Upcoming Fixtures
ZenitUfaSeptember 26th 13:30

Zenit - Ufa

Zenit are playing Ufa at the Premier League of Russia on September 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Latest Results
Zenit3 - 1Arsenal T5 days ago Full TimeFT

Zenit - Arsenal T

Zenit played Arsenal T at the Premier League of Russia on September 14. The match kicked off 15:30 UTC. Zenit won 3-1.

Lokomotiv0 - 0Zenit20 days ago Full TimeFT

Lokomotiv - Zenit

Lokomotiv played Zenit at the Premier League of Russia on August 30. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo1 - 0Zenit24 days ago Full TimeFT

Dinamo - Zenit

Dinamo played Zenit at the Premier League of Russia on August 26. The match kicked off 17:45 UTC. Dinamo won 1-0.

Zenit4 - 1Tambova month ago Full TimeFT

Zenit - Tambov

Zenit played Tambov at the Premier League of Russia on August 22. The match kicked off 15:00 UTC. Zenit won 4-1.

Zenit2 - 1CSKAa month ago Full TimeFT

Zenit - CSKA

Zenit played CSKA at the Premier League of Russia on August 19. The match kicked off 17:00 UTC. Zenit won 2-1.

Rostov0 - 2Zenita month ago Full TimeFT

Rostov - Zenit

Rostov played Zenit at the Premier League of Russia on August 15. The match kicked off 17:00 UTC. Zenit won 0-2.

Rotor0 - 2Zenita month ago Full TimeFT

Rotor - Zenit

Rotor played Zenit at the Premier League of Russia on August 11. The match kicked off 15:00 UTC. Zenit won 0-2.

Zenit2 - 1Lokomotiva month ago Full TimeFT

Zenit - Lokomotiv

Zenit played Lokomotiv at the Supercup of Russia on August 7. The match kicked off 16:00 UTC. Zenit won 2-1.

Zenit1 - 0Khimki2 months ago Full TimeFT

Zenit - Khimki

Zenit played Khimki at the National Cup of Russia on July 25. The match kicked off 14:00 UTC. Zenit won 1-0.

Rostov1 - 2Zenit2 months ago Full TimeFT

Rostov - Zenit

Rostov played Zenit at the Premier League of Russia on July 22. The match kicked off 16:00 UTC. Zenit won 1-2.

Zenit2 - 1Spartak2 months ago Full TimeFT

Zenit - Spartak

Zenit played Spartak at the National Cup of Russia on July 19. The match kicked off 15:30 UTC. Zenit won 2-1.

Zenit4 - 1Orenburg2 months ago Full TimeFT

Zenit - Orenburg

Zenit played Orenburg at the Premier League of Russia on July 15. The match kicked off 17:30 UTC. Zenit won 4-1.

Akhmat Groznyi1 - 1Zenit2 months ago Full TimeFT

Akhmat Groznyi - Zenit

Akhmat Groznyi played Zenit at the Premier League of Russia on July 11. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit2 - 1Sochi2 months ago Full TimeFT

Zenit - Sochi

Zenit played Sochi at the Premier League of Russia on July 8. The match kicked off 15:00 UTC. Zenit won 2-1.

FK Krasnodar2 - 4Zenit2 months ago Full TimeFT

FK Krasnodar - Zenit

FK Krasnodar played Zenit at the Premier League of Russia on July 5. The match kicked off 17:30 UTC. Zenit won 2-4.

Tambov1 - 2Zenit3 months ago Full TimeFT

Tambov - Zenit

Tambov played Zenit at the Premier League of Russia on July 1. The match kicked off 14:30 UTC. Zenit won 1-2.

Zenit2 - 1Kr. Sovetov3 months ago Full TimeFT

Zenit - Kr. Sovetov

Zenit played Kr. Sovetov at the Premier League of Russia on June 26. The match kicked off 17:30 UTC. Zenit won 2-1.

CSKA0 - 4Zenit3 months ago Full TimeFT

CSKA - Zenit

CSKA played Zenit at the Premier League of Russia on June 20. The match kicked off 16:00 UTC. Zenit won 0-4.

Zenit7 - 1Ural6 months ago Full TimeFT

Zenit - Ural

Zenit played Ural at the Premier League of Russia on March 14. The match kicked off 13:30 UTC. Zenit won 7-1.

Zenit (also known as FC Zenit, Zenit Petersburg or Zenit St. Petersburg) is a football club from Russia competing in the Premier League of Russia. ScoreBat covers all matches of Zenit in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Zenit roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Zenit for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Zenit goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Zenit livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Zenit, who will be playing Ufa on September 26th in the Premier League of Russia. You can watch Zenit vs Ufa live stream on ScoreBat. The match will kick off 13:30 UTC..

Matchday Live
Everton5 - 2West Bromwich AlbionFull TimeFT

Everton - West Bromwich Albion

Everton played West Bromwich Albion at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Everton won 5-2.

Leeds4 - 3FulhamFull TimeFT

Leeds - Fulham

Leeds played Fulham at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leeds won 4-3.

Manchester UnitedCrystal Palace16:30

Manchester United - Crystal Palace

Manchester United are playing Crystal Palace at the Premier League of England on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

ArsenalWest Ham United19:00

Arsenal - West Ham United

Arsenal are playing West Ham United at the Premier League of England on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Villarreal2 - 1EibarFull TimeFT

Villarreal - Eibar

Villarreal played Eibar at the La Liga of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Villarreal won 2-1.

GetafeOsasuna16:30

Getafe - Osasuna

Getafe are playing Osasuna at the La Liga of Spain on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Celta VigoValencia19:00

Celta Vigo - Valencia

Celta Vigo are playing Valencia at the La Liga of Spain on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Eintracht Frankfurt1 - 1Arminia BielefeldFull TimeFT

Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld

Eintracht Frankfurt played Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Koln2 - 3HoffenheimFull TimeFT

Koln - Hoffenheim

Koln played Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hoffenheim won 2-3.

Stuttgart2 - 3SC FreiburgFull TimeFT

Stuttgart - SC Freiburg

Stuttgart played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. SC Freiburg won 2-3.

Union Berlin1 - 3AugsburgFull TimeFT

Union Berlin - Augsburg

Union Berlin played Augsburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Augsburg won 1-3.

Werder Bremen1 - 4Hertha BerlinFull TimeFT

Werder Bremen - Hertha Berlin

Werder Bremen played Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hertha Berlin won 1-4.

Borussia DortmundBorussia Monchengladbach16:30

Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach

Borussia Dortmund are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

FiorentinaTorino16:00

Fiorentina - Torino

Fiorentina are playing Torino at the Serie A of Italy on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VeronaRoma18:45

Verona - Roma

Verona are playing Roma at the Serie A of Italy on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Lens0 - 0BordeauxHalf TimeHT

Lens - Bordeaux

Lens are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

RennesMonaco19:00

Rennes - Monaco

Rennes are playing Monaco at the Ligue 1 of France on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Nottingham Forest0 - 2Cardiff CityFull TimeFT

Nottingham Forest - Cardiff City

Nottingham Forest played Cardiff City at the Championship of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Cardiff City won 0-2.

Blackburn5 - 0Wycombe WanderersFull TimeFT

Blackburn - Wycombe Wanderers

Blackburn played Wycombe Wanderers at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blackburn won 5-0.

Brentford3 - 0Huddersfield90 +3'

Brentford - Huddersfield

Brentford are playing Huddersfield at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Brentford are winning 3-0.

Luton2 - 1Derby CountyFull TimeFT

Luton - Derby County

Luton played Derby County at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Luton won 2-1.

Middlesbrough1 - 1BournemouthFull TimeFT

Middlesbrough - Bournemouth

Middlesbrough played Bournemouth at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Norwich City2 - 2Preston NEFull TimeFT

Norwich City - Preston NE

Norwich City played Preston NE at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Reading2 - 0BarnsleyFull TimeFT

Reading - Barnsley

Reading played Barnsley at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Reading won 2-0.

Rotherham0 - 1MillwallFull TimeFT

Rotherham - Millwall

Rotherham played Millwall at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Millwall won 0-1.

Sheffield Wednesday0 - 0WatfordFull TimeFT

Sheffield Wednesday - Watford

Sheffield Wednesday played Watford at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swansea City0 - 0BirminghamFull TimeFT

Swansea City - Birmingham

Swansea City played Birmingham at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AZ1 - 1Zwolle73'

AZ - Zwolle

AZ are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

VitesseSparta Rotterdam16:45

Vitesse - Sparta Rotterdam

Vitesse are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 16:45 UTC.

PSVEmmen18:00

PSV - Emmen

PSV are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna SittardHeerenveen19:00

Fortuna Sittard - Heerenveen

Fortuna Sittard are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Celtic3 - 2LivingstonFull TimeFT

Celtic - Livingston

Celtic played Livingston at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 3-2.

Dundee United2 - 1St. MirrenFull TimeFT

Dundee United - St. Mirren

Dundee United played St. Mirren at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dundee United won 2-1.

Kilmarnock2 - 1HamiltonFull TimeFT

Kilmarnock - Hamilton

Kilmarnock played Hamilton at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 2-1.

St. Johnstone0 - 1Ross CountyFull TimeFT

St. Johnstone - Ross County

St. Johnstone played Ross County at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 0-1.

Nacional2 - 2BoavistaHalf TimeHT

Nacional - Boavista

Nacional are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 2 - 2.

SportingGil VicentePostponedPst

Sporting - Gil Vicente

Sporting are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on September 19.

PortoBraga20:00

Porto - Braga

Porto are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Ural1 - 1ZenitFull TimeFT

Ural - Zenit

Ural played Zenit at the Premier League of Russia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

RostovRotorPostponedPst

Rostov - Rotor

Rostov are playing Rotor at the Premier League of Russia on September 19.

CSKA FC0 - 0LoriFull TimeFT

CSKA FC - Lori

CSKA FC played Lori at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shirak1 - 2AlashkertFull TimeFT

Shirak - Alashkert

Shirak played Alashkert at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Alashkert won 1-2.

Ararat2 - 0Sevan29'

Ararat - Sevan

Ararat are playing Sevan at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and Ararat are winning 2-0.

Salzburg2 - 1AltachHalf TimeHT

Salzburg - Altach

Salzburg are playing Altach at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Salzburg are winning 2-1.

Sturm0 - 0RapidHalf TimeHT

Sturm - Rapid

Sturm are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tirol1 - 1LASK LinzHalf TimeHT

Tirol - LASK Linz

Tirol are playing LASK Linz at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

HornLiefering18:30

Horn - Liefering

Horn are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Vitebsk1 - 1BelshinaFull TimeFT

Vitebsk - Belshina

Vitebsk played Belshina at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Brest2 - 1Energetik-BGUFull TimeFT

Dinamo Brest - Energetik-BGU

Dinamo Brest played Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Brest won 2-1.

Gorodeya0 - 2Torpedo-BelAZHalf TimeHT

Gorodeya - Torpedo-BelAZ

Gorodeya are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Torpedo-BelAZ are winning 0-2.

Oostende3 - 1Oud-Heverlee87'

Oostende - Oud-Heverlee

Oostende are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on September 19. The match kicked off 14:15 UTC. It's the second half and Oostende are winning 3-1.

MouscronGent16:30

Mouscron - Gent

Mouscron are playing Gent at the First Division A of Belgium on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Waasland-BeverenAnderlecht18:45

Waasland-Beveren - Anderlecht

Waasland-Beveren are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

St. GilloiseRFC Seraing18:45

St. Gilloise - RFC Seraing

St. Gilloise are playing RFC Seraing at the First Division B of Belgium on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Beroe0 - 0Cherno More15'

Beroe - Cherno More

Beroe are playing Cherno More at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 15:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LevskiCSKA 1948 Sofia18:00

Levski - CSKA 1948 Sofia

Levski are playing CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

NK Gorica1 - 1NK Istra 1961Half TimeHT

NK Gorica - NK Istra 1961

NK Gorica are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Dinamo ZagrebSlaven Koprivnica17:05

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match will kick off 17:05 UTC.

AEP Paphos0 - 0Ethnikos Achnas31'

AEP Paphos - Ethnikos Achnas

AEP Paphos are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AELKarmiotissa17:30

AEL - Karmiotissa

AEL are playing Karmiotissa at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Opava0 - 0Budejovice71'

Opava - Budejovice

Opava are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ostrava2 - 0Pardubice71'

Ostrava - Pardubice

Ostrava are playing Pardubice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Ostrava are winning 2-0.

SlovackoPribramPostponedPst

Slovacko - Pribram

Slovacko are playing Pribram at the First League of Czech Republic on September 19.

Bohemians 1905Plzen17:00

Bohemians 1905 - Plzen

Bohemians 1905 are playing Plzen at the First League of Czech Republic on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ChrudimSlavoj VysehradPostponedPst

Chrudim - Slavoj Vysehrad

Chrudim are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on September 19.

Dukla Praha3 - 1Trinec74'

Dukla Praha - Trinec

Dukla Praha are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Dukla Praha are winning 3-1.

Zizkov0 - 2Hradec Kralove73'

Zizkov - Hradec Kralove

Zizkov are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Hradec Kralove are winning 0-2.

Midtjylland1 - 0LyngbyFull TimeFT

Midtjylland - Lyngby

Midtjylland played Lyngby at the Superliga of Denmark on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Midtjylland won 1-0.

Blackpool2 - 0Swindon TownFull TimeFT

Blackpool - Swindon Town

Blackpool played Swindon Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blackpool won 2-0.

Bristol Rovers0 - 2Ipswich TownFull TimeFT

Bristol Rovers - Ipswich Town

Bristol Rovers played Ipswich Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ipswich Town won 0-2.

Burton Albion2 - 1Accrington StanleyFull TimeFT

Burton Albion - Accrington Stanley

Burton Albion played Accrington Stanley at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Burton Albion won 2-1.

Charlton Athletic1 - 3Doncaster RoversFull TimeFT

Charlton Athletic - Doncaster Rovers

Charlton Athletic played Doncaster Rovers at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Doncaster Rovers won 1-3.

Hull City1 - 0CreweFull TimeFT

Hull City - Crewe

Hull City played Crewe at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hull City won 1-0.

Milton Keynes Dons1 - 2Lincoln CityFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Lincoln City

Milton Keynes Dons played Lincoln City at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lincoln City won 1-2.

Oxford United0 - 2SunderlandFull TimeFT

Oxford United - Sunderland

Oxford United played Sunderland at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Sunderland won 0-2.

Peterborough United2 - 1Fleetwood TownFull TimeFT

Peterborough United - Fleetwood Town

Peterborough United played Fleetwood Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Peterborough United won 2-1.

Shrewsbury1 - 2NorthamptonFull TimeFT

Shrewsbury - Northampton

Shrewsbury played Northampton at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Northampton won 1-2.

Wigan2 - 3GillinghamFull TimeFT

Wigan - Gillingham

Wigan played Gillingham at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gillingham won 2-3.

Wimbledon4 - 4PlymouthFull TimeFT

Wimbledon - Plymouth

Wimbledon played Plymouth at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Carlisle2 - 0Southend UnitedFull TimeFT

Carlisle - Southend United

Carlisle played Southend United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Carlisle won 2-0.

Colchester2 - 0BoltonFull TimeFT

Colchester - Bolton

Colchester played Bolton at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Colchester won 2-0.

Crawley Town1 - 0Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Crawley Town - Scunthorpe United

Crawley Town played Scunthorpe United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Crawley Town won 1-0.

Exeter0 - 2Port ValeFull TimeFT

Exeter - Port Vale

Exeter played Port Vale at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Port Vale won 0-2.

Forest Green2 - 2BradfordFull TimeFT

Forest Green - Bradford

Forest Green played Bradford at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Grimsby0 - 4Salford CityFull TimeFT

Grimsby - Salford City

Grimsby played Salford City at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Salford City won 0-4.

Harrogate Town2 - 2WalsallFull TimeFT

Harrogate Town - Walsall

Harrogate Town played Walsall at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Leyton Orient2 - 2Mansfield TownFull TimeFT

Leyton Orient - Mansfield Town

Leyton Orient played Mansfield Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Morecambe0 - 5Cambridge UnitedFull TimeFT

Morecambe - Cambridge United

Morecambe played Cambridge United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cambridge United won 0-5.

Newport2 - 1Barrow90 +7'

Newport - Barrow

Newport are playing Barrow at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Newport are winning 2-1.

Stevenage3 - 0Oldham Athletic90 +5'

Stevenage - Oldham Athletic

Stevenage are playing Oldham Athletic at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Stevenage are winning 3-0.

Tranmere Rovers0 - 3Cheltenham TownFull TimeFT

Tranmere Rovers - Cheltenham Town

Tranmere Rovers played Cheltenham Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cheltenham Town won 0-3.

Tallinna Kalev1 - 2Tammeka TartuFull TimeFT

Tallinna Kalev - Tammeka Tartu

Tallinna Kalev played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tammeka Tartu won 1-2.

Trans Narva0 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tulevik Viljandi won 0-1.

Kuressaare2 - 2LegionFull TimeFT

Kuressaare - Legion

Kuressaare played Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PaideLegionCanceledCanc

Paide - Legion

Paide are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19.

HIFK2 - 2MariehamnFull TimeFT

HIFK - Mariehamn

HIFK played Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ilves1 - 1HakaFull TimeFT

Ilves - Haka

Ilves played Haka at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Turku0 - 1SJKFull TimeFT

Inter Turku - SJK

Inter Turku played SJK at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. SJK won 0-1.

Clermont1 - 1ToulouseFull TimeFT

Clermont - Toulouse

Clermont played Toulouse at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CaenChambly17:00

Caen - Chambly

Caen are playing Chambly at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ChateaurouxAmiens17:00

Chateauroux - Amiens

Chateauroux are playing Amiens at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DunkerqueValenciennes17:00

Dunkerque - Valenciennes

Dunkerque are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GrenobleAjaccio17:00

Grenoble - Ajaccio

Grenoble are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Le HavreNiort17:00

Le Havre - Niort

Le Havre are playing Niort at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Paris FCNancy17:00

Paris FC - Nancy

Paris FC are playing Nancy at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PauGuingamp17:00

Pau - Guingamp

Pau are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

SochauxRodez Aveyron17:00

Sochaux - Rodez Aveyron

Sochaux are playing Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Hannover2 - 0KarlsruherFull TimeFT

Hannover - Karlsruher

Hannover played Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hannover won 2-0.

Sandhausen3 - 2DarmstadtFull TimeFT

Sandhausen - Darmstadt

Sandhausen played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sandhausen won 3-2.

Wurzburger Kickers0 - 3Erzgebirge AueFull TimeFT

Wurzburger Kickers - Erzgebirge Aue

Wurzburger Kickers played Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Erzgebirge Aue won 0-3.

Bayern-22 - 2Turkgucu-AtasporFull TimeFT

Bayern-2 - Turkgucu-Ataspor

Bayern-2 played Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hansa3 - 1DuisburgFull TimeFT

Hansa - Duisburg

Hansa played Duisburg at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 3-1.

Lubeck1 - 1SaarbruckenFull TimeFT

Lubeck - Saarbrucken

Lubeck played Saarbrucken at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meppen1 - 31860 MunchenFull TimeFT

Meppen - 1860 Munchen

Meppen played 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. 1860 Munchen won 1-3.

Wehen Wiesbaden0 - 0VerlFull TimeFT

Wehen Wiesbaden - Verl

Wehen Wiesbaden played Verl at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zwickau2 - 1UnterhachingFull TimeFT

Zwickau - Unterhaching

Zwickau played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Zwickau won 2-1.

PanaitolikosAEK17:30

Panaitolikos - AEK

Panaitolikos are playing AEK at the Super League 1 of Greece on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Fjolnir1 - 1KA AkureyriFull TimeFT

Fjolnir - KA Akureyri

Fjolnir played KA Akureyri at the Premier League of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ShelbourneFinn Harps18:30

Shelbourne - Finn Harps

Shelbourne are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Zejtun Corinthians0 - 1Santa LuciaHalf TimeHT

Zejtun Corinthians - Santa Lucia

Zejtun Corinthians are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Santa Lucia are winning 0-1.

MostaGudja United19:15

Mosta - Gudja United

Mosta are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on September 19. The match will kick off 19:15 UTC.

FC Oss2 - 2Cambuur Leeuwarden72'

FC Oss - Cambuur Leeuwarden

FC Oss are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Makedonija2 - 1VardarFull TimeFT

Makedonija - Vardar

Makedonija played Vardar at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Makedonija won 2-1.

Rabotnicki1 - 1StrugaFull TimeFT

Rabotnicki - Struga

Rabotnicki played Struga at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ValerengaMolde16:00

Valerenga - Molde

Valerenga are playing Molde at the Eliteserien of Norway on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SarpsborgMjondalen18:30

Sarpsborg - Mjondalen

Sarpsborg are playing Mjondalen at the Eliteserien of Norway on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Lechia Gdansk4 - 2Stal MielecFull TimeFT

Lechia Gdansk - Stal Mielec

Lechia Gdansk played Stal Mielec at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lechia Gdansk won 4-2.

Pogon Szczecin0 - 0Slask30'

Pogon Szczecin - Slask

Pogon Szczecin are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LegiaGornik Zabrze18:00

Legia - Gornik Zabrze

Legia are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Widzew2 - 0OlsztynFull TimeFT

Widzew - Olsztyn

Widzew played Olsztyn at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 10:40 UTC. Widzew won 2-0.

Sandecja Nowy Sacz1 - 1Odra Opole77'

Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole

Sandecja Nowy Sacz are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Zaglebie Sosnowiec0 - 1LKS LodzHalf TimeHT

Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz

Zaglebie Sosnowiec are playing LKS Lodz at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and LKS Lodz are winning 0-1.

Belchatow0 - 0Tychy 711'

Belchatow - Tychy 71

Belchatow are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chrobry GlogowJastrzebie16:00

Chrobry Glogow - Jastrzebie

Chrobry Glogow are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

NiecieczaResovia Rzeszow18:00

Nieciecza - Resovia Rzeszow

Nieciecza are playing Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Casa Pia0 - 6Benfica-2Full TimeFT

Casa Pia - Benfica-2

Casa Pia played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Benfica-2 won 0-6.

Arouca0 - 0Leixoes73'

Arouca - Leixoes

Arouca are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

CD Mafra1 - 0Academico Viseu74'

CD Mafra - Academico Viseu

CD Mafra are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and CD Mafra are winning 1-0.

Porto-20 - 0Vizela1'

Porto-2 - Vizela

Porto-2 are playing Vizela at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sp. CovilhaCova Piedade17:00

Sp. Covilha - Cova Piedade

Sp. Covilha are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

SepsiViitorul Constanta16:00

Sepsi - Viitorul Constanta

Sepsi are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Universitatea CraiovaVoluntari18:45

Universitatea Craiova - Voluntari

Universitatea Craiova are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

SKA Khabarovsk0 - 0BalticaFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Baltica

SKA Khabarovsk played Baltica at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tom1 - 3Volgar-GazpromFull TimeFT

Tom - Volgar-Gazprom

Tom played Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Volgar-Gazprom won 1-3.

Chertanovo0 - 3FakelFull TimeFT

Chertanovo - Fakel

Chertanovo played Fakel at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fakel won 0-3.

Spartak-22 - 1VelesFull TimeFT

Spartak-2 - Veles

Spartak-2 played Veles at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak-2 won 2-1.

YeniseyTorpedoPostponedPst

Yenisey - Torpedo

Yenisey are playing Torpedo at the FNL of Russia on September 19.

Nizhnyi Novgorod3 - 0ShinnikFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Shinnik

Nizhnyi Novgorod played Shinnik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 3-0.

Orenburg0 - 0AkronFull TimeFT

Orenburg - Akron

Orenburg played Akron at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo Br1 - 0TekstilshikFull TimeFT

Dynamo Br - Tekstilshik

Dynamo Br played Tekstilshik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dynamo Br won 1-0.

Irtysh Omsk0 - 2Kr. Sovetov74'

Irtysh Omsk - Kr. Sovetov

Irtysh Omsk are playing Kr. Sovetov at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Kr. Sovetov are winning 0-2.

FC Chayka2 - 0FK Krasnodar-2Half TimeHT

FC Chayka - FK Krasnodar-2

FC Chayka are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and FC Chayka are winning 2-0.

Neftekhimik0 - 0AlaniaHalf TimeHT

Neftekhimik - Alania

Neftekhimik are playing Alania at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Backa Palanka0 - 0NapredakFull TimeFT

Backa Palanka - Napredak

Backa Palanka played Napredak at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Metalac1 - 1Mladost LucaniFull TimeFT

FK Metalac - Mladost Lucani

FK Metalac played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radnicki Nis0 - 0CukarickiFull TimeFT

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis played Cukaricki at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PohronieSered17:00

Pohronie - Sered

Pohronie are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Spartak TrnavaZlate Moravce17:00

Spartak Trnava - Zlate Moravce

Spartak Trnava are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

TrencinNitra17:00

Trencin - Nitra

Trencin are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

RuzomberokZemplin Michalovce18:00

Ruzomberok - Zemplin Michalovce

Ruzomberok are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Bravo0 - 0KoperFull TimeFT

Bravo - Koper

Bravo played Koper at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Maribor0 - 0Celje1'

Maribor - Celje

Maribor are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mirandes1 - 1OviedoFull TimeFT

Mirandes - Oviedo

Mirandes played Oviedo at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AD AlcorconTenerife16:15

AD Alcorcon - Tenerife

AD Alcorcon are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

CastellonMalaga16:15

Castellon - Malaga

Castellon are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Rayo VallecanoSabadell19:00

Rayo Vallecano - Sabadell

Rayo Vallecano are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Jonkoping S.0 - 0Oster28'

Jonkoping S. - Oster

Jonkoping S. are playing Oster at the Superettan of Sweden on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Trelleborg0 - 0Orgryte31'

Trelleborg - Orgryte

Trelleborg are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LuganoLuzern17:00

Lugano - Luzern

Lugano are playing Luzern at the Super League of Switzerland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Young BoysZurich17:00

Young Boys - Zurich

Young Boys are playing Zurich at the Super League of Switzerland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Schaffhausen2 - 0Chiasso45 +1'

Schaffhausen - Chiasso

Schaffhausen are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Schaffhausen are winning 2-0.

Kriens0 - 0Xamax29'

Kriens - Xamax

Kriens are playing Xamax at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AarauWil16:30

Aarau - Wil

Aarau are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Genclerbirligi0 - 0KonyasporFull TimeFT

Genclerbirligi - Konyaspor

Genclerbirligi played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Denizlispor0 - 0TrabzonsporFull TimeFT

Denizlispor - Trabzonspor

Denizlispor played Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AlanyasporKayserispor16:00

Alanyaspor - Kayserispor

Alanyaspor are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BesiktasAntalyaspor16:00

Besiktas - Antalyaspor

Besiktas are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bandirmaspor1 - 0Akhisar Bld genclikFull TimeFT

Bandirmaspor - Akhisar Bld genclik

Bandirmaspor played Akhisar Bld genclik at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bandirmaspor won 1-0.

Tuzlaspor1 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Tuzlaspor - Balikesirspor

Tuzlaspor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tuzlaspor won 1-0.

Altinordu0 - 0Bursaspor1'

Altinordu - Bursaspor

Altinordu are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Oleksandria0 - 2VorsklaFull TimeFT

Oleksandria - Vorskla

Oleksandria played Vorskla at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vorskla won 0-2.

Inhulets1 - 1DesnaFull TimeFT

Inhulets - Desna

Inhulets played Desna at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dynamo K.Lviv16:30

Dynamo K. - Lviv

Dynamo K. are playing Lviv at the Premier League of Ukraine on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Barry Town3 - 1CaernarfonFull TimeFT

Barry Town - Caernarfon

Barry Town played Caernarfon at the Premier League of Wales on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Barry Town won 3-1.

Haverfordwest CountyNewtown16:45

Haverfordwest County - Newtown

Haverfordwest County are playing Newtown at the Premier League of Wales on September 19. The match will kick off 16:45 UTC.

Consadole Sapporo0 - 1Gamba OsakaFull TimeFT

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

Consadole Sapporo played Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Gamba Osaka won 0-1.

Sagan Tosu1 - 3Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos

Sagan Tosu played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-3.

Nagoya Grampus Eight2 - 1Vissel KobeFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe

Nagoya Grampus Eight played Vissel Kobe at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 2-1.

Cerezo Osaka1 - 2Kashima AntlersFull TimeFT

Cerezo Osaka - Kashima Antlers

Cerezo Osaka played Kashima Antlers at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Kashima Antlers won 1-2.

Shonan Bellmare0 - 3Shimizu S-PulseFull TimeFT

Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse

Shonan Bellmare played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Shimizu S-Pulse won 0-3.

Kashiwa Reysol1 - 1Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima

Kashiwa Reysol played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata0 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Albirex Niigata - Tokushima Vortis

Albirex Niigata played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Tokushima Vortis won 0-1.

Ventforet Kofu0 - 0Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC2 - 2V-Varen NagasakiFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - V-Varen Nagasaki

Matsumoto Yamaga FC played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata0 - 2Giravanz KitakyushuFull TimeFT

Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu

Montedio Yamagata played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Giravanz Kitakyushu won 0-2.

FC Ryukyu3 - 2Mito HollyhockFull TimeFT

FC Ryukyu - Mito Hollyhock

FC Ryukyu played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. FC Ryukyu won 3-2.

JEF United Ichihara2 - 1Fagiano OkayamaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Fagiano Okayama

JEF United Ichihara played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 2-1.

Jubilo Iwata2 - 3Tochigi SCFull TimeFT

Jubilo Iwata - Tochigi SC

Jubilo Iwata played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 2-3.

Renofa Yamaguchi2 - 1Tokyo VerdyFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy

Renofa Yamaguchi played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 2-1.

Zweigen Kanazawa1 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka

Zweigen Kanazawa played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Avispa Fukuoka won 1-2.

KaisarKairatCanceledCanc

Kaisar - Kairat

Kaisar are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 19.

Taraz0 - 2ZhetysuFull TimeFT

Taraz - Zhetysu

Taraz played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zhetysu won 0-2.

FC SeoulDaegu FC06:00

FC Seoul - Daegu FC

FC Seoul are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FCSuwon Bluewings06:00

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Incheon UnitedUlsan06:00

Incheon United - Ulsan

Incheon United are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Jeonbuk MotorsBusan I Park06:00

Jeonbuk Motors - Busan I Park

Jeonbuk Motors are playing Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Pohang SteelersSangju Sangmu06:00

Pohang Steelers - Sangju Sangmu

Pohang Steelers are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

SeongnamGwangju Sangmu06:00

Seongnam - Gwangju Sangmu

Seongnam are playing Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Bucheon 19950 - 2Jeju UnitedFull TimeFT

Bucheon 1995 - Jeju United

Bucheon 1995 played Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Jeju United won 0-2.

Daejeon Citizen1 - 2Seoul E-LandFull TimeFT

Daejeon Citizen - Seoul E-Land

Daejeon Citizen played Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Seoul E-Land won 1-2.

Anyang1 - 2Jeonnam DragonsFull TimeFT

Anyang - Jeonnam Dragons

Anyang played Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Jeonnam Dragons won 1-2.

Gyeongnam FC1 - 2Ansan GreenersFull TimeFT

Gyeongnam FC - Ansan Greeners

Gyeongnam FC played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Ansan Greeners won 1-2.

Hougang UnitedAlbirex12:15

Hougang United - Albirex

Hougang United are playing Albirex at the Premier League of Singapore on September 19. The match will kick off 12:15 UTC.

BuxoroLokomotiv Tashkent22:00

Buxoro - Lokomotiv Tashkent

Buxoro are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Navbahor NamanganAndijon FK22:00

Navbahor Namangan - Andijon FK

Navbahor Namangan are playing Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

AtlasPachuca22:00

Atlas - Pachuca

Atlas are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

TigresQueretaro00:00

Tigres - Queretaro

Tigres are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

AmericaGuadalajara02:00

America - Guadalajara

America are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Sporting KCDallas19:30

Sporting KC - Dallas

Sporting KC are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 19:30 UTC.

New England RevolutionNew York City20:30

New England Revolution - New York City

New England Revolution are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Atlanta UnitedInter Miami FC23:00

Atlanta United - Inter Miami FC

Atlanta United are playing Inter Miami FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

New York Red BullsFC Cincinnati23:00

New York Red Bulls - FC Cincinnati

New York Red Bulls are playing FC Cincinnati at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewNashville23:30

Columbus Crew - Nashville

Columbus Crew are playing Nashville at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

D.C. UnitedToronto FC23:30

D.C. United - Toronto FC

D.C. United are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando CityChicago Fire23:30

Orlando City - Chicago Fire

Orlando City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Houston DynamoMinnesota United00:00

Houston Dynamo - Minnesota United

Houston Dynamo are playing Minnesota United at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Salt LakeVancouver Whitecaps01:30

Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps

Real Salt Lake are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 01:30 UTC.

Los Angeles GalaxyColorado Rapids02:30

Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids

Los Angeles Galaxy are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

San Jose EarthquakesPortland Timbers02:30

San Jose Earthquakes - Portland Timbers

San Jose Earthquakes are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

FortalezaInternacional22:00

Fortaleza - Internacional

Fortaleza are playing Internacional at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

RB BragantinoCeara22:00

RB Bragantino - Ceara

RB Bragantino are playing Ceara at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOAtletico-MG00:00

Atletico GO - Atletico-MG

Atletico GO are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

America MGFigueirense19:30

America MG - Figueirense

America MG are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on September 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Ponte PretaOperario PR22:00

Ponte Preta - Operario PR

Ponte Preta are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

CSACruzeiro00:00

CSA - Cruzeiro

CSA are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

CuiabaOeste00:00

Cuiaba - Oeste

Cuiaba are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

PatriotasEnvigado FC19:00

Patriotas - Envigado FC

Patriotas are playing Envigado FC at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportes PereiraSanta Fe Bogota21:00

Deportes Pereira - Santa Fe Bogota

Deportes Pereira are playing Santa Fe Bogota at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Alianza PetroleraIndep. Medellin23:05

Alianza Petrolera - Indep. Medellin

Alianza Petrolera are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 23:05 UTC.

MillonariosOnce Caldas01:10

Millonarios - Once Caldas

Millonarios are playing Once Caldas at the Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 01:10 UTC.

OrenseAucas20:30

Orense - Aucas

Orense are playing Aucas at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

EmelecLDU-Quito23:00

Emelec - LDU-Quito

Emelec are playing LDU-Quito at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Sportivo San LorenzoGenerali Diaz21:00

Sportivo San Lorenzo - Generali Diaz

Sportivo San Lorenzo are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on September 19. The match will kick off 21:00 UTC.

OlimpiaSportivo Luqueno23:30

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Dep. MunicipalCarlos Manucci16:00

Dep. Municipal - Carlos Manucci

Dep. Municipal are playing Carlos Manucci at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sport HuancayoAlianza Lima18:15

Sport Huancayo - Alianza Lima

Sport Huancayo are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 18:15 UTC.

Real GarcilasoCienciano20:30

Real Garcilaso - Cienciano

Real Garcilaso are playing Cienciano at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Sporting CristalAlianza Universidad23:00

Sporting Cristal - Alianza Universidad

Sporting Cristal are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Plaza ColoniaPenarol18:00

Plaza Colonia - Penarol

Plaza Colonia are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Cerro LargoFenix20:30

Cerro Largo - Fenix

Cerro Largo are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Defensor SportingDep. Maldonado22:45

Defensor Sporting - Dep. Maldonado

Defensor Sporting are playing Dep. Maldonado at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 22:45 UTC.

Ried-21 - 1GurtenFull TimeFT

Ried-2 - Gurten

Ried-2 played Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stadl-PauraSturm-216:00

Stadl-Paura - Sturm-2

Stadl-Paura are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

St. AnnaBad Gleichenberg17:00

St. Anna - Bad Gleichenberg

St. Anna are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bischofshofen1 - 1St. JohannFull TimeFT

Bischofshofen - St. Johann

Bischofshofen played St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GrodigAustria SalzburgPostponedPst

Grodig - Austria Salzburg

Grodig are playing Austria Salzburg at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Pinzgau SaalfeldenWals-GrunauPostponedPst

Pinzgau Saalfelden - Wals-Grunau

Pinzgau Saalfelden are playing Wals-Grunau at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Salzburger AKKuchl15:00

Salzburger AK - Kuchl

Salzburger AK are playing Kuchl at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SeekirchenAnif-Salzburg-215:00

Seekirchen - Anif-Salzburg-2

Seekirchen are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Leobendorf3 - 2Mannsdorf74'

Leobendorf - Mannsdorf

Leobendorf are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Leobendorf are winning 3-2.

StripfingBruck-Leitha14:30

Stripfing - Bruck-Leitha

Stripfing are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Innsbruck-26 - 1Tirol-2Full TimeFT

Innsbruck-2 - Tirol-2

Innsbruck-2 played Tirol-2 at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Innsbruck-2 won 6-1.

KufsteinWorglPostponedPst

Kufstein - Worgl

Kufstein are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19.

Dornbirner SVLauterachPostponedPst

Dornbirner SV - Lauterach

Dornbirner SV are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

RotenbergWolfurtPostponedPst

Rotenberg - Wolfurt

Rotenberg are playing Wolfurt at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

HohenemsRW Rankweil18:00

Hohenems - RW Rankweil

Hohenems are playing RW Rankweil at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gabala0 - 0KeslaFull TimeFT

Gabala - Kesla

Gabala played Kesla at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sumgayit2 - 1Sabail45 +2'

Sumgayit - Sabail

Sumgayit are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the first half and Sumgayit are winning 2-1.

Khimik Svetlogorsk1 - 2VolnaFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Volna

Khimik Svetlogorsk played Volna at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Volna won 1-2.

Granit1 - 1OrshaFull TimeFT

Granit - Orsha

Granit played Orsha at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Smorgon0 - 2SlonimFull TimeFT

Smorgon - Slonim

Smorgon played Slonim at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Slonim won 0-2.

Gomel1 - 0SputnikHalf TimeHT

Gomel - Sputnik

Gomel are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Gomel are winning 1-0.

Slutsk-21 - 3BATE-2Full TimeFT

Slutsk-2 - BATE-2

Slutsk-2 played BATE-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. BATE-2 won 1-3.

Slavia-Mozyr-21 - 1Shakhtyor Soligorsk-2Full TimeFT

Slavia-Mozyr-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Slavia-Mozyr-2 played Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Isloch-22 - 3Dinamo Minsk-2Full TimeFT

Isloch-2 - Dinamo Minsk-2

Isloch-2 played Dinamo Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Minsk-2 won 2-3.

Kronon4 - 2ChaikaFull TimeFT

Kronon - Chaika

Kronon played Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kronon won 4-2.

Meliorator0 - 3OstrovetsFull TimeFT

Meliorator - Ostrovets

Meliorator played Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ostrovets won 0-3.

Ivatsevichi0 - 2MolodechnoFull TimeFT

Ivatsevichi - Molodechno

Ivatsevichi played Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Molodechno won 0-2.

Pershi Region1 - 7BaranovichiFull TimeFT

Pershi Region - Baranovichi

Pershi Region played Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Baranovichi won 1-7.

Dynamo-Brest-1960Stanles14:30

Dynamo-Brest-1960 - Stanles

Dynamo-Brest-1960 are playing Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Osipovichi3 - 0ZhlobinFull TimeFT

Osipovichi - Zhlobin

Osipovichi played Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Osipovichi won 3-0.

Viktoriya Maryina Horka6 - 0PolotskFull TimeFT

Viktoriya Maryina Horka - Polotsk

Viktoriya Maryina Horka played Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Viktoriya Maryina Horka won 6-0.

SMIavtotrans4 - 2BumpromFull TimeFT

SMIavtotrans - Bumprom

SMIavtotrans played Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. SMIavtotrans won 4-2.

MeuxUS Givry18:00

Meux - US Givry

Meux are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

GullegemOudenaarde17:30

Gullegem - Oudenaarde

Gullegem are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Mladost Doboj1 - 1Velez M.75'

Mladost Doboj - Velez M.

Mladost Doboj are playing Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Radnik1 - 0Olimpik Sarajevo2'

Radnik - Olimpik Sarajevo

Radnik are playing Olimpik Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Radnik are winning 1-0.

ZeljeznicarKrupa na Vrbasu18:00

Zeljeznicar - Krupa na Vrbasu

Zeljeznicar are playing Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Buducnost Banovici1 - 0GabelaFull TimeFT

Buducnost Banovici - Gabela

Buducnost Banovici played Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Buducnost Banovici won 1-0.

CapljinaGorazde13:30

Capljina - Gorazde

Capljina are playing Gorazde at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Igman KonjicPosusje13:30

Igman Konjic - Posusje

Igman Konjic are playing Posusje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Rudar KakanjOrasje13:30

Rudar Kakanj - Orasje

Rudar Kakanj are playing Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Slaven Zivince0 - 1Zvijezda GradaracFull TimeFT

Slaven Zivince - Zvijezda Gradarac

Slaven Zivince played Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Zvijezda Gradarac won 0-1.

TravnikJedinstvo Bihac13:30

Travnik - Jedinstvo Bihac

Travnik are playing Jedinstvo Bihac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Drina ZvornikZeljeznicar Banja Luka14:00

Drina Zvornik - Zeljeznicar Banja Luka

Drina Zvornik are playing Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

FK ZvijezdaSlavija14:00

FK Zvijezda - Slavija

FK Zvijezda are playing Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Jedinstvo Brcko2 - 2Kozara GradiskaFull TimeFT

Jedinstvo Brcko - Kozara Gradiska

Jedinstvo Brcko played Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kozarska DubicaSloga Doboj14:00

Kozarska Dubica - Sloga Doboj

Kozarska Dubica are playing Sloga Doboj at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Leotar0 - 0Rudar PrijedorFull TimeFT

Leotar - Rudar Prijedor

Leotar played Rudar Prijedor at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ljubic PrnjavorPodrinje Janja14:00

Ljubic Prnjavor - Podrinje Janja

Ljubic Prnjavor are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Modrica4 - 1Sutjeska FocaFull TimeFT

Modrica - Sutjeska Foca

Modrica played Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Modrica won 4-1.

Tekstilac DerventaSloboda Novi Grad14:00

Tekstilac Derventa - Sloboda Novi Grad

Tekstilac Derventa are playing Sloboda Novi Grad at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv Sofia2 - 0LovechFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Lovech

Lokomotiv Sofia played Lovech at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 13:15 UTC. Lokomotiv Sofia won 2-0.

Neftochimic0 - 4Kariana ErdenFull TimeFT

Neftochimic - Kariana Erden

Neftochimic played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kariana Erden won 0-4.

Sportist Svoge1 - 1Vitosha BistritsaFull TimeFT

Sportist Svoge - Vitosha Bistritsa

Sportist Svoge played Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yantra 20190 - 2Septemvri SofiaFull TimeFT

Yantra 2019 - Septemvri Sofia

Yantra 2019 played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Septemvri Sofia won 0-2.

Septemvri SimitliHebar 191816:00

Septemvri Simitli - Hebar 1918

Septemvri Simitli are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Cibalia2 - 1Dinamo Zagreb-273'

Cibalia - Dinamo Zagreb-2

Cibalia are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Cibalia are winning 2-1.

Dubrava ZagrebOpatija14:30

Dubrava Zagreb - Opatija

Dubrava Zagreb are playing Opatija at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Hrvatski Dragovoljac3 - 2Inter-Zapresic79'

Hrvatski Dragovoljac - Inter-Zapresic

Hrvatski Dragovoljac are playing Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Hrvatski Dragovoljac are winning 3-2.

Junak1 - 2Dugopolje75'

Junak - Dugopolje

Junak are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Dugopolje are winning 1-2.

Rudes0 - 1Bijelo Brdo75'

Rudes - Bijelo Brdo

Rudes are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Bijelo Brdo are winning 0-1.

SolinHajduk-2PostponedPst

Solin - Hajduk-2

Solin are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19.

Ahironas1 - 1Ayia NapaFull TimeFT

Ahironas - Ayia Napa

Ahironas played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alki Oroklini1 - 0Asil LyssiFull TimeFT

Alki Oroklini - Asil Lyssi

Alki Oroklini played Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Alki Oroklini won 1-0.

Kouris Erimi1 - 1AE ZakakiouFull TimeFT

Kouris Erimi - AE Zakakiou

Kouris Erimi played AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Omonia Aradippou2 - 1Digenis MorphouFull TimeFT

Omonia Aradippou - Digenis Morphou

Omonia Aradippou played Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Omonia Aradippou won 2-1.

Othellos3 - 0AkritasFull TimeFT

Othellos - Akritas

Othellos played Akritas at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Othellos won 3-0.

THOI Lakatamia0 - 1PAEEKFull TimeFT

THOI Lakatamia - PAEEK

THOI Lakatamia played PAEEK at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. PAEEK won 0-1.

Xylotympou0 - 2OnisillosFull TimeFT

Xylotympou - Onisillos

Xylotympou played Onisillos at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Onisillos won 0-2.

Hradec Kralove U-191 - 2Pardubice U-19Full TimeFT

Hradec Kralove U-19 - Pardubice U-19

Hradec Kralove U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Pardubice U-19 won 1-2.

Karvina U-191 - 1Plzen U-19Full TimeFT

Karvina U-19 - Plzen U-19

Karvina U-19 played Plzen U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olomouc U-19Slovacko U-19PostponedPst

Olomouc U-19 - Slovacko U-19

Olomouc U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Zlin U-197 - 0Meteor Praha U-19Full TimeFT

Zlin U-19 - Meteor Praha U-19

Zlin U-19 played Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zlin U-19 won 7-0.

Budejovice U-19Boleslav U-19PostponedPst

Budejovice U-19 - Boleslav U-19

Budejovice U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Ostrava U-19Slavia Praha U-19PostponedPst

Ostrava U-19 - Slavia Praha U-19

Ostrava U-19 are playing Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Vyskov2 - 0FC Velke MeziriciFull TimeFT

Vyskov - FC Velke Mezirici

Vyskov played FC Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Vyskov won 2-0.

Dolni Benesov1 - 3HanackaFull TimeFT

Dolni Benesov - Hanacka

Dolni Benesov played Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Hanacka won 1-3.

Rosice0 - 0Odra PetrkoviceFull TimeFT

Rosice - Odra Petrkovice

Rosice played Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Uhersky Brod2 - 2Frydek MistekFull TimeFT

Uhersky Brod - Frydek Mistek

Uhersky Brod played Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vrchovina3 - 3Olomouc-2Full TimeFT

Vrchovina - Olomouc-2

Vrchovina played Olomouc-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Benesov2 - 5Slavia Praha-2Full TimeFT

Benesov - Slavia Praha-2

Benesov played Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Slavia Praha-2 won 2-5.

Loko Vltavin0 - 2Plzen-2Full TimeFT

Loko Vltavin - Plzen-2

Loko Vltavin played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Plzen-2 won 0-2.

Motorlet Praha2 - 0Sokol HostounFull TimeFT

Motorlet Praha - Sokol Hostoun

Motorlet Praha played Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Motorlet Praha won 2-0.

SokolovPisekPostponedPst

Sokolov - Pisek

Sokolov are playing Pisek at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19.

Domazlice4 - 2Admira PrahaFull TimeFT

Domazlice - Admira Praha

Domazlice played Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Domazlice won 4-2.

Petrin PlzenSokol Lom08:15

Petrin Plzen - Sokol Lom

Petrin Plzen are playing Sokol Lom at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 08:15 UTC.

Marianske LazneBudejovice-208:30

Marianske Lazne - Budejovice-2

Marianske Lazne are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 08:30 UTC.

Cesky Lev2 - 0KlatovyFull TimeFT

Cesky Lev - Klatovy

Cesky Lev played Klatovy at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cesky Lev won 2-0.

Doubravka5 - 2Tatran SedlcanyFull TimeFT

Doubravka - Tatran Sedlcany

Doubravka played Tatran Sedlcany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Doubravka won 5-2.

Rokycany3 - 0Slavoj MytoFull TimeFT

Rokycany - Slavoj Myto

Rokycany played Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rokycany won 3-0.

Spartak Sobeslav4 - 1Otava KatoviceFull TimeFT

Spartak Sobeslav - Otava Katovice

Spartak Sobeslav played Otava Katovice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Spartak Sobeslav won 4-1.

Hvezda ChebJindrichuv Hradec15:00

Hvezda Cheb - Jindrichuv Hradec

Hvezda Cheb are playing Jindrichuv Hradec at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Kladno2 - 2Ceska LipaFull TimeFT

Kladno - Ceska Lipa

Kladno played Ceska Lipa at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tatran Rakovnik1 - 2Aritma PrahaFull TimeFT

Tatran Rakovnik - Aritma Praha

Tatran Rakovnik played Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Aritma Praha won 1-2.

Banik SousBrandys nad Labem14:00

Banik Sous - Brandys nad Labem

Banik Sous are playing Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Cesky BrodNeratovice Byskovice14:00

Cesky Brod - Neratovice Byskovice

Cesky Brod are playing Neratovice Byskovice at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Dobris1 - 3ChomutovFull TimeFT

Dobris - Chomutov

Dobris played Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chomutov won 1-3.

OstrovOlympie Brezova14:00

Ostrov - Olympie Brezova

Ostrov are playing Olympie Brezova at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Kutna Hora2 - 1Polaban NymburkFull TimeFT

Kutna Hora - Polaban Nymburk

Kutna Hora played Polaban Nymburk at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kutna Hora won 2-1.

Sokol Libis2 - 4KolinFull TimeFT

Sokol Libis - Kolin

Sokol Libis played Kolin at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kolin won 2-4.

Kosmonosy5 - 2CaslavFull TimeFT

Kosmonosy - Caslav

Kosmonosy played Caslav at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kosmonosy won 5-2.

Horky nad Jizerou1 - 2HlinskoFull TimeFT

Horky nad Jizerou - Hlinsko

Horky nad Jizerou played Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hlinsko won 1-2.

Nachod Destne5 - 1LetohradFull TimeFT

Nachod Destne - Letohrad

Nachod Destne played Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Nachod Destne won 5-1.

Vysoke MytoBenatky nad Jizerou14:00

Vysoke Myto - Benatky nad Jizerou

Vysoke Myto are playing Benatky nad Jizerou at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Breclav1 - 0Slavoj PolnaFull TimeFT

Breclav - Slavoj Polna

Breclav played Slavoj Polna at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Breclav won 1-0.

Bystrice nad Pernstejnem0 - 0Havlickuv BrodFull TimeFT

Bystrice nad Pernstejnem - Havlickuv Brod

Bystrice nad Pernstejnem played Havlickuv Brod at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hodonin1 - 3Zbrojovka Brno-2Full TimeFT

Hodonin - Zbrojovka Brno-2

Hodonin played Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Zbrojovka Brno-2 won 1-3.

Start Brno3 - 3Velka BitesFull TimeFT

Start Brno - Velka Bites

Start Brno played Velka Bites at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bzenec1 - 0BrumovFull TimeFT

Bzenec - Brumov

Bzenec played Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bzenec won 1-0.

Hfk Olomouc1 - 4HraniceFull TimeFT

Hfk Olomouc - Hranice

Hfk Olomouc played Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hranice won 1-4.

Skastice3 - 2SumperkFull TimeFT

Skastice - Sumperk

Skastice played Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Skastice won 3-2.

Valasske Mezirici4 - 1StraniFull TimeFT

Valasske Mezirici - Strani

Valasske Mezirici played Strani at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Valasske Mezirici won 4-1.

Viktorie Prerov4 - 1Nove SadyFull TimeFT

Viktorie Prerov - Nove Sady

Viktorie Prerov played Nove Sady at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Viktorie Prerov won 4-1.

Novy Jicin1 - 0Bospor BohuminFull TimeFT

Novy Jicin - Bospor Bohumin

Novy Jicin played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Novy Jicin won 1-0.

Detmarovice3 - 2Jiskra RymarovFull TimeFT

Detmarovice - Jiskra Rymarov

Detmarovice played Jiskra Rymarov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Detmarovice won 3-2.

Hermanice Slezska2 - 5Karvina-2Full TimeFT

Hermanice Slezska - Karvina-2

Hermanice Slezska played Karvina-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Karvina-2 won 2-5.

Vitkovice1 - 3FrydlantFull TimeFT

Vitkovice - Frydlant

Vitkovice played Frydlant at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Frydlant won 1-3.

Slovan Velvary1 - 1Teplice-2Penalties11M

Slovan Velvary - Teplice-2

Slovan Velvary are playing Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. The winner will be decided in a penalty shootout. and the score is 1 - 1.

Usti nad Orlici1 - 0PrepereFull TimeFT

Usti nad Orlici - Prepere

Usti nad Orlici played Prepere at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Usti nad Orlici won 1-0.

Kolding2 - 4KogeFull TimeFT

Kolding - Koge

Kolding played Koge at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Koge won 2-4.

Silkeborg3 - 1EsbjergFull TimeFT

Silkeborg - Esbjerg

Silkeborg played Esbjerg at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Silkeborg won 3-1.

Viborg3 - 1Skive IKFull TimeFT

Viborg - Skive IK

Viborg played Skive IK at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Viborg won 3-1.

Aarhus Fremad1 - 1VSK ArhusFull TimeFT

Aarhus Fremad - VSK Arhus

Aarhus Fremad played VSK Arhus at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brabrand0 - 2MiddelfartFull TimeFT

Brabrand - Middelfart

Brabrand played Middelfart at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Middelfart won 0-2.

Jammerbugt4 - 1DalumFull TimeFT

Jammerbugt - Dalum

Jammerbugt played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 4-1.

Frem3 - 1HolstebroFull TimeFT

Frem - Holstebro

Frem played Holstebro at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frem won 3-1.

KFUM Roskilde0 - 4AB CopenhagenFull TimeFT

KFUM Roskilde - AB Copenhagen

KFUM Roskilde played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. AB Copenhagen won 0-4.

AB Tarnby1 - 3NykobingFull TimeFT

AB Tarnby - Nykobing

AB Tarnby played Nykobing at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nykobing won 1-3.

Bronshoj1 - 3Frederiksberg A. 2000Full TimeFT

Bronshoj - Frederiksberg A. 2000

Bronshoj played Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frederiksberg A. 2000 won 1-3.

Skovshoved2 - 2Vanlose IFFull TimeFT

Skovshoved - Vanlose IF

Skovshoved played Vanlose IF at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fremad ValbyAvedore10:00

Fremad Valby - Avedore

Fremad Valby are playing Avedore at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

BK UnionFrederikssund12:00

BK Union - Frederikssund

BK Union are playing Frederikssund at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Husum1 - 1TarnbyFull TimeFT

Husum - Tarnby

Husum played Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

IshojKFUMs BK12:00

Ishoj - KFUMs BK

Ishoj are playing KFUMs BK at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Koge NordBSF12:00

Koge Nord - BSF

Koge Nord are playing BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

B 1908Allerod10:00

B 1908 - Allerod

B 1908 are playing Allerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

GVI4 - 1LSFFull TimeFT

GVI - LSF

GVI played LSF at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. GVI won 4-1.

TaastrupSkjold Birkerod12:00

Taastrup - Skjold Birkerod

Taastrup are playing Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Vordingborg0 - 2GreveFull TimeFT

Vordingborg - Greve

Vordingborg played Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Greve won 0-2.

OKSViby11:00

OKS - Viby

OKS are playing Viby at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarup-Paarup IFRingkobing11:00

Tarup-Paarup IF - Ringkobing

Tarup-Paarup IF are playing Ringkobing at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

HedenstedOdder11:30

Hedensted - Odder

Hedensted are playing Odder at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:30 UTC.

VardeKolding B13:00

Varde - Kolding B

Varde are playing Kolding B at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Horsens-22 - 3MarienlystFull TimeFT

Horsens-2 - Marienlyst

Horsens-2 played Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Marienlyst won 2-3.

Vejgaard3 - 1Aarhus Fremad-2Full TimeFT

Vejgaard - Aarhus Fremad-2

Vejgaard played Aarhus Fremad-2 at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vejgaard won 3-1.

Herning FremadVRI12:00

Herning Fremad - VRI

Herning Fremad are playing VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

TjorringSaeby IF Skjold13:00

Tjorring - Saeby IF Skjold

Tjorring are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KjellerupNorresundby13:30

Kjellerup - Norresundby

Kjellerup are playing Norresundby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Beaconsfield Town1 - 2Poole TownFull TimeFT

Beaconsfield Town - Poole Town

Beaconsfield Town played Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Poole Town won 1-2.

Chesham United0 - 0Gosport BoroughFull TimeFT

Chesham United - Gosport Borough

Chesham United played Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dorchester Town1 - 3Weston-super-MareFull TimeFT

Dorchester Town - Weston-super-Mare

Dorchester Town played Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Weston-super-Mare won 1-3.

Farnborough1 - 3Swindon SupermarineFull TimeFT

Farnborough - Swindon Supermarine

Farnborough played Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Swindon Supermarine won 1-3.

Hayes and Yeading1 - 1Taunton TownFull TimeFT

Hayes and Yeading - Taunton Town

Hayes and Yeading played Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Metropolitan Police1 - 1Yate TownFull TimeFT

Metropolitan Police - Yate Town

Metropolitan Police played Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salisbury2 - 2HendonFull TimeFT

Salisbury - Hendon

Salisbury played Hendon at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tiverton Town5 - 0Wimborne TownFull TimeFT

Tiverton Town - Wimborne Town

Tiverton Town played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Tiverton Town won 5-0.

Truro City1 - 0Harrow BoroughFull TimeFT

Truro City - Harrow Borough

Truro City played Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Truro City won 1-0.

Walton Casuals1 - 1Hartley WintneyFull TimeFT

Walton Casuals - Hartley Wintney

Walton Casuals played Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bishops Stortford2 - 2Bognor Regis TownFull TimeFT

Bishops Stortford - Bognor Regis Town

Bishops Stortford played Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Brightlingsea Regent1 - 2MargateFull TimeFT

Brightlingsea Regent - Margate

Brightlingsea Regent played Margate at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Margate won 1-2.

Carshalton Athletic3 - 0Potters Bar TownFull TimeFT

Carshalton Athletic - Potters Bar Town

Carshalton Athletic played Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 3-0.

Cheshunt1 - 0East ThurrockFull TimeFT

Cheshunt - East Thurrock

Cheshunt played East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cheshunt won 1-0.

Corinthian-Casuals1 - 2Haringey BoroughFull TimeFT

Corinthian-Casuals - Haringey Borough

Corinthian-Casuals played Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Haringey Borough won 1-2.

Cray Wanderers5 - 1KingstonianFull TimeFT

Cray Wanderers - Kingstonian

Cray Wanderers played Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cray Wanderers won 5-1.

Enfield Town4 - 1LewesFull TimeFT

Enfield Town - Lewes

Enfield Town played Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Enfield Town won 4-1.

Folkestone Invicta1 - 2WorthingFull TimeFT

Folkestone Invicta - Worthing

Folkestone Invicta played Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Worthing won 1-2.

Hornchurch2 - 1MersthamFull TimeFT

Hornchurch - Merstham

Hornchurch played Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hornchurch won 2-1.

Leatherhead1 - 1HorshamFull TimeFT

Leatherhead - Horsham

Leatherhead played Horsham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atherton Collieries0 - 2Scarborough AthleticFull TimeFT

Atherton Collieries - Scarborough Athletic

Atherton Collieries played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Scarborough Athletic won 0-2.

Bamber Bridge1 - 0Matlock TownFull TimeFT

Bamber Bridge - Matlock Town

Bamber Bridge played Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bamber Bridge won 1-0.

Basford United0 - 2Warrington TownFull TimeFT

Basford United - Warrington Town

Basford United played Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Warrington Town won 0-2.

Buxton4 - 2Radcliffe BoroFull TimeFT

Buxton - Radcliffe Boro

Buxton played Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Buxton won 4-2.

FC United of Manchester1 - 1NantwichFull TimeFT

FC United of Manchester - Nantwich

FC United of Manchester played Nantwich at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gainsborough2 - 0HydeFull TimeFT

Gainsborough - Hyde

Gainsborough played Hyde at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gainsborough won 2-0.

Morpeth Town1 - 1Grantham TownFull TimeFT

Morpeth Town - Grantham Town

Morpeth Town played Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

South Shields3 - 0Mickleover SportsFull TimeFT

South Shields - Mickleover Sports

South Shields played Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. South Shields won 3-0.

Stafford Rangers0 - 1Ashton UnitedFull TimeFT

Stafford Rangers - Ashton United

Stafford Rangers played Ashton United at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ashton United won 0-1.

Stalybridge1 - 1LancasterFull TimeFT

Stalybridge - Lancaster

Stalybridge played Lancaster at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Witton Albion0 - 2Whitby TownFull TimeFT

Witton Albion - Whitby Town

Witton Albion played Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Whitby Town won 0-2.

Barwell1 - 2Lowestoft TownFull TimeFT

Barwell - Lowestoft Town

Barwell played Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lowestoft Town won 1-2.

Bromsgrove1 - 1Coalville TownFull TimeFT

Bromsgrove - Coalville Town

Bromsgrove played Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hednesford Town1 - 4StourbridgeFull TimeFT

Hednesford Town - Stourbridge

Hednesford Town played Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stourbridge won 1-4.

Hitchin Town5 - 1AlvechurchFull TimeFT

Hitchin Town - Alvechurch

Hitchin Town played Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hitchin Town won 5-1.

Leiston0 - 1Rushall OlympicFull TimeFT

Leiston - Rushall Olympic

Leiston played Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rushall Olympic won 0-1.

Nuneaton1 - 1Rushden-Diamonds85'

Nuneaton - Rushden-Diamonds

Nuneaton are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Peterborough Sports1 - 1TamworthFull TimeFT

Peterborough Sports - Tamworth

Peterborough Sports played Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Redditch United1 - 1Needham MarketFull TimeFT

Redditch United - Needham Market

Redditch United played Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Royston Town2 - 2Banbury UnitedFull TimeFT

Royston Town - Banbury United

Royston Town played Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

St Ives Town1 - 0Biggleswade TownFull TimeFT

St Ives Town - Biggleswade Town

St Ives Town played Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. St Ives Town won 1-0.

Stratford Town2 - 1Kings LangleyFull TimeFT

Stratford Town - Kings Langley

Stratford Town played Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stratford Town won 2-1.

Chelsea U-184 - 1West Ham U-18Full TimeFT

Chelsea U-18 - West Ham U-18

Chelsea U-18 played West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Chelsea U-18 won 4-1.

Manchester Utd U-182 - 1Blackburn U-18Full TimeFT

Manchester Utd U-18 - Blackburn U-18

Manchester Utd U-18 played Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:45 UTC. Manchester Utd U-18 won 2-1.

Liverpool U-185 - 0Stoke City U-18Full TimeFT

Liverpool U-18 - Stoke City U-18

Liverpool U-18 played Stoke City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Liverpool U-18 won 5-0.

Southampton U-181 - 2Crystal Palace U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Crystal Palace U-18

Southampton U-18 played Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Crystal Palace U-18 won 1-2.

Tottenham U-182 - 0Arsenal U-18Full TimeFT

Tottenham U-18 - Arsenal U-18

Tottenham U-18 played Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tottenham U-18 won 2-0.

Burnley U-181 - 2Wolves U-18Full TimeFT

Burnley U-18 - Wolves U-18

Burnley U-18 played Wolves U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wolves U-18 won 1-2.

Reading U-18West Brom U-1811:00

Reading U-18 - West Brom U-18

Reading U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

West Brom U-183 - 3Reading U-18Full TimeFT

West Brom U-18 - Reading U-18

West Brom U-18 played Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Middlesbrough U-182 - 3Derby County U-18Full TimeFT

Middlesbrough U-18 - Derby County U-18

Middlesbrough U-18 played Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Derby County U-18 won 2-3.

Norwich U-180 - 1Aston Villa U-18Full TimeFT

Norwich U-18 - Aston Villa U-18

Norwich U-18 played Aston Villa U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aston Villa U-18 won 0-1.

Manchester City U-182 - 2Everton U-18Full TimeFT

Manchester City U-18 - Everton U-18

Manchester City U-18 played Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Newcastle U-182 - 2Leeds U-18Full TimeFT

Newcastle U-18 - Leeds U-18

Newcastle U-18 played Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Germany W3 - 0Ireland WFull TimeFT

Germany W - Ireland W

Germany W played Ireland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Germany W won 3-0.

Moldova WSpain W17:00

Moldova W - Spain W

Moldova W are playing Spain W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

TB0 - 0KI KlaksvikFull TimeFT

TB - KI Klaksvik

TB played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NSI RunavikStreymur18:00

NSI Runavik - Streymur

NSI Runavik are playing Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Kiffen0 - 1EPSFull TimeFT

Kiffen - EPS

Kiffen played EPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. EPS won 0-1.

PK-353 - 1JaPSFull TimeFT

PK-35 - JaPS

PK-35 played JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 won 3-1.

NJS0 - 2PKKUFull TimeFT

NJS - PKKU

NJS played PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. PKKU won 0-2.

VIFK0 - 2KiistoFull TimeFT

VIFK - Kiisto

VIFK played Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kiisto won 0-2.

GBK1 - 1JBKFull TimeFT

GBK - JBK

GBK played JBK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lorient-20 - 1St PryveHalf TimeHT

Lorient-2 - St Pryve

Lorient-2 are playing St Pryve at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and St Pryve are winning 0-1.

Versailles0 - 0Fleury-MerogisHalf TimeHT

Versailles - Fleury-Merogis

Versailles are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

BloisChartres16:00

Blois - Chartres

Blois are playing Chartres at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ChateaubriantPoissy16:00

Chateaubriant - Poissy

Chateaubriant are playing Poissy at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

GranvilleCaen-216:00

Granville - Caen-2

Granville are playing Caen-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

RouenSaint-Malo16:00

Rouen - Saint-Malo

Rouen are playing Saint-Malo at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte GenevieveGuingamp-216:00

Sainte Genevieve - Guingamp-2

Sainte Genevieve are playing Guingamp-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VannesPlabennec16:30

Vannes - Plabennec

Vannes are playing Plabennec at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Belfort2 - 0St. Maur LusiFull TimeFT

Belfort - St. Maur Lusi

Belfort played St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Belfort won 2-0.

HaguenauBobigny14:00

Haguenau - Bobigny

Haguenau are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gazelec Ajaccio2 - 0SchiltigheimHalf TimeHT

Gazelec Ajaccio - Schiltigheim

Gazelec Ajaccio are playing Schiltigheim at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Gazelec Ajaccio are winning 2-0.

LEntente SSGMetz-215:00

LEntente SSG - Metz-2

LEntente SSG are playing Metz-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BeauvaisGobelins16:00

Beauvais - Gobelins

Beauvais are playing Gobelins at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

EpinalSaint Quentin16:00

Epinal - Saint Quentin

Epinal are playing Saint Quentin at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Lens-20 - 0Auxerre-21'

Lens-2 - Auxerre-2

Lens-2 are playing Auxerre-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Reims-2Sedan16:00

Reims-2 - Sedan

Reims-2 are playing Sedan at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Andrezieux BoutheonMonts Or Azergues16:00

Andrezieux Boutheon - Monts Or Azergues

Andrezieux Boutheon are playing Monts Or Azergues at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

AubagneHyeresPostponedPst

Aubagne - Hyeres

Aubagne are playing Hyeres at the National 2, Group C of France on September 19.

GrasseJura Sud16:00

Grasse - Jura Sud

Grasse are playing Jura Sud at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

HyeresAubagne16:00

Hyeres - Aubagne

Hyeres are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

LouhansLyon-216:00

Louhans - Lyon-2

Louhans are playing Lyon-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Marignane Gignac0 - 0Marseille-22'

Marignane Gignac - Marseille-2

Marignane Gignac are playing Marseille-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Monaco-20 - 0Martigues1'

Monaco-2 - Martigues

Monaco-2 are playing Martigues at the National 2, Group C of France on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ToulonSaint-Priest16:00

Toulon - Saint-Priest

Toulon are playing Saint-Priest at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VallieresFrejus16:00

Vallieres - Frejus

Vallieres are playing Frejus at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Puy AuvergneNantes-2PostponedPst

Le Puy Auvergne - Nantes-2

Le Puy Auvergne are playing Nantes-2 at the National 2, Group D of France on September 19.

BeziersAngouleme16:00

Beziers - Angouleme

Beziers are playing Angouleme at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Les HerbiersAngers-216:00

Les Herbiers - Angers-2

Les Herbiers are playing Angers-2 at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

TrelissacColomiers16:00

Trelissac - Colomiers

Trelissac are playing Colomiers at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ChamalieresBergerac16:30

Chamalieres - Bergerac

Chamalieres are playing Bergerac at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

MoulinsStade Montois16:30

Moulins - Stade Montois

Moulins are playing Stade Montois at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Bourges 18Romorantin17:00

Bourges 18 - Romorantin

Bourges 18 are playing Romorantin at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

CanetBourges17:00

Canet - Bourges

Canet are playing Bourges at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Orleans U-191 - 0Lille U-1986'

Orleans U-19 - Lille U-19

Orleans U-19 are playing Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Orleans U-19 are winning 1-0.

Drancy U-19Amiens U-1916:00

Drancy U-19 - Amiens U-19

Drancy U-19 are playing Amiens U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Paris U-191 - 0Troyes U-19Full TimeFT

Paris U-19 - Troyes U-19

Paris U-19 played Troyes U-19 at the National U-19, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Paris U-19 won 1-0.

Stade Rennes U-19Brest U-1913:00

Stade Rennes U-19 - Brest U-19

Stade Rennes U-19 are playing Brest U-19 at the National U-19, Group C of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Nimes U-19Saint-Etienne U-1913:00

Nimes U-19 - Saint-Etienne U-19

Nimes U-19 are playing Saint-Etienne U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Pieve di Lota U-19Nice U-1913:00

Pieve di Lota U-19 - Nice U-19

Pieve di Lota U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Gagra1 - 0Dinamo BatumiFull TimeFT

Gagra - Dinamo Batumi

Gagra played Dinamo Batumi at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Gagra won 1-0.

Spaeri0 - 0Dila GoriHalf TimeHT

Spaeri - Dila Gori

Spaeri are playing Dila Gori at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Hamburger-22 - 2Teutonia HamburgFull TimeFT

Hamburger-2 - Teutonia Hamburg

Hamburger-2 played Teutonia Hamburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hannover-20 - 1Borussia HildesheimFull TimeFT

Hannover-2 - Borussia Hildesheim

Hannover-2 played Borussia Hildesheim at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Borussia Hildesheim won 0-1.

Jeddeloh0 - 1OberneulandFull TimeFT

Jeddeloh - Oberneuland

Jeddeloh played Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oberneuland won 0-1.

Phonix Lubeck0 - 1Eintracht NorderstedtHalf TimeHT

Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt

Phonix Lubeck are playing Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Eintracht Norderstedt are winning 0-1.

Astoria Walldorf0 - 0UlmFull TimeFT

Astoria Walldorf - Ulm

Astoria Walldorf played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bahlinger SC1 - 4SteinbachFull TimeFT

Bahlinger SC - Steinbach

Bahlinger SC played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Steinbach won 1-4.

Elversberg5 - 0Schott MainzFull TimeFT

Elversberg - Schott Mainz

Elversberg played Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Elversberg won 5-0.

FSV Frankfurt1 - 0GiesenFull TimeFT

FSV Frankfurt - Giesen

FSV Frankfurt played Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FSV Frankfurt won 1-0.

Hessen Kassel1 - 1PirmasensFull TimeFT

Hessen Kassel - Pirmasens

Hessen Kassel played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Homburg3 - 1Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Homburg - Eintracht Stadtallendorf

Homburg played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Homburg won 3-1.

Kickers Offenbach3 - 0Hoffenheim-2Full TimeFT

Kickers Offenbach - Hoffenheim-2

Kickers Offenbach played Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kickers Offenbach won 3-0.

Mainz-22 - 6Freiburg-2Full TimeFT

Mainz-2 - Freiburg-2

Mainz-2 played Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-6.

TuS RW KoblenzStuttgart-2PostponedPst

TuS RW Koblenz - Stuttgart-2

TuS RW Koblenz are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19.

Ahlen2 - 1Sportfreunde LotteFull TimeFT

Ahlen - Sportfreunde Lotte

Ahlen played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ahlen won 2-1.

Bonner SC0 - 2Wegberg-BeeckFull TimeFT

Bonner SC - Wegberg-Beeck

Bonner SC played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Wegberg-Beeck won 0-2.

Borussia M-22 - 1StraelenFull TimeFT

Borussia M-2 - Straelen

Borussia M-2 played Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Borussia M-2 won 2-1.

Fortuna Koln3 - 2WuppertalerFull TimeFT

Fortuna Koln - Wuppertaler

Fortuna Koln played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Koln won 3-2.

Oberhausen1 - 1Bergisch GladbachFull TimeFT

Oberhausen - Bergisch Gladbach

Oberhausen played Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Preussen Munster2 - 1HombergFull TimeFT

Preussen Munster - Homberg

Preussen Munster played Homberg at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Preussen Munster won 2-1.

SV Lippstadt1 - 1Koln-2Full TimeFT

SV Lippstadt - Koln-2

SV Lippstadt played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Schalke-22 - 0RodinghausenFull TimeFT

Schalke-2 - Rodinghausen

Schalke-2 played Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Schalke-2 won 2-0.

Auerbach1 - 1Tennis BorussiaFull TimeFT

Auerbach - Tennis Borussia

Auerbach played Tennis Borussia at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BAK 071 - 5Carl Zeiss JenaFull TimeFT

BAK 07 - Carl Zeiss Jena

BAK 07 played Carl Zeiss Jena at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Carl Zeiss Jena won 1-5.

BFC Dynamo6 - 2Bischofswerdaer FVFull TimeFT

BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV

BFC Dynamo played Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. BFC Dynamo won 6-2.

Germania Halberstadt0 - 2AltglienickeFull TimeFT

Germania Halberstadt - Altglienicke

Germania Halberstadt played Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 0-2.

Lokomotive Leipzig1 - 1ChemnitzerFull TimeFT

Lokomotive Leipzig - Chemnitzer

Lokomotive Leipzig played Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Holstein Kiel U-191 - 0Chemnitzer U-19Full TimeFT

Holstein Kiel U-19 - Chemnitzer U-19

Holstein Kiel U-19 played Chemnitzer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Holstein Kiel U-19 won 1-0.

Energie U-191 - 2Magdeburg U-19Full TimeFT

Energie U-19 - Magdeburg U-19

Energie U-19 played Magdeburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Magdeburg U-19 won 1-2.

Hertha U-195 - 1Eimsbutteler U-19Full TimeFT

Hertha U-19 - Eimsbutteler U-19

Hertha U-19 played Eimsbutteler U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hertha U-19 won 5-1.

St. Pauli U-195 - 2Union Berlin U-19Full TimeFT

St. Pauli U-19 - Union Berlin U-19

St. Pauli U-19 played Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. St. Pauli U-19 won 5-2.

Wolfsburg U-192 - 3Werder U-19Full TimeFT

Wolfsburg U-19 - Werder U-19

Wolfsburg U-19 played Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Werder U-19 won 2-3.

Freiburg U-194 - 0Kickers Offenbach U-19Full TimeFT

Freiburg U-19 - Kickers Offenbach U-19

Freiburg U-19 played Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Freiburg U-19 won 4-0.

Augsburg U-191 - 2Saarbrucken U-19Full TimeFT

Augsburg U-19 - Saarbrucken U-19

Augsburg U-19 played Saarbrucken U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Saarbrucken U-19 won 1-2.

Ingolstadt U-191 - 1Nurnberg U-19Full TimeFT

Ingolstadt U-19 - Nurnberg U-19

Ingolstadt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stuttgart U-192 - 0Eintracht Frankfurt U-19Full TimeFT

Stuttgart U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Stuttgart U-19 played Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 10:30 UTC. Stuttgart U-19 won 2-0.

Hoffenheim U-19Kaiserslautern U-1911:00

Hoffenheim U-19 - Kaiserslautern U-19

Hoffenheim U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Heidenheim U-191 - 4Greuther Furth U-19Full TimeFT

Heidenheim U-19 - Greuther Furth U-19

Heidenheim U-19 played Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Greuther Furth U-19 won 1-4.

Bochum U-194 - 0Paderborn U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Paderborn U-19

Bochum U-19 played Paderborn U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Bochum U-19 won 4-0.

Essen U-192 - 3Oberhausen U-19Full TimeFT

Essen U-19 - Oberhausen U-19

Essen U-19 played Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-3.

GebenbachViktoria KahlPostponedPst

Gebenbach - Viktoria Kahl

Gebenbach are playing Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19.

AnsbachCham FC12:00

Ansbach - Cham FC

Ansbach are playing Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Eltersdorf5 - 0KarlburgFull TimeFT

Eltersdorf - Karlburg

Eltersdorf played Karlburg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Eltersdorf won 5-0.

VilzingSeligenporten13:00

Vilzing - Seligenporten

Vilzing are playing Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AbtswindAmmerthal14:00

Abtswind - Ammerthal

Abtswind are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern HofDJK Bamberg14:00

Bayern Hof - DJK Bamberg

Bayern Hof are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GrosbardorfEintracht Bamberg14:30

Grosbardorf - Eintracht Bamberg

Grosbardorf are playing Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

SandATSV Erlangen14:30

Sand - ATSV Erlangen

Sand are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Dachau2 - 3DeisenhofenFull TimeFT

Dachau - Deisenhofen

Dachau played Deisenhofen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Deisenhofen won 2-3.

DonaustaufPullach12:00

Donaustauf - Pullach

Donaustauf are playing Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

LandsbergKirchanschoring12:00

Landsberg - Kirchanschoring

Landsberg are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Pipinsried4 - 3Hankofen-HailingFull TimeFT

Pipinsried - Hankofen-Hailing

Pipinsried played Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pipinsried won 4-3.

Turkspor AugsburgKottern13:00

Turkspor Augsburg - Kottern

Turkspor Augsburg are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

NordlingenIsmaningPostponedPst

Nordlingen - Ismaning

Nordlingen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19.

Jahn Regensburg-21880 Wasserburg14:00

Jahn Regensburg-2 - 1880 Wasserburg

Jahn Regensburg-2 are playing 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Baunatal1 - 3Hessen DreieichFull TimeFT

Baunatal - Hessen Dreieich

Baunatal played Hessen Dreieich at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hessen Dreieich won 1-3.

DietkirchenLehnerz13:00

Dietkirchen - Lehnerz

Dietkirchen are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hanau 93RW Hadamar13:00

Hanau 93 - RW Hadamar

Hanau 93 are playing RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hunfelder SVFernwald13:00

Hunfelder SV - Fernwald

Hunfelder SV are playing Fernwald at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldgirmes1 - 1Buchonia FliedenFull TimeFT

Waldgirmes - Buchonia Flieden

Waldgirmes played Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erlensee0 - 3SV Zeilsheim46'

Erlensee - SV Zeilsheim

Erlensee are playing SV Zeilsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and SV Zeilsheim are winning 0-3.

Dassendorf2 - 1Union TorneschFull TimeFT

Dassendorf - Union Tornesch

Dassendorf played Union Tornesch at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Dassendorf won 2-1.

SuderelbeBarmbek-Uhlenhorst16:00

Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst

Suderelbe are playing Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Altenholz0 - 3KronshagenFull TimeFT

Altenholz - Kronshagen

Altenholz played Kronshagen at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kronshagen won 0-3.

Eutiner SV1 - 2Oldenburger SVFull TimeFT

Eutiner SV - Oldenburger SV

Eutiner SV played Oldenburger SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oldenburger SV won 1-2.

Husumer SV1 - 1BordesholmFull TimeFT

Husumer SV - Bordesholm

Husumer SV played Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

NeumunsterPansdorf12:00

Neumunster - Pansdorf

Neumunster are playing Pansdorf at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Backnang1 - 1RavensburgFull TimeFT

Backnang - Ravensburg

Backnang played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Goppinger SVSGV Freiberg12:00

Goppinger SV - SGV Freiberg

Goppinger SV are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Pforzheim3 - 0Sportfreunde DorfmerkingenFull TimeFT

Pforzheim - Sportfreunde Dorfmerkingen

Pforzheim played Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pforzheim won 3-0.

Bruchsal4 - 1Sandhausen-2Full TimeFT

Bruchsal - Sandhausen-2

Bruchsal played Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bruchsal won 4-1.

Bissingen2 - 0Freiburger FCFull TimeFT

Bissingen - Freiburger FC

Bissingen played Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bissingen won 2-0.

LinxIlshofen13:30

Linx - Ilshofen

Linx are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Neckarsulmer SU0 - 0Lorrach-BrombachFull TimeFT

Neckarsulmer SU - Lorrach-Brombach

Neckarsulmer SU played Lorrach-Brombach at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nottingen3 - 0ReutlingenFull TimeFT

Nottingen - Reutlingen

Nottingen played Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Nottingen won 3-0.

Villingen1 - 0OberachernFull TimeFT

Villingen - Oberachern

Villingen played Oberachern at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Villingen won 1-0.

BTS Neustadt3 - 6Union BremenFull TimeFT

BTS Neustadt - Union Bremen

BTS Neustadt played Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Union Bremen won 3-6.

Bremer SV1 - 1Aumund-VegesackFull TimeFT

Bremer SV - Aumund-Vegesack

Bremer SV played Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rotenburger SV2 - 3UphusenFull TimeFT

Rotenburger SV - Uphusen

Rotenburger SV played Uphusen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Uphusen won 2-3.

Kickers Emden1 - 2VfL OldenburgFull TimeFT

Kickers Emden - VfL Oldenburg

Kickers Emden played VfL Oldenburg at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. VfL Oldenburg won 1-2.

Germania Egestorf0 - 2SVG GottingenFull TimeFT

Germania Egestorf - SVG Gottingen

Germania Egestorf played SVG Gottingen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. SVG Gottingen won 0-2.

FT Braunschweig0 - 0Lupo-MartiniHalf TimeHT

FT Braunschweig - Lupo-Martini

FT Braunschweig are playing Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

RSV Eintracht2 - 2BSC SudFull TimeFT

RSV Eintracht - BSC Sud

RSV Eintracht played BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rostocker FC1 - 3PampowFull TimeFT

Rostocker FC - Pampow

Rostocker FC played Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pampow won 1-3.

StrausbergHertha ZehlendorfPostponedPst

Strausberg - Hertha Zehlendorf

Strausberg are playing Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19.

Plauen1 - 1KrieschowFull TimeFT

Plauen - Krieschow

Plauen played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Halle2 - 0EilenburgFull TimeFT

VfL Halle - Eilenburg

VfL Halle played Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. VfL Halle won 2-0.

An der Fahner Hohe2 - 0MerseburgFull TimeFT

An der Fahner Hohe - Merseburg

An der Fahner Hohe played Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. An der Fahner Hohe won 2-0.

Martinroda2 - 5LudwigsfeldeFull TimeFT

Martinroda - Ludwigsfelde

Martinroda played Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ludwigsfelde won 2-5.

Oberlausitz2 - 0Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Oberlausitz - Carl Zeiss Jena-2

Oberlausitz played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oberlausitz won 2-0.

Arminia Ludwigshafen1 - 1DudenhofenFull TimeFT

Arminia Ludwigshafen - Dudenhofen

Arminia Ludwigshafen played Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rochling Wolklingen1 - 2Wormatia WormsFull TimeFT

Rochling Wolklingen - Wormatia Worms

Rochling Wolklingen played Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wormatia Worms won 1-2.

Engers 07Eintracht Trier13:30

Engers 07 - Eintracht Trier

Engers 07 are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Hassia Bingen0 - 3GonsenheimFull TimeFT

Hassia Bingen - Gonsenheim

Hassia Bingen played Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Gonsenheim won 0-3.

Karbach0 - 0EisbachtalFull TimeFT

Karbach - Eisbachtal

Karbach played Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pfeddersheim6 - 2Hertha WiesbachFull TimeFT

Pfeddersheim - Hertha Wiesbach

Pfeddersheim played Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Pfeddersheim won 6-2.

SalmrohrAlemania Waldalgesheim13:30

Salmrohr - Alemania Waldalgesheim

Salmrohr are playing Alemania Waldalgesheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

DiefflenElversberg-214:30

Diefflen - Elversberg-2

Diefflen are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

EppelbornJagersburg14:30

Eppelborn - Jagersburg

Eppelborn are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Mechtersheim1 - 0SpeyerHalf TimeHT

Mechtersheim - Speyer

Mechtersheim are playing Speyer at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Mechtersheim are winning 1-0.

Jahn Dinslaken Hiesfeld1 - 2Dusseldorf WestFull TimeFT

Jahn Dinslaken Hiesfeld - Dusseldorf West

Jahn Dinslaken Hiesfeld played Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dusseldorf West won 1-2.

Neukolln W0 - 9Meppen WFull TimeFT

Neukolln W - Meppen W

Neukolln W played Meppen W at the National cup - Women of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Meppen W won 0-9.

Panaitolikos U-190 - 1AEK U-19Full TimeFT

Panaitolikos U-19 - AEK U-19

Panaitolikos U-19 played AEK U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. AEK U-19 won 0-1.

PAOK U-194 - 1Atromitos U-19Full TimeFT

PAOK U-19 - Atromitos U-19

PAOK U-19 played Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-19 won 4-1.

Panathinaikos U-195 - 2Apollon U-19Full TimeFT

Panathinaikos U-19 - Apollon U-19

Panathinaikos U-19 played Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Panathinaikos U-19 won 5-2.

Lamia U-191 - 1OFI U-19Full TimeFT

Lamia U-19 - OFI U-19

Lamia U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olympiakos U-19Asteras Tripolis U-1914:00

Olympiakos U-19 - Asteras Tripolis U-19

Olympiakos U-19 are playing Asteras Tripolis U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Fehervar U-19Puskas U-1908:00

Fehervar U-19 - Puskas U-19

Fehervar U-19 are playing Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyor U-194 - 7Vasas U-19Full TimeFT

Gyor U-19 - Vasas U-19

Gyor U-19 played Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas U-19 won 4-7.

Debrecen U-19MTK U-1910:00

Debrecen U-19 - MTK U-19

Debrecen U-19 are playing MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Illes Akademia U-193 - 1Honved U-19Full TimeFT

Illes Akademia U-19 - Honved U-19

Illes Akademia U-19 played Honved U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Illes Akademia U-19 won 3-1.

Diosgyor U-19Ferencvaros U-1912:00

Diosgyor U-19 - Ferencvaros U-19

Diosgyor U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Nyiregyhaza U-193 - 1Paks U-19Full TimeFT

Nyiregyhaza U-19 - Paks U-19

Nyiregyhaza U-19 played Paks U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nyiregyhaza U-19 won 3-1.

Volsungur0 - 6KordrengirFull TimeFT

Volsungur - Kordrengir

Volsungur played Kordrengir at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kordrengir won 0-6.

Dalvik Reynir1 - 3FjardabyggdFull TimeFT

Dalvik Reynir - Fjardabyggd

Dalvik Reynir played Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fjardabyggd won 1-3.

Selfoss1 - 4Throttur VogarFull TimeFT

Selfoss - Throttur Vogar

Selfoss played Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Throttur Vogar won 1-4.

Cagliari U-190 - 1Milan U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Milan U-19

Cagliari U-19 played Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Milan U-19 won 0-1.

Inter U-193 - 0Sampdoria U-19Full TimeFT

Inter U-19 - Sampdoria U-19

Inter U-19 played Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Inter U-19 won 3-0.

Fiorentina U-191 - 2Bologna U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Bologna U-19

Fiorentina U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 1-2.

Genoa U-191 - 1Spal U-19Full TimeFT

Genoa U-19 - Spal U-19

Genoa U-19 played Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sassuolo U-192 - 1Empoli U-1946'

Sassuolo U-19 - Empoli U-19

Sassuolo U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Sassuolo U-19 are winning 2-1.

Besa Peje1 - 4BallkaniFull TimeFT

Besa Peje - Ballkani

Besa Peje played Ballkani at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ballkani won 1-4.

Prishtina3 - 0Drenica SkenderajFull TimeFT

Prishtina - Drenica Skenderaj

Prishtina played Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Prishtina won 3-0.

Auda3 - 1Lokomotiv DaugavpilsFull TimeFT

Auda - Lokomotiv Daugavpils

Auda played Lokomotiv Daugavpils at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Auda won 3-1.

FK Rezekne2 - 1Super NovaFull TimeFT

FK Rezekne - Super Nova

FK Rezekne played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FK Rezekne won 2-1.

Saldus0 - 0GrobinaFull TimeFT

Saldus - Grobina

Saldus played Grobina at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Smiltene2 - 2JDFS AlbertsFull TimeFT

Smiltene - JDFS Alberts

Smiltene played JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Jonava1 - 0DainavaFull TimeFT

Jonava - Dainava

Jonava played Dainava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Jonava won 1-0.

Minija2 - 2BFAFull TimeFT

Minija - BFA

Minija played BFA at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kauno Zalgiris-21 - 1AtmosferaFull TimeFT

Kauno Zalgiris-2 - Atmosfera

Kauno Zalgiris-2 played Atmosfera at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Racing UnionRosport16:00

FC Racing Union - Rosport

FC Racing Union are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UNA StrassenSwift Hesperange16:00

UNA Strassen - Swift Hesperange

UNA Strassen are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

DifferdangeEtzella17:00

Differdange - Etzella

Differdange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

RodangeHostert17:00

Rodange - Hostert

Rodange are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Wiltz 71Petange17:00

Wiltz 71 - Petange

Wiltz 71 are playing Petange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Dacia-Buiucani2 - 1ZimbruFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Zimbru

Dacia-Buiucani played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dacia-Buiucani won 2-1.

Petrocub0 - 0Milsami1'

Petrocub - Milsami

Petrocub are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CSF BaltiReal Succes13:00

CSF Balti - Real Succes

CSF Balti are playing Real Succes at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Iskra Stali RibnitaFalesti13:00

Iskra Stali Ribnita - Falesti

Iskra Stali Ribnita are playing Falesti at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Victoria BardarOlimp Comrat13:00

Victoria Bardar - Olimp Comrat

Victoria Bardar are playing Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Drezga1 - 2Jedinstvo BP73'

Drezga - Jedinstvo BP

Drezga are playing Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Jedinstvo BP are winning 1-2.

Berane1 - 1Arsenal Tivat53'

Berane - Arsenal Tivat

Berane are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bokelj Kotor1 - 0Igalo53'

Bokelj Kotor - Igalo

Bokelj Kotor are playing Igalo at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Bokelj Kotor are winning 1-0.

Grbalj Radanovici0 - 2FK Kom Podgorica53'

Grbalj Radanovici - FK Kom Podgorica

Grbalj Radanovici are playing FK Kom Podgorica at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and FK Kom Podgorica are winning 0-2.

Mornar2 - 0Ibar53'

Mornar - Ibar

Mornar are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Mornar are winning 2-0.

Scheveningen0 - 1ASWHFull TimeFT

Scheveningen - ASWH

Scheveningen played ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. ASWH won 0-1.

Noordwijk1 - 1KatwijkFull TimeFT

Noordwijk - Katwijk

Noordwijk played Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Excelsior M.2 - 2Rijnsburgse BoysFull TimeFT

Excelsior M. - Rijnsburgse Boys

Excelsior M. played Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kozakken Boys4 - 1IJsselmeervogelsFull TimeFT

Kozakken Boys - IJsselmeervogels

Kozakken Boys played IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kozakken Boys won 4-1.

Quick Boys1 - 0Koninklijke HFCFull TimeFT

Quick Boys - Koninklijke HFC

Quick Boys played Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Quick Boys won 1-0.

Spakenburg0 - 0Sparta Rotterdam-2Full TimeFT

Spakenburg - Sparta Rotterdam-2

Spakenburg played Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Volendam-20 - 2HHC HardenbergFull TimeFT

Volendam-2 - HHC Hardenberg

Volendam-2 played HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. HHC Hardenberg won 0-2.

TEC1 - 1GVVV VeenendaalFull TimeFT

TEC - GVVV Veenendaal

TEC played GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

DOVOAjax-212:30

DOVO - Ajax-2

DOVO are playing Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Excelsior 313 - 1StaphorstFull TimeFT

Excelsior 31 - Staphorst

Excelsior 31 played Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Excelsior 31 won 3-1.

Hoek1 - 2LisseFull TimeFT

Hoek - Lisse

Hoek played Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Lisse won 1-2.

ODIN 59Barendrecht12:30

ODIN 59 - Barendrecht

ODIN 59 are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

SteDoCoDVS 3312:30

SteDoCo - DVS 33

SteDoCo are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

VVOG1 - 0GOESFull TimeFT

VVOG - GOES

VVOG played GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. VVOG won 1-0.

Sparta Nijkerk2 - 0SportlustFull TimeFT

Sparta Nijkerk - Sportlust

Sparta Nijkerk played Sportlust at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sparta Nijkerk won 2-0.

Ter LeedeACV13:00

Ter Leede - ACV

Ter Leede are playing ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

VVSBHarkemase Boys16:00

VVSB - Harkemase Boys

VVSB are playing Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

KF GostivarVeleshta13:30

KF Gostivar - Veleshta

KF Gostivar are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Kadino0 - 1Velazerimi 77Full TimeFT

Kadino - Velazerimi 77

Kadino played Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Velazerimi 77 won 0-1.

Korab DebarVardar Forino13:30

Korab Debar - Vardar Forino

Korab Debar are playing Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LabunishtaDrita13:30

Labunishta - Drita

Labunishta are playing Drita at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Ohrid0 - 1FK SkopjeFull TimeFT

Ohrid - FK Skopje

Ohrid played FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. FK Skopje won 0-1.

PehchevoTikves13:30

Pehchevo - Tikves

Pehchevo are playing Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PobedaPlackovica13:30

Pobeda - Plackovica

Pobeda are playing Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

RosomanSasa13:30

Rosoman - Sasa

Rosoman are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sloga VinicaKozuv Gevgelija13:30

Sloga Vinica - Kozuv Gevgelija

Sloga Vinica are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BregalnicaOsogovo17:00

Bregalnica - Osogovo

Bregalnica are playing Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Brattvag0 - 0FloroFull TimeFT

Brattvag - Floro

Brattvag played Floro at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

BrattvagAltaPostponedPst

Brattvag - Alta

Brattvag are playing Alta at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

EidsvoldSkeidPostponedPst

Eidsvold - Skeid

Eidsvold are playing Skeid at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FloroFloyaPostponedPst

Floro - Floya

Floro are playing Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kjelsas2 - 2Kvik HaldenFull TimeFT

Kjelsas - Kvik Halden

Kjelsas played Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Moss1 - 3FredrikstadFull TimeFT

Moss - Fredrikstad

Moss played Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fredrikstad won 1-3.

Senja1 - 1FloyaFull TimeFT

Senja - Floya

Senja played Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sotra1 - 1BaerumFull TimeFT

Sotra - Baerum

Sotra played Baerum at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arendal3 - 1NotoddenFull TimeFT

Arendal - Notodden

Arendal played Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Arendal won 3-1.

BaerumNotoddenPostponedPst

Baerum - Notodden

Baerum are playing Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

NardoLevangerPostponedPst

Nardo - Levanger

Nardo are playing Levanger at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Vard-Haugesund1 - 1FlekkeroyFull TimeFT

Vard-Haugesund - Flekkeroy

Vard-Haugesund played Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BrumunddalUllensaker Kisa-2PostponedPst

Brumunddal - Ullensaker Kisa-2

Brumunddal are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FunnefossRommenPostponedPst

Funnefoss - Rommen

Funnefoss are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Gjovik-LynGjellerasenPostponedPst

Gjovik-Lyn - Gjellerasen

Gjovik-Lyn are playing Gjellerasen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Grorud-2Lillestrom-2PostponedPst

Grorud-2 - Lillestrom-2

Grorud-2 are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kongsvinger-2Raufoss-2PostponedPst

Kongsvinger-2 - Raufoss-2

Kongsvinger-2 are playing Raufoss-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

LorenskogFunnefossPostponedPst

Lorenskog - Funnefoss

Lorenskog are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

NybergsundRommenPostponedPst

Nybergsund - Rommen

Nybergsund are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

TotenElverumPostponedPst

Toten - Elverum

Toten are playing Elverum at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

AssidenTonsbergPostponedPst

Assiden - Tonsberg

Assiden are playing Tonsberg at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

KrakeroyFlintPostponedPst

Krakeroy - Flint

Krakeroy are playing Flint at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

FolloSarpsborg-2PostponedPst

Follo - Sarpsborg-2

Follo are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

HalsenHonefossPostponedPst

Halsen - Honefoss

Halsen are playing Honefoss at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Mjondalen-2Orn HortenPostponedPst

Mjondalen-2 - Orn Horten

Mjondalen-2 are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

IL ExpressViking-2PostponedPst

IL Express - Viking-2

IL Express are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaSolaPostponedPst

Hinna - Sola

Hinna are playing Sola at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaDonnPostponedPst

Hinna - Donn

Hinna are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDjervCanceledCanc

Mandalskameratene - Djerv

Mandalskameratene are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Staal JorpelandVidarPostponedPst

Staal Jorpeland - Vidar

Staal Jorpeland are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Viking-2IL ExpressCanceledCanc

Viking-2 - IL Express

Viking-2 are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

AkraMadlaPostponedPst

Akra - Madla

Akra are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

BroddDjervPostponedPst

Brodd - Djerv

Brodd are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDonnPostponedPst

Mandalskameratene - Donn

Mandalskameratene are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Start-2VindbjartPostponedPst

Start-2 - Vindbjart

Start-2 are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Sandviken FCLynCanceledCanc

Sandviken FC - Lyn

Sandviken FC are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraOsCanceledCanc

Fjora - Os

Fjora are playing Os at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

BjargSK Brann-2PostponedPst

Bjarg - SK Brann-2

Bjarg are playing SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FanaArdalPostponedPst

Fana - Ardal

Fana are playing Ardal at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraLynPostponedPst

Fjora - Lyn

Fjora are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

IF ReadySogndal-2PostponedPst

IF Ready - Sogndal-2

IF Ready are playing Sogndal-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

Sandviken FCLyseklosterPostponedPst

Sandviken FC - Lysekloster

Sandviken FC are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

StordFyllingsdalenPostponedPst

Stord - Fyllingsdalen

Stord are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

OsFriggPostponedPst

Os - Frigg

Os are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

TillerVoldaPostponedPst

Tiller - Volda

Tiller are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Aalesund-2KolstadPostponedPst

Aalesund-2 - Kolstad

Aalesund-2 are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

ByasenOrklaPostponedPst

Byasen - Orkla

Byasen are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

KolstadMelhusCanceledCanc

Kolstad - Melhus

Kolstad are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

NTNUIMolde-2PostponedPst

NTNUI - Molde-2

NTNUI are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

SpjelkavikMelhusPostponedPst

Spjelkavik - Melhus

Spjelkavik are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

StrindheimTraeffPostponedPst

Strindheim - Traeff

Strindheim are playing Traeff at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TraeffByasenCanceledCanc

Traeff - Byasen

Traeff are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TynsetRanheim-2PostponedPst

Tynset - Ranheim-2

Tynset are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Bodo-Glimt-2NordstrandPostponedPst

Bodo-Glimt-2 - Nordstrand

Bodo-Glimt-2 are playing Nordstrand at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

SkanlandMjolnerPostponedPst

Skanland - Mjolner

Skanland are playing Mjolner at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stabek-2Melbo ILPostponedPst

Stabek-2 - Melbo IL

Stabek-2 are playing Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Tromso-2FinnsnesPostponedPst

Tromso-2 - Finnsnes

Tromso-2 are playing Finnsnes at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Skeid-2SkjervoyPostponedPst

Skeid-2 - Skjervoy

Skeid-2 are playing Skjervoy at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stargard1 - 4Bytovia BytowFull TimeFT

Stargard - Bytovia Bytow

Stargard played Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bytovia Bytow won 1-4.

Znicz Pruszkow0 - 2Stal RzeszowFull TimeFT

Znicz Pruszkow - Stal Rzeszow

Znicz Pruszkow played Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Stal Rzeszow won 0-2.

Garbarnia1 - 3Wigry SFull TimeFT

Garbarnia - Wigry S

Garbarnia played Wigry S at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wigry S won 1-3.

Skra Czestochowa1 - 1Motor LublinFull TimeFT

Skra Czestochowa - Motor Lublin

Skra Czestochowa played Motor Lublin at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpia Elblag0 - 0ChojniczankaHalf TimeHT

Olimpia Elblag - Chojniczanka

Olimpia Elblag are playing Chojniczanka at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Olimpia GSokol Ostroda16:00

Olimpia G - Sokol Ostroda

Olimpia G are playing Sokol Ostroda at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Gornik PolkowiceKatowice16:15

Gornik Polkowice - Katowice

Gornik Polkowice are playing Katowice at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Pogon SiedlceHutnik Krakow17:00

Pogon Siedlce - Hutnik Krakow

Pogon Siedlce are playing Hutnik Krakow at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Legia U-184 - 1Cracovia U-18Full TimeFT

Legia U-18 - Cracovia U-18

Legia U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Legia U-18 won 4-1.

Pogon Szczecin U-184 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - SMS Lodz U-18

Pogon Szczecin U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 4-2.

Korona U-181 - 2Arka Gdynia U-18Full TimeFT

Korona U-18 - Arka Gdynia U-18

Korona U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Arka Gdynia U-18 won 1-2.

Wisla Krakow U-18Gwarek Zabrze U-1813:00

Wisla Krakow U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Wisla Krakow U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Swit N D0 - 1Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Swit N D - Znicz Biala Piska

Swit N D played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Znicz Biala Piska won 0-1.

Wikielec2 - 0KutnoFull TimeFT

Wikielec - Kutno

Wikielec played Kutno at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wikielec won 2-0.

Concordia Elblag0 - 3Sokol AleksandrowFull TimeFT

Concordia Elblag - Sokol Aleksandrow

Concordia Elblag played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sokol Aleksandrow won 0-3.

Ursus0 - 2Bron RadomFull TimeFT

Ursus - Bron Radom

Ursus played Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bron Radom won 0-2.

Blonianka Blonie2 - 3Huragan MoragFull TimeFT

Blonianka Blonie - Huragan Morag

Blonianka Blonie played Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Huragan Morag won 2-3.

LegionoviaWasilkow14:00

Legionovia - Wasilkow

Legionovia are playing Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Pogon Grod. Mazowiecki4 - 0Legia-2Full TimeFT

Pogon Grod. Mazowiecki - Legia-2

Pogon Grod. Mazowiecki played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pogon Grod. Mazowiecki won 4-0.

Unia SkierniewicePelikan Lowicz14:00

Unia Skierniewice - Pelikan Lowicz

Unia Skierniewice are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Baltyk Koszalin1 - 4Pogon Szczecin-2Full TimeFT

Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin-2

Baltyk Koszalin played Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Szczecin-2 won 1-4.

Unia Swarzedz0 - 1Kotwica KolobrzegFull TimeFT

Unia Swarzedz - Kotwica Kolobrzeg

Unia Swarzedz played Kotwica Kolobrzeg at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kotwica Kolobrzeg won 0-1.

Chemik Police0 - 0Flota SwinoujscieFull TimeFT

Chemik Police - Flota Swinoujscie

Chemik Police played Flota Swinoujscie at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gornik Konin0 - 3Pomorzanin TorunFull TimeFT

Gornik Konin - Pomorzanin Torun

Gornik Konin played Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Pomorzanin Torun won 0-3.

Przodkowo1 - 2Nielba WagrowiecFull TimeFT

Przodkowo - Nielba Wagrowiec

Przodkowo played Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nielba Wagrowiec won 1-2.

Swit Skolwin5 - 0Gryf WFull TimeFT

Swit Skolwin - Gryf W

Swit Skolwin played Gryf W at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Swit Skolwin won 5-0.

Elana Torun1 - 1Baltyk GdyniaFull TimeFT

Elana Torun - Baltyk Gdynia

Elana Torun played Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gwardia KoszalinStarograd Gdanski14:00

Gwardia Koszalin - Starograd Gdanski

Gwardia Koszalin are playing Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Mieszko GnieznoUnia Janikowo14:00

Mieszko Gniezno - Unia Janikowo

Mieszko Gniezno are playing Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Radunia Stezyca0 - 1Polonia SrodaFull TimeFT

Radunia Stezyca - Polonia Sroda

Radunia Stezyca played Polonia Sroda at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Polonia Sroda won 0-1.

Jarota Jarocin0 - 1Sokol Kleczew75'

Jarota Jarocin - Sokol Kleczew

Jarota Jarocin are playing Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Sokol Kleczew are winning 0-1.

Polonia Stal Swidnica0 - 3Rekord Bielsko BialaFull TimeFT

Polonia Stal Swidnica - Rekord Bielsko Biala

Polonia Stal Swidnica played Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Rekord Bielsko Biala won 0-3.

Goczalkowice ZdrojROW Rybnik14:00

Goczalkowice Zdroj - ROW Rybnik

Goczalkowice Zdroj are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gornik Zabrze-24 - 0Polonia NysaFull TimeFT

Gornik Zabrze-2 - Polonia Nysa

Gornik Zabrze-2 played Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gornik Zabrze-2 won 4-0.

Gwarek Tarnowskie GoryGac Olawa14:00

Gwarek Tarnowskie Gory - Gac Olawa

Gwarek Tarnowskie Gory are playing Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Pawlowice SlaskieStal Brzeg14:00

Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg

Pawlowice Slaskie are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Piast ZmigrodSleza14:00

Piast Zmigrod - Sleza

Piast Zmigrod are playing Sleza at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Warta GorzowPolonia Bytom14:00

Warta Gorzow - Polonia Bytom

Warta Gorzow are playing Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MKS KluczborkZaglebie L-214:30

MKS Kluczbork - Zaglebie L-2

MKS Kluczbork are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Podlasie Biala Podlaska5 - 2Hetman ZamoscFull TimeFT

Podlasie Biala Podlaska - Hetman Zamosc

Podlasie Biala Podlaska played Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Podlasie Biala Podlaska won 5-2.

Avia Swidnik5 - 1Chelmianka ChelmFull TimeFT

Avia Swidnik - Chelmianka Chelm

Avia Swidnik played Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Avia Swidnik won 5-1.

Cracovia-21 - 0Siarka TarnobrzegFull TimeFT

Cracovia-2 - Siarka Tarnobrzeg

Cracovia-2 played Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cracovia-2 won 1-0.

KSZO OstrowiecKorona-214:00

KSZO Ostrowiec - Korona-2

KSZO Ostrowiec are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Orleta Radzyn PodlaskiWisla Sandomierz14:00

Orleta Radzyn Podlaski - Wisla Sandomierz

Orleta Radzyn Podlaski are playing Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Siarka Tarnobrzeg0 - 0Cracovia-245 +1'

Siarka Tarnobrzeg - Cracovia-2

Siarka Tarnobrzeg are playing Cracovia-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wisla PulawyStal Krasnik14:00

Wisla Pulawy - Stal Krasnik

Wisla Pulawy are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Wolczanka W. Pelkiska3 - 0Jutrzenka GiebultowFull TimeFT

Wolczanka W. Pelkiska - Jutrzenka Giebultow

Wolczanka W. Pelkiska played Jutrzenka Giebultow at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wolczanka W. Pelkiska won 3-0.

Stal Stalowa WolaLewart17:38

Stal Stalowa Wola - Lewart

Stal Stalowa Wola are playing Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 17:38 UTC.

Guimaraes-21 - 1FelgueirasFull TimeFT

Guimaraes-2 - Felgueiras

Guimaraes-2 played Felgueiras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Espinho0 - 1AnadiaFull TimeFT

Espinho - Anadia

Espinho played Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Anadia won 0-1.

Sporting U-230 - 2Estoril U-23Half TimeHT

Sporting U-23 - Estoril U-23

Sporting U-23 are playing Estoril U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and Estoril U-23 are winning 0-2.

Leixoes U-23Rio Ave U-2319:45

Leixoes U-23 - Rio Ave U-23

Leixoes U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Concordia Chiajna4 - 0PanduriiFull TimeFT

Concordia Chiajna - Pandurii

Concordia Chiajna played Pandurii at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Concordia Chiajna won 4-0.

Farul Constanta2 - 2Gloria BuzauFull TimeFT

Farul Constanta - Gloria Buzau

Farul Constanta played Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mioveni0 - 1MetaloglobusFull TimeFT

Mioveni - Metaloglobus

Mioveni played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Metaloglobus won 0-1.

Ripensia Timisoara2 - 0Aerostar BacauFull TimeFT

Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau

Ripensia Timisoara played Aerostar Bacau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Ripensia Timisoara won 2-0.

Scolar Resita0 - 0ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

Scolar Resita - ASU Poli Timisoara

Scolar Resita played ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slatina2 - 0Comuna ReceaFull TimeFT

Slatina - Comuna Recea

Slatina played Comuna Recea at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Slatina won 2-0.

Rapid B1 - 1Turris-OltulFull TimeFT

Rapid B - Turris-Oltul

Rapid B played Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Volga UlyanovskNosta22:00

Volga Ulyanovsk - Nosta

Volga Ulyanovsk are playing Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Biolog-Novokub.1 - 1AnzhiFull TimeFT

Biolog-Novokub. - Anzhi

Biolog-Novokub. played Anzhi at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Krasnodar-30 - 1KubanFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - Kuban

FK Krasnodar-3 played Kuban at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kuban won 0-1.

Druzhba MaykopMashuk-KMV22:00

Druzhba Maykop - Mashuk-KMV

Druzhba Maykop are playing Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Kvant Obninsk0 - 0SalyutFull TimeFT

Kvant Obninsk - Salyut

Kvant Obninsk played Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FC SakhalinFakel-222:00

FC Sakhalin - Fakel-2

FC Sakhalin are playing Fakel-2 at the PFL, Group 3 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Libertas2 - 0PennarossaFull TimeFT

Libertas - Pennarossa

Libertas played Pennarossa at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Libertas won 2-0.

Murata1 - 2DomagnanoFull TimeFT

Murata - Domagnano

Murata played Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Domagnano won 1-2.

Tre Penne4 - 0FiorentinoFull TimeFT

Tre Penne - Fiorentino

Tre Penne played Fiorentino at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tre Penne won 4-0.

Dinamo Vranje2 - 3Buducnost DobanovciFull TimeFT

Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci

Dinamo Vranje played Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Buducnost Dobanovci won 2-3.

Dubocica0 - 0LoznicaFull TimeFT

Dubocica - Loznica

Dubocica played Loznica at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

IMT Novi Beograd0 - 1Radnicki KragujevacFull TimeFT

IMT Novi Beograd - Radnicki Kragujevac

IMT Novi Beograd played Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Radnicki Kragujevac won 0-1.

Radnicki Pirot0 - 1Kabel Novi SadFull TimeFT

Radnicki Pirot - Kabel Novi Sad

Radnicki Pirot played Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kabel Novi Sad won 0-1.

Sloga Kraljevo1 - 2ZemunFull TimeFT

Sloga Kraljevo - Zemun

Sloga Kraljevo played Zemun at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Zemun won 1-2.

Zeleznicar Pancevo2 - 1KolubaraFull TimeFT

Zeleznicar Pancevo - Kolubara

Zeleznicar Pancevo played Kolubara at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Zeleznicar Pancevo won 2-1.

JagodinaTrajal Krusevac17:00

Jagodina - Trajal Krusevac

Jagodina are playing Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Banska Bystrica4 - 4Liptovsky MikulasFull TimeFT

Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas

Banska Bystrica played Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Dubnica0 - 2PuchovFull TimeFT

Dubnica - Puchov

Dubnica played Puchov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Puchov won 0-2.

Komarno1 - 0Partizan BardejovFull TimeFT

Komarno - Partizan Bardejov

Komarno played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Komarno won 1-0.

Slavoj Trebisov1 - 0SamorinFull TimeFT

Slavoj Trebisov - Samorin

Slavoj Trebisov played Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slavoj Trebisov won 1-0.

PodbrezovaZilina-216:00

Podbrezova - Zilina-2

Podbrezova are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SkalicaPoprad17:00

Skalica - Poprad

Skalica are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadca3 - 1Liptovsky StiavnicaFull TimeFT

Cadca - Liptovsky Stiavnica

Cadca played Liptovsky Stiavnica at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Cadca won 3-1.

Rimavska SobotaBanik Kalinovo13:00

Rimavska Sobota - Banik Kalinovo

Rimavska Sobota are playing Banik Kalinovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Slovan Giraltovce0 - 4Mladost KalsaFull TimeFT

Slovan Giraltovce - Mladost Kalsa

Slovan Giraltovce played Mladost Kalsa at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Kalsa won 0-4.

Spisska Nova Ves0 - 2Tatran PresovFull TimeFT

Spisska Nova Ves - Tatran Presov

Spisska Nova Ves played Tatran Presov at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tatran Presov won 0-2.

Kalna nad Hronom0 - 0ImelFull TimeFT

Kalna nad Hronom - Imel

Kalna nad Hronom played Imel at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Povazska BystricaZlate Moravce-213:00

Povazska Bystrica - Zlate Moravce-2

Povazska Bystrica are playing Zlate Moravce-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BahonMalacky14:00

Bahon - Malacky

Bahon are playing Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BernolakovoSlovan Most14:00

Bernolakovo - Slovan Most

Bernolakovo are playing Slovan Most at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Inter BratislavaTomasov14:00

Inter Bratislava - Tomasov

Inter Bratislava are playing Tomasov at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Beltinci2 - 4NK KrkaFull TimeFT

Beltinci - NK Krka

Beltinci played NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. NK Krka won 2-4.

Drava1 - 2DobFull TimeFT

Drava - Dob

Drava played Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dob won 1-2.

Krsko1 - 2Rudar VelenjeFull TimeFT

Krsko - Rudar Velenje

Krsko played Rudar Velenje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rudar Velenje won 1-2.

NK Fuzinar5 - 0BiljeFull TimeFT

NK Fuzinar - Bilje

NK Fuzinar played Bilje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. NK Fuzinar won 5-0.

Primorje1 - 1Era SmartnoFull TimeFT

Primorje - Era Smartno

Primorje played Era Smartno at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TriglavRadomlje18:30

Triglav - Radomlje

Triglav are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Eskilsminne1 - 1LundFull TimeFT

Eskilsminne - Lund

Eskilsminne played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lindome6 - 0KarlskronaFull TimeFT

Lindome - Karlskrona

Lindome played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Lindome won 6-0.

Assyriska Turabdin4 - 0Qviding FIFFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Qviding FIF

Assyriska Turabdin played Qviding FIF at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Assyriska Turabdin won 4-0.

Oskarshamns AIK2 - 1TvaakerFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Tvaaker

Oskarshamns AIK played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oskarshamns AIK won 2-1.

Torns3 - 0Linkoping CityFull TimeFT

Torns - Linkoping City

Torns played Linkoping City at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Torns won 3-0.

Varnamo3 - 1SkovdeFull TimeFT

Varnamo - Skovde

Varnamo played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Varnamo won 3-1.

Motala1 - 3TrollhattanFull TimeFT

Motala - Trollhattan

Motala played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Trollhattan won 1-3.

Landskrona0 - 0UtsiktensHalf TimeHT

Landskrona - Utsiktens

Landskrona are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Orebro Syrianska1 - 0FrejFull TimeFT

Orebro Syrianska - Frej

Orebro Syrianska played Frej at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Orebro Syrianska won 1-0.

Brommapojkarna5 - 1LuleaFull TimeFT

Brommapojkarna - Lulea

Brommapojkarna played Lulea at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Brommapojkarna won 5-1.

Nykoping1 - 1KarlslundsFull TimeFT

Nykoping - Karlslunds

Nykoping played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlstad4 - 3BergaFull TimeFT

Karlstad - Berga

Karlstad played Berga at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karlstad won 4-3.

VasalundTeam Thoren16:30

Vasalund - Team Thoren

Vasalund are playing Team Thoren at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Stenungsund2 - 0IFK TidaholmFull TimeFT

Stenungsund - IFK Tidaholm

Stenungsund played IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stenungsund won 2-0.

Amal2 - 2VargardaFull TimeFT

Amal - Vargarda

Amal played Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gauthiod2 - 0Karlstad-2Full TimeFT

Gauthiod - Karlstad-2

Gauthiod played Karlstad-2 at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gauthiod won 2-0.

Nordvarmland0 - 2SavedalenFull TimeFT

Nordvarmland - Savedalen

Nordvarmland played Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Savedalen won 0-2.

Oddevold5 - 0AhlaforsFull TimeFT

Oddevold - Ahlafors

Oddevold played Ahlafors at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 5-0.

Lidkoping0 - 1Vanersborgs IFFull TimeFT

Lidkoping - Vanersborgs IF

Lidkoping played Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Vanersborgs IF won 0-1.

Stockholm Internazionale0 - 1EnkopingFull TimeFT

Stockholm Internazionale - Enkoping

Stockholm Internazionale played Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Enkoping won 0-1.

Stocksund2 - 0KungsangenFull TimeFT

Stocksund - Kungsangen

Stocksund played Kungsangen at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Stocksund won 2-0.

Fanna0 - 2KarlbergFull TimeFT

Fanna - Karlberg

Fanna played Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karlberg won 0-2.

Gamla Upsala1 - 2SkiljeboFull TimeFT

Gamla Upsala - Skiljebo

Gamla Upsala played Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Skiljebo won 1-2.

Hudiksvall7 - 0FagerstaFull TimeFT

Hudiksvall - Fagersta

Hudiksvall played Fagersta at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hudiksvall won 7-0.

IFK Osteraker2 - 1KvarnsvedenFull TimeFT

IFK Osteraker - Kvarnsveden

IFK Osteraker played Kvarnsveden at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. IFK Osteraker won 2-1.

Lidingo1 - 2Enskede75'

Lidingo - Enskede

Lidingo are playing Enskede at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Enskede are winning 1-2.

Umea Akademi5 - 4Notvikens IKFull TimeFT

Umea Akademi - Notvikens IK

Umea Akademi played Notvikens IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Umea Akademi won 5-4.

Gottne3 - 2TafteaFull TimeFT

Gottne - Taftea

Gottne played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gottne won 3-2.

Ytterhogdals IK3 - 0Stode IFFull TimeFT

Ytterhogdals IK - Stode IF

Ytterhogdals IK played Stode IF at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ytterhogdals IK won 3-0.

Sandviks0 - 1BodenFull TimeFT

Sandviks - Boden

Sandviks played Boden at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Boden won 0-1.

IFK Ostersund1 - 2Friska ViljorFull TimeFT

IFK Ostersund - Friska Viljor

IFK Ostersund played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Friska Viljor won 1-2.

Arameiska-Syrianska3 - 0NewrozFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Newroz

Arameiska-Syrianska played Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Arameiska-Syrianska won 3-0.

Eskilstuna City1 - 2ForwardFull TimeFT

Eskilstuna City - Forward

Eskilstuna City played Forward at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Forward won 1-2.

Huddinge0 - 1AtvidabergFull TimeFT

Huddinge - Atvidaberg

Huddinge played Atvidaberg at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Atvidaberg won 0-1.

Rynninge1 - 1KumlaFull TimeFT

Rynninge - Kumla

Rynninge played Kumla at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tyreso1 - 2GuteFull TimeFT

Tyreso - Gute

Tyreso played Gute at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gute won 1-2.

Assyriska IF2 - 1Varmbols90 +8'

Assyriska IF - Varmbols

Assyriska IF are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Assyriska IF are winning 2-1.

Trosa-Vagnharad SK1 - 2AssyriskaFull TimeFT

Trosa-Vagnharad SK - Assyriska

Trosa-Vagnharad SK played Assyriska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Assyriska won 1-2.

Vastra Frolunda5 - 1VinbergsFull TimeFT

Vastra Frolunda - Vinbergs

Vastra Frolunda played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Vastra Frolunda won 5-1.

Bunkeflo0 - 1IFK MalmoFull TimeFT

Bunkeflo - IFK Malmo

Bunkeflo played IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Malmo won 0-1.

Onsala2 - 2Olympic BKFull TimeFT

Onsala - Olympic BK

Onsala played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Angelholm1 - 0RosengardFull TimeFT

Angelholm - Rosengard

Angelholm played Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Angelholm won 1-0.

Asarum1 - 3Hassleholms IFFull TimeFT

Asarum - Hassleholms IF

Asarum played Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 1-3.

Bromolla3 - 1NosabyFull TimeFT

Bromolla - Nosaby

Bromolla played Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Bromolla won 3-1.

Husqvarna1 - 6OsterlenFull TimeFT

Husqvarna - Osterlen

Husqvarna played Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Osterlen won 1-6.

IFK Hassleholm2 - 3Almeboda LinnerydFull TimeFT

IFK Hassleholm - Almeboda Linneryd

IFK Hassleholm played Almeboda Linneryd at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Almeboda Linneryd won 2-3.

Tord4 - 0KristianstadFull TimeFT

Tord - Kristianstad

Tord played Kristianstad at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Tord won 4-0.

Dalstorps1 - 1SyrianskaFull TimeFT

Dalstorps - Syrianska

Dalstorps played Syrianska at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Basel-2Koniz13:30

Basel-2 - Koniz

Basel-2 are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Bavois0 - 3Stade NyonnaisFull TimeFT

Bavois - Stade Nyonnais

Bavois played Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stade Nyonnais won 0-3.

Breitenrain2 - 2YF JuventusFull TimeFT

Breitenrain - YF Juventus

Breitenrain played YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cham1 - 1Sion-2Full TimeFT

Cham - Sion-2

Cham played Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MunsingenBruhl15:00

Munsingen - Bruhl

Munsingen are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RapperswilBlack Stars Basel15:00

Rapperswil - Black Stars Basel

Rapperswil are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

YverdonZurich-215:30

Yverdon - Zurich-2

Yverdon are playing Zurich-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Bellinzona0 - 2Etoile Carouge15'

Bellinzona - Etoile Carouge

Bellinzona are playing Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:45 UTC. It's the first half and Etoile Carouge are winning 0-2.

Lausanne-2Terre Sainte14:00

Lausanne-2 - Terre Sainte

Lausanne-2 are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

EchallensYoung Boys-215:00

Echallens - Young Boys-2

Echallens are playing Young Boys-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

La Chaux-de-FondsMeyrin15:00

La Chaux-de-Fonds - Meyrin

La Chaux-de-Fonds are playing Meyrin at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LancyNaters15:30

Lancy - Naters

Lancy are playing Naters at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Martigny SportsChenois15:30

Martigny Sports - Chenois

Martigny Sports are playing Chenois at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BadenWohlen14:00

Baden - Wohlen

Baden are playing Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GoldauBiel-Bienne14:00

Goldau - Biel-Bienne

Goldau are playing Biel-Bienne at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SolothurnMuttenz14:00

Solothurn - Muttenz

Solothurn are playing Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BuochsDelemont15:00

Buochs - Delemont

Buochs are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BassecourtGrasshoppers-218:00

Bassecourt - Grasshoppers-2

Bassecourt are playing Grasshoppers-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BalzersEschen MaurenPostponedPst

Balzers - Eschen Mauren

Balzers are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19.

DietikonSt. Gallen-214:00

Dietikon - St. Gallen-2

Dietikon are playing St. Gallen-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Red Star ZurichParadiso14:00

Red Star Zurich - Paradiso

Red Star Zurich are playing Paradiso at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

TuggenGossau14:00

Tuggen - Gossau

Tuggen are playing Gossau at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WettswilHongg14:00

Wettswil - Hongg

Wettswil are playing Hongg at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Winterthur-2Linth15:00

Winterthur-2 - Linth

Winterthur-2 are playing Linth at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Zorya U-212 - 3Shakhtar U-21Full TimeFT

Zorya U-21 - Shakhtar U-21

Zorya U-21 played Shakhtar U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Shakhtar U-21 won 2-3.

Rukh Vynnyky U-211 - 1Kolos Kovalivka U-21Full TimeFT

Rukh Vynnyky U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Rukh Vynnyky U-21 played Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpik U-210 - 1Minai U-21Full TimeFT

Olimpik U-21 - Minai U-21

Olimpik U-21 played Minai U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Minai U-21 won 0-1.

KarpatyChernihiv12:00

Karpaty - Chernihiv

Karpaty are playing Chernihiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Nikopol0 - 2Metal KharkivFull TimeFT

Nikopol - Metal Kharkiv

Nikopol played Metal Kharkiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Metal Kharkiv won 0-2.

Dinaz Vyshhorod5 - 1Niva VFull TimeFT

Dinaz Vyshhorod - Niva V

Dinaz Vyshhorod played Niva V at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dinaz Vyshhorod won 5-1.

Real Pharm0 - 2Cherkashchyna AkademiaFull TimeFT

Real Pharm - Cherkashchyna Akademia

Real Pharm played Cherkashchyna Akademia at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cherkashchyna Akademia won 0-2.

Beijing BSU0 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Beijing BSU - Beijing Renhe

Beijing BSU played Beijing Renhe at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing Renhe won 0-1.

Heilongjiang Lava Spring0 - 0KunshanFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Kunshan

Heilongjiang Lava Spring played Kunshan at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shaanxi Changan1 - 1Zhejiang GreentownFull TimeFT

Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown

Shaanxi Changan played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tianjin Teda2 - 0ShijiazhuangFull TimeFT

Tianjin Teda - Shijiazhuang

Tianjin Teda played Shijiazhuang at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Tianjin Teda won 2-0.

Wuhan Zall1 - 1Hebei CFFCFull TimeFT

Wuhan Zall - Hebei CFFC

Wuhan Zall played Hebei CFFC at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing Guoan2 - 1Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Beijing Guoan - Qingdao Huanghai

Beijing Guoan played Qingdao Huanghai at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC. Beijing Guoan won 2-1.

Shanghai SIPG3 - 2Chongqing LifanFull TimeFT

Shanghai SIPG - Chongqing Lifan

Shanghai SIPG played Chongqing Lifan at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Shanghai SIPG won 3-2.

Hualien W3 - 3Taoyuan WFull TimeFT

Hualien W - Taoyuan W

Hualien W played Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kaohsiung W1 - 0Taipei Bear WFull TimeFT

Kaohsiung W - Taipei Bear W

Kaohsiung W played Taipei Bear W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kaohsiung W won 1-0.

Eastern2 - 1KitcheeFull TimeFT

Eastern - Kitchee

Eastern played Kitchee at the Premier League of Hong Kong on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Eastern won 2-1.

PSM MakassarPersebaya Surabaya08:30

PSM Makassar - Persebaya Surabaya

PSM Makassar are playing Persebaya Surabaya at the Liga 1 of Indonesia on September 19. The match will kick off 08:30 UTC.

Bali UnitedBhayangkara11:30

Bali United - Bhayangkara

Bali United are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on September 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Kamatamare Sanuki0 - 0Grulla MoriokaFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka

Kamatamare Sanuki played Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azul Claro Numazu0 - 2Fukushima UtdFull TimeFT

Azul Claro Numazu - Fukushima Utd

Azul Claro Numazu played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Fukushima Utd won 0-2.

Blaublitz Akita4 - 0Gainare TottoriFull TimeFT

Blaublitz Akita - Gainare Tottori

Blaublitz Akita played Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Blaublitz Akita won 4-0.

Fujieda MYFC1 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto

Fujieda MYFC played Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Roasso Kumamoto won 1-2.

Sagamihara1 - 1ImabariFull TimeFT

Sagamihara - Imabari

Sagamihara played Imabari at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gamba Osaka-22 - 3Vanraure HachinoheFull TimeFT

Gamba Osaka-2 - Vanraure Hachinohe

Gamba Osaka-2 played Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Vanraure Hachinohe won 2-3.

Gifu0 - 2Parceiro NaganoFull TimeFT

Gifu - Parceiro Nagano

Gifu played Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Parceiro Nagano won 0-2.

Kagoshima United1 - 2YSCCFull TimeFT

Kagoshima United - YSCC

Kagoshima United played YSCC at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. YSCC won 1-2.

Iga Kunoichi W3 - 0Ehime WFull TimeFT

Iga Kunoichi W - Ehime W

Iga Kunoichi W played Ehime W at the L1 League - Women of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Iga Kunoichi W won 3-0.

Nojima Stella WCerezo Osaka W06:00

Nojima Stella W - Cerezo Osaka W

Nojima Stella W are playing Cerezo Osaka W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Albirex Niigata WVegalta Sendai W07:00

Albirex Niigata W - Vegalta Sendai W

Albirex Niigata W are playing Vegalta Sendai W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Al-RamthaAl-HusseinPostponedPst

Al-Ramtha - Al-Hussein

Al-Ramtha are playing Al-Hussein at the Premier League of Jordan on September 19.

Al-Weehdat2 - 1Al-HusseinFull TimeFT

Al-Weehdat - Al-Hussein

Al-Weehdat played Al-Hussein at the Premier League of Jordan on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Al-Weehdat won 2-1.

Al-WeehdatSahabPostponedPst

Al-Weehdat - Sahab

Al-Weehdat are playing Sahab at the Premier League of Jordan on September 19.

Al-RamthaShabab Alordon16:30

Al-Ramtha - Shabab Alordon

Al-Ramtha are playing Shabab Alordon at the Premier League of Jordan on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat-22 - 3SDYuShOR 8Full TimeFT

Kairat-2 - SDYuShOR 8

Kairat-2 played SDYuShOR 8 at the 1 Division of Kazakhstan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. SDYuShOR 8 won 2-3.

Yangju0 - 5ChangwonFull TimeFT

Yangju - Changwon

Yangju played Changwon at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Changwon won 0-5.

Busan Kyotong1 - 0GangneungFull TimeFT

Busan Kyotong - Gangneung

Busan Kyotong played Gangneung at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Busan Kyotong won 1-0.

Hwaseong FC1 - 1GimhaeFull TimeFT

Hwaseong FC - Gimhae

Hwaseong FC played Gimhae at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gimpo Citizen1 - 2Mokpo CityFull TimeFT

Gimpo Citizen - Mokpo City

Gimpo Citizen played Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Mokpo City won 1-2.

Cheongju3 - 1ChuncheonFull TimeFT

Cheongju - Chuncheon

Cheongju played Chuncheon at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Cheongju won 3-1.

Gyeongju KHNP1 - 1Daejeon KorailFull TimeFT

Gyeongju KHNP - Daejeon Korail

Gyeongju KHNP played Daejeon Korail at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gyeongju CitizenCheonan City06:00

Gyeongju Citizen - Cheonan City

Gyeongju Citizen are playing Cheonan City at the K3 League of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Pyeongtaek CitizenJeonju Citizen06:00

Pyeongtaek Citizen - Jeonju Citizen

Pyeongtaek Citizen are playing Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Benfica MacauWindsor Arch Ka I11:00

Benfica Macau - Windsor Arch Ka I

Benfica Macau are playing Windsor Arch Ka I at the Elite League of Macao on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.