Geoje Citizen vs Yeoju Citizen Live Score and Live Stream

06:00, Saturday, May 15
HomeHome
StatisticsStats
Live StandingsStandings
Embed Match
Embed Geoje Citizen - Yeoju Citizen
Korea Republic K4 League
0 : 0
FT
Full Time
Match ends. Geoje Citizen 0, Yeoju Citizen 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
3
Geoje Citizen are undefeated in their previous 3 matches.
3
Yeoju Citizen are undefeated in their previous 3 matches.
Live Match Report

Geoje Citizen played Yeoju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ScoreBat is covering Geoje Citizen vs Yeoju Citizen in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Geoje Citizen vs Yeoju Citizen live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Korea republic K4 League, Geoje Citizen or Yeoju Citizen whenever available. We cover all matches of Korea republic K4 League in real time and provide live streaming whenever possible. https://www.scorebat.com/geoje-citizen-vs-yeoju-citizen-live-stream/.

Korea republic K4 League's live standings are availble and updated in real time.

Geoje Citizen have played a draw with Yangpyeong in their previous match, while Yeoju Citizen have won Seoul United in their previous match.

Goals and video highlights of the match between Geoje Citizen and Yeoju Citizen are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field if there are official videos available. So when Geoje Citizen or Yeoju Citizen score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Geoje Citizen and Yeoju Citizen include all the goals and other remarkable moments from the match. We provide official highlights of Geoje Citizen vs Yeoju Citizen when it is available. We do not host any video as all of the videos are discovered by our crawler on websites like youtube. If you think the video infriges your copyright please contact us so we can remove it from ScoreBat.

Live streaming of the matches of Korea republic K4 League are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Group A
Turkey - Wales

Turkey - Wales

Turkey played Wales at the Group A of Euro-2020 on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Wales won 0-2.

Italy - Switzerland

Italy - Switzerland

Italy played Switzerland at the Group A of Euro-2020 on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Italy won 3-0.

Group B
Finland - Russia

Finland - Russia

Finland played Russia at the Group B of Euro-2020 on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Russia won 0-1.

IA Akranes - KA Akureyri

IA Akranes - KA Akureyri

IA Akranes played KA Akureyri at the Premier League of Iceland on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. KA Akureyri won 0-2.

Keflavik - HK

Keflavik - HK

Keflavik played HK at the Premier League of Iceland on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Keflavik won 2-0.

FH Hafnarfjordur - Stjarnan

FH Hafnarfjordur - Stjarnan

FH Hafnarfjordur played Stjarnan at the Premier League of Iceland on June 16. The match kicked off 20:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valur - Breidablik

Valur - Breidablik

Valur played Breidablik at the Premier League of Iceland on June 16. The match kicked off 20:15 UTC. Valur won 3-1.

Bodo-Glimt - Stromsgodset

Bodo-Glimt - Stromsgodset

Bodo-Glimt played Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Bodo-Glimt won 7-2.

Molde - Sarpsborg

Molde - Sarpsborg

Molde played Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Molde won 4-1.

Valerenga - Odd

Valerenga - Odd

Valerenga played Odd at the Eliteserien of Norway on June 16. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chungnam Asan - Seoul E-Land

Chungnam Asan - Seoul E-Land

Chungnam Asan played Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on June 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Internacional - Atletico-MG

Internacional - Atletico-MG

Internacional are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Atletico-MG are winning 0-1.

Sao Paulo - Chapecoense

Sao Paulo - Chapecoense

Sao Paulo are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Sao Paulo are winning 1-0.

Corinthians - RB Bragantino

Corinthians - RB Bragantino

Corinthians are playing RB Bragantino at the Serie A of Brasil on June 16. The match will kick off 23:30 UTC.

Juventude - Palmeiras

Juventude - Palmeiras

Juventude are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on June 16. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico-PR - Flamengo

Atletico-PR - Flamengo

Atletico-PR are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on June 17.

Flamengo - Coritiba

Flamengo - Coritiba

Flamengo are playing Coritiba at the National Cup of Brasil on June 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Brusque - Coritiba

Brusque - Coritiba

Brusque are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on June 16.

Remo - Vitoria

Remo - Vitoria

Remo played Vitoria at the Serie B of Brasil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Operario PR - Sampaio Correa

Operario PR - Sampaio Correa

Operario PR played Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on June 16. The match kicked off 21:00 UTC. Operario PR won 1-0.

Vasco - Avai Florianopolis

Vasco - Avai Florianopolis

Vasco are playing Avai Florianopolis at the Serie B of Brasil on June 16. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Avai Florianopolis are winning 0-2.

Ponte Preta - Cruzeiro

Ponte Preta - Cruzeiro

Ponte Preta are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on June 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Orenburg - Frydek Mistek

Orenburg - Frydek Mistek

Orenburg played Frydek Mistek at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Frydek Mistek won 0-1.

Ufa - FC Chayka

Ufa - FC Chayka

Ufa played FC Chayka at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Ufa won 2-1.

FC Wels - Cluj

FC Wels - Cluj

FC Wels played Cluj at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Cluj won 0-4.

Nachod Destne - Trutnov

Nachod Destne - Trutnov

Nachod Destne played Trutnov at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Nachod Destne won 4-2.

SC Weiz - Maribor

SC Weiz - Maribor

SC Weiz played Maribor at the Club Friendlies of International on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Maribor won 0-3.

USA W - Nigeria W

USA W - Nigeria W

USA W are playing Nigeria W at the Friendlies - Woman of International on June 17. The match will kick off 01:07 UTC.

FC Minsk-2 - Energetik-BGU-2

FC Minsk-2 - Energetik-BGU-2

FC Minsk-2 played Energetik-BGU-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Neman-2 - Slavia-Mozyr-2

Neman-2 - Slavia-Mozyr-2

Neman-2 played Slavia-Mozyr-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Neman-2 won 7-2.

HB Torshavn - TB

HB Torshavn - TB

HB Torshavn are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 16. The match will kick off 22:00 UTC.

MyPa - KuFu-98

MyPa - KuFu-98

MyPa played KuFu-98 at the Kakkonen, Group A of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. MyPa won 1-0.

GBK - PS Kemi

GBK - PS Kemi

GBK played PS Kemi at the Kakkonen, Group C of Finland on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. GBK won 3-1.

Giannina U-19 - Larisa U-19

Giannina U-19 - Larisa U-19

Giannina U-19 played Larisa U-19 at the U-19 Super League of Greece on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Panaitolikos U-19 - Apollon U-19

Panaitolikos U-19 - Apollon U-19

Panaitolikos U-19 played Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Apollon U-19 won 1-2.

Apollon Pontou - Olympiakos V

Apollon Pontou - Olympiakos V

Apollon Pontou played Olympiakos V at the Football League of Greece on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Apollon Pontou won 2-0.

Fram - Throttur Reykjavik

Fram - Throttur Reykjavik

Fram played Throttur Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Fram won 5-1.

Atalanta U-19 - Inter U-19

Atalanta U-19 - Inter U-19

Atalanta U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bologna U-19 - Roma U-19

Bologna U-19 - Roma U-19

Bologna U-19 played Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Roma U-19 won 2-4.

Empoli U-19 - Spal U-19

Empoli U-19 - Spal U-19

Empoli U-19 played Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Empoli U-19 won 3-0.

Juventus U-19 - Cagliari U-19

Juventus U-19 - Cagliari U-19

Juventus U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Juventus U-19 won 2-0.

Lazio U-19 - Ascoli U-19

Lazio U-19 - Ascoli U-19

Lazio U-19 played Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Ascoli U-19 won 2-3.

Milan U-19 - Genoa U-19

Milan U-19 - Genoa U-19

Milan U-19 played Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Genoa U-19 won 1-2.

Sampdoria U-19 - Torino U-19

Sampdoria U-19 - Torino U-19

Sampdoria U-19 played Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Sampdoria U-19 won 5-0.

Sassuolo U-19 - Fiorentina U-19

Sassuolo U-19 - Fiorentina U-19

Sassuolo U-19 played Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Fiorentina U-19 won 1-2.

Arconatese - Casale

Arconatese - Casale

Arconatese played Casale at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Arconatese won 3-2.

Borgosesia - SC Caronnese

Borgosesia - SC Caronnese

Borgosesia played SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. SC Caronnese won 2-3.

Bra - Sestri Levante

Bra - Sestri Levante

Bra played Sestri Levante at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Castellanzese - Folgore Caratese

Castellanzese - Folgore Caratese

Castellanzese played Folgore Caratese at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Castellanzese won 3-1.

Chieri - Citta di Varese

Chieri - Citta di Varese

Chieri played Citta di Varese at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Citta di Varese won 0-2.

Gozzano - Fossano

Gozzano - Fossano

Gozzano played Fossano at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Fossano won 1-2.

HSL Derthona - P.D.H.A.E.

HSL Derthona - P.D.H.A.E.

HSL Derthona played P.D.H.A.E. at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. HSL Derthona won 2-1.

Lavagnese - Vado

Lavagnese - Vado

Lavagnese played Vado at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Lavagnese won 5-2.

Legnano - Sanremese

Legnano - Sanremese

Legnano played Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Legnano won 3-1.

Saluzzo - Imperia

Saluzzo - Imperia

Saluzzo played Imperia at the Serie D, Group A of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aglianese - Prato

Aglianese - Prato

Aglianese played Prato at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Prato won 1-2.

Correggese - Real Forte Querceta

Correggese - Real Forte Querceta

Correggese played Real Forte Querceta at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Correggese won 3-2.

Corticella - Pro Livorno

Corticella - Pro Livorno

Corticella played Pro Livorno at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Corticella won 2-0.

Fiorenzuola - Mezzolara

Fiorenzuola - Mezzolara

Fiorenzuola played Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Fiorenzuola won 3-0.

Forli - Marignanese

Forli - Marignanese

Forli played Marignanese at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Forli won 4-3.

Progresso - Lentigione

Progresso - Lentigione

Progresso played Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Lentigione won 0-1.

Rimini - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Rimini - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Rimini played Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Ghivizzano Borgo a Mozzano won 1-3.

Sammaurese - Sasso Marconi

Sammaurese - Sasso Marconi

Sammaurese played Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Sasso Marconi won 1-2.

Seravezza - G.S. Bagnolese

Seravezza - G.S. Bagnolese

Seravezza played G.S. Bagnolese at the Serie D, Group D of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. G.S. Bagnolese won 1-2.

Foligno - Ostia Mare

Foligno - Ostia Mare

Foligno played Ostia Mare at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Gavorrano - Cannara

Gavorrano - Cannara

Gavorrano played Cannara at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Gavorrano won 4-0.

Lornano Badesse - Montespaccato

Lornano Badesse - Montespaccato

Lornano Badesse played Montespaccato at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Lornano Badesse won 3-0.

Montevarchi Calcio - Tiferno Lerchi

Montevarchi Calcio - Tiferno Lerchi

Montevarchi Calcio played Tiferno Lerchi at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Montevarchi Calcio won 4-0.

Pianese - Siena

Pianese - Siena

Pianese played Siena at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Siena won 0-2.

San Donato Tavarnelle - Grassina

San Donato Tavarnelle - Grassina

San Donato Tavarnelle played Grassina at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. San Donato Tavarnelle won 4-0.

Sporting Trestina - Sangiovannese

Sporting Trestina - Sangiovannese

Sporting Trestina played Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Sangiovannese won 2-3.

Trastevere - Flaminia

Trastevere - Flaminia

Trastevere played Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

UC Sinalunghese - Scandicci

UC Sinalunghese - Scandicci

UC Sinalunghese played Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Scandicci won 0-3.

Campobasso - Atletico Terme Fiuggi

Campobasso - Atletico Terme Fiuggi

Campobasso played Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vastogirardi - Recanatese

Vastogirardi - Recanatese

Vastogirardi played Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Castelfidardo - Olympia Agnonese

Castelfidardo - Olympia Agnonese

Castelfidardo played Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Castelfidardo won 4-0.

Castelnuovo Vomano - Rieti

Castelnuovo Vomano - Rieti

Castelnuovo Vomano played Rieti at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cynthialbalonga - Tolentino

Cynthialbalonga - Tolentino

Cynthialbalonga played Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Matese - Pineto

Matese - Pineto

Matese played Pineto at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Montegiorgio - Aprilia

Montegiorgio - Aprilia

Montegiorgio played Aprilia at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Aprilia won 0-1.

San Nicolo - Giulianova

San Nicolo - Giulianova

San Nicolo played Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vastese - Porto Santelpidio

Vastese - Porto Santelpidio

Vastese played Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Vastese won 1-0.

Dattilo - Gelbison

Dattilo - Gelbison

Dattilo played Gelbison at the Serie D, Group I of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Gelbison won 0-1.

Licata - S. Agata

Licata - S. Agata

Licata are playing S. Agata at the Serie D, Group I of Italy on June 16.

Messina - Marina di Ragusa

Messina - Marina di Ragusa

Messina are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on June 16.

Paterno - FC Messina

Paterno - FC Messina

Paterno are playing FC Messina at the Serie D, Group I of Italy on June 16.

Rende - Biancavilla

Rende - Biancavilla

Rende are playing Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on June 16.

Roccella - Castrovillari

Roccella - Castrovillari

Roccella played Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Luca - Rotonda

San Luca - Rotonda

San Luca played Rotonda at the Serie D, Group I of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. San Luca won 2-0.

Santa Maria Cilento - Acireale

Santa Maria Cilento - Acireale

Santa Maria Cilento played Acireale at the Serie D, Group I of Italy on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Maria Cilento won 1-0.

Troina - Cittanovese

Troina - Cittanovese

Troina are playing Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on June 16.

Garliava - Silute

Garliava - Silute

Garliava played Silute at the National cup of Lithuania on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Garliava won 2-1.

Panevezys - Kauno Zalgiris

Panevezys - Kauno Zalgiris

Panevezys played Kauno Zalgiris at the National cup of Lithuania on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Panevezys won on penalties as the score was 2-2.

Silas - Hegelmann Litauen

Silas - Hegelmann Litauen

Silas played Hegelmann Litauen at the National cup of Lithuania on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Hegelmann Litauen won 0-4.

Tychy 71 - Gornik Leczna

Tychy 71 - Gornik Leczna

Tychy 71 played Gornik Leczna at the I Liga, Playoff of Poland on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Gornik Leczna won on penalties as the score was 1-1.

Arka Gdynia - LKS Lodz

Arka Gdynia - LKS Lodz

Arka Gdynia played LKS Lodz at the I Liga, Playoff of Poland on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. LKS Lodz won 0-1.

Jagiellonia-2 - Legionovia

Jagiellonia-2 - Legionovia

Jagiellonia-2 played Legionovia at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Legionovia won 1-5.

Legia-2 - Polonia Warszawa

Legia-2 - Polonia Warszawa

Legia-2 played Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Polonia Warszawa won 0-3.

Swit N D - Pogon Grod. Mazowiecki

Swit N D - Pogon Grod. Mazowiecki

Swit N D played Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Swit N D won 2-1.

Unia Skierniewice - Znicz Biala Piska

Unia Skierniewice - Znicz Biala Piska

Unia Skierniewice played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pogon Szczecin-2 - Elana Torun

Pogon Szczecin-2 - Elana Torun

Pogon Szczecin-2 played Elana Torun at the III Liga, Group 2, Championship round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Elana Torun won 2-3.

Kotwica Kolobrzeg - Gornik Konin

Kotwica Kolobrzeg - Gornik Konin

Kotwica Kolobrzeg played Gornik Konin at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Kotwica Kolobrzeg won 3-1.

Buzanada - Tenerife-2

Buzanada - Tenerife-2

Buzanada played Tenerife-2 at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 16. The match kicked off 20:00 UTC. Buzanada won 3-2.

Paracuellos Antamira - Atletico de Pinto

Paracuellos Antamira - Atletico de Pinto

Paracuellos Antamira played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Atletico de Pinto won 1-3.

San Fernardo de Henares - Real Aranjuez

San Fernardo de Henares - Real Aranjuez

San Fernardo de Henares played Real Aranjuez at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. San Fernardo de Henares won 4-1.

Skiljebo - Haninge

Skiljebo - Haninge

Skiljebo played Haninge at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Skiljebo won 1-0.

Sylvia - Assyriska Turabdin

Sylvia - Assyriska Turabdin

Sylvia played Assyriska Turabdin at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Sylvia won 3-2.

Varmbols - Orebro Syrianska

Varmbols - Orebro Syrianska

Varmbols played Orebro Syrianska at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Varmbols won 2-1.

Vastra Frolunda - Utsiktens

Vastra Frolunda - Utsiktens

Vastra Frolunda played Utsiktens at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Utsiktens won 0-1 in the extra time.

Balinge - Lidingo

Balinge - Lidingo

Balinge played Lidingo at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:30 UTC. Lidingo won 1-4.

FBK Karlstad - Karlslunds

FBK Karlstad - Karlslunds

FBK Karlstad played Karlslunds at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 17:30 UTC. Karlslunds won 2-3.

Tyreso - Brommapojkarna

Tyreso - Brommapojkarna

Tyreso played Brommapojkarna at the Svenska Cupen - Qualification of Sweden on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Brommapojkarna won 0-6.

Dalstorps - Varbergs GIF

Dalstorps - Varbergs GIF

Dalstorps played Varbergs GIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. Dalstorps won 5-3.

Bulle - Olympique Geneve

Bulle - Olympique Geneve

Bulle played Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on June 16. The match kicked off 18:15 UTC. Bulle won 5-0.

Kosova FC - Tuggen

Kosova FC - Tuggen

Kosova FC played Tuggen at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on June 16. The match kicked off 16:45 UTC. Tuggen won 1-5.

Balzers - Paradiso

Balzers - Paradiso

Balzers played Paradiso at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on June 16. The match kicked off 17:30 UTC. Paradiso won 3-4.

St. Gallen-2 - Eschen Mauren

St. Gallen-2 - Eschen Mauren

St. Gallen-2 played Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. St. Gallen-2 won 2-0.

Gamba Osaka - Kwansei

Gamba Osaka - Kwansei

Gamba Osaka played Kwansei at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Gamba Osaka won 3-1.

Sanfrecce Hiroshima - Ococias Kyoto

Sanfrecce Hiroshima - Ococias Kyoto

Sanfrecce Hiroshima played Ococias Kyoto at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Ococias Kyoto won 1-5.

Tokyo Verdy - Fagiano Okayama

Tokyo Verdy - Fagiano Okayama

Tokyo Verdy played Fagiano Okayama at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Fagiano Okayama won 0-1.

Vissel Kobe - Suzuka Point

Vissel Kobe - Suzuka Point

Vissel Kobe played Suzuka Point at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Vissel Kobe won 4-0.

Yokohama FC - Vanraure Hachinohe

Yokohama FC - Vanraure Hachinohe

Yokohama FC played Vanraure Hachinohe at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Vanraure Hachinohe won 1-2.

Kashima Antlers - YSCC

Kashima Antlers - YSCC

Kashima Antlers played YSCC at the Emperor Cup of Japan on June 16. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 8-1.

Inti Gas Ayacucho - Alianza Atletico

Inti Gas Ayacucho - Alianza Atletico

Inti Gas Ayacucho played Alianza Atletico at the Copa Bicentenario of Peru on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Grau - Dep. Municipal

Grau - Dep. Municipal

Grau played Dep. Municipal at the Copa Bicentenario of Peru on June 16. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cuando Cubango - Recreativo Libolo

Cuando Cubango - Recreativo Libolo

Cuando Cubango are playing Recreativo Libolo at the Girabola of Angola on June 16.

Santa Rita FC - Academica Lobito

Santa Rita FC - Academica Lobito

Santa Rita FC played Academica Lobito at the Girabola of Angola on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Rita FC won 1-0.

AS Cotonou - Beke Bembereke

AS Cotonou - Beke Bembereke

AS Cotonou played Beke Bembereke at the Championat National, Championship round of Benin on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Beke Bembereke won 0-2.

ASOS - Loto

ASOS - Loto

ASOS played Loto at the Championat National, Championship round of Benin on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Loto won 0-4.

Ayema - Damissa

Ayema - Damissa

Ayema played Damissa at the Championat National, Championship round of Benin on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Ayema won 1-0.

Buffles du Borgou - Requins

Buffles du Borgou - Requins

Buffles du Borgou played Requins at the Championat National, Championship round of Benin on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Buffles du Borgou won 3-1.

Hodio - Dragons

Hodio - Dragons

Hodio played Dragons at the Championat National, Championship round of Benin on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ASFA-Yennenga - ASF Dioulasso

ASFA-Yennenga - ASF Dioulasso

ASFA-Yennenga played ASF Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kadiogo - Ouagadougou

Kadiogo - Ouagadougou

Kadiogo played Ouagadougou at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Majestic - ASEC-K

Majestic - ASEC-K

Majestic played ASEC-K at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Majestic won 3-2.

RC Bobo-Dioulasso - Etoile Filante

RC Bobo-Dioulasso - Etoile Filante

RC Bobo-Dioulasso played Etoile Filante at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rahimo - KOZAF

Rahimo - KOZAF

Rahimo played KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Rahimo won 2-0.

Royal - SONABEL

Royal - SONABEL

Royal played SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. SONABEL won 1-2.

Salitas - Police BF

Salitas - Police BF

Salitas played Police BF at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

USFA - Leopard St.Camille

USFA - Leopard St.Camille

USFA played Leopard St.Camille at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vitesse BF - Douanes

Vitesse BF - Douanes

Vitesse BF played Douanes at the Premier League of Burkina Faso on June 16. The match kicked off 16:00 UTC. Douanes won 1-2.

National Bank of Egypt - ENPPI Cairo

National Bank of Egypt - ENPPI Cairo

National Bank of Egypt played ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on June 16. The match kicked off 17:00 UTC. ENPPI Cairo won 2-3.

Ceramica Cleopatra - Al Masry Port Said

Ceramica Cleopatra - Al Masry Port Said

Ceramica Cleopatra played Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Al Masry Port Said won 1-2.

Bidco United - KCB

Bidco United - KCB

Bidco United played KCB at the Premier League of Kenya on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. KCB won 0-1.

Mathare United - Gor Mahia

Mathare United - Gor Mahia

Mathare United played Gor Mahia at the Premier League of Kenya on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Gor Mahia won 0-1.

Sofapaka - Leopards

Sofapaka - Leopards

Sofapaka played Leopards at the Premier League of Kenya on June 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wazito - Kariobangi Sharks

Wazito - Kariobangi Sharks

Wazito played Kariobangi Sharks at the Premier League of Kenya on June 16. The match kicked off 12:00 UTC. Wazito won 2-0.

Ntopwa - Big Bullets

Ntopwa - Big Bullets

Ntopwa played Big Bullets at the Super League of Malawi on June 16. The match kicked off 12:30 UTC. Big Bullets won 0-3.

Red Lions - Mighty Wanderers

Red Lions - Mighty Wanderers

Red Lions played Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on June 16. The match kicked off 12:30 UTC. Mighty Wanderers won 0-2.

WAC Casablanca - CR Khemis Zemamra

WAC Casablanca - CR Khemis Zemamra

WAC Casablanca played CR Khemis Zemamra at the Botola Pro of Morocco on June 16. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ittihad Tanger - RCA Casablanca

Ittihad Tanger - RCA Casablanca

Ittihad Tanger played RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on June 16. The match kicked off 20:30 UTC. RCA Casablanca won 0-3.

Enyimba - Enugu Rangers

Enyimba - Enugu Rangers

Enyimba are playing Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on June 16.

FC Police - Rutsiro

FC Police - Rutsiro

FC Police played Rutsiro at the National League, Championship round of Rwanda on June 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Espoir - Bugesera

Espoir - Bugesera

Espoir played Bugesera at the National League, Championship round of Rwanda on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Espoir won 2-1.

Marines - AS Kigali

Marines - AS Kigali

Marines played AS Kigali at the National League, Championship round of Rwanda on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. AS Kigali won 0-1.

Rayon Sports - APR

Rayon Sports - APR

Rayon Sports played APR at the National League, Championship round of Rwanda on June 16. The match kicked off 13:30 UTC. APR won 0-1.

JKT Tanzania - Ihefu

JKT Tanzania - Ihefu

JKT Tanzania played Ihefu at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on June 16. The match kicked off 11:00 UTC. JKT Tanzania won 2-0.

Kagera Sugar - Tanzania Prisons

Kagera Sugar - Tanzania Prisons

Kagera Sugar played Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Kagera Sugar won 1-0.

ASKO de Kara - Ifodje

ASKO de Kara - Ifodje

ASKO de Kara played Ifodje at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Ifodje won 1-3.

Semassi - Kara

Semassi - Kara

Semassi played Kara at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Semassi won 4-3.

Anges Notse - Gomido

Anges Notse - Gomido

Anges Notse played Gomido at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Gomido won 0-2.

Binah - Sara Sport

Binah - Sara Sport

Binah played Sara Sport at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Binah won 1-0.

Gbohloe-su Des Lacs - Maranatha Fiokpo

Gbohloe-su Des Lacs - Maranatha Fiokpo

Gbohloe-su Des Lacs played Maranatha Fiokpo at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Gbohloe-su Des Lacs won 1-0.

Kara - Ifodje

Kara - Ifodje

Kara played Ifodje at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Ifodje won 1-3.

OTR - Entente-2

OTR - Entente-2

OTR played Entente-2 at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Entente-2 won 0-1.

Semassi - ASKO de Kara

Semassi - ASKO de Kara

Semassi played ASKO de Kara at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Semassi won 4-3.

Togo Port - Dynamic Togolais

Togo Port - Dynamic Togolais

Togo Port played Dynamic Togolais at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Unisport - Koroki

Unisport - Koroki

Unisport played Koroki at the Championnat National of Togo on June 16. The match kicked off 15:00 UTC. Koroki won 1-3.

Kyetume - Mbarara City

Kyetume - Mbarara City

Kyetume played Mbarara City at the Premier League of Uganda on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Mbarara City won 1-3.

Buildcon - Nkwazi

Buildcon - Nkwazi

Buildcon played Nkwazi at the Super League of Zambia on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Nkwazi won 1-2.

Kabwe Warriors - Prison Leopards

Kabwe Warriors - Prison Leopards

Kabwe Warriors played Prison Leopards at the Super League of Zambia on June 16. The match kicked off 13:00 UTC. Prison Leopards won 0-2.

Zanaco - Nkana

Zanaco - Nkana

Zanaco played Nkana at the Super League of Zambia on June 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Louisville City - Birmingham Legion

Louisville City - Birmingham Legion

Louisville City are playing Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 23:30 UTC.

New York Red Bulls-2 - Charlotte Independence

New York Red Bulls-2 - Charlotte Independence

New York Red Bulls-2 are playing Charlotte Independence at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Rio Grande Valley - Austin Bold

Rio Grande Valley - Austin Bold

Rio Grande Valley are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Tulsa Roughnecks - Sporting KC-2

Tulsa Roughnecks - Sporting KC-2

Tulsa Roughnecks are playing Sporting KC-2 at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Memphis 901 - Atlanta United-2

Memphis 901 - Atlanta United-2

Memphis 901 are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 00:30 UTC.

Colorado Springs - Tacoma Defiance

Colorado Springs - Tacoma Defiance

Colorado Springs are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico United - San Antonio FC

New Mexico United - San Antonio FC

New Mexico United are playing San Antonio FC at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 01:30 UTC.

Los Angeles Galaxy-2 - Las Vegas Lights

Los Angeles Galaxy-2 - Las Vegas Lights

Los Angeles Galaxy-2 are playing Las Vegas Lights at the USL Championship of Usa on June 17. The match will kick off 02:30 UTC.

Greenville - North Carolina

Greenville - North Carolina

Greenville are playing North Carolina at the USL League One of Usa on June 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Fort Lauderdale Strikers - Toronto-2

Fort Lauderdale Strikers - Toronto-2

Fort Lauderdale Strikers are playing Toronto-2 at the USL League One of Usa on June 16. The match will kick off 23:30 UTC.

Atlanta CA - Quilmes

Atlanta CA - Quilmes

Atlanta CA played Quilmes at the Primera Nacional of Argentina on June 16. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CA Mitre - Tigre

CA Mitre - Tigre

CA Mitre played Tigre at the Primera Nacional of Argentina on June 16. The match kicked off 20:10 UTC. CA Mitre won 4-2.

San Martin Tucuman - Estudiantes Rio Cuarto

San Martin Tucuman - Estudiantes Rio Cuarto

San Martin Tucuman are playing Estudiantes Rio Cuarto at the Primera Nacional of Argentina on June 17. The match will kick off 00:10 UTC.

Berazategui - Argentino Merlo

Berazategui - Argentino Merlo

Berazategui played Argentino Merlo at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Argentino Merlo won 1-3.

Central Cordoba - Dock Sud

Central Cordoba - Dock Sud

Central Cordoba played Dock Sud at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Club Lujan - Victoriano Arenas

Club Lujan - Victoriano Arenas

Club Lujan played Victoriano Arenas at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Club Lujan won 1-0.

Deportivo Espanol - General Lamadrid

Deportivo Espanol - General Lamadrid

Deportivo Espanol played General Lamadrid at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. General Lamadrid won 0-1.

El Porvenir - Real Pilar

El Porvenir - Real Pilar

El Porvenir played Real Pilar at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Excursionistas - Ituzaingo

Excursionistas - Ituzaingo

Excursionistas played Ituzaingo at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ferrocarril Midland - CA Atlas

Ferrocarril Midland - CA Atlas

Ferrocarril Midland played CA Atlas at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Ferrocarril Midland won 1-0.

San Martin Burzaco - Deportivo Laferrere

San Martin Burzaco - Deportivo Laferrere

San Martin Burzaco played Deportivo Laferrere at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sportivo Italiano - Claypole

Sportivo Italiano - Claypole

Sportivo Italiano played Claypole at the Primera C, Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Central Ballester - Liniers Bahia

Central Ballester - Liniers Bahia

Central Ballester played Liniers Bahia at the Primera D - Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Liniers Bahia won 0-2.

Centro Espanol - Argentino Rosario

Centro Espanol - Argentino Rosario

Centro Espanol played Argentino Rosario at the Primera D - Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportivo Paraguayo - Sportivo Barracas

Deportivo Paraguayo - Sportivo Barracas

Deportivo Paraguayo played Sportivo Barracas at the Primera D - Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Sportivo Barracas won 1-2.

Juventud Unida SL - Atletico Lugano

Juventud Unida SL - Atletico Lugano

Juventud Unida SL played Atletico Lugano at the Primera D - Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC. Atletico Lugano won 0-1.

Puerto Nuevo - Defensores de Cambaceres

Puerto Nuevo - Defensores de Cambaceres

Puerto Nuevo played Defensores de Cambaceres at the Primera D - Apertura of Argentina on June 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico-PR - Parana

Atletico-PR - Parana

Atletico-PR played Parana at the Paranaense 1, Playoffs of Brasil on June 16. The match kicked off 18:20 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oeste - Mirassol

Oeste - Mirassol

Oeste played Mirassol at the Serie C - First stage of Brazil on June 16. The match kicked off 19:00 UTC. Mirassol won 0-1.

Globo - ABC Natal

Globo - ABC Natal

Globo are playing ABC Natal at the Potiguar, First stage playoffs of Brasil on June 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Globo - ABC Natal

Globo - ABC Natal

Globo played ABC Natal at the Campeonato Potiguar - Play Offs of Brazil on June 16. The match kicked off 18:00 UTC. Globo won 2-1.

Cortulua - Leones

Cortulua - Leones

Cortulua played Leones at the Primera B, Playoffs of Colombia on June 16. The match kicked off 21:00 UTC. Cortulua won 3-0.

Fortaleza JS - Atletico Huila

Fortaleza JS - Atletico Huila

Fortaleza JS played Atletico Huila at the Primera B, Playoffs of Colombia on June 16. The match kicked off 21:00 UTC. Atletico Huila won 0-2.

Villa Teresa - Rampla

Villa Teresa - Rampla

Villa Teresa played Rampla at the Segunda Division of Uruguay on June 16. The match kicked off 15:30 UTC. Rampla won 0-1.

Albion - Defensor Sporting

Albion - Defensor Sporting

Albion played Defensor Sporting at the Segunda Division of Uruguay on June 16. The match kicked off 20:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Central - Cerro M.

Central - Cerro M.

Central are playing Cerro M. at the Segunda Division of Uruguay on June 16. The match kicked off 22:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Deportivo La Guaira - Yaracuyanos

Deportivo La Guaira - Yaracuyanos

Deportivo La Guaira are playing Yaracuyanos at the Primera of Venezuela on June 16. The match kicked off 22:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.