KAMAZ logo
Russia

KAMAZ Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

KAMAZ
HomeHome
ResultsResults
Latest Results
Volga Ulyanovsk - KAMAZ

Volga Ulyanovsk - KAMAZ

Volga Ulyanovsk played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on June 4. The match kicked off 14:00 UTC. Volga Ulyanovsk won 4-0.

KAMAZ - FK Volna

KAMAZ - FK Volna

KAMAZ played FK Volna at the PFL, Group 4 of Russia on May 30. The match kicked off 14:00 UTC. KAMAZ won 2-0.

KAMAZ - Lada

KAMAZ - Lada

KAMAZ played Lada at the PFL, Group 4 of Russia on May 23. The match kicked off 14:00 UTC. KAMAZ won 5-0.

Lada Dimitrovgrad - KAMAZ

Lada Dimitrovgrad - KAMAZ

Lada Dimitrovgrad played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on May 18. The match kicked off 13:00 UTC. KAMAZ won 0-3.

KAMAZ - Nosta

KAMAZ - Nosta

KAMAZ played Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on May 11. The match kicked off 15:30 UTC. KAMAZ won 3-1.

Orenburg-2 - KAMAZ

Orenburg-2 - KAMAZ

Orenburg-2 played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on May 6. The match kicked off 11:00 UTC. KAMAZ won 1-2.

KAMAZ - Dinamo Barnaul

KAMAZ - Dinamo Barnaul

KAMAZ played Dinamo Barnaul at the PFL, Group 4 of Russia on April 30. The match kicked off 15:30 UTC. KAMAZ won 5-0.

KAMAZ - Novosibirsk

KAMAZ - Novosibirsk

KAMAZ played Novosibirsk at the PFL, Group 4 of Russia on April 27. The match kicked off 15:30 UTC. KAMAZ won 1-0.

Zvezda Perm - KAMAZ

Zvezda Perm - KAMAZ

Zvezda Perm played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. KAMAZ won 0-1.

KAMAZ - Tyumen

KAMAZ - Tyumen

KAMAZ played Tyumen at the PFL, Group 4 of Russia on April 16. The match kicked off 15:30 UTC. KAMAZ won 3-0.

Ural-2 - KAMAZ

Ural-2 - KAMAZ

Ural-2 played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on April 9. The match kicked off 09:00 UTC. Ural-2 won 2-1.

KAMAZ - Chelyabinsk

KAMAZ - Chelyabinsk

KAMAZ played Chelyabinsk at the PFL, Group 4 of Russia on April 4. The match kicked off 13:00 UTC. KAMAZ won 3-1.

Kuban Holding - KAMAZ

Kuban Holding - KAMAZ

Kuban Holding played KAMAZ at the Club Friendlies of International on February 24. The match kicked off 10:30 UTC. Kuban Holding won 2-1.

KAMAZ - Zenit Izhevsk

KAMAZ - Zenit Izhevsk

KAMAZ played Zenit Izhevsk at the PFL, Group 4 of Russia on November 5. The match kicked off 15:00 UTC. KAMAZ won 3-1.

FK Volna - KAMAZ

FK Volna - KAMAZ

FK Volna played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match kicked off 13:00 UTC. KAMAZ won 1-3.

KAMAZ - Volga Ulyanovsk

KAMAZ - Volga Ulyanovsk

KAMAZ played Volga Ulyanovsk at the PFL, Group 4 of Russia on October 25. The match kicked off 11:00 UTC. Volga Ulyanovsk won 1-3.

KAMAZ - Ural-2

KAMAZ - Ural-2

KAMAZ played Ural-2 at the PFL, Group 4 of Russia on October 13. The match kicked off 15:30 UTC. Ural-2 won 2-3.

Tyumen - KAMAZ

Tyumen - KAMAZ

Tyumen played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on October 8. The match kicked off 10:00 UTC. Tyumen won 1-0.

Novosibirsk - KAMAZ

Novosibirsk - KAMAZ

Novosibirsk played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on September 24. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

KAMAZ (also known as KamAZ Nab Chelny) is a football club from Russia competing in the PFL, Group 4 of Russia. ScoreBat covers all matches of KAMAZ in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as KAMAZ roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of KAMAZ for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the KAMAZ goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow KAMAZ livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of KAMAZ.

Matchday Live
Group F
Hungary - Portugal

Hungary - Portugal

Hungary are playing Portugal at the Group F of Euro-2020 on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

France - Germany

France - Germany

France are playing Germany at the Group F of Euro-2020 on June 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Japan - Kyrgyzstan

Japan - Kyrgyzstan

Japan played Kyrgyzstan at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match kicked off 10:25 UTC. Japan won 5-1.

Tajikistan - Myanmar

Tajikistan - Myanmar

Tajikistan played Myanmar at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match kicked off 10:25 UTC. Tajikistan won 4-0.

India - Afghanistan

India - Afghanistan

India played Afghanistan at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Philippines - Maldives

Philippines - Maldives

Philippines are playing Maldives at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Australia - Jordan

Australia - Jordan

Australia are playing Jordan at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bahrain - Hong Kong

Bahrain - Hong Kong

Bahrain are playing Hong Kong at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Iran - Iraq

Iran - Iraq

Iran are playing Iraq at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Thailand - Malaysia

Thailand - Malaysia

Thailand are playing Malaysia at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 16:45 UTC.

United Arab Emirates - Vietnam

United Arab Emirates - Vietnam

United Arab Emirates are playing Vietnam at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 16:45 UTC.

Bangladesh - Oman

Bangladesh - Oman

Bangladesh are playing Oman at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

China PR - Syria

China PR - Syria

China PR are playing Syria at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Palestine - Yemen

Palestine - Yemen

Palestine are playing Yemen at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Saudi Arabia - Uzbekistan

Saudi Arabia - Uzbekistan

Saudi Arabia are playing Uzbekistan at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Chinese Taipei - Kuwait

Chinese Taipei - Kuwait

Chinese Taipei are playing Kuwait at the Asia. 2nd round of World Cup on June 15. The match will kick off 19:00 UTC.

HIFK - Honka

HIFK - Honka

HIFK are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and HIFK are winning 1-0.

Haka - Lahti

Haka - Lahti

Haka are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

KTP - AC Oulu

KTP - AC Oulu

KTP are playing AC Oulu at the Veikkausliiga of Finland on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Riteriai - Banga

Riteriai - Banga

Riteriai are playing Banga at the A Lyga of Lithuania on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Riteriai are winning 3-0.

Sundsvall - GAIS

Sundsvall - GAIS

Sundsvall are playing GAIS at the Superettan of Sweden on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Sierra Leone - Benin

Sierra Leone - Benin

Sierra Leone are playing Benin at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brusque - Coritiba

Brusque - Coritiba

Brusque are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on June 15.

CSA - Guarani

CSA - Guarani

CSA are playing Guarani at the Serie B of Brasil on June 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Nautico - Vila Nova

Nautico - Vila Nova

Nautico are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on June 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Confianca - Brasil de Pelotas

Confianca - Brasil de Pelotas

Confianca are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Goias - CRB Maceio

Goias - CRB Maceio

Goias are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Palestino - Audax Italiano

Palestino - Audax Italiano

Palestino are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on June 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Baerum - Notodden

Baerum - Notodden

Baerum are playing Notodden at the Club Friendlies of International on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Belarus U-19 W - Armenia U-19 W

Belarus U-19 W - Armenia U-19 W

Belarus U-19 W played Armenia U-19 W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Belarus U-19 W won 7-1.

Armenia W - Kazakhstan W

Armenia W - Kazakhstan W

Armenia W played Kazakhstan W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Kazakhstan W won 0-3.

Germany W - Chile W

Germany W - Chile W

Germany W played Chile W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Costa Rica W - Guatemala W

Costa Rica W - Guatemala W

Costa Rica W are playing Guatemala W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Netherlands W - Norway W

Netherlands W - Norway W

Netherlands W are playing Norway W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and Netherlands W are winning 1-0.

Sweden U-23 W - Finland U-23 W

Sweden U-23 W - Finland U-23 W

Sweden U-23 W are playing Finland U-23 W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sweden W - Australia W

Sweden W - Australia W

Sweden W are playing Australia W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match will kick off 16:45 UTC.

Iceland W - Ireland W

Iceland W - Ireland W

Iceland W are playing Ireland W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Spain W - Denmark W

Spain W - Denmark W

Spain W are playing Denmark W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Wales W - Scotland W

Wales W - Scotland W

Wales W are playing Scotland W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match will kick off 18:15 UTC.

Uruguay W - Puerto Rico W

Uruguay W - Puerto Rico W

Uruguay W are playing Puerto Rico W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Djibouti - Somalia

Djibouti - Somalia

Djibouti are playing Somalia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tunisia - Mali

Tunisia - Mali

Tunisia are playing Mali at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Curacao - Panama

Curacao - Panama

Curacao are playing Panama at the CONCACAF, Premiliary round of World Cup on June 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Canada - Haiti

Canada - Haiti

Canada are playing Haiti at the CONCACAF, Premiliary round of World Cup on June 16. The match will kick off 01:05 UTC.

El Salvador - St.Kitts and Nevis

El Salvador - St.Kitts and Nevis

El Salvador are playing St.Kitts and Nevis at the CONCACAF, Premiliary round of World Cup on June 16. The match will kick off 01:05 UTC.

Kari Akranes - IR Reykjavik

Kari Akranes - IR Reykjavik

Kari Akranes are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Dainava - Zalgiris

Dainava - Zalgiris

Dainava are playing Zalgiris at the National cup of Lithuania on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

NFA Kaunas - Dziugas Telsiai

NFA Kaunas - Dziugas Telsiai

NFA Kaunas are playing Dziugas Telsiai at the National cup of Lithuania on June 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Chojniczanka - Skra Czestochowa

Chojniczanka - Skra Czestochowa

Chojniczanka played Skra Czestochowa at the II Liga, Playoffs of Poland on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Skra Czestochowa won 0-1.

Wigry S - Kalisz

Wigry S - Kalisz

Wigry S played Kalisz at the II Liga, Playoffs of Poland on June 15. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dinamo Barnaul - Nosta

Dinamo Barnaul - Nosta

Dinamo Barnaul played Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Nosta won 1-2.

Chelyabinsk - FK Volna

Chelyabinsk - FK Volna

Chelyabinsk played FK Volna at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Chelyabinsk won 3-1.

Novosibirsk - Orenburg-2

Novosibirsk - Orenburg-2

Novosibirsk played Orenburg-2 at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Novosibirsk won 1-0.

Ural-2 - Volga Ulyanovsk

Ural-2 - Volga Ulyanovsk

Ural-2 played Volga Ulyanovsk at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Volga Ulyanovsk won 0-3.

Kr. Sovetov-2 - KAMAZ

Kr. Sovetov-2 - KAMAZ

Kr. Sovetov-2 played KAMAZ at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. KAMAZ won 1-5.

Tyumen - Lada Dimitrovgrad

Tyumen - Lada Dimitrovgrad

Tyumen played Lada Dimitrovgrad at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Zvezda Perm - Lada

Zvezda Perm - Lada

Zvezda Perm played Lada at the PFL, Group 4 of Russia on June 15. The match kicked off 13:30 UTC. Zvezda Perm won 7-0.

Rodina Moskva - Leningradets

Rodina Moskva - Leningradets

Rodina Moskva played Leningradets at the PFL, Group 2 of Russia on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Leningradets won 1-5.

Znamia Truda - FK Murom

Znamia Truda - FK Murom

Znamia Truda played FK Murom at the PFL, Group 2 of Russia on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Znamia Truda won 4-1.

Kolomna - Kazanka

Kolomna - Kazanka

Kolomna played Kazanka at the PFL, Group 2 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Kazanka won 2-4.

Luki-Energia - Zvezda S-P

Luki-Energia - Zvezda S-P

Luki-Energia are playing Zvezda S-P at the PFL, Group 2 of Russia on June 15.

Smolensk - Zenit-2

Smolensk - Zenit-2

Smolensk are playing Zenit-2 at the PFL, Group 2 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Zenit-2 are winning 1-2.

Torpedo Vl - Dinamo M-2

Torpedo Vl - Dinamo M-2

Torpedo Vl are playing Dinamo M-2 at the PFL, Group 2 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dinamo M-2 are winning 0-1.

Anzhi - Druzhba Maykop

Anzhi - Druzhba Maykop

Anzhi played Druzhba Maykop at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Anzhi won 5-1.

Biolog-Novokub. - FK Krasnodar-3

Biolog-Novokub. - FK Krasnodar-3

Biolog-Novokub. played FK Krasnodar-3 at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Biolog-Novokub. won 5-1.

Makhachkala - Mashuk-KMV

Makhachkala - Mashuk-KMV

Makhachkala played Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Makhachkala won 3-0.

Kuban - Tuapse

Kuban - Tuapse

Kuban played Tuapse at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 14:30 UTC. Kuban won 7-1.

Yessentuki - Kuban Holding

Yessentuki - Kuban Holding

Yessentuki are playing Kuban Holding at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Kuban Holding are winning 1-2.

Dinamo Stavropol - Forte

Dinamo Stavropol - Forte

Dinamo Stavropol are playing Forte at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Dinamo Stavropol are winning 1-0.

Spartak Nalchik - SKA Rostov

Spartak Nalchik - SKA Rostov

Spartak Nalchik are playing SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Chernomorets - Legion Dynamo

Chernomorets - Legion Dynamo

Chernomorets are playing Legion Dynamo at the PFL, Group 1 of Russia on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. It's half time and Chernomorets are winning 2-0.

FC Sakhalin - Khimki-2

FC Sakhalin - Khimki-2

FC Sakhalin played Khimki-2 at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 05:00 UTC. Khimki-2 won 2-3.

Fakel-2 - Metallurg L.

Fakel-2 - Metallurg L.

Fakel-2 played Metallurg L. at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kaluga - Krasnyi-SGAFKST

Kaluga - Krasnyi-SGAFKST

Kaluga are playing Krasnyi-SGAFKST at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kaluga are winning 3-1.

Znamya Noginsk - FK Strogino

Znamya Noginsk - FK Strogino

Znamya Noginsk played FK Strogino at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Znamya Noginsk won 4-2.

Avangard - Ryazan

Avangard - Ryazan

Avangard are playing Ryazan at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Avangard are winning 2-0.

Metalurg Vidnoe - Kvant Obninsk

Metalurg Vidnoe - Kvant Obninsk

Metalurg Vidnoe are playing Kvant Obninsk at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Saturn - Salyut

Saturn - Salyut

Saturn are playing Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Saturn are winning 2-1.

Sokol - Khimik Novomoskovsk

Sokol - Khimik Novomoskovsk

Sokol are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Group 3 of Russia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Solvesborg - Kristianstad

Solvesborg - Kristianstad

Solvesborg are playing Kristianstad at the Division 2, Sodra Gotaland of Sweden on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Falkenberg U-21 - Varbergs U-21

Falkenberg U-21 - Varbergs U-21

Falkenberg U-21 are playing Varbergs U-21 at the U-21 League, Mellersta of Sweden on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Guangxi Pingguo Haliao - Inner Mongolia

Guangxi Pingguo Haliao - Inner Mongolia

Guangxi Pingguo Haliao played Inner Mongolia at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Guangxi Pingguo Haliao won 3-1.

Kunming Zheng He Shipman - Dongguan Guanlian

Kunming Zheng He Shipman - Dongguan Guanlian

Kunming Zheng He Shipman played Dongguan Guanlian at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Dongguan Guanlian won 1-2.

Sichuan Minzu - Hunan Billows

Sichuan Minzu - Hunan Billows

Sichuan Minzu played Hunan Billows at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Sichuan Minzu won 2-1.

China PR U-20 - Hebei Zhuoao

China PR U-20 - Hebei Zhuoao

China PR U-20 played Hebei Zhuoao at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shaoxing Keqiao Yuejia - Xian Wolves

Shaoxing Keqiao Yuejia - Xian Wolves

Shaoxing Keqiao Yuejia played Xian Wolves at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Xian Wolves won 0-1.

Qingdao Red Lions - Shanghai Jiading

Qingdao Red Lions - Shanghai Jiading

Qingdao Red Lions played Shanghai Jiading at the Yi League of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Qingdao Red Lions won 1-0.

ASFA-Yennenga - ASFB

ASFA-Yennenga - ASFB

ASFA-Yennenga are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on June 15.

Maniema Union - TP Mazembe

Maniema Union - TP Mazembe

Maniema Union are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on June 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Vita Club - Lubumbashi Sport

Vita Club - Lubumbashi Sport

Vita Club are playing Lubumbashi Sport at the Super Ligue of Dr Congo on June 15. The match will kick off 14:30 UTC.

El Entag El Harby - Talaea El Geish

El Entag El Harby - Talaea El Geish

El Entag El Harby are playing Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Pyramids - Smouha

Pyramids - Smouha

Pyramids are playing Smouha at the Premier League of Egypt on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Nairobi City Stars - Western Stima

Nairobi City Stars - Western Stima

Nairobi City Stars played Western Stima at the Premier League of Kenya on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Nairobi City Stars won 2-1.

Bandari - Ulinzi Stars

Bandari - Ulinzi Stars

Bandari played Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Ulinzi Stars won 1-3.

Nzoia Sugar - Vihiga United

Nzoia Sugar - Vihiga United

Nzoia Sugar played Vihiga United at the Premier League of Kenya on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Vihiga United won 1-2.

Tusker - Posta Rangers

Tusker - Posta Rangers

Tusker played Posta Rangers at the Premier League of Kenya on June 15. The match kicked off 12:15 UTC. Posta Rangers won 0-1.

Hay Al Wadi - Al Ahly Merowe

Hay Al Wadi - Al Ahly Merowe

Hay Al Wadi are playing Al Ahly Merowe at the Premier League of Sudan on June 15. The match will kick off 14:15 UTC.

Hilal El Fasher - Hay Al Arab

Hilal El Fasher - Hay Al Arab

Hilal El Fasher are playing Hay Al Arab at the Premier League of Sudan on June 15. The match will kick off 14:15 UTC.

Merreikh El Fasher - Al Hilal Kadougli

Merreikh El Fasher - Al Hilal Kadougli

Merreikh El Fasher are playing Al Hilal Kadougli at the Premier League of Sudan on June 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Biashara Mara United - Namungo

Biashara Mara United - Namungo

Biashara Mara United played Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Myda - BUL

Myda - BUL

Myda played BUL at the Premier League of Uganda on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. BUL won 1-6.

Police Uganda - Bright Stars

Police Uganda - Bright Stars

Police Uganda played Bright Stars at the Premier League of Uganda on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds

Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds

Indy Eleven are playing Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 00:00 UTC.

CA Acassuso - JJ Urquiza

CA Acassuso - JJ Urquiza

CA Acassuso are playing JJ Urquiza at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Canuelas - Argentino Qulimes

Canuelas - Argentino Qulimes

Canuelas are playing Argentino Qulimes at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Comunicaciones - Deportivo Armenio

Comunicaciones - Deportivo Armenio

Comunicaciones are playing Deportivo Armenio at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Dep. Merlo - Colegiales

Dep. Merlo - Colegiales

Dep. Merlo are playing Colegiales at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Flandria - Los Andes

Flandria - Los Andes

Flandria are playing Los Andes at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

San Miguel - Fenix A

San Miguel - Fenix A

San Miguel are playing Fenix A at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Talleres Remedios - Defensores Unidos

Talleres Remedios - Defensores Unidos

Talleres Remedios are playing Defensores Unidos at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Urquiza - Villa San Carlos

Urquiza - Villa San Carlos

Urquiza are playing Villa San Carlos at the Primera B, Apertura of Argentina on June 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Danubio - Atenas

Danubio - Atenas

Danubio are playing Atenas at the Segunda Division of Uruguay on June 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Juventud - Uruguay Montevideo

Juventud - Uruguay Montevideo

Juventud are playing Uruguay Montevideo at the Segunda Division of Uruguay on June 16. The match will kick off 00:15 UTC.