Selangor FC vs Johor Darul T Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:00 on Saturday, October 26
SafawiMuhammad Safawi (goal)25'
SafawiMuhammad Safawi (goal)46'
SafawiMuhammad Safawi (goal)52'
Malaysia National cup
0 : 3
FT
Copy
All videos of Selangor FC - Johor Darul T on your website!
Full Time
Match ends. Selangor FC 0, Johor Darul T 3.
52 '
0 - 3
Muhammad Safawi scores for Johor Darul T.
46 '
0 - 2
Muhammad Safawi scores for Johor Darul T.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
25 '
0 - 1
Muhammad Safawi scores for Johor Darul T.
Kick-off
First half begins
View All
10
Selangor FC have gone 10 consecutive home matches without a defeat.
8
Johor Darul T haven't lost in their previous 8 matches.
4
Selangor FC have gone 4 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Selangor FC played Johor Darul T at the National cup of Malaysia on October 26. The match kicked off 13:00 UTC. Johor Darul T won 0-3.

Muhammad Safawi scored the first goal on the 25th minute of the game. Safawi later scored 2 more, making the final score 0-3.

ScoreBat is covering Selangor FC vs Johor Darul T in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch Selangor FC vs Johor Darul T live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Malaysia National cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/johor-darul-t-vs-selangor-fc-live-stream/

Selangor FC have lost to Johor Darul T in their previous match, while Johor Darul T have won Selangor FC, Terengganu, UiTM, Petaling Jaya City and PKNP in their previous 6 matches.

Previous Meetings
October 19th, 2019 - National cup
March 1st, 2019 - Super League
May 12th, 2018 - Super League
May 2nd, 2018 - Super League
September 9th, 2017 - National cup

Selangor FC and Johor Darul T have met 5 times in their recent history. 1 match ended in a draw while Johor Darul T won 4 times.

Goals and video highlights of the match between Selangor FC and Johor Darul T are being added in real time. You can watch the goal by Muhammad Safawi as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Selangor FC or Johor Darul T score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Selangor FC and Johor Darul T include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Selangor FC vs Johor Darul T with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Malaysia National cup are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BulgariaCzech Republic17:00

Bulgaria - Czech Republic

Bulgaria are playing Czech Republic at the QR, Group A of European Championship on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

KosovoEngland17:00

Kosovo - England

Kosovo are playing England at the QR, Group A of European Championship on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

LuxembourgPortugal14:00

Luxembourg - Portugal

Luxembourg are playing Portugal at the QR, Group B of European Championship on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SerbiaUkraine14:00

Serbia - Ukraine

Serbia are playing Ukraine at the QR, Group B of European Championship on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

AlbaniaFrance19:45

Albania - France

Albania are playing France at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

AndorraTurkey19:45

Andorra - Turkey

Andorra are playing Turkey at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

MoldovaIceland19:45

Moldova - Iceland

Moldova are playing Iceland at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Union Saint-GilloiseExcelsior Virton15:00

Union Saint-Gilloise - Excelsior Virton

Union Saint-Gilloise are playing Excelsior Virton at the First Division B, Closing of Belgium on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

RoeselareWesterlo19:00

Roeselare - Westerlo

Roeselare are playing Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Tranmere Rovers0 - 2Wycombe Wanderers81'

Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers

Tranmere Rovers are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Wycombe Wanderers is winning 0-2.

Adamois1 - 0Saint Quentin33'

Adamois - Saint Quentin

Adamois are playing Saint Quentin at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Adamois is winning 1-0.

Annecy-le-Vieux0 - 0Limonest43'

Annecy-le-Vieux - Limonest

Annecy-le-Vieux are playing Limonest at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Belfort Sud1 - 1Nancy43'

Belfort Sud - Nancy

Belfort Sud are playing Nancy at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Boulay0 - 1Meaux42'

Boulay - Meaux

Boulay are playing Meaux at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Meaux is winning 0-1.

CEP Lorient1 - 0Plabennec33'

CEP Lorient - Plabennec

CEP Lorient are playing Plabennec at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and CEP Lorient is winning 1-0.

Evreux0 - 0Mtsapere42'

Evreux - Mtsapere

Evreux are playing Mtsapere at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gravelines0 - 0Rouen42'

Gravelines - Rouen

Gravelines are playing Rouen at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Guichen0 - 0Milizac42'

Guichen - Milizac

Guichen are playing Milizac at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hombourg-Haut0 - 0Forbach41'

Hombourg-Haut - Forbach

Hombourg-Haut are playing Forbach at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Le Rheu0 - 0Paimpol41'

Le Rheu - Paimpol

Le Rheu are playing Paimpol at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liguaire Niort0 - 0Fontenay41'

Liguaire Niort - Fontenay

Liguaire Niort are playing Fontenay at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MOS 3 Rivieres0 - 0Chassieu Decines41'

MOS 3 Rivieres - Chassieu Decines

MOS 3 Rivieres are playing Chassieu Decines at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mozac2 - 0Cournon33'

Mozac - Cournon

Mozac are playing Cournon at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Mozac is winning 2-0.

Nanterre1 - 0Laval33'

Nanterre - Laval

Nanterre are playing Laval at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Nanterre is winning 1-0.

Olympique Lumbrois1 - 0Grande-Synthe40'

Olympique Lumbrois - Grande-Synthe

Olympique Lumbrois are playing Grande-Synthe at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olympique Lumbrois is winning 1-0.

Poitevin0 - 0Nueillaubiers40'

Poitevin - Nueillaubiers

Poitevin are playing Nueillaubiers at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Prix les Mezieres1 - 0Wasquehal40'

Prix les Mezieres - Wasquehal

Prix les Mezieres are playing Wasquehal at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Prix les Mezieres is winning 1-0.

Reims Ste Anne0 - 0Cormontreuil41'

Reims Ste Anne - Cormontreuil

Reims Ste Anne are playing Cormontreuil at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saint Omer0 - 0Dieppe40'

Saint Omer - Dieppe

Saint Omer are playing Dieppe at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saint-Galmier0 - 0St-Etienne Cote Chaude41'

Saint-Galmier - St-Etienne Cote Chaude

Saint-Galmier are playing St-Etienne Cote Chaude at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saint-Jean0 - 0Bayonne40'

Saint-Jean - Bayonne

Saint-Jean are playing Bayonne at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sainte-Maxence1 - 1USM Senlis33'

Sainte-Maxence - USM Senlis

Sainte-Maxence are playing USM Senlis at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

St Maximin0 - 0Valenciennes34'

St Maximin - Valenciennes

St Maximin are playing Valenciennes at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sundhoffen0 - 2Mulhouse40'

Sundhoffen - Mulhouse

Sundhoffen are playing Mulhouse at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Mulhouse is winning 0-2.

Tourcoing0 - 0Calais43'

Tourcoing - Calais

Tourcoing are playing Calais at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vandoeuvre0 - 0Luneville39'

Vandoeuvre - Luneville

Vandoeuvre are playing Luneville at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Verton0 - 0Le Portel39'

Verton - Le Portel

Verton are playing Le Portel at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ErsteinThaon14:00

Erstein - Thaon

Erstein are playing Thaon at the National cup of France on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Marcq en BaroeulCroix Savoie14:00

Marcq en Baroeul - Croix Savoie

Marcq en Baroeul are playing Croix Savoie at the National cup of France on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

OberschaeffolsheimRaon L Etape14:00

Oberschaeffolsheim - Raon L Etape

Oberschaeffolsheim are playing Raon L Etape at the National cup of France on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Sainte-MarienneVersailles14:30

Sainte-Marienne - Versailles

Sainte-Marienne are playing Versailles at the National cup of France on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Telstar0 - 2Go Ahead EaglesFull TimeFT

Telstar - Go Ahead Eagles

Telstar played Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. Go Ahead Eagles won 0-2.

Den Bosch0 - 0Excelsior10'

Den Bosch - Excelsior

Den Bosch are playing Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Cambuur LeeuwardenAlmere City FC15:45

Cambuur Leeuwarden - Almere City FC

Cambuur Leeuwarden are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match will kick off 15:45 UTC.

Warta Poznan0 - 2Stal MielecFull TimeFT

Warta Poznan - Stal Mielec

Warta Poznan played Stal Mielec at the I Liga of Poland on November 17. The match kicked off 11:40 UTC. Stal Mielec won 0-2.

CD Mafra2 - 2Sp. CovilhaFull TimeFT

CD Mafra - Sp. Covilha

CD Mafra played Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on November 17. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yenisey3 - 0TomFull TimeFT

Yenisey - Tom

Yenisey played Tom at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Yenisey won 3-0.

Tekstilshik1 - 2NeftekhimikFull TimeFT

Tekstilshik - Neftekhimik

Tekstilshik played Neftekhimik at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Neftekhimik won 1-2.

Spartak-20 - 2Luch-EnergiaFull TimeFT

Spartak-2 - Luch-Energia

Spartak-2 played Luch-Energia at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Luch-Energia won 0-2.

Avangard2 - 2ShinnikFull TimeFT

Avangard - Shinnik

Avangard played Shinnik at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mordovia1 - 1Fakel83'

Mordovia - Fakel

Mordovia are playing Fakel at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Nizhnyi Novgorod1 - 2FC Chayka83'

Nizhnyi Novgorod - FC Chayka

Nizhnyi Novgorod are playing FC Chayka at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and FC Chayka is winning 1-2.

Rotor0 - 0FK Krasnodar-282'

Rotor - FK Krasnodar-2

Rotor are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Armavir1 - 0Torpedo41'

Armavir - Torpedo

Armavir are playing Torpedo at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Armavir is winning 1-0.

BalticaSKA Khabarovsk14:00

Baltica - SKA Khabarovsk

Baltica are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

KhimkiChertanovo14:00

Khimki - Chertanovo

Khimki are playing Chertanovo at the FNL of Russia on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Ponferradina1 - 1GironaFull TimeFT

Ponferradina - Girona

Ponferradina played Girona at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AD Alcorcon1 - 0Malaga42'

AD Alcorcon - Malaga

AD Alcorcon are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and AD Alcorcon is winning 1-0.

OviedoSporting Gijon15:00

Oviedo - Sporting Gijon

Oviedo are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

LugoRacing Santander17:30

Lugo - Racing Santander

Lugo are playing Racing Santander at the Segunda Division of Spain on November 17. The match will kick off 17:30 UTC.

MirandesLas Palmas17:30

Mirandes - Las Palmas

Mirandes are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on November 17. The match will kick off 17:30 UTC.

TenerifeCadiz20:00

Tenerife - Cadiz

Tenerife are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Germany U-21Belgium U-2115:00

Germany U-21 - Belgium U-21

Germany U-21 are playing Belgium U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Chad0 - 1Mali31'

Chad - Mali

Chad are playing Mali at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Mali is winning 0-1.

GuineaNamibia16:00

Guinea - Namibia

Guinea are playing Namibia at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

South AfricaSudan13:00

South Africa - Sudan

South Africa are playing Sudan at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

South Sudan0 - 1Burkina Faso32'

South Sudan - Burkina Faso

South Sudan are playing Burkina Faso at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Burkina Faso is winning 0-1.

Uganda1 - 0Malawi40'

Uganda - Malawi

Uganda are playing Malawi at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Uganda is winning 1-0.

South SudanBurkina Faso12:00

South Sudan - Burkina Faso

South Sudan are playing Burkina Faso at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

South Africa0 - 0Sudan39'

South Africa - Sudan

South Africa are playing Sudan at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GabonAngola19:00

Gabon - Angola

Gabon are playing Angola at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

RwandaCameroon16:00

Rwanda - Cameroon

Rwanda are playing Cameroon at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Eswatini0 - 0Senegal35'

Eswatini - Senegal

Eswatini are playing Senegal at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CongoGuinea Bissau16:00

Congo - Guinea Bissau

Congo are playing Guinea Bissau at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Benin1 - 0Sierra Leone31'

Benin - Sierra Leone

Benin are playing Sierra Leone at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Benin is winning 1-0.

LesothoNigeria16:00

Lesotho - Nigeria

Lesotho are playing Nigeria at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BahiaPalmeiras19:00

Bahia - Palmeiras

Bahia are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

GremioFlamengo19:00

Gremio - Flamengo

Gremio are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico-PRBotafogo21:00

Atletico-PR - Botafogo

Atletico-PR are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

ChapecoenseCeara21:00

Chapecoense - Ceara

Chapecoense are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CorinthiansInternacional21:00

Corinthians - Internacional

Corinthians are playing Internacional at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

FortalezaCSA22:00

Fortaleza - CSA

Fortaleza are playing CSA at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Sao BentoBrasil de Pelotas19:00

Sao Bento - Brasil de Pelotas

Sao Bento are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Sport RecifeVila Nova19:00

Sport Recife - Vila Nova

Sport Recife are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

FigueirenseCuiaba21:30

Figueirense - Cuiaba

Figueirense are playing Cuiaba at the Serie B of Brasil on November 17. The match will kick off 21:30 UTC.

Sporting CristalAlianza Universidad16:00

Sporting Cristal - Alianza Universidad

Sporting Cristal are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Dep. MunicipalUniv. San Martin18:00

Dep. Municipal - Univ. San Martin

Dep. Municipal are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match will kick off 18:00 UTC.

UTC CajamarcaUniversitario20:30

UTC Cajamarca - Universitario

UTC Cajamarca are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match will kick off 20:30 UTC.

Univ. Cesar VallejoMelgar23:30

Univ. Cesar Vallejo - Melgar

Univ. Cesar Vallejo are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match will kick off 23:30 UTC.

Nacional M.Penarol19:00

Nacional M. - Penarol

Nacional M. are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Brisbane Roar FC4 - 3Melbourne CityFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Melbourne City

Brisbane Roar FC played Melbourne City at the A-League of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Brisbane Roar FC won 4-3.

Sydney FC2 - 1Melbourne VictoryFull TimeFT

Sydney FC - Melbourne Victory

Sydney FC played Melbourne Victory at the A-League of Australia on November 17. The match kicked off 07:30 UTC. Sydney FC won 2-1.

Isloch2 - 1VitebskFull TimeFT

Isloch - Vitebsk

Isloch played Vitebsk at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Isloch won 2-1.

Arsenal T1 - 1Khimik Novomoskovsk81'

Arsenal T - Khimik Novomoskovsk

Arsenal T are playing Khimik Novomoskovsk at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Dnipro2 - 2Zorya86'

Dnipro - Zorya

Dnipro are playing Zorya at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Alanyaspor1 - 0Demirspor Adana40'

Alanyaspor - Demirspor Adana

Alanyaspor are playing Demirspor Adana at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Alanyaspor is winning 1-0.

FK Krasnodar1 - 0Rostov40'

FK Krasnodar - Rostov

FK Krasnodar are playing Rostov at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and FK Krasnodar is winning 1-0.

ClujVarda14:00

Cluj - Varda

Cluj are playing Varda at the Club Friendlies of International on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

UralRodina Moskva17:30

Ural - Rodina Moskva

Ural are playing Rodina Moskva at the Club Friendlies of International on November 17. The match will kick off 17:30 UTC.

LithuaniaNew Zealand14:00

Lithuania - New Zealand

Lithuania are playing New Zealand at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

CS ViseLa Louviere Centre14:00

CS Vise - La Louviere Centre

CS Vise are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FC LiegeRFC Seraing14:00

FC Liege - RFC Seraing

FC Liege are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomRWDM14:00

Rupel Boom - RWDM

Rupel Boom are playing RWDM at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Sint-Eloois-WinkelDender14:00

Sint-Eloois-Winkel - Dender

Sint-Eloois-Winkel are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

HamoirStockay-Warfusee13:30

Hamoir - Stockay-Warfusee

Hamoir are playing Stockay-Warfusee at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

TilleurFrancs Borains13:30

Tilleur - Francs Borains

Tilleur are playing Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

US GivryRebecq13:30

US Givry - Rebecq

US Givry are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

VerlaineRES Durbuy14:00

Verlaine - RES Durbuy

Verlaine are playing RES Durbuy at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Acren-LessinesMeux15:00

Acren-Lessines - Meux

Acren-Lessines are playing Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

SW HarelbekeMandel United14:00

SW Harelbeke - Mandel United

SW Harelbeke are playing Mandel United at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Sparta PetegemGullegem14:00

Sparta Petegem - Gullegem

Sparta Petegem are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

WesthoekDikkelvenne14:00

Westhoek - Dikkelvenne

Westhoek are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

BocholtCappellen13:30

Bocholt - Cappellen

Bocholt are playing Cappellen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

LonderzeelDuffel13:30

Londerzeel - Duffel

Londerzeel are playing Duffel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia WijgmaalPepingen-Halle13:30

Olympia Wijgmaal - Pepingen-Halle

Olympia Wijgmaal are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

VosselaarHoogstraten13:30

Vosselaar - Hoogstraten

Vosselaar are playing Hoogstraten at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

BerchemEendracht Aalst14:00

Berchem - Eendracht Aalst

Berchem are playing Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

DiegemSporting Hasselt14:00

Diegem - Sporting Hasselt

Diegem are playing Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

TienenGeel14:00

Tienen - Geel

Tienen are playing Geel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Gabela2 - 1Orasje58'

Gabela - Orasje

Gabela are playing Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Gabela is winning 2-1.

Tesanj2 - 0Travnik52'

Tesanj - Travnik

Tesanj are playing Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Tesanj is winning 2-0.

Slovacko WSparta Praha W14:00

Slovacko W - Sparta Praha W

Slovacko W are playing Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Slavia Praha-24 - 2RakovnikFull TimeFT

Slavia Praha-2 - Rakovnik

Slavia Praha-2 played Rakovnik at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Slavia Praha-2 won 4-2.

Sparta Praha-24 - 1Loko VltavinFull TimeFT

Sparta Praha-2 - Loko Vltavin

Sparta Praha-2 played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Sparta Praha-2 won 4-1.

Karlovy Vary2 - 3Plzen-2Full TimeFT

Karlovy Vary - Plzen-2

Karlovy Vary played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:30 UTC. Plzen-2 won 2-3.

Meteor P0 - 1Cesky BrodFull TimeFT

Meteor P - Cesky Brod

Meteor P played Cesky Brod at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Cesky Brod won 0-1.

Caslav4 - 2Velke HamryFull TimeFT

Caslav - Velke Hamry

Caslav played Velke Hamry at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Caslav won 4-2.

Polaban Nymburk1 - 0FK Dvur Kralove49'

Polaban Nymburk - FK Dvur Kralove

Polaban Nymburk are playing FK Dvur Kralove at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Polaban Nymburk is winning 1-0.

Bohemians 1905-21 - 0Pardubice-2Full TimeFT

Bohemians 1905-2 - Pardubice-2

Bohemians 1905-2 played Pardubice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Bohemians 1905-2 won 1-0.

Dukla Praha-21 - 2Sokol ZivaniceFull TimeFT

Dukla Praha-2 - Sokol Zivanice

Dukla Praha-2 played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Sokol Zivanice won 1-2.

Liberec-23 - 3Usti nad OrliciFull TimeFT

Liberec-2 - Usti nad Orlici

Liberec-2 played Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Naestved0 - 0Fremad AmagerHalf TimeHT

Naestved - Fremad Amager

Naestved are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on November 17. The match kicked off 12:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Skive IKKolding14:00

Skive IK - Kolding

Skive IK are playing Kolding at the Division 1 of Denmark on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester City W4 - 0West Ham W50'

Manchester City W - West Ham W

Manchester City W are playing West Ham W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Manchester City W is winning 4-0.

Brighton WBirmingham W14:00

Brighton W - Birmingham W

Brighton W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Chelsea WManchester Utd W14:00

Chelsea W - Manchester Utd W

Chelsea W are playing Manchester Utd W at the Super League - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Reading WBristol Academy W14:00

Reading W - Bristol Academy W

Reading W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Liverpool WEverton W15:00

Liverpool W - Everton W

Liverpool W are playing Everton W at the Super League - Women of England on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Tottenham WArsenal W15:00

Tottenham W - Arsenal W

Tottenham W are playing Arsenal W at the Super League - Women of England on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Durham W2 - 1London Bees W82'

Durham W - London Bees W

Durham W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Durham W is winning 2-1.

Lewes W0 - 1Sheffield United W37'

Lewes W - Sheffield United W

Lewes W are playing Sheffield United W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Sheffield United W is winning 0-1.

Charlton Athletic WLeicester City W14:00

Charlton Athletic W - Leicester City W

Charlton Athletic W are playing Leicester City W at the Championship - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Coventry WAston Villa W14:00

Coventry W - Aston Villa W

Coventry W are playing Aston Villa W at the Championship - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Crystal Palace WMillwall W14:00

Crystal Palace W - Millwall W

Crystal Palace W are playing Millwall W at the Championship - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Cheltenham WLeyton Orient W13:30

Cheltenham W - Leyton Orient W

Cheltenham W are playing Leyton Orient W at the WSL Cup - Women of England on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Woodlands WBillericay W14:00

Woodlands W - Billericay W

Woodlands W are playing Billericay W at the WSL Cup - Women of England on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Guingamp WParis W13:45

Guingamp W - Paris W

Guingamp W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

Boulogne U-19Valenciennes U-1913:30

Boulogne U-19 - Valenciennes U-19

Boulogne U-19 are playing Valenciennes U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Caen U-19Evreux U-1913:30

Caen U-19 - Evreux U-19

Caen U-19 are playing Evreux U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Feignies U-19Lille U-1913:30

Feignies U-19 - Lille U-19

Feignies U-19 are playing Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Havre U-192 - 2Amiens U-19Full TimeFT

Le Havre U-19 - Amiens U-19

Le Havre U-19 played Amiens U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lens U-191 - 0Chartres U-198'

Lens U-19 - Chartres U-19

Lens U-19 are playing Chartres U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Lens U-19 is winning 1-0.

Bourg en Bresse U-19Sochaux U-1913:30

Bourg en Bresse U-19 - Sochaux U-19

Bourg en Bresse U-19 are playing Sochaux U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Dijon U-190 - 0ASPTT Dijon U-1914'

Dijon U-19 - ASPTT Dijon U-19

Dijon U-19 are playing ASPTT Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Epinal U-19Paris U-1913:30

Epinal U-19 - Paris U-19

Epinal U-19 are playing Paris U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon U-190 - 0Le Puy Foot U-198'

Lyon U-19 - Le Puy Foot U-19

Lyon U-19 are playing Le Puy Foot U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Metz U-190 - 1Strasbourg U-197'

Metz U-19 - Strasbourg U-19

Metz U-19 are playing Strasbourg U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Strasbourg U-19 is winning 0-1.

Torcy U-19Auxerre U-1913:30

Torcy U-19 - Auxerre U-19

Torcy U-19 are playing Auxerre U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Troyes U-190 - 0Montceau U-1911'

Troyes U-19 - Montceau U-19

Troyes U-19 are playing Montceau U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Aviron U-19Stade Rennes U-1910:00

Aviron U-19 - Stade Rennes U-19

Aviron U-19 are playing Stade Rennes U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Chateauroux U-193 - 1Concarneau U-19Full TimeFT

Chateauroux U-19 - Concarneau U-19

Chateauroux U-19 played Concarneau U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Chateauroux U-19 won 3-1.

Laval U-19Trelissac U-1910:00

Laval U-19 - Trelissac U-19

Laval U-19 are playing Trelissac U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Le Mans U-19Guingamp U-1913:30

Le Mans U-19 - Guingamp U-19

Le Mans U-19 are playing Guingamp U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Vannes U-19Tours U-1913:30

Vannes U-19 - Tours U-19

Vannes U-19 are playing Tours U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Colomiers U-192 - 1Cannes U-19Full TimeFT

Colomiers U-19 - Cannes U-19

Colomiers U-19 played Cannes U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Colomiers U-19 won 2-1.

Ajaccio U-19Bastia U-1913:30

Ajaccio U-19 - Bastia U-19

Ajaccio U-19 are playing Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Nimes U-19Toulouse U-1913:30

Nimes U-19 - Toulouse U-19

Nimes U-19 are playing Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Toulon U-190 - 0Porto Vecchio U-1911'

Toulon U-19 - Porto Vecchio U-19

Toulon U-19 are playing Porto Vecchio U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eintracht Norderstedt0 - 0LSK Hansa40'

Eintracht Norderstedt - LSK Hansa

Eintracht Norderstedt are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Havelse1 - 1Drochtersen43'

Havelse - Drochtersen

Havelse are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Vfb Oldenburg1 - 1Holstein Kiel-241'

Vfb Oldenburg - Holstein Kiel-2

Vfb Oldenburg are playing Holstein Kiel-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Fortuna Koln0 - 0Borussia D-240'

Fortuna Koln - Borussia D-2

Fortuna Koln are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AmmerthalVilzing13:00

Ammerthal - Vilzing

Ammerthal are playing Vilzing at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Jahn Regensburg-2Hankofen-Hailing15:00

Jahn Regensburg-2 - Hankofen-Hailing

Jahn Regensburg-2 are playing Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

NeuhofEddersheim13:45

Neuhof - Eddersheim

Neuhof are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

RW WalldorfSV Steinbach13:45

RW Walldorf - SV Steinbach

RW Walldorf are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

Union TorneschNiendorfer13:00

Union Tornesch - Niendorfer

Union Tornesch are playing Niendorfer at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SaselVictoria Hamburg14:00

Sasel - Victoria Hamburg

Sasel are playing Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Eckernforder SVWeiche Flensburg-213:00

Eckernforder SV - Weiche Flensburg-2

Eckernforder SV are playing Weiche Flensburg-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

EichedePhonix Lubeck13:00

Eichede - Phonix Lubeck

Eichede are playing Phonix Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

TodesfeldeBordesholm13:00

Todesfelde - Bordesholm

Todesfelde are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Rielasingen-ArlenNottingen13:30

Rielasingen-Arlen - Nottingen

Rielasingen-Arlen are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Geestemunde0 - 2Bremer SVFull TimeFT

Geestemunde - Bremer SV

Geestemunde played Bremer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Bremer SV won 0-2.

SFL BremerhavenAumund-Vegesack13:00

SFL Bremerhaven - Aumund-Vegesack

SFL Bremerhaven are playing Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

HemelingenLeher TS13:30

Hemelingen - Leher TS

Hemelingen are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Union Bremen0 - 0BTS Neustadt8'

Union Bremen - BTS Neustadt

Union Bremen are playing BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BorgfeldBlumenthaler SV14:00

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Arminia Hannover0 - 0Spelle-Venhaus38'

Arminia Hannover - Spelle-Venhaus

Arminia Hannover are playing Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BersenbruckBorussia Hildesheim13:00

Bersenbruck - Borussia Hildesheim

Bersenbruck are playing Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

FT Braunschweig0 - 0Atlas Delmenhorst38'

FT Braunschweig - Atlas Delmenhorst

FT Braunschweig are playing Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Germania EgestorfEintracht Northeim13:00

Germania Egestorf - Eintracht Northeim

Germania Egestorf are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-UthledeHeeslinger SC13:00

Hagen-Uthlede - Heeslinger SC

Hagen-Uthlede are playing Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Lupo-MartiniKickers Emden13:00

Lupo-Martini - Kickers Emden

Lupo-Martini are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

UphusenWolfenbuttel13:00

Uphusen - Wolfenbuttel

Uphusen are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

VfL OldenburgGifhorn13:00

VfL Oldenburg - Gifhorn

VfL Oldenburg are playing Gifhorn at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht RheineSprockhovel13:30

Eintracht Rheine - Sprockhovel

Eintracht Rheine are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

EnnepetalGutersloh13:30

Ennepetal - Gutersloh

Ennepetal are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Holzwickeder SC0 - 1Erndtebruck10'

Holzwickeder SC - Erndtebruck

Holzwickeder SC are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Erndtebruck is winning 0-1.

Kaan-Marienborn0 - 0Wiedenbruck8'

Kaan-Marienborn - Wiedenbruck

Kaan-Marienborn are playing Wiedenbruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Paderborn-20 - 0Siegen7'

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Preussen Munster-20 - 0Meinerzhagen10'

Preussen Munster-2 - Meinerzhagen

Preussen Munster-2 are playing Meinerzhagen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SchermbeckHammer SpVg13:30

Schermbeck - Hammer SpVg

Schermbeck are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Westfalia Rhynern0 - 0ASC Dortmund4'

Westfalia Rhynern - ASC Dortmund

Westfalia Rhynern are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Westfalia HerneAhlen14:15

Westfalia Herne - Ahlen

Westfalia Herne are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match will kick off 14:15 UTC.

KleveFC Bocholt13:30

Kleve - FC Bocholt

Kleve are playing FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

SSVg Velbert0 - 0Meerbusch3'

SSVg Velbert - Meerbusch

SSVg Velbert are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Germania RatingenKray14:00

Germania Ratingen - Kray

Germania Ratingen are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

HildenSW Essen14:00

Hilden - SW Essen

Hilden are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Union NettetalSC Velbert14:15

Union Nettetal - SC Velbert

Union Nettetal are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:15 UTC.

SF NiederwenigernCronenberger SC14:30

SF Niederwenigern - Cronenberger SC

SF Niederwenigern are playing Cronenberger SC at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Duren Merzenich0 - 0Deutz7'

Duren Merzenich - Deutz

Duren Merzenich are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wegberg-Beeck0 - 0Vichttal3'

Wegberg-Beeck - Vichttal

Wegberg-Beeck are playing Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BW FriesdorfSiegburger SV13:45

BW Friesdorf - Siegburger SV

BW Friesdorf are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

BreinigBorussia Freialdenhoven13:45

Breinig - Borussia Freialdenhoven

Breinig are playing Borussia Freialdenhoven at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

Wesseling-UrfeldPesch13:45

Wesseling-Urfeld - Pesch

Wesseling-Urfeld are playing Pesch at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match will kick off 13:45 UTC.

EilendorfViktoria Arnoldsweiler14:00

Eilendorf - Viktoria Arnoldsweiler

Eilendorf are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Hennef 05Frechen14:00

Hennef 05 - Frechen

Hennef 05 are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Fortuna Koln-2HurthPostponedPst

Fortuna Koln-2 - Hurth

Fortuna Koln-2 are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17.

Nurnberg W1 - 2Arminia Bielefeld WFull TimeFT

Nurnberg W - Arminia Bielefeld W

Nurnberg W played Arminia Bielefeld W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Arminia Bielefeld W won 1-2.

Koln W0 - 0Essen W41'

Koln W - Essen W

Koln W are playing Essen W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saarbrucken W2 - 2Gutersloh W41'

Saarbrucken W - Gutersloh W

Saarbrucken W are playing Gutersloh W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 2 - 2.

Platanias0 - 0ApollonHalf TimeHT

Platanias - Apollon

Platanias are playing Apollon at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 12:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ergotelis3 - 1Karaiskakis41'

Ergotelis - Karaiskakis

Ergotelis are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ergotelis is winning 3-1.

Kerkyra0 - 1Chania44'

Kerkyra - Chania

Kerkyra are playing Chania at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Chania is winning 0-1.

Levadiakos0 - 0Apollon Larissa42'

Levadiakos - Apollon Larissa

Levadiakos are playing Apollon Larissa at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Aspropyrgos Enosis2 - 0OF Ierapetra40'

Aspropyrgos Enosis - OF Ierapetra

Aspropyrgos Enosis are playing OF Ierapetra at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Aspropyrgos Enosis is winning 2-0.

Ialysos1 - 0Triglia42'

Ialysos - Triglia

Ialysos are playing Triglia at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ialysos is winning 1-0.

Ionikos0 - 1Diagoras40'

Ionikos - Diagoras

Ionikos are playing Diagoras at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Diagoras is winning 0-1.

Kavala0 - 1Kalamata42'

Kavala - Kalamata

Kavala are playing Kalamata at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Kalamata is winning 0-1.

Trikala1 - 0Egaleo42'

Trikala - Egaleo

Trikala are playing Egaleo at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Trikala is winning 1-0.

Veria0 - 0Thesprotos42'

Veria - Thesprotos

Veria are playing Thesprotos at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GyorBalmazujvaros17:00

Gyor - Balmazujvaros

Gyor are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Astra Hungary W0 - 4MTK W85'

Astra Hungary W - MTK W

Astra Hungary W are playing MTK W at the NB I - Women of Hungary on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and MTK W is winning 0-4.

FanoPiacenza14:00

Fano - Piacenza

Fano are playing Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

ImoleseTriestina14:00

Imolese - Triestina

Imolese are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SudtirolSambenedettese14:00

Sudtirol - Sambenedettese

Sudtirol are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

VicenzaRavenna14:00

Vicenza - Ravenna

Vicenza are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

CarpiFermana16:30

Carpi - Fermana

Carpi are playing Fermana at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

GubbioCesena16:30

Gubbio - Cesena

Gubbio are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

ModenaVirtus Verona16:30

Modena - Virtus Verona

Modena are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

ReggianaVis Pesaro16:30

Reggiana - Vis Pesaro

Reggiana are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

RiminiArzignano Valchiampo16:30

Rimini - Arzignano Valchiampo

Rimini are playing Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

ComoPro Vercelli14:00

Como - Pro Vercelli

Como are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

OlbiaNovara14:00

Olbia - Novara

Olbia are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

PistoieseMonza14:00

Pistoiese - Monza

Pistoiese are playing Monza at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

RenatePianese14:00

Renate - Pianese

Renate are playing Pianese at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

CarrareseArezzo16:30

Carrarese - Arezzo

Carrarese are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

GIANA ErminioRobur Siena16:30

GIANA Erminio - Robur Siena

GIANA Erminio are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

GozzanoPro Patria16:30

Gozzano - Pro Patria

Gozzano are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

PontederaLecco16:30

Pontedera - Lecco

Pontedera are playing Lecco at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

CasertanaAvellino14:00

Casertana - Avellino

Casertana are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

PaganeseBari14:00

Paganese - Bari

Paganese are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

RendeAZ Picerno14:00

Rende - AZ Picerno

Rende are playing AZ Picerno at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

RietiReggina14:00

Rieti - Reggina

Rieti are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Sicula LeonzioVirtus Francavilla14:00

Sicula Leonzio - Virtus Francavilla

Sicula Leonzio are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

TeramoTernana15:00

Teramo - Ternana

Teramo are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

PotenzaVibonese Calcio16:30

Potenza - Vibonese Calcio

Potenza are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

ViterbeseCavese16:30

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

CatanzaroCatania19:45

Catanzaro - Catania

Catanzaro are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Florentina W0 - 0Roma W11'

Florentina W - Roma W

Florentina W are playing Roma W at the Serie A - Women of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Milan WJuventus W13:30

Milan W - Juventus W

Milan W are playing Juventus W at the Serie A - Women of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Fossano0 - 0Borgosesia12'

Fossano - Borgosesia

Fossano are playing Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ligorna0 - 0Casale10'

Ligorna - Casale

Ligorna are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PratoReal Forte Querceta13:30

Prato - Real Forte Querceta

Prato are playing Real Forte Querceta at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

SC CaronneseVado13:30

SC Caronnese - Vado

SC Caronnese are playing Vado at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Savona0 - 0Ghivizzano Borgo a Mozzano8'

Savona - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Savona are playing Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Seravezza0 - 0Lucchese6'

Seravezza - Lucchese

Seravezza are playing Lucchese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VerbaniaBra13:30

Verbania - Bra

Verbania are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

ChieriSanremese14:00

Chieri - Sanremese

Chieri are playing Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FezzaneseLavagnese14:00

Fezzanese - Lavagnese

Fezzanese are playing Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Bustese Milano CitySeregno13:30

Bustese Milano City - Seregno

Bustese Milano City are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Caravaggio0 - 0Pro Sesto10'

Caravaggio - Pro Sesto

Caravaggio are playing Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Castellanzese0 - 0Arconatese11'

Castellanzese - Arconatese

Castellanzese are playing Arconatese at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Folgore CarateseDro Alto Garda13:30

Folgore Caratese - Dro Alto Garda

Folgore Caratese are playing Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

InverunoSondrio13:30

Inveruno - Sondrio

Inveruno are playing Sondrio at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Legnano0 - 0Virtus Bolzano9'

Legnano - Virtus Bolzano

Legnano are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LevicoVilla Valle13:30

Levico - Villa Valle

Levico are playing Villa Valle at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

NibionnoggionoVirtus Ciserano Bergamo13:30

Nibionnoggiono - Virtus Ciserano Bergamo

Nibionnoggiono are playing Virtus Ciserano Bergamo at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

ScanzorosciatePonte San Pietro13:30

Scanzorosciate - Ponte San Pietro

Scanzorosciate are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

TritiumBrusaporto13:30

Tritium - Brusaporto

Tritium are playing Brusaporto at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Ambrosiana0 - 0Caldiero Terme12'

Ambrosiana - Caldiero Terme

Ambrosiana are playing Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CampodarsegoAdriese13:30

Campodarsego - Adriese

Campodarsego are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins Muzane0 - 0Villafranca10'

Cjarlins Muzane - Villafranca

Cjarlins Muzane are playing Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ClodienseChions13:30

Clodiense - Chions

Clodiense are playing Chions at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Delta Porto TolleUnion Feltre13:30

Delta Porto Tolle - Union Feltre

Delta Porto Tolle are playing Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

LuparenseLegnago Salus13:30

Luparense - Legnago Salus

Luparense are playing Legnago Salus at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

San LuigiMestre13:30

San Luigi - Mestre

San Luigi are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Tamai0 - 0Motebelluna12'

Tamai - Motebelluna

Tamai are playing Motebelluna at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VigasioEste13:30

Vigasio - Este

Vigasio are playing Este at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Calvina0 - 0Ciliverghe9'

Calvina - Ciliverghe

Calvina are playing Ciliverghe at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FanfullaProgresso13:30

Fanfulla - Progresso

Fanfulla are playing Progresso at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Forli0 - 0Savignanese8'

Forli - Savignanese

Forli are playing Savignanese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Franciacorta0 - 0Sammaurese9'

Franciacorta - Sammaurese

Franciacorta are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LentigioneAlfonsine13:30

Lentigione - Alfonsine

Lentigione are playing Alfonsine at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Mantova0 - 1Fiorenzuola11'

Mantova - Fiorenzuola

Mantova are playing Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Fiorenzuola is winning 0-1.

Mezzolara0 - 0Crema11'

Mezzolara - Crema

Mezzolara are playing Crema at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sasso MarconiCorreggese13:30

Sasso Marconi - Correggese

Sasso Marconi are playing Correggese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Vigor CarpanetoBreno13:30

Vigor Carpaneto - Breno

Vigor Carpaneto are playing Breno at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Bastia Calcio0 - 0Albalonga9'

Bastia Calcio - Albalonga

Bastia Calcio are playing Albalonga at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FolignoScandicci13:30

Foligno - Scandicci

Foligno are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

GrossetoGavorrano13:30

Grosseto - Gavorrano

Grosseto are playing Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Montevarchi CalcioFlaminia13:30

Montevarchi Calcio - Flaminia

Montevarchi Calcio are playing Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Pomezia0 - 0Grassina10'

Pomezia - Grassina

Pomezia are playing Grassina at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ponsacco0 - 1Nuova Monterosi9'

Ponsacco - Nuova Monterosi

Ponsacco are playing Nuova Monterosi at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Nuova Monterosi is winning 0-1.

San Donato Tavarnelle0 - 0Aglianese10'

San Donato Tavarnelle - Aglianese

San Donato Tavarnelle are playing Aglianese at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sporting TrestinaCannara13:30

Sporting Trestina - Cannara

Sporting Trestina are playing Cannara at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

TuttocuoioSangiovannese13:30

Tuttocuoio - Sangiovannese

Tuttocuoio are playing Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

AvezzanoMontegiorgio13:30

Avezzano - Montegiorgio

Avezzano are playing Montegiorgio at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Campobasso1 - 1Atletico Terme Fiuggi10'

Campobasso - Atletico Terme Fiuggi

Campobasso are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

JesinaGiulianova13:30

Jesina - Giulianova

Jesina are playing Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Pineto0 - 0Matelica10'

Pineto - Matelica

Pineto are playing Matelica at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

San NicoloCattolica13:30

San Nicolo - Cattolica

San Nicolo are playing Cattolica at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Sangiustese0 - 0Recanatese11'

Sangiustese - Recanatese

Sangiustese are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

TolentinoOlympia Agnonese13:30

Tolentino - Olympia Agnonese

Tolentino are playing Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

VastesePorto Santelpidio13:30

Vastese - Porto Santelpidio

Vastese are playing Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

VastogirardiChieti13:30

Vastogirardi - Chieti

Vastogirardi are playing Chieti at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

ApriliaCassino13:30

Aprilia - Cassino

Aprilia are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaLatina13:30

Arzachena - Latina

Arzachena are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Ladispoli0 - 0Tor Sapienza7'

Ladispoli - Tor Sapienza

Ladispoli are playing Tor Sapienza at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nuova FloridaMuravera13:30

Nuova Florida - Muravera

Nuova Florida are playing Muravera at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Trastevere0 - 0Portici9'

Trastevere - Portici

Trastevere are playing Portici at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Turris Neapolis0 - 0Sassari Torres10'

Turris Neapolis - Sassari Torres

Turris Neapolis are playing Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vis Artena0 - 0Citta di Anagni9'

Vis Artena - Citta di Anagni

Vis Artena are playing Citta di Anagni at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Agropoli0 - 0Nocerina7'

Agropoli - Nocerina

Agropoli are playing Nocerina at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Altamura0 - 0Brindisi12'

Altamura - Brindisi

Altamura are playing Brindisi at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BrindisiGelbisonPostponedPst

Brindisi - Gelbison

Brindisi are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

CasaranoGladiatorPostponedPst

Casarano - Gladiator

Casarano are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Fidelis Andria0 - 0Foggia8'

Fidelis Andria - Foggia

Fidelis Andria are playing Foggia at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FoggiaSorrentoPostponedPst

Foggia - Sorrento

Foggia are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

FrancavillaTaranto13:30

Francavilla - Taranto

Francavilla are playing Taranto at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

GelbisonCasarano13:30

Gelbison - Casarano

Gelbison are playing Casarano at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Gladiator0 - 0Audace Cerignola9'

Gladiator - Audace Cerignola

Gladiator are playing Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GravinaFidelis AndriaPostponedPst

Gravina - Fidelis Andria

Gravina are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

GrumentumAltamuraPostponedPst

Grumentum - Altamura

Grumentum are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Nardo CalcioBitontoPostponedPst

Nardo Calcio - Bitonto

Nardo Calcio are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

NocerinaCitta di FasanoPostponedPst

Nocerina - Citta di Fasano

Nocerina are playing Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

SorrentoNardo Calcio13:30

Sorrento - Nardo Calcio

Sorrento are playing Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

TarantoAgropoliPostponedPst

Taranto - Agropoli

Taranto are playing Agropoli at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

BitontoGrumentum14:00

Bitonto - Grumentum

Bitonto are playing Grumentum at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Citta di FasanoGravina14:30

Citta di Fasano - Gravina

Citta di Fasano are playing Gravina at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Acireale0 - 0Licata6'

Acireale - Licata

Acireale are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CastrovillariCittanovese13:30

Castrovillari - Cittanovese

Castrovillari are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Giugliano0 - 0Corigliano Calabro11'

Giugliano - Corigliano Calabro

Giugliano are playing Corigliano Calabro at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MarsalaMarina di Ragusa13:30

Marsala - Marina di Ragusa

Marsala are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

MessinaBiancavilla13:30

Messina - Biancavilla

Messina are playing Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Palmese0 - 0Palermo11'

Palmese - Palermo

Palmese are playing Palermo at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

San TommasoRoccella13:30

San Tommaso - Roccella

San Tommaso are playing Roccella at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

TroinaFC Messina13:30

Troina - FC Messina

Troina are playing FC Messina at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

SavoiaNola 192514:00

Savoia - Nola 1925

Savoia are playing Nola 1925 at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal TivatMornar12:00

Arsenal Tivat - Mornar

Arsenal Tivat are playing Mornar at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

IbarLovcen Cetinje12:00

Ibar - Lovcen Cetinje

Ibar are playing Lovcen Cetinje at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Jedinstvo BP1 - 0Drezga84'

Jedinstvo BP - Drezga

Jedinstvo BP are playing Drezga at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Jedinstvo BP is winning 1-0.

JezeroDecic Tuzi12:00

Jezero - Decic Tuzi

Jezero are playing Decic Tuzi at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Otrant0 - 4Bokelj Kotor87'

Otrant - Bokelj Kotor

Otrant are playing Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bokelj Kotor is winning 0-4.

PSV W0 - 0Heerenveen W10'

PSV W - Heerenveen W

PSV W are playing Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AFC0 - 0Sparta Rotterdam-26'

AFC - Sparta Rotterdam-2

AFC are playing Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

DEMEVV13:00

DEM - EVV

DEM are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

HV-CV QuickOSS 2013:00

HV-CV Quick - OSS 20

HV-CV Quick are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

VV HooglandGemert13:00

VV Hoogland - Gemert

VV Hoogland are playing Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

WestlandiaUSV Hercules13:00

Westlandia - USV Hercules

Westlandia are playing USV Hercules at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

DongenADO-2013:30

Dongen - ADO-20

Dongen are playing ADO-20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Groene SterADO Den Haag-213:30

Groene Ster - ADO Den Haag-2

Groene Ster are playing ADO Den Haag-2 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

HSC 21Lienden13:30

HSC 21 - Lienden

HSC 21 are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

OostzaanUNA13:30

Oostzaan - UNA

Oostzaan are playing UNA at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Pogon Siedlce2 - 1Stal Rzeszow82'

Pogon Siedlce - Stal Rzeszow

Pogon Siedlce are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Pogon Siedlce is winning 2-1.

Znicz Pruszkow2 - 0Katowice80'

Znicz Pruszkow - Katowice

Znicz Pruszkow are playing Katowice at the II Liga of Poland on November 17. The match kicked off 12:05 UTC. It's the second half and Znicz Pruszkow is winning 2-0.

Bydgoszcz W3 - 4Olimpia Szczecin WFull TimeFT

Bydgoszcz W - Olimpia Szczecin W

Bydgoszcz W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpia Szczecin W won 3-4.

Sosnowiec W4 - 0Mitech Zywiec WFull TimeFT

Sosnowiec W - Mitech Zywiec W

Sosnowiec W played Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Sosnowiec W won 4-0.

Wroclaw W5 - 0Rolnik Biedrzychowice WFull TimeFT

Wroclaw W - Rolnik Biedrzychowice W

Wroclaw W played Rolnik Biedrzychowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Wroclaw W won 5-0.

UKS Lodz W1 - 0Katowice W85'

UKS Lodz W - Katowice W

UKS Lodz W are playing Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and UKS Lodz W is winning 1-0.

Cracovia U-183 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Cracovia U-18 - SMS Lodz U-18

Cracovia U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Cracovia U-18 won 3-2.

Gornik Zabrze U-182 - 2Zaglebie L U-18Full TimeFT

Gornik Zabrze U-18 - Zaglebie L U-18

Gornik Zabrze U-18 played Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slask U-182 - 2Gwarek Zabrze U-18Full TimeFT

Slask U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Slask U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pelikan Lowicz1 - 0Lechia Tomaszow MazowieckiFull TimeFT

Pelikan Lowicz - Lechia Tomaszow Mazowiecki

Pelikan Lowicz played Lechia Tomaszow Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 10:15 UTC. Pelikan Lowicz won 1-0.

Swit N D7 - 1Wasilkow85'

Swit N D - Wasilkow

Swit N D are playing Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Swit N D is winning 7-1.

Radomsko0 - 1Ursus45 +1'

Radomsko - Ursus

Radomsko are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Ursus is winning 0-1.

Jarota Jarocin0 - 1Grom Nowy Staw55'

Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw

Jarota Jarocin are playing Grom Nowy Staw at the III Liga, Group 2 of Poland on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Grom Nowy Staw is winning 0-1.

Mieszko Gniezno0 - 0Radunia Stezyca57'

Mieszko Gniezno - Radunia Stezyca

Mieszko Gniezno are playing Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Stal Krasnik0 - 0Chelmianka Chelm84'

Stal Krasnik - Chelmianka Chelm

Stal Krasnik are playing Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Wisla Sandomierz0 - 1Wisla Pulawy86'

Wisla Sandomierz - Wisla Pulawy

Wisla Sandomierz are playing Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Wisla Pulawy is winning 0-1.

Braga-2Mirandela15:00

Braga-2 - Mirandela

Braga-2 are playing Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Chaves-2Braganca15:00

Chaves-2 - Braganca

Chaves-2 are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

FafeCerveira15:00

Fafe - Cerveira

Fafe are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Maria da FonteCamara de Lobos15:00

Maria da Fonte - Camara de Lobos

Maria da Fonte are playing Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo-2Merelinense15:00

Maritimo-2 - Merelinense

Maritimo-2 are playing Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras SalgadasMontalegre15:00

Pedras Salgadas - Montalegre

Pedras Salgadas are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

AmaranteCoimbroes15:00

Amarante - Coimbroes

Amarante are playing Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

AroucaVila Real15:00

Arouca - Vila Real

Arouca are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CanelasEspinho15:00

Canelas - Espinho

Canelas are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarSanjoanense15:00

Gondomar - Sanjoanense

Gondomar are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano LourosaValadares Gaia15:00

Lusitano Lourosa - Valadares Gaia

Lusitano Lourosa are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

ParedesLeca15:00

Paredes - Leca

Paredes are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasGinasio Figueirense15:00

Pedras Rubras - Ginasio Figueirense

Pedras Rubras are playing Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

TrofenseCastro Daire15:00

Trofense - Castro Daire

Trofense are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

FelgueirasLusitano FCV19:00

Felgueiras - Lusitano FCV

Felgueiras are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Anadia1 - 1FontinhasFull TimeFT

Anadia - Fontinhas

Anadia played Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CondeixaCaldas SC15:00

Condeixa - Caldas SC

Condeixa are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

OleirosAgueda15:00

Oleiros - Agueda

Oleiros are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Oliv. HospitalBeira Mar15:00

Oliv. Hospital - Beira Mar

Oliv. Hospital are playing Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

SertanenseBenfica e Castelo Branco15:00

Sertanense - Benfica e Castelo Branco

Sertanense are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

TorreenseUniao Santarem15:00

Torreense - Uniao Santarem

Torreense are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheLeiria15:00

Vitoria Sernache - Leiria

Vitoria Sernache are playing Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

IdealPraiense16:00

Ideal - Praiense

Ideal are playing Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

AljustrelenseSintra15:00

Aljustrelense - Sintra

Aljustrelense are playing Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

ArmacenensesAlverca15:00

Armacenenses - Alverca

Armacenenses are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

LouletanoLagosPostponedPst

Louletano - Lagos

Louletano are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17.

OlhanenseSacavenense15:00

Olhanense - Sacavenense

Olhanense are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Oriental1 Dezembro15:00

Oriental - 1 Dezembro

Oriental are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

RealOlimpico Montijo15:00

Real - Olimpico Montijo

Real are playing Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

SintrenseLusitano Evora15:00

Sintrense - Lusitano Evora

Sintrense are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WSL Benfica W11:00

CF Benfica W - SL Benfica W

CF Benfica W are playing SL Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Albergaria WOvarense W15:00

Albergaria W - Ovarense W

Albergaria W are playing Ovarense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WSporting W15:00

Cadima W - Sporting W

Cadima W are playing Sporting W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WMaritimo W15:00

Estoril W - Maritimo W

Estoril W are playing Maritimo W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Ouriense WBraga W15:00

Ouriense W - Braga W

Ouriense W are playing Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares Gaia WA-dos-Francos W15:00

Valadares Gaia W - A-dos-Francos W

Valadares Gaia W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Concordia Chiajna1 - 1MioveniFull TimeFT

Concordia Chiajna - Mioveni

Concordia Chiajna played Mioveni at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arges1 - 1Petrolul 52Full TimeFT

Arges - Petrolul 52

Arges played Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Metaloglobus1 - 1UTA Arad83'

Metaloglobus - UTA Arad

Metaloglobus are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Turris-OltulUniversitatea Cluj14:30

Turris-Oltul - Universitatea Cluj

Turris-Oltul are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Baia Mare W3 - 1Luceafarul Filiasi WFull TimeFT

Baia Mare W - Luceafarul Filiasi W

Baia Mare W played Luceafarul Filiasi W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Baia Mare W won 3-1.

Fortuna Becicherecu Mic W0 - 1Universitatea Galati WFull TimeFT

Fortuna Becicherecu Mic W - Universitatea Galati W

Fortuna Becicherecu Mic W played Universitatea Galati W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Universitatea Galati W won 0-1.

Olimpia Cluj WFairplay Bucuresti W09:00

Olimpia Cluj W - Fairplay Bucuresti W

Olimpia Cluj W are playing Fairplay Bucuresti W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match will kick off 09:00 UTC.

SN Constanta WHeniu Prundu Bargaului W09:00

SN Constanta W - Heniu Prundu Bargaului W

SN Constanta W are playing Heniu Prundu Bargaului W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Universitatea Alexandria W1 - 2CSS Targoviste WFull TimeFT

Universitatea Alexandria W - CSS Targoviste W

Universitatea Alexandria W played CSS Targoviste W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. CSS Targoviste W won 1-2.

Vasas Odorhei W3 - 1Piros Security WFull TimeFT

Vasas Odorhei W - Piros Security W

Vasas Odorhei W played Piros Security W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas Odorhei W won 3-1.

FK Krasnodar-30 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - Spartak Nalchik

FK Krasnodar-3 played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Spartak Nalchik won 0-1.

Dinamo Stavropol1 - 2UrozhayFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Urozhay

Dinamo Stavropol played Urozhay at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Urozhay won 1-2.

Inter Cherkessk0 - 1Druzhba MaykopFull TimeFT

Inter Cherkessk - Druzhba Maykop

Inter Cherkessk played Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Druzhba Maykop won 0-1.

Makhachkala2 - 1Biolog-Novokub.Full TimeFT

Makhachkala - Biolog-Novokub.

Makhachkala played Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Makhachkala won 2-1.

Spartak Vladikavkaz1 - 0AnzhiFull TimeFT

Spartak Vladikavkaz - Anzhi

Spartak Vladikavkaz played Anzhi at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak Vladikavkaz won 1-0.

Volgar-Astrakhan1 - 1Legion Dynamo80'

Volgar-Astrakhan - Legion Dynamo

Volgar-Astrakhan are playing Legion Dynamo at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Stirling UniversityEast Stirlingshire15:00

Stirling University - East Stirlingshire

Stirling University are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Druzstevnik PlavnicaVelke Revistia12:00

Druzstevnik Plavnica - Velke Revistia

Druzstevnik Plavnica are playing Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Sarisske MichalanyLipany12:00

Sarisske Michalany - Lipany

Sarisske Michalany are playing Lipany at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

SninaMilenium12:00

Snina - Milenium

Snina are playing Milenium at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Tesla StropkovSvidnik12:00

Tesla Stropkov - Svidnik

Tesla Stropkov are playing Svidnik at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Beltinci1 - 0Brezice56'

Beltinci - Brezice

Beltinci are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Beltinci is winning 1-0.

Atletico Baleares1 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Atletico Baleares - Real Madrid-2

Atletico Baleares played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ferrol3 - 3MelillaFull TimeFT

Ferrol - Melilla

Ferrol played Melilla at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Internacional FC6 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Internacional FC - Las Palmas-2

Internacional FC played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Internacional FC won 6-0.

Rayo Majadahonda0 - 2LangreoFull TimeFT

Rayo Majadahonda - Langreo

Rayo Majadahonda played Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Langreo won 0-2.

SS Reyes1 - 2Pena DeportivoFull TimeFT

SS Reyes - Pena Deportivo

SS Reyes played Pena Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Pena Deportivo won 1-2.

UD Ibiza1 - 0Getafe-2Full TimeFT

UD Ibiza - Getafe-2

UD Ibiza played Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 1-0.

PontevedraMarino de Luanco16:00

Pontevedra - Marino de Luanco

Pontevedra are playing Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Tudelano0 - 0Real Sociedad-2Full TimeFT

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Valladolid-2Calahorra14:30

Valladolid-2 - Calahorra

Valladolid-2 are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Cultural LeonesaHaro Deportivo16:00

Cultural Leonesa - Haro Deportivo

Cultural Leonesa are playing Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SalamancaAlaves-216:00

Salamanca - Alaves-2

Salamanca are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesBurgos16:00

UD Logrones - Burgos

UD Logrones are playing Burgos at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionGuijuelo17:00

Real Union - Guijuelo

Real Union are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Andorra CF2 - 1EbroFull TimeFT

Andorra CF - Ebro

Andorra CF played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Andorra CF won 2-1.

Levante-23 - 1La NuciaFull TimeFT

Levante-2 - La Nucia

Levante-2 played La Nucia at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Levante-2 won 3-1.

Llagostera1 - 0Lleida EsportiuFull TimeFT

Llagostera - Lleida Esportiu

Llagostera played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Llagostera won 1-0.

Prat0 - 2Espanyol-2Full TimeFT

Prat - Espanyol-2

Prat played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Espanyol-2 won 0-2.

Orihuela CFCastellon16:00

Orihuela CF - Castellon

Orihuela CF are playing Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SabadellGimnastic16:00

Sabadell - Gimnastic

Sabadell are playing Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Barcelona-2Cornella17:00

Barcelona-2 - Cornella

Barcelona-2 are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

HerculesValencia-217:00

Hercules - Valencia-2

Hercules are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Granada-20 - 0VillarrubiaFull TimeFT

Granada-2 - Villarrubia

Granada-2 played Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Recreativo Huelva0 - 0MurciaFull TimeFT

Recreativo Huelva - Murcia

Recreativo Huelva played Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico SanluquenoSevilla-215:30

Atletico Sanluqueno - Sevilla-2

Atletico Sanluqueno are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MarbellaYeclano15:30

Marbella - Yeclano

Marbella are playing Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Don BenitoCadiz-216:00

Don Benito - Cadiz-2

Don Benito are playing Cadiz-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaTalavera CF16:00

FC Cartagena - Talavera CF

FC Cartagena are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LinenseBadajoz16:00

Linense - Badajoz

Linense are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Merida ADAlgeciras16:00

Merida AD - Algeciras

Merida AD are playing Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

UCAM MurciaCordoba16:00

UCAM Murcia - Cordoba

UCAM Murcia are playing Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Athletic WTacuense WPostponedPst

Athletic W - Tacuense W

Athletic W are playing Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Betis WSevilla WPostponedPst

Betis W - Sevilla W

Betis W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Real Sociedad WBarcelona WPostponedPst

Real Sociedad W - Barcelona W

Real Sociedad W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Valencia WAtletico Madrid WPostponedPst

Valencia W - Atletico Madrid W

Valencia W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Deportivo La Coruna WLogrono W15:00

Deportivo La Coruna W - Logrono W

Deportivo La Coruna W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Madrid WRayo Vallecano W15:00

Madrid W - Rayo Vallecano W

Madrid W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

PolvorinUD Ourense15:15

Polvorin - UD Ourense

Polvorin are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 15:15 UTC.

AlondrasPaiosaco15:30

Alondras - Paiosaco

Alondras are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Ourense CFPontellas15:30

Ourense CF - Pontellas

Ourense CF are playing Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

ArenteiroArosa16:00

Arenteiro - Arosa

Arenteiro are playing Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoVillalbes RC16:00

Barco - Villalbes RC

Barco are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosSilva SD16:00

Bergantinos - Silva SD

Bergantinos are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BouzasEstradense16:00

Bouzas - Estradense

Bouzas are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaArzua16:00

Compostela - Arzua

Compostela are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SomozasChoco16:00

Somozas - Choco

Somozas are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Deportivo-2Pontes17:30

Deportivo-2 - Pontes

Deportivo-2 are playing Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match will kick off 17:30 UTC.

ColungaLlanera11:00

Colunga - Llanera

Colunga are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CondalPraviano11:00

Condal - Praviano

Condal are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Covadonga3 - 1UrracaFull TimeFT

Covadonga - Urraca

Covadonga played Urraca at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Covadonga won 3-1.

EntreguSiero11:00

Entregu - Siero

Entregu are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Real AvilesMosconia11:00

Real Aviles - Mosconia

Real Aviles are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

San Martin EILenense11:00

San Martin EI - Lenense

San Martin EI are playing Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Tuilla1 - 0NavarroFull TimeFT

Tuilla - Navarro

Tuilla played Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Tuilla won 1-0.

Llanes2 - 1VallobinFull TimeFT

Llanes - Vallobin

Llanes played Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. Llanes won 2-1.

Racing Santander-22 - 1TorrelavegaFull TimeFT

Racing Santander-2 - Torrelavega

Racing Santander-2 played Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Racing Santander-2 won 2-1.

BarquerenoTextil Escudo16:00

Barquereno - Textil Escudo

Barquereno are playing Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

TropezonCultural Guarnizo16:00

Tropezon - Cultural Guarnizo

Tropezon are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Santutxu0 - 0SomorrostroFull TimeFT

Santutxu - Somorrostro

Santutxu played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Basconia1 - 0DurangoFull TimeFT

Basconia - Durango

Basconia played Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Basconia won 1-0.

Portugalete0 - 1SodupeFull TimeFT

Portugalete - Sodupe

Portugalete played Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Sodupe won 0-1.

BalmasedaSestao16:30

Balmaseda - Sestao

Balmaseda are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Vitoria CDAriznabarra16:30

Vitoria CD - Ariznabarra

Vitoria CD are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Sociedad-3Lagun Onak17:00

Real Sociedad-3 - Lagun Onak

Real Sociedad-3 are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Castelldefels0 - 2Vilassar de MarFull TimeFT

Castelldefels - Vilassar de Mar

Castelldefels played Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Vilassar de Mar won 0-2.

Horta1 - 3FigueresFull TimeFT

Horta - Figueres

Horta played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Figueres won 1-3.

Manresa0 - 1HospitaletFull TimeFT

Manresa - Hospitalet

Manresa played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Hospitalet won 0-1.

Pobla Mafumet2 - 2TerrassaFull TimeFT

Pobla Mafumet - Terrassa

Pobla Mafumet played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Cristobal2 - 0Sant AndreuFull TimeFT

San Cristobal - Sant Andreu

San Cristobal played Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Cristobal won 2-0.

VilafrancaSants11:00

Vilafranca - Sants

Vilafranca are playing Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

PeraladaBanyoles15:30

Peralada - Banyoles

Peralada are playing Banyoles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Reus Deportiu-2GranollersPostponedPst

Reus Deportiu-2 - Granollers

Reus Deportiu-2 are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17.

Catarroja1 - 0AlziraFull TimeFT

Catarroja - Alzira

Catarroja played Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Catarroja won 1-0.

Intercity3 - 0EldenseFull TimeFT

Intercity - Eldense

Intercity played Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Intercity won 3-0.

Paterna2 - 2NoveldaFull TimeFT

Paterna - Novelda

Paterna played Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Elche-2Silla15:00

Elche-2 - Silla

Elche-2 are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcoyanoCrevillente16:00

Alcoyano - Crevillente

Alcoyano are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SaguntinoOlimpic de Xativa16:00

Saguntino - Olimpic de Xativa

Saguntino are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantAcero17:00

Vilamarxant - Acero

Vilamarxant are playing Acero at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Alcorcon-21 - 1NavalcarneroFull TimeFT

Alcorcon-2 - Navalcarnero

Alcorcon-2 played Navalcarnero at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Carabanchel1 - 1Rayo Vallecano-2Full TimeFT

Carabanchel - Rayo Vallecano-2

Carabanchel played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Leganes-22 - 3Alcobendas SportFull TimeFT

Leganes-2 - Alcobendas Sport

Leganes-2 played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Alcobendas Sport won 2-3.

Moratalaz0 - 1TorrejonFull TimeFT

Moratalaz - Torrejon

Moratalaz played Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Torrejon won 0-1.

Parla2 - 3El AlamoFull TimeFT

Parla - El Alamo

Parla played El Alamo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. El Alamo won 2-3.

Atletico de PintoSan Fernardo de Henares11:00

Atletico de Pinto - San Fernardo de Henares

Atletico de Pinto are playing San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Mostoles2 - 0Santa AnaFull TimeFT

Mostoles - Santa Ana

Mostoles played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mostoles won 2-0.

Pozuelo Alarcon2 - 1AlcalaFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - Alcala

Pozuelo Alarcon played Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 2-1.

Union Adarve2 - 1Trival ValderasFull TimeFT

Union Adarve - Trival Valderas

Union Adarve played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Union Adarve won 2-1.

Flat EarthVillaverde Boetticher16:00

Flat Earth - Villaverde Boetticher

Flat Earth are playing Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BupolsaLa Virgen del Camino15:00

Bupolsa - La Virgen del Camino

Bupolsa are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

La BanezaZamora15:15

La Baneza - Zamora

La Baneza are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 15:15 UTC.

AlmazanReal Burgos15:30

Almazan - Real Burgos

Almazan are playing Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

BembibreReal Avila15:30

Bembibre - Real Avila

Bembibre are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaAtletico Astorga16:00

Arandina - Atletico Astorga

Arandina are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoNumancia-216:00

Cristo Atletico - Numancia-2

Cristo Atletico are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Gimnastica SegovianaBurgos Promesas16:00

Gimnastica Segoviana - Burgos Promesas

Gimnastica Segoviana are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Alhaurin1 - 3Almeria-2Full TimeFT

Alhaurin - Almeria-2

Alhaurin played Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Almeria-2 won 1-3.

Mancha RealHuetor Vega11:00

Mancha Real - Huetor Vega

Mancha Real are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Velez CF1 - 2Linares DeportivoFull TimeFT

Velez CF - Linares Deportivo

Velez CF played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Linares Deportivo won 1-2.

El EjidoReal Jaen16:00

El Ejido - Real Jaen

El Ejido are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Malaga-22 - 1El PaloFull TimeFT

Malaga-2 - El Palo

Malaga-2 played El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Malaga-2 won 2-1.

Atletico PorcunaMotril16:30

Atletico Porcuna - Motril

Atletico Porcuna are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Ciudad de TorredonjimenoLoja16:30

Ciudad de Torredonjimeno - Loja

Ciudad de Torredonjimeno are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Huetor TajarTorreperogil16:30

Huetor Tajar - Torreperogil

Huetor Tajar are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

AntequeraMaracena17:00

Antequera - Maracena

Antequera are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Ceuta0 - 1Xerez DeportivoFull TimeFT

Ceuta - Xerez Deportivo

Ceuta played Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Xerez Deportivo won 0-1.

Conil3 - 0Coria CFFull TimeFT

Conil - Coria CF

Conil played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Conil won 3-0.

Cordoba-21 - 2RotaFull TimeFT

Cordoba-2 - Rota

Cordoba-2 played Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Rota won 1-2.

Sevilla-31 - 0Ciudad de LucenaFull TimeFT

Sevilla-3 - Ciudad de Lucena

Sevilla-3 played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera3 - 0GerenaFull TimeFT

Utrera - Gerena

Utrera played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Utrera won 3-0.

Betis-2Antoniano15:00

Betis-2 - Antoniano

Betis-2 are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Los BarriosPuente Genil15:00

Los Barrios - Puente Genil

Los Barrios are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

XerezPozoblanco16:00

Xerez - Pozoblanco

Xerez are playing Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LebrijanaEcijaPostponedPst

Lebrijana - Ecija

Lebrijana are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17.

Portmany2 - 2EsporlesFull TimeFT

Portmany - Esporles

Portmany played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

FormenteraAlcudia11:30

Formentera - Alcudia

Formentera are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match will kick off 11:30 UTC.

SollerPoblense15:30

Soller - Poblense

Soller are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AndratxLlosetense16:00

Andratx - Llosetense

Andratx are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico PasoTamaraceite12:00

Atletico Paso - Tamaraceite

Atletico Paso are playing Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

CD Marino2 - 0Vera84'

CD Marino - Vera

CD Marino are playing Vera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and CD Marino is winning 2-0.

La CuadraVilla de Santa Brigida12:00

La Cuadra - Villa de Santa Brigida

La Cuadra are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

LanzarotePanaderia Pulido12:00

Lanzarote - Panaderia Pulido

Lanzarote are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

TeniscaUD San Fernando12:00

Tenisca - UD San Fernando

Tenisca are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Las Palmas-31 - 0Gran Tarajal37'

Las Palmas-3 - Gran Tarajal

Las Palmas-3 are playing Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Las Palmas-3 is winning 1-0.

Minerva0 - 2Los GarresFull TimeFT

Minerva - Los Garres

Minerva played Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Los Garres won 0-2.

UCAM Murcia-21 - 0LorcaFull TimeFT

UCAM Murcia-2 - Lorca

UCAM Murcia-2 played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia-2 won 1-0.

El Palmar3 - 0EDMF ChurraFull TimeFT

El Palmar - EDMF Churra

El Palmar played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. El Palmar won 3-0.

Plus UltraCartagena-215:15

Plus Ultra - Cartagena-2

Plus Ultra are playing Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 15:15 UTC.

Lorca DeportivaCartagena15:30

Lorca Deportiva - Cartagena

Lorca Deportiva are playing Cartagena at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Mar MenorMurcia-215:30

Mar Menor - Murcia-2

Mar Menor are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MulenoCiudad de Murcia15:30

Muleno - Ciudad de Murcia

Muleno are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico PulpilenoDeportivo Minera16:00

Atletico Pulpileno - Deportivo Minera

Atletico Pulpileno are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpico TotanaMazarron16:30

Olimpico Totana - Mazarron

Olimpico Totana are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Extremadura-22 - 1MontijoFull TimeFT

Extremadura-2 - Montijo

Extremadura-2 played Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Extremadura-2 won 2-1.

Azuaga1 - 2PlasenciaFull TimeFT

Azuaga - Plasencia

Azuaga played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Plasencia won 1-2.

Cacereno4 - 0CalamonteFull TimeFT

Cacereno - Calamonte

Cacereno played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-0.

MiajadasRCP Valverdeno11:00

Miajadas - RCP Valverdeno

Miajadas are playing RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Olivenza0 - 1Fuente de CantosFull TimeFT

Olivenza - Fuente de Cantos

Olivenza played Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Fuente de Cantos won 0-1.

TrujilloValdivia11:00

Trujillo - Valdivia

Trujillo are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 11:00 UTC.

DiocesanoAceuchal15:30

Diocesano - Aceuchal

Diocesano are playing Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LlerenenseArroyo15:30

Llerenense - Arroyo

Llerenense are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MoraloCD Coria16:00

Moralo - CD Coria

Moralo are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseJerez16:00

Villanovense - Jerez

Villanovense are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

MurchanteCorellano14:45

Murchante - Corellano

Murchante are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17. The match will kick off 14:45 UTC.

Pena SportLourdes15:00

Pena Sport - Lourdes

Pena Sport are playing Lourdes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

BaztanFontellasPostponedPst

Baztan - Fontellas

Baztan are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17.

BerceoComillas14:30

Berceo - Comillas

Berceo are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

CalasancioSD Logrones15:00

Calasancio - SD Logrones

Calasancio are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Callahorra-2Varea15:00

Callahorra-2 - Varea

Callahorra-2 are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

River EbroAnguiano15:00

River Ebro - Anguiano

River Ebro are playing Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

PradejonVillegas15:30

Pradejon - Villegas

Pradejon are playing Villegas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaAlberite16:00

La Calzada - Alberite

La Calzada are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VianesNaxara16:00

Vianes - Naxara

Vianes are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

San Juan de Mozarrifar3 - 2CalamochaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - Calamocha

San Juan de Mozarrifar played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. San Juan de Mozarrifar won 3-2.

SarinenaTeruel14:15

Sarinena - Teruel

Sarinena are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 14:15 UTC.

RobresBorja14:30

Robres - Borja

Robres are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 14:30 UTC.

BelchiteCuarte Industrial14:45

Belchite - Cuarte Industrial

Belchite are playing Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 14:45 UTC.

BarbastroZaragoza-215:00

Barbastro - Zaragoza-2

Barbastro are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

BreaTarazona15:00

Brea - Tarazona

Brea are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Villanueva CFValdefierro15:00

Villanueva CF - Valdefierro

Villanueva CF are playing Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

TamariteAlmudevar15:15

Tamarite - Almudevar

Tamarite are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:15 UTC.

Atletico MonzonBinefar15:30

Atletico Monzon - Binefar

Atletico Monzon are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

FragaIllueca15:30

Fraga - Illueca

Fraga are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Socuellamos3 - 1TaranconFull TimeFT

Socuellamos - Tarancon

Socuellamos played Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 3-1.

La SolanaToledo15:30

La Solana - Toledo

La Solana are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyAtletico Ibanes15:30

Quintanar del Rey - Atletico Ibanes

Quintanar del Rey are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

TorrijosIllescas15:30

Torrijos - Illescas

Torrijos are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

VillacanasPedroneras15:30

Villacanas - Pedroneras

Villacanas are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Albacete-2Azuqueca16:00

Albacete-2 - Azuqueca

Albacete-2 are playing Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

AlmansaConquense16:00

Almansa - Conquense

Almansa are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FC GuadalajaraMadridejos16:00

FC Guadalajara - Madridejos

FC Guadalajara are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ManchegoLa Roda16:00

Manchego - La Roda

Manchego are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Bellinzona0 - 0Koniz10'

Bellinzona - Koniz

Bellinzona are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fatsa Belediyespor2 - 2Agri 1970Full TimeFT

Fatsa Belediyespor - Agri 1970

Fatsa Belediyespor played Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alemdagspor1 - 0Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Alemdagspor - Elaziz Belediyespor

Alemdagspor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Alemdagspor won 1-0.

Erbaaspor1 - 0PayasFull TimeFT

Erbaaspor - Payas

Erbaaspor played Payas at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erbaaspor won 1-0.

Karsiyaka2 - 0FethiyesporFull TimeFT

Karsiyaka - Fethiyespor

Karsiyaka played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Karsiyaka won 2-0.

Kemerspor1 - 2KocaelisporFull TimeFT

Kemerspor - Kocaelispor

Kemerspor played Kocaelispor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kocaelispor won 1-2.

Kozan Belediyespor1 - 1CizresporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Cizrespor

Kozan Belediyespor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anagold 24 Erzincanspor2 - 1KizilcaboluksporFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Kizilcabolukspor

Anagold 24 Erzincanspor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Anagold 24 Erzincanspor won 2-1.

Aksarayspor3 - 2YomrasporFull TimeFT

Aksarayspor - Yomraspor

Aksarayspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Aksarayspor won 3-2.

Duzcespor1 - 0Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Duzcespor - Karakopru Belediyespor

Duzcespor played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Duzcespor won 1-0.

Erzin Belediyespor3 - 0TokatsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Tokatspor

Erzin Belediyespor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erzin Belediyespor won 3-0.

Manisaspor1 - 7CatalcasporFull TimeFT

Manisaspor - Catalcaspor

Manisaspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Catalcaspor won 1-7.

Sile Yildizspor0 - 0Artvin HopasporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Artvin Hopaspor

Sile Yildizspor played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tire 19221 - 1Yeni OrdusporFull TimeFT

Tire 1922 - Yeni Orduspor

Tire 1922 played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Batman Petrolspor2 - 2Halide Edip AdivarFull TimeFT

Batman Petrolspor - Halide Edip Adivar

Batman Petrolspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kelkit Belediye1 - 2ModafenFull TimeFT

Kelkit Belediye - Modafen

Kelkit Belediye played Modafen at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Modafen won 1-2.

Darica Genclerbirligi1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Darica Genclerbirligi - Diyarbekirspor

Darica Genclerbirligi played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Darica Genclerbirligi won 1-0.

Muglaspor1 - 0Yesilyurt BelediyeFull TimeFT

Muglaspor - Yesilyurt Belediye

Muglaspor played Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Muglaspor won 1-0.

Nazilli Belediyespor4 - 0Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Nevsehir Belediye

Nazilli Belediyespor played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Nazilli Belediyespor won 4-0.

Somaspor2 - 3PazarsporFull TimeFT

Somaspor - Pazarspor

Somaspor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Pazarspor won 2-3.

Yeni Altindag1 - 0Karacabey BirliksporFull TimeFT

Yeni Altindag - Karacabey Birlikspor

Yeni Altindag played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Yeni Altindag won 1-0.

Yozgatspor4 - 2GolcuksporFull TimeFT

Yozgatspor - Golcukspor

Yozgatspor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Yozgatspor won 4-2.

Bayburt IOI1 - 1EtimesgutFull TimeFT

Bayburt IOI - Etimesgut

Bayburt IOI played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elazigspor2 - 1Sivas BelediyesporFull TimeFT

Elazigspor - Sivas Belediyespor

Elazigspor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Elazigspor won 2-1.

Bandirmaspor2 - 1Ergene VelimesporFull TimeFT

Bandirmaspor - Ergene Velimespor

Bandirmaspor played Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Bandirmaspor won 2-1.

Kardemir D.C. Karabukspor2 - 3BodrumsporFull TimeFT

Kardemir D.C. Karabukspor - Bodrumspor

Kardemir D.C. Karabukspor played Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Bodrumspor won 2-3.

Kastamonuspor0 - 3Belediye VansporFull TimeFT

Kastamonuspor - Belediye Vanspor

Kastamonuspor played Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Belediye Vanspor won 0-3.

Kirsehirspor1 - 0UsaksporFull TimeFT

Kirsehirspor - Usakspor

Kirsehirspor played Usakspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kirsehirspor won 1-0.

Nigde Belediyespor0 - 1KahramanmarassporFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor

Nigde Belediyespor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kahramanmarasspor won 0-1.

Sakaryaspor1 - 0EyupsporFull TimeFT

Sakaryaspor - Eyupspor

Sakaryaspor played Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Sakaryaspor won 1-0.

Amed1 - 0Afjet AfyonsporFull TimeFT

Amed - Afjet Afyonspor

Amed played Afjet Afyonspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Amed won 1-0.

Hekimoglu Trabzon0 - 5SamsunsporFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Samsunspor

Hekimoglu Trabzon played Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Samsunspor won 0-5.

Sanliurfaspor0 - 4SariyerFull TimeFT

Sanliurfaspor - Sariyer

Sanliurfaspor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Sariyer won 0-4.

Corumspor0 - 2Manisa BBSKFull TimeFT

Corumspor - Manisa BBSK

Corumspor played Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Manisa BBSK won 0-2.

Inegolspor1 - 1Bugsas SporFull TimeFT

Inegolspor - Bugsas Spor

Inegolspor played Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirklarelispor1 - 0Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Kirklarelispor - Tarsus Idman Yurdu

Kirklarelispor played Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kirklarelispor won 1-0.

Zonguldak Komurspor0 - 1GumushanesporFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Gumushanespor

Zonguldak Komurspor played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Gumushanespor won 0-1.

Chornomorets-21 - 2VPK AgroFull TimeFT

Chornomorets-2 - VPK Agro

Chornomorets-2 played VPK Agro at the 2 Liga of Ukraine on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. VPK Agro won 1-2.

Al Najma ManamaBusaiteen15:00

Al Najma Manama - Busaiteen

Al Najma Manama are playing Busaiteen at the National cup of Bahrain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Tadamun BuriAl-Riffa15:00

Al Tadamun Buri - Al-Riffa

Al Tadamun Buri are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Bahrain SCAl Hala Muharraq15:00

Bahrain SC - Al Hala Muharraq

Bahrain SC are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

SitraAl Hidd15:00

Sitra - Al Hidd

Sitra are playing Al Hidd at the National cup of Bahrain on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasarAl Fehaiheel13:05

Al Nasar - Al Fehaiheel

Al Nasar are playing Al Fehaiheel at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match will kick off 13:05 UTC.

YarmoukAl Jahra13:05

Yarmouk - Al Jahra

Yarmouk are playing Al Jahra at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match will kick off 13:05 UTC.

KazmaAl Quadsia15:30

Kazma - Al Quadsia

Kazma are playing Al Quadsia at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MC AlgerCABB Arreridj17:45

MC Alger - CABB Arreridj

MC Alger are playing CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on November 17. The match will kick off 17:45 UTC.

Progresso LundaDesportivo Huila15:00

Progresso Lunda - Desportivo Huila

Progresso Lunda are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Fortuna Mfou0 - 2Feutcheu87'

Fortuna Mfou - Feutcheu

Fortuna Mfou are playing Feutcheu at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Feutcheu is winning 0-2.

APEJES AcademyBamboutos14:00

APEJES Academy - Bamboutos

APEJES Academy are playing Bamboutos at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Avion AcademyYoung Sport Academy14:00

Avion Academy - Young Sport Academy

Avion Academy are playing Young Sport Academy at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Dragon de YaoundePanthere14:00

Dragon de Yaounde - Panthere

Dragon de Yaounde are playing Panthere at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Fovu ClubCanon14:00

Fovu Club - Canon

Fovu Club are playing Canon at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

PWD BamendaTonnerre14:00

PWD Bamenda - Tonnerre

PWD Bamenda are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade RenardEding Sport14:00

Stade Renard - Eding Sport

Stade Renard are playing Eding Sport at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

UMS de LoumColombe14:00

UMS de Loum - Colombe

UMS de Loum are playing Colombe at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Union DoualaCotonsport14:00

Union Douala - Cotonsport

Union Douala are playing Cotonsport at the Elite One of Cameroon on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FC SimbaSanga Balende13:30

FC Simba - Sanga Balende

FC Simba are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Azam TigersTN Stars12:30

Azam Tigers - TN Stars

Azam Tigers are playing TN Stars at the Super League of Malawi on November 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Mlatho Mponela0 - 2Blue Eagles49'

Mlatho Mponela - Blue Eagles

Mlatho Mponela are playing Blue Eagles at the Super League of Malawi on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Blue Eagles is winning 0-2.

Silver3 - 1Ntopwa47'

Silver - Ntopwa

Silver are playing Ntopwa at the Super League of Malawi on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Silver is winning 3-1.

Avenir de TombouctouMamahira15:30

Avenir de Tombouctou - Mamahira

Avenir de Tombouctou are playing Mamahira at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

SoniDjoliba15:30

Soni - Djoliba

Soni are playing Djoliba at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

BakaridjanPolice Bamako15:45

Bakaridjan - Police Bamako

Bakaridjan are playing Police Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:45 UTC.

BougouniYeelen Olympique15:45

Bougouni - Yeelen Olympique

Bougouni are playing Yeelen Olympique at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:45 UTC.

PerformanceNianan15:45

Performance - Nianan

Performance are playing Nianan at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:45 UTC.

Sabana MoptiASOM15:45

Sabana Mopti - ASOM

Sabana Mopti are playing ASOM at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 15:45 UTC.

AS BamakoReal Bamako16:00

AS Bamako - Real Bamako

AS Bamako are playing Real Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade MalienUSFAS Bamako16:00

Stade Malien - USFAS Bamako

Stade Malien are playing USFAS Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CSKCOB18:00

CSK - COB

CSK are playing COB at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Onze CreauteursBlack Stars18:00

Onze Creauteurs - Black Stars

Onze Creauteurs are playing Black Stars at the Premier League of Mali on November 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Abia WarriorsSunshine Stars15:00

Abia Warriors - Sunshine Stars

Abia Warriors are playing Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Delta ForceJigawa Golden Stars15:00

Delta Force - Jigawa Golden Stars

Delta Force are playing Jigawa Golden Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Enugu RangersMFM FC15:00

Enugu Rangers - MFM FC

Enugu Rangers are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

EnyimbaAkwa United15:00

Enyimba - Akwa United

Enyimba are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandAkwa Starlets15:00

Heartland - Akwa Starlets

Heartland are playing Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Ifeanyi UbahRivers United15:00

Ifeanyi Ubah - Rivers United

Ifeanyi Ubah are playing Rivers United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Kano PillarsLobi Stars15:00

Kano Pillars - Lobi Stars

Kano Pillars are playing Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Katsina UnitedNasarawa15:00

Katsina United - Nasarawa

Katsina United are playing Nasarawa at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Plateau UnitedWikki Tourist15:00

Plateau United - Wikki Tourist

Plateau United are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Warri WolvesAdamawa United15:00

Warri Wolves - Adamawa United

Warri Wolves are playing Adamawa United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Al ShortaAl Ahli Khartoum14:00

Al Shorta - Al Ahli Khartoum

Al Shorta are playing Al Ahli Khartoum at the Premier League of Sudan on November 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Esperance de ZarzisSporting Ben Arous13:00

Esperance de Zarzis - Sporting Ben Arous

Esperance de Zarzis are playing Sporting Ben Arous at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Menzel Bourgubia0 - 0Ariana38'

Menzel Bourgubia - Ariana

Menzel Bourgubia are playing Ariana at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sidi Bouzid0 - 0Olympique Beja39'

Sidi Bouzid - Olympique Beja

Sidi Bouzid are playing Olympique Beja at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

DynamosBlack Rhinos13:00

Dynamos - Black Rhinos

Dynamos are playing Black Rhinos at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ManicaBulawayo Chiefs13:00

Manica - Bulawayo Chiefs

Manica are playing Bulawayo Chiefs at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

YadahCAPS United13:00

Yadah - CAPS United

Yadah are playing CAPS United at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ZPC KaribaHarare City13:00

ZPC Kariba - Harare City

ZPC Kariba are playing Harare City at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Costa RicaHaiti23:00

Costa Rica - Haiti

Costa Rica are playing Haiti at the Nations League, League A of Concacaf on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

HondurasTrinidad and Tobago01:00

Honduras - Trinidad and Tobago

Honduras are playing Trinidad and Tobago at the Nations League, League A of Concacaf on November 18. The match will kick off 01:00 UTC.

French GuyanaSt.Kitts and Nevis22:00

French Guyana - St.Kitts and Nevis

French Guyana are playing St.Kitts and Nevis at the Nations League, League B of Concacaf on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

GrenadaBelize00:00

Grenada - Belize

Grenada are playing Belize at the Nations League, League B of Concacaf on November 18. The match will kick off 00:00 UTC.

BonaireBahamas20:00

Bonaire - Bahamas

Bonaire are playing Bahamas at the Nations League, League C of Concacaf on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

GuadalopeTurks and Caicos23:00

Guadalope - Turks and Caicos

Guadalope are playing Turks and Caicos at the Nations League, League C of Concacaf on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

El VencedorJocoro21:00

El Vencedor - Jocoro

El Vencedor are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Juventud IndependienteMunicipal Limeno21:15

Juventud Independiente - Municipal Limeno

Juventud Independiente are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on November 17. The match will kick off 21:15 UTC.

SonsonateOnce Municipal22:00

Sonsonate - Once Municipal

Sonsonate are playing Once Municipal at the Apertura of El Salvador on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

DunbeholdenVere United20:00

Dunbeholden - Vere United

Dunbeholden are playing Vere United at the Premier League of Jamaica on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Molynes UnitedUWI20:00

Molynes United - UWI

Molynes United are playing UWI at the Premier League of Jamaica on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Mount Pleasant AcademyHumble Lions20:00

Mount Pleasant Academy - Humble Lions

Mount Pleasant Academy are playing Humble Lions at the Premier League of Jamaica on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Tivoli GardensPortmore United20:00

Tivoli Gardens - Portmore United

Tivoli Gardens are playing Portmore United at the Premier League of Jamaica on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

WaterhouseHarbour View00:00

Waterhouse - Harbour View

Waterhouse are playing Harbour View at the Premier League of Jamaica on November 18. The match will kick off 00:00 UTC.

CavalierArnett Gardens01:00

Cavalier - Arnett Gardens

Cavalier are playing Arnett Gardens at the Premier League of Jamaica on November 18. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GZacatepec18:00

Universidad G - Zacatepec

Universidad G are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Tigres WTijuana W22:00

Tigres W - Tijuana W

Tigres W are playing Tijuana W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Louisville CityReal Monarchs00:30

Louisville City - Real Monarchs

Louisville City are playing Real Monarchs at the USL Championship of Usa on November 18. The match will kick off 00:30 UTC.

Gimnasia MendozaInstituto20:00

Gimnasia Mendoza - Instituto

Gimnasia Mendoza are playing Instituto at the Primera B Nacional of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

TigreBrown de Adrogue22:15

Tigre - Brown de Adrogue

Tigre are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on November 17. The match will kick off 22:15 UTC.

TemperleyIndependiente Rivadavia00:15

Temperley - Independiente Rivadavia

Temperley are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional of Argentina on November 18. The match will kick off 00:15 UTC.

Deportivo ArmenioComunicaciones20:00

Deportivo Armenio - Comunicaciones

Deportivo Armenio are playing Comunicaciones at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasCA Acassuso20:00

Sacachispas - CA Acassuso

Sacachispas are playing CA Acassuso at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

San TelmoSan Miguel20:00

San Telmo - San Miguel

San Telmo are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

UrquizaTalleres Remedios20:00

Urquiza - Talleres Remedios

Urquiza are playing Talleres Remedios at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Almirante BrownArgentino Qulimes20:10

Almirante Brown - Argentino Qulimes

Almirante Brown are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:10 UTC.

CDJU GualeguaychuUnion Sunchales20:00

CDJU Gualeguaychu - Union Sunchales

CDJU Gualeguaychu are playing Union Sunchales at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

OlimpoSansinena20:00

Olimpo - Sansinena

Olimpo are playing Sansinena at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

San Martin FormosaChaco For Ever20:00

San Martin Formosa - Chaco For Ever

San Martin Formosa are playing Chaco For Ever at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Sportivo PenarolJuventud Unida20:00

Sportivo Penarol - Juventud Unida

Sportivo Penarol are playing Juventud Unida at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

CF Defensor BelgranoGimnasia Concepcion21:00

CF Defensor Belgrano - Gimnasia Concepcion

CF Defensor Belgrano are playing Gimnasia Concepcion at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CipollettiDeportivo Camioneros21:00

Cipolletti - Deportivo Camioneros

Cipolletti are playing Deportivo Camioneros at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo MaipuVilla MitrePostponedPst

Deportivo Maipu - Villa Mitre

Deportivo Maipu are playing Villa Mitre at the Torneo Federal A of Argentina on November 17.

Atletico GuemesDouglas Haig22:00

Atletico Guemes - Douglas Haig

Atletico Guemes are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Sarmiento ResistenciaCrucero del Norte22:30

Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte

Sarmiento Resistencia are playing Crucero del Norte at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 22:30 UTC.

Central NorteSportivo Belgrano23:00

Central Norte - Sportivo Belgrano

Central Norte are playing Sportivo Belgrano at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Estudiantes San LuisSportivo Des.23:00

Estudiantes San Luis - Sportivo Des.

Estudiantes San Luis are playing Sportivo Des. at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Ferro Carril OesteCirculo Deportivo23:00

Ferro Carril Oeste - Circulo Deportivo

Ferro Carril Oeste are playing Circulo Deportivo at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

ExcursionistasDeportivo Laferrere20:00

Excursionistas - Deportivo Laferrere

Excursionistas are playing Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Real PilarDep. Merlo20:00

Real Pilar - Dep. Merlo

Real Pilar are playing Dep. Merlo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

San Martin BurzacoClub Lujan20:00

San Martin Burzaco - Club Lujan

San Martin Burzaco are playing Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensores de CambaceresSportivo Barracas20:00

Defensores de Cambaceres - Sportivo Barracas

Defensores de Cambaceres are playing Sportivo Barracas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

YupanquiCA Atlas20:00

Yupanqui - CA Atlas

Yupanqui are playing CA Atlas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Flamengo U-20Corinthians U-2017:00

Flamengo U-20 - Corinthians U-20

Flamengo U-20 are playing Corinthians U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Fe BogotaAlianza Petrolera19:30

Santa Fe Bogota - Alianza Petrolera

Santa Fe Bogota are playing Alianza Petrolera at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match will kick off 19:30 UTC.

America de CaliDeportivo Cali21:30

America de Cali - Deportivo Cali

America de Cali are playing Deportivo Cali at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match will kick off 21:30 UTC.

Atletico NacionalJunior23:30

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match will kick off 23:30 UTC.

CucutaDeportes Tolima01:30

Cucuta - Deportes Tolima

Cucuta are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 18. The match will kick off 01:30 UTC.

Real CartagenaFC Bogota20:00

Real Cartagena - FC Bogota

Real Cartagena are playing FC Bogota at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

12 de OctubreRI 3 Corrales19:45

12 de Octubre - RI 3 Corrales

12 de Octubre are playing RI 3 Corrales at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

3 de FebreroSportivo Trinidense19:45

3 de Febrero - Sportivo Trinidense

3 de Febrero are playing Sportivo Trinidense at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

AtyraGuairena19:45

Atyra - Guairena

Atyra are playing Guairena at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Fernando de la MoraOvetense19:45

Fernando de la Mora - Ovetense

Fernando de la Mora are playing Ovetense at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Resistencia2 de Mayo19:45

Resistencia - 2 de Mayo

Resistencia are playing 2 de Mayo at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Sportivo ItenoRubio Nu19:45

Sportivo Iteno - Rubio Nu

Sportivo Iteno are playing Rubio Nu at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Deportivo LaraLlaneros de Guanare20:00

Deportivo Lara - Llaneros de Guanare

Deportivo Lara are playing Llaneros de Guanare at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Canberra United W2 - 0Perth Glory WFull TimeFT

Canberra United W - Perth Glory W

Canberra United W played Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Canberra United W won 2-0.

Sydney FC W3 - 0Melbourne Victory WFull TimeFT

Sydney FC W - Melbourne Victory W

Sydney FC W played Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Sydney FC W won 3-0.

Newcastle Jets W1 - 1Melbourne City WFull TimeFT

Newcastle Jets W - Melbourne City W

Newcastle Jets W played Melbourne City W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Netherlands U-17France U-1718:00

Netherlands U-17 - France U-17

Netherlands U-17 are playing France U-17 at the Playoffs of Fifa U-17 World Cup on November 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Brazil U-17Mexico U-1722:00

Brazil U-17 - Mexico U-17

Brazil U-17 are playing Mexico U-17 at the Playoffs of Fifa U-17 World Cup on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Australia U-234 - 0Korea DPR U-22Full TimeFT

Australia U-23 - Korea DPR U-22

Australia U-23 played Korea DPR U-22 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 08:00 UTC. Australia U-23 won 4-0.

China PR U-221 - 0Lithuania U-22Full TimeFT

China PR U-22 - Lithuania U-22

China PR U-22 played Lithuania U-22 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:35 UTC. China PR U-22 won 1-0.

Jordan U-230 - 1Syria U-2390 +5'

Jordan U-23 - Syria U-23

Jordan U-23 are playing Syria U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Syria U-23 is winning 0-1.

Korea Republic U-233 - 2Iraq U-2390 +5'

Korea Republic U-23 - Iraq U-23

Korea Republic U-23 are playing Iraq U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Korea Republic U-23 is winning 3-2.

Saudi Arabia U-23Bahrain U-2315:00

Saudi Arabia U-23 - Bahrain U-23

Saudi Arabia U-23 are playing Bahrain U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

United Arab Emirates U-23Uzbekistan U-2315:00

United Arab Emirates U-23 - Uzbekistan U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Uzbekistan U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Brazil U-23Argentina U-2319:45

Brazil U-23 - Argentina U-23

Brazil U-23 are playing Argentina U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Paraguay U-23Venezuela U-2321:00

Paraguay U-23 - Venezuela U-23

Paraguay U-23 are playing Venezuela U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.