Upcoming Fixtures
Slask U-18Gornik Zabrze U-18Saturday 11:00

Slask U-18 - Gornik Zabrze U-18

Slask U-18 are playing Gornik Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Slask U-181 - 1Gwarek Zabrze U-183 days ago Full TimeFT

Slask U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Slask U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on November 29. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slask U-180 - 0Cracovia U-1817 days ago Full TimeFT

Slask U-18 - Cracovia U-18

Slask U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on November 15. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slask U-182 - 1Lechia Gdansk U-1825 days ago Full TimeFT

Slask U-18 - Lechia Gdansk U-18

Slask U-18 played Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on November 7. The match kicked off 11:00 UTC. Slask U-18 won 2-1.

SMS Lodz U-182 - 4Slask U-18a month ago Full TimeFT

SMS Lodz U-18 - Slask U-18

SMS Lodz U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 28. The match kicked off 12:15 UTC. Slask U-18 won 2-4.

Slask U-180 - 5Pogon Szczecin U-18a month ago Full TimeFT

Slask U-18 - Pogon Szczecin U-18

Slask U-18 played Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on October 24. The match kicked off 10:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 0-5.

Slask U-185 - 1Legia U-18a month ago Full TimeFT

Slask U-18 - Legia U-18

Slask U-18 played Legia U-18 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 5-1.

Escola Varsovia U-181 - 2Slask U-18a month ago Full TimeFT

Escola Varsovia U-18 - Slask U-18

Escola Varsovia U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 17. The match kicked off 16:00 UTC. Slask U-18 won 1-2.

Hutnik Krakow U-181 - 3Slask U-182 months ago Full TimeFT

Hutnik Krakow U-18 - Slask U-18

Hutnik Krakow U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 3. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 1-3.

Slask U-182 - 3Wisla Krakow U-182 months ago Full TimeFT

Slask U-18 - Wisla Krakow U-18

Slask U-18 played Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on September 26. The match kicked off 10:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 2-3.

Zaglebie L U-183 - 0Slask U-182 months ago Full TimeFT

Zaglebie L U-18 - Slask U-18

Zaglebie L U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on September 20. The match kicked off 10:15 UTC. Zaglebie L U-18 won 3-0.

Slask U-182 - 1Korona U-183 months ago Full TimeFT

Slask U-18 - Korona U-18

Slask U-18 played Korona U-18 at the Central Youth League of Poland on September 12. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 2-1.

Lech U-180 - 1Slask U-183 months ago Full TimeFT

Lech U-18 - Slask U-18

Lech U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on September 6. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 0-1.

Slask U-183 - 0Arka Gdynia U-183 months ago Full TimeFT

Slask U-18 - Arka Gdynia U-18

Slask U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 29. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 3-0.

Gornik Zabrze U-180 - 1Slask U-183 months ago Full TimeFT

Gornik Zabrze U-18 - Slask U-18

Gornik Zabrze U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on August 23. The match kicked off 10:15 UTC. Slask U-18 won 0-1.

Gwarek Zabrze U-180 - 6Slask U-184 months ago Full TimeFT

Gwarek Zabrze U-18 - Slask U-18

Gwarek Zabrze U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on August 16. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 0-6.

Lechia Gdansk U-184 - 1Slask U-189 months ago Full TimeFT

Lechia Gdansk U-18 - Slask U-18

Lechia Gdansk U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on March 7. The match kicked off 11:00 UTC. Lechia Gdansk U-18 won 4-1.

Slask U-183 - 1Wisla Krakow U-18a year ago Full TimeFT

Slask U-18 - Wisla Krakow U-18

Slask U-18 played Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on November 23. The match kicked off 11:00 UTC. Slask U-18 won 3-1.

Slask U-182 - 2Gwarek Zabrze U-18a year ago Full TimeFT

Slask U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Slask U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lech U-182 - 1Slask U-18a year ago Full TimeFT

Lech U-18 - Slask U-18

Lech U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on November 9. The match kicked off 11:00 UTC. Lech U-18 won 2-1.

Pogon Szczecin U-181 - 3Slask U-18a year ago Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - Slask U-18

Pogon Szczecin U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Slask U-18 won 1-3.

Slask U-18 is a football club from Poland competing in the Central Youth League of Poland. ScoreBat covers all matches of Slask U-18 in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Slask U-18 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Slask U-18 for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Slask U-18 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Slask U-18 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Slask U-18, who will be playing Gornik Zabrze U-18 on Saturday in the Central Youth League of Poland. You can watch Slask U-18 vs Gornik Zabrze U-18 live stream on ScoreBat. The match will kick off 11:00 UTC..

Matchday Live
FK KrasnodarRennes17:55

FK Krasnodar - Rennes

FK Krasnodar are playing Rennes at the Group stage, Group E of Champions League on December 2. The match will kick off 17:55 UTC.

SevillaChelsea20:00

Sevilla - Chelsea

Sevilla are playing Chelsea at the Group stage, Group E of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia DortmundLazio20:00

Borussia Dortmund - Lazio

Borussia Dortmund are playing Lazio at the Group stage, Group F of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

Club BruggeZenit20:00

Club Brugge - Zenit

Club Brugge are playing Zenit at the Group stage, Group F of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

FerencvarosBarcelona20:00

Ferencvaros - Barcelona

Ferencvaros are playing Barcelona at the Group stage, Group G of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

JuventusDynamo K.20:00

Juventus - Dynamo K.

Juventus are playing Dynamo K. at the Group stage, Group G of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

Istanbul BasaksehirRB Leipzig17:55

Istanbul Basaksehir - RB Leipzig

Istanbul Basaksehir are playing RB Leipzig at the Group stage, Group H of Champions League on December 2. The match will kick off 17:55 UTC.

Manchester UnitedPSG20:00

Manchester United - PSG

Manchester United are playing PSG at the Group stage, Group H of Champions League on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

MiddlesbroughSwansea City19:00

Middlesbrough - Swansea City

Middlesbrough are playing Swansea City at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

BlackburnMillwall19:45

Blackburn - Millwall

Blackburn are playing Millwall at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

LutonNorwich City19:45

Luton - Norwich City

Luton are playing Norwich City at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Nottingham ForestWatford19:45

Nottingham Forest - Watford

Nottingham Forest are playing Watford at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield WednesdayReading19:45

Sheffield Wednesday - Reading

Sheffield Wednesday are playing Reading at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Wycombe WanderersStoke City19:45

Wycombe Wanderers - Stoke City

Wycombe Wanderers are playing Stoke City at the Championship of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Ararat-ArmeniaArarat10:30

Ararat-Armenia - Ararat

Ararat-Armenia are playing Ararat at the Premier League of Armenia on December 2. The match will kick off 10:30 UTC.

PyunikLori13:30

Pyunik - Lori

Pyunik are playing Lori at the Premier League of Armenia on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

Dukla PrahaHradec Kralove12:00

Dukla Praha - Hradec Kralove

Dukla Praha are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

BlanskoUsti nad Labem12:30

Blansko - Usti nad Labem

Blansko are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

JihlavaTaborsko12:30

Jihlava - Taborsko

Jihlava are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

LisenProstejov12:30

Lisen - Prostejov

Lisen are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

TrinecChrudim12:30

Trinec - Chrudim

Trinec are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

VarnsdorfSlavoj Vysehrad12:30

Varnsdorf - Slavoj Vysehrad

Varnsdorf are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

VlasimZizkov12:30

Vlasim - Zizkov

Vlasim are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on December 2. The match will kick off 12:30 UTC.

CarlisleSalford City19:00

Carlisle - Salford City

Carlisle are playing Salford City at the League Two of England on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

WalsallStevenage19:00

Walsall - Stevenage

Walsall are playing Stevenage at the League Two of England on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

Cambridge UnitedMansfield Town19:45

Cambridge United - Mansfield Town

Cambridge United are playing Mansfield Town at the League Two of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

MeraniTelavi10:00

Merani - Telavi

Merani are playing Telavi at the Erovnuli Liga of Georgia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

LarissaArisPostponedPst

Larissa - Aris

Larissa are playing Aris at the Super League 1 of Greece on December 2.

MonzaVicenzaPostponedPst

Monza - Vicenza

Monza are playing Vicenza at the Serie B of Italy on December 2.

Decic TuziFK Podgorica19:00

Decic Tuzi - FK Podgorica

Decic Tuzi are playing FK Podgorica at the 1. Division of Montenegro on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

IskraBuducnost19:00

Iskra - Buducnost

Iskra are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

JezeroOFK Petrovac19:00

Jezero - OFK Petrovac

Jezero are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

Rudar PljevljaSutjeska Niksic19:00

Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic

Rudar Pljevlja are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

ZetaOFK Titograd19:00

Zeta - OFK Titograd

Zeta are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

Academy PandevRenova Dzepciste12:00

Academy Pandev - Renova Dzepciste

Academy Pandev are playing Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

BorecStruga12:00

Borec - Struga

Borec are playing Struga at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

RabotnickiPelister12:00

Rabotnicki - Pelister

Rabotnicki are playing Pelister at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

ShkendijaMakedonija12:00

Shkendija - Makedonija

Shkendija are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

ShkupiBelasica Strumica12:00

Shkupi - Belasica Strumica

Shkupi are playing Belasica Strumica at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

SileksVardar12:00

Sileks - Vardar

Sileks are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

AalesundSandefjord17:00

Aalesund - Sandefjord

Aalesund are playing Sandefjord at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

HaugesundMjondalen17:00

Haugesund - Mjondalen

Haugesund are playing Mjondalen at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

OddStromsgodset17:00

Odd - Stromsgodset

Odd are playing Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

SarpsborgKristiansund17:00

Sarpsborg - Kristiansund

Sarpsborg are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

StartBodo-Glimt17:00

Start - Bodo-Glimt

Start are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

Viking FKSK Brann17:00

Viking FK - SK Brann

Viking FK are playing SK Brann at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

StabekValerenga19:00

Stabek - Valerenga

Stabek are playing Valerenga at the Eliteserien of Norway on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

Resovia RzeszowRadomiak Radom11:00

Resovia Rzeszow - Radomiak Radom

Resovia Rzeszow are playing Radomiak Radom at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczJastrzebie11:00

Sandecja Nowy Sacz - Jastrzebie

Sandecja Nowy Sacz are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Odra OpoleNieciecza11:30

Odra Opole - Nieciecza

Odra Opole are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecPuszcza N.15:00

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza N.

Zaglebie Sosnowiec are playing Puszcza N. at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 15:00 UTC.

BelchatowChrobry Glogow16:00

Belchatow - Chrobry Glogow

Belchatow are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

Arka GdyniaKorona19:30

Arka Gdynia - Korona

Arka Gdynia are playing Korona at the I Liga of Poland on December 2. The match will kick off 19:30 UTC.

SeredDACPostponedPst

Sered - DAC

Sered are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on December 2.

GoricaDomzale12:00

Gorica - Domzale

Gorica are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

MuraBravo14:00

Mura - Bravo

Mura are playing Bravo at the 1. SNL of Slovenia on December 2. The match will kick off 14:00 UTC.

KoperAluminij16:15

Koper - Aluminij

Koper are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on December 2. The match will kick off 16:15 UTC.

FC CartagenaEspanyol18:00

FC Cartagena - Espanyol

FC Cartagena are playing Espanyol at the Segunda Division of Spain on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

LeganesRayo Vallecano18:00

Leganes - Rayo Vallecano

Leganes are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

UD LogronesPonferradina18:00

UD Logrones - Ponferradina

UD Logrones are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

CastellonZaragoza20:00

Castellon - Zaragoza

Castellon are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on December 2. The match will kick off 20:00 UTC.

LugoLas Palmas20:30

Lugo - Las Palmas

Lugo are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on December 2. The match will kick off 20:30 UTC.

LausanneVaduzPostponedPst

Lausanne - Vaduz

Lausanne are playing Vaduz at the Super League of Switzerland on December 2.

LuzernSionPostponedPst

Luzern - Sion

Luzern are playing Sion at the Super League of Switzerland on December 2.

ServetteZurichPostponedPst

Servette - Zurich

Servette are playing Zurich at the Super League of Switzerland on December 2.

AltayGiresunsporPostponedPst

Altay - Giresunspor

Altay are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on December 2.

Cefn DruidsTNS19:45

Cefn Druids - TNS

Cefn Druids are playing TNS at the Premier League of Wales on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Albirex NiigataTochigi SC10:00

Albirex Niigata - Tochigi SC

Albirex Niigata are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

FC RyukyuZweigen Kanazawa10:00

FC Ryukyu - Zweigen Kanazawa

FC Ryukyu are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Kyoto Purple SangaV-Varen Nagasaki10:00

Kyoto Purple Sanga - V-Varen Nagasaki

Kyoto Purple Sanga are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Mito HollyhockJubilo Iwata10:00

Mito Hollyhock - Jubilo Iwata

Mito Hollyhock are playing Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Montedio YamagataMachida Zelvia10:00

Montedio Yamagata - Machida Zelvia

Montedio Yamagata are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Omiya ArdijaEhime FC10:00

Omiya Ardija - Ehime FC

Omiya Ardija are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Renofa YamaguchiVentforet Kofu10:00

Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu

Renofa Yamaguchi are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Thespa KusatsuMatsumoto Yamaga FC10:00

Thespa Kusatsu - Matsumoto Yamaga FC

Thespa Kusatsu are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisGiravanz Kitakyushu10:00

Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu

Tokushima Vortis are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokyo VerdyJEF United Ichihara10:00

Tokyo Verdy - JEF United Ichihara

Tokyo Verdy are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Fagiano OkayamaAvispa Fukuoka10:30

Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka

Fagiano Okayama are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on December 2. The match will kick off 10:30 UTC.

AlbirexTanjong Pagar Utd Fc11:45

Albirex - Tanjong Pagar Utd Fc

Albirex are playing Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on December 2. The match will kick off 11:45 UTC.

Home UnitedTampines11:45

Home United - Tampines

Home United are playing Tampines at the Premier League of Singapore on December 2. The match will kick off 11:45 UTC.

Hougang UnitedBalestier Khalsa11:45

Hougang United - Balestier Khalsa

Hougang United are playing Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on December 2. The match will kick off 11:45 UTC.

Young LionsGeylang11:45

Young Lions - Geylang

Young Lions are playing Geylang at the Premier League of Singapore on December 2. The match will kick off 11:45 UTC.

Brunei DPMMYoung LionsPostponedPst

Brunei DPMM - Young Lions

Brunei DPMM are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on December 2.

The StrongestBlooming Santa Cruz23:00

The Strongest - Blooming Santa Cruz

The Strongest are playing Blooming Santa Cruz at the Apertura of Bolivia on December 2. The match will kick off 23:00 UTC.

FortalezaCorinthians00:30

Fortaleza - Corinthians

Fortaleza are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on December 3. The match will kick off 00:30 UTC.

Botafogo SPJuventude22:00

Botafogo SP - Juventude

Botafogo SP are playing Juventude at the Serie B of Brasil on December 2. The match will kick off 22:00 UTC.

America MGCruzeiro00:30

America MG - Cruzeiro

America MG are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on December 3. The match will kick off 00:30 UTC.

AntofagastaPalestino13:30

Antofagasta - Palestino

Antofagasta are playing Palestino at the Primera Division of Chile on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

Nacional M.Independiente Del Valle22:15

Nacional M. - Independiente Del Valle

Nacional M. are playing Independiente Del Valle at the 1/8 final of Copa Libertadores on December 2. The match will kick off 22:15 UTC.

PalmeirasDelfin22:15

Palmeiras - Delfin

Palmeiras are playing Delfin at the 1/8 final of Copa Libertadores on December 2. The match will kick off 22:15 UTC.

Boca JuniorsInternacional00:30

Boca Juniors - Internacional

Boca Juniors are playing Internacional at the 1/8 final of Copa Libertadores on December 3. The match will kick off 00:30 UTC.

WilstermannLibertad00:30

Wilstermann - Libertad

Wilstermann are playing Libertad at the 1/8 final of Copa Libertadores on December 3. The match will kick off 00:30 UTC.

Shirak-2Sevan10:00

Shirak-2 - Sevan

Shirak-2 are playing Sevan at the First division of Armenia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

KapazQarabag-209:00

Kapaz - Qarabag-2

Kapaz are playing Qarabag-2 at the First Division of Azerbaijan on December 2. The match will kick off 09:00 UTC.

Kesla-2MOIK10:00

Kesla-2 - MOIK

Kesla-2 are playing MOIK at the First Division of Azerbaijan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Sumgayit-2Zaqatala10:00

Sumgayit-2 - Zaqatala

Sumgayit-2 are playing Zaqatala at the First Division of Azerbaijan on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Qaradag LokbatanSabah-223:00

Qaradag Lokbatan - Sabah-2

Qaradag Lokbatan are playing Sabah-2 at the First Division of Azerbaijan on December 2. The match will kick off 23:00 UTC.

Turan TovuzNeftci Baku-223:00

Turan Tovuz - Neftci Baku-2

Turan Tovuz are playing Neftci Baku-2 at the First Division of Azerbaijan on December 2. The match will kick off 23:00 UTC.

WarnantVerlainePostponedPst

Warnant - Verlaine

Warnant are playing Verlaine at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 2.

Krupa na VrbasuBorac BL12:00

Krupa na Vrbasu - Borac BL

Krupa na Vrbasu are playing Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

Olimpik SarajevoMladost Doboj12:00

Olimpik Sarajevo - Mladost Doboj

Olimpik Sarajevo are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

ZrinjskiZeljeznicar14:00

Zrinjski - Zeljeznicar

Zrinjski are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 2. The match will kick off 14:00 UTC.

SarajevoRadnik16:00

Sarajevo - Radnik

Sarajevo are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

Bijelo BrdoDugopoljePostponedPst

Bijelo Brdo - Dugopolje

Bijelo Brdo are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on December 2.

JunakSesvetePostponedPst

Junak - Sesvete

Junak are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on December 2.

Asil LyssiAkritasPostponedPst

Asil Lyssi - Akritas

Asil Lyssi are playing Akritas at the 2. Division of Cyprus on December 2.

JammerbugtHolstebro16:30

Jammerbugt - Holstebro

Jammerbugt are playing Holstebro at the National Cup of Denmark on December 2. The match will kick off 16:30 UTC.

Dagenham and RedbridgeNotts County19:00

Dagenham and Redbridge - Notts County

Dagenham and Redbridge are playing Notts County at the National League of England on December 2. The match will kick off 19:00 UTC.

HalifaxBarnet19:45

Halifax - Barnet

Halifax are playing Barnet at the National League of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Havant and WaterloovilleHemel19:45

Havant and Waterlooville - Hemel

Havant and Waterlooville are playing Hemel at the National League South of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Blyth SpartansYork City19:45

Blyth Spartans - York City

Blyth Spartans are playing York City at the National League North of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

DarlingtonGateshead19:45

Darlington - Gateshead

Darlington are playing Gateshead at the National League North of England on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Crewe U-2313:00

Sheffield Utd U-23 - Crewe U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Crewe U-23 at the Professional Depelopment League of England on December 2. The match will kick off 13:00 UTC.

Altona 93Heider SVPostponedPst

Altona 93 - Heider SV

Altona 93 are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on December 2.

SF NiederwenigernSF BaumbergPostponedPst

SF Niederwenigern - SF Baumberg

SF Niederwenigern are playing SF Baumberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

Dusseldorf WestMeerbuschPostponedPst

Dusseldorf West - Meerbusch

Dusseldorf West are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

Jahn Dinslaken HiesfeldKrayPostponedPst

Jahn Dinslaken Hiesfeld - Kray

Jahn Dinslaken Hiesfeld are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

Monheim1.FC MonchengladbachPostponedPst

Monheim - 1.FC Monchengladbach

Monheim are playing 1.FC Monchengladbach at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

SchonnebeckGermania RatingenPostponedPst

Schonnebeck - Germania Ratingen

Schonnebeck are playing Germania Ratingen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

TVD VelbertSW EssenPostponedPst

TVD Velbert - SW Essen

TVD Velbert are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

Sterkrade-NordFC BocholtPostponedPst

Sterkrade-Nord - FC Bocholt

Sterkrade-Nord are playing FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 2.

Europa PointLincolnPostponedPst

Europa Point - Lincoln

Europa Point are playing Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on December 2.

MTK U-19Fehervar U-1912:00

MTK U-19 - Fehervar U-19

MTK U-19 are playing Fehervar U-19 at the U-19 League of Hungary on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

Hapoel Ramat GanHapoel Rishon LeZion17:00

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon LeZion

Hapoel Ramat Gan are playing Hapoel Rishon LeZion at the Liga Leumit of Israel on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

PergoletteseJuventus-2PostponedPst

Pergolettese - Juventus-2

Pergolettese are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on December 2.

PontederaLucchesePostponedPst

Pontedera - Lucchese

Pontedera are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on December 2.

CasertanaVibonese CalcioPostponedPst

Casertana - Vibonese Calcio

Casertana are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on December 2.

CataniaBiscegliePostponedPst

Catania - Bisceglie

Catania are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on December 2.

PalermoViterbesePostponedPst

Palermo - Viterbese

Palermo are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on December 2.

PotenzaAvellinoPostponedPst

Potenza - Avellino

Potenza are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on December 2.

ArconateseSC CaronnesePostponedPst

Arconatese - SC Caronnese

Arconatese are playing SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

BorgosesiaBraPostponedPst

Borgosesia - Bra

Borgosesia are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

CasaleFossanoPostponedPst

Casale - Fossano

Casale are playing Fossano at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

GozzanoP.D.H.A.E.PostponedPst

Gozzano - P.D.H.A.E.

Gozzano are playing P.D.H.A.E. at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

LavagneseSestri LevantePostponedPst

Lavagnese - Sestri Levante

Lavagnese are playing Sestri Levante at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

LegnanoImperiaPostponedPst

Legnano - Imperia

Legnano are playing Imperia at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

SaluzzoHSL DerthonaPostponedPst

Saluzzo - HSL Derthona

Saluzzo are playing HSL Derthona at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

SanremeseFolgore CaratesePostponedPst

Sanremese - Folgore Caratese

Sanremese are playing Folgore Caratese at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

VadoChieriPostponedPst

Vado - Chieri

Vado are playing Chieri at the Serie D, Group A of Italy on December 2.

BrusaportoCaravaggioPostponedPst

Brusaporto - Caravaggio

Brusaporto are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

CalvinaBrenoPostponedPst

Calvina - Breno

Calvina are playing Breno at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

FanfullaSonaPostponedPst

Fanfulla - Sona

Fanfulla are playing Sona at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

FranciacortaTritiumPostponedPst

Franciacorta - Tritium

Franciacorta are playing Tritium at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

SeregnoNibionnoggionoPostponedPst

Seregno - Nibionnoggiono

Seregno are playing Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

USD CasateseCremaPostponedPst

USD Casatese - Crema

USD Casatese are playing Crema at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

Villa ValleReal CalepinaPostponedPst

Villa Valle - Real Calepina

Villa Valle are playing Real Calepina at the Serie D, Group B of Italy on December 2.

AmbrosianaVirtus BolzanoPostponedPst

Ambrosiana - Virtus Bolzano

Ambrosiana are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

BellunoCaldiero TermePostponedPst

Belluno - Caldiero Terme

Belluno are playing Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

ClodienseMontebellunaPostponedPst

Clodiense - Montebelluna

Clodiense are playing Montebelluna at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

EsteAdriesePostponedPst

Este - Adriese

Este are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

San Giorgio-SedicoMestrePostponedPst

San Giorgio-Sedico - Mestre

San Giorgio-Sedico are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

TrentoManzanesePostponedPst

Trento - Manzanese

Trento are playing Manzanese at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

Union FeltreLuparensePostponedPst

Union Feltre - Luparense

Union Feltre are playing Luparense at the Serie D, Group C of Italy on December 2.

Pro LivornoReal Forte Querceta13:30

Pro Livorno - Real Forte Querceta

Pro Livorno are playing Real Forte Querceta at the Serie D, Group D of Italy on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaGavorranoPostponedPst

Flaminia - Gavorrano

Flaminia are playing Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on December 2.

FolignoScandicciPostponedPst

Foligno - Scandicci

Foligno are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on December 2.

GrassinaCannaraPostponedPst

Grassina - Cannara

Grassina are playing Cannara at the Serie D, Group E of Italy on December 2.

PianeseTrasteverePostponedPst

Pianese - Trastevere

Pianese are playing Trastevere at the Serie D, Group E of Italy on December 2.

SienaSporting TrestinaPostponedPst

Siena - Sporting Trestina

Siena are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on December 2.

ApriliaRietiPostponedPst

Aprilia - Rieti

Aprilia are playing Rieti at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

CampobassoRecanatesePostponedPst

Campobasso - Recanatese

Campobasso are playing Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

MateseTolentinoPostponedPst

Matese - Tolentino

Matese are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

MontegiorgioGiulianovaPostponedPst

Montegiorgio - Giulianova

Montegiorgio are playing Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

Olympia AgnonesePinetoPostponedPst

Olympia Agnonese - Pineto

Olympia Agnonese are playing Pineto at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

San NicoloVastesePostponedPst

San Nicolo - Vastese

San Nicolo are playing Vastese at the Serie D, Group F of Italy on December 2.

CarboniaInsieme FormiaPostponedPst

Carbonia - Insieme Formia

Carbonia are playing Insieme Formia at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

Lanusei CalcioGiuglianoPostponedPst

Lanusei Calcio - Giugliano

Lanusei Calcio are playing Giugliano at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

LatinaAfragolesePostponedPst

Latina - Afragolese

Latina are playing Afragolese at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

NocerinaCassinoPostponedPst

Nocerina - Cassino

Nocerina are playing Cassino at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

Nola 1925Nuova FloridaPostponedPst

Nola 1925 - Nuova Florida

Nola 1925 are playing Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

Nuova MonterosiArzachenaPostponedPst

Nuova Monterosi - Arzachena

Nuova Monterosi are playing Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

Sassari TorresGladiatorPostponedPst

Sassari Torres - Gladiator

Sassari Torres are playing Gladiator at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

SavoiaLatte DolcePostponedPst

Savoia - Latte Dolce

Savoia are playing Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

Vis ArtenaMuraveraPostponedPst

Vis Artena - Muravera

Vis Artena are playing Muravera at the Serie D, Group G of Italy on December 2.

BrindisiBitontoPostponedPst

Brindisi - Bitonto

Brindisi are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

CasaranoAudace CerignolaPostponedPst

Casarano - Audace Cerignola

Casarano are playing Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

GravinaFrancavillaPostponedPst

Gravina - Francavilla

Gravina are playing Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

Nardo CalcioAltamuraPostponedPst

Nardo Calcio - Altamura

Nardo Calcio are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

PuteolanaAZ PicernoPostponedPst

Puteolana - AZ Picerno

Puteolana are playing AZ Picerno at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

Real AversaLavelloPostponedPst

Real Aversa - Lavello

Real Aversa are playing Lavello at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

SorrentoPorticiPostponedPst

Sorrento - Portici

Sorrento are playing Portici at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

TarantoFidelis AndriaPostponedPst

Taranto - Fidelis Andria

Taranto are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on December 2.

CastrovillariAcirealePostponedPst

Castrovillari - Acireale

Castrovillari are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

DattiloMarina di RagusaPostponedPst

Dattilo - Marina di Ragusa

Dattilo are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

FC MessinaRotondaPostponedPst

FC Messina - Rotonda

FC Messina are playing Rotonda at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

GelbisonLicataPostponedPst

Gelbison - Licata

Gelbison are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

PaternoBiancavillaPostponedPst

Paterno - Biancavilla

Paterno are playing Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

RoccellaCittanovesePostponedPst

Roccella - Cittanovese

Roccella are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

San LucaS. AgataPostponedPst

San Luca - S. Agata

San Luca are playing S. Agata at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

TroinaRendePostponedPst

Troina - Rende

Troina are playing Rende at the Serie D, Group I of Italy on December 2.

Stal MielecPiast Gliwice16:40

Stal Mielec - Piast Gliwice

Stal Mielec are playing Piast Gliwice at the National cup of Poland on December 2. The match will kick off 16:40 UTC.

GarbarniaZnicz Pruszkow11:00

Garbarnia - Znicz Pruszkow

Garbarnia are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Skra CzestochowaOlimpia Elblag11:00

Skra Czestochowa - Olimpia Elblag

Skra Czestochowa are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Slask-2Olimpia G11:00

Slask-2 - Olimpia G

Slask-2 are playing Olimpia G at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Bytovia BytowKatowice16:00

Bytovia Bytow - Katowice

Bytovia Bytow are playing Katowice at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

ChojniczankaHutnik Krakow16:00

Chojniczanka - Hutnik Krakow

Chojniczanka are playing Hutnik Krakow at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

Motor LublinLech-216:30

Motor Lublin - Lech-2

Motor Lublin are playing Lech-2 at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 16:30 UTC.

KaliszPogon Siedlce17:00

Kalisz - Pogon Siedlce

Kalisz are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

Sokol OstrodaStal Rzeszow17:00

Sokol Ostroda - Stal Rzeszow

Sokol Ostroda are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

Wigry SGornik Polkowice17:00

Wigry S - Gornik Polkowice

Wigry S are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

FK Strogino U-20Rubin U-2010:00

FK Strogino U-20 - Rubin U-20

FK Strogino U-20 are playing Rubin U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Khimki U-20Akademiya Konopleva U-2010:00

Khimki U-20 - Akademiya Konopleva U-20

Khimki U-20 are playing Akademiya Konopleva U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Lokomotiv U-20Ufa U-2010:00

Lokomotiv U-20 - Ufa U-20

Lokomotiv U-20 are playing Ufa U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

UOR-5 U-20Zenit U-2010:00

UOR-5 U-20 - Zenit U-20

UOR-5 U-20 are playing Zenit U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Akhmat U-20Arsenal U-2011:00

Akhmat U-20 - Arsenal U-20

Akhmat U-20 are playing Arsenal U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

CSKA U-20Ural U-2011:00

CSKA U-20 - Ural U-20

CSKA U-20 are playing Ural U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Sochi U-20Tambov U-2011:00

Sochi U-20 - Tambov U-20

Sochi U-20 are playing Tambov U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo U-20Rotor U-2012:00

Dinamo U-20 - Rotor U-20

Dinamo U-20 are playing Rotor U-20 at the Youth League of Russia on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

DomagnanoTre Penne19:45

Domagnano - Tre Penne

Domagnano are playing Tre Penne at the National cup of San Marino on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

FiorentinoFolgore-Falciano19:45

Fiorentino - Folgore-Falciano

Fiorentino are playing Folgore-Falciano at the National cup of San Marino on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

La FioritaMurata19:45

La Fiorita - Murata

La Fiorita are playing Murata at the National cup of San Marino on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

SP Tre FioriCosmos19:45

SP Tre Fiori - Cosmos

SP Tre Fiori are playing Cosmos at the National cup of San Marino on December 2. The match will kick off 19:45 UTC.

Banska BystricaKomarno11:30

Banska Bystrica - Komarno

Banska Bystrica are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

DubnicaMFK Petrzalka11:30

Dubnica - MFK Petrzalka

Dubnica are playing MFK Petrzalka at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

Liptovsky MikulasPuchov11:30

Liptovsky Mikulas - Puchov

Liptovsky Mikulas are playing Puchov at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

PodbrezovaPartizan Bardejov11:30

Podbrezova - Partizan Bardejov

Podbrezova are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

SkalicaSamorin11:30

Skalica - Samorin

Skalica are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

Slavoj TrebisovSlovan-211:30

Slavoj Trebisov - Slovan-2

Slavoj Trebisov are playing Slovan-2 at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

Zilina-2Kosice11:30

Zilina-2 - Kosice

Zilina-2 are playing Kosice at the 2. liga of Slovakia on December 2. The match will kick off 11:30 UTC.

PravianoMosconiaPostponedPst

Praviano - Mosconia

Praviano are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 2.

SantsGirona-2PostponedPst

Sants - Girona-2

Sants are playing Girona-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 2.

El PalmarAguilasPostponedPst

El Palmar - Aguilas

El Palmar are playing Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 2.

Las RozasLlagostera17:00

Las Rozas - Llagostera

Las Rozas are playing Llagostera at the Copa Federacion of Spain on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

Logrono WBarcelona W17:00

Logrono W - Barcelona W

Logrono W are playing Barcelona W at the National cup - Women of Spain on December 2. The match will kick off 17:00 UTC.

CeyhansporMardin BB10:00

Ceyhanspor - Mardin BB

Ceyhanspor are playing Mardin BB at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Darica GenclerbirligiNazilli Belediyespor10:00

Darica Genclerbirligi - Nazilli Belediyespor

Darica Genclerbirligi are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

FethiyesporYeni Iskenderunspor10:00

Fethiyespor - Yeni Iskenderunspor

Fethiyespor are playing Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Karaman BelediyesporTokatspor10:00

Karaman Belediyespor - Tokatspor

Karaman Belediyespor are playing Tokatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

TekirdagsporAgri 197010:00

Tekirdagspor - Agri 1970

Tekirdagspor are playing Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Tepecik BelediyeHalide Edip Adivar10:00

Tepecik Belediye - Halide Edip Adivar

Tepecik Belediye are playing Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

YomrasporKutahyaspor10:00

Yomraspor - Kutahyaspor

Yomraspor are playing Kutahyaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

YozgatsporCengelkoyspor10:00

Yozgatspor - Cengelkoyspor

Yozgatspor are playing Cengelkoyspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

1928 BucasporCankaya FK10:00

1928 Bucaspor - Cankaya FK

1928 Bucaspor are playing Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

AlemdagsporYesilyurt Belediye10:00

Alemdagspor - Yesilyurt Belediye

Alemdagspor are playing Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

ArnavutkoyEdirnespor Genclik10:00

Arnavutkoy - Edirnespor Genclik

Arnavutkoy are playing Edirnespor Genclik at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Artvin HopasporKizilcabolukspor10:00

Artvin Hopaspor - Kizilcabolukspor

Artvin Hopaspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

DerincesporKemerspor10:00

Derincespor - Kemerspor

Derincespor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

ManisasporFatsa Belediyespor10:00

Manisaspor - Fatsa Belediyespor

Manisaspor are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

PayasNevsehir Belediye10:00

Payas - Nevsehir Belediye

Payas are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni DiyarbakirsporOfspor10:00

Yeni Diyarbakirspor - Ofspor

Yeni Diyarbakirspor are playing Ofspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Batman PetrolsporKarsiyaka10:00

Batman Petrolspor - Karsiyaka

Batman Petrolspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

ErbaasporCizrespor10:00

Erbaaspor - Cizrespor

Erbaaspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

EroksporElaziz Belediyespor10:00

Erokspor - Elaziz Belediyespor

Erokspor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Icel Idmanyurdu SporSomaspor10:00

Icel Idmanyurdu Spor - Somaspor

Icel Idmanyurdu Spor are playing Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

IspartasporYalovaspor10:00

Ispartaspor - Yalovaspor

Ispartaspor are playing Yalovaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

OsmaniyesporCatalcaspor10:00

Osmaniyespor - Catalcaspor

Osmaniyespor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Sile YildizsporCarsambaspor10:00

Sile Yildizspor - Carsambaspor

Sile Yildizspor are playing Carsambaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni AltindagArhavispor10:00

Yeni Altindag - Arhavispor

Yeni Altindag are playing Arhavispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 2. The match will kick off 10:00 UTC.

Niva VKolos Kovalivka11:00

Niva V - Kolos Kovalivka

Niva V are playing Kolos Kovalivka at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

VPK Agro11:00

VPK Agro -

VPK Agro are playing at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

VeresMariupol11:00

Veres - Mariupol

Veres are playing Mariupol at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Ahrobiznes VolochyskVorskla12:00

Ahrobiznes Volochysk - Vorskla

Ahrobiznes Volochysk are playing Vorskla at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaMinai14:30

Oleksandria - Minai

Oleksandria are playing Minai at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 14:30 UTC.

DesnaZorya16:00

Desna - Zorya

Desna are playing Zorya at the National Cup of Ukraine on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

HyderabadJamshedpur14:00

Hyderabad - Jamshedpur

Hyderabad are playing Jamshedpur at the ISL of India on December 2. The match will kick off 14:00 UTC.

Mes RafsanjanTractor Sazi12:40

Mes Rafsanjan - Tractor Sazi

Mes Rafsanjan are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on December 2. The match will kick off 12:40 UTC.

Al TalabaAl-Qasim11:00

Al Talaba - Al-Qasim

Al Talaba are playing Al-Qasim at the Super League of Iraq on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

BaghdadAl Hudod11:00

Baghdad - Al Hudod

Baghdad are playing Al Hudod at the Super League of Iraq on December 2. The match will kick off 11:00 UTC.

Al ZawraaAl Kahrabaa13:15

Al Zawraa - Al Kahrabaa

Al Zawraa are playing Al Kahrabaa at the Super League of Iraq on December 2. The match will kick off 13:15 UTC.

Al Minaa BasraNaft Maysan15:30

Al Minaa Basra - Naft Maysan

Al Minaa Basra are playing Naft Maysan at the Super League of Iraq on December 2. The match will kick off 15:30 UTC.

KhaitanBurgan13:00

Khaitan - Burgan

Khaitan are playing Burgan at the Premier League of Kuwait on December 2. The match will kick off 13:00 UTC.

Al ArabiKazma15:30

Al Arabi - Kazma

Al Arabi are playing Kazma at the Premier League of Kuwait on December 2. The match will kick off 15:30 UTC.

Al TadhamonAl Shabab15:30

Al Tadhamon - Al Shabab

Al Tadhamon are playing Al Shabab at the Premier League of Kuwait on December 2. The match will kick off 15:30 UTC.

Sanga BalendeGroupe Bazano14:30

Sanga Balende - Groupe Bazano

Sanga Balende are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on December 2. The match will kick off 14:30 UTC.

Gor MahiaZoo Kericho12:00

Gor Mahia - Zoo Kericho

Gor Mahia are playing Zoo Kericho at the Premier League of Kenya on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

Ulinzi StarsMathare United12:00

Ulinzi Stars - Mathare United

Ulinzi Stars are playing Mathare United at the Premier League of Kenya on December 2. The match will kick off 12:00 UTC.

Cape Umoya UnitedFree State Stars13:30

Cape Umoya United - Free State Stars

Cape Umoya United are playing Free State Stars at the Division 1 of South Africa on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

JDR StarsPretoria Univ.13:30

JDR Stars - Pretoria Univ.

JDR Stars are playing Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

Richards BayCape Town All Stars13:30

Richards Bay - Cape Town All Stars

Richards Bay are playing Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on December 2. The match will kick off 13:30 UTC.

LD AlajuelenseReal Esteli01:00

LD Alajuelense - Real Esteli

LD Alajuelense are playing Real Esteli at the CONCACAF League of Concacaf on December 3. The match will kick off 01:00 UTC.

Real EsteliLD Alajuelense01:00

Real Esteli - LD Alajuelense

Real Esteli are playing LD Alajuelense at the CONCACAF League of Concacaf on December 3. The match will kick off 01:00 UTC.

CD OlimpiaMotagua03:15

CD Olimpia - Motagua

CD Olimpia are playing Motagua at the CONCACAF League of Concacaf on December 3. The match will kick off 03:15 UTC.

GuadalajaraLeon21:00

Guadalajara - Leon

Guadalajara are playing Leon at the Primera Division, Playoff of Mexico on December 2. The match will kick off 21:00 UTC.

Pumas TabascoAtlante21:00

Pumas Tabasco - Atlante

Pumas Tabasco are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on December 2. The match will kick off 21:00 UTC.

TlaxcalaMorelia21:00

Tlaxcala - Morelia

Tlaxcala are playing Morelia at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on December 2. The match will kick off 21:00 UTC.

ZacatepecTampico Madero21:00

Zacatepec - Tampico Madero

Zacatepec are playing Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on December 2. The match will kick off 21:00 UTC.

Sporting KCMinnesota United02:00

Sporting KC - Minnesota United

Sporting KC are playing Minnesota United at the Major League Soccer, Playoffs of Usa on December 3. The match will kick off 02:00 UTC.

Atletico-PR U-20Santos U-2018:00

Atletico-PR U-20 - Santos U-20

Atletico-PR U-20 are playing Santos U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

Cruzeiro U-20Ceara U-2018:00

Cruzeiro U-20 - Ceara U-20

Cruzeiro U-20 are playing Ceara U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

Palmeiras U-20Gremio U-2018:00

Palmeiras U-20 - Gremio U-20

Palmeiras U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

Sport Recife U-20Vasco U-2018:00

Sport Recife U-20 - Vasco U-20

Sport Recife U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on December 2. The match will kick off 18:00 UTC.

Envigado FCIndep. Medellin01:00

Envigado FC - Indep. Medellin

Envigado FC are playing Indep. Medellin at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 3. The match will kick off 01:00 UTC.

HuaralSanta Rosa16:00

Huaral - Santa Rosa

Huaral are playing Santa Rosa at the Liga 2 of Peru on December 2. The match will kick off 16:00 UTC.

Alianza AtleticoSantos FC20:30

Alianza Atletico - Santos FC

Alianza Atletico are playing Santos FC at the Liga 2 of Peru on December 2. The match will kick off 20:30 UTC.