Hamburg vs Union Berlin Live Score and Live Stream

Kick-off at 19:30 on Monday, November 26
MeesJoshua Mees (goal)12'
HuntAaron Hunt (goal)58'
HoltbyLewis Holtby (goal)65'
AbdullahiSuleiman Abdullahi (goal)90'
Goals and Highlights
Highlights
Highlights
Highlights
2-2 Suleiman Abdullahi 90'
2-1 Lewis Holtby 65'
1-1 Aaron Hunt 58'
0-1 Joshua Mees 12'
Germany 2. Bundesliga
2 : 2
FT
Copy
All videos of Hamburg - Union Berlin on your website!
Ball Possession
49% - 51%
Shots On Target
5 - 4
Total Attempts
10 - 6
Saves
2
3
Corners
5
3
Fouls
10
11
Yellow Cards
0
3
Union Berlin: Marcel Hartel 77', Christopher Trimmel 88', Florian Hubner 88'
Hamburg
Union Berlin
1
Pollersbeck
6
Santos
4
van Drongelen
2
Lacroix
24
Sakai
8
Holtby
25
Mangala
14
Hunt
18
Jatta
20
Hwang
7
Narey
4-3-3
1
Julian
Pollersbeck
6
Douglas
Santos
4
Rick
van Drongelen
2
Leo
Lacroix
24
Gotoku
Sakai
8
Lewis
Holtby
25
Orel
Mangala
14
Aaron
Hunt
18
Bakery
Jatta
20
Hee-Chan
Hwang
7
Khaled
Narey

Substitutes
Full Time
Match ends. Hamburg 2, Union Berlin 2.
90 '
2 - 2
Suleiman Abdullahi scores for Union Berlin.
88 '
Florian Hubner is shown the yellow card.
88 '
Christopher Trimmel is shown the yellow card.
86 '
Substitution for Hamburg. Christoph Moritz replaces Orel Mangala
79 '
Substitution for Hamburg. Jann-Fiete Arp replaces Khaled Narey
77 '
Substitution for Union Berlin. Akaki Gogia replaces Marcel Hartel
77 '
Marcel Hartel is shown the yellow card.
74 '
Substitution for Hamburg. David Bates replaces Aaron Hunt
65 '
2 - 1
Lewis Holtby scores for Hamburg.
64 '
Substitution for Union Berlin. Sebastian Andersson replaces Sebastian Polter
58 '
1 - 1
Aaron Hunt scores for Hamburg.
46 '
Substitution for Union Berlin. Simon Hedlund replaces Joshua Mees
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
12 '
0 - 1
Joshua Mees scores for Union Berlin.
Kick-off
First half begins
View All
8
Hamburg have gone 8 consecutive matches without a defeat.
3
Hamburg have managed to keep a clean sheet in their previous 3 home matches.
Live Match Report

Hamburg played Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on November 26. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 2 - 2. Hamburg are 2nd in the table with 50 points after 26 matches, while Union Berlin are 3rd with 47 points in 26 matches.

Joshua Mees scored the first goal on the 12th minute of the game followed by goals from Aaron Hunt, Lewis Holtby and Suleiman Abdullahi, who made the final score 2-2.

ScoreBat was covering Hamburg vs Union Berlin in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Germany 2. Bundesliga's live standings are availble and updated in real time. You can watch Hamburg vs Union Berlin live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Germany 2. Bundesliga in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/hamburg-vs-union-berlin-live-stream/

Hamburg kicked off the game with Julian Pollersbeck, Douglas Santos, Rick van Drongelen, Leo Lacroix, Gotoku Sakai, Lewis Holtby, Orel Mangala who got substituted by Christoph Moritz on the 86th minute, Aaron Hunt who got substituted by David Bates on the 74th minute, Bakery Jatta, Hee-Chan Hwang and Khaled Narey who got substituted by Jann-Fiete Arp on the 79th minute as starters, with Tom Mickel, David Bates, Josha Vagnomann, Vasilije Janjicic, Christoph Moritz, Jann-Fiete Arp and Tatsuya Ito on the bench.

Union Berlin's starting eleven were Rafal Gikiewicz, Ken Reichel, Florian Hubner, Marvin Friedrich, Christopher Trimmel, Manuel Schmiedebach, Grischa Promel, Joshua Mees who got substituted by Simon Hedlund on the 46th minute, Marcel Hartel who got substituted by Akaki Gogia on the 77th minute, Suleiman Abdullahi and Sebastian Polter who got substituted by Sebastian Andersson on the 64th minute, with Jakob Busk, Julian Ryerson, Felix Kroos, Michael Parensen, Sebastian Andersson, Akaki Gogia and Simon Hedlund on the bench.

Hamburg have won Erzgebirge Aue, Koln, Wehen and Magdeburg in their previous 4 matches, while Union Berlin have won Greuther Furth in their previous match.

Hamburg have won 15 of their 26 matches in 2. Bundesliga, drawing 5 and having 6 defeats this season. They have scored 38 goals - 1.46 per match, conceding 29 - 1.12 per match. Union Berlin have won 12 of their 26 matches in 2. Bundesliga, drawing 11 and having 3 defeats this season. They have scored 42 goals - 1.62 per match, conceding 23 - 0.88 per match.

Referee showed the yellow card 3 times throughout the game. Marcel Hartel, Christopher Trimmel and Florian Hubner were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Hamburg and Union Berlin are being added in real time. You can watch the goals by Joshua Mees, Aaron Hunt, Lewis Holtby and Suleiman Abdullahi as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Hamburg or Union Berlin score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Hamburg and Union Berlin include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Hamburg vs Union Berlin with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Germany 2. Bundesliga are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FrancavillaViterbese13:30

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PotenzaSicula Leonzio13:30

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Romania U-17Austria U-1709:00

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 are playing Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Germany U-17Belarus U-1711:00

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Italy U-17Turkey U-1712:00

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Poland U-17Russia U-1713:00

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 are playing Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Israel U-17Czech Republic U-1715:00

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-17 WScotland U-17 W13:00

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-19Romania U-1909:00

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 are playing Romania U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Ukraine U-19Serbia U-1910:30

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 are playing Serbia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Norway U-19Hungary U-1912:00

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 are playing Hungary U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-19Russia U-1914:00

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

England U-19Czech Republic U-1914:00

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-19Poland U-1914:00

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Belgium U-1914:00

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Turkey U-19Scotland U-1914:00

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Germany U-19Croatia U-1914:30

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al ShoalahAl Ain FC12:50

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al MojzelAl Jeel12:55

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al QaisomaAl-Ansar12:55

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al-WashmAbha12:55

Al-Washm - Abha

Al-Washm are playing Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania23:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO23:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

CRACAtletico GO23:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoianesiaVila Nova23:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoiasIpora23:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis23:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT17:00

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas20:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC21:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui22:00

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Zamora FCCarabobo22:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Launceston CityRiverside Olympic07:30

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 07:30 UTC.

Clarence UnitedGlenorchy Knights09:00

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.