Uefa Nations League B Group Stage Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Latest Results
November 19th
Czech Republic1 - 0SlovakiaFull TimeFT

Czech Republic - Slovakia

Czech Republic played Slovakia at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 19. The match kicked off 19:45 UTC. Czech Republic won 1-0.

Denmark0 - 0IrelandFull TimeFT

Denmark - Ireland

Denmark played Ireland at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 19. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 18th
Northern Ireland1 - 2AustriaFull TimeFT

Northern Ireland - Austria

Northern Ireland played Austria at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 18. The match kicked off 17:00 UTC. Austria won 1-2.

November 17th
Turkey0 - 1SwedenFull TimeFT

Turkey - Sweden

Turkey played Sweden at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 17. The match kicked off 17:00 UTC. Sweden won 0-1.

November 16th
Slovakia4 - 1UkraineFull TimeFT

Slovakia - Ukraine

Slovakia played Ukraine at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 16. The match kicked off 19:45 UTC. Slovakia won 4-1.

Wales1 - 2DenmarkFull TimeFT

Wales - Denmark

Wales played Denmark at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 16. The match kicked off 19:45 UTC. Denmark won 1-2.

November 15th
Austria0 - 0Bosnia and HerzegovinaFull TimeFT

Austria - Bosnia and Herzegovina

Austria played Bosnia and Herzegovina at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 15. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

October 16th
Ukraine1 - 0Czech RepublicFull TimeFT

Ukraine - Czech Republic

Ukraine played Czech Republic at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Ukraine won 1-0.

Ireland0 - 1WalesFull TimeFT

Ireland - Wales

Ireland played Wales at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Wales won 0-1.

October 15th
Bosnia and Herzegovina2 - 0Northern IrelandFull TimeFT

Bosnia and Herzegovina - Northern Ireland

Bosnia and Herzegovina played Northern Ireland at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 15. The match kicked off 18:45 UTC. Bosnia and Herzegovina won 2-0.

October 14th
Russia2 - 0TurkeyFull TimeFT

Russia - Turkey

Russia played Turkey at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 14. The match kicked off 16:00 UTC. Russia won 2-0.

October 13th
Ireland0 - 0DenmarkFull TimeFT

Ireland - Denmark

Ireland played Denmark at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 13. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slovakia1 - 2Czech RepublicFull TimeFT

Slovakia - Czech Republic

Slovakia played Czech Republic at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 13. The match kicked off 13:00 UTC. Czech Republic won 1-2.

October 12th
Austria1 - 0Northern IrelandFull TimeFT

Austria - Northern Ireland

Austria played Northern Ireland at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 12. The match kicked off 18:45 UTC. Austria won 1-0.

October 11th
Russia0 - 0SwedenFull TimeFT

Russia - Sweden

Russia played Sweden at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 11. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

September 11th
Bosnia and Herzegovina1 - 0AustriaFull TimeFT

Bosnia and Herzegovina - Austria

Bosnia and Herzegovina played Austria at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 11. The match kicked off 18:45 UTC. Bosnia and Herzegovina won 1-0.

September 10th
Sweden2 - 3TurkeyFull TimeFT

Sweden - Turkey

Sweden played Turkey at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 10. The match kicked off 18:45 UTC. Turkey won 2-3.

September 9th
Denmark2 - 0WalesFull TimeFT

Denmark - Wales

Denmark played Wales at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 9. The match kicked off 16:00 UTC. Denmark won 2-0.

Ukraine1 - 0SlovakiaFull TimeFT

Ukraine - Slovakia

Ukraine played Slovakia at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 9. The match kicked off 13:00 UTC. Ukraine won 1-0.

September 8th
Northern Ireland1 - 2Bosnia and HerzegovinaFull TimeFT

Northern Ireland - Bosnia and Herzegovina

Northern Ireland played Bosnia and Herzegovina at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 8. The match kicked off 13:00 UTC. Bosnia and Herzegovina won 1-2.

September 7th
Turkey1 - 2RussiaFull TimeFT

Turkey - Russia

Turkey played Russia at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 7. The match kicked off 18:45 UTC. Russia won 1-2.

September 6th
Czech Republic1 - 2UkraineFull TimeFT

Czech Republic - Ukraine

Czech Republic played Ukraine at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 6. The match kicked off 18:45 UTC. Ukraine won 1-2.

Wales4 - 1IrelandFull TimeFT

Wales - Ireland

Wales played Ireland at the Group Stage of Uefa Nations League B on September 6. The match kicked off 18:45 UTC. Wales won 4-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Group Stage of Uefa Nations League B for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Uefa Nations League B's Group Stage in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Uefa Nations League B Group Stage's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Group Stage's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Uefa Nations League B's Group Stage matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Uefa Nations League B Group Stage's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Group Stage of Uefa Nations League B. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Uefa Nations League B Group Stage's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Group Stage of Uefa Nations League B.

You can check Uefa Nations League B Group Stage's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Group Stage you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Uefa Nations League B Group Stage's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Ukraine are the leaders in the table with 9 points after 4 matches: they have won 3 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 1 defeat this season scoring 5 goals - 1.25 per match, conceding 5 - 1.25 per match. Czech Republic are 2nd with 6 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 2 defeats this season scoring 4 goals - 1.00 per match, conceding 4 - 1.00 per match. Slovakia are 3rd with 3 points in 4 matches: they have won 1 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 3 defeats this season scoring 5 goals - 1.25 per match, conceding 5 - 1.25 per match. Sweden are 4th with 7 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 1 and having 1 defeat this season scoring 5 goals - 1.25 per match, conceding 3 - 0.75 per match. Russia are 5th with 7 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 1 and having 1 defeat this season scoring 4 goals - 1.00 per match, conceding 3 - 0.75 per match. Turkey are 6th with 3 points in 4 matches: they have won 1 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 3 defeats this season scoring 4 goals - 1.00 per match, conceding 7 - 1.75 per match. Bosnia and Herzegovina are 7th with 10 points in 4 matches: they have won 3 of their 4 matches in Group Stage, drawing 1 and having 0 defeats this season scoring 5 goals - 1.25 per match, conceding 1 - 0.25 per match. Austria are 8th with 7 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 1 and having 1 defeat this season scoring 3 goals - 0.75 per match, conceding 2 - 0.50 per match. Northern Ireland are 9th with 0 points in 4 matches: they have won 0 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 4 defeats this season scoring 2 goals - 0.50 per match, conceding 7 - 1.75 per match. Denmark are 10th with 8 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 2 and having 0 defeats this season scoring 4 goals - 1.00 per match, conceding 1 - 0.25 per match. Wales are 11th with 6 points in 4 matches: they have won 2 of their 4 matches in Group Stage, drawing 0 and having 2 defeats this season scoring 6 goals - 1.50 per match, conceding 5 - 1.25 per match. Ireland are 12th with 2 points in 4 matches: they have won 0 of their 4 matches in Group Stage, drawing 2 and having 2 defeats this season scoring 1 goal - 0.25 per match, conceding 5 - 1.25 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Nacional AsuncionSol de America23:45

Nacional Asuncion - Sol de America

Nacional Asuncion are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericiaCanceledCanc

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18.

OleksandriaAlashkertPostponedPst

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18.

RostovViking FKCanceledCanc

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18.

Sibir8 - 2ShirakFull TimeFT

Sibir - Shirak

Sibir played Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 8-2.

Viking FK2 - 0SandefjordFull TimeFT

Viking FK - Sandefjord

Viking FK played Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Viking FK won 2-0.

Dinamo Minsk1 - 2TomFull TimeFT

Dinamo Minsk - Tom

Dinamo Minsk played Tom at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Tom won 1-2.

KuPSNest-SotraCanceledCanc

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18.

Akhmat Groznyi5 - 0PetrocubFull TimeFT

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi played Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Akhmat Groznyi won 5-0.

Arsenal T2 - 3KairatFull TimeFT

Arsenal T - Kairat

Arsenal T played Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kairat won 2-3.

Rostov0 - 0Ventspils25'

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-211 - 5Hradec Kralove U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 played Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Hradec Kralove U-21 won 1-5.

Liberec U-215 - 1Dukla Praha U-21Full TimeFT

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 played Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Liberec U-21 won 5-1.

Pribram U-211 - 2Sparta Prague U-21Full TimeFT

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sparta Prague U-21 won 1-2.

Budejovice U-211 - 0Slavia Praha U-21Full TimeFT

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 played Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Budejovice U-21 won 1-0.

Plzen U-211 - 2Boleslav U-21Full TimeFT

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 played Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Boleslav U-21 won 1-2.

Ostrava U-211 - 1Trinec U-21Full TimeFT

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 played Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horsens-22 - 0FC Nordsjaelland-2Full TimeFT

Horsens-2 - FC Nordsjaelland-2

Horsens-2 played FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Horsens-2 won 2-0.

Vendsyssel-24 - 2Hobro-2Full TimeFT

Vendsyssel-2 - Hobro-2

Vendsyssel-2 played Hobro-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Vendsyssel-2 won 4-2.

Vejle-23 - 2Sonderjylland-2Full TimeFT

Vejle-2 - Sonderjylland-2

Vejle-2 played Sonderjylland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Vejle-2 won 3-2.

Viborg-20 - 1Randers-2Full TimeFT

Viborg-2 - Randers-2

Viborg-2 played Randers-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Randers-2 won 0-1.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-231 - 0Ipswich Town U-23Full TimeFT

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 played Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Coventry U-23 won 1-0.

Leeds U-232 - 0Bolton U-23Full TimeFT

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 played Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Leeds U-23 won 2-0.

QPR U-231 - 4Bristol City U-23Full TimeFT

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 played Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Bristol City U-23 won 1-4.

Millwall U-230 - 1Cardiff City U-23Full TimeFT

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Cardiff City U-23 won 0-1.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Thor AkureyriMagni19:00

Thor Akureyri - Magni

Thor Akureyri are playing Magni at the League cup of Iceland on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-26 - 0Fortuna-2Full TimeFT

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 played Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Emmen-2 won 6-0.

Willem II-21 - 3Feyenoord-2Full TimeFT

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 played Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Feyenoord-2 won 1-3.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

Ural0 - 5Levadia TFull TimeFT

Ural - Levadia T

Ural played Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 08:00 UTC. Levadia T won 0-5.

FK Krasnodar-20 - 1FakelFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 played Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 10:45 UTC. Fakel won 0-1.

Khimki0 - 1Spartak-2Full TimeFT

Khimki - Spartak-2

Khimki played Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Spartak-2 won 0-1.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-204 - 1Hearts U-2089'

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Aberdeen U-20 is winning 4-1.

Dunfermline U-201 - 1Rangers U-20Full TimeFT

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 played Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Falkirk U-203 - 2St. Mirren U-20Full TimeFT

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 played St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Falkirk U-20 won 3-2.

Hibernian U-208 - 1Dundee U-20Full TimeFT

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 played Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Hibernian U-20 won 8-1.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-201 - 1Motherwell U-20Full TimeFT

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 played Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Queen of the South U-202 - 2Ross County U-20Full TimeFT

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 played Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Antalyaspor U-212 - 2Istanbul Basaksehir U-21Full TimeFT

Antalyaspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Antalyaspor U-21 played Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eskisehirspor U-210 - 0Denizlispor U-21Full TimeFT

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 played Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goa3 - 0Kerala BlastersFull TimeFT

Goa - Kerala Blasters

Goa played Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Goa won 3-0.

Persepolis1 - 1Padideh MashhadExtra TimeET

Persepolis - Padideh Mashhad

Persepolis are playing Padideh Mashhad at the National cup of Iran on February 18. The match kicked off 13:45 UTC. It's the extra time and the score is 1 - 1.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Black Leopards VendaBidvest Wits16:00

Black Leopards Venda - Bidvest Wits

Black Leopards Venda are playing Bidvest Wits at the National cup of South Africa on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

GoytacazMacae22:30

Goytacaz - Macae

Goytacaz are playing Macae at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 18. The match will kick off 22:30 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.