Bradford logo
England

Bradford Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Newport - Bradford

Newport - Bradford

Newport are playing Bradford at the League Two of England on March 9. The match will kick off 19:00 UTC.

Carlisle - Bradford

Carlisle - Bradford

Carlisle are playing Bradford at the League Two of England on March 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Latest Results
Bradford - Mansfield Town

Bradford - Mansfield Town

Bradford played Mansfield Town at the League Two of England on March 2. The match kicked off 19:00 UTC. Bradford won 1-0.

Walsall - Bradford

Walsall - Bradford

Walsall played Bradford at the League Two of England on February 27. The match kicked off 15:00 UTC. Bradford won 1-2.

Bradford - Leyton Orient

Bradford - Leyton Orient

Bradford played Leyton Orient at the League Two of England on February 23. The match kicked off 19:00 UTC. Bradford won 1-0.

Cheltenham Town - Bradford

Cheltenham Town - Bradford

Cheltenham Town played Bradford at the League Two of England on February 20. The match kicked off 15:00 UTC. Bradford won 0-2.

Bradford - Morecambe

Bradford - Morecambe

Bradford played Morecambe at the League Two of England on February 16. The match kicked off 19:00 UTC. Bradford won 2-1.

Scunthorpe United - Bradford

Scunthorpe United - Bradford

Scunthorpe United are playing Bradford at the League Two of England on February 9.

Exeter - Bradford

Exeter - Bradford

Exeter played Bradford at the League Two of England on February 6. The match kicked off 13:00 UTC. Exeter won 3-2.

Bradford - Barrow

Bradford - Barrow

Bradford played Barrow at the League Two of England on January 30. The match kicked off 15:00 UTC. Bradford won 2-1.

Southend United - Bradford

Southend United - Bradford

Southend United played Bradford at the League Two of England on January 26. The match kicked off 19:00 UTC. Bradford won 1-3.

Cambridge United - Bradford

Cambridge United - Bradford

Cambridge United played Bradford at the League Two of England on January 23. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bradford - Port Vale

Bradford - Port Vale

Bradford played Port Vale at the League Two of England on December 29. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tranmere Rovers - Bradford

Tranmere Rovers - Bradford

Tranmere Rovers played Bradford at the League Two of England on December 26. The match kicked off 15:00 UTC. Bradford won 0-1.

Grimsby - Bradford

Grimsby - Bradford

Grimsby played Bradford at the League Two of England on December 22. The match kicked off 19:00 UTC. Bradford won 1-2.

Bradford - Cambridge United

Bradford - Cambridge United

Bradford played Cambridge United at the League Two of England on December 19. The match kicked off 15:00 UTC. Bradford won 1-0.

Crawley Town - Bradford

Crawley Town - Bradford

Crawley Town played Bradford at the League Two of England on December 15. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oldham Athletic - Bradford

Oldham Athletic - Bradford

Oldham Athletic played Bradford at the League Two of England on December 12. The match kicked off 15:00 UTC. Oldham Athletic won 3-1.

Bradford - Carlisle

Bradford - Carlisle

Bradford played Carlisle at the League Two of England on December 5. The match kicked off 15:00 UTC. Carlisle won 0-1.

Bradford - Cheltenham Town

Bradford - Cheltenham Town

Bradford played Cheltenham Town at the League Two of England on December 1. The match kicked off 19:00 UTC. Cheltenham Town won 1-2.

Bradford - Oldham Athletic

Bradford - Oldham Athletic

Bradford played Oldham Athletic at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Oldham Athletic won 1-2.

Bradford - Exeter

Bradford - Exeter

Bradford played Exeter at the League Two of England on November 14. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bradford (also known as Bradford City) is a football club from England competing in the League Two of England. ScoreBat covers all matches of Bradford in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Bradford roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Bradford for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Bradford goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Bradford livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Bradford, who will be playing Newport on Tuesday in the League Two of England. You can watch Newport vs Bradford live stream on ScoreBat. The match will kick off 19:00 UTC. After that, Bradford will play Carlisle on March 13th.

Matchday Live
Burnley - Arsenal

Burnley - Arsenal

Burnley are playing Arsenal at the Premier League of England on March 6. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Sheffield United - Southampton

Sheffield United - Southampton

Sheffield United are playing Southampton at the Premier League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Aston Villa - Wolves

Aston Villa - Wolves

Aston Villa are playing Wolves at the Premier League of England on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Brighton - Leicester City

Brighton - Leicester City

Brighton are playing Leicester City at the Premier League of England on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

Real Valladolid - Getafe

Real Valladolid - Getafe

Real Valladolid are playing Getafe at the La Liga of Spain on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Real Valladolid are winning 2-1.

Elche - Sevilla

Elche - Sevilla

Elche are playing Sevilla at the La Liga of Spain on March 6. The match will kick off 15:15 UTC.

Cadiz - Eibar

Cadiz - Eibar

Cadiz are playing Eibar at the La Liga of Spain on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Osasuna - Barcelona

Osasuna - Barcelona

Osasuna are playing Barcelona at the La Liga of Spain on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen

Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen

Borussia Monchengladbach are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht Frankfurt - Stuttgart

Eintracht Frankfurt - Stuttgart

Eintracht Frankfurt are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Hertha Berlin - Augsburg

Hertha Berlin - Augsburg

Hertha Berlin are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Hoffenheim - Wolfsburg

Hoffenheim - Wolfsburg

Hoffenheim are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

SC Freiburg - RB Leipzig

SC Freiburg - RB Leipzig

SC Freiburg are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayern Munich - Borussia Dortmund

Bayern Munich - Borussia Dortmund

Bayern Munich are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Spezia - Benevento

Spezia - Benevento

Spezia are playing Benevento at the Serie A of Italy on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Udinese - Sassuolo

Udinese - Sassuolo

Udinese are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Juventus - Lazio

Juventus - Lazio

Juventus are playing Lazio at the Serie A of Italy on March 6. The match will kick off 19:45 UTC.

Watford - Nottingham Forest

Watford - Nottingham Forest

Watford are playing Nottingham Forest at the Championship of England on March 6. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Watford are winning 1-0.

Barnsley - Birmingham

Barnsley - Birmingham

Barnsley are playing Birmingham at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Brentford - Rotherham

Brentford - Rotherham

Brentford are playing Rotherham at the Championship of England on March 6.

Bristol City - QPR

Bristol City - QPR

Bristol City are playing QPR at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Coventry - Derby County

Coventry - Derby County

Coventry are playing Derby County at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Millwall - Blackburn

Millwall - Blackburn

Millwall are playing Blackburn at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Norwich City - Luton

Norwich City - Luton

Norwich City are playing Luton at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Preston NE - Bournemouth

Preston NE - Bournemouth

Preston NE are playing Bournemouth at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Reading - Sheffield Wednesday

Reading - Sheffield Wednesday

Reading are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke City - Wycombe Wanderers

Stoke City - Wycombe Wanderers

Stoke City are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea City - Middlesbrough

Swansea City - Middlesbrough

Swansea City are playing Middlesbrough at the Championship of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Feyenoord - VV Venlo

Feyenoord - VV Venlo

Feyenoord are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Twente - Willem II

Twente - Willem II

Twente are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on March 6. The match will kick off 17:45 UTC.

Heerenveen - ADO Den Haag

Heerenveen - ADO Den Haag

Heerenveen are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

RKC - Utrecht

RKC - Utrecht

RKC are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

Aberdeen - Hamilton

Aberdeen - Hamilton

Aberdeen are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Motherwell - Livingston

Motherwell - Livingston

Motherwell are playing Livingston at the Premier League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Rangers - St. Mirren

Rangers - St. Mirren

Rangers are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ross County - Kilmarnock

Ross County - Kilmarnock

Ross County are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

St. Johnstone - Hibernian

St. Johnstone - Hibernian

St. Johnstone are playing Hibernian at the Premier League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Portimonense - Tondela

Portimonense - Tondela

Portimonense are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Gil Vicente - Porto

Gil Vicente - Porto

Gil Vicente are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Boavista - Famalicao

Boavista - Famalicao

Boavista are playing Famalicao at the Primeira Liga of Portugal on March 6. The match will kick off 20:30 UTC.

CSKA - Akhmat Groznyi

CSKA - Akhmat Groznyi

CSKA played Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. CSKA won 2-0.

Rotor - Khimki

Rotor - Khimki

Rotor are playing Khimki at the Premier League of Russia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rostov - Sochi

Rostov - Sochi

Rostov are playing Sochi at the Premier League of Russia on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Van - Urartu

Van - Urartu

Van played Urartu at the Premier League of Armenia on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Van won 3-1.

Altach - LASK Linz

Altach - LASK Linz

Altach are playing LASK Linz at the Bundesliga of Austria on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Hartberg - Admira

Hartberg - Admira

Hartberg are playing Admira at the Bundesliga of Austria on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Tirol - Sturm

Tirol - Sturm

Tirol are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Austria Klagenfurt - Dornbirn

Austria Klagenfurt - Dornbirn

Austria Klagenfurt are playing Dornbirn at the 2. Liga of Austria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

FC Minsk - Isloch

FC Minsk - Isloch

FC Minsk played Isloch at the National Cup of Belarus on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torpedo-BelAZ - Arsenal Dzyarzhynsk

Torpedo-BelAZ - Arsenal Dzyarzhynsk

Torpedo-BelAZ are playing Arsenal Dzyarzhynsk at the National Cup of Belarus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eupen - Oud-Heverlee

Eupen - Oud-Heverlee

Eupen are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on March 6. The match will kick off 15:15 UTC.

Waasland-Beveren - Beerschot-Wilrijk

Waasland-Beveren - Beerschot-Wilrijk

Waasland-Beveren are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division A of Belgium on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Antwerp - Kortrijk

Antwerp - Kortrijk

Antwerp are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on March 6. The match will kick off 19:45 UTC.

RWDM - Deinze

RWDM - Deinze

RWDM are playing Deinze at the First Division B of Belgium on March 6. The match will kick off 19:45 UTC.

Arda Kardzhali - Cherno More

Arda Kardzhali - Cherno More

Arda Kardzhali are playing Cherno More at the A PFG of Bulgaria on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Arda Kardzhali are winning 1-0.

CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv

CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv

CSKA Sofia are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Slaven Koprivnica - Lokomotiva Zagreb

Slaven Koprivnica - Lokomotiva Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hajduk Split - Varteks

Hajduk Split - Varteks

Hajduk Split are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on March 6. The match will kick off 16:05 UTC.

Omonia - Anorthosis

Omonia - Anorthosis

Omonia are playing Anorthosis at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

AEP Paphos - APOEL

AEP Paphos - APOEL

AEP Paphos are playing APOEL at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pribram - Liberec

Pribram - Liberec

Pribram are playing Liberec at the First League of Czech Republic on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Teplice - Opava

Teplice - Opava

Teplice are playing Opava at the First League of Czech Republic on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Zlin - Bohemians 1905

Zlin - Bohemians 1905

Zlin are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Plzen - Olomouc

Plzen - Olomouc

Plzen are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Blansko - Trinec

Blansko - Trinec

Blansko are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lisen - Hradec Kralove

Lisen - Hradec Kralove

Lisen are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Lisen are winning 1-0.

Gillingham - Ipswich Town

Gillingham - Ipswich Town

Gillingham are playing Ipswich Town at the League One of England on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gillingham are winning 1-0.

Accrington Stanley - Swindon Town

Accrington Stanley - Swindon Town

Accrington Stanley are playing Swindon Town at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Blackpool - Wimbledon

Blackpool - Wimbledon

Blackpool are playing Wimbledon at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Burton Albion - Peterborough United

Burton Albion - Peterborough United

Burton Albion are playing Peterborough United at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Doncaster Rovers - Plymouth

Doncaster Rovers - Plymouth

Doncaster Rovers are playing Plymouth at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Hull City - Bristol Rovers

Hull City - Bristol Rovers

Hull City are playing Bristol Rovers at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln City - Crewe

Lincoln City - Crewe

Lincoln City are playing Crewe at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Northampton - Portsmouth

Northampton - Portsmouth

Northampton are playing Portsmouth at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford United - Charlton Athletic

Oxford United - Charlton Athletic

Oxford United are playing Charlton Athletic at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Shrewsbury - Fleetwood Town

Shrewsbury - Fleetwood Town

Shrewsbury are playing Fleetwood Town at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunderland - Rochdale

Sunderland - Rochdale

Sunderland are playing Rochdale at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Wigan - Milton Keynes Dons

Wigan - Milton Keynes Dons

Wigan are playing Milton Keynes Dons at the League One of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Exeter - Leyton Orient

Exeter - Leyton Orient

Exeter are playing Leyton Orient at the League Two of England on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Exeter are winning 3-0.

Barrow - Mansfield Town

Barrow - Mansfield Town

Barrow are playing Mansfield Town at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Bradford - Bolton

Bradford - Bolton

Bradford are playing Bolton at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Cambridge United - Walsall

Cambridge United - Walsall

Cambridge United are playing Walsall at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham Town - Port Vale

Cheltenham Town - Port Vale

Cheltenham Town are playing Port Vale at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Colchester - Newport

Colchester - Newport

Colchester are playing Newport at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Grimsby - Forest Green

Grimsby - Forest Green

Grimsby are playing Forest Green at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Morecambe - Carlisle

Morecambe - Carlisle

Morecambe are playing Carlisle at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Oldham Athletic - Southend United

Oldham Athletic - Southend United

Oldham Athletic are playing Southend United at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford City - Scunthorpe United

Salford City - Scunthorpe United

Salford City are playing Scunthorpe United at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stevenage - Harrogate Town

Stevenage - Harrogate Town

Stevenage are playing Harrogate Town at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Tranmere Rovers - Crawley Town

Tranmere Rovers - Crawley Town

Tranmere Rovers are playing Crawley Town at the League Two of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Nomme Kalju - Tulevik Viljandi

Nomme Kalju - Tulevik Viljandi

Nomme Kalju are playing Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on March 6.

Tammeka Tartu - Trans Narva

Tammeka Tartu - Trans Narva

Tammeka Tartu are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on March 6.

Ales - Montpellier

Ales - Montpellier

Ales are playing Montpellier at the National cup of France on March 6. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

GFA74 - Annecy

GFA74 - Annecy

GFA74 are playing Annecy at the National cup of France on March 6. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and GFA74 are winning 1-0.

Red Star - Lens

Red Star - Lens

Red Star are playing Lens at the National cup of France on March 6. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Saint-Louis Neuweg - Sedan

Saint-Louis Neuweg - Sedan

Saint-Louis Neuweg are playing Sedan at the National cup of France on March 6. The match kicked off 13:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Le Puy Auvergne - Lorient

Le Puy Auvergne - Lorient

Le Puy Auvergne are playing Lorient at the National cup of France on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Saumur - Montagnarde

Saumur - Montagnarde

Saumur are playing Montagnarde at the National cup of France on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Valenciennes - Metz

Valenciennes - Metz

Valenciennes are playing Metz at the National cup of France on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Lyon - Sochaux

Lyon - Sochaux

Lyon are playing Sochaux at the National cup of France on March 6. The match will kick off 17:45 UTC.

Brest - PSG

Brest - PSG

Brest are playing PSG at the National cup of France on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Samgurali - Saburtalo

Samgurali - Saburtalo

Samgurali played Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv Tbilisi - Telavi

Lokomotiv Tbilisi - Telavi

Lokomotiv Tbilisi played Telavi at the Erovnuli Liga of Georgia on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 3-2.

Erzgebirge Aue - Hannover

Erzgebirge Aue - Hannover

Erzgebirge Aue played Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greuther Furth - Bochum

Greuther Furth - Bochum

Greuther Furth played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Bochum won 1-2.

Karlsruher - St. Pauli

Karlsruher - St. Pauli

Karlsruher played St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Duisburg - 1860 Munchen

Duisburg - 1860 Munchen

Duisburg are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hansa - Kaiserslautern

Hansa - Kaiserslautern

Hansa are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kaiserslautern are winning 0-1.

Lubeck - Viktoria Koln

Lubeck - Viktoria Koln

Lubeck are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Viktoria Koln are winning 0-1.

Magdeburg - Waldhof Mannheim

Magdeburg - Waldhof Mannheim

Magdeburg are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Waldhof Mannheim are winning 0-1.

Meppen - Dynamo Dresden

Meppen - Dynamo Dresden

Meppen are playing Dynamo Dresden at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Dynamo Dresden are winning 0-2.

Saarbrucken - Uerdingen

Saarbrucken - Uerdingen

Saarbrucken are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

OFI - Larissa

OFI - Larissa

OFI are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Atromitos - Asteras Tripolis

Atromitos - Asteras Tripolis

Atromitos are playing Asteras Tripolis at the Super League 1 of Greece on March 6. The match will kick off 15:15 UTC.

Giannina - Panathinaikos

Giannina - Panathinaikos

Giannina are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Paks - Mezokovesd

Paks - Mezokovesd

Paks are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Puskas - Ujpest

Puskas - Ujpest

Puskas are playing Ujpest at the NB I of Hungary on March 6. The match will kick off 18:30 UTC.

Cosenza - Frosinone

Cosenza - Frosinone

Cosenza are playing Frosinone at the Serie B of Italy on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Cremonese - Salernitana

Cremonese - Salernitana

Cremonese are playing Salernitana at the Serie B of Italy on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Salernitana are winning 0-1.

Pescara - Spal

Pescara - Spal

Pescara are playing Spal at the Serie B of Italy on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Spal are winning 0-1.

Pisa - Reggina

Pisa - Reggina

Pisa are playing Reggina at the Serie B of Italy on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Virtus Entella - Ascoli

Virtus Entella - Ascoli

Virtus Entella are playing Ascoli at the Serie B of Italy on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Venezia - Brescia

Venezia - Brescia

Venezia are playing Brescia at the Serie B of Italy on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Monza - Pordenone

Monza - Pordenone

Monza are playing Pordenone at the Serie B of Italy on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen

Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen

Dziugas Telsiai played Hegelmann Litauen at the A Lyga of Lithuania on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Dziugas Telsiai won 2-1.

Dainava - Nevezis

Dainava - Nevezis

Dainava are playing Nevezis at the A Lyga of Lithuania on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Nevezis are winning 0-2.

Floriana FC - Balzan

Floriana FC - Balzan

Floriana FC are playing Balzan at the Premier Division of Malta on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hamrun Spartans - Hibernians FC

Hamrun Spartans - Hibernians FC

Hamrun Spartans are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Tarxien Rainbows - Birkirkara FC

Tarxien Rainbows - Birkirkara FC

Tarxien Rainbows are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Birkirkara FC are winning 0-1.

Lija Athletic - Santa Lucia

Lija Athletic - Santa Lucia

Lija Athletic are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Mosta - Senglea Athletic

Mosta - Senglea Athletic

Mosta are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Sliema Wanderers FC - Gzira United

Sliema Wanderers FC - Gzira United

Sliema Wanderers FC are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Sutjeska Niksic - Zeta

Sutjeska Niksic - Zeta

Sutjeska Niksic played Zeta at the 1. Division of Montenegro on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Sutjeska Niksic won 4-3.

Decic Tuzi - Rudar Pljevlja

Decic Tuzi - Rudar Pljevlja

Decic Tuzi are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

FK Podgorica - Jezero

FK Podgorica - Jezero

FK Podgorica are playing Jezero at the 1. Division of Montenegro on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OFK Titograd - Iskra

OFK Titograd - Iskra

OFK Titograd are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

OFK Petrovac - Buducnost

OFK Petrovac - Buducnost

OFK Petrovac are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Almere City FC - Excelsior

Almere City FC - Excelsior

Almere City FC are playing Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Almere City FC are winning 2-0.

Volendam - Roda

Volendam - Roda

Volendam are playing Roda at the Eerste Divisie of Netherlands on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Makedonija - Sileks

Makedonija - Sileks

Makedonija are playing Sileks at the Prva liga of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Makedonija are winning 1-0.

Podbeskidzie - Lechia Gdansk

Podbeskidzie - Lechia Gdansk

Podbeskidzie are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zaglebie L - Jagiellonia

Zaglebie L - Jagiellonia

Zaglebie L are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

Rakow - Cracovia

Rakow - Cracovia

Rakow are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

LKS Lodz - Widzew

LKS Lodz - Widzew

LKS Lodz played Widzew at the I Liga of Poland on March 6. The match kicked off 11:40 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna

Resovia Rzeszow are playing Gornik Leczna at the I Liga of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gornik Leczna are winning 0-1.

Jastrzebie - Korona

Jastrzebie - Korona

Jastrzebie are playing Korona at the I Liga of Poland on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Radomiak Radom - Chrobry Glogow

Radomiak Radom - Chrobry Glogow

Radomiak Radom are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Vizela - CD Mafra

Vizela - CD Mafra

Vizela played CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Vizela won 2-0.

Universitatea Craiova - FC Botosani

Universitatea Craiova - FC Botosani

Universitatea Craiova are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on March 6. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Universitatea Craiova are winning 1-0.

UTA Arad - Cluj

UTA Arad - Cluj

UTA Arad are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on March 6. The match will kick off 19:30 UTC.

Akron - SKA Khabarovsk

Akron - SKA Khabarovsk

Akron played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yenisey - Fakel

Yenisey - Fakel

Yenisey played Fakel at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Fakel won 1-3.

Alania - Irtysh Omsk

Alania - Irtysh Omsk

Alania played Irtysh Omsk at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Alania won 1-0.

FK Krasnodar-2 - Veles

FK Krasnodar-2 - Veles

FK Krasnodar-2 played Veles at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. FK Krasnodar-2 won 2-1.

Kr. Sovetov - Chertanovo

Kr. Sovetov - Chertanovo

Kr. Sovetov played Chertanovo at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Kr. Sovetov won 5-0.

Shinnik - Orenburg

Shinnik - Orenburg

Shinnik played Orenburg at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Orenburg won 1-4.

Volgar-Gazprom - Nizhnyi Novgorod

Volgar-Gazprom - Nizhnyi Novgorod

Volgar-Gazprom played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tekstilshik - Tom

Tekstilshik - Tom

Tekstilshik played Tom at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik - Dynamo Br

Neftekhimik - Dynamo Br

Neftekhimik are playing Dynamo Br at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Neftekhimik are winning 2-1.

Torpedo - FC Chayka

Torpedo - FC Chayka

Torpedo are playing FC Chayka at the FNL of Russia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Torpedo are winning 1-0.

Baltica - Spartak-2

Baltica - Spartak-2

Baltica are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Alloa Athletic - Inverness C.T

Alloa Athletic - Inverness C.T

Alloa Athletic are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Arbroath - Queen of the South

Arbroath - Queen of the South

Arbroath are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Greenock Morton - Ayr United

Greenock Morton - Ayr United

Greenock Morton are playing Ayr United at the Championship of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Hearts - Dundee

Hearts - Dundee

Hearts are playing Dundee at the Championship of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Airdrieonians - East Fife

Airdrieonians - East Fife

Airdrieonians are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on March 6.

Dumbarton - Partick Thistle

Dumbarton - Partick Thistle

Dumbarton are playing Partick Thistle at the Division 1 of Scotland on March 6.

Forfar Athletic - Clyde

Forfar Athletic - Clyde

Forfar Athletic are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on March 6.

Montrose - Cove Rangers

Montrose - Cove Rangers

Montrose are playing Cove Rangers at the Division 1 of Scotland on March 6.

Peterhead - Falkirk

Peterhead - Falkirk

Peterhead are playing Falkirk at the Division 1 of Scotland on March 6.

Albion Rovers - Stranraer

Albion Rovers - Stranraer

Albion Rovers are playing Stranraer at the Division 2 of Scotland on March 6.

Annan Athletic - Stenhousemuir

Annan Athletic - Stenhousemuir

Annan Athletic are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on March 6.

Brechin City - Cowdenbeath

Brechin City - Cowdenbeath

Brechin City are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on March 6.

Queens Park - Elgin City

Queens Park - Elgin City

Queens Park are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on March 6.

Stirling Albion - Edinburgh City

Stirling Albion - Edinburgh City

Stirling Albion are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on March 6.

Senica - Pohronie

Senica - Pohronie

Senica are playing Pohronie at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Pohronie are winning 0-1.

Slovan - DAC

Slovan - DAC

Slovan are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Slovan are winning 2-1.

Trencin - Spartak Trnava

Trencin - Spartak Trnava

Trencin are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Trencin are winning 1-0.

Zemplin Michalovce - Nitra

Zemplin Michalovce - Nitra

Zemplin Michalovce are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zilina - Ruzomberok

Zilina - Ruzomberok

Zilina are playing Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Zilina are winning 2-1.

Zlate Moravce - Sered

Zlate Moravce - Sered

Zlate Moravce are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Zlate Moravce are winning 1-0.

Mura - Aluminij

Mura - Aluminij

Mura are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gorica - Maribor

Gorica - Maribor

Gorica are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on March 6. The match will kick off 16:15 UTC.

Koper - Domzale

Koper - Domzale

Koper are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on March 6. The match will kick off 18:30 UTC.

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Las Palmas - Rayo Vallecano

Las Palmas - Rayo Vallecano

Las Palmas are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on March 6. The match will kick off 17:15 UTC.

Leganes - Castellon

Leganes - Castellon

Leganes are playing Castellon at the Segunda Division of Spain on March 6. The match will kick off 17:15 UTC.

Albacete - UD Logrones

Albacete - UD Logrones

Albacete are playing UD Logrones at the Segunda Division of Spain on March 6. The match will kick off 19:30 UTC.

Young Boys - Vaduz

Young Boys - Vaduz

Young Boys are playing Vaduz at the Super League of Switzerland on March 6. The match will kick off 17:15 UTC.

Servette - Basel

Servette - Basel

Servette are playing Basel at the Super League of Switzerland on March 6. The match will kick off 19:30 UTC.

Thun - Kriens

Thun - Kriens

Thun are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on March 6. The match will kick off 17:15 UTC.

Denizlispor - Yeni Malatyaspor

Denizlispor - Yeni Malatyaspor

Denizlispor are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Denizlispor are winning 2-1.

Besiktas - B.B. Gaziantep

Besiktas - B.B. Gaziantep

Besiktas are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Bandirmaspor - Altinordu

Bandirmaspor - Altinordu

Bandirmaspor played Altinordu at the 1. Lig of Turkey on March 6. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaraspor - Menemen Belediyespor

Ankaraspor - Menemen Belediyespor

Ankaraspor are playing Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Ankaraspor are winning 1-0.

Samsunspor - Demirspor Adana

Samsunspor - Demirspor Adana

Samsunspor are playing Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Mariupol - Vorskla

Mariupol - Vorskla

Mariupol played Vorskla at the Premier League of Ukraine on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Vorskla won 0-1.

Olimpik Donetsk - Shakhtar D

Olimpik Donetsk - Shakhtar D

Olimpik Donetsk are playing Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Caernarfon - Aberystwyth

Caernarfon - Aberystwyth

Caernarfon are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Cefn Druids - Barry Town

Cefn Druids - Barry Town

Cefn Druids are playing Barry Town at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Connahs QN - Newtown

Connahs QN - Newtown

Connahs QN are playing Newtown at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Flint Town - Penybont

Flint Town - Penybont

Flint Town are playing Penybont at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Haverfordwest County - Cardiff MU

Haverfordwest County - Cardiff MU

Haverfordwest County are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

TNS - Bala Town

TNS - Bala Town

TNS are playing Bala Town at the Premier League of Wales on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

F.C.Tokyo - Cerezo Osaka

F.C.Tokyo - Cerezo Osaka

F.C.Tokyo played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC. F.C.Tokyo won 3-2.

Shimizu S-Pulse - Avispa Fukuoka

Shimizu S-Pulse - Avispa Fukuoka

Shimizu S-Pulse played Avispa Fukuoka at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokushima Vortis - Vissel Kobe

Tokushima Vortis - Vissel Kobe

Tokushima Vortis played Vissel Kobe at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale

Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale

Vegalta Sendai played Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC. Kawasaki Frontale won 1-5.

Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds

Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds

Sagan Tosu played Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 06:00 UTC. Sagan Tosu won 2-0.

Yokohama FC - Oita Trinita

Yokohama FC - Oita Trinita

Yokohama FC played Oita Trinita at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 1-2.

Gamba Osaka - Kashima Antlers

Gamba Osaka - Kashima Antlers

Gamba Osaka are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on March 6.

Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare

Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare

Kashiwa Reysol played Shonan Bellmare at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. Kashiwa Reysol won 2-1.

Nagoya Grampus Eight - Consadole Sapporo

Nagoya Grampus Eight - Consadole Sapporo

Nagoya Grampus Eight played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 1-0.

Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima

Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima

Yokohama F. Marinos are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on March 7. The match will kick off 04:00 UTC.

Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki

Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki

Albirex Niigata played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on March 6. The match kicked off 04:30 UTC. Albirex Niigata won 1-0.

Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock

Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock

Giravanz Kitakyushu played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 1-2.

Jubilo Iwata - Machida Zelvia

Jubilo Iwata - Machida Zelvia

Jubilo Iwata played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC. Machida Zelvia won 1-3.

Omiya Ardija - Ventforet Kofu

Omiya Ardija - Ventforet Kofu

Omiya Ardija played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on March 6. The match kicked off 05:00 UTC. Ventforet Kofu won 0-2.

FC Ryukyu - Renofa Yamaguchi

FC Ryukyu - Renofa Yamaguchi

FC Ryukyu played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. FC Ryukyu won 2-1.

Sagamihara - Thespa Kusatsu

Sagamihara - Thespa Kusatsu

Sagamihara are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 04:00 UTC.

Ehime FC - JEF United Ichihara

Ehime FC - JEF United Ichihara

Ehime FC are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyoto Purple Sanga - Matsumoto Yamaga FC

Kyoto Purple Sanga - Matsumoto Yamaga FC

Kyoto Purple Sanga are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SC - Blaublitz Akita

Tochigi SC - Blaublitz Akita

Tochigi SC are playing Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokyo Verdy - Montedio Yamagata

Tokyo Verdy - Montedio Yamagata

Tokyo Verdy are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on March 7. The match will kick off 06:00 UTC.

Jeju United - Jeonbuk Motors

Jeju United - Jeonbuk Motors

Jeju United played Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gwangju - Ulsan

Gwangju - Ulsan

Gwangju played Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 07:30 UTC. Ulsan won 0-1.

Incheon United - Daegu FC

Incheon United - Daegu FC

Incheon United played Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 07:30 UTC. Incheon United won 2-1.

Gangwon FC - Pohang Steelers

Gangwon FC - Pohang Steelers

Gangwon FC played Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Pohang Steelers won 1-3.

Suwon Bluewings - Seongnam

Suwon Bluewings - Seongnam

Suwon Bluewings are playing Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

FC Seoul - Suwon City

FC Seoul - Suwon City

FC Seoul are playing Suwon City at the K-League 1 of Korea Republic on March 7. The match will kick off 07:30 UTC.

Chungnam Asan - Bucheon 1995

Chungnam Asan - Bucheon 1995

Chungnam Asan played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 04:30 UTC. Bucheon 1995 won 0-1.

Anyang - Ansan Greeners

Anyang - Ansan Greeners

Anyang played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. Ansan Greeners won 1-2.

Seoul E-Land - Gimcheon Sangmu

Seoul E-Land - Gimcheon Sangmu

Seoul E-Land played Gimcheon Sangmu at the K-League 2 of Korea Republic on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. Seoul E-Land won 4-0.

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on March 7. The match will kick off 04:30 UTC.

Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC

Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC

Jeonnam Dragons are playing Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on March 7. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Khuraitiat SC - Al Duhail

Al Khuraitiat SC - Al Duhail

Al Khuraitiat SC are playing Al Duhail at the Stars League of Qatar on March 6. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al Ahli Jeddah - Dhamk

Al Ahli Jeddah - Dhamk

Al Ahli Jeddah are playing Dhamk at the Pro League of Saudi Arabia on March 6. The match will kick off 17:35 UTC.

Al Ain - Al Wasl Dubai

Al Ain - Al Wasl Dubai

Al Ain are playing Al Wasl Dubai at the Premier League of Uae on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ittihad Kalba - Bani Yas

Ittihad Kalba - Bani Yas

Ittihad Kalba are playing Bani Yas at the Premier League of Uae on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Jazeera Abu Dhabi - Al Shabab Al Ahli

Al Jazeera Abu Dhabi - Al Shabab Al Ahli

Al Jazeera Abu Dhabi are playing Al Shabab Al Ahli at the Premier League of Uae on March 6. The match will kick off 16:15 UTC.

Hatta Dubai - Al Fujairah

Hatta Dubai - Al Fujairah

Hatta Dubai are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on March 6. The match will kick off 16:15 UTC.

Ghana U-20 - Uganda U-20

Ghana U-20 - Uganda U-20

Ghana U-20 are playing Uganda U-20 at the Africa Cup of Nations U-20, Playoffs of Africa on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

Al Merreikh - Simba

Al Merreikh - Simba

Al Merreikh are playing Simba at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

TP Mazembe - Mamelodi Sundowns

TP Mazembe - Mamelodi Sundowns

TP Mazembe are playing Mamelodi Sundowns at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Esperance - Zamalek

Esperance - Zamalek

Esperance are playing Zamalek at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Kaiser Chiefs - Petro de Luanda

Kaiser Chiefs - Petro de Luanda

Kaiser Chiefs are playing Petro de Luanda at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Teungueth - MC Alger

Teungueth - MC Alger

Teungueth are playing MC Alger at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Ahly Cairo - Vita Club

Al Ahly Cairo - Vita Club

Al Ahly Cairo are playing Vita Club at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

WAC Casablanca - Horoya

WAC Casablanca - Horoya

WAC Casablanca are playing Horoya at the Group Stage of Caf Champions League on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Cape Town City - Stellenbosch

Cape Town City - Stellenbosch

Cape Town City are playing Stellenbosch at the Premier League of South Africa on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Stellenbosch are winning 1-2.

Bloemfontein Celtic - Maritzburg United

Bloemfontein Celtic - Maritzburg United

Bloemfontein Celtic are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Chippa United - Orlando Pirates

Chippa United - Orlando Pirates

Chippa United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Atlas - Juarez

Atlas - Juarez

Atlas are playing Juarez at the Clausura of Mexico on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

America - Leon

America - Leon

America are playing Leon at the Clausura of Mexico on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Monterrey - Queretaro

Monterrey - Queretaro

Monterrey are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on March 7. The match will kick off 01:06 UTC.

Mazatlan - Guadalajara

Mazatlan - Guadalajara

Mazatlan are playing Guadalajara at the Clausura of Mexico on March 7. The match will kick off 03:00 UTC.

Godoy Cruz - Platense

Godoy Cruz - Platense

Godoy Cruz are playing Platense at the Superliga of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Sarmiento - Talleres Cordoba

Sarmiento - Talleres Cordoba

Sarmiento are playing Talleres Cordoba at the Superliga of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Colon - Aldosivi

Colon - Aldosivi

Colon are playing Aldosivi at the Superliga of Argentina on March 6. The match will kick off 22:20 UTC.

Lanus - Tucuman

Lanus - Tucuman

Lanus are playing Tucuman at the Superliga of Argentina on March 6. The match will kick off 22:20 UTC.

San Lorenzo - Huracan

San Lorenzo - Huracan

San Lorenzo are playing Huracan at the Superliga of Argentina on March 7. The match will kick off 00:30 UTC.

Once Caldas - Deportivo Cali

Once Caldas - Deportivo Cali

Once Caldas are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 6. The match will kick off 22:30 UTC.

Aguilas Doradas - Atletico Nacional

Aguilas Doradas - Atletico Nacional

Aguilas Doradas are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Orense - Aucas

Orense - Aucas

Orense are playing Aucas at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

LDU-Quito - Universidad Catolica Quito

LDU-Quito - Universidad Catolica Quito

LDU-Quito are playing Universidad Catolica Quito at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 6. The match will kick off 22:30 UTC.

Emelec - Delfin

Emelec - Delfin

Emelec are playing Delfin at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Nacional Asuncion - Cerro Porteno

Nacional Asuncion - Cerro Porteno

Nacional Asuncion are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on March 6. The match will kick off 21:15 UTC.

Sol de America - Olimpia

Sol de America - Olimpia

Sol de America are playing Olimpia at the Apertura of Paraguay on March 6. The match will kick off 23:30 UTC.

Boston River - Cerro M.

Boston River - Cerro M.

Boston River are playing Cerro M. at the Clausura of Uruguay on March 6. The match will kick off 20:15 UTC.

Penarol - River Plate FC

Penarol - River Plate FC

Penarol are playing River Plate FC at the Clausura of Uruguay on March 6. The match will kick off 23:15 UTC.

Brisbane Roar FC - Sydney FC

Brisbane Roar FC - Sydney FC

Brisbane Roar FC played Sydney FC at the A-League of Australia on March 6. The match kicked off 06:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Melbourne Victory - Melbourne City

Melbourne Victory - Melbourne City

Melbourne Victory played Melbourne City at the A-League of Australia on March 6. The match kicked off 08:10 UTC. Melbourne City won 0-6.

Wellington Phoenix - Perth Glory

Wellington Phoenix - Perth Glory

Wellington Phoenix are playing Perth Glory at the A-League of Australia on March 7. The match will kick off 05:05 UTC.

Western United FC - Western Sydney

Western United FC - Western Sydney

Western United FC are playing Western Sydney at the A-League of Australia on March 7. The match will kick off 07:10 UTC.

Egnatia R - Turbina Cerrik

Egnatia R - Turbina Cerrik

Egnatia R are playing Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Elbasani - Pogradeci

Elbasani - Pogradeci

Elbasani are playing Pogradeci at the Division 1 of Albania on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Tomori Berat - Flamurtari

Tomori Berat - Flamurtari

Tomori Berat are playing Flamurtari at the Division 1 of Albania on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Veleciku Koplik - Oriku

Veleciku Koplik - Oriku

Veleciku Koplik are playing Oriku at the Division 1 of Albania on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Vora - Dinamo Tirana

Vora - Dinamo Tirana

Vora are playing Dinamo Tirana at the Division 1 of Albania on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Alashkert-2 - Shirak-2

Alashkert-2 - Shirak-2

Alashkert-2 are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on March 6.

Ararat-2 - Sevan

Ararat-2 - Sevan

Ararat-2 played Sevan at the First division of Armenia on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Sevan won 2-3.

Spittal - Wolfsberger AC-2

Spittal - Wolfsberger AC-2

Spittal are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Allerheiligen - St. Anna

Allerheiligen - St. Anna

Allerheiligen are playing St. Anna at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Bad Gleichenberg - Gurten

Bad Gleichenberg - Gurten

Bad Gleichenberg are playing Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

FC Wels - Ried-2

FC Wels - Ried-2

FC Wels are playing Ried-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Gleisdorf - Deutschlandsberger

Gleisdorf - Deutschlandsberger

Gleisdorf are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

SC Weiz - Hertha Wels

SC Weiz - Hertha Wels

SC Weiz are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Stadl-Paura - Union Vocklamarkt

Stadl-Paura - Union Vocklamarkt

Stadl-Paura are playing Union Vocklamarkt at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Sturm-2 - Kalsdorf

Sturm-2 - Kalsdorf

Sturm-2 are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 6.

Bischofshofen - Pinzgau Saalfelden

Bischofshofen - Pinzgau Saalfelden

Bischofshofen are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, Salzburg of Austria on March 6.

Grodig - Salzburger AK

Grodig - Salzburger AK

Grodig are playing Salzburger AK at the Regionalliga, Salzburg of Austria on March 6.

Kuchl - Wals-Grunau

Kuchl - Wals-Grunau

Kuchl are playing Wals-Grunau at the Regionalliga, Salzburg of Austria on March 6.

Admira-2 - Bruck-Leitha

Admira-2 - Bruck-Leitha

Admira-2 are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on March 6.

Leobendorf - Wiener Neustadt

Leobendorf - Wiener Neustadt

Leobendorf are playing Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on March 6.

Team Wiener Linien - Traiskirchen

Team Wiener Linien - Traiskirchen

Team Wiener Linien are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on March 6.

Neulengbach W - Sudburgenland W

Neulengbach W - Sudburgenland W

Neulengbach W are playing Sudburgenland W at the Frauenliga - Women of Austria on March 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Horn W - Sturm W

Horn W - Sturm W

Horn W are playing Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sturm W are winning 0-2.

Tirol-2 - Worgl

Tirol-2 - Worgl

Tirol-2 are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on March 6.

Turan Tovuz - Neftci Baku-2

Turan Tovuz - Neftci Baku-2

Turan Tovuz played Neftci Baku-2 at the First Division of Azerbaijan on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sabah-2 - Qaradag Lokbatan

Sabah-2 - Qaradag Lokbatan

Sabah-2 played Qaradag Lokbatan at the First Division of Azerbaijan on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Qaradag Lokbatan won 1-2.

Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel

Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel

Dessel Sport are playing Sint-Eloois-Winkel at the First Amateur Division of Belgium on March 6. The match will kick off 18:30 UTC.

Dender - Mandel United

Dender - Mandel United

Dender are playing Mandel United at the First Amateur Division of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Heist - Patro Eisden

Heist - Patro Eisden

Heist are playing Patro Eisden at the First Amateur Division of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

La Louviere Centre - Thes Sport

La Louviere Centre - Thes Sport

La Louviere Centre are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Roeselare - Knokke

Roeselare - Knokke

Roeselare are playing Knokke at the First Amateur Division of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Zulte-Waregem W - Standard W

Zulte-Waregem W - Standard W

Zulte-Waregem W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Excelsior Virton - Hamoir

Excelsior Virton - Hamoir

Excelsior Virton are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Meux - Couvin-Mariembourg

Meux - Couvin-Mariembourg

Meux are playing Couvin-Mariembourg at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Rebecq - Waremme

Rebecq - Waremme

Rebecq are playing Waremme at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Lokeren-Temse - Voorwaarts Zwevezele

Lokeren-Temse - Voorwaarts Zwevezele

Lokeren-Temse are playing Voorwaarts Zwevezele at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on March 6.

Ninove - Oudenaarde

Ninove - Oudenaarde

Ninove are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on March 6.

Ninove - RFC Wetteren

Ninove - RFC Wetteren

Ninove are playing RFC Wetteren at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on March 6.

Lokeren-Temse - Gullegem

Lokeren-Temse - Gullegem

Lokeren-Temse are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on March 6.

City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen

City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen

City Pirates Antwerpen are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Hades - Londerzeel

Hades - Londerzeel

Hades are playing Londerzeel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Heur Tongeren - Olympia Wijgmaal

Heur Tongeren - Olympia Wijgmaal

Heur Tongeren are playing Olympia Wijgmaal at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Hoogstraten - Berchem

Hoogstraten - Berchem

Hoogstraten are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Hades - Sporting Hasselt

Hades - Sporting Hasselt

Hades are playing Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Heur Tongeren - Londerzeel

Heur Tongeren - Londerzeel

Heur Tongeren are playing Londerzeel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

City Pirates Antwerpen - Houtvenne

City Pirates Antwerpen - Houtvenne

City Pirates Antwerpen are playing Houtvenne at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen

Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen

Hoogstraten are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on March 6.

Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg

Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg

Krupa na Vrbasu are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Siroki Brijeg are winning 0-1.

Tuzla City - Zeljeznicar

Tuzla City - Zeljeznicar

Tuzla City are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Tuzla City are winning 1-0.

Sarajevo - Zrinjski

Sarajevo - Zrinjski

Sarajevo are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Capljina - Rudar Kakanj

Capljina - Rudar Kakanj

Capljina are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gorazde - Bratsvo Gracanica

Gorazde - Bratsvo Gracanica

Gorazde are playing Bratsvo Gracanica at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Igman Konjic - Slaven Zivince

Igman Konjic - Slaven Zivince

Igman Konjic are playing Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Orasje - Zvijezda Gradarac

Orasje - Zvijezda Gradarac

Orasje are playing Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Jedinstvo Brcko - Tekstilac Derventa

Jedinstvo Brcko - Tekstilac Derventa

Jedinstvo Brcko are playing Tekstilac Derventa at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Kozara Gradiska - FK Zvijezda

Kozara Gradiska - FK Zvijezda

Kozara Gradiska are playing FK Zvijezda at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Kozarska Dubica - Leotar

Kozarska Dubica - Leotar

Kozarska Dubica are playing Leotar at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik

Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik

Ljubic Prnjavor are playing Drina Zvornik at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Podrinje Janja - Modrica

Podrinje Janja - Modrica

Podrinje Janja are playing Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Podrinje Janja are winning 1-0.

Rudar Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka

Rudar Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka

Rudar Prijedor are playing Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Slavija - Sloboda Novi Grad

Slavija - Sloboda Novi Grad

Slavija are playing Sloboda Novi Grad at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Sloga Doboj - Sutjeska Foca

Sloga Doboj - Sutjeska Foca

Sloga Doboj are playing Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiv Sofia - Septemvri Sofia

Lokomotiv Sofia - Septemvri Sofia

Lokomotiv Sofia played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on March 6. The match kicked off 10:30 UTC. Lokomotiv Sofia won 1-0.

Ludogorets-2 - Kariana Erden

Ludogorets-2 - Kariana Erden

Ludogorets-2 are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on March 6.

Neftochimic - Minior Pernik

Neftochimic - Minior Pernik

Neftochimic are playing Minior Pernik at the B PFG of Bulgaria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Minior Pernik are winning 0-1.

Yantra 2019 - Strumska slava

Yantra 2019 - Strumska slava

Yantra 2019 are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Junak - Osijek-2

Junak - Osijek-2

Junak are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Kustosija - Cibalia

Kustosija - Cibalia

Kustosija are playing Cibalia at the 2 HNL of Croatia on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Opatija - Rudes

Opatija - Rudes

Opatija are playing Rudes at the 2 HNL of Croatia on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

AE Zakakiou - Asil Lyssi

AE Zakakiou - Asil Lyssi

AE Zakakiou are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ahironas - Anagennisi Deryneia

Ahironas - Anagennisi Deryneia

Ahironas are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Alki Oroklini - Akritas

Alki Oroklini - Akritas

Alki Oroklini are playing Akritas at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Alki Oroklini are winning 2-1.

Kouris Erimi - PAEEK

Kouris Erimi - PAEEK

Kouris Erimi are playing PAEEK at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Othellos - Ypsonas

Othellos - Ypsonas

Othellos are playing Ypsonas at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Othellos are winning 2-1.

THOI Lakatamia - Onisillos

THOI Lakatamia - Onisillos

THOI Lakatamia are playing Onisillos at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and THOI Lakatamia are winning 1-0.

Xylotympou - Aris Limassol

Xylotympou - Aris Limassol

Xylotympou are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dukla Praha W - Liberec W

Dukla Praha W - Liberec W

Dukla Praha W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Lokomotiva Brno W - Slovacko W

Lokomotiva Brno W - Slovacko W

Lokomotiva Brno W are playing Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Slavia Praha W - Sparta Praha W

Slavia Praha W - Sparta Praha W

Slavia Praha W are playing Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 6.

Vyskov - Rosice

Vyskov - Rosice

Vyskov are playing Rosice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 6. The match will kick off 09:15 UTC.

Hanacka - Odra Petrkovice

Hanacka - Odra Petrkovice

Hanacka are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 6. The match will kick off 09:30 UTC.

Benesov - Pribram-2

Benesov - Pribram-2

Benesov are playing Pribram-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on March 6.

Domazlice - Sokol Hostoun

Domazlice - Sokol Hostoun

Domazlice are playing Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on March 6.

Kraluv Dvur - Motorlet Praha

Kraluv Dvur - Motorlet Praha

Kraluv Dvur are playing Motorlet Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on March 6.

Loko Vltavin - Povltavska FA

Loko Vltavin - Povltavska FA

Loko Vltavin are playing Povltavska FA at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on March 6.

Sokolov - Karlovy Vary

Sokolov - Karlovy Vary

Sokolov are playing Karlovy Vary at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on March 6.

Chlumec nad Cidlinou - Liberec-2

Chlumec nad Cidlinou - Liberec-2

Chlumec nad Cidlinou are playing Liberec-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Hradec Kralove-2 - Bohemians 1905-2

Hradec Kralove-2 - Bohemians 1905-2

Hradec Kralove-2 are playing Bohemians 1905-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Pardubice-2 - Boleslav-2

Pardubice-2 - Boleslav-2

Pardubice-2 are playing Boleslav-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Sokol Brozany - Jablonec-2

Sokol Brozany - Jablonec-2

Sokol Brozany are playing Jablonec-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Sokol Zapy - Teplice-2

Sokol Zapy - Teplice-2

Sokol Zapy are playing Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6.

Sokol Zivanice - Prepere

Sokol Zivanice - Prepere

Sokol Zivanice are playing Prepere at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6.

Usti nad Orlici - Slovan Velvary

Usti nad Orlici - Slovan Velvary

Usti nad Orlici are playing Slovan Velvary at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6.

Zbuzany - Dukla Praha-2

Zbuzany - Dukla Praha-2

Zbuzany are playing Dukla Praha-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on March 6.

Esbjerg - Fremad Amager

Esbjerg - Fremad Amager

Esbjerg are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hvidovre - Kolding

Hvidovre - Kolding

Hvidovre are playing Kolding at the Division 1 of Denmark on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jammerbugt - Frem

Jammerbugt - Frem

Jammerbugt played Frem at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 5-2.

Sydvest - Thisted

Sydvest - Thisted

Sydvest played Thisted at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 0-1.

B 93 Copenhagen - Holbaek

B 93 Copenhagen - Holbaek

B 93 Copenhagen are playing Holbaek at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and B 93 Copenhagen are winning 1-0.

Kolding W - Fortuna Hjorring W

Kolding W - Fortuna Hjorring W

Kolding W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Altrincham - Dover

Altrincham - Dover

Altrincham are playing Dover at the National League of England on March 6.

Barnet - Macclesfield Town

Barnet - Macclesfield Town

Barnet are playing Macclesfield Town at the National League of England on March 6.

Chesterfield - Yeovil Town

Chesterfield - Yeovil Town

Chesterfield are playing Yeovil Town at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Dagenham and Redbridge - Boreham

Dagenham and Redbridge - Boreham

Dagenham and Redbridge are playing Boreham at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastleigh - Bromley

Eastleigh - Bromley

Eastleigh are playing Bromley at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Notts County - Aldershot

Notts County - Aldershot

Notts County are playing Aldershot at the National League of England on March 6.

Solihull Moors - Maidenhead Utd

Solihull Moors - Maidenhead Utd

Solihull Moors are playing Maidenhead Utd at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Torquay - Hartlepool

Torquay - Hartlepool

Torquay are playing Hartlepool at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Wealdstone - Halifax

Wealdstone - Halifax

Wealdstone are playing Halifax at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Weymouth - Stockport

Weymouth - Stockport

Weymouth are playing Stockport at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Woking - Kings Lynn Town

Woking - Kings Lynn Town

Woking are playing Kings Lynn Town at the National League of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton Utd - Wrexham

Sutton Utd - Wrexham

Sutton Utd are playing Wrexham at the National League of England on March 6. The match will kick off 17:20 UTC.

Bath - Eastbourne Borough

Bath - Eastbourne Borough

Bath are playing Eastbourne Borough at the National League South of England on March 6.

Billericay - Chippenham

Billericay - Chippenham

Billericay are playing Chippenham at the National League South of England on March 6.

Chelmsford - Hungerford Town

Chelmsford - Hungerford Town

Chelmsford are playing Hungerford Town at the National League South of England on March 6.

Dartford - Concord Rangers

Dartford - Concord Rangers

Dartford are playing Concord Rangers at the National League South of England on March 6.

Hampton and Richmond - Braintree Town

Hampton and Richmond - Braintree Town

Hampton and Richmond are playing Braintree Town at the National League South of England on March 6.

Havant and Waterlooville - St Albans

Havant and Waterlooville - St Albans

Havant and Waterlooville are playing St Albans at the National League South of England on March 6.

Hemel - Ebbsfleet Utd

Hemel - Ebbsfleet Utd

Hemel are playing Ebbsfleet Utd at the National League South of England on March 6.

Maidstone Utd - Oxford City

Maidstone Utd - Oxford City

Maidstone Utd are playing Oxford City at the National League South of England on March 6.

Slough Town - Tonbridge Angels

Slough Town - Tonbridge Angels

Slough Town are playing Tonbridge Angels at the National League South of England on March 6.

Welling United - Dorking Wanderers

Welling United - Dorking Wanderers

Welling United are playing Dorking Wanderers at the National League South of England on March 6.

Alfreton Town - Kidderminster

Alfreton Town - Kidderminster

Alfreton Town are playing Kidderminster at the National League North of England on March 6.

Blyth Spartans - Gloucester City

Blyth Spartans - Gloucester City

Blyth Spartans are playing Gloucester City at the National League North of England on March 6.

Boston United - Bradford PA

Boston United - Bradford PA

Boston United are playing Bradford PA at the National League North of England on March 6.

Brackley - York City

Brackley - York City

Brackley are playing York City at the National League North of England on March 6.

Chester - Spennymoor Town

Chester - Spennymoor Town

Chester are playing Spennymoor Town at the National League North of England on March 6.

Chorley - Southport

Chorley - Southport

Chorley are playing Southport at the National League North of England on March 6.

Darlington - Leamington

Darlington - Leamington

Darlington are playing Leamington at the National League North of England on March 6.

Farsley - Curzon Ashton

Farsley - Curzon Ashton

Farsley are playing Curzon Ashton at the National League North of England on March 6.

Gateshead - Telford United

Gateshead - Telford United

Gateshead are playing Telford United at the National League North of England on March 6.

Hereford - Guiseley

Hereford - Guiseley

Hereford are playing Guiseley at the National League North of England on March 6.

Kettering - Fylde

Kettering - Fylde

Kettering are playing Fylde at the National League North of England on March 6.

Beaconsfield Town - Dorchester Town

Beaconsfield Town - Dorchester Town

Beaconsfield Town are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on March 6.

Beaconsfield Town - Farnborough

Beaconsfield Town - Farnborough

Beaconsfield Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley Wintney - Harrow Borough

Hartley Wintney - Harrow Borough

Hartley Wintney are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Hayes and Yeading - Weston-super-Mare

Hayes and Yeading - Weston-super-Mare

Hayes and Yeading are playing Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Hendon - Wimborne Town

Hendon - Wimborne Town

Hendon are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr T - Gosport Borough

Merthyr T - Gosport Borough

Merthyr T are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole Town - Yate Town

Poole Town - Yate Town

Poole Town are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Salisbury - Farnborough

Salisbury - Farnborough

Salisbury are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on March 6.

Salisbury - Dorchester Town

Salisbury - Dorchester Town

Salisbury are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton Town - Chesham United

Taunton Town - Chesham United

Taunton Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro City - Swindon Supermarine

Truro City - Swindon Supermarine

Truro City are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Walton Casuals - Tiverton Town

Walton Casuals - Tiverton Town

Walton Casuals are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis Town - Haringey Borough

Bognor Regis Town - Haringey Borough

Bognor Regis Town are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Brightlingsea Regent - Lewes

Brightlingsea Regent - Lewes

Brightlingsea Regent are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Carshalton Athletic - Margate

Carshalton Athletic - Margate

Carshalton Athletic are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Cheshunt - Horsham

Cheshunt - Horsham

Cheshunt are playing Horsham at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Corinthian-Casuals - Potters Bar Town

Corinthian-Casuals - Potters Bar Town

Corinthian-Casuals are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Cray Wanderers - East Thurrock

Cray Wanderers - East Thurrock

Cray Wanderers are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Enfield Town - Merstham

Enfield Town - Merstham

Enfield Town are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Hornchurch - Bishops Stortford

Hornchurch - Bishops Stortford

Hornchurch are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Leatherhead - Bowers Pitsea

Leatherhead - Bowers Pitsea

Leatherhead are playing Bowers Pitsea at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Wingate and Finchley - Folkestone Invicta

Wingate and Finchley - Folkestone Invicta

Wingate and Finchley are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Worthing - Kingstonian

Worthing - Kingstonian

Worthing are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on March 6.

Bamber Bridge - Basford United

Bamber Bridge - Basford United

Bamber Bridge are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Lancaster - Grantham Town

Lancaster - Grantham Town

Lancaster are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock Town - South Shields

Matlock Town - South Shields

Matlock Town are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Mickleover Sports - Ashton United

Mickleover Sports - Ashton United

Mickleover Sports are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Morpeth Town - Buxton

Morpeth Town - Buxton

Morpeth Town are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Nantwich - Scarborough Athletic

Nantwich - Scarborough Athletic

Nantwich are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Radcliffe Boro - Warrington Town

Radcliffe Boro - Warrington Town

Radcliffe Boro are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stafford Rangers - FC United of Manchester

Stafford Rangers - FC United of Manchester

Stafford Rangers are playing FC United of Manchester at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stalybridge - Atherton Collieries

Stalybridge - Atherton Collieries

Stalybridge are playing Atherton Collieries at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Whitby Town - Hyde

Whitby Town - Hyde

Whitby Town are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Witton Albion - Gainsborough

Witton Albion - Gainsborough

Witton Albion are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Alvechurch - Hitchin Town

Alvechurch - Hitchin Town

Alvechurch are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Banbury United - Royston Town

Banbury United - Royston Town

Banbury United are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Biggleswade Town - St Ives Town

Biggleswade Town - St Ives Town

Biggleswade Town are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville Town - Bromsgrove

Coalville Town - Bromsgrove

Coalville Town are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings Langley - Stratford Town

Kings Langley - Stratford Town

Kings Langley are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft Town - Barwell

Lowestoft Town - Barwell

Lowestoft Town are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham Market - Redditch United

Needham Market - Redditch United

Needham Market are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushall Olympic - Leiston

Rushall Olympic - Leiston

Rushall Olympic are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushden-Diamonds - Nuneaton

Rushden-Diamonds - Nuneaton

Rushden-Diamonds are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stourbridge - Hednesford Town

Stourbridge - Hednesford Town

Stourbridge are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Tamworth - Peterborough Sports

Tamworth - Peterborough Sports

Tamworth are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelsea U-18 - Tottenham U-18

Chelsea U-18 - Tottenham U-18

Chelsea U-18 played Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Tottenham U-18 won 1-6.

Leicester City U-18 - Aston Villa U-18

Leicester City U-18 - Aston Villa U-18

Leicester City U-18 are playing Aston Villa U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6.

Liverpool U-18 - Manchester Utd U-18

Liverpool U-18 - Manchester Utd U-18

Liverpool U-18 played Manchester Utd U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Manchester Utd U-18 won 0-1.

Reading U-18 - Arsenal U-18

Reading U-18 - Arsenal U-18

Reading U-18 are playing Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6.

Southampton U-18 - West Ham U-18

Southampton U-18 - West Ham U-18

Southampton U-18 played West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wolves U-18 - Newcastle U-18

Wolves U-18 - Newcastle U-18

Wolves U-18 played Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Wolves U-18 won 2-0.

Derby County U-18 - Middlesbrough U-18

Derby County U-18 - Middlesbrough U-18

Derby County U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Sunderland U-18 - Everton U-18

Sunderland U-18 - Everton U-18

Sunderland U-18 are playing Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

West Brom U-18 - Crystal Palace U-18

West Brom U-18 - Crystal Palace U-18

West Brom U-18 are playing Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Paide-2 - Levadia-2

Paide-2 - Levadia-2

Paide-2 are playing Levadia-2 at the Esiliiga A of Estonia on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Welco Tartu - Flora-2

Welco Tartu - Flora-2

Welco Tartu are playing Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Streymur - IF Fuglafjordur

Streymur - IF Fuglafjordur

Streymur are playing IF Fuglafjordur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Honka W - TiPS W

Honka W - TiPS W

Honka W played TiPS W at the National Cup - Women of Finland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Honka W won 4-2.

JyPK W - KuPS W

JyPK W - KuPS W

JyPK W are playing KuPS W at the National Cup - Women of Finland on March 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Helsingin PK-35 W - HJK Helsinki W

Helsingin PK-35 W - HJK Helsinki W

Helsingin PK-35 W are playing HJK Helsinki W at the National Cup - Women of Finland on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Blois - Rouen

Blois - Rouen

Blois are playing Rouen at the National 2, Group A of France on March 6.

St Pryve - Vannes

St Pryve - Vannes

St Pryve are playing Vannes at the National 2, Group A of France on March 6.

Bobigny - Metz-2

Bobigny - Metz-2

Bobigny are playing Metz-2 at the National 2, Group B of France on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

St. Maur Lusi - Lens-2

St. Maur Lusi - Lens-2

St. Maur Lusi are playing Lens-2 at the National 2, Group B of France on March 6.

Frejus - Grasse

Frejus - Grasse

Frejus are playing Grasse at the National 2, Group C of France on March 6.

Jura Sud - Martigues

Jura Sud - Martigues

Jura Sud are playing Martigues at the National 2, Group C of France on March 6.

Dijon W - Bordeaux W

Dijon W - Bordeaux W

Dijon W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Bordeaux W are winning 0-1.

Fleury W - Le Havre W

Fleury W - Le Havre W

Fleury W are playing Le Havre W at the Division 1 - Women of France on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Fleury W are winning 1-0.

Reims W - Paris W

Reims W - Paris W

Reims W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Paris W are winning 0-1.

Monaco U-19 - Nice U-19

Monaco U-19 - Nice U-19

Monaco U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Aalen - Ulm

Aalen - Ulm

Aalen are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bahlinger SC - Freiburg-2

Bahlinger SC - Freiburg-2

Bahlinger SC are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Elversberg - Eintracht Stadtallendorf

Elversberg - Eintracht Stadtallendorf

Elversberg are playing Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6.

FSV Frankfurt - Stuttgart-2

FSV Frankfurt - Stuttgart-2

FSV Frankfurt are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Stuttgart-2 are winning 0-1.

Giesen - Astoria Walldorf

Giesen - Astoria Walldorf

Giesen are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hoffenheim-2 - Pirmasens

Hoffenheim-2 - Pirmasens

Hoffenheim-2 are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Homburg - Hessen Kassel

Homburg - Hessen Kassel

Homburg are playing Hessen Kassel at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Hessen Kassel are winning 0-2.

Kickers Offenbach - Balingen

Kickers Offenbach - Balingen

Kickers Offenbach are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Mainz-2 - Bayern Alzenau

Mainz-2 - Bayern Alzenau

Mainz-2 are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bayern Alzenau are winning 0-1.

Sonnenhof Grosaspach - Steinbach

Sonnenhof Grosaspach - Steinbach

Sonnenhof Grosaspach are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Steinbach are winning 0-1.

TuS RW Koblenz - Schott Mainz

TuS RW Koblenz - Schott Mainz

TuS RW Koblenz are playing Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bonner SC - SV Lippstadt

Bonner SC - SV Lippstadt

Bonner SC are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Homberg - Rodinghausen

Homberg - Rodinghausen

Homberg are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Rodinghausen are winning 0-1.

Oberhausen - Alemannia Aachen

Oberhausen - Alemannia Aachen

Oberhausen are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Oberhausen are winning 2-1.

Sportfreunde Lotte - Preussen Munster

Sportfreunde Lotte - Preussen Munster

Sportfreunde Lotte are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Straelen - Bergisch Gladbach

Straelen - Bergisch Gladbach

Straelen are playing Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bergisch Gladbach are winning 0-1.

Wegberg-Beeck - Borussia D-2

Wegberg-Beeck - Borussia D-2

Wegberg-Beeck are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Wiedenbruck - Fortuna Dusseldorf-2

Wiedenbruck - Fortuna Dusseldorf-2

Wiedenbruck are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Wuppertaler - Schalke-2

Wuppertaler - Schalke-2

Wuppertaler are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Wuppertaler are winning 1-0.

Koln-2 - Borussia M-2

Koln-2 - Borussia M-2

Koln-2 are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Koln-2 are winning 1-0.

Essen W - Werder W

Essen W - Werder W

Essen W are playing Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fernwald - Erlensee

Fernwald - Erlensee

Fernwald are playing Erlensee at the Oberliga, Hessen of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Lehnerz - Eddersheim

Lehnerz - Eddersheim

Lehnerz are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

RW Hadamar - Ginsheim

RW Hadamar - Ginsheim

RW Hadamar are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

SV Steinbach - Baunatal

SV Steinbach - Baunatal

SV Steinbach are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Viktoria Griesheim - Waldgirmes

Viktoria Griesheim - Waldgirmes

Viktoria Griesheim are playing Waldgirmes at the Oberliga, Hessen of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Dassendorf - Barmbek-Uhlenhorst

Dassendorf - Barmbek-Uhlenhorst

Dassendorf are playing Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Lohbrugge - HEBC

Lohbrugge - HEBC

Lohbrugge are playing HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Suderelbe - Niendorfer

Suderelbe - Niendorfer

Suderelbe are playing Niendorfer at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Altenholz - Eckernforder SV

Altenholz - Eckernforder SV

Altenholz are playing Eckernforder SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 6.

Eutiner SV - Eichede

Eutiner SV - Eichede

Eutiner SV are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 6.

Kronshagen - Bordesholm

Kronshagen - Bordesholm

Kronshagen are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 6.

Oldenburger SV - Todesfelde

Oldenburger SV - Todesfelde

Oldenburger SV are playing Todesfelde at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 6.

Freiburger FC - Sportfreunde Dorfmerkingen

Freiburger FC - Sportfreunde Dorfmerkingen

Freiburger FC are playing Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Ilshofen - Pforzheim

Ilshofen - Pforzheim

Ilshofen are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

SGV Freiberg - Backnang

SGV Freiberg - Backnang

SGV Freiberg are playing Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Sandhausen-2 - Villingen

Sandhausen-2 - Villingen

Sandhausen-2 are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Stuttgarter Kickers - Ravensburg

Stuttgarter Kickers - Ravensburg

Stuttgarter Kickers are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Bruchsal - Neckarsulmer SU

Bruchsal - Neckarsulmer SU

Bruchsal are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Linx - Goppinger SV

Linx - Goppinger SV

Linx are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Reutlingen - Bissingen

Reutlingen - Bissingen

Reutlingen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 6.

Eintracht Trier - Alemania Waldalgesheim

Eintracht Trier - Alemania Waldalgesheim

Eintracht Trier are playing Alemania Waldalgesheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Eisbachtal - Gonsenheim

Eisbachtal - Gonsenheim

Eisbachtal are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Emmelshausen - Mulheim-Karlich

Emmelshausen - Mulheim-Karlich

Emmelshausen are playing Mulheim-Karlich at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Engers 07 - TuS Koblenz

Engers 07 - TuS Koblenz

Engers 07 are playing TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Hassia Bingen - Salmrohr

Hassia Bingen - Salmrohr

Hassia Bingen are playing Salmrohr at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Kaiserslautern-2 - Karbach

Kaiserslautern-2 - Karbach

Kaiserslautern-2 are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Diefflen - Pfeddersheim

Diefflen - Pfeddersheim

Diefflen are playing Pfeddersheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Jagersburg - Elversberg-2

Jagersburg - Elversberg-2

Jagersburg are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Mechtersheim - Eppelborn

Mechtersheim - Eppelborn

Mechtersheim are playing Eppelborn at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Rochling Wolklingen - Arminia Ludwigshafen

Rochling Wolklingen - Arminia Ludwigshafen

Rochling Wolklingen are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Speyer - Dudenhofen

Speyer - Dudenhofen

Speyer are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Wormatia Worms - Hertha Wiesbach

Wormatia Worms - Hertha Wiesbach

Wormatia Worms are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Magpies - Europa Point

Magpies - Europa Point

Magpies are playing Europa Point at the Premier Division of Gibraltar on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ionikos - Xanthi

Ionikos - Xanthi

Ionikos are playing Xanthi at the Super League 2 of Greece on March 6. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Debrecen - Kaposvar

Debrecen - Kaposvar

Debrecen are playing Kaposvar at the NB II of Hungary on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gyor U-19 - Debrecen U-19

Gyor U-19 - Debrecen U-19

Gyor U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on March 6. The match will kick off 09:00 UTC.

Vasas U-19 - Ferencvaros U-19

Vasas U-19 - Ferencvaros U-19

Vasas U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on March 6. The match will kick off 10:30 UTC.

MTK U-19 - Nyiregyhaza U-19

MTK U-19 - Nyiregyhaza U-19

MTK U-19 are playing Nyiregyhaza U-19 at the U-19 League of Hungary on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Valur - HK

Valur - HK

Valur played HK at the League cup of Iceland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fylkir - Leiknir R.

Fylkir - Leiknir R.

Fylkir are playing Leiknir R. at the League cup of Iceland on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KR Reykjavik - Kordrengir

KR Reykjavik - Kordrengir

KR Reykjavik are playing Kordrengir at the League cup of Iceland on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Throttur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar

Throttur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar

Throttur Reykjavik are playing IBV Vestmannaeyjar at the League cup of Iceland on March 6.

Afturelding - KA Akureyri

Afturelding - KA Akureyri

Afturelding are playing KA Akureyri at the League cup of Iceland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

FH Hafnarfjordur - Thor Akureyri

FH Hafnarfjordur - Thor Akureyri

FH Hafnarfjordur are playing Thor Akureyri at the League cup of Iceland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Maccabi Netanya - Bnei Yehuda

Maccabi Netanya - Bnei Yehuda

Maccabi Netanya are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Haifa are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on March 6. The match will kick off 17:50 UTC.

Hapoel Kfar Kana - Hapoel Bnei Faradis

Hapoel Kfar Kana - Hapoel Bnei Faradis

Hapoel Kfar Kana are playing Hapoel Bnei Faradis at the Liga Alef, North of Israel on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Ironi Or Yehuda - Hapoel Bnei Lod

Ironi Or Yehuda - Hapoel Bnei Lod

Ironi Or Yehuda are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Alef, South of Israel on March 6.

Cavese - Trapani

Cavese - Trapani

Cavese are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on March 6.

Ascoli U-19 - Bologna U-19

Ascoli U-19 - Bologna U-19

Ascoli U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cagliari U-19 - Sampdoria U-19

Cagliari U-19 - Sampdoria U-19

Cagliari U-19 played Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spal U-19 - Juventus U-19

Spal U-19 - Juventus U-19

Spal U-19 played Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Spal U-19 won 1-0.

Genoa U-19 - Atalanta U-19

Genoa U-19 - Atalanta U-19

Genoa U-19 played Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Genoa U-19 won 2-0.

Roma U-19 - Sassuolo U-19

Roma U-19 - Sassuolo U-19

Roma U-19 played Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fiorentina U-19 - Milan U-19

Fiorentina U-19 - Milan U-19

Fiorentina U-19 are playing Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Torino U-19 - Empoli U-19

Torino U-19 - Empoli U-19

Torino U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on March 6.

Brescia U-19 - Vicenza U-19

Brescia U-19 - Vicenza U-19

Brescia U-19 are playing Vicenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Monza U-19 - Parma U-19

Monza U-19 - Parma U-19

Monza U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Reggiana U-19 - Cremonese U-19

Reggiana U-19 - Cremonese U-19

Reggiana U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Udinese U-19 - Cittadella U-19

Udinese U-19 - Cittadella U-19

Udinese U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Venezia U-19 - Chievo U-19

Venezia U-19 - Chievo U-19

Venezia U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Chievo U-19 are winning 0-2.

Verona U-19 - Pordenone U-19

Verona U-19 - Pordenone U-19

Verona U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Crotone U-19 - Reggina U-19

Crotone U-19 - Reggina U-19

Crotone U-19 are playing Reggina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Crotone U-19 are winning 1-0.

Frosinone U-19 - Spezia U-19

Frosinone U-19 - Spezia U-19

Frosinone U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Napoli U-19 - Lecce U-19

Napoli U-19 - Lecce U-19

Napoli U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Salernitana U-19 - Cosenza U-19

Salernitana U-19 - Cosenza U-19

Salernitana U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus Entella U-19 - Pisa U-19

Virtus Entella U-19 - Pisa U-19

Virtus Entella U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Benevento U-19 - Pescara U-19

Benevento U-19 - Pescara U-19

Benevento U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Verona W - Roma W

Verona W - Roma W

Verona W played Roma W at the Serie A - Women of Italy on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Verona W won 1-0.

Florentina W - San Marino Academy W

Florentina W - San Marino Academy W

Florentina W are playing San Marino Academy W at the Serie A - Women of Italy on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Luparense - Campodarsego

Luparense - Campodarsego

Luparense are playing Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Prato - Sammaurese

Prato - Sammaurese

Prato are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

AZ Picerno - Fidelis Andria

AZ Picerno - Fidelis Andria

AZ Picerno are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and AZ Picerno are winning 1-0.

Real Aversa - Portici

Real Aversa - Portici

Real Aversa are playing Portici at the Serie D, Group H of Italy on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Real Aversa are winning 2-0.

Sorrento - Taranto

Sorrento - Taranto

Sorrento are playing Taranto at the Serie D, Group H of Italy on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Gjilani - Arberia

Gjilani - Arberia

Gjilani played Arberia at the Superliga of Kosovo on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prishtina - Llapi

Prishtina - Llapi

Prishtina played Llapi at the Superliga of Kosovo on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Prishtina won 2-0.

Dudelange - Wiltz 71

Dudelange - Wiltz 71

Dudelange are playing Wiltz 71 at the Fortis League of Luxembourg on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Jeunesse Esch - Progres Niedercorn

Jeunesse Esch - Progres Niedercorn

Jeunesse Esch are playing Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Rodange - Swift Hesperange

Rodange - Swift Hesperange

Rodange are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on March 6. The match will kick off 18:30 UTC.

Codru Lozova - Dacia-Buiucani

Codru Lozova - Dacia-Buiucani

Codru Lozova are playing Dacia-Buiucani at the Divizia Nationala of Moldova on March 6.

Dacia-Buiucani - Codru Lozova

Dacia-Buiucani - Codru Lozova

Dacia-Buiucani played Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on March 6. The match kicked off 10:30 UTC. Dacia-Buiucani won 5-1.

Sherif - Dinamo-Auto

Sherif - Dinamo-Auto

Sherif are playing Dinamo-Auto at the Divizia Nationala of Moldova on March 6. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Sherif are winning 7-0.

Noordwijk - Koninklijke HFC

Noordwijk - Koninklijke HFC

Noordwijk are playing Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

ASWH - Scheveningen

ASWH - Scheveningen

ASWH are playing Scheveningen at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

IJsselmeervogels - Kozakken Boys

IJsselmeervogels - Kozakken Boys

IJsselmeervogels are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

Volendam-2 - Excelsior M.

Volendam-2 - Excelsior M.

Volendam-2 are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

HHC Hardenberg - Katwijk

HHC Hardenberg - Katwijk

HHC Hardenberg are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

Quick Boys - Sparta Rotterdam-2

Quick Boys - Sparta Rotterdam-2

Quick Boys are playing Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

Rijnsburgse Boys - Spakenburg

Rijnsburgse Boys - Spakenburg

Rijnsburgse Boys are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

De Treffers - GVVV Veenendaal

De Treffers - GVVV Veenendaal

De Treffers are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on March 6.

Barendrecht - Ter Leede

Barendrecht - Ter Leede

Barendrecht are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

DOVO - Sportlust

DOVO - Sportlust

DOVO are playing Sportlust at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior 31 - SteDoCo

Excelsior 31 - SteDoCo

Excelsior 31 are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

GOES - VVOG

GOES - VVOG

GOES are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Harkemase Boys - VVSB

Harkemase Boys - VVSB

Harkemase Boys are playing VVSB at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

ODIN 59 - ACV

ODIN 59 - ACV

ODIN 59 are playing ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Staphorst - Ajax-2

Staphorst - Ajax-2

Staphorst are playing Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

DVS 33 - Hoek

DVS 33 - Hoek

DVS 33 are playing Hoek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Sparta Nijkerk - Lisse

Sparta Nijkerk - Lisse

Sparta Nijkerk are playing Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Drita - Velazerimi 77

Drita - Velazerimi 77

Drita are playing Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

KF Gostivar - Kadino

KF Gostivar - Kadino

KF Gostivar are playing Kadino at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kadino are winning 0-2.

Korab Debar - FK Skopje

Korab Debar - FK Skopje

Korab Debar are playing FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Labunishta - Ohrid

Labunishta - Ohrid

Labunishta are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Pehchevo - Kozuv Gevgelija

Pehchevo - Kozuv Gevgelija

Pehchevo are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Plackovica - Osogovo

Plackovica - Osogovo

Plackovica are playing Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Pobeda - Sloga Vinica

Pobeda - Sloga Vinica

Pobeda are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Sloga Vinica are winning 0-1.

Rosoman - Bregalnica

Rosoman - Bregalnica

Rosoman are playing Bregalnica at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bregalnica are winning 0-3.

Sasa - Tikves

Sasa - Tikves

Sasa are playing Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Veleshta - Vardar Forino

Veleshta - Vardar Forino

Veleshta are playing Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on March 6.

Crusaders FC - Warrenpoint Town

Crusaders FC - Warrenpoint Town

Crusaders FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Dungannon Swifts - Coleraine FC

Dungannon Swifts - Coleraine FC

Dungannon Swifts are playing Coleraine FC at the Premiership of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Linfield FC - Cliftonville

Linfield FC - Cliftonville

Linfield FC are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Portadown - Glenavon

Portadown - Glenavon

Portadown are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballymena Utd - Larne FC

Ballymena Utd - Larne FC

Ballymena Utd are playing Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Annagh United - H-W Welders

Annagh United - H-W Welders

Annagh United are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ards - Dundela FC

Ards - Dundela FC

Ards are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballinamallard United - Dergview

Ballinamallard United - Dergview

Ballinamallard United are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Institute FC - Loughgall

Institute FC - Loughgall

Institute FC are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Newry City - Knockbreda

Newry City - Knockbreda

Newry City are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Queens University - Ballyclare Comrades

Queens University - Ballyclare Comrades

Queens University are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz Pruszkow - Motor Lublin

Znicz Pruszkow - Motor Lublin

Znicz Pruszkow played Motor Lublin at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Motor Lublin won 0-1.

Gornik Polkowice - Stal Rzeszow

Gornik Polkowice - Stal Rzeszow

Gornik Polkowice played Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Stal Rzeszow won 1-2.

Lech-2 - Sokol Ostroda

Lech-2 - Sokol Ostroda

Lech-2 played Sokol Ostroda at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stargard - Kalisz

Stargard - Kalisz

Stargard played Kalisz at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Kalisz won 0-4.

Olimpia Elblag - Wigry S

Olimpia Elblag - Wigry S

Olimpia Elblag are playing Wigry S at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Olimpia G - Bytovia Bytow

Olimpia G - Bytovia Bytow

Olimpia G are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Katowice - Hutnik Krakow

Katowice - Hutnik Krakow

Katowice are playing Hutnik Krakow at the II Liga of Poland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia Szczecin W - Sosnowiec W

Olimpia Szczecin W - Sosnowiec W

Olimpia Szczecin W played Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Sosnowiec W won 0-5.

Katowice W - Medyk Konin W

Katowice W - Medyk Konin W

Katowice W are playing Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 6. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Medyk Konin W are winning 0-1.

UJ Krakow W - UKS Lodz W

UJ Krakow W - UKS Lodz W

UJ Krakow W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and UJ Krakow W are winning 1-0.

Legia U-18 - Pogon Szczecin U-18

Legia U-18 - Pogon Szczecin U-18

Legia U-18 played Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on March 6. The match kicked off 10:15 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 1-3.

Wisla Krakow U-18 - Lechia Gdansk U-18

Wisla Krakow U-18 - Lechia Gdansk U-18

Wisla Krakow U-18 played Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 2-1.

Hutnik Krakow U-18 - SMS Lodz U-18

Hutnik Krakow U-18 - SMS Lodz U-18

Hutnik Krakow U-18 are playing SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on March 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Legionovia - Jagiellonia-2

Legionovia - Jagiellonia-2

Legionovia played Jagiellonia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Legionovia won 2-1.

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Blonianka Blonie

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Blonianka Blonie

Lechia Tomaszow Mazowiecki are playing Blonianka Blonie at the III Liga, Group 1 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Blonianka Blonie are winning 0-2.

Baltyk Koszalin - Radunia Stezyca

Baltyk Koszalin - Radunia Stezyca

Baltyk Koszalin played Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Radunia Stezyca won 0-4.

Flota Swinoujscie - Polonia Sroda

Flota Swinoujscie - Polonia Sroda

Flota Swinoujscie played Polonia Sroda at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Polonia Sroda won 1-2.

Unia Swarzedz - Jarota Jarocin

Unia Swarzedz - Jarota Jarocin

Unia Swarzedz played Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Unia Swarzedz won 3-1.

Chemik Police - Gornik Konin

Chemik Police - Gornik Konin

Chemik Police are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gornik Konin are winning 0-2.

Gryf W - Unia Janikowo

Gryf W - Unia Janikowo

Gryf W are playing Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Unia Janikowo are winning 0-2.

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno

Gwardia Koszalin are playing Mieszko Gniezno at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gwardia Koszalin are winning 1-0.

Starograd Gdanski - Sokol Kleczew

Starograd Gdanski - Sokol Kleczew

Starograd Gdanski are playing Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sokol Kleczew are winning 0-2.

Swit Skolwin - Pogon Szczecin-2

Swit Skolwin - Pogon Szczecin-2

Swit Skolwin are playing Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kotwica Kolobrzeg - Baltyk Gdynia

Kotwica Kolobrzeg - Baltyk Gdynia

Kotwica Kolobrzeg are playing Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Nielba Wagrowiec - Pomorzanin Torun

Nielba Wagrowiec - Pomorzanin Torun

Nielba Wagrowiec are playing Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Sleza - Miedz Legnica-2

Sleza - Miedz Legnica-2

Sleza played Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Sleza won 3-0.

Warta Gorzow - Gornik Zabrze-2

Warta Gorzow - Gornik Zabrze-2

Warta Gorzow are playing Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gornik Zabrze-2 are winning 0-1.

MKS Kluczbork - Goczalkowice Zdroj

MKS Kluczbork - Goczalkowice Zdroj

MKS Kluczbork are playing Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gac Olawa - Polonia Nysa

Gac Olawa - Polonia Nysa

Gac Olawa are playing Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Piast Zmigrod - Pawlowice Slaskie

Piast Zmigrod - Pawlowice Slaskie

Piast Zmigrod are playing Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Rekord Bielsko Biala - ROW Rybnik

Rekord Bielsko Biala - ROW Rybnik

Rekord Bielsko Biala are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zielona Gora - Stal Brzeg

Zielona Gora - Stal Brzeg

Zielona Gora are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Ruch Chorzow - Polonia Stal Swidnica

Ruch Chorzow - Polonia Stal Swidnica

Ruch Chorzow are playing Polonia Stal Swidnica at the III Liga, Group 3 of Poland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Stal Stalowa Wola - Avia Swidnik

Stal Stalowa Wola - Avia Swidnik

Stal Stalowa Wola played Avia Swidnik at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Stal Stalowa Wola won 1-0.

Siarka Tarnobrzeg - Lewart

Siarka Tarnobrzeg - Lewart

Siarka Tarnobrzeg are playing Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Stal Krasnik - Hetman Zamosc

Stal Krasnik - Hetman Zamosc

Stal Krasnik are playing Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Stal Krasnik are winning 1-0.

Wisla Sandomierz - Wisloka Debica

Wisla Sandomierz - Wisloka Debica

Wisla Sandomierz are playing Wisloka Debica at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Wisloka Debica are winning 0-3.

Lagow - Korona-2

Lagow - Korona-2

Lagow are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wisla Pulawy - Jutrzenka Giebultow

Wisla Pulawy - Jutrzenka Giebultow

Wisla Pulawy are playing Jutrzenka Giebultow at the III Liga, Group 4 of Poland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Cerveira - Vianense

Cerveira - Vianense

Cerveira are playing Vianense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Montalegre - Maria da Fonte

Montalegre - Maria da Fonte

Montalegre are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo-2 - Leca

Maritimo-2 - Leca

Maritimo-2 are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on March 6. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Maritimo-2 are winning 2-0.

Anadia - Sanjoanense

Anadia - Sanjoanense

Anadia are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting U-23 - Academica U-23

Sporting U-23 - Academica U-23

Sporting U-23 played Academica U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Sporting U-23 won 2-1.

Condeixa - Carapinheirense

Condeixa - Carapinheirense

Condeixa played Carapinheirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 6. The match kicked off 10:45 UTC. Condeixa won 2-0.

Sertanense - Leiria

Sertanense - Leiria

Sertanense are playing Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Torreense - 1 Dezembro

Torreense - 1 Dezembro

Torreense played 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Torreense won 1-0.

Alverca - Sacavenense

Alverca - Sacavenense

Alverca are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Ovarense W - Boavista W

Ovarense W - Boavista W

Ovarense W are playing Boavista W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares Gaia W - Fiaes W

Valadares Gaia W - Fiaes W

Valadares Gaia W are playing Fiaes W at the Divisiao 1, Relegation round - Women of Portugal on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Aerostar Bacau - Pandurii

Aerostar Bacau - Pandurii

Aerostar Bacau played Pandurii at the Liga 2 of Romania on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gloria Buzau - Unirea Slobozia

Gloria Buzau - Unirea Slobozia

Gloria Buzau played Unirea Slobozia at the Liga 2 of Romania on March 6. The match kicked off 09:00 UTC. Gloria Buzau won 2-0.

Petrolul 52 - Turris-Oltul

Petrolul 52 - Turris-Oltul

Petrolul 52 are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on March 6.

Slatina - Farul Constanta

Slatina - Farul Constanta

Slatina played Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rapid B - Csikszereda

Rapid B - Csikszereda

Rapid B played Csikszereda at the Liga 2 of Romania on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Csikszereda won 1-3.

Rubin U-20 - Ufa U-20

Rubin U-20 - Ufa U-20

Rubin U-20 are playing Ufa U-20 at the Youth League of Russia on March 6.

UOR-5 U-20 - Akademiya Konopleva U-20

UOR-5 U-20 - Akademiya Konopleva U-20

UOR-5 U-20 played Akademiya Konopleva U-20 at the Youth League of Russia on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Biolog-Novokub. - Legion Dynamo

Biolog-Novokub. - Legion Dynamo

Biolog-Novokub. played Legion Dynamo at the PFL, Group 1 of Russia on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chernomorets - SKA Rostov

Chernomorets - SKA Rostov

Chernomorets played SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Chernomorets won 1-0.

Fiorentino - Cosmos

Fiorentino - Cosmos

Fiorentino are playing Cosmos at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Juvenes/Dogana - San Giovanni

Juvenes/Dogana - San Giovanni

Juvenes/Dogana are playing San Giovanni at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

La Fiorita - Domagnano

La Fiorita - Domagnano

La Fiorita are playing Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Libertas - Tre Penne

Libertas - Tre Penne

Libertas are playing Tre Penne at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Cailungo - FC Faetano

Cailungo - FC Faetano

Cailungo are playing FC Faetano at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Fiorentino - San Giovanni

Fiorentino - San Giovanni

Fiorentino are playing San Giovanni at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Juvenes/Dogana - SP Tre Fiori

Juvenes/Dogana - SP Tre Fiori

Juvenes/Dogana are playing SP Tre Fiori at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

La Fiorita - Tre Penne

La Fiorita - Tre Penne

La Fiorita are playing Tre Penne at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Libertas - Murata

Libertas - Murata

Libertas are playing Murata at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Pennarossa - Domagnano

Pennarossa - Domagnano

Pennarossa are playing Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Virtus - Cosmos

Virtus - Cosmos

Virtus are playing Cosmos at the Campionato, First Stage of San Marino on March 6.

Deveronvale - Inverurie Locos

Deveronvale - Inverurie Locos

Deveronvale are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

FC Huntly - Buckie Thistle

FC Huntly - Buckie Thistle

FC Huntly are playing Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Formartine Utd - Keith

Formartine Utd - Keith

Formartine Utd are playing Keith at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Fort William - Turriff Utd

Fort William - Turriff Utd

Fort William are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Fraserburgh - Clachnacuddin

Fraserburgh - Clachnacuddin

Fraserburgh are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Rothes - Lossiemouth

Rothes - Lossiemouth

Rothes are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Strathspey Thistle - Brora Rangers

Strathspey Thistle - Brora Rangers

Strathspey Thistle are playing Brora Rangers at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Wick Academy - Nairn County

Wick Academy - Nairn County

Wick Academy are playing Nairn County at the Highland League of Scotland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Buducnost Dobanovci - Loznica

Buducnost Dobanovci - Loznica

Buducnost Dobanovci are playing Loznica at the Prva Liga of Serbia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Buducnost Dobanovci are winning 1-0.

Dubocica - Zarkovo

Dubocica - Zarkovo

Dubocica are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Jagodina - Zemun

Jagodina - Zemun

Jagodina are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zemun are winning 0-1.

Trajal Krusevac - Kolubara

Trajal Krusevac - Kolubara

Trajal Krusevac are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Zeleznicar Pancevo - Borac

Zeleznicar Pancevo - Borac

Zeleznicar Pancevo are playing Borac at the Prva Liga of Serbia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zeleznicar Pancevo are winning 1-0.

Liptovsky Mikulas - Komarno

Liptovsky Mikulas - Komarno

Liptovsky Mikulas played Komarno at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kosice - Slavoj Trebisov

Kosice - Slavoj Trebisov

Kosice are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kosice are winning 1-0.

Podbrezova - Dubnica

Podbrezova - Dubnica

Podbrezova are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Podbrezova are winning 2-0.

Poprad - MFK Petrzalka

Poprad - MFK Petrzalka

Poprad are playing MFK Petrzalka at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and MFK Petrzalka are winning 0-1.

Puchov - Samorin

Puchov - Samorin

Puchov are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Puchov are winning 1-0.

Skalica - Banska Bystrica

Skalica - Banska Bystrica

Skalica are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Skalica are winning 2-1.

Lealtad - Valladolid-2

Lealtad - Valladolid-2

Lealtad are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Compostela - Celta-2

Compostela - Celta-2

Compostela are playing Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Cultural Leonesa - Langreo

Cultural Leonesa - Langreo

Cultural Leonesa are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

Ebro - Tarazona

Ebro - Tarazona

Ebro played Tarazona at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Tarazona won 0-1.

Athletic-2 - Laredo

Athletic-2 - Laredo

Athletic-2 are playing Laredo at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Portugalete - Barakaldo

Portugalete - Barakaldo

Portugalete are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarreal-2 - Hercules

Villarreal-2 - Hercules

Villarreal-2 are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Cadiz-2 - Algeciras

Cadiz-2 - Algeciras

Cadiz-2 played Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Cadiz-2 won 2-0.

UCAM Murcia - Yeclano

UCAM Murcia - Yeclano

UCAM Murcia are playing Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

CD Marino - Recreativo Huelva

CD Marino - Recreativo Huelva

CD Marino are playing Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Valencia W - Sevilla W

Valencia W - Sevilla W

Valencia W played Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Sevilla W won 1-2.

Eibar W - Levante W

Eibar W - Levante W

Eibar W are playing Levante W at the Primera Division - Women of Spain on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Levante W are winning 0-1.

Santa Teresa W - Barcelona W

Santa Teresa W - Barcelona W

Santa Teresa W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Silva SD - Paiosaco

Silva SD - Paiosaco

Silva SD are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Arosa - Bouzas

Arosa - Bouzas

Arosa are playing Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

UD Ourense - Ourense CF

UD Ourense - Ourense CF

UD Ourense are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Barreda - Torina

Barreda - Torina

Barreda are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico Albericia - Revilla

Atletico Albericia - Revilla

Atletico Albericia are playing Revilla at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Bezana - Samano

Bezana - Samano

Bezana are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Escobedo - Torrelavega

Escobedo - Torrelavega

Escobedo are playing Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Rinconeda Polanco - Textil Escudo

Rinconeda Polanco - Textil Escudo

Rinconeda Polanco are playing Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Aurrera de Ondarroa - Santutxu

Aurrera de Ondarroa - Santutxu

Aurrera de Ondarroa are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Lagun Onak - Ariznabarra

Lagun Onak - Ariznabarra

Lagun Onak are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Santurtzi - Durango

Santurtzi - Durango

Santurtzi are playing Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Beasain - Real Sociedad-3

Beasain - Real Sociedad-3

Beasain are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Urduliz - Vitoria CD

Urduliz - Vitoria CD

Urduliz are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 16:15 UTC.

Deusto - Gernika

Deusto - Gernika

Deusto are playing Gernika at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

Balmaseda - Tolosa

Balmaseda - Tolosa

Balmaseda are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Urgatzi - Somorrostro

Urgatzi - Somorrostro

Urgatzi are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Manresa - Montanesa

Manresa - Montanesa

Manresa are playing Montanesa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Jove Espanol - Villajoyosa

Jove Espanol - Villajoyosa

Jove Espanol are playing Villajoyosa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Olimpic de Xativa - Hercules-2

Olimpic de Xativa - Hercules-2

Olimpic de Xativa are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Roda FC - Catarroja

Roda FC - Catarroja

Roda FC are playing Catarroja at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Colegios Diocesanos - Burgos Promesas

Colegios Diocesanos - Burgos Promesas

Colegios Diocesanos are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Mirandes-2 - Almazan

Mirandes-2 - Almazan

Mirandes-2 are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

La Virgen del Camino - UD Santa Marta

La Virgen del Camino - UD Santa Marta

La Virgen del Camino are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Salamanca-2 - La Baneza

Salamanca-2 - La Baneza

Salamanca-2 are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico Astorga - Bembibre

Atletico Astorga - Bembibre

Atletico Astorga are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Tordesillas - Cristo Atletico

Atletico Tordesillas - Cristo Atletico

Atletico Tordesillas are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

La Granja - Real Avila

La Granja - Real Avila

La Granja are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Melilla CD - Juventud Torremolinos

Melilla CD - Juventud Torremolinos

Melilla CD are playing Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 6. The match will kick off 11:30 UTC.

Pozoblanco - Puente Genil

Pozoblanco - Puente Genil

Pozoblanco are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Andratx - Portmany

Andratx - Portmany

Andratx are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Santa Catalina - Alcudia

Santa Catalina - Alcudia

Santa Catalina are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

San Rafael - Mallorca-2

San Rafael - Mallorca-2

San Rafael are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 15:15 UTC.

Esporles - Llosetense

Esporles - Llosetense

Esporles are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Genova - Cardassar

Genova - Cardassar

Genova are playing Cardassar at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Collerense - Felanitx

Collerense - Felanitx

Collerense are playing Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

Union Viera - La Cuadra

Union Viera - La Cuadra

Union Viera played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. La Cuadra won 1-3.

Santa Ursula - Ibarra

Santa Ursula - Ibarra

Santa Ursula are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 6. The match will kick off 16:30 UTC.

Jerez - Cacereno

Jerez - Cacereno

Jerez are playing Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Baztan - Murchante

Baztan - Murchante

Baztan are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Bidezarra - Cortes

Bidezarra - Cortes

Bidezarra are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Burlades - Corellano

Burlades - Corellano

Burlades are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Huarte - Txantrea

Huarte - Txantrea

Huarte are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Ardoi - Pena Sport

Ardoi - Pena Sport

Ardoi are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

San Juan - River Ega

San Juan - River Ega

San Juan are playing River Ega at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Valle Egues - Beti Kozkor

Valle Egues - Beti Kozkor

Valle Egues are playing Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Logrones-2 - Callahorra-2

Logrones-2 - Callahorra-2

Logrones-2 are playing Callahorra-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Yague - Racing Rioja

Yague - Racing Rioja

Yague are playing Racing Rioja at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 6. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico Monzon - San Juan de Mozarrifar

Atletico Monzon - San Juan de Mozarrifar

Atletico Monzon are playing San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 6.

Almagro FC - Manchego

Almagro FC - Manchego

Almagro FC are playing Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Almansa - La Roda

Almansa - La Roda

Almansa are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Ibanes - La Solana

Atletico Ibanes - La Solana

Atletico Ibanes are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Madridejos - Illescas

Madridejos - Illescas

Madridejos are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Quintanar del Rey - Manzanares

Quintanar del Rey - Manzanares

Quintanar del Rey are playing Manzanares at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Malmo FF - Halmstad

Malmo FF - Halmstad

Malmo FF played Halmstad at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Malmo FF won 4-1.

Orebro - Sirius

Orebro - Sirius

Orebro played Sirius at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Trelleborg - Lodde

Trelleborg - Lodde

Trelleborg played Lodde at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Trelleborg won 3-1.

Vasteras - GAIS

Vasteras - GAIS

Vasteras played GAIS at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Vasteras won 3-0.

Degerfor - Utsiktens

Degerfor - Utsiktens

Degerfor are playing Utsiktens at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Elfsborg - Falkenberg

Elfsborg - Falkenberg

Elfsborg are playing Falkenberg at the National cup of Sweden on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brage - Umea

Brage - Umea

Brage are playing Umea at the National cup of Sweden on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Djurgarden - Kalmar

Djurgarden - Kalmar

Djurgarden are playing Kalmar at the National cup of Sweden on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Black Stars Basel - Bavois

Black Stars Basel - Bavois

Black Stars Basel are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Cham - Breitenrain

Cham - Breitenrain

Cham are playing Breitenrain at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Koniz - Yverdon

Koniz - Yverdon

Koniz are playing Yverdon at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Rapperswil - Basel-2

Rapperswil - Basel-2

Rapperswil are playing Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Stade Nyonnais - Bruhl

Stade Nyonnais - Bruhl

Stade Nyonnais are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

YF Juventus - Munsingen

YF Juventus - Munsingen

YF Juventus are playing Munsingen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Etoile Carouge - Zurich-2

Etoile Carouge - Zurich-2

Etoile Carouge are playing Zurich-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Sion-2 - Bellinzona

Sion-2 - Bellinzona

Sion-2 are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Lugano W - Zurich W

Lugano W - Zurich W

Lugano W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Basel W - St. Gallen W

Basel W - St. Gallen W

Basel W are playing St. Gallen W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Servette Chenois W - Luzern W

Servette Chenois W - Luzern W

Servette Chenois W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Grasshoppers W - Young Boys W

Grasshoppers W - Young Boys W

Grasshoppers W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Echallens - Martigny Sports

Echallens - Martigny Sports

Echallens are playing Martigny Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Meyrin - Olympique Geneve

Meyrin - Olympique Geneve

Meyrin are playing Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Bulle - Lausanne-2

Bulle - Lausanne-2

Bulle are playing Lausanne-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Naters - Azzurri 90 Lausanne

Naters - Azzurri 90 Lausanne

Naters are playing Azzurri 90 Lausanne at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Young Boys-2 - La Chaux-de-Fonds

Young Boys-2 - La Chaux-de-Fonds

Young Boys-2 are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Baden - Luzern-2

Baden - Luzern-2

Baden are playing Luzern-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Wohlen - Schotz

Wohlen - Schotz

Wohlen are playing Schotz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Zug 94 - Delemont

Zug 94 - Delemont

Zug 94 are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Bassecourt - Goldau

Bassecourt - Goldau

Bassecourt are playing Goldau at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Biel-Bienne - Muttenz

Biel-Bienne - Muttenz

Biel-Bienne are playing Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Grasshoppers-2 - Buochs

Grasshoppers-2 - Buochs

Grasshoppers-2 are playing Buochs at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Langenthal - Solothurn

Langenthal - Solothurn

Langenthal are playing Solothurn at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Dietikon - Balzers

Dietikon - Balzers

Dietikon are playing Balzers at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Gossau - Hongg

Gossau - Hongg

Gossau are playing Hongg at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Eschen Mauren - Kosova FC

Eschen Mauren - Kosova FC

Eschen Mauren are playing Kosova FC at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Linth - Wettswil

Linth - Wettswil

Linth are playing Wettswil at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Paradiso - Thalwil

Paradiso - Thalwil

Paradiso are playing Thalwil at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Red Star Zurich - Tuggen

Red Star Zurich - Tuggen

Red Star Zurich are playing Tuggen at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

St. Gallen-2 - Winterthur-2

St. Gallen-2 - Winterthur-2

St. Gallen-2 are playing Winterthur-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on March 6.

Melaka Utd - Sabah

Melaka Utd - Sabah

Melaka Utd are playing Sabah at the Super League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sabah are winning 0-1.

Penang - Kuala Lumpur

Penang - Kuala Lumpur

Penang are playing Kuala Lumpur at the Super League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Penang are winning 1-0.

Selangor FC - Pahang

Selangor FC - Pahang

Selangor FC are playing Pahang at the Super League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Selangor FC are winning 1-0.

UiTM - Terengganu

UiTM - Terengganu

UiTM are playing Terengganu at the Super League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and UiTM are winning 1-0.

Kelantan FC - Perak-2

Kelantan FC - Perak-2

Kelantan FC played Perak-2 at the Premier League of Malaysia on March 6. The match kicked off 08:45 UTC. Perak-2 won 0-1.

Negeri Sembilan - Darul Takzim-2

Negeri Sembilan - Darul Takzim-2

Negeri Sembilan are playing Darul Takzim-2 at the Premier League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

PDRM - Selangor-2

PDRM - Selangor-2

PDRM are playing Selangor-2 at the Premier League of Malaysia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Selangor-2 are winning 0-1.

Terengganu-2 - Skuad Projek

Terengganu-2 - Skuad Projek

Terengganu-2 are playing Skuad Projek at the Premier League of Malaysia on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Zorya U-21 - Lviv U-21

Zorya U-21 - Lviv U-21

Zorya U-21 played Lviv U-21 at the Youth League of Ukraine on March 6. The match kicked off 09:00 UTC. Zorya U-21 won 3-1.

Dynamo K U-21 - Minai U-21

Dynamo K U-21 - Minai U-21

Dynamo K U-21 played Minai U-21 at the Youth League of Ukraine on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo K U-21 won 6-0.

Inhulets U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Inhulets U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Inhulets U-21 played Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Kolos Kovalivka U-21 won 2-4.

Muktijoddha SKC - Abahani Chittagong

Muktijoddha SKC - Abahani Chittagong

Muktijoddha SKC played Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Abahani Chittagong won 0-1.

Resources Capital - HK Rangers

Resources Capital - HK Rangers

Resources Capital played HK Rangers at the Premier League of Hong Kong on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. HK Rangers won 1-2.

HK Warriors - Happy Valley AA

HK Warriors - Happy Valley AA

HK Warriors are playing Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on March 7. The match will kick off 07:00 UTC.

NorthEast United - Mohun Bagan AC

NorthEast United - Mohun Bagan AC

NorthEast United are playing Mohun Bagan AC at the ISL, Playoffs of India on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chennai City - Sudeva

Chennai City - Sudeva

Chennai City played Sudeva at the I League, Relegation round of India on March 6. The match kicked off 08:30 UTC. Sudeva won 1-2.

Indian Arrows - NEROCA

Indian Arrows - NEROCA

Indian Arrows are playing NEROCA at the I League, Relegation round of India on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Indian Arrows are winning 1-0.

Gol Gohar - Mes Rafsanjan

Gol Gohar - Mes Rafsanjan

Gol Gohar played Mes Rafsanjan at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Padideh Khorasan - Paykan

Padideh Khorasan - Paykan

Padideh Khorasan played Paykan at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Padideh Khorasan won 2-0.

Saipa - Naft Masjed Soleyman

Saipa - Naft Masjed Soleyman

Saipa played Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sanat Naft - Persepolis

Sanat Naft - Persepolis

Sanat Naft played Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aluminium Arak - Sepahan

Aluminium Arak - Sepahan

Aluminium Arak played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Sepahan won 1-6.

Tractor Sazi - Nassaji Mazandaran

Tractor Sazi - Nassaji Mazandaran

Tractor Sazi played Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Tractor Sazi won 2-1.

Esteghlal - Foolad

Esteghlal - Foolad

Esteghlal are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zob Ahan - Machine Sazi

Zob Ahan - Machine Sazi

Zob Ahan are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Zob Ahan are winning 1-0.

Tobol - Astana

Tobol - Astana

Tobol played Astana at the Supercup of Kazakhstan on March 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Foutoua - Taliya

Foutoua - Taliya

Foutoua played Taliya at the Premier League of Syria on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Taliya won 0-1.

Muang Thong United - Buriram United

Muang Thong United - Buriram United

Muang Thong United played Buriram United at the League 1 of Thailand on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Prachuap - Nakhon Ratchasima

Prachuap - Nakhon Ratchasima

Prachuap played Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Prachuap won 1-0.

Police Tero - Suphanburi

Police Tero - Suphanburi

Police Tero played Suphanburi at the League 1 of Thailand on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Police Tero won 3-1.

Trat - Rayong

Trat - Rayong

Trat played Rayong at the League 1 of Thailand on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nakhon Pathom - Samut Sakhon

Nakhon Pathom - Samut Sakhon

Nakhon Pathom are playing Samut Sakhon at the League 2 of Thailand on March 6.

Chainat - Nong Bua Pitchaya

Chainat - Nong Bua Pitchaya

Chainat played Nong Bua Pitchaya at the League 2 of Thailand on March 6. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ayutthaya - Udon Thani

Ayutthaya - Udon Thani

Ayutthaya played Udon Thani at the League 2 of Thailand on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Ayutthaya won 2-1.

Samut Sakhon - Chiangmai United

Samut Sakhon - Chiangmai United

Samut Sakhon played Chiangmai United at the League 2 of Thailand on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Chiangmai United won 1-5.

Samut Songkhram - Chiangmai United

Samut Songkhram - Chiangmai United

Samut Songkhram are playing Chiangmai United at the League 2 of Thailand on March 6.

Uthai Thani - Customs United

Uthai Thani - Customs United

Uthai Thani played Customs United at the League 2 of Thailand on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dibba Al Fujairah - Dibba Al Hisn

Dibba Al Fujairah - Dibba Al Hisn

Dibba Al Fujairah are playing Dibba Al Hisn at the Division 1 of Uae on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Arabi Al Quwain - Emirates

Al Arabi Al Quwain - Emirates

Al Arabi Al Quwain are playing Emirates at the Division 1 of Uae on March 6. The match kicked off 13:35 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hoang Anh Gia Lai - Ho Chi Minh City

Hoang Anh Gia Lai - Ho Chi Minh City

Hoang Anh Gia Lai are playing Ho Chi Minh City at the V-League of Vietnam on March 6.

Thanh Hoa - Da Nang

Thanh Hoa - Da Nang

Thanh Hoa are playing Da Nang at the V-League of Vietnam on March 6.

HP Ha Noi - Hong Linh Ha Tinh

HP Ha Noi - Hong Linh Ha Tinh

HP Ha Noi are playing Hong Linh Ha Tinh at the V-League of Vietnam on March 6.

ASO Chlef - Ain Mlila

ASO Chlef - Ain Mlila

ASO Chlef are playing Ain Mlila at the Ligue 1 of Algeria on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Paradou - USM Alger

Paradou - USM Alger

Paradou are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Skikda - MC Oran

Skikda - MC Oran

Skikda are playing MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on March 6. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Amal Bou Saada - RC Arba

Amal Bou Saada - RC Arba

Amal Bou Saada are playing RC Arba at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Arzew - ASM Oran

Arzew - ASM Oran

Arzew are playing ASM Oran at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and ASM Oran are winning 0-1.

Ben Aknoun - MO Bejaia

Ben Aknoun - MO Bejaia

Ben Aknoun are playing MO Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Boufarik - USM Blida

Boufarik - USM Blida

Boufarik are playing USM Blida at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

CR Beni Thour - Msila

CR Beni Thour - Msila

CR Beni Thour are playing Msila at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

El Kerma - MC Saida

El Kerma - MC Saida

El Kerma are playing MC Saida at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and El Kerma are winning 2-1.

El Khemis - Oued Sly

El Khemis - Oued Sly

El Khemis are playing Oued Sly at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

JSM Bejaia - Lakhdaria

JSM Bejaia - Lakhdaria

JSM Bejaia are playing Lakhdaria at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

JSM Tiaret - Ain Ouessara

JSM Tiaret - Ain Ouessara

JSM Tiaret are playing Ain Ouessara at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

MO Constantine - Chelghoum

MO Constantine - Chelghoum

MO Constantine are playing Chelghoum at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RC Kouba - USM El Harrach

RC Kouba - USM El Harrach

RC Kouba are playing USM El Harrach at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RC Oued Rhiou - Temouchent

RC Oued Rhiou - Temouchent

RC Oued Rhiou are playing Temouchent at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Remchi - SC Ain Defla

Remchi - SC Ain Defla

Remchi are playing SC Ain Defla at the Ligue 2 of Algeria on March 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Academica Lobito - Cuando Cubango

Academica Lobito - Cuando Cubango

Academica Lobito are playing Cuando Cubango at the Girabola of Angola on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Interclube - Baixa de Cassanje

Interclube - Baixa de Cassanje

Interclube are playing Baixa de Cassanje at the Girabola of Angola on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Sporting Cabinda - Ferroviario do Huambo

Sporting Cabinda - Ferroviario do Huambo

Sporting Cabinda are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on March 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Progresso Lunda - Sagrada Esperanca

Progresso Lunda - Sagrada Esperanca

Progresso Lunda are playing Sagrada Esperanca at the Girabola of Angola on March 6. The match will kick off 15:30 UTC.

7897989 - Tonnerre Abomey

7897989 - Tonnerre Abomey

7897989 are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on March 6.

Adjidja - JAC

Adjidja - JAC

Adjidja are playing JAC at the Championat National of Benin on March 6.

Avrankou Omnisport - ASVO

Avrankou Omnisport - ASVO

Avrankou Omnisport are playing ASVO at the Championat National of Benin on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamique Djougou - Dynamo Parakou

Dynamique Djougou - Dynamo Parakou

Dynamique Djougou are playing Dynamo Parakou at the Championat National of Benin on March 6.

Espoir Savalou - Dadje

Espoir Savalou - Dadje

Espoir Savalou are playing Dadje at the Championat National of Benin on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Eternel - Requins

Eternel - Requins

Eternel are playing Requins at the Championat National of Benin on March 6.

JS Pob - Dragons

JS Pob - Dragons

JS Pob are playing Dragons at the Championat National of Benin on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Loto - Tonnerre Abomey

Loto - Tonnerre Abomey

Loto are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Real Sport - Pantheres

Real Sport - Pantheres

Real Sport are playing Pantheres at the Championat National of Benin on March 6.

ASF Dioulasso - Kadiogo

ASF Dioulasso - Kadiogo

ASF Dioulasso are playing Kadiogo at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Majestic - Leopard St.Camille

Majestic - Leopard St.Camille

Majestic are playing Leopard St.Camille at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Rahimo - SONABEL

Rahimo - SONABEL

Rahimo are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Salitas - Royal

Salitas - Royal

Salitas are playing Royal at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

ASFA-Yennenga - USFA

ASFA-Yennenga - USFA

ASFA-Yennenga are playing USFA at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

ASFB - Kadiogo

ASFB - Kadiogo

ASFB are playing Kadiogo at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Leopard St.Camille - ASEC-K

Leopard St.Camille - ASEC-K

Leopard St.Camille are playing ASEC-K at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Police BF - Ouagadougou

Police BF - Ouagadougou

Police BF are playing Ouagadougou at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

KOZAF - Douanes

KOZAF - Douanes

KOZAF are playing Douanes at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Etoile Filante - Douanes

Etoile Filante - Douanes

Etoile Filante are playing Douanes at the Premier League of Burkina Faso on March 6.

Aigle Noir - Bujumbura City

Aigle Noir - Bujumbura City

Aigle Noir are playing Bujumbura City at the Primus League of Burundi on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Kayanza - VitalO

Kayanza - VitalO

Kayanza are playing VitalO at the Primus League of Burundi on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Kayanza are winning 1-0.

Les Elephants - Le Messager Ngozi

Les Elephants - Le Messager Ngozi

Les Elephants are playing Le Messager Ngozi at the Primus League of Burundi on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Le Messager Ngozi are winning 0-1.

Olympic Star - Atletico Olympic

Olympic Star - Atletico Olympic

Olympic Star are playing Atletico Olympic at the Primus League of Burundi on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Colombe - New Star

Colombe - New Star

Colombe are playing New Star at the Elite One of Cameroon on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Aswan FC - Pyramids

Aswan FC - Pyramids

Aswan FC are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Etheopia Bunna - Fasil Ketema

Etheopia Bunna - Fasil Ketema

Etheopia Bunna played Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on March 6. The match kicked off 07:00 UTC. Fasil Ketema won 0-1.

Jimma Aba Jifar - Wolkite Ketema

Jimma Aba Jifar - Wolkite Ketema

Jimma Aba Jifar played Wolkite Ketema at the Premier League of Ethiopia on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Wolkite Ketema won 1-2.

Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha are playing Adama Kenema at the Premier League of Ethiopia on March 7. The match will kick off 07:00 UTC.

Tallinding United - Gambia Ports

Tallinding United - Gambia Ports

Tallinding United are playing Gambia Ports at the GFA League of Gambia on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

WAA Banjul - Marimoo

WAA Banjul - Marimoo

WAA Banjul are playing Marimoo at the GFA League of Gambia on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Karela - Aduana Stars

Karela - Aduana Stars

Karela are playing Aduana Stars at the Premier League of Ghana on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

King Faisal - Liberty Professionals

King Faisal - Liberty Professionals

King Faisal are playing Liberty Professionals at the Premier League of Ghana on March 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Bandari - Nzoia Sugar

Bandari - Nzoia Sugar

Bandari played Nzoia Sugar at the Premier League of Kenya on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Leopards - Nairobi City Stars

Leopards - Nairobi City Stars

Leopards played Nairobi City Stars at the Premier League of Kenya on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Leopards won 1-0.

Sofapaka - Bidco United

Sofapaka - Bidco United

Sofapaka played Bidco United at the Premier League of Kenya on March 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Western Stima - Wazito

Western Stima - Wazito

Western Stima played Wazito at the Premier League of Kenya on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Western Stima won 1-0.

Zoo Kericho - Vihiga United

Zoo Kericho - Vihiga United

Zoo Kericho played Vihiga United at the Premier League of Kenya on March 6. The match kicked off 12:00 UTC. Zoo Kericho won 1-0.

Big Bullets - TN Stars

Big Bullets - TN Stars

Big Bullets are playing TN Stars at the Super League of Malawi on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

Kamuzu Barracks - Chitipa United

Kamuzu Barracks - Chitipa United

Kamuzu Barracks are playing Chitipa United at the Super League of Malawi on March 6. The match will kick off 12:30 UTC.

RSB Berkane - FAR Rabat

RSB Berkane - FAR Rabat

RSB Berkane are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on March 6. The match will kick off 16:15 UTC.

Ol. Dcheira - Chabab Ben Guerir

Ol. Dcheira - Chabab Ben Guerir

Ol. Dcheira are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Tihad Casablanca - Union de Touarga

Tihad Casablanca - Union de Touarga

Tihad Casablanca are playing Union de Touarga at the Botola 2 of Morocco on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF Fes - KAC Kenitra

WAF Fes - KAC Kenitra

WAF Fes are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on March 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Black Bulls Maputo - LD Maputo

Black Bulls Maputo - LD Maputo

Black Bulls Maputo are playing LD Maputo at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Costa do Sol - Desportivo Maputo

Costa do Sol - Desportivo Maputo

Costa do Sol are playing Desportivo Maputo at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo

Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo

Ferroviario Beira are playing Ferroviario Maputo at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Ferroviario Nampula - ENH Vilankulo

Ferroviario Nampula - ENH Vilankulo

Ferroviario Nampula are playing ENH Vilankulo at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Ferroviario de Lichinga - Songo

Ferroviario de Lichinga - Songo

Ferroviario de Lichinga are playing Songo at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Incomati Xinavane - Matchedje de Mocuba

Incomati Xinavane - Matchedje de Mocuba

Incomati Xinavane are playing Matchedje de Mocuba at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Textafrica Chimoio - Ferroviario Nacala

Textafrica Chimoio - Ferroviario Nacala

Textafrica Chimoio are playing Ferroviario Nacala at the Mocambola of Mozambique on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Diambars - Generation Foot

Diambars - Generation Foot

Diambars are playing Generation Foot at the Ligue 1 of Senegal on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

FC Douanes - Stade de Mbour

FC Douanes - Stade de Mbour

FC Douanes are playing Stade de Mbour at the Ligue 1 of Senegal on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Bizana Pondo Chiefs - Richards Bay

Bizana Pondo Chiefs - Richards Bay

Bizana Pondo Chiefs are playing Richards Bay at the Division 1 of South Africa on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

JDR Stars - Cape Town All Stars

JDR Stars - Cape Town All Stars

JDR Stars are playing Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jomo Cosmos - TS Sporting

Jomo Cosmos - TS Sporting

Jomo Cosmos are playing TS Sporting at the Division 1 of South Africa on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and TS Sporting are winning 1-3.

Polokwane City - Pretoria Univ.

Polokwane City - Pretoria Univ.

Polokwane City are playing Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on March 6. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kagera Sugar - Namungo

Kagera Sugar - Namungo

Kagera Sugar played Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Namungo won 0-1.

Mwadui - Azam

Mwadui - Azam

Mwadui are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ruvu Shooting - JKT Tanzania

Ruvu Shooting - JKT Tanzania

Ruvu Shooting are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Ruvu Shooting are winning 1-0.

Ben Guerdane - Monastir

Ben Guerdane - Monastir

Ben Guerdane are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Tataouine - Esperance

Tataouine - Esperance

Tataouine are playing Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on March 6.

Esperance de Zarzis - Rades

Esperance de Zarzis - Rades

Esperance de Zarzis are playing Rades at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Esperance de Zarzis are winning 3-1.

Hammam Sousse - Mehamedia

Hammam Sousse - Mehamedia

Hammam Sousse are playing Mehamedia at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Kalaa Sport - Menzel Bouzelfa

Kalaa Sport - Menzel Bouzelfa

Kalaa Sport are playing Menzel Bouzelfa at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kasserine - Sidi Bouzid

Kasserine - Sidi Bouzid

Kasserine are playing Sidi Bouzid at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kasserine are winning 1-0.

Sfax Railways - Jerba

Sfax Railways - Jerba

Sfax Railways are playing Jerba at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sfax Railways are winning 1-0.

Sporting Ben Arous - Gabes

Sporting Ben Arous - Gabes

Sporting Ben Arous are playing Gabes at the Ligue 2 of Tunisie on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Mbarara City - Vipers

Mbarara City - Vipers

Mbarara City played Vipers at the Premier League of Uganda on March 6. The match kicked off 10:00 UTC. Mbarara City won 1-0.

BUL - Wakiso Giants

BUL - Wakiso Giants

BUL are playing Wakiso Giants at the Premier League of Uganda on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bright Stars - Onduparaka

Bright Stars - Onduparaka

Bright Stars are playing Onduparaka at the Premier League of Uganda on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Onduparaka are winning 0-1.

SC Villa - Police Uganda

SC Villa - Police Uganda

SC Villa are playing Police Uganda at the Premier League of Uganda on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and SC Villa are winning 2-1.

NAPSA Stars - Buildcon

NAPSA Stars - Buildcon

NAPSA Stars are playing Buildcon at the Super League of Zambia on March 6.

Green Buffaloes FC - Nkwazi

Green Buffaloes FC - Nkwazi

Green Buffaloes FC are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Nkwazi are winning 0-1.

Kitwe United - Green Eagles

Kitwe United - Green Eagles

Kitwe United are playing Green Eagles at the Super League of Zambia on March 6. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Green Eagles are winning 0-1.

Zanaco - Nkana

Zanaco - Nkana

Zanaco are playing Nkana at the Super League of Zambia on March 6.

Limon - Guadalupe

Limon - Guadalupe

Limon are playing Guadalupe at the Clausura of Costa Rica on March 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Perez Zeledon - LD Alajuelense

Perez Zeledon - LD Alajuelense

Perez Zeledon are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on March 6. The match will kick off 23:30 UTC.

CS Herediano - Sporting San Jose

CS Herediano - Sporting San Jose

CS Herediano are playing Sporting San Jose at the Clausura of Costa Rica on March 7. The match will kick off 02:30 UTC.

Firpo - Jocoro

Firpo - Jocoro

Firpo are playing Jocoro at the Clausura of El Salvador on March 6. The match will kick off 21:15 UTC.

Municipal Limeno - Aguila

Municipal Limeno - Aguila

Municipal Limeno are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on March 6. The match will kick off 21:30 UTC.

Santa Tecla - Alianza

Santa Tecla - Alianza

Santa Tecla are playing Alianza at the Clausura of El Salvador on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Sonsonate - 11 Deportivo

Sonsonate - 11 Deportivo

Sonsonate are playing 11 Deportivo at the Clausura of El Salvador on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Coban Imperial - Deportivo Sanarate

Coban Imperial - Deportivo Sanarate

Coban Imperial are playing Deportivo Sanarate at the Clausura of Guatemala on March 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Iztapa - Antigua GFC

Iztapa - Antigua GFC

Iztapa are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

CSD Comunicaciones - Santa Lucia FC

CSD Comunicaciones - Santa Lucia FC

CSD Comunicaciones are playing Santa Lucia FC at the Clausura of Guatemala on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

FC Sacachispas - Guastatoya

FC Sacachispas - Guastatoya

FC Sacachispas are playing Guastatoya at the Clausura of Guatemala on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Real de Minas - CD Real Sociedad

Real de Minas - CD Real Sociedad

Real de Minas are playing CD Real Sociedad at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Atlas W - Cruz Azul W

Atlas W - Cruz Azul W

Atlas W are playing Cruz Azul W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Pumas W - Tigres W

Pumas W - Tigres W

Pumas W are playing Tigres W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Walter Ferreti - Real Madriz

Walter Ferreti - Real Madriz

Walter Ferreti are playing Real Madriz at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Esteli - Deportivo Ocotal

Real Esteli - Deportivo Ocotal

Real Esteli are playing Deportivo Ocotal at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on March 7. The match will kick off 01:00 UTC.

Managua - Junior Managua

Managua - Junior Managua

Managua are playing Junior Managua at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on March 7. The match will kick off 02:00 UTC.

Atletico Chiriqui - CD Universitario

Atletico Chiriqui - CD Universitario

Atletico Chiriqui are playing CD Universitario at the LFP, Apertura of Panama on March 6. The match will kick off 22:00 UTC.

Plaza Amador - Costa del Este

Plaza Amador - Costa del Este

Plaza Amador are playing Costa del Este at the LFP, Apertura of Panama on March 7. The match will kick off 00:00 UTC.

Defensores Unidos - CA Acassuso

Defensores Unidos - CA Acassuso

Defensores Unidos are playing CA Acassuso at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Deportivo Armenio - Flandria

Deportivo Armenio - Flandria

Deportivo Armenio are playing Flandria at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Fenix A - Sacachispas

Fenix A - Sacachispas

Fenix A are playing Sacachispas at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Urquiza - San Miguel

Urquiza - San Miguel

Urquiza are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Villa San Carlos - Canuelas

Villa San Carlos - Canuelas

Villa San Carlos are playing Canuelas at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Los Andes - Argentino Qulimes

Los Andes - Argentino Qulimes

Los Andes are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 22:20 UTC.

Excursionistas - Victoriano Arenas

Excursionistas - Victoriano Arenas

Excursionistas are playing Victoriano Arenas at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Leandro Niceforo Alem - Real Pilar

Leandro Niceforo Alem - Real Pilar

Leandro Niceforo Alem are playing Real Pilar at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 6. The match will kick off 20:10 UTC.

Inter de Limeira - Novorizontino

Inter de Limeira - Novorizontino

Inter de Limeira are playing Novorizontino at the Paulista A1 of Brasil on March 6. The match will kick off 19:30 UTC.

Sao Paulo - Santos

Sao Paulo - Santos

Sao Paulo are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 6. The match will kick off 22:00 UTC.

Esportivo - Brasil de Pelotas

Esportivo - Brasil de Pelotas

Esportivo are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 6. The match will kick off 23:00 UTC.

Caldense - CAP Patrocinense

Caldense - CAP Patrocinense

Caldense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 6. The match will kick off 22:00 UTC.

Pouso Alegre - America MG

Pouso Alegre - America MG

Pouso Alegre are playing America MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 6. The match will kick off 22:00 UTC.

URT - Cruzeiro

URT - Cruzeiro

URT are playing Cruzeiro at the Mineiro 1 of Brasil on March 7. The match will kick off 00:00 UTC.

Coritiba - TCW

Coritiba - TCW

Coritiba are playing TCW at the Paranaense 1 of Brasil on March 6.

Prospera Criciuma - Metropolitano

Prospera Criciuma - Metropolitano

Prospera Criciuma are playing Metropolitano at the Catarinense 1 of Brasil on March 6.

Joinville - Concordia AC

Joinville - Concordia AC

Joinville are playing Concordia AC at the Catarinense 1 of Brasil on March 6.

Gremio Anapolis - Itumbiara

Gremio Anapolis - Itumbiara

Gremio Anapolis are playing Itumbiara at the Goiano 1 of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Dorense - Sergipe

Dorense - Sergipe

Dorense are playing Sergipe at the Sergipano of Brasil on March 6. The match will kick off 18:50 UTC.

Lagarto - Frei Paulistano

Lagarto - Frei Paulistano

Lagarto are playing Frei Paulistano at the Sergipano of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Bacabal - Moto Club MA

Bacabal - Moto Club MA

Bacabal are playing Moto Club MA at the Maranhense of Brasil on March 6.

CSE - Coruripe AL

CSE - Coruripe AL

CSE are playing Coruripe AL at the Alagoano of Brasil on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

CRB Maceio - Sport Recife

CRB Maceio - Sport Recife

CRB Maceio are playing Sport Recife at the Copa de Nordeste of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Ceara - Vitoria

Ceara - Vitoria

Ceara are playing Vitoria at the Copa de Nordeste of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Bahia - Botafogo PB

Bahia - Botafogo PB

Bahia are playing Botafogo PB at the Copa de Nordeste of Brasil on March 6. The match will kick off 21:15 UTC.

Treze - Altos

Treze - Altos

Treze are playing Altos at the Copa de Nordeste of Brasil on March 6. The match will kick off 21:15 UTC.

Sampaio Correa - Fortaleza

Sampaio Correa - Fortaleza

Sampaio Correa are playing Fortaleza at the Copa de Nordeste of Brasil on March 6. The match will kick off 23:30 UTC.

Desportiva ES - Real Noroeste

Desportiva ES - Real Noroeste

Desportiva ES are playing Real Noroeste at the Capiaxaba of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Pinheiros - Rio Branco ES

Pinheiros - Rio Branco ES

Pinheiros are playing Rio Branco ES at the Capiaxaba of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Serra - Vitoria ES

Serra - Vitoria ES

Serra are playing Vitoria ES at the Capiaxaba of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Tuna Luso - Independente PA

Tuna Luso - Independente PA

Tuna Luso are playing Independente PA at the Paraense of Brasil on March 6. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Gaviao - Carajas

Gaviao - Carajas

Gaviao are playing Carajas at the Paraense of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Sinop - Cuiaba

Sinop - Cuiaba

Sinop are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Novoperario - Dourados

Novoperario - Dourados

Novoperario are playing Dourados at the Sul-Matogrossense of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Aguia Negra - Aquidauanense

Aguia Negra - Aquidauanense

Aguia Negra are playing Aquidauanense at the Sul-Matogrossense of Brasil on March 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Agua Santa - EC Sao Bernardo

Agua Santa - EC Sao Bernardo

Agua Santa are playing EC Sao Bernardo at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Bernardo - RB Brasil

Sao Bernardo - RB Brasil

Sao Bernardo are playing RB Brasil at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Taubate - Portuguesa Santista

Taubate - Portuguesa Santista

Taubate are playing Portuguesa Santista at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Oeste - Osasco Audax

Oeste - Osasco Audax

Oeste are playing Osasco Audax at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 19:00 UTC.

XV de Piracicaba - Velo Clube

XV de Piracicaba - Velo Clube

XV de Piracicaba are playing Velo Clube at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Portuguesa - Atibaia

Portuguesa - Atibaia

Portuguesa are playing Atibaia at the Paulista A2 of Brasil on March 6. The match will kick off 22:00 UTC.

Macae - Flamengo

Macae - Flamengo

Macae are playing Flamengo at the Taca Guanabara of Brasil on March 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Volta Redonda - Vasco

Volta Redonda - Vasco

Volta Redonda are playing Vasco at the Taca Guanabara of Brasil on March 7. The match will kick off 00:05 UTC.

Llaneros - Atletico Huila

Llaneros - Atletico Huila

Llaneros are playing Atletico Huila at the Primera B, Apertura of Colombia on March 6. The match will kick off 20:00 UTC.

Tigres Expreso Rojo - Real Cartagena

Tigres Expreso Rojo - Real Cartagena

Tigres Expreso Rojo are playing Real Cartagena at the Primera B, Apertura of Colombia on March 6. The match will kick off 20:15 UTC.

Western Spirit - Univ. Queensland

Western Spirit - Univ. Queensland

Western Spirit played Univ. Queensland at the Brisbane Premier League of Australia on March 6. The match kicked off 08:00 UTC. Western Spirit won 4-2.

Albany Creek - Brisbane Knights

Albany Creek - Brisbane Knights

Albany Creek played Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on March 6. The match kicked off 08:10 UTC. Albany Creek won 7-0.

Mount Gravatt - Bayside United

Mount Gravatt - Bayside United

Mount Gravatt are playing Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on March 7. The match will kick off 08:00 UTC.

The Lakes - Acacia Ridge

The Lakes - Acacia Ridge

The Lakes are playing Acacia Ridge at the Brisbane Premier League of Australia on March 7. The match will kick off 08:00 UTC.

Altona Magic - Avondale Heights

Altona Magic - Avondale Heights

Altona Magic played Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on March 6. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Brisbane Strikers - Magpies Crusaders

Brisbane Strikers - Magpies Crusaders

Brisbane Strikers played Magpies Crusaders at the NPL Queensland of Australia on March 6. The match kicked off 09:00 UTC. Magpies Crusaders won 0-1.

Queensland Lions - Gold Coast Knights

Queensland Lions - Gold Coast Knights

Queensland Lions played Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on March 6. The match kicked off 09:00 UTC. Queensland Lions won 3-2.

Moreton Bay United - Redlands United

Moreton Bay United - Redlands United

Moreton Bay United are playing Redlands United at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match will kick off 06:00 UTC.

Sunshine Coast Wanderers - Capalaba

Sunshine Coast Wanderers - Capalaba

Sunshine Coast Wanderers are playing Capalaba at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match will kick off 06:15 UTC.

Eastern Suburbs - Brisbane Roar U-21

Eastern Suburbs - Brisbane Roar U-21

Eastern Suburbs are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match will kick off 08:00 UTC.

Olympic FC - Gold Coast United FC

Olympic FC - Gold Coast United FC

Olympic FC are playing Gold Coast United FC at the NPL Queensland of Australia on March 7. The match will kick off 08:00 UTC.

Sutherland Sharks - Marconi Stallions

Sutherland Sharks - Marconi Stallions

Sutherland Sharks played Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on March 6. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mt Druitt Town - APIA Tigers

Mt Druitt Town - APIA Tigers

Mt Druitt Town played APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on March 6. The match kicked off 08:00 UTC. Mt Druitt Town won 3-1.

Wolves FC - Manly United FC

Wolves FC - Manly United FC

Wolves FC are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match will kick off 02:00 UTC.

Blacktown City - Northbridge

Blacktown City - Northbridge

Blacktown City are playing Northbridge at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match will kick off 04:00 UTC.

Rockdale City Suns - Sydney Olympic

Rockdale City Suns - Sydney Olympic

Rockdale City Suns are playing Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match will kick off 04:00 UTC.

Sydney United - Sydney-2

Sydney United - Sydney-2

Sydney United are playing Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on March 7. The match will kick off 05:00 UTC.

Adelaide United W - Sydney FC W

Adelaide United W - Sydney FC W

Adelaide United W played Sydney FC W at the W-League - Women of Australia on March 6. The match kicked off 08:05 UTC. Adelaide United W won 2-0.

Canberra United W - Brisbane Roar W

Canberra United W - Brisbane Roar W

Canberra United W are playing Brisbane Roar W at the W-League - Women of Australia on March 7. The match will kick off 05:05 UTC.