Apollon Limassol vs AEL Live Score and Live Stream

14:00, Wednesday, April 22
Copy
Embed Apollon Limassol - AEL
Live
Cyprus National Cup
0 : 0
Pst
The match is postponed.
5
AEL have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
4
Apollon Limassol have conceded a goal in their previous 4 matches.
3
Apollon Limassol have gone 3 consecutive home matches without a defeat.
Live Match Report

Apollon Limassol are playing AEL at the National Cup of Cyprus on April 22.

ScoreBat is covering Apollon Limassol vs AEL in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Apollon Limassol vs AEL live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Cyprus National Cup, Apollon Limassol or AEL whenever available. We cover all matches of Cyprus National Cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/ael-vs-apollon-limassol-live-stream/.

Apollon Limassol have played a draw with APOEL in their previous match, while AEL have lost to Omonia in their previous match.

Previous Meetings
February 2nd, 2020 - 1. Division
October 26th, 2019 - 1. Division
April 21st, 2019 - 1. Division, Championship Group
April 17th, 2019 - National Cup
April 3rd, 2019 - National Cup

Apollon Limassol and AEL have met 5 times in their recent history. 2 matches ended in a draw while AEL won 3 times.

Goals and video highlights of the match between Apollon Limassol and AEL are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Apollon Limassol or AEL score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Apollon Limassol and AEL include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Apollon Limassol vs AEL with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Cyprus National Cup are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BrightonManchester United11:30

Brighton - Manchester United

Brighton are playing Manchester United at the Premier League of England on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Crystal PalaceEverton14:00

Crystal Palace - Everton

Crystal Palace are playing Everton at the Premier League of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

West Bromwich AlbionChelsea16:30

West Bromwich Albion - Chelsea

West Bromwich Albion are playing Chelsea at the Premier League of England on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

BurnleySouthampton19:00

Burnley - Southampton

Burnley are playing Southampton at the Premier League of England on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AlavesGetafe11:00

Alaves - Getafe

Alaves are playing Getafe at the La Liga of Spain on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

ValenciaHuesca14:00

Valencia - Huesca

Valencia are playing Huesca at the La Liga of Spain on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ElcheReal Sociedad16:30

Elche - Real Sociedad

Elche are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Real BetisReal Madrid19:00

Real Betis - Real Madrid

Real Betis are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Arminia BielefeldKoln13:30

Arminia Bielefeld - Koln

Arminia Bielefeld are playing Koln at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AugsburgBorussia Dortmund13:30

Augsburg - Borussia Dortmund

Augsburg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Bayer LeverkusenRB Leipzig13:30

Bayer Leverkusen - RB Leipzig

Bayer Leverkusen are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia MonchengladbachUnion Berlin13:30

Borussia Monchengladbach - Union Berlin

Borussia Monchengladbach are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MainzStuttgart13:30

Mainz - Stuttgart

Mainz are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SchalkeWerder Bremen16:30

Schalke - Werder Bremen

Schalke are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

TorinoAtalanta13:00

Torino - Atalanta

Torino are playing Atalanta at the Serie A of Italy on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

CagliariLazio16:00

Cagliari - Lazio

Cagliari are playing Lazio at the Serie A of Italy on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SampdoriaBenevento16:00

Sampdoria - Benevento

Sampdoria are playing Benevento at the Serie A of Italy on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter MilanFiorentina18:45

Inter Milan - Fiorentina

Inter Milan are playing Fiorentina at the Serie A of Italy on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Saint-EtienneRennes15:00

Saint-Etienne - Rennes

Saint-Etienne are playing Rennes at the Ligue 1 of France on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MarseilleMetz19:00

Marseille - Metz

Marseille are playing Metz at the Ligue 1 of France on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

WatfordLuton11:30

Watford - Luton

Watford are playing Luton at the Championship of England on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Wycombe WanderersSwansea City11:30

Wycombe Wanderers - Swansea City

Wycombe Wanderers are playing Swansea City at the Championship of England on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

BarnsleyCoventry14:00

Barnsley - Coventry

Barnsley are playing Coventry at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BirminghamRotherham14:00

Birmingham - Rotherham

Birmingham are playing Rotherham at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Cardiff CityReading14:00

Cardiff City - Reading

Cardiff City are playing Reading at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Derby CountyBlackburn14:00

Derby County - Blackburn

Derby County are playing Blackburn at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MillwallBrentford14:00

Millwall - Brentford

Millwall are playing Brentford at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Preston NEStoke City14:00

Preston NE - Stoke City

Preston NE are playing Stoke City at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

QPRMiddlesbrough14:00

QPR - Middlesbrough

QPR are playing Middlesbrough at the Championship of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ZwolleSparta Rotterdam14:30

Zwolle - Sparta Rotterdam

Zwolle are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Fortuna SittardAZ16:45

Fortuna Sittard - AZ

Fortuna Sittard are playing AZ at the Eredivisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 16:45 UTC.

HeerenveenVV Venlo18:00

Heerenveen - VV Venlo

Heerenveen are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

AjaxVitesse19:00

Ajax - Vitesse

Ajax are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

HamiltonDundee United14:00

Hamilton - Dundee United

Hamilton are playing Dundee United at the Premier League of Scotland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LivingstonSt. Johnstone14:00

Livingston - St. Johnstone

Livingston are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

St. MirrenKilmarnock14:00

St. Mirren - Kilmarnock

St. Mirren are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MaritimoTondela14:30

Maritimo - Tondela

Maritimo are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

BenficaMoreirense17:30

Benfica - Moreirense

Benfica are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

BoavistaPorto20:00

Boavista - Porto

Boavista are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on September 26. The match will kick off 20:00 UTC.

TambovSpartak11:00

Tambov - Spartak

Tambov are playing Spartak at the Premier League of Russia on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

ZenitUfa13:30

Zenit - Ufa

Zenit are playing Ufa at the Premier League of Russia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SochiFK Krasnodar17:00

Sochi - FK Krasnodar

Sochi are playing FK Krasnodar at the Premier League of Russia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ShirakArarat12:15

Shirak - Ararat

Shirak are playing Ararat at the Premier League of Armenia on September 26. The match will kick off 12:15 UTC.

AltachTirol15:00

Altach - Tirol

Altach are playing Tirol at the Bundesliga of Austria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

RiedSalzburg15:00

Ried - Salzburg

Ried are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

St. PoltenRapid15:00

St. Polten - Rapid

St. Polten are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria LustenauJuniors OO12:00

Austria Lustenau - Juniors OO

Austria Lustenau are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AmstettenDornbirn18:00

Amstetten - Dornbirn

Amstetten are playing Dornbirn at the 2. Liga of Austria on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Energetik-BGUIsloch11:00

Energetik-BGU - Isloch

Energetik-BGU are playing Isloch at the Premier League of Belarus on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

GorodeyaSlavia-Mozyr13:00

Gorodeya - Slavia-Mozyr

Gorodeya are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Torpedo-BelAZNeman15:00

Torpedo-BelAZ - Neman

Torpedo-BelAZ are playing Neman at the Premier League of Belarus on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BATEDinamo Brest17:00

BATE - Dinamo Brest

BATE are playing Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Beerschot-WilrijkWaasland-Beveren14:15

Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren

Beerschot-Wilrijk are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on September 26. The match will kick off 14:15 UTC.

MechelenSint-Truiden16:30

Mechelen - Sint-Truiden

Mechelen are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

GentOud-Heverlee18:45

Gent - Oud-Heverlee

Gent are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

RWDMSt. Gilloise18:45

RWDM - St. Gilloise

RWDM are playing St. Gilloise at the First Division B of Belgium on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

LudogoretsBeroe15:45

Ludogorets - Beroe

Ludogorets are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 15:45 UTC.

BotevLevski18:00

Botev - Levski

Botev are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NK Istra 1961Sibenik15:00

NK Istra 1961 - Sibenik

NK Istra 1961 are playing Sibenik at the 1 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo ZagrebRijekaPostponedPst

Dinamo Zagreb - Rijeka

Dinamo Zagreb are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on September 26.

OsijekNK Gorica17:05

Osijek - NK Gorica

Osijek are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 17:05 UTC.

AEK LarnacaAEL17:30

AEK Larnaca - AEL

AEK Larnaca are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

KarvinaBoleslav14:30

Karvina - Boleslav

Karvina are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

TepliceOstrava14:30

Teplice - Ostrava

Teplice are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

ZlinOlomouc14:30

Zlin - Olomouc

Zlin are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Slavia PrahaSlovacko17:00

Slavia Praha - Slovacko

Slavia Praha are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

LisenVlasim14:30

Lisen - Vlasim

Lisen are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

ProstejovTaborsko14:30

Prostejov - Taborsko

Prostejov are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

TrinecJihlava14:30

Trinec - Jihlava

Trinec are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Usti nad LabemChrudim16:00

Usti nad Labem - Chrudim

Usti nad Labem are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MidtjyllandRanders FC15:00

Midtjylland - Randers FC

Midtjylland are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Accrington StanleyOxford United14:00

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

CreweMilton Keynes Dons14:00

Crewe - Milton Keynes Dons

Crewe are playing Milton Keynes Dons at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Doncaster RoversBristol Rovers14:00

Doncaster Rovers - Bristol Rovers

Doncaster Rovers are playing Bristol Rovers at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Fleetwood TownWimbledon14:00

Fleetwood Town - Wimbledon

Fleetwood Town are playing Wimbledon at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GillinghamBlackpool14:00

Gillingham - Blackpool

Gillingham are playing Blackpool at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ipswich TownRochdale14:00

Ipswich Town - Rochdale

Ipswich Town are playing Rochdale at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NorthamptonHull City14:00

Northampton - Hull City

Northampton are playing Hull City at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

PlymouthShrewsbury14:00

Plymouth - Shrewsbury

Plymouth are playing Shrewsbury at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

PortsmouthWigan14:00

Portsmouth - Wigan

Portsmouth are playing Wigan at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SunderlandPeterborough United14:00

Sunderland - Peterborough United

Sunderland are playing Peterborough United at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Swindon TownBurton Albion14:00

Swindon Town - Burton Albion

Swindon Town are playing Burton Albion at the League One of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BarrowColchester14:00

Barrow - Colchester

Barrow are playing Colchester at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BoltonNewport14:00

Bolton - Newport

Bolton are playing Newport at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BradfordStevenage14:00

Bradford - Stevenage

Bradford are playing Stevenage at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambridge UnitedTranmere Rovers14:00

Cambridge United - Tranmere Rovers

Cambridge United are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Cheltenham TownGrimsby14:00

Cheltenham Town - Grimsby

Cheltenham Town are playing Grimsby at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Mansfield TownExeter14:00

Mansfield Town - Exeter

Mansfield Town are playing Exeter at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Oldham AthleticCrawley Town14:00

Oldham Athletic - Crawley Town

Oldham Athletic are playing Crawley Town at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Port ValeHarrogate Town14:00

Port Vale - Harrogate Town

Port Vale are playing Harrogate Town at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Salford CityForest Green14:00

Salford City - Forest Green

Salford City are playing Forest Green at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Scunthorpe UnitedCarlisle14:00

Scunthorpe United - Carlisle

Scunthorpe United are playing Carlisle at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Southend UnitedMorecambe14:00

Southend United - Morecambe

Southend United are playing Morecambe at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WalsallLeyton Orient14:00

Walsall - Leyton Orient

Walsall are playing Leyton Orient at the League Two of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Tulevik ViljandiKuressaare10:00

Tulevik Viljandi - Kuressaare

Tulevik Viljandi are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Nomme KaljuLevadia TPostponedPst

Nomme Kalju - Levadia T

Nomme Kalju are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on September 26.

PaideTallinna Kalev13:00

Paide - Tallinna Kalev

Paide are playing Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KPVVaasan PS12:00

KPV - Vaasan PS

KPV are playing Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KajaaniMyPa14:00

Kajaani - MyPa

Kajaani are playing MyPa at the Ykkonen of Finland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MuSaMP14:00

MuSa - MP

MuSa are playing MP at the Ykkonen of Finland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GnistanSJK-215:30

Gnistan - SJK-2

Gnistan are playing SJK-2 at the Ykkonen of Finland on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ToulouseAuxerre13:00

Toulouse - Auxerre

Toulouse are playing Auxerre at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AjaccioSochaux17:00

Ajaccio - Sochaux

Ajaccio are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

AmiensPau17:00

Amiens - Pau

Amiens are playing Pau at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ChamblyChateauroux17:00

Chambly - Chateauroux

Chambly are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

GuingampGrenoble17:00

Guingamp - Grenoble

Guingamp are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

NancyLe Havre17:00

Nancy - Le Havre

Nancy are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

NiortParis FC17:00

Niort - Paris FC

Niort are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Rodez AveyronDunkerque17:00

Rodez Aveyron - Dunkerque

Rodez Aveyron are playing Dunkerque at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ValenciennesCaen17:00

Valenciennes - Caen

Valenciennes are playing Caen at the Ligue 2 of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

DarmstadtRegensburg11:00

Darmstadt - Regensburg

Darmstadt are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Eintracht BraunschweigHolstein Kiel11:00

Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel

Eintracht Braunschweig are playing Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Fortuna DusseldorfWurzburger Kickers11:00

Fortuna Dusseldorf - Wurzburger Kickers

Fortuna Dusseldorf are playing Wurzburger Kickers at the 2. Bundesliga of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

1860 MunchenMagdeburg12:00

1860 Munchen - Magdeburg

1860 Munchen are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgZwickau12:00

Duisburg - Zwickau

Duisburg are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Hallescher FCIngolstadt12:00

Hallescher FC - Ingolstadt

Hallescher FC are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SaarbruckenHansa12:00

Saarbrucken - Hansa

Saarbrucken are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VerlBayern-212:00

Verl - Bayern-2

Verl are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria KolnWehen Wiesbaden12:00

Viktoria Koln - Wehen Wiesbaden

Viktoria Koln are playing Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Volos NFCPAOK15:30

Volos NFC - PAOK

Volos NFC are playing PAOK at the Super League 1 of Greece on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

OlympiakosPanaitolikos17:30

Olympiakos - Panaitolikos

Olympiakos are playing Panaitolikos at the Super League 1 of Greece on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

PaksMTK12:45

Paks - MTK

Paks are playing MTK at the NB I of Hungary on September 26. The match will kick off 12:45 UTC.

BudafokiFerencvarosPostponedPst

Budafoki - Ferencvaros

Budafoki are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on September 26.

ZalaegerszegDiosgyor17:30

Zalaegerszeg - Diosgyor

Zalaegerszeg are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

WaterfordSligo Rovers16:00

Waterford - Sligo Rovers

Waterford are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

St PatricksShelbourne18:30

St Patricks - Shelbourne

St Patricks are playing Shelbourne at the Premier Division of Ireland on September 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Shamrock-2UCD14:00

Shamrock-2 - UCD

Shamrock-2 are playing UCD at the 1 division of Ireland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BresciaAscoli Picchio12:00

Brescia - Ascoli Picchio

Brescia are playing Ascoli Picchio at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

BresciaAscoliPostponedPst

Brescia - Ascoli

Brescia are playing Ascoli at the Serie B of Italy on September 26.

CosenzaVirtus Entella12:00

Cosenza - Virtus Entella

Cosenza are playing Virtus Entella at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

FrosinoneEmpoli12:00

Frosinone - Empoli

Frosinone are playing Empoli at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

LeccePordenone12:00

Lecce - Pordenone

Lecce are playing Pordenone at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

PescaraChievo12:00

Pescara - Chievo

Pescara are playing Chievo at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SalernitanaReggina12:00

Salernitana - Reggina

Salernitana are playing Reggina at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VeneziaVicenza14:00

Venezia - Vicenza

Venezia are playing Vicenza at the Serie B of Italy on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Birkirkara FCMosta15:00

Birkirkara FC - Mosta

Birkirkara FC are playing Mosta at the Premier Division of Malta on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Gudja UnitedLija Athletic15:00

Gudja United - Lija Athletic

Gudja United are playing Lija Athletic at the Premier Division of Malta on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BalzanValletta FC19:15

Balzan - Valletta FC

Balzan are playing Valletta FC at the Premier Division of Malta on September 26. The match will kick off 19:15 UTC.

Gzira UnitedTarxien Rainbows19:15

Gzira United - Tarxien Rainbows

Gzira United are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on September 26. The match will kick off 19:15 UTC.

JezeroOFK Titograd13:30

Jezero - OFK Titograd

Jezero are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

NACPSV-214:30

NAC - PSV-2

NAC are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

BorecRabotnicki13:00

Borec - Rabotnicki

Borec are playing Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MoldeSandefjord16:00

Molde - Sandefjord

Molde are playing Sandefjord at the Eliteserien of Norway on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

StromsgodsetSarpsborg18:30

Stromsgodset - Sarpsborg

Stromsgodset are playing Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on September 26. The match will kick off 18:30 UTC.

CracoviaRakow13:00

Cracovia - Rakow

Cracovia are playing Rakow at the Ekstraklasa of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Lechia GdanskPodbeskidzie15:30

Lechia Gdansk - Podbeskidzie

Lechia Gdansk are playing Podbeskidzie at the Ekstraklasa of Poland on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

JagielloniaZaglebie L18:00

Jagiellonia - Zaglebie L

Jagiellonia are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Miedz LegnicaKorona10:40

Miedz Legnica - Korona

Miedz Legnica are playing Korona at the I Liga of Poland on September 26. The match will kick off 10:40 UTC.

Gornik LecznaRadomiak Radom14:00

Gornik Leczna - Radomiak Radom

Gornik Leczna are playing Radomiak Radom at the I Liga of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sp. CovilhaVarzim10:00

Sp. Covilha - Varzim

Sp. Covilha are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Academica ClinceniGaz Metan Medias11:45

Academica Clinceni - Gaz Metan Medias

Academica Clinceni are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1 of Romania on September 26. The match will kick off 11:45 UTC.

Viitorul ConstantaAstra18:30

Viitorul Constanta - Astra

Viitorul Constanta are playing Astra at the Liga 1 of Romania on September 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Backa TopolaSpartak Subotica14:00

Backa Topola - Spartak Subotica

Backa Topola are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

CukarickiMacva Sabac14:00

Cukaricki - Macva Sabac

Cukaricki are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

JavorZlatibor Cajetina14:00

Javor - Zlatibor Cajetina

Javor are playing Zlatibor Cajetina at the Super Liga of Serbia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnik SurdulicaRad14:00

Radnik Surdulica - Rad

Radnik Surdulica are playing Rad at the Super Liga of Serbia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Mladost LucaniCrvena Zvezda16:00

Mladost Lucani - Crvena Zvezda

Mladost Lucani are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SenicaSpartak Trnava16:00

Senica - Spartak Trnava

Senica are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

NitraSered17:00

Nitra - Sered

Nitra are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

SlovanRuzomberok17:00

Slovan - Ruzomberok

Slovan are playing Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Zemplin MichalovcePohronie17:00

Zemplin Michalovce - Pohronie

Zemplin Michalovce are playing Pohronie at the Super Liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Zlate MoravceZilina17:00

Zlate Moravce - Zilina

Zlate Moravce are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Tabor SezanaMaribor13:30

Tabor Sezana - Maribor

Tabor Sezana are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

GoricaAluminij15:30

Gorica - Aluminij

Gorica are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ZaragozaLas Palmas14:00

Zaragoza - Las Palmas

Zaragoza are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MalagaAD Alcorcon16:15

Malaga - AD Alcorcon

Malaga are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on September 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Sporting GijonGirona16:15

Sporting Gijon - Girona

Sporting Gijon are playing Girona at the Segunda Division of Spain on September 26. The match will kick off 16:15 UTC.

UD LogronesCastellon16:15

UD Logrones - Castellon

UD Logrones are playing Castellon at the Segunda Division of Spain on September 26. The match will kick off 16:15 UTC.

FuenlabradaAlbacete18:30

Fuenlabrada - Albacete

Fuenlabrada are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on September 26. The match will kick off 18:30 UTC.

NorrbyDegerfor11:00

Norrby - Degerfor

Norrby are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

DalkurdAkropolis13:00

Dalkurd - Akropolis

Dalkurd are playing Akropolis at the Superettan of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

BrageOster15:30

Brage - Oster

Brage are playing Oster at the Superettan of Sweden on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

HalmstadLjungskile15:30

Halmstad - Ljungskile

Halmstad are playing Ljungskile at the Superettan of Sweden on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

VasterasJonkoping S.15:30

Vasteras - Jonkoping S.

Vasteras are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

OrebroSirius13:00

Orebro - Sirius

Orebro are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SionYoung Boys17:00

Sion - Young Boys

Sion are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ZurichLugano17:00

Zurich - Lugano

Zurich are playing Lugano at the Super League of Switzerland on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

WilThun15:30

Wil - Thun

Wil are playing Thun at the Challenge League of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Stade Lausanne OuchyKriens16:00

Stade Lausanne Ouchy - Kriens

Stade Lausanne Ouchy are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

BalernaMonthey15:00

Balerna - Monthey

Balerna are playing Monthey at the National Cup of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

KayserisporErzurum BB10:30

Kayserispor - Erzurum BB

Kayserispor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 10:30 UTC.

GoztepeB.B. Gaziantep13:00

Goztepe - B.B. Gaziantep

Goztepe are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HataysporKasimpasa13:00

Hatayspor - Kasimpasa

Hatayspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TrabzonsporYeni Malatyaspor16:00

Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

Trabzonspor are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

UmraniyesporIstanbulspor11:00

Umraniyespor - Istanbulspor

Umraniyespor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Akhisar Bld genclikBalikesirspor16:00

Akhisar Bld genclik - Balikesirspor

Akhisar Bld genclik are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

BursasporGiresunspor16:00

Bursaspor - Giresunspor

Bursaspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MinaiDynamo K.11:00

Minai - Dynamo K.

Minai are playing Dynamo K. at the Premier League of Ukraine on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

VorsklaMariupol14:00

Vorskla - Mariupol

Vorskla are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

OleksandriaDnipro16:30

Oleksandria - Dnipro

Oleksandria are playing Dnipro at the Premier League of Ukraine on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Cefn DruidsCardiff MU13:30

Cefn Druids - Cardiff MU

Cefn Druids are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PenybontBala Town13:30

Penybont - Bala Town

Penybont are playing Bala Town at the Premier League of Wales on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Flint TownBarry Town16:45

Flint Town - Barry Town

Flint Town are playing Barry Town at the Premier League of Wales on September 26. The match will kick off 16:45 UTC.

Al Ahli JeddahShabab Al Ahli Dubai13:40

Al Ahli Jeddah - Shabab Al Ahli Dubai

Al Ahli Jeddah are playing Shabab Al Ahli Dubai at the 1/8 final of Asian Champions League on September 26. The match will kick off 13:40 UTC.

PakhtakorEsteghlal17:45

Pakhtakor - Esteghlal

Pakhtakor are playing Esteghlal at the 1/8 final of Asian Champions League on September 26. The match will kick off 17:45 UTC.

Nagoya Grampus EightShimizu S-Pulse05:00

Nagoya Grampus Eight - Shimizu S-Pulse

Nagoya Grampus Eight are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Urawa Red DiamondsYokohama FC09:00

Urawa Red Diamonds - Yokohama FC

Urawa Red Diamonds are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Vissel KobeConsadole Sapporo10:00

Vissel Kobe - Consadole Sapporo

Vissel Kobe are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Vegalta SendaiCerezo Osaka04:00

Vegalta Sendai - Cerezo Osaka

Vegalta Sendai are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on September 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Sagan TosuF.C.Tokyo07:00

Sagan Tosu - F.C.Tokyo

Sagan Tosu are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on September 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Albirex NiigataVentforet Kofu05:00

Albirex Niigata - Ventforet Kofu

Albirex Niigata are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyoto Purple SangaOmiya Ardija09:30

Kyoto Purple Sanga - Omiya Ardija

Kyoto Purple Sanga are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on September 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Ehime FCZweigen Kanazawa10:00

Ehime FC - Zweigen Kanazawa

Ehime FC are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisMatsumoto Yamaga FC10:00

Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga FC

Tokushima Vortis are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Montedio YamagataJubilo Iwata05:00

Montedio Yamagata - Jubilo Iwata

Montedio Yamagata are playing Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiAvispa Fukuoka05:00

V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka

V-Varen Nagasaki are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito HollyhockThespa Kusatsu07:00

Mito Hollyhock - Thespa Kusatsu

Mito Hollyhock are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on September 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Tokyo VerdyGiravanz Kitakyushu07:00

Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu

Tokyo Verdy are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on September 27. The match will kick off 07:00 UTC.

AstanaKaisarPostponedPst

Astana - Kaisar

Astana are playing Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

KairatZhetysuPostponedPst

Kairat - Zhetysu

Kairat are playing Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

KaspyiShakhter KaragandaPostponedPst

Kaspyi - Shakhter Karaganda

Kaspyi are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

KaspyiKyzyl-ZharPostponedPst

Kaspyi - Kyzyl-Zhar

Kaspyi are playing Kyzyl-Zhar at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

Kyzyl-ZharOkzhepesPostponedPst

Kyzyl-Zhar - Okzhepes

Kyzyl-Zhar are playing Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

OrdabasyTobolPostponedPst

Ordabasy - Tobol

Ordabasy are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

Shakhter KaragandaOkzhepesPostponedPst

Shakhter Karaganda - Okzhepes

Shakhter Karaganda are playing Okzhepes at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

TarazAstanaPostponedPst

Taraz - Astana

Taraz are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

TarazIrtishPostponedPst

Taraz - Irtish

Taraz are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on September 26.

TarazTobol10:00

Taraz - Tobol

Taraz are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon BluewingsFC Seoul05:00

Suwon Bluewings - FC Seoul

Suwon Bluewings are playing FC Seoul at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Busan I ParkGangwon FC05:00

Busan I Park - Gangwon FC

Busan I Park are playing Gangwon FC at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

SeongnamIncheon United05:00

Seongnam - Incheon United

Seongnam are playing Incheon United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

AnyangBucheon 199507:00

Anyang - Bucheon 1995

Anyang are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 26. The match will kick off 07:00 UTC.

Suwon CitySeoul E-Land09:30

Suwon City - Seoul E-Land

Suwon City are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on September 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Ansan GreenersDaejeon Citizen04:30

Ansan Greeners - Daejeon Citizen

Ansan Greeners are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on September 27. The match will kick off 04:30 UTC.

Gyeongnam FCAsan Mugunghwa07:00

Gyeongnam FC - Asan Mugunghwa

Gyeongnam FC are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on September 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Navbahor NamanganNasaf Qarshi13:00

Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi

Navbahor Namangan are playing Nasaf Qarshi at the PFL of Uzbekistan on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Olmaliq FKQizilqum13:00

Olmaliq FK - Qizilqum

Olmaliq FK are playing Qizilqum at the PFL of Uzbekistan on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

GuadalajaraMazatlan22:00

Guadalajara - Mazatlan

Guadalajara are playing Mazatlan at the Apertura of Mexico on September 26. The match will kick off 22:00 UTC.

PumasNecaxa00:00

Pumas - Necaxa

Pumas are playing Necaxa at the Apertura of Mexico on September 27. The match will kick off 00:00 UTC.

MonterreyTigres02:06

Monterrey - Tigres

Monterrey are playing Tigres at the Apertura of Mexico on September 27. The match will kick off 02:06 UTC.

NashvilleHouston Dynamo19:30

Nashville - Houston Dynamo

Nashville are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on September 26. The match will kick off 19:30 UTC.

New York CityFC Cincinnati23:00

New York City - FC Cincinnati

New York City are playing FC Cincinnati at the Major League Soccer of Usa on September 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico-PRBahia22:00

Atletico-PR - Bahia

Atletico-PR are playing Bahia at the Serie A of Brasil on September 26. The match will kick off 22:00 UTC.

InternacionalSao Paulo22:00

Internacional - Sao Paulo

Internacional are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on September 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico-MGGremio00:00

Atletico-MG - Gremio

Atletico-MG are playing Gremio at the Serie A of Brasil on September 27. The match will kick off 00:00 UTC.

FigueirenseGuarani14:00

Figueirense - Guarani

Figueirense are playing Guarani at the Serie B of Brasil on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

CSAJuventude19:00

CSA - Juventude

CSA are playing Juventude at the Serie B of Brasil on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

VitoriaOeste19:30

Vitoria - Oeste

Vitoria are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 26. The match will kick off 19:30 UTC.

Brasil de PelotasParana21:30

Brasil de Pelotas - Parana

Brasil de Pelotas are playing Parana at the Serie B of Brasil on September 26. The match will kick off 21:30 UTC.

Sampaio CorreaNauticoPostponedPst

Sampaio Correa - Nautico

Sampaio Correa are playing Nautico at the Serie B of Brasil on September 26.

Colo ColoAntofagasta14:00

Colo Colo - Antofagasta

Colo Colo are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Everton CDUniversidad Catolica19:00

Everton CD - Universidad Catolica

Everton CD are playing Universidad Catolica at the Primera Division of Chile on September 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Audax ItalianoCurico Unido21:30

Audax Italiano - Curico Unido

Audax Italiano are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on September 26. The match will kick off 21:30 UTC.

Atletico BucaramangaPatriotas21:00

Atletico Bucaramanga - Patriotas

Atletico Bucaramanga are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on September 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Envigado FCJunior23:05

Envigado FC - Junior

Envigado FC are playing Junior at the Apertura of Colombia on September 26. The match will kick off 23:05 UTC.

Deportes TolimaAmerica de Cali01:10

Deportes Tolima - America de Cali

Deportes Tolima are playing America de Cali at the Apertura of Colombia on September 27. The match will kick off 01:10 UTC.

Mushuc RunaGuayaquil City19:45

Mushuc Runa - Guayaquil City

Mushuc Runa are playing Guayaquil City at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 26. The match will kick off 19:45 UTC.

OlmedoAucas22:00

Olmedo - Aucas

Olmedo are playing Aucas at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Independiente Del ValleBarcelona Guayaquil00:30

Independiente Del Valle - Barcelona Guayaquil

Independiente Del Valle are playing Barcelona Guayaquil at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Tecnico UniversitarioLDU-Quito00:30

Tecnico Universitario - LDU-Quito

Tecnico Universitario are playing LDU-Quito at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Cerro PortenoRiver Plate As23:30

Cerro Porteno - River Plate As

Cerro Porteno are playing River Plate As at the Apertura of Paraguay on September 26. The match will kick off 23:30 UTC.

LibertadSportivo San Lorenzo23:30

Libertad - Sportivo San Lorenzo

Libertad are playing Sportivo San Lorenzo at the Apertura of Paraguay on September 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Sol de AmericaOlimpia23:30

Sol de America - Olimpia

Sol de America are playing Olimpia at the Apertura of Paraguay on September 26. The match will kick off 23:30 UTC.

UTC CajamarcaCienciano18:00

UTC Cajamarca - Cienciano

UTC Cajamarca are playing Cienciano at the Primera Division, Apertura of Peru on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Carlos SteinAlianza Lima20:00

Carlos Stein - Alianza Lima

Carlos Stein are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on September 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo BinacionalCarlos Manucci20:30

Deportivo Binacional - Carlos Manucci

Deportivo Binacional are playing Carlos Manucci at the Primera Division, Apertura of Peru on September 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Sporting CristalInti Gas Ayacucho23:00

Sporting Cristal - Inti Gas Ayacucho

Sporting Cristal are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Apertura of Peru on September 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Liverpool P.Nacional M.18:00

Liverpool P. - Nacional M.

Liverpool P. are playing Nacional M. at the Apertura of Uruguay on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

GurtenSt. Anna14:00

Gurten - St. Anna

Gurten are playing St. Anna at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sturm-2Allerheiligen17:00

Sturm-2 - Allerheiligen

Sturm-2 are playing Allerheiligen at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Austria SalzburgPinzgau Saalfelden15:00

Austria Salzburg - Pinzgau Saalfelden

Austria Salzburg are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BregenzRotenberg14:00

Bregenz - Rotenberg

Bregenz are playing Rotenberg at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LauterachHohenems15:00

Lauterach - Hohenems

Lauterach are playing Hohenems at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SabailSabah FK14:00

Sabail - Sabah FK

Sabail are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KeslaZira16:15

Kesla - Zira

Kesla are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on September 26. The match will kick off 16:15 UTC.

Bobruichanka WDnepr Mogilev W11:00

Bobruichanka W - Dnepr Mogilev W

Bobruichanka W are playing Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Minsk WZorka W13:00

Minsk W - Zorka W

Minsk W are playing Zorka W at the Premier League - Women of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Minsk WBOTSOR W14:00

Dinamo Minsk W - BOTSOR W

Dinamo Minsk W are playing BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Khimik SvetlogorskOrsha11:00

Khimik Svetlogorsk - Orsha

Khimik Svetlogorsk are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

SmorgonNaftan11:30

Smorgon - Naftan

Smorgon are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

SlonimOshmyany12:00

Slonim - Oshmyany

Slonim are playing Oshmyany at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SputnikLokomotiv Gomel12:30

Sputnik - Lokomotiv Gomel

Sputnik are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

LidaGranit13:00

Lida - Granit

Lida are playing Granit at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VolnaGomel13:30

Volna - Gomel

Volna are playing Gomel at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Arsenal DzyarzhynskKrumkachy14:00

Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy

Arsenal Dzyarzhynsk are playing Krumkachy at the 1. Division of Belarus on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo Minsk-2Vitebsk-211:00

Dinamo Minsk-2 - Vitebsk-2

Dinamo Minsk-2 are playing Vitebsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Belshina-2Shakhtyor Soligorsk-214:30

Belshina-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Belshina-2 are playing Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

StanlesIvatsevichi11:00

Stanles - Ivatsevichi

Stanles are playing Ivatsevichi at the Division 2, Group A of Belarus on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OstrovetsBaranovichi12:00

Ostrovets - Baranovichi

Ostrovets are playing Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Pershi RegionDynamo-Brest-196013:00

Pershi Region - Dynamo-Brest-1960

Pershi Region are playing Dynamo-Brest-1960 at the Division 2, Group A of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ChaikaBGU14:00

Chaika - BGU

Chaika are playing BGU at the Division 2, Group A of Belarus on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

PolotskGorki09:00

Polotsk - Gorki

Polotsk are playing Gorki at the Division 2, Group B of Belarus on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Dnepr-RogachevOsipovichi10:00

Dnepr-Rogachev - Osipovichi

Dnepr-Rogachev are playing Osipovichi at the Division 2, Group B of Belarus on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

BumpromViktoriya Maryina Horka13:00

Bumprom - Viktoriya Maryina Horka

Bumprom are playing Viktoriya Maryina Horka at the Division 2, Group B of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Shakhter-PetrikovDnepr Mogilev13:00

Shakhter-Petrikov - Dnepr Mogilev

Shakhter-Petrikov are playing Dnepr Mogilev at the Division 2, Group B of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ZhlobinSMIavtotrans13:00

Zhlobin - SMIavtotrans

Zhlobin are playing SMIavtotrans at the Division 2, Group B of Belarus on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Dessel SportMandel United17:30

Dessel Sport - Mandel United

Dessel Sport are playing Mandel United at the First Amateur Division of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Thes SportSint-Eloois-Winkel17:30

Thes Sport - Sint-Eloois-Winkel

Thes Sport are playing Sint-Eloois-Winkel at the First Amateur Division of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

La Louviere CentreCS Vise18:00

La Louviere Centre - CS Vise

La Louviere Centre are playing CS Vise at the First Amateur Division of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Patro EisdenHeist18:00

Patro Eisden - Heist

Patro Eisden are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

RoeselareDender18:00

Roeselare - Dender

Roeselare are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Excelsior VirtonRAAL La Louviere18:00

Excelsior Virton - RAAL La Louviere

Excelsior Virton are playing RAAL La Louviere at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

TubizeRES Durbuy18:00

Tubize - RES Durbuy

Tubize are playing RES Durbuy at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

DikkelvenneRonse17:30

Dikkelvenne - Ronse

Dikkelvenne are playing Ronse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

NinoveGullegem17:30

Ninove - Gullegem

Ninove are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

OudenaardeToekomst Menen17:30

Oudenaarde - Toekomst Menen

Oudenaarde are playing Toekomst Menen at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

SW HarelbekeWesthoek17:30

SW Harelbeke - Westhoek

SW Harelbeke are playing Westhoek at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

KRC GentRFC Wetteren18:00

KRC Gent - RFC Wetteren

KRC Gent are playing RFC Wetteren at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

HoogstratenOlympia Wijgmaal18:00

Hoogstraten - Olympia Wijgmaal

Hoogstraten are playing Olympia Wijgmaal at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyra TSVSpouwen-Mopertingen18:00

Lyra TSV - Spouwen-Mopertingen

Lyra TSV are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Olimpik SarajevoBorac BL14:00

Olimpik Sarajevo - Borac BL

Olimpik Sarajevo are playing Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Velez M.Radnik16:00

Velez M. - Radnik

Velez M. are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Bratsvo GracanicaSlaven Zivince13:30

Bratsvo Gracanica - Slaven Zivince

Bratsvo Gracanica are playing Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Buducnost BanoviciTesanj13:30

Buducnost Banovici - Tesanj

Buducnost Banovici are playing Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

GorazdeRadnik Hadzici13:30

Gorazde - Radnik Hadzici

Gorazde are playing Radnik Hadzici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Jedinstvo BihacRudar Kakanj13:30

Jedinstvo Bihac - Rudar Kakanj

Jedinstvo Bihac are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

OrasjeCapljina13:30

Orasje - Capljina

Orasje are playing Capljina at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Zvijezda GradaracTravnik13:30

Zvijezda Gradarac - Travnik

Zvijezda Gradarac are playing Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FK ZvijezdaModrica14:00

FK Zvijezda - Modrica

FK Zvijezda are playing Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kozara GradiskaLjubic Prnjavor14:00

Kozara Gradiska - Ljubic Prnjavor

Kozara Gradiska are playing Ljubic Prnjavor at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Rudar PrijedorKozarska Dubica14:00

Rudar Prijedor - Kozarska Dubica

Rudar Prijedor are playing Kozarska Dubica at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SlavijaPodrinje Janja14:00

Slavija - Podrinje Janja

Slavija are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sloboda Novi GradLeotar14:00

Sloboda Novi Grad - Leotar

Sloboda Novi Grad are playing Leotar at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sloga DobojJedinstvo Brcko14:00

Sloga Doboj - Jedinstvo Brcko

Sloga Doboj are playing Jedinstvo Brcko at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sutjeska FocaDrina Zvornik14:00

Sutjeska Foca - Drina Zvornik

Sutjeska Foca are playing Drina Zvornik at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Zeljeznicar Banja LukaTekstilac Derventa14:00

Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac Derventa

Zeljeznicar Banja Luka are playing Tekstilac Derventa at the RS of Bosnia Herzegovina on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Yantra 2019Septemvri Simitli13:30

Yantra 2019 - Septemvri Simitli

Yantra 2019 are playing Septemvri Simitli at the B PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Septemvri SofiaDobrudzha14:00

Septemvri Sofia - Dobrudzha

Septemvri Sofia are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slavaSportist Svoge14:00

Strumska slava - Sportist Svoge

Strumska slava are playing Sportist Svoge at the B PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Vitosha BistritsaLokomotiv G-O15:00

Vitosha Bistritsa - Lokomotiv G-O

Vitosha Bistritsa are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

DugopoljeCroatia Zmijavci14:00

Dugopolje - Croatia Zmijavci

Dugopolje are playing Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KustosijaHrvatski Dragovoljac14:00

Kustosija - Hrvatski Dragovoljac

Kustosija are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SesveteSolin14:00

Sesvete - Solin

Sesvete are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Inter-ZapresicOsijek-217:00

Inter-Zapresic - Osijek-2

Inter-Zapresic are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

MedjimurjeJunak17:00

Medjimurje - Junak

Medjimurje are playing Junak at the 2 HNL of Croatia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

AE ZakakiouOmonoia Psevda13:30

AE Zakakiou - Omonoia Psevda

AE Zakakiou are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AkritasAhironas13:30

Akritas - Ahironas

Akritas are playing Ahironas at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Anagennisi DeryneiaXylotympou13:30

Anagennisi Deryneia - Xylotympou

Anagennisi Deryneia are playing Xylotympou at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Ayia NapaTHOI Lakatamia13:30

Ayia Napa - THOI Lakatamia

Ayia Napa are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Digenis MorphouKouris Erimi13:30

Digenis Morphou - Kouris Erimi

Digenis Morphou are playing Kouris Erimi at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

OnisillosOthellos13:30

Onisillos - Othellos

Onisillos are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

YpsonasAris Limassol13:30

Ypsonas - Aris Limassol

Ypsonas are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Boleslav U-19Olomouc U-1909:00

Boleslav U-19 - Olomouc U-19

Boleslav U-19 are playing Olomouc U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Brno U-19Karvina U-19PostponedPst

Brno U-19 - Karvina U-19

Brno U-19 are playing Karvina U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26.

Meteor Praha U-19Hradec Kralove U-1909:00

Meteor Praha U-19 - Hradec Kralove U-19

Meteor Praha U-19 are playing Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Plzen U-19Budejovice U-1909:00

Plzen U-19 - Budejovice U-19

Plzen U-19 are playing Budejovice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Slavia Praha U-19Opava U-1909:15

Slavia Praha U-19 - Opava U-19

Slavia Praha U-19 are playing Opava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 09:15 UTC.

Pardubice U-19Ostrava U-1911:00

Pardubice U-19 - Ostrava U-19

Pardubice U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Sparta Prague U-19Slovacko U-1911:00

Sparta Prague U-19 - Slovacko U-19

Sparta Prague U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Pribram U-19Zlin U-1911:30

Pribram U-19 - Zlin U-19

Pribram U-19 are playing Zlin U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Liberec WLokomotiva Brno W08:30

Liberec W - Lokomotiva Brno W

Liberec W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Frydek MistekRosice08:15

Frydek Mistek - Rosice

Frydek Mistek are playing Rosice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Odra PetrkoviceZlin-208:15

Odra Petrkovice - Zlin-2

Odra Petrkovice are playing Zlin-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Viktoria OtrokoviceVrchovina08:15

Viktoria Otrokovice - Vrchovina

Viktoria Otrokovice are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

HanackaSlovacko-216:00

Hanacka - Slovacko-2

Hanacka are playing Slovacko-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Loko VltavinDomazlice08:15

Loko Vltavin - Domazlice

Loko Vltavin are playing Domazlice at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

PisekKarlovy VaryPostponedPst

Pisek - Karlovy Vary

Pisek are playing Karlovy Vary at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 26.

RakovnikBenesov08:15

Rakovnik - Benesov

Rakovnik are playing Benesov at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Povltavska FAMotorlet Praha08:30

Povltavska FA - Motorlet Praha

Povltavska FA are playing Motorlet Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

PresticePetrin Plzen08:15

Prestice - Petrin Plzen

Prestice are playing Petrin Plzen at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Budejovice-2Tatran Sedlcany08:30

Budejovice-2 - Tatran Sedlcany

Budejovice-2 are playing Tatran Sedlcany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Marianske LazneRokycany08:30

Marianske Lazne - Rokycany

Marianske Lazne are playing Rokycany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Otava KatoviceFK Horovicko13:30

Otava Katovice - FK Horovicko

Otava Katovice are playing FK Horovicko at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Slavoj MytoCesky Lev13:30

Slavoj Myto - Cesky Lev

Slavoj Myto are playing Cesky Lev at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Aritma PrahaCesky Brod08:15

Aritma Praha - Cesky Brod

Aritma Praha are playing Cesky Brod at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Brandys nad LabemTatran Rakovnik08:15

Brandys nad Labem - Tatran Rakovnik

Brandys nad Labem are playing Tatran Rakovnik at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

Neratovice ByskoviceOstrov08:15

Neratovice Byskovice - Ostrov

Neratovice Byskovice are playing Ostrov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

StetiLouny08:15

Steti - Louny

Steti are playing Louny at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

DobrisKladno13:30

Dobris - Kladno

Dobris are playing Kladno at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympie BrezovaMeteor PPostponedPst

Olympie Brezova - Meteor P

Olympie Brezova are playing Meteor P at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 26.

Sokol LibisHorky nad Jizerou08:15

Sokol Libis - Horky nad Jizerou

Sokol Libis are playing Horky nad Jizerou at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

LetohradPoricany13:30

Letohrad - Poricany

Letohrad are playing Poricany at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TrutnovVysoke Myto13:30

Trutnov - Vysoke Myto

Trutnov are playing Vysoke Myto at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Velke HamryKosmonosy13:30

Velke Hamry - Kosmonosy

Velke Hamry are playing Kosmonosy at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

BreclavSokol Lanzhot08:30

Breclav - Sokol Lanzhot

Breclav are playing Sokol Lanzhot at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

VsetinBzenec12:00

Vsetin - Bzenec

Vsetin are playing Bzenec at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Hfk OlomoucSlavicin13:30

Hfk Olomouc - Slavicin

Hfk Olomouc are playing Slavicin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

HraniceStrani13:30

Hranice - Strani

Hranice are playing Strani at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Nove SadyKozlovice13:30

Nove Sady - Kozlovice

Nove Sady are playing Kozlovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Jiskra RymarovTrinec-213:30

Jiskra Rymarov - Trinec-2

Jiskra Rymarov are playing Trinec-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ZbuzanyJablonec-208:15

Zbuzany - Jablonec-2

Zbuzany are playing Jablonec-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:15 UTC.

PrepereSlovan Velvary08:30

Prepere - Slovan Velvary

Prepere are playing Slovan Velvary at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Sokol ZivaniceChlumec nad Cidlinou13:30

Sokol Zivanice - Chlumec nad Cidlinou

Sokol Zivanice are playing Chlumec nad Cidlinou at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Skive IKFremad Amager12:00

Skive IK - Fremad Amager

Skive IK are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SydvestJammerbugt11:00

Sydvest - Jammerbugt

Sydvest are playing Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

VSK ArhusHolbaek11:30

VSK Arhus - Holbaek

VSK Arhus are playing Holbaek at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

DalumFrem12:00

Dalum - Frem

Dalum are playing Frem at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

MiddelfartNasby12:00

Middelfart - Nasby

Middelfart are playing Nasby at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

B 93 CopenhagenBrabrand13:00

B 93 Copenhagen - Brabrand

B 93 Copenhagen are playing Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Brondby WThisted W13:00

Brondby W - Thisted W

Brondby W are playing Thisted W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Vanlose IFAvarta11:00

Vanlose IF - Avarta

Vanlose IF are playing Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Frederiksberg A. 2000B 73 Slagelse11:30

Frederiksberg A. 2000 - B 73 Slagelse

Frederiksberg A. 2000 are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

NykobingBronshoj13:00

Nykobing - Bronshoj

Nykobing are playing Bronshoj at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SkovshovedAB Tarnby13:00

Skovshoved - AB Tarnby

Skovshoved are playing AB Tarnby at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

BSFFrederikssund08:30

BSF - Frederikssund

BSF are playing Frederikssund at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

AvedoreBK Union10:00

Avedore - BK Union

Avedore are playing BK Union at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

KarlslundeFremad Valby11:00

Karlslunde - Fremad Valby

Karlslunde are playing Fremad Valby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

KFUMs BKHusum12:00

KFUMs BK - Husum

KFUMs BK are playing Husum at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AllerodGVI11:00

Allerod - GVI

Allerod are playing GVI at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

LSFRB 190611:00

LSF - RB 1906

LSF are playing RB 1906 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OtterupGreve11:00

Otterup - Greve

Otterup are playing Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Skjold BirkerodVordingborg11:00

Skjold Birkerod - Vordingborg

Skjold Birkerod are playing Vordingborg at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

HerlevTaastrup12:00

Herlev - Taastrup

Herlev are playing Taastrup at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

B 1913Tarup-Paarup IF11:00

B 1913 - Tarup-Paarup IF

B 1913 are playing Tarup-Paarup IF at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OKSHorsens-211:00

OKS - Horsens-2

OKS are playing Horsens-2 at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

VibyRingkobing11:00

Viby - Ringkobing

Viby are playing Ringkobing at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OdderVarde12:00

Odder - Varde

Odder are playing Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VRIVejgaard11:00

VRI - Vejgaard

VRI are playing Vejgaard at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

LysengKjellerup11:15

Lyseng - Kjellerup

Lyseng are playing Kjellerup at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 26. The match will kick off 11:15 UTC.

DjurslandSaeby IF Skjold13:00

Djursland - Saeby IF Skjold

Djursland are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

NorresundbyTjorring13:00

Norresundby - Tjorring

Norresundby are playing Tjorring at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Arsenal U-23Tottenham U-2312:00

Arsenal U-23 - Tottenham U-23

Arsenal U-23 are playing Tottenham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Southampton U-23West Ham U-2315:30

Southampton U-23 - West Ham U-23

Southampton U-23 are playing West Ham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Gosport BoroughFarnborough14:00

Gosport Borough - Farnborough

Gosport Borough are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Harrow BoroughSalisbury14:00

Harrow Borough - Salisbury

Harrow Borough are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HendonTruro City14:00

Hendon - Truro City

Hendon are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Merthyr TBeaconsfield TownPostponedPst

Merthyr T - Beaconsfield Town

Merthyr T are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on September 26.

Poole TownHayes and Yeading14:00

Poole Town - Hayes and Yeading

Poole Town are playing Hayes and Yeading at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Swindon SupermarineTiverton Town14:00

Swindon Supermarine - Tiverton Town

Swindon Supermarine are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Taunton TownWalton Casuals14:00

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Weston-super-MareMetropolitan Police14:00

Weston-super-Mare - Metropolitan Police

Weston-super-Mare are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Wimborne TownChesham United14:00

Wimborne Town - Chesham United

Wimborne Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Yate TownDorchester Town14:00

Yate Town - Dorchester Town

Yate Town are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bishops StortfordHornchurch14:00

Bishops Stortford - Hornchurch

Bishops Stortford are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bowers PitseaLeatherhead14:00

Bowers Pitsea - Leatherhead

Bowers Pitsea are playing Leatherhead at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

East ThurrockCray Wanderers14:00

East Thurrock - Cray Wanderers

East Thurrock are playing Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Folkestone InvictaWingate and Finchley14:00

Folkestone Invicta - Wingate and Finchley

Folkestone Invicta are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Haringey BoroughBognor Regis Town14:00

Haringey Borough - Bognor Regis Town

Haringey Borough are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HorshamCheshunt14:00

Horsham - Cheshunt

Horsham are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KingstonianWorthing14:00

Kingstonian - Worthing

Kingstonian are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LewesBrightlingsea Regent14:00

Lewes - Brightlingsea Regent

Lewes are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MargateCarshalton Athletic14:00

Margate - Carshalton Athletic

Margate are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MersthamEnfield Town14:00

Merstham - Enfield Town

Merstham are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Potters Bar TownCorinthian-Casuals14:00

Potters Bar Town - Corinthian-Casuals

Potters Bar Town are playing Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ashton UnitedBamber BridgePostponedPst

Ashton United - Bamber Bridge

Ashton United are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on September 26.

BuxtonWhitby Town14:00

Buxton - Whitby Town

Buxton are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FC United of ManchesterScarborough Athletic14:00

FC United of Manchester - Scarborough Athletic

FC United of Manchester are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Grantham TownAtherton Collieries14:00

Grantham Town - Atherton Collieries

Grantham Town are playing Atherton Collieries at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HydeSouth Shields14:00

Hyde - South Shields

Hyde are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LancasterBasford United14:00

Lancaster - Basford United

Lancaster are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Matlock TownStafford Rangers14:00

Matlock Town - Stafford Rangers

Matlock Town are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Mickleover SportsMorpeth Town14:00

Mickleover Sports - Morpeth Town

Mickleover Sports are playing Morpeth Town at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NantwichStalybridge14:00

Nantwich - Stalybridge

Nantwich are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Radcliffe BoroWitton Albion14:00

Radcliffe Boro - Witton Albion

Radcliffe Boro are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Warrington TownGainsborough14:00

Warrington Town - Gainsborough

Warrington Town are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Whitby TownBuxtonPostponedPst

Whitby Town - Buxton

Whitby Town are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on September 26.

Arsenal WTottenham W16:15

Arsenal W - Tottenham W

Arsenal W are playing Tottenham W at the FA Cup - Women of England on September 26. The match will kick off 16:15 UTC.

AlvechurchRoyston Town14:00

Alvechurch - Royston Town

Alvechurch are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Banbury UnitedRedditch United14:00

Banbury United - Redditch United

Banbury United are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Biggleswade TownBromsgrove14:00

Biggleswade Town - Bromsgrove

Biggleswade Town are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Coalville TownLeiston14:00

Coalville Town - Leiston

Coalville Town are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kings LangleyNuneaton14:00

Kings Langley - Nuneaton

Kings Langley are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lowestoft TownHednesford Town14:00

Lowestoft Town - Hednesford Town

Lowestoft Town are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Needham MarketStratford Town14:00

Needham Market - Stratford Town

Needham Market are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Rushall OlympicPeterborough Sports14:00

Rushall Olympic - Peterborough Sports

Rushall Olympic are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Rushden-DiamondsBarwell14:00

Rushden-Diamonds - Barwell

Rushden-Diamonds are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

StourbridgeHitchin Town14:00

Stourbridge - Hitchin Town

Stourbridge are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TamworthSt Ives Town14:00

Tamworth - St Ives Town

Tamworth are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Chelsea U-18Southampton U-1809:30

Chelsea U-18 - Southampton U-18

Chelsea U-18 are playing Southampton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Arsenal U-18Crystal Palace U-1810:00

Arsenal U-18 - Crystal Palace U-18

Arsenal U-18 are playing Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-18Stoke City U-1810:00

Everton U-18 - Stoke City U-18

Everton U-18 are playing Stoke City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Liverpool U-18Manchester City U-1810:00

Liverpool U-18 - Manchester City U-18

Liverpool U-18 are playing Manchester City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Middlesbrough U-18Sunderland U-1810:00

Middlesbrough U-18 - Sunderland U-18

Middlesbrough U-18 are playing Sunderland U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

West Ham U-18Fulham U-1810:00

West Ham U-18 - Fulham U-18

West Ham U-18 are playing Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Brighton U-18Tottenham U-1810:30

Brighton U-18 - Tottenham U-18

Brighton U-18 are playing Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Manchester Utd U-18Burnley U-1810:30

Manchester Utd U-18 - Burnley U-18

Manchester Utd U-18 are playing Burnley U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Aston Villa U-18Reading U-1811:00

Aston Villa U-18 - Reading U-18

Aston Villa U-18 are playing Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Blackburn U-18Wolves U-1811:00

Blackburn U-18 - Wolves U-18

Blackburn U-18 are playing Wolves U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Norwich U-18Leicester City U-1811:00

Norwich U-18 - Leicester City U-18

Norwich U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Derby County U-18Newcastle U-1812:00

Derby County U-18 - Newcastle U-18

Derby County U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Levadia-2Nomme United16:00

Levadia-2 - Nomme United

Levadia-2 are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Tammeka Tartu-2Parnu16:00

Tammeka Tartu-2 - Parnu

Tammeka Tartu-2 are playing Parnu at the Esiliiga A of Estonia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Vaprus ParnuMaardu16:00

Vaprus Parnu - Maardu

Vaprus Parnu are playing Maardu at the Esiliiga A of Estonia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

TPS WHJK Helsinki W13:00

TPS W - HJK Helsinki W

TPS W are playing HJK Helsinki W at the Naisten Liiga - Women of Finland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TiPS WPK Vantaa W13:00

TiPS W - PK Vantaa W

TiPS W are playing PK Vantaa W at the Naisten Liiga - Women of Finland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KuPS WIlves W13:30

KuPS W - Ilves W

KuPS W are playing Ilves W at the Naisten Liiga - Women of Finland on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Aland United WPK-35 W14:00

Aland United W - PK-35 W

Aland United W are playing PK-35 W at the Naisten Liiga - Women of Finland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

JaPSEPSPostponedPst

JaPS - EPS

JaPS are playing EPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 26.

PK-35PKKUPostponedPst

PK-35 - PKKU

PK-35 are playing PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on September 26.

ViikingitMiPKPostponedPst

Viikingit - MiPK

Viikingit are playing MiPK at the Kakkonen, Group A of Finland on September 26.

NJSKultsuPostponedPst

NJS - Kultsu

NJS are playing Kultsu at the Kakkonen, Group A of Finland on September 26.

PEPOKiffenPostponedPst

PEPO - Kiffen

PEPO are playing Kiffen at the Kakkonen, Group A of Finland on September 26.

AtlantisJazz Pori12:00

Atlantis - Jazz Pori

Atlantis are playing Jazz Pori at the Kakkonen, Group B of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

FC EspooKaaPo12:00

FC Espoo - KaaPo

FC Espoo are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

P-LirotGrIFK12:00

P-Lirot - GrIFK

P-Lirot are playing GrIFK at the Kakkonen, Group B of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SalPaPIF12:00

SalPa - PIF

SalPa are playing PIF at the Kakkonen, Group B of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

FCVJIPPOPostponedPst

FCV - JIPPO

FCV are playing JIPPO at the Kakkonen, Group C of Finland on September 26.

KiistoPS Kemi12:00

Kiisto - PS Kemi

Kiisto are playing PS Kemi at the Kakkonen, Group C of Finland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Caen-2Chateaubriant14:00

Caen-2 - Chateaubriant

Caen-2 are playing Chateaubriant at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ChartresRouen16:00

Chartres - Rouen

Chartres are playing Rouen at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Fleury-MerogisLorient-216:00

Fleury-Merogis - Lorient-2

Fleury-Merogis are playing Lorient-2 at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PoissyVannes16:00

Poissy - Vannes

Poissy are playing Vannes at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-MaloVersailles16:00

Saint-Malo - Versailles

Saint-Malo are playing Versailles at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

St PryveGranville16:00

St Pryve - Granville

St Pryve are playing Granville at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PlabennecSainte Genevieve16:30

Plabennec - Sainte Genevieve

Plabennec are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Guingamp-2Blois17:00

Guingamp-2 - Blois

Guingamp-2 are playing Blois at the National 2, Group A of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Auxerre-2Reims-214:00

Auxerre-2 - Reims-2

Auxerre-2 are playing Reims-2 at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GobelinsGazelec Ajaccio15:00

Gobelins - Gazelec Ajaccio

Gobelins are playing Gazelec Ajaccio at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BobignyBelfort16:00

Bobigny - Belfort

Bobigny are playing Belfort at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Metz-2Lens-216:00

Metz-2 - Lens-2

Metz-2 are playing Lens-2 at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint QuentinHaguenau16:00

Saint Quentin - Haguenau

Saint Quentin are playing Haguenau at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SedanBeauvais16:00

Sedan - Beauvais

Sedan are playing Beauvais at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

St. Maur LusiLEntente SSG16:00

St. Maur Lusi - LEntente SSG

St. Maur Lusi are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

FrejusLouhans16:00

Frejus - Louhans

Frejus are playing Louhans at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

HyeresGrasse16:00

Hyeres - Grasse

Hyeres are playing Grasse at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Lyon-2Aubagne16:00

Lyon-2 - Aubagne

Lyon-2 are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille-2Vallieres16:00

Marseille-2 - Vallieres

Marseille-2 are playing Vallieres at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MartiguesToulon16:00

Martigues - Toulon

Martigues are playing Toulon at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Monts Or AzerguesMonaco-216:00

Monts Or Azergues - Monaco-2

Monts Or Azergues are playing Monaco-2 at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-PriestMarignane Gignac16:00

Saint-Priest - Marignane Gignac

Saint-Priest are playing Marignane Gignac at the National 2, Group C of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Angers-2Beziers16:00

Angers-2 - Beziers

Angers-2 are playing Beziers at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

BergeracBourges 1816:00

Bergerac - Bourges 18

Bergerac are playing Bourges 18 at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

BourgesMoulins16:00

Bourges - Moulins

Bourges are playing Moulins at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ColomiersLe Puy Auvergne16:00

Colomiers - Le Puy Auvergne

Colomiers are playing Le Puy Auvergne at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Nantes-2Les Herbiers16:00

Nantes-2 - Les Herbiers

Nantes-2 are playing Les Herbiers at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

RomorantinCanet16:00

Romorantin - Canet

Romorantin are playing Canet at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade MontoisTrelissac17:00

Stade Montois - Trelissac

Stade Montois are playing Trelissac at the National 2, Group D of France on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Guingamp WDijon W12:30

Guingamp W - Dijon W

Guingamp W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Issy WFleury W12:30

Issy W - Fleury W

Issy W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Paris WLe Havre W12:30

Paris W - Le Havre W

Paris W are playing Le Havre W at the Division 1 - Women of France on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Soyaux WMontpellier W12:30

Soyaux W - Montpellier W

Soyaux W are playing Montpellier W at the Division 1 - Women of France on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

SamguraliTelavi11:00

Samgurali - Telavi

Samgurali are playing Telavi at the National cup of Georgia on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Tbilisi CityChikhura11:00

Tbilisi City - Chikhura

Tbilisi City are playing Chikhura at the National cup of Georgia on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Hannover-2Oberneuland11:00

Hannover-2 - Oberneuland

Hannover-2 are playing Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Phonix LubeckWeiche Flensburg11:00

Phonix Lubeck - Weiche Flensburg

Phonix Lubeck are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Wolfsburg-2Vfb Oldenburg11:00

Wolfsburg-2 - Vfb Oldenburg

Wolfsburg-2 are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Werder-2Borussia Hildesheim12:00

Werder-2 - Borussia Hildesheim

Werder-2 are playing Borussia Hildesheim at the Regionalliga Nord of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Atlas DelmenhorstSchwarz-Weiss Rehden14:00

Atlas Delmenhorst - Schwarz-Weiss Rehden

Atlas Delmenhorst are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern AlzenauMainz-212:00

Bayern Alzenau - Mainz-2

Bayern Alzenau are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfElversberg12:00

Eintracht Stadtallendorf - Elversberg

Eintracht Stadtallendorf are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

GiesenAstoria WalldorfPostponedPst

Giesen - Astoria Walldorf

Giesen are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 26.

Hessen KasselHomburg12:00

Hessen Kassel - Homburg

Hessen Kassel are playing Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Stuttgart-2FSV Frankfurt12:00

Stuttgart-2 - FSV Frankfurt

Stuttgart-2 are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AhlenWiedenbruck12:00

Ahlen - Wiedenbruck

Ahlen are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia M-2Wuppertaler12:00

Borussia M-2 - Wuppertaler

Borussia M-2 are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2Sportfreunde Lotte12:00

Fortuna Dusseldorf-2 - Sportfreunde Lotte

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Fortuna KolnKoln-212:00

Fortuna Koln - Koln-2

Fortuna Koln are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

OberhausenHomberg12:00

Oberhausen - Homberg

Oberhausen are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

RodinghausenBergisch Gladbach12:00

Rodinghausen - Bergisch Gladbach

Rodinghausen are playing Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SV LippstadtRW Essen12:00

SV Lippstadt - RW Essen

SV Lippstadt are playing RW Essen at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Schalke-2Straelen12:00

Schalke-2 - Straelen

Schalke-2 are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AubstadtGarchingPostponedPst

Aubstadt - Garching

Aubstadt are playing Garching at the Regionalliga Bayern of Germany on September 26.

AuerbachZFC Meuselwitz11:30

Auerbach - ZFC Meuselwitz

Auerbach are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Babelsberg 03Tennis Borussia11:30

Babelsberg 03 - Tennis Borussia

Babelsberg 03 are playing Tennis Borussia at the Regionalliga Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Carl Zeiss JenaLuckenwalde11:30

Carl Zeiss Jena - Luckenwalde

Carl Zeiss Jena are playing Luckenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Germania HalberstadtLichtenberg11:30

Germania Halberstadt - Lichtenberg

Germania Halberstadt are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Viktoria BerlinChemie Leipzig11:30

Viktoria Berlin - Chemie Leipzig

Viktoria Berlin are playing Chemie Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Bayern WFreiburg W16:00

Bayern W - Freiburg W

Bayern W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Magdeburg U-19Holstein Kiel U-1909:00

Magdeburg U-19 - Holstein Kiel U-19

Magdeburg U-19 are playing Holstein Kiel U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Eimsbutteler U-19St. Pauli U-1909:30

Eimsbutteler U-19 - St. Pauli U-19

Eimsbutteler U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Chemnitzer U-19Hertha U-1911:00

Chemnitzer U-19 - Hertha U-19

Chemnitzer U-19 are playing Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

RB Leipzig U-19Wolfsburg U-1911:00

RB Leipzig U-19 - Wolfsburg U-19

RB Leipzig U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Werder U-19Hamburger U-1911:00

Werder U-19 - Hamburger U-19

Werder U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo Dresden U-19Hallescher U-1913:00

Dynamo Dresden U-19 - Hallescher U-19

Dynamo Dresden U-19 are playing Hallescher U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Frankfurt U-19Mainz U-1909:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Mainz U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Mainz U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Kaiserslautern U-19Ingolstadt U-1909:00

Kaiserslautern U-19 - Ingolstadt U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Kickers Offenbach U-19Heidenheim U-1909:00

Kickers Offenbach U-19 - Heidenheim U-19

Kickers Offenbach U-19 are playing Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Nurnberg U-19Freiburg U-1909:00

Nurnberg U-19 - Freiburg U-19

Nurnberg U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Bayern U-19Augsburg U-1911:00

Bayern U-19 - Augsburg U-19

Bayern U-19 are playing Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Greuther Furth U-19Ulm U-1912:00

Greuther Furth U-19 - Ulm U-19

Greuther Furth U-19 are playing Ulm U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Saarbrucken U-19Stuttgart U-1914:30

Saarbrucken U-19 - Stuttgart U-19

Saarbrucken U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Arminia Bielefeld U-19Bayer U-1913:00

Arminia Bielefeld U-19 - Bayer U-19

Arminia Bielefeld U-19 are playing Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen DreieichEddersheim13:00

Hessen Dreieich - Eddersheim

Hessen Dreieich are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

LehnerzGinsheim13:00

Lehnerz - Ginsheim

Lehnerz are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

RW HadamarHunfelder SV13:00

RW Hadamar - Hunfelder SV

RW Hadamar are playing Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria GriesheimErlensee13:00

Viktoria Griesheim - Erlensee

Viktoria Griesheim are playing Erlensee at the Oberliga, Hessen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Buchonia FliedenDietkirchen15:00

Buchonia Flieden - Dietkirchen

Buchonia Flieden are playing Dietkirchen at the Oberliga, Hessen of Germany on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Meiendorfer SVOsdorf12:00

Meiendorfer SV - Osdorf

Meiendorfer SV are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Curslack NeuengammeHamm United13:30

Curslack Neuengamme - Hamm United

Curslack Neuengamme are playing Hamm United at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Weiche Flensburg-2Kronshagen11:30

Weiche Flensburg-2 - Kronshagen

Weiche Flensburg-2 are playing Kronshagen at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

PansdorfPreusen Reinfeld12:00

Pansdorf - Preusen Reinfeld

Pansdorf are playing Preusen Reinfeld at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

TSB FlensburgHusumer SV12:00

TSB Flensburg - Husumer SV

TSB Flensburg are playing Husumer SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Dornbreite LubeckNeumunster13:00

Dornbreite Lubeck - Neumunster

Dornbreite Lubeck are playing Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Oldenburger SVLubeck-214:30

Oldenburger SV - Lubeck-2

Oldenburger SV are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Freiburger FCAstoria Walldorf-212:00

Freiburger FC - Astoria Walldorf-2

Freiburger FC are playing Astoria Walldorf-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

IlshofenBruchsal12:00

Ilshofen - Bruchsal

Ilshofen are playing Bruchsal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

RavensburgPforzheim12:00

Ravensburg - Pforzheim

Ravensburg are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SGV FreibergLinx12:00

SGV Freiberg - Linx

SGV Freiberg are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Sandhausen-2Nottingen12:00

Sandhausen-2 - Nottingen

Sandhausen-2 are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportfreunde DorfmerkingenVillingen12:00

Sportfreunde Dorfmerkingen - Villingen

Sportfreunde Dorfmerkingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Stuttgarter KickersNeckarsulmer SU12:00

Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer SU

Stuttgarter Kickers are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

OberachernBissingen13:30

Oberachern - Bissingen

Oberachern are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Werder-3Leher TS11:00

Werder-3 - Leher TS

Werder-3 are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Blumenthaler SVBorgfeld11:15

Blumenthaler SV - Borgfeld

Blumenthaler SV are playing Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on September 26. The match will kick off 11:15 UTC.

Aumund-VegesackBTS Neustadt12:00

Aumund-Vegesack - BTS Neustadt

Aumund-Vegesack are playing BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Brinkumer SVHabenhauser FV12:00

Brinkumer SV - Habenhauser FV

Brinkumer SV are playing Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

OSC BremerhavenBremer SV13:00

OSC Bremerhaven - Bremer SV

OSC Bremerhaven are playing Bremer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Ramlingen-EhlershausenGermania Egestorf13:00

Ramlingen-Ehlershausen - Germania Egestorf

Ramlingen-Ehlershausen are playing Germania Egestorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-UthledeRotenburger SV14:00

Hagen-Uthlede - Rotenburger SV

Hagen-Uthlede are playing Rotenburger SV at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Schwalbe TundernArminia Hannover14:00

Schwalbe Tundern - Arminia Hannover

Schwalbe Tundern are playing Arminia Hannover at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WolfenbuttelEintracht Northeim15:00

Wolfenbuttel - Eintracht Northeim

Wolfenbuttel are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Blau-Weiss 90 BerlinRSV Eintracht11:00

Blau-Weiss 90 Berlin - RSV Eintracht

Blau-Weiss 90 Berlin are playing RSV Eintracht at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

StaakenTorgelower SV Greif12:00

Staaken - Torgelower SV Greif

Staaken are playing Torgelower SV Greif at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

EilenburgMartinroda10:00

Eilenburg - Martinroda

Eilenburg are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

BW ZorbauInternacional Leipzig11:00

BW Zorbau - Internacional Leipzig

BW Zorbau are playing Internacional Leipzig at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

GrimmaUnion Sandersdorf12:00

Grimma - Union Sandersdorf

Grimma are playing Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KrieschowOberlausitz12:00

Krieschow - Oberlausitz

Krieschow are playing Oberlausitz at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

LudwigsfeldeEinheit Rudolstadt12:00

Ludwigsfelde - Einheit Rudolstadt

Ludwigsfelde are playing Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht TrierHassia Bingen12:00

Eintracht Trier - Hassia Bingen

Eintracht Trier are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Alemania WaldalgesheimTuS Koblenz13:30

Alemania Waldalgesheim - TuS Koblenz

Alemania Waldalgesheim are playing TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha WiesbachArminia Ludwigshafen13:30

Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen

Hertha Wiesbach are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

JagersburgMechtersheim13:30

Jagersburg - Mechtersheim

Jagersburg are playing Mechtersheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Wormatia WormsDiefflen13:30

Wormatia Worms - Diefflen

Wormatia Worms are playing Diefflen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

DudenhofenEppelborn14:30

Dudenhofen - Eppelborn

Dudenhofen are playing Eppelborn at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 14:30 UTC.

EmmelshausenEngers 0715:30

Emmelshausen - Engers 07

Emmelshausen are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Asteras Tripolis U-19Apollon U-1916:00

Asteras Tripolis U-19 - Apollon U-19

Asteras Tripolis U-19 are playing Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Larisa U-19Panathinaikos U-1916:00

Larisa U-19 - Panathinaikos U-19

Larisa U-19 are playing Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

OFI U-19Atromitos U-1916:00

OFI U-19 - Atromitos U-19

OFI U-19 are playing Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Olympiakos U-19Panaitolikos U-1916:00

Olympiakos U-19 - Panaitolikos U-19

Olympiakos U-19 are playing Panaitolikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Volos U-19PAOK U-1916:00

Volos U-19 - PAOK U-19

Volos U-19 are playing PAOK U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Vasas U-19Fehervar U-1908:00

Vasas U-19 - Fehervar U-19

Vasas U-19 are playing Fehervar U-19 at the U-19 League of Hungary on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Ferencvaros U-19Gyor U-1909:00

Ferencvaros U-19 - Gyor U-19

Ferencvaros U-19 are playing Gyor U-19 at the U-19 League of Hungary on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Honved U-19Debrecen U-1910:00

Honved U-19 - Debrecen U-19

Honved U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

MTK U-19Nyiregyhaza U-1910:00

MTK U-19 - Nyiregyhaza U-19

MTK U-19 are playing Nyiregyhaza U-19 at the U-19 League of Hungary on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Puskas U-19Illes Akademia U-1910:00

Puskas U-19 - Illes Akademia U-19

Puskas U-19 are playing Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Leiknir FVikingur O.14:00

Leiknir F - Vikingur O.

Leiknir F are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir R.Afturelding14:00

Leiknir R. - Afturelding

Leiknir R. are playing Afturelding at the 1. Deild of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Thor AkureyriFram14:00

Thor Akureyri - Fram

Thor Akureyri are playing Fram at the 1. Deild of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Throttur ReykjavikIBV Vestmannaeyjar14:00

Throttur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar

Throttur Reykjavik are playing IBV Vestmannaeyjar at the 1. Deild of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GrindavikMagni15:00

Grindavik - Magni

Grindavik are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Breidablik WIBV Vestmannaeyjar W14:00

Breidablik W - IBV Vestmannaeyjar W

Breidablik W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Selfoss WThrottur Reykjavik W14:00

Selfoss W - Throttur Reykjavik W

Selfoss W are playing Throttur Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FH WThor W15:00

FH W - Thor W

FH W are playing Thor W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Fylkir WValur W17:00

Fylkir W - Valur W

Fylkir W are playing Valur W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel HaifaHapoel Tel Aviv15:00

Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Haifa are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Beitar JerusalemIroni Kiryat Shmona17:15

Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona

Beitar Jerusalem are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on September 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Maccabi Tel AvivMaccabi Netanya18:00

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Netanya

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on September 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Vis PesaroLegnanoPostponedPst

Vis Pesaro - Legnano

Vis Pesaro are playing Legnano at the Serie C, Group B of Italy on September 26.

Vis PesaroLegnago Salus18:45

Vis Pesaro - Legnago Salus

Vis Pesaro are playing Legnago Salus at the Serie C, Group B of Italy on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

LeccoGIANA Erminio18:45

Lecco - GIANA Erminio

Lecco are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

CaveseVibonese Calcio18:45

Cavese - Vibonese Calcio

Cavese are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on September 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Bologna U-19Cagliari U-1908:00

Bologna U-19 - Cagliari U-19

Bologna U-19 are playing Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Milan U-19Atalanta U-1909:00

Milan U-19 - Atalanta U-19

Milan U-19 are playing Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Spal U-19Inter U-1911:00

Spal U-19 - Inter U-19

Spal U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Ascoli U-19Fiorentina U-1915:00

Ascoli U-19 - Fiorentina U-19

Ascoli U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

FeronikeliDrenica Skenderaj14:00

Feronikeli - Drenica Skenderaj

Feronikeli are playing Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TrepcaLlapi14:00

Trepca - Llapi

Trepca are playing Llapi at the Superliga of Kosovo on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo RigaFK Rezekne12:00

Dinamo Riga - FK Rezekne

Dinamo Riga are playing FK Rezekne at the 1.Liga of Latvia on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Lokomotiv DaugavpilsSmiltene13:00

Lokomotiv Daugavpils - Smiltene

Lokomotiv Daugavpils are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Super NovaAuda13:00

Super Nova - Auda

Super Nova are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Hegelmann LitauenDziugas Telsiai10:00

Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai

Hegelmann Litauen are playing Dziugas Telsiai at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Panevezys-2Dainava12:00

Panevezys-2 - Dainava

Panevezys-2 are playing Dainava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Vilniaus VytisNevezis13:00

Vilniaus Vytis - Nevezis

Vilniaus Vytis are playing Nevezis at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

JonavaSiauliai14:00

Jonava - Siauliai

Jonava are playing Siauliai at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BFAZalgiris-214:00

BFA - Zalgiris-2

BFA are playing Zalgiris-2 at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Zebbug RangersMqabba FC15:00

Zebbug Rangers - Mqabba FC

Zebbug Rangers are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Swieqi UnitedSt. Georges19:15

Swieqi United - St. Georges

Swieqi United are playing St. Georges at the Division 1 of Malta on September 26. The match will kick off 19:15 UTC.

Dacia-BuiucaniDinamo-Auto13:00

Dacia-Buiucani - Dinamo-Auto

Dacia-Buiucani are playing Dinamo-Auto at the Divizia Nationala of Moldova on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SperantaMilsami16:00

Speranta - Milsami

Speranta are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

FalestiCSF BaltiPostponedPst

Falesti - CSF Balti

Falesti are playing CSF Balti at the Divizia A of Moldova on September 26.

CSF BaltiFalesti16:00

CSF Balti - Falesti

CSF Balti are playing Falesti at the Divizia A of Moldova on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SiretiSucleia16:00

Sireti - Sucleia

Sireti are playing Sucleia at the Divizia A of Moldova on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

TighinaCahul16:00

Tighina - Cahul

Tighina are playing Cahul at the Divizia A of Moldova on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Victoria BardarGranicerul16:00

Victoria Bardar - Granicerul

Victoria Bardar are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

GVVV VeenendaalSpakenburg12:00

GVVV Veenendaal - Spakenburg

GVVV Veenendaal are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

HHC HardenbergAFC12:30

HHC Hardenberg - AFC

HHC Hardenberg are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

ASWHDe Treffers13:00

ASWH - De Treffers

ASWH are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

IJsselmeervogelsVolendam-213:00

IJsselmeervogels - Volendam-2

IJsselmeervogels are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Rijnsburgse BoysScheveningen13:00

Rijnsburgse Boys - Scheveningen

Rijnsburgse Boys are playing Scheveningen at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KatwijkKozakken Boys13:30

Katwijk - Kozakken Boys

Katwijk are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Koninklijke HFCNoordwijk13:30

Koninklijke HFC - Noordwijk

Koninklijke HFC are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2Quick Boys13:30

Sparta Rotterdam-2 - Quick Boys

Sparta Rotterdam-2 are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TECExcelsior M.13:30

TEC - Excelsior M.

TEC are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ACVHoek12:30

ACV - Hoek

ACV are playing Hoek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

DVS 33VVSB12:30

DVS 33 - VVSB

DVS 33 are playing VVSB at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

GOESExcelsior 3112:30

GOES - Excelsior 31

GOES are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Harkemase BoysODIN 5912:30

Harkemase Boys - ODIN 59

Harkemase Boys are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

StaphorstBarendrecht12:30

Staphorst - Barendrecht

Staphorst are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Ter LeedeSteDoCo13:00

Ter Leede - SteDoCo

Ter Leede are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SportlustDOVO15:00

Sportlust - DOVO

Sportlust are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Ajax-2VVOG16:00

Ajax-2 - VVOG

Ajax-2 are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

LisseSparta Nijkerk16:00

Lisse - Sparta Nijkerk

Lisse are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

DritaKF Gostivar13:30

Drita - KF Gostivar

Drita are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FK SkopjeLabunishta13:30

FK Skopje - Labunishta

FK Skopje are playing Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Kozuv GevgelijaPobeda13:30

Kozuv Gevgelija - Pobeda

Kozuv Gevgelija are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

OsogovoSloga Vinica13:30

Osogovo - Sloga Vinica

Osogovo are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PlackovicaRosoman13:30

Plackovica - Rosoman

Plackovica are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SasaPehchevo13:30

Sasa - Pehchevo

Sasa are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TikvesBregalnica13:30

Tikves - Bregalnica

Tikves are playing Bregalnica at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Vardar ForinoKadino13:30

Vardar Forino - Kadino

Vardar Forino are playing Kadino at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Velazerimi 77Ohrid13:30

Velazerimi 77 - Ohrid

Velazerimi 77 are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VeleshtaKorab Debar13:30

Veleshta - Korab Debar

Veleshta are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Kolbotn WRosenborg W13:00

Kolbotn W - Rosenborg W

Kolbotn W are playing Rosenborg W at the Toppserien - Women of Norway on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Lillestrom WRoa W13:00

Lillestrom W - Roa W

Lillestrom W are playing Roa W at the Toppserien - Women of Norway on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

EidsvoldAlta14:00

Eidsvold - Alta

Eidsvold are playing Alta at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FloroKjelsas14:00

Floro - Kjelsas

Floro are playing Kjelsas at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FloyaHodd14:00

Floya - Hodd

Floya are playing Hodd at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kvik HaldenKjelsasPostponedPst

Kvik Halden - Kjelsas

Kvik Halden are playing Kjelsas at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 26.

SotraBrynePostponedPst

Sotra - Bryne

Sotra are playing Bryne at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26.

AskerFram Larvik14:00

Asker - Fram Larvik

Asker are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BaerumBryne14:00

Baerum - Bryne

Baerum are playing Bryne at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

EgersundFlekkeroyPostponedPst

Egersund - Flekkeroy

Egersund are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26.

FlekkeroyEgersund14:00

Flekkeroy - Egersund

Flekkeroy are playing Egersund at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NotoddenNardo14:00

Notodden - Nardo

Notodden are playing Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GjellerasenLorenskogPostponedPst

Gjellerasen - Lorenskog

Gjellerasen are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26.

ElverumGjovik-Lyn14:00

Elverum - Gjovik-Lyn

Elverum are playing Gjovik-Lyn at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FunnefossNybergsund14:00

Funnefoss - Nybergsund

Funnefoss are playing Nybergsund at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GjellerasenKongsvinger-214:00

Gjellerasen - Kongsvinger-2

Gjellerasen are playing Kongsvinger-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lillestrom-2Lorenskog14:00

Lillestrom-2 - Lorenskog

Lillestrom-2 are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Raufoss-2Brumunddal14:00

Raufoss-2 - Brumunddal

Raufoss-2 are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RommenGrorud-214:00

Rommen - Grorud-2

Rommen are playing Grorud-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ullensaker Kisa-2Toten14:00

Ullensaker Kisa-2 - Toten

Ullensaker Kisa-2 are playing Toten at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FlintAssiden14:00

Flint - Assiden

Flint are playing Assiden at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Fredrikstad-2Follo14:00

Fredrikstad-2 - Follo

Fredrikstad-2 are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HonefossHalsenPostponedPst

Honefoss - Halsen

Honefoss are playing Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26.

HonefossMjondalen-214:00

Honefoss - Mjondalen-2

Honefoss are playing Mjondalen-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

OppsalKrakeroy14:00

Oppsal - Krakeroy

Oppsal are playing Krakeroy at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Orn HortenPors Grenland14:00

Orn Horten - Pors Grenland

Orn Horten are playing Pors Grenland at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sarpsborg-2Halsen14:00

Sarpsborg-2 - Halsen

Sarpsborg-2 are playing Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TonsbergStromsgodset-214:00

Tonsberg - Stromsgodset-2

Tonsberg are playing Stromsgodset-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

DjervViking-2PostponedPst

Djerv - Viking-2

Djerv are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26.

Staal JorpelandMadlaPostponedPst

Staal Jorpeland - Madla

Staal Jorpeland are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26.

IL ExpressBroddPostponedPst

IL Express - Brodd

IL Express are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26.

VindbjartVidarPostponedPst

Vindbjart - Vidar

Vindbjart are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26.

DjervStaal Jorpeland14:00

Djerv - Staal Jorpeland

Djerv are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

DonnIL Express14:00

Donn - IL Express

Donn are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MadlaBrodd14:00

Madla - Brodd

Madla are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SolaMandalskameratene14:00

Sola - Mandalskameratene

Sola are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

VidarStart-214:00

Vidar - Start-2

Vidar are playing Start-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Viking-2Hinna14:00

Viking-2 - Hinna

Viking-2 are playing Hinna at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

VindbjartAkra14:00

Vindbjart - Akra

Vindbjart are playing Akra at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BjargFriggPostponedPst

Bjarg - Frigg

Bjarg are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26.

Sogndal-2IF ReadyPostponedPst

Sogndal-2 - IF Ready

Sogndal-2 are playing IF Ready at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26.

LynFjoraPostponedPst

Lyn - Fjora

Lyn are playing Fjora at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26.

FyllingsdalenFanaPostponedPst

Fyllingsdalen - Fana

Fyllingsdalen are playing Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26.

ArdalSandviken FC14:00

Ardal - Sandviken FC

Ardal are playing Sandviken FC at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FriggStord14:00

Frigg - Stord

Frigg are playing Stord at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FyllingsdalenFjora14:00

Fyllingsdalen - Fjora

Fyllingsdalen are playing Fjora at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LynOs14:00

Lyn - Os

Lyn are playing Os at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LyseklosterIF Ready14:00

Lysekloster - IF Ready

Lysekloster are playing IF Ready at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SK Brann-2Fana14:00

SK Brann-2 - Fana

SK Brann-2 are playing Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sogndal-2Bjarg14:00

Sogndal-2 - Bjarg

Sogndal-2 are playing Bjarg at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MelhusVoldaPostponedPst

Melhus - Volda

Melhus are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26.

TillerSpjelkavikPostponedPst

Tiller - Spjelkavik

Tiller are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26.

KolstadTiller14:00

Kolstad - Tiller

Kolstad are playing Tiller at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MelhusByasen14:00

Melhus - Byasen

Melhus are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Molde-2Aalesund-214:00

Molde-2 - Aalesund-2

Molde-2 are playing Aalesund-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NTNUITynsetPostponedPst

NTNUI - Tynset

NTNUI are playing Tynset at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26.

OrklaStrindheim14:00

Orkla - Strindheim

Orkla are playing Strindheim at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ranheim-2Spjelkavik14:00

Ranheim-2 - Spjelkavik

Ranheim-2 are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TraeffTynset14:00

Traeff - Tynset

Traeff are playing Tynset at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

VoldaNTNUI14:00

Volda - NTNUI

Volda are playing NTNUI at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FinnsnesLokomotiv Oslo14:00

Finnsnes - Lokomotiv Oslo

Finnsnes are playing Lokomotiv Oslo at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FinnsnesSkanlandPostponedPst

Finnsnes - Skanland

Finnsnes are playing Skanland at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26.

JunkerenUllern14:00

Junkeren - Ullern

Junkeren are playing Ullern at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Melbo ILTromso-214:00

Melbo IL - Tromso-2

Melbo IL are playing Tromso-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MjolnerSkeid-214:00

Mjolner - Skeid-2

Mjolner are playing Skeid-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NordstrandSkanland14:00

Nordstrand - Skanland

Nordstrand are playing Skanland at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RanaStabek-214:00

Rana - Stabek-2

Rana are playing Stabek-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SkjervoyBodo-Glimt-214:00

Skjervoy - Bodo-Glimt-2

Skjervoy are playing Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lech-2Gornik Polkowice11:00

Lech-2 - Gornik Polkowice

Lech-2 are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

ChojniczankaStargard15:00

Chojniczanka - Stargard

Chojniczanka are playing Stargard at the II Liga of Poland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Bytovia BytowSkra Czestochowa16:00

Bytovia Bytow - Skra Czestochowa

Bytovia Bytow are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

KatowicePogon Siedlce16:00

Katowice - Pogon Siedlce

Katowice are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Sokol OstrodaZnicz Pruszkow16:00

Sokol Ostroda - Znicz Pruszkow

Sokol Ostroda are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Medyk Konin WGornik Leczna W09:00

Medyk Konin W - Gornik Leczna W

Medyk Konin W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Slask WOlimpia Szczecin W10:00

Slask W - Olimpia Szczecin W

Slask W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

UJ Krakow WRolnik Biedrzychowice W10:00

UJ Krakow W - Rolnik Biedrzychowice W

UJ Krakow W are playing Rolnik Biedrzychowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

UKS Lodz WSosnowiec W13:00

UKS Lodz W - Sosnowiec W

UKS Lodz W are playing Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SMS Lodz U-18Gornik Zabrze U-1809:15

SMS Lodz U-18 - Gornik Zabrze U-18

SMS Lodz U-18 are playing Gornik Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on September 26. The match will kick off 09:15 UTC.

Arka Gdynia U-18Zaglebie L U-1810:00

Arka Gdynia U-18 - Zaglebie L U-18

Arka Gdynia U-18 are playing Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Slask U-18Wisla Krakow U-1810:00

Slask U-18 - Wisla Krakow U-18

Slask U-18 are playing Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Huragan MoragPogon Grod. Mazowiecki12:00

Huragan Morag - Pogon Grod. Mazowiecki

Huragan Morag are playing Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Olimpia ZambrowWikielec13:00

Olimpia Zambrow - Wikielec

Olimpia Zambrow are playing Wikielec at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WasilkowUrsus13:00

Wasilkow - Ursus

Wasilkow are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sokol AleksandrowLegionovia14:00

Sokol Aleksandrow - Legionovia

Sokol Aleksandrow are playing Legionovia at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Unia SkierniewiceBlonianka Blonie14:00

Unia Skierniewice - Blonianka Blonie

Unia Skierniewice are playing Blonianka Blonie at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Znicz Biala PiskaConcordia Elblag14:00

Znicz Biala Piska - Concordia Elblag

Znicz Biala Piska are playing Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Polonia WarszawaBron Radom16:00

Polonia Warszawa - Bron Radom

Polonia Warszawa are playing Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Nielba WagrowiecUnia Swarzedz13:00

Nielba Wagrowiec - Unia Swarzedz

Nielba Wagrowiec are playing Unia Swarzedz at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Unia JanikowoJarota Jarocin13:00

Unia Janikowo - Jarota Jarocin

Unia Janikowo are playing Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Flota SwinoujsciePrzodkowo14:00

Flota Swinoujscie - Przodkowo

Flota Swinoujscie are playing Przodkowo at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Gryf WBaltyk Koszalin14:00

Gryf W - Baltyk Koszalin

Gryf W are playing Baltyk Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kotwica KolobrzegGwardia Koszalin14:00

Kotwica Kolobrzeg - Gwardia Koszalin

Kotwica Kolobrzeg are playing Gwardia Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Pomorzanin TorunRadunia Stezyca14:00

Pomorzanin Torun - Radunia Stezyca

Pomorzanin Torun are playing Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sokol KleczewElana Torun14:00

Sokol Kleczew - Elana Torun

Sokol Kleczew are playing Elana Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Starograd GdanskiSwit Skolwin14:00

Starograd Gdanski - Swit Skolwin

Starograd Gdanski are playing Swit Skolwin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Baltyk GdyniaGornik Konin17:30

Baltyk Gdynia - Gornik Konin

Baltyk Gdynia are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Zaglebie L-2Piast Zmigrod11:00

Zaglebie L-2 - Piast Zmigrod

Zaglebie L-2 are playing Piast Zmigrod at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Polonia BytomMKS Kluczbork13:00

Polonia Bytom - MKS Kluczbork

Polonia Bytom are playing MKS Kluczbork at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Stal BrzegGoczalkowice Zdroj13:00

Stal Brzeg - Goczalkowice Zdroj

Stal Brzeg are playing Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Gac OlawaSleza14:00

Gac Olawa - Sleza

Gac Olawa are playing Sleza at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Polonia NysaPolonia Stal Swidnica14:00

Polonia Nysa - Polonia Stal Swidnica

Polonia Nysa are playing Polonia Stal Swidnica at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ROW RybnikGornik Zabrze-214:00

ROW Rybnik - Gornik Zabrze-2

ROW Rybnik are playing Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Zielona GoraWarta Gorzow14:00

Zielona Gora - Warta Gorzow

Zielona Gora are playing Warta Gorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Rekord Bielsko BialaRuch Chorzow16:00

Rekord Bielsko Biala - Ruch Chorzow

Rekord Bielsko Biala are playing Ruch Chorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Hetman ZamoscKSZO Ostrowiec10:00

Hetman Zamosc - KSZO Ostrowiec

Hetman Zamosc are playing KSZO Ostrowiec at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Stal KrasnikSokol Sieniawa13:00

Stal Krasnik - Sokol Sieniawa

Stal Krasnik are playing Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Chelmianka ChelmPodlasie Biala Podlaska14:00

Chelmianka Chelm - Podlasie Biala Podlaska

Chelmianka Chelm are playing Podlasie Biala Podlaska at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Podhale Nowy TargJutrzenka Giebultow14:00

Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebultow

Podhale Nowy Targ are playing Jutrzenka Giebultow at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Siarka TarnobrzegStal Stalowa Wola14:00

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg are playing Stal Stalowa Wola at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Wisloka DebicaAvia Swidnik14:00

Wisloka Debica - Avia Swidnik

Wisloka Debica are playing Avia Swidnik at the III Liga, Group 4 of Poland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

CF Benfica WDamaiense W14:00

CF Benfica W - Damaiense W

CF Benfica W are playing Damaiense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ASU Poli TimisoaraRipensia Timisoara08:00

ASU Poli Timisoara - Ripensia Timisoara

ASU Poli Timisoara are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Aerostar BacauCsikszereda08:00

Aerostar Bacau - Csikszereda

Aerostar Bacau are playing Csikszereda at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Gloria BuzauScolar Resita08:00

Gloria Buzau - Scolar Resita

Gloria Buzau are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

PanduriiMioveni08:00

Pandurii - Mioveni

Pandurii are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Turris-OltulConcordia Chiajna08:00

Turris-Oltul - Concordia Chiajna

Turris-Oltul are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Unirea SloboziaFarul Constanta08:00

Unirea Slobozia - Farul Constanta

Unirea Slobozia are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Comuna ReceaRapid B09:30

Comuna Recea - Rapid B

Comuna Recea are playing Rapid B at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Petrolul 52Dunarea Calarasi15:45

Petrolul 52 - Dunarea Calarasi

Petrolul 52 are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on September 26. The match will kick off 15:45 UTC.

Banat WHeniu Prundu Bargaului W08:00

Banat W - Heniu Prundu Bargaului W

Banat W are playing Heniu Prundu Bargaului W at the Superliga - Women of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

SN Constanta WFortuna Becicherecu Mic W08:00

SN Constanta W - Fortuna Becicherecu Mic W

SN Constanta W are playing Fortuna Becicherecu Mic W at the Superliga - Women of Romania on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Orenburg-2Volga Ulyanovsk10:00

Orenburg-2 - Volga Ulyanovsk

Orenburg-2 are playing Volga Ulyanovsk at the PFL, Group 4 of Russia on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

FK MuromRodina Moskva15:00

FK Murom - Rodina Moskva

FK Murom are playing Rodina Moskva at the PFL, Group 2 of Russia on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

ChitaLeningradets06:00

Chita - Leningradets

Chita are playing Leningradets at the PFL, Group 2 of Russia on September 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Zenit IrkutskDinamo M-206:00

Zenit Irkutsk - Dinamo M-2

Zenit Irkutsk are playing Dinamo M-2 at the PFL, Group 2 of Russia on September 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Krasnyi-SGAFKSTRyazan14:00

Krasnyi-SGAFKST - Ryazan

Krasnyi-SGAFKST are playing Ryazan at the PFL, Group 3 of Russia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FC SakhalinZnamya Noginsk06:00

FC Sakhalin - Znamya Noginsk

FC Sakhalin are playing Znamya Noginsk at the PFL, Group 3 of Russia on September 27. The match will kick off 06:00 UTC.

FC FaetanoCosmos13:00

FC Faetano - Cosmos

FC Faetano are playing Cosmos at the Campionato, First Stage of San Marino on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Juvenes/DoganaVirtus13:00

Juvenes/Dogana - Virtus

Juvenes/Dogana are playing Virtus at the Campionato, First Stage of San Marino on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

La FioritaCailungo13:00

La Fiorita - Cailungo

La Fiorita are playing Cailungo at the Campionato, First Stage of San Marino on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PennarossaTre Penne13:00

Pennarossa - Tre Penne

Pennarossa are playing Tre Penne at the Campionato, First Stage of San Marino on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

DubnicaKosice13:30

Dubnica - Kosice

Dubnica are playing Kosice at the 2. liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Slavoj TrebisovKomarno13:30

Slavoj Trebisov - Komarno

Slavoj Trebisov are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PodbrezovaLiptovsky Mikulas16:00

Podbrezova - Liptovsky Mikulas

Podbrezova are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SkalicaPuchov17:00

Skalica - Puchov

Skalica are playing Puchov at the 2. liga of Slovakia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Fomat MartinRimavska Sobota13:00

Fomat Martin - Rimavska Sobota

Fomat Martin are playing Rimavska Sobota at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

NamestovoRakytovce13:00

Namestovo - Rakytovce

Namestovo are playing Rakytovce at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HumenneDruzstevnik Plavnica13:00

Humenne - Druzstevnik Plavnica

Humenne are playing Druzstevnik Plavnica at the 3. Liga, East of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

LipanySvidnik13:00

Lipany - Svidnik

Lipany are playing Svidnik at the 3. Liga, East of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Tatran PresovPokrok Krompachy13:00

Tatran Presov - Pokrok Krompachy

Tatran Presov are playing Pokrok Krompachy at the 3. Liga, East of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Vranov nad ToplouSlovan Giraltovce13:00

Vranov nad Toplou - Slovan Giraltovce

Vranov nad Toplou are playing Slovan Giraltovce at the 3. Liga, East of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Nove Mesto na VahomSlovan Duslo Sala13:00

Nove Mesto na Vahom - Slovan Duslo Sala

Nove Mesto na Vahom are playing Slovan Duslo Sala at the 3. Liga, West of Slovakia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak MyjavaKalna nad Hronom16:00

Spartak Myjava - Kalna nad Hronom

Spartak Myjava are playing Kalna nad Hronom at the 3. Liga, West of Slovakia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PezinokRusovce14:00

Pezinok - Rusovce

Pezinok are playing Rusovce at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BiljeBeltinci14:00

Bilje - Beltinci

Bilje are playing Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

DekaniDrava14:00

Dekani - Drava

Dekani are playing Drava at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

DobNafta14:00

Dob - Nafta

Dob are playing Nafta at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RadomljeBrda Dobrovo14:00

Radomlje - Brda Dobrovo

Radomlje are playing Brda Dobrovo at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NK KrkaKrsko16:00

NK Krka - Krsko

NK Krka are playing Krsko at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

BrezicePrimorje17:00

Brezice - Primorje

Brezice are playing Primorje at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Rudar VelenjeTriglav18:30

Rudar Velenje - Triglav

Rudar Velenje are playing Triglav at the 2. SNL of Slovenia on September 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Vaxjo WKristianstads W12:00

Vaxjo W - Kristianstads W

Vaxjo W are playing Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlskronaQviding FIF13:00

Karlskrona - Qviding FIF

Karlskrona are playing Qviding FIF at the Division 1, Sodra of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TornsMotala13:00

Torns - Motala

Torns are playing Motala at the Division 1, Sodra of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Orebro SyrianskaVasalund11:00

Orebro Syrianska - Vasalund

Orebro Syrianska are playing Vasalund at the Division 1, Norra of Sweden on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AhlaforsAmal11:00

Ahlafors - Amal

Ahlafors are playing Amal at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

SavedalenStenungsund11:30

Savedalen - Stenungsund

Savedalen are playing Stenungsund at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 11:30 UTC.

GrebbestadsOddevold12:00

Grebbestads - Oddevold

Grebbestads are playing Oddevold at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK TidaholmGauthiod12:00

IFK Tidaholm - Gauthiod

IFK Tidaholm are playing Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VargardaLidkoping12:00

Vargarda - Lidkoping

Vargarda are playing Lidkoping at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Vanersborgs IFNordvarmland13:00

Vanersborgs IF - Nordvarmland

Vanersborgs IF are playing Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

EnskedeFanna12:00

Enskede - Fanna

Enskede are playing Fanna at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlbergStockholm Internazionale12:00

Karlberg - Stockholm Internazionale

Karlberg are playing Stockholm Internazionale at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KungsangenLidingo12:00

Kungsangen - Lidingo

Kungsangen are playing Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KvarnsvedenGamla Upsala13:00

Kvarnsveden - Gamla Upsala

Kvarnsveden are playing Gamla Upsala at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SkiljeboHudiksvall13:00

Skiljebo - Hudiksvall

Skiljebo are playing Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

FagerstaStocksund14:00

Fagersta - Stocksund

Fagersta are playing Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

EnkopingIFK Osteraker15:00

Enkoping - IFK Osteraker

Enkoping are playing IFK Osteraker at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Friska ViljorSandviks12:00

Friska Viljor - Sandviks

Friska Viljor are playing Sandviks at the Division 2, Norrland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SkellefteaIFK Ostersund12:00

Skelleftea - IFK Ostersund

Skelleftea are playing IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Notvikens IKGottne13:00

Notvikens IK - Gottne

Notvikens IK are playing Gottne at the Division 2, Norrland of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Stode IFMoron13:00

Stode IF - Moron

Stode IF are playing Moron at the Division 2, Norrland of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TafteaYtterhogdals IK14:00

Taftea - Ytterhogdals IK

Taftea are playing Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ForwardAssyriska IF12:00

Forward - Assyriska IF

Forward are playing Assyriska IF at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KumlaTrosa-Vagnharad SK12:00

Kumla - Trosa-Vagnharad SK

Kumla are playing Trosa-Vagnharad SK at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

NewrozHuddinge12:00

Newroz - Huddinge

Newroz are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AtvidabergRynninge13:00

Atvidaberg - Rynninge

Atvidaberg are playing Rynninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VarmbolsTyreso14:00

Varmbols - Tyreso

Varmbols are playing Tyreso at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GuteArameiska-Syrianska15:00

Gute - Arameiska-Syrianska

Gute are playing Arameiska-Syrianska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

RosengardPrespa Birlik11:00

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

VinbergsHalmia11:00

Vinbergs - Halmia

Vinbergs are playing Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

EslovVastra Frolunda12:00

Eslov - Vastra Frolunda

Eslov are playing Vastra Frolunda at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK MalmoAssyriska BK12:00

IFK Malmo - Assyriska BK

IFK Malmo are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympic BKAngelholm12:00

Olympic BK - Angelholm

Olympic BK are playing Angelholm at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

UllaredBunkeflo12:00

Ullared - Bunkeflo

Ullared are playing Bunkeflo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Almeboda LinnerydHusqvarna12:00

Almeboda Linneryd - Husqvarna

Almeboda Linneryd are playing Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlshamnDalstorps12:00

Karlshamn - Dalstorps

Karlshamn are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

NosabyTord12:00

Nosaby - Tord

Nosaby are playing Tord at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

OsterlenRappe13:00

Osterlen - Rappe

Osterlen are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SyrianskaBromolla15:00

Syrianska - Bromolla

Syrianska are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Black Stars BaselCham13:00

Black Stars Basel - Cham

Black Stars Basel are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

BruhlSion-214:00

Bruhl - Sion-2

Bruhl are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KonizRapperswil14:00

Koniz - Rapperswil

Koniz are playing Rapperswil at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

YF JuventusBasel-214:00

YF Juventus - Basel-2

YF Juventus are playing Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Zurich-2Bavois14:00

Zurich-2 - Bavois

Zurich-2 are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Etoile CarougeBreitenrain16:00

Etoile Carouge - Breitenrain

Etoile Carouge are playing Breitenrain at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade NyonnaisBellinzona16:00

Stade Nyonnais - Bellinzona

Stade Nyonnais are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Luzern WZurich W14:00

Luzern W - Zurich W

Luzern W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Servette Chenois WGrasshoppers W16:00

Servette Chenois W - Grasshoppers W

Servette Chenois W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Azzurri 90 LausanneLausanne-215:00

Azzurri 90 Lausanne - Lausanne-2

Azzurri 90 Lausanne are playing Lausanne-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MeyrinMartigny Sports15:00

Meyrin - Martigny Sports

Meyrin are playing Martigny Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

NatersVevey Sports15:00

Naters - Vevey Sports

Naters are playing Vevey Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Terre SainteLa Chaux-de-Fonds15:00

Terre Sainte - La Chaux-de-Fonds

Terre Sainte are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Young Boys-2Olympique Geneve16:00

Young Boys-2 - Olympique Geneve

Young Boys-2 are playing Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ChenoisLancy17:00

Chenois - Lancy

Chenois are playing Lancy at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Grasshoppers-2Baden14:00

Grasshoppers-2 - Baden

Grasshoppers-2 are playing Baden at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WohlenSolothurn14:00

Wohlen - Solothurn

Wohlen are playing Solothurn at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Zug 94Goldau14:00

Zug 94 - Goldau

Zug 94 are playing Goldau at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MuttenzBuochs15:00

Muttenz - Buochs

Muttenz are playing Buochs at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Eschen MaurenTuggen14:00

Eschen Mauren - Tuggen

Eschen Mauren are playing Tuggen at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

GossauRed Star Zurich14:00

Gossau - Red Star Zurich

Gossau are playing Red Star Zurich at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HonggThalwil14:00

Hongg - Thalwil

Hongg are playing Thalwil at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LinthBalzers14:00

Linth - Balzers

Linth are playing Balzers at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ParadisoDietikon15:00

Paradiso - Dietikon

Paradiso are playing Dietikon at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

St. Gallen-2Wettswil15:00

St. Gallen-2 - Wettswil

St. Gallen-2 are playing Wettswil at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Agri 1970Mardin BB12:00

Agri 1970 - Mardin BB

Agri 1970 are playing Mardin BB at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

TokatsporYeni Iskenderunspor12:00

Tokatspor - Yeni Iskenderunspor

Tokatspor are playing Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

YozgatsporYomraspor12:30

Yozgatspor - Yomraspor

Yozgatspor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

CengelkoysporKahta 0213:00

Cengelkoyspor - Kahta 02

Cengelkoyspor are playing Kahta 02 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Darica GenclerbirligiFethiyespor13:00

Darica Genclerbirligi - Fethiyespor

Darica Genclerbirligi are playing Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Halide Edip AdivarKutahyaspor13:00

Halide Edip Adivar - Kutahyaspor

Halide Edip Adivar are playing Kutahyaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Nazilli BelediyesporCeyhanspor13:00

Nazilli Belediyespor - Ceyhanspor

Nazilli Belediyespor are playing Ceyhanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TekirdagsporTepecik Belediye13:00

Tekirdagspor - Tepecik Belediye

Tekirdagspor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Fatsa BelediyesporKizilcabolukspor10:30

Fatsa Belediyespor - Kizilcabolukspor

Fatsa Belediyespor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 10:30 UTC.

OfsporAlemdagspor12:00

Ofspor - Alemdagspor

Ofspor are playing Alemdagspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KemersporArtvin Hopaspor12:30

Kemerspor - Artvin Hopaspor

Kemerspor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

PayasArnavutkoy12:30

Payas - Arnavutkoy

Payas are playing Arnavutkoy at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

DerincesporManisaspor13:00

Derincespor - Manisaspor

Derincespor are playing Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Edirnespor GenclikNevsehir Belediye13:00

Edirnespor Genclik - Nevsehir Belediye

Edirnespor Genclik are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Yeni Diyarbakirspor1928 Bucaspor16:00

Yeni Diyarbakirspor - 1928 Bucaspor

Yeni Diyarbakirspor are playing 1928 Bucaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ArhavisporYalovaspor12:00

Arhavispor - Yalovaspor

Arhavispor are playing Yalovaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Batman PetrolsporIspartaspor12:00

Batman Petrolspor - Ispartaspor

Batman Petrolspor are playing Ispartaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

CarsambasporElaziz Belediyespor12:00

Carsambaspor - Elaziz Belediyespor

Carsambaspor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

CatalcasporCizrespor13:00

Catalcaspor - Cizrespor

Catalcaspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sile YildizsporOsmaniyespor13:00

Sile Yildizspor - Osmaniyespor

Sile Yildizspor are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SomasporGolcukspor13:00

Somaspor - Golcukspor

Somaspor are playing Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Icel Idmanyurdu SporErbaaspor16:00

Icel Idmanyurdu Spor - Erbaaspor

Icel Idmanyurdu Spor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AdiyamansporKestelspor12:00

Adiyamanspor - Kestelspor

Adiyamanspor are playing Kestelspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Siirt Il Ozel IdaresiKarakopru Belediyespor12:00

Siirt Il Ozel Idaresi - Karakopru Belediyespor

Siirt Il Ozel Idaresi are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Kirikkale Buyuk AnadoluSultanbeyli12:30

Kirikkale Buyuk Anadolu - Sultanbeyli

Kirikkale Buyuk Anadolu are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Kozan BelediyesporDuzcespor12:30

Kozan Belediyespor - Duzcespor

Kozan Belediyespor are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Bergama BelediyeAksarayspor13:00

Bergama Belediye - Aksarayspor

Bergama Belediye are playing Aksarayspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ModafenKelkit Belediye13:00

Modafen - Kelkit Belediye

Modafen are playing Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MuglasporYeni Orduspor13:00

Muglaspor - Yeni Orduspor

Muglaspor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SilivrisporBursa Yildirimspor13:00

Silivrispor - Bursa Yildirimspor

Silivrispor are playing Bursa Yildirimspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Belediye VansporKirklarelispor12:00

Belediye Vanspor - Kirklarelispor

Belediye Vanspor are playing Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

ElazigsporSerik Belediyespor12:00

Elazigspor - Serik Belediyespor

Elazigspor are playing Serik Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

PazarsporTarsus Idman Yurdu12:00

Pazarspor - Tarsus Idman Yurdu

Pazarspor are playing Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Sivas BelediyesporBayburt IOI12:00

Sivas Belediyespor - Bayburt IOI

Sivas Belediyespor are playing Bayburt IOI at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Bugsas SporTurgutluspor12:30

Bugsas Spor - Turgutluspor

Bugsas Spor are playing Turgutluspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

KirsehirsporEtimesgut12:30

Kirsehirspor - Etimesgut

Kirsehirspor are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

BodrumsporKastamonuspor13:00

Bodrumspor - Kastamonuspor

Bodrumspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Karacabey BelediyesporKonyaspor13:00

Karacabey Belediyespor - Konyaspor

Karacabey Belediyespor are playing Konyaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PendiksporKardemir D.C. Karabukspor13:00

Pendikspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Pendikspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SakaryasporEyupspor13:00

Sakaryaspor - Eyupspor

Sakaryaspor are playing Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Anagold 24 ErzincansporKahramanmarasspor12:00

Anagold 24 Erzincanspor - Kahramanmarasspor

Anagold 24 Erzincanspor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

GumushanesporInegolspor12:00

Gumushanespor - Inegolspor

Gumushanespor are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SanliurfasporSancaktepe Belediye12:00

Sanliurfaspor - Sancaktepe Belediye

Sanliurfaspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

HacettepeErgene Velimespor12:30

Hacettepe - Ergene Velimespor

Hacettepe are playing Ergene Velimespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Zonguldak KomursporNigde Belediyespor12:30

Zonguldak Komurspor - Nigde Belediyespor

Zonguldak Komurspor are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Manisa BBSKKocaelispor13:00

Manisa BBSK - Kocaelispor

Manisa BBSK are playing Kocaelispor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SariyerAfjet Afyonspor13:00

Sariyer - Afjet Afyonspor

Sariyer are playing Afjet Afyonspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

UsaksporAnkara Demirspor13:00

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MykolaivVolynPostponedPst

Mykolaiv - Volyn

Mykolaiv are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on September 26.

KrystalMetallist12:00

Krystal - Metallist

Krystal are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

PolessyaPrykarpattya12:00

Polessya - Prykarpattya

Polessya are playing Prykarpattya at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Ahrobiznes VolochyskAlians Lypova Dolyna13:00

Ahrobiznes Volochysk - Alians Lypova Dolyna

Ahrobiznes Volochysk are playing Alians Lypova Dolyna at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VPK AgroHirnyk-Sport13:00

VPK Agro - Hirnyk-Sport

VPK Agro are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ChornomoretsVeres14:00

Chornomorets - Veres

Chornomorets are playing Veres at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KreminObolon-Brovar14:00

Kremin - Obolon-Brovar

Kremin are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Nyva TernopilAvanhard14:00

Nyva Ternopil - Avanhard

Nyva Ternopil are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Desna U-21Rukh Vynnyky U-2108:00

Desna U-21 - Rukh Vynnyky U-21

Desna U-21 are playing Rukh Vynnyky U-21 at the Youth League of Ukraine on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Lviv U-21Zorya U-2108:00

Lviv U-21 - Zorya U-21

Lviv U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Shakhtar U-21Olimpik U-2109:00

Shakhtar U-21 - Olimpik U-21

Shakhtar U-21 are playing Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on September 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Kolos Kovalivka U-21Inhulets U-2110:00

Kolos Kovalivka U-21 - Inhulets U-21

Kolos Kovalivka U-21 are playing Inhulets U-21 at the Youth League of Ukraine on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Cherkashchyna AkademiaNikopol12:00

Cherkashchyna Akademia - Nikopol

Cherkashchyna Akademia are playing Nikopol at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

BalkanyYarud Mariupol13:00

Balkany - Yarud Mariupol

Balkany are playing Yarud Mariupol at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Niva VBukovyna13:00

Niva V - Bukovyna

Niva V are playing Bukovyna at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ChernihivVolyn-214:00

Chernihiv - Volyn-2

Chernihiv are playing Volyn-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Metallurg Z.Tavriya14:00

Metallurg Z. - Tavriya

Metallurg Z. are playing Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RubikonEpitsentr Dunayivtsi14:00

Rubikon - Epitsentr Dunayivtsi

Rubikon are playing Epitsentr Dunayivtsi at the 2 Liga of Ukraine on September 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KalushObolon-Brovar-2PostponedPst

Kalush - Obolon-Brovar-2

Kalush are playing Obolon-Brovar-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 26.

Police CommissaryElectricite Du Cambodge08:30

Police Commissary - Electricite Du Cambodge

Police Commissary are playing Electricite Du Cambodge at the C-League of Cambodia on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Sports AcademyAsia Euro United08:30

Sports Academy - Asia Euro United

Sports Academy are playing Asia Euro United at the C-League of Cambodia on September 26. The match will kick off 08:30 UTC.

National DefensePhnom Penh Crown11:00

National Defense - Phnom Penh Crown

National Defense are playing Phnom Penh Crown at the C-League of Cambodia on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Boueng Ket FCSvay Rieng20:30

Boueng Ket FC - Svay Rieng

Boueng Ket FC are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on September 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Taizhou YuandaBeijing Renhe08:00

Taizhou Yuanda - Beijing Renhe

Taizhou Yuanda are playing Beijing Renhe at the League 1 of China on September 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Jiangxi LianshengGuizhou Zhicheng11:35

Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng

Jiangxi Liansheng are playing Guizhou Zhicheng at the League 1 of China on September 26. The match will kick off 11:35 UTC.

Sichuan JiuniuChangchun Yatai12:00

Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai

Sichuan Jiuniu are playing Changchun Yatai at the League 1 of China on September 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KunshanXinjiang Tianshan07:00

Kunshan - Xinjiang Tianshan

Kunshan are playing Xinjiang Tianshan at the League 1 of China on September 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Fukushima UtdBlaublitz Akita05:00

Fukushima Utd - Blaublitz Akita

Fukushima Utd are playing Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Kamatamare SanukiVanraure Hachinohe04:00

Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe

Kamatamare Sanuki are playing Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 04:00 UTC.

SagamiharaKataller Toyama04:00

Sagamihara - Kataller Toyama

Sagamihara are playing Kataller Toyama at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 04:00 UTC.

YSCCCerezo Osaka-204:00

YSCC - Cerezo Osaka-2

YSCC are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Gamba Osaka-2Roasso Kumamoto05:00

Gamba Osaka-2 - Roasso Kumamoto

Gamba Osaka-2 are playing Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

GifuAzul Claro Numazu05:00

Gifu - Azul Claro Numazu

Gifu are playing Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Fujieda MYFCGrulla Morioka06:00

Fujieda MYFC - Grulla Morioka

Fujieda MYFC are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 06:00 UTC.

ImabariGainare Tottori06:00

Imabari - Gainare Tottori

Imabari are playing Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on September 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Cerezo Osaka WUrawa Red W04:00

Cerezo Osaka W - Urawa Red W

Cerezo Osaka W are playing Urawa Red W at the L1 League - Women of Japan on September 26. The match will kick off 04:00 UTC.

Vegalta Sendai WNojima Stella W04:00

Vegalta Sendai W - Nojima Stella W

Vegalta Sendai W are playing Nojima Stella W at the L1 League - Women of Japan on September 26. The match will kick off 04:00 UTC.

NTV Beleza WIga Kunoichi W06:00

NTV Beleza W - Iga Kunoichi W

NTV Beleza W are playing Iga Kunoichi W at the L1 League - Women of Japan on September 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Albirex Niigata WEhime W03:00

Albirex Niigata W - Ehime W

Albirex Niigata W are playing Ehime W at the L1 League - Women of Japan on September 27. The match will kick off 03:00 UTC.

JEF United WKobe Leonessa W04:00

JEF United W - Kobe Leonessa W

JEF United W are playing Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on September 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Al SareehMaanPostponedPst

Al Sareeh - Maan

Al Sareeh are playing Maan at the Premier League of Jordan on September 26.

SahabAl-RamthaPostponedPst

Sahab - Al-Ramtha

Sahab are playing Al-Ramtha at the Premier League of Jordan on September 26.

AktobeEkibastuz05:00

Aktobe - Ekibastuz

Aktobe are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Busan KyotongDaejeon Korail16:00

Busan Kyotong - Daejeon Korail

Busan Kyotong are playing Daejeon Korail at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ChangwonGyeongju Citizen16:00

Changwon - Gyeongju Citizen

Changwon are playing Gyeongju Citizen at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Cheonan CityChuncheon16:00

Cheonan City - Chuncheon

Cheonan City are playing Chuncheon at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

GangneungGimpo Citizen16:00

Gangneung - Gimpo Citizen

Gangneung are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

GimhaeGyeongju KHNP16:00

Gimhae - Gyeongju KHNP

Gimhae are playing Gyeongju KHNP at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Jeonju CitizenCheongju16:00

Jeonju Citizen - Cheongju

Jeonju Citizen are playing Cheongju at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Mokpo CityHwaseong FC16:00

Mokpo City - Hwaseong FC

Mokpo City are playing Hwaseong FC at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

YangjuPyeongtaek Citizen16:00

Yangju - Pyeongtaek Citizen

Yangju are playing Pyeongtaek Citizen at the K3 League of Korea Republic on September 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AlgaKant05:00

Alga - Kant

Alga are playing Kant at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Dordoi BishkekAlay Osh05:00

Dordoi Bishkek - Alay Osh

Dordoi Bishkek are playing Alay Osh at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 26. The match will kick off 05:00 UTC.

KaganatFK Kara Balta10:00

Kaganat - FK Kara Balta

Kaganat are playing FK Kara Balta at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Neftchi Kochkor-AtaIlbirs10:00

Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs

Neftchi Kochkor-Ata are playing Ilbirs at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Tak Chun Ka ICasa De Portugal11:00

Tak Chun Ka I - Casa De Portugal

Tak Chun Ka I are playing Casa De Portugal at the Elite League of Macao on September 26. The match will kick off 11:00 UTC.

PoliciaCasa De Portugal13:00

Policia - Casa De Portugal

Policia are playing Casa De Portugal at the Elite League of Macao on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PahangKedah13:00

Pahang - Kedah

Pahang are playing Kedah at the Super League of Malaysia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Selangor FCUiTM13:00

Selangor FC - UiTM

Selangor FC are playing UiTM at the Super League of Malaysia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

UKMPulau Pinang08:45

UKM - Pulau Pinang

UKM are playing Pulau Pinang at the Premier League of Malaysia on September 26. The match will kick off 08:45 UTC.

Darul Takzim-2Perak-213:00

Darul Takzim-2 - Perak-2

Darul Takzim-2 are playing Perak-2 at the Premier League of Malaysia on September 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sumida GeproUlaanbaatar City02:00

Sumida Gepro - Ulaanbaatar City

Sumida Gepro are playing Ulaanbaatar City at the Premier League of Mongolia on September 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Anduud CityErchim05:00

Anduud City - Erchim

Anduud City are playing Erchim at the Premier League of Mongolia on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.

MazaalainuudDeren05:00

Mazaalainuud - Deren

Mazaalainuud are playing Deren at the Premier League of Mongolia on September 27. The match will kick off 05:00 UTC.