-1.

Umraniyespor U-212 - 1Balikesirspor U-21Full TimeFT

Umraniyespor U-21 - Balikesirspor U-21

Umraniyespor U-21 played Balikesirspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 16. The match kicked off 07:00 UTC. Umraniyespor U-21 won 2-1.

Altay U-211 - 2Boluspor U-21Full TimeFT

Altay U-21 - Boluspor U-21

Altay U-21 played Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Boluspor U-21 won 1-2.

NewtownCaernarfon14:30

Newtown - Caernarfon

Newtown are playing Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

TNSBarry Town14:30

TNS - Barry Town

TNS are playing Barry Town at the Premier League, Championship Round of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Cardiff MULlandudno14:30

Cardiff MU - Llandudno

Cardiff MU are playing Llandudno at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Gresford AthleticHolywell14:00

Gresford Athletic - Holywell

Gresford Athletic are playing Holywell at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Ruthin TownBuckley Town14:00

Ruthin Town - Buckley Town

Ruthin Town are playing Buckley Town at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Flint TownRhyl14:30

Flint Town - Rhyl

Flint Town are playing Rhyl at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

GuilsfieldAirbus14:30

Guilsfield - Airbus

Guilsfield are playing Airbus at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

LlanrhaeadrPenrhyncoch14:30

Llanrhaeadr - Penrhyncoch

Llanrhaeadr are playing Penrhyncoch at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

PorthmadogHolyhead Hotspur14:30

Porthmadog - Holyhead Hotspur

Porthmadog are playing Holyhead Hotspur at the Cimru Alliance of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Briton FerryLlantwit Major14:00

Briton Ferry - Llantwit Major

Briton Ferry are playing Llantwit Major at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambrian ClydachCwmbran Celtic14:00

Cambrian Clydach - Cwmbran Celtic

Cambrian Clydach are playing Cwmbran Celtic at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

GoytrePort Talbot14:00

Goytre - Port Talbot

Goytre are playing Port Talbot at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

PenybontUndy Athletic14:00

Penybont - Undy Athletic

Penybont are playing Undy Athletic at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Pontypridd TownAmmanford14:00

Pontypridd Town - Ammanford

Pontypridd Town are playing Ammanford at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Ton PentreTaff's Well14:00

Ton Pentre - Taff's Well

Ton Pentre are playing Taff's Well at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Haverfordwest CountyGoytre United14:30

Haverfordwest County - Goytre United

Haverfordwest County are playing Goytre United at the Division 1 of Wales on February 16. The match will kick off 14:30 UTC.

East RiffaAl HiddPostponedPst

East Riffa - Al Hidd

East Riffa are playing Al Hidd at the Premier League of Bahrain on February 16.

Al Hala MuharraqAl Shabbab Manama15:30

Al Hala Muharraq - Al Shabbab Manama

Al Hala Muharraq are playing Al Shabbab Manama at the Premier League of Bahrain on February 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Wofoo Tai Po3 - 0KitcheeFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Kitchee

Wofoo Tai Po played Kitchee at the Premier League of Hong Kong on February 16. The match kicked off 06:30 UTC. Wofoo Tai Po won 3-0.

HK Warriors1 - 3Guangzou R-F U-19Full TimeFT

HK Warriors - Guangzou R-F U-19

HK Warriors played Guangzou R-F U-19 at the Premier League of Hong Kong on February 16. The match kicked off 09:30 UTC. Guangzou R-F U-19 won 1-3.

DreamsYuen Long06:30

Dreams - Yuen Long

Dreams are playing Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on February 17. The match will kick off 06:30 UTC.

JamshedpurPune City14:00

Jamshedpur - Pune City

Jamshedpur are playing Pune City at the ISL of India on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Pars Jonoubi Jam1 - 0Nassaji Mazandaran53'

Pars Jonoubi Jam - Nassaji Mazandaran

Pars Jonoubi Jam are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on February 16. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Pars Jonoubi Jam is winning 1-0.

Kawasaki Frontale1 - 0Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds

Kawasaki Frontale played Urawa Red Diamonds at the Supercup of Japan on February 16. The match kicked off 05:35 UTC. Kawasaki Frontale won 1-0.

Al-WeehdatAl-Hussein14:00

Al-Weehdat - Al-Hussein

Al-Weehdat are playing Al-Hussein at the League 1 of Jordan on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Al AqabaAl Ahly16:30

Al Aqaba - Al Ahly

Al Aqaba are playing Al Ahly at the League 1 of Jordan on February 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Al ArabiAl Kuwait13:50

Al Arabi - Al Kuwait

Al Arabi are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on February 16. The match will kick off 13:50 UTC.

Al NasarAl Shabab13:50

Al Nasar - Al Shabab

Al Nasar are playing Al Shabab at the Premier League of Kuwait on February 16. The match will kick off 13:50 UTC.

Safa Beirut0 - 0Shabab Al GhaziehHalf TimeHT

Safa Beirut - Shabab Al Ghazieh

Safa Beirut are playing Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on February 16. The match kicked off 12:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tripoli SC0 - 2Al Ahed BeirutHalf TimeHT

Tripoli SC - Al Ahed Beirut

Tripoli SC are playing Al Ahed Beirut at the Premier League of Lebanon on February 16. The match kicked off 12:15 UTC. It's half time and Al Ahed Beirut is winning 0-2.

Shabab Sahel BeirutAl Nejmeh14:00

Shabab Sahel Beirut - Al Nejmeh

Shabab Sahel Beirut are playing Al Nejmeh at the Premier League of Lebanon on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Kedah0 - 0Felda United13'

Kedah - Felda United

Kedah are playing Felda United at the Super League of Malaysia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Melaka Utd0 - 1Pahang12'

Melaka Utd - Pahang

Melaka Utd are playing Pahang at the Super League of Malaysia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Pahang is winning 0-1.

PKNP0 - 0Petaling Jaya City14'

PKNP - Petaling Jaya City

PKNP are playing Petaling Jaya City at the Super League of Malaysia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Selangor United3 - 2SarawakFull TimeFT

Selangor United - Sarawak

Selangor United played Sarawak at the Premier League of Malaysia on February 16. The match kicked off 08:45 UTC. Selangor United won 3-2.

Sabah0 - 1Terengganu-2Half TimeHT

Sabah - Terengganu-2

Sabah are playing Terengganu-2 at the Premier League of Malaysia on February 16. The match kicked off 12:15 UTC. It's half time and Terengganu-2 is winning 0-1.

Pulau Pinang0 - 0PDRM16'

Pulau Pinang - PDRM

Pulau Pinang are playing PDRM at the Premier League of Malaysia on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al DuhailAl Sailiya SC13:45

Al Duhail - Al Sailiya SC

Al Duhail are playing Al Sailiya SC at the Stars League of Qatar on February 16. The match will kick off 13:45 UTC.

Al Sadd SC DohaAl Khor SC16:10

Al Sadd SC Doha - Al Khor SC

Al Sadd SC Doha are playing Al Khor SC at the Stars League of Qatar on February 16. The match will kick off 16:10 UTC.

Hottin0 - 0Nawaeir59'

Hottin - Nawaeir

Hottin are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ajman U-21Al Shabab U-2113:20

Ajman U-21 - Al Shabab U-21

Ajman U-21 are playing Al Shabab U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 16. The match will kick off 13:20 UTC.

Dibba Al Fujairah U-21Al Wahda U-2113:20

Dibba Al Fujairah U-21 - Al Wahda U-21

Dibba Al Fujairah U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 16. The match will kick off 13:20 UTC.

Ittihad Kalba U-21Emirates U-2113:20

Ittihad Kalba U-21 - Emirates U-21

Ittihad Kalba U-21 are playing Emirates U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 16. The match will kick off 13:20 UTC.

Al Ain U-21Al Dhafra U-2113:25

Al Ain U-21 - Al Dhafra U-21

Al Ain U-21 are playing Al Dhafra U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 16. The match will kick off 13:25 UTC.

TT Ha Noi2 - 0Binh DuongFull TimeFT

TT Ha Noi - Binh Duong

TT Ha Noi played Binh Duong at the Supercup of Vietnam on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. TT Ha Noi won 2-0.

JS SaouraTadjenant17:00

JS Saoura - Tadjenant

JS Saoura are playing Tadjenant at the Ligue 1 of Algeria on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

RC RelizaneNC Magra14:00

RC Relizane - NC Magra

RC Relizane are playing NC Magra at the Ligue 2 of Algeria on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Ismaily SCNojom El Mostabel14:00

Ismaily SC - Nojom El Mostabel

Ismaily SC are playing Nojom El Mostabel at the Premier League of Egypt on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

El Entag El HarbyAl Ahly Cairo17:00

El Entag El Harby - Al Ahly Cairo

El Entag El Harby are playing Al Ahly Cairo at the Premier League of Egypt on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.

MAT TetouanIttihad Tanger14:00

MAT Tetouan - Ittihad Tanger

MAT Tetouan are playing Ittihad Tanger at the Botola Pro of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

MCO OujdaKACM Marrakech14:00

MCO Oujda - KACM Marrakech

MCO Oujda are playing KACM Marrakech at the Botola Pro of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaOCK Khouribga16:00

Chabab Rif Hoceima - OCK Khouribga

Chabab Rif Hoceima are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on February 16. The match will kick off 16:00 UTC.

JS El MassiraCR Khemis Zemamra13:30

JS El Massira - CR Khemis Zemamra

JS El Massira are playing CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ASS SaleWidad Temara14:00

ASS Sale - Widad Temara

ASS Sale are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab AtlasKAC Kenitra14:00

Chabab Atlas - KAC Kenitra

Chabab Atlas are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Ben GuerirSidi Kacem14:00

Chabab Ben Guerir - Sidi Kacem

Chabab Ben Guerir are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaKasba Tadla14:00

Racing Casablanca - Kasba Tadla

Racing Casablanca are playing Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Raja Beni MellalOl. Dcheira14:00

Raja Beni Mellal - Ol. Dcheira

Raja Beni Mellal are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiIZK Khemisset14:00

Riadi Salmi - IZK Khemisset

Riadi Salmi are playing IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesMAS Fes14:00

WAF Fes - MAS Fes

WAF Fes are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on February 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Chippa United0 - 0Tshakhuma TM13'

Chippa United - Tshakhuma TM

Chippa United are playing Tshakhuma TM at the National cup of South Africa on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Witbank SpursGolden Arrows Durban13:00

Witbank Spurs - Golden Arrows Durban

Witbank Spurs are playing Golden Arrows Durban at the National cup of South Africa on February 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Bloemfontein CelticRichards Bay18:15

Bloemfontein Celtic - Richards Bay

Bloemfontein Celtic are playing Richards Bay at the National cup of South Africa on February 16. The match will kick off 18:15 UTC.

Santos DgCS Cartagines00:00

Santos Dg - CS Cartagines

Santos Dg are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo SaprissaGrecia02:00

Deportivo Saprissa - Grecia

Deportivo Saprissa are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 02:00 UTC.

Isidro MetapanChalatenango01:00

Isidro Metapan - Chalatenango

Isidro Metapan are playing Chalatenango at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 01:00 UTC.

IztapaXelaju19:00

Iztapa - Xelaju

Iztapa are playing Xelaju at the Clausura of Guatemala on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

GuastatoyaSiquinala20:30

Guastatoya - Siquinala

Guastatoya are playing Siquinala at the Clausura of Guatemala on February 16. The match will kick off 20:30 UTC.

MunicipalDeportivo Chiantla21:00

Municipal - Deportivo Chiantla

Municipal are playing Deportivo Chiantla at the Clausura of Guatemala on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Coban ImperialCSD Comunicaciones23:00

Coban Imperial - CSD Comunicaciones

Coban Imperial are playing CSD Comunicaciones at the Clausura of Guatemala on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

MarathonMotagua21:00

Marathon - Motagua

Marathon are playing Motagua at the Clausura of Honduras on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

UPNFMHonduras Progreso01:30

UPNFM - Honduras Progreso

UPNFM are playing Honduras Progreso at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 01:30 UTC.

Alebrijes OaxacaZacatepec23:00

Alebrijes Oaxaca - Zacatepec

Alebrijes Oaxaca are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

VenadosUAEM Potros01:00

Venados - UAEM Potros

Venados are playing UAEM Potros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosAtlante03:00

Dorados - Atlante

Dorados are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 03:00 UTC.

CD UniversitarioSan Francisco FC23:00

CD Universitario - San Francisco FC

CD Universitario are playing San Francisco FC at the LFP, Clausura of Panama on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Costa del EstePlaza Amador23:00

Costa del Este - Plaza Amador

Costa del Este are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Independiente ChorreraAlianza FC23:00

Independiente Chorrera - Alianza FC

Independiente Chorrera are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Sporting San MiguelitoArabe Unido23:00

Sporting San Miguelito - Arabe Unido

Sporting San Miguelito are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Brown de AdrogueTemperley20:00

Brown de Adrogue - Temperley

Brown de Adrogue are playing Temperley at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Ferro Carril OesteInstituto20:00

Ferro Carril Oeste - Instituto

Ferro Carril Oeste are playing Instituto at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Los AndesAgropecuario20:00

Los Andes - Agropecuario

Los Andes are playing Agropecuario at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Nueva ChicagoSantamarina20:00

Nueva Chicago - Santamarina

Nueva Chicago are playing Santamarina at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

SarmientoCA Mitre22:05

Sarmiento - CA Mitre

Sarmiento are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 22:05 UTC.

Atletico RafaelaArsenal S22:30

Atletico Rafaela - Arsenal S

Atletico Rafaela are playing Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match will kick off 22:30 UTC.

Almirante BrownFenix A20:00

Almirante Brown - Fenix A

Almirante Brown are playing Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensores UnidosAll Boys20:00

Defensores Unidos - All Boys

Defensores Unidos are playing All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BloomingAurora19:00

Blooming - Aurora

Blooming are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

BolivarAlways Ready20:00

Bolivar - Always Ready

Bolivar are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sport Boys WarnesGuabira21:15

Sport Boys Warnes - Guabira

Sport Boys Warnes are playing Guabira at the Apertura of Bolivia on February 16. The match will kick off 21:15 UTC.

Sao CaetanoBragantino18:30

Sao Caetano - Bragantino

Sao Caetano are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on February 16. The match will kick off 18:30 UTC.

NovorizontinoPonte Preta23:00

Novorizontino - Ponte Preta

Novorizontino are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on February 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Sao LuizAvenida SC21:00

Sao Luiz - Avenida SC

Sao Luiz are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Novo HamburgoEC Sao Jose22:00

Novo Hamburgo - EC Sao Jose

Novo Hamburgo are playing EC Sao Jose at the Gaucho 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 22:00 UTC.

TombenseVilla Nova MG19:00

Tombense - Villa Nova MG

Tombense are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico-MGTupi21:00

Atletico-MG - Tupi

Atletico-MG are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

NauticoFlamengo PE19:00

Nautico - Flamengo PE

Nautico are playing Flamengo PE at the Pernambucano 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

ChapecoenseFigueirense19:00

Chapecoense - Figueirense

Chapecoense are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AparecidenseVila Nova20:00

Aparecidense - Vila Nova

Aparecidense are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

FerroviarioBarbalha19:00

Ferroviario - Barbalha

Ferroviario are playing Barbalha at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

ABC NatalCRB Maceio19:00

ABC Natal - CRB Maceio

ABC Natal are playing CRB Maceio at the Copa de Nordeste of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

SergipeBotafogo PB19:00

Sergipe - Botafogo PB

Sergipe are playing Botafogo PB at the Copa de Nordeste of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

VitoriaCeara19:00

Vitoria - Ceara

Vitoria are playing Ceara at the Copa de Nordeste of Brasil on February 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AltosConfianca21:30

Altos - Confianca

Altos are playing Confianca at the Copa de Nordeste of Brasil on February 16. The match will kick off 21:30 UTC.

Desportiva ESSerra18:00

Desportiva ES - Serra

Desportiva ES are playing Serra at the Capiaxaba of Brasil on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

ItapemirimCastelo18:00

Itapemirim - Castelo

Itapemirim are playing Castelo at the Capiaxaba of Brasil on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Vitoria ESEstrela do Norte18:00

Vitoria ES - Estrela do Norte

Vitoria ES are playing Estrela do Norte at the Capiaxaba of Brasil on February 16. The match will kick off 18:00 UTC.

MixtoJuara21:00

Mixto - Juara

Mixto are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

AnzoateguiLlaneros de Guanare19:30

Anzoategui - Llaneros de Guanare

Anzoategui are playing Llaneros de Guanare at the Apertura of Venezuela on February 16. The match will kick off 19:30 UTC.

CaraboboPortuguesa FC20:00

Carabobo - Portuguesa FC

Carabobo are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on February 16. The match will kick off 20:00 UTC.

CaracasAragua21:00

Caracas - Aragua

Caracas are playing Aragua at the Apertura of Venezuela on February 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Adelaide United1 - 3Western SydneyFull TimeFT

Adelaide United - Western Sydney

Adelaide United played Western Sydney at the A-League of Australia on February 16. The match kicked off 08:50 UTC. Western Sydney won 1-3.

Perth Glory4 - 0Brisbane Roar FCFull TimeFT

Perth Glory - Brisbane Roar FC

Perth Glory played Brisbane Roar FC at the A-League of Australia on February 16. The match kicked off 11:00 UTC. Perth Glory won 4-0.

Sydney FCCentral Coast Mariners06:00

Sydney FC - Central Coast Mariners

Sydney FC are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Altona Magic0 - 1Green Gully CavaliersFull TimeFT

Altona Magic - Green Gully Cavaliers

Altona Magic played Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on February 16. The match kicked off 05:00 UTC. Green Gully Cavaliers won 0-1.

Port Melbourne0 - 0Kingston FCFull TimeFT

Port Melbourne - Kingston FC

Port Melbourne played Kingston FC at the NPL Victoria of Australia on February 16. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dandenong Thunder0 - 4Hume CityFull TimeFT

Dandenong Thunder - Hume City

Dandenong Thunder played Hume City at the NPL Victoria of Australia on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. Hume City won 0-4.

Peninsula Power3 - 1Brisbane CityFull TimeFT

Peninsula Power - Brisbane City

Peninsula Power played Brisbane City at the NPL Queensland of Australia on February 16. The match kicked off 08:00 UTC. Peninsula Power won 3-1.

Eastern Suburbs0 - 1Gold Coast United FCFull TimeFT

Eastern Suburbs - Gold Coast United FC

Eastern Suburbs played Gold Coast United FC at the NPL Queensland of Australia on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Gold Coast United FC won 0-1.

Queensland Lions2 - 0Moreton Bay UnitedFull TimeFT

Queensland Lions - Moreton Bay United

Queensland Lions played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on February 16. The match kicked off 09:00 UTC. Queensland Lions won 2-0.

Gold Coast KnightsSWQ Thunder06:00

Gold Coast Knights - SWQ Thunder

Gold Coast Knights are playing SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Sunshine CoastBrisbane Strikers06:00

Sunshine Coast - Brisbane Strikers

Sunshine Coast are playing Brisbane Strikers at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Olympic FCWestern Pride08:00

Olympic FC - Western Pride

Olympic FC are playing Western Pride at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 08:00 UTC.

Sydney FC W4 - 2Perth Glory WFull TimeFT

Sydney FC W - Perth Glory W

Sydney FC W played Perth Glory W at the W-League, Final Rounds - Women of Australia on February 16. The match kicked off 05:30 UTC. Sydney FC W won 4-2.

Al Wasl DubaiAl Ahli Jeddah13:30

Al Wasl Dubai - Al Ahli Jeddah

Al Wasl Dubai are playing Al Ahli Jeddah at the Arab Club Championship of World on February 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Hilal RiyadhEl Ittihad Al Sakandary16:30

Al Hilal Riyadh - El Ittihad Al Sakandary

Al Hilal Riyadh are playing El Ittihad Al Sakandary at the Arab Club Championship of World on February 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Al MerreikhMC Alger17:00

Al Merreikh - MC Alger

Al Merreikh are playing MC Alger at the Arab Club Championship of World on February 16. The match will kick off 17:00 UTC.