Football Teams

AaB AalborgAaB Aalborg-2Aabyhoj IFAalborg FrejaAalenAalesundAalesund-2AalstAarauAarau WAarhus FremadAarslevAB ArgirAB CopenhagenAB TarnbyAbahani ChittagongABC NatalAberdeenAberdeen U-20Abergavenny TownAberystwythAbhaAbia WarriorsABSAbtswindAbuja U-19Aby IFAC LeopardsAC OuluAc. PandevAcacia RidgeAcademia CantolaoAcademia P-CAcademicaAcademica ClinceniAcademica KAcademica LobitoAcademica VitoriaAcademico ViseuAcademy PandevAcaoAcassusoAccrington StanleyACD CampodarsegoAceroAceuchalAcharnaikosAchilles 29Achilles 29 WAchilles U-23Achilles VeenAchilles-2AchirAcornbush UnitedAcren-LessinesAcrenoiseAcroni JeseniceACS Poli TimisoaraACVAD AlcorconAD CarmelitaAD OliveirenseAdamstown RosebudsAdanasporAdanaspor U-21Adelaide Blue EaglesAdelaide CityAdelaide CobrasAdelaide CometsAdelaide HillsAdelaide OlympicAdelaide RaidersAdelaide UnitedAdelaide United U-21Adelaide United WAdelaide VictoryAdiyamansporAdmiraAdmira PrahaAdmira U-19Admira-2ADO Den HaagADO Den Haag WADO Den Haag-2ADO'20Aduana StarsAE KouklionAE ZakakiouAEKAEK LarnacaAEK U-19AEK U-20AELAEL U-19AEP PaphosAerostar BacauAfan LidoAFCAFC 34AFC EskilstunaAFC Eskilstuna U-21AFC LinkopingAFC Nove MestoAfghanistanAfghanistan WAfipsAfjet AfyonsporAfogadosAfrican All StarsAfrikaAftureldingAfturelding WAfyonspor U-21Agerbak-StarupAGF AarhusAGF Aarhus-2AgoncilloAGOVV ApeldoornAgri 1970AgropecuarioAgrotikosAgsuAgua SantaAguedaAguia de MarabaAguia NegraAguilaAguilasAhalAhlenAhli Al-KhalilAhli NabatiyahAhrobiznes RomnyAhrobiznes VolochyskAIFKAiginiakosAigle RoyalAIKAIK WAilly-Sur-SommeAimoreAin FakrounAin MlilaAir ForceAir Force UnitedAirAsiaAirbusAirdrieoniansAittitos SpataAizawlAjaccioAjaxAjax Cape TownAjax U-19Ajax WAjax-2AjkaAjmanAjman U-21Akademiya FutbolaAkcaabat SebatsporAkhisar Bld genclikAkhisar Bld U-21Akhmat GroznyiAkhmat-2Akhmat-DAkragasAkritasAkritas ChlorakaAkropolisAksaraysporAktobeAktobe JasAkumulator MezicaAkwa UnitedAkzhayikAl AdalhAl Ahed BeirutAl Ahli Dubai U-21Al Ahli JeddahAl Ahli ManamaAl Ahli SCAl Ahli TripoliAl AhlyAl Ahly CairoAl AinAl Ain FCAl Ain U-21Al Akha Al AhliAl Amal MaarakeAl Ansar BeirutAl AqabaAl ArabiAl Arabi Al QuwainAl Arabi SC DohaAl AsalahAl BahaAl BatenAl DhafraAl Dhafra U-21Al DiriyaAl DraihAl DuhailAl EgtmaaeyAl FatehAl Faysaly Al MajmaahAl FehaiheelAl FeihaAl FujairahAl Fujairah U-21Al Gharrafa Club DohaAl Hala MuharraqAl Hala MuharraqAl HamriyahAl Hazm RassAl HiddAl Hikma BeirutAl Hilal OmdurmanAl Hilal RiyadhAl IslahAl IttehadAl Ittifaq DammamAl Ittifaq MaqabaAl IttihadAl Ittihad HAl Ittihad JeddahAl JabalainAl JahraAl JaishAl JalilAl Jazeera Abu DhabiAl Jazeera J.Al Jazeera U-21Al JeelAl KhabooraAl Khaleej Khor FakkanAl Khor SCAl Khuraitiat SCAl KiswahAl KuwaitAl MabarrahAl MarkhiyaAl Masry Port SaidAl MerreikhAl MisfatAl MohafazaAl MojzelAl MokawloonAl Mu'aidarAl MudhaibiAl MujazzalAl MukharramAl MusannahAl NahdhaAl Najma ManamaAl NajoomAl NasarAl NasrAl Nasr CairoAl Nasr RiyadhAl Nasr SalalahAl Nasr U-21Al NejmehAl OlympiAl OrubahAl QaisomaAl QanahAl Quadisiya KhobarAl QuadsiaAl Quwa JawiyaAl Raed BuraidahAl Rayyan SCAl RiffaAl RiyadhAl Sadd SC DohaAl SafaAl SahelAl SahilAl Sailiya SCAl SalamAl SalmiyahAl SaltAl SareehAl ShaabAl Shaab SharjahAl Shaab U-21Al ShababAl Shabab Al ArabiAl Shabab DubaiAl Shabab RiyadhAl Shabab U-21Al Shabbab ManamaAl ShahaniyaAl ShamalAl SharjahAl Sharjah U-21Al Sheikh HusseinAl ShoalahAl SulaibikhatAl SuwaiqAl TaawonAl Tadamun BuriAl TadhamonAl Taee HailAl TaibehAl TaqdomAl ThaidAl TurrahAl UroobaAl Wahda FC Abu DhabiAl Wahda MeccaAl Wahda U-21Al Wakra SCAl Wasl DubaiAl Wasl Dubai U-21Al Watani TabukAl ZawraaAl ZulfiAl-AnsarAl-ArabiAl-BuqaaAl-FaysaliAl-HusseinAl-JaziraAl-KawkabAl-KhaleejAl-MarreekhAl-MuzahmiyyaAl-Nabi ShaythAl-NahdaAl-OrubaAl-RamthaAl-RiffaAl-SeebAl-ShortaAl-WashmAl-WeehdatAl-YarmoukAlaab DamanhourAlahly BenghaziAlandAland United WAlangaAlaniaAlania DAlanyasporAlanyaspor U-21AlashkertAlashkert-2AlavesAlaves-2AlayAlbaceteAlbacete WAlbacete-2AlbalongaAlbaniaAlbania U-16Albania U-17Albania U-17 WAlbania U-19Albania U-19 WAlbania U-21Albania WAlbany CreekAlberiteAlberschwendeAlbert Quevy-MonsAlbinoleffeAlbion RoversAlbirexAlbirex NiigataAlbirex Niigata U-17Albirex Niigata WAlbissolaAlcainsAlcalaAlcanenenseAlcidesAlcioneAlcobendas SportAlcobendas-LevittAlcorcon-2AlcoyanoAlcudiaAldershotAldosiviAlebrijes OaxacaAlecrimAlemania WaldalgesheimAlemannia AachenAlemannia Aachen U-19Alemannia HaibachAlessandriaAlesvesAlfreton TownAlftanesAlfterAlgarAlgardAlgecirasAlgeriaAlgeria U-17Algeria U-18Algeria U-20Algeria U-21Algeria U-23Algeria WAlhaurinAlhaurinoAlianzaAlianza AtleticoAlianza FCAlianza LimaAlianza PetroleraAlibeykoysporAlicanteAlimosAlingsasAljustrelenseAlki OrokliniAll BoysAllerheiligenAllesoAlloa AthleticAlmagroAlmagro FCAlmansaAlmazanAlmazoraAlmere City FCAlmere City U-23Almere City-2AlmeriaAlmeria-2Almirante BarrosoAlmirante BrownAlmoradiAlmudevarAlondrasAlpha UnitedAlshababAltaAlta LisboaAltachAltach-2AltamiraAltayAltay SemeyAltay U-21AltenholzAltenmarkt WAltglienickeAltinorduAltinordu U-19Altinordu U-21Altinova BelediyesporAltludersdorfAlto VicentinoAltona 93AltosAltovicentinoAltrinchamAltyn AsyrAluminijAluminium ArakAluminium HormozganAlvarado Mar del PlataAlvechurchAlvsjo AIK WAlziraAmadenseAmalAmal Bou SaadaAmal Souk SebtAmanecerAmaranteAmazon Grimstad WAmaZulu DurbanAmbergAmedAmed SKAmedsporAmericaAmerica de CaliAmerica MGAmerica PEAmerica RJAmerica RNAmerica TOAmerican SamoaAmericano BacabalAmiensAmiens ACAmkarAmkar-DAmmanfordAmmerthalAmnevilleAmoraAmorebietaAmriswilAmstettenAmurAmurrioAn GiangAnadiaAnadolu BagcilarAnadolu SelcukAnagenisi EpanomisAnagennisi DeryneiaAnagennisi KarditsasAnagold 24 ErzincansporAnaitasuna FTAnapolinaAnapolisAnconaAncona U-19AnderlechtAnderlecht U-19Anderlecht U-21Anderlecht WAndernach U-19Andijon FKAndorraAndorra CFAndorra SFAndorra U-16Andorra U-17Andorra U-17 WAndorra U-19Andorra U-21Andorra WAndrashidaAndrezieux BoutheonAnenii Noi WAng ThongAngelholmAngels FCAngersAngolaAngola U-17Angola U-20AngosturaAngoulemeAngrenseAnguianoAngushtAnifAnif-Salzburg-2Ankara AdliyesporAnkara DemirsporAnkaragucuAnkaragucu U-21Ankaran HrvatiniAnker WismarAnnabichler SVAnnagh UnitedAnnan AthleticAnnecyAnnerleyAnorthosisAnsan GreenersAnsbachAntakyasporAntalyasporAntalyaspor U-21AntequeraAntigua GFCAntiqua and BarbudaAntofagastaAntonianoAntwerpAntwerp U-21AnundsjoAnyangAnzhiAnzhi JuniorAnzhi U-19Anzhi-2Anzhi-DAnzoateguiAparecidenseAPEJES AcademyAPIA TigersAPOELAPOEL U-19ApollonApollon KalamariasApollon LarissaApollon LimassolApollon Limassol WApollon ParalimniouApollon PontouApollon U-20ApoloniaAPRApril 25Arabe UnidoArabi IrbidAraguaAraguaiaArameiska-SyrianskaArandinaArapongasAraratArarat MoscowArarat-2Ararat-ArmeniaArarat-Armenia-2AravacaArazArbilArborgArbroathArcosArda KardzhaliArdahansporArdoiArdsAremaArenas de GetxoArendalArenteiroArezzoArgentinaArgentina U-17Argentina U-20Argentina U-23Argentina WArgentinos JuniorsArgesArhavisporArianaArisAris AvatoAris LimassolAris U-20Arizona Strikers WArka GdyniaArka Gdynia U-19Arka Nowa Sol U-19ArlandaArlesArmacenensesArmadaleArmadale U-20Armagh CityArmavirArmeniaArmenia U-16Armenia U-17Armenia U-18Armenia U-19Armenia U-19 WArmenia U-20Armenia U-21Arminia BielefeldArminia Bielefeld U-19Arminia Bielefeld-2Arminia HannoverArminia Klosterhardt U-19Arminia LudwigshafenArmyArmy UnitedArna-Bjornar WArnedoArosaAroucaArrasArroceros C.ArroyoArsenalArsenal Bila TserkvaArsenal KyivArsenal Kyiv U-21Arsenal Kyiv-DArsenal SArsenal TArsenal TivatArsenal Tula-2Arsenal U-19Arsenal U-23Arsenal WArsenal-DArsinsporArtsakhArtvin HopasporArubaArucasArvand KhorramshahrArzachenaArzewAS KhroubAS SlimaneAS-FANASAASA AviacioASA Tel Aviv WASA WASAC ConcordeAsan MugunghwaAsaneAsarumAsarum WASASASC DortmundAscoAscoliAscoli PicchioAscoli U-19ASEC MimosasAshdodAshdod U-19Ashford TownAshingtonAshton UnitedAsil LyssiAskania BernburgAskerASM OranASO ChlefAsotthalmiASPL 2000ASPTT Albi WAspudden-TellusASS SaleAssidenASSUAssyriskaAssyriska BKAssyriska IFAssyriska TurabdinAstanaAstana U-19Asteras MagoulasAsteras TripolisAsteras Tripolis U-20Aston VillaAston Villa U-23Aston Villa WAstoria WalldorfAstoria Walldorf U-19Astoria Walldorf-2AstraASU Poli TimisoaraASV De DijkAswan FCASWHAsyut PetroleumAtalantaAtalanta U-19Atarfe IndustrialAtasehir WAtenasAtherton CollieriesAthletic BilbaoAthletic U-19Athletic U-23Athletic Union U-19Athletic WAthletic-2Athlone TownAtlabaraAtlanta CAAtlanta SilverbacksAtlanta Silverbacks WAtlanta UnitedAtlantasAtlanteAtlanticoAtlantisAtlasAtlas DelmenhorstAtletico AcreanoAtletico AlbericiaAtletico ArcosAtletico AstorgaAtletico BalearesAtletico BermejoAtletico BucaramangaAtletico CajazeirenseAtletico CPAtletico de KolkataAtletico de PintoAtletico DevaAtletico EspelenoAtletico FurrialAtletico GarcilasoAtletico GOAtletico GuanareAtletico HuilaAtletico IbanesAtletico LugonesAtletico MadridAtletico Madrid U-19Atletico Madrid WAtletico Madrid-2Atletico MalveiraAtletico MarteAtletico MonzonAtletico NacionalAtletico ParanaAtletico PEAtletico ProgresoAtletico PulpilenoAtletico RafaelaAtletico RiachenseAtletico San LuisAtletico SanluquenoAtletico SocopoAtletico SorocabaAtletico TacoronteAtletico TordesillasAtletico TubaraoAtletico VasluiAtletico VenezuelaAtletico VeraguenseAtletico VigiaAtletico-MGAtletico-PRAtletik KuklenATMAtom NovovoronezhAtomic FCAtromitosAtromitos U-20ATSV ErlangenATUS FerlachAtvidabergAtyrauAtzenetaAubagneAubervilliers CAubstadtAucasAuchinleck TalbotAuckland CityAudaAudax ItalianoAudax RioAudax Sao PauloAudazAuerbachAugnablikAugsburgAugsburg U-19Augsburg-2Aumund-VegesackAurillacAuroraAurrera de OndarroaAurrera de VitoriaAurskogAuskaAustevollAustraliaAustralia U-17Australia U-18Australia U-20Australia U-21Australia U-23Australia WAustriaAustria KlagenfurtAustria LustenauAustria SalzburgAustria U-16Austria U-17Austria U-17 WAustria U-18Austria U-19Austria U-19 WAustria U-20Austria U-21Austria VAustria V U-19Austria WAustria W-2Austria XIIIAuto EsporteAutolAuxerreAvai FlorianopolisAvaldsnes WAvallonAvance EzcabarteAvangardAvanhardAvanti '31Avanti StekeneAvartaAvedoreAveley FCAvellinoAvellino U-19Avenida SCAvenir Foot LozereAversa NormannaAvesAvispa FukuokaAvondale HeightsAvondale Heights U-20Avondale UtdAvranchesAvtofavoritAxiopolisAxis-O2AydinsporAyeyawady UnitedAyia NapaAylesbury UnitedAyr UnitedAyronAyutthayaAyvalikgucuAZAZ PicernoAZ U-23AZ-2AZALAzerbaijanAzerbaijan U-16Azerbaijan U-17Azerbaijan U-17 WAzerbaijan U-18Azerbaijan U-19Azerbaijan U-19 WAzerbaijan U-20Azerbaijan U-21Azerbaijan U-23Azerbaijan WAzot VitkoviciAZSVAzuagaAzul Claro NumazuAzuquecaAzzurri 90 Lausanne
Matchday Live
Notts CountyDoncaster Rovers19:45

Notts County - Doncaster Rovers

Notts County are playing Doncaster Rovers at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedSouthampton U-2319:45

Southend United - Southampton U-23

Southend United are playing Southampton U-23 at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-23 - 0SibirFull TimeFT

Spartak-2 - Sibir

Spartak-2 played Sibir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 3-0.

Tambov0 - 1ArmavirFull TimeFT

Tambov - Armavir

Tambov played Armavir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:30 UTC. Armavir won 0-1.

Chertanovo3 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Chertanovo - Nizhnyi Novgorod

Chertanovo played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 3-1.

FK Krasnodar-20 - 0TyumenFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Tyumen

FK Krasnodar-2 played Tyumen at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit-20 - 0Tom48'

Zenit-2 - Tom

Zenit-2 are playing Tom at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Mordovia0 - 0SKA Khabarovsk5'

Mordovia - SKA Khabarovsk

Mordovia are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sochi1 - 0Rotor3'

Sochi - Rotor

Sochi are playing Rotor at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Sochi is winning 1-0.

ShinnikFakel15:30

Shinnik - Fakel

Shinnik are playing Fakel at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 15:30 UTC.

AvangardKhimki16:00

Avangard - Khimki

Avangard are playing Khimki at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

BalticaLuch-Energia17:00

Baltica - Luch-Energia

Baltica are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

VascoAtletico-PR21:30

Vasco - Atletico-PR

Vasco are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 21:30 UTC.

BahiaCeara23:00

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

ParanaAtletico-MG23:00

Parana - Atletico-MG

Parana are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

CruzeiroCorinthians23:45

Cruzeiro - Corinthians

Cruzeiro are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

PalmeirasFluminense23:45

Palmeiras - Fluminense

Palmeiras are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Sport RecifeVitoria23:45

Sport Recife - Vitoria

Sport Recife are playing Vitoria at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Zulte-Waregem0 - 0NACFull TimeFT

Zulte-Waregem - NAC

Zulte-Waregem played NAC at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Meppen1 - 0EmmenFull TimeFT

Meppen - Emmen

Meppen played Emmen at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Meppen won 1-0.

LeganesAD Alcorcon18:00

Leganes - AD Alcorcon

Leganes are playing AD Alcorcon at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo VallecanoGrasshoppers19:30

Rayo Vallecano - Grasshoppers

Rayo Vallecano are playing Grasshoppers at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

DeportivoAthletic Bilbao19:45

Deportivo - Athletic Bilbao

Deportivo are playing Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandQatar18:00

Switzerland - Qatar

Switzerland are playing Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Gloucester CityWoking19:45

Gloucester City - Woking

Gloucester City are playing Woking at the National League South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Taunton TownWalton Casuals19:45

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

LeatherheadKingstonian19:45

Leatherhead - Kingstonian

Leatherhead are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

MersthamMargate19:45

Merstham - Margate

Merstham are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Norwich U-23Athletic U-2319:00

Norwich U-23 - Athletic U-23

Norwich U-23 are playing Athletic U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Schalke-2Ahlen19:00

Schalke-2 - Ahlen

Schalke-2 are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

MertenAlfter18:30

Merten - Alfter

Merten are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Borussia FreialdenhovenFC Wegberg-Beeck19:00

Borussia Freialdenhoven - FC Wegberg-Beeck

Borussia Freialdenhoven are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Siegburger SVViktoria Arnoldsweiler19:00

Siegburger SV - Viktoria Arnoldsweiler

Siegburger SV are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Ergotelis1 - 2PAOKFull TimeFT

Ergotelis - PAOK

Ergotelis played PAOK at the National Cup of Greece on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. PAOK won 1-2.

MonzaNovara15:30

Monza - Novara

Monza are playing Novara at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 15:30 UTC.

PontederaRobur Siena17:30

Pontedera - Robur Siena

Pontedera are playing Robur Siena at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Pro VercelliAlessandria19:30

Pro Vercelli - Alessandria

Pro Vercelli are playing Alessandria at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus EntellaCarrarese19:30

Virtus Entella - Carrarese

Virtus Entella are playing Carrarese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

ViterbeseTernana19:30

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

FS Metta LUSuper Nova16:00

FS Metta LU - Super Nova

FS Metta LU are playing Super Nova at the Virsliga, playoffs of Latvia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

USA U-17 WCameroon U-17 W17:00

USA U-17 W - Cameroon U-17 W

USA U-17 W are playing Cameroon U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Korea Republic U-17 WSpain U-17 W19:00

Korea Republic U-17 W - Spain U-17 W

Korea Republic U-17 W are playing Spain U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Korea DPR U-17 WGermany U-17 W20:00

Korea DPR U-17 W - Germany U-17 W

Korea DPR U-17 W are playing Germany U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Canada U-17 WColombia U-17 W22:00

Canada U-17 W - Colombia U-17 W

Canada U-17 W are playing Colombia U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Javor1 - 1Radnik Surdulica0-0 On PenaltiesPen 0-0

Javor - Radnik Surdulica

Javor played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roda FCTorre Levante19:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Pena DeportivoMercadal15:00

Pena Deportivo - Mercadal

Pena Deportivo are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EsporlesPoblense19:00

Esporles - Poblense

Esporles are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Oskarshamns AIKVarberg15:45

Oskarshamns AIK - Varberg

Oskarshamns AIK are playing Varberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 15:45 UTC.

SyrianskaVarnamo18:00

Syrianska - Varnamo

Syrianska are playing Varnamo at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

England U-194 - 0Moldova U-19Full TimeFT

England U-19 - Moldova U-19

England U-19 played Moldova U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 09:00 UTC. England U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Malta U-190 - 1France U-19Full TimeFT

Malta U-19 - France U-19

Malta U-19 played France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. France U-19 won 0-1.

Bulgaria U-191 - 1Romania U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Romania U-19

Bulgaria U-19 played Romania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-194 - 0Gibraltar U-19Full TimeFT

Greece U-19 - Gibraltar U-19

Greece U-19 played Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Greece U-19 won 4-0.

FYR Macedonia U-191 - 1Croatia U-19Full TimeFT

FYR Macedonia U-19 - Croatia U-19

FYR Macedonia U-19 played Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Georgia U-197 - 0Liechtenstein U-19Full TimeFT

Georgia U-19 - Liechtenstein U-19

Georgia U-19 played Liechtenstein U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-19 won 7-0.

Lithuania U-190 - 5Belgium U-1990 +2'

Lithuania U-19 - Belgium U-19

Lithuania U-19 are playing Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:15 UTC. It's the second half and Belgium U-19 is winning 0-5.

Serbia U-190 - 2Kazakhstan U-1947'

Serbia U-19 - Kazakhstan U-19

Serbia U-19 are playing Kazakhstan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kazakhstan U-19 is winning 0-2.

Turkey U-190 - 1Iceland U-1948'

Turkey U-19 - Iceland U-19

Turkey U-19 are playing Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Iceland U-19 is winning 0-1.

Czech Republic U-19Luxembourg U-1916:00

Czech Republic U-19 - Luxembourg U-19

Czech Republic U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Sweden U-19San Marino U-1916:00

Sweden U-19 - San Marino U-19

Sweden U-19 are playing San Marino U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Wales U-19Scotland U-1917:00

Wales U-19 - Scotland U-19

Wales U-19 are playing Scotland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Northern Ireland U-19Poland U-1919:00

Northern Ireland U-19 - Poland U-19

Northern Ireland U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

PSMSPS TNI11:30

PSMS - PS TNI

PSMS are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on November 14. The match will kick off 11:30 UTC.

Saipa0 - 0Gostaresh FoladFull TimeFT

Saipa - Gostaresh Folad

Saipa played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on November 14. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mojzel0 - 0Al-WashmFull TimeFT

Al Mojzel - Al-Washm

Al Mojzel played Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Shoalah0 - 1AbhaFull TimeFT

Al Shoalah - Abha

Al Shoalah played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Abha won 0-1.

Al Ain FC2 - 2JeddahFull TimeFT

Al Ain FC - Jeddah

Al Ain FC played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al-Ansar0 - 0Al-KhaleejFull TimeFT

Al-Ansar - Al-Khaleej

Al-Ansar played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Adalh0 - 0Al Jabalain29'

Al Adalh - Al Jabalain

Al Adalh are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 14:35 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Esperance3 - 0GabesFull TimeFT

Esperance - Gabes

Esperance played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Esperance won 3-0.

Real EspanaMarathon01:00

Real Espana - Marathon

Real Espana are playing Marathon at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GJuarez01:00

Universidad G - Juarez

Universidad G are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosMineros Zacatecas03:00

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 03:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC01:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FCAlianza FC02:00

Tauro FC - Alianza FC

Tauro FC are playing Alianza FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 02:00 UTC.

Sarmiento2 - 0Arsenal SFull TimeFT

Sarmiento - Arsenal S

Sarmiento played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on November 14. The match kicked off 13:45 UTC. Sarmiento won 2-0.

Indep. MedellinAtletico Bucaramanga01:00

Indep. Medellin - Atletico Bucaramanga

Indep. Medellin are playing Atletico Bucaramanga at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa Fe BogotaDeportes Tolima01:00

Santa Fe Bogota - Deportes Tolima

Santa Fe Bogota are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Spain U-21Denmark U-2119:00

Spain U-21 - Denmark U-21

Spain U-21 are playing Denmark U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-20Belarus U-2016:00

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 are playing Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Peru U-20Ecuador U-2017:30

Peru U-20 - Ecuador U-20

Peru U-20 are playing Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Venezuela U-20Bolivia U-2020:30

Venezuela U-20 - Bolivia U-20

Venezuela U-20 are playing Bolivia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 20:30 UTC.

Armenia U-190 - 4Netherlands U-19Full TimeFT

Armenia U-19 - Netherlands U-19

Armenia U-19 played Netherlands U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Netherlands U-19 won 0-4.

Spain U-190 - 0Norway U-19Full TimeFT

Spain U-19 - Norway U-19

Spain U-19 played Norway U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-190 - 1Portugal U-19Full TimeFT

Germany U-19 - Portugal U-19

Germany U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Portugal U-19 won 0-1.

Slovakia U-172 - 1Hungary U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Hungary U-17

Slovakia U-17 played Hungary U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Slovakia U-17 won 2-1.

Ireland U-171 - 4Germany U-17Full TimeFT

Ireland U-17 - Germany U-17

Ireland U-17 played Germany U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 won 1-4.