Namestovo vs Zilina Live Score and Live Stream

Full Time
(goal)5'
(goal)28'
(goal)39'
(goal)40'
(goal)51'
(goal)53'
(goal)82'
14:00, Wednesday, September 16
Copy
Embed Namestovo - Zilina
Slovakia National Cup
0 : 7
FT
Ball Possession
39% - 61%
Shots On Target
0 - 10
Total Attempts
4 - 15
Corners
3
2
Yellow Cards
1
0
Namestovo: 86'
Full Time
Match ends. Namestovo 0, Zilina 7.
86'
Namestovo's player is shown the yellow card.
82'
0 - 7
Goal for Zilina.
53'
0 - 6
Goal for Zilina.
51'
0 - 5
Goal for Zilina.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 4
First half ends.
40'
0 - 4
Goal for Zilina.
39'
0 - 3
Goal for Zilina.
28'
0 - 2
Goal for Zilina.
5'
0 - 1
Goal for Zilina.
Kick-off
First half begins
View All
14
Zilina haven't played a draw in their previous 14 matches.
10
Namestovo haven't lost in their previous 10 matches.
6
Zilina's last 6 away matches had 3 or more goals.
Live Match Report

Namestovo played Zilina at the National Cup of Slovakia on September 16. The match kicked off 14:00 UTC. Zilina won 0-7.

ScoreBat is covering Namestovo vs Zilina in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Namestovo vs Zilina live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Slovakia National Cup, Namestovo or Zilina whenever available. We cover all matches of Slovakia National Cup in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/namestovo-vs-zilina-live-stream/.

Namestovo have won Rimavska Sobota in their previous match, while Zilina have lost to Sered in their previous match.

Referee showed the yellow card once throughout the game. was the one to receive it.

Goals and video highlights of the match between Namestovo and Zilina are being added in real time. You can watch the goal by as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Namestovo or Zilina score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Namestovo and Zilina include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Namestovo vs Zilina with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Slovakia National Cup are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
SouthamptonTottenham Hotspur11:00

Southampton - Tottenham Hotspur

Southampton are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Newcastle UnitedBrighton13:00

Newcastle United - Brighton

Newcastle United are playing Brighton at the Premier League of England on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ChelseaLiverpool15:30

Chelsea - Liverpool

Chelsea are playing Liverpool at the Premier League of England on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Leicester CityBurnley18:00

Leicester City - Burnley

Leicester City are playing Burnley at the Premier League of England on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

HuescaCadiz14:00

Huesca - Cadiz

Huesca are playing Cadiz at the La Liga of Spain on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Granada CFAlaves16:30

Granada CF - Alaves

Granada CF are playing Alaves at the La Liga of Spain on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Real BetisReal Valladolid16:30

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Real SociedadReal Madrid19:00

Real Sociedad - Real Madrid

Real Sociedad are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

RB LeipzigMainz13:30

RB Leipzig - Mainz

RB Leipzig are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

WolfsburgBayer Leverkusen16:00

Wolfsburg - Bayer Leverkusen

Wolfsburg are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

ParmaNapoli10:30

Parma - Napoli

Parma are playing Napoli at the Serie A of Italy on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

GenoaCrotone13:00

Genoa - Crotone

Genoa are playing Crotone at the Serie A of Italy on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SassuoloCagliari16:00

Sassuolo - Cagliari

Sassuolo are playing Cagliari at the Serie A of Italy on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

JuventusSampdoria18:45

Juventus - Sampdoria

Juventus are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on September 20. The match will kick off 18:45 UTC.

NicePSG11:00

Nice - PSG

Nice are playing PSG at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

BrestLorient13:00

Brest - Lorient

Brest are playing Lorient at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MetzReims13:00

Metz - Reims

Metz are playing Reims at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MontpellierAngers13:00

Montpellier - Angers

Montpellier are playing Angers at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

StrasbourgDijon13:00

Strasbourg - Dijon

Strasbourg are playing Dijon at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

NantesSaint-Etienne15:00

Nantes - Saint-Etienne

Nantes are playing Saint-Etienne at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

MarseilleLille19:00

Marseille - Lille

Marseille are playing Lille at the Ligue 1 of France on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke CityBristol City13:00

Stoke City - Bristol City

Stoke City are playing Bristol City at the Championship of England on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ADO Den HaagGroningen10:15

ADO Den Haag - Groningen

ADO Den Haag are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 10:15 UTC.

FeyenoordTwente12:30

Feyenoord - Twente

Feyenoord are playing Twente at the Eredivisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Willem IIHeracles Almelo12:30

Willem II - Heracles Almelo

Willem II are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

AjaxRKC14:45

Ajax - RKC

Ajax are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 14:45 UTC.

HibernianRangers11:00

Hibernian - Rangers

Hibernian are playing Rangers at the Premier League of Scotland on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

AberdeenMotherwell14:00

Aberdeen - Motherwell

Aberdeen are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa ClaraMaritimo15:00

Santa Clara - Maritimo

Santa Clara are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirenseSC Farense17:30

Moreirense - SC Farense

Moreirense are playing SC Farense at the Primeira Liga of Portugal on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

TondelaRio Ave20:00

Tondela - Rio Ave

Tondela are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on September 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Arsenal TSochi11:00

Arsenal T - Sochi

Arsenal T are playing Sochi at the Premier League of Russia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

UfaCSKA11:00

Ufa - CSKA

Ufa are playing CSKA at the Premier League of Russia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

RubinSpartak13:30

Rubin - Spartak

Rubin are playing Spartak at the Premier League of Russia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

LokomotivTambov16:00

Lokomotiv - Tambov

Lokomotiv are playing Tambov at the Premier League of Russia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

AdmiraSt. Polten12:30

Admira - St. Polten

Admira are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

HartbergWolfsberger AC12:30

Hartberg - Wolfsberger AC

Hartberg are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Austria VRied15:00

Austria V - Ried

Austria V are playing Ried at the Bundesliga of Austria on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Blau-Weis LinzAustria Lustenau08:30

Blau-Weis Linz - Austria Lustenau

Blau-Weis Linz are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

IslochDinamo Minsk10:00

Isloch - Dinamo Minsk

Isloch are playing Dinamo Minsk at the Premier League of Belarus on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

SlutskBATE12:00

Slutsk - BATE

Slutsk are playing BATE at the Premier League of Belarus on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Slavia-MozyrShakhtyor Soligorsk14:00

Slavia-Mozyr - Shakhtyor Soligorsk

Slavia-Mozyr are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Zulte-WaregemClub Brugge11:30

Zulte-Waregem - Club Brugge

Zulte-Waregem are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

StandardKortrijk14:00

Standard - Kortrijk

Standard are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

GenkMechelen16:15

Genk - Mechelen

Genk are playing Mechelen at the First Division A of Belgium on September 20. The match will kick off 16:15 UTC.

AntwerpEupen18:45

Antwerp - Eupen

Antwerp are playing Eupen at the First Division A of Belgium on September 20. The match will kick off 18:45 UTC.

Lierse KempenzonenClub Brugge-214:00

Lierse Kempenzonen - Club Brugge-2

Lierse Kempenzonen are playing Club Brugge-2 at the First Division B of Belgium on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

WesterloDeinzePostponedPst

Westerlo - Deinze

Westerlo are playing Deinze at the First Division B of Belgium on September 20.

EtarLokomotiv Plovdiv14:45

Etar - Lokomotiv Plovdiv

Etar are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on September 20. The match will kick off 14:45 UTC.

CSKA SofiaLudogorets17:30

CSKA Sofia - Ludogorets

CSKA Sofia are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

RijekaHajduk SplitPostponedPst

Rijeka - Hajduk Split

Rijeka are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on September 20.

VarteksOsijek17:05

Varteks - Osijek

Varteks are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on September 20. The match will kick off 17:05 UTC.

OmoniaAEK Larnaca15:30

Omonia - AEK Larnaca

Omonia are playing AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Enosis ParalimniAPOEL16:30

Enosis Paralimni - APOEL

Enosis Paralimni are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

AnorthosisApollon Limassol17:30

Anorthosis - Apollon Limassol

Anorthosis are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

BrnoOlomouc13:30

Brno - Olomouc

Brno are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

LiberecKarvina13:30

Liberec - Karvina

Liberec are playing Karvina at the First League of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta PrahaZlin16:00

Sparta Praha - Zlin

Sparta Praha are playing Zlin at the First League of Czech Republic on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

TaborskoUsti nad Labem14:30

Taborsko - Usti nad Labem

Taborsko are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

VarnsdorfBlansko14:30

Varnsdorf - Blansko

Varnsdorf are playing Blansko at the FNL of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

VlasimProstejovPostponedPst

Vlasim - Prostejov

Vlasim are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on September 20.

FC KobenhavnBrondby12:00

FC Kobenhavn - Brondby

FC Kobenhavn are playing Brondby at the Superliga of Denmark on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

OB OdenseFC Nordsjaelland12:00

OB Odense - FC Nordsjaelland

OB Odense are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Randers FCAGF Aarhus14:00

Randers FC - AGF Aarhus

Randers FC are playing AGF Aarhus at the Superliga of Denmark on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

VejleSonderjylland16:00

Vejle - Sonderjylland

Vejle are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

RochdalePortsmouth14:00

Rochdale - Portsmouth

Rochdale are playing Portsmouth at the League One of England on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Levadia TNomme Kalju12:00

Levadia T - Nomme Kalju

Levadia T are playing Nomme Kalju at the Meistriliiga of Estonia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

FloraPaidePostponedPst

Flora - Paide

Flora are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on September 20.

HonkaHJK Helsinki10:00

Honka - HJK Helsinki

Honka are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

RoPSKuPS15:30

RoPS - KuPS

RoPS are playing KuPS at the Veikkausliiga of Finland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

SJK-2Vaasan PS12:00

SJK-2 - Vaasan PS

SJK-2 are playing Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

EIFKajaani14:00

EIF - Kajaani

EIF are playing Kajaani at the Ykkonen of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MyPaJaro14:00

MyPa - Jaro

MyPa are playing Jaro at the Ykkonen of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AC OuluKPV15:30

AC Oulu - KPV

AC Oulu are playing KPV at the Ykkonen of Finland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

GnistanMuSa15:30

Gnistan - MuSa

Gnistan are playing MuSa at the Ykkonen of Finland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

HeidenheimEintracht Braunschweig11:00

Heidenheim - Eintracht Braunschweig

Heidenheim are playing Eintracht Braunschweig at the 2. Bundesliga of Germany on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Greuther FurthOsnabruck11:30

Greuther Furth - Osnabruck

Greuther Furth are playing Osnabruck at the 2. Bundesliga of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Holstein KielPaderborn11:30

Holstein Kiel - Paderborn

Holstein Kiel are playing Paderborn at the 2. Bundesliga of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

IngolstadtUerdingen11:00

Ingolstadt - Uerdingen

Ingolstadt are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

MagdeburgHallescher FC12:00

Magdeburg - Hallescher FC

Magdeburg are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

LamiaOFI15:15

Lamia - OFI

Lamia are playing OFI at the Super League 1 of Greece on September 20. The match will kick off 15:15 UTC.

Volos NFCAris17:30

Volos NFC - Aris

Volos NFC are playing Aris at the Super League 1 of Greece on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

FylkirFH HafnarfjordurPostponedPst

Fylkir - FH Hafnarfjordur

Fylkir are playing FH Hafnarfjordur at the Premier League of Iceland on September 20.

StjarnanValurPostponedPst

Stjarnan - Valur

Stjarnan are playing Valur at the Premier League of Iceland on September 20.

BreidablikKR ReykjavikPostponedPst

Breidablik - KR Reykjavik

Breidablik are playing KR Reykjavik at the Premier League of Iceland on September 20.

Vikingur R.HKPostponedPst

Vikingur R. - HK

Vikingur R. are playing HK at the Premier League of Iceland on September 20.

Cork CityDundalkPostponedPst

Cork City - Dundalk

Cork City are playing Dundalk at the Premier Division of Ireland on September 20.

Daugava DLiepaja12:00

Daugava D - Liepaja

Daugava D are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

FS Metta LUSpartaks12:00

FS Metta LU - Spartaks

FS Metta LU are playing Spartaks at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

SpartaksFS Metta LU12:00

Spartaks - FS Metta LU

Spartaks are playing FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

TukumsFK Jelgava12:00

Tukums - FK Jelgava

Tukums are playing FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Rigas FSVentspils14:00

Rigas FS - Ventspils

Rigas FS are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RigaValmiera16:00

Riga - Valmiera

Riga are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Lija AthleticSenglea Athletic15:00

Lija Athletic - Senglea Athletic

Lija Athletic are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Tarxien RainbowsBalzan15:00

Tarxien Rainbows - Balzan

Tarxien Rainbows are playing Balzan at the Premier Division of Malta on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Floriana FCGzira United19:15

Floriana FC - Gzira United

Floriana FC are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on September 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Sliema Wanderers FCHibernians FC19:15

Sliema Wanderers FC - Hibernians FC

Sliema Wanderers FC are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on September 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Sutjeska NiksicZeta16:00

Sutjeska Niksic - Zeta

Sutjeska Niksic are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

FK PodgoricaJezero17:00

FK Podgorica - Jezero

FK Podgorica are playing Jezero at the 1. Division of Montenegro on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Decic TuziRudar Pljevlja18:00

Decic Tuzi - Rudar Pljevlja

Decic Tuzi are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

OFK PetrovacBuducnostPostponedPst

OFK Petrovac - Buducnost

OFK Petrovac are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on September 20.

OFK TitogradIskra18:00

OFK Titograd - Iskra

OFK Titograd are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

NECAlmere City FC18:00

NEC - Almere City FC

NEC are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Belasica StrumicaPelister13:30

Belasica Strumica - Pelister

Belasica Strumica are playing Pelister at the Prva liga of North Macedonia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

ShkendijaAcademy Pandev13:30

Shkendija - Academy Pandev

Shkendija are playing Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

ShkupiRenova Dzepciste13:30

Shkupi - Renova Dzepciste

Shkupi are playing Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SileksBorec13:30

Sileks - Borec

Sileks are playing Borec at the Prva liga of North Macedonia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

RosenborgHaugesund16:00

Rosenborg - Haugesund

Rosenborg are playing Haugesund at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

SK BrannBodo-Glimt16:00

SK Brann - Bodo-Glimt

SK Brann are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

SandefjordStromsgodset16:00

Sandefjord - Stromsgodset

Sandefjord are playing Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

StartKristiansund16:00

Start - Kristiansund

Start are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Viking FKAalesund16:00

Viking FK - Aalesund

Viking FK are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

OddStabek18:30

Odd - Stabek

Odd are playing Stabek at the Eliteserien of Norway on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Zaglebie LCracovia13:00

Zaglebie L - Cracovia

Zaglebie L are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

LechWarta Poznan15:30

Lech - Warta Poznan

Lech are playing Warta Poznan at the Ekstraklasa of Poland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KoronaGornik Leczna10:40

Korona - Gornik Leczna

Korona are playing Gornik Leczna at the I Liga of Poland on September 20. The match will kick off 10:40 UTC.

AcademicaEstoril10:15

Academica - Estoril

Academica are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on September 20. The match will kick off 10:15 UTC.

FC BotosaniAcademica Clinceni13:30

FC Botosani - Academica Clinceni

FC Botosani are playing Academica Clinceni at the Liga 1 of Romania on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

UTA AradCSMS Iasi15:45

UTA Arad - CSMS Iasi

UTA Arad are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on September 20. The match will kick off 15:45 UTC.

SteauaArges18:30

Steaua - Arges

Steaua are playing Arges at the Liga 1 of Romania on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Novi PazarIndjija14:00

Novi Pazar - Indjija

Novi Pazar are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RadJavor14:00

Rad - Javor

Rad are playing Javor at the Super Liga of Serbia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak SuboticaProleter Novi Sad14:00

Spartak Subotica - Proleter Novi Sad

Spartak Subotica are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Zlatibor CajetinaPartizan17:00

Zlatibor Cajetina - Partizan

Zlatibor Cajetina are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Crvena ZvezdaVozdovac19:00

Crvena Zvezda - Vozdovac

Crvena Zvezda are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

ZilinaSlovan16:00

Zilina - Slovan

Zilina are playing Slovan at the Super Liga of Slovakia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

SenicaDAC17:00

Senica - DAC

Senica are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

DomzaleTabor Sezana14:00

Domzale - Tabor Sezana

Domzale are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AluminijOlimpija16:00

Aluminij - Olimpija

Aluminij are playing Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

MuraGorica18:30

Mura - Gorica

Mura are playing Gorica at the 1. SNL of Slovenia on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

LugoLeganes10:00

Lugo - Leganes

Lugo are playing Leganes at the Segunda Division of Spain on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

EspanyolMallorca14:00

Espanyol - Mallorca

Espanyol are playing Mallorca at the Segunda Division of Spain on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AlbacetePonferradina16:15

Albacete - Ponferradina

Albacete are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on September 20. The match will kick off 16:15 UTC.

FC CartagenaSporting Gijon16:15

FC Cartagena - Sporting Gijon

FC Cartagena are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on September 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Las PalmasFuenlabrada18:30

Las Palmas - Fuenlabrada

Las Palmas are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

AkropolisHalmstad12:30

Akropolis - Halmstad

Akropolis are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

DalkurdBrage12:30

Dalkurd - Brage

Dalkurd are playing Brage at the Superettan of Sweden on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

AIKHammarby12:30

AIK - Hammarby

AIK are playing Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Ostersunds FKDjurgarden12:30

Ostersunds FK - Djurgarden

Ostersunds FK are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

GoteborgKalmar15:30

Goteborg - Kalmar

Goteborg are playing Kalmar at the Allsvenskan of Sweden on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

IFK NorrkopingMalmo FF15:30

IFK Norrkoping - Malmo FF

IFK Norrkoping are playing Malmo FF at the Allsvenskan of Sweden on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

BaselVaduz14:00

Basel - Vaduz

Basel are playing Vaduz at the Super League of Switzerland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

LausanneServette14:00

Lausanne - Servette

Lausanne are playing Servette at the Super League of Switzerland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

St. GallenSion14:00

St. Gallen - Sion

St. Gallen are playing Sion at the Super League of Switzerland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Erzurum BBDemir Grup Sivasspor10:30

Erzurum BB - Demir Grup Sivasspor

Erzurum BB are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

KasimpasaRizespor13:00

Kasimpasa - Rizespor

Kasimpasa are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

B.B. GaziantepKaragumruk16:00

B.B. Gaziantep - Karagumruk

B.B. Gaziantep are playing Karagumruk at the Super Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Istanbul BasaksehirGalatasaray16:00

Istanbul Basaksehir - Galatasaray

Istanbul Basaksehir are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

KeciorengucuAnkaraspor11:00

Keciorengucu - Ankaraspor

Keciorengucu are playing Ankaraspor at the 1. Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

IstanbulsporAltay13:30

Istanbulspor - Altay

Istanbulspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

GiresunsporMenemen Belediyespor16:00

Giresunspor - Menemen Belediyespor

Giresunspor are playing Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpik DonetskMinai11:00

Olimpik Donetsk - Minai

Olimpik Donetsk are playing Minai at the Premier League of Ukraine on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

ZoryaShakhtar D14:00

Zorya - Shakhtar D

Zorya are playing Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Rukh VynnykyKolos Kovalivka16:30

Rukh Vynnyky - Kolos Kovalivka

Rukh Vynnyky are playing Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Bala TownCefn Druids13:30

Bala Town - Cefn Druids

Bala Town are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Connahs QNPenybont13:30

Connahs QN - Penybont

Connahs QN are playing Penybont at the Premier League of Wales on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

TNSCardiff MU13:30

TNS - Cardiff MU

TNS are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Padideh KhorasanAl Hilal Riyadh15:00

Padideh Khorasan - Al Hilal Riyadh

Padideh Khorasan are playing Al Hilal Riyadh at the Group Stage of Asian Champions League on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Shabab Al AhliPakhtakor18:00

Al Shabab Al Ahli - Pakhtakor

Al Shabab Al Ahli are playing Pakhtakor at the Group Stage of Asian Champions League on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

EsteghlalAl-Shorta18:00

Esteghlal - Al-Shorta

Esteghlal are playing Al-Shorta at the Group Stage of Asian Champions League on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Oita TrinitaYokohama FC09:00

Oita Trinita - Yokohama FC

Oita Trinita are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

F.C.TokyoVegalta Sendai10:00

F.C.Tokyo - Vegalta Sendai

F.C.Tokyo are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Urawa Red DiamondsKawasaki Frontale10:00

Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale

Urawa Red Diamonds are playing Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Machida Zelvia0 - 0Omiya Ardija3'

Machida Zelvia - Omiya Ardija

Machida Zelvia are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Thespa KusatsuEhime FC10:30

Thespa Kusatsu - Ehime FC

Thespa Kusatsu are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

AstanaShakhter Karaganda09:00

Astana - Shakhter Karaganda

Astana are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Kyzyl-ZharKairat09:45

Kyzyl-Zhar - Kairat

Kyzyl-Zhar are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 20. The match will kick off 09:45 UTC.

AstanaKairatPostponedPst

Astana - Kairat

Astana are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 20.

KaisarKaspyiPostponedPst

Kaisar - Kaspyi

Kaisar are playing Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on September 20.

OrdabasyTobolPostponedPst

Ordabasy - Tobol

Ordabasy are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on September 20.

KaisarOrdabasyPostponedPst

Kaisar - Ordabasy

Kaisar are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on September 20.

FC Seoul0 - 0Daegu FCFull TimeFT

FC Seoul - Daegu FC

FC Seoul played Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gangwon FC1 - 2Suwon BluewingsFull TimeFT

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC played Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon Bluewings won 1-2.

Incheon United0 - 1UlsanFull TimeFT

Incheon United - Ulsan

Incheon United played Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Ulsan won 0-1.

Jeonbuk Motors2 - 0Busan I ParkFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Busan I Park

Jeonbuk Motors played Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Jeonbuk Motors won 2-0.

Pohang Steelers4 - 3Sangju SangmuFull TimeFT

Pohang Steelers - Sangju Sangmu

Pohang Steelers played Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Pohang Steelers won 4-3.

Seongnam0 - 2Gwangju SangmuFull TimeFT

Seongnam - Gwangju Sangmu

Seongnam played Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Gwangju Sangmu won 0-2.

Balestier KhalsaHome UnitedPostponedPst

Balestier Khalsa - Home United

Balestier Khalsa are playing Home United at the Premier League of Singapore on September 20.

GeylangTampinesPostponedPst

Geylang - Tampines

Geylang are playing Tampines at the Premier League of Singapore on September 20.

BuxoroLokomotiv Tashkent12:00

Buxoro - Lokomotiv Tashkent

Buxoro are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Navbahor NamanganAndijon FK14:00

Navbahor Namangan - Andijon FK

Navbahor Namangan are playing Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Nasaf QarshiSurkhon22:00

Nasaf Qarshi - Surkhon

Nasaf Qarshi are playing Surkhon at the PFL of Uzbekistan on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

SodgianaKokand-191222:00

Sodgiana - Kokand-1912

Sodgiana are playing Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

TolucaSantos Laguna17:00

Toluca - Santos Laguna

Toluca are playing Santos Laguna at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

TijuanaJuarez22:00

Tijuana - Juarez

Tijuana are playing Juarez at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico San LuisMonterrey00:00

Atletico San Luis - Monterrey

Atletico San Luis are playing Monterrey at the Apertura of Mexico on September 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Montreal ImpactPhiladelphia Union23:00

Montreal Impact - Philadelphia Union

Montreal Impact are playing Philadelphia Union at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CoritibaVasco19:00

Coritiba - Vasco

Coritiba are playing Vasco at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

GremioPalmeiras19:00

Gremio - Palmeiras

Gremio are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BotafogoSantos21:15

Botafogo - Santos

Botafogo are playing Santos at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 21:15 UTC.

Sport RecifeFluminense23:30

Sport Recife - Fluminense

Sport Recife are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisSampaio Correa14:00

Avai Florianopolis - Sampaio Correa

Avai Florianopolis are playing Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PastoCD Jaguares20:15

Pasto - CD Jaguares

Pasto are playing CD Jaguares at the Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 20:15 UTC.

America de CaliAtletico Bucaramanga22:30

America de Cali - Atletico Bucaramanga

America de Cali are playing Atletico Bucaramanga at the Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 22:30 UTC.

JuniorAguilas Doradas00:45

Junior - Aguilas Doradas

Junior are playing Aguilas Doradas at the Apertura of Colombia on September 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Universidad Catolica QuitoTecnico Universitario18:30

Universidad Catolica Quito - Tecnico Universitario

Universidad Catolica Quito are playing Tecnico Universitario at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Guayaquil CityEl Nacional20:45

Guayaquil City - El Nacional

Guayaquil City are playing El Nacional at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 20. The match will kick off 20:45 UTC.

DelfinMushuc Runa23:00

Delfin - Mushuc Runa

Delfin are playing Mushuc Runa at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Guarani AGuairena21:00

Guarani A - Guairena

Guarani A are playing Guairena at the Apertura of Paraguay on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

LibertadCerro Porteno23:30

Libertad - Cerro Porteno

Libertad are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on September 20. The match will kick off 23:30 UTC.

DanubioBoston River16:00

Danubio - Boston River

Danubio are playing Boston River at the Apertura of Uruguay on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico ProgresoWanderers18:15

Atletico Progreso - Wanderers

Atletico Progreso are playing Wanderers at the Apertura of Uruguay on September 20. The match will kick off 18:15 UTC.

Cerro M.Rentistas20:30

Cerro M. - Rentistas

Cerro M. are playing Rentistas at the Apertura of Uruguay on September 20. The match will kick off 20:30 UTC.

TorqueRiver Plate FC22:45

Torque - River Plate FC

Torque are playing River Plate FC at the Apertura of Uruguay on September 20. The match will kick off 22:45 UTC.

MauerwerkAdmira-2PostponedPst

Mauerwerk - Admira-2

Mauerwerk are playing Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on September 20.

Altenmarkt WSturm W12:00

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W are playing Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Neulengbach WBergheim W13:00

Neulengbach W - Bergheim W

Neulengbach W are playing Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SchwazImst15:00

Schwaz - Imst

Schwaz are playing Imst at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Telfs 1900Reichenau15:00

Telfs 1900 - Reichenau

Telfs 1900 are playing Reichenau at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

RothisBregenz14:00

Rothis - Bregenz

Rothis are playing Bregenz at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ZiraSabah FK14:00

Zira - Sabah FK

Zira are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

QarabagNeftci Baku16:15

Qarabag - Neftci Baku

Qarabag are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on September 20. The match will kick off 16:15 UTC.

NaftanKrumkachy12:00

Naftan - Krumkachy

Naftan are playing Krumkachy at the 1. Division of Belarus on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Lokomotiv GomelArsenal Dzyarzhynsk12:30

Lokomotiv Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk

Lokomotiv Gomel are playing Arsenal Dzyarzhynsk at the 1. Division of Belarus on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

OshmyanyLida13:00

Oshmyany - Lida

Oshmyany are playing Lida at the 1. Division of Belarus on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Energosbyt-BSATUShakhter-Petrikov10:00

Energosbyt-BSATU - Shakhter-Petrikov

Energosbyt-BSATU are playing Shakhter-Petrikov at the Division 2, Group B of Belarus on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Dnepr MogilevDnepr-Rogachev12:00

Dnepr Mogilev - Dnepr-Rogachev

Dnepr Mogilev are playing Dnepr-Rogachev at the Division 2, Group B of Belarus on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Couvin-MariembourgExcelsior Virton13:00

Couvin-Mariembourg - Excelsior Virton

Couvin-Mariembourg are playing Excelsior Virton at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Solieres SportTubize13:00

Solieres Sport - Tubize

Solieres Sport are playing Tubize at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Stockay-WarfuseeHamoir13:00

Stockay-Warfusee - Hamoir

Stockay-Warfusee are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

RFC WetterenMerelbeke13:00

RFC Wetteren - Merelbeke

RFC Wetteren are playing Merelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Toekomst MenenDikkelvenne13:00

Toekomst Menen - Dikkelvenne

Toekomst Menen are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

WesthoekSparta Petegem13:00

Westhoek - Sparta Petegem

Westhoek are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Spouwen-MopertingenHades13:00

Spouwen-Mopertingen - Hades

Spouwen-Mopertingen are playing Hades at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SlobodaSarajevo16:00

Sloboda - Sarajevo

Sloboda are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Radnik HadziciVis Simm-Bau13:30

Radnik Hadzici - Vis Simm-Bau

Radnik Hadzici are playing Vis Simm-Bau at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

TesanjBratsvo Gracanica13:30

Tesanj - Bratsvo Gracanica

Tesanj are playing Bratsvo Gracanica at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Minior PernikDobrudzha14:00

Minior Pernik - Dobrudzha

Minior Pernik are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Croatia ZmijavciSesvete14:30

Croatia Zmijavci - Sesvete

Croatia Zmijavci are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Orijent 1919Kustosija14:30

Orijent 1919 - Kustosija

Orijent 1919 are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Osijek-2Medjimurje14:30

Osijek-2 - Medjimurje

Osijek-2 are playing Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Omonoia PsevdaYpsonas13:30

Omonoia Psevda - Ypsonas

Omonoia Psevda are playing Ypsonas at the 2. Division of Cyprus on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Slovacko-2Jihlava-208:15

Slovacko-2 - Jihlava-2

Slovacko-2 are playing Jihlava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

UnichovZnojmo08:15

Unichov - Znojmo

Unichov are playing Znojmo at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Zlin-2Ostrava-208:30

Zlin-2 - Ostrava-2

Zlin-2 are playing Ostrava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

Pribram-20 - 0Povltavska FA2'

Pribram-2 - Povltavska FA

Pribram-2 are playing Povltavska FA at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karlovy VarySparta Praha-208:30

Karlovy Vary - Sparta Praha-2

Karlovy Vary are playing Sparta Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

FK HorovickoPrestice14:00

FK Horovicko - Prestice

FK Horovicko are playing Prestice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Meteor PSteti08:15

Meteor P - Steti

Meteor P are playing Steti at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

LounySlany14:00

Louny - Slany

Louny are playing Slany at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

FK Dvur KraloveVelke Hamry14:00

FK Dvur Kralove - Velke Hamry

FK Dvur Kralove are playing Velke Hamry at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PoricanyTrutnov14:00

Poricany - Trutnov

Poricany are playing Trutnov at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Sokol LanzhotZdirec nad Doubravou08:30

Sokol Lanzhot - Zdirec nad Doubravou

Sokol Lanzhot are playing Zdirec nad Doubravou at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

Sokol TasoviceStara Rise13:30

Sokol Tasovice - Stara Rise

Sokol Tasovice are playing Stara Rise at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Zdar nad SazavouHumpolec13:30

Zdar nad Sazavou - Humpolec

Zdar nad Sazavou are playing Humpolec at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SlavicinTatran Vsechovice08:15

Slavicin - Tatran Vsechovice

Slavicin are playing Tatran Vsechovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

KozloviceVsetin13:30

Kozlovice - Vsetin

Kozlovice are playing Vsetin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

HavirovPolanka nad Odrou08:15

Havirov - Polanka nad Odrou

Havirov are playing Polanka nad Odrou at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Polanka nad OdrouHavirovPostponedPst

Polanka nad Odrou - Havirov

Polanka nad Odrou are playing Havirov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 20.

Beskyd FrenstatTrinec-2PostponedPst

Beskyd Frenstat - Trinec-2

Beskyd Frenstat are playing Trinec-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 20.

Slavoj Olympia BruntalOpava-213:30

Slavoj Olympia Bruntal - Opava-2

Slavoj Olympia Bruntal are playing Opava-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Trinec-2Beskyd Frenstat14:00

Trinec-2 - Beskyd Frenstat

Trinec-2 are playing Beskyd Frenstat at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Bohemians 1905-2Jablonec-208:15

Bohemians 1905-2 - Jablonec-2

Bohemians 1905-2 are playing Jablonec-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Chlumec nad CidlinouDukla Praha-208:15

Chlumec nad Cidlinou - Dukla Praha-2

Chlumec nad Cidlinou are playing Dukla Praha-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Hradec Kralove-2Sokol Zivanice08:15

Hradec Kralove-2 - Sokol Zivanice

Hradec Kralove-2 are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Pardubice-2Zbuzany08:15

Pardubice-2 - Zbuzany

Pardubice-2 are playing Zbuzany at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 08:15 UTC.

Sokol BrozanySokol Zapy14:00

Sokol Brozany - Sokol Zapy

Sokol Brozany are playing Sokol Zapy at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Fremad AmagerHvidovre11:00

Fremad Amager - Hvidovre

Fremad Amager are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

HobroFredericia13:00

Hobro - Fredericia

Hobro are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ThistedB 93 Copenhagen11:00

Thisted - B 93 Copenhagen

Thisted are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

HolbaekSfB-Oure11:30

Holbaek - SfB-Oure

Holbaek are playing SfB-Oure at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

NasbySydvest12:00

Nasby - Sydvest

Nasby are playing Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

AvartaFC Roskilde11:00

Avarta - FC Roskilde

Avarta are playing FC Roskilde at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

B 73 SlagelseHillerod11:00

B 73 Slagelse - Hillerod

B 73 Slagelse are playing Hillerod at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Wingate and FinchleyBowers Pitsea14:00

Wingate and Finchley - Bowers Pitsea

Wingate and Finchley are playing Bowers Pitsea at the NL Premier, Isthmian of England on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ElvaVandra10:00

Elva - Vandra

Elva are playing Vandra at the Esiliiga A of Estonia on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

B36 TorshavnAB Argir13:00

B36 Torshavn - AB Argir

B36 Torshavn are playing AB Argir at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

LIF VikingurSkala IF14:00

LIF Vikingur - Skala IF

LIF Vikingur are playing Skala IF at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

HB TorshavnIF Fuglafjordur17:30

HB Torshavn - IF Fuglafjordur

HB Torshavn are playing IF Fuglafjordur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

ReipasKultsu14:00

Reipas - Kultsu

Reipas are playing Kultsu at the Kakkonen, Group A of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ViikingitHonka-215:30

Viikingit - Honka-2

Viikingit are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KaaPoP-Lirot11:00

KaaPo - P-Lirot

KaaPo are playing P-Lirot at the Kakkonen, Group B of Finland on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Klubi 04Atlantis14:00

Klubi 04 - Atlantis

Klubi 04 are playing Atlantis at the Kakkonen, Group B of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

GrIFKFC Espoo15:30

GrIFK - FC Espoo

GrIFK are playing FC Espoo at the Kakkonen, Group B of Finland on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

RoPS-2JS Hercules11:00

RoPS-2 - JS Hercules

RoPS-2 are playing JS Hercules at the Kakkonen, Group C of Finland on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

JIPPOKuFu-9814:00

JIPPO - KuFu-98

JIPPO are playing KuFu-98 at the Kakkonen, Group C of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OLSPS Kemi14:00

OLS - PS Kemi

OLS are playing PS Kemi at the Kakkonen, Group C of Finland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Caen U-19Chambly U-1913:00

Caen U-19 - Chambly U-19

Caen U-19 are playing Chambly U-19 at the National U-19, Group A of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Evreux U-19Montfermeil U-1913:00

Evreux U-19 - Montfermeil U-19

Evreux U-19 are playing Montfermeil U-19 at the National U-19, Group A of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Feignies U-19St Pryve U-1913:00

Feignies U-19 - St Pryve U-19

Feignies U-19 are playing St Pryve U-19 at the National U-19, Group A of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

PSG U-19Le Havre U-1913:00

PSG U-19 - Le Havre U-19

PSG U-19 are playing Le Havre U-19 at the National U-19, Group A of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Valenciennes U-19Lens U-1913:00

Valenciennes U-19 - Lens U-19

Valenciennes U-19 are playing Lens U-19 at the National U-19, Group A of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ASPTT Dijon U-19Lyon U-1913:00

ASPTT Dijon U-19 - Lyon U-19

ASPTT Dijon U-19 are playing Lyon U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Bourg en Bresse U-19Auxerre U-1913:00

Bourg en Bresse U-19 - Auxerre U-19

Bourg en Bresse U-19 are playing Auxerre U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Nancy U-19Metz U-1913:00

Nancy U-19 - Metz U-19

Nancy U-19 are playing Metz U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Pontarlier U-19Clermont U-1913:00

Pontarlier U-19 - Clermont U-19

Pontarlier U-19 are playing Clermont U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Sochaux U-19Dijon U-1913:00

Sochaux U-19 - Dijon U-19

Sochaux U-19 are playing Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Torcy U-19Strasbourg U-1913:00

Torcy U-19 - Strasbourg U-19

Torcy U-19 are playing Strasbourg U-19 at the National U-19, Group B of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Chateauroux U-19Avranches U-1909:00

Chateauroux U-19 - Avranches U-19

Chateauroux U-19 are playing Avranches U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Concarneau U-19SA Merignac U-1909:00

Concarneau U-19 - SA Merignac U-19

Concarneau U-19 are playing SA Merignac U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Laval U-19Le Mans U-1913:00

Laval U-19 - Le Mans U-19

Laval U-19 are playing Le Mans U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Nantes U-19Angers U-1913:00

Nantes U-19 - Angers U-19

Nantes U-19 are playing Angers U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Tours U-19Bordeaux U-1913:00

Tours U-19 - Bordeaux U-19

Tours U-19 are playing Bordeaux U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ussa Vertou U-19Guingamp U-1913:00

Ussa Vertou U-19 - Guingamp U-19

Ussa Vertou U-19 are playing Guingamp U-19 at the National U-19, Group C of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Toulouse U-19Monaco U-1909:00

Toulouse U-19 - Monaco U-19

Toulouse U-19 are playing Monaco U-19 at the National U-19, Group D of France on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Ajaccio U-19Marseille U-1913:00

Ajaccio U-19 - Marseille U-19

Ajaccio U-19 are playing Marseille U-19 at the National U-19, Group D of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Cannes U-19Beziers U-1913:00

Cannes U-19 - Beziers U-19

Cannes U-19 are playing Beziers U-19 at the National U-19, Group D of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Colomiers U-19Montpellier U-1913:00

Colomiers U-19 - Montpellier U-19

Colomiers U-19 are playing Montpellier U-19 at the National U-19, Group D of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Toulon U-19Istres U-1913:00

Toulon U-19 - Istres U-19

Toulon U-19 are playing Istres U-19 at the National U-19, Group D of France on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

BetlemiTorpedo K.11:30

Betlemi - Torpedo K.

Betlemi are playing Torpedo K. at the National cup of Georgia on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Tbilisi CitySamtredia11:30

Tbilisi City - Samtredia

Tbilisi City are playing Samtredia at the National cup of Georgia on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

TelaviMerani15:00

Telavi - Merani

Telavi are playing Merani at the National cup of Georgia on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

HavelseVfb Oldenburg12:00

Havelse - Vfb Oldenburg

Havelse are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

St. Pauli-2Weiche Flensburg12:00

St. Pauli-2 - Weiche Flensburg

St. Pauli-2 are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

DrochtersenHeider SV13:00

Drochtersen - Heider SV

Drochtersen are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Holstein Kiel-2LSK Hansa14:00

Holstein Kiel-2 - LSK Hansa

Holstein Kiel-2 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AalenBayern Alzenau12:00

Aalen - Bayern Alzenau

Aalen are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Sonnenhof GrosaspachBalingen12:00

Sonnenhof Grosaspach - Balingen

Sonnenhof Grosaspach are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia D-2RW Essen12:00

Borussia D-2 - RW Essen

Borussia D-2 are playing RW Essen at the Regionalliga West of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Babelsberg 03Energie11:30

Babelsberg 03 - Energie

Babelsberg 03 are playing Energie at the Regionalliga Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Hertha-2Luckenwalde11:30

Hertha-2 - Luckenwalde

Hertha-2 are playing Luckenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Union FurstenwaldeOptik Ratenow11:30

Union Furstenwalde - Optik Ratenow

Union Furstenwalde are playing Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Viktoria BerlinLichtenberg11:30

Viktoria Berlin - Lichtenberg

Viktoria Berlin are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Hannover U-19Dynamo Dresden U-1909:00

Hannover U-19 - Dynamo Dresden U-19

Hannover U-19 are playing Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Osnabruck U-19RB Leipzig U-1909:00

Osnabruck U-19 - RB Leipzig U-19

Osnabruck U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Hallescher U-19Viktoria Berlin U-1910:00

Hallescher U-19 - Viktoria Berlin U-19

Hallescher U-19 are playing Viktoria Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Mainz U-19Karlsruher U-1912:00

Mainz U-19 - Karlsruher U-19

Mainz U-19 are playing Karlsruher U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Ulm U-19Bayern U-1912:00

Ulm U-19 - Bayern U-19

Ulm U-19 are playing Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayer U-19Borussia M U-1909:00

Bayer U-19 - Borussia M U-19

Bayer U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Fortuna Koln U-19Fortuna Dusseldorf U-1909:00

Fortuna Koln U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Fortuna Koln U-19 are playing Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Munster U-19Borussia D. U-1909:00

Munster U-19 - Borussia D. U-19

Munster U-19 are playing Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Schalke U-19Koln U-1909:00

Schalke U-19 - Koln U-19

Schalke U-19 are playing Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Alemannia Aachen U-19Wuppertaler U-1911:00

Alemannia Aachen U-19 - Wuppertaler U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Wuppertaler U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Duisburg U-19Arminia Bielefeld U-1912:00

Duisburg U-19 - Arminia Bielefeld U-19

Duisburg U-19 are playing Arminia Bielefeld U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

1860 Munchen-2Ingolstadt-212:00

1860 Munchen-2 - Ingolstadt-2

1860 Munchen-2 are playing Ingolstadt-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

SchwabmunchenSchwaben Augsburg14:00

Schwabmunchen - Schwaben Augsburg

Schwabmunchen are playing Schwaben Augsburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

EddersheimSV Steinbach13:00

Eddersheim - SV Steinbach

Eddersheim are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GinsheimViktoria Griesheim13:00

Ginsheim - Viktoria Griesheim

Ginsheim are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

NeuhofTurk Gucu Friedberg13:00

Neuhof - Turk Gucu Friedberg

Neuhof are playing Turk Gucu Friedberg at the Oberliga, Hessen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Bad VilbelRW Walldorf15:00

Bad Vilbel - RW Walldorf

Bad Vilbel are playing RW Walldorf at the Oberliga, Hessen of Germany on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

BuchholzHEBC12:00

Buchholz - HEBC

Buchholz are playing HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Lubeck-2Todesfelde11:00

Lubeck-2 - Todesfelde

Lubeck-2 are playing Todesfelde at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Weiche Flensburg-2Inter Turkspor Kiel11:30

Weiche Flensburg-2 - Inter Turkspor Kiel

Weiche Flensburg-2 are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

EichedeDornbreite Lubeck12:00

Eichede - Dornbreite Lubeck

Eichede are playing Dornbreite Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Frisia 03TSB Flensburg13:00

Frisia 03 - TSB Flensburg

Frisia 03 are playing TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Astoria Walldorf-2Stuttgarter Kickers12:00

Astoria Walldorf-2 - Stuttgarter Kickers

Astoria Walldorf-2 are playing Stuttgarter Kickers at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

GeestemundeBrinkumer SV09:00

Geestemunde - Brinkumer SV

Geestemunde are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

HemelingenOSC Bremerhaven12:30

Hemelingen - OSC Bremerhaven

Hemelingen are playing OSC Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

BorgfeldVatanspor13:00

Borgfeld - Vatanspor

Borgfeld are playing Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

HastedtSchwachhausen13:00

Hastedt - Schwachhausen

Hastedt are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Komet ArstenBlumenthaler SV13:00

Komet Arsten - Blumenthaler SV

Komet Arsten are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Habenhauser FVWerder-313:30

Habenhauser FV - Werder-3

Habenhauser FV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Leher TSSFL Bremerhaven13:30

Leher TS - SFL Bremerhaven

Leher TS are playing SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Eintracht NortheimSchwalbe Tundern12:00

Eintracht Northeim - Schwalbe Tundern

Eintracht Northeim are playing Schwalbe Tundern at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Arminia HannoverRamlingen-Ehlershausen13:00

Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen

Arminia Hannover are playing Ramlingen-Ehlershausen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

BW LohneEintracht Celle13:00

BW Lohne - Eintracht Celle

BW Lohne are playing Eintracht Celle at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GifhornWolfenbuttel13:00

Gifhorn - Wolfenbuttel

Gifhorn are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-UthledeHeeslinger SC13:00

Hagen-Uthlede - Heeslinger SC

Hagen-Uthlede are playing Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Greifswalder FCVictoria Seelow12:00

Greifswalder FC - Victoria Seelow

Greifswalder FC are playing Victoria Seelow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Lok StendalHansa-212:00

Lok Stendal - Hansa-2

Lok Stendal are playing Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

NeustrelitzBlau-Weiss 90 Berlin12:00

Neustrelitz - Blau-Weiss 90 Berlin

Neustrelitz are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Tasmania BerlinStern12:00

Tasmania Berlin - Stern

Tasmania Berlin are playing Stern at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV GreifCFC Hertha12:00

Torgelower SV Greif - CFC Hertha

Torgelower SV Greif are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Einheit RudolstadtBW Zorbau12:00

Einheit Rudolstadt - BW Zorbau

Einheit Rudolstadt are playing BW Zorbau at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Union SandersdorfErfurt13:00

Union Sandersdorf - Erfurt

Union Sandersdorf are playing Erfurt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS KoblenzMulheim-Karlich12:00

TuS Koblenz - Mulheim-Karlich

TuS Koblenz are playing Mulheim-Karlich at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Kaiserslautern-2Emmelshausen13:00

Kaiserslautern-2 - Emmelshausen

Kaiserslautern-2 are playing Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

EnnepetalSchermbeck13:00

Ennepetal - Schermbeck

Ennepetal are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

ErndtebruckVictoria Clarholz13:00

Erndtebruck - Victoria Clarholz

Erndtebruck are playing Victoria Clarholz at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GuterslohWattenscheid13:00

Gutersloh - Wattenscheid

Gutersloh are playing Wattenscheid at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Holzwickeder SCSiegen13:00

Holzwickeder SC - Siegen

Holzwickeder SC are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaan-MarienbornEintracht Rheine13:00

Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine

Kaan-Marienborn are playing Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MeinerzhagenTuS Haltern13:00

Meinerzhagen - TuS Haltern

Meinerzhagen are playing TuS Haltern at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SprockhovelHammer SpVg13:00

Sprockhovel - Hammer SpVg

Sprockhovel are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

VredenPaderborn-213:00

Vreden - Paderborn-2

Vreden are playing Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia RhynernASC Dortmund13:00

Westfalia Rhynern - ASC Dortmund

Westfalia Rhynern are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Finnentrop BamenohlPreussen Munster-213:30

Finnentrop Bamenohl - Preussen Munster-2

Finnentrop Bamenohl are playing Preussen Munster-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

1.FC MonchengladbachSF Niederwenigern13:00

1.FC Monchengladbach - SF Niederwenigern

1.FC Monchengladbach are playing SF Niederwenigern at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

KraySF Baumberg13:00

Kray - SF Baumberg

Kray are playing SF Baumberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MeerbuschKleve13:00

Meerbusch - Kleve

Meerbusch are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MonheimHilden13:00

Monheim - Hilden

Monheim are playing Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SW EssenFSV Duisburg13:00

SW Essen - FSV Duisburg

SW Essen are playing FSV Duisburg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Sterkrade-NordCronenberger SC13:15

Sterkrade-Nord - Cronenberger SC

Sterkrade-Nord are playing Cronenberger SC at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:15 UTC.

TVD VelbertSchonnebeck13:15

TVD Velbert - Schonnebeck

TVD Velbert are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:15 UTC.

1880 DusseldorfTeutonia St. Tonis13:30

1880 Dusseldorf - Teutonia St. Tonis

1880 Dusseldorf are playing Teutonia St. Tonis at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

FC BocholtSC Velbert13:30

FC Bocholt - SC Velbert

FC Bocholt are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

AlfterSiegburger SV13:00

Alfter - Siegburger SV

Alfter are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Duren MerzenichGlesch-Paffendorf13:00

Duren Merzenich - Glesch-Paffendorf

Duren Merzenich are playing Glesch-Paffendorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Hennef 05BW Friesdorf13:00

Hennef 05 - BW Friesdorf

Hennef 05 are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

HurthBreinig13:00

Hurth - Breinig

Hurth are playing Breinig at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

DeutzViktoria Arnoldsweiler13:30

Deutz - Viktoria Arnoldsweiler

Deutz are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

FrechenBorussia Freialdenhoven13:30

Frechen - Borussia Freialdenhoven

Frechen are playing Borussia Freialdenhoven at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PeschEilendorf13:30

Pesch - Eilendorf

Pesch are playing Eilendorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

VichttalWesseling-Urfeld13:30

Vichttal - Wesseling-Urfeld

Vichttal are playing Wesseling-Urfeld at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia M WWerder W09:00

Borussia M W - Werder W

Borussia M W are playing Werder W at the National cup - Women of Germany on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Volos U-19Aris U-1909:15

Volos U-19 - Aris U-19

Volos U-19 are playing Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 20. The match will kick off 09:15 UTC.

VestriLeiknir F11:00

Vestri - Leiknir F

Vestri are playing Leiknir F at the 1. Deild of Iceland on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

AftureldingVikingur O.PostponedPst

Afturelding - Vikingur O.

Afturelding are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on September 20.

MagniLeiknir R.16:00

Magni - Leiknir R.

Magni are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Atalanta U-19Juventus U-1909:00

Atalanta U-19 - Juventus U-19

Atalanta U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Drita FCLlapiPostponedPst

Drita FC - Llapi

Drita FC are playing Llapi at the Superliga of Kosovo on September 20.

FeronikeliGjilani14:00

Feronikeli - Gjilani

Feronikeli are playing Gjilani at the Superliga of Kosovo on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Vilniaus VytisDziugas Telsiai13:00

Vilniaus Vytis - Dziugas Telsiai

Vilniaus Vytis are playing Dziugas Telsiai at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Panevezys-2Hegelmann Litauen14:00

Panevezys-2 - Hegelmann Litauen

Panevezys-2 are playing Hegelmann Litauen at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

DudelangeFola Esch14:00

Dudelange - Fola Esch

Dudelange are playing Fola Esch at the Fortis League of Luxembourg on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamm BenficaProgres Niedercorn14:00

Hamm Benfica - Progres Niedercorn

Hamm Benfica are playing Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Codru LozovaSfintul GheorghePostponedPst

Codru Lozova - Sfintul Gheorghe

Codru Lozova are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on September 20.

Sfintul GheorgheCodru Lozova13:00

Sfintul Gheorghe - Codru Lozova

Sfintul Gheorghe are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

De TreffersAFC12:30

De Treffers - AFC

De Treffers are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

ADO-20EVV12:00

ADO-20 - EVV

ADO-20 are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

GVV UnitasDEM12:00

GVV Unitas - DEM

GVV Unitas are playing DEM at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Quick BoysOSS 2012:00

Quick Boys - OSS 20

Quick Boys are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

USV HerculesWatergraafsmeer12:00

USV Hercules - Watergraafsmeer

USV Hercules are playing Watergraafsmeer at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

WestlandiaDongen12:00

Westlandia - Dongen

Westlandia are playing Dongen at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Groene SterGemert12:30

Groene Ster - Gemert

Groene Ster are playing Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

HSC 21Blauw Geel12:30

HSC 21 - Blauw Geel

HSC 21 are playing Blauw Geel at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

OostzaanHollandia12:30

Oostzaan - Hollandia

Oostzaan are playing Hollandia at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

UNAVV Hoogland12:30

UNA - VV Hoogland

UNA are playing VV Hoogland at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

AltaSkeid12:30

Alta - Skeid

Alta are playing Skeid at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

TromsdalenEidsvold13:30

Tromsdalen - Eidsvold

Tromsdalen are playing Eidsvold at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

MossKvik HaldenPostponedPst

Moss - Kvik Halden

Moss are playing Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 20.

HoddValerenga-218:00

Hodd - Valerenga-2

Hodd are playing Valerenga-2 at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

HoddTromsdalenPostponedPst

Hodd - Tromsdalen

Hodd are playing Tromsdalen at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 20.

BryneLevanger12:00

Bryne - Levanger

Bryne are playing Levanger at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

NardoAsker13:00

Nardo - Asker

Nardo are playing Asker at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

JunkerenLokomotiv OsloPostponedPst

Junkeren - Lokomotiv Oslo

Junkeren are playing Lokomotiv Oslo at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 20.

UllernRanaPostponedPst

Ullern - Rana

Ullern are playing Rana at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 20.

Lokomotiv OsloJunkerenPostponedPst

Lokomotiv Oslo - Junkeren

Lokomotiv Oslo are playing Junkeren at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 20.

MjolnerBodo-Glimt-2PostponedPst

Mjolner - Bodo-Glimt-2

Mjolner are playing Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 20.

Slask-2Kalisz10:00

Slask-2 - Kalisz

Slask-2 are playing Kalisz at the II Liga of Poland on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Gornik Zabrze U-18Lech U-1810:00

Gornik Zabrze U-18 - Lech U-18

Gornik Zabrze U-18 are playing Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Hutnik Krakow U-18Jagiellonia U-1810:00

Hutnik Krakow U-18 - Jagiellonia U-18

Hutnik Krakow U-18 are playing Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Escola Varsovia U-18Lechia Gdansk U-1810:15

Escola Varsovia U-18 - Lechia Gdansk U-18

Escola Varsovia U-18 are playing Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on September 20. The match will kick off 10:15 UTC.

Zaglebie L U-18Slask U-1810:15

Zaglebie L U-18 - Slask U-18

Zaglebie L U-18 are playing Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on September 20. The match will kick off 10:15 UTC.

Lechia Tomaszow MazowieckiOlimpia Zambrow13:00

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Olimpia Zambrow

Lechia Tomaszow Mazowiecki are playing Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

RadomskoPolonia Warszawa13:00

Radomsko - Polonia Warszawa

Radomsko are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ruch ChorzowZielona Gora17:20

Ruch Chorzow - Zielona Gora

Ruch Chorzow are playing Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on September 20. The match will kick off 17:20 UTC.

LagowPodhale Nowy Targ13:00

Lagow - Podhale Nowy Targ

Lagow are playing Podhale Nowy Targ at the III Liga, Group 4 of Poland on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Sokol SieniawaWiazownica13:00

Sokol Sieniawa - Wiazownica

Sokol Sieniawa are playing Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Braga-2Braganca14:00

Braga-2 - Braganca

Braga-2 are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MerelinenseMaria da Fonte14:00

Merelinense - Maria da Fonte

Merelinense are playing Maria da Fonte at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MirandelaCerveira14:00

Mirandela - Cerveira

Mirandela are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Pedras SalgadasMontalegre14:00

Pedras Salgadas - Montalegre

Pedras Salgadas are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

VianenseVilaverdense14:00

Vianense - Vilaverdense

Vianense are playing Vilaverdense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

VidagoAguia FC Vimioso14:00

Vidago - Aguia FC Vimioso

Vidago are playing Aguia FC Vimioso at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

BercoAves14:00

Berco - Aves

Berco are playing Aves at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

FafeCamacha14:00

Fafe - Camacha

Fafe are playing Camacha at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MondinensePevidem14:00

Mondinense - Pevidem

Mondinense are playing Pevidem at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Rio Ave-2Brito14:00

Rio Ave-2 - Brito

Rio Ave-2 are playing Brito at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

TirsenseSao Martinho14:00

Tirsense - Sao Martinho

Tirsense are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

CoimbroesMaritimo-214:00

Coimbroes - Maritimo-2

Coimbroes are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Pedras RubrasAmarante14:00

Pedras Rubras - Amarante

Pedras Rubras are playing Amarante at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Camara de LobosParedes15:00

Camara de Lobos - Paredes

Camara de Lobos are playing Paredes at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarSalgueiros15:00

Gondomar - Salgueiros

Gondomar are playing Salgueiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

LecaTrofense15:00

Leca - Trofense

Leca are playing Trofense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Uniao MadeiraVila Real15:00

Uniao Madeira - Vila Real

Uniao Madeira are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Castro DaireValadares Gaia14:00

Castro Daire - Valadares Gaia

Castro Daire are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Lusitano LourosaLusitano FCV14:00

Lusitano Lourosa - Lusitano FCV

Lusitano Lourosa are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Sao Joao VerSanjoanense14:00

Sao Joao Ver - Sanjoanense

Sao Joao Ver are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Vila CortezAgueda14:00

Vila Cortez - Agueda

Vila Cortez are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AlcainsBenfica e Castelo Branco14:00

Alcains - Benfica e Castelo Branco

Alcains are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

CondeixaOleiros14:00

Condeixa - Oleiros

Condeixa are playing Oleiros at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MarinhenseGRAP14:00

Marinhense - GRAP

Marinhense are playing GRAP at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

SertanenseMortagua14:00

Sertanense - Mortagua

Sertanense are playing Mortagua at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Vitoria SernacheOliv. Hospital14:00

Vitoria Sernache - Oliv. Hospital

Vitoria Sernache are playing Oliv. Hospital at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

AlvercaLourinhanense14:00

Alverca - Lourinhanense

Alverca are playing Lourinhanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Caldas SCFatima14:00

Caldas SC - Fatima

Caldas SC are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Pero PinheiroSintrense14:00

Pero Pinheiro - Sintrense

Pero Pinheiro are playing Sintrense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

TorreenseLoures16:00

Torreense - Loures

Torreense are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Oriental DragonBelenenses-214:00

Oriental Dragon - Belenenses-2

Oriental Dragon are playing Belenenses-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RealFabril Barreiro14:00

Real - Fabril Barreiro

Real are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

FontinhasEstrela Amadora15:00

Fontinhas - Estrela Amadora

Fontinhas are playing Estrela Amadora at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Juventude EvoraAljustrelense14:00

Juventude Evora - Aljustrelense

Juventude Evora are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OlhanenseArmacenenses14:00

Olhanense - Armacenenses

Olhanense are playing Armacenenses at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PinhalnovenseLusitano Evora14:00

Pinhalnovense - Lusitano Evora

Pinhalnovense are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Viitorul Targu JiuU Craiova 194809:30

Viitorul Targu Jiu - U Craiova 1948

Viitorul Targu Jiu are playing U Craiova 1948 at the Liga 2 of Romania on September 20. The match will kick off 09:30 UTC.

LadaKr. Sovetov-211:00

Lada - Kr. Sovetov-2

Lada are playing Kr. Sovetov-2 at the PFL, Group 4 of Russia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

TyumenChelyabinsk12:00

Tyumen - Chelyabinsk

Tyumen are playing Chelyabinsk at the PFL, Group 4 of Russia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Zvezda PermUral-212:00

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm are playing Ural-2 at the PFL, Group 4 of Russia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

FK VolnaOrenburg-213:00

FK Volna - Orenburg-2

FK Volna are playing Orenburg-2 at the PFL, Group 4 of Russia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Volga UlyanovskNosta13:00

Volga Ulyanovsk - Nosta

Volga Ulyanovsk are playing Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Zenit-2Volga Tver10:00

Zenit-2 - Volga Tver

Zenit-2 are playing Volga Tver at the PFL, Group 2 of Russia on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Znamia TrudaLuki-Energia10:00

Znamia Truda - Luki-Energia

Znamia Truda are playing Luki-Energia at the PFL, Group 2 of Russia on September 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Zvezda S-PDolgiye Prudy12:00

Zvezda S-P - Dolgiye Prudy

Zvezda S-P are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Group 2 of Russia on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

FK MuromTorpedo Vl15:00

FK Murom - Torpedo Vl

FK Murom are playing Torpedo Vl at the PFL, Group 2 of Russia on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Legion DynamoInter Cherkessk12:30

Legion Dynamo - Inter Cherkessk

Legion Dynamo are playing Inter Cherkessk at the PFL, Group 1 of Russia on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Druzhba MaykopMashuk-KMV13:00

Druzhba Maykop - Mashuk-KMV

Druzhba Maykop are playing Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Kuban HoldingMakhachkala13:00

Kuban Holding - Makhachkala

Kuban Holding are playing Makhachkala at the PFL, Group 1 of Russia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

YessentukiDinamo Stavropol14:00

Yessentuki - Dinamo Stavropol

Yessentuki are playing Dinamo Stavropol at the PFL, Group 1 of Russia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ChernomoretsSpartak Nalchik14:30

Chernomorets - Spartak Nalchik

Chernomorets are playing Spartak Nalchik at the PFL, Group 1 of Russia on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

FC Sakhalin5 - 1Fakel-2Full TimeFT

FC Sakhalin - Fakel-2

FC Sakhalin played Fakel-2 at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. FC Sakhalin won 5-1.

Khimik NovomoskovskFK Strogino11:00

Khimik Novomoskovsk - FK Strogino

Khimik Novomoskovsk are playing FK Strogino at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

SokolAvangard11:00

Sokol - Avangard

Sokol are playing Avangard at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Krasnyi-SGAFKSTSaturn14:00

Krasnyi-SGAFKST - Saturn

Krasnyi-SGAFKST are playing Saturn at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RyazanMetallurg L.15:00

Ryazan - Metallurg L.

Ryazan are playing Metallurg L. at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Metalurg VidnoeKaluga22:00

Metalurg Vidnoe - Kaluga

Metalurg Vidnoe are playing Kaluga at the PFL, Group 3 of Russia on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

CailungoSan Giovanni13:00

Cailungo - San Giovanni

Cailungo are playing San Giovanni at the Campionato, First Stage of San Marino on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Folgore-FalcianoLa Fiorita13:00

Folgore-Falciano - La Fiorita

Folgore-Falciano are playing La Fiorita at the Campionato, First Stage of San Marino on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

VirtusFC Faetano13:00

Virtus - FC Faetano

Virtus are playing FC Faetano at the Campionato, First Stage of San Marino on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MFK PetrzalkaKosice08:30

MFK Petrzalka - Kosice

MFK Petrzalka are playing Kosice at the 2. liga of Slovakia on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

Jednota BanovaNamestovo08:30

Jednota Banova - Namestovo

Jednota Banova are playing Namestovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

KovacovaNovohrad Lucenec13:00

Kovacova - Novohrad Lucenec

Kovacova are playing Novohrad Lucenec at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Liptovsky HradokFilakovo13:00

Liptovsky Hradok - Filakovo

Liptovsky Hradok are playing Filakovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiv ZvolenTatran Krasno13:00

Lokomotiv Zvolen - Tatran Krasno

Lokomotiv Zvolen are playing Tatran Krasno at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Oravske VeseleFomat Martin13:00

Oravske Vesele - Fomat Martin

Oravske Vesele are playing Fomat Martin at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

RakytovceZarnovica13:00

Rakytovce - Zarnovica

Rakytovce are playing Zarnovica at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Druzstevnik PlavnicaVranov nad Toplou13:00

Druzstevnik Plavnica - Vranov nad Toplou

Druzstevnik Plavnica are playing Vranov nad Toplou at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MileniumLipany13:00

Milenium - Lipany

Milenium are playing Lipany at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SninaHumenne13:00

Snina - Humenne

Snina are playing Humenne at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SvidnikPokrok Krompachy13:00

Svidnik - Pokrok Krompachy

Svidnik are playing Pokrok Krompachy at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Tesla StropkovSlavia TU Kosice13:00

Tesla Stropkov - Slavia TU Kosice

Tesla Stropkov are playing Slavia TU Kosice at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Velke RevistiaSpisske Podhradie13:00

Velke Revistia - Spisske Podhradie

Velke Revistia are playing Spisske Podhradie at the 3. Liga, East of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CastkovceSpartak Myjava13:00

Castkovce - Spartak Myjava

Castkovce are playing Spartak Myjava at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GalantaBelusa13:00

Galanta - Belusa

Galanta are playing Belusa at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Lednicke RovneNove Mesto na Vahom13:00

Lednicke Rovne - Nove Mesto na Vahom

Lednicke Rovne are playing Nove Mesto na Vahom at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MalzeniceSlovan Duslo Sala13:00

Malzenice - Slovan Duslo Sala

Malzenice are playing Slovan Duslo Sala at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MarcelovaVelke Ludince13:00

Marcelova - Velke Ludince

Marcelova are playing Velke Ludince at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Nove ZamkyNitra-213:00

Nove Zamky - Nitra-2

Nove Zamky are playing Nitra-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

FC RohoznikRaca14:00

FC Rohoznik - Raca

FC Rohoznik are playing Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

KalinkovoSenec14:00

Kalinkovo - Senec

Kalinkovo are playing Senec at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiva DNVPezinok14:00

Lokomotiva DNV - Pezinok

Lokomotiva DNV are playing Pezinok at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RovinkaSlovan Ivanka14:00

Rovinka - Slovan Ivanka

Rovinka are playing Slovan Ivanka at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RusovceDunajska Luzna14:00

Rusovce - Dunajska Luzna

Rusovce are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Brda DobrovoDekani14:00

Brda Dobrovo - Dekani

Brda Dobrovo are playing Dekani at the 2. SNL of Slovenia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

NaftaBrezice14:00

Nafta - Brezice

Nafta are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

SollentunaSylvia12:00

Sollentuna - Sylvia

Sollentuna are playing Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

PiteaIFK Umea14:00

Pitea - IFK Umea

Pitea are playing IFK Umea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Prespa BirlikEslov11:00

Prespa Birlik - Eslov

Prespa Birlik are playing Eslov at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

HalmiaUllared14:00

Halmia - Ullared

Halmia are playing Ullared at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RappeKarlshamn12:00

Rappe - Karlshamn

Rappe are playing Karlshamn at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympique GeneveAzzurri 90 Lausanne14:00

Olympique Geneve - Azzurri 90 Lausanne

Olympique Geneve are playing Azzurri 90 Lausanne at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Luzern-2Zug 9412:00

Luzern-2 - Zug 94

Luzern-2 are playing Zug 94 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

ThalwilKosova FC12:30

Thalwil - Kosova FC

Thalwil are playing Kosova FC at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Anagold 24 ErzincansporHalide Edip Adivar10:30

Anagold 24 Erzincanspor - Halide Edip Adivar

Anagold 24 Erzincanspor are playing Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

FethiyesporNazilli Belediyespor10:30

Fethiyespor - Nazilli Belediyespor

Fethiyespor are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Kahta 02Agri 197010:30

Kahta 02 - Agri 1970

Kahta 02 are playing Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Mardin BBTokatspor12:00

Mardin BB - Tokatspor

Mardin BB are playing Tokatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

YomrasporDarica Genclerbirligi12:00

Yomraspor - Darica Genclerbirligi

Yomraspor are playing Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

CeyhansporCengelkoyspor12:30

Ceyhanspor - Cengelkoyspor

Ceyhanspor are playing Cengelkoyspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Karaman BelediyesporTekirdagspor12:30

Karaman Belediyespor - Tekirdagspor

Karaman Belediyespor are playing Tekirdagspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Tepecik BelediyeYozgatspor13:00

Tepecik Belediye - Yozgatspor

Tepecik Belediye are playing Yozgatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

1928 BucasporOfspor10:30

1928 Bucaspor - Ofspor

1928 Bucaspor are playing Ofspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

ArnavutkoyDerincespor10:30

Arnavutkoy - Derincespor

Arnavutkoy are playing Derincespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

ManisasporYeni Diyarbakirspor10:30

Manisaspor - Yeni Diyarbakirspor

Manisaspor are playing Yeni Diyarbakirspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Artvin HopasporEdirnespor Genclik12:00

Artvin Hopaspor - Edirnespor Genclik

Artvin Hopaspor are playing Edirnespor Genclik at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Yesilyurt BelediyePayas12:00

Yesilyurt Belediye - Payas

Yesilyurt Belediye are playing Payas at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Nevsehir BelediyeFatsa Belediyespor12:30

Nevsehir Belediye - Fatsa Belediyespor

Nevsehir Belediye are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

AlemdagsporKemerspor13:00

Alemdagspor - Kemerspor

Alemdagspor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

KizilcaboluksporCankaya FK13:00

Kizilcabolukspor - Cankaya FK

Kizilcabolukspor are playing Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Elaziz BelediyesporArhavispor10:30

Elaziz Belediyespor - Arhavispor

Elaziz Belediyespor are playing Arhavispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

IspartasporKarsiyaka10:30

Ispartaspor - Karsiyaka

Ispartaspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 10:30 UTC.

ErbaasporBatman Petrolspor12:00

Erbaaspor - Batman Petrolspor

Erbaaspor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

OsmaniyesporIcel Idmanyurdu Spor12:00

Osmaniyespor - Icel Idmanyurdu Spor

Osmaniyespor are playing Icel Idmanyurdu Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Yeni AltindagSile Yildizspor12:30

Yeni Altindag - Sile Yildizspor

Yeni Altindag are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

EroksporSomaspor13:00

Erokspor - Somaspor

Erokspor are playing Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GolcuksporCarsambaspor13:00

Golcukspor - Carsambaspor

Golcukspor are playing Carsambaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

YalovasporCatalcaspor13:00

Yalovaspor - Catalcaspor

Yalovaspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

BayrampasaSiirt Il Ozel Idaresi16:00

Bayrampasa - Siirt Il Ozel Idaresi

Bayrampasa are playing Siirt Il Ozel Idaresi at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Bursa YildirimsporAdiyamanspor16:00

Bursa Yildirimspor - Adiyamanspor

Bursa Yildirimspor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

DuzcesporMuglaspor16:00

Duzcespor - Muglaspor

Duzcespor are playing Muglaspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Karakopru BelediyesporSilivrispor16:00

Karakopru Belediyespor - Silivrispor

Karakopru Belediyespor are playing Silivrispor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Kelkit BelediyeBergama Belediye16:00

Kelkit Belediye - Bergama Belediye

Kelkit Belediye are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

KestelsporKozan Belediyespor16:00

Kestelspor - Kozan Belediyespor

Kestelspor are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

SultanbeyliModafen16:00

Sultanbeyli - Modafen

Sultanbeyli are playing Modafen at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Yeni OrdusporKirikkale Buyuk Anadolu16:00

Yeni Orduspor - Kirikkale Buyuk Anadolu

Yeni Orduspor are playing Kirikkale Buyuk Anadolu at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Bayburt IOIElazigsporPostponedPst

Bayburt IOI - Elazigspor

Bayburt IOI are playing Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20.

EtimesgutBodrumspor12:30

Etimesgut - Bodrumspor

Etimesgut are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Kardemir D.C. KarabuksporBugsas Spor12:30

Kardemir D.C. Karabukspor - Bugsas Spor

Kardemir D.C. Karabukspor are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

KastamonusporKaracabey Belediyespor12:30

Kastamonuspor - Karacabey Belediyespor

Kastamonuspor are playing Karacabey Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

KonyasporSakaryaspor12:30

Konyaspor - Sakaryaspor

Konyaspor are playing Sakaryaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Serik BelediyesporPendikspor12:30

Serik Belediyespor - Pendikspor

Serik Belediyespor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Tarsus Idman YurduBelediye Vanspor12:30

Tarsus Idman Yurdu - Belediye Vanspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

EyupsporPazarspor13:00

Eyupspor - Pazarspor

Eyupspor are playing Pazarspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

KirklarelisporSivas Belediyespor13:00

Kirklarelispor - Sivas Belediyespor

Kirklarelispor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

TurgutlusporKirsehirspor13:00

Turgutluspor - Kirsehirspor

Turgutluspor are playing Kirsehirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ankara DemirsporSanliurfaspor12:30

Ankara Demirspor - Sanliurfaspor

Ankara Demirspor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

CorumsporManisa BBSK12:30

Corumspor - Manisa BBSK

Corumspor are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Nigde BelediyesporHacettepe12:30

Nigde Belediyespor - Hacettepe

Nigde Belediyespor are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Ergene VelimesporUsakspor13:00

Ergene Velimespor - Usakspor

Ergene Velimespor are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

InegolsporZonguldak Komurspor13:00

Inegolspor - Zonguldak Komurspor

Inegolspor are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Sancaktepe BelediyeHekimoglu Trabzon13:00

Sancaktepe Belediye - Hekimoglu Trabzon

Sancaktepe Belediye are playing Hekimoglu Trabzon at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Afjet AfyonsporGumushanespor16:00

Afjet Afyonspor - Gumushanespor

Afjet Afyonspor are playing Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

AmedAnagold 24 Erzincanspor16:00

Amed - Anagold 24 Erzincanspor

Amed are playing Anagold 24 Erzincanspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

KocaelisporSariyer16:00

Kocaelispor - Sariyer

Kocaelispor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

KrystalPolessya12:00

Krystal - Polessya

Krystal are playing Polessya at the Persha Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Obolon-BrovarChornomorets15:00

Obolon-Brovar - Chornomorets

Obolon-Brovar are playing Chornomorets at the Persha Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

MetallistAhrobiznes Volochysk16:25

Metallist - Ahrobiznes Volochysk

Metallist are playing Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 16:25 UTC.

VolynNyva Ternopil22:00

Volyn - Nyva Ternopil

Volyn are playing Nyva Ternopil at the Persha Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

RubikonFK Chayka12:00

Rubikon - FK Chayka

Rubikon are playing FK Chayka at the 2 Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Yarud MariupolEnerhiya13:00

Yarud Mariupol - Enerhiya

Yarud Mariupol are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

BukovynaUzhhorod14:00

Bukovyna - Uzhhorod

Bukovyna are playing Uzhhorod at the 2 Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Obolon-Brovar-2Podillya K.14:00

Obolon-Brovar-2 - Podillya K.

Obolon-Brovar-2 are playing Podillya K. at the 2 Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PeremogaKryvbas14:00

Peremoga - Kryvbas

Peremoga are playing Kryvbas at the 2 Liga of Ukraine on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Volyn-2KalushPostponedPst

Volyn-2 - Kalush

Volyn-2 are playing Kalush at the 2 Liga of Ukraine on September 20.

Guizhou Zhicheng0 - 0Liaoning Shenyang35'

Guizhou Zhicheng - Liaoning Shenyang

Guizhou Zhicheng are playing Liaoning Shenyang at the League 1 of China on September 20. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nantong Zhiyun0 - 0Changchun Yatai36'

Nantong Zhiyun - Changchun Yatai

Nantong Zhiyun are playing Changchun Yatai at the League 1 of China on September 20. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Suzhou Dongwu0 - 0Nei Mongol6'

Suzhou Dongwu - Nei Mongol

Suzhou Dongwu are playing Nei Mongol at the League 1 of China on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jiangxi LianshengMeizhou Hakka11:35

Jiangxi Liansheng - Meizhou Hakka

Jiangxi Liansheng are playing Meizhou Hakka at the League 1 of China on September 20. The match will kick off 11:35 UTC.

Taizhou YuandaChengdu Qianbao11:35

Taizhou Yuanda - Chengdu Qianbao

Taizhou Yuanda are playing Chengdu Qianbao at the League 1 of China on September 20. The match will kick off 11:35 UTC.

Sichuan JiuniuXinjiang Tianshan12:00

Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan

Sichuan Jiuniu are playing Xinjiang Tianshan at the League 1 of China on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Hang Yuen0 - 0NTUPES6'

Hang Yuen - NTUPES

Hang Yuen are playing NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Taichung Futuro0 - 0Tatung6'

Taichung Futuro - Tatung

Taichung Futuro are playing Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tainan City1 - 0Taipei Red Lions6'

Tainan City - Taipei Red Lions

Tainan City are playing Taipei Red Lions at the Premier League of Chinese Taipei on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and Tainan City are winning 1-0.

Taipower0 - 0Ming Chuan University4'

Taipower - Ming Chuan University

Taipower are playing Ming Chuan University at the Premier League of Chinese Taipei on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Guangzou R-F U-190 - 1Southern District48'

Guangzou R-F U-19 - Southern District

Guangzou R-F U-19 are playing Southern District at the Premier League of Hong Kong on September 20. The match kicked off 07:00 UTC. It's the second half and Southern District are winning 0-1.

PersibPSIS08:30

Persib - PSIS

Persib are playing PSIS at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

TIRA PersikaboBorneo08:30

TIRA Persikabo - Borneo

TIRA Persikabo are playing Borneo at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

AremaPersiraja11:30

Arema - Persiraja

Arema are playing Persiraja at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

PSS SlemanPersela Lamongan11:30

PSS Sleman - Persela Lamongan

PSS Sleman are playing Persela Lamongan at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

PersitaPersipura Jayapura11:30

Persita - Persipura Jayapura

Persita are playing Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

Madura UnitedPersik Kediri13:30

Madura United - Persik Kediri

Madura United are playing Persik Kediri at the Liga 1 of Indonesia on September 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Nojima Stella W0 - 3Cerezo Osaka WFull TimeFT

Nojima Stella W - Cerezo Osaka W

Nojima Stella W played Cerezo Osaka W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Cerezo Osaka W won 0-3.

Albirex Niigata W0 - 1Vegalta Sendai W48'

Albirex Niigata W - Vegalta Sendai W

Albirex Niigata W are playing Vegalta Sendai W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match kicked off 07:00 UTC. It's the second half and Vegalta Sendai W are winning 0-1.

NTV Beleza W0 - 0JEF United W6'

NTV Beleza W - JEF United W

NTV Beleza W are playing JEF United W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al AqabaAl-Faysali16:30

Al Aqaba - Al-Faysali

Al Aqaba are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Gyeongju Citizen0 - 1Cheonan CityFull TimeFT

Gyeongju Citizen - Cheonan City

Gyeongju Citizen played Cheonan City at the K3 League of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Cheonan City won 0-1.

Pyeongtaek Citizen1 - 1Jeonju CitizenFull TimeFT

Pyeongtaek Citizen - Jeonju Citizen

Pyeongtaek Citizen played Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on September 20. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Kara BaltaNeftchi Kochkor-Ata05:00

FK Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata

FK Kara Balta are playing Neftchi Kochkor-Ata at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 21. The match will kick off 05:00 UTC.

KantDordoi Bishkek05:00

Kant - Dordoi Bishkek

Kant are playing Dordoi Bishkek at the Top Liga of Kyrgyzstan on September 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Casa De PortugalSporting Macau11:00

Casa De Portugal - Sporting Macau

Casa De Portugal are playing Sporting Macau at the Elite League of Macao on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Cheng FungCD Lun Lok13:00

Cheng Fung - CD Lun Lok

Cheng Fung are playing CD Lun Lok at the Elite League of Macao on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Felda UnitedPahang13:00

Felda United - Pahang

Felda United are playing Pahang at the Super League of Malaysia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Melaka UtdPetaling Jaya City13:00

Melaka Utd - Petaling Jaya City

Melaka Utd are playing Petaling Jaya City at the Super League of Malaysia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

PDRMPerak13:00

PDRM - Perak

PDRM are playing Perak at the Super League of Malaysia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Kuching FAKelantan FC12:15

Kuching FA - Kelantan FC

Kuching FA are playing Kelantan FC at the Premier League of Malaysia on September 20. The match will kick off 12:15 UTC.

Selangor-2Darul Takzim-213:00

Selangor-2 - Darul Takzim-2

Selangor-2 are playing Darul Takzim-2 at the Premier League of Malaysia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Terengganu-2UKM13:00

Terengganu-2 - UKM

Terengganu-2 are playing UKM at the Premier League of Malaysia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Anduud CitySumida Gepro11:00

Anduud City - Sumida Gepro

Anduud City are playing Sumida Gepro at the Premier League of Mongolia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

MagweYadanarbon09:00

Magwe - Yadanarbon

Magwe are playing Yadanarbon at the National League of Myanmar on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

SagaingSouthern Myanmar09:00

Sagaing - Southern Myanmar

Sagaing are playing Southern Myanmar at the National League of Myanmar on September 20. The match will kick off 09:00 UTC.

SagaingZwekapin UnitedPostponedPst

Sagaing - Zwekapin United

Sagaing are playing Zwekapin United at the National League of Myanmar on September 20.

Al Ain FCNajran SC17:30

Al Ain FC - Najran SC

Al Ain FC are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al BukiryahAl Baten17:30

Al Bukiryah - Al Baten

Al Bukiryah are playing Al Baten at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al JabalainJeddah17:30

Al Jabalain - Jeddah

Al Jabalain are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al MojzelAl Shoalah17:30

Al Mojzel - Al Shoalah

Al Mojzel are playing Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al NahdhaAl-Khaleej17:30

Al Nahdha - Al-Khaleej

Al Nahdha are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al NajoomOhod17:30

Al Najoom - Ohod

Al Najoom are playing Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al Quadisiya KhobarAl Jeel17:30

Al Quadisiya Khobar - Al Jeel

Al Quadisiya Khobar are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al TaqdomAl Taee Hail17:30

Al Taqdom - Al Taee Hail

Al Taqdom are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al-AnsarAl Thuqbah17:30

Al-Ansar - Al Thuqbah

Al-Ansar are playing Al Thuqbah at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al-KawkabHottain17:30

Al-Kawkab - Hottain

Al-Kawkab are playing Hottain at the Division 1 of Saudi Arabia on September 20. The match will kick off 17:30 UTC.

KhatlonIstiqlol11:00

Khatlon - Istiqlol

Khatlon are playing Istiqlol at the Visshaya Liga of Tajikistan on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

KhujandKuktosh11:00

Khujand - Kuktosh

Khujand are playing Kuktosh at the Visshaya Liga of Tajikistan on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Muang Thong UnitedSamut Prakan11:00

Muang Thong United - Samut Prakan

Muang Thong United are playing Samut Prakan at the League 1 of Thailand on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

SukhothaiRayongPostponedPst

Sukhothai - Rayong

Sukhothai are playing Rayong at the League 1 of Thailand on September 20.

TratSukhothai11:00

Trat - Sukhothai

Trat are playing Sukhothai at the League 1 of Thailand on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

TratPrachuapPostponedPst

Trat - Prachuap

Trat are playing Prachuap at the League 1 of Thailand on September 20.

Nakhon RatchasimaChiangrai United12:00

Nakhon Ratchasima - Chiangrai United

Nakhon Ratchasima are playing Chiangrai United at the League 1 of Thailand on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

PrachuapChonburi FC12:00

Prachuap - Chonburi FC

Prachuap are playing Chonburi FC at the League 1 of Thailand on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Thai PortChonburi FCPostponedPst

Thai Port - Chonburi FC

Thai Port are playing Chonburi FC at the League 1 of Thailand on September 20.

ChainatUdon Thani11:00

Chainat - Udon Thani

Chainat are playing Udon Thani at the League 2 of Thailand on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Nong Bua PitchayaPhrae United11:00

Nong Bua Pitchaya - Phrae United

Nong Bua Pitchaya are playing Phrae United at the League 2 of Thailand on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Khonkaen FCNakhon Pathom12:00

Khonkaen FC - Nakhon Pathom

Khonkaen FC are playing Nakhon Pathom at the League 2 of Thailand on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Samut SakhonKhonkaen United12:00

Samut Sakhon - Khonkaen United

Samut Sakhon are playing Khonkaen United at the League 2 of Thailand on September 20. The match will kick off 12:00 UTC.

ViettelFC Ha Noi11:00

Viettel - FC Ha Noi

Viettel are playing FC Ha Noi at the National cup of Vietnam on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

KOZAFOuagadougou15:30

KOZAF - Ouagadougou

KOZAF are playing Ouagadougou at the Premier League of Burkina Faso on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

SONABELRC Bobo-Dioulasso17:45

SONABEL - RC Bobo-Dioulasso

SONABEL are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on September 20. The match will kick off 17:45 UTC.

Bujumbura CityMuzinga11:30

Bujumbura City - Muzinga

Bujumbura City are playing Muzinga at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 11:30 UTC.

BumamuruRoyal de Muramvya13:00

Bumamuru - Royal de Muramvya

Bumamuru are playing Royal de Muramvya at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

KayanzaAtletico Olympic13:00

Kayanza - Atletico Olympic

Kayanza are playing Atletico Olympic at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Le Messager NgoziOlympic Star13:00

Le Messager Ngozi - Olympic Star

Le Messager Ngozi are playing Olympic Star at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

MusongatiVitalO13:00

Musongati - VitalO

Musongati are playing VitalO at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Inter StarRukinzo14:00

Inter Star - Rukinzo

Inter Star are playing Rukinzo at the Primus League of Burundi on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

El Entag El HarbyEl Gounah15:30

El Entag El Harby - El Gounah

El Entag El Harby are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on September 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonEl Ittihad Al Sakandary18:00

Al Mokawloon - El Ittihad Al Sakandary

Al Mokawloon are playing El Ittihad Al Sakandary at the Premier League of Egypt on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Raja Beni MellalIttihad Tanger16:00

Raja Beni Mellal - Ittihad Tanger

Raja Beni Mellal are playing Ittihad Tanger at the Botola Pro of Morocco on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

CR Khemis ZemamraWAC Casablanca18:15

CR Khemis Zemamra - WAC Casablanca

CR Khemis Zemamra are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on September 20. The match will kick off 18:15 UTC.

RCA CasablancaDHJ El Jadida20:30

RCA Casablanca - DHJ El Jadida

RCA Casablanca are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on September 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Mbeya CityAzam11:00

Mbeya City - Azam

Mbeya City are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Coastal UnionDodoma Jiji13:00

Coastal Union - Dodoma Jiji

Coastal Union are playing Dodoma Jiji at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SimbaBiashara Mara United16:00

Simba - Biashara Mara United

Simba are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

LimonJicaral21:00

Limon - Jicaral

Limon are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

San CarlosCS Cartagines00:00

San Carlos - CS Cartagines

San Carlos are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on September 21. The match will kick off 00:00 UTC.

AchuapaMunicipal17:00

Achuapa - Municipal

Achuapa are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

XelajuMalacateco19:00

Xelaju - Malacateco

Xelaju are playing Malacateco at the Apertura of Guatemala on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

FC SacachispasGuastatoya21:00

FC Sacachispas - Guastatoya

FC Sacachispas are playing Guastatoya at the Apertura of Guatemala on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

TapatioAlebrijes Oaxaca02:00

Tapatio - Alebrijes Oaxaca

Tapatio are playing Alebrijes Oaxaca at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 21. The match will kick off 02:00 UTC.

Pumas WGuadalajara W14:30

Pumas W - Guadalajara W

Pumas W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Cruz Azul WNecaxa W21:00

Cruz Azul W - Necaxa W

Cruz Azul W are playing Necaxa W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

ChinandegaWalter Ferreti21:15

Chinandega - Walter Ferreti

Chinandega are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on September 20. The match will kick off 21:15 UTC.

Real MadrizJalapa FC23:00

Real Madriz - Jalapa FC

Real Madriz are playing Jalapa FC at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on September 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Chicago Red Stars WSky Blue W17:00

Chicago Red Stars W - Sky Blue W

Chicago Red Stars W are playing Sky Blue W at the NWSL - Women of Usa on September 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Portland Thorns WUtah Royals W19:00

Portland Thorns W - Utah Royals W

Portland Thorns W are playing Utah Royals W at the NWSL - Women of Usa on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Philadelphia Union-2Hartford Athletic21:00

Philadelphia Union-2 - Hartford Athletic

Philadelphia Union-2 are playing Hartford Athletic at the USL Championship of Usa on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Charleston BatteryMiami FC Blues22:00

Charleston Battery - Miami FC Blues

Charleston Battery are playing Miami FC Blues at the USL Championship of Usa on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Portland Timbers-2Reno 186801:00

Portland Timbers-2 - Reno 1868

Portland Timbers-2 are playing Reno 1868 at the USL Championship of Usa on September 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Sacramento RepublicTacoma Defiance02:30

Sacramento Republic - Tacoma Defiance

Sacramento Republic are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on September 21. The match will kick off 02:30 UTC.

BoaItuano19:00

Boa - Ituano

Boa are playing Ituano at the Serie C of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BrusqueTombense19:00

Brusque - Tombense

Brusque are playing Tombense at the Serie C of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Ypiranga ErechimCriciuma19:00

Ypiranga Erechim - Criciuma

Ypiranga Erechim are playing Criciuma at the Serie C of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

RemoBotafogo PB21:00

Remo - Botafogo PB

Remo are playing Botafogo PB at the Serie C of Brasil on September 20. The match will kick off 21:00 UTC.

FerroviarioPaysandu23:00

Ferroviario - Paysandu

Ferroviario are playing Paysandu at the Serie C of Brasil on September 20. The match will kick off 23:00 UTC.

BareMoto Club MA16:00

Bare - Moto Club MA

Bare are playing Moto Club MA at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

CascavelCabofriense16:00

Cascavel - Cabofriense

Cascavel are playing Cabofriense at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

RB BragantinoVilhenense16:00

RB Bragantino - Vilhenense

RB Bragantino are playing Vilhenense at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

SinopRiver16:00

Sinop - River

Sinop are playing River at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

BrasilienseCaldense18:00

Brasiliense - Caldense

Brasiliense are playing Caldense at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Potiguar MossoroFrei Paulistano18:30

Potiguar Mossoro - Frei Paulistano

Potiguar Mossoro are playing Frei Paulistano at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

AltosSao Raimundo RR18:45

Altos - Sao Raimundo RR

Altos are playing Sao Raimundo RR at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 18:45 UTC.

AfogadosFloresta19:00

Afogados - Floresta

Afogados are playing Floresta at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico CajazeirenseGlobo19:00

Atletico Cajazeirense - Globo

Atletico Cajazeirense are playing Globo at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico TubaraoSao Luiz19:00

Atletico Tubarao - Sao Luiz

Atletico Tubarao are playing Sao Luiz at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Guarany de SobralSalgueiro19:00

Guarany de Sobral - Salgueiro

Guarany de Sobral are playing Salgueiro at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

ItabaianaABC Natal19:00

Itabaiana - ABC Natal

Itabaiana are playing ABC Natal at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Ji-ParanaAtletico Acreano19:00

Ji-Parana - Atletico Acreano

Ji-Parana are playing Atletico Acreano at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Villa Nova MGPalmas19:00

Villa Nova MG - Palmas

Villa Nova MG are playing Palmas at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria da ConquistaCoruripe AL19:00

Vitoria da Conquista - Coruripe AL

Vitoria da Conquista are playing Coruripe AL at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Galvez ECFast Clube22:00

Galvez EC - Fast Clube

Galvez EC are playing Fast Clube at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

MirassolBangu22:00

Mirassol - Bangu

Mirassol are playing Bangu at the Serie D of Brasil on September 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Vitoria WFlamengo W18:30

Vitoria W - Flamengo W

Vitoria W are playing Flamengo W at the Brasileiro - Women of Brasil on September 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Deportes ValdiviaCobreloa14:00

Deportes Valdivia - Cobreloa

Deportes Valdivia are playing Cobreloa at the Primera B of Chile on September 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Deportes Santa CruzDeportes Temuco16:30

Deportes Santa Cruz - Deportes Temuco

Deportes Santa Cruz are playing Deportes Temuco at the Primera B of Chile on September 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Fortaleza JSLlaneros19:00

Fortaleza JS - Llaneros

Fortaleza JS are playing Llaneros at the Primera B, Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Boca Juniors CaliTigres Expreso Rojo20:30

Boca Juniors Cali - Tigres Expreso Rojo

Boca Juniors Cali are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Gran ValenciaTrujillanosPostponedPst

Gran Valencia - Trujillanos

Gran Valencia are playing Trujillanos at the Primera of Venezuela on September 20.

LALADeportivo LaraPostponedPst

LALA - Deportivo Lara

LALA are playing Deportivo Lara at the Primera of Venezuela on September 20.

MinerosZuliaPostponedPst

Mineros - Zulia

Mineros are playing Zulia at the Primera of Venezuela on September 20.

Monagas SCCaracasPostponedPst

Monagas SC - Caracas

Monagas SC are playing Caracas at the Primera of Venezuela on September 20.

Portuguesa FCZamora FCPostponedPst

Portuguesa FC - Zamora FC

Portuguesa FC are playing Zamora FC at the Primera of Venezuela on September 20.

YaracuyanosAraguaPostponedPst

Yaracuyanos - Aragua

Yaracuyanos are playing Aragua at the Primera of Venezuela on September 20.

St George Willawong1 - 0Taringa RoversHalf TimeHT

St George Willawong - Taringa Rovers

St George Willawong are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on September 20. The match kicked off 07:00 UTC. It's half time and St George Willawong are winning 1-0.

Ipswich Knights2 - 3SWQ ThunderFull TimeFT

Ipswich Knights - SWQ Thunder

Ipswich Knights played SWQ Thunder at the Queensland Premier League of Australia on September 20. The match kicked off 05:00 UTC. SWQ Thunder won 2-3.

Sunshine Coast2 - 1Holland Park HawksFull TimeFT

Sunshine Coast - Holland Park Hawks

Sunshine Coast played Holland Park Hawks at the Queensland Premier League of Australia on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Sunshine Coast won 2-1.

Sunshine Coast Wanderers1 - 2Moreton Bay UnitedFull TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay United

Sunshine Coast Wanderers played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on September 20. The match kicked off 06:00 UTC. Moreton Bay United won 1-2.

Capalaba2 - 0Brisbane Roar U-2145'

Capalaba - Brisbane Roar U-21

Capalaba are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on September 20. The match kicked off 07:15 UTC. It's the first half and Capalaba are winning 2-0.

Wolves FC1 - 0Sydney OlympicFull TimeFT

Wolves FC - Sydney Olympic

Wolves FC played Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on September 20. The match kicked off 04:30 UTC. Wolves FC won 1-0.

Sydney United2 - 1Marconi StallionsFull TimeFT

Sydney United - Marconi Stallions

Sydney United played Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on September 20. The match kicked off 05:00 UTC. Sydney United won 2-1.

Sydney-2Rockdale City Suns08:30

Sydney-2 - Rockdale City Suns

Sydney-2 are playing Rockdale City Suns at the NPL New South Wales of Australia on September 20. The match will kick off 08:30 UTC.

Western SydneyNorth Shore Mariners16:00

Western Sydney - North Shore Mariners

Western Sydney are playing North Shore Mariners at the NPL New South Wales of Australia on September 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Adamstown Rosebuds0 - 6MaitlandFull TimeFT

Adamstown Rosebuds - Maitland

Adamstown Rosebuds played Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on September 20. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 0-6.

Hamilton Olympic1 - 3Edgeworth EaglesFull TimeFT

Hamilton Olympic - Edgeworth Eagles

Hamilton Olympic played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on September 20. The match kicked off 04:30 UTC. Edgeworth Eagles won 1-3.

Canberra Olympic0 - 5Monaro PanthersFull TimeFT

Canberra Olympic - Monaro Panthers

Canberra Olympic played Monaro Panthers at the NPL Capital Territory, Relegation group of Australia on September 20. The match kicked off 03:30 UTC. Monaro Panthers won 0-5.

Tuggeranong United0 - 3Woden WestonFull TimeFT

Tuggeranong United - Woden Weston

Tuggeranong United played Woden Weston at the NPL Capital Territory, Relegation group of Australia on September 20. The match kicked off 05:45 UTC. Woden Weston won 0-3.