Siarka Tarnobrzeg logo
Poland

Siarka Tarnobrzeg Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Siarka Tarnobrzeg
Latest Results
Nieciecza2 - 1Siarka Tarnobrzeg16 days ago Full TimeFT

Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg

Nieciecza played Siarka Tarnobrzeg at the Club Friendlies of International on February 2. The match kicked off 11:00 UTC. Nieciecza won 2-1.

Olimpia G2 - 3Siarka Tarnobrzeg3 months ago Full TimeFT

Olimpia G - Siarka Tarnobrzeg

Olimpia G played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on November 24. The match kicked off 16:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 2-3.

Siarka Tarnobrzeg0 - 1Belchatow3 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Belchatow

Siarka Tarnobrzeg played Belchatow at the II Liga of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Belchatow won 0-1.

Ruch Chorzow2 - 0Siarka Tarnobrzeg3 months ago Full TimeFT

Ruch Chorzow - Siarka Tarnobrzeg

Ruch Chorzow played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on November 10. The match kicked off 17:00 UTC. Ruch Chorzow won 2-0.

Skra Czestochowa1 - 0Siarka Tarnobrzeg3 months ago Full TimeFT

Skra Czestochowa - Siarka Tarnobrzeg

Skra Czestochowa played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on November 3. The match kicked off 13:00 UTC. Skra Czestochowa won 1-0.

Siarka Tarnobrzeg0 - 2Radomiak Radom4 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom

Siarka Tarnobrzeg played Radomiak Radom at the II Liga of Poland on October 27. The match kicked off 12:00 UTC. Radomiak Radom won 0-2.

Siarka Tarnobrzeg0 - 3Gornik Leczna4 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Gornik Leczna

Siarka Tarnobrzeg played Gornik Leczna at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gornik Leczna won 0-3.

Pogon Siedlce2 - 1Siarka Tarnobrzeg4 months ago Full TimeFT

Pogon Siedlce - Siarka Tarnobrzeg

Pogon Siedlce played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on October 13. The match kicked off 13:00 UTC. Pogon Siedlce won 2-1.

Siarka Tarnobrzeg0 - 1Stargard4 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Stargard

Siarka Tarnobrzeg played Stargard at the II Liga of Poland on October 6. The match kicked off 13:00 UTC. Stargard won 0-1.

Widzew4 - 0Siarka Tarnobrzeg5 months ago Full TimeFT

Widzew - Siarka Tarnobrzeg

Widzew played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on September 29. The match kicked off 17:10 UTC. Widzew won 4-0.

Siarka Tarnobrzeg1 - 4Wisla Plock5 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Wisla Plock

Siarka Tarnobrzeg played Wisla Plock at the National cup of Poland on September 25. The match kicked off 13:30 UTC. Wisla Plock won 1-4.

Siarka Tarnobrzeg2 - 2Elana Torun5 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Elana Torun

Siarka Tarnobrzeg played Elana Torun at the II Liga of Poland on September 22. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Resovia Rzeszow3 - 0Siarka Tarnobrzeg5 months ago Full TimeFT

Resovia Rzeszow - Siarka Tarnobrzeg

Resovia Rzeszow played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on September 15. The match kicked off 14:00 UTC. Resovia Rzeszow won 3-0.

Siarka Tarnobrzeg0 - 2Energetyk5 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Energetyk

Siarka Tarnobrzeg played Energetyk at the II Liga of Poland on September 8. The match kicked off 14:00 UTC. Energetyk won 0-2.

Gryf W1 - 1Siarka Tarnobrzeg6 months ago Full TimeFT

Gryf W - Siarka Tarnobrzeg

Gryf W played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on September 2. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Siarka Tarnobrzeg3 - 0Stal Stalowa Wola6 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg played Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on August 25. The match kicked off 15:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 3-0.

Znicz Pruszkow2 - 2Siarka Tarnobrzeg6 months ago Full TimeFT

Znicz Pruszkow - Siarka Tarnobrzeg

Znicz Pruszkow played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on August 22. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Siarka Tarnobrzeg1 - 0Rozwoj Katowice6 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Rozwoj Katowice

Siarka Tarnobrzeg played Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on August 18. The match kicked off 15:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 1-0.

Olimpia Elblag0 - 2Siarka Tarnobrzeg6 months ago Full TimeFT

Olimpia Elblag - Siarka Tarnobrzeg

Olimpia Elblag played Siarka Tarnobrzeg at the II Liga of Poland on August 12. The match kicked off 16:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 0-2.

Siarka Tarnobrzeg1 - 0Olimpia G6 months ago Full TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia G

Siarka Tarnobrzeg played Olimpia G at the II Liga of Poland on August 4. The match kicked off 15:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 1-0.

Siarka Tarnobrzeg is a football club from Poland competing in the II Liga of Poland. ScoreBat covers all matches of Siarka Tarnobrzeg in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Siarka Tarnobrzeg roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Siarka Tarnobrzeg for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Siarka Tarnobrzeg goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Siarka Tarnobrzeg livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Siarka Tarnobrzeg.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America23:45

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericia11:30

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Arsenal TKairat12:00

Arsenal T - Kairat

Arsenal T are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaAlashkert12:00

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RostovViking FK12:00

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

SibirShirak12:00

Sibir - Shirak

Sibir are playing Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TomDinamo Minsk12:00

Tom - Dinamo Minsk

Tom are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Viking FKSandefjord12:00

Viking FK - Sandefjord

Viking FK are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSNest-Sotra13:00

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiPetrocub14:00

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovVentspils15:00

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-21Hradec Kralove U-2112:00

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec U-21Dukla Praha U-2112:00

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Pribram U-21Sparta Prague U-2112:00

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Budejovice U-21Slavia Praha U-2113:00

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Plzen U-21Boleslav U-2113:00

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostrava U-21Trinec U-2110:00

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 are playing Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-23Ipswich Town U-2313:00

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Bolton U-2313:00

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

QPR U-23Bristol City U-2313:00

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2313:30

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-2Fortuna-213:00

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Willem II-2Feyenoord-213:00

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen-2Dordrecht-217:30

Heerenveen-2 - Dordrecht-2

Heerenveen-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-2Fakel10:45

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 10:45 UTC.

KhimkiSpartak-213:30

Khimki - Spartak-2

Khimki are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-20Hearts U-2014:00

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Dunfermline U-20Rangers U-2014:00

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk U-20St. Mirren U-2014:00

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 are playing St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Hibernian U-20Dundee U-2014:00

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-20Motherwell U-2014:00

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen of the South U-20Ross County U-2014:00

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Eskisehirspor U-21Denizlispor U-2109:00

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match will kick off 09:00 UTC.

GoaKerala Blasters14:00

Goa - Kerala Blasters

Goa are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh MashhadPersepolis12:45

Padideh Mashhad - Persepolis

Padideh Mashhad are playing Persepolis at the National cup of Iran on February 18. The match will kick off 12:45 UTC.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.