Upcoming Fixtures
CowdenbeathBrechin CityAugust 31st 14:00

Cowdenbeath - Brechin City

Cowdenbeath are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on August 31. The match will kick off 14:00 UTC.

Latest Results
Brechin City0 - 3Queen's Park7 days ago Full TimeFT

Brechin City - Queen's Park

Brechin City played Queen's Park at the Division 2 of Scotland on August 17. The match kicked off 14:00 UTC. Queen's Park won 0-3.

Brechin City4 - 5Elgin City10 days ago Full TimeFT

Brechin City - Elgin City

Brechin City played Elgin City at the Challenge Cup of Scotland on August 13. The match kicked off 18:45 UTC. Elgin City won 4-5.

Edinburgh City2 - 1Brechin City14 days ago Full TimeFT

Edinburgh City - Brechin City

Edinburgh City played Brechin City at the Division 2 of Scotland on August 10. The match kicked off 14:00 UTC. Edinburgh City won 2-1.

Brechin City0 - 1Annan Athletic21 days ago Full TimeFT

Brechin City - Annan Athletic

Brechin City played Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on August 3. The match kicked off 14:00 UTC. Annan Athletic won 0-1.

Brechin City1 - 1Montrosea month ago 2-4 On PenaltiesPen 2-4

Brechin City - Montrose

Brechin City played Montrose at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 27. The match kicked off 14:00 UTC. Montrose won on penalties as the score was 1-1.

St. Johnstone4 - 0Brechin Citya month ago Full TimeFT

St. Johnstone - Brechin City

St. Johnstone played Brechin City at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 24. The match kicked off 18:45 UTC. St. Johnstone won 4-0.

Brechin City0 - 4Ross Countya month ago Full TimeFT

Brechin City - Ross County

Brechin City played Ross County at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 16. The match kicked off 18:45 UTC. Ross County won 0-4.

Forfar Athletic3 - 0Brechin Citya month ago Full TimeFT

Forfar Athletic - Brechin City

Forfar Athletic played Brechin City at the League Cup, Group Stage of Scotland on July 13. The match kicked off 14:00 UTC. Forfar Athletic won 3-0.

Brechin City0 - 3Falkirka month ago Full TimeFT

Brechin City - Falkirk

Brechin City played Falkirk at the Club Friendlies of International on July 9. The match kicked off 18:45 UTC. Falkirk won 0-3.

Brechin City0 - 6Dundee United2 months ago Full TimeFT

Brechin City - Dundee United

Brechin City played Dundee United at the Club Friendlies of International on July 5. The match kicked off 18:45 UTC. Dundee United won 0-6.

Brechin City1 - 2Dundee2 months ago Full TimeFT

Brechin City - Dundee

Brechin City played Dundee at the Club Friendlies of International on June 29. The match kicked off 12:00 UTC. Dundee won 1-2.

Brechin City1 - 1Stenhousemuir4 months ago Full TimeFT

Brechin City - Stenhousemuir

Brechin City played Stenhousemuir at the Division 1 of Scotland on May 4. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Raith Rovers3 - 2Brechin City4 months ago Full TimeFT

Raith Rovers - Brechin City

Raith Rovers played Brechin City at the Division 1 of Scotland on April 27. The match kicked off 14:00 UTC. Raith Rovers won 3-2.

Stranraer3 - 0Brechin City4 months ago Full TimeFT

Stranraer - Brechin City

Stranraer played Brechin City at the Division 1 of Scotland on April 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stranraer won 3-0.

Brechin City1 - 1Arbroath4 months ago Full TimeFT

Brechin City - Arbroath

Brechin City played Arbroath at the Division 1 of Scotland on April 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dumbarton2 - 1Brechin City5 months ago Full TimeFT

Dumbarton - Brechin City

Dumbarton played Brechin City at the Division 1 of Scotland on April 6. The match kicked off 14:00 UTC. Dumbarton won 2-1.

Stranraer0 - 2Brechin City5 months ago Full TimeFT

Stranraer - Brechin City

Stranraer played Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 26. The match kicked off 19:45 UTC. Brechin City won 0-2.

East Fife0 - 2Brechin City5 months ago Full TimeFT

East Fife - Brechin City

East Fife played Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 23. The match kicked off 15:00 UTC. Brechin City won 0-2.

Stenhousemuir1 - 1Brechin City6 months ago Full TimeFT

Stenhousemuir - Brechin City

Stenhousemuir played Brechin City at the Division 1 of Scotland on March 2. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Airdrieonians0 - 1Brechin City6 months ago Full TimeFT

Airdrieonians - Brechin City

Airdrieonians played Brechin City at the Division 1 of Scotland on February 16. The match kicked off 15:00 UTC. Brechin City won 0-1.

Brechin City is a football club from Scotland competing in the Division 2 of Scotland. ScoreBat covers all matches of Brechin City in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Brechin City roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Brechin City for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Brechin City goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Brechin City livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Brechin City, who will be playing Cowdenbeath on August 31st in the Division 2 of Scotland. You can watch Cowdenbeath vs Brechin City live stream on ScoreBat. The match will kick off 14:00 UTC..

Matchday Live
Norwich CityChelsea11:30

Norwich City - Chelsea

Norwich City are playing Chelsea at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

BrightonSouthampton14:00

Brighton - Southampton

Brighton are playing Southampton at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester UnitedCrystal Palace14:00

Manchester United - Crystal Palace

Manchester United are playing Crystal Palace at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield UtdLeicester City14:00

Sheffield Utd - Leicester City

Sheffield Utd are playing Leicester City at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

WatfordWest Ham United14:00

Watford - West Ham United

Watford are playing West Ham United at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LiverpoolArsenal16:30

Liverpool - Arsenal

Liverpool are playing Arsenal at the Premier League of England on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

OsasunaEibar15:00

Osasuna - Eibar

Osasuna are playing Eibar at the La Liga of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Real MadridReal Valladolid17:00

Real Madrid - Real Valladolid

Real Madrid are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Celta VigoValencia19:00

Celta Vigo - Valencia

Celta Vigo are playing Valencia at the La Liga of Spain on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

GetafeAthletic Bilbao19:00

Getafe - Athletic Bilbao

Getafe are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

AugsburgUnion Berlin13:30

Augsburg - Union Berlin

Augsburg are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Fortuna DusseldorfBayer Leverkusen13:30

Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen

Fortuna Dusseldorf are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

HoffenheimWerder Bremen13:30

Hoffenheim - Werder Bremen

Hoffenheim are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

MainzBorussia Monchengladbach13:30

Mainz - Borussia Monchengladbach

Mainz are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

PaderbornSC Freiburg13:30

Paderborn - SC Freiburg

Paderborn are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SchalkeBayern Munich16:30

Schalke - Bayern Munich

Schalke are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

ParmaJuventus16:00

Parma - Juventus

Parma are playing Juventus at the Serie A of Italy on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

FiorentinaNapoli18:45

Fiorentina - Napoli

Fiorentina are playing Napoli at the Serie A of Italy on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

AmiensNantes18:00

Amiens - Nantes

Amiens are playing Nantes at the Ligue 1 of France on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

AngersMetz18:00

Angers - Metz

Angers are playing Metz at the Ligue 1 of France on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

BrestReims18:00

Brest - Reims

Brest are playing Reims at the Ligue 1 of France on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

DijonBordeaux18:00

Dijon - Bordeaux

Dijon are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Derby CountyWest Bromwich Albion11:30

Derby County - West Bromwich Albion

Derby County are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

BarnsleyLuton14:00

Barnsley - Luton

Barnsley are playing Luton at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BlackburnCardiff City14:00

Blackburn - Cardiff City

Blackburn are playing Cardiff City at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Charlton AthleticBrentford14:00

Charlton Athletic - Brentford

Charlton Athletic are playing Brentford at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FulhamNott. Forest14:00

Fulham - Nott. Forest

Fulham are playing Nott. Forest at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HuddersfieldReading14:00

Huddersfield - Reading

Huddersfield are playing Reading at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Hull CityBristol City14:00

Hull City - Bristol City

Hull City are playing Bristol City at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MiddlesbroughMillwall14:00

Middlesbrough - Millwall

Middlesbrough are playing Millwall at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Preston NESheffield Wed14:00

Preston NE - Sheffield Wed

Preston NE are playing Sheffield Wed at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

QPRWigan14:00

QPR - Wigan

QPR are playing Wigan at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stoke CityLeeds14:00

Stoke City - Leeds

Stoke City are playing Leeds at the Championship of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Willem IIEmmen16:30

Willem II - Emmen

Willem II are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Heracles AlmeloVitesse17:45

Heracles Almelo - Vitesse

Heracles Almelo are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 17:45 UTC.

HeerenveenTwente18:45

Heerenveen - Twente

Heerenveen are playing Twente at the Eredivisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

HamiltonMotherwell14:00

Hamilton - Motherwell

Hamilton are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HibernianSt. Johnstone14:00

Hibernian - St. Johnstone

Hibernian are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KilmarnockAberdeen14:00

Kilmarnock - Aberdeen

Kilmarnock are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Ross CountyLivingston14:00

Ross County - Livingston

Ross County are playing Livingston at the Premier League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BenficaPorto18:00

Benfica - Porto

Benfica are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

BoavistaPacos de Ferreira20:30

Boavista - Pacos de Ferreira

Boavista are playing Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 20:30 UTC.

TambovDinamo11:00

Tambov - Dinamo

Tambov are playing Dinamo at the Premier League of Russia on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

UfaZenit13:30

Ufa - Zenit

Ufa are playing Zenit at the Premier League of Russia on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

FK KrasnodarLokomotiv16:00

FK Krasnodar - Lokomotiv

FK Krasnodar are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

LoriNoah13:00

Lori - Noah

Lori are playing Noah at the Premier League of Armenia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

UrartuGandzasar-Kapan15:30

Urartu - Gandzasar-Kapan

Urartu are playing Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

MattersburgSt. Polten15:00

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RapidLASK Linz15:00

Rapid - LASK Linz

Rapid are playing LASK Linz at the Bundesliga of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolfsberger ACAltach15:00

Wolfsberger AC - Altach

Wolfsberger AC are playing Altach at the Bundesliga of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

DornbirnKapfenberg16:00

Dornbirn - Kapfenberg

Dornbirn are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

VitebskNeman13:00

Vitebsk - Neman

Vitebsk are playing Neman at the Premier League of Belarus on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo BrestEnergetik-BGU17:45

Dinamo Brest - Energetik-BGU

Dinamo Brest are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on August 24. The match will kick off 17:45 UTC.

CharleroiClub BruggePostponedPst

Charleroi - Club Brugge

Charleroi are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on August 24.

Cercle BruggeWaasland-Beveren18:00

Cercle Brugge - Waasland-Beveren

Cercle Brugge are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Sint-TruidenZulte-Waregem18:00

Sint-Truiden - Zulte-Waregem

Sint-Truiden are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

OostendeMechelen18:30

Oostende - Mechelen

Oostende are playing Mechelen at the First Division A of Belgium on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

BotevVitosha Bistritsa15:00

Botev - Vitosha Bistritsa

Botev are playing Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

LevskiLokomotiv Plovdiv17:30

Levski - Lokomotiv Plovdiv

Levski are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Dinamo ZagrebRijekaPostponedPst

Dinamo Zagreb - Rijeka

Dinamo Zagreb are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on August 24.

Slaven KoprivnicaVarteks17:00

Slaven Koprivnica - Varteks

Slaven Koprivnica are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter-ZapresicLokomotiva Zagreb19:00

Inter-Zapresic - Lokomotiva Zagreb

Inter-Zapresic are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

APOELOlympiakos NicosiaPostponedPst

APOEL - Olympiakos Nicosia

APOEL are playing Olympiakos Nicosia at the 1. Division of Cyprus on August 24.

DoxaOmoniaPostponedPst

Doxa - Omonia

Doxa are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on August 24.

PribramJablonec15:00

Pribram - Jablonec

Pribram are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

ZlinKarvina15:00

Zlin - Karvina

Zlin are playing Karvina at the First League of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia PrahaBohemians 190517:30

Slavia Praha - Bohemians 1905

Slavia Praha are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

PardubiceSokolov08:15

Pardubice - Sokolov

Pardubice are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:15 UTC.

Slavoj VysehradDukla Praha08:15

Slavoj Vysehrad - Dukla Praha

Slavoj Vysehrad are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:15 UTC.

ProstejovTrinec15:00

Prostejov - Trinec

Prostejov are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NaestvedVendsyssel11:15

Naestved - Vendsyssel

Naestved are playing Vendsyssel at the Division 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:15 UTC.

BromleyBoreham14:00

Bromley - Boreham

Bromley are playing Boreham at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ChesterfieldBarrow14:00

Chesterfield - Barrow

Chesterfield are playing Barrow at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ChorleyHartlepool14:00

Chorley - Hartlepool

Chorley are playing Hartlepool at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

EastleighDagenham and Redbridge14:00

Eastleigh - Dagenham and Redbridge

Eastleigh are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Ebbsfleet UtdNotts County14:00

Ebbsfleet Utd - Notts County

Ebbsfleet Utd are playing Notts County at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HalifaxFylde14:00

Halifax - Fylde

Halifax are playing Fylde at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Harrogate TownStockport14:00

Harrogate Town - Stockport

Harrogate Town are playing Stockport at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Sutton UtdDover14:00

Sutton Utd - Dover

Sutton Utd are playing Dover at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

WokingSolihull Moors14:00

Woking - Solihull Moors

Woking are playing Solihull Moors at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

WrexhamBarnet14:00

Wrexham - Barnet

Wrexham are playing Barnet at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil TownMaidenhead Utd14:00

Yeovil Town - Maidenhead Utd

Yeovil Town are playing Maidenhead Utd at the National League of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

TorquayAldershot16:20

Torquay - Aldershot

Torquay are playing Aldershot at the National League of England on August 24. The match will kick off 16:20 UTC.

Doncaster RoversLincoln City11:30

Doncaster Rovers - Lincoln City

Doncaster Rovers are playing Lincoln City at the League One of England on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

BoltonIpswich Town14:00

Bolton - Ipswich Town

Bolton are playing Ipswich Town at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol RoversOxford United14:00

Bristol Rovers - Oxford United

Bristol Rovers are playing Oxford United at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CoventryGillingham14:00

Coventry - Gillingham

Coventry are playing Gillingham at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Fleetwood TownAccrington Stanley14:00

Fleetwood Town - Accrington Stanley

Fleetwood Town are playing Accrington Stanley at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Milton Keynes DonsPeterborough United14:00

Milton Keynes Dons - Peterborough United

Milton Keynes Dons are playing Peterborough United at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PortsmouthRotherhamPostponedPst

Portsmouth - Rotherham

Portsmouth are playing Rotherham at the League One of England on August 24.

RochdaleBlackpool14:00

Rochdale - Blackpool

Rochdale are playing Blackpool at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ShrewsburyBurton Albion14:00

Shrewsbury - Burton Albion

Shrewsbury are playing Burton Albion at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SunderlandWimbledon14:00

Sunderland - Wimbledon

Sunderland are playing Wimbledon at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Tranmere RoversBuryPostponedPst

Tranmere Rovers - Bury

Tranmere Rovers are playing Bury at the League One of England on August 24.

Wycombe WanderersSouthend United14:00

Wycombe Wanderers - Southend United

Wycombe Wanderers are playing Southend United at the League One of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BradfordForest Green14:00

Bradford - Forest Green

Bradford are playing Forest Green at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambridge UnitedOldham Athletic14:00

Cambridge United - Oldham Athletic

Cambridge United are playing Oldham Athletic at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CarlisleSalford City14:00

Carlisle - Salford City

Carlisle are playing Salford City at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Cheltenham TownSwindon Town14:00

Cheltenham Town - Swindon Town

Cheltenham Town are playing Swindon Town at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ColchesterNorthampton14:00

Colchester - Northampton

Colchester are playing Northampton at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GrimsbyPort Vale14:00

Grimsby - Port Vale

Grimsby are playing Port Vale at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Leyton OrientCrawley Town14:00

Leyton Orient - Crawley Town

Leyton Orient are playing Crawley Town at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Macclesfield TownScunthorpe United14:00

Macclesfield Town - Scunthorpe United

Macclesfield Town are playing Scunthorpe United at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Mansfield TownStevenage14:00

Mansfield Town - Stevenage

Mansfield Town are playing Stevenage at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MorecambeExeter14:00

Morecambe - Exeter

Morecambe are playing Exeter at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NewportCrewe14:00

Newport - Crewe

Newport are playing Crewe at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PlymouthWalsall14:00

Plymouth - Walsall

Plymouth are playing Walsall at the League Two of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Nomme KaljuLevadia T13:00

Nomme Kalju - Levadia T

Nomme Kalju are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Trans NarvaFlora15:30

Trans Narva - Flora

Trans Narva are playing Flora at the Meistriliiga of Estonia on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

HonkaHJK Helsinki10:00

Honka - HJK Helsinki

Honka are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

KuPSVaasan PS14:00

KuPS - Vaasan PS

KuPS are playing Vaasan PS at the Veikkausliiga of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

EIFTPS14:00

EIF - TPS

EIF are playing TPS at the Ykkonen of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

JaroMyPa14:00

Jaro - MyPa

Jaro are playing MyPa at the Ykkonen of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KajaaniAC Oulu14:00

Kajaani - AC Oulu

Kajaani are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

TroyesLens13:00

Troyes - Lens

Troyes are playing Lens at the Ligue 2 of France on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

ChikhuraLokomotiv Tbilisi13:00

Chikhura - Lokomotiv Tbilisi

Chikhura are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Dila GoriTorpedo K.16:00

Dila Gori - Torpedo K.

Dila Gori are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BochumWehen Wiesbaden11:00

Bochum - Wehen Wiesbaden

Bochum are playing Wehen Wiesbaden at the 2. Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

HannoverGreuther Furth11:00

Hannover - Greuther Furth

Hannover are playing Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

RegensburgArminia Bielefeld11:00

Regensburg - Arminia Bielefeld

Regensburg are playing Arminia Bielefeld at the 2. Bundesliga of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Bayern-2Chemnitzer12:00

Bayern-2 - Chemnitzer

Bayern-2 are playing Chemnitzer at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht BraunschweigWurzburger Kickers12:00

Eintracht Braunschweig - Wurzburger Kickers

Eintracht Braunschweig are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Magdeburg1860 Munchen12:00

Magdeburg - 1860 Munchen

Magdeburg are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

MeppenCarl Zeiss Jena12:00

Meppen - Carl Zeiss Jena

Meppen are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Preussen MunsterUerdingen12:00

Preussen Munster - Uerdingen

Preussen Munster are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Sonnenhof GrosaspachViktoria Koln12:00

Sonnenhof Grosaspach - Viktoria Koln

Sonnenhof Grosaspach are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

LamiaPanathinaikos16:00

Lamia - Panathinaikos

Lamia are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ArisOFI18:00

Aris - OFI

Aris are playing OFI at the Super League 1 of Greece on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

OlympiakosAsteras Tripolis18:30

Olympiakos - Asteras Tripolis

Olympiakos are playing Asteras Tripolis at the Super League 1 of Greece on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

DiosgyorMezokovesd16:00

Diosgyor - Mezokovesd

Diosgyor are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

HonvedDebrecen16:00

Honved - Debrecen

Honved are playing Debrecen at the NB I of Hungary on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

KaposvarZalaegerszeg16:00

Kaposvar - Zalaegerszeg

Kaposvar are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

PaksFehervar16:00

Paks - Fehervar

Paks are playing Fehervar at the NB I of Hungary on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

VardaUjpest16:00

Varda - Ujpest

Varda are playing Ujpest at the NB I of Hungary on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

IA AkranesIBV Vestmannaeyjar16:00

IA Akranes - IBV Vestmannaeyjar

IA Akranes are playing IBV Vestmannaeyjar at the Premier League of Iceland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

CrotoneCosenza16:00

Crotone - Cosenza

Crotone are playing Cosenza at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SalernitanaPescara16:00

Salernitana - Pescara

Salernitana are playing Pescara at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Ascoli PicchioTrapani19:00

Ascoli Picchio - Trapani

Ascoli Picchio are playing Trapani at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

CittadellaSpezia19:00

Cittadella - Spezia

Cittadella are playing Spezia at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

VeneziaCremonese19:00

Venezia - Cremonese

Venezia are playing Cremonese at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Virtus EntellaLivorno19:00

Virtus Entella - Livorno

Virtus Entella are playing Livorno at the Serie B of Italy on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

LiepajaVentspils16:00

Liepaja - Ventspils

Liepaja are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarxien RainbowsMosta16:30

Tarxien Rainbows - Mosta

Tarxien Rainbows are playing Mosta at the Premier Division of Malta on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Gudja UnitedHibernians FC17:00

Gudja United - Hibernians FC

Gudja United are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BalzanSliema Wanderers FC18:30

Balzan - Sliema Wanderers FC

Balzan are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

BuducnostZeta15:00

Buducnost - Zeta

Buducnost are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Grbalj RadanoviciOFK Petrovac15:00

Grbalj Radanovici - OFK Petrovac

Grbalj Radanovici are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

IskraRudar Pljevlja15:00

Iskra - Rudar Pljevlja

Iskra are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

OFK TitogradFK Kom Podgorica15:00

OFK Titograd - FK Kom Podgorica

OFK Titograd are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutjeska NiksicMladost Podgorica15:00

Sutjeska Niksic - Mladost Podgorica

Sutjeska Niksic are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

VardarRabotnicki15:00

Vardar - Rabotnicki

Vardar are playing Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sandnes UlfAalesund13:30

Sandnes Ulf - Aalesund

Sandnes Ulf are playing Aalesund at the 1. Division of Norway on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

RosenborgStabek16:00

Rosenborg - Stabek

Rosenborg are playing Stabek at the Eliteserien of Norway on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

CracoviaArka Gdynia13:00

Cracovia - Arka Gdynia

Cracovia are playing Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Lechia GdanskSlask15:30

Lechia Gdansk - Slask

Lechia Gdansk are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

RakowLech18:00

Rakow - Lech

Rakow are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

PodbeskidzieOlimpia G12:30

Podbeskidzie - Olimpia G

Podbeskidzie are playing Olimpia G at the I Liga of Poland on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Chrobry GlogowOlsztyn17:00

Chrobry Glogow - Olsztyn

Chrobry Glogow are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Odra OpoleRadomiak Radom17:45

Odra Opole - Radomiak Radom

Odra Opole are playing Radomiak Radom at the I Liga of Poland on August 24. The match will kick off 17:45 UTC.

AcademicaChaves10:00

Academica - Chaves

Academica are playing Chaves at the Segunda Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

FeirenseAcademico Viseu15:00

Feirense - Academico Viseu

Feirense are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

PenafielCova Piedade17:15

Penafiel - Cova Piedade

Penafiel are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 17:15 UTC.

Sp. CovilhaVilafranquense17:15

Sp. Covilha - Vilafranquense

Sp. Covilha are playing Vilafranquense at the Segunda Liga of Portugal on August 24. The match will kick off 17:15 UTC.

Academica ClinceniSepsi12:30

Academica Clinceni - Sepsi

Academica Clinceni are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

ClujFC Botosani18:00

Cluj - FC Botosani

Cluj are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

SKA KhabarovskArmavir07:00

SKA Khabarovsk - Armavir

SKA Khabarovsk are playing Armavir at the FNL of Russia on August 25. The match will kick off 07:00 UTC.

Alloa AthleticArbroath14:00

Alloa Athletic - Arbroath

Alloa Athletic are playing Arbroath at the Championship of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Ayr UnitedQueen of the South14:00

Ayr United - Queen of the South

Ayr United are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

DundeeInverness C.T14:00

Dundee - Inverness C.T

Dundee are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

DunfermlineDundee United14:00

Dunfermline - Dundee United

Dunfermline are playing Dundee United at the Championship of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ClydeFalkirk14:00

Clyde - Falkirk

Clyde are playing Falkirk at the Division 1 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

DumbartonStranraer14:00

Dumbarton - Stranraer

Dumbarton are playing Stranraer at the Division 1 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

East FifeAirdrieonians14:00

East Fife - Airdrieonians

East Fife are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PeterheadForfar Athletic14:00

Peterhead - Forfar Athletic

Peterhead are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Raith RoversMontrose14:00

Raith Rovers - Montrose

Raith Rovers are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Albion RoversBrechin City14:00

Albion Rovers - Brechin City

Albion Rovers are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

CowdenbeathAnnan Athletic14:00

Cowdenbeath - Annan Athletic

Cowdenbeath are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen's ParkElgin City14:00

Queen's Park - Elgin City

Queen's Park are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

StenhousemuirEdinburgh City14:00

Stenhousemuir - Edinburgh City

Stenhousemuir are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stirling AlbionCove Rangers14:00

Stirling Albion - Cove Rangers

Stirling Albion are playing Cove Rangers at the Division 2 of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Crvena ZvezdaCukarickiPostponedPst

Crvena Zvezda - Cukaricki

Crvena Zvezda are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on August 24.

JavorNapredak18:00

Javor - Napredak

Javor are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Proleter Novi SadVojvodina18:00

Proleter Novi Sad - Vojvodina

Proleter Novi Sad are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

RadMacva Sabac18:00

Rad - Macva Sabac

Rad are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

VozdovacMladost Lucani18:00

Vozdovac - Mladost Lucani

Vozdovac are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

PohronieTrencin17:00

Pohronie - Trencin

Pohronie are playing Trencin at the Super Liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

RuzomberokSpartak Trnava17:00

Ruzomberok - Spartak Trnava

Ruzomberok are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Zemplin MichalovceSered17:00

Zemplin Michalovce - Sered

Zemplin Michalovce are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

DomzaleAluminij16:00

Domzale - Aluminij

Domzale are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

OlimpijaMura18:15

Olimpija - Mura

Olimpija are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 18:15 UTC.

OviedoLugo16:00

Oviedo - Lugo

Oviedo are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Racing SantanderAlmeria16:00

Racing Santander - Almeria

Racing Santander are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MirandesCadiz17:00

Mirandes - Cadiz

Mirandes are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AD AlcorconElche18:00

AD Alcorcon - Elche

AD Alcorcon are playing Elche at the Segunda Division of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

MalagaLas Palmas19:00

Malaga - Las Palmas

Malaga are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

SyrianskaVasteras14:00

Syrianska - Vasteras

Syrianska are playing Vasteras at the Superettan of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SiriusOrebro14:00

Sirius - Orebro

Sirius are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

XamaxBasel17:00

Xamax - Basel

Xamax are playing Basel at the Super League of Switzerland on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Young BoysZurich17:00

Young Boys - Zurich

Young Boys are playing Zurich at the Super League of Switzerland on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

WilKriens15:30

Wil - Kriens

Wil are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

LausanneAarau17:00

Lausanne - Aarau

Lausanne are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SchaffhausenStade Lausanne Ouchy17:00

Schaffhausen - Stade Lausanne Ouchy

Schaffhausen are playing Stade Lausanne Ouchy at the Challenge League of Switzerland on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AnkaragucuKayserispor16:15

Ankaragucu - Kayserispor

Ankaragucu are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 16:15 UTC.

AlanyasporKasimpasa18:45

Alanyaspor - Kasimpasa

Alanyaspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Istanbul BasaksehirFenerbahce18:45

Istanbul Basaksehir - Fenerbahce

Istanbul Basaksehir are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

KeciorengucuOsmanlispor13:30

Keciorengucu - Osmanlispor

Keciorengucu are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

AltinorduKaragumruk18:45

Altinordu - Karagumruk

Altinordu are playing Karagumruk at the 1. Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

BalikesirsporErzurum BB18:45

Balikesirspor - Erzurum BB

Balikesirspor are playing Erzurum BB at the 1. Lig of Turkey on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Kolos KovalivkaVorskla11:00

Kolos Kovalivka - Vorskla

Kolos Kovalivka are playing Vorskla at the Premier League of Ukraine on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

OleksandriaDesna14:00

Oleksandria - Desna

Oleksandria are playing Desna at the Premier League of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dynamo K.Olimpik Donetsk16:30

Dynamo K. - Olimpik Donetsk

Dynamo K. are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Consadole SapporoF.C.Tokyo04:00

Consadole Sapporo - F.C.Tokyo

Consadole Sapporo are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 04:00 UTC.

Nagoya Grampus EightYokohama F. Marinos09:00

Nagoya Grampus Eight - Yokohama F. Marinos

Nagoya Grampus Eight are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Jubilo IwataCerezo Osaka10:00

Jubilo Iwata - Cerezo Osaka

Jubilo Iwata are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Kawasaki FrontaleShimizu S-Pulse10:00

Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse

Kawasaki Frontale are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaOita Trinita10:00

Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita

Sanfrecce Hiroshima are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Vegalta SendaiShonan Bellmare10:00

Vegalta Sendai - Shonan Bellmare

Vegalta Sendai are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

JEF United IchiharaVentforet Kofu09:00

JEF United Ichihara - Ventforet Kofu

JEF United Ichihara are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Mito HollyhockTokyo Verdy09:00

Mito Hollyhock - Tokyo Verdy

Mito Hollyhock are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Yokohama FCKagoshima United09:00

Yokohama FC - Kagoshima United

Yokohama FC are playing Kagoshima United at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Albirex NiigataZweigen Kanazawa10:00

Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa

Albirex Niigata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Kyoto Purple SangaAvispa Fukuoka10:00

Kyoto Purple Sanga - Avispa Fukuoka

Kyoto Purple Sanga are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Montedio YamagataTochigi SC10:00

Montedio Yamagata - Tochigi SC

Montedio Yamagata are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Renofa YamaguchiV-Varen Nagasaki10:00

Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki

Renofa Yamaguchi are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisFC Ryukyu10:00

Tokushima Vortis - FC Ryukyu

Tokushima Vortis are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

OrdabasyShakhter Karaganda13:00

Ordabasy - Shakhter Karaganda

Ordabasy are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

TobolAtyrau13:00

Tobol - Atyrau

Tobol are playing Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Jeonbuk MotorsSeongnam10:00

Jeonbuk Motors - Seongnam

Jeonbuk Motors are playing Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

UlsanSangju Sangmu10:00

Ulsan - Sangju Sangmu

Ulsan are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Daegu FCGangwon FC10:30

Daegu FC - Gangwon FC

Daegu FC are playing Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Republic on August 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Bucheon 1995Jeonnam Dragons10:00

Bucheon 1995 - Jeonnam Dragons

Bucheon 1995 are playing Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Seoul E-LandAnsan Greeners10:00

Seoul E-Land - Ansan Greeners

Seoul E-Land are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Al FatehAl Shabab Riyadh15:50

Al Fateh - Al Shabab Riyadh

Al Fateh are playing Al Shabab Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on August 24. The match will kick off 15:50 UTC.

Al Faysaly Al MajmaahAl Feiha16:05

Al Faysaly Al Majmaah - Al Feiha

Al Faysaly Al Majmaah are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on August 24. The match will kick off 16:05 UTC.

Al Wahda MeccaAl Ittifaq Dammam17:50

Al Wahda Mecca - Al Ittifaq Dammam

Al Wahda Mecca are playing Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on August 24. The match will kick off 17:50 UTC.

Black Leopards VendaHighlands Park13:00

Black Leopards Venda - Highlands Park

Black Leopards Venda are playing Highlands Park at the Premier League of South Africa on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Golden Arrows DurbanChippa United13:00

Golden Arrows Durban - Chippa United

Golden Arrows Durban are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaiser ChiefsSuperSport United16:00

Kaiser Chiefs - SuperSport United

Kaiser Chiefs are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

QueretaroLeon22:00

Queretaro - Leon

Queretaro are playing Leon at the Apertura of Mexico on August 24. The match will kick off 22:00 UTC.

Cruz AzulPuebla00:00

Cruz Azul - Puebla

Cruz Azul are playing Puebla at the Apertura of Mexico on August 25. The match will kick off 00:00 UTC.

PachucaAtlas00:00

Pachuca - Atlas

Pachuca are playing Atlas at the Apertura of Mexico on August 25. The match will kick off 00:00 UTC.

TigresAmerica02:05

Tigres - America

Tigres are playing America at the Apertura of Mexico on August 25. The match will kick off 02:05 UTC.

New York CityNew York Red Bulls23:00

New York City - New York Red Bulls

New York City are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on August 24. The match will kick off 23:00 UTC.

New England RevolutionChicago Fire23:30

New England Revolution - Chicago Fire

New England Revolution are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on August 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Philadelphia UnionD.C. United23:30

Philadelphia Union - D.C. United

Philadelphia Union are playing D.C. United at the Major League Soccer of Usa on August 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Toronto FCMontreal Impact23:30

Toronto FC - Montreal Impact

Toronto FC are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on August 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Real Salt LakeColorado Rapids02:00

Real Salt Lake - Colorado Rapids

Real Salt Lake are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on August 25. The match will kick off 02:00 UTC.

San Jose EarthquakesVancouver Whitecaps02:00

San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps

San Jose Earthquakes are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on August 25. The match will kick off 02:00 UTC.

Gimnasia La PlataDefensa y Justicia16:15

Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia

Gimnasia La Plata are playing Defensa y Justicia at the Primera Division of Argentina on August 24. The match will kick off 16:15 UTC.

Velez SarsfieldNewells Old Boys18:30

Velez Sarsfield - Newells Old Boys

Velez Sarsfield are playing Newells Old Boys at the Primera Division of Argentina on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

Rosario CentralPatronato de Parana20:45

Rosario Central - Patronato de Parana

Rosario Central are playing Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on August 24. The match will kick off 20:45 UTC.

IndependienteColon23:00

Independiente - Colon

Independiente are playing Colon at the Primera Division of Argentina on August 24. The match will kick off 23:00 UTC.

Sport Boys WarnesRoyal Pari19:00

Sport Boys Warnes - Royal Pari

Sport Boys Warnes are playing Royal Pari at the Clausura of Bolivia on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

San JoseReal Potosi21:15

San Jose - Real Potosi

San Jose are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on August 24. The match will kick off 21:15 UTC.

GuabiraClub Destroyers23:30

Guabira - Club Destroyers

Guabira are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on August 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico-MGBahia14:00

Atletico-MG - Bahia

Atletico-MG are playing Bahia at the Serie A of Brasil on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GremioAtletico-PR20:00

Gremio - Atletico-PR

Gremio are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on August 24. The match will kick off 20:00 UTC.

ParanaCriciuma14:00

Parana - Criciuma

Parana are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LondrinaSao Bento19:30

Londrina - Sao Bento

Londrina are playing Sao Bento at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 19:30 UTC.

OesteVila Nova19:30

Oeste - Vila Nova

Oeste are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 19:30 UTC.

VitoriaOperario PR19:30

Vitoria - Operario PR

Vitoria are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueirenseCRB Maceio22:00

Figueirense - CRB Maceio

Figueirense are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 22:00 UTC.

Ponte PretaSport Recife22:00

Ponte Preta - Sport Recife

Ponte Preta are playing Sport Recife at the Serie B of Brasil on August 24. The match will kick off 22:00 UTC.

CobresalUnion La Calera16:30

Cobresal - Union La Calera

Cobresal are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PalestinoColo Colo19:30

Palestino - Colo Colo

Palestino are playing Colo Colo at the Primera Division of Chile on August 24. The match will kick off 19:30 UTC.

Everton CDCoquimbo Unido22:00

Everton CD - Coquimbo Unido

Everton CD are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on August 24. The match will kick off 22:00 UTC.

Curico UnidoAudax Italiano00:30

Curico Unido - Audax Italiano

Curico Unido are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on August 25. The match will kick off 00:30 UTC.

PastoUnion Magdalena20:15

Pasto - Union Magdalena

Pasto are playing Union Magdalena at the Clausura of Colombia on August 24. The match will kick off 20:15 UTC.

JuniorOnce Caldas22:00

Junior - Once Caldas

Junior are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on August 24. The match will kick off 22:00 UTC.

CucutaDeportivo La Equidad22:30

Cucuta - Deportivo La Equidad

Cucuta are playing Deportivo La Equidad at the Clausura of Colombia on August 24. The match will kick off 22:30 UTC.

MillonariosDeportivo Cali00:45

Millonarios - Deportivo Cali

Millonarios are playing Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on August 25. The match will kick off 00:45 UTC.

DelfinDeportivo Cuenca20:00

Delfin - Deportivo Cuenca

Delfin are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on August 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Tecnico UniversitarioLDU-Quito22:15

Tecnico Universitario - LDU-Quito

Tecnico Universitario are playing LDU-Quito at the Serie A of Ecuador on August 24. The match will kick off 22:15 UTC.

Barcelona GuayaquilAmerica de Quito00:30

Barcelona Guayaquil - America de Quito

Barcelona Guayaquil are playing America de Quito at the Serie A of Ecuador on August 25. The match will kick off 00:30 UTC.

Sol de AmericaDeportivo Capiata20:00

Sol de America - Deportivo Capiata

Sol de America are playing Deportivo Capiata at the Clausura of Paraguay on August 24. The match will kick off 20:00 UTC.

Guarani ASportivo San Lorenzo22:30

Guarani A - Sportivo San Lorenzo

Guarani A are playing Sportivo San Lorenzo at the Clausura of Paraguay on August 24. The match will kick off 22:30 UTC.

Deportivo BinacionalInti Gas Ayacucho20:15

Deportivo Binacional - Inti Gas Ayacucho

Deportivo Binacional are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Clausura of Peru on August 24. The match will kick off 20:15 UTC.

Sport HuancayoDep. Municipal22:45

Sport Huancayo - Dep. Municipal

Sport Huancayo are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Clausura of Peru on August 24. The match will kick off 22:45 UTC.

Alianza LimaAcademia Cantolao01:00

Alianza Lima - Academia Cantolao

Alianza Lima are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on August 25. The match will kick off 01:00 UTC.

VllazniaLaci14:00

Vllaznia - Laci

Vllaznia are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KF TiranaLuftetari Gjirokaster17:00

KF Tirana - Luftetari Gjirokaster

KF Tirana are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SkenderbeuFlamurtari17:00

Skenderbeu - Flamurtari

Skenderbeu are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

TeutaBylis17:00

Teuta - Bylis

Teuta are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Ried-2Wolfsberg15:00

Ried-2 - Wolfsberg

Ried-2 are playing Wolfsberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Stadl-PauraKalsdorf15:00

Stadl-Paura - Kalsdorf

Stadl-Paura are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GrodigAustria Salzburg14:00

Grodig - Austria Salzburg

Grodig are playing Austria Salzburg at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Pinzgau SaalfeldenKuchl15:00

Pinzgau Saalfelden - Kuchl

Pinzgau Saalfelden are playing Kuchl at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SeekirchenSAK Klagenfurt16:00

Seekirchen - SAK Klagenfurt

Seekirchen are playing SAK Klagenfurt at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Wals-GrunauSt. Johann17:00

Wals-Grunau - St. Johann

Wals-Grunau are playing St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

StripfingEbreichsdorf15:30

Stripfing - Ebreichsdorf

Stripfing are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

LeobendorfTeam Wiener Linien17:00

Leobendorf - Team Wiener Linien

Leobendorf are playing Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Innsbruck WNeulengbach W12:00

Innsbruck W - Neulengbach W

Innsbruck W are playing Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Sturm WLandhaus W12:30

Sturm W - Landhaus W

Sturm W are playing Landhaus W at the Frauenliga - Women of Austria on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Altenmarkt WHorn W13:00

Altenmarkt W - Horn W

Altenmarkt W are playing Horn W at the Frauenliga - Women of Austria on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

St. Polten WSudburgenland W13:00

St. Polten W - Sudburgenland W

St. Polten W are playing Sudburgenland W at the Frauenliga - Women of Austria on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

ImstWorgl14:00

Imst - Worgl

Imst are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HallInnsbruck-215:00

Hall - Innsbruck-2

Hall are playing Innsbruck-2 at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BregenzHohenems15:00

Bregenz - Hohenems

Bregenz are playing Hohenems at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

WolfurtAltach-215:00

Wolfurt - Altach-2

Wolfurt are playing Altach-2 at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SumgayitSabail15:00

Sumgayit - Sabail

Sumgayit are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiv GomelVolna13:30

Lokomotiv Gomel - Volna

Lokomotiv Gomel are playing Volna at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

BaranovichiGranit14:00

Baranovichi - Granit

Baranovichi are playing Granit at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Khimik SvetlogorskSmolevichi-STI14:00

Khimik Svetlogorsk - Smolevichi-STI

Khimik Svetlogorsk are playing Smolevichi-STI at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

OrshaRuh Brest14:00

Orsha - Ruh Brest

Orsha are playing Ruh Brest at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SlonimNaftan14:00

Slonim - Naftan

Slonim are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SmorgonBelshina14:00

Smorgon - Belshina

Smorgon are playing Belshina at the 1. Division of Belarus on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Club Brugge WAnderlecht W12:00

Club Brugge W - Anderlecht W

Club Brugge W are playing Anderlecht W at the Super League - Women of Belgium on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Couvin-MariembourgOnhayePostponedPst

Couvin-Mariembourg - Onhaye

Couvin-Mariembourg are playing Onhaye at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on August 24.

RES DurbuyHamoir18:00

RES Durbuy - Hamoir

RES Durbuy are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

UR NamurAcren-Lessines18:00

UR Namur - Acren-Lessines

UR Namur are playing Acren-Lessines at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Celik ZenicaTuzla City15:00

Celik Zenica - Tuzla City

Celik Zenica are playing Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RadnikMladost Doboj15:00

Radnik - Mladost Doboj

Radnik are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SarajevoVelez M.16:00

Sarajevo - Velez M.

Sarajevo are playing Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SlobodaZvijezda17:00

Sloboda - Zvijezda

Sloboda are playing Zvijezda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Siroki BrijegZeljeznicar18:00

Siroki Brijeg - Zeljeznicar

Siroki Brijeg are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

ZrinjskiBorac BL18:00

Zrinjski - Borac BL

Zrinjski are playing Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

CapljinaBratsvo Gracanica15:00

Capljina - Bratsvo Gracanica

Capljina are playing Bratsvo Gracanica at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GorazdeTesanj15:00

Gorazde - Tesanj

Gorazde are playing Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Igman KonjicOlimpik Sarajevo15:00

Igman Konjic - Olimpik Sarajevo

Igman Konjic are playing Olimpik Sarajevo at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Jedinstvo BihacBuducnost Banovici15:00

Jedinstvo Bihac - Buducnost Banovici

Jedinstvo Bihac are playing Buducnost Banovici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Slaven ZivinceOrasje15:00

Slaven Zivince - Orasje

Slaven Zivince are playing Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TravnikGabela15:00

Travnik - Gabela

Travnik are playing Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Zvijezda GradaracMetalleghe-BSI15:00

Zvijezda Gradarac - Metalleghe-BSI

Zvijezda Gradarac are playing Metalleghe-BSI at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Krupa na VrbasuSlavija15:30

Krupa na Vrbasu - Slavija

Krupa na Vrbasu are playing Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Podrinje JanjaKozara Gradiska15:30

Podrinje Janja - Kozara Gradiska

Podrinje Janja are playing Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Rudar PrijedorModrica15:30

Rudar Prijedor - Modrica

Rudar Prijedor are playing Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Sloga Gornje CrnjelovoJedinstvo Brcko15:30

Sloga Gornje Crnjelovo - Jedinstvo Brcko

Sloga Gornje Crnjelovo are playing Jedinstvo Brcko at the RS of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Tekstilac DerventaZeljeznicar Banja Luka15:30

Tekstilac Derventa - Zeljeznicar Banja Luka

Tekstilac Derventa are playing Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

PomorieLudogorets-215:00

Pomorie - Ludogorets-2

Pomorie are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Septemvri SofiaKariana Erden15:00

Septemvri Sofia - Kariana Erden

Septemvri Sofia are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Strumska slavaHebar 191815:00

Strumska slava - Hebar 1918

Strumska slava are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Spartak VarnaLokomotiv Sofia16:00

Spartak Varna - Lokomotiv Sofia

Spartak Varna are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MontanaBotev Galabovo17:00

Montana - Botev Galabovo

Montana are playing Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Orijent 1919Dinamo Zagreb-215:00

Orijent 1919 - Dinamo Zagreb-2

Orijent 1919 are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CibaliaDubrava Zagreb15:30

Cibalia - Dubrava Zagreb

Cibalia are playing Dubrava Zagreb at the 2 HNL of Croatia on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

DugopoljeCroatia Zmijavci15:30

Dugopolje - Croatia Zmijavci

Dugopolje are playing Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Budejovice U-19Olomouc U-1908:30

Budejovice U-19 - Olomouc U-19

Budejovice U-19 are playing Olomouc U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

Karvina U-19Slovacko U-1909:00

Karvina U-19 - Slovacko U-19

Karvina U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Plzen WLiberec W09:00

Plzen W - Liberec W

Plzen W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Slovacko WDukla Praha W11:30

Slovacko W - Dukla Praha W

Slovacko W are playing Dukla Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Pardubice WLokomotiva Brno W13:30

Pardubice W - Lokomotiva Brno W

Pardubice W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta Praha WSlavia Praha W14:00

Sparta Praha W - Slavia Praha W

Sparta Praha W are playing Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Odra PetrkoviceFrydek Mistek08:15

Odra Petrkovice - Frydek Mistek

Odra Petrkovice are playing Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:15 UTC.

Dolni BenesovBlansko14:30

Dolni Benesov - Blansko

Dolni Benesov are playing Blansko at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

HlucinSlovacko-214:30

Hlucin - Slovacko-2

Hlucin are playing Slovacko-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

RosiceZnojmo14:30

Rosice - Znojmo

Rosice are playing Znojmo at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

BenesovSparta Praha-208:15

Benesov - Sparta Praha-2

Benesov are playing Sparta Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:15 UTC.

Loko VltavinRakovnik08:15

Loko Vltavin - Rakovnik

Loko Vltavin are playing Rakovnik at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 24. The match will kick off 08:15 UTC.

DomazliceSlavia Praha-215:00

Domazlice - Slavia Praha-2

Domazlice are playing Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan VelvaryJablonec-215:00

Slovan Velvary - Jablonec-2

Slovan Velvary are playing Jablonec-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Usti nad OrliciBoleslav-215:00

Usti nad Orlici - Boleslav-2

Usti nad Orlici are playing Boleslav-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Frederiksberg A. 2000B 73 Slagelse11:45

Frederiksberg A. 2000 - B 73 Slagelse

Frederiksberg A. 2000 are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:45 UTC.

FremHellerup12:00

Frem - Hellerup

Frem are playing Hellerup at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

HelsingorVanlose IF12:00

Helsingor - Vanlose IF

Helsingor are playing Vanlose IF at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

B 93 CopenhagenAvarta13:00

B 93 Copenhagen - Avarta

B 93 Copenhagen are playing Avarta at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BronshojHillerod13:00

Bronshoj - Hillerod

Bronshoj are playing Hillerod at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

SkovshovedHolbaek13:00

Skovshoved - Holbaek

Skovshoved are playing Holbaek at the Division 2, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BSF WBrondby W11:00

BSF W - Brondby W

BSF W are playing Brondby W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

OB Odense WFarum W11:00

OB Odense W - Farum W

OB Odense W are playing Farum W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

VSK Aarhus WThisted W11:00

VSK Aarhus W - Thisted W

VSK Aarhus W are playing Thisted W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Aarhus FremadSydvest12:00

Aarhus Fremad - Sydvest

Aarhus Fremad are playing Sydvest at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

BrabrandThisted12:00

Brabrand - Thisted

Brabrand are playing Thisted at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

DalumVSK Arhus12:00

Dalum - VSK Arhus

Dalum are playing VSK Arhus at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

JammerbugtNasby12:00

Jammerbugt - Nasby

Jammerbugt are playing Nasby at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

MiddelfartAB Copenhagen12:00

Middelfart - AB Copenhagen

Middelfart are playing AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

KFUM RoskildeAllerod11:30

KFUM Roskilde - Allerod

KFUM Roskilde are playing Allerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Koge NordSkjold Birkerod12:00

Koge Nord - Skjold Birkerod

Koge Nord are playing Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

B 1908Avedore11:00

B 1908 - Avedore

B 1908 are playing Avedore at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

GVIBK Union11:00

GVI - BK Union

GVI are playing BK Union at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

KFUMs BKGreve11:00

KFUMs BK - Greve

KFUMs BK are playing Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

IshojKarlslunde12:00

Ishoj - Karlslunde

Ishoj are playing Karlslunde at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Herning FremadSfB-Oure12:00

Herning Fremad - SfB-Oure

Herning Fremad are playing SfB-Oure at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

OKSOtterup13:00

OKS - Otterup

OKS are playing Otterup at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

VibyHolstebro11:00

Viby - Holstebro

Viby are playing Holstebro at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

VRIAarhus Fremad-212:00

VRI - Aarhus Fremad-2

VRI are playing Aarhus Fremad-2 at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

DjurslandLyseng13:00

Djursland - Lyseng

Djursland are playing Lyseng at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BillericaySt Albans14:00

Billericay - St Albans

Billericay are playing St Albans at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ChelmsfordWelling United14:00

Chelmsford - Welling United

Chelmsford are playing Welling United at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ChippenhamWeymouth14:00

Chippenham - Weymouth

Chippenham are playing Weymouth at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Concord RangersMaidstone Utd14:00

Concord Rangers - Maidstone Utd

Concord Rangers are playing Maidstone Utd at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

DartfordBraintree Town14:00

Dartford - Braintree Town

Dartford are playing Braintree Town at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dorking WanderersHampton and Richmond14:00

Dorking Wanderers - Hampton and Richmond

Dorking Wanderers are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Eastbourne BoroughDulwich Hamlet14:00

Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet

Eastbourne Borough are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Oxford CityHemel14:00

Oxford City - Hemel

Oxford City are playing Hemel at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Slough TownBath14:00

Slough Town - Bath

Slough Town are playing Bath at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Tonbridge AngelsHavant and Waterlooville14:00

Tonbridge Angels - Havant and Waterlooville

Tonbridge Angels are playing Havant and Waterlooville at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

WealdstoneHungerford Town14:00

Wealdstone - Hungerford Town

Wealdstone are playing Hungerford Town at the National League South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

AltrinchamDarlington14:00

Altrincham - Darlington

Altrincham are playing Darlington at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Bradford PABlyth Spartans14:00

Bradford PA - Blyth Spartans

Bradford PA are playing Blyth Spartans at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GatesheadFarsley14:00

Gateshead - Farsley

Gateshead are playing Farsley at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Gloucester CityBoston United14:00

Gloucester City - Boston United

Gloucester City are playing Boston United at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GuiseleyAlfreton Town14:00

Guiseley - Alfreton Town

Guiseley are playing Alfreton Town at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HerefordBrackley14:00

Hereford - Brackley

Hereford are playing Brackley at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KidderminsterChester14:00

Kidderminster - Chester

Kidderminster are playing Chester at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Kings Lynn TownCurzon Ashton14:00

Kings Lynn Town - Curzon Ashton

Kings Lynn Town are playing Curzon Ashton at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LeamingtonKettering14:00

Leamington - Kettering

Leamington are playing Kettering at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SouthportTelford United14:00

Southport - Telford United

Southport are playing Telford United at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Spennymoor TownYork City14:00

Spennymoor Town - York City

Spennymoor Town are playing York City at the National League North of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa U-23Norwich U-2313:00

Aston Villa U-23 - Norwich U-23

Aston Villa U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Chesham UnitedTruro City14:00

Chesham United - Truro City

Chesham United are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FarnboroughMerthyr T14:00

Farnborough - Merthyr T

Farnborough are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Gosport BoroughHendon14:00

Gosport Borough - Hendon

Gosport Borough are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Metropolitan PoliceHartley Wintney14:00

Metropolitan Police - Hartley Wintney

Metropolitan Police are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Swindon SupermarineSalisbury14:00

Swindon Supermarine - Salisbury

Swindon Supermarine are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Tiverton TownBeaconsfield Town14:00

Tiverton Town - Beaconsfield Town

Tiverton Town are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Weston-super-MarePoole Town14:00

Weston-super-Mare - Poole Town

Weston-super-Mare are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Wimborne TownTaunton Town14:00

Wimborne Town - Taunton Town

Wimborne Town are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Corinthian-CasualsCarshalton Athletic14:00

Corinthian-Casuals - Carshalton Athletic

Corinthian-Casuals are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Haringey BoroughBrightlingsea Regent14:00

Haringey Borough - Brightlingsea Regent

Haringey Borough are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HornchurchKingstonian14:00

Hornchurch - Kingstonian

Hornchurch are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LeatherheadEnfield Town14:00

Leatherhead - Enfield Town

Leatherhead are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MargateLewes14:00

Margate - Lewes

Margate are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MersthamEast Thurrock14:00

Merstham - East Thurrock

Merstham are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Potters Bar TownFolkestone Invicta14:00

Potters Bar Town - Folkestone Invicta

Potters Bar Town are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Bamber BridgeAshton United14:00

Bamber Bridge - Ashton United

Bamber Bridge are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Basford UnitedLancaster14:00

Basford United - Lancaster

Basford United are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BuxtonWhitby Town14:00

Buxton - Whitby Town

Buxton are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FC United of ManchesterScarborough Athletic14:00

FC United of Manchester - Scarborough Athletic

FC United of Manchester are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GainsboroughWarrington Town14:00

Gainsborough - Warrington Town

Gainsborough are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

South ShieldsHyde14:00

South Shields - Hyde

South Shields are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stafford RangersMatlock Town14:00

Stafford Rangers - Matlock Town

Stafford Rangers are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Banbury UnitedKings Langley14:00

Banbury United - Kings Langley

Banbury United are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BarwellBiggleswade Town14:00

Barwell - Biggleswade Town

Barwell are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Hednesford TownAlvechurch14:00

Hednesford Town - Alvechurch

Hednesford Town are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Hitchin TownRushall Olympic14:00

Hitchin Town - Rushall Olympic

Hitchin Town are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LeistonTamworth14:00

Leiston - Tamworth

Leiston are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NuneatonNeedham Market14:00

Nuneaton - Needham Market

Nuneaton are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Redditch UnitedLowestoft Town14:00

Redditch United - Lowestoft Town

Redditch United are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Royston TownCoalville Town14:00

Royston Town - Coalville Town

Royston Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

St Ives TownStourbridge14:00

St Ives Town - Stourbridge

St Ives Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stratford TownRushden-Diamonds14:00

Stratford Town - Rushden-Diamonds

Stratford Town are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Brighton U-18Leicester City U-1810:00

Brighton U-18 - Leicester City U-18

Brighton U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Fulham U-18Reading U-1810:00

Fulham U-18 - Reading U-18

Fulham U-18 are playing Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Manchester Utd U-18Blackburn U-1810:00

Manchester Utd U-18 - Blackburn U-18

Manchester Utd U-18 are playing Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Middlesbrough U-18Manchester City U-1810:00

Middlesbrough U-18 - Manchester City U-18

Middlesbrough U-18 are playing Manchester City U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Southampton U-18Chelsea U-1810:00

Southampton U-18 - Chelsea U-18

Southampton U-18 are playing Chelsea U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Sunderland U-18Stoke City U-1810:00

Sunderland U-18 - Stoke City U-18

Sunderland U-18 are playing Stoke City U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

West Ham U-18Arsenal U-1810:00

West Ham U-18 - Arsenal U-18

West Ham U-18 are playing Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-18West Brom U-1810:30

Everton U-18 - West Brom U-18

Everton U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Tottenham U-18Norwich U-1810:30

Tottenham U-18 - Norwich U-18

Tottenham U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 10:30 UTC.

Aston Villa U-18Swansea U-1812:00

Aston Villa U-18 - Swansea U-18

Aston Villa U-18 are playing Swansea U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Newcastle U-18Derby County U-1812:00

Newcastle U-18 - Derby County U-18

Newcastle U-18 are playing Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Wolves U-18Liverpool U-1812:00

Wolves U-18 - Liverpool U-18

Wolves U-18 are playing Liverpool U-18 at the U-18 Premier League of England on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Ilves WAland United W11:00

Ilves W - Aland United W

Ilves W are playing Aland United W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

JyPK WHonka W11:00

JyPK W - Honka W

JyPK W are playing Honka W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

KuPS WTiPS W11:00

KuPS W - TiPS W

KuPS W are playing TiPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Myran WONS W11:00

Myran W - ONS W

Myran W are playing ONS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

TPS WHJK Helsinki W11:00

TPS W - HJK Helsinki W

TPS W are playing HJK Helsinki W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

JIPPOJaPS14:00

JIPPO - JaPS

JIPPO are playing JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ViikingitNJS14:00

Viikingit - NJS

Viikingit are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

MPReipas15:30

MP - Reipas

MP are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

SJK-2JS Hercules14:00

SJK-2 - JS Hercules

SJK-2 are playing JS Hercules at the Kakkonen, Group C of Finland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SchiltigheimLens-213:00

Schiltigheim - Lens-2

Schiltigheim are playing Lens-2 at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BastiaLille-216:00

Bastia - Lille-2

Bastia are playing Lille-2 at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BelfortHaguenau16:00

Belfort - Haguenau

Belfort are playing Haguenau at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BobignySaint Quentin16:00

Bobigny - Saint Quentin

Bobigny are playing Saint Quentin at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

EpinalIris Croix16:00

Epinal - Iris Croix

Epinal are playing Iris Croix at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte GenevieveMulhouse16:00

Sainte Genevieve - Mulhouse

Sainte Genevieve are playing Mulhouse at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SedanDrancy16:00

Sedan - Drancy

Sedan are playing Drancy at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

St. Maur LusiReims-216:00

St. Maur Lusi - Reims-2

St. Maur Lusi are playing Reims-2 at the National 2, Group A of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

LEntente SSGPoissy15:00

LEntente SSG - Poissy

LEntente SSG are playing Poissy at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GranvilleAngers-216:00

Granville - Angers-2

Granville are playing Angers-2 at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MantesSaint-Malo16:00

Mantes - Saint-Malo

Mantes are playing Saint-Malo at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

OisselChartres16:00

Oissel - Chartres

Oissel are playing Chartres at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade BriochinVitre16:00

Stade Briochin - Vitre

Stade Briochin are playing Vitre at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

GobelinsFleury-Merogis16:30

Gobelins - Fleury-Merogis

Gobelins are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

VannesRouen16:30

Vannes - Rouen

Vannes are playing Rouen at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Lorient-2Guingamp-217:00

Lorient-2 - Guingamp-2

Lorient-2 are playing Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BergeracAngouleme16:00

Bergerac - Angouleme

Bergerac are playing Angouleme at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BourgesMontpellier-216:00

Bourges - Montpellier-2

Bourges are playing Montpellier-2 at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ChamalieresAndrezieux Boutheon16:00

Chamalieres - Andrezieux Boutheon

Chamalieres are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ColomiersTrelissac16:00

Colomiers - Trelissac

Colomiers are playing Trelissac at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Nantes-2Stade Bordelais16:00

Nantes-2 - Stade Bordelais

Nantes-2 are playing Stade Bordelais at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

RomorantinSete16:00

Romorantin - Sete

Romorantin are playing Sete at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-Etienne-2Blois16:00

Saint-Etienne-2 - Blois

Saint-Etienne-2 are playing Blois at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

St PryveLes Herbiers16:00

St Pryve - Les Herbiers

St Pryve are playing Les Herbiers at the National 2, Group C of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ChasselayGrasse16:00

Chasselay - Grasse

Chasselay are playing Grasse at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

FrejusMartigues16:00

Frejus - Martigues

Frejus are playing Martigues at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Jura SudLouhans16:00

Jura Sud - Louhans

Jura Sud are playing Louhans at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille EndoumeLyon-216:00

Marseille Endoume - Lyon-2

Marseille Endoume are playing Lyon-2 at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Monaco-2Marseille-216:00

Monaco-2 - Marseille-2

Monaco-2 are playing Marseille-2 at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

MoulinsSaint-Priest16:00

Moulins - Saint-Priest

Moulins are playing Saint-Priest at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Nimes-2Hyeres16:00

Nimes-2 - Hyeres

Nimes-2 are playing Hyeres at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AnnecyMarignane Gignac17:30

Annecy - Marignane Gignac

Annecy are playing Marignane Gignac at the National 2, Group D of France on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Bordeaux WFleury W12:30

Bordeaux W - Fleury W

Bordeaux W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Guingamp WMetz W12:30

Guingamp W - Metz W

Guingamp W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Montpellier WReims W12:30

Montpellier W - Reims W

Montpellier W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Paris WDijon W12:30

Paris W - Dijon W

Paris W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Lyon WMarseille W13:30

Lyon W - Marseille W

Lyon W are playing Marseille W at the Division 1 - Women of France on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

SamtrediaFK Tskhinvali13:00

Samtredia - FK Tskhinvali

Samtredia are playing FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

MeraniGuria15:00

Merani - Guria

Merani are playing Guria at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolfsburg-2Eintracht Norderstedt11:00

Wolfsburg-2 - Eintracht Norderstedt

Wolfsburg-2 are playing Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

St. Pauli-2Hannover-212:00

St. Pauli-2 - Hannover-2

St. Pauli-2 are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

AalenPirmasens12:00

Aalen - Pirmasens

Aalen are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Bahlinger SCHomburg12:00

Bahlinger SC - Homburg

Bahlinger SC are playing Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayern AlzenauBalingen12:00

Bayern Alzenau - Balingen

Bayern Alzenau are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

GiesenFSV Frankfurt12:00

Giesen - FSV Frankfurt

Giesen are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Kickers OffenbachElversberg12:00

Kickers Offenbach - Elversberg

Kickers Offenbach are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SaarbruckenAstoria Walldorf12:00

Saarbrucken - Astoria Walldorf

Saarbrucken are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

UlmTuS RW Koblenz12:00

Ulm - TuS RW Koblenz

Ulm are playing TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Alemannia AachenHomberg12:00

Alemannia Aachen - Homberg

Alemannia Aachen are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Bergisch GladbachOberhausen12:00

Bergisch Gladbach - Oberhausen

Bergisch Gladbach are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia M-2SV Lippstadt12:00

Borussia M-2 - SV Lippstadt

Borussia M-2 are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportfreunde LotteRodinghausen12:00

Sportfreunde Lotte - Rodinghausen

Sportfreunde Lotte are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2Schalke-213:00

Fortuna Dusseldorf-2 - Schalke-2

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

AubstadtAugsburg-212:00

Aubstadt - Augsburg-2

Aubstadt are playing Augsburg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

BurghausenMemmingen12:00

Burghausen - Memmingen

Burghausen are playing Memmingen at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

EichstattIllertissen12:00

Eichstatt - Illertissen

Eichstatt are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Greuther Furth-2Buchbach12:00

Greuther Furth-2 - Buchbach

Greuther Furth-2 are playing Buchbach at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SchweinfurtViktoria Aschaffenburg12:00

Schweinfurt - Viktoria Aschaffenburg

Schweinfurt are playing Viktoria Aschaffenburg at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Turkgucu-AtasporNurnberg-212:00

Turkgucu-Ataspor - Nurnberg-2

Turkgucu-Ataspor are playing Nurnberg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Rain LechGarching15:00

Rain Lech - Garching

Rain Lech are playing Garching at the Regionalliga Bayern of Germany on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

AltglienickeBFC Dynamo11:30

Altglienicke - BFC Dynamo

Altglienicke are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Bischofswerdaer FVViktoria Berlin11:30

Bischofswerdaer FV - Viktoria Berlin

Bischofswerdaer FV are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

LichtenbergWacker Nordhausen11:30

Lichtenberg - Wacker Nordhausen

Lichtenberg are playing Wacker Nordhausen at the Regionalliga Nordost of Germany on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Union FurstenwaldeBabelsberg 0311:30

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Hoffenheim WKoln W11:00

Hoffenheim W - Koln W

Hoffenheim W are playing Koln W at the Bundesliga - Women of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Niendorfer U-19Hamburger U-1911:00

Niendorfer U-19 - Hamburger U-19

Niendorfer U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Karlsruher U-19Kickers Offenbach U-1909:00

Karlsruher U-19 - Kickers Offenbach U-19

Karlsruher U-19 are playing Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Heidenheim U-19Ulm U-1911:00

Heidenheim U-19 - Ulm U-19

Heidenheim U-19 are playing Ulm U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Mainz U-19Greuther Furth U-1911:00

Mainz U-19 - Greuther Furth U-19

Mainz U-19 are playing Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

SeligenportenGrosbardorf12:00

Seligenporten - Grosbardorf

Seligenporten are playing Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

VilzingDJK Bamberg13:00

Vilzing - DJK Bamberg

Vilzing are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Wurzburger FVAbtswind13:00

Wurzburger FV - Abtswind

Wurzburger FV are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

ATSV ErlangenGebenbach14:00

ATSV Erlangen - Gebenbach

ATSV Erlangen are playing Gebenbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Viktoria KahlCham FC14:00

Viktoria Kahl - Cham FC

Viktoria Kahl are playing Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

DachauHankofen-Hailing12:00

Dachau - Hankofen-Hailing

Dachau are playing Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

DonaustaufKirchanschoring13:00

Donaustauf - Kirchanschoring

Donaustauf are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkspor AugsburgPullach13:30

Turkspor Augsburg - Pullach

Turkspor Augsburg are playing Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

NordlingenSchwaben Augsburg15:00

Nordlingen - Schwaben Augsburg

Nordlingen are playing Schwaben Augsburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfSV Steinbach12:00

Eintracht Stadtallendorf - SV Steinbach

Eintracht Stadtallendorf are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Hanau 93Baunatal13:00

Hanau 93 - Baunatal

Hanau 93 are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen DreieichHessen Kassel13:00

Hessen Dreieich - Hessen Kassel

Hessen Dreieich are playing Hessen Kassel at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

NeuhofLehnerz13:00

Neuhof - Lehnerz

Neuhof are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

RW HadamarViktoria Griesheim13:00

RW Hadamar - Viktoria Griesheim

RW Hadamar are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Turk Gucu FriedbergEddersheim13:00

Turk Gucu Friedberg - Eddersheim

Turk Gucu Friedberg are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Meiendorfer SVSasel12:00

Meiendorfer SV - Sasel

Meiendorfer SV are playing Sasel at the Oberliga, Hamburg of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Weiche Flensburg-2Inter Turkspor Kiel11:30

Weiche Flensburg-2 - Inter Turkspor Kiel

Weiche Flensburg-2 are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Eutiner SVFrisia 0312:00

Eutiner SV - Frisia 03

Eutiner SV are playing Frisia 03 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Husumer SVEichede12:00

Husumer SV - Eichede

Husumer SV are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

TSB FlensburgPhonix Lubeck12:00

TSB Flensburg - Phonix Lubeck

TSB Flensburg are playing Phonix Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Oldenburger SVLubeck-213:00

Oldenburger SV - Lubeck-2

Oldenburger SV are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

IlshofenLinx12:00

Ilshofen - Linx

Ilshofen are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

PforzheimGoppinger SV12:00

Pforzheim - Goppinger SV

Pforzheim are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SGV FreibergFreiburger FC12:00

SGV Freiberg - Freiburger FC

SGV Freiberg are playing Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportfreunde DorfmerkingenBissingen12:00

Sportfreunde Dorfmerkingen - Bissingen

Sportfreunde Dorfmerkingen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

NottingenRavensburg13:30

Nottingen - Ravensburg

Nottingen are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

OberachernNeckarsulmer SU13:30

Oberachern - Neckarsulmer SU

Oberachern are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Rielasingen-ArlenReutlingen13:30

Rielasingen-Arlen - Reutlingen

Rielasingen-Arlen are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

VillingenStuttgart-216:00

Villingen - Stuttgart-2

Villingen are playing Stuttgart-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Werder-3Habenhauser FV11:00

Werder-3 - Habenhauser FV

Werder-3 are playing Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Brinkumer SVLeher TS12:00

Brinkumer SV - Leher TS

Brinkumer SV are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Blumenthaler SVOberneuland13:00

Blumenthaler SV - Oberneuland

Blumenthaler SV are playing Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

GeestemundeBTS Neustadt14:00

Geestemunde - BTS Neustadt

Geestemunde are playing BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Atlas DelmenhorstGermania Egestorf14:00

Atlas Delmenhorst - Germania Egestorf

Atlas Delmenhorst are playing Germania Egestorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GifhornArminia Hannover14:00

Gifhorn - Arminia Hannover

Gifhorn are playing Arminia Hannover at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Blau-Weiss 90 BerlinNeustrelitz11:00

Blau-Weiss 90 Berlin - Neustrelitz

Blau-Weiss 90 Berlin are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

BSC SudCFC Hertha12:00

BSC Sud - CFC Hertha

BSC Sud are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

StaakenVictoria Seelow12:00

Staaken - Victoria Seelow

Staaken are playing Victoria Seelow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV GreifPampow12:00

Torgelower SV Greif - Pampow

Torgelower SV Greif are playing Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

PlauenHohenstein-Ernstthal11:00

Plauen - Hohenstein-Ernstthal

Plauen are playing Hohenstein-Ernstthal at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

GrimmaOberlausitz12:00

Grimma - Oberlausitz

Grimma are playing Oberlausitz at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

KrieschowMerseburg12:00

Krieschow - Merseburg

Krieschow are playing Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

VfL HalleCarl Zeiss Jena-213:00

VfL Halle - Carl Zeiss Jena-2

VfL Halle are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaiserslautern-2Wormatia Worms12:00

Kaiserslautern-2 - Wormatia Worms

Kaiserslautern-2 are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Engers 07Gonsenheim13:30

Engers 07 - Gonsenheim

Engers 07 are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

KarbachEintracht Trier13:30

Karbach - Eintracht Trier

Karbach are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

PfeddersheimRochling Wolklingen13:30

Pfeddersheim - Rochling Wolklingen

Pfeddersheim are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

TuS KoblenzArminia Ludwigshafen13:30

TuS Koblenz - Arminia Ludwigshafen

TuS Koblenz are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

MonheimTVD Velbert15:00

Monheim - TVD Velbert

Monheim are playing TVD Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

College 1975Mons Calpe16:15

College 1975 - Mons Calpe

College 1975 are playing Mons Calpe at the Premier Division of Gibraltar on August 24. The match will kick off 16:15 UTC.

St Joseph'sFC Manchester United18:30

St Joseph's - FC Manchester United

St Joseph's are playing FC Manchester United at the Premier Division of Gibraltar on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

AEK U-19Xanthi U-1906:45

AEK U-19 - Xanthi U-19

AEK U-19 are playing Xanthi U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 24. The match will kick off 06:45 UTC.

PAOK U-19Panaitolikos U-1906:55

PAOK U-19 - Panaitolikos U-19

PAOK U-19 are playing Panaitolikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 24. The match will kick off 06:55 UTC.

Aris U-19OFI U-1914:05

Aris U-19 - OFI U-19

Aris U-19 are playing OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on August 24. The match will kick off 14:05 UTC.

NjardvikMagni16:00

Njardvik - Magni

Njardvik are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ThorLeiknir R.16:00

Thor - Leiknir R.

Thor are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Glengad UtdWaterford16:00

Glengad Utd - Waterford

Glengad Utd are playing Waterford at the FAI Cup of Ireland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Sligo RoversLimerick19:00

Sligo Rovers - Limerick

Sligo Rovers are playing Limerick at the FAI Cup of Ireland on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Raanana15:00

Maccabi Haifa - Hapoel Raanana

Maccabi Haifa are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Hapoel HaderaAshdod16:00

Hapoel Hadera - Ashdod

Hapoel Hadera are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Sektzia Nes TzionaMaccabi Tel Aviv17:30

Sektzia Nes Tziona - Maccabi Tel Aviv

Sektzia Nes Tziona are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

ReggianaFeralpi Salo18:45

Reggiana - Feralpi Salo

Reggiana are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

PontederaCarrarese18:45

Pontedera - Carrarese

Pontedera are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

RietiTernana18:45

Rieti - Ternana

Rieti are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on August 24. The match will kick off 18:45 UTC.

BallkaniFeronikeli15:00

Ballkani - Feronikeli

Ballkani are playing Feronikeli at the Superliga of Kosovo on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FerizajGjilani15:00

Ferizaj - Gjilani

Ferizaj are playing Gjilani at the Superliga of Kosovo on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

New ProjectSmiltene12:00

New Project - Smiltene

New Project are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

BalvuDinamo Riga13:00

Balvu - Dinamo Riga

Balvu are playing Dinamo Riga at the 1.Liga of Latvia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

FK RezekneAuda13:00

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

JDFS AlbertsTukums14:00

JDFS Alberts - Tukums

JDFS Alberts are playing Tukums at the 1.Liga of Latvia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Hegelmann LitauenVilniaus Vytis11:00

Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis

Hegelmann Litauen are playing Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Zalgiris-2Banga13:00

Zalgiris-2 - Banga

Zalgiris-2 are playing Banga at the 1 Lyga of Lithuania on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

PetangeRodange16:30

Petange - Rodange

Petange are playing Rodange at the Fortis League of Luxembourg on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

MilsamiZimbru15:00

Milsami - Zimbru

Milsami are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SherifSfintul Gheorghe17:00

Sherif - Sfintul Gheorghe

Sherif are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CahulTighina14:30

Cahul - Tighina

Cahul are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

GranicerulSpartanii Selemet14:30

Granicerul - Spartanii Selemet

Granicerul are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Real SuccesDacia-Buiucani14:30

Real Succes - Dacia-Buiucani

Real Succes are playing Dacia-Buiucani at the Divizia A of Moldova on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

SingereiSperanta Drochia14:30

Singerei - Speranta Drochia

Singerei are playing Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

AFCGVVV Veenendaal12:30

AFC - GVVV Veenendaal

AFC are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Koninklijke HFCHHC12:30

Koninklijke HFC - HHC

Koninklijke HFC are playing HHC at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

ScheveningenKatwijk12:30

Scheveningen - Katwijk

Scheveningen are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Volendam-2Excelsior M.12:30

Volendam-2 - Excelsior M.

Volendam-2 are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

ASWHSpakenburg13:00

ASWH - Spakenburg

ASWH are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

IJsselmeervogelsSparta Rotterdam-213:00

IJsselmeervogels - Sparta Rotterdam-2

IJsselmeervogels are playing Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Kozakken BoysTEC13:00

Kozakken Boys - TEC

Kozakken Boys are playing TEC at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Rijnsburgse BoysDe Treffers/Kegro13:00

Rijnsburgse Boys - De Treffers/Kegro

Rijnsburgse Boys are playing De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Quick BoysNoordwijk13:30

Quick Boys - Noordwijk

Quick Boys are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

DOVOGOES12:30

DOVO - GOES

DOVO are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

DVS 33SteDoCo12:30

DVS 33 - SteDoCo

DVS 33 are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Excelsior 31ODIN 5912:30

Excelsior 31 - ODIN 59

Excelsior 31 are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Harkemase BoysVVOG12:30

Harkemase Boys - VVOG

Harkemase Boys are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

HoekLisse12:30

Hoek - Lisse

Hoek are playing Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Ter LeedeVVSB12:30

Ter Leede - VVSB

Ter Leede are playing VVSB at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 12:30 UTC.

Almere City-2ONS Sneek13:00

Almere City-2 - ONS Sneek

Almere City-2 are playing ONS Sneek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Sparta NijkerkBarendrecht13:00

Sparta Nijkerk - Barendrecht

Sparta Nijkerk are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

GemertOSS 2016:00

Gemert - OSS 20

Gemert are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Blauw GeelUNA17:30

Blauw Geel - UNA

Blauw Geel are playing UNA at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Ballymena UtdGlentoran FC14:00

Ballymena Utd - Glentoran FC

Ballymena Utd are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Carrick RangersCliftonville14:00

Carrick Rangers - Cliftonville

Carrick Rangers are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Coleraine FCInstitute FC14:00

Coleraine FC - Institute FC

Coleraine FC are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Crusaders FCLarne FC14:00

Crusaders FC - Larne FC

Crusaders FC are playing Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dungannon SwiftsGlenavon14:00

Dungannon Swifts - Glenavon

Dungannon Swifts are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Linfield FCWarrenpoint TownPostponedPst

Linfield FC - Warrenpoint Town

Linfield FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on August 24.

Ballinamallard UnitedBallyclare Comrades14:00

Ballinamallard United - Ballyclare Comrades

Ballinamallard United are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KnockbredaArds14:00

Knockbreda - Ards

Knockbreda are playing Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LoughgallDundela FC14:00

Loughgall - Dundela FC

Loughgall are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Newry CityPSNI14:00

Newry City - PSNI

Newry City are playing PSNI at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PortadownH-W Welders14:00

Portadown - H-W Welders

Portadown are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Queens UniversityDergview14:00

Queens University - Dergview

Queens University are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Annagh UnitedLurgan Celtic14:00

Annagh United - Lurgan Celtic

Annagh United are playing Lurgan Celtic at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Klepp WKolbotn W11:00

Klepp W - Kolbotn W

Klepp W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Avaldsnes WRoa W12:00

Avaldsnes W - Roa W

Avaldsnes W are playing Roa W at the Toppserien - Women of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Trondheims-Orn WFart W12:00

Trondheims-Orn W - Fart W

Trondheims-Orn W are playing Fart W at the Toppserien - Women of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Stabek WSandviken W13:00

Stabek W - Sandviken W

Stabek W are playing Sandviken W at the Toppserien - Women of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

VidarNardo12:00

Vidar - Nardo

Vidar are playing Nardo at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SolaBryne14:00

Sola - Bryne

Sola are playing Bryne at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Stjordals-BlinkByasen14:00

Stjordals-Blink - Byasen

Stjordals-Blink are playing Byasen at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

AsaneSotra14:00

Asane - Sotra

Asane are playing Sotra at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BaerumFram Larvik14:00

Baerum - Fram Larvik

Baerum are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ElverumKjelsas14:00

Elverum - Kjelsas

Elverum are playing Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FloroMjolner14:00

Floro - Mjolner

Floro are playing Mjolner at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Molde-2Lorenskog10:00

Molde-2 - Lorenskog

Molde-2 are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

ArvollTraeff11:00

Arvoll - Traeff

Arvoll are playing Traeff at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

SunndalSpjelkavik12:00

Sunndal - Spjelkavik

Sunndal are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

EidsvoldKrakeroy13:00

Eidsvold - Krakeroy

Eidsvold are playing Krakeroy at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

RommenNordstrand14:00

Rommen - Nordstrand

Rommen are playing Nordstrand at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv OsloUllern11:00

Lokomotiv Oslo - Ullern

Lokomotiv Oslo are playing Ullern at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Drobak FrognHalsen14:00

Drobak Frogn - Halsen

Drobak Frogn are playing Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Orn HortenFrigg14:00

Orn Horten - Frigg

Orn Horten are playing Frigg at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Pors GrenlandVardeneset11:00

Pors Grenland - Vardeneset

Pors Grenland are playing Vardeneset at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

DonnFlint13:00

Donn - Flint

Donn are playing Flint at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

FlekkeroyViking-213:00

Flekkeroy - Viking-2

Flekkeroy are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

MadlaVindbjart13:00

Madla - Vindbjart

Madla are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Staal JorpelandStorm13:00

Staal Jorpeland - Storm

Staal Jorpeland are playing Storm at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

FjoraStord11:00

Fjora - Stord

Fjora are playing Stord at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

FanaVestfossen12:00

Fana - Vestfossen

Fana are playing Vestfossen at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

DjervLysekloster13:00

Djerv - Lysekloster

Djerv are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

FyllingsdalenBergen Nord13:00

Fyllingsdalen - Bergen Nord

Fyllingsdalen are playing Bergen Nord at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Vard-HaugesundValdres FK14:00

Vard-Haugesund - Valdres FK

Vard-Haugesund are playing Valdres FK at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BrumunddalKolstad12:00

Brumunddal - Kolstad

Brumunddal are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Gjovik-LynTiller14:00

Gjovik-Lyn - Tiller

Gjovik-Lyn are playing Tiller at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NybergsundOrkla14:00

Nybergsund - Orkla

Nybergsund are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

StrindheimVerdal14:00

Strindheim - Verdal

Strindheim are playing Verdal at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

JunkerenHarstad11:00

Junkeren - Harstad

Junkeren are playing Harstad at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

FinnsnesMelbo IL14:00

Finnsnes - Melbo IL

Finnsnes are playing Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SkjettenHonefoss14:00

Skjetten - Honefoss

Skjetten are playing Honefoss at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Tromso-2Gjellerasen14:00

Tromso-2 - Gjellerasen

Tromso-2 are playing Gjellerasen at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Mjondalen U-19Stromsgodset U-1913:00

Mjondalen U-19 - Stromsgodset U-19

Mjondalen U-19 are playing Stromsgodset U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Philippine Air ForceGreen Archers08:00

Philippine Air Force - Green Archers

Philippine Air Force are playing Green Archers at the PFL of Philippines on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

KayaStallions11:00

Kaya - Stallions

Kaya are playing Stallions at the PFL of Philippines on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Stal RzeszowElana Torun15:00

Stal Rzeszow - Elana Torun

Stal Rzeszow are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GarbarniaLech-215:30

Garbarnia - Lech-2

Garbarnia are playing Lech-2 at the II Liga of Poland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Olimpia Szczecin WUJ Krakow W09:00

Olimpia Szczecin W - UJ Krakow W

Olimpia Szczecin W are playing UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Katowice WGornik Leczna W10:00

Katowice W - Gornik Leczna W

Katowice W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Medyk Konin WWroclaw W10:00

Medyk Konin W - Wroclaw W

Medyk Konin W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Mitech Zywiec WWalbrzych W10:00

Mitech Zywiec W - Walbrzych W

Mitech Zywiec W are playing Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Sosnowiec WRolnik Biedrzychowice W13:00

Sosnowiec W - Rolnik Biedrzychowice W

Sosnowiec W are playing Rolnik Biedrzychowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

UKS Lodz WBydgoszcz W13:00

UKS Lodz W - Bydgoszcz W

UKS Lodz W are playing Bydgoszcz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

SMS Lodz U-18Legia U-1810:00

SMS Lodz U-18 - Legia U-18

SMS Lodz U-18 are playing Legia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Zaglebie L U-18Pogon Szczecin U-1810:00

Zaglebie L U-18 - Pogon Szczecin U-18

Zaglebie L U-18 are playing Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Arka Gdynia U-18Jagiellonia U-1811:00

Arka Gdynia U-18 - Jagiellonia U-18

Arka Gdynia U-18 are playing Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Korona U-18Escola Varsovia U-1812:00

Korona U-18 - Escola Varsovia U-18

Korona U-18 are playing Escola Varsovia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Pogon Grod. MazowieckiSokol Ostroda13:30

Pogon Grod. Mazowiecki - Sokol Ostroda

Pogon Grod. Mazowiecki are playing Sokol Ostroda at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Olimpia ZambrowRadomsko14:00

Olimpia Zambrow - Radomsko

Olimpia Zambrow are playing Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Huragan MoragUrsus15:00

Huragan Morag - Ursus

Huragan Morag are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Lechia Tomaszow MazowieckiPolonia Warszawa15:00

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Polonia Warszawa

Lechia Tomaszow Mazowiecki are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol AleksandrowSwit N D15:00

Sokol Aleksandrow - Swit N D

Sokol Aleksandrow are playing Swit N D at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

WasilkowBron Radom15:00

Wasilkow - Bron Radom

Wasilkow are playing Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz Biala PiskaConcordia Elblag15:00

Znicz Biala Piska - Concordia Elblag

Znicz Biala Piska are playing Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Grom Nowy StawGornik Konin13:00

Grom Nowy Staw - Gornik Konin

Grom Nowy Staw are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Nielba WagrowiecBaltyk Koszalin13:00

Nielba Wagrowiec - Baltyk Koszalin

Nielba Wagrowiec are playing Baltyk Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Kotwica KolobrzegMieszko Gniezno14:00

Kotwica Kolobrzeg - Mieszko Gniezno

Kotwica Kolobrzeg are playing Mieszko Gniezno at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Polonia SrodaUnia Janikowo15:00

Polonia Sroda - Unia Janikowo

Polonia Sroda are playing Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol KleczewBaltyk Gdynia15:00

Sokol Kleczew - Baltyk Gdynia

Sokol Kleczew are playing Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Jarota JarocinGwardia Koszalin16:00

Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin

Jarota Jarocin are playing Gwardia Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

KaliszStarograd Gdanski16:00

Kalisz - Starograd Gdanski

Kalisz are playing Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Gac OlawaStarowice Dolne15:00

Gac Olawa - Starowice Dolne

Gac Olawa are playing Starowice Dolne at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gornik Zabrze-2Polonia Bytom15:00

Gornik Zabrze-2 - Polonia Bytom

Gornik Zabrze-2 are playing Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Gwarek Tarnowskie GoryRuch Zdzieszowice15:00

Gwarek Tarnowskie Gory - Ruch Zdzieszowice

Gwarek Tarnowskie Gory are playing Ruch Zdzieszowice at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Miedz Legnica-2Stal Brzeg15:00

Miedz Legnica-2 - Stal Brzeg

Miedz Legnica-2 are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Piast ZmigrodROW Rybnik15:00

Piast Zmigrod - ROW Rybnik

Piast Zmigrod are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Rekord Bielsko BialaPawlowice Slaskie15:00

Rekord Bielsko Biala - Pawlowice Slaskie

Rekord Bielsko Biala are playing Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SlezaRuch Chorzow15:00

Sleza - Ruch Chorzow

Sleza are playing Ruch Chorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MKS KluczborkZielona Gora15:30

MKS Kluczbork - Zielona Gora

MKS Kluczbork are playing Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Jutrzenka GiebultowHutnik Krakow11:00

Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow

Jutrzenka Giebultow are playing Hutnik Krakow at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Avia SwidnikMotor Lublin15:00

Avia Swidnik - Motor Lublin

Avia Swidnik are playing Motor Lublin at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelmianka ChelmOrleta Radzyn Podlaski15:00

Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn Podlaski

Chelmianka Chelm are playing Orleta Radzyn Podlaski at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Podhale Nowy TargStal Krasnik15:00

Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik

Podhale Nowy Targ are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Podlasie Biala PodlaskaKSZO Ostrowiec15:00

Podlasie Biala Podlaska - KSZO Ostrowiec

Podlasie Biala Podlaska are playing KSZO Ostrowiec at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol SieniawaKorona-215:00

Sokol Sieniawa - Korona-2

Sokol Sieniawa are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Wisla PulawySiarka Tarnobrzeg15:00

Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg

Wisla Pulawy are playing Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Wisla SandomierzWisloka Debica15:00

Wisla Sandomierz - Wisloka Debica

Wisla Sandomierz are playing Wisloka Debica at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolczanka W. PelkiskaHetman Zamosc15:00

Wolczanka W. Pelkiska - Hetman Zamosc

Wolczanka W. Pelkiska are playing Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BercoMirandela16:00

Berco - Mirandela

Berco are playing Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SintrenseOriental13:00

Sintrense - Oriental

Sintrense are playing Oriental at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

RealLoures15:00

Real - Loures

Real are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Leixoes U-23Academica U-2310:00

Leixoes U-23 - Academica U-23

Leixoes U-23 are playing Academica U-23 at the League U-23 of Portugal on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

Cova Piedade U-23Rio Ave U-2315:00

Cova Piedade U-23 - Rio Ave U-23

Cova Piedade U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Portimonense U-23Setubal U-2316:00

Portimonense U-23 - Setubal U-23

Portimonense U-23 are playing Setubal U-23 at the League U-23 of Portugal on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Concordia ChiajnaTurris-Oltul08:00

Concordia Chiajna - Turris-Oltul

Concordia Chiajna are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

CsikszeredaDunarea Calarasi08:00

Csikszereda - Dunarea Calarasi

Csikszereda are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Daco-GeticaScolar Resita08:00

Daco-Getica - Scolar Resita

Daco-Getica are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

PanduriiViitorul Targu Jiu08:00

Pandurii - Viitorul Targu Jiu

Pandurii are playing Viitorul Targu Jiu at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Ripensia TimisoaraUTA Arad08:00

Ripensia Timisoara - UTA Arad

Ripensia Timisoara are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Sportul SnagovMetaloglobus08:00

Sportul Snagov - Metaloglobus

Sportul Snagov are playing Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Rapid BASU Poli Timisoara15:00

Rapid B - ASU Poli Timisoara

Rapid B are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FK Krasnodar-DLokomotiv-D07:30

FK Krasnodar-D - Lokomotiv-D

FK Krasnodar-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 24. The match will kick off 07:30 UTC.

CSKA-DAkhmat-D09:00

CSKA-D - Akhmat-D

CSKA-D are playing Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Arsenal-DOrenburg-D11:00

Arsenal-D - Orenburg-D

Arsenal-D are playing Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Kr. Sovetov-DSpartak-D11:00

Kr. Sovetov-D - Spartak-D

Kr. Sovetov-D are playing Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Rostov-DRubin-D15:00

Rostov-D - Rubin-D

Rostov-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

KolomnaVeles13:00

Kolomna - Veles

Kolomna are playing Veles at the PFL, Zapad of Russia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Ararat MoscowFK Strogino11:00

Ararat Moscow - FK Strogino

Ararat Moscow are playing FK Strogino at the PFL, Center of Russia on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

SalyutKhimik Novomoskovsk14:00

Salyut - Khimik Novomoskovsk

Salyut are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Legion DynamoMakhachkala13:00

Legion Dynamo - Makhachkala

Legion Dynamo are playing Makhachkala at the PFL, Yug of Russia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak NalchikMashuk-KMV14:00

Spartak Nalchik - Mashuk-KMV

Spartak Nalchik are playing Mashuk-KMV at the PFL, Yug of Russia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

UrozhaySpartak Vladikavkaz15:00

Urozhay - Spartak Vladikavkaz

Urozhay are playing Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FraserburghFort William13:00

Fraserburgh - Fort William

Fraserburgh are playing Fort William at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

FC HuntlyRothes14:00

FC Huntly - Rothes

FC Huntly are playing Rothes at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Formartine UtdClachnacuddin14:00

Formartine Utd - Clachnacuddin

Formartine Utd are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Forres MechanicsStrathspey Thistle14:00

Forres Mechanics - Strathspey Thistle

Forres Mechanics are playing Strathspey Thistle at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KeithTurriff Utd14:00

Keith - Turriff Utd

Keith are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LossiemouthInverurie Locos14:00

Lossiemouth - Inverurie Locos

Lossiemouth are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Nairn CountyBrora Rangers14:00

Nairn County - Brora Rangers

Nairn County are playing Brora Rangers at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Wick AcademyBuckie Thistle14:00

Wick Academy - Buckie Thistle

Wick Academy are playing Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Civil Service StrollGala Fairydean14:00

Civil Service Stroll - Gala Fairydean

Civil Service Stroll are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalbeattie StarEdinburgh Univ14:00

Dalbeattie Star - Edinburgh Univ

Dalbeattie Star are playing Edinburgh Univ at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

East StirlingshireEast Kilbride14:00

East Stirlingshire - East Kilbride

East Stirlingshire are playing East Kilbride at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Edusport AcademyStirling University14:00

Edusport Academy - Stirling University

Edusport Academy are playing Stirling University at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SpartansGretna14:00

Spartans - Gretna

Spartans are playing Gretna at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Vale of LeithenKelty Hearts14:00

Vale of Leithen - Kelty Hearts

Vale of Leithen are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnicki KragujevacSemendrija 192415:00

Radnicki Kragujevac - Semendrija 1924

Radnicki Kragujevac are playing Semendrija 1924 at the Prva Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

SindelicDinamo Vranje15:00

Sindelic - Dinamo Vranje

Sindelic are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

FK MetalacBacka Palanka18:00

FK Metalac - Backa Palanka

FK Metalac are playing Backa Palanka at the Prva Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Trajal KrusevacZemun18:00

Trajal Krusevac - Zemun

Trajal Krusevac are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Slovan-2Dubnica08:30

Slovan-2 - Dubnica

Slovan-2 are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

KosiceZilina-214:30

Kosice - Zilina-2

Kosice are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

PuchovPetrzalka akademia14:30

Puchov - Petrzalka akademia

Puchov are playing Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

PopradKomarno17:00

Poprad - Komarno

Poprad are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SkalicaLiptovsky Mikulas17:00

Skalica - Liptovsky Mikulas

Skalica are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CadcaNamestovo14:00

Cadca - Namestovo

Cadca are playing Namestovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv ZvolenRimavska Sobota14:00

Lokomotiv Zvolen - Rimavska Sobota

Lokomotiv Zvolen are playing Rimavska Sobota at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

RakytovceNovohrad Lucenec14:00

Rakytovce - Novohrad Lucenec

Rakytovce are playing Novohrad Lucenec at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HumenneSarisske Michalany14:00

Humenne - Sarisske Michalany

Humenne are playing Sarisske Michalany at the 3. Liga, East of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

LipanyDruzstevnik Plavnica14:00

Lipany - Druzstevnik Plavnica

Lipany are playing Druzstevnik Plavnica at the 3. Liga, East of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Tatran PresovMilenium14:00

Tatran Presov - Milenium

Tatran Presov are playing Milenium at the 3. Liga, East of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Vranov nad ToplouSpisska Nova Ves14:00

Vranov nad Toplou - Spisska Nova Ves

Vranov nad Toplou are playing Spisska Nova Ves at the 3. Liga, East of Slovakia on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Nitra-2Marcelova08:30

Nitra-2 - Marcelova

Nitra-2 are playing Marcelova at the 3. Liga, West of Slovakia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

Nove Mesto na VahomSlovan Duslo Sala15:00

Nove Mesto na Vahom - Slovan Duslo Sala

Nove Mesto na Vahom are playing Slovan Duslo Sala at the 3. Liga, West of Slovakia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Nove ZamkyVelke Ludince15:00

Nove Zamky - Velke Ludince

Nove Zamky are playing Velke Ludince at the 3. Liga, West of Slovakia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Povazska BystricaSpartak Myjava15:00

Povazska Bystrica - Spartak Myjava

Povazska Bystrica are playing Spartak Myjava at the 3. Liga, West of Slovakia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter BratislavaSenec15:00

Inter Bratislava - Senec

Inter Bratislava are playing Senec at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Trencin WSpartak Trnava W09:00

Trencin W - Spartak Trnava W

Trencin W are playing Spartak Trnava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 24. The match will kick off 09:00 UTC.

Partizan Bardejov WBanska Bystrica W13:00

Partizan Bardejov W - Banska Bystrica W

Partizan Bardejov W are playing Banska Bystrica W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BeltinciDravograd15:00

Beltinci - Dravograd

Beltinci are playing Dravograd at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BreziceKoper15:00

Brezice - Koper

Brezice are playing Koper at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

DekaniRogaska15:00

Dekani - Rogaska

Dekani are playing Rogaska at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GoricaDob15:00

Gorica - Dob

Gorica are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NK FuzinarRadomlje15:00

NK Fuzinar - Radomlje

NK Fuzinar are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NK KrkaKrsko15:00

NK Krka - Krsko

NK Krka are playing Krsko at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NaftaDrava15:00

Nafta - Drava

Nafta are playing Drava at the 2. SNL of Slovenia on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo MajadahondaSporting Gijon-216:45

Rayo Majadahonda - Sporting Gijon-2

Rayo Majadahonda are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 24. The match will kick off 16:45 UTC.

Marino de LuancoAtletico Madrid-217:00

Marino de Luanco - Atletico Madrid-2

Marino de Luanco are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

PontevedraCoruxo18:30

Pontevedra - Coruxo

Pontevedra are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

LeioaGuijuelo16:00

Leioa - Guijuelo

Leioa are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BarakaldoUnionstas de Salamanca17:30

Barakaldo - Unionstas de Salamanca

Barakaldo are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Real Sociedad-2Burgos17:30

Real Sociedad-2 - Burgos

Real Sociedad-2 are playing Burgos at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Cultural LeonesaAmorebieta18:00

Cultural Leonesa - Amorebieta

Cultural Leonesa are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

CalahorraReal Union18:30

Calahorra - Real Union

Calahorra are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

Villarreal-2Levante-217:00

Villarreal-2 - Levante-2

Villarreal-2 are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

PratHercules17:45

Prat - Hercules

Prat are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 17:45 UTC.

Sevilla-2Yeclano18:30

Sevilla-2 - Yeclano

Sevilla-2 are playing Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 18:30 UTC.

San FernandoRecreativo Huelva19:00

San Fernando - Recreativo Huelva

San Fernando are playing Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

VillarrobledoLinense19:00

Villarrobledo - Linense

Villarrobledo are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 19:00 UTC.

AlondrasCompostela16:00

Alondras - Compostela

Alondras are playing Compostela at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Villalbes RCPontes16:30

Villalbes RC - Pontes

Villalbes RC are playing Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Gijon IndustrialLlanes16:00

Gijon Industrial - Llanes

Gijon Industrial are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SieroTuilla17:00

Siero - Tuilla

Siero are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico AlbericiaSamano15:00

Atletico Albericia - Samano

Atletico Albericia are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

CartesCayon15:00

Cartes - Cayon

Cartes are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

TropezonTextil Escudo16:00

Tropezon - Textil Escudo

Tropezon are playing Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

SolaresBarquereno17:00

Solares - Barquereno

Solares are playing Barquereno at the Tercera Division, Group 3 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Pasaia KESantutxu15:00

Pasaia KE - Santutxu

Pasaia KE are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BasconiaSodupe16:00

Basconia - Sodupe

Basconia are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

UrdulizSomorrostro16:00

Urduliz - Somorrostro

Urduliz are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

BalmasedaAriznabarra16:30

Balmaseda - Ariznabarra

Balmaseda are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

DurangoTolosa16:30

Durango - Tolosa

Durango are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

GernikaVitoria CD17:00

Gernika - Vitoria CD

Gernika are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CrevillenteAcero17:00

Crevillente - Acero

Crevillente are playing Acero at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

IntercitySaguntino17:00

Intercity - Saguntino

Intercity are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Jove EspanolNovelda17:00

Jove Espanol - Novelda

Jove Espanol are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CatarrojaVillarreal-318:00

Catarroja - Villarreal-3

Catarroja are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Leganes-2Moratalaz16:00

Leganes-2 - Moratalaz

Leganes-2 are playing Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

La Virgen del CaminoSalamanca-215:30

La Virgen del Camino - Salamanca-2

La Virgen del Camino are playing Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

Numancia-2Burgos Promesas16:15

Numancia-2 - Burgos Promesas

Numancia-2 are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 24. The match will kick off 16:15 UTC.

UD Santa MartaBembibre16:30

UD Santa Marta - Bembibre

UD Santa Marta are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

Atletico AstorgaCultural Leonesa-217:00

Atletico Astorga - Cultural Leonesa-2

Atletico Astorga are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

MaracenaAlmeria-218:00

Maracena - Almeria-2

Maracena are playing Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Polideportivo AlmeriaVelez CF18:00

Polideportivo Almeria - Velez CF

Polideportivo Almeria are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

CeutaPuente Genil18:15

Ceuta - Puente Genil

Ceuta are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on August 24. The match will kick off 18:15 UTC.

BinissalemManacor17:00

Binissalem - Manacor

Binissalem are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ConstanciaMallorca-217:00

Constancia - Mallorca-2

Constancia are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

FerriolensePlatges de Calvia17:00

Ferriolense - Platges de Calvia

Ferriolense are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

PoblenseEsporles17:00

Poblense - Esporles

Poblense are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CollerenseSantanyi17:30

Collerense - Santanyi

Collerense are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Ibiza Islas PitiusasFormentera17:30

Ibiza Islas Pitiusas - Formentera

Ibiza Islas Pitiusas are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

Union VieraTenerife-211:30

Union Viera - Tenerife-2

Union Viera are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

MensajeroLa Cuadra15:00

Mensajero - La Cuadra

Mensajero are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Panaderia PulidoAtletico Paso15:00

Panaderia Pulido - Atletico Paso

Panaderia Pulido are playing Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

GuimarUD San Fernando16:00

Guimar - UD San Fernando

Guimar are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Las Palmas-3Ibarra16:00

Las Palmas-3 - Ibarra

Las Palmas-3 are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

VeraVilla de Santa Brigida16:30

Vera - Villa de Santa Brigida

Vera are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

CartagenaMurcia-217:00

Cartagena - Murcia-2

Cartagena are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

UCAM Murcia-2Muleno17:30

UCAM Murcia-2 - Muleno

UCAM Murcia-2 are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 24. The match will kick off 17:30 UTC.

LorcaEl Palmar18:00

Lorca - El Palmar

Lorca are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

HuarteCorellano15:00

Huarte - Corellano

Huarte are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti KozkorBeti Onak16:00

Beti Kozkor - Beti Onak

Beti Kozkor are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

San JuanMurchante16:00

San Juan - Murchante

San Juan are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

TxantreaBurlades16:00

Txantrea - Burlades

Txantrea are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

LourdesArdoi16:30

Lourdes - Ardoi

Lourdes are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

PamplonaValle Egues16:30

Pamplona - Valle Egues

Pamplona are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

SubizaBaztan17:00

Subiza - Baztan

Subiza are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ComillasLogrones-214:00

Comillas - Logrones-2

Comillas are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

VillegasOyonesa17:00

Villegas - Oyonesa

Villegas are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on August 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico IbanesAzuqueca16:30

Atletico Ibanes - Azuqueca

Atletico Ibanes are playing Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

TaranconAlmagro FC18:00

Tarancon - Almagro FC

Tarancon are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on August 24. The match will kick off 18:00 UTC.

Goteborg WLinkoping W12:00

Goteborg W - Linkoping W

Goteborg W are playing Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Kungsbacka WEskilstuna United W13:00

Kungsbacka W - Eskilstuna United W

Kungsbacka W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

LundSkovde12:00

Lund - Skovde

Lund are playing Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

TvaakerUtsiktens12:00

Tvaaker - Utsiktens

Tvaaker are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

AtvidabergEskilsminne14:00

Atvidaberg - Eskilsminne

Atvidaberg are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KristianstadLindome14:00

Kristianstad - Lindome

Kristianstad are playing Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ForwardNykoping12:00

Forward - Nykoping

Forward are playing Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

GefleUmea13:00

Gefle - Umea

Gefle are playing Umea at the Division 1, Norra of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Carlstad UnitedBoden14:00

Carlstad United - Boden

Carlstad United are playing Boden at the Division 1, Norra of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SollentunaKarlslunds14:00

Sollentuna - Karlslunds

Sollentuna are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

GrebbestadsSavedalen12:00

Grebbestads - Savedalen

Grebbestads are playing Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

StenungsundUddevalla12:00

Stenungsund - Uddevalla

Stenungsund are playing Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

TorslandaIFK Tidaholm12:00

Torslanda - IFK Tidaholm

Torslanda are playing IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Vanersborgs IFNordvarmland13:00

Vanersborgs IF - Nordvarmland

Vanersborgs IF are playing Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlbergValbo12:00

Karlberg - Valbo

Karlberg are playing Valbo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Mora FCStocksund12:00

Mora FC - Stocksund

Mora FC are playing Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Gamla UpsalaTaby13:00

Gamla Upsala - Taby

Gamla Upsala are playing Taby at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

KungsangenEnkoping13:00

Kungsangen - Enkoping

Kungsangen are playing Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

KvarnsvedenSkiljebo13:00

Kvarnsveden - Skiljebo

Kvarnsveden are playing Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

SundbybergGute13:00

Sundbyberg - Gute

Sundbyberg are playing Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

LidingoHudiksvall14:00

Lidingo - Hudiksvall

Lidingo are playing Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

PiteaYtterhogdals IK11:00

Pitea - Ytterhogdals IK

Pitea are playing Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Friska ViljorTaftea12:00

Friska Viljor - Taftea

Friska Viljor are playing Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK TimraGottne12:00

IFK Timra - Gottne

IFK Timra are playing Gottne at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Kramfors-AlliansenIFK Umea12:00

Kramfors-Alliansen - IFK Umea

Kramfors-Alliansen are playing IFK Umea at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

LuleaIFK Ostersund12:00

Lulea - IFK Ostersund

Lulea are playing IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SkellefteaSandviks12:00

Skelleftea - Sandviks

Skelleftea are playing Sandviks at the Division 2, Norrland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

EnskedeHuddinge12:00

Enskede - Huddinge

Enskede are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

MotalaHaninge12:00

Motala - Haninge

Motala are playing Haninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Stockholm InternazionaleVarmbols12:00

Stockholm Internazionale - Varmbols

Stockholm Internazionale are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Aspudden-TellusArameiska-Syrianska14:00

Aspudden-Tellus - Arameiska-Syrianska

Aspudden-Tellus are playing Arameiska-Syrianska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

OnsalaVinbergs11:00

Onsala - Vinbergs

Onsala are playing Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

UllaredEslov11:30

Ullared - Eslov

Ullared are playing Eslov at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Assyriska BKQviding FIF12:00

Assyriska BK - Qviding FIF

Assyriska BK are playing Qviding FIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Prespa BirlikAngelholm12:00

Prespa Birlik - Angelholm

Prespa Birlik are playing Angelholm at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

RosengardHalmia12:00

Rosengard - Halmia

Rosengard are playing Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

NassjoHusqvarna11:00

Nassjo - Husqvarna

Nassjo are playing Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Almeboda LinnerydNosaby12:00

Almeboda Linneryd - Nosaby

Almeboda Linneryd are playing Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlskronaBromolla12:00

Karlskrona - Bromolla

Karlskrona are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

AsarumRaslatts13:00

Asarum - Raslatts

Asarum are playing Raslatts at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

DalstorpsBerga13:00

Dalstorps - Berga

Dalstorps are playing Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

OsterlenRappe13:00

Osterlen - Rappe

Osterlen are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Black Stars BaselYverdon13:00

Black Stars Basel - Yverdon

Black Stars Basel are playing Yverdon at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 13:00 UTC.

BreitenrainCham14:00

Breitenrain - Cham

Breitenrain are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KonizSion-214:00

Koniz - Sion-2

Koniz are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

YF JuventusBellinzona14:00

YF Juventus - Bellinzona

YF Juventus are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Zurich-2Stade Nyonnais14:00

Zurich-2 - Stade Nyonnais

Zurich-2 are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Etoile CarougeBruhl15:00

Etoile Carouge - Bruhl

Etoile Carouge are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

RapperswilBasel-215:00

Rapperswil - Basel-2

Rapperswil are playing Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Young Boys WLuzern W14:00

Young Boys W - Luzern W

Young Boys W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Servette Chenois WLugano W14:30

Servette Chenois W - Lugano W

Servette Chenois W are playing Lugano W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:30 UTC.

Basel WGrasshoppers W15:00

Basel W - Grasshoppers W

Basel W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Zurich WSt. Gallen W16:30

Zurich W - St. Gallen W

Zurich W are playing St. Gallen W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

BulleTerre Sainte15:00

Bulle - Terre Sainte

Bulle are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

EchallensLancy15:00

Echallens - Lancy

Echallens are playing Lancy at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

NatersLa Chaux-de-Fonds15:00

Naters - La Chaux-de-Fonds

Naters are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

Vevey SportsMeyrin15:30

Vevey Sports - Meyrin

Vevey Sports are playing Meyrin at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

ChenoisLausanne-216:00

Chenois - Lausanne-2

Chenois are playing Lausanne-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Luzern-2Wohlen14:00

Luzern-2 - Wohlen

Luzern-2 are playing Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

SolothurnDelemont14:00

Solothurn - Delemont

Solothurn are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

BuochsLangenthal15:00

Buochs - Langenthal

Buochs are playing Langenthal at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

MuttenzGrasshoppers-215:00

Muttenz - Grasshoppers-2

Muttenz are playing Grasshoppers-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 24. The match will kick off 15:00 UTC.

BalzersWinterthur-214:00

Balzers - Winterthur-2

Balzers are playing Winterthur-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

HonggLinth14:00

Hongg - Linth

Hongg are playing Linth at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Red Star ZurichDietikon14:00

Red Star Zurich - Dietikon

Red Star Zurich are playing Dietikon at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

ThalwilKosova FC14:00

Thalwil - Kosova FC

Thalwil are playing Kosova FC at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

WettswilEschen Mauren14:00

Wettswil - Eschen Mauren

Wettswil are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

TuggenSt. Gallen-216:00

Tuggen - St. Gallen-2

Tuggen are playing St. Gallen-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ParadisoGossau16:30

Paradiso - Gossau

Paradiso are playing Gossau at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 24. The match will kick off 16:30 UTC.

AvanhardObolon-Brovar14:00

Avanhard - Obolon-Brovar

Avanhard are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

VolynChornomorets16:00

Volyn - Chornomorets

Volyn are playing Chornomorets at the Persha Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Karpaty U-21Zorya U-2112:00

Karpaty U-21 - Zorya U-21

Karpaty U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Dinaz VyshhorodPolessya14:00

Dinaz Vyshhorod - Polessya

Dinaz Vyshhorod are playing Polessya at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

EnerhiyaChornomorets-214:00

Enerhiya - Chornomorets-2

Enerhiya are playing Chornomorets-2 at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

FK ChaykaNiva V14:00

FK Chayka - Niva V

FK Chayka are playing Niva V at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KalushNyva Ternopil14:00

Kalush - Nyva Ternopil

Kalush are playing Nyva Ternopil at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

KrystalHirnyk14:00

Krystal - Hirnyk

Krystal are playing Hirnyk at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Mykolaiv-2VPK Agro14:00

Mykolaiv-2 - VPK Agro

Mykolaiv-2 are playing VPK Agro at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

NikopolAvanhard-214:00

Nikopol - Avanhard-2

Nikopol are playing Avanhard-2 at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Podillya K.Obolon-Brovar-214:00

Podillya K. - Obolon-Brovar-2

Podillya K. are playing Obolon-Brovar-2 at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

UzhhorodVeres14:00

Uzhhorod - Veres

Uzhhorod are playing Veres at the 2 Liga of Ukraine on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Buckley TownPorthmadog13:30

Buckley Town - Porthmadog

Buckley Town are playing Porthmadog at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Conwy BoroughBangor City13:30

Conwy Borough - Bangor City

Conwy Borough are playing Bangor City at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

GuilsfieldLlanrhaeadr13:30

Guilsfield - Llanrhaeadr

Guilsfield are playing Llanrhaeadr at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

LlandudnoGresford Athletic13:30

Llandudno - Gresford Athletic

Llandudno are playing Gresford Athletic at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

PenrhyncochRuthin Town13:30

Penrhyncoch - Ruthin Town

Penrhyncoch are playing Ruthin Town at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

RhylLlangefni13:30

Rhyl - Llangefni

Rhyl are playing Llangefni at the FAW Championship, North of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

CaerauAfan Lido13:30

Caerau - Afan Lido

Caerau are playing Afan Lido at the FAW Championship, South of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Goytre UnitedLlanelli13:30

Goytre United - Llanelli

Goytre United are playing Llanelli at the FAW Championship, South of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Llantwit MajorSTM Sports13:30

Llantwit Major - STM Sports

Llantwit Major are playing STM Sports at the FAW Championship, South of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Pontypridd TownHaverfordwest County13:30

Pontypridd Town - Haverfordwest County

Pontypridd Town are playing Haverfordwest County at the FAW Championship, South of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Undy AthleticCambrian Clydach13:30

Undy Athletic - Cambrian Clydach

Undy Athletic are playing Cambrian Clydach at the FAW Championship, South of Wales on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

ASEC-KEtoile Filante15:30

ASEC-K - Etoile Filante

ASEC-K are playing Etoile Filante at the Premier League of Burkina Faso on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

RC Bobo-DioulassoMajestic15:30

RC Bobo-Dioulasso - Majestic

RC Bobo-Dioulasso are playing Majestic at the Premier League of Burkina Faso on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

SONABELOuagadougou15:30

SONABEL - Ouagadougou

SONABEL are playing Ouagadougou at the Premier League of Burkina Faso on August 24. The match will kick off 15:30 UTC.

DouanesSalitas17:45

Douanes - Salitas

Douanes are playing Salitas at the Premier League of Burkina Faso on August 24. The match will kick off 17:45 UTC.

Boueng Ket FCSvay Rieng08:30

Boueng Ket FC - Svay Rieng

Boueng Ket FC are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

Sports AcademyVisakha08:30

Sports Academy - Visakha

Sports Academy are playing Visakha at the C-League of Cambodia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

Phnom Penh CrownSoltilo Angkor11:00

Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor

Phnom Penh Crown are playing Soltilo Angkor at the C-League of Cambodia on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Shaanxi ChanganBeijing BSU11:00

Shaanxi Changan - Beijing BSU

Shaanxi Changan are playing Beijing BSU at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Guangdong Southern TigersMeizhou Hakka11:30

Guangdong Southern Tigers - Meizhou Hakka

Guangdong Southern Tigers are playing Meizhou Hakka at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Liaoning KaixinShijiazhuang11:30

Liaoning Kaixin - Shijiazhuang

Liaoning Kaixin are playing Shijiazhuang at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Qingdao HuanghaiSichuan11:30

Qingdao Huanghai - Sichuan

Qingdao Huanghai are playing Sichuan at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Zhejiang GreentownGuizhou Zhicheng11:30

Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng

Zhejiang Greentown are playing Guizhou Zhicheng at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Nantong ZhiyunShanghai Shenxin11:35

Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin

Nantong Zhiyun are playing Shanghai Shenxin at the League 1 of China on August 24. The match will kick off 11:35 UTC.

Jiangsu YanchengQingdao Jonoon07:30

Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon

Jiangsu Yancheng are playing Qingdao Jonoon at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 07:30 UTC.

Qingdao Red LionsTaizhou Yuanda07:30

Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda

Qingdao Red Lions are playing Taizhou Yuanda at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 07:30 UTC.

Yanbian BeiguoHebei Elite07:30

Yanbian Beiguo - Hebei Elite

Yanbian Beiguo are playing Hebei Elite at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 07:30 UTC.

Baoding Yingli YitongJilin Baijia08:00

Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia

Baoding Yingli Yitong are playing Jilin Baijia at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Fujian TianxinHunan Billows08:00

Fujian Tianxin - Hunan Billows

Fujian Tianxin are playing Hunan Billows at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Guangxi BaoyunLhasa08:00

Guangxi Baoyun - Lhasa

Guangxi Baoyun are playing Lhasa at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Inner MongoliaZibo Sunday08:00

Inner Mongolia - Zibo Sunday

Inner Mongolia are playing Zibo Sunday at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Nanjing ShayeJiangxi Liansheng08:00

Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng

Nanjing Shaye are playing Jiangxi Liansheng at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Shanxi XinduBeijing Technology08:00

Shanxi Xindu - Beijing Technology

Shanxi Xindu are playing Beijing Technology at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Yunnan KunluShenzhen Pengcheng08:00

Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng

Yunnan Kunlu are playing Shenzhen Pengcheng at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Dalian ChanjoyYinchuan Helanshan11:00

Dalian Chanjoy - Yinchuan Helanshan

Dalian Chanjoy are playing Yinchuan Helanshan at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Hangzhou WuyueSichuan Jiuniu11:00

Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu

Hangzhou Wuyue are playing Sichuan Jiuniu at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Chengdu QianbaoZhejiang Yiteng11:30

Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng

Chengdu Qianbao are playing Zhejiang Yiteng at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Wuhan Three TownsKunshan11:30

Wuhan Three Towns - Kunshan

Wuhan Three Towns are playing Kunshan at the League 2 of China on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Persebaya SurabayaPersija08:30

Persebaya Surabaya - Persija

Persebaya Surabaya are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

BorneoSemen Padang11:30

Borneo - Semen Padang

Borneo are playing Semen Padang at the Liga 1 of Indonesia on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Madura UnitedPSIS11:30

Madura United - PSIS

Madura United are playing PSIS at the Liga 1 of Indonesia on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Bali UnitedArema13:30

Bali United - Arema

Bali United are playing Arema at the Liga 1 of Indonesia on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Persewar WaropenPersatu Tuban06:30

Persewar Waropen - Persatu Tuban

Persewar Waropen are playing Persatu Tuban at the Liga 2 of Indonesia on August 24. The match will kick off 06:30 UTC.

PSMSPSPS Pekanbaru08:30

PSMS - PSPS Pekanbaru

PSMS are playing PSPS Pekanbaru at the Liga 2 of Indonesia on August 24. The match will kick off 08:30 UTC.

PersirajaPersibat Batang13:30

Persiraja - Persibat Batang

Persiraja are playing Persibat Batang at the Liga 2 of Indonesia on August 24. The match will kick off 13:30 UTC.

Shahin BushehrSepahan15:45

Shahin Bushehr - Sepahan

Shahin Bushehr are playing Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on August 24. The match will kick off 15:45 UTC.

Astana-2Bulat10:00

Astana-2 - Bulat

Astana-2 are playing Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 10:00 UTC.

BaykonurKaspyi11:00

Baykonur - Kaspyi

Baykonur are playing Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Kyzyl-ZharZhetysu-211:00

Kyzyl-Zhar - Zhetysu-2

Kyzyl-Zhar are playing Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 11:00 UTC.

Akademiya OntustikAltay Semey11:30

Akademiya Ontustik - Altay Semey

Akademiya Ontustik are playing Altay Semey at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Aktobe JasKyran12:00

Aktobe Jas - Kyran

Aktobe Jas are playing Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Kairat-2Maqtaaral12:00

Kairat-2 - Maqtaaral

Kairat-2 are playing Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 12:00 UTC.

AkzhayikEkibastuz14:00

Akzhayik - Ekibastuz

Akzhayik are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match will kick off 14:00 UTC.

Gyeongju KHNPGimhae08:00

Gyeongju KHNP - Gimhae

Gyeongju KHNP are playing Gimhae at the National League of Korea Republic on August 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Alay OshKant16:00

Alay Osh - Kant

Alay Osh are playing Kant at the Top Liga of Kyrgyzstan on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.

AlgaAkademia-Lider16:00

Alga - Akademia-Lider

Alga are playing Akademia-Lider at the Top Liga of Kyrgyzstan on August 24. The match will kick off 16:00 UTC.