Inter Turkspor Kiel vs TSB Flensburg Live Score and Live Stream

Kick-off at 14:00 on Sunday, March 17
JasariArian Jasari (goal)16'
LassBjorn Lass (goal)24'
FakhouryMalek Fakhoury (goal)27'
CumurErdogan Cumur (goal)44'
FakhouryMalek Fakhoury (goal)66'
GashiDriton Gashi (goal)74'
HoltzeNicholas Holtze (goal)82'
WarnckeTom Warncke (goal)90'
Germany Oberliga, Schleswig-Holstein
3 : 5
FT
Copy
All videos of Inter Turkspor Kiel - TSB Flensburg on your website!
Full Time
Match ends. Inter Turkspor Kiel 3, TSB Flensburg 5.
90 '
3 - 5
Tom Warncke scores for TSB Flensburg.
82 '
3 - 4
Nicholas Holtze scores for TSB Flensburg.
74 '
3 - 3
Driton Gashi scores for Inter Turkspor Kiel.
66 '
2 - 3
Malek Fakhoury scores for TSB Flensburg.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 2
First half ends.
44 '
2 - 2
Erdogan Cumur scores for Inter Turkspor Kiel.
27 '
1 - 2
Malek Fakhoury scores for TSB Flensburg.
24 '
1 - 1
Bjorn Lass scores for TSB Flensburg.
16 '
1 - 0
Arian Jasari scores for Inter Turkspor Kiel.
Kick-off
First half begins
View All
15
Inter Turkspor Kiel have gone 15 consecutive matches without a clean sheet.
5
TSB Flensburg have gone 5 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Inter Turkspor Kiel played TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on March 17. The match kicked off 14:00 UTC. TSB Flensburg won 3-5. Inter Turkspor Kiel are 11th in the table with 34 points after 30 matches, while TSB Flensburg are 2nd with 60 points in 30 matches.

Arian Jasari scored the first goal on the 16th minute of the game followed by goals from Bjorn Lass, Malek Fakhoury, Erdogan Cumur, Driton Gashi, Nicholas Holtze and Tom Warncke, who made the final score 3-5.

ScoreBat is covering Inter Turkspor Kiel vs TSB Flensburg in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Germany Oberliga, Schleswig-Holstein's live standings are availble and updated in real time. You can watch Inter Turkspor Kiel vs TSB Flensburg live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Germany Oberliga, Schleswig-Holstein in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/inter-turkspor-kiel-vs-tsb-flensburg-live-stream/

Inter Turkspor Kiel have lost to Schilksee in their previous match, while TSB Flensburg have won Frisia 03 and Eutiner SV in their previous 2 matches.

Previous Meetings
September 22nd, 2018 - Oberliga, Schleswig-Holstein
November 25th, 2017 - Oberliga, Schleswig-Holstein
September 6th, 2017 - Oberliga, Schleswig-Holstein

Inter Turkspor Kiel and TSB Flensburg have met 3 times in their recent history. 2 matches ended in a draw while TSB Flensburg won once.

Inter Turkspor Kiel have won 8 of their 30 matches in Oberliga, Schleswig-Holstein, drawing 10 and having 12 defeats this season. They have scored 45 goals - 1.50 per match, conceding 68 - 2.27 per match. TSB Flensburg have won 17 of their 30 matches in Oberliga, Schleswig-Holstein, drawing 9 and having 4 defeats this season. They have scored 87 goals - 2.90 per match, conceding 41 - 1.37 per match.

Goals and video highlights of the match between Inter Turkspor Kiel and TSB Flensburg are being added in real time. You can watch the goals by Arian Jasari, Bjorn Lass, Malek Fakhoury, Erdogan Cumur, Driton Gashi, Nicholas Holtze and Tom Warncke as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Inter Turkspor Kiel or TSB Flensburg score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Inter Turkspor Kiel and TSB Flensburg include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Inter Turkspor Kiel vs TSB Flensburg with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Germany Oberliga, Schleswig-Holstein are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
LazioBologna18:30

Lazio - Bologna

Lazio are playing Bologna at the Serie A of Italy on May 20. The match will kick off 18:30 UTC.

RubinAnzhi16:00

Rubin - Anzhi

Rubin are playing Anzhi at the Premier League of Russia on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

RudesSlaven Koprivnica16:00

Rudes - Slaven Koprivnica

Rudes are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

BrondbyMidtjylland17:00

Brondby - Midtjylland

Brondby are playing Midtjylland at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

IlvesMariehamn15:30

Ilves - Mariehamn

Ilves are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KPVHIFK15:30

KPV - HIFK

KPV are playing HIFK at the Veikkausliiga of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

LahtiHJK Helsinki15:30

Lahti - HJK Helsinki

Lahti are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaasan PSRoPS15:30

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KTPJaro15:30

KTP - Jaro

KTP are playing Jaro at the Ykkonen of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

RustaviTorpedo K.15:00

Rustavi - Torpedo K.

Rustavi are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

SaburtaloDinamo Tb.17:00

Saburtalo - Dinamo Tb.

Saburtalo are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

FH HafnarfjordurValur19:15

FH Hafnarfjordur - Valur

FH Hafnarfjordur are playing Valur at the Premier League of Iceland on May 20. The match will kick off 19:15 UTC.

GrindavikFylkir19:15

Grindavik - Fylkir

Grindavik are playing Fylkir at the Premier League of Iceland on May 20. The match will kick off 19:15 UTC.

KR ReykjavikHK19:15

KR Reykjavik - HK

KR Reykjavik are playing HK at the Premier League of Iceland on May 20. The match will kick off 19:15 UTC.

MoldeViking FK17:00

Molde - Viking FK

Molde are playing Viking FK at the Eliteserien of Norway on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

AstraSepsi18:00

Astra - Sepsi

Astra are playing Sepsi at the Liga 1, Championship round of Romania on May 20. The match will kick off 18:00 UTC.

AlbaceteGranada CF19:00

Albacete - Granada CF

Albacete are playing Granada CF at the Segunda Division of Spain on May 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BrageSyrianska17:00

Brage - Syrianska

Brage are playing Syrianska at the Superettan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

BrommapojkarnaJonkoping S.17:00

Brommapojkarna - Jonkoping S.

Brommapojkarna are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

AIKFalkenberg17:00

AIK - Falkenberg

AIK are playing Falkenberg at the Allsvenskan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

GoteborgHammarby17:00

Goteborg - Hammarby

Goteborg are playing Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

IFK NorrkopingSundsvall17:00

IFK Norrkoping - Sundsvall

IFK Norrkoping are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Ostersunds FKOrebro17:00

Ostersunds FK - Orebro

Ostersunds FK are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

AnkaragucuDemir Grup Sivasspor17:00

Ankaragucu - Demir Grup Sivasspor

Ankaragucu are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzurum BBFenerbahce17:00

Erzurum BB - Fenerbahce

Erzurum BB are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

PersepolisAl Sadd SC Doha16:30

Persepolis - Al Sadd SC Doha

Persepolis are playing Al Sadd SC Doha at the Group Stage of Asian Champions League on May 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Al AinEsteghlal18:00

Al Ain - Esteghlal

Al Ain are playing Esteghlal at the Group Stage of Asian Champions League on May 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al DuhailAl Hilal Riyadh18:00

Al Duhail - Al Hilal Riyadh

Al Duhail are playing Al Hilal Riyadh at the Group Stage of Asian Champions League on May 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Ahli JeddahPakhtakor19:00

Al Ahli Jeddah - Pakhtakor

Al Ahli Jeddah are playing Pakhtakor at the Group Stage of Asian Champions League on May 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Bucheon 1995Busan I Park10:30

Bucheon 1995 - Busan I Park

Bucheon 1995 are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on May 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Gwangju SangmuSeoul E-Land10:30

Gwangju Sangmu - Seoul E-Land

Gwangju Sangmu are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on May 20. The match will kick off 10:30 UTC.

CRB MaceioCoritiba23:00

CRB Maceio - Coritiba

CRB Maceio are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Guayaquil CityAucas00:15

Guayaquil City - Aucas

Guayaquil City are playing Aucas at the Serie A of Ecuador on May 21. The match will kick off 00:15 UTC.

Sportivo LuquenoDeportivo Capiata22:30

Sportivo Luqueno - Deportivo Capiata

Sportivo Luqueno are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on May 20. The match will kick off 22:30 UTC.

LoriPyunik11:00

Lori - Pyunik

Lori are playing Pyunik at the Premier League of Armenia on May 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Gandzasar-2Banants-212:00

Gandzasar-2 - Banants-2

Gandzasar-2 are playing Banants-2 at the First division of Armenia on May 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Ararat-2Yerevan13:00

Ararat-2 - Yerevan

Ararat-2 are playing Yerevan at the First division of Armenia on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Banants-3Ararat-Armenia-213:00

Banants-3 - Ararat-Armenia-2

Banants-3 are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Shirak-2Alashkert-213:00

Shirak-2 - Alashkert-2

Shirak-2 are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Neman WBobruichanka W13:00

Neman W - Bobruichanka W

Neman W are playing Bobruichanka W at the Premier League - Women of Belarus on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Slavia SofiaEtar17:00

Slavia Sofia - Etar

Slavia Sofia are playing Etar at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Hajduk-2Bijelo Brdo14:00

Hajduk-2 - Bijelo Brdo

Hajduk-2 are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Liberec U-21Brno U-2111:00

Liberec U-21 - Brno U-21

Liberec U-21 are playing Brno U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Olomouc U-21Sparta Prague U-2111:00

Olomouc U-21 - Sparta Prague U-21

Olomouc U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Ostrava U-21Hradec Kralove U-2111:00

Ostrava U-21 - Hradec Kralove U-21

Ostrava U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Slovacko U-21Boleslav U-2113:00

Slovacko U-21 - Boleslav U-21

Slovacko U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Jihlava U-21Slavia Praha U-2109:00

Jihlava U-21 - Slavia Praha U-21

Jihlava U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Teplice U-21Budejovice U-2110:00

Teplice U-21 - Budejovice U-21

Teplice U-21 are playing Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Zlin U-21Pribram U-2111:00

Zlin U-21 - Pribram U-21

Zlin U-21 are playing Pribram U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Dukla Praha U-21Karvina U-2112:00

Dukla Praha U-21 - Karvina U-21

Dukla Praha U-21 are playing Karvina U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 20. The match will kick off 12:00 UTC.

SJK-2KuFu-9815:30

SJK-2 - KuFu-98

SJK-2 are playing KuFu-98 at the Kakkonen, Group C of Finland on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

FK TskhinvaliTelavi13:30

FK Tskhinvali - Telavi

FK Tskhinvali are playing Telavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Shevardeni 1906Samtredia13:30

Shevardeni 1906 - Samtredia

Shevardeni 1906 are playing Samtredia at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Wolfsburg U-19Stuttgart U-1915:00

Wolfsburg U-19 - Stuttgart U-19

Wolfsburg U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Playoffs of Germany on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Borussia D. U-19Schalke U-1916:45

Borussia D. U-19 - Schalke U-19

Borussia D. U-19 are playing Schalke U-19 at the U-19 Bundesliga, Playoffs of Germany on May 20. The match will kick off 16:45 UTC.

DundalkBohemians18:45

Dundalk - Bohemians

Dundalk are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on May 20. The match will kick off 18:45 UTC.

UCDCork City18:45

UCD - Cork City

UCD are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on May 20. The match will kick off 18:45 UTC.

Finn HarpsShamrock19:00

Finn Harps - Shamrock

Finn Harps are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on May 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BrayGalway18:45

Bray - Galway

Bray are playing Galway at the 1 division of Ireland on May 20. The match will kick off 18:45 UTC.

Beitar Tel AvivHapoel Nazareth Illit16:00

Beitar Tel Aviv - Hapoel Nazareth Illit

Beitar Tel Aviv are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit, Promotion Group of Israel on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Kfar Saba16:00

Hapoel Afula - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Afula are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit, Promotion Group of Israel on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel AshkelonHapoel Katamon16:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Katamon at the Liga Leumit, Promotion Group of Israel on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Ramat GanSektzia Nes Tziona16:00

Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Ramat Gan are playing Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit, Promotion Group of Israel on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Chievo U-19Udinese U-1913:00

Chievo U-19 - Udinese U-19

Chievo U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 20. The match will kick off 13:00 UTC.

BangaStumbras-215:00

Banga - Stumbras-2

Banga are playing Stumbras-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

JonavaZalgiris-215:00

Jonava - Zalgiris-2

Jonava are playing Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

DainavaMinija16:00

Dainava - Minija

Dainava are playing Minija at the 1 Lyga of Lithuania on May 20. The match will kick off 16:00 UTC.

NevezisHegelmann Litauen17:00

Nevezis - Hegelmann Litauen

Nevezis are playing Hegelmann Litauen at the 1 Lyga of Lithuania on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Odd Grenland-2Asane14:30

Odd Grenland-2 - Asane

Odd Grenland-2 are playing Asane at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Sarpsborg-2Arvoll18:00

Sarpsborg-2 - Arvoll

Sarpsborg-2 are playing Arvoll at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 20. The match will kick off 18:00 UTC.

UllernMjondalen-217:00

Ullern - Mjondalen-2

Ullern are playing Mjondalen-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Sogndal-2Stromsgodset-219:00

Sogndal-2 - Stromsgodset-2

Sogndal-2 are playing Stromsgodset-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 20. The match will kick off 19:00 UTC.

VerdalRosenborg-217:00

Verdal - Rosenborg-2

Verdal are playing Rosenborg-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Lillestrom-2Bodo-Glimt-215:45

Lillestrom-2 - Bodo-Glimt-2

Lillestrom-2 are playing Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Petrolul 52ACS Poli Timisoara15:00

Petrolul 52 - ACS Poli Timisoara

Petrolul 52 are playing ACS Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Rubin-DAnzhi-D08:30

Rubin-D - Anzhi-D

Rubin-D are playing Anzhi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 20. The match will kick off 08:30 UTC.

Chertanovo-2Luki-Energia15:00

Chertanovo-2 - Luki-Energia

Chertanovo-2 are playing Luki-Energia at the PFL, Zapad of Russia on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

TekstilshikPskov-74715:30

Tekstilshik - Pskov-747

Tekstilshik are playing Pskov-747 at the PFL, Zapad of Russia on May 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Chertanovo WZvezda W14:00

Chertanovo W - Zvezda W

Chertanovo W are playing Zvezda W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Kubanochka WTorpedo Izhevsk W14:00

Kubanochka W - Torpedo Izhevsk W

Kubanochka W are playing Torpedo Izhevsk W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Ryazan WCSKA W14:00

Ryazan W - CSKA W

Ryazan W are playing CSKA W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Yenisey WLokomotiv W14:00

Yenisey W - Lokomotiv W

Yenisey W are playing Lokomotiv W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Djurgarden WVaxjo W17:00

Djurgarden W - Vaxjo W

Djurgarden W are playing Vaxjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Linkoping WRosengard W17:00

Linkoping W - Rosengard W

Linkoping W are playing Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Prespa BirlikIFK Malmo17:00

Prespa Birlik - IFK Malmo

Prespa Birlik are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on May 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Ankaragucu U-21Sivasspor U-2112:00

Ankaragucu U-21 - Sivasspor U-21

Ankaragucu U-21 are playing Sivasspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Erzurum BB U-21Fenerbahce U-2112:00

Erzurum BB U-21 - Fenerbahce U-21

Erzurum BB U-21 are playing Fenerbahce U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Chornomorets U-21Karpaty U-2109:00

Chornomorets U-21 - Karpaty U-21

Chornomorets U-21 are playing Karpaty U-21 at the Youth League, Lower Round of Ukraine on May 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Barito PuteraPersija13:30

Barito Putera - Persija

Barito Putera are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on May 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PSM MakassarSemen Padang13:30

PSM Makassar - Semen Padang

PSM Makassar are playing Semen Padang at the Liga 1 of Indonesia on May 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Al AqabaAl-Faysali20:00

Al Aqaba - Al-Faysali

Al Aqaba are playing Al-Faysali at the National cup of Jordan on May 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Al-WeehdatAl Ahly20:00

Al-Weehdat - Al Ahly

Al-Weehdat are playing Al Ahly at the National cup of Jordan on May 20. The match will kick off 20:00 UTC.

MansheyatAl-Ramtha20:00

Mansheyat - Al-Ramtha

Mansheyat are playing Al-Ramtha at the National cup of Jordan on May 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Um Al QotainAl-Karmel20:00

Um Al Qotain - Al-Karmel

Um Al Qotain are playing Al-Karmel at the National cup of Jordan on May 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaYoussoufia22:00

Chabab Rif Hoceima - Youssoufia

Chabab Rif Hoceima are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on May 20. The match will kick off 22:00 UTC.

MAT TetouanRCA Casablanca22:00

MAT Tetouan - RCA Casablanca

MAT Tetouan are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on May 20. The match will kick off 22:00 UTC.

MCO OujdaFAR Rabat22:00

MCO Oujda - FAR Rabat

MCO Oujda are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on May 20. The match will kick off 22:00 UTC.

OCS SafiKACM Marrakech22:00

OCS Safi - KACM Marrakech

OCS Safi are playing KACM Marrakech at the Botola Pro of Morocco on May 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Akwa UnitedAbia Warriors15:00

Akwa United - Abia Warriors

Akwa United are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

BendelSunshine Stars15:00

Bendel - Sunshine Stars

Bendel are playing Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

El KanemiIfeanyi Ubah15:00

El Kanemi - Ifeanyi Ubah

El Kanemi are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Enugu RangersRivers United15:00

Enugu Rangers - Rivers United

Enugu Rangers are playing Rivers United at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

EnyimbaNiger Tornadoes15:00

Enyimba - Niger Tornadoes

Enyimba are playing Niger Tornadoes at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

GombeHeartland15:00

Gombe - Heartland

Gombe are playing Heartland at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Kano PillarsDelta Force15:00

Kano Pillars - Delta Force

Kano Pillars are playing Delta Force at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

KwaraRemo Stars15:00

Kwara - Remo Stars

Kwara are playing Remo Stars at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsWikki Tourist15:00

Lobi Stars - Wikki Tourist

Lobi Stars are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

MFM FCKatsina United15:00

MFM FC - Katsina United

MFM FC are playing Katsina United at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaGo Round15:00

Nasarawa - Go Round

Nasarawa are playing Go Round at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Plateau UnitedYobe Stars15:00

Plateau United - Yobe Stars

Plateau United are playing Yobe Stars at the NPFL of Nigeria on May 20. The match will kick off 15:00 UTC.

SfaxienEsperance14:00

Sfaxien - Esperance

Sfaxien are playing Esperance at the National cup of Tunisia on May 20. The match will kick off 14:00 UTC.

CA AcassusoJJ Urquiza18:30

CA Acassuso - JJ Urquiza

CA Acassuso are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on May 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Deportivo RiestraColegiales18:30

Deportivo Riestra - Colegiales

Deportivo Riestra are playing Colegiales at the Primera B Metropolitana of Argentina on May 20. The match will kick off 18:30 UTC.

San TelmoAll Boys18:30

San Telmo - All Boys

San Telmo are playing All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on May 20. The match will kick off 18:30 UTC.

UrquizaAlmirante Brown18:30

Urquiza - Almirante Brown

Urquiza are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana of Argentina on May 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Central CordobaAlmagro00:10

Central Cordoba - Almagro

Central Cordoba are playing Almagro at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on May 21. The match will kick off 00:10 UTC.

FerroviarioGlobo23:00

Ferroviario - Globo

Ferroviario are playing Globo at the Serie C of Brasil on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

RemoYpiranga Erechim23:00

Remo - Ypiranga Erechim

Remo are playing Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

URTSerra22:00

URT - Serra

URT are playing Serra at the Serie D of Brasil on May 20. The match will kick off 22:00 UTC.

BrusqueGaucho23:00

Brusque - Gaucho

Brusque are playing Gaucho at the Serie D of Brasil on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

ItabaianaInterporto23:00

Itabaiana - Interporto

Itabaiana are playing Interporto at the Serie D of Brasil on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Uniao RondonopolisCAP Patrocinense00:10

Uniao Rondonopolis - CAP Patrocinense

Uniao Rondonopolis are playing CAP Patrocinense at the Serie D of Brasil on May 21. The match will kick off 00:10 UTC.

BarranquillaCortulua20:00

Barranquilla - Cortulua

Barranquilla are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 20. The match will kick off 20:00 UTC.

LeonesReal Cartagena23:00

Leones - Real Cartagena

Leones are playing Real Cartagena at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Boyaco ChicoDeportes Quindio01:00

Boyaco Chico - Deportes Quindio

Boyaco Chico are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Kingston CityHume City10:30

Kingston City - Hume City

Kingston City are playing Hume City at the NPL Victoria of Australia on May 20. The match will kick off 10:30 UTC.