Vojvodina vs Cukaricki Live Score and Live Stream

Kick-off at 18:00 on Sunday, March 17
Goals and Highlights
Highlights
Serbia Super Liga
0 : 0
FT
Copy
All videos of Vojvodina - Cukaricki on your website!
Ball Possession
50% - 50%
Shots On Target
1 - 4
Total Attempts
7 - 6
Fouls
17
26
Corners
7
4
Offsides
2
3
Saves
4
1
Yellow Cards
0
4
Cukaricki: Stefan Velickovic 41', Boris Kopitovic 45', Aleksandar Djordevic 81', Luka Lukovic 90'
Vojvodina
Cukaricki
1
Emil
Rockov
3
Mladen
Devetak
15
Daniel
Graovac
5
Sinisa
Sanicanin
33
Ranko
Veselinovic
7
Milan
Djuric
22
Nemanja
Milojevic
31
Vuk
Mitosevic
26
Nikola
Sreckovic
23
Ognjen
Djuricin
9
Bojan
Matic

Substitutes
Full Time
Match ends. Vojvodina 0, Cukaricki 0.
90 '
Luka Lukovic is shown the yellow card.
81 '
Aleksandar Djordevic is shown the yellow card.
77 '
Substitution for Cukaricki. Slobodan Tedic replaces Ognjen Mudrinski
73 '
Substitution for Cukaricki. Luka Lukovic replaces Samuel Owusu
73 '
Substitution for Vojvodina. Eze Vincent Okeuhie replaces Nikola Sreckovic
62 '
Substitution for Vojvodina. Damjan Gojkov replaces Ognjen Djuricin
55 '
Substitution for Cukaricki. Veljko Birmancevic replaces Luka Stojanovic
46 '
Substitution for Vojvodina. Seku Conneh replaces Bojan Matic
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
45 '
Boris Kopitovic is shown the yellow card.
41 '
Stefan Velickovic is shown the yellow card.
Kick-off
First half begins
View All
4
Cukaricki haven't lost in their previous 4 matches.
Live Match Report

Vojvodina played Cukaricki at the Super Liga of Serbia on March 17. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0. Vojvodina are 10th in the table with 30 points after 27 matches, while Cukaricki are 4th with 50 points in 27 matches.

ScoreBat was covering Vojvodina vs Cukaricki in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Serbia Super Liga's live standings are availble and updated in real time. You can watch Vojvodina vs Cukaricki live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Serbia Super Liga in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/cukaricki-vs-vojvodina-live-stream/

Vojvodina kicked off the game with Emil Rockov, Mladen Devetak, Daniel Graovac, Sinisa Sanicanin, Ranko Veselinovic, Milan Djuric, Nemanja Milojevic, Vuk Mitosevic, Nikola Sreckovic who got substituted by Eze Vincent Okeuhie on the 73rd minute, Ognjen Djuricin who got substituted by Damjan Gojkov on the 62nd minute and Bojan Matic who got substituted by Seku Conneh on the 46th minute as starters, with Nikola Simic, Arandjel Stojkovic, Damir Zlomislic, Dejan Zukic, Seku Conneh, Damjan Gojkov and Eze Vincent Okeuhie on the bench.

Cukaricki's starting eleven were Nemanja Stevanovic, Dimitrije Kamenovic, Boris Kopitovic, Stefan Sapic, Aleksandar Djordevic, Marko Docic, Asmir Kajevic, Luka Stojanovic who got substituted by Veljko Birmancevic on the 55th minute, Stefan Velickovic, Ognjen Mudrinski who got substituted by Slobodan Tedic on the 77th minute and Samuel Owusu who got substituted by Luka Lukovic on the 73rd minute, with Nemanja Belic, Djordje Djuric, Veljko Birmancevic, Stefan Kovac, Luka Lukovic, Marko Saric and Slobodan Tedic on the bench.

Vojvodina have lost to Radnicki Nis in their previous match, while Cukaricki have played a draw with Dinamo Vranje in their previous match.

Previous Meetings
October 19th, 2018 - Super Liga
May 17th, 2018 - Super Liga, Championship round
November 3rd, 2017 - Super Liga
July 21st, 2017 - Super Liga
December 14th, 2016 - Super Liga

Vojvodina and Cukaricki have met 5 times in their recent history. Vojvodina won 3 times while Cukaricki won twice.

Vojvodina have won 7 of their 27 matches in Super Liga, drawing 9 and having 11 defeats this season. They have scored 17 goals - 0.63 per match, conceding 23 - 0.85 per match. Cukaricki have won 14 of their 27 matches in Super Liga, drawing 8 and having 5 defeats this season. They have scored 44 goals - 1.63 per match, conceding 22 - 0.81 per match.

Referee showed the yellow card 4 times throughout the game. Stefan Velickovic, Boris Kopitovic, Aleksandar Djordevic and Luka Lukovic were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Vojvodina and Cukaricki are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Vojvodina or Cukaricki score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Vojvodina and Cukaricki include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Vojvodina vs Cukaricki with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Serbia Super Liga are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
GeorgiaSwitzerland14:00

Georgia - Switzerland

Georgia are playing Switzerland at the QR, Group D of European Championship on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GibraltarIreland17:00

Gibraltar - Ireland

Gibraltar are playing Ireland at the QR, Group D of European Championship on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MaltaFaroe Islandes17:00

Malta - Faroe Islandes

Malta are playing Faroe Islandes at the QR, Group F of European Championship on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SwedenRomania17:00

Sweden - Romania

Sweden are playing Romania at the QR, Group F of European Championship on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SpainNorway19:45

Spain - Norway

Spain are playing Norway at the QR, Group F of European Championship on March 23. The match will kick off 19:45 UTC.

Bosnia and HerzegovinaArmenia19:45

Bosnia and Herzegovina - Armenia

Bosnia and Herzegovina are playing Armenia at the QR, Group J of European Championship on March 23. The match will kick off 19:45 UTC.

ItalyFinland19:45

Italy - Finland

Italy are playing Finland at the QR, Group J of European Championship on March 23. The match will kick off 19:45 UTC.

LiechtensteinGreece19:45

Liechtenstein - Greece

Liechtenstein are playing Greece at the QR, Group J of European Championship on March 23. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenMeppen13:00

1860 Munchen - Meppen

1860 Munchen are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Carl Zeiss JenaUerdingen13:00

Carl Zeiss Jena - Uerdingen

Carl Zeiss Jena are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hallescher FCWehen13:00

Hallescher FC - Wehen

Hallescher FC are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlsruherHansa13:00

Karlsruher - Hansa

Karlsruher are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Preussen MunsterUnterhaching13:00

Preussen Munster - Unterhaching

Preussen Munster are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sonnenhof GrosaspachWurzburger Kickers13:00

Sonnenhof Grosaspach - Wurzburger Kickers

Sonnenhof Grosaspach are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Luch-EnergiaTyumen05:00

Luch-Energia - Tyumen

Luch-Energia are playing Tyumen at the FNL of Russia on March 24. The match will kick off 05:00 UTC.

TomMordovia08:00

Tom - Mordovia

Tom are playing Mordovia at the FNL of Russia on March 24. The match will kick off 08:00 UTC.

ElcheAD Alcorcon15:00

Elche - AD Alcorcon

Elche are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LugoAlbacete17:00

Lugo - Albacete

Lugo are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Italy U-172 - 0Romania U-1761'

Italy U-17 - Romania U-17

Italy U-17 are playing Romania U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Italy U-17 is winning 2-0.

Germany U-17Iceland U-1711:00

Germany U-17 - Iceland U-17

Germany U-17 are playing Iceland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Austria U-17Turkey U-1712:00

Austria U-17 - Turkey U-17

Austria U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Czech Republic U-17Northern Ireland U-1712:00

Czech Republic U-17 - Northern Ireland U-17

Czech Republic U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Portugal U-17Poland U-1712:00

Portugal U-17 - Poland U-17

Portugal U-17 are playing Poland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Netherlands U-17Israel U-1715:00

Netherlands U-17 - Israel U-17

Netherlands U-17 are playing Israel U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Russia U-17Scotland U-1716:00

Russia U-17 - Scotland U-17

Russia U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Slovenia U-17Belarus U-1716:30

Slovenia U-17 - Belarus U-17

Slovenia U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Ireland U-191 - 0Azerbaijan U-1958'

Ireland U-19 - Azerbaijan U-19

Ireland U-19 are playing Azerbaijan U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Ireland U-19 is winning 1-0.

Germany U-190 - 0Norway U-1916'

Germany U-19 - Norway U-19

Germany U-19 are playing Norway U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Serbia U-19Belgium U-1910:30

Serbia U-19 - Belgium U-19

Serbia U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Spain U-19Wales U-1912:00

Spain U-19 - Wales U-19

Spain U-19 are playing Wales U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

France U-19Switzerland U-1914:00

France U-19 - Switzerland U-19

France U-19 are playing Switzerland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Greece U-19England U-1914:00

Greece U-19 - England U-19

Greece U-19 are playing England U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Ukraine U-1914:00

Italy U-19 - Ukraine U-19

Italy U-19 are playing Ukraine U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Russia U-19Romania U-1914:00

Russia U-19 - Romania U-19

Russia U-19 are playing Romania U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Netherlands U-19Slovenia U-1915:00

Netherlands U-19 - Slovenia U-19

Netherlands U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Scotland U-19Cyprus U-1915:00

Scotland U-19 - Cyprus U-19

Scotland U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungary U-19Croatia U-1916:00

Hungary U-19 - Croatia U-19

Hungary U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Israel U-19Poland U-1916:00

Israel U-19 - Poland U-19

Israel U-19 are playing Poland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Czech Republic U-19Denmark U-1916:30

Czech Republic U-19 - Denmark U-19

Czech Republic U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Portugal U-19Turkey U-1917:00

Portugal U-19 - Turkey U-19

Portugal U-19 are playing Turkey U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SenegalMadagascar19:00

Senegal - Madagascar

Senegal are playing Madagascar at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CameroonCommores15:00

Cameroon - Commores

Cameroon are playing Commores at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BurundiGabon13:00

Burundi - Gabon

Burundi are playing Gabon at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MaliSouth Sudan19:00

Mali - South Sudan

Mali are playing South Sudan at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GhanaKenya18:00

Ghana - Kenya

Ghana are playing Kenya at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Cote d’IvoireRwanda17:00

Cote d’Ivoire - Rwanda

Cote d’Ivoire are playing Rwanda at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

NigerEgypt15:30

Niger - Egypt

Niger are playing Egypt at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Guinea BissauMozambique16:30

Guinea Bissau - Mozambique

Guinea Bissau are playing Mozambique at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

ZambiaNamibia16:30

Zambia - Namibia

Zambia are playing Namibia at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

DallasColorado Rapids21:55

Dallas - Colorado Rapids

Dallas are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on March 23. The match will kick off 21:55 UTC.

New York Red BullsOrlando City23:30

New York Red Bulls - Orlando City

New York Red Bulls are playing Orlando City at the Major League Soccer of Usa on March 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Philadelphia UnionColumbus Crew23:30

Philadelphia Union - Columbus Crew

Philadelphia Union are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on March 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Los Angeles FCReal Salt Lake02:30

Los Angeles FC - Real Salt Lake

Los Angeles FC are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on March 24. The match will kick off 02:30 UTC.

ColonSan Lorenzo23:00

Colon - San Lorenzo

Colon are playing San Lorenzo at the Primera Division of Argentina on March 23. The match will kick off 23:00 UTC.

PastoMillonarios20:15

Pasto - Millonarios

Pasto are playing Millonarios at the Apertura of Colombia on March 23. The match will kick off 20:15 UTC.

CucutaAtletico Nacional22:00

Cucuta - Atletico Nacional

Cucuta are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Alianza PetroleraDeportivo Cali22:30

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 23. The match will kick off 22:30 UTC.

Deportes TolimaUnion Magdalena00:45

Deportes Tolima - Union Magdalena

Deportes Tolima are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on March 24. The match will kick off 00:45 UTC.

Cerro PortenoGuarani A21:15

Cerro Porteno - Guarani A

Cerro Porteno are playing Guarani A at the Apertura of Paraguay on March 23. The match will kick off 21:15 UTC.

River Plate As.Sportivo San Lorenzo23:15

River Plate As. - Sportivo San Lorenzo

River Plate As. are playing Sportivo San Lorenzo at the Apertura of Paraguay on March 23. The match will kick off 23:15 UTC.

Molinos El PirataMelgar18:15

Molinos El Pirata - Melgar

Molinos El Pirata are playing Melgar at the Primera Division, Apertura of Peru on March 23. The match will kick off 18:15 UTC.

Inti Gas AyacuchoAlianza Lima20:30

Inti Gas Ayacucho - Alianza Lima

Inti Gas Ayacucho are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on March 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Academia CantolaoSporting Cristal22:45

Academia Cantolao - Sporting Cristal

Academia Cantolao are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Apertura of Peru on March 23. The match will kick off 22:45 UTC.

UniversitarioAlianza Universidad01:00

Universitario - Alianza Universidad

Universitario are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Apertura of Peru on March 24. The match will kick off 01:00 UTC.

FenixDanubio19:00

Fenix - Danubio

Fenix are playing Danubio at the Apertura of Uruguay on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RamplaLiverpool P.19:00

Rampla - Liverpool P.

Rampla are playing Liverpool P. at the Apertura of Uruguay on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

PenarolRacing Club22:00

Penarol - Racing Club

Penarol are playing Racing Club at the Apertura of Uruguay on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Torpedo Minsk5 - 0OshmyanyFull TimeFT

Torpedo Minsk - Oshmyany

Torpedo Minsk played Oshmyany at the Club Friendlies of International on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Torpedo Minsk won 5-0.

Zaglebie Sosnowiec0 - 0Puszcza N.13'

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza N.

Zaglebie Sosnowiec are playing Puszcza N. at the Club Friendlies of International on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AltaTromsdalenPostponedPst

Alta - Tromsdalen

Alta are playing Tromsdalen at the Club Friendlies of International on March 23.

FK JelgavaBFC Daugavpils11:00

FK Jelgava - BFC Daugavpils

FK Jelgava are playing BFC Daugavpils at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

KjelsasOppsal11:00

Kjelsas - Oppsal

Kjelsas are playing Oppsal at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

MuSaJazz Pori11:00

MuSa - Jazz Pori

MuSa are playing Jazz Pori at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

NorrbyJonkoping S.11:00

Norrby - Jonkoping S.

Norrby are playing Jonkoping S. at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

RoPSAC Oulu11:00

RoPS - AC Oulu

RoPS are playing AC Oulu at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

SylviaVarnamo11:00

Sylvia - Varnamo

Sylvia are playing Varnamo at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

UtsiktensGauthiod11:00

Utsiktens - Gauthiod

Utsiktens are playing Gauthiod at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

FerencvarosZalaegerszeg12:00

Ferencvaros - Zalaegerszeg

Ferencvaros are playing Zalaegerszeg at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

GoteborgOrgryte12:00

Goteborg - Orgryte

Goteborg are playing Orgryte at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LandskronaRosengard12:00

Landskrona - Rosengard

Landskrona are playing Rosengard at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

MjallbyLund12:00

Mjallby - Lund

Mjallby are playing Lund at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SJKTPV12:00

SJK - TPV

SJK are playing TPV at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

StrommenSkeid12:00

Strommen - Skeid

Strommen are playing Skeid at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

TrelleborgTorns12:00

Trelleborg - Torns

Trelleborg are playing Torns at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BrageSandviken12:30

Brage - Sandviken

Brage are playing Sandviken at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Rosenborg-2Byasen12:30

Rosenborg-2 - Byasen

Rosenborg-2 are playing Byasen at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Dinamo ZagrebMura13:00

Dinamo Zagreb - Mura

Dinamo Zagreb are playing Mura at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ElverumMoss13:00

Elverum - Moss

Elverum are playing Moss at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HJK HelsinkiFlora13:00

HJK Helsinki - Flora

HJK Helsinki are playing Flora at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HalmstadElfsborg13:00

Halmstad - Elfsborg

Halmstad are playing Elfsborg at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OrebroMariehamn13:00

Orebro - Mariehamn

Orebro are playing Mariehamn at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OsterKalmar13:00

Oster - Kalmar

Oster are playing Kalmar at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SiriusFrej13:00

Sirius - Frej

Sirius are playing Frej at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

StrindheimLevanger13:00

Strindheim - Levanger

Strindheim are playing Levanger at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VarbergHalmia13:00

Varberg - Halmia

Varberg are playing Halmia at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VasterasSyrianska13:00

Vasteras - Syrianska

Vasteras are playing Syrianska at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

JaroKPV13:15

Jaro - KPV

Jaro are playing KPV at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 13:15 UTC.

AFC EskilstunaDjurgarden14:00

AFC Eskilstuna - Djurgarden

AFC Eskilstuna are playing Djurgarden at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BryneArendal14:00

Bryne - Arendal

Bryne are playing Arendal at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Carlstad UnitedSkovde14:00

Carlstad United - Skovde

Carlstad United are playing Skovde at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FredrikstadFalkenberg14:00

Fredrikstad - Falkenberg

Fredrikstad are playing Falkenberg at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GefleTeam TG FF14:00

Gefle - Team TG FF

Gefle are playing Team TG FF at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SK BrannSogndal14:00

SK Brann - Sogndal

SK Brann are playing Sogndal at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Sandnes UlfJerv14:00

Sandnes Ulf - Jerv

Sandnes Ulf are playing Jerv at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KristiansundAalesund14:30

Kristiansund - Aalesund

Kristiansund are playing Aalesund at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

RaufossNotodden15:00

Raufoss - Notodden

Raufoss are playing Notodden at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StromsgodsetStart15:00

Stromsgodset - Start

Stromsgodset are playing Start at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ZenitAustria V15:00

Zenit - Austria V

Zenit are playing Austria V at the Club Friendlies of International on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Malaysia1 - 1Afghanistan82'

Malaysia - Afghanistan

Malaysia are playing Afghanistan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

OmanSingapore12:45

Oman - Singapore

Oman are playing Singapore at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match will kick off 12:45 UTC.

BrazilPanama17:00

Brazil - Panama

Brazil are playing Panama at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stadl-PauraLendorf14:00

Stadl-Paura - Lendorf

Stadl-Paura are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GurtenVolkermarkt15:00

Gurten - Volkermarkt

Gurten are playing Volkermarkt at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Grazer AKDeutschlandsberger17:30

Grazer AK - Deutschlandsberger

Grazer AK are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

HohenemsWorgl13:00

Hohenems - Worgl

Hohenems are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KitzbuhelSchwaz13:00

Kitzbuhel - Schwaz

Kitzbuhel are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wals-GrunauGrodig13:00

Wals-Grunau - Grodig

Wals-Grunau are playing Grodig at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Anif-Salzburg-2Kufstein14:00

Anif-Salzburg-2 - Kufstein

Anif-Salzburg-2 are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pinzgau SaalfeldenDornbirn14:00

Pinzgau Saalfelden - Dornbirn

Pinzgau Saalfelden are playing Dornbirn at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SeekirchenLangenegg14:00

Seekirchen - Langenegg

Seekirchen are playing Langenegg at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Altach-2Reichenau14:30

Altach-2 - Reichenau

Altach-2 are playing Reichenau at the Regionalliga, West of Austria on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

StadlauMattersburg-213:00

Stadlau - Mattersburg-2

Stadlau are playing Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bruck-LeithaSt. Polten-215:00

Bruck-Leitha - St. Polten-2

Bruck-Leitha are playing St. Polten-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeobendorfWiener SK15:00

Leobendorf - Wiener SK

Leobendorf are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Team Wiener LinienMannsdorf15:00

Team Wiener Linien - Mannsdorf

Team Wiener Linien are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sudburgenland WSt. Polten W13:00

Sudburgenland W - St. Polten W

Sudburgenland W are playing St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Neulengbach WBergheim W15:00

Neulengbach W - Bergheim W

Neulengbach W are playing Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Excelsior VirtonOudenaarde19:00

Excelsior Virton - Oudenaarde

Excelsior Virton are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GeelDessel Sport19:00

Geel - Dessel Sport

Geel are playing Dessel Sport at the First Amateur Division of Belgium on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

HeistDeinze19:00

Heist - Deinze

Heist are playing Deinze at the First Amateur Division of Belgium on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Sporting ChataletDender19:00

Sporting Chatalet - Dender

Sporting Chatalet are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Thes SportLierse Kempenzonen19:00

Thes Sport - Lierse Kempenzonen

Thes Sport are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Bijelo BrdoZadar14:30

Bijelo Brdo - Zadar

Bijelo Brdo are playing Zadar at the 2 HNL of Croatia on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

KustosijaSolin14:30

Kustosija - Solin

Kustosija are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LuckoOsijek-214:30

Lucko - Osijek-2

Lucko are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

SibenikHrvatski Dragovoljac14:30

Sibenik - Hrvatski Dragovoljac

Sibenik are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Boleslav U-190 - 0Ostrava U-1944'

Boleslav U-19 - Ostrava U-19

Boleslav U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brno U-191 - 0Jihlava U-1913'

Brno U-19 - Jihlava U-19

Brno U-19 are playing Jihlava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Brno U-19 is winning 1-0.

Plzen U-190 - 0Olomouc U-1914'

Plzen U-19 - Olomouc U-19

Plzen U-19 are playing Olomouc U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Slovacko U-190 - 0Karvina U-1912'

Slovacko U-19 - Karvina U-19

Slovacko U-19 are playing Karvina U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hradec Kralove U-19Budejovice U-1911:00

Hradec Kralove U-19 - Budejovice U-19

Hradec Kralove U-19 are playing Budejovice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Pardubice U-19Pribram U-1912:15

Pardubice U-19 - Pribram U-19

Pardubice U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on March 23. The match will kick off 12:15 UTC.

Slavia Praha WLokomotiva Brno W10:00

Slavia Praha W - Lokomotiva Brno W

Slavia Praha W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Hradec Kralove WSparta Praha W13:00

Hradec Kralove W - Sparta Praha W

Hradec Kralove W are playing Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Odra Petrkovice0 - 0UnichovHalf TimeHT

Odra Petrkovice - Unichov

Odra Petrkovice are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Frydek MistekVelke Mezirici14:00

Frydek Mistek - Velke Mezirici

Frydek Mistek are playing Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hodonin-SardiceViktoria Otrokovice14:00

Hodonin-Sardice - Viktoria Otrokovice

Hodonin-Sardice are playing Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Jiskra RymarovVrchovina14:00

Jiskra Rymarov - Vrchovina

Jiskra Rymarov are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LisenVyskov14:00

Lisen - Vyskov

Lisen are playing Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak HulinHlucin14:00

Spartak Hulin - Hlucin

Spartak Hulin are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Uhersky BrodHanacka14:00

Uhersky Brod - Hanacka

Uhersky Brod are playing Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Valasske MeziriciDolni Benesov14:00

Valasske Mezirici - Dolni Benesov

Valasske Mezirici are playing Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pisek1 - 1Slovan VelvaryHalf TimeHT

Pisek - Slovan Velvary

Pisek are playing Slovan Velvary at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:15 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Radotin0 - 0Loko VltavinHalf TimeHT

Radotin - Loko Vltavin

Radotin are playing Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Slavoj Vysehrad0 - 0BenesovHalf TimeHT

Slavoj Vysehrad - Benesov

Slavoj Vysehrad are playing Benesov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Litomericko0 - 2Domazlice41'

Litomericko - Domazlice

Litomericko are playing Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Domazlice is winning 0-2.

Sokol ZivaniceKraluv Dvur14:00

Sokol Zivanice - Kraluv Dvur

Sokol Zivanice are playing Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Usti nad OrliciSokol Zapy14:00

Usti nad Orlici - Sokol Zapy

Usti nad Orlici are playing Sokol Zapy at the 3. liga, CFL of Czech Republic on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KoldingOdder12:00

Kolding - Odder

Kolding are playing Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Aarhus FremadKjellerup13:00

Aarhus Fremad - Kjellerup

Aarhus Fremad are playing Kjellerup at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

JammerbugtSydvest13:00

Jammerbugt - Sydvest

Jammerbugt are playing Sydvest at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Skive IKDalum14:00

Skive IK - Dalum

Skive IK are playing Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BrabrandVejgaard B15:00

Brabrand - Vejgaard B

Brabrand are playing Vejgaard B at the Division 2, Group 1 of Denmark on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Brondby WVSK Aarhus W13:00

Brondby W - VSK Aarhus W

Brondby W are playing VSK Aarhus W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Thisted WKolding W14:00

Thisted W - Kolding W

Thisted W are playing Kolding W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

HIKB 93 Copenhagen12:00

HIK - B 93 Copenhagen

HIK are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Vanlose IFAB Copenhagen12:00

Vanlose IF - AB Copenhagen

Vanlose IF are playing AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

MarienlystB 73 Slagelse13:00

Marienlyst - B 73 Slagelse

Marienlyst are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Group 2 of Denmark on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MiddelfartHillerod13:00

Middelfart - Hillerod

Middelfart are playing Hillerod at the Division 2, Group 2 of Denmark on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BronshojFrem14:00

Bronshoj - Frem

Bronshoj are playing Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ChesterfieldSutton Utd12:30

Chesterfield - Sutton Utd

Chesterfield are playing Sutton Utd at the National League of England on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

BarrowHarrogate Town15:00

Barrow - Harrogate Town

Barrow are playing Harrogate Town at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BorehamAldershot15:00

Boreham - Aldershot

Boreham are playing Aldershot at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Braintree TownBromley15:00

Braintree Town - Bromley

Braintree Town are playing Bromley at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxSolihull Moors15:00

Halifax - Solihull Moors

Halifax are playing Solihull Moors at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HartlepoolWrexham15:00

Hartlepool - Wrexham

Hartlepool are playing Wrexham at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdEbbsfleet Utd15:00

Maidstone Utd - Ebbsfleet Utd

Maidstone Utd are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford CityBarnet15:00

Salford City - Barnet

Salford City are playing Barnet at the National League of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WalsallBarnsley12:00

Walsall - Barnsley

Walsall are playing Barnsley at the League One of England on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BradfordBlackpool15:00

Bradford - Blackpool

Bradford are playing Blackpool at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Burton AlbionAccrington Stanley15:00

Burton Albion - Accrington Stanley

Burton Albion are playing Accrington Stanley at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CoventryOxford United15:00

Coventry - Oxford United

Coventry are playing Oxford United at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LutonDoncaster Rovers15:00

Luton - Doncaster Rovers

Luton are playing Doncaster Rovers at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Peterborough UnitedSouthend United15:00

Peterborough United - Southend United

Peterborough United are playing Southend United at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthBristol Rovers15:00

Plymouth - Bristol Rovers

Plymouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RochdaleScunthorpe United15:00

Rochdale - Scunthorpe United

Rochdale are playing Scunthorpe United at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyPortsmouth15:00

Shrewsbury - Portsmouth

Shrewsbury are playing Portsmouth at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonGillingham15:00

Wimbledon - Gillingham

Wimbledon are playing Gillingham at the League One of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleCambridge United15:00

Carlisle - Cambridge United

Carlisle are playing Cambridge United at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownNorthampton15:00

Cheltenham Town - Northampton

Cheltenham Town are playing Northampton at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ColchesterTranmere Rovers15:00

Colchester - Tranmere Rovers

Colchester are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Crawley TownLincoln City15:00

Crawley Town - Lincoln City

Crawley Town are playing Lincoln City at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GrimsbyBury15:00

Grimsby - Bury

Grimsby are playing Bury at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Macclesfield TownStevenage15:00

Macclesfield Town - Stevenage

Macclesfield Town are playing Stevenage at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Mansfield TownCrewe15:00

Mansfield Town - Crewe

Mansfield Town are playing Crewe at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Milton Keynes DonsYeovil Town15:00

Milton Keynes Dons - Yeovil Town

Milton Keynes Dons are playing Yeovil Town at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportOldham AthleticPostponedPst

Newport - Oldham Athletic

Newport are playing Oldham Athletic at the League Two of England on March 23.

Notts CountyExeter15:00

Notts County - Exeter

Notts County are playing Exeter at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Port ValeForest Green15:00

Port Vale - Forest Green

Port Vale are playing Forest Green at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon TownMorecambe15:00

Swindon Town - Morecambe

Swindon Town are playing Morecambe at the League Two of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BillericayHungerford Town15:00

Billericay - Hungerford Town

Billericay are playing Hungerford Town at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Concord RangersTorquay15:00

Concord Rangers - Torquay

Concord Rangers are playing Torquay at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DartfordHampton and Richmond15:00

Dartford - Hampton and Richmond

Dartford are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughBath15:00

Eastbourne Borough - Bath

Eastbourne Borough are playing Bath at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HemelEast Thurrock15:00

Hemel - East Thurrock

Hemel are playing East Thurrock at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford CityDulwich Hamlet15:00

Oxford City - Dulwich Hamlet

Oxford City are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St AlbansGloucester City15:00

St Albans - Gloucester City

St Albans are playing Gloucester City at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityChelmsford15:00

Truro City - Chelmsford

Truro City are playing Chelmsford at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneChippenham15:00

Wealdstone - Chippenham

Wealdstone are playing Chippenham at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Weston-super-MareWelling United15:00

Weston-super-Mare - Welling United

Weston-super-Mare are playing Welling United at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WokingSlough Town15:00

Woking - Slough Town

Woking are playing Slough Town at the National League South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ashton UnitedBlyth Spartans15:00

Ashton United - Blyth Spartans

Ashton United are playing Blyth Spartans at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BrackleyKidderminster15:00

Brackley - Kidderminster

Brackley are playing Kidderminster at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChorleyLeamington15:00

Chorley - Leamington

Chorley are playing Leamington at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Curzon AshtonFC United of Manchester15:00

Curzon Ashton - FC United of Manchester

Curzon Ashton are playing FC United of Manchester at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HerefordGuiseley15:00

Hereford - Guiseley

Hereford are playing Guiseley at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NuneatonDarlington15:00

Nuneaton - Darlington

Nuneaton are playing Darlington at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthportBradford PA15:00

Southport - Bradford PA

Southport are playing Bradford PA at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Spennymoor TownAlfreton Town15:00

Spennymoor Town - Alfreton Town

Spennymoor Town are playing Alfreton Town at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

York CityBoston United15:00

York City - Boston United

York City are playing Boston United at the National League North of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Newcastle U-23Wolves U-2312:00

Newcastle U-23 - Wolves U-23

Newcastle U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

StockportFylde15:00

Stockport - Fylde

Stockport are playing Fylde at the FA Trophy of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Telford UnitedLeyton Orient15:00

Telford United - Leyton Orient

Telford United are playing Leyton Orient at the FA Trophy of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Basingstoke TownMetropolitan Police15:00

Basingstoke Town - Metropolitan Police

Basingstoke Town are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Beaconsfield TownGosport Borough15:00

Beaconsfield Town - Gosport Borough

Beaconsfield Town are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FarnboroughTiverton Town15:00

Farnborough - Tiverton Town

Farnborough are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrow BoroughFrome Town15:00

Harrow Borough - Frome Town

Harrow Borough are playing Frome Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HendonHartley Wintney15:00

Hendon - Hartley Wintney

Hendon are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings LangleyWimborne Town15:00

Kings Langley - Wimborne Town

Kings Langley are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr TStaines Town15:00

Merthyr T - Staines Town

Merthyr T are playing Staines Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SalisburyChesham United15:00

Salisbury - Chesham United

Salisbury are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownPoole Town15:00

Taunton Town - Poole Town

Taunton Town are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Walton CasualsDorchester Town15:00

Walton Casuals - Dorchester Town

Walton Casuals are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthSwindon Supermarine15:00

Weymouth - Swindon Supermarine

Weymouth are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis TownLeatherhead15:00

Bognor Regis Town - Leatherhead

Bognor Regis Town are playing Leatherhead at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Burgess Hill TownMargate15:00

Burgess Hill Town - Margate

Burgess Hill Town are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Carshalton AthleticBrightlingsea Regent15:00

Carshalton Athletic - Brightlingsea Regent

Carshalton Athletic are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Corinthian-CasualsDorking Wanderers15:00

Corinthian-Casuals - Dorking Wanderers

Corinthian-Casuals are playing Dorking Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Folkestone InvictaWorthing15:00

Folkestone Invicta - Worthing

Folkestone Invicta are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Haringey BoroughEnfield Town15:00

Haringey Borough - Enfield Town

Haringey Borough are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchBishops Stortford15:00

Hornchurch - Bishops Stortford

Hornchurch are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LewesKingstonian15:00

Lewes - Kingstonian

Lewes are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MersthamHarlow Town15:00

Merstham - Harlow Town

Merstham are playing Harlow Town at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WhitehawkTonbridge Angels15:00

Whitehawk - Tonbridge Angels

Whitehawk are playing Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wingate and FinchleyPotters Bar Town15:00

Wingate and Finchley - Potters Bar Town

Wingate and Finchley are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bamber BridgeFarsley15:00

Bamber Bridge - Farsley

Bamber Bridge are playing Farsley at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BuxtonScarborough Athletic15:00

Buxton - Scarborough Athletic

Buxton are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GainsboroughMarine15:00

Gainsborough - Marine

Gainsborough are playing Marine at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LancasterHednesford Town15:00

Lancaster - Hednesford Town

Lancaster are playing Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownMickleover Sports15:00

Matlock Town - Mickleover Sports

Matlock Town are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NantwichGrantham Town15:00

Nantwich - Grantham Town

Nantwich are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

South ShieldsHyde15:00

South Shields - Hyde

South Shields are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stafford RangersWarrington Town15:00

Stafford Rangers - Warrington Town

Stafford Rangers are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StalybridgeNorth FerribyPostponedPst

Stalybridge - North Ferriby

Stalybridge are playing North Ferriby at the NL Premier, Northern of England on March 23.

Whitby TownWorkington15:00

Whitby Town - Workington

Whitby Town are playing Workington at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Witton AlbionBasford United15:00

Witton Albion - Basford United

Witton Albion are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Banbury UnitedBiggleswade Town15:00

Banbury United - Biggleswade Town

Banbury United are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BarwellRushden-Diamonds15:00

Barwell - Rushden-Diamonds

Barwell are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Halesowen TownLeiston15:00

Halesowen Town - Leiston

Halesowen Town are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hitchin TownBedworth United15:00

Hitchin Town - Bedworth United

Hitchin Town are playing Bedworth United at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KetteringSt Neots Town15:00

Kettering - St Neots Town

Kettering are playing St Neots Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownRushall Olympic15:00

Lowestoft Town - Rushall Olympic

Lowestoft Town are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketCoalville Town15:00

Needham Market - Coalville Town

Needham Market are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Redditch UnitedTamworth15:00

Redditch United - Tamworth

Redditch United are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownStourbridge15:00

Royston Town - Stourbridge

Royston Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St Ives TownAlvechurch15:00

St Ives Town - Alvechurch

St Ives Town are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownKings Lynn Town15:00

Stratford Town - Kings Lynn Town

Stratford Town are playing Kings Lynn Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HyeresPontarlier16:00

Hyeres - Pontarlier

Hyeres are playing Pontarlier at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AnnecyMarseille Endoume17:00

Annecy - Marseille Endoume

Annecy are playing Marseille Endoume at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GrasseToulon17:00

Grasse - Toulon

Grasse are playing Toulon at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Jura SudChasselay17:00

Jura Sud - Chasselay

Jura Sud are playing Chasselay at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyon-2Saint-Priest17:00

Lyon-2 - Saint-Priest

Lyon-2 are playing Saint-Priest at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MartiguesConsolat Marseille17:00

Martigues - Consolat Marseille

Martigues are playing Consolat Marseille at the National 2, Group A of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

BloisColomiers17:00

Blois - Colomiers

Blois are playing Colomiers at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Bordeaux-2Les Herbiers17:00

Bordeaux-2 - Les Herbiers

Bordeaux-2 are playing Les Herbiers at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-Etienne-2Sete17:00

Saint-Etienne-2 - Sete

Saint-Etienne-2 are playing Sete at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveBergerac17:00

St Pryve - Bergerac

St Pryve are playing Bergerac at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

TrelissacAndrezieux Boutheon17:00

Trelissac - Andrezieux Boutheon

Trelissac are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade MontoisStade Bordelais18:00

Stade Montois - Stade Bordelais

Stade Montois are playing Stade Bordelais at the National 2, Group B of France on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Furiani-AglianiVannes14:00

Furiani-Agliani - Vannes

Furiani-Agliani are playing Vannes at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OisselSaint-Malo14:30

Oissel - Saint-Malo

Oissel are playing Saint-Malo at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

ChartresStade Briochin17:00

Chartres - Stade Briochin

Chartres are playing Stade Briochin at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GranvilleLorient-217:00

Granville - Lorient-2

Granville are playing Lorient-2 at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MantesPSG-217:00

Mantes - PSG-2

Mantes are playing PSG-2 at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Nantes-2Poissy17:00

Nantes-2 - Poissy

Nantes-2 are playing Poissy at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

VitreLe Havre-217:00

Vitre - Le Havre-2

Vitre are playing Le Havre-2 at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Boulogne-BillancourtBastia-Borgo18:00

Boulogne-Billancourt - Bastia-Borgo

Boulogne-Billancourt are playing Bastia-Borgo at the National 2, Group C of France on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

CreteilSchiltigheim14:00

Creteil - Schiltigheim

Creteil are playing Schiltigheim at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ArrasBelfort15:00

Arras - Belfort

Arras are playing Belfort at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HaguenauFeignies15:00

Haguenau - Feignies

Haguenau are playing Feignies at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lille-2St. Maur Lusi15:00

Lille-2 - St. Maur Lusi

Lille-2 are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BobignySainte Genevieve17:00

Bobigny - Sainte Genevieve

Bobigny are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Iris CroixEpinal17:00

Iris Croix - Epinal

Iris Croix are playing Epinal at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Reims-2Sedan17:00

Reims-2 - Sedan

Reims-2 are playing Sedan at the National 2, Group D of France on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Montpellier WGuingamp W13:45

Montpellier W - Guingamp W

Montpellier W are playing Guingamp W at the Division 1 - Women of France on March 23. The match will kick off 13:45 UTC.

Hamburger-2LSK Hansa12:00

Hamburger-2 - LSK Hansa

Hamburger-2 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Wolfsburg-2Weiche Flensburg12:00

Wolfsburg-2 - Weiche Flensburg

Wolfsburg-2 are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Germania EgestorfHannover-213:00

Germania Egestorf - Hannover-2

Germania Egestorf are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Werder-2Lupo-Martini13:00

Werder-2 - Lupo-Martini

Werder-2 are playing Lupo-Martini at the Regionalliga Nord of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfPirmasens13:00

Eintracht Stadtallendorf - Pirmasens

Eintracht Stadtallendorf are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg-2Wormatia Worms13:00

Freiburg-2 - Wormatia Worms

Freiburg-2 are playing Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen DreieichElversberg13:00

Hessen Dreieich - Elversberg

Hessen Dreieich are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SaarbruckenKickers Offenbach13:00

Saarbrucken - Kickers Offenbach

Saarbrucken are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SteinbachBalingen13:00

Steinbach - Balingen

Steinbach are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

UlmMainz-213:00

Ulm - Mainz-2

Ulm are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldhof MannheimStuttgart-213:00

Waldhof Mannheim - Stuttgart-2

Waldhof Mannheim are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Borussia M-2Herkenrath13:00

Borussia M-2 - Herkenrath

Borussia M-2 are playing Herkenrath at the Regionalliga West of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

StraelenEssen13:00

Straelen - Essen

Straelen are playing Essen at the Regionalliga West of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria KolnWuppertaler13:00

Viktoria Koln - Wuppertaler

Viktoria Koln are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WattenscheidRodinghausen13:00

Wattenscheid - Rodinghausen

Wattenscheid are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WiedenbruckBonner SC13:00

Wiedenbruck - Bonner SC

Wiedenbruck are playing Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

1860 RosenheimGreuther Furth-213:00

1860 Rosenheim - Greuther Furth-2

1860 Rosenheim are playing Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Augsburg-2Eichstatt13:00

Augsburg-2 - Eichstatt

Augsburg-2 are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BayreuthPipinsried13:00

Bayreuth - Pipinsried

Bayreuth are playing Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

GarchingIngolstadt-213:00

Garching - Ingolstadt-2

Garching are playing Ingolstadt-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HeimstettenNurnberg-213:00

Heimstetten - Nurnberg-2

Heimstetten are playing Nurnberg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalding-HeiningIllertissen13:00

Schalding-Heining - Illertissen

Schalding-Heining are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bischofswerdaer FVViktoria Berlin12:30

Bischofswerdaer FV - Viktoria Berlin

Bischofswerdaer FV are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

ChemnitzerBudissa Bautzen12:30

Chemnitzer - Budissa Bautzen

Chemnitzer are playing Budissa Bautzen at the Regionalliga Nordost of Germany on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Hoffenheim WFreiburg W13:00

Hoffenheim W - Freiburg W

Hoffenheim W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AubstadtAbtswind13:00

Aubstadt - Abtswind

Aubstadt are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SandDJK Bamberg13:00

Sand - DJK Bamberg

Sand are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ATSV ErlangenNeumarkt ASV14:00

ATSV Erlangen - Neumarkt ASV

ATSV Erlangen are playing Neumarkt ASV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GebenbachJahn Forchheim14:00

Gebenbach - Jahn Forchheim

Gebenbach are playing Jahn Forchheim at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Wurzburger FVErlangen-Bruck14:00

Wurzburger FV - Erlangen-Bruck

Wurzburger FV are playing Erlangen-Bruck at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GrosbardorfVach15:00

Grosbardorf - Vach

Grosbardorf are playing Vach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ismaning1860 Munchen-213:00

Ismaning - 1860 Munchen-2

Ismaning are playing 1860 Munchen-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PullachNordlingen13:00

Pullach - Nordlingen

Pullach are playing Nordlingen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

UnterfohringHolzkirchen13:00

Unterfohring - Holzkirchen

Unterfohring are playing Holzkirchen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KotternVilzing14:00

Kottern - Vilzing

Kottern are playing Vilzing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Schwaben AugsburgRain Lech14:00

Schwaben Augsburg - Rain Lech

Schwaben Augsburg are playing Rain Lech at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hessen KasselBayern Alzenau13:00

Hessen Kassel - Bayern Alzenau

Hessen Kassel are playing Bayern Alzenau at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RW HadamarViktoria Griesheim13:00

RW Hadamar - Viktoria Griesheim

RW Hadamar are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Buchonia FliedenBaunatal14:00

Buchonia Flieden - Baunatal

Buchonia Flieden are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

EderberglandHunfelder SV14:00

Ederbergland - Hunfelder SV

Ederbergland are playing Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LehnerzBad Vilbel14:00

Lehnerz - Bad Vilbel

Lehnerz are playing Bad Vilbel at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

WaldgirmesGinsheim14:00

Waldgirmes - Ginsheim

Waldgirmes are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DassendorfOsdorf12:00

Dassendorf - Osdorf

Dassendorf are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Meiendorfer SVRugenbergen13:00

Meiendorfer SV - Rugenbergen

Meiendorfer SV are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Weiche Flensburg-2Eichede12:30

Weiche Flensburg-2 - Eichede

Weiche Flensburg-2 are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Eutiner SVNeumunster13:00

Eutiner SV - Neumunster

Eutiner SV are playing Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KroppLubeck-213:00

Kropp - Lubeck-2

Kropp are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

TSB FlensburgBordesholm13:00

TSB Flensburg - Bordesholm

TSB Flensburg are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Union NeumunsterHeider SV13:00

Union Neumunster - Heider SV

Union Neumunster are playing Heider SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Goppinger SVBacknang13:00

Goppinger SV - Backnang

Goppinger SV are playing Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Normannia GmundIlshofen13:00

Normannia Gmund - Ilshofen

Normannia Gmund are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NottingenRavensburg13:00

Nottingen - Ravensburg

Nottingen are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ReutlingenSpielberg13:00

Reutlingen - Spielberg

Reutlingen are playing Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgarter Kickers-2Germania Friedrichstal13:00

Stuttgarter Kickers-2 - Germania Friedrichstal

Stuttgarter Kickers-2 are playing Germania Friedrichstal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bahlinger SCLinx14:00

Bahlinger SC - Linx

Bahlinger SC are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BissingenVillingen14:00

Bissingen - Villingen

Bissingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Neckarsulmer SUPforzheim14:00

Neckarsulmer SU - Pforzheim

Neckarsulmer SU are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OberachernSGV Freiberg14:00

Oberachern - SGV Freiberg

Oberachern are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Blumenthaler SVWerder-314:00

Blumenthaler SV - Werder-3

Blumenthaler SV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Braunschweig-2Spelle-Venhaus13:00

Braunschweig-2 - Spelle-Venhaus

Braunschweig-2 are playing Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Internacional LeipzigCarl Zeiss Jena-213:00

Internacional Leipzig - Carl Zeiss Jena-2

Internacional Leipzig are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

LuckenwaldeWacker Nordhausen-213:00

Luckenwalde - Wacker Nordhausen-2

Luckenwalde are playing Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Arminia LudwigshafenRochling Wolklingen13:30

Arminia Ludwigshafen - Rochling Wolklingen

Arminia Ludwigshafen are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

PfeddersheimIdar-Oberstein13:30

Pfeddersheim - Idar-Oberstein

Pfeddersheim are playing Idar-Oberstein at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

DiefflenHertha Wiesbach14:30

Diefflen - Hertha Wiesbach

Diefflen are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Engers 07Kaiserslautern-214:30

Engers 07 - Kaiserslautern-2

Engers 07 are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

KarbachEintracht Trier14:30

Karbach - Eintracht Trier

Karbach are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

MechtersheimHassia Bingen14:30

Mechtersheim - Hassia Bingen

Mechtersheim are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

HombergKleve15:00

Homberg - Kleve

Homberg are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Xanthi U-200 - 0Levadiakos U-2016'

Xanthi U-20 - Levadiakos U-20

Xanthi U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lamia U-20Larisa U-2012:30

Lamia U-20 - Larisa U-20

Lamia U-20 are playing Larisa U-20 at the U-20 Super League of Greece on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

CabinteelyLimerick14:30

Cabinteely - Limerick

Cabinteely are playing Limerick at the 1 division of Ireland on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

ArzachenaPontedera13:30

Arzachena - Pontedera

Arzachena are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CuneoAlessandria13:30

Cuneo - Alessandria

Cuneo are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GozzanoNovara13:30

Gozzano - Novara

Gozzano are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus-2Pro Vercelli13:30

Juventus-2 - Pro Vercelli

Juventus-2 are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LucchesePro Patria13:30

Lucchese - Pro Patria

Lucchese are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

PistoieseOlbia13:30

Pistoiese - Olbia

Pistoiese are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Pro PiacenzaAlbissolaPostponedPst

Pro Piacenza - Albissola

Pro Piacenza are playing Albissola at the Serie C, Group A of Italy on March 23.

ArezzoPiacenza19:30

Arezzo - Piacenza

Arezzo are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 19:30 UTC.

PisaCarrarese19:30

Pisa - Carrarese

Pisa are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus EntellaRobur Siena19:30

Virtus Entella - Robur Siena

Virtus Entella are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on March 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Almere City-2Scheveningen13:30

Almere City-2 - Scheveningen

Almere City-2 are playing Scheveningen at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

BarendrechtVitesse-213:30

Barendrecht - Vitesse-2

Barendrecht are playing Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Kozakken BoysExcelsior M.14:00

Kozakken Boys - Excelsior M.

Kozakken Boys are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SpakenburgGVVV Veenendaal14:00

Spakenburg - GVVV Veenendaal

Spakenburg are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KatwijkRijnsburgse Boys14:30

Katwijk - Rijnsburgse Boys

Katwijk are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Koninklijke HFCIJsselmeervogels14:30

Koninklijke HFC - IJsselmeervogels

Koninklijke HFC are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LiendenHHC14:30

Lienden - HHC

Lienden are playing HHC at the Tweede Divisie of Netherlands on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Institute FCColeraine FC13:00

Institute FC - Coleraine FC

Institute FC are playing Coleraine FC at the Premiership of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ArdsCrusaders FC15:00

Ards - Crusaders FC

Ards are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballymena UtdWarrenpoint Town15:00

Ballymena Utd - Warrenpoint Town

Ballymena Utd are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Newry CityGlenavon17:30

Newry City - Glenavon

Newry City are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Ballyclare ComradesLoughgall15:00

Ballyclare Comrades - Loughgall

Ballyclare Comrades are playing Loughgall at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DergviewLimavady United15:00

Dergview - Limavady United

Dergview are playing Limavady United at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lillestrom WKolbotn W13:00

Lillestrom W - Kolbotn W

Lillestrom W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sandviken WRoa W13:00

Sandviken W - Roa W

Sandviken W are playing Roa W at the Toppserien - Women of Norway on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Klepp WAvaldsnes W14:00

Klepp W - Avaldsnes W

Klepp W are playing Avaldsnes W at the Toppserien - Women of Norway on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Lyn WFart W14:00

Lyn W - Fart W

Lyn W are playing Fart W at the Toppserien - Women of Norway on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OlsztynRakow14:00

Olsztyn - Rakow

Olsztyn are playing Rakow at the I Liga of Poland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GarbarniaWigry S16:00

Garbarnia - Wigry S

Garbarnia are playing Wigry S at the I Liga of Poland on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

StargardResovia Rzeszow12:00

Stargard - Resovia Rzeszow

Stargard are playing Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Radomiak RadomStal Stalowa Wola13:00

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Pogon SiedlceEnergetyk14:00

Pogon Siedlce - Energetyk

Pogon Siedlce are playing Energetyk at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Siarka TarnobrzegGryf W14:00

Siarka Tarnobrzeg - Gryf W

Siarka Tarnobrzeg are playing Gryf W at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Skra CzestochowaZnicz Pruszkow14:00

Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow

Skra Czestochowa are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BelchatowOlimpia Elblag16:00

Belchatow - Olimpia Elblag

Belchatow are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia GGornik Leczna16:00

Olimpia G - Gornik Leczna

Olimpia G are playing Gornik Leczna at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

WidzewElana Torun18:10

Widzew - Elana Torun

Widzew are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on March 23. The match will kick off 18:10 UTC.

Medyk Konin W0 - 0Mitech Zywiec W15'

Medyk Konin W - Mitech Zywiec W

Medyk Konin W are playing Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olimpia Szczecin W0 - 1Sosnowiec W15'

Olimpia Szczecin W - Sosnowiec W

Olimpia Szczecin W are playing Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sosnowiec W is winning 0-1.

UKS Lodz W1 - 0Polonia Poznan W13'

UKS Lodz W - Polonia Poznan W

UKS Lodz W are playing Polonia Poznan W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and UKS Lodz W is winning 1-0.

Wroclaw W0 - 0Biala Podlaska W15'

Wroclaw W - Biala Podlaska W

Wroclaw W are playing Biala Podlaska W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Walbrzych WUJ Krakow W12:00

Walbrzych W - UJ Krakow W

Walbrzych W are playing UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Arka Gdynia U-19Ruch Chorzow U-1910:00

Arka Gdynia U-19 - Ruch Chorzow U-19

Arka Gdynia U-19 are playing Ruch Chorzow U-19 at the Central Youth League of Poland on March 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Pogon Szczecin U-19Wisla Krakow U-1910:00

Pogon Szczecin U-19 - Wisla Krakow U-19

Pogon Szczecin U-19 are playing Wisla Krakow U-19 at the Central Youth League of Poland on March 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Cracovia U-19Belchatow U-1911:00

Cracovia U-19 - Belchatow U-19

Cracovia U-19 are playing Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Legia U-19Lech U-1913:00

Legia U-19 - Lech U-19

Legia U-19 are playing Lech U-19 at the Central Youth League of Poland on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Zaglebie L U-19Korona U-1914:30

Zaglebie L U-19 - Korona U-19

Zaglebie L U-19 are playing Korona U-19 at the Central Youth League of Poland on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Balotesti0 - 1Ripensia Timisoara61'

Balotesti - Ripensia Timisoara

Balotesti are playing Ripensia Timisoara at the Liga II of Romania on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Ripensia Timisoara is winning 0-1.

Luceafarul Oradea2 - 0Aerostar Bacau59'

Luceafarul Oradea - Aerostar Bacau

Luceafarul Oradea are playing Aerostar Bacau at the Liga II of Romania on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Luceafarul Oradea is winning 2-0.

Metaloglobus1 - 0Farul Constanta60'

Metaloglobus - Farul Constanta

Metaloglobus are playing Farul Constanta at the Liga II of Romania on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Metaloglobus is winning 1-0.

Pandurii3 - 1Braila59'

Pandurii - Braila

Pandurii are playing Braila at the Liga II of Romania on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Pandurii is winning 3-1.

Academica ClinceniUTA Arad11:00

Academica Clinceni - UTA Arad

Academica Clinceni are playing UTA Arad at the Liga II of Romania on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

SKA RostovDinamo Stavropol11:00

SKA Rostov - Dinamo Stavropol

SKA Rostov are playing Dinamo Stavropol at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Biolog-Novokub.Legion Dynamo12:00

Biolog-Novokub. - Legion Dynamo

Biolog-Novokub. are playing Legion Dynamo at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Druzhba MaykopMashuk-KMV12:00

Druzhba Maykop - Mashuk-KMV

Druzhba Maykop are playing Mashuk-KMV at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Volgar-AstrakhanUrozhay12:00

Volgar-Astrakhan - Urozhay

Volgar-Astrakhan are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

FC ChaykaSpartak Vladikavkaz13:00

FC Chayka - Spartak Vladikavkaz

FC Chayka are playing Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak NalchikFK Krasnodar-313:00

Spartak Nalchik - FK Krasnodar-3

Spartak Nalchik are playing FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Angusht3 - 0Akademiya FutbolaForfeitFrf

Angusht - Akademiya Futbola

Angusht played Akademiya Futbola at the PFL, Yug of Russia on March 23. Akademiya Futbola was forfeited with a 3-0 loss.. Angusht won 3-0.

Dundee UnitedAlloa Athletic15:00

Dundee United - Alloa Athletic

Dundee United are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AirdrieoniansForfar Athletic15:00

Airdrieonians - Forfar Athletic

Airdrieonians are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeBrechin City15:00

East Fife - Brechin City

East Fife are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MontroseStenhousemuir15:00

Montrose - Stenhousemuir

Montrose are playing Stenhousemuir at the Division 1 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversDumbarton15:00

Raith Rovers - Dumbarton

Raith Rovers are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StranraerArbroath15:00

Stranraer - Arbroath

Stranraer are playing Arbroath at the Division 1 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ClydeAnnan Athletic15:00

Clyde - Annan Athletic

Clyde are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CowdenbeathQueen's Park15:00

Cowdenbeath - Queen's Park

Cowdenbeath are playing Queen's Park at the Division 2 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh CityPeterhead15:00

Edinburgh City - Peterhead

Edinburgh City are playing Peterhead at the Division 2 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityAlbion Rovers15:00

Elgin City - Albion Rovers

Elgin City are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling AlbionBerwick Rangers15:00

Stirling Albion - Berwick Rangers

Stirling Albion are playing Berwick Rangers at the Division 2 of Scotland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Connah's QNRoss County16:30

Connah's QN - Ross County

Connah's QN are playing Ross County at the Challenge Cup of Scotland on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Banska BystricaKomarno14:00

Banska Bystrica - Komarno

Banska Bystrica are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DubnicaSamorin14:00

Dubnica - Samorin

Dubnica are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LipanyPoprad14:00

Lipany - Poprad

Lipany are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Liptovsky MikulasSlavoj Trebisov14:00

Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov

Liptovsky Mikulas are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Partizan BardejovPohronie14:00

Partizan Bardejov - Pohronie

Partizan Bardejov are playing Pohronie at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Tatran PresovZilina-214:00

Tatran Presov - Zilina-2

Tatran Presov are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DravaNafta13:00

Drava - Nafta

Drava are playing Nafta at the 2. SNL of Slovenia on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Ankaran HrvatiniDob14:00

Ankaran Hrvatini - Dob

Ankaran Hrvatini are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DekaniRadomlje14:00

Dekani - Radomlje

Dekani are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NK FuzinarBilje14:00

NK Fuzinar - Bilje

NK Fuzinar are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Unionstas de SalamancaFuenlabrada16:30

Unionstas de Salamanca - Fuenlabrada

Unionstas de Salamanca are playing Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

DurangoCalahorra15:00

Durango - Calahorra

Durango are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Arenas de GetxoTudelano17:00

Arenas de Getxo - Tudelano

Arenas de Getxo are playing Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Sociedad-2Amorebieta17:00

Real Sociedad-2 - Amorebieta

Real Sociedad-2 are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

LangreoVitoria CD18:30

Langreo - Vitoria CD

Langreo are playing Vitoria CD at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 18:30 UTC.

HerculesOlot18:00

Hercules - Olot

Hercules are playing Olot at the Segunda B, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Levante WAtletico Madrid W15:00

Levante W - Atletico Madrid W

Levante W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Barcelona WValencia W17:00

Barcelona W - Valencia W

Barcelona W are playing Valencia W at the Primera Division - Women of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Silva SDBoiro17:30

Silva SD - Boiro

Silva SD are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

CearesLlanes16:00

Ceares - Llanes

Ceares are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MosconiaCondal16:00

Mosconia - Condal

Mosconia are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SieroGijon Industrial17:30

Siero - Gijon Industrial

Siero are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

SolaresTextil Escudo15:30

Solares - Textil Escudo

Solares are playing Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico AlbericiaRibamontan al Mar16:00

Atletico Albericia - Ribamontan al Mar

Atletico Albericia are playing Ribamontan al Mar at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BarredaTorina16:00

Barreda - Torina

Barreda are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CD NavalCultural Guarnizo16:30

CD Naval - Cultural Guarnizo

CD Naval are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

VimenorRacing Santander-216:30

Vimenor - Racing Santander-2

Vimenor are playing Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

LaredoEscobedo17:30

Laredo - Escobedo

Laredo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

BezanaRevilla18:00

Bezana - Revilla

Bezana are playing Revilla at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

OrdiziaZamudio15:00

Ordizia - Zamudio

Ordizia are playing Zamudio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pasaia KESD San Pedro15:30

Pasaia KE - SD San Pedro

Pasaia KE are playing SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

SomorrostroBeasain17:00

Somorrostro - Beasain

Somorrostro are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

DeustoLagun Onak17:15

Deusto - Lagun Onak

Deusto are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 23. The match will kick off 17:15 UTC.

LlagosteraSan Cristobal15:30

Llagostera - San Cristobal

Llagostera are playing San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Torre LevanteCrevillente15:00

Torre Levante - Crevillente

Torre Levante are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Villarreal-3Paterna17:00

Villarreal-3 - Paterna

Villarreal-3 are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

La Virgen del CaminoNumancia-215:30

La Virgen del Camino - Numancia-2

La Virgen del Camino are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BriviescaLa Granja16:00

Briviesca - La Granja

Briviesca are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

River MelillaTorreperogil12:00

River Melilla - Torreperogil

River Melilla are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BinissalemMurense15:00

Binissalem - Murense

Binissalem are playing Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LlosetenseFelanitx15:00

Llosetense - Felanitx

Llosetense are playing Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Platges de CalviaPoblense15:00

Platges de Calvia - Poblense

Platges de Calvia are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ManacorConstancia15:15

Manacor - Constancia

Manacor are playing Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:15 UTC.

EsporlesSan Rafael15:30

Esporles - San Rafael

Esporles are playing San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

FerriolenseMallorca-215:30

Ferriolense - Mallorca-2

Ferriolense are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Santa CatalinaMercadal15:30

Santa Catalina - Mercadal

Santa Catalina are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

TamaraceiteCD Marino12:30

Tamaraceite - CD Marino

Tamaraceite are playing CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Villa de Santa BrigidaLas Zocas16:00

Villa de Santa Brigida - Las Zocas

Villa de Santa Brigida are playing Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Santa UrsulaGuimar16:30

Santa Ursula - Guimar

Santa Ursula are playing Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

IbarraPanaderia Pulido17:00

Ibarra - Panaderia Pulido

Ibarra are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MulenoUCAM Murcia-216:00

Muleno - UCAM Murcia-2

Muleno are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AzuagaMerida AD18:00

Azuaga - Merida AD

Azuaga are playing Merida AD at the Tercera Division, Group 14 of Spain on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ArdoiCirbonero15:00

Ardoi - Cirbonero

Ardoi are playing Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HuartePamplona15:00

Huarte - Pamplona

Huarte are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Valle EguesTxantrea15:15

Valle Egues - Txantrea

Valle Egues are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Avance EzcabarteCortes15:30

Avance Ezcabarte - Cortes

Avance Ezcabarte are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Osasuna-2Mutilvera15:30

Osasuna-2 - Mutilvera

Osasuna-2 are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CorellanoBaztan16:00

Corellano - Baztan

Corellano are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SubizaBeti Kozkor16:00

Subiza - Beti Kozkor

Subiza are playing Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BurladesAlesves16:30

Burlades - Alesves

Burlades are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

AgoncilloSD Logrones16:00

Agoncillo - SD Logrones

Agoncillo are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Logrones-2Vianes17:30

Logrones-2 - Vianes

Logrones-2 are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

ArnedoBerceo19:00

Arnedo - Berceo

Arnedo are playing Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

TaranconAtletico Ibanes16:00

Tarancon - Atletico Ibanes

Tarancon are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Basel-2Stade Lausanne Ouchy14:00

Basel-2 - Stade Lausanne Ouchy

Basel-2 are playing Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Sion-2YF Juventus14:00

Sion-2 - YF Juventus

Sion-2 are playing YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KonizBruhl15:00

Koniz - Bruhl

Koniz are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Zurich-2Stade Nyonnais15:00

Zurich-2 - Stade Nyonnais

Zurich-2 are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WohlenLa Chaux-de-Fonds16:30

Wohlen - La Chaux-de-Fonds

Wohlen are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

YverdonCham16:30

Yverdon - Cham

Yverdon are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CatalcasporElaziz Belediyespor11:00

Catalcaspor - Elaziz Belediyespor

Catalcaspor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Hekimoglu TrabzonKorfez Spor11:30

Hekimoglu Trabzon - Korfez Spor

Hekimoglu Trabzon are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 23. The match will kick off 11:30 UTC.

YomrasporTepecik Belediye11:30

Yomraspor - Tepecik Belediye

Yomraspor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Bacilar SporCorum Belediyespor12:00

Bacilar Spor - Corum Belediyespor

Bacilar Spor are playing Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BucasporAnkara Adliyespor12:00

Bucaspor - Ankara Adliyespor

Bucaspor are playing Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Halide Edip AdivarFatsa Belediyespor12:00

Halide Edip Adivar - Fatsa Belediyespor

Halide Edip Adivar are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

EtimesgutTokatspor12:00

Etimesgut - Tokatspor

Etimesgut are playing Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Manisa BBSKDarica Genclerbirligi12:00

Manisa BBSK - Darica Genclerbirligi

Manisa BBSK are playing Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Ankara DemirsporSakaryaspor12:00

Ankara Demirspor - Sakaryaspor

Ankara Demirspor are playing Sakaryaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BayrampasaKeciorengucu12:00

Bayrampasa - Keciorengucu

Bayrampasa are playing Keciorengucu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

EyupsporAmed12:00

Eyupspor - Amed

Eyupspor are playing Amed at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Sancaktepe BelediyeGumushanespor12:00

Sancaktepe Belediye - Gumushanespor

Sancaktepe Belediye are playing Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Germany U-17 WIreland U-17 W12:00

Germany U-17 W - Ireland U-17 W

Germany U-17 W are playing Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

France U-17 WNorthern Ireland U-17 W15:00

France U-17 W - Northern Ireland U-17 W

France U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sweden U-17 WPoland U-17 W15:30

Sweden U-17 W - Poland U-17 W

Sweden U-17 W are playing Poland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Norway U-17 WScotland U-17 W16:30

Norway U-17 W - Scotland U-17 W

Norway U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Czech Republic U-17 WPortugal U-17 W17:00

Czech Republic U-17 W - Portugal U-17 W

Czech Republic U-17 W are playing Portugal U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Spain U-17 WSlovakia U-17 W18:30

Spain U-17 W - Slovakia U-17 W

Spain U-17 W are playing Slovakia U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Albania U-21Turkey U-2118:00

Albania U-21 - Turkey U-21

Albania U-21 are playing Turkey U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Kolos KovalivkaPrykarpattya12:00

Kolos Kovalivka - Prykarpattya

Kolos Kovalivka are playing Prykarpattya at the Persha Liga of Ukraine on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Zirka0 - 3Obolon-BrovarForfeitFrf

Zirka - Obolon-Brovar

Zirka played Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on March 23. Zirka was forfeited with a 3-0 loss.. Obolon-Brovar won 0-3.

Ahrobiznes VolochyskFC Sumy13:00

Ahrobiznes Volochysk - FC Sumy

Ahrobiznes Volochysk are playing FC Sumy at the Persha Liga of Ukraine on March 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Rukh VynnykyBalkany14:00

Rukh Vynnyky - Balkany

Rukh Vynnyky are playing Balkany at the Persha Liga of Ukraine on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

VolynAvanhard15:00

Volyn - Avanhard

Volyn are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on March 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MetallistDnipro-116:00

Metallist - Dnipro-1

Metallist are playing Dnipro-1 at the Persha Liga of Ukraine on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Barry TownCaernarfon14:30

Barry Town - Caernarfon

Barry Town are playing Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Cardiff MUCarmarthen14:30

Cardiff MU - Carmarthen

Cardiff MU are playing Carmarthen at the Premier League, Championship Round of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LlanelliCefn Druids14:30

Llanelli - Cefn Druids

Llanelli are playing Cefn Druids at the Premier League, Championship Round of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Cardiff MUCarmarthen14:30

Cardiff MU - Carmarthen

Cardiff MU are playing Carmarthen at the Premier League, Relegation Round of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LlanelliNewi Cefn Druids14:30

Llanelli - Newi Cefn Druids

Llanelli are playing Newi Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

AirbusHolywell14:30

Airbus - Holywell

Airbus are playing Holywell at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Buckley TownFlint Town14:30

Buckley Town - Flint Town

Buckley Town are playing Flint Town at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Conwy BoroughLlanrhaeadr14:30

Conwy Borough - Llanrhaeadr

Conwy Borough are playing Llanrhaeadr at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

GuilsfieldRhyl14:30

Guilsfield - Rhyl

Guilsfield are playing Rhyl at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

PorthmadogGresford Athletic14:30

Porthmadog - Gresford Athletic

Porthmadog are playing Gresford Athletic at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Ruthin TownPenrhyncoch14:30

Ruthin Town - Penrhyncoch

Ruthin Town are playing Penrhyncoch at the Cimru Alliance of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Afan LidoGoytre14:30

Afan Lido - Goytre

Afan Lido are playing Goytre at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Cwmbran CelticCambrian Clydach14:30

Cwmbran Celtic - Cambrian Clydach

Cwmbran Celtic are playing Cambrian Clydach at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

PenybontBriton Ferry14:30

Penybont - Briton Ferry

Penybont are playing Briton Ferry at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Pontypridd TownLlantwit Major14:30

Pontypridd Town - Llantwit Major

Pontypridd Town are playing Llantwit Major at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Taff's WellGoytre United14:30

Taff's Well - Goytre United

Taff's Well are playing Goytre United at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Ton PentreUndy Athletic14:30

Ton Pentre - Undy Athletic

Ton Pentre are playing Undy Athletic at the Division 1 of Wales on March 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Shaanxi Changan0 - 0Zhejiang GreentownFull TimeFT

Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown

Shaanxi Changan played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on March 23. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kitchee2 - 0Yuen Long45 +1'

Kitchee - Yuen Long

Kitchee are playing Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on March 23. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Kitchee is winning 2-0.

Albirex Niigata0 - 1Avispa FukuokaFull TimeFT

Albirex Niigata - Avispa Fukuoka

Albirex Niigata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 05:00 UTC. Avispa Fukuoka won 0-1.

Omiya Ardija1 - 1Mito HollyhockFull TimeFT

Omiya Ardija - Mito Hollyhock

Omiya Ardija played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ventforet Kofu1 - 1Zweigen KanazawaFull TimeFT

Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa

Ventforet Kofu played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yokohama FC2 - 0GifuFull TimeFT

Yokohama FC - Gifu

Yokohama FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 05:00 UTC. Yokohama FC won 2-0.

Kashiwa Reysol0 - 1Fagiano OkayamaFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama

Kashiwa Reysol played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 06:00 UTC. Fagiano Okayama won 0-1.

Ehime FC0 - 1V-Varen NagasakiFull TimeFT

Ehime FC - V-Varen Nagasaki

Ehime FC played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 0-1.

Kagoshima UnitedMachida Zelvia04:00

Kagoshima United - Machida Zelvia

Kagoshima United are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on March 24. The match will kick off 04:00 UTC.

JEF United IchiharaKyoto Purple Sanga05:00

JEF United Ichihara - Kyoto Purple Sanga

JEF United Ichihara are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on March 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Montedio YamagataFC Ryukyu05:00

Montedio Yamagata - FC Ryukyu

Montedio Yamagata are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on March 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokushima VortisTokyo Verdy05:00

Tokushima Vortis - Tokyo Verdy

Tokushima Vortis are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on March 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Renofa YamaguchiTochigi SC07:00

Renofa Yamaguchi - Tochigi SC

Renofa Yamaguchi are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on March 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Al QuadsiaAl Shabab14:15

Al Quadsia - Al Shabab

Al Quadsia are playing Al Shabab at the Federation Cup of Kuwait on March 23. The match will kick off 14:15 UTC.

Al Hilal RiyadhOhod17:05

Al Hilal Riyadh - Ohod

Al Hilal Riyadh are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on March 23. The match will kick off 17:05 UTC.

Al QaisomaAl Orubah12:55

Al Qaisoma - Al Orubah

Al Qaisoma are playing Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 23. The match will kick off 12:55 UTC.

Chabab Ben GuerirRacing Casablanca14:00

Chabab Ben Guerir - Racing Casablanca

Chabab Ben Guerir are playing Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetChabab Atlas14:00

IZK Khemisset - Chabab Atlas

IZK Khemisset are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Kasba TadlaCR Khemis Zemamra14:00

Kasba Tadla - CR Khemis Zemamra

Kasba Tadla are playing CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

MAS FesKAC Kenitra14:00

MAS Fes - KAC Kenitra

MAS Fes are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Ol. DcheiraASS Sale14:00

Ol. Dcheira - ASS Sale

Ol. Dcheira are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiWAF Fes14:00

Riadi Salmi - WAF Fes

Riadi Salmi are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Sidi KacemJS El Massira14:00

Sidi Kacem - JS El Massira

Sidi Kacem are playing JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Widad TemaraRaja Beni Mellal14:00

Widad Temara - Raja Beni Mellal

Widad Temara are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.

San CarlosSantos Dg01:30

San Carlos - Santos Dg

San Carlos are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on March 24. The match will kick off 01:30 UTC.

DoradosJuarez03:00

Dorados - Juarez

Dorados are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on March 24. The match will kick off 03:00 UTC.

Santa GemaPlaza Amador00:00

Santa Gema - Plaza Amador

Santa Gema are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on March 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Tauro FCArabe Unido00:00

Tauro FC - Arabe Unido

Tauro FC are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on March 24. The match will kick off 00:00 UTC.

St. LouisTampa Bay18:00

St. Louis - Tampa Bay

St. Louis are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Real MonarchsLos Angeles Galaxy-219:00

Real Monarchs - Los Angeles Galaxy-2

Real Monarchs are playing Los Angeles Galaxy-2 at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Tulsa RoughnecksTacoma Defiance20:00

Tulsa Roughnecks - Tacoma Defiance

Tulsa Roughnecks are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Swope Park RangersPittsburgh Riverhounds21:00

Swope Park Rangers - Pittsburgh Riverhounds

Swope Park Rangers are playing Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Charlotte IndependenceAtlanta United-223:00

Charlotte Independence - Atlanta United-2

Charlotte Independence are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Louisville CityHartford Athletic23:00

Louisville City - Hartford Athletic

Louisville City are playing Hartford Athletic at the USL Championship of Usa on March 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Colorado SpringsSan Antonio Scorpions00:00

Colorado Springs - San Antonio Scorpions

Colorado Springs are playing San Antonio Scorpions at the USL Championship of Usa on March 24. The match will kick off 00:00 UTC.

El Paso LocomotiveRio Grande Valley01:30

El Paso Locomotive - Rio Grande Valley

El Paso Locomotive are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on March 24. The match will kick off 01:30 UTC.

Orange CountyNew Mexico United02:00

Orange County - New Mexico United

Orange County are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on March 24. The match will kick off 02:00 UTC.

Portland Timbers-2Las Vegas Lights02:00

Portland Timbers-2 - Las Vegas Lights

Portland Timbers-2 are playing Las Vegas Lights at the USL Championship of Usa on March 24. The match will kick off 02:00 UTC.

FresnoReno 186802:30

Fresno - Reno 1868

Fresno are playing Reno 1868 at the USL Championship of Usa on March 24. The match will kick off 02:30 UTC.

Godoy CruzDeportivo Armenio20:10

Godoy Cruz - Deportivo Armenio

Godoy Cruz are playing Deportivo Armenio at the National cup of Argentina on March 23. The match will kick off 20:10 UTC.

Arsenal SGimnasia Mendoza17:30

Arsenal S - Gimnasia Mendoza

Arsenal S are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on March 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Chacarita JuniorsGuilermo Brown19:00

Chacarita Juniors - Guilermo Brown

Chacarita Juniors are playing Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

TemperleyAtletico Rafaela22:00

Temperley - Atletico Rafaela

Temperley are playing Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

SantamarinaCentral Cordoba23:30

Santamarina - Central Cordoba

Santamarina are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on March 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Tristan SuarezFenix A19:00

Tristan Suarez - Fenix A

Tristan Suarez are playing Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CA AcassusoEstudiantes de Caseros22:00

CA Acassuso - Estudiantes de Caseros

CA Acassuso are playing Estudiantes de Caseros at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Atlanta CAAll Boys22:05

Atlanta CA - All Boys

Atlanta CA are playing All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 23. The match will kick off 22:05 UTC.

Club DestroyersSan Jose19:00

Club Destroyers - San Jose

Club Destroyers are playing San Jose at the Apertura of Bolivia on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

WilstermannNacional Potosi21:15

Wilstermann - Nacional Potosi

Wilstermann are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on March 23. The match will kick off 21:15 UTC.

Botafogo SPOeste20:00

Botafogo SP - Oeste

Botafogo SP are playing Oeste at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 20:00 UTC.

NovorizontinoPalmeiras20:00

Novorizontino - Palmeiras

Novorizontino are playing Palmeiras at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 20:00 UTC.

SantosRB Brasil22:30

Santos - RB Brasil

Santos are playing RB Brasil at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 22:30 UTC.

VascoBangu22:00

Vasco - Bangu

Vasco are playing Bangu at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Novo HamburgoInternacional22:00

Novo Hamburgo - Internacional

Novo Hamburgo are playing Internacional at the Gaucho 1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

EC Sao JoseSao Luiz00:00

EC Sao Jose - Sao Luiz

EC Sao Jose are playing Sao Luiz at the Gaucho 1, Final Stages of Brasil on March 24. The match will kick off 00:00 UTC.

CruzeiroCAP Patrocinense22:00

Cruzeiro - CAP Patrocinense

Cruzeiro are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 22:00 UTC.

BoaTombense00:00

Boa - Tombense

Boa are playing Tombense at the Mineiro 1, Final Stages of Brasil on March 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico-PRFoz do Iguacu21:00

Atletico-PR - Foz do Iguacu

Atletico-PR are playing Foz do Iguacu at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 23. The match will kick off 21:00 UTC.

AnapolinaAtletico GO19:00

Anapolina - Atletico GO

Anapolina are playing Atletico GO at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Vila NovaCRAC19:00

Vila Nova - CRAC

Vila Nova are playing CRAC at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

ABC NatalVitoria19:00

ABC Natal - Vitoria

ABC Natal are playing Vitoria at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CearaSanta Cruz19:00

Ceara - Santa Cruz

Ceara are playing Santa Cruz at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Moto Clube/MAFortaleza19:00

Moto Clube/MA - Fortaleza

Moto Clube/MA are playing Fortaleza at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

ConfiancaCRB Maceio21:00

Confianca - CRB Maceio

Confianca are playing CRB Maceio at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match will kick off 21:00 UTC.

NauticoAltos21:00

Nautico - Altos

Nautico are playing Altos at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Desportiva ESReal Noroeste19:00

Desportiva ES - Real Noroeste

Desportiva ES are playing Real Noroeste at the Capiaxaba of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Estrela do NorteRio Branco VN19:00

Estrela do Norte - Rio Branco VN

Estrela do Norte are playing Rio Branco VN at the Capiaxaba of Brasil on March 23. The match will kick off 19:00 UTC.

MixtoOperario LTDa22:30

Mixto - Operario LTDa

Mixto are playing Operario LTDa at the Matogrossense of Brasil on March 23. The match will kick off 22:30 UTC.

AnzoateguiTrujillanos19:30

Anzoategui - Trujillanos

Anzoategui are playing Trujillanos at the Apertura of Venezuela on March 23. The match will kick off 19:30 UTC.

CaraboboDeportivo Tachira20:00

Carabobo - Deportivo Tachira

Carabobo are playing Deportivo Tachira at the Apertura of Venezuela on March 23. The match will kick off 20:00 UTC.

LALADeportivo Lara20:00

LALA - Deportivo Lara

LALA are playing Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on March 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Portuguesa FCZamora FC20:15

Portuguesa FC - Zamora FC

Portuguesa FC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on March 23. The match will kick off 20:15 UTC.

Univ. Queensland0 - 1Albany CreekFull TimeFT

Univ. Queensland - Albany Creek

Univ. Queensland played Albany Creek at the Brisbane Premier League of Australia on March 23. The match kicked off 07:30 UTC. Albany Creek won 0-1.

Acacia RidgeCaboolturePostponedPst

Acacia Ridge - Caboolture

Acacia Ridge are playing Caboolture at the Brisbane Premier League of Australia on March 24.

ToowongThe GapPostponedPst

Toowong - The Gap

Toowong are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on March 24.

Holland Park Hawks0 - 4Wynnum WolvesFull TimeFT

Holland Park Hawks - Wynnum Wolves

Holland Park Hawks played Wynnum Wolves at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Wynnum Wolves won 0-4.

Mitchelton1 - 2Sunshine CoastFull TimeFT

Mitchelton - Sunshine Coast

Mitchelton played Sunshine Coast at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast won 1-2.

Souths United3 - 2Southside EaglesFull TimeFT

Souths United - Southside Eagles

Souths United played Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Souths United won 3-2.

Capalaba1 - 0Ipswich Knights52'

Capalaba - Ipswich Knights

Capalaba are playing Ipswich Knights at the Queensland Premier League of Australia on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Capalaba is winning 1-0.

Green Gully Cavaliers2 - 5Avondale HeightsFull TimeFT

Green Gully Cavaliers - Avondale Heights

Green Gully Cavaliers played Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match kicked off 04:00 UTC. Avondale Heights won 2-5.

Dandenong Thunder2 - 2Bentleigh GreensFull TimeFT

Dandenong Thunder - Bentleigh Greens

Dandenong Thunder played Bentleigh Greens at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kingston City1 - 2Altona Magic83'

Kingston City - Altona Magic

Kingston City are playing Altona Magic at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Altona Magic is winning 1-2.

Kingston FC1 - 2Altona Magic83'

Kingston FC - Altona Magic

Kingston FC are playing Altona Magic at the NPL Victoria of Australia on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Altona Magic is winning 1-2.

Croydon Kings1 - 1MetroStarsFull TimeFT

Croydon Kings - MetroStars

Croydon Kings played MetroStars at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Para Hills0 - 3Adelaide United U-21Full TimeFT

Para Hills - Adelaide United U-21

Para Hills played Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 04:30 UTC. Adelaide United U-21 won 0-3.

South Adelaide2 - 3Adelaide CometsFull TimeFT

South Adelaide - Adelaide Comets

South Adelaide played Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 04:30 UTC. Adelaide Comets won 2-3.

West Adelaide2 - 7Adelaide RaidersFull TimeFT

West Adelaide - Adelaide Raiders

West Adelaide played Adelaide Raiders at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 06:30 UTC. Adelaide Raiders won 2-7.

Adelaide City2 - 2Campbelltown City84'

Adelaide City - Campbelltown City

Adelaide City are playing Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Adelaide Olympic1 - 3Adelaide Blue Eagles88'

Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles

Adelaide Olympic are playing Adelaide Blue Eagles at the NPL South Australia of Australia on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Adelaide Blue Eagles is winning 1-3.

SWQ Thunder8 - 1Redlands UnitedFull TimeFT

SWQ Thunder - Redlands United

SWQ Thunder played Redlands United at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. SWQ Thunder won 8-1.

Moreton Bay United0 - 2Gold Coast KnightsFull TimeFT

Moreton Bay United - Gold Coast Knights

Moreton Bay United played Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Gold Coast Knights won 0-2.

Peninsula Power2 - 0Magpies Crusaders74'

Peninsula Power - Magpies Crusaders

Peninsula Power are playing Magpies Crusaders at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match kicked off 08:45 UTC. It's the second half and Peninsula Power is winning 2-0.

Eastern Suburbs1 - 0Brisbane Strikers57'

Eastern Suburbs - Brisbane Strikers

Eastern Suburbs are playing Brisbane Strikers at the NPL Queensland of Australia on March 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Eastern Suburbs is winning 1-0.

Gold Coast United FCOlympic FC06:00

Gold Coast United FC - Olympic FC

Gold Coast United FC are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on March 24. The match will kick off 06:00 UTC.

Sunshine CoastWestern Pride06:00

Sunshine Coast - Western Pride

Sunshine Coast are playing Western Pride at the NPL Queensland of Australia on March 24. The match will kick off 06:00 UTC.

Armadale3 - 0Rockingham CityFull TimeFT

Armadale - Rockingham City

Armadale played Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. Armadale won 3-0.

Cockburn City4 - 4Inglewood UnitedFull TimeFT

Cockburn City - Inglewood United

Cockburn City played Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

ECU Joondalup2 - 3Sorrento FCFull TimeFT

ECU Joondalup - Sorrento FC

ECU Joondalup played Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. Sorrento FC won 2-3.

Perth Glory-23 - 0BalcattaFull TimeFT

Perth Glory-2 - Balcatta

Perth Glory-2 played Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. Perth Glory-2 won 3-0.

Stirling Lions0 - 3PerthFull TimeFT

Stirling Lions - Perth

Stirling Lions played Perth at the NPL Western Australia of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. Perth won 0-3.

Sutherland Sharks1 - 2APIA TigersFull TimeFT

Sutherland Sharks - APIA Tigers

Sutherland Sharks played APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match kicked off 07:30 UTC. APIA Tigers won 1-2.

Sydney-20 - 2Marconi StallionsFull TimeFT

Sydney-2 - Marconi Stallions

Sydney-2 played Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Marconi Stallions won 0-2.

Manly United FCMt Druitt Town08:30

Manly United FC - Mt Druitt Town

Manly United FC are playing Mt Druitt Town at the NPL New South Wales of Australia on March 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Sydney OlympicBlacktown City05:00

Sydney Olympic - Blacktown City

Sydney Olympic are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on March 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Rockdale City SunsHakoah Sydney City05:30

Rockdale City Suns - Hakoah Sydney City

Rockdale City Suns are playing Hakoah Sydney City at the NPL New South Wales of Australia on March 24. The match will kick off 05:30 UTC.

Sydney UnitedWolves FC06:00

Sydney United - Wolves FC

Sydney United are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on March 24. The match will kick off 06:00 UTC.

Launceston City2 - 2Glenorchy KnightsFull TimeFT

Launceston City - Glenorchy Knights

Launceston City played Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kingborough Lions0 - 3Hobart ZebrasFull TimeFT

Kingborough Lions - Hobart Zebras

Kingborough Lions played Hobart Zebras at the NPL Tasmania of Australia on March 23. The match kicked off 07:00 UTC. Hobart Zebras won 0-3.

Lambton Jaffas4 - 1Adamstown RosebudsFull TimeFT

Lambton Jaffas - Adamstown Rosebuds

Lambton Jaffas played Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on March 23. The match kicked off 06:30 UTC. Lambton Jaffas won 4-1.

Edgeworth Eagles2 - 2Newcastle Jets-287'

Edgeworth Eagles - Newcastle Jets-2

Edgeworth Eagles are playing Newcastle Jets-2 at the NPL Northern NSW of Australia on March 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Weston Bears2 - 0Maitland75'

Weston Bears - Maitland

Weston Bears are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on March 23. The match kicked off 08:45 UTC. It's the second half and Weston Bears is winning 2-0.

Broadmeadow MagicHamilton Olympic03:30

Broadmeadow Magic - Hamilton Olympic

Broadmeadow Magic are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on March 24. The match will kick off 03:30 UTC.

Charlestown CityLake Macquarie03:30

Charlestown City - Lake Macquarie

Charlestown City are playing Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on March 24. The match will kick off 03:30 UTC.

Ireland U-21Luxembourg U-2116:00

Ireland U-21 - Luxembourg U-21

Ireland U-21 are playing Luxembourg U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Saudi Arabia U-20Uruguay U-2016:00

Saudi Arabia U-20 - Uruguay U-20

Saudi Arabia U-20 are playing Uruguay U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on March 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentina U-20Japan U-2018:00

Argentina U-20 - Japan U-20

Argentina U-20 are playing Japan U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on March 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Thailand U-192 - 1China PR U-19Full TimeFT

Thailand U-19 - China PR U-19

Thailand U-19 played China PR U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Thailand U-19 won 2-1.

Vietnam U-19Myanmar U-1910:30

Vietnam U-19 - Myanmar U-19

Vietnam U-19 are playing Myanmar U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on March 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Bulgaria U-18Ukraine U-1812:00

Bulgaria U-18 - Ukraine U-18

Bulgaria U-18 are playing Ukraine U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on March 23. The match will kick off 12:00 UTC.

France U-18Germany U-1814:00

France U-18 - Germany U-18

France U-18 are playing Germany U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on March 23. The match will kick off 14:00 UTC.