Cyprus 1. Division Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Latest Results
February 24th
AEK Larnaca3 - 0Enosis ParalimniFull TimeFT

AEK Larnaca - Enosis Paralimni

AEK Larnaca played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on February 24. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 3-0.

Apollon Limassol1 - 2APOELFull TimeFT

Apollon Limassol - APOEL

Apollon Limassol played APOEL at the 1. Division of Cyprus on February 24. The match kicked off 15:00 UTC. APOEL won 1-2.

Nea Salamis1 - 1Alki OrokliniFull TimeFT

Nea Salamis - Alki Oroklini

Nea Salamis played Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on February 24. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 23rd
Ermis Aradippou2 - 3AnorthosisFull TimeFT

Ermis Aradippou - Anorthosis

Ermis Aradippou played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 16:00 UTC. Anorthosis won 2-3.

Omonia2 - 0AELFull TimeFT

Omonia - AEL

Omonia played AEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 16:00 UTC. Omonia won 2-0.

Pafos1 - 0DoxaFull TimeFT

Pafos - Doxa

Pafos played Doxa at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 15:00 UTC. Pafos won 1-0.

February 17th
Doxa1 - 1Ermis AradippouFull TimeFT

Doxa - Ermis Aradippou

Doxa played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEL3 - 2Nea SalamisFull TimeFT

AEL - Nea Salamis

AEL played Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match kicked off 15:00 UTC. AEL won 3-2.

Anorthosis0 - 0OmoniaFull TimeFT

Anorthosis - Omonia

Anorthosis played Omonia at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 16th
Alki Oroklini1 - 3Apollon LimassolFull TimeFT

Alki Oroklini - Apollon Limassol

Alki Oroklini played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Apollon Limassol won 1-3.

Enosis Paralimni1 - 1PafosFull TimeFT

Enosis Paralimni - Pafos

Enosis Paralimni played Pafos at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

APOEL2 - 2AEK LarnacaFull TimeFT

APOEL - AEK Larnaca

APOEL played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 11th
Pafos2 - 1Ermis AradippouFull TimeFT

Pafos - Ermis Aradippou

Pafos played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on February 11. The match kicked off 17:00 UTC. Pafos won 2-1.

February 10th
AEK Larnaca2 - 0Alki OrokliniFull TimeFT

AEK Larnaca - Alki Oroklini

AEK Larnaca played Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 2-0.

Omonia2 - 2DoxaFull TimeFT

Omonia - Doxa

Omonia played Doxa at the 1. Division of Cyprus on February 10. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Enosis Paralimni0 - 2APOELFull TimeFT

Enosis Paralimni - APOEL

Enosis Paralimni played APOEL at the 1. Division of Cyprus on February 10. The match kicked off 14:00 UTC. APOEL won 0-2.

February 9th
Nea Salamis0 - 2AnorthosisFull TimeFT

Nea Salamis - Anorthosis

Nea Salamis played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Anorthosis won 0-2.

Apollon Limassol0 - 0AELFull TimeFT

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol played AEL at the 1. Division of Cyprus on February 9. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 4th
Ermis Aradippou0 - 2OmoniaFull TimeFT

Ermis Aradippou - Omonia

Ermis Aradippou played Omonia at the 1. Division of Cyprus on February 4. The match kicked off 17:00 UTC. Omonia won 0-2.

February 3rd
Alki Oroklini1 - 2Enosis ParalimniFull TimeFT

Alki Oroklini - Enosis Paralimni

Alki Oroklini played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Enosis Paralimni won 1-2.

Doxa1 - 1Nea SalamisFull TimeFT

Doxa - Nea Salamis

Doxa played Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 3. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEL0 - 0AEK LarnacaFull TimeFT

AEL - AEK Larnaca

AEL played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on February 3. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 2nd
Anorthosis1 - 0Apollon LimassolFull TimeFT

Anorthosis - Apollon Limassol

Anorthosis played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on February 2. The match kicked off 17:00 UTC. Anorthosis won 1-0.

APOEL1 - 2PafosFull TimeFT

APOEL - Pafos

APOEL played Pafos at the 1. Division of Cyprus on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Pafos won 1-2.

January 27th
Enosis Paralimni1 - 2AELFull TimeFT

Enosis Paralimni - AEL

Enosis Paralimni played AEL at the 1. Division of Cyprus on January 27. The match kicked off 16:00 UTC. AEL won 1-2.

AEK Larnaca3 - 0AnorthosisFull TimeFT

AEK Larnaca - Anorthosis

AEK Larnaca played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on January 27. The match kicked off 14:00 UTC. AEK Larnaca won 3-0.

January 26th
Pafos1 - 0OmoniaFull TimeFT

Pafos - Omonia

Pafos played Omonia at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match kicked off 17:00 UTC. Pafos won 1-0.

Apollon Limassol2 - 0DoxaFull TimeFT

Apollon Limassol - Doxa

Apollon Limassol played Doxa at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match kicked off 16:00 UTC. Apollon Limassol won 2-0.

Nea Salamis1 - 0Ermis AradippouFull TimeFT

Nea Salamis - Ermis Aradippou

Nea Salamis played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match kicked off 15:00 UTC. Nea Salamis won 1-0.

January 21st
Doxa0 - 5AEK LarnacaFull TimeFT

Doxa - AEK Larnaca

Doxa played AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on January 21. The match kicked off 17:00 UTC. AEK Larnaca won 0-5.

Ever wondered how you can stream the matches of the 1. Division of Cyprus for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Cyprus's 1. Division in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Cyprus 1. Division's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the 1. Division's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Cyprus's 1. Division matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Cyprus 1. Division's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the 1. Division of Cyprus. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Cyprus 1. Division's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the 1. Division of Cyprus.

You can check Cyprus 1. Division's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the 1. Division you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Cyprus 1. Division's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So APOEL are the leaders in the table with 49 points after 22 matches: they have won 15 of their 22 matches in 1. Division, drawing 4 and having 3 defeats this season scoring 45 goals - 2.05 per match, conceding 20 - 0.91 per match. AEL are 2nd with 45 points in 22 matches: they have won 14 of their 22 matches in 1. Division, drawing 3 and having 5 defeats this season scoring 35 goals - 1.59 per match, conceding 25 - 1.14 per match. Apollon Limassol are 3rd with 44 points in 22 matches: they have won 13 of their 22 matches in 1. Division, drawing 5 and having 4 defeats this season scoring 47 goals - 2.14 per match, conceding 18 - 0.82 per match. AEK Larnaca are 4th with 39 points in 22 matches: they have won 11 of their 22 matches in 1. Division, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 37 goals - 1.68 per match, conceding 16 - 0.73 per match. Anorthosis are 5th with 37 points in 22 matches: they have won 10 of their 22 matches in 1. Division, drawing 7 and having 5 defeats this season scoring 28 goals - 1.27 per match, conceding 23 - 1.05 per match. Omonia are 6th with 31 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in 1. Division, drawing 4 and having 9 defeats this season scoring 25 goals - 1.14 per match, conceding 24 - 1.09 per match. Nea Salamis are 7th with 31 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in 1. Division, drawing 4 and having 9 defeats this season scoring 28 goals - 1.27 per match, conceding 30 - 1.36 per match. Pafos are 8th with 27 points in 22 matches: they have won 7 of their 22 matches in 1. Division, drawing 6 and having 9 defeats this season scoring 24 goals - 1.09 per match, conceding 36 - 1.64 per match. Doxa are 9th with 20 points in 22 matches: they have won 5 of their 22 matches in 1. Division, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 28 goals - 1.27 per match, conceding 39 - 1.77 per match. Enosis Paralimni are 10th with 17 points in 22 matches: they have won 4 of their 22 matches in 1. Division, drawing 5 and having 13 defeats this season scoring 17 goals - 0.77 per match, conceding 38 - 1.73 per match. Alki Oroklini are 11th with 17 points in 22 matches: they have won 4 of their 22 matches in 1. Division, drawing 5 and having 13 defeats this season scoring 19 goals - 0.86 per match, conceding 43 - 1.95 per match. Ermis Aradippou are 12th with 10 points in 22 matches: they have won 2 of their 22 matches in 1. Division, drawing 4 and having 16 defeats this season scoring 19 goals - 0.86 per match, conceding 40 - 1.82 per match.

Matchday Live
St. JohnstoneSt. Mirren19:45

St. Johnstone - St. Mirren

St. Johnstone are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on March 27. The match will kick off 19:45 UTC.

PalestinoAudax Italiano20:30

Palestino - Audax Italiano

Palestino are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on March 27. The match will kick off 20:30 UTC.

JuniorUnion Magdalena23:00

Junior - Union Magdalena

Junior are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on March 27. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes TolimaAtletico Nacional01:00

Deportes Tolima - Atletico Nacional

Deportes Tolima are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

CruzeiroDeportivo Lara00:30

Cruzeiro - Deportivo Lara

Cruzeiro are playing Deportivo Lara at the Group B of Copa Libertadores on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

Nacional AsuncionLibertad23:15

Nacional Asuncion - Libertad

Nacional Asuncion are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on March 27. The match will kick off 23:15 UTC.

Lokomotiv YerevanYerevan10:30

Lokomotiv Yerevan - Yerevan

Lokomotiv Yerevan are playing Yerevan at the First division of Armenia on March 27. The match will kick off 10:30 UTC.

Wolfsburg WLyon W17:15

Wolfsburg W - Lyon W

Wolfsburg W are playing Lyon W at the Playoff - Women of Champions League on March 27. The match will kick off 17:15 UTC.

Lillestrom WBarcelona FA W17:30

Lillestrom W - Barcelona FA W

Lillestrom W are playing Barcelona FA W at the Playoff - Women of Champions League on March 27. The match will kick off 17:30 UTC.

PSG WChelsea W18:00

PSG W - Chelsea W

PSG W are playing Chelsea W at the Playoff - Women of Champions League on March 27. The match will kick off 18:00 UTC.

Bayern WSlavia Praha W18:30

Bayern W - Slavia Praha W

Bayern W are playing Slavia Praha W at the Playoff - Women of Champions League on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

Harrogate TownSalford City19:45

Harrogate Town - Salford City

Harrogate Town are playing Salford City at the National League of England on March 27. The match will kick off 19:45 UTC.

DarlingtonChester19:45

Darlington - Chester

Darlington are playing Chester at the National League North of England on March 27. The match will kick off 19:45 UTC.

Tallinna Kalev-2Flora-217:00

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 are playing Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

Ingolstadt-2Bayreuth18:30

Ingolstadt-2 - Bayreuth

Ingolstadt-2 are playing Bayreuth at the Regionalliga Bayern of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

Wacker NordhausenViktoria Berlin18:00

Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin

Wacker Nordhausen are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on March 27. The match will kick off 18:00 UTC.

Borussia M WDuisburg W18:00

Borussia M W - Duisburg W

Borussia M W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on March 27. The match will kick off 18:00 UTC.

Idar-ObersteinSchott Mainz19:00

Idar-Oberstein - Schott Mainz

Idar-Oberstein are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 27. The match will kick off 19:00 UTC.

EnnepetalWestfalia Rhynern18:30

Ennepetal - Westfalia Rhynern

Ennepetal are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

GuterslohSprockhovel18:30

Gutersloh - Sprockhovel

Gutersloh are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

Hammer SpVgAhlen18:30

Hammer SpVg - Ahlen

Hammer SpVg are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

Holzwickeder SCErndtebruck18:30

Holzwickeder SC - Erndtebruck

Holzwickeder SC are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

SchermbeckGievenbeck18:30

Schermbeck - Gievenbeck

Schermbeck are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

SiegenBrunninghausen18:30

Siegen - Brunninghausen

Siegen are playing Brunninghausen at the Oberliga, Westfalen of Germany on March 27. The match will kick off 18:30 UTC.

MonzaVicenza19:30

Monza - Vicenza

Monza are playing Vicenza at the National cup Serie C, playoffs of Italy on March 27. The match will kick off 19:30 UTC.

Resovia RzeszowPogon Siedlce14:00

Resovia Rzeszow - Pogon Siedlce

Resovia Rzeszow are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Arka Gdynia U-19Legia U-1912:00

Arka Gdynia U-19 - Legia U-19

Arka Gdynia U-19 are playing Legia U-19 at the Central Youth League of Poland on March 27. The match will kick off 12:00 UTC.

FK Krasnodar-3Volgar-Astrakhan13:00

FK Krasnodar-3 - Volgar-Astrakhan

FK Krasnodar-3 are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on March 27. The match will kick off 13:00 UTC.

Denmark U-17England U-1713:00

Denmark U-17 - England U-17

Denmark U-17 are playing England U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 13:00 UTC.

Switzerland U-17Croatia U-1713:00

Switzerland U-17 - Croatia U-17

Switzerland U-17 are playing Croatia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 13:00 UTC.

Belgium U-17 WFinland U-17 W14:00

Belgium U-17 W - Finland U-17 W

Belgium U-17 W are playing Finland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Georgia U-17 WHungary U-17 W14:00

Georgia U-17 W - Hungary U-17 W

Georgia U-17 W are playing Hungary U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Greece U-17 WEngland U-17 W14:00

Greece U-17 W - England U-17 W

Greece U-17 W are playing England U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-17 WDenmark U-17 W14:00

Italy U-17 W - Denmark U-17 W

Italy U-17 W are playing Denmark U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Slovenia U-17 WIceland U-17 W14:00

Slovenia U-17 W - Iceland U-17 W

Slovenia U-17 W are playing Iceland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

Austria U-17 WWales U-17 W17:00

Austria U-17 W - Wales U-17 W

Austria U-17 W are playing Wales U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

InhuletsRukh Vynnyky12:00

Inhulets - Rukh Vynnyky

Inhulets are playing Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 12:00 UTC.

BalkanyHirnyk-Sport13:00

Balkany - Hirnyk-Sport

Balkany are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 13:00 UTC.

AvanhardKolos Kovalivka14:00

Avanhard - Kolos Kovalivka

Avanhard are playing Kolos Kovalivka at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 14:00 UTC.

FC SumyVolyn15:00

FC Sumy - Volyn

FC Sumy are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 15:00 UTC.

PrykarpattyaMykolaiv16:00

Prykarpattya - Mykolaiv

Prykarpattya are playing Mykolaiv at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 16:00 UTC.

Obolon-BrovarMetallist17:00

Obolon-Brovar - Metallist

Obolon-Brovar are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

Goytre UnitedHaverfordwest County19:30

Goytre United - Haverfordwest County

Goytre United are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on March 27. The match will kick off 19:30 UTC.

Al ShoalahAl Adalh12:45

Al Shoalah - Al Adalh

Al Shoalah are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 12:45 UTC.

Al-KawkabAl Nahdha12:45

Al-Kawkab - Al Nahdha

Al-Kawkab are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 12:45 UTC.

AbhaAl Orubah13:00

Abha - Al Orubah

Abha are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Taee HailJeddah13:10

Al Taee Hail - Jeddah

Al Taee Hail are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 13:10 UTC.

Al-KhaleejAl Qaisoma15:35

Al-Khaleej - Al Qaisoma

Al-Khaleej are playing Al Qaisoma at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 15:35 UTC.

HajerAl Najoom15:35

Hajer - Al Najoom

Hajer are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on March 27. The match will kick off 15:35 UTC.

OCK KhouribgaYoussoufia15:00

OCK Khouribga - Youssoufia

OCK Khouribga are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on March 27. The match will kick off 15:00 UTC.

DHJ El JadidaWAC Casablanca17:00

DHJ El Jadida - WAC Casablanca

DHJ El Jadida are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirKACM Marrakech19:00

HUSA Agadir - KACM Marrakech

HUSA Agadir are playing KACM Marrakech at the Botola Pro of Morocco on March 27. The match will kick off 19:00 UTC.

GuadalupeAD Carmelita21:05

Guadalupe - AD Carmelita

Guadalupe are playing AD Carmelita at the Clausura of Costa Rica on March 27. The match will kick off 21:05 UTC.

Santos DgGrecia00:00

Santos Dg - Grecia

Santos Dg are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 28. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo SaprissaSan Carlos02:00

Deportivo Saprissa - San Carlos

Deportivo Saprissa are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on March 28. The match will kick off 02:00 UTC.

AlianzaFAS17:00

Alianza - FAS

Alianza are playing FAS at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

ChalatenangoAguila17:00

Chalatenango - Aguila

Chalatenango are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

FirpoAudaz17:00

Firpo - Audaz

Firpo are playing Audaz at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

Isidro MetapanPasaquina17:00

Isidro Metapan - Pasaquina

Isidro Metapan are playing Pasaquina at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

JocoroSanta Tecla17:00

Jocoro - Santa Tecla

Jocoro are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

Municipal LimenoSonsonate17:00

Municipal Limeno - Sonsonate

Municipal Limeno are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on March 27. The match will kick off 17:00 UTC.

SiquinalaXelaju18:00

Siquinala - Xelaju

Siquinala are playing Xelaju at the Clausura of Guatemala on March 27. The match will kick off 18:00 UTC.

GuastatoyaDeportivo Petapa21:00

Guastatoya - Deportivo Petapa

Guastatoya are playing Deportivo Petapa at the Clausura of Guatemala on March 27. The match will kick off 21:00 UTC.

Antigua GFCMunicipal21:30

Antigua GFC - Municipal

Antigua GFC are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on March 27. The match will kick off 21:30 UTC.

CSD ComunicacionesDeportivo Chiantla00:00

CSD Comunicaciones - Deportivo Chiantla

CSD Comunicaciones are playing Deportivo Chiantla at the Clausura of Guatemala on March 28. The match will kick off 00:00 UTC.

Coban ImperialIztapa01:00

Coban Imperial - Iztapa

Coban Imperial are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

CD UniversitarioCosta del Este20:30

CD Universitario - Costa del Este

CD Universitario are playing Costa del Este at the LFP, Clausura of Panama on March 27. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza FCTauro FC01:00

Alianza FC - Tauro FC

Alianza FC are playing Tauro FC at the LFP, Clausura of Panama on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

Arabe UnidoSanta Gema01:00

Arabe Unido - Santa Gema

Arabe Unido are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

Plaza AmadorIndependiente Chorrera01:00

Plaza Amador - Independiente Chorrera

Plaza Amador are playing Independiente Chorrera at the LFP, Clausura of Panama on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

San Francisco FCSporting San Miguelito01:00

San Francisco FC - Sporting San Miguelito

San Francisco FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Clausura of Panama on March 28. The match will kick off 01:00 UTC.

SarmientoAll Boys20:10

Sarmiento - All Boys

Sarmiento are playing All Boys at the National cup of Argentina on March 27. The match will kick off 20:10 UTC.

OesteBotafogo SP19:30

Oeste - Botafogo SP

Oeste are playing Botafogo SP at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 19:30 UTC.

ItuanoSao Paulo22:15

Ituano - Sao Paulo

Ituano are playing Sao Paulo at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 22:15 UTC.

Ponte PretaBragantino22:15

Ponte Preta - Bragantino

Ponte Preta are playing Bragantino at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 22:15 UTC.

CorinthiansFerroviaria00:30

Corinthians - Ferroviaria

Corinthians are playing Ferroviaria at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao LuizEC Sao Jose22:15

Sao Luiz - EC Sao Jose

Sao Luiz are playing EC Sao Jose at the Gaucho 1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 22:15 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1, Final Stages of Brasil on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

AlagoinhasBahia00:30

Alagoinhas - Bahia

Alagoinhas are playing Bahia at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa CruzAfogados22:15

Santa Cruz - Afogados

Santa Cruz are playing Afogados at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 22:15 UTC.

CRACVila Nova23:30

CRAC - Vila Nova

CRAC are playing Vila Nova at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 23:30 UTC.

GoianesiaGoiania23:30

Goianesia - Goiania

Goianesia are playing Goiania at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 27. The match will kick off 23:30 UTC.

GoiasAparecidense00:30

Goias - Aparecidense

Goias are playing Aparecidense at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

Luverdense ECSinop23:00

Luverdense EC - Sinop

Luverdense EC are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on March 27. The match will kick off 23:00 UTC.

Operario LTDaMixto00:30

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 28. The match will kick off 00:30 UTC.

Southside EaglesCapalaba09:00

Southside Eagles - Capalaba

Southside Eagles are playing Capalaba at the Queensland Premier League of Australia on March 27. The match will kick off 09:00 UTC.

Hamilton OlympicLambton Jaffas08:45

Hamilton Olympic - Lambton Jaffas

Hamilton Olympic are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on March 27. The match will kick off 08:45 UTC.