UD Santa Marta vs La Granja Live Score and Live Stream

Kick-off at 15:15 on Saturday, January 12
Spain Tercera Division, Group 8
2 : 4
FT
Copy
All videos of UD Santa Marta - La Granja on your website!
Full Time
Match ends. UD Santa Marta 2, La Granja 4.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 2
First half ends.
Kick-off
First half begins
5
La Granja haven't played a draw in their previous 5 matches.
4
UD Santa Marta have gone 4 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

UD Santa Marta played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 12. The match kicked off 15:15 UTC. La Granja won 2-4. UD Santa Marta are 13th in the table with 37 points after 38 matches, while La Granja are 17th with 28 points in 38 matches.

ScoreBat is covering UD Santa Marta vs La Granja in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Spain Tercera Division, Group 8's live standings are availble and updated in real time. You can watch UD Santa Marta vs La Granja live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 8 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/la-granja-vs-ud-santa-marta-live-stream/

UD Santa Marta have lost to Real Avila in their previous match, while La Granja have lost to Almazan, Atletico Astorga, Real Avila and Cultural Leonesa-2 in their previous 4 matches.

Previous Meetings
August 26th, 2018 - Tercera Division, Group 8

UD Santa Marta and La Granja have met once in their recent history. UD Santa Marta won that match.

UD Santa Marta have won 9 of their 38 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 10 and having 19 defeats this season. They have scored 36 goals - 0.95 per match, conceding 58 - 1.53 per match. La Granja have won 6 of their 38 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 10 and having 22 defeats this season. They have scored 35 goals - 0.92 per match, conceding 81 - 2.13 per match.

Goals and video highlights of the match between UD Santa Marta and La Granja are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when UD Santa Marta or La Granja score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between UD Santa Marta and La Granja include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from UD Santa Marta vs La Granja with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 8 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Paraguay2 - 2QatarFull TimeFT

Paraguay - Qatar

Paraguay played Qatar at the Group B of Copa America on June 16. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Uruguay3 - 0Ecuador64'

Uruguay - Ecuador

Uruguay are playing Ecuador at the Group C of Copa America on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Uruguay is winning 3-0.

Sweden W5 - 1Thailand WFull TimeFT

Sweden W - Thailand W

Sweden W played Thailand W at the Group F - Women of World Cup on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Sweden W won 5-1.

USA W3 - 0Chile WFull TimeFT

USA W - Chile W

USA W played Chile W at the Group F - Women of World Cup on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. USA W won 3-0.

Poland U-213 - 2Belgium U-21Full TimeFT

Poland U-21 - Belgium U-21

Poland U-21 played Belgium U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 16. The match kicked off 16:30 UTC. Poland U-21 won 3-2.

Italy U-213 - 1Spain U-21Full TimeFT

Italy U-21 - Spain U-21

Italy U-21 played Spain U-21 at the Group Stage of Uefa Under-21 Championship on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Italy U-21 won 3-1.

BATE3 - 1Shakhtyor SoligorskFull TimeFT

BATE - Shakhtyor Soligorsk

BATE played Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. BATE won 3-1.

Dinamo Minsk6 - 1Energetik-BGUFull TimeFT

Dinamo Minsk - Energetik-BGU

Dinamo Minsk played Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Dinamo Minsk won 6-1.

Dinamo Brest3 - 0GomelFull TimeFT

Dinamo Brest - Gomel

Dinamo Brest played Gomel at the Premier League of Belarus on June 16. The match kicked off 17:45 UTC. Dinamo Brest won 3-0.

KPV1 - 3Inter TurkuFull TimeFT

KPV - Inter Turku

KPV played Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Inter Turku won 1-3.

EIF0 - 3AC OuluFull TimeFT

EIF - AC Oulu

EIF played AC Oulu at the Ykkonen of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. AC Oulu won 0-3.

Jaro1 - 1KajaaniFull TimeFT

Jaro - Kajaani

Jaro played Kajaani at the Ykkonen of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TPV1 - 0KTPFull TimeFT

TPV - KTP

TPV played KTP at the Ykkonen of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. TPV won 1-0.

Dinamo Tb.2 - 1WIT GeorgiaFull TimeFT

Dinamo Tb. - WIT Georgia

Dinamo Tb. played WIT Georgia at the Erovnuli Liga of Georgia on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Dinamo Tb. won 2-1.

Spartaks3 - 0Daugava DFull TimeFT

Spartaks - Daugava D

Spartaks played Daugava D at the Virsliga of Latvia on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Spartaks won 3-0.

Ham-Kam1 - 2AalesundFull TimeFT

Ham-Kam - Aalesund

Ham-Kam played Aalesund at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Aalesund won 1-2.

Jerv0 - 0Sandnes UlfFull TimeFT

Jerv - Sandnes Ulf

Jerv played Sandnes Ulf at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Notodden0 - 2SandefjordFull TimeFT

Notodden - Sandefjord

Notodden played Sandefjord at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Sandefjord won 0-2.

Skeid1 - 1KFUM OsloFull TimeFT

Skeid - KFUM Oslo

Skeid played KFUM Oslo at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sogndal4 - 2StrommenFull TimeFT

Sogndal - Strommen

Sogndal played Strommen at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Sogndal won 4-2.

Tromsdalen2 - 2Nest-SotraFull TimeFT

Tromsdalen - Nest-Sotra

Tromsdalen played Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ullensaker Kisa5 - 1RaufossFull TimeFT

Ullensaker Kisa - Raufoss

Ullensaker Kisa played Raufoss at the 1. Division of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Ullensaker Kisa won 5-1.

Bodo-Glimt2 - 0StromsgodsetFull TimeFT

Bodo-Glimt - Stromsgodset

Bodo-Glimt played Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Bodo-Glimt won 2-0.

Lillestrom0 - 2Viking FKFull TimeFT

Lillestrom - Viking FK

Lillestrom played Viking FK at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Viking FK won 0-2.

Mjondalen1 - 1KristiansundFull TimeFT

Mjondalen - Kristiansund

Mjondalen played Kristiansund at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Molde2 - 0RanheimFull TimeFT

Molde - Ranheim

Molde played Ranheim at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Molde won 2-0.

Sarpsborg2 - 0OddFull TimeFT

Sarpsborg - Odd

Sarpsborg played Odd at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Sarpsborg won 2-0.

Rosenborg3 - 0ValerengaFull TimeFT

Rosenborg - Valerenga

Rosenborg played Valerenga at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Rosenborg won 3-0.

Albacete1 - 0MallorcaFull TimeFT

Albacete - Mallorca

Albacete played Mallorca at the Segunda Division, Promotion Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Albacete won 1-0.

Halmstad2 - 0MjallbyFull TimeFT

Halmstad - Mjallby

Halmstad played Mjallby at the Superettan of Sweden on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Halmstad won 2-0.

Jiangsu Suning4 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Jiangsu Suning - Beijing Renhe

Jiangsu Suning played Beijing Renhe at the Super League of China on June 16. The match kicked off 11:35 UTC. Jiangsu Suning won 4-1.

Shenzhen FC0 - 0Tianjin TedaFull TimeFT

Shenzhen FC - Tianjin Teda

Shenzhen FC played Tianjin Teda at the Super League of China on June 16. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tianjin Tianhai1 - 1Henan JianyeFull TimeFT

Tianjin Tianhai - Henan Jianye

Tianjin Tianhai played Henan Jianye at the Super League of China on June 16. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Machida Zelvia2 - 2V-Varen NagasakiFull TimeFT

Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki

Machida Zelvia played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on June 16. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Avispa Fukuoka1 - 1Kashiwa ReysolFull TimeFT

Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol

Avispa Fukuoka played Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Okzhepes1 - 2KairatFull TimeFT

Okzhepes - Kairat

Okzhepes played Kairat at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. Kairat won 1-2.

Taraz0 - 0IrtishFull TimeFT

Taraz - Irtish

Taraz played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zhetysu1 - 1OrdabasyFull TimeFT

Zhetysu - Ordabasy

Zhetysu played Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Astana4 - 1KaisarFull TimeFT

Astana - Kaisar

Astana played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Astana won 4-1.

Shakhter Karaganda1 - 1AtyrauFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Atyrau

Shakhter Karaganda played Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Seoul4 - 2Suwon BluewingsFull TimeFT

FC Seoul - Suwon Bluewings

FC Seoul played Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. FC Seoul won 4-2.

Sangju Sangmu4 - 2Jeju UnitedFull TimeFT

Sangju Sangmu - Jeju United

Sangju Sangmu played Jeju United at the K-League 1 of Korea Republic on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Sangju Sangmu won 4-2.

Gwangju Sangmu4 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Gwangju Sangmu - Bucheon 1995

Gwangju Sangmu played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Gwangju Sangmu won 4-1.

Geylang5 - 0Balestier KhalsaFull TimeFT

Geylang - Balestier Khalsa

Geylang played Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on June 16. The match kicked off 09:30 UTC. Geylang won 5-0.

Andijon FK1 - 1Metallurg BekobodFull TimeFT

Andijon FK - Metallurg Bekobod

Andijon FK played Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bunyodkor1 - 1Nasaf QarshiFull TimeFT

Bunyodkor - Nasaf Qarshi

Bunyodkor played Nasaf Qarshi at the PFL of Uzbekistan on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olmaliq FK1 - 1Navbahor NamanganFull TimeFT

Olmaliq FK - Navbahor Namangan

Olmaliq FK played Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on June 16. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Buxoro0 - 5PakhtakorFull TimeFT

Buxoro - Pakhtakor

Buxoro played Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Pakhtakor won 0-5.

Haiti1 - 1Bermuda64'

Haiti - Bermuda

Haiti are playing Bermuda at the Group B of Concacaf Gold Cup on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Costa RicaNicaragua00:30

Costa Rica - Nicaragua

Costa Rica are playing Nicaragua at the Group B of Concacaf Gold Cup on June 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Dravograd0 - 11DinamoFull TimeFT

Dravograd - Dinamo

Dravograd played Dinamo at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Dinamo won 0-11.

Latvia W2 - 0Lithuania WFull TimeFT

Latvia W - Lithuania W

Latvia W played Lithuania W at the Friendlies - Woman of International on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Latvia W won 2-0.

Hungary W6 - 1Cyprus WFull TimeFT

Hungary W - Cyprus W

Hungary W played Cyprus W at the Friendlies - Woman of International on June 16. The match kicked off 13:30 UTC. Hungary W won 6-1.

North Macedonia W1 - 3Albania WFull TimeFT

North Macedonia W - Albania W

North Macedonia W played Albania W at the Friendlies - Woman of International on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Albania W won 1-3.

Bolivia W2 - 1Puerto Rico WFull TimeFT

Bolivia W - Puerto Rico W

Bolivia W played Puerto Rico W at the Friendlies - Woman of International on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Bolivia W won 2-1.

Slovenia W5 - 0Montenegro WFull TimeFT

Slovenia W - Montenegro W

Slovenia W played Montenegro W at the Friendlies - Woman of International on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Slovenia W won 5-0.

Morocco2 - 3ZambiaFull TimeFT

Morocco - Zambia

Morocco played Zambia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 16. The match kicked off 16:30 UTC. Zambia won 2-3.

Senegal1 - 0NigeriaFull TimeFT

Senegal - Nigeria

Senegal played Nigeria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 16. The match kicked off 17:45 UTC. Senegal won 1-0.

Algeria3 - 2MaliFull TimeFT

Algeria - Mali

Algeria played Mali at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Algeria won 3-2.

Tanzania1 - 1ZimbabweFull TimeFT

Tanzania - Zimbabwe

Tanzania played Zimbabwe at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Egypt3 - 1GuineaFull TimeFT

Egypt - Guinea

Egypt played Guinea at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Egypt won 3-1.

IF Fuglafjordur1 - 5HB TorshavnFull TimeFT

IF Fuglafjordur - HB Torshavn

IF Fuglafjordur played HB Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. HB Torshavn won 1-5.

TB0 - 1B36 TorshavnFull TimeFT

TB - B36 Torshavn

TB played B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. B36 Torshavn won 0-1.

Kiffen0 - 2NJSFull TimeFT

Kiffen - NJS

Kiffen played NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. NJS won 0-2.

JIPPO2 - 1PEPOFull TimeFT

JIPPO - PEPO

JIPPO played PEPO at the Kakkonen, Group A of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. JIPPO won 2-1.

MP2 - 2JaPSFull TimeFT

MP - JaPS

MP played JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viikingit4 - 0VJSFull TimeFT

Viikingit - VJS

Viikingit played VJS at the Kakkonen, Group A of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Viikingit won 4-0.

Ilves-28 - 0P-LirotFull TimeFT

Ilves-2 - P-Lirot

Ilves-2 played P-Lirot at the Kakkonen, Group B of Finland on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Ilves-2 won 8-0.

EPS0 - 2KaaPoFull TimeFT

EPS - KaaPo

EPS played KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. KaaPo won 0-2.

GrIFK1 - 4FC EspooFull TimeFT

GrIFK - FC Espoo

GrIFK played FC Espoo at the Kakkonen, Group B of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. FC Espoo won 1-4.

Jazz Pori4 - 1Tampere UnitedFull TimeFT

Jazz Pori - Tampere United

Jazz Pori played Tampere United at the Kakkonen, Group B of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Jazz Pori won 4-1.

KaPa1 - 2Honka-2Full TimeFT

KaPa - Honka-2

KaPa played Honka-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Honka-2 won 1-2.

JBK0 - 2RoPS-2Full TimeFT

JBK - RoPS-2

JBK played RoPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. RoPS-2 won 0-2.

OLS3 - 0VPS-2Full TimeFT

OLS - VPS-2

OLS played VPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. OLS won 3-0.

SJK-22 - 1GBKFull TimeFT

SJK-2 - GBK

SJK-2 played GBK at the Kakkonen, Group C of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. SJK-2 won 2-1.

Merani1 - 1Shevardeni 1906Full TimeFT

Merani - Shevardeni 1906

Merani played Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Breinig2 - 2Duren MerzenichFull TimeFT

Breinig - Duren Merzenich

Breinig played Duren Merzenich at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alfter1 - 1BW FriesdorfFull TimeFT

Alfter - BW Friesdorf

Alfter played BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia Freialdenhoven1 - 1Bergisch GladbachFull TimeFT

Borussia Freialdenhoven - Bergisch Gladbach

Borussia Freialdenhoven played Bergisch Gladbach at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hurth2 - 2Hennef 05Full TimeFT

Hurth - Hennef 05

Hurth played Hennef 05 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Siegburger SV2 - 0MertenFull TimeFT

Siegburger SV - Merten

Siegburger SV played Merten at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Siegburger SV won 2-0.

Viktoria Arnoldsweiler9 - 2VichttalFull TimeFT

Viktoria Arnoldsweiler - Vichttal

Viktoria Arnoldsweiler played Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Viktoria Arnoldsweiler won 9-2.

Deutz4 - 2FrechenFull TimeFT

Deutz - Frechen

Deutz played Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on June 16. The match kicked off 13:30 UTC. Deutz won 4-2.

Kari Akranes2 - 3Dalvik ReynirFull TimeFT

Kari Akranes - Dalvik Reynir

Kari Akranes played Dalvik Reynir at the 2. Deild of Iceland on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Dalvik Reynir won 2-3.

Trakai-22 - 3DainavaFull TimeFT

Trakai-2 - Dainava

Trakai-2 played Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Dainava won 2-3.

Pakruojis1 - 5Hegelmann LitauenFull TimeFT

Pakruojis - Hegelmann Litauen

Pakruojis played Hegelmann Litauen at the 1 Lyga of Lithuania on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Hegelmann Litauen won 1-5.

Atmosfera2 - 7BFAFull TimeFT

Atmosfera - BFA

Atmosfera played BFA at the 1 Lyga of Lithuania on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. BFA won 2-7.

Jonava1 - 0Vilniaus VytisFull TimeFT

Jonava - Vilniaus Vytis

Jonava played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Jonava won 1-0.

Sfintul Gheorghe2 - 0ZimbruFull TimeFT

Sfintul Gheorghe - Zimbru

Sfintul Gheorghe played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Sfintul Gheorghe won 2-0.

Milsami3 - 1Dinamo-AutoFull TimeFT

Milsami - Dinamo-Auto

Milsami played Dinamo-Auto at the Divizia Nationala of Moldova on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Milsami won 3-1.

Floresti3 - 1Speranta DrochiaFull TimeFT

Floresti - Speranta Drochia

Floresti played Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Floresti won 3-1.

Sireti1 - 4ZariaFull TimeFT

Sireti - Zaria

Sireti played Zaria at the Divizia A of Moldova on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Zaria won 1-4.

Ungheni1 - 0Sparta SCFull TimeFT

Ungheni - Sparta SC

Ungheni played Sparta SC at the Divizia A of Moldova on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Ungheni won 1-0.

Moss2 - 1BrattvagFull TimeFT

Moss - Brattvag

Moss played Brattvag at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Moss won 2-1.

Sola1 - 0ByasenFull TimeFT

Sola - Byasen

Sola played Byasen at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Sola won 1-0.

Bryne2 - 1VidarFull TimeFT

Bryne - Vidar

Bryne played Vidar at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Bryne won 2-1.

Kvik Halden2 - 1ArendalFull TimeFT

Kvik Halden - Arendal

Kvik Halden played Arendal at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Kvik Halden won 2-1.

Baerum3 - 2MjolnerFull TimeFT

Baerum - Mjolner

Baerum played Mjolner at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Baerum won 3-2.

Grorud2 - 1SenjaFull TimeFT

Grorud - Senja

Grorud played Senja at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Grorud won 2-1.

Alta3 - 1ElverumFull TimeFT

Alta - Elverum

Alta played Elverum at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Alta won 3-1.

Start-21 - 1BroddFull TimeFT

Start-2 - Brodd

Start-2 played Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vestfossen1 - 1FanaFull TimeFT

Vestfossen - Fana

Vestfossen played Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stord5 - 2SK Brann-2Full TimeFT

Stord - SK Brann-2

Stord played SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Stord won 5-2.

Kongsvinger-22 - 2NybergsundFull TimeFT

Kongsvinger-2 - Nybergsund

Kongsvinger-2 played Nybergsund at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 16. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Harstad1 - 3GjellerasenFull TimeFT

Harstad - Gjellerasen

Harstad played Gjellerasen at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Gjellerasen won 1-3.

Bodo-Glimt-22 - 1Melbo ILFull TimeFT

Bodo-Glimt-2 - Melbo IL

Bodo-Glimt-2 played Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 16. The match kicked off 13:30 UTC. Bodo-Glimt-2 won 2-1.

Atletico Baleares1 - 0MelillaFull TimeFT

Atletico Baleares - Melilla

Atletico Baleares played Melilla at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Baleares won 1-0.

Recreativo Huelva1 - 1MirandesFull TimeFT

Recreativo Huelva - Mirandes

Recreativo Huelva played Mirandes at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lorca Deportiva2 - 1Union VieraFull TimeFT

Lorca Deportiva - Union Viera

Lorca Deportiva played Union Viera at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Lorca Deportiva won 2-1.

Portugalete1 - 1AlondrasFull TimeFT

Portugalete - Alondras

Portugalete played Alondras at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cadiz-21 - 0Numancia-2After Extra TimeAET

Cadiz-2 - Numancia-2

Cadiz-2 played Numancia-2 at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Cadiz-2 won 1-0 in the extra time.

Mallorca-22 - 1UtreraFull TimeFT

Mallorca-2 - Utrera

Mallorca-2 played Utrera at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Mallorca-2 won 2-1.

Socuellamos2 - 0MostolesFull TimeFT

Socuellamos - Mostoles

Socuellamos played Mostoles at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Socuellamos won 2-0.

Tamaraceite0 - 1PratFull TimeFT

Tamaraceite - Prat

Tamaraceite played Prat at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. Prat won 0-1.

Lealtad3 - 0FormenteraFull TimeFT

Lealtad - Formentera

Lealtad played Formentera at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Lealtad won 3-0.

Marino de Luanco2 - 0MutilveraFull TimeFT

Marino de Luanco - Mutilvera

Marino de Luanco played Mutilvera at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Marino de Luanco won 2-0.

SD Logrones1 - 1Las RozasFull TimeFT

SD Logrones - Las Rozas

SD Logrones played Las Rozas at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tarazona1 - 0El PaloFull TimeFT

Tarazona - El Palo

Tarazona played El Palo at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 16:30 UTC. Tarazona won 1-0.

Bergantinos2 - 1VillarrubiaFull TimeFT

Bergantinos - Villarrubia

Bergantinos played Villarrubia at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Bergantinos won 2-1.

Zamora0 - 0Alcobendas SportFull TimeFT

Zamora - Alcobendas Sport

Zamora played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

La Nucia0 - 1ArandinaFull TimeFT

La Nucia - Arandina

La Nucia played Arandina at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Arandina won 0-1.

Linares Deportivo2 - 0Moralo5-4 On PenaltiesPen 5-4

Linares Deportivo - Moralo

Linares Deportivo played Moralo at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Linares Deportivo won on penalties as the score was 2-0.

Real Jaen0 - 2AlgecirasFull TimeFT

Real Jaen - Algeciras

Real Jaen played Algeciras at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Algeciras won 0-2.

Varnamo2 - 2UtsiktensFull TimeFT

Varnamo - Utsiktens

Varnamo played Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vasalund1 - 2AkropolisFull TimeFT

Vasalund - Akropolis

Vasalund played Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Akropolis won 1-2.

Skiljebo1 - 2GuteFull TimeFT

Skiljebo - Gute

Skiljebo played Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 16. The match kicked off 12:30 UTC. Gute won 1-2.

Pitea1 - 4Friska ViljorFull TimeFT

Pitea - Friska Viljor

Pitea played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Friska Viljor won 1-4.

Haninge4 - 0SodertaljeFull TimeFT

Haninge - Sodertalje

Haninge played Sodertalje at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Haninge won 4-0.

Assyriska2 - 1Aspudden-TellusFull TimeFT

Assyriska - Aspudden-Tellus

Assyriska played Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Assyriska won 2-1.

Varmbols0 - 4Arameiska-SyrianskaFull TimeFT

Varmbols - Arameiska-Syrianska

Varmbols played Arameiska-Syrianska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Arameiska-Syrianska won 0-4.

Abahani Chittagong0 - 1ArambaghFull TimeFT

Abahani Chittagong - Arambagh

Abahani Chittagong played Arambagh at the Premier League of Bangladesh on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Arambagh won 0-1.

Mohammedan Dhaka2 - 4Sheikh RusselFull TimeFT

Mohammedan Dhaka - Sheikh Russel

Mohammedan Dhaka played Sheikh Russel at the Premier League of Bangladesh on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Sheikh Russel won 2-4.

Angkor Tiger FC2 - 0Kirivong Sok Sen CheyFull TimeFT

Angkor Tiger FC - Kirivong Sok Sen Chey

Angkor Tiger FC played Kirivong Sok Sen Chey at the C-League of Cambodia on June 16. The match kicked off 08:30 UTC. Angkor Tiger FC won 2-0.

Boueng Ket FC2 - 1Police CommissaryFull TimeFT

Boueng Ket FC - Police Commissary

Boueng Ket FC played Police Commissary at the C-League of Cambodia on June 16. The match kicked off 08:30 UTC. Boueng Ket FC won 2-1.

Kompong Cham0 - 6Soltilo AngkorFull TimeFT

Kompong Cham - Soltilo Angkor

Kompong Cham played Soltilo Angkor at the C-League of Cambodia on June 16. The match kicked off 08:30 UTC. Soltilo Angkor won 0-6.

Visakha1 - 3Asia Euro UnitedFull TimeFT

Visakha - Asia Euro United

Visakha played Asia Euro United at the C-League of Cambodia on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. Asia Euro United won 1-3.

Changchun Yatai3 - 2Shaanxi ChanganFull TimeFT

Changchun Yatai - Shaanxi Changan

Changchun Yatai played Shaanxi Changan at the League 1 of China on June 16. The match kicked off 07:30 UTC. Changchun Yatai won 3-2.

Guangdong Southern Tigers1 - 1Liaoning KaixinFull TimeFT

Guangdong Southern Tigers - Liaoning Kaixin

Guangdong Southern Tigers played Liaoning Kaixin at the League 1 of China on June 16. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Akademiya Ontustik3 - 1Astana-2Full TimeFT

Akademiya Ontustik - Astana-2

Akademiya Ontustik played Astana-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Akademiya Ontustik won 3-1.

Altay Semey2 - 0AkzhayikFull TimeFT

Altay Semey - Akzhayik

Altay Semey played Akzhayik at the 1 Division of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Altay Semey won 2-0.

Baykonur1 - 0Kairat-2Full TimeFT

Baykonur - Kairat-2

Baykonur played Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Baykonur won 1-0.

Maqtaaral1 - 2Kyzyl-ZharFull TimeFT

Maqtaaral - Kyzyl-Zhar

Maqtaaral played Kyzyl-Zhar at the 1 Division of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Kyzyl-Zhar won 1-2.

Kaspyi7 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Kaspyi - Aktobe Jas

Kaspyi played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on June 16. The match kicked off 13:30 UTC. Kaspyi won 7-0.

Akademia-Lider1 - 2KantFull TimeFT

Akademia-Lider - Kant

Akademia-Lider played Kant at the Top Liga of Kyrgyzstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Kant won 1-2.

Dordoi BishkekIlbirsPostponedPst

Dordoi Bishkek - Ilbirs

Dordoi Bishkek are playing Ilbirs at the Top Liga of Kyrgyzstan on June 16.

FK Kara Balta1 - 1Neftchi Kochkor-AtaFull TimeFT

FK Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata

FK Kara Balta played Neftchi Kochkor-Ata at the Top Liga of Kyrgyzstan on June 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yangon United4 - 0Rakhine UnitedFull TimeFT

Yangon United - Rakhine United

Yangon United played Rakhine United at the National League of Myanmar on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Yangon United won 4-0.

Dagon3 - 0MagweFull TimeFT

Dagon - Magwe

Dagon played Magwe at the National League of Myanmar on June 16. The match kicked off 09:30 UTC. Dagon won 3-0.

Bangkok United2 - 0RatchaburiFull TimeFT

Bangkok United - Ratchaburi

Bangkok United played Ratchaburi at the League 1 of Thailand on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. Bangkok United won 2-0.

Chiangmai0 - 2PTT RayongFull TimeFT

Chiangmai - PTT Rayong

Chiangmai played PTT Rayong at the League 1 of Thailand on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. PTT Rayong won 0-2.

Chonburi FC2 - 0Muang Thong UnitedFull TimeFT

Chonburi FC - Muang Thong United

Chonburi FC played Muang Thong United at the League 1 of Thailand on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Chonburi FC won 2-0.

Thai Port1 - 3Buriram UnitedFull TimeFT

Thai Port - Buriram United

Thai Port played Buriram United at the League 1 of Thailand on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Buriram United won 1-3.

Sanna Khanh Hoa0 - 1ViettelFull TimeFT

Sanna Khanh Hoa - Viettel

Sanna Khanh Hoa played Viettel at the V-League of Vietnam on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Viettel won 0-1.

Song Lam Nghe An Vinh3 - 0Hoang Anh Gia LaiFull TimeFT

Song Lam Nghe An Vinh - Hoang Anh Gia Lai

Song Lam Nghe An Vinh played Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Song Lam Nghe An Vinh won 3-0.

Than Quang Ninh4 - 2Hai PhongFull TimeFT

Than Quang Ninh - Hai Phong

Than Quang Ninh played Hai Phong at the V-League of Vietnam on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Than Quang Ninh won 4-2.

KingsmanCSC Mississauga22:00

Kingsman - CSC Mississauga

Kingsman are playing CSC Mississauga at the CSL of Canada on June 16. The match will kick off 22:00 UTC.

SC ScarboroughBrantford Galaxy00:00

SC Scarborough - Brantford Galaxy

SC Scarborough are playing Brantford Galaxy at the CSL of Canada on June 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Hartford Athletic2 - 3NashvilleFull TimeFT

Hartford Athletic - Nashville

Hartford Athletic played Nashville at the USL Championship of Usa on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Nashville won 2-3.

New York Red Bulls-21 - 0Louisville CityFull TimeFT

New York Red Bulls-2 - Louisville City

New York Red Bulls-2 played Louisville City at the USL Championship of Usa on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. New York Red Bulls-2 won 1-0.

Portland Timbers-22 - 2FresnoFull TimeFT

Portland Timbers-2 - Fresno

Portland Timbers-2 played Fresno at the USL Championship of Usa on June 16. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San TelmoAll BoysPostponedPst

San Telmo - All Boys

San Telmo are playing All Boys at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on June 16.

Boa2 - 1Ypiranga ErechimFull TimeFT

Boa - Ypiranga Erechim

Boa played Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Boa won 2-1.

Treze1 - 3ConfiancaFull TimeFT

Treze - Confianca

Treze played Confianca at the Serie C of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Confianca won 1-3.

NauticoBotafogo PB21:00

Nautico - Botafogo PB

Nautico are playing Botafogo PB at the Serie C of Brasil on June 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico Acreano0 - 1Tombense71'

Atletico Acreano - Tombense

Atletico Acreano are playing Tombense at the Serie C of Brasil on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Tombense is winning 0-1.

Bragantino PA3 - 0Atletico CearenseFull TimeFT

Bragantino PA - Atletico Cearense

Bragantino PA played Atletico Cearense at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Bragantino PA won 3-0.

Boavista SC0 - 1NovorizontinoFull TimeFT

Boavista SC - Novorizontino

Boavista SC played Novorizontino at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Novorizontino won 0-1.

ASA2 - 0ItabaianaFull TimeFT

ASA - Itabaiana

ASA played Itabaiana at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. ASA won 2-0.

Caxias0 - 0Avenida SCFull TimeFT

Caxias - Avenida SC

Caxias played Avenida SC at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hercilio Luz0 - 0BrusqueFull TimeFT

Hercilio Luz - Brusque

Hercilio Luz played Brusque at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ituano2 - 1CaldenseFull TimeFT

Ituano - Caldense

Ituano played Caldense at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Ituano won 2-1.

Sao Raimundo1 - 0Sao Raimundo RRFull TimeFT

Sao Raimundo - Sao Raimundo RR

Sao Raimundo played Sao Raimundo RR at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 20:00 UTC. Sao Raimundo won 1-0.

Real Ariquemes1 - 2ManausFull TimeFT

Real Ariquemes - Manaus

Real Ariquemes played Manaus at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 21:00 UTC. Manaus won 1-2.

Uniao Rondonopolis1 - 1Ipora71'

Uniao Rondonopolis - Ipora

Uniao Rondonopolis are playing Ipora at the Serie D of Brasil on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Carabobo1 - 2Estudiantes de MeridaFull TimeFT

Carabobo - Estudiantes de Merida

Carabobo played Estudiantes de Merida at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on June 16. The match kicked off 21:00 UTC. Estudiantes de Merida won 1-2.

MinerosZulia23:30

Mineros - Zulia

Mineros are playing Zulia at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on June 16. The match will kick off 23:30 UTC.

South Melbourne0 - 3Avondale HeightsFull TimeFT

South Melbourne - Avondale Heights

South Melbourne played Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on June 16. The match kicked off 06:00 UTC. Avondale Heights won 0-3.

Sunshine Coast0 - 2Gold Coast KnightsFull TimeFT

Sunshine Coast - Gold Coast Knights

Sunshine Coast played Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on June 16. The match kicked off 06:00 UTC. Gold Coast Knights won 0-2.

Manly United FC1 - 0Marconi StallionsFull TimeFT

Manly United FC - Marconi Stallions

Manly United FC played Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match kicked off 05:00 UTC. Manly United FC won 1-0.

Wolves FC4 - 0Sydney-2Full TimeFT

Wolves FC - Sydney-2

Wolves FC played Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match kicked off 05:00 UTC. Wolves FC won 4-0.

APIA Tigers1 - 0Sydney UnitedFull TimeFT

APIA Tigers - Sydney United

APIA Tigers played Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match kicked off 05:30 UTC. APIA Tigers won 1-0.

Sydney Olympic1 - 0Hakoah Sydney CityFull TimeFT

Sydney Olympic - Hakoah Sydney City

Sydney Olympic played Hakoah Sydney City at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match kicked off 08:15 UTC. Sydney Olympic won 1-0.

Charlestown City1 - 0Edgeworth EaglesFull TimeFT

Charlestown City - Edgeworth Eagles

Charlestown City played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match kicked off 04:30 UTC. Charlestown City won 1-0.

Valentine2 - 4MaitlandFull TimeFT

Valentine - Maitland

Valentine played Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 2-4.

Weston Bears2 - 1Adamstown RosebudsFull TimeFT

Weston Bears - Adamstown Rosebuds

Weston Bears played Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match kicked off 04:30 UTC. Weston Bears won 2-1.

Japan U-165 - 0Mexico U-16Full TimeFT

Japan U-16 - Mexico U-16

Japan U-16 played Mexico U-16 at the FRIENDLIES U-16 of International on June 16. The match kicked off 05:30 UTC. Japan U-16 won 5-0.