Sheikh Jamal logo
Bangladesh

Sheikh Jamal Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Rahmatgonj MFS0 - 4Sheikh Jamal3 days ago Full TimeFT

Rahmatgonj MFS - Sheikh Jamal

Rahmatgonj MFS played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on May 22. The match kicked off 13:00 UTC. Sheikh Jamal won 0-4.

Sheikh Jamal1 - 1Muktijoddha SKC10 days ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Muktijoddha SKC

Sheikh Jamal played Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on May 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bashundhara Kings3 - 1Sheikh Jamal17 days ago Full TimeFT

Bashundhara Kings - Sheikh Jamal

Bashundhara Kings played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on May 9. The match kicked off 10:00 UTC. Bashundhara Kings won 3-1.

Nofel SC0 - 0Sheikh Jamala month ago Full TimeFT

Nofel SC - Sheikh Jamal

Nofel SC played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on April 18. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Farashganj3 - 1Sheikh Jamala year ago Full TimeFT

Farashganj - Sheikh Jamal

Farashganj played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on January 11. The match kicked off 10:30 UTC. Farashganj won 3-1.

Dhaka Abahani2 - 0Sheikh Jamala year ago Full TimeFT

Dhaka Abahani - Sheikh Jamal

Dhaka Abahani played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on January 5. The match kicked off 12:45 UTC. Dhaka Abahani won 2-0.

Abahani Chittagong1 - 3Sheikh Jamala year ago Full TimeFT

Abahani Chittagong - Sheikh Jamal

Abahani Chittagong played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on December 31. The match kicked off 12:45 UTC. Sheikh Jamal won 1-3.

Sheikh Jamal1 - 1Saif SCa year ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Saif SC

Sheikh Jamal played Saif SC at the Premier League of Bangladesh on December 27. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brothers Union2 - 3Sheikh Jamala year ago Full TimeFT

Brothers Union - Sheikh Jamal

Brothers Union played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on December 20. The match kicked off 12:45 UTC. Sheikh Jamal won 2-3.

Sheikh Jamal3 - 1Muktijoddha SKCa year ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Muktijoddha SKC

Sheikh Jamal played Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on December 15. The match kicked off 10:30 UTC. Sheikh Jamal won 3-1.

Sheikh Moni Arambagh4 - 6Sheikh Jamala year ago Full TimeFT

Sheikh Moni Arambagh - Sheikh Jamal

Sheikh Moni Arambagh played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on December 11. The match kicked off 12:45 UTC. Sheikh Jamal won 4-6.

Sheikh Jamal1 - 1Rahmatgonj MFSa year ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Rahmatgonj MFS

Sheikh Jamal played Rahmatgonj MFS at the Premier League of Bangladesh on December 6. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sheikh Russel1 - 2Sheikh Jamal2 years ago Full TimeFT

Sheikh Russel - Sheikh Jamal

Sheikh Russel played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on November 23. The match kicked off 12:45 UTC. Sheikh Jamal won 1-2.

Sheikh Jamal3 - 0Team BJMC2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Team BJMC

Sheikh Jamal played Team BJMC at the Premier League of Bangladesh on November 19. The match kicked off 10:30 UTC. Sheikh Jamal won 3-0.

Mohammedan Dhaka0 - 3Sheikh Jamal2 years ago Full TimeFT

Mohammedan Dhaka - Sheikh Jamal

Mohammedan Dhaka played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on November 14. The match kicked off 10:30 UTC. Sheikh Jamal won 0-3.

Sheikh Jamal5 - 0Farashganj2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Farashganj

Sheikh Jamal played Farashganj at the Premier League of Bangladesh on October 13. The match kicked off 10:30 UTC. Sheikh Jamal won 5-0.

Sheikh Jamal1 - 1Dhaka Abahani2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Dhaka Abahani

Sheikh Jamal played Dhaka Abahani at the Premier League of Bangladesh on October 9. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sheikh Jamal2 - 1Brothers Union2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Brothers Union

Sheikh Jamal played Brothers Union at the Premier League of Bangladesh on September 6. The match kicked off 13:15 UTC. Sheikh Jamal won 2-1.

Sheikh Jamal3 - 1Sheikh Moni Arambagh2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Sheikh Moni Arambagh

Sheikh Jamal played Sheikh Moni Arambagh at the Premier League of Bangladesh on August 21. The match kicked off 11:00 UTC. Sheikh Jamal won 3-1.

Sheikh Jamal2 - 1Sheikh Russel2 years ago Full TimeFT

Sheikh Jamal - Sheikh Russel

Sheikh Jamal played Sheikh Russel at the Premier League of Bangladesh on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Sheikh Jamal won 2-1.

Sheikh Jamal is a football club from Bangladesh competing in the Premier League of Bangladesh. ScoreBat covers all matches of Sheikh Jamal in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Sheikh Jamal roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Sheikh Jamal for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Sheikh Jamal goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Sheikh Jamal livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Sheikh Jamal.

Matchday Live
TorinoLazio13:00

Torino - Lazio

Torino are playing Lazio at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SampdoriaJuventus16:00

Sampdoria - Juventus

Sampdoria are playing Juventus at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AtalantaSassuolo18:30

Atalanta - Sassuolo

Atalanta are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

CagliariUdinese18:30

Cagliari - Udinese

Cagliari are playing Udinese at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

FiorentinaGenoa18:30

Fiorentina - Genoa

Fiorentina are playing Genoa at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Inter MilanEmpoli18:30

Inter Milan - Empoli

Inter Milan are playing Empoli at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

RomaParma18:30

Roma - Parma

Roma are playing Parma at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

SpalAC Milan18:30

Spal - AC Milan

Spal are playing AC Milan at the Serie A of Italy on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Akhmat GroznyiRostov11:00

Akhmat Groznyi - Rostov

Akhmat Groznyi are playing Rostov at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AnzhiUral11:00

Anzhi - Ural

Anzhi are playing Ural at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

CSKAKr. Sovetov11:00

CSKA - Kr. Sovetov

CSKA are playing Kr. Sovetov at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

DinamoArsenal T11:00

Dinamo - Arsenal T

Dinamo are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

FK KrasnodarRubin11:00

FK Krasnodar - Rubin

FK Krasnodar are playing Rubin at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

LokomotivUfa11:00

Lokomotiv - Ufa

Lokomotiv are playing Ufa at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OrenburgSpartak11:00

Orenburg - Spartak

Orenburg are playing Spartak at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

ZenitYenisey11:00

Zenit - Yenisey

Zenit are playing Yenisey at the Premier League of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

RiedAustria Klagenfurt08:30

Ried - Austria Klagenfurt

Ried are playing Austria Klagenfurt at the 2. Liga of Austria on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Vorwarts SteyrBlau-Weis Linz08:30

Vorwarts Steyr - Blau-Weis Linz

Vorwarts Steyr are playing Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

LASK LinzAustria V15:00

LASK Linz - Austria V

LASK Linz are playing Austria V at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SalzburgSt. Polten15:00

Salzburg - St. Polten

Salzburg are playing St. Polten at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolfsberger ACSturm15:00

Wolfsberger AC - Sturm

Wolfsberger AC are playing Sturm at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo ZagrebHajduk Split17:00

Dinamo Zagreb - Hajduk Split

Dinamo Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Lokomotiva ZagrebNK Gorica17:00

Lokomotiva Zagreb - NK Gorica

Lokomotiva Zagreb are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

OsijekInter-Zapresic17:00

Osijek - Inter-Zapresic

Osijek are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

JablonecLiberec13:00

Jablonec - Liberec

Jablonec are playing Liberec at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PlzenOstrava13:00

Plzen - Ostrava

Plzen are playing Ostrava at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Slavia PrahaSparta Praha13:00

Slavia Praha - Sparta Praha

Slavia Praha are playing Sparta Praha at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AGF AarhusRanders FC16:00

AGF Aarhus - Randers FC

AGF Aarhus are playing Randers FC at the Superliga, Playoffs of Denmark on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Charlton AthleticSunderland14:00

Charlton Athletic - Sunderland

Charlton Athletic are playing Sunderland at the League One, Playoffs of England on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HJK HelsinkiKPV15:30

HJK Helsinki - KPV

HJK Helsinki are playing KPV at the Veikkausliiga of Finland on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

MariehamnVaasan PS15:30

Mariehamn - Vaasan PS

Mariehamn are playing Vaasan PS at the Veikkausliiga of Finland on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

IA AkranesStjarnan17:00

IA Akranes - Stjarnan

IA Akranes are playing Stjarnan at the Premier League of Iceland on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

FylkirFH Hafnarfjordur19:15

Fylkir - FH Hafnarfjordur

Fylkir are playing FH Hafnarfjordur at the Premier League of Iceland on May 26. The match will kick off 19:15 UTC.

ValurBreidablik19:15

Valur - Breidablik

Valur are playing Breidablik at the Premier League of Iceland on May 26. The match will kick off 19:15 UTC.

PescaraVerona19:00

Pescara - Verona

Pescara are playing Verona at the Serie B, Promotion Playoff of Italy on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

LiepajaValmiera12:00

Liepaja - Valmiera

Liepaja are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VentspilsRiga14:00

Ventspils - Riga

Ventspils are playing Riga at the Virsliga of Latvia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SogndalStartPostponedPst

Sogndal - Start

Sogndal are playing Start at the 1. Division of Norway on May 26.

JervAalesund16:00

Jerv - Aalesund

Jerv are playing Aalesund at the 1. Division of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

KongsvingerNest-Sotra16:00

Kongsvinger - Nest-Sotra

Kongsvinger are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

NotoddenRaufoss16:00

Notodden - Raufoss

Notodden are playing Raufoss at the 1. Division of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SkeidSandnes Ulf16:00

Skeid - Sandnes Ulf

Skeid are playing Sandnes Ulf at the 1. Division of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

StrommenSandefjord16:00

Strommen - Sandefjord

Strommen are playing Sandefjord at the 1. Division of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MjondalenHaugesund16:00

Mjondalen - Haugesund

Mjondalen are playing Haugesund at the Eliteserien of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

RanheimStromsgodset16:00

Ranheim - Stromsgodset

Ranheim are playing Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

TromsoMolde16:00

Tromso - Molde

Tromso are playing Molde at the Eliteserien of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SK BrannRosenborg18:00

SK Brann - Rosenborg

SK Brann are playing Rosenborg at the Eliteserien of Norway on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunarea CalarasiGaz Metan Medias15:00

Dunarea Calarasi - Gaz Metan Medias

Dunarea Calarasi are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Concordia ChiajnaCSMS Iasi18:00

Concordia Chiajna - CSMS Iasi

Concordia Chiajna are playing CSMS Iasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

AlmeriaAD Alcorcon10:00

Almeria - AD Alcorcon

Almeria are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

GimnasticElche14:00

Gimnastic - Elche

Gimnastic are playing Elche at the Segunda Division of Spain on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TenerifeOviedo16:00

Tenerife - Oviedo

Tenerife are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Granada CFCadiz17:00

Granada CF - Cadiz

Granada CF are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ExtremaduraLugo18:00

Extremadura - Lugo

Extremadura are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

MjallbyGAIS13:00

Mjallby - GAIS

Mjallby are playing GAIS at the Superettan of Sweden on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TrelleborgOster15:30

Trelleborg - Oster

Trelleborg are playing Oster at the Superettan of Sweden on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

DjurgardenOstersunds FK13:00

Djurgarden - Ostersunds FK

Djurgarden are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KalmarElfsborg15:30

Kalmar - Elfsborg

Kalmar are playing Elfsborg at the Allsvenskan of Sweden on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

FenerbahceAntalyaspor16:00

Fenerbahce - Antalyaspor

Fenerbahce are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

GoztepeAnkaragucu16:00

Goztepe - Ankaragucu

Goztepe are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

KayserisporErzurum BB16:00

Kayserispor - Erzurum BB

Kayserispor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Yeni MalatyasporBursaspor16:00

Yeni Malatyaspor - Bursaspor

Yeni Malatyaspor are playing Bursaspor at the Super Lig of Turkey on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Dynamo K.Lviv14:00

Dynamo K. - Lviv

Dynamo K. are playing Lviv at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Shakhtar DMariupol16:30

Shakhtar D - Mariupol

Shakhtar D are playing Mariupol at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 26. The match will kick off 16:30 UTC.

ZoryaOleksandria16:30

Zorya - Oleksandria

Zorya are playing Oleksandria at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Dalian YifangShanghai Shenhua07:30

Dalian Yifang - Shanghai Shenhua

Dalian Yifang are playing Shanghai Shenhua at the Super League of China on May 26. The match will kick off 07:30 UTC.

Guangzhou EvergrandeShenzhen FC09:30

Guangzhou Evergrande - Shenzhen FC

Guangzhou Evergrande are playing Shenzhen FC at the Super League of China on May 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Shandong LunengGuangzou R F11:35

Shandong Luneng - Guangzou R F

Shandong Luneng are playing Guangzou R F at the Super League of China on May 26. The match will kick off 11:35 UTC.

Shanghai SIPGBeijing Guoan11:35

Shanghai SIPG - Beijing Guoan

Shanghai SIPG are playing Beijing Guoan at the Super League of China on May 26. The match will kick off 11:35 UTC.

Yokohama F. MarinosJubilo Iwata04:00

Yokohama F. Marinos - Jubilo Iwata

Yokohama F. Marinos are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 04:00 UTC.

Sagan TosuKashima Antlers05:00

Sagan Tosu - Kashima Antlers

Sagan Tosu are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Urawa Red DiamondsSanfrecce Hiroshima05:00

Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima

Urawa Red Diamonds are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Nagoya Grampus EightMatsumoto Yamaga FC06:00

Nagoya Grampus Eight - Matsumoto Yamaga FC

Nagoya Grampus Eight are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Vissel KobeShonan Bellmare06:00

Vissel Kobe - Shonan Bellmare

Vissel Kobe are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Oita TrinitaKawasaki Frontale07:00

Oita Trinita - Kawasaki Frontale

Oita Trinita are playing Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on May 26. The match will kick off 07:00 UTC.

Kagoshima UnitedAvispa Fukuoka04:00

Kagoshima United - Avispa Fukuoka

Kagoshima United are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 04:00 UTC.

Montedio YamagataZweigen Kanazawa05:00

Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa

Montedio Yamagata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCFagiano Okayama05:00

Tochigi SC - Fagiano Okayama

Tochigi SC are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashiwa ReysolOmiya Ardija06:00

Kashiwa Reysol - Omiya Ardija

Kashiwa Reysol are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

GifuMachida Zelvia10:00

Gifu - Machida Zelvia

Gifu are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

TarazTobol10:00

Taraz - Tobol

Taraz are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

OkzhepesAstana11:00

Okzhepes - Astana

Okzhepes are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

ZhetysuKaisar11:30

Zhetysu - Kaisar

Zhetysu are playing Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 11:30 UTC.

IrtishAtyrau12:00

Irtish - Atyrau

Irtish are playing Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Shakhter KaragandaKairat12:00

Shakhter Karaganda - Kairat

Shakhter Karaganda are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AktobeOrdabasy14:00

Aktobe - Ordabasy

Aktobe are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Daegu FCSuwon Bluewings08:00

Daegu FC - Suwon Bluewings

Daegu FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on May 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Jeonbuk MotorsGyeongnam FC10:00

Jeonbuk Motors - Gyeongnam FC

Jeonbuk Motors are playing Gyeongnam FC at the K-League 1 of Korea Republic on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Asan MugunghwaGwangju Sangmu06:00

Asan Mugunghwa - Gwangju Sangmu

Asan Mugunghwa are playing Gwangju Sangmu at the K-League 2 of Korea Republic on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Balestier KhalsaHome United12:30

Balestier Khalsa - Home United

Balestier Khalsa are playing Home United at the Premier League of Singapore on May 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Nasaf QarshiLokomotiv Tashkent14:00

Nasaf Qarshi - Lokomotiv Tashkent

Nasaf Qarshi are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

PakhtakorOlmaliq FK14:00

Pakhtakor - Olmaliq FK

Pakhtakor are playing Olmaliq FK at the PFL of Uzbekistan on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SodgianaBuxoro14:00

Sodgiana - Buxoro

Sodgiana are playing Buxoro at the PFL of Uzbekistan on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MozambiqueNamibia12:00

Mozambique - Namibia

Mozambique are playing Namibia at the COSAFA Cup of Africa on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

MalawiSeychelles14:30

Malawi - Seychelles

Malawi are playing Seychelles at the COSAFA Cup of Africa on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Sporting KCSeattle Sounders22:00

Sporting KC - Seattle Sounders

Sporting KC are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Toronto FCSan Jose Earthquakes23:30

Toronto FC - San Jose Earthquakes

Toronto FC are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on May 26. The match will kick off 23:30 UTC.

FlamengoAtletico-PR19:00

Flamengo - Atletico-PR

Flamengo are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

SantosInternacional19:00

Santos - Internacional

Santos are playing Internacional at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BahiaFluminense22:00

Bahia - Fluminense

Bahia are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

CorinthiansSao Paulo22:00

Corinthians - Sao Paulo

Corinthians are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

CruzeiroChapecoense22:00

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

FortalezaVasco22:00

Fortaleza - Vasco

Fortaleza are playing Vasco at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOVitoria19:00

Atletico GO - Vitoria

Atletico GO are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo IquiueUniversidad de Chile16:30

Deportivo Iquiue - Universidad de Chile

Deportivo Iquiue are playing Universidad de Chile at the Primera Division of Chile on May 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Curico UnidoPalestino19:00

Curico Unido - Palestino

Curico Unido are playing Palestino at the Primera Division of Chile on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

U. ConcepcionOHiggins21:30

U. Concepcion - OHiggins

U. Concepcion are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

AucasTecnico Universitario17:00

Aucas - Tecnico Universitario

Aucas are playing Tecnico Universitario at the Serie A of Ecuador on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Mushuc RunaEmelec19:15

Mushuc Runa - Emelec

Mushuc Runa are playing Emelec at the Serie A of Ecuador on May 26. The match will kick off 19:15 UTC.

DelfinIndependiente Del Valle21:30

Delfin - Independiente Del Valle

Delfin are playing Independiente Del Valle at the Serie A of Ecuador on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

Dep. MunicipalMolinos El Pirata18:30

Dep. Municipal - Molinos El Pirata

Dep. Municipal are playing Molinos El Pirata at the Primera Division, Apertura of Peru on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Alianza LimaDeportivo Binacional21:00

Alianza Lima - Deportivo Binacional

Alianza Lima are playing Deportivo Binacional at the Primera Division, Apertura of Peru on May 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Boston RiverCerro Largo18:00

Boston River - Cerro Largo

Boston River are playing Cerro Largo at the Apertura of Uruguay on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Racing ClubDanubio18:00

Racing Club - Danubio

Racing Club are playing Danubio at the Apertura of Uruguay on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

WanderersPlaza Colonia18:00

Wanderers - Plaza Colonia

Wanderers are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

PenarolAtletico Progreso21:00

Penarol - Atletico Progreso

Penarol are playing Atletico Progreso at the Apertura of Uruguay on May 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Mexico U-20Japan U-2013:30

Mexico U-20 - Japan U-20

Mexico U-20 are playing Japan U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Ecuador U-20Italy U-2016:00

Ecuador U-20 - Italy U-20

Ecuador U-20 are playing Italy U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Senegal U-20Colombia U-2016:00

Senegal U-20 - Colombia U-20

Senegal U-20 are playing Colombia U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Poland U-20Tahiti U-2018:30

Poland U-20 - Tahiti U-20

Poland U-20 are playing Tahiti U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

KamzaSkenderbeuPostponedPst

Kamza - Skenderbeu

Kamza are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on May 26.

KastriotiTeuta14:30

Kastrioti - Teuta

Kastrioti are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

LaciKF Tirana14:30

Laci - KF Tirana

Laci are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

PartizaniKukesi14:30

Partizani - Kukesi

Partizani are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

SkenderbeuLuftetari Gjirokaster14:30

Skenderbeu - Luftetari Gjirokaster

Skenderbeu are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

EngordanySanta Coloma17:30

Engordany - Santa Coloma

Engordany are playing Santa Coloma at the National cup of Andorra on May 26. The match will kick off 17:30 UTC.

PyunikArarat13:00

Pyunik - Ararat

Pyunik are playing Ararat at the Premier League of Armenia on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Altenmarkt WVorderland W09:00

Altenmarkt W - Vorderland W

Altenmarkt W are playing Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on May 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Bergheim WSt. Polten W12:00

Bergheim W - St. Polten W

Bergheim W are playing St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Landhaus WUnion Kleinmunchen W12:00

Landhaus W - Union Kleinmunchen W

Landhaus W are playing Union Kleinmunchen W at the Frauenliga - Women of Austria on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Sudburgenland WNeulengbach W12:00

Sudburgenland W - Neulengbach W

Sudburgenland W are playing Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VitebskShakhtyor Soligorsk14:00

Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk

Vitebsk are playing Shakhtyor Soligorsk at the National Cup of Belarus on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bobruichanka WNadezhda W11:00

Bobruichanka W - Nadezhda W

Bobruichanka W are playing Nadezhda W at the Premier League - Women of Belarus on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

RGUOR WSlavyanka W11:00

RGUOR W - Slavyanka W

RGUOR W are playing Slavyanka W at the Premier League - Women of Belarus on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Minsk WNeman W12:00

Minsk W - Neman W

Minsk W are playing Neman W at the Premier League - Women of Belarus on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Brno U-19Sparta Prague U-1910:00

Brno U-19 - Sparta Prague U-19

Brno U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Brno U-21Bohemians 1905 U-2109:30

Brno U-21 - Bohemians 1905 U-21

Brno U-21 are playing Bohemians 1905 U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Hradec Kralove U-21Slovacko U-2113:00

Hradec Kralove U-21 - Slovacko U-21

Hradec Kralove U-21 are playing Slovacko U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Karvina U-21Teplice U-2113:00

Karvina U-21 - Teplice U-21

Karvina U-21 are playing Teplice U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

UnichovSpartak Hulin08:15

Unichov - Spartak Hulin

Unichov are playing Spartak Hulin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on May 26. The match will kick off 08:15 UTC.

VrchovinaVyskov15:00

Vrchovina - Vyskov

Vrchovina are playing Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Karlovy VaryKraluv Dvur08:30

Karlovy Vary - Kraluv Dvur

Karlovy Vary are playing Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Sokol BrozanyRadotin15:00

Sokol Brozany - Radotin

Sokol Brozany are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

StechoviceLitomericko15:00

Stechovice - Litomericko

Stechovice are playing Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AB CopenhagenSkive IK13:00

AB Copenhagen - Skive IK

AB Copenhagen are playing Skive IK at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Aalborg WB 93 W11:00

Aalborg W - B 93 W

Aalborg W are playing B 93 W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

B36 TorshavnAB Argir14:00

B36 Torshavn - AB Argir

B36 Torshavn are playing AB Argir at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KI KlaksvikStreymur14:00

KI Klaksvik - Streymur

KI Klaksvik are playing Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TBIF Fuglafjordur14:00

TB - IF Fuglafjordur

TB are playing IF Fuglafjordur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

HJK Helsinki WTPS W11:00

HJK Helsinki W - TPS W

HJK Helsinki W are playing TPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

GrIFKP-Lirot15:30

GrIFK - P-Lirot

GrIFK are playing P-Lirot at the Kakkonen, Group B of Finland on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

RoPS-2GBK12:00

RoPS-2 - GBK

RoPS-2 are playing GBK at the Kakkonen, Group C of Finland on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

VPS-2FCV12:00

VPS-2 - FCV

VPS-2 are playing FCV at the Kakkonen, Group C of Finland on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

JBKPK-3715:30

JBK - PK-37

JBK are playing PK-37 at the Kakkonen, Group C of Finland on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

KajHa KajaaniSJK-215:30

KajHa Kajaani - SJK-2

KajHa Kajaani are playing SJK-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

GagraGuria14:00

Gagra - Guria

Gagra are playing Guria at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MeraniZugdidi14:00

Merani - Zugdidi

Merani are playing Zugdidi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SamtrediaTelavi14:00

Samtredia - Telavi

Samtredia are playing Telavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern-2Wolfsburg-214:00

Bayern-2 - Wolfsburg-2

Bayern-2 are playing Wolfsburg-2 at the Regionalliga, Relegation Playoffs of Germany on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ASC DortmundSchalke-213:00

ASC Dortmund - Schalke-2

ASC Dortmund are playing Schalke-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AhlenEnnepetal13:00

Ahlen - Ennepetal

Ahlen are playing Ennepetal at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

GievenbeckEintracht Rheine13:00

Gievenbeck - Eintracht Rheine

Gievenbeck are playing Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

GuterslohHammer SpVg13:00

Gutersloh - Hammer SpVg

Gutersloh are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Holzwickeder SCBrunninghausen13:00

Holzwickeder SC - Brunninghausen

Holzwickeder SC are playing Brunninghausen at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SiegenSprockhovel13:00

Siegen - Sprockhovel

Siegen are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia RhynernTuS Haltern13:00

Westfalia Rhynern - TuS Haltern

Westfalia Rhynern are playing TuS Haltern at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

1880 DusseldorfGermania Ratingen13:00

1880 Dusseldorf - Germania Ratingen

1880 Dusseldorf are playing Germania Ratingen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

FC BocholtSW Essen13:00

FC Bocholt - SW Essen

FC Bocholt are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HildenDusseldorf West13:00

Hilden - Dusseldorf West

Hilden are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MeerbuschSSVg Velbert13:00

Meerbusch - SSVg Velbert

Meerbusch are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SchonnebeckFSV Duisburg13:00

Schonnebeck - FSV Duisburg

Schonnebeck are playing FSV Duisburg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Union NettetalJahn Dinslaken Hiesfeld13:00

Union Nettetal - Jahn Dinslaken Hiesfeld

Union Nettetal are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VfB SpeldorfSF Baumberg13:00

VfB Speldorf - SF Baumberg

VfB Speldorf are playing SF Baumberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MonheimKleve13:30

Monheim - Kleve

Monheim are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SC VelbertHomberg13:30

SC Velbert - Homberg

SC Velbert are playing Homberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch GladbachViktoria Arnoldsweiler13:00

Bergisch Gladbach - Viktoria Arnoldsweiler

Bergisch Gladbach are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Duren MerzenichHurth13:00

Duren Merzenich - Hurth

Duren Merzenich are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

FrechenBreinig13:15

Frechen - Breinig

Frechen are playing Breinig at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:15 UTC.

MertenFC Wegberg-Beeck13:15

Merten - FC Wegberg-Beeck

Merten are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:15 UTC.

DeutzHennef 0513:30

Deutz - Hennef 05

Deutz are playing Hennef 05 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Siegburger SVBorussia Freialdenhoven13:30

Siegburger SV - Borussia Freialdenhoven

Siegburger SV are playing Borussia Freialdenhoven at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VichttalBW Friesdorf13:30

Vichttal - BW Friesdorf

Vichttal are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Altona 93Heider SV13:00

Altona 93 - Heider SV

Altona 93 are playing Heider SV at the Oberliga, Playoffs of Germany on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Europa FCGibraltar United17:00

Europa FC - Gibraltar United

Europa FC are playing Gibraltar United at the Rock Cup of Gibraltar on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Gibraltar UnitedEuropa FC17:00

Gibraltar United - Europa FC

Gibraltar United are playing Europa FC at the Rock Cup of Gibraltar on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Keflavik WThor W16:00

Keflavik W - Thor W

Keflavik W are playing Thor W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Leiknir FKFG Gardabaer14:00

Leiknir F - KFG Gardabaer

Leiknir F are playing KFG Gardabaer at the 2. Deild of Iceland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Hapoel AcreMaccabi Herzeliya17:15

Hapoel Acre - Maccabi Herzeliya

Hapoel Acre are playing Maccabi Herzeliya at the Liga Leumit, Relegation of Israel on May 26. The match will kick off 17:15 UTC.

RiminiVirtus Verona13:00

Rimini - Virtus Verona

Rimini are playing Virtus Verona at the Serie C1, play-out of Italy on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Super NovaGrobina15:00

Super Nova - Grobina

Super Nova are playing Grobina at the 1.Liga of Latvia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

DudelangeEtzella15:00

Dudelange - Etzella

Dudelange are playing Etzella at the National cup of Luxembourg on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Sfintul GheorghePetrocub14:00

Sfintul Gheorghe - Petrocub

Sfintul Gheorghe are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MilsamiSherif16:00

Milsami - Sherif

Milsami are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Academy PandevVardar14:30

Academy Pandev - Vardar

Academy Pandev are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

PobedaMakedonija14:30

Pobeda - Makedonija

Pobeda are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

RabotnickiShkupi14:30

Rabotnicki - Shkupi

Rabotnicki are playing Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Renova DzepcisteShkendija14:30

Renova Dzepciste - Shkendija

Renova Dzepciste are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

SileksBelasica Strumica14:30

Sileks - Belasica Strumica

Sileks are playing Belasica Strumica at the Prva liga of North Macedonia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Kvik HaldenEgersund12:00

Kvik Halden - Egersund

Kvik Halden are playing Egersund at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Stjordals-BlinkVidar12:30

Stjordals-Blink - Vidar

Stjordals-Blink are playing Vidar at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 12:30 UTC.

HoddMoss14:00

Hodd - Moss

Hodd are playing Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LevangerSola15:00

Levanger - Sola

Levanger are playing Sola at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

ArendalBryne16:00

Arendal - Bryne

Arendal are playing Bryne at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AltaFram Larvik12:00

Alta - Fram Larvik

Alta are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KjelsasFloro13:00

Kjelsas - Floro

Kjelsas are playing Floro at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SenjaMjolner14:00

Senja - Mjolner

Senja are playing Mjolner at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

AsaneGrorud15:30

Asane - Grorud

Asane are playing Grorud at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ArvollHerd13:00

Arvoll - Herd

Arvoll are playing Herd at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SunndalKrakeroy14:00

Sunndal - Krakeroy

Sunndal are playing Krakeroy at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Valerenga-2Ullern11:00

Valerenga-2 - Ullern

Valerenga-2 are playing Ullern at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Bodo-Glimt-2Skjervoy12:00

Bodo-Glimt-2 - Skjervoy

Bodo-Glimt-2 are playing Skjervoy at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

SkjettenFinnsnes13:00

Skjetten - Finnsnes

Skjetten are playing Finnsnes at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HonefossLillestrom-216:00

Honefoss - Lillestrom-2

Honefoss are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruch Chorzow U-19Slask U-1910:00

Ruch Chorzow U-19 - Slask U-19

Ruch Chorzow U-19 are playing Slask U-19 at the Central Youth League of Poland on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Cracovia U-19Lech U-1911:00

Cracovia U-19 - Lech U-19

Cracovia U-19 are playing Lech U-19 at the Central Youth League of Poland on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Medyk Konin WWalbrzych W15:00

Medyk Konin W - Walbrzych W

Medyk Konin W are playing Walbrzych W at the Ekstraklasa, Championship round - Women of Poland on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Biala Podlaska WWroclaw W09:00

Biala Podlaska W - Wroclaw W

Biala Podlaska W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa, Relegation round - Women of Poland on May 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Mitech Zywiec WUJ Krakow W12:00

Mitech Zywiec W - UJ Krakow W

Mitech Zywiec W are playing UJ Krakow W at the Ekstraklasa, Relegation round - Women of Poland on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Olimpia Szczecin WPolonia Poznan W14:00

Olimpia Szczecin W - Polonia Poznan W

Olimpia Szczecin W are playing Polonia Poznan W at the Ekstraklasa, Relegation round - Women of Poland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

UTA AradPetrolul 5211:00

UTA Arad - Petrolul 52

UTA Arad are playing Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

KolomnaTekstilshik11:00

Kolomna - Tekstilshik

Kolomna are playing Tekstilshik at the PFL, Zapad of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Pskov-747Veles13:00

Pskov-747 - Veles

Pskov-747 are playing Veles at the PFL, Zapad of Russia on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr SmolenskKazankaPostponedPst

Dnepr Smolensk - Kazanka

Dnepr Smolensk are playing Kazanka at the PFL, Zapad of Russia on May 26.

LeningradetsTorpedo Vl14:00

Leningradets - Torpedo Vl

Leningradets are playing Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Znamia TrudaDolgiye Prudy14:30

Znamia Truda - Dolgiye Prudy

Znamia Truda are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on May 26. The match will kick off 14:30 UTC.

KalugaKhimki-211:00

Kaluga - Khimki-2

Kaluga are playing Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

FK StroginoZorkiy13:00

FK Strogino - Zorkiy

FK Strogino are playing Zorkiy at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SalyutRotor-213:00

Salyut - Rotor-2

Salyut are playing Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Kvant ObninskKhimik Novomoskovsk14:00

Kvant Obninsk - Khimik Novomoskovsk

Kvant Obninsk are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RyazanDynamo Br14:00

Ryazan - Dynamo Br

Ryazan are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SokolMetallurg L.14:00

Sokol - Metallurg L.

Sokol are playing Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TorpedoSaturn14:00

Torpedo - Saturn

Torpedo are playing Saturn at the PFL, Center of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ryazan WLokomotiv W10:00

Ryazan W - Lokomotiv W

Ryazan W are playing Lokomotiv W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Torpedo Izhevsk WZvezda W12:00

Torpedo Izhevsk W - Zvezda W

Torpedo Izhevsk W are playing Zvezda W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

CSKA WYenisey W14:00

CSKA W - Yenisey W

CSKA W are playing Yenisey W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kubanochka WChertanovo W15:00

Kubanochka W - Chertanovo W

Kubanochka W are playing Chertanovo W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

St. MirrenDundee United14:00

St. Mirren - Dundee United

St. Mirren are playing Dundee United at the Championship, Promotion Playoff of Scotland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo VranjeIndjija14:00

Dinamo Vranje - Indjija

Dinamo Vranje are playing Indjija at the Super Liga, Relegation of Serbia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

BravoAnkaran Hrvatini15:00

Bravo - Ankaran Hrvatini

Bravo are playing Ankaran Hrvatini at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BreziceBeltinci15:00

Brezice - Beltinci

Brezice are playing Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

DobRadomlje15:00

Dob - Radomlje

Dob are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

NK FuzinarDrava15:00

NK Fuzinar - Drava

NK Fuzinar are playing Drava at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

NaftaIlirija Ljubljana15:00

Nafta - Ilirija Ljubljana

Nafta are playing Ilirija Ljubljana at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

RogaskaDekani15:00

Rogaska - Dekani

Rogaska are playing Dekani at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Tabor SezanaNK Krka15:00

Tabor Sezana - NK Krka

Tabor Sezana are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Madrid-2Mirandes10:00

Atletico Madrid-2 - Mirandes

Atletico Madrid-2 are playing Mirandes at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

BarakaldoHercules16:00

Barakaldo - Hercules

Barakaldo are playing Hercules at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarreal-2Melilla16:30

Villarreal-2 - Melilla

Villarreal-2 are playing Melilla at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:30 UTC.

CornellaPonferradina17:15

Cornella - Ponferradina

Cornella are playing Ponferradina at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Beti KozkorMallorca-209:00

Beti Kozkor - Mallorca-2

Beti Kozkor are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 09:00 UTC.

Alcobendas SportLorca09:30

Alcobendas Sport - Lorca

Alcobendas Sport are playing Lorca at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 09:30 UTC.

MostolesPena Sport09:30

Mostoles - Pena Sport

Mostoles are playing Pena Sport at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 09:30 UTC.

Alaves-2Compostela10:00

Alaves-2 - Compostela

Alaves-2 are playing Compostela at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

CovadongaBergantinos10:00

Covadonga - Bergantinos

Covadonga are playing Bergantinos at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

PoblenseTropezon10:00

Poblense - Tropezon

Poblense are playing Tropezon at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

SarinenaLorca Deportiva10:00

Sarinena - Lorca Deportiva

Sarinena are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Tenerife-2Linares11:00

Tenerife-2 - Linares

Tenerife-2 are playing Linares at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Union VieraCaudal11:00

Union Viera - Caudal

Union Viera are playing Caudal at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

FormenteraCacereno15:00

Formentera - Cacereno

Formentera are playing Cacereno at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AlondrasMensajero16:00

Alondras - Mensajero

Alondras are playing Mensajero at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MutilveraNaxara16:00

Mutilvera - Naxara

Mutilvera are playing Naxara at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SaguntinoLas Rozas16:00

Saguntino - Las Rozas

Saguntino are playing Las Rozas at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-2Arandina16:00

Zaragoza-2 - Arandina

Zaragoza-2 are playing Arandina at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AlgecirasHospitalet17:00

Algeciras - Hospitalet

Algeciras are playing Hospitalet at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Logrones-2La Nucia17:00

Logrones-2 - La Nucia

Logrones-2 are playing La Nucia at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ToledoSestao17:00

Toledo - Sestao

Toledo are playing Sestao at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:00 UTC.

CD CoriaVillarrubia17:30

CD Coria - Villarrubia

CD Coria are playing Villarrubia at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:30 UTC.

El PaloIllueca17:30

El Palo - Illueca

El Palo are playing Illueca at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 17:30 UTC.

UtreraAntequera18:00

Utrera - Antequera

Utrera are playing Antequera at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

VillarrobledoOlimpic de Xativa18:00

Villarrobledo - Olimpic de Xativa

Villarrobledo are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Celta-2Alcoyano10:00

Celta-2 - Alcoyano

Celta-2 are playing Alcoyano at the Segunda B, Relegation Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

JumillaReal Union16:00

Jumilla - Real Union

Jumilla are playing Real Union at the Segunda B, Relegation Playoff of Spain on May 26. The match will kick off 16:00 UTC.

TornsLandskrona14:00

Torns - Landskrona

Torns are playing Landskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

UmeaNykoping14:00

Umea - Nykoping

Umea are playing Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SandvikenLinkoping City15:00

Sandviken - Linkoping City

Sandviken are playing Linkoping City at the Division 1, Norra of Sweden on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

VasalundRynninge15:00

Vasalund - Rynninge

Vasalund are playing Rynninge at the Division 1, Norra of Sweden on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

GuteMora FC11:00

Gute - Mora FC

Gute are playing Mora FC at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

EnkopingSundbyberg13:00

Enkoping - Sundbyberg

Enkoping are playing Sundbyberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VarmbolsEnskede15:00

Varmbols - Enskede

Varmbols are playing Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

RaslattsHusqvarna13:00

Raslatts - Husqvarna

Raslatts are playing Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

AarauRapperswil14:00

Aarau - Rapperswil

Aarau are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LausanneVaduz14:00

Lausanne - Vaduz

Lausanne are playing Vaduz at the Challenge League of Switzerland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ServetteKriens14:00

Servette - Kriens

Servette are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WilChiasso14:00

Wil - Chiasso

Wil are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WinterthurSchaffhausen14:00

Winterthur - Schaffhausen

Winterthur are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lugano WYoung Boys W12:00

Lugano W - Young Boys W

Lugano W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

HataysporDemirspor Adana13:00

Hatayspor - Demirspor Adana

Hatayspor are playing Demirspor Adana at the 1. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

OsmanlisporB.B. Gaziantep18:00

Osmanlispor - B.B. Gaziantep

Osmanlispor are playing B.B. Gaziantep at the 1. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Goztepe U-21Ankaragucu U-2112:00

Goztepe U-21 - Ankaragucu U-21

Goztepe U-21 are playing Ankaragucu U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Kayserispor U-21Erzurum BB U-2112:00

Kayserispor U-21 - Erzurum BB U-21

Kayserispor U-21 are playing Erzurum BB U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

InhuletsBalkany14:00

Inhulets - Balkany

Inhulets are playing Balkany at the Persha Liga of Ukraine on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Electricite Du CambodgeSoltilo Angkor08:30

Electricite Du Cambodge - Soltilo Angkor

Electricite Du Cambodge are playing Soltilo Angkor at the C-League of Cambodia on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Kompong ChamNagaWorld08:30

Kompong Cham - NagaWorld

Kompong Cham are playing NagaWorld at the C-League of Cambodia on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Sports AcademySvay Rieng08:30

Sports Academy - Svay Rieng

Sports Academy are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on May 26. The match will kick off 08:30 UTC.

Phnom Penh CrownKirivong Sok Sen Chey11:00

Phnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey

Phnom Penh Crown are playing Kirivong Sok Sen Chey at the C-League of Cambodia on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Qingdao HuanghaiChangchun Yatai11:30

Qingdao Huanghai - Changchun Yatai

Qingdao Huanghai are playing Changchun Yatai at the League 1 of China on May 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Hunan BillowsKunshan08:00

Hunan Billows - Kunshan

Hunan Billows are playing Kunshan at the League 2 of China on May 26. The match will kick off 08:00 UTC.

PSISPersija13:30

PSIS - Persija

PSIS are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on May 26. The match will kick off 13:30 UTC.

EkibastuzKyzyl-Zhar08:00

Ekibastuz - Kyzyl-Zhar

Ekibastuz are playing Kyzyl-Zhar at the 1 Division of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 08:00 UTC.

Akademiya OntustikBaykonur11:00

Akademiya Ontustik - Baykonur

Akademiya Ontustik are playing Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Altay SemeyKairat-211:00

Altay Semey - Kairat-2

Altay Semey are playing Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

MaqtaaralAkzhayik12:00

Maqtaaral - Akzhayik

Maqtaaral are playing Akzhayik at the 1 Division of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

KaspyiAstana-213:00

Kaspyi - Astana-2

Kaspyi are playing Astana-2 at the 1 Division of Kazakhstan on May 26. The match will kick off 13:00 UTC.

IlbirsKant10:00

Ilbirs - Kant

Ilbirs are playing Kant at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Neftchi Kochkor-AtaAlga12:00

Neftchi Kochkor-Ata - Alga

Neftchi Kochkor-Ata are playing Alga at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Johor Darul TKedah14:00

Johor Darul T - Kedah

Johor Darul T are playing Kedah at the Super League of Malaysia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kuala LumpurPKNP14:00

Kuala Lumpur - PKNP

Kuala Lumpur are playing PKNP at the Super League of Malaysia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Bangkok UnitedSamut Prakan11:00

Bangkok United - Samut Prakan

Bangkok United are playing Samut Prakan at the League 1 of Thailand on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Chonburi FCRatchaburi11:00

Chonburi FC - Ratchaburi

Chonburi FC are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on May 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Buriram UnitedMuang Thong United12:00

Buriram United - Muang Thong United

Buriram United are playing Muang Thong United at the League 1 of Thailand on May 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Al DhafraAjman18:00

Al Dhafra - Ajman

Al Dhafra are playing Ajman at the Premier League of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Al NasrAl Jazeera Abu Dhabi18:00

Al Nasr - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Nasr are playing Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiAl Ain18:00

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Ain

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Ain at the Premier League of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Wasl DubaiIttihad Kalba18:00

Al Wasl Dubai - Ittihad Kalba

Al Wasl Dubai are playing Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Fujairah U-21Al Shabab U-2118:00

Al Fujairah U-21 - Al Shabab U-21

Al Fujairah U-21 are playing Al Shabab U-21 at the Premier League U-21 of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Sharjah U-21Emirates U-2118:00

Al Sharjah U-21 - Emirates U-21

Al Sharjah U-21 are playing Emirates U-21 at the Premier League U-21 of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Banni Yas U-21Dibba Al Fujairah U-2118:00

Banni Yas U-21 - Dibba Al Fujairah U-21

Banni Yas U-21 are playing Dibba Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Olimpique MedeaJS Saoura15:00

Olimpique Medea - JS Saoura

Olimpique Medea are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CR BelouizdadUSM Bel Abbes21:30

CR Belouizdad - USM Bel Abbes

CR Belouizdad are playing USM Bel Abbes at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

CS ConstantineUSM Alger21:30

CS Constantine - USM Alger

CS Constantine are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

ES SetifMO Bejaia21:30

ES Setif - MO Bejaia

ES Setif are playing MO Bejaia at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

JS KabylieCABB Arreridj21:30

JS Kabylie - CABB Arreridj

JS Kabylie are playing CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

MC AlgerAin Mlila21:30

MC Alger - Ain Mlila

MC Alger are playing Ain Mlila at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

MC OranHussein Dey21:30

MC Oran - Hussein Dey

MC Oran are playing Hussein Dey at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

ParadouTadjenant21:30

Paradou - Tadjenant

Paradou are playing Tadjenant at the Ligue 1 of Algeria on May 26. The match will kick off 21:30 UTC.

AyemaEnergie Sports15:00

Ayema - Energie Sports

Ayema are playing Energie Sports at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

DragonsUpi Onm15:00

Dragons - Upi Onm

Dragons are playing Upi Onm at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo AbomeyTonnerre Abomey15:00

Dynamo Abomey - Tonnerre Abomey

Dynamo Abomey are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

FC EsaeAvrankou Omnisport15:00

FC Esae - Avrankou Omnisport

FC Esae are playing Avrankou Omnisport at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

PantheresBuffles du Borgou15:00

Pantheres - Buffles du Borgou

Pantheres are playing Buffles du Borgou at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

USS KrakeASOS15:00

USS Krake - ASOS

USS Krake are playing ASOS at the Championat National of Benin on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

ZamalekRSB Berkane20:00

Zamalek - RSB Berkane

Zamalek are playing RSB Berkane at the Playoffs of Caf Confederation Cup on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Masters SecurityTN Stars12:30

Masters Security - TN Stars

Masters Security are playing TN Stars at the Super League of Malawi on May 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Mlatho MponelaKamuzu Barracks12:30

Mlatho Mponela - Kamuzu Barracks

Mlatho Mponela are playing Kamuzu Barracks at the Super League of Malawi on May 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Abia WarriorsKano Pillars15:00

Abia Warriors - Kano Pillars

Abia Warriors are playing Kano Pillars at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Delta ForcePlateau United15:00

Delta Force - Plateau United

Delta Force are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Go RoundGombe15:00

Go Round - Gombe

Go Round are playing Gombe at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandEl Kanemi15:00

Heartland - El Kanemi

Heartland are playing El Kanemi at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Ifeanyi UbahAkwa United15:00

Ifeanyi Ubah - Akwa United

Ifeanyi Ubah are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Katsina UnitedEnyimba15:00

Katsina United - Enyimba

Katsina United are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Niger TornadoesKwara15:00

Niger Tornadoes - Kwara

Niger Tornadoes are playing Kwara at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Remo StarsLobi Stars15:00

Remo Stars - Lobi Stars

Remo Stars are playing Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Rivers UnitedBendel15:00

Rivers United - Bendel

Rivers United are playing Bendel at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunshine StarsMFM FC15:00

Sunshine Stars - MFM FC

Sunshine Stars are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Wikki TouristEnugu Rangers15:00

Wikki Tourist - Enugu Rangers

Wikki Tourist are playing Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Yobe StarsNasarawa15:00

Yobe Stars - Nasarawa

Yobe Stars are playing Nasarawa at the NPFL of Nigeria on May 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Etoile du SahelGabes14:00

Etoile du Sahel - Gabes

Etoile du Sahel are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Hammam-LifBen Guerdane14:00

Hammam-Lif - Ben Guerdane

Hammam-Lif are playing Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KairouanaiseSfaxien14:00

Kairouanaise - Sfaxien

Kairouanaise are playing Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

MonastirBizertin14:00

Monastir - Bizertin

Monastir are playing Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade GabesienTataouine14:00

Stade Gabesien - Tataouine

Stade Gabesien are playing Tataouine at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade TunisMetlaoui14:00

Stade Tunis - Metlaoui

Stade Tunis are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SfaxienEsperance14:00

Sfaxien - Esperance

Sfaxien are playing Esperance at the National cup of Tunisia on May 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Circuit CityNkanaPostponedPst

Circuit City - Nkana

Circuit City are playing Nkana at the Super League of Zambia on May 26.

Forest RangersFC MUZAPostponedPst

Forest Rangers - FC MUZA

Forest Rangers are playing FC MUZA at the Super League of Zambia on May 26.

Lumwana RadiantsNkwaziPostponedPst

Lumwana Radiants - Nkwazi

Lumwana Radiants are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on May 26.

Power DynamosBuildconPostponedPst

Power Dynamos - Buildcon

Power Dynamos are playing Buildcon at the Super League of Zambia on May 26.

JarabacoaDelfines Del Este20:00

Jarabacoa - Delfines Del Este

Jarabacoa are playing Delfines Del Este at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

San Cristobal FCUniversidad QM20:00

San Cristobal FC - Universidad QM

San Cristobal FC are playing Universidad QM at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico PantojaMoca22:00

Atletico Pantoja - Moca

Atletico Pantoja are playing Moca at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Antigua GFCMalacateco17:30

Antigua GFC - Malacateco

Antigua GFC are playing Malacateco at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 26. The match will kick off 17:30 UTC.

MotaguaCD Olimpia22:00

Motagua - CD Olimpia

Motagua are playing CD Olimpia at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

LeonTigres01:06

Leon - Tigres

Leon are playing Tigres at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 27. The match will kick off 01:06 UTC.

Bethlehem SteelLouisville City18:00

Bethlehem Steel - Louisville City

Bethlehem Steel are playing Louisville City at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Tacoma DefianceFresno20:30

Tacoma Defiance - Fresno

Tacoma Defiance are playing Fresno at the USL Championship of Usa on May 26. The match will kick off 20:30 UTC.

AlmagroCentral Cordoba18:10

Almagro - Central Cordoba

Almagro are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional, Promotion PlayOffs of Argentina on May 26. The match will kick off 18:10 UTC.

Boca JuniorsArgentinos Juniors21:45

Boca Juniors - Argentinos Juniors

Boca Juniors are playing Argentinos Juniors at the Copa de la Superliga of Argentina on May 26. The match will kick off 21:45 UTC.

Ypiranga ErechimTombense18:30

Ypiranga Erechim - Tombense

Ypiranga Erechim are playing Tombense at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

RemoAtletico Acreano19:00

Remo - Atletico Acreano

Remo are playing Atletico Acreano at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

GloboTreze20:00

Globo - Treze

Globo are playing Treze at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Luverdense ECVolta Redonda20:00

Luverdense EC - Volta Redonda

Luverdense EC are playing Volta Redonda at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Sampaio CorreaFerroviario20:00

Sampaio Correa - Ferroviario

Sampaio Correa are playing Ferroviario at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

BoaPaysandu21:00

Boa - Paysandu

Boa are playing Paysandu at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Botafogo PBImperatriz MA21:00

Botafogo PB - Imperatriz MA

Botafogo PB are playing Imperatriz MA at the Serie C of Brasil on May 26. The match will kick off 21:00 UTC.

GauchoBrusque18:00

Gaucho - Brusque

Gaucho are playing Brusque at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ItaboraiHercilio Luz18:00

Itaborai - Hercilio Luz

Itaborai are playing Hercilio Luz at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 18:00 UTC.

BrasilienseItuano18:30

Brasiliense - Ituano

Brasiliense are playing Ituano at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

IporaCorumbaense18:30

Ipora - Corumbaense

Ipora are playing Corumbaense at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Academica VitoriaJacuipense19:00

Academica Vitoria - Jacuipense

Academica Vitoria are playing Jacuipense at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AltosCentral SC19:00

Altos - Central SC

Altos are playing Central SC at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

America PESerrano PB19:00

America PE - Serrano PB

America PE are playing Serrano PB at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico TubaraoSao Caetano19:00

Atletico Tubarao - Sao Caetano

Atletico Tubarao are playing Sao Caetano at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CAP PatrocinenseUniao Rondonopolis19:00

CAP Patrocinense - Uniao Rondonopolis

CAP Patrocinense are playing Uniao Rondonopolis at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CampinenseASA19:00

Campinense - ASA

Campinense are playing ASA at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Cianorte PRCaxias19:00

Cianorte PR - Caxias

Cianorte PR are playing Caxias at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Foz do IguacuBoavista SC19:00

Foz do Iguacu - Boavista SC

Foz do Iguacu are playing Boavista SC at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

InterportoItabaiana19:00

Interporto - Itabaiana

Interporto are playing Itabaiana at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Santa Cruz NatalRiver19:00

Santa Cruz Natal - River

Santa Cruz Natal are playing River at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Operario MSAnapolina20:00

Operario MS - Anapolina

Operario MS are playing Anapolina at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Sao RaimundoAtletico Roraima20:00

Sao Raimundo - Atletico Roraima

Sao Raimundo are playing Atletico Roraima at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

SergipeSalgueiro20:00

Sergipe - Salgueiro

Sergipe are playing Salgueiro at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Galvez ECSantos Macapa22:00

Galvez EC - Santos Macapa

Galvez EC are playing Santos Macapa at the Serie D of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportes TemucoDeportes Valdivia19:30

Deportes Temuco - Deportes Valdivia

Deportes Temuco are playing Deportes Valdivia at the Primera B of Chile on May 26. The match will kick off 19:30 UTC.

NublenseDeportes Santa Cruz19:30

Nublense - Deportes Santa Cruz

Nublense are playing Deportes Santa Cruz at the Primera B of Chile on May 26. The match will kick off 19:30 UTC.

Santiago WanderersSantiago Morning19:30

Santiago Wanderers - Santiago Morning

Santiago Wanderers are playing Santiago Morning at the Primera B of Chile on May 26. The match will kick off 19:30 UTC.

Deportes TolimaJunior22:15

Deportes Tolima - Junior

Deportes Tolima are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on May 26. The match will kick off 22:15 UTC.

Deportivo CaliAtletico Nacional00:30

Deportivo Cali - Atletico Nacional

Deportivo Cali are playing Atletico Nacional at the Primera Division, Final Stages of Colombia on May 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportes QuindioBoyaco Chico20:15

Deportes Quindio - Boyaco Chico

Deportes Quindio are playing Boyaco Chico at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 26. The match will kick off 20:15 UTC.

South MelbourneBentleigh Greens06:00

South Melbourne - Bentleigh Greens

South Melbourne are playing Bentleigh Greens at the NPL Victoria of Australia on May 26. The match will kick off 06:00 UTC.

Manly United FCWolves FC05:00

Manly United FC - Wolves FC

Manly United FC are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Rockdale City SunsSydney United05:00

Rockdale City Suns - Sydney United

Rockdale City Suns are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Charlestown CityBroadmeadow Magic04:30

Charlestown City - Broadmeadow Magic

Charlestown City are playing Broadmeadow Magic at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Edgeworth EaglesLambton Jaffas04:30

Edgeworth Eagles - Lambton Jaffas

Edgeworth Eagles are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Hamilton OlympicValentine04:30

Hamilton Olympic - Valentine

Hamilton Olympic are playing Valentine at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Lake MacquarieWeston Bears04:30

Lake Macquarie - Weston Bears

Lake Macquarie are playing Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

Newcastle Jets-2Maitland04:30

Newcastle Jets-2 - Maitland

Newcastle Jets-2 are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on May 26. The match will kick off 04:30 UTC.

CanberraCooma Tigers05:00

Canberra - Cooma Tigers

Canberra are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.

Canberra OlympicWoden Weston05:00

Canberra Olympic - Woden Weston

Canberra Olympic are playing Woden Weston at the NPL Capital Territory of Australia on May 26. The match will kick off 05:00 UTC.