Silkeborg-2 logo
Denmark

Silkeborg-2 Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Viborg-23 - 2Silkeborg-29 days ago Full TimeFT

Viborg-2 - Silkeborg-2

Viborg-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on April 15. The match kicked off 12:00 UTC. Viborg-2 won 3-2.

Silkeborg-22 - 1Randers-223 days ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Randers-2

Silkeborg-2 played Randers-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on April 1. The match kicked off 12:00 UTC. Silkeborg-2 won 2-1.

Randers-22 - 1Silkeborg-2a month ago Full TimeFT

Randers-2 - Silkeborg-2

Randers-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 21. The match kicked off 15:45 UTC. Randers-2 won 2-1.

Silkeborg-24 - 2Vendsyssel-2a month ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Vendsyssel-2

Silkeborg-2 played Vendsyssel-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 11. The match kicked off 13:00 UTC. Silkeborg-2 won 4-2.

Silkeborg-23 - 0Viborg-22 months ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Viborg-2

Silkeborg-2 played Viborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 25. The match kicked off 13:00 UTC. Silkeborg-2 won 3-0.

Silkeborg-21 - 2AGF Aarhus-25 months ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - AGF Aarhus-2

Silkeborg-2 played AGF Aarhus-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on November 12. The match kicked off 16:00 UTC. AGF Aarhus-2 won 1-2.

Silkeborg-21 - 1Viborg-26 months ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Viborg-2

Silkeborg-2 played Viborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on November 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horsens-24 - 0Silkeborg-26 months ago Full TimeFT

Horsens-2 - Silkeborg-2

Horsens-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 15. The match kicked off 11:00 UTC. Horsens-2 won 4-0.

Silkeborg-20 - 2Randers-27 months ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Randers-2

Silkeborg-2 played Randers-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 8. The match kicked off 15:00 UTC. Randers-2 won 0-2.

AGF Aarhus-22 - 1Silkeborg-27 months ago Full TimeFT

AGF Aarhus-2 - Silkeborg-2

AGF Aarhus-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on September 17. The match kicked off 12:00 UTC. AGF Aarhus-2 won 2-1.

Randers-21 - 0Silkeborg-28 months ago Full TimeFT

Randers-2 - Silkeborg-2

Randers-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on August 27. The match kicked off 12:00 UTC. Randers-2 won 1-0.

Silkeborg-20 - 2Horsens-28 months ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Horsens-2

Silkeborg-2 played Horsens-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on August 13. The match kicked off 15:00 UTC. Horsens-2 won 0-2.

Viborg-20 - 3Silkeborg-29 months ago Full TimeFT

Viborg-2 - Silkeborg-2

Viborg-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on July 30. The match kicked off 12:00 UTC. Silkeborg-2 won 0-3.

Silkeborg-23 - 2Horsens-2a year ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Horsens-2

Silkeborg-2 played Horsens-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on May 7. The match kicked off 13:00 UTC. Silkeborg-2 won 3-2.

Esbjerg-21 - 5Silkeborg-2a year ago Full TimeFT

Esbjerg-2 - Silkeborg-2

Esbjerg-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on May 1. The match kicked off 12:00 UTC. Silkeborg-2 won 1-5.

Silkeborg-26 - 3Sonderjylland-2a year ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Sonderjylland-2

Silkeborg-2 played Sonderjylland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on April 9. The match kicked off 11:00 UTC. Silkeborg-2 won 6-3.

Horsens-22 - 2Silkeborg-2a year ago Full TimeFT

Horsens-2 - Silkeborg-2

Horsens-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Silkeborg-21 - 4Esbjerg-2a year ago Full TimeFT

Silkeborg-2 - Esbjerg-2

Silkeborg-2 played Esbjerg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 12. The match kicked off 14:00 UTC. Esbjerg-2 won 1-4.

Sonderjylland-25 - 0Silkeborg-2a year ago Full TimeFT

Sonderjylland-2 - Silkeborg-2

Sonderjylland-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 5. The match kicked off 12:00 UTC. Sonderjylland-2 won 5-0.

AGF Aarhus-22 - 0Silkeborg-2a year ago Full TimeFT

AGF Aarhus-2 - Silkeborg-2

AGF Aarhus-2 played Silkeborg-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on November 6. The match kicked off 13:00 UTC. AGF Aarhus-2 won 2-0.

Silkeborg-2 is a football club from Denmark competing in the Reserve League, Group 3 of Denmark. ScoreBat covers all matches of Silkeborg-2 in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Silkeborg-2 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Silkeborg-2 for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Silkeborg-2 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Silkeborg-2 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Silkeborg-2.

Matchday Live
Wolves3 - 1ArsenalFull TimeFT

Wolves - Arsenal

Wolves played Arsenal at the Premier League of England on April 24. The match kicked off 18:45 UTC. Wolves won 3-1.

Manchester United0 - 2Manchester CityFull TimeFT

Manchester United - Manchester City

Manchester United played Manchester City at the Premier League of England on April 24. The match kicked off 19:00 UTC. Manchester City won 0-2.

Atletico Madrid3 - 2ValenciaFull TimeFT

Atletico Madrid - Valencia

Atletico Madrid played Valencia at the La Liga of Spain on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Atletico Madrid won 3-2.

Espanyol1 - 1Celta VigoFull TimeFT

Espanyol - Celta Vigo

Espanyol played Celta Vigo at the La Liga of Spain on April 24. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Leganes0 - 1Athletic BilbaoFull TimeFT

Leganes - Athletic Bilbao

Leganes played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 24. The match kicked off 18:30 UTC. Athletic Bilbao won 0-1.

Levante4 - 0Real BetisFull TimeFT

Levante - Real Betis

Levante played Real Betis at the La Liga of Spain on April 24. The match kicked off 19:30 UTC. Levante won 4-0.

AC Milan0 - 1LazioFull TimeFT

AC Milan - Lazio

AC Milan played Lazio at the National Cup of Italy on April 24. The match kicked off 18:45 UTC. Lazio won 0-1.

Utrecht2 - 1FortunaFull TimeFT

Utrecht - Fortuna

Utrecht played Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match kicked off 17:45 UTC. Utrecht won 2-1.

ZwolleGroningenSuspendedSsp

Zwolle - Groningen

Zwolle are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on April 24.

NAC0 - 4FeyenoordFull TimeFT

NAC - Feyenoord

NAC played Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on April 24. The match kicked off 18:45 UTC. Feyenoord won 0-4.

Akhmat Groznyi1 - 1FK KrasnodarFull TimeFT

Akhmat Groznyi - FK Krasnodar

Akhmat Groznyi played FK Krasnodar at the Premier League of Russia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rostov1 - 2LokomotivFull TimeFT

Rostov - Lokomotiv

Rostov played Lokomotiv at the Premier League of Russia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Lokomotiv won 1-2.

CSKA2 - 0AnzhiFull TimeFT

CSKA - Anzhi

CSKA played Anzhi at the Premier League of Russia on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. CSKA won 2-0.

Rubin1 - 1UfaFull TimeFT

Rubin - Ufa

Rubin played Ufa at the Premier League of Russia on April 24. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit2 - 0DinamoFull TimeFT

Zenit - Dinamo

Zenit played Dinamo at the Premier League of Russia on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Zenit won 2-0.

Austria V2 - 2St. PoltenFull TimeFT

Austria V - St. Polten

Austria V played St. Polten at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

LASK Linz1 - 2SturmFull TimeFT

LASK Linz - Sturm

LASK Linz played Sturm at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Sturm won 1-2.

Salzburg3 - 1Wolfsberger ACFull TimeFT

Salzburg - Wolfsberger AC

Salzburg played Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Salzburg won 3-1.

CSKA Sofia3 - 3BotevFull TimeFT

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia played Botev at the National Cup of Bulgaria on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rustavi0 - 2Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Rustavi - Lokomotiv Tbilisi

Rustavi played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 0-2.

Dinamo Batumi4 - 2SaburtaloFull TimeFT

Dinamo Batumi - Saburtalo

Dinamo Batumi played Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Dinamo Batumi won 4-2.

Werder Bremen2 - 3Bayern MunichFull TimeFT

Werder Bremen - Bayern Munich

Werder Bremen played Bayern Munich at the National cup of Germany on April 24. The match kicked off 18:45 UTC. Bayern Munich won 2-3.

Ventspils2 - 0Rigas FSFull TimeFT

Ventspils - Rigas FS

Ventspils played Rigas FS at the Virsliga of Latvia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Ventspils won 2-0.

Riga1 - 0LiepajaFull TimeFT

Riga - Liepaja

Riga played Liepaja at the Virsliga of Latvia on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Riga won 1-0.

Pogon Szczecin3 - 4Lechia GdanskFull TimeFT

Pogon Szczecin - Lechia Gdansk

Pogon Szczecin played Lechia Gdansk at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Lechia Gdansk won 3-4.

Lech1 - 0LegiaFull TimeFT

Lech - Legia

Lech played Legia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 24. The match kicked off 18:30 UTC. Lech won 1-0.

Astra2 - 2ClujFull TimeFT

Astra - Cluj

Astra played Cluj at the National Cup of Romania on April 24. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Luch-Energia0 - 1SochiFull TimeFT

Luch-Energia - Sochi

Luch-Energia played Sochi at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Sochi won 0-1.

SKA Khabarovsk0 - 1KhimkiFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Khimki

SKA Khabarovsk played Khimki at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. Khimki won 0-1.

Sibir1 - 0TomFull TimeFT

Sibir - Tom

Sibir played Tom at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 1-0.

Tyumen1 - 2Spartak-2Full TimeFT

Tyumen - Spartak-2

Tyumen played Spartak-2 at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak-2 won 1-2.

FK Krasnodar-20 - 0RotorFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Rotor

FK Krasnodar-2 played Rotor at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mordovia1 - 1FakelFull TimeFT

Mordovia - Fakel

Mordovia played Fakel at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tambov1 - 0ShinnikFull TimeFT

Tambov - Shinnik

Tambov played Shinnik at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 15:15 UTC. Tambov won 1-0.

Armavir1 - 0Zenit-2Full TimeFT

Armavir - Zenit-2

Armavir played Zenit-2 at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 15:30 UTC. Armavir won 1-0.

Chertanovo3 - 2AvangardFull TimeFT

Chertanovo - Avangard

Chertanovo played Avangard at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Chertanovo won 3-2.

Nizhnyi Novgorod0 - 0BalticaFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Baltica

Nizhnyi Novgorod played Baltica at the FNL of Russia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mura1 - 1MariborFull TimeFT

Mura - Maribor

Mura played Maribor at the National Cup of Slovenia on April 24. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AFC Eskilstuna0 - 1Ostersunds FKFull TimeFT

AFC Eskilstuna - Ostersunds FK

AFC Eskilstuna played Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Ostersunds FK won 0-1.

AIK1 - 0HackenFull TimeFT

AIK - Hacken

AIK played Hacken at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. AIK won 1-0.

Elfsborg4 - 2OrebroFull TimeFT

Elfsborg - Orebro

Elfsborg played Orebro at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Elfsborg won 4-2.

Falkenberg0 - 0SiriusFull TimeFT

Falkenberg - Sirius

Falkenberg played Sirius at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Malmo FF4 - 1HammarbyFull TimeFT

Malmo FF - Hammarby

Malmo FF played Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Malmo FF won 4-1.

Akhisar Bld genclik1 - 0UmraniyesporFull TimeFT

Akhisar Bld genclik - Umraniyespor

Akhisar Bld genclik played Umraniyespor at the National cup of Turkey on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Akhisar Bld genclik won 1-0.

Oleksandria2 - 1MariupolFull TimeFT

Oleksandria - Mariupol

Oleksandria played Mariupol at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Oleksandria won 2-1.

Zorya2 - 1LvivFull TimeFT

Zorya - Lviv

Zorya played Lviv at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Zorya won 2-1.

Dynamo K.0 - 0Shakhtar DFull TimeFT

Dynamo K. - Shakhtar D

Dynamo K. played Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on April 24. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jeonbuk Motors2 - 1Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds

Jeonbuk Motors played Urawa Red Diamonds at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 2-1.

Kashima Antlers0 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Kashima Antlers - Gyeongnam FC

Kashima Antlers played Gyeongnam FC at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongnam FC won 0-1.

Beijing Guoan2 - 0Buriram UnitedFull TimeFT

Beijing Guoan - Buriram United

Beijing Guoan played Buriram United at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Beijing Guoan won 2-0.

Darul Takzim0 - 1Shandong LunengFull TimeFT

Darul Takzim - Shandong Luneng

Darul Takzim played Shandong Luneng at the Group Stage of Asian Champions League on April 24. The match kicked off 12:45 UTC. Shandong Luneng won 0-1.

Kairat2 - 0AtyrauFull TimeFT

Kairat - Atyrau

Kairat played Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. Kairat won 2-0.

Home United3 - 0GeylangFull TimeFT

Home United - Geylang

Home United played Geylang at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Home United won 3-0.

Hougang United4 - 2AlbirexFull TimeFT

Hougang United - Albirex

Hougang United played Albirex at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Hougang United won 4-2.

Warriors1 - 1TampinesFull TimeFT

Warriors - Tampines

Warriors played Tampines at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brunei DPMM0 - 0Young LionsFull TimeFT

Brunei DPMM - Young Lions

Brunei DPMM played Young Lions at the Premier League of Singapore on April 24. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Free State Stars2 - 2BarokaFull TimeFT

Free State Stars - Baroka

Free State Stars played Baroka at the Premier League of South Africa on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AmaZulu Durban2 - 0SuperSport UnitedFull TimeFT

AmaZulu Durban - SuperSport United

AmaZulu Durban played SuperSport United at the Premier League of South Africa on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. AmaZulu Durban won 2-0.

Bidvest Wits3 - 1Black Leopards VendaFull TimeFT

Bidvest Wits - Black Leopards Venda

Bidvest Wits played Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Bidvest Wits won 3-1.

Maritzburg United0 - 1Orlando PiratesFull TimeFT

Maritzburg United - Orlando Pirates

Maritzburg United played Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Orlando Pirates won 0-1.

Polokwane City1 - 2Bloemfontein CelticFull TimeFT

Polokwane City - Bloemfontein Celtic

Polokwane City played Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Bloemfontein Celtic won 1-2.

New York CityChicago Fire23:00

New York City - Chicago Fire

New York City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewD.C. United23:30

Columbus Crew - D.C. United

Columbus Crew are playing D.C. United at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

New England RevolutionMontreal Impact23:30

New England Revolution - Montreal Impact

New England Revolution are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota UnitedLos Angeles Galaxy00:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Seattle SoundersSan Jose Earthquakes02:30

Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

Seattle Sounders are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on April 25. The match will kick off 02:30 UTC.

Deportivo La Equidad1 - 0Rionegro AguilasHalf TimeHT

Deportivo La Equidad - Rionegro Aguilas

Deportivo La Equidad are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on April 24. The match kicked off 21:30 UTC. It's half time and Deportivo La Equidad is winning 1-0.

Once CaldasDeportivo Cali23:30

Once Caldas - Deportivo Cali

Once Caldas are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico NacionalIndep. Medellin01:30

Atletico Nacional - Indep. Medellin

Atletico Nacional are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

Palestino0 - 0River Plate3'

Palestino - River Plate

Palestino are playing River Plate at the Group A of Copa Libertadores on April 24. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Alianza LimaInternacional00:30

Alianza Lima - Internacional

Alianza Lima are playing Internacional at the Group A of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

LDU-QuitoFlamengo00:30

LDU-Quito - Flamengo

LDU-Quito are playing Flamengo at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

San JosePenarol00:30

San Jose - Penarol

San Jose are playing Penarol at the Group D of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Wilstermann0 - 0Atletico-PR4'

Wilstermann - Atletico-PR

Wilstermann are playing Atletico-PR at the Group G of Copa Libertadores on April 24. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Deportes TolimaBoca Juniors00:30

Deportes Tolima - Boca Juniors

Deportes Tolima are playing Boca Juniors at the Group G of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Rosario Central0 - 0Universidad Catolica3'

Rosario Central - Universidad Catolica

Rosario Central are playing Universidad Catolica at the Group H of Copa Libertadores on April 24. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brisbane Roar FCAdelaide United04:00

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC are playing Adelaide United at the A-League of Australia on April 25. The match will kick off 04:00 UTC.

Kukesi2 - 1SkenderbeuFull TimeFT

Kukesi - Skenderbeu

Kukesi played Skenderbeu at the National cup of Albania on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Kukesi won 2-1.

Luftetari Gjirokaster0 - 0KF TiranaFull TimeFT

Luftetari Gjirokaster - KF Tirana

Luftetari Gjirokaster played KF Tirana at the National cup of Albania on April 24. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Zvijezda4 - 0Celik ZenicaFull TimeFT

FK Zvijezda - Celik Zenica

FK Zvijezda played Celik Zenica at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. FK Zvijezda won 4-0.

Gabela1 - 2RadnikFull TimeFT

Gabela - Radnik

Gabela played Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Radnik won 1-2.

Krupa na Vrbasu1 - 0Sloga DobojFull TimeFT

Krupa na Vrbasu - Sloga Doboj

Krupa na Vrbasu played Sloga Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Krupa na Vrbasu won 1-0.

Sarajevo2 - 0Mladost DobojFull TimeFT

Sarajevo - Mladost Doboj

Sarajevo played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Sarajevo won 2-0.

Zrinjski1 - 0SlobodaFull TimeFT

Zrinjski - Sloboda

Zrinjski played Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Zrinjski won 1-0.

Zeljeznicar0 - 0Siroki BrijegFull TimeFT

Zeljeznicar - Siroki Brijeg

Zeljeznicar played Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on April 24. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Inter-Zapresic1 - 2RijekaFull TimeFT

Inter-Zapresic - Rijeka

Inter-Zapresic played Rijeka at the National cup of Croatia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Rijeka won 1-2.

Othellos1 - 2Olympiakos NicosiaFull TimeFT

Othellos - Olympiakos Nicosia

Othellos played Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. Olympiakos Nicosia won 1-2.

Ostrava1 - 0Bohemians 1905Full TimeFT

Ostrava - Bohemians 1905

Ostrava played Bohemians 1905 at the National cup of Czech Republic on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Ostrava won 1-0.

Slavia Praha3 - 0Sparta PrahaFull TimeFT

Slavia Praha - Sparta Praha

Slavia Praha played Sparta Praha at the National cup of Czech Republic on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Slavia Praha won 3-0.

Pisek0 - 2Loko VltavinFull TimeFT

Pisek - Loko Vltavin

Pisek played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Loko Vltavin won 0-2.

Naestved0 - 0Fremad AmagerFull TimeFT

Naestved - Fremad Amager

Naestved played Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on April 24. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paide1 - 4Levadia TAfter Extra TimeAET

Paide - Levadia T

Paide played Levadia T at the National Cup of Estonia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Levadia T won 1-4 in the extra time.

Trans Narva2 - 0MaarduFull TimeFT

Trans Narva - Maardu

Trans Narva played Maardu at the National Cup of Estonia on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Trans Narva won 2-0.

Paris W0 - 1Montpellier WFull TimeFT

Paris W - Montpellier W

Paris W played Montpellier W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 12:30 UTC. Montpellier W won 0-1.

Dijon W0 - 4Lyon WFull TimeFT

Dijon W - Lyon W

Dijon W played Lyon W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Lyon W won 0-4.

Fleury W1 - 2Guingamp WFull TimeFT

Fleury W - Guingamp W

Fleury W played Guingamp W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Guingamp W won 1-2.

Lille W1 - 0Soyaux WFull TimeFT

Lille W - Soyaux W

Lille W played Soyaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Lille W won 1-0.

Metz W3 - 1Rodez WFull TimeFT

Metz W - Rodez W

Metz W played Rodez W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Metz W won 3-1.

PSG W6 - 2Bordeaux WFull TimeFT

PSG W - Bordeaux W

PSG W played Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. PSG W won 6-2.

Jahn Forchheim0 - 3GrosbardorfFull TimeFT

Jahn Forchheim - Grosbardorf

Jahn Forchheim played Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Grosbardorf won 0-3.

Wurzburger Kickers-23 - 5Wurzburger FVFull TimeFT

Wurzburger Kickers-2 - Wurzburger FV

Wurzburger Kickers-2 played Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Wurzburger FV won 3-5.

Neumunster1 - 1Inter Turkspor KielFull TimeFT

Neumunster - Inter Turkspor Kiel

Neumunster played Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 24. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pforzheim4 - 0Normannia GmundFull TimeFT

Pforzheim - Normannia Gmund

Pforzheim played Normannia Gmund at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Pforzheim won 4-0.

Apollon U-200 - 4PAOK U-20Full TimeFT

Apollon U-20 - PAOK U-20

Apollon U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-20 won 0-4.

Olympiakos U-204 - 3OFI U-20Full TimeFT

Olympiakos U-20 - OFI U-20

Olympiakos U-20 played OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. Olympiakos U-20 won 4-3.

Soroksar0 - 3HonvedFull TimeFT

Soroksar - Honved

Soroksar played Honved at the National cup of Hungary on April 24. The match kicked off 13:00 UTC. Honved won 0-3.

Volsungur3 - 1TindastollFull TimeFT

Volsungur - Tindastoll

Volsungur played Tindastoll at the National Cup of Iceland on April 24. The match kicked off 19:00 UTC. Volsungur won 3-1.

Hapoel Acre2 - 1Hapoel MarmorekFull TimeFT

Hapoel Acre - Hapoel Marmorek

Hapoel Acre played Hapoel Marmorek at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Hapoel Acre won 2-1.

Hapoel Iksal0 - 0Hapoel Bnei LodFull TimeFT

Hapoel Iksal - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Iksal played Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hapoel Petah Tikva3 - 2Maccabi Ahi NazarethFull TimeFT

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Petah Tikva played Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Hapoel Petah Tikva won 3-2.

Hapoel Rishon LeZion1 - 1Hapoel Ramat HaSharonFull TimeFT

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Ramat HaSharon

Hapoel Rishon LeZion played Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit, Relegation Group of Israel on April 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torino U-195 - 2Napoli U-19Full TimeFT

Torino U-19 - Napoli U-19

Torino U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Torino U-19 won 5-2.

Monza2 - 1ViterbeseFull TimeFT

Monza - Viterbese

Monza played Viterbese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Monza won 2-1.

Hegelmann Litauen1 - 0Trakai-2Full TimeFT

Hegelmann Litauen - Trakai-2

Hegelmann Litauen played Trakai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Hegelmann Litauen won 1-0.

Kupiskis2 - 3PakruojisFull TimeFT

Kupiskis - Pakruojis

Kupiskis played Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on April 24. The match kicked off 15:30 UTC. Pakruojis won 2-3.

Dudelange3 - 1Progres NiedercornFull TimeFT

Dudelange - Progres Niedercorn

Dudelange played Progres Niedercorn at the National cup of Luxembourg on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Dudelange won 3-1.

Mertert-Wasserbillig0 - 3EtzellaFull TimeFT

Mertert-Wasserbillig - Etzella

Mertert-Wasserbillig played Etzella at the National cup of Luxembourg on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Etzella won 0-3.

Belasica Strumica2 - 1ShkendijaFull TimeFT

Belasica Strumica - Shkendija

Belasica Strumica played Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Belasica Strumica won 2-1.

Makedonija0 - 2VardarFull TimeFT

Makedonija - Vardar

Makedonija played Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Vardar won 0-2.

Rabotnicki1 - 2PobedaFull TimeFT

Rabotnicki - Pobeda

Rabotnicki played Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Pobeda won 1-2.

Renova Dzepciste1 - 0SileksFull TimeFT

Renova Dzepciste - Sileks

Renova Dzepciste played Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Renova Dzepciste won 1-0.

Shkupi1 - 0Academy PandevFull TimeFT

Shkupi - Academy Pandev

Shkupi played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Shkupi won 1-0.

Odd Grenland-23 - 0Fram LarvikFull TimeFT

Odd Grenland-2 - Fram Larvik

Odd Grenland-2 played Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Odd Grenland-2 won 3-0.

Viking-23 - 2Bryne-2Full TimeFT

Viking-2 - Bryne-2

Viking-2 played Bryne-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Viking-2 won 3-2.

Wigry S1 - 1LKS LodzFull TimeFT

Wigry S - LKS Lodz

Wigry S played LKS Lodz at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rakow2 - 0PodbeskidzieFull TimeFT

Rakow - Podbeskidzie

Rakow played Podbeskidzie at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:30 UTC. Rakow won 2-0.

Chrobry Glogow3 - 0GarbarniaFull TimeFT

Chrobry Glogow - Garbarnia

Chrobry Glogow played Garbarnia at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Chrobry Glogow won 3-0.

Jastrzebie4 - 0Bytovia BytowFull TimeFT

Jastrzebie - Bytovia Bytow

Jastrzebie played Bytovia Bytow at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 16:00 UTC. Jastrzebie won 4-0.

Odra Opole1 - 1Stal MielecFull TimeFT

Odra Opole - Stal Mielec

Odra Opole played Stal Mielec at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Puszcza N.1 - 0NiecieczaFull TimeFT

Puszcza N. - Nieciecza

Puszcza N. played Nieciecza at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Puszcza N. won 1-0.

Sandecja Nowy Sacz1 - 3Tychy 71Full TimeFT

Sandecja Nowy Sacz - Tychy 71

Sandecja Nowy Sacz played Tychy 71 at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 17:40 UTC. Tychy 71 won 1-3.

Chojniczanka0 - 2Warta PoznanFull TimeFT

Chojniczanka - Warta Poznan

Chojniczanka played Warta Poznan at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Warta Poznan won 0-2.

Katowice1 - 1OlsztynFull TimeFT

Katowice - Olsztyn

Katowice played Olsztyn at the I Liga of Poland on April 24. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elana Torun2 - 1Skra CzestochowaFull TimeFT

Elana Torun - Skra Czestochowa

Elana Torun played Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Elana Torun won 2-1.

Energetyk0 - 1BelchatowFull TimeFT

Energetyk - Belchatow

Energetyk played Belchatow at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Belchatow won 0-1.

Gornik Leczna1 - 2Pogon SiedlceFull TimeFT

Gornik Leczna - Pogon Siedlce

Gornik Leczna played Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Pogon Siedlce won 1-2.

Gryf W3 - 0Olimpia GFull TimeFT

Gryf W - Olimpia G

Gryf W played Olimpia G at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Gryf W won 3-0.

Resovia Rzeszow1 - 0Ruch ChorzowFull TimeFT

Resovia Rzeszow - Ruch Chorzow

Resovia Rzeszow played Ruch Chorzow at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Resovia Rzeszow won 1-0.

Stal Stalowa Wola1 - 0Olimpia ElblagFull TimeFT

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

Stal Stalowa Wola played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Stal Stalowa Wola won 1-0.

Stargard3 - 0Siarka TarnobrzegFull TimeFT

Stargard - Siarka Tarnobrzeg

Stargard played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Stargard won 3-0.

Znicz Pruszkow0 - 2Rozwoj KatowiceFull TimeFT

Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice

Znicz Pruszkow played Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Rozwoj Katowice won 0-2.

Widzew0 - 0Radomiak RadomFull TimeFT

Widzew - Radomiak Radom

Widzew played Radomiak Radom at the II Liga of Poland on April 24. The match kicked off 17:05 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Biala Podlaska W3 - 0Katowice WFull TimeFT

Biala Podlaska W - Katowice W

Biala Podlaska W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Biala Podlaska W won 3-0.

Medyk Konin W3 - 0Wroclaw WFull TimeFT

Medyk Konin W - Wroclaw W

Medyk Konin W played Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Medyk Konin W won 3-0.

Mitech Zywiec W3 - 2Olimpia Szczecin WFull TimeFT

Mitech Zywiec W - Olimpia Szczecin W

Mitech Zywiec W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Mitech Zywiec W won 3-2.

UJ Krakow W1 - 2UKS Lodz WFull TimeFT

UJ Krakow W - UKS Lodz W

UJ Krakow W played UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. UKS Lodz W won 1-2.

Sosnowiec W11 - 0Polonia Poznan WFull TimeFT

Sosnowiec W - Polonia Poznan W

Sosnowiec W played Polonia Poznan W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 14:15 UTC. Sosnowiec W won 11-0.

Walbrzych W2 - 2Gornik Leczna WFull TimeFT

Walbrzych W - Gornik Leczna W

Walbrzych W played Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 24. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yenisey-D2 - 0Orenburg-DFull TimeFT

Yenisey-D - Orenburg-D

Yenisey-D played Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 05:00 UTC. Yenisey-D won 2-0.

Arsenal-D0 - 5Spartak-DFull TimeFT

Arsenal-D - Spartak-D

Arsenal-D played Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Spartak-D won 0-5.

Kr. Sovetov-D5 - 1Ural-DFull TimeFT

Kr. Sovetov-D - Ural-D

Kr. Sovetov-D played Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Kr. Sovetov-D won 5-1.

Komarno1 - 4Zilina-2Full TimeFT

Komarno - Zilina-2

Komarno played Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Zilina-2 won 1-4.

Liptovsky Mikulas2 - 2Banska BystricaFull TimeFT

Liptovsky Mikulas - Banska Bystrica

Liptovsky Mikulas played Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Partizan Bardejov2 - 1DubnicaFull TimeFT

Partizan Bardejov - Dubnica

Partizan Bardejov played Dubnica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Partizan Bardejov won 2-1.

Petrzalka akademia4 - 1LipanyFull TimeFT

Petrzalka akademia - Lipany

Petrzalka akademia played Lipany at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Petrzalka akademia won 4-1.

Samorin0 - 3Lokomotiva KosiceFull TimeFT

Samorin - Lokomotiva Kosice

Samorin played Lokomotiva Kosice at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Lokomotiva Kosice won 0-3.

Slavoj Trebisov2 - 0Tatran PresovFull TimeFT

Slavoj Trebisov - Tatran Presov

Slavoj Trebisov played Tatran Presov at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 14:30 UTC. Slavoj Trebisov won 2-0.

Pohronie3 - 0SkalicaFull TimeFT

Pohronie - Skalica

Pohronie played Skalica at the 2. liga of Slovakia on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Pohronie won 3-0.

Barcelona W6 - 2Sevilla WFull TimeFT

Barcelona W - Sevilla W

Barcelona W played Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Barcelona W won 6-2.

Undy Athletic3 - 1Cwmamman UnitedFull TimeFT

Undy Athletic - Cwmamman United

Undy Athletic played Cwmamman United at the Division 1 of Wales on April 24. The match kicked off 17:30 UTC. Undy Athletic won 3-1.

Goytre United1 - 2Cambrian ClydachFull TimeFT

Goytre United - Cambrian Clydach

Goytre United played Cambrian Clydach at the Division 1 of Wales on April 24. The match kicked off 18:30 UTC. Cambrian Clydach won 1-2.

Pusamania Borneo2 - 1PersibFull TimeFT

Pusamania Borneo - Persib

Pusamania Borneo played Persib at the Nacional cup of Indonesia on April 24. The match kicked off 08:30 UTC. Pusamania Borneo won 2-1.

F.C.Tokyo2 - 0Kashiwa ReysolFull TimeFT

F.C.Tokyo - Kashiwa Reysol

F.C.Tokyo played Kashiwa Reysol at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. F.C.Tokyo won 2-0.

Gamba Osaka4 - 1Jubilo IwataFull TimeFT

Gamba Osaka - Jubilo Iwata

Gamba Osaka played Jubilo Iwata at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gamba Osaka won 4-1.

Oita Trinita2 - 2Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight

Oita Trinita played Nagoya Grampus Eight at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shimizu S-Pulse2 - 2Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC

Shimizu S-Pulse played Matsumoto Yamaga FC at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

V-Varen Nagasaki3 - 6Consadole SapporoFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo

V-Varen Nagasaki played Consadole Sapporo at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Consadole Sapporo won 3-6.

Vegalta Sendai1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai played Sagan Tosu at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerezo Osaka1 - 0Vissel KobeFull TimeFT

Cerezo Osaka - Vissel Kobe

Cerezo Osaka played Vissel Kobe at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Cerezo Osaka won 1-0.

Yokohama F. Marinos1 - 0Shonan BellmareFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare

Yokohama F. Marinos played Shonan Bellmare at the J-League Cup of Japan on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-0.

Changwon0 - 4Busan KyotongFull TimeFT

Changwon - Busan Kyotong

Changwon played Busan Kyotong at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Busan Kyotong won 0-4.

Cheonan City0 - 3Gyeongju KHNPFull TimeFT

Cheonan City - Gyeongju KHNP

Cheonan City played Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongju KHNP won 0-3.

Gangneung2 - 1Daejeon KorailFull TimeFT

Gangneung - Daejeon Korail

Gangneung played Daejeon Korail at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:00 UTC. Gangneung won 2-1.

Gimhae0 - 1Mokpo CityFull TimeFT

Gimhae - Mokpo City

Gimhae played Mokpo City at the National League of Korea Republic on April 24. The match kicked off 10:30 UTC. Mokpo City won 0-1.

Macau U-230 - 1Casa BenficaFull TimeFT

Macau U-23 - Casa Benfica

Macau U-23 played Casa Benfica at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 11:05 UTC. Casa Benfica won 0-1.

Chao Pak Kei3 - 1Hang SaiFull TimeFT

Chao Pak Kei - Hang Sai

Chao Pak Kei played Hang Sai at the Elite League of Macao on April 24. The match kicked off 13:15 UTC. Chao Pak Kei won 3-1.

Sur0 - 2Mirbat SCFull TimeFT

Sur - Mirbat SC

Sur played Mirbat SC at the Premier League of Oman on April 24. The match kicked off 13:50 UTC. Mirbat SC won 0-2.

Rustaq5 - 2Oman FCFull TimeFT

Rustaq - Oman FC

Rustaq played Oman FC at the Premier League of Oman on April 24. The match kicked off 13:55 UTC. Rustaq won 5-2.

Al-Nahda0 - 3DhufarFull TimeFT

Al-Nahda - Dhufar

Al-Nahda played Dhufar at the Premier League of Oman on April 24. The match kicked off 16:05 UTC. Dhufar won 0-3.

Abha2 - 1Al NahdhaFull TimeFT

Abha - Al Nahdha

Abha played Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. Abha won 2-1.

Al Mojzel1 - 0Al JabalainFull TimeFT

Al Mojzel - Al Jabalain

Al Mojzel played Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 1-0.

Al-Washm0 - 3Al ShoalahFull TimeFT

Al-Washm - Al Shoalah

Al-Washm played Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 12:50 UTC. Al Shoalah won 0-3.

Al-Ansar2 - 0Al OrubahFull TimeFT

Al-Ansar - Al Orubah

Al-Ansar played Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 13:10 UTC. Al-Ansar won 2-0.

Al Jeel3 - 0JeddahFull TimeFT

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on April 24. The match kicked off 15:50 UTC. Al Jeel won 3-0.

Emirates1 - 5Al Shabab DubaiFull TimeFT

Emirates - Al Shabab Dubai

Emirates played Al Shabab Dubai at the Premier League of Uae on April 24. The match kicked off 13:55 UTC. Al Shabab Dubai won 1-5.

Al Dhafra1 - 1Al NasrFull TimeFT

Al Dhafra - Al Nasr

Al Dhafra played Al Nasr at the Premier League of Uae on April 24. The match kicked off 14:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oq-tepa2 - 0Xorazm UrganchFull TimeFT

Oq-tepa - Xorazm Urganch

Oq-tepa played Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match kicked off 11:15 UTC. Oq-tepa won 2-0.

Istiklol Fergana1 - 1Mashal MuborakFull TimeFT

Istiklol Fergana - Mashal Muborak

Istiklol Fergana played Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftchi Fergana1 - 0IftixorFull TimeFT

Neftchi Fergana - Iftixor

Neftchi Fergana played Iftixor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match kicked off 11:45 UTC. Neftchi Fergana won 1-0.

Shortan Guzor1 - 0SherdorFull TimeFT

Shortan Guzor - Sherdor

Shortan Guzor played Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Shortan Guzor won 1-0.

CR Belouizdad2 - 0CS ConstantineFull TimeFT

CR Belouizdad - CS Constantine

CR Belouizdad played CS Constantine at the National cup of Algeria on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. CR Belouizdad won 2-0.

Petro de Luanda3 - 0ASA AviacioFull TimeFT

Petro de Luanda - ASA Aviacio

Petro de Luanda played ASA Aviacio at the Girabola of Angola on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Petro de Luanda won 3-0.

ASOSBuffles du Borgou15:00

ASOS - Buffles du Borgou

ASOS are playing Buffles du Borgou at the Championat National of Benin on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ASPACAvrankou Omnisport15:00

ASPAC - Avrankou Omnisport

ASPAC are playing Avrankou Omnisport at the Championat National of Benin on April 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Dragons2 - 1PantheresFull TimeFT

Dragons - Pantheres

Dragons played Pantheres at the Championat National of Benin on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. Dragons won 2-1.

Nigeria U-170 - 0Guinea U-17Full TimeFT

Nigeria U-17 - Guinea U-17

Nigeria U-17 played Guinea U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cameroon U-170 - 0Angola U-174-3 On PenaltiesPen 4-3

Cameroon U-17 - Angola U-17

Cameroon U-17 played Angola U-17 at the Playoff stage of Caf U-17 Championship on April 24. The match kicked off 16:30 UTC. Cameroon U-17 won on penalties as the score was 0-0.

Feutcheu2 - 2Fovu ClubFull TimeFT

Feutcheu - Fovu Club

Feutcheu played Fovu Club at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Mfou2 - 1Unisport BafangFull TimeFT

Fortuna Mfou - Unisport Bafang

Fortuna Mfou played Unisport Bafang at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Mfou won 2-1.

Stade Renard1 - 1Eding SportFull TimeFT

Stade Renard - Eding Sport

Stade Renard played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Young Sport Academy0 - 0Les AstresFull TimeFT

Young Sport Academy - Les Astres

Young Sport Academy played Les Astres at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Colombe2 - 1Avion AcademyFull TimeFT

Colombe - Avion Academy

Colombe played Avion Academy at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Colombe won 2-1.

Cotonsport1 - 0Union DoualaFull TimeFT

Cotonsport - Union Douala

Cotonsport played Union Douala at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. Cotonsport won 1-0.

PWD2 - 0TonnerreFull TimeFT

PWD - Tonnerre

PWD played Tonnerre at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:00 UTC. PWD won 2-0.

APEJES Academy1 - 3Dragon de YaoundeFull TimeFT

APEJES Academy - Dragon de Yaounde

APEJES Academy played Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on April 24. The match kicked off 14:15 UTC. Dragon de Yaounde won 1-3.

RCA Casablanca2 - 1HUSA AgadirFull TimeFT

RCA Casablanca - HUSA Agadir

RCA Casablanca played HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. RCA Casablanca won 2-1.

RSB Berkane2 - 0YoussoufiaFull TimeFT

RSB Berkane - Youssoufia

RSB Berkane played Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on April 24. The match kicked off 15:00 UTC. RSB Berkane won 2-0.

Aguila0 - 0Santa Tecla43'

Aguila - Santa Tecla

Aguila are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on April 24. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Audaz0 - 1Sonsonate41'

Audaz - Sonsonate

Audaz are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on April 24. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and Sonsonate is winning 0-1.

FAS0 - 0Pasaquina45'

FAS - Pasaquina

FAS are playing Pasaquina at the Clausura of El Salvador on April 24. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Municipal Limeno0 - 0Isidro Metapan44'

Municipal Limeno - Isidro Metapan

Municipal Limeno are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on April 24. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ChalatenangoFirpo00:30

Chalatenango - Firpo

Chalatenango are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

AlianzaJocoro01:30

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Clausura of El Salvador on April 25. The match will kick off 01:30 UTC.

Malacateco1 - 1Antigua GFCFull TimeFT

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco played Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on April 24. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Siquinala0 - 3GuastatoyaFull TimeFT

Siquinala - Guastatoya

Siquinala played Guastatoya at the Clausura of Guatemala on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Guastatoya won 0-3.

Deportivo Sanarate0 - 0Deportivo Petapa32'

Deportivo Sanarate - Deportivo Petapa

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Petapa at the Clausura of Guatemala on April 24. The match kicked off 21:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CSD ComunicacionesCoban Imperial00:00

CSD Comunicaciones - Coban Imperial

CSD Comunicaciones are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo ChiantlaMunicipal02:00

Deportivo Chiantla - Municipal

Deportivo Chiantla are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

XelajuIztapa02:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

VenadosAtletico San Luis00:00

Venados - Atletico San Luis

Venados are playing Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

DoradosZacatepec02:00

Dorados - Zacatepec

Dorados are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlanta United-2Tampa Bay23:30

Atlanta United-2 - Tampa Bay

Atlanta United-2 are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on April 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Tulsa RoughnecksColorado Springs00:00

Tulsa Roughnecks - Colorado Springs

Tulsa Roughnecks are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles Galaxy-2Rio Grande Valley02:00

Los Angeles Galaxy-2 - Rio Grande Valley

Los Angeles Galaxy-2 are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on April 25. The match will kick off 02:00 UTC.

Colon0 - 0Acassuso7'

Colon - Acassuso

Colon are playing Acassuso at the National cup of Argentina on April 24. The match kicked off 22:10 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Always Ready1 - 2Nacional PotosiFull TimeFT

Always Ready - Nacional Potosi

Always Ready played Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on April 24. The match kicked off 19:00 UTC. Nacional Potosi won 1-2.

Vasco0 - 0Santos2'

Vasco - Santos

Vasco are playing Santos at the National Cup of Brasil on April 24. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CorinthiansChapecoense00:30

Corinthians - Chapecoense

Corinthians are playing Chapecoense at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeVila Nova00:30

Juventude - Vila Nova

Juventude are playing Vila Nova at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

America RNABC Natal00:30

America RN - ABC Natal

America RN are playing ABC Natal at the Potiguar of Brasil on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Santos W1 - 0Ponte Preta WFull TimeFT

Santos W - Ponte Preta W

Santos W played Ponte Preta W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 24. The match kicked off 18:00 UTC. Santos W won 1-0.

Iranduba de Amazonia WKindermann W00:00

Iranduba de Amazonia W - Kindermann W

Iranduba de Amazonia W are playing Kindermann W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Cruzeiro U-201 - 1Flamengo U-20Full TimeFT

Cruzeiro U-20 - Flamengo U-20

Cruzeiro U-20 played Flamengo U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on April 24. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortaleza JS1 - 1LlanerosFull TimeFT

Fortaleza JS - Llaneros

Fortaleza JS played Llaneros at the National cup of Colombia on April 24. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valledupar1 - 1Alianza PetroleraFull TimeFT

Valledupar - Alianza Petrolera

Valledupar played Alianza Petrolera at the National cup of Colombia on April 24. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportes Pereira5 - 1CD JaguaresFull TimeFT

Deportes Pereira - CD Jaguares

Deportes Pereira played CD Jaguares at the National cup of Colombia on April 24. The match kicked off 20:30 UTC. Deportes Pereira won 5-1.

Real Cartagena0 - 0Union Magdalena88'

Real Cartagena - Union Magdalena

Real Cartagena are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on April 24. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Envigado FC1 - 1Leones60'

Envigado FC - Leones

Envigado FC are playing Leones at the National cup of Colombia on April 24. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

America de CaliPasto00:00

America de Cali - Pasto

America de Cali are playing Pasto at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:00 UTC.

Boyaco ChicoFC Bogota00:30

Boyaco Chico - FC Bogota

Boyaco Chico are playing FC Bogota at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa Fe BogotaPatriotas00:30

Santa Fe Bogota - Patriotas

Santa Fe Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Adelaide CityPara Hills05:30

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City are playing Para Hills at the NPL South Australia of Australia on April 25. The match will kick off 05:30 UTC.

Peninsula Power3 - 1Sunshine CoastFull TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast

Peninsula Power played Sunshine Coast at the NPL Queensland of Australia on April 24. The match kicked off 09:15 UTC. Peninsula Power won 3-1.

Sydney OlympicAPIA Tigers06:45

Sydney Olympic - APIA Tigers

Sydney Olympic are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on April 25. The match will kick off 06:45 UTC.

Glenorchy KnightsOlympia Warriors03:00

Glenorchy Knights - Olympia Warriors

Glenorchy Knights are playing Olympia Warriors at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 03:00 UTC.

Hobart ZebrasSouth Hobart05:15

Hobart Zebras - South Hobart

Hobart Zebras are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match will kick off 05:15 UTC.

Adamstown RosebudsHamilton Olympic04:30

Adamstown Rosebuds - Hamilton Olympic

Adamstown Rosebuds are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on April 25. The match will kick off 04:30 UTC.