Ihefu vs Mtibwa Sugar Live Score and Live Stream

in 6 hours
13:00, Friday, September 18
Copy
Embed Ihefu - Mtibwa Sugar
Live in 6 hours
Tanzainia Ligi Kuu Bara
Kick-off in 6 hours
8
Mtibwa Sugar's last 8 matches had under 2.5 goals.
4
Mtibwa Sugar have conceded a goal in their previous 4 away matches.
Live Match Report

Ihefu are playing Mtibwa Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC. Ihefu are 7th in the table with 3 points after 2 matches, while Mtibwa Sugar are 11th with 2 points in 2 matches.

ScoreBat is covering Ihefu vs Mtibwa Sugar in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Ihefu vs Mtibwa Sugar live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Tanzainia Ligi Kuu Bara, Ihefu or Mtibwa Sugar whenever available. We cover all matches of Tanzainia Ligi Kuu Bara in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/ihefu-vs-mtibwa-sugar-live-stream/.

Tanzainia Ligi Kuu Bara's live standings are availble and updated in real time.

Ihefu have won Ruvu Shooting in their previous match, while Mtibwa Sugar have played a draw with Simba, Ruvu Shooting and Young Africans in their previous 3 matches.

Ihefu have won 1 of their 2 matches in Ligi Kuu Bara, drawing 0 and having 1 defeat this season. They have scored 2 goals - 1.00 per match, conceding 2 - 1.00 per match. Mtibwa Sugar have won 0 of their 2 matches in Ligi Kuu Bara, drawing 2 and having 0 defeats this season. They have scored 1 goal - 0.50 per match, conceding 1 - 0.50 per match.

Goals and video highlights of the match between Ihefu and Mtibwa Sugar are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Ihefu or Mtibwa Sugar score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Ihefu and Mtibwa Sugar include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Ihefu vs Mtibwa Sugar with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Tanzainia Ligi Kuu Bara are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Bayern MunichSchalke18:30

Bayern Munich - Schalke

Bayern Munich are playing Schalke at the Bundesliga of Germany on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

LyonNimes19:00

Lyon - Nimes

Lyon are playing Nimes at the Ligue 1 of France on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

CoventryQPR18:45

Coventry - QPR

Coventry are playing QPR at the Championship of England on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

VV VenloUtrecht18:00

VV Venlo - Utrecht

VV Venlo are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FamalicaoBenfica18:00

Famalicao - Benfica

Famalicao are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

GuimaraesBelenenses20:15

Guimaraes - Belenenses

Guimaraes are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on September 18. The match will kick off 20:15 UTC.

FK KrasnodarKhimki17:00

FK Krasnodar - Khimki

FK Krasnodar are playing Khimki at the Premier League of Russia on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

VanNoravank12:30

Van - Noravank

Van are playing Noravank at the National Cup of Armenia on September 18. The match will kick off 12:30 UTC.

West ArmeniaGandzasar-Kapan12:30

West Armenia - Gandzasar-Kapan

West Armenia are playing Gandzasar-Kapan at the National Cup of Armenia on September 18. The match will kick off 12:30 UTC.

UrartuPyunik15:30

Urartu - Pyunik

Urartu are playing Pyunik at the National Cup of Armenia on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Austria W-2Grazer AK16:30

Austria W-2 - Grazer AK

Austria W-2 are playing Grazer AK at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

DornbirnAustria Klagenfurt16:30

Dornbirn - Austria Klagenfurt

Dornbirn are playing Austria Klagenfurt at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

InnsbruckFloridsdorfer AC16:30

Innsbruck - Floridsdorfer AC

Innsbruck are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Rapid-2Juniors OO16:30

Rapid-2 - Juniors OO

Rapid-2 are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Vorwarts SteyrKapfenberg16:30

Vorwarts Steyr - Kapfenberg

Vorwarts Steyr are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

LafnitzAmstetten18:25

Lafnitz - Amstetten

Lafnitz are playing Amstetten at the 2. Liga of Austria on September 18. The match will kick off 18:25 UTC.

Smolevichi-STIRuh Brest13:30

Smolevichi-STI - Ruh Brest

Smolevichi-STI are playing Ruh Brest at the Premier League of Belarus on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

NemanFC Minsk15:30

Neman - FC Minsk

Neman are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

CharleroiAnderlechtPostponedPst

Charleroi - Anderlecht

Charleroi are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on September 18.

CharleroiBeerschot-Wilrijk18:45

Charleroi - Beerschot-Wilrijk

Charleroi are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division A of Belgium on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

RWDMLommel United18:00

RWDM - Lommel United

RWDM are playing Lommel United at the First Division B of Belgium on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Tsarsko seloBotev Vratsa15:45

Tsarsko selo - Botev Vratsa

Tsarsko selo are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on September 18. The match will kick off 15:45 UTC.

MontanaBotev18:00

Montana - Botev

Montana are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SibenikLokomotiva Zagreb16:00

Sibenik - Lokomotiva Zagreb

Sibenik are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Ermis AradippouOlympiakos Nicosia16:00

Ermis Aradippou - Olympiakos Nicosia

Ermis Aradippou are playing Olympiakos Nicosia at the 1. Division of Cyprus on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Slavia PrahaTeplice18:00

Slavia Praha - Teplice

Slavia Praha are playing Teplice at the First League of Czech Republic on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

JihlavaLisen16:00

Jihlava - Lisen

Jihlava are playing Lisen at the FNL of Czech Republic on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

HamburgFortuna Dusseldorf16:30

Hamburg - Fortuna Dusseldorf

Hamburg are playing Fortuna Dusseldorf at the 2. Bundesliga of Germany on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

RegensburgNurnberg16:30

Regensburg - Nurnberg

Regensburg are playing Nurnberg at the 2. Bundesliga of Germany on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

KaiserslauternDynamo Dresden15:45

Kaiserslautern - Dynamo Dresden

Kaiserslautern are playing Dynamo Dresden at the 3. Liga of Germany on September 18. The match will kick off 15:45 UTC.

PAOKAtromitos16:00

PAOK - Atromitos

PAOK are playing Atromitos at the Super League 1 of Greece on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

OlympiakosAsteras Tripolis17:30

Olympiakos - Asteras Tripolis

Olympiakos are playing Asteras Tripolis at the Super League 1 of Greece on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Derry CitySt Patricks16:45

Derry City - St Patricks

Derry City are playing St Patricks at the Premier Division of Ireland on September 18. The match will kick off 16:45 UTC.

Sligo RoversBohemians18:45

Sligo Rovers - Bohemians

Sligo Rovers are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Athlone TownCobh Ramblers18:45

Athlone Town - Cobh Ramblers

Athlone Town are playing Cobh Ramblers at the 1 division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

BrayLongford18:45

Bray - Longford

Bray are playing Longford at the 1 division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

GalwayWexford Youths18:45

Galway - Wexford Youths

Galway are playing Wexford Youths at the 1 division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Shamrock-2Cabinteely18:45

Shamrock-2 - Cabinteely

Shamrock-2 are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

UCDDrogheda18:45

UCD - Drogheda

UCD are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Helmond SportVolendam16:45

Helmond Sport - Volendam

Helmond Sport are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on September 18. The match will kick off 16:45 UTC.

PSV-2Eindhoven16:45

PSV-2 - Eindhoven

PSV-2 are playing Eindhoven at the Eerste Divisie of Netherlands on September 18. The match will kick off 16:45 UTC.

Go Ahead EaglesAjax-219:00

Go Ahead Eagles - Ajax-2

Go Ahead Eagles are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

RodaDordrecht 9019:00

Roda - Dordrecht 90

Roda are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

PodbeskidzieRakow16:00

Podbeskidzie - Rakow

Podbeskidzie are playing Rakow at the Ekstraklasa of Poland on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Wisla KrakowWisla Plock18:30

Wisla Krakow - Wisla Plock

Wisla Krakow are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Arka GdyniaMiedz Legnica15:40

Arka Gdynia - Miedz Legnica

Arka Gdynia are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 15:40 UTC.

OliveirensePenafiel15:00

Oliveirense - Penafiel

Oliveirense are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

ChavesVarzim16:00

Chaves - Varzim

Chaves are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

VilafranquenseFeirense17:00

Vilafranquense - Feirense

Vilafranquense are playing Feirense at the Segunda Liga of Portugal on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Chindia TargovisteHermannstadt15:00

Chindia Targoviste - Hermannstadt

Chindia Targoviste are playing Hermannstadt at the Liga 1 of Romania on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

AstraCluj18:00

Astra - Cluj

Astra are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

YeniseyTorpedo22:00

Yenisey - Torpedo

Yenisey are playing Torpedo at the FNL of Russia on September 18. The match will kick off 22:00 UTC.

SKA KhabarovskBaltica05:00

SKA Khabarovsk - Baltica

SKA Khabarovsk are playing Baltica at the FNL of Russia on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

VojvodinaRadnik Surdulica16:00

Vojvodina - Radnik Surdulica

Vojvodina are playing Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Yeni MalatyasporGoztepe17:00

Yeni Malatyaspor - Goztepe

Yeni Malatyaspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporAdanaspor16:00

Eskisehirspor - Adanaspor

Eskisehirspor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

DniproMariupol16:00

Dnipro - Mariupol

Dnipro are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

AberystwythFlint Town18:45

Aberystwyth - Flint Town

Aberystwyth are playing Flint Town at the Premier League of Wales on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Al Sadd SC DohaAl Ain15:00

Al Sadd SC Doha - Al Ain

Al Sadd SC Doha are playing Al Ain at the Group Stage of Asian Champions League on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Al SharjahAl Duhail15:00

Al Sharjah - Al Duhail

Al Sharjah are playing Al Duhail at the Group Stage of Asian Champions League on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Nasr RiyadhSepahan18:00

Al Nasr Riyadh - Sepahan

Al Nasr Riyadh are playing Sepahan at the Group Stage of Asian Champions League on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Al TaawonPersepolis18:00

Al Taawon - Persepolis

Al Taawon are playing Persepolis at the Group Stage of Asian Champions League on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Consadole SapporoGamba Osaka05:00

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

Consadole Sapporo are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Sagan TosuYokohama F. Marinos07:00

Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos

Sagan Tosu are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Albirex NiigataTokushima Vortis05:00

Albirex Niigata - Tokushima Vortis

Albirex Niigata are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet KofuKyoto Purple Sanga05:00

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCV-Varen Nagasaki06:00

Matsumoto Yamaga FC - V-Varen Nagasaki

Matsumoto Yamaga FC are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

OkzhepesKaspyi15:00

Okzhepes - Kaspyi

Okzhepes are playing Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Bucheon 1995Jeju United07:00

Bucheon 1995 - Jeju United

Bucheon 1995 are playing Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Daejeon CitizenSeoul E-Land07:00

Daejeon Citizen - Seoul E-Land

Daejeon Citizen are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

NecaxaPuebla00:30

Necaxa - Puebla

Necaxa are playing Puebla at the Apertura of Mexico on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

MazatlanCruz Azul02:30

Mazatlan - Cruz Azul

Mazatlan are playing Cruz Azul at the Apertura of Mexico on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Seattle SoundersLos Angeles FC02:00

Seattle Sounders - Los Angeles FC

Seattle Sounders are playing Los Angeles FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

ConfiancaGuaraniPostponedPst

Confianca - Guarani

Confianca are playing Guarani at the Serie B of Brasil on September 18.

NauticoChapecoensePostponedPst

Nautico - Chapecoense

Nautico are playing Chapecoense at the Serie B of Brasil on September 19.

Deportivo La EquidadBoyaco Chico23:00

Deportivo La Equidad - Boyaco Chico

Deportivo La Equidad are playing Boyaco Chico at the Apertura of Colombia on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico NacionalDeportes Tolima01:05

Atletico Nacional - Deportes Tolima

Atletico Nacional are playing Deportes Tolima at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 01:05 UTC.

LDU PortoviejoOlmedo00:00

LDU Portoviejo - Olmedo

LDU Portoviejo are playing Olmedo at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

12 de OctubreSol de America23:00

12 de Octubre - Sol de America

12 de Octubre are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Carlos SteinGrau16:00

Carlos Stein - Grau

Carlos Stein are playing Grau at the Primera Division, Apertura of Peru on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Deportivo BinacionalDep. Llacuabamaba18:00

Deportivo Binacional - Dep. Llacuabamaba

Deportivo Binacional are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Apertura of Peru on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MelgarUniv. San Martin20:30

Melgar - Univ. San Martin

Melgar are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Apertura of Peru on September 18. The match will kick off 20:30 UTC.

UniversitarioInti Gas Ayacucho23:00

Universitario - Inti Gas Ayacucho

Universitario are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Apertura of Peru on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

CittadellaMantova15:00

Cittadella - Mantova

Cittadella are playing Mantova at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

MonzaAlessandria15:00

Monza - Alessandria

Monza are playing Alessandria at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

SevillaAthletic Bilbao15:30

Sevilla - Athletic Bilbao

Sevilla are playing Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

EldenseYeclano18:00

Eldense - Yeclano

Eldense are playing Yeclano at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

TropezonSelaya18:00

Tropezon - Selaya

Tropezon are playing Selaya at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MoraloTrujillo18:30

Moralo - Trujillo

Moralo are playing Trujillo at the Club Friendlies of International on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

AllerheiligenKalsdorf17:00

Allerheiligen - Kalsdorf

Allerheiligen are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

DeutschlandsbergerHertha Wels17:00

Deutschlandsberger - Hertha Wels

Deutschlandsberger are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

FC WelsSC Weiz17:00

FC Wels - SC Weiz

FC Wels are playing SC Weiz at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

GleisdorfSpittal17:00

Gleisdorf - Spittal

Gleisdorf are playing Spittal at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Union VocklamarktWolfsberger AC-217:00

Union Vocklamarkt - Wolfsberger AC-2

Union Vocklamarkt are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

DrassburgTeam Wiener Linien17:30

Drassburg - Team Wiener Linien

Drassburg are playing Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

TraiskirchenWiener Viktoria17:30

Traiskirchen - Wiener Viktoria

Traiskirchen are playing Wiener Viktoria at the Regionalliga, Ost of Austria on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Wiener SKWiener Neustadt17:30

Wiener SK - Wiener Neustadt

Wiener SK are playing Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

HallKitzbuhel17:00

Hall - Kitzbuhel

Hall are playing Kitzbuhel at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Vitebsk-2Belshina-211:00

Vitebsk-2 - Belshina-2

Vitebsk-2 are playing Belshina-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Gorodeya-2Torpedo-BelAZ-212:00

Gorodeya-2 - Torpedo-BelAZ-2

Gorodeya-2 are playing Torpedo-BelAZ-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Dinamo Brest-2Energetik-BGU-213:00

Dinamo Brest-2 - Energetik-BGU-2

Dinamo Brest-2 are playing Energetik-BGU-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Aris LimassolAnagennisi Deryneia16:00

Aris Limassol - Anagennisi Deryneia

Aris Limassol are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Opava U-19Brno U-1909:00

Opava U-19 - Brno U-19

Opava U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Pribram U-19Sparta Prague U-1909:00

Pribram U-19 - Sparta Prague U-19

Pribram U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

HlucinViktoria Otrokovice16:00

Hlucin - Viktoria Otrokovice

Hlucin are playing Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Kraluv DvurRakovnik15:00

Kraluv Dvur - Rakovnik

Kraluv Dvur are playing Rakovnik at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Liberec-2Boleslav-211:00

Liberec-2 - Boleslav-2

Liberec-2 are playing Boleslav-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

HelsingorVendsyssel17:00

Helsingor - Vendsyssel

Helsingor are playing Vendsyssel at the Division 1 of Denmark on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

NaestvedHellerup16:30

Naestved - Hellerup

Naestved are playing Hellerup at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

RB 1906Herlev16:30

RB 1906 - Herlev

RB 1906 are playing Herlev at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

KFUM SilkeborgDjursland17:00

KFUM Silkeborg - Djursland

KFUM Silkeborg are playing Djursland at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Tottenham U-23West Ham U-2311:00

Tottenham U-23 - West Ham U-23

Tottenham U-23 are playing West Ham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Blackburn U-23Manchester City U-2318:00

Blackburn U-23 - Manchester City U-23

Blackburn U-23 are playing Manchester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Brighton U-23Arsenal U-2318:00

Brighton U-23 - Arsenal U-23

Brighton U-23 are playing Arsenal U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Derby County U-23Liverpool U-2318:00

Derby County U-23 - Liverpool U-23

Derby County U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Southampton U-23Chelsea U-2318:00

Southampton U-23 - Chelsea U-23

Southampton U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Reading U-23Fulham U-2312:00

Reading U-23 - Fulham U-23

Reading U-23 are playing Fulham U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Leeds U-23Wolves U-2313:00

Leeds U-23 - Wolves U-23

Leeds U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Aston Villa U-23Norwich U-2318:00

Aston Villa U-23 - Norwich U-23

Aston Villa U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Brighton U-18Fulham U-1810:00

Brighton U-18 - Fulham U-18

Brighton U-18 are playing Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Fulham U-18Brighton U-18PostponedPst

Fulham U-18 - Brighton U-18

Fulham U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 18.

Russia WNetherlands W14:00

Russia W - Netherlands W

Russia W are playing Netherlands W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Belgium WRomania W15:30

Belgium W - Romania W

Belgium W are playing Romania W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Croatia WSwitzerland W15:30

Croatia W - Switzerland W

Croatia W are playing Switzerland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Faroe Islands WNorthern Ireland W16:00

Faroe Islands W - Northern Ireland W

Faroe Islands W are playing Northern Ireland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Czech Republic WPoland WPostponedPst

Czech Republic W - Poland W

Czech Republic W are playing Poland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18.

Kosovo WEstonia W17:00

Kosovo W - Estonia W

Kosovo W are playing Estonia W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Montenegro WUkraine WPostponedPst

Montenegro W - Ukraine W

Montenegro W are playing Ukraine W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18.

Slovenia WTurkey W18:00

Slovenia W - Turkey W

Slovenia W are playing Turkey W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Serbia WFrance WPostponedPst

Serbia W - France W

Serbia W are playing France W at the Qualifying - Women of European Championship on September 18.

Jazz PoriIlves-215:30

Jazz Pori - Ilves-2

Jazz Pori are playing Ilves-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

TPVHJS-215:30

TPV - HJS-2

TPV are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

AvranchesStade Briochin18:00

Avranches - Stade Briochin

Avranches are playing Stade Briochin at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Bastia-BorgoLe Mans18:00

Bastia-Borgo - Le Mans

Bastia-Borgo are playing Le Mans at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Bourg-PeronnasBoulogne18:00

Bourg-Peronnas - Boulogne

Bourg-Peronnas are playing Boulogne at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ConcarneauQuevilly18:00

Concarneau - Quevilly

Concarneau are playing Quevilly at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

CreteilCholet18:00

Creteil - Cholet

Creteil are playing Cholet at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

OrleansLyon Duchere18:00

Orleans - Lyon Duchere

Orleans are playing Lyon Duchere at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SeteRed StarPostponedPst

Sete - Red Star

Sete are playing Red Star at the National 1 of France on September 18.

VillefrancheBastia18:00

Villefranche - Bastia

Villefranche are playing Bastia at the National 1 of France on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Schwarz-Weiss RehdenWerder-216:30

Schwarz-Weiss Rehden - Werder-2

Schwarz-Weiss Rehden are playing Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Wolfsburg-2HSC HannoverPostponedPst

Wolfsburg-2 - HSC Hannover

Wolfsburg-2 are playing HSC Hannover at the Regionalliga Nord of Germany on September 18.

ZFC MeuselwitzChemie Leipzig17:00

ZFC Meuselwitz - Chemie Leipzig

ZFC Meuselwitz are playing Chemie Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Astoria Walldorf U-19Darmstadt U-1915:30

Astoria Walldorf U-19 - Darmstadt U-19

Astoria Walldorf U-19 are playing Darmstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Bramfelder SVLohbrugge17:00

Bramfelder SV - Lohbrugge

Bramfelder SV are playing Lohbrugge at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia HamburgMeiendorfer SV17:15

Concordia Hamburg - Meiendorfer SV

Concordia Hamburg are playing Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 17:15 UTC.

Hamm UnitedRugenbergen17:30

Hamm United - Rugenbergen

Hamm United are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

OsdorfNiendorfer17:30

Osdorf - Niendorfer

Osdorf are playing Niendorfer at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Victoria HamburgCurslack Neuengamme17:30

Victoria Hamburg - Curslack Neuengamme

Victoria Hamburg are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Hamburger-3Sasel18:00

Hamburger-3 - Sasel

Hamburger-3 are playing Sasel at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Spelle-VenhausBersenbruck18:00

Spelle-Venhaus - Bersenbruck

Spelle-Venhaus are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Internacional LeipzigGrimma17:30

Internacional Leipzig - Grimma

Internacional Leipzig are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

SSVg VelbertUnion Nettetal18:00

SSVg Velbert - Union Nettetal

SSVg Velbert are playing Union Nettetal at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

NjardvikIR Reykjavik16:45

Njardvik - IR Reykjavik

Njardvik are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on September 18. The match will kick off 16:45 UTC.

HaukarKF18:00

Haukar - KF

Haukar are playing KF at the 2. Deild of Iceland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

TrepcaArberia14:00

Trepca - Arberia

Trepca are playing Arberia at the Superliga of Kosovo on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

SchaanTriesen-218:00

Schaan - Triesen-2

Schaan are playing Triesen-2 at the National Cup of Liechtenstein on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SiauliaiNevezis16:00

Siauliai - Nevezis

Siauliai are playing Nevezis at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Zalgiris-2Trakai-210:00

Zalgiris-2 - Trakai-2

Zalgiris-2 are playing Trakai-2 at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Jeunesse EschMondorf-les-Bains18:00

Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains

Jeunesse Esch are playing Mondorf-les-Bains at the Fortis League of Luxembourg on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FlorestiDinamo-Auto13:00

Floresti - Dinamo-Auto

Floresti are playing Dinamo-Auto at the Divizia Nationala of Moldova on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

SperantaSherif16:00

Speranta - Sherif

Speranta are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

CahulSpartanii Selemet13:00

Cahul - Spartanii Selemet

Cahul are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

GranicerulSperanta Drochia13:00

Granicerul - Speranta Drochia

Granicerul are playing Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Sherif-2Sireti13:00

Sherif-2 - Sireti

Sherif-2 are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

SucleiaTighina13:00

Sucleia - Tighina

Sucleia are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

GraficarZarkovo14:00

Graficar - Zarkovo

Graficar are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnicki Sremska MitrovicaBorac14:00

Radnicki Sremska Mitrovica - Borac

Radnicki Sremska Mitrovica are playing Borac at the Prva Liga of Serbia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

GefleSandviken17:00

Gefle - Sandviken

Gefle are playing Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

TabyHaninge17:00

Taby - Haninge

Taby are playing Haninge at the Division 1, Norra of Sweden on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Vanersborgs FKGrebbestads17:00

Vanersborgs FK - Grebbestads

Vanersborgs FK are playing Grebbestads at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MoronSkelleftea17:00

Moron - Skelleftea

Moron are playing Skelleftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Assyriska BKVarbergs GIF17:00

Assyriska BK - Varbergs GIF

Assyriska BK are playing Varbergs GIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Vevey SportsBulle18:15

Vevey Sports - Bulle

Vevey Sports are playing Bulle at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:15 UTC.

SchotzLangenthal18:00

Schotz - Langenthal

Schotz are playing Langenthal at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo K U-21Lviv U-2110:00

Dynamo K U-21 - Lviv U-21

Dynamo K U-21 are playing Lviv U-21 at the Youth League of Ukraine on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Inhulets U-21Desna U-2110:00

Inhulets U-21 - Desna U-21

Inhulets U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Oleksandria U-21Vorskla U-2113:00

Oleksandria U-21 - Vorskla U-21

Oleksandria U-21 are playing Vorskla U-21 at the Youth League of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Beijing BSUBeijing Renhe07:00

Beijing BSU - Beijing Renhe

Beijing BSU are playing Beijing Renhe at the League 1 of China on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangsu SuningShenzhen FC07:30

Jiangsu Suning - Shenzhen FC

Jiangsu Suning are playing Shenzhen FC at the FA Cup of China on September 18. The match will kick off 07:30 UTC.

Shanghai ShenhuaGuangzou R F10:00

Shanghai Shenhua - Guangzou R F

Shanghai Shenhua are playing Guangzou R F at the FA Cup of China on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Guangzhou EvergrandeHenan Jianye11:35

Guangzhou Evergrande - Henan Jianye

Guangzhou Evergrande are playing Henan Jianye at the FA Cup of China on September 18. The match will kick off 11:35 UTC.

Shandong LunengDalian Yifang12:00

Shandong Luneng - Dalian Yifang

Shandong Luneng are playing Dalian Yifang at the FA Cup of China on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Taicheng Blue WNew Taipei W02:00

Taicheng Blue W - New Taipei W

Taicheng Blue W are playing New Taipei W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Hualien WTaoyuan W06:00

Hualien W - Taoyuan W

Hualien W are playing Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Cerezo Osaka-2Kataller Toyama10:00

Cerezo Osaka-2 - Kataller Toyama

Cerezo Osaka-2 are playing Kataller Toyama at the J-League 3 of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Kamatamare SanukiGrulla Morioka04:30

Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka

Kamatamare Sanuki are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on September 19. The match will kick off 04:30 UTC.

Azul Claro NumazuFukushima Utd06:00

Azul Claro Numazu - Fukushima Utd

Azul Claro Numazu are playing Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Blaublitz AkitaGainare Tottori06:00

Blaublitz Akita - Gainare Tottori

Blaublitz Akita are playing Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Fujieda MYFCRoasso Kumamoto06:00

Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto

Fujieda MYFC are playing Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Iga Kunoichi WEhime W05:00

Iga Kunoichi W - Ehime W

Iga Kunoichi W are playing Ehime W at the L1 League - Women of Japan on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Al SaltAl SareehPostponedPst

Al Salt - Al Sareeh

Al Salt are playing Al Sareeh at the Premier League of Jordan on September 18.

Al SaltAl Jazeera J.14:00

Al Salt - Al Jazeera J.

Al Salt are playing Al Jazeera J. at the Premier League of Jordan on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Al AhlyAl-FaysaliPostponedPst

Al Ahly - Al-Faysali

Al Ahly are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on September 18.

Al AhlyAl Sareeh16:30

Al Ahly - Al Sareeh

Al Ahly are playing Al Sareeh at the Premier League of Jordan on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Maqtaaral0 - 0Aktobe90 +5'

Maqtaaral - Aktobe

Maqtaaral are playing Aktobe at the 1 Division of Kazakhstan on September 18. The match kicked off 05:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Zhetysu-20 - 1AtyrauFull TimeFT

Zhetysu-2 - Atyrau

Zhetysu-2 played Atyrau at the 1 Division of Kazakhstan on September 18. The match kicked off 05:00 UTC. Atyrau won 0-1.

Akademiya OntustikShakhtar Bulat09:30

Akademiya Ontustik - Shakhtar Bulat

Akademiya Ontustik are playing Shakhtar Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on September 18. The match will kick off 09:30 UTC.

BaykonurArys10:30

Baykonur - Arys

Baykonur are playing Arys at the 1 Division of Kazakhstan on September 18. The match will kick off 10:30 UTC.

KyranEkibastuz10:30

Kyran - Ekibastuz

Kyran are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on September 18. The match will kick off 10:30 UTC.

Kairat-2SDYuShOR 805:00

Kairat-2 - SDYuShOR 8

Kairat-2 are playing SDYuShOR 8 at the 1 Division of Kazakhstan on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

YangjuChangwon05:00

Yangju - Changwon

Yangju are playing Changwon at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Busan KyotongGangneung06:00

Busan Kyotong - Gangneung

Busan Kyotong are playing Gangneung at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Hwaseong FCGimhae06:00

Hwaseong FC - Gimhae

Hwaseong FC are playing Gimhae at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Gimpo CitizenMokpo City07:00

Gimpo Citizen - Mokpo City

Gimpo Citizen are playing Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

SarawakKelantan United12:15

Sarawak - Kelantan United

Sarawak are playing Kelantan United at the Premier League of Malaysia on September 18. The match will kick off 12:15 UTC.

MazaalainuudAthletic 22011:00

Mazaalainuud - Athletic 220

Mazaalainuud are playing Athletic 220 at the Premier League of Mongolia on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

FC UlaanbaatarUlaanbaatar City05:00

FC Ulaanbaatar - Ulaanbaatar City

FC Ulaanbaatar are playing Ulaanbaatar City at the Premier League of Mongolia on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Haras El HedoodENPPI Cairo16:00

Haras El Hedood - ENPPI Cairo

Haras El Hedood are playing ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Aswan FCZamalek18:00

Aswan FC - Zamalek

Aswan FC are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ASS SaleKawkab Marrakech16:00

ASS Sale - Kawkab Marrakech

ASS Sale are playing Kawkab Marrakech at the Botola 2 of Morocco on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Chabab AtlasChabab Mohammedia16:00

Chabab Atlas - Chabab Mohammedia

Chabab Atlas are playing Chabab Mohammedia at the Botola 2 of Morocco on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

MAS FesTihad Casablanca16:00

MAS Fes - Tihad Casablanca

MAS Fes are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Ol. DcheiraSidi Kacem16:00

Ol. Dcheira - Sidi Kacem

Ol. Dcheira are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Polisi TanzaniaJKT Tanzania11:00

Polisi Tanzania - JKT Tanzania

Polisi Tanzania are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

IhefuMtibwa Sugar13:00

Ihefu - Mtibwa Sugar

Ihefu are playing Mtibwa Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

LD AlajuelenseGrecia02:00

LD Alajuelense - Grecia

LD Alajuelense are playing Grecia at the Apertura of Costa Rica on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

America WSantos Laguna W21:00

America W - Santos Laguna W

America W are playing Santos Laguna W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 18. The match will kick off 21:00 UTC.

AlbionCerrito13:00

Albion - Cerrito

Albion are playing Cerrito at the Segunda Division of Uruguay on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Villa EspanolaJuventud15:15

Villa Espanola - Juventud

Villa Espanola are playing Juventud at the Segunda Division of Uruguay on September 18. The match will kick off 15:15 UTC.

AtenasVilla Teresa17:30

Atenas - Villa Teresa

Atenas are playing Villa Teresa at the Segunda Division of Uruguay on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

RochaRacing Club19:45

Rocha - Racing Club

Rocha are playing Racing Club at the Segunda Division of Uruguay on September 18. The match will kick off 19:45 UTC.

TacuaremboSud America22:00

Tacuarembo - Sud America

Tacuarembo are playing Sud America at the Segunda Division of Uruguay on September 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Centenary StormersBrisbane Knights10:30

Centenary Stormers - Brisbane Knights

Centenary Stormers are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on September 18. The match will kick off 10:30 UTC.

Bayside UnitedToowong07:00

Bayside United - Toowong

Bayside United are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Adelaide RaidersMetroStars10:45

Adelaide Raiders - MetroStars

Adelaide Raiders are playing MetroStars at the NPL South Australia of Australia on September 18. The match will kick off 10:45 UTC.

Croydon KingsAdelaide City05:00

Croydon Kings - Adelaide City

Croydon Kings are playing Adelaide City at the NPL South Australia of Australia on September 19. The match will kick off 05:00 UTC.

Campbelltown CityAdelaide Comets05:30

Campbelltown City - Adelaide Comets

Campbelltown City are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on September 19. The match will kick off 05:30 UTC.

Modbury JetsCumberland United05:30

Modbury Jets - Cumberland United

Modbury Jets are playing Cumberland United at the NPL South Australia of Australia on September 19. The match will kick off 05:30 UTC.

APIA TigersMt Druitt Town09:00

APIA Tigers - Mt Druitt Town

APIA Tigers are playing Mt Druitt Town at the NPL New South Wales of Australia on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Manly United FCBlacktown City09:30

Manly United FC - Blacktown City

Manly United FC are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on September 18. The match will kick off 09:30 UTC.

Devonport CityRiverside Olympic04:15

Devonport City - Riverside Olympic

Devonport City are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on September 19. The match will kick off 04:15 UTC.

Glenorchy KnightsKingborough Lions06:30

Glenorchy Knights - Kingborough Lions

Glenorchy Knights are playing Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on September 19. The match will kick off 06:30 UTC.

Launceston CitySouth Hobart06:30

Launceston City - South Hobart

Launceston City are playing South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on September 19. The match will kick off 06:30 UTC.

Lake MacquarieBroadmeadow Magic03:45

Lake Macquarie - Broadmeadow Magic

Lake Macquarie are playing Broadmeadow Magic at the NPL Northern NSW of Australia on September 19. The match will kick off 03:45 UTC.

GungahlinCooma Tigers03:30

Gungahlin - Cooma Tigers

Gungahlin are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory, Championship group of Australia on September 19. The match will kick off 03:30 UTC.

CanberraBelconnen United05:45

Canberra - Belconnen United

Canberra are playing Belconnen United at the NPL Capital Territory, Championship group of Australia on September 19. The match will kick off 05:45 UTC.

ArmadaleFloreat Athena07:00

Armadale - Floreat Athena

Armadale are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia, Championship round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Gwelup Croatia SCECU Joondalup07:00

Gwelup Croatia SC - ECU Joondalup

Gwelup Croatia SC are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia, Championship round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Sorrento FCCockburn City07:00

Sorrento FC - Cockburn City

Sorrento FC are playing Cockburn City at the NPL Western Australia, Championship round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

BalcattaInglewood United07:00

Balcatta - Inglewood United

Balcatta are playing Inglewood United at the NPL Western Australia, Relegation round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

Bayswater CityPerth Glory U-2107:00

Bayswater City - Perth Glory U-21

Bayswater City are playing Perth Glory U-21 at the NPL Western Australia, Relegation round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.

PerthRockingham City07:00

Perth - Rockingham City

Perth are playing Rockingham City at the NPL Western Australia, Relegation round of Australia on September 19. The match will kick off 07:00 UTC.