Poland Ekstraklasa Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Today
Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Upcoming Fixtures
Friday
Arka GdyniaPiast Gliwice17:00

Arka Gdynia - Piast Gliwice

Arka Gdynia are playing Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

KoronaPogon Szczecin19:30

Korona - Pogon Szczecin

Korona are playing Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Saturday
Gornik ZabrzeZaglebie Sosnowiec14:30

Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec

Gornik Zabrze are playing Zaglebie Sosnowiec at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LechLegia17:00

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Lechia GdanskWisla Krakow19:30

Lechia Gdansk - Wisla Krakow

Lechia Gdansk are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Sunday
Miedz LegnicaWisla Plock14:30

Miedz Legnica - Wisla Plock

Miedz Legnica are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on February 24. The match will kick off 14:30 UTC.

CracoviaJagiellonia17:00

Cracovia - Jagiellonia

Cracovia are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

February 25th
SlaskZaglebie L17:00

Slask - Zaglebie L

Slask are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on February 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
Yesterday
Legia0 - 2CracoviaFull TimeFT

Legia - Cracovia

Legia played Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match kicked off 17:00 UTC. Cracovia won 0-2.

Zaglebie L3 - 0Miedz LegnicaFull TimeFT

Zaglebie L - Miedz Legnica

Zaglebie L played Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match kicked off 14:30 UTC. Zaglebie L won 3-0.

past Saturday
Korona0 - 0Lechia GdanskFull TimeFT

Korona - Lechia Gdansk

Korona played Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zaglebie Sosnowiec3 - 2Arka GdyniaFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia

Zaglebie Sosnowiec played Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Zaglebie Sosnowiec won 3-2.

Jagiellonia1 - 0Wisla PlockFull TimeFT

Jagiellonia - Wisla Plock

Jagiellonia played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on February 16. The match kicked off 14:30 UTC. Jagiellonia won 1-0.

past Friday
Piast Gliwice4 - 0LechFull TimeFT

Piast Gliwice - Lech

Piast Gliwice played Lech at the Ekstraklasa of Poland on February 15. The match kicked off 19:30 UTC. Piast Gliwice won 4-0.

Pogon Szczecin3 - 1Gornik ZabrzeFull TimeFT

Pogon Szczecin - Gornik Zabrze

Pogon Szczecin played Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on February 15. The match kicked off 17:00 UTC. Pogon Szczecin won 3-1.

February 11th
Gornik Zabrze2 - 0Wisla KrakowFull TimeFT

Gornik Zabrze - Wisla Krakow

Gornik Zabrze played Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on February 11. The match kicked off 17:00 UTC. Gornik Zabrze won 2-0.

February 10th
Wisla Plock0 - 1LegiaFull TimeFT

Wisla Plock - Legia

Wisla Plock played Legia at the Ekstraklasa of Poland on February 10. The match kicked off 17:00 UTC. Legia won 0-1.

Arka Gdynia1 - 2KoronaFull TimeFT

Arka Gdynia - Korona

Arka Gdynia played Korona at the Ekstraklasa of Poland on February 10. The match kicked off 14:30 UTC. Korona won 1-2.

February 9th
Lechia Gdansk2 - 1Pogon SzczecinFull TimeFT

Lechia Gdansk - Pogon Szczecin

Lechia Gdansk played Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on February 9. The match kicked off 19:30 UTC. Lechia Gdansk won 2-1.

Cracovia2 - 1Piast GliwiceFull TimeFT

Cracovia - Piast Gliwice

Cracovia played Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on February 9. The match kicked off 17:00 UTC. Cracovia won 2-1.

Slask2 - 0Zaglebie SosnowiecFull TimeFT

Slask - Zaglebie Sosnowiec

Slask played Zaglebie Sosnowiec at the Ekstraklasa of Poland on February 9. The match kicked off 14:30 UTC. Slask won 2-0.

February 8th
Lech1 - 2Zaglebie LFull TimeFT

Lech - Zaglebie L

Lech played Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on February 8. The match kicked off 19:30 UTC. Zaglebie L won 1-2.

Miedz Legnica0 - 3JagielloniaFull TimeFT

Miedz Legnica - Jagiellonia

Miedz Legnica played Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on February 8. The match kicked off 17:00 UTC. Jagiellonia won 0-3.

December 22nd
Lechia Gdansk4 - 0Gornik ZabrzeFull TimeFT

Lechia Gdansk - Gornik Zabrze

Lechia Gdansk played Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on December 22. The match kicked off 17:00 UTC. Lechia Gdansk won 4-0.

Zaglebie L1 - 2CracoviaFull TimeFT

Zaglebie L - Cracovia

Zaglebie L played Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on December 22. The match kicked off 17:00 UTC. Cracovia won 1-2.

Korona0 - 0Miedz LegnicaFull TimeFT

Korona - Miedz Legnica

Korona played Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on December 22. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

December 21st
Wisla Krakow0 - 1LechFull TimeFT

Wisla Krakow - Lech

Wisla Krakow played Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 21. The match kicked off 19:30 UTC. Lech won 0-1.

Arka Gdynia3 - 3Wisla PlockFull TimeFT

Arka Gdynia - Wisla Plock

Arka Gdynia played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on December 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Piast Gliwice1 - 1JagielloniaFull TimeFT

Piast Gliwice - Jagiellonia

Piast Gliwice played Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on December 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

December 20th
Zaglebie Sosnowiec2 - 3LegiaFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Legia

Zaglebie Sosnowiec played Legia at the Ekstraklasa of Poland on December 20. The match kicked off 19:30 UTC. Legia won 2-3.

Pogon Szczecin2 - 1SlaskFull TimeFT

Pogon Szczecin - Slask

Pogon Szczecin played Slask at the Ekstraklasa of Poland on December 20. The match kicked off 17:00 UTC. Pogon Szczecin won 2-1.

December 17th
Miedz Legnica0 - 0Lechia GdanskFull TimeFT

Miedz Legnica - Lechia Gdansk

Miedz Legnica played Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on December 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

December 16th
Zaglebie Sosnowiec0 - 6LechFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Lech

Zaglebie Sosnowiec played Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match kicked off 17:00 UTC. Lech won 0-6.

Slask1 - 1KoronaFull TimeFT

Slask - Korona

Slask played Korona at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

December 15th
Legia2 - 0Piast GliwiceFull TimeFT

Legia - Piast Gliwice

Legia played Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on December 15. The match kicked off 19:30 UTC. Legia won 2-0.

Gornik Zabrze1 - 1Arka GdyniaFull TimeFT

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

Gornik Zabrze played Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on December 15. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cracovia2 - 1Pogon SzczecinFull TimeFT

Cracovia - Pogon Szczecin

Cracovia played Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on December 15. The match kicked off 14:30 UTC. Cracovia won 2-1.

December 14th
Jagiellonia0 - 4Zaglebie LFull TimeFT

Jagiellonia - Zaglebie L

Jagiellonia played Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on December 14. The match kicked off 19:30 UTC. Zaglebie L won 0-4.

Ever wondered how you can stream the matches of the Ekstraklasa of Poland for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Poland's Ekstraklasa in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Poland Ekstraklasa's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Ekstraklasa's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Poland's Ekstraklasa matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Poland Ekstraklasa's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Ekstraklasa of Poland. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Poland Ekstraklasa's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Ekstraklasa of Poland.

There is 1 match being played in the Ekstraklasa of Poland today. Wisla Krakow are playing Slask.

You can check Poland Ekstraklasa's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Ekstraklasa you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Poland Ekstraklasa's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Lechia Gdansk are the leaders in the table with 46 points after 22 matches: they have won 13 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 7 and having 2 defeats this season scoring 36 goals - 1.64 per match, conceding 18 - 0.82 per match. Legia are 2nd with 42 points in 21 matches: they have won 12 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 3 defeats this season scoring 35 goals - 1.67 per match, conceding 20 - 0.95 per match. Jagiellonia are 3rd with 39 points in 22 matches: they have won 11 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 38 goals - 1.73 per match, conceding 29 - 1.32 per match. Korona are 4th with 35 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 8 and having 5 defeats this season scoring 27 goals - 1.23 per match, conceding 24 - 1.09 per match. Piast Gliwice are 5th with 34 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 32 goals - 1.45 per match, conceding 25 - 1.14 per match. Pogon Szczecin are 6th with 34 points in 22 matches: they have won 10 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 4 and having 8 defeats this season scoring 32 goals - 1.45 per match, conceding 27 - 1.23 per match. Lech are 7th with 33 points in 22 matches: they have won 10 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 3 and having 9 defeats this season scoring 33 goals - 1.50 per match, conceding 29 - 1.32 per match. Cracovia are 8th with 30 points in 21 matches: they have won 8 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 7 defeats this season scoring 22 goals - 1.05 per match, conceding 22 - 1.05 per match. Wisla Krakow are 9th with 29 points in 21 matches: they have won 8 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 5 and having 8 defeats this season scoring 33 goals - 1.57 per match, conceding 31 - 1.48 per match. Zaglebie L are 10th with 27 points in 21 matches: they have won 8 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 3 and having 10 defeats this season scoring 33 goals - 1.57 per match, conceding 33 - 1.57 per match. Arka Gdynia are 11th with 25 points in 22 matches: they have won 6 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 33 goals - 1.50 per match, conceding 33 - 1.50 per match. Slask are 12th with 21 points in 21 matches: they have won 5 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 29 goals - 1.38 per match, conceding 30 - 1.43 per match. Miedz Legnica are 13th with 21 points in 21 matches: they have won 5 of their 21 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 21 goals - 1.00 per match, conceding 38 - 1.81 per match. Wisla Plock are 14th with 20 points in 22 matches: they have won 4 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 8 and having 10 defeats this season scoring 30 goals - 1.36 per match, conceding 39 - 1.77 per match. Gornik Zabrze are 15th with 20 points in 22 matches: they have won 4 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 8 and having 10 defeats this season scoring 26 goals - 1.18 per match, conceding 40 - 1.82 per match. Zaglebie Sosnowiec are 16th with 15 points in 22 matches: they have won 3 of their 22 matches in Ekstraklasa, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 27 goals - 1.23 per match, conceding 49 - 2.23 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America23:45

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericia11:30

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Arsenal TKairat12:00

Arsenal T - Kairat

Arsenal T are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaAlashkert12:00

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RostovViking FK12:00

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

SibirShirak12:00

Sibir - Shirak

Sibir are playing Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TomDinamo Minsk12:00

Tom - Dinamo Minsk

Tom are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Viking FKSandefjord12:00

Viking FK - Sandefjord

Viking FK are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSNest-Sotra13:00

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiPetrocub14:00

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovVentspils15:00

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-21Hradec Kralove U-2112:00

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec U-21Dukla Praha U-2112:00

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Pribram U-21Sparta Prague U-2112:00

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Budejovice U-21Slavia Praha U-2113:00

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Plzen U-21Boleslav U-2113:00

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostrava U-21Trinec U-2110:00

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 are playing Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-23Ipswich Town U-2313:00

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Bolton U-2313:00

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

QPR U-23Bristol City U-2313:00

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2313:30

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-2Fortuna-213:00

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Willem II-2Feyenoord-213:00

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen-2Dordrecht-217:30

Heerenveen-2 - Dordrecht-2

Heerenveen-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-2Fakel10:45

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 10:45 UTC.

KhimkiSpartak-213:30

Khimki - Spartak-2

Khimki are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-20Hearts U-2014:00

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Dunfermline U-20Rangers U-2014:00

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk U-20St. Mirren U-2014:00

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 are playing St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Hibernian U-20Dundee U-2014:00

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-20Motherwell U-2014:00

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen of the South U-20Ross County U-2014:00

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Eskisehirspor U-21Denizlispor U-2109:00

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match will kick off 09:00 UTC.

GoaKerala Blasters14:00

Goa - Kerala Blasters

Goa are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh MashhadPersepolis12:45

Padideh Mashhad - Persepolis

Padideh Mashhad are playing Persepolis at the National cup of Iran on February 18. The match will kick off 12:45 UTC.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.