Widzew logo
Poland

Widzew Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
WidzewSkra CzestochowaWednesday 17:10

Widzew - Skra Czestochowa

Widzew are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 17:10 UTC.

Stal RzeszowWidzewJune 7th 11:05

Stal Rzeszow - Widzew

Stal Rzeszow are playing Widzew at the II Liga of Poland on June 7. The match will kick off 11:05 UTC.

Latest Results
Gornik Leczna1 - 2Widzew3 months ago Full TimeFT

Gornik Leczna - Widzew

Gornik Leczna played Widzew at the II Liga of Poland on March 8. The match kicked off 12:05 UTC. Widzew won 1-2.

Widzew2 - 2Olimpia Elblag3 months ago Full TimeFT

Widzew - Olimpia Elblag

Widzew played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on March 1. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Jastrzebie1 - 1Widzew4 months ago Full TimeFT

Jastrzebie - Widzew

Jastrzebie played Widzew at the Club Friendlies of International on February 5. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Widzew4 - 0Gryf W4 months ago Full TimeFT

Widzew - Gryf W

Widzew played Gryf W at the Club Friendlies of International on January 31. The match kicked off 10:00 UTC. Widzew won 4-0.

Olimpia G2 - 3Widzew4 months ago Full TimeFT

Olimpia G - Widzew

Olimpia G played Widzew at the Club Friendlies of International on January 25. The match kicked off 10:00 UTC. Widzew won 2-3.

Widzew4 - 0Gryf W7 months ago Full TimeFT

Widzew - Gryf W

Widzew played Gryf W at the II Liga of Poland on November 15. The match kicked off 18:10 UTC. Widzew won 4-0.

Znicz Pruszkow0 - 6Widzew7 months ago Full TimeFT

Znicz Pruszkow - Widzew

Znicz Pruszkow played Widzew at the II Liga of Poland on November 10. The match kicked off 12:05 UTC. Widzew won 0-6.

Widzew0 - 1Resovia Rzeszow7 months ago Full TimeFT

Widzew - Resovia Rzeszow

Widzew played Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on November 3. The match kicked off 12:05 UTC. Resovia Rzeszow won 0-1.

Stal Stalowa Wola0 - 1Widzew7 months ago Full TimeFT

Stal Stalowa Wola - Widzew

Stal Stalowa Wola played Widzew at the II Liga of Poland on October 26. The match kicked off 12:00 UTC. Widzew won 0-1.

Widzew1 - 1Katowice7 months ago Full TimeFT

Widzew - Katowice

Widzew played Katowice at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 17:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Widzew7 - 3Pogon Siedlce8 months ago Full TimeFT

Widzew - Pogon Siedlce

Widzew played Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on October 12. The match kicked off 17:10 UTC. Widzew won 7-3.

Elana Torun0 - 1Widzew8 months ago Full TimeFT

Elana Torun - Widzew

Elana Torun played Widzew at the II Liga of Poland on October 6. The match kicked off 11:00 UTC. Widzew won 0-1.

Widzew1 - 0Gornik Polkowice8 months ago Full TimeFT

Widzew - Gornik Polkowice

Widzew played Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on September 28. The match kicked off 17:10 UTC. Widzew won 1-0.

Widzew2 - 0Slask8 months ago Full TimeFT

Widzew - Slask

Widzew played Slask at the National cup of Poland on September 24. The match kicked off 18:30 UTC. Widzew won 2-0.

Lech-21 - 2Widzew8 months ago Full TimeFT

Lech-2 - Widzew

Lech-2 played Widzew at the II Liga of Poland on September 21. The match kicked off 15:00 UTC. Widzew won 1-2.

Widzew1 - 1Garbarnia9 months ago Full TimeFT

Widzew - Garbarnia

Widzew played Garbarnia at the II Liga of Poland on September 14. The match kicked off 17:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Legionovia0 - 2Widzew9 months ago Full TimeFT

Legionovia - Widzew

Legionovia played Widzew at the II Liga of Poland on September 7. The match kicked off 14:30 UTC. Widzew won 0-2.

Widzew3 - 1Stal Rzeszow9 months ago Full TimeFT

Widzew - Stal Rzeszow

Widzew played Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on August 31. The match kicked off 17:10 UTC. Widzew won 3-1.

Skra Czestochowa1 - 0Widzew9 months ago Full TimeFT

Skra Czestochowa - Widzew

Skra Czestochowa played Widzew at the II Liga of Poland on August 25. The match kicked off 14:00 UTC. Skra Czestochowa won 1-0.

Olimpia Elblag1 - 1Widzew9 months ago Full TimeFT

Olimpia Elblag - Widzew

Olimpia Elblag played Widzew at the II Liga of Poland on August 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Widzew (also known as Widzew Łódź) is a football club from Poland competing in the II Liga of Poland. ScoreBat covers all matches of Widzew in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Widzew roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Widzew for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Widzew goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Widzew livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Widzew, who will be playing Skra Czestochowa on Wednesday in the II Liga of Poland. You can watch Widzew vs Skra Czestochowa live stream on ScoreBat. The match will kick off 17:10 UTC. After that, Widzew will play Stal Rzeszow on June 7th.

Matchday Live
Borussia MonchengladbachUnion Berlin13:30

Borussia Monchengladbach - Union Berlin

Borussia Monchengladbach are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

PaderbornBorussia Dortmund16:00

Paderborn - Borussia Dortmund

Paderborn are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

AlashkertArarat12:45

Alashkert - Ararat

Alashkert are playing Ararat at the Premier League, Championship round of Armenia on May 31. The match will kick off 12:45 UTC.

Energetik-BGUVitebsk13:00

Energetik-BGU - Vitebsk

Energetik-BGU are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

BATEIsloch15:00

BATE - Isloch

BATE are playing Isloch at the Premier League of Belarus on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruh BrestDinamo Brest17:00

Ruh Brest - Dinamo Brest

Ruh Brest are playing Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on May 31. The match will kick off 17:00 UTC.

TepliceOpava12:00

Teplice - Opava

Teplice are playing Opava at the First League of Czech Republic on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Bohemians 1905Budejovice14:00

Bohemians 1905 - Budejovice

Bohemians 1905 are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on May 31. The match will kick off 14:00 UTC.

KarvinaSparta Praha16:00

Karvina - Sparta Praha

Karvina are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

PardubiceUsti nad Labem15:00

Pardubice - Usti nad Labem

Pardubice are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

VlasimSokolov15:00

Vlasim - Sokolov

Vlasim are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

EsbjergAaB Aalborg16:00

Esbjerg - AaB Aalborg

Esbjerg are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

Tulevik ViljandiNomme Kalju10:00

Tulevik Viljandi - Nomme Kalju

Tulevik Viljandi are playing Nomme Kalju at the Meistriliiga of Estonia on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

Levadia TPaide12:00

Levadia T - Paide

Levadia T are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo DresdenStuttgart11:30

Dynamo Dresden - Stuttgart

Dynamo Dresden are playing Stuttgart at the 2. Bundesliga of Germany on May 31. The match will kick off 11:30 UTC.

HamburgWehen Wiesbaden11:30

Hamburg - Wehen Wiesbaden

Hamburg are playing Wehen Wiesbaden at the 2. Bundesliga of Germany on May 31. The match will kick off 11:30 UTC.

HeidenheimErzgebirge Aue11:30

Heidenheim - Erzgebirge Aue

Heidenheim are playing Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on May 31. The match will kick off 11:30 UTC.

1860 MunchenDuisburg11:00

1860 Munchen - Duisburg

1860 Munchen are playing Duisburg at the 3. Liga of Germany on May 31. The match will kick off 11:00 UTC.

Preussen MunsterHallescher FC12:00

Preussen Munster - Hallescher FC

Preussen Munster are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss JenaChemnitzer15:00

Carl Zeiss Jena - Chemnitzer

Carl Zeiss Jena are playing Chemnitzer at the 3. Liga of Germany on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

HonvedDebrecen16:55

Honved - Debrecen

Honved are playing Debrecen at the NB I of Hungary on May 31. The match will kick off 16:55 UTC.

PuskasFerencvaros19:05

Puskas - Ferencvaros

Puskas are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on May 31. The match will kick off 19:05 UTC.

Wisla PlockKorona10:30

Wisla Plock - Korona

Wisla Plock are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on May 31. The match will kick off 10:30 UTC.

CracoviaJagiellonia13:00

Cracovia - Jagiellonia

Cracovia are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

Lechia GdanskArka Gdynia15:30

Lechia Gdansk - Arka Gdynia

Lechia Gdansk are playing Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on May 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Chindia TargovisteVoluntariPostponedPst

Chindia Targoviste - Voluntari

Chindia Targoviste are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 31.

Dinamo BViitorul ConstantaPostponedPst

Dinamo B - Viitorul Constanta

Dinamo B are playing Viitorul Constanta at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 31.

HermannstadtCSMS IasiPostponedPst

Hermannstadt - CSMS Iasi

Hermannstadt are playing CSMS Iasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 31.

SepsiAcademica ClinceniPostponedPst

Sepsi - Academica Clinceni

Sepsi are playing Academica Clinceni at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 31.

Backa TopolaJavor15:30

Backa Topola - Javor

Backa Topola are playing Javor at the Super Liga of Serbia on May 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Macva SabacVozdovac17:30

Macva Sabac - Vozdovac

Macva Sabac are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on May 31. The match will kick off 17:30 UTC.

Shakhtar DDynamo K.14:00

Shakhtar D - Dynamo K.

Shakhtar D are playing Dynamo K. at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 31. The match will kick off 14:00 UTC.

KarpatyMariupolPostponedPst

Karpaty - Mariupol

Karpaty are playing Mariupol at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 31.

VorsklaLviv11:00

Vorskla - Lviv

Vorskla are playing Lviv at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on May 31. The match will kick off 11:00 UTC.

FC SeoulSeongnam07:30

FC Seoul - Seongnam

FC Seoul are playing Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 07:30 UTC.

Incheon UnitedPohang Steelers10:00

Incheon United - Pohang Steelers

Incheon United are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

Ansan GreenersJeju United07:00

Ansan Greeners - Jeju United

Ansan Greeners are playing Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Asan MugunghwaSeoul E-Land09:30

Asan Mugunghwa - Seoul E-Land

Asan Mugunghwa are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 09:30 UTC.

Suwon CityBucheon 199509:30

Suwon City - Bucheon 1995

Suwon City are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on May 31. The match will kick off 09:30 UTC.

Carlos ManucciSport HuancayoPostponedPst

Carlos Manucci - Sport Huancayo

Carlos Manucci are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Apertura of Peru on May 31.

CiencianoAlianza LimaPostponedPst

Cienciano - Alianza Lima

Cienciano are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on May 31.

Dep. MunicipalMelgarPostponedPst

Dep. Municipal - Melgar

Dep. Municipal are playing Melgar at the Primera Division, Apertura of Peru on May 31.

GrauUTC CajamarcaPostponedPst

Grau - UTC Cajamarca

Grau are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on May 31.

UniversitarioReal GarcilasoPostponedPst

Universitario - Real Garcilaso

Universitario are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on May 31.

MoldeSogndal10:00

Molde - Sogndal

Molde are playing Sogndal at the Club Friendlies of International on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

BreidablikValur18:00

Breidablik - Valur

Breidablik are playing Valur at the Club Friendlies of International on May 31. The match will kick off 18:00 UTC.

Torpedo YerevanAragatsPostponedPst

Torpedo Yerevan - Aragats

Torpedo Yerevan are playing Aragats at the First division of Armenia on May 31.

VanCSKA FCPostponedPst

Van - CSKA FC

Van are playing CSKA FC at the First division of Armenia on May 31.

AniLernayin ArtsakhPostponedPst

Ani - Lernayin Artsakh

Ani are playing Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on May 31.

Urartu-2Shirak-2PostponedPst

Urartu-2 - Shirak-2

Urartu-2 are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on May 31.

Bobruichanka WMinsk W11:00

Bobruichanka W - Minsk W

Bobruichanka W are playing Minsk W at the Premier League - Women of Belarus on May 31. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo Minsk WZorka W14:00

Dinamo Minsk W - Zorka W

Dinamo Minsk W are playing Zorka W at the Premier League - Women of Belarus on May 31. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal DzyarzhynskNaftan12:00

Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan

Arsenal Dzyarzhynsk are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

OrshaGomel13:00

Orsha - Gomel

Orsha are playing Gomel at the 1. Division of Belarus on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

SmorgonOshmyany14:00

Smorgon - Oshmyany

Smorgon are playing Oshmyany at the 1. Division of Belarus on May 31. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Minsk-2Slutsk-210:00

FC Minsk-2 - Slutsk-2

FC Minsk-2 are playing Slutsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

Borac BLSlobodaPostponedPst

Borac BL - Sloboda

Borac BL are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

RadnikSiroki BrijegPostponedPst

Radnik - Siroki Brijeg

Radnik are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

SarajevoZvijezdaPostponedPst

Sarajevo - Zvijezda

Sarajevo are playing Zvijezda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

Tuzla CityVelez M.PostponedPst

Tuzla City - Velez M.

Tuzla City are playing Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

ZeljeznicarCelik ZenicaPostponedPst

Zeljeznicar - Celik Zenica

Zeljeznicar are playing Celik Zenica at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

ZrinjskiMladost DobojPostponedPst

Zrinjski - Mladost Doboj

Zrinjski are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 31.

RijekaOsijek18:15

Rijeka - Osijek

Rijeka are playing Osijek at the National cup of Croatia on May 31. The match will kick off 18:15 UTC.

Benatky nad JizerouKutna Hora15:00

Benatky nad Jizerou - Kutna Hora

Benatky nad Jizerou are playing Kutna Hora at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

CaslavLetohrad15:00

Caslav - Letohrad

Caslav are playing Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

FK Dvur KraloveVysoke Myto15:00

FK Dvur Kralove - Vysoke Myto

FK Dvur Kralove are playing Vysoke Myto at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

HlinskoHorky nad Jizerou15:00

Hlinsko - Horky nad Jizerou

Hlinsko are playing Horky nad Jizerou at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

KolinNachod Destne15:00

Kolin - Nachod Destne

Kolin are playing Nachod Destne at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

OstraPoricany15:00

Ostra - Poricany

Ostra are playing Poricany at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol LibisPolaban Nymburk15:00

Sokol Libis - Polaban Nymburk

Sokol Libis are playing Polaban Nymburk at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Velke HamryTrutnov15:00

Velke Hamry - Trutnov

Velke Hamry are playing Trutnov at the 4. liga, Group C of Czech Republic on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

NykobingRoskilde10:00

Nykobing - Roskilde

Nykobing are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

VejleNaestved12:00

Vejle - Naestved

Vejle are playing Naestved at the Division 1 of Denmark on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

FredericiaNykobingPostponedPst

Fredericia - Nykobing

Fredericia are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on May 31.

Fremad AmagerVejlePostponedPst

Fremad Amager - Vejle

Fremad Amager are playing Vejle at the Division 1 of Denmark on May 31.

HvidovreRoskildePostponedPst

Hvidovre - Roskilde

Hvidovre are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on May 31.

KogeNaestvedPostponedPst

Koge - Naestved

Koge are playing Naestved at the Division 1 of Denmark on May 31.

VendsysselFredericia13:00

Vendsyssel - Fredericia

Vendsyssel are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

VendsysselSkive IKPostponedPst

Vendsyssel - Skive IK

Vendsyssel are playing Skive IK at the Division 1 of Denmark on May 31.

ViborgKoldingPostponedPst

Viborg - Kolding

Viborg are playing Kolding at the Division 1 of Denmark on May 31.

HolstebroDjursland11:00

Holstebro - Djursland

Holstebro are playing Djursland at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 31. The match will kick off 11:00 UTC.

ElvaNomme UnitedPostponedPst

Elva - Nomme United

Elva are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on May 31.

MaarduTammeka Tartu-216:00

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

ParnuK-Jarve JK Jarve16:00

Parnu - K-Jarve JK Jarve

Parnu are playing K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

Flora WVaprus W16:00

Flora W - Vaprus W

Flora W are playing Vaprus W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 31. The match will kick off 16:00 UTC.

Blau-Weiss 90 BerlinBSC Sud12:00

Blau-Weiss 90 Berlin - BSC Sud

Blau-Weiss 90 Berlin are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

CFC HerthaTasmania Berlin12:00

CFC Hertha - Tasmania Berlin

CFC Hertha are playing Tasmania Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Hertha ZehlendorfTorgelower SV Greif12:00

Hertha Zehlendorf - Torgelower SV Greif

Hertha Zehlendorf are playing Torgelower SV Greif at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Lok StendalStaaken12:00

Lok Stendal - Staaken

Lok Stendal are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

LudwigsfeldeHansa-212:00

Ludwigsfelde - Hansa-2

Ludwigsfelde are playing Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

NeustrelitzStrausberg12:00

Neustrelitz - Strausberg

Neustrelitz are playing Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Tennis BorussiaGreifswalder FC12:00

Tennis Borussia - Greifswalder FC

Tennis Borussia are playing Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Victoria SeelowPampow12:00

Victoria Seelow - Pampow

Victoria Seelow are playing Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Askania BernburgMartinroda12:00

Askania Bernburg - Martinroda

Askania Bernburg are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss Jena-2Merseburg12:00

Carl Zeiss Jena-2 - Merseburg

Carl Zeiss Jena-2 are playing Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

EilenburgKrieschow12:00

Eilenburg - Krieschow

Eilenburg are playing Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Einheit RudolstadtHohenstein-Ernstthal12:00

Einheit Rudolstadt - Hohenstein-Ernstthal

Einheit Rudolstadt are playing Hohenstein-Ernstthal at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Internacional LeipzigUnion Sandersdorf12:00

Internacional Leipzig - Union Sandersdorf

Internacional Leipzig are playing Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

LuckenwaldeGrimma12:00

Luckenwalde - Grimma

Luckenwalde are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

OberlausitzPlauen12:00

Oberlausitz - Plauen

Oberlausitz are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Wacker Nordhausen-2VfL Halle12:00

Wacker Nordhausen-2 - VfL Halle

Wacker Nordhausen-2 are playing VfL Halle at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia FreialdenhovenBreinig13:00

Borussia Freialdenhoven - Breinig

Borussia Freialdenhoven are playing Breinig at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria ArnoldsweilerEilendorf13:00

Viktoria Arnoldsweiler - Eilendorf

Viktoria Arnoldsweiler are playing Eilendorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:00 UTC.

FrechenHennef 0513:15

Frechen - Hennef 05

Frechen are playing Hennef 05 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:15 UTC.

Siegburger SVBW Friesdorf13:15

Siegburger SV - BW Friesdorf

Siegburger SV are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:15 UTC.

DeutzDuren Merzenich13:30

Deutz - Duren Merzenich

Deutz are playing Duren Merzenich at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

PeschWesseling-Urfeld13:30

Pesch - Wesseling-Urfeld

Pesch are playing Wesseling-Urfeld at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

VichttalWegberg-Beeck13:30

Vichttal - Wegberg-Beeck

Vichttal are playing Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Radnicki PirotSemendrija 192415:30

Radnicki Pirot - Semendrija 1924

Radnicki Pirot are playing Semendrija 1924 at the Prva Liga of Serbia on May 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Trajal KrusevacSindelic15:30

Trajal Krusevac - Sindelic

Trajal Krusevac are playing Sindelic at the Prva Liga of Serbia on May 31. The match will kick off 15:30 UTC.

ZemunKabel Novi Sad15:30

Zemun - Kabel Novi Sad

Zemun are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on May 31. The match will kick off 15:30 UTC.

Banik KalinovoNamestovo15:00

Banik Kalinovo - Namestovo

Banik Kalinovo are playing Namestovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

FilakovoRimavska Sobota15:00

Filakovo - Rimavska Sobota

Filakovo are playing Rimavska Sobota at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Liptovsky StiavnicaLokomotiv Zvolen15:00

Liptovsky Stiavnica - Lokomotiv Zvolen

Liptovsky Stiavnica are playing Lokomotiv Zvolen at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Oravske VeseleRakytovce15:00

Oravske Vesele - Rakytovce

Oravske Vesele are playing Rakytovce at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Tatran KrasnoCadca15:00

Tatran Krasno - Cadca

Tatran Krasno are playing Cadca at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

ZarnovicaKovacova15:00

Zarnovica - Kovacova

Zarnovica are playing Kovacova at the 3. Liga, Center of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Poprad-2Lipany08:30

Poprad-2 - Lipany

Poprad-2 are playing Lipany at the 3. Liga, East of Slovakia on May 31. The match will kick off 08:30 UTC.

Mladost KalsaPokrok Krompachy15:00

Mladost Kalsa - Pokrok Krompachy

Mladost Kalsa are playing Pokrok Krompachy at the 3. Liga, East of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Sarisske MichalanyVelke Revistia15:00

Sarisske Michalany - Velke Revistia

Sarisske Michalany are playing Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

GabcikovoSpartak Myjava15:00

Gabcikovo - Spartak Myjava

Gabcikovo are playing Spartak Myjava at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Kalna nad HronomSlovan Duslo Sala15:00

Kalna nad Hronom - Slovan Duslo Sala

Kalna nad Hronom are playing Slovan Duslo Sala at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Lednicke RovneZlate Moravce-215:00

Lednicke Rovne - Zlate Moravce-2

Lednicke Rovne are playing Zlate Moravce-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

MalzenicePovazska Bystrica15:00

Malzenice - Povazska Bystrica

Malzenice are playing Povazska Bystrica at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

MarcelovaGalanta15:00

Marcelova - Galanta

Marcelova are playing Galanta at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Nitra-2Spartak Trnava-215:00

Nitra-2 - Spartak Trnava-2

Nitra-2 are playing Spartak Trnava-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Nove ZamkyNove Mesto na Vahom15:00

Nove Zamky - Nove Mesto na Vahom

Nove Zamky are playing Nove Mesto na Vahom at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

Velke LudinceBelusa15:00

Velke Ludince - Belusa

Velke Ludince are playing Belusa at the 3. Liga, West of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

RacaSlovan Most08:30

Raca - Slovan Most

Raca are playing Slovan Most at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 31. The match will kick off 08:30 UTC.

BernolakovoPezinok15:00

Bernolakovo - Pezinok

Bernolakovo are playing Pezinok at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

KalinkovoFC Rohoznik15:00

Kalinkovo - FC Rohoznik

Kalinkovo are playing FC Rohoznik at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

RusovceDunajska Luzna15:00

Rusovce - Dunajska Luzna

Rusovce are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

TomasovSl. Ivanka pri Dunaji15:00

Tomasov - Sl. Ivanka pri Dunaji

Tomasov are playing Sl. Ivanka pri Dunaji at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on May 31. The match will kick off 15:00 UTC.

NMK Bratislava WSpartak Trnava W12:30

NMK Bratislava W - Spartak Trnava W

NMK Bratislava W are playing Spartak Trnava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on May 31. The match will kick off 12:30 UTC.

Spartak Myjava WZilina W12:30

Spartak Myjava W - Zilina W

Spartak Myjava W are playing Zilina W at the Liga 1 - Women of Slovakia on May 31. The match will kick off 12:30 UTC.

Trencin WNitra W14:00

Trencin W - Nitra W

Trencin W are playing Nitra W at the Liga 1 - Women of Slovakia on May 31. The match will kick off 14:00 UTC.

Tainan CityTatung08:00

Tainan City - Tatung

Tainan City are playing Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on May 31. The match will kick off 08:00 UTC.

TaipowerHang Yuen08:00

Taipower - Hang Yuen

Taipower are playing Hang Yuen at the Premier League of Chinese Taipei on May 31. The match will kick off 08:00 UTC.

Taiwan UniversityTatungPostponedPst

Taiwan University - Tatung

Taiwan University are playing Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on May 31.

Persewar WaropenPersiba Balikpapan06:00

Persewar Waropen - Persiba Balikpapan

Persewar Waropen are playing Persiba Balikpapan at the Liga 2 of Indonesia on June 1. The match will kick off 06:00 UTC.

IstiqlolLokomotiv Pamir12:00

Istiqlol - Lokomotiv Pamir

Istiqlol are playing Lokomotiv Pamir at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

KhujandDushanbe 8312:00

Khujand - Dushanbe 83

Khujand are playing Dushanbe 83 at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Binh DuongThanh Hoa10:00

Binh Duong - Thanh Hoa

Binh Duong are playing Thanh Hoa at the National cup of Vietnam on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

Can ThoBinh Phuoc10:00

Can Tho - Binh Phuoc

Can Tho are playing Binh Phuoc at the National cup of Vietnam on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

Quang NamHong Linh Ha Tinh10:00

Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh

Quang Nam are playing Hong Linh Ha Tinh at the National cup of Vietnam on May 31. The match will kick off 10:00 UTC.

FC Ha NoiDong Thap Cao Lanh12:00

FC Ha Noi - Dong Thap Cao Lanh

FC Ha Noi are playing Dong Thap Cao Lanh at the National cup of Vietnam on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Ha Noi ACBDong Thap Cao Lanh12:00

Ha Noi ACB - Dong Thap Cao Lanh

Ha Noi ACB are playing Dong Thap Cao Lanh at the National cup of Vietnam on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Atletico OlympicBujumbura City13:30

Atletico Olympic - Bujumbura City

Atletico Olympic are playing Bujumbura City at the Primus League of Burundi on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

BumamuruOlympic Star13:30

Bumamuru - Olympic Star

Bumamuru are playing Olympic Star at the Primus League of Burundi on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

KayanzaLes Lierres13:30

Kayanza - Les Lierres

Kayanza are playing Les Lierres at the Primus League of Burundi on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Messager NgoziDynamik13:30

Le Messager Ngozi - Dynamik

Le Messager Ngozi are playing Dynamik at the Primus League of Burundi on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

MusongatiLLB-S4A13:30

Musongati - LLB-S4A

Musongati are playing LLB-S4A at the Primus League of Burundi on May 31. The match will kick off 13:30 UTC.

Gasogi UnitedBugesera09:00

Gasogi United - Bugesera

Gasogi United are playing Bugesera at the National League of Rwanda on May 31. The match will kick off 09:00 UTC.

HeroesAS Kigali09:00

Heroes - AS Kigali

Heroes are playing AS Kigali at the National League of Rwanda on May 31. The match will kick off 09:00 UTC.

GafsaMonastir12:00

Gafsa - Monastir

Gafsa are playing Monastir at the National cup of Tunisia on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Kalaa SportEsperance12:00

Kalaa Sport - Esperance

Kalaa Sport are playing Esperance at the National cup of Tunisia on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

MetlaouiSfaxien12:00

Metlaoui - Sfaxien

Metlaoui are playing Sfaxien at the National cup of Tunisia on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

TataouineChebba12:00

Tataouine - Chebba

Tataouine are playing Chebba at the National cup of Tunisia on May 31. The match will kick off 12:00 UTC.

Perez ZeledonLimon21:00

Perez Zeledon - Limon

Perez Zeledon are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on May 31. The match will kick off 21:00 UTC.

San CarlosCS Cartagines22:00

San Carlos - CS Cartagines

San Carlos are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on May 31. The match will kick off 22:00 UTC.

LD AlajuelenseDeportivo Saprissa00:00

LD Alajuelense - Deportivo Saprissa

LD Alajuelense are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on June 1. The match will kick off 00:00 UTC.

San Diego LoyalLos Angeles Galaxy-200:00

San Diego Loyal - Los Angeles Galaxy-2

San Diego Loyal are playing Los Angeles Galaxy-2 at the USL Championship of Usa on June 1. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico VenezuelaLALA20:00

Atletico Venezuela - LALA

Atletico Venezuela are playing LALA at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

CaraboboMetropolitanos20:00

Carabobo - Metropolitanos

Carabobo are playing Metropolitanos at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes de MeridaZamora FC20:00

Estudiantes de Merida - Zamora FC

Estudiantes de Merida are playing Zamora FC at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Gran ValenciaCaracas20:00

Gran Valencia - Caracas

Gran Valencia are playing Caracas at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Gran ValenciaDeportivo La Guaira20:00

Gran Valencia - Deportivo La Guaira

Gran Valencia are playing Deportivo La Guaira at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

MinerosLlaneros de Guanare20:00

Mineros - Llaneros de Guanare

Mineros are playing Llaneros de Guanare at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

Monagas SCDeportivo Lara20:00

Monagas SC - Deportivo Lara

Monagas SC are playing Deportivo Lara at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosPuerto Cabello20:00

Trujillanos - Puerto Cabello

Trujillanos are playing Puerto Cabello at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

YaracuyanosPortuguesa FC20:00

Yaracuyanos - Portuguesa FC

Yaracuyanos are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.

ZuliaAragua20:00

Zulia - Aragua

Zulia are playing Aragua at the Primera of Venezuela on May 31. The match will kick off 20:00 UTC.