Upcoming Fixtures
Wolkite Ketema - Welayta Dicha

Wolkite Ketema - Welayta Dicha

Wolkite Ketema are playing Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on March 10. The match will kick off 07:00 UTC.

Latest Results
Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha - Adama Kenema

Welayta Dicha played Adama Kenema at the Premier League of Ethiopia on March 7. The match kicked off 07:00 UTC. Welayta Dicha won 1-0.

Hadiya Hosaena - Welayta Dicha

Hadiya Hosaena - Welayta Dicha

Hadiya Hosaena played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on March 1. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 0-2.

Welayta Dicha - Bahardar

Welayta Dicha - Bahardar

Welayta Dicha played Bahardar at the Premier League of Ethiopia on February 19. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jimma Aba Jifar - Welayta Dicha

Jimma Aba Jifar - Welayta Dicha

Jimma Aba Jifar played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on January 31. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 1-3.

Welayta Dicha - Etheopia Bunna

Welayta Dicha - Etheopia Bunna

Welayta Dicha played Etheopia Bunna at the Premier League of Ethiopia on January 24. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 2-1.

Kedus Giorgis - Welayta Dicha

Kedus Giorgis - Welayta Dicha

Kedus Giorgis played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on January 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kedus Giorgis won 1-0.

Welayta Dicha - Sebeta Kenema

Welayta Dicha - Sebeta Kenema

Welayta Dicha played Sebeta Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Awassa Kenema - Welayta Dicha

Awassa Kenema - Welayta Dicha

Awassa Kenema played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on January 6. The match kicked off 07:00 UTC. Awassa Kenema won 4-1.

Welayta Dicha - Dire Dawa Kenema

Welayta Dicha - Dire Dawa Kenema

Welayta Dicha played Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 2. The match kicked off 07:00 UTC. Dire Dawa Kenema won 1-2.

Fasil Ketema - Welayta Dicha

Fasil Ketema - Welayta Dicha

Fasil Ketema played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on December 29. The match kicked off 12:00 UTC. Fasil Ketema won 3-2.

Welayta Dicha - Wolkite Ketema

Welayta Dicha - Wolkite Ketema

Welayta Dicha played Wolkite Ketema at the Premier League of Ethiopia on December 24. The match kicked off 12:00 UTC. Wolkite Ketema won 1-2.

Adama Kenema - Welayta Dicha

Adama Kenema - Welayta Dicha

Adama Kenema played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on December 20. The match kicked off 07:00 UTC. Welayta Dicha won 0-2.

Welayta Dicha - Hadiya Hosaena

Welayta Dicha - Hadiya Hosaena

Welayta Dicha played Hadiya Hosaena at the Premier League of Ethiopia on December 14. The match kicked off 07:00 UTC. Hadiya Hosaena won 1-2.

Welayta Dicha - Welwalo Adigrat

Welayta Dicha - Welwalo Adigrat

Welayta Dicha played Welwalo Adigrat at the Premier League of Ethiopia on March 13. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sidama Bunna - Welayta Dicha

Sidama Bunna - Welayta Dicha

Sidama Bunna played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. Sidama Bunna won 5-3.

Etheopia Bunna - Welayta Dicha

Etheopia Bunna - Welayta Dicha

Etheopia Bunna played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match kicked off 12:00 UTC. Etheopia Bunna won 3-1.

Welayta Dicha - Bahardar

Welayta Dicha - Bahardar

Welayta Dicha played Bahardar at the Premier League of Ethiopia on February 16. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 1-0.

Hadiya Hosaena - Welayta Dicha

Hadiya Hosaena - Welayta Dicha

Hadiya Hosaena played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on February 11. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 0-1.

Welayta Dicha - Dire Dawa Kenema

Welayta Dicha - Dire Dawa Kenema

Welayta Dicha played Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on February 2. The match kicked off 12:00 UTC. Welayta Dicha won 3-0.

Awassa Kenema - Welayta Dicha

Awassa Kenema - Welayta Dicha

Awassa Kenema played Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on January 29. The match kicked off 12:00 UTC. Awassa Kenema won 2-1.

Welayta Dicha is a football club from Etheopia competing in the Premier League of Ethiopia. ScoreBat covers all matches of Welayta Dicha in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Welayta Dicha roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Welayta Dicha for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Welayta Dicha goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Welayta Dicha livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Welayta Dicha, who will be playing Wolkite Ketema on Wednesday in the Premier League of Ethiopia. You can watch Wolkite Ketema vs Welayta Dicha live stream on ScoreBat. The match will kick off 07:00 UTC..

Matchday Live
Chelsea - Everton

Chelsea - Everton

Chelsea are playing Everton at the Premier League of England on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

West Ham United - Leeds

West Ham United - Leeds

West Ham United are playing Leeds at the Premier League of England on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Real Betis - Alaves

Real Betis - Alaves

Real Betis are playing Alaves at the La Liga of Spain on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Inter Milan - Atalanta

Inter Milan - Atalanta

Inter Milan are playing Atalanta at the Serie A of Italy on March 8. The match will kick off 19:45 UTC.

Belenenses - Benfica

Belenenses - Benfica

Belenenses are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 20:15 UTC.

Arsenal T - Lokomotiv

Arsenal T - Lokomotiv

Arsenal T are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on March 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Rubin - Zenit

Rubin - Zenit

Rubin are playing Zenit at the Premier League of Russia on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Noah - Lori

Noah - Lori

Noah are playing Lori at the Premier League of Armenia on March 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Gent - Oostende

Gent - Oostende

Gent are playing Oostende at the First Division A of Belgium on March 8. The match will kick off 19:45 UTC.

Tsarsko selo - Slavia Sofia

Tsarsko selo - Slavia Sofia

Tsarsko selo are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on March 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol are playing AEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Ethnikos Achnas - Doxa

Ethnikos Achnas - Doxa

Ethnikos Achnas are playing Doxa at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Dukla Praha - Usti nad Labem

Dukla Praha - Usti nad Labem

Dukla Praha are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AaB Aalborg - Sonderjylland

AaB Aalborg - Sonderjylland

AaB Aalborg are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Nice - Monaco

Nice - Monaco

Nice are playing Monaco at the National cup of France on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Hamburg - Holstein Kiel

Hamburg - Holstein Kiel

Hamburg are playing Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on March 8. The match will kick off 19:30 UTC.

Ingolstadt - Turkgucu-Ataspor

Ingolstadt - Turkgucu-Ataspor

Ingolstadt are playing Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

AEK - Apollon

AEK - Apollon

AEK are playing Apollon at the Super League 1 of Greece on March 8. The match will kick off 17:30 UTC.

Chievo - Vicenza

Chievo - Vicenza

Chievo are playing Vicenza at the Serie B of Italy on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax-2 - Den Bosch

Ajax-2 - Den Bosch

Ajax-2 are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on March 8. The match will kick off 17:45 UTC.

AZ-2 - NAC

AZ-2 - NAC

AZ-2 are playing NAC at the Eerste Divisie of Netherlands on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Warta Poznan - Wisla Plock

Warta Poznan - Wisla Plock

Warta Poznan are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Cova Piedade - Academico Viseu

Cova Piedade - Academico Viseu

Cova Piedade are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2 - Casa Pia

Porto-2 - Casa Pia

Porto-2 are playing Casa Pia at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Benfica-2 - Arouca

Benfica-2 - Arouca

Benfica-2 are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Vilafranquense - Sp. Covilha

Vilafranquense - Sp. Covilha

Vilafranquense are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Varzim - Leixoes

Varzim - Leixoes

Varzim are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Arges - CSMS Iasi

Arges - CSMS Iasi

Arges are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on March 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Voluntari - Dinamo B

Voluntari - Dinamo B

Voluntari are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Backa Palanka - Mladost Lucani

Backa Palanka - Mladost Lucani

Backa Palanka are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Zlatibor Cajetina - Napredak

Zlatibor Cajetina - Napredak

Zlatibor Cajetina are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 17:05 UTC.

AD Alcorcon - Mirandes

AD Alcorcon - Mirandes

AD Alcorcon are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Lugo - Fuenlabrada

Lugo - Fuenlabrada

Lugo are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Antalyaspor - Kasimpasa

Antalyaspor - Kasimpasa

Antalyaspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Goztepe - Erzurum BB

Goztepe - Erzurum BB

Goztepe are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Konyaspor - Fenerbahce

Konyaspor - Fenerbahce

Konyaspor are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Adanaspor - Balikesirspor

Adanaspor - Balikesirspor

Adanaspor are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Dnipro - Oleksandria

Dnipro - Oleksandria

Dnipro are playing Oleksandria at the Premier League of Ukraine on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Rukh Vynnyky - Desna

Rukh Vynnyky - Desna

Rukh Vynnyky are playing Desna at the Premier League of Ukraine on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Al Khor SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Khor SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Khor SC are playing Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on March 8. The match will kick off 16:15 UTC.

Pachuca - Tijuana

Pachuca - Tijuana

Pachuca are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on March 9. The match will kick off 03:00 UTC.

Racing - Rosario Central

Racing - Rosario Central

Racing are playing Rosario Central at the Superliga of Argentina on March 8. The match will kick off 22:15 UTC.

River Plate - Argentinos Juniors

River Plate - Argentinos Juniors

River Plate are playing Argentinos Juniors at the Superliga of Argentina on March 9. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Santa Fe - Pasto

Independiente Santa Fe - Pasto

Independiente Santa Fe are playing Pasto at the Apertura of Colombia on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Tecnico Universitario - Nueve de Octubre

Tecnico Universitario - Nueve de Octubre

Tecnico Universitario are playing Nueve de Octubre at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Rentistas - Atletico Progreso

Rentistas - Atletico Progreso

Rentistas are playing Atletico Progreso at the Clausura of Uruguay on March 8. The match will kick off 19:30 UTC.

Dep. Maldonado - Fenix

Dep. Maldonado - Fenix

Dep. Maldonado are playing Fenix at the Clausura of Uruguay on March 8. The match will kick off 21:45 UTC.

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Central Coast Mariners are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on March 8.

Central Coast Mariners - Macarthur

Central Coast Mariners - Macarthur

Central Coast Mariners are playing Macarthur at the A-League of Australia on March 8. The match will kick off 08:05 UTC.

Laci - Apolonia

Laci - Apolonia

Laci are playing Apolonia at the Kategoria Superiore of Albania on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabah FK - Sumgayit

Sabah FK - Sumgayit

Sabah FK are playing Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Neftci Baku - Kesla

Neftci Baku - Kesla

Neftci Baku are playing Kesla at the Premier League of Azerbaijan on March 8. The match will kick off 14:15 UTC.

Kesla - Neftci Baku

Kesla - Neftci Baku

Kesla are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on March 8.

Neftci Baku-2 - Turan Tovuz

Neftci Baku-2 - Turan Tovuz

Neftci Baku-2 are playing Turan Tovuz at the First Division of Azerbaijan on March 8.

Eupen U-21 - Oud-Heverlee U-21

Eupen U-21 - Oud-Heverlee U-21

Eupen U-21 are playing Oud-Heverlee U-21 at the Pro League reserve of Belgium on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Genk U-21 - Standard U-21

Genk U-21 - Standard U-21

Genk U-21 are playing Standard U-21 at the Pro League reserve of Belgium on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Gent U-21 - Anderlecht U-21

Gent U-21 - Anderlecht U-21

Gent U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve of Belgium on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Waasland U-21 - Mechelen U-21

Waasland U-21 - Mechelen U-21

Waasland U-21 are playing Mechelen U-21 at the Pro League reserve of Belgium on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Zulte-Waregem U-21 - Beerschot-Wilrijk U-21

Zulte-Waregem U-21 - Beerschot-Wilrijk U-21

Zulte-Waregem U-21 are playing Beerschot-Wilrijk U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21 - St. Gilloise U-21

Cercle Brugge U-21 - St. Gilloise U-21

Cercle Brugge U-21 are playing St. Gilloise U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Deinze U-21 - Kortrijk U-21

Deinze U-21 - Kortrijk U-21

Deinze U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Lierse Kempenzonen U-21 - Oostende U-21

Lierse Kempenzonen U-21 - Oostende U-21

Lierse Kempenzonen U-21 are playing Oostende U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Lommel United U-21 - Westerlo U-21

Lommel United U-21 - Westerlo U-21

Lommel United U-21 are playing Westerlo U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC Seraing U-21 - Mouscron U-21

RFC Seraing U-21 - Mouscron U-21

RFC Seraing U-21 are playing Mouscron U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

RWDM U-21 - Charleroi U-21

RWDM U-21 - Charleroi U-21

RWDM U-21 are playing Charleroi U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Antwerp U-21 - Sint-Truiden U-21

Antwerp U-21 - Sint-Truiden U-21

Antwerp U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on March 8. The match will kick off 19:30 UTC.

Olimpik Sarajevo - Sloboda

Olimpik Sarajevo - Sloboda

Olimpik Sarajevo are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Blackburn U-23 - Southampton U-23

Blackburn U-23 - Southampton U-23

Blackburn U-23 are playing Southampton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Manchester City U-23 - West Ham U-23

Manchester City U-23 - West Ham U-23

Manchester City U-23 are playing West Ham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Sunderland U-23 - Newcastle U-23

Sunderland U-23 - Newcastle U-23

Sunderland U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

West Brom U-23 - Burnley U-23

West Brom U-23 - Burnley U-23

West Brom U-23 are playing Burnley U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Bristol Academy W - Reading W

Bristol Academy W - Reading W

Bristol Academy W are playing Reading W at the Super League - Women of England on March 8. The match will kick off 20:15 UTC.

Swansea U-23 - Ipswich Town U-23

Swansea U-23 - Ipswich Town U-23

Swansea U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Sheffield Utd U-23 - Coventry U-23

Sheffield Utd U-23 - Coventry U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Hull City U-23 - Barnsley U-23

Hull City U-23 - Barnsley U-23

Hull City U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Chikhura - Gagra

Chikhura - Gagra

Chikhura are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 8. The match will kick off 09:00 UTC.

WIT Georgia - Shevardeni 1906

WIT Georgia - Shevardeni 1906

WIT Georgia are playing Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Ashdod - Hapoel Hadera

Ashdod - Hapoel Hadera

Ashdod are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Maccabi Tel Aviv are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on March 8. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Raanana - Hapoel Iksal

Hapoel Raanana - Hapoel Iksal

Hapoel Raanana are playing Hapoel Iksal at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Jerusalem FC

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Jerusalem FC

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Jerusalem FC at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Migdal Haemek - Tzeirey Taibe

Hapoel Migdal Haemek - Tzeirey Taibe

Hapoel Migdal Haemek are playing Tzeirey Taibe at the Liga Alef, North of Israel on March 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Maccabi Yavne - Agudat Sport Ashdod

Maccabi Yavne - Agudat Sport Ashdod

Maccabi Yavne are playing Agudat Sport Ashdod at the Liga Alef, South of Israel on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Mantova - Sudtirol

Mantova - Sudtirol

Mantova are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Sfintul Gheorghe - Floresti

Sfintul Gheorghe - Floresti

Sfintul Gheorghe are playing Floresti at the Divizia Nationala of Moldova on March 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Comuna Recea - Universitatea Cluj

Comuna Recea - Universitatea Cluj

Comuna Recea are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Graficar - Radnicki Pirot

Graficar - Radnicki Pirot

Graficar are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Jonkoping S. U-21 - Hacken U-21

Jonkoping S. U-21 - Hacken U-21

Jonkoping S. U-21 are playing Hacken U-21 at the U-21 League, Mellersta of Sweden on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Helsingborg U-21 - Trelleborg U-21

Helsingborg U-21 - Trelleborg U-21

Helsingborg U-21 are playing Trelleborg U-21 at the U-21 League, Sodra of Sweden on March 8.

Malmo U-21 - Mjallby U-21

Malmo U-21 - Mjallby U-21

Malmo U-21 are playing Mjallby U-21 at the U-21 League, Sodra of Sweden on March 8.

Mumbai City - Goa

Mumbai City - Goa

Mumbai City are playing Goa at the ISL, Playoffs of India on March 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Riffa - East Riffa

Al-Riffa - East Riffa

Al-Riffa are playing East Riffa at the Premier League of Bahrain on March 8. The match will kick off 13:55 UTC.

Al Najma Manama - Manama

Al Najma Manama - Manama

Al Najma Manama are playing Manama at the Premier League of Bahrain on March 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Chooka Talesh - Arman Gohar

Chooka Talesh - Arman Gohar

Chooka Talesh are playing Arman Gohar at the Azadegan league of Iran on March 8. The match will kick off 11:15 UTC.

Fajr Sepasi - Oxin Alborz

Fajr Sepasi - Oxin Alborz

Fajr Sepasi are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on March 8. The match will kick off 11:15 UTC.

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on March 8. The match will kick off 15:20 UTC.

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia are playing Al Kuwait at the Premier League, Championship round of Kuwait on March 8. The match will kick off 15:20 UTC.

Markez Balata - Shabab Al Dhahiriya

Markez Balata - Shabab Al Dhahiriya

Markez Balata are playing Shabab Al Dhahiriya at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Shabab Alsamu - Thaqafi Tulkarem

Shabab Alsamu - Thaqafi Tulkarem

Shabab Alsamu are playing Thaqafi Tulkarem at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Shabab Al Khaleel - Al-Birah Institution

Shabab Al Khaleel - Al-Birah Institution

Shabab Al Khaleel are playing Al-Birah Institution at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Petrojet Cairo - FC Coca Cola

Petrojet Cairo - FC Coca Cola

Petrojet Cairo are playing FC Coca Cola at the National Cup of Egypt on March 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Gamtel - Elite United

Gamtel - Elite United

Gamtel are playing Elite United at the GFA League of Gambia on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Warri Wolves - Akwa United

Warri Wolves - Akwa United

Warri Wolves are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Alamal Atbara - Al-Khartoum

Alamal Atbara - Al-Khartoum

Alamal Atbara are playing Al-Khartoum at the Premier League of Sudan on March 8. The match will kick off 13:45 UTC.

Tuti - Al Hilal Port Sudan

Tuti - Al Hilal Port Sudan

Tuti are playing Al Hilal Port Sudan at the Premier League of Sudan on March 8. The match will kick off 16:45 UTC.

Mbeya City - Dodoma Jiji

Mbeya City - Dodoma Jiji

Mbeya City are playing Dodoma Jiji at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Ihefu - Biashara Mara United

Ihefu - Biashara Mara United

Ihefu are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Medenine - Djerba

Medenine - Djerba

Medenine are playing Djerba at the Ligue 2 of Tunisie on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Santos Dg - CS Cartagines

Santos Dg - CS Cartagines

Santos Dg are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Toluca W - Juarez W

Toluca W - Juarez W

Toluca W are playing Juarez W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 8. The match will kick off 21:45 UTC.

Monterrey W - Santos Laguna W

Monterrey W - Santos Laguna W

Monterrey W are playing Santos Laguna W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Leon W - Mazatlan W

Leon W - Mazatlan W

Leon W are playing Mazatlan W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Tijuana W - Guadalajara W

Tijuana W - Guadalajara W

Tijuana W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Argentino Merlo - Claypole

Argentino Merlo - Claypole

Argentino Merlo are playing Claypole at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 8. The match will kick off 20:10 UTC.

Berazategui - General Lamadrid

Berazategui - General Lamadrid

Berazategui are playing General Lamadrid at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 8. The match will kick off 20:10 UTC.

Ferroviaria - Botafogo SP

Ferroviaria - Botafogo SP

Ferroviaria are playing Botafogo SP at the Paulista A1 of Brasil on March 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Santo Andre - Sao Caetano

Santo Andre - Sao Caetano

Santo Andre are playing Sao Caetano at the Paulista A1 of Brasil on March 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Internacional - Sao Luiz

Internacional - Sao Luiz

Internacional are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Pelotas - Ypiranga Erechim

Pelotas - Ypiranga Erechim

Pelotas are playing Ypiranga Erechim at the Gaucho 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Caxias - Aimore

Caxias - Aimore

Caxias are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Novo Hamburgo - Juventude

Novo Hamburgo - Juventude

Novo Hamburgo are playing Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Academica Vitoria - Vera Cruz

Academica Vitoria - Vera Cruz

Academica Vitoria are playing Vera Cruz at the Pernambucano 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Santa Cruz Natal - Forca e Luz

Santa Cruz Natal - Forca e Luz

Santa Cruz Natal are playing Forca e Luz at the Potiguar of Brasil on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Jose MA - IAPE

Sao Jose MA - IAPE

Sao Jose MA are playing IAPE at the Maranhense of Brasil on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Pocone - Gremio Sorriso

Pocone - Gremio Sorriso

Pocone are playing Gremio Sorriso at the Matogrossense of Brasil on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Union Magdalena - Leones

Union Magdalena - Leones

Union Magdalena are playing Leones at the Primera B, Apertura of Colombia on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Perth Glory W - Newcastle Jets W

Perth Glory W - Newcastle Jets W

Perth Glory W are playing Newcastle Jets W at the W-League - Women of Australia on March 8. The match will kick off 10:35 UTC.