Southampton players with some absolute bangers in training

September 9th
Matchday Live
WolvesArsenal18:45

Wolves - Arsenal

Wolves are playing Arsenal at the Premier League of England on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Manchester UnitedManchester City19:00

Manchester United - Manchester City

Manchester United are playing Manchester City at the Premier League of England on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico MadridValencia17:30

Atletico Madrid - Valencia

Atletico Madrid are playing Valencia at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

EspanyolCelta Vigo18:30

Espanyol - Celta Vigo

Espanyol are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

LeganesAthletic Bilbao18:30

Leganes - Athletic Bilbao

Leganes are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

LevanteReal Betis19:30

Levante - Real Betis

Levante are playing Real Betis at the La Liga of Spain on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

AC MilanLazio18:45

AC Milan - Lazio

AC Milan are playing Lazio at the National Cup of Italy on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

UtrechtFortuna17:45

Utrecht - Fortuna

Utrecht are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 17:45 UTC.

ZwolleGroningen17:45

Zwolle - Groningen

Zwolle are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 17:45 UTC.

NACFeyenoord18:45

NAC - Feyenoord

NAC are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Akhmat GroznyiFK Krasnodar16:00

Akhmat Groznyi - FK Krasnodar

Akhmat Groznyi are playing FK Krasnodar at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

RostovLokomotiv16:00

Rostov - Lokomotiv

Rostov are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

CSKAAnzhi16:30

CSKA - Anzhi

CSKA are playing Anzhi at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

RubinUfa16:30

Rubin - Ufa

Rubin are playing Ufa at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

ZenitDinamo18:00

Zenit - Dinamo

Zenit are playing Dinamo at the Premier League of Russia on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Austria VSt. Polten17:00

Austria V - St. Polten

Austria V are playing St. Polten at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

LASK LinzSturm17:00

LASK Linz - Sturm

LASK Linz are playing Sturm at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SalzburgWolfsberger AC17:00

Salzburg - Wolfsberger AC

Salzburg are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CSKA SofiaBotev16:00

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the National Cup of Bulgaria on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

RustaviLokomotiv Tbilisi15:00

Rustavi - Lokomotiv Tbilisi

Rustavi are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo BatumiSaburtalo17:00

Dinamo Batumi - Saburtalo

Dinamo Batumi are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Werder BremenBayern Munich18:45

Werder Bremen - Bayern Munich

Werder Bremen are playing Bayern Munich at the National cup of Germany on April 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Ventspils0 - 0Rigas FS9'

Ventspils - Rigas FS

Ventspils are playing Rigas FS at the Virsliga of Latvia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RigaLiepaja15:00

Riga - Liepaja

Riga are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Pogon SzczecinLechia Gdansk16:00

Pogon Szczecin - Lechia Gdansk

Pogon Szczecin are playing Lechia Gdansk at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

LechLegia18:30

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

AstraCluj16:45

Astra - Cluj

Astra are playing Cluj at the National Cup of Romania on April 24. The match will kick off 16:45 UTC.

Luch-Energia0 - 1SochiFull TimeFT

Luch-Energia - Sochi

Luch-Energia played Sochi at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Sochi won 0-1.

SKA Khabarovsk0 - 1KhimkiFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Khimki

SKA Khabarovsk played Khimki at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Khimki won 0-1.

Sibir1 - 0TomFull TimeFT

Sibir - Tom

Sibir played Tom at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 1-0.

Tyumen1 - 2Spartak-2Full TimeFT

Tyumen - Spartak-2

Tyumen played Spartak-2 at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak-2 won 1-2.

FK Krasnodar-20 - 0Rotor83'

FK Krasnodar-2 - Rotor

FK Krasnodar-2 are playing Rotor at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

MordoviaFakel15:00

Mordovia - Fakel

Mordovia are playing Fakel at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TambovShinnik15:15

Tambov - Shinnik

Tambov are playing Shinnik at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:15 UTC.

ArmavirZenit-215:30

Armavir - Zenit-2

Armavir are playing Zenit-2 at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

ChertanovoAvangard16:00

Chertanovo - Avangard

Chertanovo are playing Avangard at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Nizhnyi NovgorodBaltica16:00

Nizhnyi Novgorod - Baltica

Nizhnyi Novgorod are playing Baltica at the FNL of Russia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MuraMaribor17:30

Mura - Maribor

Mura are playing Maribor at the National Cup of Slovenia on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

AFC EskilstunaOstersunds FK17:00

AFC Eskilstuna - Ostersunds FK

AFC Eskilstuna are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AIKHacken17:00

AIK - Hacken

AIK are playing Hacken at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ElfsborgOrebro17:00

Elfsborg - Orebro

Elfsborg are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

FalkenbergSirius17:00

Falkenberg - Sirius

Falkenberg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Malmo FFHammarby17:00

Malmo FF - Hammarby

Malmo FF are playing Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Akhisar Bld genclikUmraniyespor17:00

Akhisar Bld genclik - Umraniyespor

Akhisar Bld genclik are playing Umraniyespor at the National cup of Turkey on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Oleksandria2 - 1Mariupol39'

Oleksandria - Mariupol

Oleksandria are playing Mariupol at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Oleksandria is winning 2-1.

Zorya0 - 0Lviv38'

Zorya - Lviv

Zorya are playing Lviv at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dynamo K.Shakhtar D15:30

Dynamo K. - Shakhtar D

Dynamo K. are playing Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Jeonbuk Motors2 - 1Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds

Jeonbuk Motors played Urawa Red Diamonds at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 2-1.

Kashima Antlers0 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Kashima Antlers - Gyeongnam FC

Kashima Antlers played Gyeongnam FC at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongnam FC won 0-1.

Beijing Guoan2 - 0Buriram UnitedFull TimeFT

Beijing Guoan - Buriram United

Beijing Guoan played Buriram United at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Beijing Guoan won 2-0.

Darul Takzim0 - 1Shandong LunengFull TimeFT

Darul Takzim - Shandong Luneng

Darul Takzim played Shandong Luneng at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:45 UTC. Shandong Luneng won 0-1.

Kairat1 - 0Atyrau82'

Kairat - Atyrau

Kairat are playing Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kairat is winning 1-0.

Home United3 - 0GeylangFull TimeFT

Home United - Geylang

Home United played Geylang at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Home United won 3-0.

Hougang United4 - 2AlbirexFull TimeFT

Hougang United - Albirex

Hougang United played Albirex at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Hougang United won 4-2.

Warriors1 - 1TampinesFull TimeFT

Warriors - Tampines

Warriors played Tampines at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brunei DPMM0 - 0Young LionsFull TimeFT

Brunei DPMM - Young Lions

Brunei DPMM played Young Lions at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Free State StarsBaroka16:00

Free State Stars - Baroka

Free State Stars are playing Baroka at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AmaZulu DurbanSuperSport United17:30

AmaZulu Durban - SuperSport United

AmaZulu Durban are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Bidvest WitsBlack Leopards Venda17:30

Bidvest Wits - Black Leopards Venda

Bidvest Wits are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Maritzburg UnitedOrlando Pirates17:30

Maritzburg United - Orlando Pirates

Maritzburg United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Polokwane CityBloemfontein Celtic17:30

Polokwane City - Bloemfontein Celtic

Polokwane City are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

New York CityChicago Fire23:00

New York City - Chicago Fire

New York City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewD.C. United23:30

Columbus Crew - D.C. United

Columbus Crew are playing D.C. United at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

New England RevolutionMontreal Impact23:30

New England Revolution - Montreal Impact

New England Revolution are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota UnitedLos Angeles Galaxy00:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Seattle SoundersSan Jose Earthquakes02:30

Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

Seattle Sounders are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 02:30 UTC.

Deportivo La EquidadRionegro Aguilas21:30

Deportivo La Equidad - Rionegro Aguilas

Deportivo La Equidad are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

Once CaldasDeportivo Cali23:30

Once Caldas - Deportivo Cali

Once Caldas are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico NacionalIndep. Medellin01:30

Atletico Nacional - Indep. Medellin

Atletico Nacional are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

PalestinoRiver Plate22:15

Palestino - River Plate

Palestino are playing River Plate at the Group A of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Alianza LimaInternacional00:30

Alianza Lima - Internacional

Alianza Lima are playing Internacional at the Group A of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

LDU-QuitoFlamengo00:30

LDU-Quito - Flamengo

LDU-Quito are playing Flamengo at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

San JosePenarol00:30

San Jose - Penarol

San Jose are playing Penarol at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

WilstermannAtletico-PR22:15

Wilstermann - Atletico-PR

Wilstermann are playing Atletico-PR at the Group G of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Deportes TolimaBoca Juniors00:30

Deportes Tolima - Boca Juniors

Deportes Tolima are playing Boca Juniors at the Group G of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Rosario CentralUniversidad Catolica22:15

Rosario Central - Universidad Catolica

Rosario Central are playing Universidad Catolica at the Group H of Copa Libertadores on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Brisbane Roar FCAdelaide United04:00

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC are playing Adelaide United at the A-League of Australia on April 25. The match will kick off 04:00 UTC.

Kukesi1 - 0Skenderbeu38'

Kukesi - Skenderbeu

Kukesi are playing Skenderbeu at the National cup of Albania on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Kukesi is winning 1-0.

Luftetari Gjirokaster0 - 0KF Tirana38'

Luftetari Gjirokaster - KF Tirana

Luftetari Gjirokaster are playing KF Tirana at the National cup of Albania on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FK ZvijezdaCelik Zenica15:00

FK Zvijezda - Celik Zenica

FK Zvijezda are playing Celik Zenica at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GabelaRadnik15:00

Gabela - Radnik

Gabela are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Krupa na VrbasuSloga Doboj15:00

Krupa na Vrbasu - Sloga Doboj

Krupa na Vrbasu are playing Sloga Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SarajevoMladost Doboj15:00

Sarajevo - Mladost Doboj

Sarajevo are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZrinjskiSloboda15:00

Zrinjski - Sloboda

Zrinjski are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZeljeznicarSiroki Brijeg18:00

Zeljeznicar - Siroki Brijeg

Zeljeznicar are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Inter-ZapresicRijeka16:00

Inter-Zapresic - Rijeka

Inter-Zapresic are playing Rijeka at the National cup of Croatia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Othellos1 - 2Olympiakos Nicosia45 +1'

Othellos - Olympiakos Nicosia

Othellos are playing Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olympiakos Nicosia is winning 1-2.

OstravaBohemians 190515:00

Ostrava - Bohemians 1905

Ostrava are playing Bohemians 1905 at the National cup of Czech Republic on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia PrahaSparta Praha17:30

Slavia Praha - Sparta Praha

Slavia Praha are playing Sparta Praha at the National cup of Czech Republic on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

PisekLoko Vltavin15:00

Pisek - Loko Vltavin

Pisek are playing Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NaestvedFremad Amager15:30

Naestved - Fremad Amager

Naestved are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

PaideLevadia T16:00

Paide - Levadia T

Paide are playing Levadia T at the National Cup of Estonia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Trans NarvaMaardu16:00

Trans Narva - Maardu

Trans Narva are playing Maardu at the National Cup of Estonia on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Paris W0 - 1Montpellier WFull TimeFT

Paris W - Montpellier W

Paris W played Montpellier W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 12:30 UTC. Montpellier W won 0-1.

Dijon WLyon W16:30

Dijon W - Lyon W

Dijon W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Fleury WGuingamp W16:30

Fleury W - Guingamp W

Fleury W are playing Guingamp W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Lille WSoyaux W16:30

Lille W - Soyaux W

Lille W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Metz WRodez W16:30

Metz W - Rodez W

Metz W are playing Rodez W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PSG WBordeaux W16:30

PSG W - Bordeaux W

PSG W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

WuppertalerBorussia D-217:00

Wuppertaler - Borussia D-2

Wuppertaler are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Jahn ForchheimGrosbardorf16:30

Jahn Forchheim - Grosbardorf

Jahn Forchheim are playing Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Wurzburger Kickers-2Wurzburger FV17:00

Wurzburger Kickers-2 - Wurzburger FV

Wurzburger Kickers-2 are playing Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

NeumunsterInter Turkspor Kiel16:30

Neumunster - Inter Turkspor Kiel

Neumunster are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PforzheimNormannia Gmund16:30

Pforzheim - Normannia Gmund

Pforzheim are playing Normannia Gmund at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

HombergDusseldorf West17:30

Homberg - Dusseldorf West

Homberg are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Apollon U-200 - 4PAOK U-20Full TimeFT

Apollon U-20 - PAOK U-20

Apollon U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-20 won 0-4.

Olympiakos U-204 - 3OFI U-2083'

Olympiakos U-20 - OFI U-20

Olympiakos U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Olympiakos U-20 is winning 4-3.

Soroksar0 - 1Honved86'

Soroksar - Honved

Soroksar are playing Honved at the National cup of Hungary on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Honved is winning 0-1.

VolsungurTindastoll19:00

Volsungur - Tindastoll

Volsungur are playing Tindastoll at the National Cup of Iceland on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AcreHapoel Marmorek16:00

Hapoel Acre - Hapoel Marmorek

Hapoel Acre are playing Hapoel Marmorek at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel IksalHapoel Bnei Lod16:00

Hapoel Iksal - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Iksal are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Petah TikvaMaccabi Ahi Nazareth16:00

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Petah Tikva are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionHapoel Ramat HaSharon16:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Ramat HaSharon

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Torino U-195 - 2Napoli U-19Full TimeFT

Torino U-19 - Napoli U-19

Torino U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Torino U-19 won 5-2.

MonzaViterbese16:00

Monza - Viterbese

Monza are playing Viterbese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Hegelmann LitauenTrakai-215:00

Hegelmann Litauen - Trakai-2

Hegelmann Litauen are playing Trakai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

KupiskisPakruojis15:30

Kupiskis - Pakruojis

Kupiskis are playing Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

DudelangeProgres Niedercorn18:00

Dudelange - Progres Niedercorn

Dudelange are playing Progres Niedercorn at the National cup of Luxembourg on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Mertert-WasserbilligEtzella18:00

Mertert-Wasserbillig - Etzella

Mertert-Wasserbillig are playing Etzella at the National cup of Luxembourg on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Belasica Strumica1 - 0Shkendija37'

Belasica Strumica - Shkendija

Belasica Strumica are playing Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Belasica Strumica is winning 1-0.

Makedonija0 - 0Vardar36'

Makedonija - Vardar

Makedonija are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rabotnicki1 - 0Pobeda38'

Rabotnicki - Pobeda

Rabotnicki are playing Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Rabotnicki is winning 1-0.

Renova Dzepciste1 - 0Sileks40'

Renova Dzepciste - Sileks

Renova Dzepciste are playing Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Renova Dzepciste is winning 1-0.

Shkupi0 - 0Academy Pandev37'

Shkupi - Academy Pandev

Shkupi are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Odd Grenland-2Fram Larvik17:00

Odd Grenland-2 - Fram Larvik

Odd Grenland-2 are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Viking-2Bryne-216:00

Viking-2 - Bryne-2

Viking-2 are playing Bryne-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Wigry SLKS Lodz15:00

Wigry S - LKS Lodz

Wigry S are playing LKS Lodz at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RakowPodbeskidzie15:30

Rakow - Podbeskidzie

Rakow are playing Podbeskidzie at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Chrobry GlogowGarbarnia16:00

Chrobry Glogow - Garbarnia

Chrobry Glogow are playing Garbarnia at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

JastrzebieBytovia Bytow16:00

Jastrzebie - Bytovia Bytow

Jastrzebie are playing Bytovia Bytow at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Odra OpoleStal Mielec17:00

Odra Opole - Stal Mielec

Odra Opole are playing Stal Mielec at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Puszcza N.Nieciecza17:00

Puszcza N. - Nieciecza

Puszcza N. are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczTychy 7117:10

Sandecja Nowy Sacz - Tychy 71

Sandecja Nowy Sacz are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:10 UTC.

KatowiceOlsztyn17:30

Katowice - Olsztyn

Katowice are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

ChojniczankaWarta Poznan18:00

Chojniczanka - Warta Poznan

Chojniczanka are playing Warta Poznan at the I Liga of Poland on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Elana TorunSkra Czestochowa15:00

Elana Torun - Skra Czestochowa

Elana Torun are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

EnergetykBelchatow15:00

Energetyk - Belchatow

Energetyk are playing Belchatow at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gornik LecznaPogon Siedlce15:00

Gornik Leczna - Pogon Siedlce

Gornik Leczna are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WOlimpia G15:00

Gryf W - Olimpia G

Gryf W are playing Olimpia G at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Resovia RzeszowRuch Chorzow15:00

Resovia Rzeszow - Ruch Chorzow

Resovia Rzeszow are playing Ruch Chorzow at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Stalowa WolaOlimpia Elblag15:00

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

Stal Stalowa Wola are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

StargardSiarka Tarnobrzeg15:00

Stargard - Siarka Tarnobrzeg

Stargard are playing Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz PruszkowRozwoj Katowice17:00

Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice

Znicz Pruszkow are playing Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

WidzewRadomiak Radom17:05

Widzew - Radomiak Radom

Widzew are playing Radomiak Radom at the II Liga of Poland on April 24. The match will kick off 17:05 UTC.

Biala Podlaska W3 - 0Katowice WFull TimeFT

Biala Podlaska W - Katowice W

Biala Podlaska W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Biala Podlaska W won 3-0.

Medyk Konin W1 - 0Wroclaw W38'

Medyk Konin W - Wroclaw W

Medyk Konin W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Medyk Konin W is winning 1-0.

Mitech Zywiec W2 - 1Olimpia Szczecin W39'

Mitech Zywiec W - Olimpia Szczecin W

Mitech Zywiec W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Mitech Zywiec W is winning 2-1.

Sosnowiec W2 - 0Polonia Poznan W25'

Sosnowiec W - Polonia Poznan W

Sosnowiec W are playing Polonia Poznan W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Sosnowiec W is winning 2-0.

UJ Krakow W1 - 1UKS Lodz W39'

UJ Krakow W - UKS Lodz W

UJ Krakow W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Walbrzych WGornik Leczna W15:00

Walbrzych W - Gornik Leczna W

Walbrzych W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Yenisey-D2 - 0Orenburg-DFull TimeFT

Yenisey-D - Orenburg-D

Yenisey-D played Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 05:00 UTC. Yenisey-D won 2-0.

Arsenal-D0 - 5Spartak-DFull TimeFT

Arsenal-D - Spartak-D

Arsenal-D played Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Spartak-D won 0-5.

Kr. Sovetov-D3 - 0Ural-D41'

Kr. Sovetov-D - Ural-D

Kr. Sovetov-D are playing Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Kr. Sovetov-D is winning 3-0.

Komarno1 - 0Zilina-29'

Komarno - Zilina-2

Komarno are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Komarno is winning 1-0.

Liptovsky Mikulas0 - 0Banska Bystrica9'

Liptovsky Mikulas - Banska Bystrica

Liptovsky Mikulas are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Partizan Bardejov0 - 0Dubnica7'

Partizan Bardejov - Dubnica

Partizan Bardejov are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Petrzalka akademia1 - 0Lipany10'

Petrzalka akademia - Lipany

Petrzalka akademia are playing Lipany at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Petrzalka akademia is winning 1-0.

Samorin0 - 0Lokomotiva Kosice9'

Samorin - Lokomotiva Kosice

Samorin are playing Lokomotiva Kosice at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Slavoj Trebisov0 - 0Tatran Presov9'

Slavoj Trebisov - Tatran Presov

Slavoj Trebisov are playing Tatran Presov at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PohronieSkalica17:00

Pohronie - Skalica

Pohronie are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Barcelona W3 - 2Sevilla W40'

Barcelona W - Sevilla W

Barcelona W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Barcelona W is winning 3-2.

Undy AthleticCwmamman United17:30

Undy Athletic - Cwmamman United

Undy Athletic are playing Cwmamman United at the Division 1 of Wales on April 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Goytre UnitedCambrian Clydach18:30

Goytre United - Cambrian Clydach

Goytre United are playing Cambrian Clydach at the Division 1 of Wales on April 24. The match will kick off 18:30 UTC.

Pusamania Borneo2 - 1PersibFull TimeFT

Pusamania Borneo - Persib

Pusamania Borneo played Persib at the Nacional cup of Indonesia on April 24. The match kicked off 08:30 UTC. Pusamania Borneo won 2-1.

F.C.Tokyo2 - 0Kashiwa ReysolFull TimeFT

F.C.Tokyo - Kashiwa Reysol

F.C.Tokyo played Kashiwa Reysol at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. F.C.Tokyo won 2-0.

Gamba Osaka4 - 1Jubilo IwataFull TimeFT

Gamba Osaka - Jubilo Iwata

Gamba Osaka played Jubilo Iwata at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gamba Osaka won 4-1.

Oita Trinita2 - 2Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight

Oita Trinita played Nagoya Grampus Eight at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shimizu S-Pulse2 - 2Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC

Shimizu S-Pulse played Matsumoto Yamaga FC at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

V-Varen Nagasaki3 - 6Consadole SapporoFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo

V-Varen Nagasaki played Consadole Sapporo at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Consadole Sapporo won 3-6.

Vegalta Sendai1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai played Sagan Tosu at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerezo Osaka1 - 0Vissel KobeFull TimeFT

Cerezo Osaka - Vissel Kobe

Cerezo Osaka played Vissel Kobe at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Cerezo Osaka won 1-0.

Yokohama F. Marinos1 - 0Shonan BellmareFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare

Yokohama F. Marinos played Shonan Bellmare at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-0.

Changwon0 - 4Busan KyotongFull TimeFT

Changwon - Busan Kyotong

Changwon played Busan Kyotong at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Busan Kyotong won 0-4.

Cheonan City0 - 3Gyeongju KHNPFull TimeFT

Cheonan City - Gyeongju KHNP

Cheonan City played Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongju KHNP won 0-3.

Gangneung2 - 1Daejeon KorailFull TimeFT

Gangneung - Daejeon Korail

Gangneung played Daejeon Korail at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gangneung won 2-1.

Gimhae0 - 1Mokpo CityFull TimeFT

Gimhae - Mokpo City

Gimhae played Mokpo City at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Mokpo City won 0-1.

Macau U-230 - 1Casa BenficaFull TimeFT

Macau U-23 - Casa Benfica

Macau U-23 played Casa Benfica at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 11:05 UTC. Casa Benfica won 0-1.

Chao Pak Kei2 - 0Hang Sai70'

Chao Pak Kei - Hang Sai

Chao Pak Kei are playing Hang Sai at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 13:15 UTC. It's the second half and Chao Pak Kei is winning 2-0.

Rustaq3 - 1Oman FC45'

Rustaq - Oman FC

Rustaq are playing Oman FC at the Premier League of Oman on April 24. The match kicked off 13:50 UTC. It's the first half and Rustaq is winning 3-1.

Sur0 - 0Mirbat SCHalf TimeHT

Sur - Mirbat SC

Sur are playing Mirbat SC at the Premier League of Oman on April 24. The match kicked off 13:50 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Al-NahdaDhufar16:05

Al-Nahda - Dhufar

Al-Nahda are playing Dhufar at the Premier League of Oman on April 24. The match will kick off 16:05 UTC.

Abha2 - 1Al Nahdha90 +3'

Abha - Al Nahdha

Abha are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Abha is winning 2-1.

Al Mojzel1 - 0Al Jabalain90 +1'

Al Mojzel - Al Jabalain

Al Mojzel are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Al Mojzel is winning 1-0.

Al-Washm0 - 1Al Shoalah90 +2'

Al-Washm - Al Shoalah

Al-Washm are playing Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Al Shoalah is winning 0-1.

Al-Ansar1 - 0Al Orubah73'

Al-Ansar - Al Orubah

Al-Ansar are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 13:10 UTC. It's the second half and Al-Ansar is winning 1-0.

Al JeelJeddah15:50

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match will kick off 15:50 UTC.

Emirates1 - 3Al Shabab Dubai44'

Emirates - Al Shabab Dubai

Emirates are playing Al Shabab Dubai at the Premier League of Uae on April 24. The match kicked off 13:55 UTC. It's the first half and Al Shabab Dubai is winning 1-3.

Al Dhafra0 - 0Al Nasr29'

Al Dhafra - Al Nasr

Al Dhafra are playing Al Nasr at the Premier League of Uae on April 24. The match kicked off 14:10 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Oq-tepaXorazm Urganch11:15

Oq-tepa - Xorazm Urganch

Oq-tepa are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:15 UTC.

Istiklol FerganaMashal Muborak11:45

Istiklol Fergana - Mashal Muborak

Istiklol Fergana are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:45 UTC.

Neftchi FerganaIftixor11:45

Neftchi Fergana - Iftixor

Neftchi Fergana are playing Iftixor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 11:45 UTC.

Shortan GuzorSherdor12:00

Shortan Guzor - Sherdor

Shortan Guzor are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match will kick off 12:00 UTC.

CR BelouizdadCS Constantine15:00

CR Belouizdad - CS Constantine

CR Belouizdad are playing CS Constantine at the National cup of Algeria on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Nigeria U-170 - 0Guinea U-1781'

Nigeria U-17 - Guinea U-17

Nigeria U-17 are playing Guinea U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Cameroon U-17Angola U-1716:30

Cameroon U-17 - Angola U-17

Cameroon U-17 are playing Angola U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Feutcheu2 - 2Fovu ClubFull TimeFT

Feutcheu - Fovu Club

Feutcheu played Fovu Club at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Mfou2 - 1Unisport BafangFull TimeFT

Fortuna Mfou - Unisport Bafang

Fortuna Mfou played Unisport Bafang at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Mfou won 2-1.

Stade Renard1 - 1Eding SportFull TimeFT

Stade Renard - Eding Sport

Stade Renard played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Young Sport Academy0 - 0Les AstresFull TimeFT

Young Sport Academy - Les Astres

Young Sport Academy played Les Astres at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

APEJES Academy0 - 1Dragon de Yaounde22'

APEJES Academy - Dragon de Yaounde

APEJES Academy are playing Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Dragon de Yaounde is winning 0-1.

Colombe0 - 0Avion Academy41'

Colombe - Avion Academy

Colombe are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CotonsportUnion Douala14:00

Cotonsport - Union Douala

Cotonsport are playing Union Douala at the Elite One of Cameroon on April 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PWD1 - 0Tonnerre33'

PWD - Tonnerre

PWD are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and PWD is winning 1-0.

RCA CasablancaHUSA Agadir15:00

RCA Casablanca - HUSA Agadir

RCA Casablanca are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB BerkaneYoussoufia15:00

RSB Berkane - Youssoufia

RSB Berkane are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

AguilaSanta Tecla21:30

Aguila - Santa Tecla

Aguila are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

AudazSonsonate21:30

Audaz - Sonsonate

Audaz are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

FASPasaquina21:30

FAS - Pasaquina

FAS are playing Pasaquina at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

Municipal LimenoIsidro Metapan21:30

Municipal Limeno - Isidro Metapan

Municipal Limeno are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on April 24. The match will kick off 21:30 UTC.

ChalatenangoFirpo00:30

Chalatenango - Firpo

Chalatenango are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

AlianzaJocoro01:30

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

MalacatecoAntigua GFC18:00

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

SiquinalaGuastatoya18:00

Siquinala - Guastatoya

Siquinala are playing Guastatoya at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo SanarateDeportivo Petapa21:45

Deportivo Sanarate - Deportivo Petapa

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Petapa at the Clausura of Guatemala on April 24. The match will kick off 21:45 UTC.

CSD ComunicacionesCoban Imperial00:00

CSD Comunicaciones - Coban Imperial

CSD Comunicaciones are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo ChiantlaMunicipal02:00

Deportivo Chiantla - Municipal

Deportivo Chiantla are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

XelajuIztapa02:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

VenadosAtletico San Luis00:00

Venados - Atletico San Luis

Venados are playing Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

DoradosZacatepec02:00

Dorados - Zacatepec

Dorados are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlanta United-2Tampa Bay23:30

Atlanta United-2 - Tampa Bay

Atlanta United-2 are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Tulsa RoughnecksColorado Springs00:00

Tulsa Roughnecks - Colorado Springs

Tulsa Roughnecks are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles Galaxy-2Rio Grande Valley02:00

Los Angeles Galaxy-2 - Rio Grande Valley

Los Angeles Galaxy-2 are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

ColonAcassuso22:10

Colon - Acassuso

Colon are playing Acassuso at the National cup of Argentina on April 24. The match will kick off 22:10 UTC.

Always ReadyNacional Potosi19:00

Always Ready - Nacional Potosi

Always Ready are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on April 24. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoSantos22:15

Vasco - Santos

Vasco are playing Santos at the National Cup of Brasil on April 24. The match will kick off 22:15 UTC.

CorinthiansChapecoense00:30

Corinthians - Chapecoense

Corinthians are playing Chapecoense at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeVila Nova00:30

Juventude - Vila Nova

Juventude are playing Vila Nova at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

America RNABC Natal00:30

America RN - ABC Natal

America RN are playing ABC Natal at the Potiguar of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Flamengo WFerroviaria W18:00

Flamengo W - Ferroviaria W

Flamengo W are playing Ferroviaria W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos WPonte Preta W18:00

Santos W - Ponte Preta W

Santos W are playing Ponte Preta W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Iranduba de Amazonia WKindermann W00:00

Iranduba de Amazonia W - Kindermann W

Iranduba de Amazonia W are playing Kindermann W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Cruzeiro U-20Flamengo U-2019:30

Cruzeiro U-20 - Flamengo U-20

Cruzeiro U-20 are playing Flamengo U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

Fortaleza JSLlaneros19:30

Fortaleza JS - Llaneros

Fortaleza JS are playing Llaneros at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 19:30 UTC.

ValleduparAlianza Petrolera20:00

Valledupar - Alianza Petrolera

Valledupar are playing Alianza Petrolera at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportes PereiraCD Jaguares20:30

Deportes Pereira - CD Jaguares

Deportes Pereira are playing CD Jaguares at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaUnion Magdalena20:30

Real Cartagena - Union Magdalena

Real Cartagena are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 20:30 UTC.

Envigado FCLeones21:00

Envigado FC - Leones

Envigado FC are playing Leones at the National cup of Colombia on April 24. The match will kick off 21:00 UTC.

America de CaliPasto00:00

America de Cali - Pasto

America de Cali are playing Pasto at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Boyaco ChicoFC Bogota00:30

Boyaco Chico - FC Bogota

Boyaco Chico are playing FC Bogota at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa Fe BogotaPatriotas00:30

Santa Fe Bogota - Patriotas

Santa Fe Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Adelaide CityPara Hills05:30

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City are playing Para Hills at the NPL South Australia of Australia on April 25. The match will kick off 05:30 UTC.

Peninsula Power3 - 1Sunshine CoastFull TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast

Peninsula Power played Sunshine Coast at the NPL Queensland of Australia on April 24. The match kicked off 09:15 UTC. Peninsula Power won 3-1.

Sydney OlympicAPIA Tigers06:45

Sydney Olympic - APIA Tigers

Sydney Olympic are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on April 25. The match will kick off 06:45 UTC.

Glenorchy KnightsOlympia Warriors03:00

Glenorchy Knights - Olympia Warriors

Glenorchy Knights are playing Olympia Warriors at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 03:00 UTC.

Hobart ZebrasSouth Hobart05:15

Hobart Zebras - South Hobart

Hobart Zebras are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 05:15 UTC.

Adamstown RosebudsHamilton Olympic04:30

Adamstown Rosebuds - Hamilton Olympic

Adamstown Rosebuds are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on April 25. The match will kick off 04:30 UTC.