Slask logo
Poland

Slask Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Slask2 - 1Odra Opole2 days ago Full TimeFT

Slask - Odra Opole

Slask played Odra Opole at the Club Friendlies of International on January 18. The match kicked off 12:00 UTC. Slask won 2-1.

Slask3 - 1Chrobry Glogow4 days ago Full TimeFT

Slask - Chrobry Glogow

Slask played Chrobry Glogow at the Club Friendlies of International on January 16. The match kicked off 15:00 UTC. Slask won 3-1.

Pogon Szczecin2 - 1Slaska month ago Full TimeFT

Pogon Szczecin - Slask

Pogon Szczecin played Slask at the Ekstraklasa of Poland on December 20. The match kicked off 17:00 UTC. Pogon Szczecin won 2-1.

Slask1 - 1Koronaa month ago Full TimeFT

Slask - Korona

Slask played Korona at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lech2 - 0Slaska month ago Full TimeFT

Lech - Slask

Lech played Slask at the Ekstraklasa of Poland on December 7. The match kicked off 19:30 UTC. Lech won 2-0.

Slask0 - 1Miedz Legnica2 months ago Full TimeFT

Slask - Miedz Legnica

Slask played Miedz Legnica at the National cup of Poland on December 4. The match kicked off 16:00 UTC. Miedz Legnica won 0-1.

Slask0 - 2Lechia Gdansk2 months ago Full TimeFT

Slask - Lechia Gdansk

Slask played Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on November 30. The match kicked off 17:00 UTC. Lechia Gdansk won 0-2.

Cracovia1 - 1Slask2 months ago Full TimeFT

Cracovia - Slask

Cracovia played Slask at the Ekstraklasa of Poland on November 24. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gornik Zabrze2 - 2Slask2 months ago Full TimeFT

Gornik Zabrze - Slask

Gornik Zabrze played Slask at the Ekstraklasa of Poland on November 9. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slask0 - 3Wisla Plock3 months ago Full TimeFT

Slask - Wisla Plock

Slask played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on November 3. The match kicked off 17:00 UTC. Wisla Plock won 0-3.

Bytovia Bytow0 - 3Slask3 months ago Full TimeFT

Bytovia Bytow - Slask

Bytovia Bytow played Slask at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 14:00 UTC. Slask won 0-3.

Miedz Legnica0 - 5Slask3 months ago Full TimeFT

Miedz Legnica - Slask

Miedz Legnica played Slask at the Ekstraklasa of Poland on October 26. The match kicked off 16:00 UTC. Slask won 0-5.

Slask1 - 2Arka Gdynia3 months ago Full TimeFT

Slask - Arka Gdynia

Slask played Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Arka Gdynia won 1-2.

Slask0 - 1Legia3 months ago Full TimeFT

Slask - Legia

Slask played Legia at the Ekstraklasa of Poland on October 6. The match kicked off 18:30 UTC. Legia won 0-1.

Jagiellonia0 - 4Slask4 months ago Full TimeFT

Jagiellonia - Slask

Jagiellonia played Slask at the Ekstraklasa of Poland on October 1. The match kicked off 16:00 UTC. Slask won 0-4.

Olimpia Elblag0 - 3Slask4 months ago Full TimeFT

Olimpia Elblag - Slask

Olimpia Elblag played Slask at the National cup of Poland on September 26. The match kicked off 13:00 UTC. Slask won 0-3.

Slask4 - 1Piast Gliwice4 months ago Full TimeFT

Slask - Piast Gliwice

Slask played Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on September 23. The match kicked off 13:30 UTC. Slask won 4-1.

Zaglebie L4 - 0Slask4 months ago Full TimeFT

Zaglebie L - Slask

Zaglebie L played Slask at the Ekstraklasa of Poland on September 14. The match kicked off 16:00 UTC. Zaglebie L won 4-0.

Slask0 - 1Wisla Krakow5 months ago Full TimeFT

Slask - Wisla Krakow

Slask played Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on September 1. The match kicked off 16:00 UTC. Wisla Krakow won 0-1.

Zaglebie Sosnowiec3 - 3Slask5 months ago Full TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Slask

Zaglebie Sosnowiec played Slask at the Ekstraklasa of Poland on August 27. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Slask (also known as Slask Wroclaw or Śląsk Wrocław) is a football club from Poland competing in the Ekstraklasa of Poland. ScoreBat covers all matches of Slask in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Slask roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Slask for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Slask goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Slask livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Slask.

Matchday Live
Huddersfield0 - 3Manchester CityFull TimeFT

Huddersfield - Manchester City

Huddersfield played Manchester City at the Premier League of England on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Manchester City won 0-3.

Fulham1 - 2Tottenham HotspurFull TimeFT

Fulham - Tottenham Hotspur

Fulham played Tottenham Hotspur at the Premier League of England on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Tottenham Hotspur won 1-2.

Real Betis3 - 2GironaFull TimeFT

Real Betis - Girona

Real Betis played Girona at the La Liga of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Real Betis won 3-2.

Villarreal1 - 1Athletic BilbaoFull TimeFT

Villarreal - Athletic Bilbao

Villarreal played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on January 20. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Levante2 - 0Real ValladolidFull TimeFT

Levante - Real Valladolid

Levante played Real Valladolid at the La Liga of Spain on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Levante won 2-0.

Rayo Vallecano2 - 2Real SociedadFull TimeFT

Rayo Vallecano - Real Sociedad

Rayo Vallecano played Real Sociedad at the La Liga of Spain on January 20. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Barcelona3 - 1LeganesFull TimeFT

Barcelona - Leganes

Barcelona played Leganes at the La Liga of Spain on January 20. The match kicked off 19:45 UTC. Barcelona won 3-1.

Nurnberg1 - 3Hertha BerlinFull TimeFT

Nurnberg - Hertha Berlin

Nurnberg played Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on January 20. The match kicked off 14:30 UTC. Hertha Berlin won 1-3.

Schalke2 - 1WolfsburgFull TimeFT

Schalke - Wolfsburg

Schalke played Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Schalke won 2-1.

Frosinone0 - 5AtalantaFull TimeFT

Frosinone - Atalanta

Frosinone played Atalanta at the Serie A of Italy on January 20. The match kicked off 11:30 UTC. Atalanta won 0-5.

Fiorentina3 - 3SampdoriaFull TimeFT

Fiorentina - Sampdoria

Fiorentina played Sampdoria at the Serie A of Italy on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Spal1 - 1BolognaFull TimeFT

Spal - Bologna

Spal played Bologna at the Serie A of Italy on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cagliari2 - 2EmpoliFull TimeFT

Cagliari - Empoli

Cagliari played Empoli at the Serie A of Italy on January 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Napoli2 - 1LazioFull TimeFT

Napoli - Lazio

Napoli played Lazio at the Serie A of Italy on January 20. The match kicked off 19:30 UTC. Napoli won 2-1.

Rennais0 - 0MontpellierFull TimeFT

Rennais - Montpellier

Rennais played Montpellier at the Ligue 1 of France on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Angers1 - 0NantesFull TimeFT

Angers - Nantes

Angers played Nantes at the Ligue 1 of France on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Angers won 1-0.

Caen0 - 1MarseilleFull TimeFT

Caen - Marseille

Caen played Marseille at the Ligue 1 of France on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Marseille won 0-1.

Bordeaux1 - 0DijonFull TimeFT

Bordeaux - Dijon

Bordeaux played Dijon at the Ligue 1 of France on January 20. The match kicked off 18:00 UTC. Bordeaux won 1-0.

Saint-Etienne1 - 2LyonFull TimeFT

Saint-Etienne - Lyon

Saint-Etienne played Lyon at the Ligue 1 of France on January 20. The match kicked off 20:00 UTC. Lyon won 1-2.

Jordan1 - 1Vietnam2-4 On PenaltiesPen 2-4

Jordan - Vietnam

Jordan played Vietnam at the Playoffs of Asian Cup on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Vietnam won on penalties as the score was 1-1.

Thailand1 - 2China PRFull TimeFT

Thailand - China PR

Thailand played China PR at the Playoffs of Asian Cup on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. China PR won 1-2.

Iran2 - 0OmanFull TimeFT

Iran - Oman

Iran played Oman at the Playoffs of Asian Cup on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Iran won 2-0.

Willem II2 - 0NACFull TimeFT

Willem II - NAC

Willem II played NAC at the Eredivisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 11:15 UTC. Willem II won 2-0.

De Graafschap5 - 1FortunaFull TimeFT

De Graafschap - Fortuna

De Graafschap played Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. De Graafschap won 5-1.

Emmen2 - 2PSVFull TimeFT

Emmen - PSV

Emmen played PSV at the Eredivisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ajax4 - 4HeerenveenFull TimeFT

Ajax - Heerenveen

Ajax played Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Aves2 - 1SetubalFull TimeFT

Aves - Setubal

Aves played Setubal at the Primeira Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Aves won 2-1.

Boavista0 - 2PortimonenseFull TimeFT

Boavista - Portimonense

Boavista played Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Portimonense won 0-2.

Rio Ave0 - 0FeirenseFull TimeFT

Rio Ave - Feirense

Rio Ave played Feirense at the Primeira Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Club Brugge0 - 1CharleroiFull TimeFT

Club Brugge - Charleroi

Club Brugge played Charleroi at the First Division A of Belgium on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Charleroi won 0-1.

Gent1 - 0AnderlechtFull TimeFT

Gent - Anderlecht

Gent played Anderlecht at the First Division A of Belgium on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Gent won 1-0.

Mouscron2 - 1OostendeFull TimeFT

Mouscron - Oostende

Mouscron played Oostende at the First Division A of Belgium on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Mouscron won 2-1.

OFI3 - 0PanaitolikosFull TimeFT

OFI - Panaitolikos

OFI played Panaitolikos at the Super League of Greece on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. OFI won 3-0.

Larisa0 - 0ArisFull TimeFT

Larisa - Aris

Larisa played Aris at the Super League of Greece on January 20. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Xanthi2 - 1AtromitosFull TimeFT

Xanthi - Atromitos

Xanthi played Atromitos at the Super League of Greece on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Xanthi won 2-1.

AEK3 - 0Asteras TripolisFull TimeFT

AEK - Asteras Tripolis

AEK played Asteras Tripolis at the Super League of Greece on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 3-0.

Cosenza0 - 0Ascoli PicchioFull TimeFT

Cosenza - Ascoli Picchio

Cosenza played Ascoli Picchio at the Serie B of Italy on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Padova3 - 0VeronaFull TimeFT

Padova - Verona

Padova played Verona at the Serie B of Italy on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. Padova won 3-0.

Pescara0 - 0CremoneseFull TimeFT

Pescara - Cremonese

Pescara played Cremonese at the Serie B of Italy on January 20. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Osasuna2 - 0MallorcaFull TimeFT

Osasuna - Mallorca

Osasuna played Mallorca at the Segunda Division of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Osasuna won 2-0.

Sporting Gijon2 - 0AD AlcorconFull TimeFT

Sporting Gijon - AD Alcorcon

Sporting Gijon played AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sporting Gijon won 2-0.

Deportivo2 - 0AlbaceteFull TimeFT

Deportivo - Albacete

Deportivo played Albacete at the Segunda Division of Spain on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Deportivo won 2-0.

Tenerife2 - 0GimnasticFull TimeFT

Tenerife - Gimnastic

Tenerife played Gimnastic at the Segunda Division of Spain on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Tenerife won 2-0.

Extremadura0 - 2OviedoFull TimeFT

Extremadura - Oviedo

Extremadura played Oviedo at the Segunda Division of Spain on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Oviedo won 0-2.

Alanyaspor2 - 0Demir Grup SivassporFull TimeFT

Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor

Alanyaspor played Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Alanyaspor won 2-0.

Trabzonspor2 - 4Istanbul BasaksehirFull TimeFT

Trabzonspor - Istanbul Basaksehir

Trabzonspor played Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Istanbul Basaksehir won 2-4.

Hatayspor3 - 1GenclerbirligiFull TimeFT

Hatayspor - Genclerbirligi

Hatayspor played Genclerbirligi at the 1. Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Hatayspor won 3-1.

Umraniyespor2 - 3AltayFull TimeFT

Umraniyespor - Altay

Umraniyespor played Altay at the 1. Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Altay won 2-3.

Eskisehirspor0 - 0GiresunsporFull TimeFT

Eskisehirspor - Giresunspor

Eskisehirspor played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Altinordu1 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Altinordu - Balikesirspor

Altinordu played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Altinordu won 1-0.

Polokwane City3 - 3Bidvest WitsFull TimeFT

Polokwane City - Bidvest Wits

Polokwane City played Bidvest Wits at the Premier League of South Africa on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SuperSport United2 - 1Bloemfontein CelticFull TimeFT

SuperSport United - Bloemfontein Celtic

SuperSport United played Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. SuperSport United won 2-1.

Pumas2 - 2AtlasFull TimeFT

Pumas - Atlas

Pumas played Atlas at the Clausura of Mexico on January 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lobos BUAP2 - 2Necaxa61'

Lobos BUAP - Necaxa

Lobos BUAP are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on January 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

GuadalajaraToluca00:30

Guadalajara - Toluca

Guadalajara are playing Toluca at the Clausura of Mexico on January 21. The match will kick off 00:30 UTC.

LeonTijuana02:00

Leon - Tijuana

Leon are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on January 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San Lorenzo0 - 0HuracanFull TimeFT

San Lorenzo - Huracan

San Lorenzo played Huracan at the Primera Division of Argentina on January 20. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo Dresden0 - 1AarauFull TimeFT

Dynamo Dresden - Aarau

Dynamo Dresden played Aarau at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 08:30 UTC. Aarau won 0-1.

Samut Sakhon1 - 2SisaketFull TimeFT

Samut Sakhon - Sisaket

Samut Sakhon played Sisaket at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Sisaket won 1-2.

Jablonec2 - 1ZizkovFull TimeFT

Jablonec - Zizkov

Jablonec played Zizkov at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Jablonec won 2-1.

NK Istra 19611 - 2ZarkovoFull TimeFT

NK Istra 1961 - Zarkovo

NK Istra 1961 played Zarkovo at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Zarkovo won 1-2.

Hennef 051 - 3Fortuna KolnFull TimeFT

Hennef 05 - Fortuna Koln

Hennef 05 played Fortuna Koln at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 11:30 UTC. Fortuna Koln won 1-3.

Grasshoppers0 - 0Dynamo DresdenFull TimeFT

Grasshoppers - Dynamo Dresden

Grasshoppers played Dynamo Dresden at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

LudwigsfeldeOptik RatenowCanceledCanc

Ludwigsfelde - Optik Ratenow

Ludwigsfelde are playing Optik Ratenow at the Club Friendlies of International on January 20.

Politehnica Iasi1 - 2DiosgyorFull TimeFT

Politehnica Iasi - Diosgyor

Politehnica Iasi played Diosgyor at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Diosgyor won 1-2.

Rangers3 - 2HJK HelsinkiFull TimeFT

Rangers - HJK Helsinki

Rangers played HJK Helsinki at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Rangers won 3-2.

Sibir5 - 1ChernomoretsFull TimeFT

Sibir - Chernomorets

Sibir played Chernomorets at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 5-1.

Carl Zeiss Jena1 - 2Erzgebirge AueFull TimeFT

Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue

Carl Zeiss Jena played Erzgebirge Aue at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:30 UTC. Erzgebirge Aue won 1-2.

Mainz-22 - 2GinsheimFull TimeFT

Mainz-2 - Ginsheim

Mainz-2 played Ginsheim at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eintracht Norderstedt2 - 3Altona 93Full TimeFT

Eintracht Norderstedt - Altona 93

Eintracht Norderstedt played Altona 93 at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Altona 93 won 2-3.

Kleve0 - 5StraelenFull TimeFT

Kleve - Straelen

Kleve played Straelen at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Straelen won 0-5.

LubeckOsnabruckCanceledCanc

Lubeck - Osnabruck

Lubeck are playing Osnabruck at the Club Friendlies of International on January 20.

Mariupol2 - 1SepsiFull TimeFT

Mariupol - Sepsi

Mariupol played Sepsi at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mariupol won 2-1.

Sion1 - 7AarauFull TimeFT

Sion - Aarau

Sion played Aarau at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Aarau won 1-7.

Sonnenhof Grosaspach3 - 1ElversbergFull TimeFT

Sonnenhof Grosaspach - Elversberg

Sonnenhof Grosaspach played Elversberg at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Sonnenhof Grosaspach won 3-1.

Inter-Zapresic2 - 4Zaglebie SosnowiecFull TimeFT

Inter-Zapresic - Zaglebie Sosnowiec

Inter-Zapresic played Zaglebie Sosnowiec at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Zaglebie Sosnowiec won 2-4.

Dinamo Zagreb1 - 1EtarFull TimeFT

Dinamo Zagreb - Etar

Dinamo Zagreb played Etar at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

HildenWiedenbruckCanceledCanc

Hilden - Wiedenbruck

Hilden are playing Wiedenbruck at the Club Friendlies of International on January 20.

Korona3 - 2FerencvarosFull TimeFT

Korona - Ferencvaros

Korona played Ferencvaros at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. Korona won 3-2.

Yenisey2 - 2GabalaFull TimeFT

Yenisey - Gabala

Yenisey played Gabala at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Haladas1 - 1OkzhepesFull TimeFT

Haladas - Okzhepes

Haladas played Okzhepes at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Puskas3 - 1CSKA SofiaFull TimeFT

Puskas - CSKA Sofia

Puskas played CSKA Sofia at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Puskas won 3-1.

Septemvri Sofia2 - 2AktobeFull TimeFT

Septemvri Sofia - Aktobe

Septemvri Sofia played Aktobe at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Steaua2 - 2Shanghai ShenhuaFull TimeFT

Steaua - Shanghai Shenhua

Steaua played Shanghai Shenhua at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Independiente Santa Fe0 - 0Millonarios51'

Independiente Santa Fe - Millonarios

Independiente Santa Fe are playing Millonarios at the Club Friendlies of International on January 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Romania W1 - 4Nigeria WFull TimeFT

Romania W - Nigeria W

Romania W played Nigeria W at the Friendlies - Woman of International on January 20. The match kicked off 07:00 UTC. Nigeria W won 1-4.

Korea Rep. W0 - 1China WFull TimeFT

Korea Rep. W - China W

Korea Rep. W played China W at the Friendlies - Woman of International on January 20. The match kicked off 11:35 UTC. China W won 0-1.

Netherlands U-19 W1 - 0England U-19 WFull TimeFT

Netherlands U-19 W - England U-19 W

Netherlands U-19 W played England U-19 W at the Friendlies - Woman of International on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Netherlands U-19 W won 1-0.

Belgium W1 - 0Ireland WFull TimeFT

Belgium W - Ireland W

Belgium W played Ireland W at the Friendlies - Woman of International on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. Belgium W won 1-0.

Portugal W3 - 0Ukraine WFull TimeFT

Portugal W - Ukraine W

Portugal W played Ukraine W at the Friendlies - Woman of International on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Portugal W won 3-0.

Union Saint-Gilloise2 - 1Oud-HeverleeFull TimeFT

Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee

Union Saint-Gilloise played Oud-Heverlee at the First Division B, Closing of Belgium on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Union Saint-Gilloise won 2-1.

Eendracht Aalst1 - 1Sporting ChataletFull TimeFT

Eendracht Aalst - Sporting Chatalet

Eendracht Aalst played Sporting Chatalet at the First Amateur Division of Belgium on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rupel Boom1 - 3GeelFull TimeFT

Rupel Boom - Geel

Rupel Boom played Geel at the First Amateur Division of Belgium on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. Geel won 1-3.

AEL0 - 1APOELFull TimeFT

AEL - APOEL

AEL played APOEL at the 1. Division of Cyprus on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. APOEL won 0-1.

Alki Oroklini3 - 3PafosFull TimeFT

Alki Oroklini - Pafos

Alki Oroklini played Pafos at the 1. Division of Cyprus on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Anorthosis2 - 0Enosis ParalimniFull TimeFT

Anorthosis - Enosis Paralimni

Anorthosis played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Anorthosis won 2-0.

Liverpool U-231 - 1West Brom U-23Full TimeFT

Liverpool U-23 - West Brom U-23

Liverpool U-23 played West Brom U-23 at the U-23 Premier League cup of England on January 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lamia U-201 - 3Panathinaikos U-20Full TimeFT

Lamia U-20 - Panathinaikos U-20

Lamia U-20 played Panathinaikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Panathinaikos U-20 won 1-3.

Larisa U-202 - 1Aris U-20Full TimeFT

Larisa U-20 - Aris U-20

Larisa U-20 played Aris U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Larisa U-20 won 2-1.

Xanthi U-202 - 2Atromitos U-20Full TimeFT

Xanthi U-20 - Atromitos U-20

Xanthi U-20 played Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Grotta Seltjarnarnes7 - 0SelfossFull TimeFT

Grotta Seltjarnarnes - Selfoss

Grotta Seltjarnarnes played Selfoss at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 20. The match kicked off 14:00 UTC. Grotta Seltjarnarnes won 7-0.

Valur1 - 1Leiknir R.Full TimeFT

Valur - Leiknir R.

Valur played Leiknir R. at the Reykjavik Cup of Iceland on January 20. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vikingur R.0 - 1FjolnirFull TimeFT

Vikingur R. - Fjolnir

Vikingur R. played Fjolnir at the Reykjavik Cup of Iceland on January 20. The match kicked off 20:15 UTC. Fjolnir won 0-1.

Hapoel Kfar Saba0 - 1Hapoel KatamonFull TimeFT

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Katamon

Hapoel Kfar Saba played Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Hapoel Katamon won 0-1.

Arzachena1 - 4Virtus EntellaFull TimeFT

Arzachena - Virtus Entella

Arzachena played Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Virtus Entella won 1-4.

Juventus-20 - 1CarrareseFull TimeFT

Juventus-2 - Carrarese

Juventus-2 played Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Carrarese won 0-1.

Pontedera1 - 1PiacenzaFull TimeFT

Pontedera - Piacenza

Pontedera played Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pro Patria3 - 2OlbiaFull TimeFT

Pro Patria - Olbia

Pro Patria played Olbia at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Pro Patria won 3-2.

Pro PiacenzaAlessandriaPostponedPst

Pro Piacenza - Alessandria

Pro Piacenza are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on January 20.

Pro Vercelli1 - 0ArezzoFull TimeFT

Pro Vercelli - Arezzo

Pro Vercelli played Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Pro Vercelli won 1-0.

Lucchese1 - 0PistoieseFull TimeFT

Lucchese - Pistoiese

Lucchese played Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Lucchese won 1-0.

Monopoli1 - 1PotenzaFull TimeFT

Monopoli - Potenza

Monopoli played Potenza at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Siracusa2 - 1CataniaFull TimeFT

Siracusa - Catania

Siracusa played Catania at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Siracusa won 2-1.

Trapani2 - 1Vibonese CalcioFull TimeFT

Trapani - Vibonese Calcio

Trapani played Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Trapani won 2-1.

Viterbese0 - 4Juve StabiaFull TimeFT

Viterbese - Juve Stabia

Viterbese played Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Juve Stabia won 0-4.

Bisceglie0 - 1RegginaFull TimeFT

Bisceglie - Reggina

Bisceglie played Reggina at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Reggina won 0-1.

Catanzaro3 - 0RendeFull TimeFT

Catanzaro - Rende

Catanzaro played Rende at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Catanzaro won 3-0.

Francavilla2 - 0CaveseFull TimeFT

Francavilla - Cavese

Francavilla played Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Francavilla won 2-0.

Matera0 - 4Sicula LeonzioFull TimeFT

Matera - Sicula Leonzio

Matera played Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Sicula Leonzio won 0-4.

Casertana2 - 1RietiFull TimeFT

Casertana - Rieti

Casertana played Rieti at the Serie C, Group C of Italy on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Casertana won 2-1.

Palermo U-190 - 3Inter U-19Full TimeFT

Palermo U-19 - Inter U-19

Palermo U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Inter U-19 won 0-3.

Torino U-192 - 3Cagliari U-19Full TimeFT

Torino U-19 - Cagliari U-19

Torino U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Cagliari U-19 won 2-3.

Qormi FC1 - 3BalzanFull TimeFT

Qormi FC - Balzan

Qormi FC played Balzan at the Premier Division of Malta on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Balzan won 1-3.

Hibernians FC1 - 2Valletta FCFull TimeFT

Hibernians FC - Valletta FC

Hibernians FC played Valletta FC at the Premier Division of Malta on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Valletta FC won 1-2.

Swieqi United1 - 0San GwannFull TimeFT

Swieqi United - San Gwann

Swieqi United played San Gwann at the Division 1 of Malta on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Swieqi United won 1-0.

Lija Athletic3 - 1Naxxar LionsFull TimeFT

Lija Athletic - Naxxar Lions

Lija Athletic played Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lija Athletic won 3-1.

Vittoriosa Stars1 - 0Mqabba FCFull TimeFT

Vittoriosa Stars - Mqabba FC

Vittoriosa Stars played Mqabba FC at the Division 1 of Malta on January 20. The match kicked off 14:15 UTC. Vittoriosa Stars won 1-0.

Gudja United1 - 0Pembroke AthletaFull TimeFT

Gudja United - Pembroke Athleta

Gudja United played Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on January 20. The match kicked off 15:15 UTC. Gudja United won 1-0.

FC Marsa2 - 10SirensFull TimeFT

FC Marsa - Sirens

FC Marsa played Sirens at the Division 1 of Malta on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. Sirens won 2-10.

Almere City-20 - 2AFCFull TimeFT

Almere City-2 - AFC

Almere City-2 played AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. AFC won 0-2.

Sparta Rotterdam-21 - 1Vitesse-2Full TimeFT

Sparta Rotterdam-2 - Vitesse-2

Sparta Rotterdam-2 played Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Leixoes2 - 1Benfica-2Full TimeFT

Leixoes - Benfica-2

Leixoes played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 11:15 UTC. Leixoes won 2-1.

Academico Viseu1 - 1Sp. CovilhaFull TimeFT

Academico Viseu - Sp. Covilha

Academico Viseu played Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arouca2 - 0PenafielFull TimeFT

Arouca - Penafiel

Arouca played Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Arouca won 2-0.

CD Mafra2 - 0VarzimFull TimeFT

CD Mafra - Varzim

CD Mafra played Varzim at the Segunda Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. CD Mafra won 2-0.

Academica1 - 0OliveirenseFull TimeFT

Academica - Oliveirense

Academica played Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Academica won 1-0.

Hearts1 - 0LivingstonFull TimeFT

Hearts - Livingston

Hearts played Livingston at the FA Cup of Scotland on January 20. The match kicked off 14:30 UTC. Hearts won 1-0.

Fuenlabrada3 - 0GuijueloFull TimeFT

Fuenlabrada - Guijuelo

Fuenlabrada played Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Fuenlabrada won 3-0.

Internacional FC3 - 6SS ReyesFull TimeFT

Internacional FC - SS Reyes

Internacional FC played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. SS Reyes won 3-6.

Union Adarve1 - 0BurgosFull TimeFT

Union Adarve - Burgos

Union Adarve played Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Union Adarve won 1-0.

Unionstas de Salamanca3 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Unionstas de Salamanca - Las Palmas-2

Unionstas de Salamanca played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Unionstas de Salamanca won 3-0.

Valladolid-20 - 1CoruxoFull TimeFT

Valladolid-2 - Coruxo

Valladolid-2 played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Coruxo won 0-1.

Celta-22 - 0Deportivo-2Full TimeFT

Celta-2 - Deportivo-2

Celta-2 played Deportivo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Celta-2 won 2-0.

Navalcarnero0 - 1BouzasFull TimeFT

Navalcarnero - Bouzas

Navalcarnero played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Bouzas won 0-1.

Cultural Leonesa2 - 1PontevedraFull TimeFT

Cultural Leonesa - Pontevedra

Cultural Leonesa played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Cultural Leonesa won 2-1.

Ponferradina0 - 1SalmantinoFull TimeFT

Ponferradina - Salmantino

Ponferradina played Salmantino at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Salmantino won 0-1.

Real Madrid-21 - 3Atletico Madrid-2Full TimeFT

Real Madrid-2 - Atletico Madrid-2

Real Madrid-2 played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 18:00 UTC. Atletico Madrid-2 won 1-3.

Langreo1 - 0Oviedo-2Full TimeFT

Langreo - Oviedo-2

Langreo played Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Langreo won 1-0.

Barakaldo0 - 1UD LogronesFull TimeFT

Barakaldo - UD Logrones

Barakaldo played UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. UD Logrones won 0-1.

Calahorra0 - 1LeioaFull TimeFT

Calahorra - Leioa

Calahorra played Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Leioa won 0-1.

Racing Santander3 - 2MirandesFull TimeFT

Racing Santander - Mirandes

Racing Santander played Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Racing Santander won 3-2.

Vitoria CD1 - 1TudelanoFull TimeFT

Vitoria CD - Tudelano

Vitoria CD played Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alcoyano0 - 0Atletico BalearesFull TimeFT

Alcoyano - Atletico Baleares

Alcoyano played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ejea1 - 0Barcelona-2Full TimeFT

Ejea - Barcelona-2

Ejea played Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Ejea won 1-0.

Levante-20 - 0CornellaFull TimeFT

Levante-2 - Cornella

Levante-2 played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olot2 - 1PeraladaFull TimeFT

Olot - Peralada

Olot played Peralada at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Olot won 2-1.

Badalona0 - 1EbroFull TimeFT

Badalona - Ebro

Badalona played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Ebro won 0-1.

Lleida Esportiu2 - 3Espanyol-2Full TimeFT

Lleida Esportiu - Espanyol-2

Lleida Esportiu played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Espanyol-2 won 2-3.

Sabadell1 - 0ConquenseFull TimeFT

Sabadell - Conquense

Sabadell played Conquense at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sabadell won 1-0.

Castellon2 - 0Ontinyent CFFull TimeFT

Castellon - Ontinyent CF

Castellon played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:15 UTC. Castellon won 2-0.

Almeria-22 - 2Talavera CFFull TimeFT

Almeria-2 - Talavera CF

Almeria-2 played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sevilla-21 - 0El EjidoFull TimeFT

Sevilla-2 - El Ejido

Sevilla-2 played El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Sevilla-2 won 1-0.

Atletico Sanluqueno0 - 1UD IbizaFull TimeFT

Atletico Sanluqueno - UD Ibiza

Atletico Sanluqueno played UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 0-1.

Jumilla2 - 1LinenseFull TimeFT

Jumilla - Linense

Jumilla played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Jumilla won 2-1.

Malaga-20 - 1MarbellaFull TimeFT

Malaga-2 - Marbella

Malaga-2 played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Marbella won 0-1.

Melilla3 - 1San FernandoFull TimeFT

Melilla - San Fernando

Melilla played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Melilla won 3-1.

UCAM Murcia3 - 0Granada-2Full TimeFT

UCAM Murcia - Granada-2

UCAM Murcia played Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia won 3-0.

FC Cartagena4 - 0CD Don BenitoFull TimeFT

FC Cartagena - CD Don Benito

FC Cartagena played CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. FC Cartagena won 4-0.

Recreativo Huelva2 - 1BadajozFull TimeFT

Recreativo Huelva - Badajoz

Recreativo Huelva played Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Recreativo Huelva won 2-1.

Villanovense0 - 0MurciaFull TimeFT

Villanovense - Murcia

Villanovense played Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Polvorin1 - 1CompostelaFull TimeFT

Polvorin - Compostela

Polvorin played Compostela at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Silva SD1 - 0AlondrasFull TimeFT

Silva SD - Alondras

Silva SD played Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 11:15 UTC. Silva SD won 1-0.

Boiro1 - 3ArenteiroFull TimeFT

Boiro - Arenteiro

Boiro played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Arenteiro won 1-3.

UD Ourense2 - 0RibadumiaFull TimeFT

UD Ourense - Ribadumia

UD Ourense played Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. UD Ourense won 2-0.

Porrino Industrial2 - 1Villalbes RCFull TimeFT

Porrino Industrial - Villalbes RC

Porrino Industrial played Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 15:45 UTC. Porrino Industrial won 2-1.

Arosa0 - 0Ourense CFFull TimeFT

Arosa - Ourense CF

Arosa played Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Barco2 - 2LarachaFull TimeFT

Barco - Laracha

Barco played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Choco0 - 0BergantinosFull TimeFT

Choco - Bergantinos

Choco played Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ferrol0 - 0SomozasFull TimeFT

Ferrol - Somozas

Ferrol played Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paiosaco1 - 3CeltigaFull TimeFT

Paiosaco - Celtiga

Paiosaco played Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. Celtiga won 1-3.

Covadonga1 - 2CaudalFull TimeFT

Covadonga - Caudal

Covadonga played Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Caudal won 1-2.

Lealtad1 - 0CondalFull TimeFT

Lealtad - Condal

Lealtad played Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Lealtad won 1-0.

Universidad Oviedo2 - 2Real AvilesFull TimeFT

Universidad Oviedo - Real Aviles

Universidad Oviedo played Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

LEntregu1 - 1La MadalenaFull TimeFT

LEntregu - La Madalena

LEntregu played La Madalena at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gijon Industrial1 - 6TuillaFull TimeFT

Gijon Industrial - Tuilla

Gijon Industrial played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 11:30 UTC. Tuilla won 1-6.

San Claudio0 - 0San Martin EIFull TimeFT

San Claudio - San Martin EI

San Claudio played San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Llanes2 - 1LlaneraFull TimeFT

Llanes - Llanera

Llanes played Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 15:15 UTC. Llanes won 2-1.

Marino de Luanco2 - 1MosconiaFull TimeFT

Marino de Luanco - Mosconia

Marino de Luanco played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Marino de Luanco won 2-1.

Siete Villas3 - 0Rinconeda PolancoFull TimeFT

Siete Villas - Rinconeda Polanco

Siete Villas played Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 10:45 UTC. Siete Villas won 3-0.

Torina1 - 1Racing Santander-2Full TimeFT

Torina - Racing Santander-2

Torina played Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cayon8 - 0RevillaFull TimeFT

Cayon - Revilla

Cayon played Revilla at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Cayon won 8-0.

Textil Escudo0 - 1EscobedoFull TimeFT

Textil Escudo - Escobedo

Textil Escudo played Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Escobedo won 0-1.

Tropezon2 - 0VimenorFull TimeFT

Tropezon - Vimenor

Tropezon played Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Tropezon won 2-0.

Santurtzi1 - 1BalmasedaFull TimeFT

Santurtzi - Balmaseda

Santurtzi played Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Ignacio0 - 1SestaoFull TimeFT

San Ignacio - Sestao

San Ignacio played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Sestao won 0-1.

Amurrio0 - 0DeustoFull TimeFT

Amurrio - Deusto

Amurrio played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Club Bermeo1 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Club Bermeo - Lagun Onak

Club Bermeo played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Grama1 - 2Pobla MafumetFull TimeFT

Grama - Pobla Mafumet

Grama played Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 10:45 UTC. Pobla Mafumet won 1-2.

Figueres2 - 2MartinencFull TimeFT

Figueres - Martinenc

Figueres played Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Granollers1 - 1SantsFull TimeFT

Granollers - Sants

Granollers played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prat1 - 0CE EuropaFull TimeFT

Prat - CE Europa

Prat played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Prat won 1-0.

San Cristobal2 - 0HortaFull TimeFT

San Cristobal - Horta

San Cristobal played Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. San Cristobal won 2-0.

Santboia1 - 0Sant AndreuFull TimeFT

Santboia - Sant Andreu

Santboia played Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Santboia won 1-0.

Reus Deportiu-20 - 1Cerdanyola del VallesFull TimeFT

Reus Deportiu-2 - Cerdanyola del Valles

Reus Deportiu-2 played Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 0-1.

Terrassa1 - 0SantfeliuencFull TimeFT

Terrassa - Santfeliuenc

Terrassa played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Terrassa won 1-0.

Novelda1 - 2AlziraFull TimeFT

Novelda - Alzira

Novelda played Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Alzira won 1-2.

Orihuela CF1 - 0Olimpic de XativaFull TimeFT

Orihuela CF - Olimpic de Xativa

Orihuela CF played Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Orihuela CF won 1-0.

Silla1 - 0Rayo IbenseFull TimeFT

Silla - Rayo Ibense

Silla played Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Silla won 1-0.

Eldense3 - 1Torre LevanteFull TimeFT

Eldense - Torre Levante

Eldense played Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. Eldense won 3-1.

La Nucia5 - 2PaiportaFull TimeFT

La Nucia - Paiporta

La Nucia played Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. La Nucia won 5-2.

Alcorcon-21 - 0AlcalaFull TimeFT

Alcorcon-2 - Alcala

Alcorcon-2 played Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Alcorcon-2 won 1-0.

Atletico de Pinto0 - 3Las RozasFull TimeFT

Atletico de Pinto - Las Rozas

Atletico de Pinto played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Las Rozas won 0-3.

Rayo Vallecano-21 - 1Trival ValderasFull TimeFT

Rayo Vallecano-2 - Trival Valderas

Rayo Vallecano-2 played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tres Cantos2 - 0ParlaFull TimeFT

Tres Cantos - Parla

Tres Cantos played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Tres Cantos won 2-0.

Vicalvaro2 - 1Alcobendas SportFull TimeFT

Vicalvaro - Alcobendas Sport

Vicalvaro played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Vicalvaro won 2-1.

Villaverde Boetticher1 - 0Getafe-2Full TimeFT

Villaverde Boetticher - Getafe-2

Villaverde Boetticher played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Villaverde Boetticher won 1-0.

Canillas2 - 3San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Canillas - San Fernardo de Henares

Canillas played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. San Fernardo de Henares won 2-3.

Mostoles2 - 0Leganes-2Full TimeFT

Mostoles - Leganes-2

Mostoles played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Mostoles won 2-0.

Pozuelo Alarcon2 - 0CarabanchelFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - Carabanchel

Pozuelo Alarcon played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 2-0.

San Agustin de Guadalix0 - 1Santa AnaFull TimeFT

San Agustin de Guadalix - Santa Ana

San Agustin de Guadalix played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Santa Ana won 0-1.

Cultural Leonesa-2Numancia-2PostponedPst

Cultural Leonesa-2 - Numancia-2

Cultural Leonesa-2 are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20.

Briviesca1 - 1BupolsaFull TimeFT

Briviesca - Bupolsa

Briviesca played Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural Cebrerena0 - 2Atletico TordesillasFull TimeFT

Cultural Cebrerena - Atletico Tordesillas

Cultural Cebrerena played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Atletico Tordesillas won 0-2.

Sporting Uxama0 - 1La Virgen del CaminoFull TimeFT

Sporting Uxama - La Virgen del Camino

Sporting Uxama played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 15:15 UTC. La Virgen del Camino won 0-1.

Atletico Astorga1 - 1UD Santa MartaFull TimeFT

Atletico Astorga - UD Santa Marta

Atletico Astorga played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Baneza1 - 1Gimnastica SegovianaFull TimeFT

La Baneza - Gimnastica Segoviana

La Baneza played Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Granja0 - 1Burgos PromesasFull TimeFT

La Granja - Burgos Promesas

La Granja played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Burgos Promesas won 0-1.

Arandina1 - 0AlmazanFull TimeFT

Arandina - Almazan

Arandina played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 1-0.

Cristo Atletico3 - 2BembibreFull TimeFT

Cristo Atletico - Bembibre

Cristo Atletico played Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Cristo Atletico won 3-2.

Real Avila1 - 1ZamoraFull TimeFT

Real Avila - Zamora

Real Avila played Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alhaurin1 - 1Huetor TajarFull TimeFT

Alhaurin - Huetor Tajar

Alhaurin played Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Loja2 - 3AlhaurinoFull TimeFT

Loja - Alhaurino

Loja played Alhaurino at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Alhaurino won 2-3.

Polideportivo Almeria0 - 0TorreperogilFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Torreperogil

Polideportivo Almeria played Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

UD San Pedro0 - 0Velez CFFull TimeFT

UD San Pedro - Velez CF

UD San Pedro played Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Antequera1 - 0MartosFull TimeFT

Antequera - Martos

Antequera played Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Antequera won 1-0.

Motril0 - 0Mancha RealFull TimeFT

Motril - Mancha Real

Motril played Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

El Palo2 - 1Ciudad de TorredonjimenoFull TimeFT

El Palo - Ciudad de Torredonjimeno

El Palo played Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. El Palo won 2-1.

Linares Deportivo7 - 0GuadixFull TimeFT

Linares Deportivo - Guadix

Linares Deportivo played Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 16:30 UTC. Linares Deportivo won 7-0.

Huetor Vega5 - 0River MelillaFull TimeFT

Huetor Vega - River Melilla

Huetor Vega played River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Huetor Vega won 5-0.

Real Jaen3 - 0RinconFull TimeFT

Real Jaen - Rincon

Real Jaen played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Real Jaen won 3-0.

Cordoba-22 - 1Sevilla-3Full TimeFT

Cordoba-2 - Sevilla-3

Cordoba-2 played Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Cordoba-2 won 2-1.

Coria CF1 - 1EcijaFull TimeFT

Coria CF - Ecija

Coria CF played Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Guadalcacin2 - 1San Roque De LepeFull TimeFT

Guadalcacin - San Roque De Lepe

Guadalcacin played San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Guadalcacin won 2-1.

Betis-21 - 1Cadiz-2Full TimeFT

Betis-2 - Cadiz-2

Betis-2 played Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lebrijana2 - 1CabecenseFull TimeFT

Lebrijana - Cabecense

Lebrijana played Cabecense at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Lebrijana won 2-1.

Algeciras1 - 1UtreraFull TimeFT

Algeciras - Utrera

Algeciras played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ciudad de Lucena2 - 0GerenaFull TimeFT

Ciudad de Lucena - Gerena

Ciudad de Lucena played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Ciudad de Lucena won 2-0.

Puente Genil1 - 1Los BarriosFull TimeFT

Puente Genil - Los Barrios

Puente Genil played Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Xerez Deportivo0 - 0ArcosFull TimeFT

Xerez Deportivo - Arcos

Xerez Deportivo played Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Formentera3 - 0SantanyiFull TimeFT

Formentera - Santanyi

Formentera played Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Formentera won 3-0.

Ibiza Islas Pitiusas2 - 0Mallorca-2Full TimeFT

Ibiza Islas Pitiusas - Mallorca-2

Ibiza Islas Pitiusas played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Ibiza Islas Pitiusas won 2-0.

San Rafael3 - 0FerriolenseFull TimeFT

San Rafael - Ferriolense

San Rafael played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. San Rafael won 3-0.

Soller3 - 1LlosetenseFull TimeFT

Soller - Llosetense

Soller played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Soller won 3-1.

Murense0 - 0AlcudiaFull TimeFT

Murense - Alcudia

Murense played Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Buzanada1 - 1Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Buzanada - Villa de Santa Brigida

Buzanada played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

El Cotillo1 - 1MensajeroFull TimeFT

El Cotillo - Mensajero

El Cotillo played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lanzarote2 - 2UD San FernandoFull TimeFT

Lanzarote - UD San Fernando

Lanzarote played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tenisca2 - 0La CuadraFull TimeFT

Tenisca - La Cuadra

Tenisca played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Tenisca won 2-0.

Murcia-20 - 3Atletico PulpilenoFull TimeFT

Murcia-2 - Atletico Pulpileno

Murcia-2 played Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Pulpileno won 0-3.

Minerva1 - 0EspinardoFull TimeFT

Minerva - Espinardo

Minerva played Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Minerva won 1-0.

Algar0 - 0Cartagena-2Full TimeFT

Algar - Cartagena-2

Algar played Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

La Union2 - 0CiezaFull TimeFT

La Union - Cieza

La Union played Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. La Union won 2-0.

Lorca1 - 0Mar MenorFull TimeFT

Lorca - Mar Menor

Lorca played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Lorca won 1-0.

Ciudad de Murcia3 - 2Olimpico TotanaFull TimeFT

Ciudad de Murcia - Olimpico Totana

Ciudad de Murcia played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Ciudad de Murcia won 3-2.

Muleno1 - 0Huercal-OveraFull TimeFT

Muleno - Huercal-Overa

Muleno played Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Muleno won 1-0.

UCAM Murcia-21 - 0EDMF ChurraFull TimeFT

UCAM Murcia-2 - EDMF Churra

UCAM Murcia-2 played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. UCAM Murcia-2 won 1-0.

Aguilas1 - 0Lorca DeportivaFull TimeFT

Aguilas - Lorca Deportiva

Aguilas played Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Aguilas won 1-0.

Los Garres0 - 0YeclanoFull TimeFT

Los Garres - Yeclano

Los Garres played Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mazarron1 - 1Deportivo MineraFull TimeFT

Mazarron - Deportivo Minera

Mazarron played Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Azuaga1 - 1CastueraFull TimeFT

Azuaga - Castuera

Azuaga played Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cacereno4 - 1JerezFull TimeFT

Cacereno - Jerez

Cacereno played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-1.

Montijo2 - 2LlerenenseFull TimeFT

Montijo - Llerenense

Montijo played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olivenza1 - 0PueblonuevoFull TimeFT

Olivenza - Pueblonuevo

Olivenza played Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Olivenza won 1-0.

Plasencia1 - 1ArroyoFull TimeFT

Plasencia - Arroyo

Plasencia played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valdivia0 - 2MoraloFull TimeFT

Valdivia - Moralo

Valdivia played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 15:15 UTC. Moralo won 0-2.

CD Coria0 - 0DiocesanoFull TimeFT

CD Coria - Diocesano

CD Coria played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

RCP Valverdeno0 - 2CalamonteFull TimeFT

RCP Valverdeno - Calamonte

RCP Valverdeno played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Calamonte won 0-2.

Aceuchal1 - 1Extremadura-2Full TimeFT

Aceuchal - Extremadura-2

Aceuchal played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Merida AD5 - 0ValdelacalzadaFull TimeFT

Merida AD - Valdelacalzada

Merida AD played Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Merida AD won 5-0.

Cirbonero0 - 0CortesFull TimeFT

Cirbonero - Cortes

Cirbonero played Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 20. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Agoncillo1 - 3CD AlfaroFull TimeFT

Agoncillo - CD Alfaro

Agoncillo played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. CD Alfaro won 1-3.

River Ebro2 - 0Rapid de MurilloFull TimeFT

River Ebro - Rapid de Murillo

River Ebro played Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. River Ebro won 2-0.

Autol2 - 2AnguianoFull TimeFT

Autol - Anguiano

Autol played Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Calasancio1 - 1ArnedoFull TimeFT

Calasancio - Arnedo

Calasancio played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pradejon0 - 2VareaFull TimeFT

Pradejon - Varea

Pradejon played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Varea won 0-2.

La Calzada2 - 2BerceoFull TimeFT

La Calzada - Berceo

La Calzada played Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Naxara2 - 1HaroFull TimeFT

Naxara - Haro

Naxara played Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Naxara won 2-1.

SD Logrones3 - 0VianesFull TimeFT

SD Logrones - Vianes

SD Logrones played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. SD Logrones won 3-0.

Zaragoza-20 - 0La AlmuniaFull TimeFT

Zaragoza-2 - La Almunia

Zaragoza-2 played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Casetas0 - 1IlluecaFull TimeFT

Casetas - Illueca

Casetas played Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Illueca won 0-1.

Robres0 - 0SabinanigoFull TimeFT

Robres - Sabinanigo

Robres played Sabinanigo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Lorenzo UD0 - 2UteboFull TimeFT

San Lorenzo UD - Utebo

San Lorenzo UD played Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 14:30 UTC. Utebo won 0-2.

Atletico Monzon1 - 0BorjaFull TimeFT

Atletico Monzon - Borja

Atletico Monzon played Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Atletico Monzon won 1-0.

Belchite1 - 1San Juan de MozarrifarFull TimeFT

Belchite - San Juan de Mozarrifar

Belchite played San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brea1 - 0AlmudevarFull TimeFT

Brea - Almudevar

Brea played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Brea won 1-0.

Sarinena2 - 0CalamochaFull TimeFT

Sarinena - Calamocha

Sarinena played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sarinena won 2-0.

Villanueva CF1 - 1TarazonaFull TimeFT

Villanueva CF - Tarazona

Villanueva CF played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Binefar1 - 0TamariteFull TimeFT

Binefar - Tamarite

Binefar played Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Binefar won 1-0.

Albacete-22 - 5SocuellamosFull TimeFT

Albacete-2 - Socuellamos

Albacete-2 played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 2-5.

FC Guadalajara0 - 2VillacanasFull TimeFT

FC Guadalajara - Villacanas

FC Guadalajara played Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Villacanas won 0-2.

Atletico Ibanes0 - 2MadridejosFull TimeFT

Atletico Ibanes - Madridejos

Atletico Ibanes played Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 15:00 UTC. Madridejos won 0-2.

La Solana4 - 1MarchamaloFull TimeFT

La Solana - Marchamalo

La Solana played Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. La Solana won 4-1.

Quintanar del Rey1 - 1Calvo SoteloFull TimeFT

Quintanar del Rey - Calvo Sotelo

Quintanar del Rey played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villarrobledo CP0 - 1MoraFull TimeFT

Villarrobledo CP - Mora

Villarrobledo CP played Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 15:30 UTC. Mora won 0-1.

La Roda2 - 0VillarrubiaFull TimeFT

La Roda - Villarrubia

La Roda played Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. La Roda won 2-0.

Manchego1 - 1AzuquecaFull TimeFT

Manchego - Azuqueca

Manchego played Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Toledo3 - 2Almagro FCFull TimeFT

Toledo - Almagro FC

Toledo played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 20. The match kicked off 16:00 UTC. Toledo won 3-2.

Ofspor0 - 2DuzcesporFull TimeFT

Ofspor - Duzcespor

Ofspor played Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 0-2.

Osmaniyespor0 - 0PazarsporFull TimeFT

Osmaniyespor - Pazarspor

Osmaniyespor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alibeykoyspor4 - 0SultanbeyliFull TimeFT

Alibeykoyspor - Sultanbeyli

Alibeykoyspor played Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Alibeykoyspor won 4-0.

Erokspor1 - 0AdiyamansporFull TimeFT

Erokspor - Adiyamanspor

Erokspor played Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Erokspor won 1-0.

Karsiyaka0 - 0Belediye VansporFull TimeFT

Karsiyaka - Belediye Vanspor

Karsiyaka played Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kemerspor1 - 1Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Kemerspor - Elaziz Belediyespor

Kemerspor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirsehirspor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Kirsehirspor - Yeni Orduspor

Kirsehirspor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Kirsehirspor won 1-0.

Kizilcabolukspor1 - 1Bergama BelediyeFull TimeFT

Kizilcabolukspor - Bergama Belediye

Kizilcabolukspor played Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Artvin Hopaspor2 - 1Korfez SporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Korfez Spor

Artvin Hopaspor played Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Artvin Hopaspor won 2-1.

Karakopru Belediyespor2 - 2Batman PetrolsporFull TimeFT

Karakopru Belediyespor - Batman Petrolspor

Karakopru Belediyespor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ergene Velimespor1 - 3ErbaasporFull TimeFT

Ergene Velimespor - Erbaaspor

Ergene Velimespor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Erbaaspor won 1-3.

Gebzespor3 - 1Sile YildizsporFull TimeFT

Gebzespor - Sile Yildizspor

Gebzespor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Gebzespor won 3-1.

Kozan Belediyespor0 - 0Erzin BelediyesporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Erzin Belediyespor

Kozan Belediyespor played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nevsehir Belediye1 - 1YomrasporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Yomraspor

Nevsehir Belediye played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tire 19221 - 0Tepecik BelediyeFull TimeFT

Tire 1922 - Tepecik Belediye

Tire 1922 played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Tire 1922 won 1-0.

Anagold 24 Erzincanspor2 - 0BucasporFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Bucaspor

Anagold 24 Erzincanspor played Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Anagold 24 Erzincanspor won 2-0.

Fatsa Belediyespor0 - 0KocaelisporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Kocaelispor

Fatsa Belediyespor played Kocaelispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Payas2 - 3CizresporFull TimeFT

Payas - Cizrespor

Payas played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Cizrespor won 2-3.

Ankara Adliyespor1 - 1Karacabey BirliksporFull TimeFT

Ankara Adliyespor - Karacabey Birlikspor

Ankara Adliyespor played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Golcukspor2 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Golcukspor - Diyarbekirspor

Golcukspor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Golcukspor won 2-0.

Muglaspor2 - 0Corum BelediyesporFull TimeFT

Muglaspor - Corum Belediyespor

Muglaspor played Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Muglaspor won 2-0.

Kahramanmarasspor2 - 1BandirmasporFull TimeFT

Kahramanmarasspor - Bandirmaspor

Kahramanmarasspor played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Kahramanmarasspor won 2-1.

Sivas Belediyespor1 - 2PendiksporFull TimeFT

Sivas Belediyespor - Pendikspor

Sivas Belediyespor played Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Pendikspor won 1-2.

Kirklarelispor1 - 3EtimesgutFull TimeFT

Kirklarelispor - Etimesgut

Kirklarelispor played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Etimesgut won 1-3.

Tokatspor4 - 0Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Tokatspor - Darica Genclerbirligi

Tokatspor played Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 4-0.

Tuzlaspor2 - 1Anadolu SelcukFull TimeFT

Tuzlaspor - Anadolu Selcuk

Tuzlaspor played Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Tuzlaspor won 2-1.

Zonguldak Komurspor0 - 0Manisa BBSKFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Manisa BBSK

Zonguldak Komurspor played Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Amed3 - 2SamsunsporFull TimeFT

Amed - Samsunspor

Amed played Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Amed won 3-2.

Gumushanespor0 - 1BayrampasaFull TimeFT

Gumushanespor - Bayrampasa

Gumushanespor played Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC. Bayrampasa won 0-1.

Inegolspor2 - 1Nigde BelediyesporFull TimeFT

Inegolspor - Nigde Belediyespor

Inegolspor played Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Inegolspor won 2-1.

Manisaspor0 - 4SariyerFull TimeFT

Manisaspor - Sariyer

Manisaspor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Sariyer won 0-4.

Sancaktepe Belediye0 - 1KastamonusporFull TimeFT

Sancaktepe Belediye - Kastamonuspor

Sancaktepe Belediye played Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC. Kastamonuspor won 0-1.

Usakspor2 - 2HacettepeFull TimeFT

Usakspor - Hacettepe

Usakspor played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sakaryaspor2 - 2KeciorengucuFull TimeFT

Sakaryaspor - Keciorengucu

Sakaryaspor played Keciorengucu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alanyaspor U-211 - 0Sivasspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Sivasspor U-21

Alanyaspor U-21 played Sivasspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Alanyaspor U-21 won 1-0.

Trabzonspor U-211 - 1Istanbul Basaksehir U-21Full TimeFT

Trabzonspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Trabzonspor U-21 played Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Umraniyespor U-211 - 1Altay U-21Full TimeFT

Umraniyespor U-21 - Altay U-21

Umraniyespor U-21 played Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elazigspor U-210 - 1Adanaspor U-21Full TimeFT

Elazigspor U-21 - Adanaspor U-21

Elazigspor U-21 played Adanaspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Adanaspor U-21 won 0-1.

Hatayspor U-214 - 1Genclerbirligi U-21Full TimeFT

Hatayspor U-21 - Genclerbirligi U-21

Hatayspor U-21 played Genclerbirligi U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 09:00 UTC. Hatayspor U-21 won 4-1.

Eskisehirspor U-210 - 1Giresunspor U-21Full TimeFT

Eskisehirspor U-21 - Giresunspor U-21

Eskisehirspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 20. The match kicked off 11:00 UTC. Giresunspor U-21 won 0-1.

Hoi King1 - 0Southern DistrictFull TimeFT

Hoi King - Southern District

Hoi King played Southern District at the Premier League of Hong Kong on January 20. The match kicked off 06:30 UTC. Hoi King won 1-0.

Kitchee3 - 0HK WarriorsFull TimeFT

Kitchee - HK Warriors

Kitchee played HK Warriors at the Premier League of Hong Kong on January 20. The match kicked off 09:30 UTC. Kitchee won 3-0.

Sidi Kacem1 - 1MAS FesFull TimeFT

Sidi Kacem - MAS Fes

Sidi Kacem played MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on January 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perez Zeledon2 - 2GreciaFull TimeFT

Perez Zeledon - Grecia

Perez Zeledon played Grecia at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Universidad de Costa Rica4 - 4CS CartaginesFull TimeFT

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica played CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Limon1 - 0CS HeredianoFull TimeFT

Limon - CS Herediano

Limon played CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match kicked off 21:05 UTC. Limon won 1-0.

Deportivo Saprissa0 - 2Guadalupe67'

Deportivo Saprissa - Guadalupe

Deportivo Saprissa are playing Guadalupe at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match kicked off 21:55 UTC. It's the second half and Guadalupe is winning 0-2.

Santos Dg1 - 0AD Carmelita18'

Santos Dg - AD Carmelita

Santos Dg are playing AD Carmelita at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and Santos Dg is winning 1-0.

Alianza4 - 0Municipal LimenoFull TimeFT

Alianza - Municipal Limeno

Alianza played Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on January 20. The match kicked off 21:15 UTC. Alianza won 4-0.

Deportivo Sanarate3 - 0GuastatoyaFull TimeFT

Deportivo Sanarate - Guastatoya

Deportivo Sanarate played Guastatoya at the Clausura of Guatemala on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Deportivo Sanarate won 3-0.

Antigua GFC1 - 0Deportivo PetapaFull TimeFT

Antigua GFC - Deportivo Petapa

Antigua GFC played Deportivo Petapa at the Clausura of Guatemala on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Antigua GFC won 1-0.

Malacateco1 - 0Deportivo ChiantlaFull TimeFT

Malacateco - Deportivo Chiantla

Malacateco played Deportivo Chiantla at the Clausura of Guatemala on January 20. The match kicked off 18:00 UTC. Malacateco won 1-0.

Real de Minas0 - 2MotaguaFull TimeFT

Real de Minas - Motagua

Real de Minas played Motagua at the Clausura of Honduras on January 20. The match kicked off 21:00 UTC. Motagua won 0-2.

Platense FC2 - 2Marathon60'

Platense FC - Marathon

Platense FC are playing Marathon at the Clausura of Honduras on January 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

CD Olimpia0 - 1Honduras Progreso14'

CD Olimpia - Honduras Progreso

CD Olimpia are playing Honduras Progreso at the Clausura of Honduras on January 20. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and Honduras Progreso is winning 0-1.

Universidad G3 - 0UAEM PotrosFull TimeFT

Universidad G - UAEM Potros

Universidad G played UAEM Potros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on January 20. The match kicked off 18:00 UTC. Universidad G won 3-0.

Club Destroyers1 - 0BloomingFull TimeFT

Club Destroyers - Blooming

Club Destroyers played Blooming at the Apertura of Bolivia on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Club Destroyers won 1-0.

San Jose2 - 2Nacional PotosiFull TimeFT

San Jose - Nacional Potosi

San Jose played Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on January 20. The match kicked off 21:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wilstermann0 - 2BolivarFull TimeFT

Wilstermann - Bolivar

Wilstermann played Bolivar at the Apertura of Bolivia on January 20. The match kicked off 21:15 UTC. Bolivar won 0-2.

Oriente PetroleroRoyal Pari23:30

Oriente Petrolero - Royal Pari

Oriente Petrolero are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on January 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Botafogo SP1 - 1Sao BentoFull TimeFT

Botafogo SP - Sao Bento

Botafogo SP played Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on January 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Corinthians1 - 1Sao CaetanoFull TimeFT

Corinthians - Sao Caetano

Corinthians played Sao Caetano at the Paulista A1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

RB Brasil1 - 1PalmeirasFull TimeFT

RB Brasil - Palmeiras

RB Brasil played Palmeiras at the Paulista A1 of Brasil on January 20. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Novo Hamburgo0 - 4GremioFull TimeFT

Novo Hamburgo - Gremio

Novo Hamburgo played Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Gremio won 0-4.

Pelotas0 - 1JuventudeFull TimeFT

Pelotas - Juventude

Pelotas played Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Juventude won 0-1.

Aimore1 - 0EC Sao JoseFull TimeFT

Aimore - EC Sao Jose

Aimore played EC Sao Jose at the Gaucho 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 20:00 UTC. Aimore won 1-0.

Sao Luiz0 - 1InternacionalFull TimeFT

Sao Luiz - Internacional

Sao Luiz played Internacional at the Gaucho 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 21:00 UTC. Internacional won 0-1.

Caldense1 - 1America MGFull TimeFT

Caldense - America MG

Caldense played America MG at the Mineiro 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tupi1 - 1TombenseFull TimeFT

Tupi - Tombense

Tupi played Tombense at the Mineiro 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villa Nova MG1 - 5TupynambasFull TimeFT

Villa Nova MG - Tupynambas

Villa Nova MG played Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 13:00 UTC. Tupynambas won 1-5.

Atletico-MG5 - 0BoaFull TimeFT

Atletico-MG - Boa

Atletico-MG played Boa at the Mineiro 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico-MG won 5-0.

CAP Patrocinense2 - 1URTFull TimeFT

CAP Patrocinense - URT

CAP Patrocinense played URT at the Mineiro 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. CAP Patrocinense won 2-1.

Fluminense de Feira0 - 0BahiaFull TimeFT

Fluminense de Feira - Bahia

Fluminense de Feira played Bahia at the Baiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jequie1 - 0JacobinaFull TimeFT

Jequie - Jacobina

Jequie played Jacobina at the Baiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Jequie won 1-0.

Juazeirense2 - 2AlagoinhasFull TimeFT

Juazeirense - Alagoinhas

Juazeirense played Alagoinhas at the Baiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cascavel0 - 0TCWFull TimeFT

Cascavel - TCW

Cascavel played TCW at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cianorte PR0 - 0LondrinaFull TimeFT

Cianorte PR - Londrina

Cianorte PR played Londrina at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Foz do Iguacu0 - 4CoritibaFull TimeFT

Foz do Iguacu - Coritiba

Foz do Iguacu played Coritiba at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Coritiba won 0-4.

Maringa1 - 1Rio Branco PRFull TimeFT

Maringa - Rio Branco PR

Maringa played Rio Branco PR at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Parana0 - 1Operario PRFull TimeFT

Parana - Operario PR

Parana played Operario PR at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Operario PR won 0-1.

Afogados1 - 0PetrolinaFull TimeFT

Afogados - Petrolina

Afogados played Petrolina at the Pernambucano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Afogados won 1-0.

Santa Cruz3 - 0America PEFull TimeFT

Santa Cruz - America PE

Santa Cruz played America PE at the Pernambucano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Santa Cruz won 3-0.

Salgueiro4 - 1Academica Vitoria60'

Salgueiro - Academica Vitoria

Salgueiro are playing Academica Vitoria at the Pernambucano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Salgueiro is winning 4-1.

Figueirense2 - 0Atletico TubaraoFull TimeFT

Figueirense - Atletico Tubarao

Figueirense played Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Figueirense won 2-0.

Joinville1 - 1Avai FlorianopolisFull TimeFT

Joinville - Avai Florianopolis

Joinville played Avai Florianopolis at the Catarinense 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Marcilio Dias1 - 2CriciumaFull TimeFT

Marcilio Dias - Criciuma

Marcilio Dias played Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Criciuma won 1-2.

Metropolitano0 - 0ChapecoenseFull TimeFT

Metropolitano - Chapecoense

Metropolitano played Chapecoense at the Catarinense 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico GO2 - 0GoianesiaFull TimeFT

Atletico GO - Goianesia

Atletico GO played Goianesia at the Goiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico GO won 2-0.

Ipora1 - 1ItumbiaraFull TimeFT

Ipora - Itumbiara

Ipora played Itumbiara at the Goiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Novo Horizonte GO0 - 1CRACFull TimeFT

Novo Horizonte GO - CRAC

Novo Horizonte GO played CRAC at the Goiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 18:30 UTC. CRAC won 0-1.

Goiania0 - 3GoiasFull TimeFT

Goiania - Goias

Goiania played Goias at the Goiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Goias won 0-3.

Gremio Anapolis2 - 1AnapolinaFull TimeFT

Gremio Anapolis - Anapolina

Gremio Anapolis played Anapolina at the Goiano 1 of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Gremio Anapolis won 2-1.

Cordino2 - 3MaranhaoFull TimeFT

Cordino - Maranhao

Cordino played Maranhao at the Maranhense of Brasil on January 20. The match kicked off 17:30 UTC. Maranhao won 2-3.

Sampaio Correa2 - 0Sao Jose MAFull TimeFT

Sampaio Correa - Sao Jose MA

Sampaio Correa played Sao Jose MA at the Maranhense of Brasil on January 20. The match kicked off 18:00 UTC. Sampaio Correa won 2-0.

Dimensao Saude1 - 0CSAFull TimeFT

Dimensao Saude - CSA

Dimensao Saude played CSA at the Alagoano of Brasil on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Dimensao Saude won 1-0.

Jacyoba2 - 1CEOFull TimeFT

Jacyoba - CEO

Jacyoba played CEO at the Alagoano of Brasil on January 20. The match kicked off 17:00 UTC. Jacyoba won 2-1.

ASA0 - 0MuriciFull TimeFT

ASA - Murici

ASA played Murici at the Alagoano of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CRB1 - 0Coruripe ALFull TimeFT

CRB - Coruripe AL

CRB played Coruripe AL at the Alagoano of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. CRB won 1-0.

Sinop3 - 0JuaraForfeitFrf

Sinop - Juara

Sinop played Juara at the Matogrossense of Brasil on January 20. Juara was forfeited with a 3-0 loss.. Sinop won 3-0.

Araguaia0 - 0MixtoFull TimeFT

Araguaia - Mixto

Araguaia played Mixto at the Matogrossense of Brasil on January 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cuiaba1 - 0Luverdense ECFull TimeFT

Cuiaba - Luverdense EC

Cuiaba played Luverdense EC at the Matogrossense of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Cuiaba won 1-0.

Portuguesa0 - 1AmericanoFull TimeFT

Portuguesa - Americano

Portuguesa played Americano at the Taca Guanabara of Brasil on January 20. The match kicked off 18:30 UTC. Americano won 0-1.

Flamengo2 - 1BanguFull TimeFT

Flamengo - Bangu

Flamengo played Bangu at the Taca Guanabara of Brasil on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Flamengo won 2-1.

Cabofriense3 - 1BotafogoFull TimeFT

Cabofriense - Botafogo

Cabofriense played Botafogo at the Taca Guanabara of Brasil on January 20. The match kicked off 21:00 UTC. Cabofriense won 3-1.

Boavista SC1 - 1Resende57'

Boavista SC - Resende

Boavista SC are playing Resende at the Taca Guanabara of Brasil on January 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Melbourne Victory3 - 3Wellington PhoenixFull TimeFT

Melbourne Victory - Wellington Phoenix

Melbourne Victory played Wellington Phoenix at the A-League of Australia on January 20. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Central Coast Mariners1 - 1Brisbane Roar FCFull TimeFT

Central Coast Mariners - Brisbane Roar FC

Central Coast Mariners played Brisbane Roar FC at the A-League of Australia on January 20. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Melbourne City W4 - 0Newcastle Jets WFull TimeFT

Melbourne City W - Newcastle Jets W

Melbourne City W played Newcastle Jets W at the W-League - Women of Australia on January 20. The match kicked off 08:30 UTC. Melbourne City W won 4-0.

Slovakia U-172 - 0Lithuania U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Lithuania U-17

Slovakia U-17 played Lithuania U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 06:40 UTC. Slovakia U-17 won 2-0.

Bulgaria U-171 - 0Ukraine U-17Full TimeFT

Bulgaria U-17 - Ukraine U-17

Bulgaria U-17 played Ukraine U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 08:45 UTC. Bulgaria U-17 won 1-0.

Israel U-171 - 2Moldova U-17Full TimeFT

Israel U-17 - Moldova U-17

Israel U-17 played Moldova U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 10:50 UTC. Moldova U-17 won 1-2.

Belgium U-171 - 0Finland U-17Full TimeFT

Belgium U-17 - Finland U-17

Belgium U-17 played Finland U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 12:55 UTC. Belgium U-17 won 1-0.

Belarus U-175 - 0Tajikistan U-17Full TimeFT

Belarus U-17 - Tajikistan U-17

Belarus U-17 played Tajikistan U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 15:20 UTC. Belarus U-17 won 5-0.

Iceland U-170 - 3Georgia U-17Full TimeFT

Iceland U-17 - Georgia U-17

Iceland U-17 played Georgia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on January 20. The match kicked off 17:25 UTC. Georgia U-17 won 0-3.