Fjolnir vs Grindavik Live Score and Live Stream

Kick-off at 19:15 on Thursday, June 14
Full Time
HevsonSam Hevson (goal)86'
0 : 1
FT
Copy
All videos of Fjolnir - Grindavik on your website!
Full Time
Match ends. Fjolnir 0, Grindavik 1.
86 '
0 - 1
Sam Hevson scores for Grindavik.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
10
Fjolnir have conceded a goal in their previous 10 matches.
5
Grindavik have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
4
Grindavik are undefeated in their previous 4 away matches.
Live Match Report

Fjolnir played Grindavik at the Premier League of Iceland on June 14. The match kicked off 19:15 UTC. Grindavik won 0-1. Fjolnir are 11th in the table with 19 points after 22 matches, while Grindavik are 10th with 25 points in 22 matches.

Sam Hevson scored the first and only goal on the 86th minute of the game.

ScoreBat was covering Fjolnir vs Grindavik in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Iceland Premier League's live standings are availble and updated in real time. You can watch Fjolnir vs Grindavik live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Iceland Premier League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/fjolnir-vs-grindavik-live-stream/

Fjolnir have lost to Valur and Thor in their previous 2 matches, while Grindavik have lost to Breidablik in their previous match.

Previous Meetings
September 30th, 2017 - Premier League
July 17th, 2017 - Premier League

Fjolnir and Grindavik have met twice in their recent history. Fjolnir won once while Grindavik also won once.

Fjolnir have won 4 of their 22 matches in Premier League, drawing 7 and having 11 defeats this season. They have scored 22 goals - 1.00 per match, conceding 44 - 2.00 per match. Grindavik have won 7 of their 22 matches in Premier League, drawing 4 and having 11 defeats this season. They have scored 26 goals - 1.18 per match, conceding 37 - 1.68 per match.

Goals and video highlights of the match between Fjolnir and Grindavik are being added in real time. You can watch the goal by Sam Hevson as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Fjolnir or Grindavik score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Fjolnir and Grindavik include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Fjolnir vs Grindavik with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Iceland Premier League are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesLeicester City12:30

Wolves - Leicester City

Wolves are playing Leicester City at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

BournemouthWest Ham United15:00

Bournemouth - West Ham United

Bournemouth are playing West Ham United at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LiverpoolCrystal Palace15:00

Liverpool - Crystal Palace

Liverpool are playing Crystal Palace at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Manchester UnitedBrighton15:00

Manchester United - Brighton

Manchester United are playing Brighton at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Newcastle UnitedCardiff City15:00

Newcastle United - Cardiff City

Newcastle United are playing Cardiff City at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthamptonEverton15:00

Southampton - Everton

Southampton are playing Everton at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

WatfordBurnley15:00

Watford - Burnley

Watford are playing Burnley at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ArsenalChelsea17:30

Arsenal - Chelsea

Arsenal are playing Chelsea at the Premier League of England on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Real MadridSevilla15:15

Real Madrid - Sevilla

Real Madrid are playing Sevilla at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

HuescaAtletico Madrid17:30

Huesca - Atletico Madrid

Huesca are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Celta VigoValencia19:45

Celta Vigo - Valencia

Celta Vigo are playing Valencia at the La Liga of Spain on January 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AugsburgFortuna Dusseldorf14:30

Augsburg - Fortuna Dusseldorf

Augsburg are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayer LeverkusenBorussia Monchengladbach14:30

Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach

Bayer Leverkusen are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht FrankfurtSC Freiburg14:30

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg

Eintracht Frankfurt are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

HannoverWerder Bremen14:30

Hannover - Werder Bremen

Hannover are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

StuttgartMainz14:30

Stuttgart - Mainz

Stuttgart are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

RB LeipzigBorussia Dortmund17:30

RB Leipzig - Borussia Dortmund

RB Leipzig are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RomaTorino14:00

Roma - Torino

Roma are playing Torino at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

UdineseParma17:00

Udinese - Parma

Udinese are playing Parma at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter MilanSassuolo19:30

Inter Milan - Sassuolo

Inter Milan are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

PSGGuingamp16:00

PSG - Guingamp

PSG are playing Guingamp at the Ligue 1 of France on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MonacoStrasbourg19:00

Monaco - Strasbourg

Monaco are playing Strasbourg at the Ligue 1 of France on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

NimesToulouse19:00

Nimes - Toulouse

Nimes are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

ReimsNice19:00

Reims - Nice

Reims are playing Nice at the Ligue 1 of France on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

AZUtrecht17:30

AZ - Utrecht

AZ are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

ADO Den HaagVV Venlo18:45

ADO Den Haag - VV Venlo

ADO Den Haag are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 18:45 UTC.

ZwolleFeyenoord18:45

Zwolle - Feyenoord

Zwolle are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 18:45 UTC.

GroningenHeracles Almelo19:45

Groningen - Heracles Almelo

Groningen are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BelenensesTondela15:30

Belenenses - Tondela

Belenenses are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SportingMoreirense18:00

Sporting - Moreirense

Sporting are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Santa ClaraMaritimo20:30

Santa Clara - Maritimo

Santa Clara are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 20:30 UTC.

StandardKortrijk17:00

Standard - Kortrijk

Standard are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

EupenLokeren19:00

Eupen - Lokeren

Eupen are playing Lokeren at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Waasland-BeverenCercle Brugge19:00

Waasland-Beveren - Cercle Brugge

Waasland-Beveren are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Zulte-WaregemAntwerp19:30

Zulte-Waregem - Antwerp

Zulte-Waregem are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Aston VillaHull City15:00

Aston Villa - Hull City

Aston Villa are playing Hull City at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BlackburnIpswich Town15:00

Blackburn - Ipswich Town

Blackburn are playing Ipswich Town at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Derby CountyReading15:00

Derby County - Reading

Derby County are playing Reading at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MiddlesbroughMillwall15:00

Middlesbrough - Millwall

Middlesbrough are playing Millwall at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Nott. ForestBristol City15:00

Nott. Forest - Bristol City

Nott. Forest are playing Bristol City at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

QPRPreston NE15:00

QPR - Preston NE

QPR are playing Preston NE at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RotherhamBrentford15:00

Rotherham - Brentford

Rotherham are playing Brentford at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield WedWigan15:00

Sheffield Wed - Wigan

Sheffield Wed are playing Wigan at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke CityLeeds15:00

Stoke City - Leeds

Stoke City are playing Leeds at the Championship of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CitySheffield Utd17:30

Swansea City - Sheffield Utd

Swansea City are playing Sheffield Utd at the Championship of England on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

LensNancy13:55

Lens - Nancy

Lens are playing Nancy at the Ligue 2 of France on January 19. The match will kick off 13:55 UTC.

NiortGrenoble14:00

Niort - Grenoble

Niort are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GianninaOlympiakos15:15

Giannina - Olympiakos

Giannina are playing Olympiakos at the Super League of Greece on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

ApollonLevadiakos17:00

Apollon - Levadiakos

Apollon are playing Levadiakos at the Super League of Greece on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOKPanionios17:30

PAOK - Panionios

PAOK are playing Panionios at the Super League of Greece on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

CarpiFoggia14:00

Carpi - Foggia

Carpi are playing Foggia at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CrotoneCittadella14:00

Crotone - Cittadella

Crotone are playing Cittadella at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LecceBenevento14:00

Lecce - Benevento

Lecce are playing Benevento at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

PerugiaBrescia17:00

Perugia - Brescia

Perugia are playing Brescia at the Serie B of Italy on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmeriaCadiz15:00

Almeria - Cadiz

Almeria are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

NumanciaCordoba17:00

Numancia - Cordoba

Numancia are playing Cordoba at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Rayo MajadahondaZaragoza17:00

Rayo Majadahonda - Zaragoza

Rayo Majadahonda are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MalagaLugo19:30

Malaga - Lugo

Malaga are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Reus DeportiuLas PalmasPostponedPst

Reus Deportiu - Las Palmas

Reus Deportiu are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on January 19.

Erzurum BBKonyaspor10:30

Erzurum BB - Konyaspor

Erzurum BB are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Yeni MalatyasporGoztepe10:30

Yeni Malatyaspor - Goztepe

Yeni Malatyaspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

AntalyasporKayserispor13:00

Antalyaspor - Kayserispor

Antalyaspor are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

GalatasarayAnkaragucu16:00

Galatasaray - Ankaragucu

Galatasaray are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Afjet AfyonsporIstanbulspor10:30

Afjet Afyonspor - Istanbulspor

Afjet Afyonspor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

B.B. GaziantepDenizlispor10:30

B.B. Gaziantep - Denizlispor

B.B. Gaziantep are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

OsmanlisporBoluspor13:00

Osmanlispor - Boluspor

Osmanlispor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

ASEC MimosasLobi Stars16:00

ASEC Mimosas - Lobi Stars

ASEC Mimosas are playing Lobi Stars at the Group Stage of Caf Champions League on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

V. ClubSimba16:00

V. Club - Simba

V. Club are playing Simba at the Group Stage of Caf Champions League on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CS ConstantineTP Mazembe19:00

CS Constantine - TP Mazembe

CS Constantine are playing TP Mazembe at the Group Stage of Caf Champions League on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Mamelodi SundownsWAC Casablanca19:00

Mamelodi Sundowns - WAC Casablanca

Mamelodi Sundowns are playing WAC Casablanca at the Group Stage of Caf Champions League on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Chippa UnitedMaritzburg United13:30

Chippa United - Maritzburg United

Chippa United are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Black Leopards VendaGolden Arrows Durban18:15

Black Leopards Venda - Golden Arrows Durban

Black Leopards Venda are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on January 19. The match will kick off 18:15 UTC.

QueretaroMonterrey23:00

Queretaro - Monterrey

Queretaro are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

AmericaPachuca01:00

America - Pachuca

America are playing Pachuca at the Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

TigresCruz Azul03:00

Tigres - Cruz Azul

Tigres are playing Cruz Azul at the Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 03:00 UTC.

River PlateDefensa y Justicia23:00

River Plate - Defensa y Justicia

River Plate are playing Defensa y Justicia at the Primera Division of Argentina on January 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Buxoro0 - 0Sogdiyona JizzaxFull TimeFT

Buxoro - Sogdiyona Jizzax

Buxoro played Sogdiyona Jizzax at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eastern Suburbs1 - 5Gold Coast United FCFull TimeFT

Eastern Suburbs - Gold Coast United FC

Eastern Suburbs played Gold Coast United FC at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 07:00 UTC. Gold Coast United FC won 1-5.

Nizhnyi Novgorod1 - 1RotorFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Rotor

Nizhnyi Novgorod played Rotor at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peninsula Power8 - 0Sunshine Coast WanderersFull TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power played Sunshine Coast Wanderers at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 08:00 UTC. Peninsula Power won 8-0.

Quang Nam2 - 0Ho Chi Minh CityFull TimeFT

Quang Nam - Ho Chi Minh City

Quang Nam played Ho Chi Minh City at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 08:30 UTC. Quang Nam won 2-0.

Chonburi FC1 - 0PTT Rayong65'

Chonburi FC - PTT Rayong

Chonburi FC are playing PTT Rayong at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Chonburi FC is winning 1-0.

Gornik Leczna3 - 1Motor Lublin76'

Gornik Leczna - Motor Lublin

Gornik Leczna are playing Motor Lublin at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Gornik Leczna is winning 3-1.

Rochedale Rovers0 - 1Western Pride61'

Rochedale Rovers - Western Pride

Rochedale Rovers are playing Western Pride at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Western Pride is winning 0-1.

Scheiblingkirchen1 - 3Wiener Neustadt78'

Scheiblingkirchen - Wiener Neustadt

Scheiblingkirchen are playing Wiener Neustadt at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Wiener Neustadt is winning 1-3.

Trinec4 - 0Viktoria Otrokovice73'

Trinec - Viktoria Otrokovice

Trinec are playing Viktoria Otrokovice at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Trinec is winning 4-0.

Wolfsberger AC-20 - 0Austria Klagenfurt72'

Wolfsberger AC-2 - Austria Klagenfurt

Wolfsberger AC-2 are playing Austria Klagenfurt at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Zemplin Michalovce2 - 0Liptovsky Mikulas73'

Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas

Zemplin Michalovce are playing Liptovsky Mikulas at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Zemplin Michalovce is winning 2-0.

Helsingor1 - 0AB Copenhagen44'

Helsingor - AB Copenhagen

Helsingor are playing AB Copenhagen at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Helsingor is winning 1-0.

Jihlava0 - 0Taborsko45 +6'

Jihlava - Taborsko

Jihlava are playing Taborsko at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bytovia Bytow0 - 1Baltyk Gdynia18'

Bytovia Bytow - Baltyk Gdynia

Bytovia Bytow are playing Baltyk Gdynia at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Baltyk Gdynia is winning 0-1.

Celje0 - 0Sampion Celje20'

Celje - Sampion Celje

Celje are playing Sampion Celje at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Debrecen1 - 0Balmazujvaros11'

Debrecen - Balmazujvaros

Debrecen are playing Balmazujvaros at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Debrecen is winning 1-0.

GyirmotSpartak Trnava10:00

Gyirmot - Spartak Trnava

Gyirmot are playing Spartak Trnava at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Podbeskidzie1 - 0ROW Rybnik19'

Podbeskidzie - ROW Rybnik

Podbeskidzie are playing ROW Rybnik at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Podbeskidzie is winning 1-0.

Senica0 - 1MFK Petrzalka21'

Senica - MFK Petrzalka

Senica are playing MFK Petrzalka at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and MFK Petrzalka is winning 0-1.

Slavia-Mozyr0 - 0Lokomotiv Gomel13'

Slavia-Mozyr - Lokomotiv Gomel

Slavia-Mozyr are playing Lokomotiv Gomel at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sokolov0 - 0Pribram20'

Sokolov - Pribram

Sokolov are playing Pribram at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Teplice1 - 0Varnsdorf22'

Teplice - Varnsdorf

Teplice are playing Varnsdorf at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Teplice is winning 1-0.

Vanlose IF0 - 0Avarta23'

Vanlose IF - Avarta

Vanlose IF are playing Avarta at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KatowiceSandecja Nowy Sacz10:30

Katowice - Sandecja Nowy Sacz

Katowice are playing Sandecja Nowy Sacz at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Hannover-2Paderborn11:00

Hannover-2 - Paderborn

Hannover-2 are playing Paderborn at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Hradec KraloveLoko Vltavin11:00

Hradec Kralove - Loko Vltavin

Hradec Kralove are playing Loko Vltavin at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Koln-2TuS Koblenz11:00

Koln-2 - TuS Koblenz

Koln-2 are playing TuS Koblenz at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

LKS LodzElana Torun11:00

LKS Lodz - Elana Torun

LKS Lodz are playing Elana Torun at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

LahtiKTP11:00

Lahti - KTP

Lahti are playing KTP at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

NaestvedKoge11:00

Naestved - Koge

Naestved are playing Koge at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

ThistedVendsyssel11:00

Thisted - Vendsyssel

Thisted are playing Vendsyssel at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Victoria HamburgSt. Pauli-211:00

Victoria Hamburg - St. Pauli-2

Victoria Hamburg are playing St. Pauli-2 at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Wisla KrakowGarbarnia11:00

Wisla Krakow - Garbarnia

Wisla Krakow are playing Garbarnia at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Wolfsberger ACKapfenberg11:00

Wolfsberger AC - Kapfenberg

Wolfsberger AC are playing Kapfenberg at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

AC OuluRoPS11:15

AC Oulu - RoPS

AC Oulu are playing RoPS at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:15 UTC.

Zlate MoravceBanska Bystrica11:30

Zlate Moravce - Banska Bystrica

Zlate Moravce are playing Banska Bystrica at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Austria VRied12:00

Austria V - Ried

Austria V are playing Ried at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Backa PalankaVojvodina12:00

Backa Palanka - Vojvodina

Backa Palanka are playing Vojvodina at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayern-2Garching12:00

Bayern-2 - Garching

Bayern-2 are playing Garching at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Berliner FC DynamoNeustrelitz12:00

Berliner FC Dynamo - Neustrelitz

Berliner FC Dynamo are playing Neustrelitz at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bonner SCAhlen12:00

Bonner SC - Ahlen

Bonner SC are playing Ahlen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

DACSoroksar12:00

DAC - Soroksar

DAC are playing Soroksar at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

DebrecenBudaors12:00

Debrecen - Budaors

Debrecen are playing Budaors at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

FC NordsjaellandAGF Aarhus12:00

FC Nordsjaelland - AGF Aarhus

FC Nordsjaelland are playing AGF Aarhus at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

FrejHammarby12:00

Frej - Hammarby

Frej are playing Hammarby at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Fremad AmagerFrem12:00

Fremad Amager - Frem

Fremad Amager are playing Frem at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

HackenNorrby12:00

Hacken - Norrby

Hacken are playing Norrby at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

KarvinaPuszcza N.12:00

Karvina - Puszcza N.

Karvina are playing Puszcza N. at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

LudwigsfeldeOptik Ratenow12:00

Ludwigsfelde - Optik Ratenow

Ludwigsfelde are playing Optik Ratenow at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Randers FCSonderjylland12:00

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC are playing Sonderjylland at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

RodinghausenGermania Egestorf12:00

Rodinghausen - Germania Egestorf

Rodinghausen are playing Germania Egestorf at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Schalke-2Straelen12:00

Schalke-2 - Straelen

Schalke-2 are playing Straelen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

SilkeborgRaufoss12:00

Silkeborg - Raufoss

Silkeborg are playing Raufoss at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartak SuboticaBekescsaba12:00

Spartak Subotica - Bekescsaba

Spartak Subotica are playing Bekescsaba at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Stal MielecStal Rzeszow12:00

Stal Mielec - Stal Rzeszow

Stal Mielec are playing Stal Rzeszow at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Tennis BorussiaBAK 0712:00

Tennis Borussia - BAK 07

Tennis Borussia are playing BAK 07 at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

TriglavDomzale12:00

Triglav - Domzale

Triglav are playing Domzale at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Wigry SPanevezys12:00

Wigry S - Panevezys

Wigry S are playing Panevezys at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

ZlinNitra12:00

Zlin - Nitra

Zlin are playing Nitra at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Inter TurkuSalPa12:15

Inter Turku - SalPa

Inter Turku are playing SalPa at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:15 UTC.

Babelsberg 03Staaken12:30

Babelsberg 03 - Staaken

Babelsberg 03 are playing Staaken at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

BoleslavSlovan12:30

Boleslav - Slovan

Boleslav are playing Slovan at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Freiburg-2Reutlingen12:30

Freiburg-2 - Reutlingen

Freiburg-2 are playing Reutlingen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

OlomoucRuzomberok12:30

Olomouc - Ruzomberok

Olomouc are playing Ruzomberok at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

PaksArsenal T12:30

Paks - Arsenal T

Paks are playing Arsenal T at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

RegensburgWurzburger Kickers12:30

Regensburg - Wurzburger Kickers

Regensburg are playing Wurzburger Kickers at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Weiche FlensburgHeider SV12:30

Weiche Flensburg - Heider SV

Weiche Flensburg are playing Heider SV at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

ASC DortmundWuppertaler13:00

ASC Dortmund - Wuppertaler

ASC Dortmund are playing Wuppertaler at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Alemannia AachenWormatia Worms13:00

Alemannia Aachen - Wormatia Worms

Alemannia Aachen are playing Wormatia Worms at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AmstettenBudejovice13:00

Amstetten - Budejovice

Amstetten are playing Budejovice at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AuerbachInternacional Leipzig13:00

Auerbach - Internacional Leipzig

Auerbach are playing Internacional Leipzig at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BrommapojkarnaSollentuna13:00

Brommapojkarna - Sollentuna

Brommapojkarna are playing Sollentuna at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

EnergieMagdeburg13:00

Energie - Magdeburg

Energie are playing Magdeburg at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

FerencvarosSion13:00

Ferencvaros - Sion

Ferencvaros are playing Sion at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

GleisdorfHartberg13:00

Gleisdorf - Hartberg

Gleisdorf are playing Hartberg at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Greuther Furth-2Wurzburger Kickers-213:00

Greuther Furth-2 - Wurzburger Kickers-2

Greuther Furth-2 are playing Wurzburger Kickers-2 at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hallescher FCChemnitzer13:00

Hallescher FC - Chemnitzer

Hallescher FC are playing Chemnitzer at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlsruherJeunesse Esch13:00

Karlsruher - Jeunesse Esch

Karlsruher are playing Jeunesse Esch at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Kickers OffenbachSiegen13:00

Kickers Offenbach - Siegen

Kickers Offenbach are playing Siegen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

LevskiUfa13:00

Levski - Ufa

Levski are playing Ufa at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

MariborRudar Velenje13:00

Maribor - Rudar Velenje

Maribor are playing Rudar Velenje at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

MidtjyllandFredericia13:00

Midtjylland - Fredericia

Midtjylland are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Preussen MunsterFortuna Koln13:00

Preussen Munster - Fortuna Koln

Preussen Munster are playing Fortuna Koln at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

RapidFloridsdorfer AC13:00

Rapid - Floridsdorfer AC

Rapid are playing Floridsdorfer AC at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

SaarbruckenSandhausen13:00

Saarbrucken - Sandhausen

Saarbrucken are playing Sandhausen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgarter KickersBalingen13:00

Stuttgarter Kickers - Balingen

Stuttgarter Kickers are playing Balingen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

UlmInnsbruck13:00

Ulm - Innsbruck

Ulm are playing Innsbruck at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Usti nad LabemSlavia Praha13:00

Usti nad Labem - Slavia Praha

Usti nad Labem are playing Slavia Praha at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

VasalundAIK13:00

Vasalund - AIK

Vasalund are playing AIK at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

WattenscheidSteinbach13:00

Wattenscheid - Steinbach

Wattenscheid are playing Steinbach at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

WiedenbruckWestfalia Rhynern13:00

Wiedenbruck - Westfalia Rhynern

Wiedenbruck are playing Westfalia Rhynern at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

ZurichSabail13:00

Zurich - Sabail

Zurich are playing Sabail at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

JaroSJK13:15

Jaro - SJK

Jaro are playing SJK at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:15 UTC.

GoricaAluminij13:30

Gorica - Aluminij

Gorica are playing Aluminij at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ArbroathCeltic14:00

Arbroath - Celtic

Arbroath are playing Celtic at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Dynamo K.Bochum14:00

Dynamo K. - Bochum

Dynamo K. are playing Bochum at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GrasshoppersHajduk Split14:00

Grasshoppers - Hajduk Split

Grasshoppers are playing Hajduk Split at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

KriensBellinzona14:00

Kriens - Bellinzona

Kriens are playing Bellinzona at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MTKZhetysu14:00

MTK - Zhetysu

MTK are playing Zhetysu at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MeppenFC Botosani14:00

Meppen - FC Botosani

Meppen are playing FC Botosani at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

QarabagBohemians 190514:00

Qarabag - Bohemians 1905

Qarabag are playing Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

St Patrick'sCobh Ramblers14:00

St Patrick's - Cobh Ramblers

St Patrick's are playing Cobh Ramblers at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

UjpestShakhtyor Soligorsk14:00

Ujpest - Shakhtyor Soligorsk

Ujpest are playing Shakhtyor Soligorsk at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

VorsklaUniversitatea Craiova14:00

Vorskla - Universitatea Craiova

Vorskla are playing Universitatea Craiova at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WehenRapperswil14:00

Wehen - Rapperswil

Wehen are playing Rapperswil at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Arminia BielefeldSt. Gallen14:30

Arminia Bielefeld - St. Gallen

Arminia Bielefeld are playing St. Gallen at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

BrayShamrock15:00

Bray - Shamrock

Bray are playing Shamrock at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GoteborgStabek15:00

Goteborg - Stabek

Goteborg are playing Stabek at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Wexford YouthsWaterford15:00

Wexford Youths - Waterford

Wexford Youths are playing Waterford at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Concordia ChiajnaWinterthur16:00

Concordia Chiajna - Winterthur

Concordia Chiajna are playing Winterthur at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Finn HarpsLimerick17:00

Finn Harps - Limerick

Finn Harps are playing Limerick at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MTKSabah FK17:00

MTK - Sabah FK

MTK are playing Sabah FK at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MariehamnEIF18:30

Mariehamn - EIF

Mariehamn are playing EIF at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Colo ColoEstudiantes de La Plata22:00

Colo Colo - Estudiantes de La Plata

Colo Colo are playing Estudiantes de La Plata at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Newells Old BoysVelez Sarsfield22:00

Newells Old Boys - Velez Sarsfield

Newells Old Boys are playing Velez Sarsfield at the Club Friendlies of International on January 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Turkey WSlovakia W09:00

Turkey W - Slovakia W

Turkey W are playing Slovakia W at the Friendlies - Woman of International on January 19. The match will kick off 09:00 UTC.

South Africa WNetherlands W13:00

South Africa W - Netherlands W

South Africa W are playing Netherlands W at the Friendlies - Woman of International on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

France WUSA W19:30

France W - USA W

France W are playing USA W at the Friendlies - Woman of International on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

TubizeLommel United16:00

Tubize - Lommel United

Tubize are playing Lommel United at the First Division B, Closing of Belgium on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Beerschot-WilrijkWesterlo19:30

Beerschot-Wilrijk - Westerlo

Beerschot-Wilrijk are playing Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Dessel SportKnokke18:30

Dessel Sport - Knokke

Dessel Sport are playing Knokke at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

OudenaardeFC Liege18:30

Oudenaarde - FC Liege

Oudenaarde are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

DeinzeExcelsior Virton19:00

Deinze - Excelsior Virton

Deinze are playing Excelsior Virton at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Lierse KempenzonenRFC Seraing19:00

Lierse Kempenzonen - RFC Seraing

Lierse Kempenzonen are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

RWDMDender19:00

RWDM - Dender

RWDM are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Thes SportHeist19:00

Thes Sport - Heist

Thes Sport are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

OmoniaNea Salamis15:00

Omonia - Nea Salamis

Omonia are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ermis AradippouApollon Limassol17:00

Ermis Aradippou - Apollon Limassol

Ermis Aradippou are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

AE ZakakiouOmonia Aradippou12:30

AE Zakakiou - Omonia Aradippou

AE Zakakiou are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Ayia NapaOthellos12:30

Ayia Napa - Othellos

Ayia Napa are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

DigenisEthnikos Achnas12:30

Digenis - Ethnikos Achnas

Digenis are playing Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

MEAPAnagennisi Deryneia12:30

MEAP - Anagennisi Deryneia

MEAP are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

OnisillosAris Limassol12:30

Onisillos - Aris Limassol

Onisillos are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

PAEEKAsil Lyssi12:30

PAEEK - Asil Lyssi

PAEEK are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Harrogate TownHartlepool12:35

Harrogate Town - Hartlepool

Harrogate Town are playing Hartlepool at the National League of England on January 19. The match will kick off 12:35 UTC.

AldershotChesterfield15:00

Aldershot - Chesterfield

Aldershot are playing Chesterfield at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BarrowHalifax15:00

Barrow - Halifax

Barrow are playing Halifax at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BorehamHavant and Waterlooville15:00

Boreham - Havant and Waterlooville

Boreham are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Braintree TownBarnet15:00

Braintree Town - Barnet

Braintree Town are playing Barnet at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

DoverBromley15:00

Dover - Bromley

Dover are playing Bromley at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

EastleighSutton Utd15:00

Eastleigh - Sutton Utd

Eastleigh are playing Sutton Utd at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ebbsfleet UtdLeyton Orient15:00

Ebbsfleet Utd - Leyton Orient

Ebbsfleet Utd are playing Leyton Orient at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FyldeWrexham15:00

Fylde - Wrexham

Fylde are playing Wrexham at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidenhead UtdSolihull Moors15:00

Maidenhead Utd - Solihull Moors

Maidenhead Utd are playing Solihull Moors at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdDagenham and Redbridge15:00

Maidstone Utd - Dagenham and Redbridge

Maidstone Utd are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford CityGateshead15:00

Salford City - Gateshead

Salford City are playing Gateshead at the National League of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BlackpoolShrewsbury15:00

Blackpool - Shrewsbury

Blackpool are playing Shrewsbury at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BradfordSouthend United15:00

Bradford - Southend United

Bradford are playing Southend United at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol RoversWycombe Wanderers15:00

Bristol Rovers - Wycombe Wanderers

Bristol Rovers are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Charlton AthleticAccrington Stanley15:00

Charlton Athletic - Accrington Stanley

Charlton Athletic are playing Accrington Stanley at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Doncaster RoversBurton Albion15:00

Doncaster Rovers - Burton Albion

Doncaster Rovers are playing Burton Albion at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GillinghamWalsall15:00

Gillingham - Walsall

Gillingham are playing Walsall at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LutonPeterborough United15:00

Luton - Peterborough United

Luton are playing Peterborough United at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford UnitedPortsmouth15:00

Oxford United - Portsmouth

Oxford United are playing Portsmouth at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthCoventry15:00

Plymouth - Coventry

Plymouth are playing Coventry at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RochdaleFleetwood Town15:00

Rochdale - Fleetwood Town

Rochdale are playing Fleetwood Town at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Scunthorpe UnitedSunderland15:00

Scunthorpe United - Sunderland

Scunthorpe United are playing Sunderland at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonBarnsley15:00

Wimbledon - Barnsley

Wimbledon are playing Barnsley at the League One of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln CityGrimsby13:00

Lincoln City - Grimsby

Lincoln City are playing Grimsby at the League Two of England on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Cambridge UnitedNorthampton15:00

Cambridge United - Northampton

Cambridge United are playing Northampton at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleCheltenham Town15:00

Carlisle - Cheltenham Town

Carlisle are playing Cheltenham Town at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ColchesterMansfield Town15:00

Colchester - Mansfield Town

Colchester are playing Mansfield Town at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Crawley TownPort Vale15:00

Crawley Town - Port Vale

Crawley Town are playing Port Vale at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Forest GreenBury15:00

Forest Green - Bury

Forest Green are playing Bury at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Macclesfield TownOldham Athletic15:00

Macclesfield Town - Oldham Athletic

Macclesfield Town are playing Oldham Athletic at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Milton Keynes DonsCrewe15:00

Milton Keynes Dons - Crewe

Milton Keynes Dons are playing Crewe at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MorecambeStevenage15:00

Morecambe - Stevenage

Morecambe are playing Stevenage at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportExeter15:00

Newport - Exeter

Newport are playing Exeter at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Tranmere RoversSwindon Town15:00

Tranmere Rovers - Swindon Town

Tranmere Rovers are playing Swindon Town at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeovil TownNotts County15:00

Yeovil Town - Notts County

Yeovil Town are playing Notts County at the League Two of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BathTorquay15:00

Bath - Torquay

Bath are playing Torquay at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelmsfordDartford15:00

Chelmsford - Dartford

Chelmsford are playing Dartford at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Concord RangersBillericay15:00

Concord Rangers - Billericay

Concord Rangers are playing Billericay at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

East ThurrockDulwich Hamlet15:00

East Thurrock - Dulwich Hamlet

East Thurrock are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HemelHampton and Richmond15:00

Hemel - Hampton and Richmond

Hemel are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford CityGloucester City15:00

Oxford City - Gloucester City

Oxford City are playing Gloucester City at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Slough TownChippenham15:00

Slough Town - Chippenham

Slough Town are playing Chippenham at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

St AlbansWoking15:00

St Albans - Woking

St Albans are playing Woking at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityWeston-super-Mare15:00

Truro City - Weston-super-Mare

Truro City are playing Weston-super-Mare at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneHungerford Town15:00

Wealdstone - Hungerford Town

Wealdstone are playing Hungerford Town at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Welling UnitedEastbourne Borough15:00

Welling United - Eastbourne Borough

Welling United are playing Eastbourne Borough at the National League South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Alfreton TownBrackley15:00

Alfreton Town - Brackley

Alfreton Town are playing Brackley at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AltrinchamSouthport15:00

Altrincham - Southport

Altrincham are playing Southport at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ashton UnitedFC United of Manchester15:00

Ashton United - FC United of Manchester

Ashton United are playing FC United of Manchester at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Boston UnitedLeamington15:00

Boston United - Leamington

Boston United are playing Leamington at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bradford PABlyth Spartans15:00

Bradford PA - Blyth Spartans

Bradford PA are playing Blyth Spartans at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterCurzon Ashton15:00

Chester - Curzon Ashton

Chester are playing Curzon Ashton at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

ChorleyGuiseley15:00

Chorley - Guiseley

Chorley are playing Guiseley at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

DarlingtonSpennymoor Town15:00

Darlington - Spennymoor Town

Darlington are playing Spennymoor Town at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HerefordNuneaton15:00

Hereford - Nuneaton

Hereford are playing Nuneaton at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportYork City15:00

Stockport - York City

Stockport are playing York City at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Telford UnitedKidderminster15:00

Telford United - Kidderminster

Telford United are playing Kidderminster at the National League North of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesham UnitedDorchester Town15:00

Chesham United - Dorchester Town

Chesham United are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FarnboroughBeaconsfield Town15:00

Farnborough - Beaconsfield Town

Farnborough are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Frome TownMetropolitan Police15:00

Frome Town - Metropolitan Police

Frome Town are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrow BoroughSwindon Supermarine15:00

Harrow Borough - Swindon Supermarine

Harrow Borough are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley WintneySalisbury15:00

Hartley Wintney - Salisbury

Hartley Wintney are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HendonTiverton Town15:00

Hendon - Tiverton Town

Hendon are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr TBasingstoke Town15:00

Merthyr T - Basingstoke Town

Merthyr T are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole TownWalton Casuals15:00

Poole Town - Walton Casuals

Poole Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Staines TownWimborne Town15:00

Staines Town - Wimborne Town

Staines Town are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownGosport Borough15:00

Taunton Town - Gosport Borough

Taunton Town are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthKings Langley15:00

Weymouth - Kings Langley

Weymouth are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern South of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bishops StortfordTonbridge Angels15:00

Bishops Stortford - Tonbridge Angels

Bishops Stortford are playing Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis TownPotters Bar Town15:00

Bognor Regis Town - Potters Bar Town

Bognor Regis Town are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Brightlingsea RegentFolkestone Invicta15:00

Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta

Brightlingsea Regent are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Carshalton AthleticMerstham15:00

Carshalton Athletic - Merstham

Carshalton Athletic are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorking WanderersHarlow Town15:00

Dorking Wanderers - Harlow Town

Dorking Wanderers are playing Harlow Town at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Enfield TownCorinthian-Casuals15:00

Enfield Town - Corinthian-Casuals

Enfield Town are playing Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Haringey BoroughMargate15:00

Haringey Borough - Margate

Haringey Borough are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchBurgess Hill Town15:00

Hornchurch - Burgess Hill Town

Hornchurch are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KingstonianWhitehawk15:00

Kingstonian - Whitehawk

Kingstonian are playing Whitehawk at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LeatherheadWorthing15:00

Leatherhead - Worthing

Leatherhead are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LewesWingate and Finchley15:00

Lewes - Wingate and Finchley

Lewes are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BuxtonNantwich15:00

Buxton - Nantwich

Buxton are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Grantham TownStafford Rangers15:00

Grantham Town - Stafford Rangers

Grantham Town are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Hednesford TownBasford United15:00

Hednesford Town - Basford United

Hednesford Town are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HydeWitton Albion15:00

Hyde - Witton Albion

Hyde are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MarineStalybridge15:00

Marine - Stalybridge

Marine are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownScarborough Athletic15:00

Matlock Town - Scarborough Athletic

Matlock Town are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mickleover SportsGainsborough15:00

Mickleover Sports - Gainsborough

Mickleover Sports are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

South ShieldsFarsley15:00

South Shields - Farsley

South Shields are playing Farsley at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrington TownLancaster15:00

Warrington Town - Lancaster

Warrington Town are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Whitby TownNorth Ferriby15:00

Whitby Town - North Ferriby

Whitby Town are playing North Ferriby at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

WorkingtonBamber Bridge15:00

Workington - Bamber Bridge

Workington are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea U-23Oxford United U-2312:00

Swansea U-23 - Oxford United U-23

Swansea U-23 are playing Oxford United U-23 at the U-23 Premier League cup of England on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Banbury UnitedCoalville Town15:00

Banbury United - Coalville Town

Banbury United are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Bedworth UnitedRushden-Diamonds15:00

Bedworth United - Rushden-Diamonds

Bedworth United are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Biggleswade TownTamworth15:00

Biggleswade Town - Tamworth

Biggleswade Town are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Halesowen TownSt Ives Town15:00

Halesowen Town - St Ives Town

Halesowen Town are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Hitchin TownStourbridge15:00

Hitchin Town - Stourbridge

Hitchin Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KetteringRoyston Town15:00

Kettering - Royston Town

Kettering are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings Lynn TownBarwell15:00

Kings Lynn Town - Barwell

Kings Lynn Town are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownRedditch United15:00

Lowestoft Town - Redditch United

Lowestoft Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushall OlympicLeiston15:00

Rushall Olympic - Leiston

Rushall Olympic are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

St Neots TownAlvechurch15:00

St Neots Town - Alvechurch

St Neots Town are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownNeedham Market15:00

Stratford Town - Needham Market

Stratford Town are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Tulevik ViljandiElva11:10

Tulevik Viljandi - Elva

Tulevik Viljandi are playing Elva at the Winter Tournament of Estonia on January 19. The match will kick off 11:10 UTC.

Trans NarvaTammeka Tartu13:00

Trans Narva - Tammeka Tartu

Trans Narva are playing Tammeka Tartu at the Winter Tournament of Estonia on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KuressaareMaardu14:50

Kuressaare - Maardu

Kuressaare are playing Maardu at the Winter Tournament of Estonia on January 19. The match will kick off 14:50 UTC.

Saint-PriestPontarlier13:30

Saint-Priest - Pontarlier

Saint-Priest are playing Pontarlier at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Consolat MarseilleFrejus14:00

Consolat Marseille - Frejus

Consolat Marseille are playing Frejus at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Lyon-2Chasselay15:00

Lyon-2 - Chasselay

Lyon-2 are playing Chasselay at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GrasseMonaco-217:00

Grasse - Monaco-2

Grasse are playing Monaco-2 at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille-2Annecy17:00

Marseille-2 - Annecy

Marseille-2 are playing Annecy at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MartiguesJura Sud17:00

Martigues - Jura Sud

Martigues are playing Jura Sud at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ToulonMarseille Endoume17:00

Toulon - Marseille Endoume

Toulon are playing Marseille Endoume at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Nice-2Hyeres18:00

Nice-2 - Hyeres

Nice-2 are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Puy AuvergneMoulins16:00

Le Puy Auvergne - Moulins

Le Puy Auvergne are playing Moulins at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BloisStade Montois17:00

Blois - Stade Montois

Blois are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bordeaux-2Trelissac17:00

Bordeaux-2 - Trelissac

Bordeaux-2 are playing Trelissac at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Les HerbiersColomiers17:00

Les Herbiers - Colomiers

Les Herbiers are playing Colomiers at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-Etienne-2Nimes-217:00

Saint-Etienne-2 - Nimes-2

Saint-Etienne-2 are playing Nimes-2 at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveAndrezieux Boutheon17:00

St Pryve - Andrezieux Boutheon

St Pryve are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

BergeracStade Bordelais17:30

Bergerac - Stade Bordelais

Bergerac are playing Stade Bordelais at the National 2, Group B of France on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

OisselMantes13:30

Oissel - Mantes

Oissel are playing Mantes at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Furiani-AglianiLorient-214:00

Furiani-Agliani - Lorient-2

Furiani-Agliani are playing Lorient-2 at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

ChartresGranville17:00

Chartres - Granville

Chartres are playing Granville at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Nantes-2Bastia-Borgo17:00

Nantes-2 - Bastia-Borgo

Nantes-2 are playing Bastia-Borgo at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PoissyLe Havre-217:00

Poissy - Le Havre-2

Poissy are playing Le Havre-2 at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade BriochinSaint-Malo17:00

Stade Briochin - Saint-Malo

Stade Briochin are playing Saint-Malo at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

VannesPSG-217:30

Vannes - PSG-2

Vannes are playing PSG-2 at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boulogne-BillancourtVitre18:00

Boulogne-Billancourt - Vitre

Boulogne-Billancourt are playing Vitre at the National 2, Group C of France on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Lille-2Schiltigheim14:00

Lille-2 - Schiltigheim

Lille-2 are playing Schiltigheim at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

HaguenauEpinal15:00

Haguenau - Epinal

Haguenau are playing Epinal at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FeigniesBelfort16:00

Feignies - Belfort

Feignies are playing Belfort at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Reims-2Bobigny16:00

Reims-2 - Bobigny

Reims-2 are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Fleury-MerogisCreteil17:00

Fleury-Merogis - Creteil

Fleury-Merogis are playing Creteil at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Iris CroixArras17:00

Iris Croix - Arras

Iris Croix are playing Arras at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Lens-2Sedan17:00

Lens-2 - Sedan

Lens-2 are playing Sedan at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Maur LusiSainte Genevieve17:00

St. Maur Lusi - Sainte Genevieve

St. Maur Lusi are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group D of France on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Apollon U-201 - 3Levadiakos U-2062'

Apollon U-20 - Levadiakos U-20

Apollon U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Levadiakos U-20 is winning 1-3.

OFI U-201 - 0Panaitolikos U-2063'

OFI U-20 - Panaitolikos U-20

OFI U-20 are playing Panaitolikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and OFI U-20 is winning 1-0.

PAOK U-201 - 1Panionios U-2065'

PAOK U-20 - Panionios U-20

PAOK U-20 are playing Panionios U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Giannina U-200 - 1Olympiakos U-2024'

Giannina U-20 - Olympiakos U-20

Giannina U-20 are playing Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Olympiakos U-20 is winning 0-1.

AEK U-20Asteras Tripolis U-2010:30

AEK U-20 - Asteras Tripolis U-20

AEK U-20 are playing Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

IA AkranesFH Hafnarfjordur11:00

IA Akranes - FH Hafnarfjordur

IA Akranes are playing FH Hafnarfjordur at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

AftureldingVestri12:30

Afturelding - Vestri

Afturelding are playing Vestri at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Grotta SeltjarnarnesSelfoss14:00

Grotta Seltjarnarnes - Selfoss

Grotta Seltjarnarnes are playing Selfoss at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GrindavikIBV Vestmannaeyjar16:00

Grindavik - IBV Vestmannaeyjar

Grindavik are playing IBV Vestmannaeyjar at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaMaccabi Netanya14:00

Bnei Yehuda - Maccabi Netanya

Bnei Yehuda are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Bnei SakhninHapoel Haifa16:00

Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa

Bnei Sakhnin are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Raanana16:15

Maccabi Haifa - Hapoel Raanana

Maccabi Haifa are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Maccabi Petah TikvaHapoel Beer Sheva19:00

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva

Maccabi Petah Tikva are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

MonzaVirtus Verona13:30

Monza - Virtus Verona

Monza are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SudtirolRavenna13:30

Sudtirol - Ravenna

Sudtirol are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

TernanaFano14:30

Ternana - Fano

Ternana are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

FermanaFeralpi Salo15:30

Fermana - Feralpi Salo

Fermana are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

GubbioVis Pesaro15:30

Gubbio - Vis Pesaro

Gubbio are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

ImoleseGIANA Erminio15:30

Imolese - GIANA Erminio

Imolese are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

PordenoneAlbinoleffe15:30

Pordenone - Albinoleffe

Pordenone are playing Albinoleffe at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TriestinaRimini15:30

Triestina - Rimini

Triestina are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SambenedetteseTeramo17:30

Sambenedettese - Teramo

Sambenedettese are playing Teramo at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

VicenzaRenate17:30

Vicenza - Renate

Vicenza are playing Renate at the Serie C, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

GozzanoCuneo13:30

Gozzano - Cuneo

Gozzano are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PisaRobur Siena19:45

Pisa - Robur Siena

Pisa are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Milan U-190 - 1Fiorentina U-1923'

Milan U-19 - Fiorentina U-19

Milan U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Fiorentina U-19 is winning 0-1.

Roma U-19Udinese U-1911:00

Roma U-19 - Udinese U-19

Roma U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Napoli U-19Juventus U-1912:00

Napoli U-19 - Juventus U-19

Napoli U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Chievo U-19Sampdoria U-1913:30

Chievo U-19 - Sampdoria U-19

Chievo U-19 are playing Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Salernitana U-190 - 2Spezia U-1922'

Salernitana U-19 - Spezia U-19

Salernitana U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Spezia U-19 is winning 0-2.

Brescia U-19Parma U-1913:30

Brescia U-19 - Parma U-19

Brescia U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Cittadella U-19Carpi U-1913:30

Cittadella U-19 - Carpi U-19

Cittadella U-19 are playing Carpi U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Spal U-19Bologna U-1913:30

Spal U-19 - Bologna U-19

Spal U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Venezia U-19Cremonese U-1913:30

Venezia U-19 - Cremonese U-19

Venezia U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Verona U-19Padova U-1913:30

Verona U-19 - Padova U-19

Verona U-19 are playing Padova U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Lecce U-190 - 0Crotone U-1922'

Lecce U-19 - Crotone U-19

Lecce U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Frosinone U-19Benevento U-1913:00

Frosinone U-19 - Benevento U-19

Frosinone U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Ascoli U-19Perugia U-1913:30

Ascoli U-19 - Perugia U-19

Ascoli U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Lazio U-19Foggia U-1913:30

Lazio U-19 - Foggia U-19

Lazio U-19 are playing Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

MostaSenglea Athletic13:00

Mosta - Senglea Athletic

Mosta are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Tarxien RainbowsSt. Andrews15:00

Tarxien Rainbows - St. Andrews

Tarxien Rainbows are playing St. Andrews at the Premier Division of Malta on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

QrendiSanta Lucia13:00

Qrendi - Santa Lucia

Qrendi are playing Santa Lucia at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Zejtun CorinthiansZebbug Rangers15:15

Zejtun Corinthians - Zebbug Rangers

Zejtun Corinthians are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Excelsior M.Katwijk13:30

Excelsior M. - Katwijk

Excelsior M. are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

GVVV VeenendaalKozakken Boys13:30

GVVV Veenendaal - Kozakken Boys

GVVV Veenendaal are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

HHCBarendrecht13:30

HHC - Barendrecht

HHC are playing Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenLienden13:30

Scheveningen - Lienden

Scheveningen are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

IJsselmeervogelsSpakenburg14:00

IJsselmeervogels - Spakenburg

IJsselmeervogels are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

VVSBRijnsburgse Boys17:00

VVSB - Rijnsburgse Boys

VVSB are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Crusaders FCLinfield FC15:00

Crusaders FC - Linfield FC

Crusaders FC are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Dungannon SwiftsCliftonville15:00

Dungannon Swifts - Cliftonville

Dungannon Swifts are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

GlenavonBallymena Utd15:00

Glenavon - Ballymena Utd

Glenavon are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Glentoran FCNewry City15:00

Glentoran FC - Newry City

Glentoran FC are playing Newry City at the Premiership of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrenpoint TownInstitute FC15:00

Warrenpoint Town - Institute FC

Warrenpoint Town are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballinamallard UnitedBallyclare Comrades14:00

Ballinamallard United - Ballyclare Comrades

Ballinamallard United are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Dundela FCCarrick Ranger14:00

Dundela FC - Carrick Ranger

Dundela FC are playing Carrick Ranger at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

KnockbredaLimavady United14:00

Knockbreda - Limavady United

Knockbreda are playing Limavady United at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Larne FCLoughgall14:00

Larne FC - Loughgall

Larne FC are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

PSNIDergview14:00

PSNI - Dergview

PSNI are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

PortadownH-W Welders14:00

Portadown - H-W Welders

Portadown are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

FamilcaoSC Farense11:00

Familcao - SC Farense

Familcao are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Braga-2Pacos de Ferreira15:00

Braga-2 - Pacos de Ferreira

Braga-2 are playing Pacos de Ferreira at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cova PiedadeGuimaraes-215:00

Cova Piedade - Guimaraes-2

Cova Piedade are playing Guimaraes-2 at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2Estoril17:00

Porto-2 - Estoril

Porto-2 are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ClydeElgin CityPostponedPst

Clyde - Elgin City

Clyde are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on January 19.

CowdenbeathAlbion RoversPostponedPst

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on January 19.

Edinburgh CityAnnan Athletic15:00

Edinburgh City - Annan Athletic

Edinburgh City are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

PeterheadBerwick Rangers15:00

Peterhead - Berwick Rangers

Peterhead are playing Berwick Rangers at the Division 2 of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling AlbionQueen's Park15:00

Stirling Albion - Queen's Park

Stirling Albion are playing Queen's Park at the Division 2 of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Auchinleck TalbotAyr United12:15

Auchinleck Talbot - Ayr United

Auchinleck Talbot are playing Ayr United at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 12:15 UTC.

AberdeenStenhousemuir15:00

Aberdeen - Stenhousemuir

Aberdeen are playing Stenhousemuir at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

DundeeQueen of the South15:00

Dundee - Queen of the South

Dundee are playing Queen of the South at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeGreenock Morton15:00

East Fife - Greenock Morton

East Fife are playing Greenock Morton at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianElgin City15:00

Hibernian - Elgin City

Hibernian are playing Elgin City at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverness C.TEast Kilbride15:00

Inverness C.T - East Kilbride

Inverness C.T are playing East Kilbride at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KilmarnockForfar Athletic15:00

Kilmarnock - Forfar Athletic

Kilmarnock are playing Forfar Athletic at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MontroseDundee United15:00

Montrose - Dundee United

Montrose are playing Dundee United at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MotherwellRoss County15:00

Motherwell - Ross County

Motherwell are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleStranraer15:00

Partick Thistle - Stranraer

Partick Thistle are playing Stranraer at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversDunfermline15:00

Raith Rovers - Dunfermline

Raith Rovers are playing Dunfermline at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

St. JohnstoneHamilton15:00

St. Johnstone - Hamilton

St. Johnstone are playing Hamilton at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

St. MirrenAlloa Athletic15:00

St. Mirren - Alloa Athletic

St. Mirren are playing Alloa Athletic at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

CelticAirdrieonians17:15

Celtic - Airdrieonians

Celtic are playing Airdrieonians at the FA Cup of Scotland on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

Real UnionAmorebieta15:00

Real Union - Amorebieta

Real Union are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting Gijon-2Gernika15:15

Sporting Gijon-2 - Gernika

Sporting Gijon-2 are playing Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

DurangoReal Sociedad-215:45

Durango - Real Sociedad-2

Durango are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Athletic-2Torrelavega18:00

Athletic-2 - Torrelavega

Athletic-2 are playing Torrelavega at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IzarraArenas de Getxo18:00

Izarra - Arenas de Getxo

Izarra are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Valencia-2Teruel16:00

Valencia-2 - Teruel

Valencia-2 are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

HerculesVillarreal-218:00

Hercules - Villarreal-2

Hercules are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

CearesPraviano15:00

Ceares - Praviano

Ceares are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SieroColunga17:45

Siero - Colunga

Siero are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 19. The match will kick off 17:45 UTC.

BarredaCD Naval14:45

Barreda - CD Naval

Barreda are playing CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

Ribamontan al MarSamano14:45

Ribamontan al Mar - Samano

Ribamontan al Mar are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

SolaresBezana15:30

Solares - Bezana

Solares are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico AlbericiaLaredo16:00

Atletico Albericia - Laredo

Atletico Albericia are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VelardeCultural Guarnizo17:15

Velarde - Cultural Guarnizo

Velarde are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 19. The match will kick off 17:15 UTC.

BasconiaSomorrostro16:00

Basconia - Somorrostro

Basconia are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

OrdiziaSantutxu16:00

Ordizia - Santutxu

Ordizia are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Pasaia KEPortugalete16:00

Pasaia KE - Portugalete

Pasaia KE are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZamudioReal Sociedad-316:00

Zamudio - Real Sociedad-3

Zamudio are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SodupeBeasain16:30

Sodupe - Beasain

Sodupe are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

SD San PedroAlaves-217:00

SD San Pedro - Alaves-2

SD San Pedro are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

AscoCastelldefels15:30

Asco - Castelldefels

Asco are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

LlagosteraHospitalet15:45

Llagostera - Hospitalet

Llagostera are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Jove EspanolAtzeneta15:00

Jove Espanol - Atzeneta

Jove Espanol are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

AceroVilamarxant15:30

Acero - Vilamarxant

Acero are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

SaguntinoPaterna16:00

Saguntino - Paterna

Saguntino are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Roda FCCrevillente16:30

Roda FC - Crevillente

Roda FC are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Juventud TorremolinosAtarfe Industrial17:30

Juventud Torremolinos - Atarfe Industrial

Juventud Torremolinos are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

CeutaAtletico Espeleno17:30

Ceuta - Atletico Espeleno

Ceuta are playing Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

ConilXerez18:00

Conil - Xerez

Conil are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BinissalemSanta Catalina15:00

Binissalem - Santa Catalina

Binissalem are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MercadalPlatges de Calvia15:00

Mercadal - Platges de Calvia

Mercadal are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

FelanitxConstancia15:30

Felanitx - Constancia

Felanitx are playing Constancia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

PoblensePena Deportivo15:30

Poblense - Pena Deportivo

Poblense are playing Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Son CladeraManacor17:30

Son Cladera - Manacor

Son Cladera are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Union VieraUnion Sur Yaiza12:30

Union Viera - Union Sur Yaiza

Union Viera are playing Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Las Palmas-3Atletico Tacoronte16:00

Las Palmas-3 - Atletico Tacoronte

Las Palmas-3 are playing Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Panaderia PulidoLas Zocas16:30

Panaderia Pulido - Las Zocas

Panaderia Pulido are playing Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Santa UrsulaTenerife-216:30

Santa Ursula - Tenerife-2

Santa Ursula are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 16:30 UTC.

IbarraTamaraceite17:00

Ibarra - Tamaraceite

Ibarra are playing Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GuimarCD Marino18:00

Guimar - CD Marino

Guimar are playing CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

CantolaguaPamplona14:45

Cantolagua - Pamplona

Cantolagua are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 14:45 UTC.

ArdoiCorellano15:00

Ardoi - Corellano

Ardoi are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti KozkorBaztan15:00

Beti Kozkor - Baztan

Beti Kozkor are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SubizaOsasuna-215:00

Subiza - Osasuna-2

Subiza are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Pena SportBurlades15:15

Pena Sport - Burlades

Pena Sport are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Beti OnakMutilvera15:30

Beti Onak - Mutilvera

Beti Onak are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanHuarte15:30

San Juan - Huarte

San Juan are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TxantreaAlesves15:30

Txantrea - Alesves

Txantrea are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Valle EguesAvance Ezcabarte17:00

Valle Egues - Avance Ezcabarte

Valle Egues are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OyonesaLogrones-217:00

Oyonesa - Logrones-2

Oyonesa are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 17:00 UTC.

YagueAlberite17:30

Yague - Alberite

Yague are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 19. The match will kick off 17:30 UTC.

TaranconTomelloso16:00

Tarancon - Tomelloso

Tarancon are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Yeni AltindagCatalcaspor10:30

Yeni Altindag - Catalcaspor

Yeni Altindag are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporHekimoglu Trabzon10:30

Silivrispor - Hekimoglu Trabzon

Silivrispor are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

1461 Trabzon0 - 0Bayburt IOI23'

1461 Trabzon - Bayburt IOI

1461 Trabzon are playing Bayburt IOI at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Halide Edip AdivarSerik Belediyespor10:30

Halide Edip Adivar - Serik Belediyespor

Halide Edip Adivar are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporBacilar Spor10:30

Turgutluspor - Bacilar Spor

Turgutluspor are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Bugsas SporTarsus Idman Yurdu10:30

Bugsas Spor - Tarsus Idman Yurdu

Bugsas Spor are playing Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

FethiyesporSanliurfaspor10:30

Fethiyespor - Sanliurfaspor

Fethiyespor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Menemen BelediyesporKaragumruk10:30

Menemen Belediyespor - Karagumruk

Menemen Belediyespor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Eyupspor0 - 0Bodrumspor23'

Eyupspor - Bodrumspor

Eyupspor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ankara DemirsporGaziantepspor10:30

Ankara Demirspor - Gaziantepspor

Ankara Demirspor are playing Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Antalyaspor U-21Kayserispor U-2109:00

Antalyaspor U-21 - Kayserispor U-21

Antalyaspor U-21 are playing Kayserispor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Erzurum BB U-21Konyaspor U-2109:00

Erzurum BB U-21 - Konyaspor U-21

Erzurum BB U-21 are playing Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Galatasaray U-211 - 1Ankaragucu U-2125'

Galatasaray U-21 - Ankaragucu U-21

Galatasaray U-21 are playing Ankaragucu U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Yeni Malatyaspor U-21Goztepe U-2109:00

Yeni Malatyaspor U-21 - Goztepe U-21

Yeni Malatyaspor U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on January 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Afyonspor U-211 - 0Istanbulspor U-2156'

Afyonspor U-21 - Istanbulspor U-21

Afyonspor U-21 are playing Istanbulspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Afyonspor U-21 is winning 1-0.

Gaziantepspor U-21Denizlispor U-2109:00

Gaziantepspor U-21 - Denizlispor U-21

Gaziantepspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Osmanlispor U-214 - 1Boluspor U-2161'

Osmanlispor U-21 - Boluspor U-21

Osmanlispor U-21 are playing Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Osmanlispor U-21 is winning 4-1.

Umraniyespor U-21Altay U-2107:00

Umraniyespor U-21 - Altay U-21

Umraniyespor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on January 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Cardiff MUCambrian Clydach19:30

Cardiff MU - Cambrian Clydach

Cardiff MU are playing Cambrian Clydach at the League cup of Wales on January 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Gresford AthleticAirbus14:00

Gresford Athletic - Airbus

Gresford Athletic are playing Airbus at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Buckley TownPrestatyn Town FC14:30

Buckley Town - Prestatyn Town FC

Buckley Town are playing Prestatyn Town FC at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Flint TownPenrhyncoch14:30

Flint Town - Penrhyncoch

Flint Town are playing Penrhyncoch at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

GuilsfieldRuthin Town14:30

Guilsfield - Ruthin Town

Guilsfield are playing Ruthin Town at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

LlanrhaeadrHolywell14:30

Llanrhaeadr - Holywell

Llanrhaeadr are playing Holywell at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

RhylPorthmadog14:30

Rhyl - Porthmadog

Rhyl are playing Porthmadog at the Cimru Alliance of Wales on January 19. The match will kick off 14:30 UTC.

GoytreHaverfordwest County14:00

Goytre - Haverfordwest County

Goytre are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Llantwit MajorCwmamman United14:00

Llantwit Major - Cwmamman United

Llantwit Major are playing Cwmamman United at the Division 1 of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Pontypridd TownCwmbran Celtic14:00

Pontypridd Town - Cwmbran Celtic

Pontypridd Town are playing Cwmbran Celtic at the Division 1 of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Ton PentreGoytre United14:00

Ton Pentre - Goytre United

Ton Pentre are playing Goytre United at the Division 1 of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Undy AthleticAfan Lido14:00

Undy Athletic - Afan Lido

Undy Athletic are playing Afan Lido at the Division 1 of Wales on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Guangzou R-F U-191 - 1EasternFull TimeFT

Guangzou R-F U-19 - Eastern

Guangzou R-F U-19 played Eastern at the Premier League of Hong Kong on January 19. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wofoo Tai Po2 - 2Yuen LongFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Yuen Long

Wofoo Tai Po played Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on January 19. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pegasus1 - 0DreamsHalf TimeHT

Pegasus - Dreams

Pegasus are playing Dreams at the Premier League of Hong Kong on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Pegasus is winning 1-0.

Hoi KingSouthern District06:30

Hoi King - Southern District

Hoi King are playing Southern District at the Premier League of Hong Kong on January 20. The match will kick off 06:30 UTC.

Qatar SCAl Sadd SC Doha13:25

Qatar SC - Al Sadd SC Doha

Qatar SC are playing Al Sadd SC Doha at the Stars Cup of Qatar on January 19. The match will kick off 13:25 UTC.

Al DuhailAl Khor SC15:50

Al Duhail - Al Khor SC

Al Duhail are playing Al Khor SC at the Stars Cup of Qatar on January 19. The match will kick off 15:50 UTC.

Al Hazm RassAl Wahda Mecca13:40

Al Hazm Rass - Al Wahda Mecca

Al Hazm Rass are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on January 19. The match will kick off 13:40 UTC.

Ain MlilaOlimpique Medea14:00

Ain Mlila - Olimpique Medea

Ain Mlila are playing Olimpique Medea at the Ligue 1 of Algeria on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

USM Bel AbbesJS Kabylie15:00

USM Bel Abbes - JS Kabylie

USM Bel Abbes are playing JS Kabylie at the Ligue 1 of Algeria on January 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Amal Bou SaadaUS Biskra14:00

Amal Bou Saada - US Biskra

Amal Bou Saada are playing US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

ES KoubaASO Chlef14:00

ES Kouba - ASO Chlef

ES Kouba are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RC RelizaneSkikda14:00

RC Relizane - Skikda

RC Relizane are playing Skikda at the Ligue 2 of Algeria on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WA TlemcenMC Saida16:45

WA Tlemcen - MC Saida

WA Tlemcen are playing MC Saida at the Ligue 2 of Algeria on January 19. The match will kick off 16:45 UTC.

Al MokawloonNojom El Mostabel13:00

Al Mokawloon - Nojom El Mostabel

Al Mokawloon are playing Nojom El Mostabel at the Premier League of Egypt on January 19. The match will kick off 13:00 UTC.

PyramidsTalaea El Geish16:00

Pyramids - Talaea El Geish

Pyramids are playing Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on January 19. The match will kick off 16:00 UTC.

JS El MassiraWidad Temara13:30

JS El Massira - Widad Temara

JS El Massira are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Chabab Ben GuerirKasba Tadla14:00

Chabab Ben Guerir - Kasba Tadla

Chabab Ben Guerir are playing Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetOl. Dcheira14:00

IZK Khemisset - Ol. Dcheira

IZK Khemisset are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaChabab Atlas14:00

Racing Casablanca - Chabab Atlas

Racing Casablanca are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Raja Beni MellalKAC Kenitra14:00

Raja Beni Mellal - KAC Kenitra

Raja Beni Mellal are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiCR Khemis Zemamra14:00

Riadi Salmi - CR Khemis Zemamra

Riadi Salmi are playing CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesASS Sale14:00

WAF Fes - ASS Sale

WAF Fes are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on January 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LD AlajuelenseSan Carlos01:30

LD Alajuelense - San Carlos

LD Alajuelense are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on January 20. The match will kick off 01:30 UTC.

JocoroAudaz21:00

Jocoro - Audaz

Jocoro are playing Audaz at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

PasaquinaSonsonate21:00

Pasaquina - Sonsonate

Pasaquina are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

ChalatenangoFAS00:30

Chalatenango - FAS

Chalatenango are playing FAS at the Clausura of El Salvador on January 20. The match will kick off 00:30 UTC.

FirpoAguila01:00

Firpo - Aguila

Firpo are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Isidro MetapanSanta Tecla01:00

Isidro Metapan - Santa Tecla

Isidro Metapan are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

SiquinalaIztapa18:00

Siquinala - Iztapa

Siquinala are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on January 19. The match will kick off 18:00 UTC.

CSD ComunicacionesXelaju00:00

CSD Comunicaciones - Xelaju

CSD Comunicaciones are playing Xelaju at the Clausura of Guatemala on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Coban ImperialMunicipal01:00

Coban Imperial - Municipal

Coban Imperial are playing Municipal at the Clausura of Guatemala on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFMJuticalpa00:00

UPNFM - Juticalpa

UPNFM are playing Juticalpa at the Clausura of Honduras on January 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Real EspanaVida01:00

Real Espana - Vida

Real Espana are playing Vida at the Clausura of Honduras on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Alebrijes OaxacaCimarrones01:00

Alebrijes Oaxaca - Cimarrones

Alebrijes Oaxaca are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

CafetalerosCorrecaminos01:00

Cafetaleros - Correcaminos

Cafetaleros are playing Correcaminos at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on January 20. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosJuarezPostponedPst

Dorados - Juarez

Dorados are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on January 20.

VitoriaMoto Club MA19:00

Vitoria - Moto Club MA

Vitoria are playing Moto Club MA at the Copa de Nordeste of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Sport Boys WarnesAlways Ready19:00

Sport Boys Warnes - Always Ready

Sport Boys Warnes are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Real PotosiGuabira21:15

Real Potosi - Guabira

Real Potosi are playing Guabira at the Apertura of Bolivia on January 19. The match will kick off 21:15 UTC.

The StrongestAurora23:30

The Strongest - Aurora

The Strongest are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on January 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Ponte PretaOeste18:30

Ponte Preta - Oeste

Ponte Preta are playing Oeste at the Paulista A1 of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

SantosFerroviaria19:00

Santos - Ferroviaria

Santos are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Sao PauloMirassol21:30

Sao Paulo - Mirassol

Sao Paulo are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:30 UTC.

BragantinoGuarani23:30

Bragantino - Guarani

Bragantino are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on January 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Brasil de PelotasCaxias21:00

Brasil de Pelotas - Caxias

Brasil de Pelotas are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

VeranopolisAvenida SC21:00

Veranopolis - Avenida SC

Veranopolis are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Guarani MGCruzeiro18:30

Guarani MG - Cruzeiro

Guarani MG are playing Cruzeiro at the Mineiro 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Bahia de FeiraJacuipense19:00

Bahia de Feira - Jacuipense

Bahia de Feira are playing Jacuipense at the Baiano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico PECascavel CR19:00

Atletico PE - Cascavel CR

Atletico PE are playing Cascavel CR at the Paranaense 1, 1st Phase of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Central SCNautico19:00

Central SC - Nautico

Central SC are playing Nautico at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Sport RecifeFlamengo PE19:00

Sport Recife - Flamengo PE

Sport Recife are playing Flamengo PE at the Pernambucano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Hercilio LuzBrusque21:00

Hercilio Luz - Brusque

Hercilio Luz are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Vila NovaAparecidense19:00

Vila Nova - Aparecidense

Vila Nova are playing Aparecidense at the Goiano 1 of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico CearenseGuarani EC19:00

Atletico Cearense - Guarani EC

Atletico Cearense are playing Guarani EC at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

HorizonteBarbalha19:00

Horizonte - Barbalha

Horizonte are playing Barbalha at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

IguatuFloresta19:00

Iguatu - Floresta

Iguatu are playing Floresta at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Imperatriz MASanta Quiteria21:00

Imperatriz MA - Santa Quiteria

Imperatriz MA are playing Santa Quiteria at the Maranhense of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Dom BoscoOperario MT20:00

Dom Bosco - Operario MT

Dom Bosco are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on January 19. The match will kick off 20:00 UTC.

MadureiraVasco18:50

Madureira - Vasco

Madureira are playing Vasco at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 18:50 UTC.

FluminenseVolta Redonda21:00

Fluminense - Volta Redonda

Fluminense are playing Volta Redonda at the Taca Guanabara of Brasil on January 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Sydney FC1 - 0Newcastle JetsFull TimeFT

Sydney FC - Newcastle Jets

Sydney FC played Newcastle Jets at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 06:35 UTC. Sydney FC won 1-0.

Melbourne City0 - 0Perth Glory69'

Melbourne City - Perth Glory

Melbourne City are playing Perth Glory at the A-League of Australia on January 19. The match kicked off 08:50 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Melbourne VictoryWellington Phoenix06:00

Melbourne Victory - Wellington Phoenix

Melbourne Victory are playing Wellington Phoenix at the A-League of Australia on January 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Central Coast MarinersBrisbane Roar FC08:00

Central Coast Mariners - Brisbane Roar FC

Central Coast Mariners are playing Brisbane Roar FC at the A-League of Australia on January 20. The match will kick off 08:00 UTC.

Adelaide United W1 - 4Western Sydney WFull TimeFT

Adelaide United W - Western Sydney W

Adelaide United W played Western Sydney W at the W-League - Women of Australia on January 19. The match kicked off 05:30 UTC. Western Sydney W won 1-4.

Brisbane Roar W1 - 3Sydney FC WFull TimeFT

Brisbane Roar W - Sydney FC W

Brisbane Roar W played Sydney FC W at the W-League - Women of Australia on January 19. The match kicked off 07:00 UTC. Sydney FC W won 1-3.

England U-16Russia U-16No Info YetNIY

England U-16 - Russia U-16

England U-16 are playing Russia U-16 at the FRIENDLIES U-16 of International on January 19.

Turkey U-16Spain U-1612:00

Turkey U-16 - Spain U-16

Turkey U-16 are playing Spain U-16 at the FRIENDLIES U-16 of International on January 19. The match will kick off 12:00 UTC.