Bospor Bohumin logo
Czech Republic

Bospor Bohumin Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Karvina-21 - 2Bospor Bohumin17 days ago Full TimeFT

Karvina-2 - Bospor Bohumin

Karvina-2 played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on November 3. The match kicked off 09:15 UTC. Bospor Bohumin won 1-2.

Bospor Bohumin2 - 2Beskyd Frenstat25 days ago Full TimeFT

Bospor Bohumin - Beskyd Frenstat

Bospor Bohumin played Beskyd Frenstat at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 26. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polanka nad Odrou1 - 3Bospor Bohumina month ago Full TimeFT

Polanka nad Odrou - Bospor Bohumin

Polanka nad Odrou played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Bospor Bohumin won 1-3.

Slavoj Olympia Bruntal2 - 4Bospor Bohumina month ago Full TimeFT

Slavoj Olympia Bruntal - Bospor Bohumin

Slavoj Olympia Bruntal played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 13. The match kicked off 13:00 UTC. Bospor Bohumin won 2-4.

Bospor Bohumin2 - 0Havirova month ago Full TimeFT

Bospor Bohumin - Havirov

Bospor Bohumin played Havirov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 5. The match kicked off 13:00 UTC. Bospor Bohumin won 2-0.

Frydlant1 - 3Bospor Bohumin2 months ago Full TimeFT

Frydlant - Bospor Bohumin

Frydlant played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 28. The match kicked off 13:30 UTC. Bospor Bohumin won 1-3.

Bospor Bohumin2 - 5Jiskra Rymarov2 months ago Full TimeFT

Bospor Bohumin - Jiskra Rymarov

Bospor Bohumin played Jiskra Rymarov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 21. The match kicked off 13:30 UTC. Jiskra Rymarov won 2-5.

Detmarovice3 - 5Bospor Bohumin2 months ago Full TimeFT

Detmarovice - Bospor Bohumin

Detmarovice played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 14. The match kicked off 14:00 UTC. Bospor Bohumin won 3-5.

Bospor Bohumin3 - 3Novy Jicin2 months ago Full TimeFT

Bospor Bohumin - Novy Jicin

Bospor Bohumin played Novy Jicin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 7. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hermanice Slezska0 - 3Bospor Bohumin3 months ago Full TimeFT

Hermanice Slezska - Bospor Bohumin

Hermanice Slezska played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 31. The match kicked off 14:00 UTC. Bospor Bohumin won 0-3.

Bospor Bohumin is a football club from Czech Republic competing in the 4. liga, Group F of Czech Republic. ScoreBat covers all matches of Bospor Bohumin in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Bospor Bohumin roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Bospor Bohumin for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Bospor Bohumin goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Bospor Bohumin livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Bospor Bohumin.

Matchday Live
DarlingtonWalsall19:45

Darlington - Walsall

Darlington are playing Walsall at the FA Cup of England on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Lincoln CityIpswich Town19:45

Lincoln City - Ipswich Town

Lincoln City are playing Ipswich Town at the FA Cup of England on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

NewportGrimsby19:45

Newport - Grimsby

Newport are playing Grimsby at the FA Cup of England on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Wycombe WanderersTranmere Rovers19:45

Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers

Wycombe Wanderers are playing Tranmere Rovers at the FA Cup of England on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Vila NovaOeste22:15

Vila Nova - Oeste

Vila Nova are playing Oeste at the Serie B of Brasil on November 20. The match will kick off 22:15 UTC.

Sport RecifePonte Preta00:30

Sport Recife - Ponte Preta

Sport Recife are playing Ponte Preta at the Serie B of Brasil on November 21. The match will kick off 00:30 UTC.

KingstonianEnfield Town19:45

Kingstonian - Enfield Town

Kingstonian are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Wolves U-23PSG U-2319:00

Wolves U-23 - PSG U-23

Wolves U-23 are playing PSG U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Hannover-2Hamburger-215:30

Hannover-2 - Hamburger-2

Hannover-2 are playing Hamburger-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 20. The match will kick off 15:30 UTC.

RW WalldorfHanau 9319:00

RW Walldorf - Hanau 93

RW Walldorf are playing Hanau 93 at the Oberliga, Hessen of Germany on November 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Kickers EmdenBersenbruck18:30

Kickers Emden - Bersenbruck

Kickers Emden are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Spelle-VenhausHagen-Uthlede18:30

Spelle-Venhaus - Hagen-Uthlede

Spelle-Venhaus are playing Hagen-Uthlede at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Honved U-19Vasas U-1910:00

Honved U-19 - Vasas U-19

Honved U-19 are playing Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on November 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Puskas U-19Illes Akademia U-1910:00

Puskas U-19 - Illes Akademia U-19

Puskas U-19 are playing Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on November 20. The match will kick off 10:00 UTC.

MTK U-19Debrecen U-1911:00

MTK U-19 - Debrecen U-19

MTK U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on November 20. The match will kick off 11:00 UTC.

CataniaSicula Leonzio19:45

Catania - Sicula Leonzio

Catania are playing Sicula Leonzio at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Pro SestoLevico13:30

Pro Sesto - Levico

Pro Sesto are playing Levico at the Serie D, Group B of Italy on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

San TommasoMarsalaPostponedPst

San Tommaso - Marsala

San Tommaso are playing Marsala at the Serie D, Group I of Italy on November 20.

Union FeltreCampodarsego19:00

Union Feltre - Campodarsego

Union Feltre are playing Campodarsego at the National cup Serie D of Italy on November 20. The match will kick off 19:00 UTC.

UNA StrassenJeunesse Esch19:00

UNA Strassen - Jeunesse Esch

UNA Strassen are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on November 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Rapid BUTA Arad12:00

Rapid B - UTA Arad

Rapid B are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Turris-OltulPetrolul 5217:30

Turris-Oltul - Petrolul 52

Turris-Oltul are playing Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on November 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Forres MechanicsClachnacuddin19:45

Forres Mechanics - Clachnacuddin

Forres Mechanics are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Nairn CountyFort William19:45

Nairn County - Fort William

Nairn County are playing Fort William at the Highland League of Scotland on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

TudelanoCoruxo11:00

Tudelano - Coruxo

Tudelano are playing Coruxo at the Copa Federacion of Spain on November 20. The match will kick off 11:00 UTC.

CastellonMurcia19:00

Castellon - Murcia

Castellon are playing Murcia at the Copa Federacion of Spain on November 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Hirnyk-SportRukh Vynnyky11:00

Hirnyk-Sport - Rukh Vynnyky

Hirnyk-Sport are playing Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on November 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinaz VyshhorodPodillya K.11:00

Dinaz Vyshhorod - Podillya K.

Dinaz Vyshhorod are playing Podillya K. at the 2 Liga of Ukraine on November 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Buckley TownGresford Athletic19:30

Buckley Town - Gresford Athletic

Buckley Town are playing Gresford Athletic at the FAW Championship, North of Wales on November 20. The match will kick off 19:30 UTC.

GuilsfieldPorthmadog19:45

Guilsfield - Porthmadog

Guilsfield are playing Porthmadog at the FAW Championship, North of Wales on November 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Persela LamonganBadak Lampung08:30

Persela Lamongan - Badak Lampung

Persela Lamongan are playing Badak Lampung at the Liga 1 of Indonesia on November 20. The match will kick off 08:30 UTC.

PSS SlemanBorneo11:15

PSS Sleman - Borneo

PSS Sleman are playing Borneo at the Liga 1 of Indonesia on November 20. The match will kick off 11:15 UTC.

Al ThuqbahAl-Kawkab11:50

Al Thuqbah - Al-Kawkab

Al Thuqbah are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on November 20. The match will kick off 11:50 UTC.

Al MojzelAl Jabalain12:10

Al Mojzel - Al Jabalain

Al Mojzel are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 20. The match will kick off 12:10 UTC.

Al Ain FCAl-Ansar12:30

Al Ain FC - Al-Ansar

Al Ain FC are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on November 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Al NajoomAl Nahdha14:30

Al Najoom - Al Nahdha

Al Najoom are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Al BukiryahOhod14:55

Al Bukiryah - Ohod

Al Bukiryah are playing Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on November 20. The match will kick off 14:55 UTC.

ASM OranOlimpique Medea14:00

ASM Oran - Olimpique Medea

ASM Oran are playing Olimpique Medea at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Amal Bou SaadaRC Arba14:00

Amal Bou Saada - RC Arba

Amal Bou Saada are playing RC Arba at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ArzewMC El Eulma14:00

Arzew - MC El Eulma

Arzew are playing MC El Eulma at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MC SaidaTadjenant14:00

MC Saida - Tadjenant

MC Saida are playing Tadjenant at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

SkikdaAS Khroub14:00

Skikda - AS Khroub

Skikda are playing AS Khroub at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

USM El HarrachMO Bejaia14:00

USM El Harrach - MO Bejaia

USM El Harrach are playing MO Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

WA TlemcenUSM Annaba16:00

WA Tlemcen - USM Annaba

WA Tlemcen are playing USM Annaba at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 16:00 UTC.

JSM BejaiaRC Relizane17:00

JSM Bejaia - RC Relizane

JSM Bejaia are playing RC Relizane at the Ligue 2 of Algeria on November 20. The match will kick off 17:00 UTC.

BamboutosTonnerre14:00

Bamboutos - Tonnerre

Bamboutos are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

CanonYoung Sport Academy14:00

Canon - Young Sport Academy

Canon are playing Young Sport Academy at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeFovu Club14:00

Colombe - Fovu Club

Colombe are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

CotonsportDragon de Yaounde14:00

Cotonsport - Dragon de Yaounde

Cotonsport are playing Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Eding SportPWD Bamenda14:00

Eding Sport - PWD Bamenda

Eding Sport are playing PWD Bamenda at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

FeutcheuAvion Academy14:00

Feutcheu - Avion Academy

Feutcheu are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Fortuna MfouUMS de Loum14:00

Fortuna Mfou - UMS de Loum

Fortuna Mfou are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PanthereStade Renard14:00

Panthere - Stade Renard

Panthere are playing Stade Renard at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Union DoualaAPEJES Academy14:00

Union Douala - APEJES Academy

Union Douala are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on November 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Groupe BazanoSanga Balende11:30

Groupe Bazano - Sanga Balende

Groupe Bazano are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 20. The match will kick off 11:30 UTC.

NyukiBukavu Dawa13:30

Nyuki - Bukavu Dawa

Nyuki are playing Bukavu Dawa at the Super Ligue of Dr Congo on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Saint Eloi LupopoRacing Kinshasa13:30

Saint Eloi Lupopo - Racing Kinshasa

Saint Eloi Lupopo are playing Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

DR Congo RangersTP Mazembe14:30

DR Congo Rangers - TP Mazembe

DR Congo Rangers are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on November 20. The match will kick off 14:30 UTC.

KCBChemelil12:00

KCB - Chemelil

KCB are playing Chemelil at the Premier League of Kenya on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Kisumu All StarsWazito12:00

Kisumu All Stars - Wazito

Kisumu All Stars are playing Wazito at the Premier League of Kenya on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Mathare UnitedSofapaka12:00

Mathare United - Sofapaka

Mathare United are playing Sofapaka at the Premier League of Kenya on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Nzoia SugarPosta Rangers12:00

Nzoia Sugar - Posta Rangers

Nzoia Sugar are playing Posta Rangers at the Premier League of Kenya on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Zoo KerichoSoNy Sugar12:00

Zoo Kericho - SoNy Sugar

Zoo Kericho are playing SoNy Sugar at the Premier League of Kenya on November 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Adamawa UnitedAbia Warriors15:00

Adamawa United - Abia Warriors

Adamawa United are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa StarletsIfeanyi Ubah15:00

Akwa Starlets - Ifeanyi Ubah

Akwa Starlets are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa UnitedKatsina United15:00

Akwa United - Katsina United

Akwa United are playing Katsina United at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Jigawa Golden StarsKano Pillars15:00

Jigawa Golden Stars - Kano Pillars

Jigawa Golden Stars are playing Kano Pillars at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsHeartland15:00

Lobi Stars - Heartland

Lobi Stars are playing Heartland at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

MFM FCWarri Wolves15:00

MFM FC - Warri Wolves

MFM FC are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaPlateau United15:00

Nasarawa - Plateau United

Nasarawa are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Rivers UnitedEnugu Rangers15:00

Rivers United - Enugu Rangers

Rivers United are playing Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunshine StarsEnyimba15:00

Sunshine Stars - Enyimba

Sunshine Stars are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Wikki TouristDelta Force15:00

Wikki Tourist - Delta Force

Wikki Tourist are playing Delta Force at the NPFL of Nigeria on November 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Jomo CosmosRoyal Eagles13:30

Jomo Cosmos - Royal Eagles

Jomo Cosmos are playing Royal Eagles at the Division 1 of South Africa on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyRichards Bay13:30

TS Galaxy - Richards Bay

TS Galaxy are playing Richards Bay at the Division 1 of South Africa on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyPretoria Univ.PostponedPst

TS Galaxy - Pretoria Univ.

TS Galaxy are playing Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on November 20.

UthongathiTshakhuma TM13:30

Uthongathi - Tshakhuma TM

Uthongathi are playing Tshakhuma TM at the Division 1 of South Africa on November 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Young AfricansKinondoni MC13:00

Young Africans - Kinondoni MC

Young Africans are playing Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 20. The match will kick off 13:00 UTC.

GuadalupeSan Carlos02:00

Guadalupe - San Carlos

Guadalupe are playing San Carlos at the Apertura of Costa Rica on November 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LimonCS Cartagines02:00

Limon - CS Cartagines

Limon are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on November 21. The match will kick off 02:00 UTC.

FASChalatenango01:30

FAS - Chalatenango

FAS are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on November 21. The match will kick off 01:30 UTC.

Isidro MetapanSanta Tecla01:30

Isidro Metapan - Santa Tecla

Isidro Metapan are playing Santa Tecla at the Apertura of El Salvador on November 21. The match will kick off 01:30 UTC.

Honduras ProgresoMarathon01:00

Honduras Progreso - Marathon

Honduras Progreso are playing Marathon at the Apertura of Honduras on November 21. The match will kick off 01:00 UTC.

MotaguaReal de Minas01:00

Motagua - Real de Minas

Motagua are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Platense FCReal Espana01:00

Platense FC - Real Espana

Platense FC are playing Real Espana at the Apertura of Honduras on November 21. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFMCD Real Sociedad01:00

UPNFM - CD Real Sociedad

UPNFM are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on November 21. The match will kick off 01:00 UTC.

VidaCD Olimpia01:00

Vida - CD Olimpia

Vida are playing CD Olimpia at the Apertura of Honduras on November 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Villa MitreDeportivo Madryn00:00

Villa Mitre - Deportivo Madryn

Villa Mitre are playing Deportivo Madryn at the Torneo Federal A of Argentina on November 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportes TolimaCucuta22:00

Deportes Tolima - Cucuta

Deportes Tolima are playing Cucuta at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Alianza PetroleraSanta Fe Bogota23:20

Alianza Petrolera - Santa Fe Bogota

Alianza Petrolera are playing Santa Fe Bogota at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 20. The match will kick off 23:20 UTC.

JuniorAtletico Nacional00:00

Junior - Atletico Nacional

Junior are playing Atletico Nacional at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo CaliAmerica de Cali01:30

Deportivo Cali - America de Cali

Deportivo Cali are playing America de Cali at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 21. The match will kick off 01:30 UTC.

GrauComerciantes Unidos18:00

Grau - Comerciantes Unidos

Grau are playing Comerciantes Unidos at the Liga 2 of Peru on November 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos FCDeportivo Coopsol20:00

Santos FC - Deportivo Coopsol

Santos FC are playing Deportivo Coopsol at the Liga 2 of Peru on November 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo TachiraMetropolitanos20:00

Deportivo Tachira - Metropolitanos

Deportivo Tachira are playing Metropolitanos at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 20. The match will kick off 20:00 UTC.