Santiago Morning vs Copiapo Live Score and Live Stream

13:30, Monday, November 23
Copy
Embed Santiago Morning - Copiapo
Live
Chile Primera B
0 : 0
Pst
The match is postponed.
6
Santiago Morning are undefeated in their previous 6 matches.
5
Copiapo have gone 5 consecutive matches without a defeat.
4
Copiapo have gone 4 consecutive away matches without a clean sheet.
Live Match Report

Santiago Morning are playing Copiapo at the Primera B of Chile on November 23. Santiago Morning are 11th in the table with 23 points after 19 matches, while Copiapo are 8th with 26 points in 18 matches.

ScoreBat is covering Santiago Morning vs Copiapo in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Santiago Morning vs Copiapo live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Chile Primera B, Santiago Morning or Copiapo whenever available. We cover all matches of Chile Primera B in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/copiapo-vs-santiago-morning-live-stream/.

Chile Primera B's live standings are availble and updated in real time.

Santiago Morning have won Deportes Santa Cruz, Deportes Temuco and San Marcos in their previous 3 matches, while Copiapo have played a draw with Magallanes in their previous match.

Previous Meetings
October 8th, 2020 - Primera B
June 14th, 2020 - Primera B
October 6th, 2019 - Primera B
April 16th, 2017 - Primera B Division, 2nd Phase
January 16th, 2016 - Primera B Division, 2nd Phase

Santiago Morning and Copiapo have met 5 times in their recent history. Santiago Morning won once, 2 matches ended in a draw while Copiapo won twice.

Santiago Morning have won 5 of their 19 matches in Primera B, drawing 8 and having 6 defeats this season. They have scored 22 goals - 1.16 per match, conceding 27 - 1.42 per match. Copiapo have won 7 of their 18 matches in Primera B, drawing 5 and having 6 defeats this season. They have scored 35 goals - 1.94 per match, conceding 30 - 1.67 per match.

Goals and video highlights of the match between Santiago Morning and Copiapo are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Santiago Morning or Copiapo score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Santiago Morning and Copiapo include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Santiago Morning vs Copiapo with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Chile Primera B are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Brighton1 - 1LiverpoolFull TimeFT

Brighton - Liverpool

Brighton played Liverpool at the Premier League of England on November 28. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Manchester City5 - 0BurnleyFull TimeFT

Manchester City - Burnley

Manchester City played Burnley at the Premier League of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Manchester City won 5-0.

Everton0 - 1LeedsFull TimeFT

Everton - Leeds

Everton played Leeds at the Premier League of England on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Leeds won 0-1.

West Bromwich Albion1 - 0Sheffield UnitedFull TimeFT

West Bromwich Albion - Sheffield United

West Bromwich Albion played Sheffield United at the Premier League of England on November 28. The match kicked off 20:00 UTC. West Bromwich Albion won 1-0.

Elche1 - 1CadizFull TimeFT

Elche - Cadiz

Elche played Cadiz at the La Liga of Spain on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valencia0 - 1Atletico MadridFull TimeFT

Valencia - Atletico Madrid

Valencia played Atletico Madrid at the La Liga of Spain on November 28. The match kicked off 15:15 UTC. Atletico Madrid won 0-1.

Huesca0 - 1SevillaFull TimeFT

Huesca - Sevilla

Huesca played Sevilla at the La Liga of Spain on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Sevilla won 0-1.

Real Madrid1 - 2AlavesFull TimeFT

Real Madrid - Alaves

Real Madrid played Alaves at the La Liga of Spain on November 28. The match kicked off 20:00 UTC. Alaves won 1-2.

Augsburg1 - 1SC FreiburgFull TimeFT

Augsburg - SC Freiburg

Augsburg played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia Dortmund1 - 2KolnFull TimeFT

Borussia Dortmund - Koln

Borussia Dortmund played Koln at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Koln won 1-2.

RB Leipzig2 - 1Arminia BielefeldFull TimeFT

RB Leipzig - Arminia Bielefeld

RB Leipzig played Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. RB Leipzig won 2-1.

Stuttgart1 - 3Bayern MunichFull TimeFT

Stuttgart - Bayern Munich

Stuttgart played Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Bayern Munich won 1-3.

Union Berlin3 - 3Eintracht FrankfurtFull TimeFT

Union Berlin - Eintracht Frankfurt

Union Berlin played Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Borussia Monchengladbach4 - 1SchalkeFull TimeFT

Borussia Monchengladbach - Schalke

Borussia Monchengladbach played Schalke at the Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Borussia Monchengladbach won 4-1.

Sassuolo0 - 3Inter MilanFull TimeFT

Sassuolo - Inter Milan

Sassuolo played Inter Milan at the Serie A of Italy on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Inter Milan won 0-3.

Benevento1 - 1JuventusFull TimeFT

Benevento - Juventus

Benevento played Juventus at the Serie A of Italy on November 28. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atalanta0 - 2VeronaFull TimeFT

Atalanta - Verona

Atalanta played Verona at the Serie A of Italy on November 28. The match kicked off 19:45 UTC. Verona won 0-2.

Marseille3 - 1NantesFull TimeFT

Marseille - Nantes

Marseille played Nantes at the Ligue 1 of France on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Marseille won 3-1.

PSG2 - 2BordeauxFull TimeFT

PSG - Bordeaux

PSG played Bordeaux at the Ligue 1 of France on November 28. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Reading3 - 1Bristol CityFull TimeFT

Reading - Bristol City

Reading played Bristol City at the Championship of England on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Reading won 3-1.

Birmingham0 - 0MillwallFull TimeFT

Birmingham - Millwall

Birmingham played Millwall at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Blackburn2 - 1BarnsleyFull TimeFT

Blackburn - Barnsley

Blackburn played Barnsley at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Blackburn won 2-1.

Cardiff City4 - 0LutonFull TimeFT

Cardiff City - Luton

Cardiff City played Luton at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Cardiff City won 4-0.

Derby County1 - 1Wycombe WanderersFull TimeFT

Derby County - Wycombe Wanderers

Derby County played Wycombe Wanderers at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huddersfield3 - 2MiddlesbroughFull TimeFT

Huddersfield - Middlesbrough

Huddersfield played Middlesbrough at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Huddersfield won 3-2.

Norwich City1 - 1CoventryFull TimeFT

Norwich City - Coventry

Norwich City played Coventry at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rotherham2 - 2BournemouthFull TimeFT

Rotherham - Bournemouth

Rotherham played Bournemouth at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sheffield Wednesday0 - 0Stoke CityFull TimeFT

Sheffield Wednesday - Stoke City

Sheffield Wednesday played Stoke City at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Watford4 - 1Preston NEFull TimeFT

Watford - Preston NE

Watford played Preston NE at the Championship of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Watford won 4-1.

Emmen0 - 5AjaxFull TimeFT

Emmen - Ajax

Emmen played Ajax at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match kicked off 17:45 UTC. Ajax won 0-5.

ADO Den Haag1 - 1HeerenveenFull TimeFT

ADO Den Haag - Heerenveen

ADO Den Haag played Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VV Venlo2 - 2ZwolleFull TimeFT

VV Venlo - Zwolle

VV Venlo played Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Santa Clara0 - 1PortoFull TimeFT

Santa Clara - Porto

Santa Clara played Porto at the Primeira Liga of Portugal on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. Porto won 0-1.

Sporting2 - 1Moreirense90 +5'

Sporting - Moreirense

Sporting are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on November 28. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Sporting are winning 2-1.

Arsenal T0 - 0ZenitFull TimeFT

Arsenal T - Zenit

Arsenal T played Zenit at the Premier League of Russia on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khimki1 - 0FK KrasnodarFull TimeFT

Khimki - FK Krasnodar

Khimki played FK Krasnodar at the Premier League of Russia on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Khimki won 1-0.

Akhmat Groznyi0 - 0LokomotivFull TimeFT

Akhmat Groznyi - Lokomotiv

Akhmat Groznyi played Lokomotiv at the Premier League of Russia on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rostov4 - 1DinamoFull TimeFT

Rostov - Dinamo

Rostov played Dinamo at the Premier League of Russia on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Rostov won 4-1.

Lori0 - 1Ararat-ArmeniaFull TimeFT

Lori - Ararat-Armenia

Lori played Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on November 28. The match kicked off 10:30 UTC. Ararat-Armenia won 0-1.

Admira2 - 3HartbergFull TimeFT

Admira - Hartberg

Admira played Hartberg at the Bundesliga of Austria on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Hartberg won 2-3.

St. Polten2 - 8SalzburgFull TimeFT

St. Polten - Salzburg

St. Polten played Salzburg at the Bundesliga of Austria on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Salzburg won 2-8.

Sturm1 - 0TirolFull TimeFT

Sturm - Tirol

Sturm played Tirol at the Bundesliga of Austria on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Sturm won 1-0.

Innsbruck2 - 1Rapid-2Full TimeFT

Innsbruck - Rapid-2

Innsbruck played Rapid-2 at the 2. Liga of Austria on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Innsbruck won 2-1.

Vorwarts Steyr3 - 1Juniors OOFull TimeFT

Vorwarts Steyr - Juniors OO

Vorwarts Steyr played Juniors OO at the 2. Liga of Austria on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Vorwarts Steyr won 3-1.

Belshina3 - 7Ruh BrestFull TimeFT

Belshina - Ruh Brest

Belshina played Ruh Brest at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Ruh Brest won 3-7.

Dinamo Brest3 - 1NemanFull TimeFT

Dinamo Brest - Neman

Dinamo Brest played Neman at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Brest won 3-1.

Dinamo Minsk0 - 0BATEFull TimeFT

Dinamo Minsk - BATE

Dinamo Minsk played BATE at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Isloch2 - 2GorodeyaFull TimeFT

Isloch - Gorodeya

Isloch played Gorodeya at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shakhtyor Soligorsk4 - 2FC MinskFull TimeFT

Shakhtyor Soligorsk - FC Minsk

Shakhtyor Soligorsk played FC Minsk at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 4-2.

Slavia-Mozyr2 - 1Energetik-BGUFull TimeFT

Slavia-Mozyr - Energetik-BGU

Slavia-Mozyr played Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Slavia-Mozyr won 2-1.

SlutskSmolevichi-STIPostponedPst

Slutsk - Smolevichi-STI

Slutsk are playing Smolevichi-STI at the Premier League of Belarus on November 28.

Vitebsk2 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Vitebsk - Torpedo-BelAZ

Vitebsk played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 2-3.

Sint-Truiden1 - 1Waasland-BeverenFull TimeFT

Sint-Truiden - Waasland-Beveren

Sint-Truiden played Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on November 28. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cercle Brugge1 - 5GenkFull TimeFT

Cercle Brugge - Genk

Cercle Brugge played Genk at the First Division A of Belgium on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Genk won 1-5.

Mouscron0 - 0Club BruggeFull TimeFT

Mouscron - Club Brugge

Mouscron played Club Brugge at the First Division A of Belgium on November 28. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lierse Kempenzonen0 - 1WesterloFull TimeFT

Lierse Kempenzonen - Westerlo

Lierse Kempenzonen played Westerlo at the First Division B of Belgium on November 28. The match kicked off 19:45 UTC. Westerlo won 0-1.

Arda Kardzhali3 - 0MontanaFull TimeFT

Arda Kardzhali - Montana

Arda Kardzhali played Montana at the A PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Arda Kardzhali won 3-0.

Lokomotiv Plovdiv6 - 0BotevFull TimeFT

Lokomotiv Plovdiv - Botev

Lokomotiv Plovdiv played Botev at the A PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Lokomotiv Plovdiv won 6-0.

Varteks1 - 1NK Istra 1961Full TimeFT

Varteks - NK Istra 1961

Varteks played NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

NK Gorica1 - 1Lokomotiva ZagrebFull TimeFT

NK Gorica - Lokomotiva Zagreb

NK Gorica played Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on November 28. The match kicked off 16:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anorthosis4 - 2Enosis ParalimniFull TimeFT

Anorthosis - Enosis Paralimni

Anorthosis played Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Anorthosis won 4-2.

Nea Salamis0 - 3APOELFull TimeFT

Nea Salamis - APOEL

Nea Salamis played APOEL at the 1. Division of Cyprus on November 28. The match kicked off 16:30 UTC. APOEL won 0-3.

Pribram2 - 1BoleslavFull TimeFT

Pribram - Boleslav

Pribram played Boleslav at the First League of Czech Republic on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Pribram won 2-1.

Karvina0 - 2ZlinFull TimeFT

Karvina - Zlin

Karvina played Zlin at the First League of Czech Republic on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Zlin won 0-2.

Slovacko3 - 1OpavaFull TimeFT

Slovacko - Opava

Slovacko played Opava at the First League of Czech Republic on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Slovacko won 3-1.

Budejovice0 - 0PlzenFull TimeFT

Budejovice - Plzen

Budejovice played Plzen at the First League of Czech Republic on November 28. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chrudim1 - 0BlanskoFull TimeFT

Chrudim - Blansko

Chrudim played Blansko at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Chrudim won 1-0.

Hradec Kralove0 - 1ProstejovFull TimeFT

Hradec Kralove - Prostejov

Hradec Kralove played Prostejov at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Prostejov won 0-1.

Jihlava0 - 1VarnsdorfFull TimeFT

Jihlava - Varnsdorf

Jihlava played Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Varnsdorf won 0-1.

Slavoj Vysehrad1 - 2VlasimFull TimeFT

Slavoj Vysehrad - Vlasim

Slavoj Vysehrad played Vlasim at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Vlasim won 1-2.

Taborsko0 - 1LisenFull TimeFT

Taborsko - Lisen

Taborsko played Lisen at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Lisen won 0-1.

Usti nad Labem0 - 1TrinecFull TimeFT

Usti nad Labem - Trinec

Usti nad Labem played Trinec at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Trinec won 0-1.

Zizkov0 - 2Dukla PrahaFull TimeFT

Zizkov - Dukla Praha

Zizkov played Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Dukla Praha won 0-2.

Midtjylland0 - 0AaB AalborgFull TimeFT

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland played AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Morecambe4 - 2Solihull MoorsAfter Extra TimeAET

Morecambe - Solihull Moors

Morecambe played Solihull Moors at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Morecambe won 4-2 in the extra time.

Gillingham2 - 3ExeterFull TimeFT

Gillingham - Exeter

Gillingham played Exeter at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Exeter won 2-3.

Newport3 - 0Salford CityFull TimeFT

Newport - Salford City

Newport played Salford City at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Newport won 3-0.

Bradford1 - 2Oldham AthleticFull TimeFT

Bradford - Oldham Athletic

Bradford played Oldham Athletic at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Oldham Athletic won 1-2.

Cheltenham Town2 - 1CreweAfter Extra TimeAET

Cheltenham Town - Crewe

Cheltenham Town played Crewe at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Cheltenham Town won 2-1 in the extra time.

Harrogate Town0 - 4BlackpoolFull TimeFT

Harrogate Town - Blackpool

Harrogate Town played Blackpool at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Blackpool won 0-4.

Plymouth2 - 0Lincoln CityFull TimeFT

Plymouth - Lincoln City

Plymouth played Lincoln City at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Plymouth won 2-0.

Portsmouth6 - 1Kings Lynn TownFull TimeFT

Portsmouth - Kings Lynn Town

Portsmouth played Kings Lynn Town at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Portsmouth won 6-1.

Peterborough United1 - 2ChorleyFull TimeFT

Peterborough United - Chorley

Peterborough United played Chorley at the FA Cup of England on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Chorley won 1-2.

Ipswich Town0 - 2Charlton AthleticFull TimeFT

Ipswich Town - Charlton Athletic

Ipswich Town played Charlton Athletic at the League One of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Charlton Athletic won 0-2.

Oxford United1 - 2Swindon TownFull TimeFT

Oxford United - Swindon Town

Oxford United played Swindon Town at the League One of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Swindon Town won 1-2.

Port Vale2 - 3Leyton OrientFull TimeFT

Port Vale - Leyton Orient

Port Vale played Leyton Orient at the League Two of England on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Leyton Orient won 2-3.

Bolton3 - 0Southend UnitedFull TimeFT

Bolton - Southend United

Bolton played Southend United at the League Two of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Bolton won 3-0.

Tallinna Kalev1 - 1KuressaareFull TimeFT

Tallinna Kalev - Kuressaare

Tallinna Kalev played Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Trans Narva1 - 3LegionFull TimeFT

Trans Narva - Legion

Trans Narva played Legion at the Meistriliiga of Estonia on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Legion won 1-3.

Grenoble0 - 0Paris FCFull TimeFT

Grenoble - Paris FC

Grenoble played Paris FC at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Toulouse2 - 1NiortFull TimeFT

Toulouse - Niort

Toulouse played Niort at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Toulouse won 2-1.

Ajaccio0 - 0ChamblyFull TimeFT

Ajaccio - Chambly

Ajaccio played Chambly at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Auxerre1 - 1ValenciennesFull TimeFT

Auxerre - Valenciennes

Auxerre played Valenciennes at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Caen1 - 1ChateaurouxFull TimeFT

Caen - Chateauroux

Caen played Chateauroux at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Clermont2 - 0NancyFull TimeFT

Clermont - Nancy

Clermont played Nancy at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. Clermont won 2-0.

Dunkerque2 - 2PauFull TimeFT

Dunkerque - Pau

Dunkerque played Pau at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rodez Aveyron1 - 1GuingampFull TimeFT

Rodez Aveyron - Guingamp

Rodez Aveyron played Guingamp at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sochaux4 - 0Le HavreFull TimeFT

Sochaux - Le Havre

Sochaux played Le Havre at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. Sochaux won 4-0.

Troyes2 - 1AmiensFull TimeFT

Troyes - Amiens

Troyes played Amiens at the Ligue 2 of France on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. Troyes won 2-1.

Karlsruher1 - 0PaderbornFull TimeFT

Karlsruher - Paderborn

Karlsruher played Paderborn at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Karlsruher won 1-0.

Regensburg2 - 1Wurzburger KickersFull TimeFT

Regensburg - Wurzburger Kickers

Regensburg played Wurzburger Kickers at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Regensburg won 2-1.

Sandhausen1 - 4Erzgebirge AueFull TimeFT

Sandhausen - Erzgebirge Aue

Sandhausen played Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Erzgebirge Aue won 1-4.

1860 Munchen2 - 2Turkgucu-AtasporFull TimeFT

1860 Munchen - Turkgucu-Ataspor

1860 Munchen played Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hallescher FC2 - 0Viktoria KolnFull TimeFT

Hallescher FC - Viktoria Koln

Hallescher FC played Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Hallescher FC won 2-0.

Hansa2 - 0Bayern-2Full TimeFT

Hansa - Bayern-2

Hansa played Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Hansa won 2-0.

LubeckWaldhof MannheimPostponedPst

Lubeck - Waldhof Mannheim

Lubeck are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on November 28.

Unterhaching2 - 1Wehen WiesbadenFull TimeFT

Unterhaching - Wehen Wiesbaden

Unterhaching played Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Unterhaching won 2-1.

Zwickau0 - 1MagdeburgFull TimeFT

Zwickau - Magdeburg

Zwickau played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Magdeburg won 0-1.

Larissa0 - 0AtromitosFull TimeFT

Larissa - Atromitos

Larissa played Atromitos at the Super League 1 of Greece on November 28. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aris1 - 2OlympiakosFull TimeFT

Aris - Olympiakos

Aris played Olympiakos at the Super League 1 of Greece on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Olympiakos won 1-2.

Varda0 - 0BudafokiFull TimeFT

Varda - Budafoki

Varda played Budafoki at the NB I of Hungary on November 28. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fehervar2 - 0ZalaegerszegFull TimeFT

Fehervar - Zalaegerszeg

Fehervar played Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Fehervar won 2-0.

Ferencvaros2 - 0MTKFull TimeFT

Ferencvaros - MTK

Ferencvaros played MTK at the NB I of Hungary on November 28. The match kicked off 18:30 UTC. Ferencvaros won 2-0.

Brescia1 - 2FrosinoneFull TimeFT

Brescia - Frosinone

Brescia played Frosinone at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Frosinone won 1-2.

Empoli2 - 2VicenzaFull TimeFT

Empoli - Vicenza

Empoli played Vicenza at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pescara0 - 2PordenoneFull TimeFT

Pescara - Pordenone

Pescara played Pordenone at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Pordenone won 0-2.

Pisa1 - 4CittadellaFull TimeFT

Pisa - Cittadella

Pisa played Cittadella at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Cittadella won 1-4.

Venezia2 - 1AscoliFull TimeFT

Venezia - Ascoli

Venezia played Ascoli at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Venezia won 2-1.

Monza1 - 0RegginaFull TimeFT

Monza - Reggina

Monza played Reggina at the Serie B of Italy on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Monza won 1-0.

Birkirkara FC3 - 0Gudja UnitedFull TimeFT

Birkirkara FC - Gudja United

Birkirkara FC played Gudja United at the Premier Division of Malta on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Birkirkara FC won 3-0.

Hibernians FC1 - 2SirensFull TimeFT

Hibernians FC - Sirens

Hibernians FC played Sirens at the Premier Division of Malta on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Sirens won 1-2.

Gzira United2 - 2Santa LuciaFull TimeFT

Gzira United - Santa Lucia

Gzira United played Santa Lucia at the Premier Division of Malta on November 28. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sliema Wanderers FC4 - 1Lija AthleticFull TimeFT

Sliema Wanderers FC - Lija Athletic

Sliema Wanderers FC played Lija Athletic at the Premier Division of Malta on November 28. The match kicked off 17:15 UTC. Sliema Wanderers FC won 4-1.

Roda3 - 1ExcelsiorFull TimeFT

Roda - Excelsior

Roda played Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Roda won 3-1.

Dordrecht 903 - 1Ajax-2Full TimeFT

Dordrecht 90 - Ajax-2

Dordrecht 90 played Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Dordrecht 90 won 3-1.

Vardar2 - 0Academy PandevFull TimeFT

Vardar - Academy Pandev

Vardar played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Vardar won 2-0.

Tromso3 - 0RanheimFull TimeFT

Tromso - Ranheim

Tromso played Ranheim at the 1. Division of Norway on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Tromso won 3-0.

Viking FK4 - 1StartFull TimeFT

Viking FK - Start

Viking FK played Start at the Eliteserien of Norway on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Viking FK won 4-1.

SK Brann3 - 1AalesundFull TimeFT

SK Brann - Aalesund

SK Brann played Aalesund at the Eliteserien of Norway on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. SK Brann won 3-1.

Stal Mielec3 - 1JagielloniaFull TimeFT

Stal Mielec - Jagiellonia

Stal Mielec played Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Stal Mielec won 3-1.

Podbeskidzie0 - 2SlaskFull TimeFT

Podbeskidzie - Slask

Podbeskidzie played Slask at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match kicked off 16:30 UTC. Slask won 0-2.

Wisla Krakow1 - 2Zaglebie LFull TimeFT

Wisla Krakow - Zaglebie L

Wisla Krakow played Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. Zaglebie L won 1-2.

Jastrzebie2 - 1Zaglebie SosnowiecFull TimeFT

Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec

Jastrzebie played Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Jastrzebie won 2-1.

Puszcza N.0 - 2OlsztynFull TimeFT

Puszcza N. - Olsztyn

Puszcza N. played Olsztyn at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Olsztyn won 0-2.

Nieciecza0 - 0Tychy 71Full TimeFT

Nieciecza - Tychy 71

Nieciecza played Tychy 71 at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 11:40 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chrobry Glogow0 - 2Sandecja Nowy SaczFull TimeFT

Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz

Chrobry Glogow played Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Sandecja Nowy Sacz won 0-2.

Korona1 - 0Resovia RzeszowFull TimeFT

Korona - Resovia Rzeszow

Korona played Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Korona won 1-0.

Radomiak Radom2 - 0BelchatowFull TimeFT

Radomiak Radom - Belchatow

Radomiak Radom played Belchatow at the I Liga of Poland on November 28. The match kicked off 18:10 UTC. Radomiak Radom won 2-0.

Academico Viseu0 - 0PenafielFull TimeFT

Academico Viseu - Penafiel

Academico Viseu played Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cova Piedade0 - 0FeirenseFull TimeFT

Cova Piedade - Feirense

Cova Piedade played Feirense at the Segunda Liga of Portugal on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Airdrieonians1 - 1Cove RangersFull TimeFT

Airdrieonians - Cove Rangers

Airdrieonians played Cove Rangers at the Division 1 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

East FifeClydePostponedPst

East Fife - Clyde

East Fife are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on November 28.

Montrose0 - 1Partick ThistleFull TimeFT

Montrose - Partick Thistle

Montrose played Partick Thistle at the Division 1 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Partick Thistle won 0-1.

Peterhead0 - 1Forfar AthleticFull TimeFT

Peterhead - Forfar Athletic

Peterhead played Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Forfar Athletic won 0-1.

Albion Rovers0 - 1Stirling AlbionFull TimeFT

Albion Rovers - Stirling Albion

Albion Rovers played Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Stirling Albion won 0-1.

Annan Athletic0 - 4Edinburgh CityFull TimeFT

Annan Athletic - Edinburgh City

Annan Athletic played Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Edinburgh City won 0-4.

Brechin City1 - 4StranraerFull TimeFT

Brechin City - Stranraer

Brechin City played Stranraer at the Division 2 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Stranraer won 1-4.

Elgin City5 - 2CowdenbeathFull TimeFT

Elgin City - Cowdenbeath

Elgin City played Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Elgin City won 5-2.

Queens Park3 - 1StenhousemuirFull TimeFT

Queens Park - Stenhousemuir

Queens Park played Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Queens Park won 3-1.

Alloa Athletic1 - 0HeartsAfter Extra TimeAET

Alloa Athletic - Hearts

Alloa Athletic played Hearts at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Alloa Athletic won 1-0 in the extra time.

Arbroath1 - 3DunfermlineFull TimeFT

Arbroath - Dunfermline

Arbroath played Dunfermline at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Dunfermline won 1-3.

Hibernian1 - 0DundeeFull TimeFT

Hibernian - Dundee

Hibernian played Dundee at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Hibernian won 1-0.

Livingston4 - 0Ayr UnitedFull TimeFT

Livingston - Ayr United

Livingston played Ayr United at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Livingston won 4-0.

Motherwell1 - 2St. JohnstoneFull TimeFT

Motherwell - St. Johnstone

Motherwell played St. Johnstone at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. St. Johnstone won 1-2.

St. Mirren2 - 1AberdeenFull TimeFT

St. Mirren - Aberdeen

St. Mirren played Aberdeen at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match kicked off 17:15 UTC. St. Mirren won 2-1.

Macva Sabac3 - 0IndjijaFull TimeFT

Macva Sabac - Indjija

Macva Sabac played Indjija at the Super Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Macva Sabac won 3-0.

Ruzomberok3 - 0NitraFull TimeFT

Ruzomberok - Nitra

Ruzomberok played Nitra at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Ruzomberok won 3-0.

Zilina2 - 1PohronieFull TimeFT

Zilina - Pohronie

Zilina played Pohronie at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Zilina won 2-1.

Zlate Moravce0 - 0Zemplin MichalovceFull TimeFT

Zlate Moravce - Zemplin Michalovce

Zlate Moravce played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Spartak Trnava0 - 2DACFull TimeFT

Spartak Trnava - DAC

Spartak Trnava played DAC at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 15:15 UTC. DAC won 0-2.

Mura2 - 1KoperFull TimeFT

Mura - Koper

Mura played Koper at the 1. SNL of Slovenia on November 28. The match kicked off 13:15 UTC. Mura won 2-1.

Maribor1 - 0Tabor SezanaFull TimeFT

Maribor - Tabor Sezana

Maribor played Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on November 28. The match kicked off 16:15 UTC. Maribor won 1-0.

Sabadell1 - 2FuenlabradaFull TimeFT

Sabadell - Fuenlabrada

Sabadell played Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Fuenlabrada won 1-2.

Rayo Vallecano0 - 0FC CartagenaFull TimeFT

Rayo Vallecano - FC Cartagena

Rayo Vallecano played FC Cartagena at the Segunda Division of Spain on November 28. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mirandes1 - 1CastellonFull TimeFT

Mirandes - Castellon

Mirandes played Castellon at the Segunda Division of Spain on November 28. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Degerfor2 - 5SundsvallFull TimeFT

Degerfor - Sundsvall

Degerfor played Sundsvall at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Sundsvall won 2-5.

GAIS1 - 1AkropolisFull TimeFT

GAIS - Akropolis

GAIS played Akropolis at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Halmstad1 - 0OrgryteFull TimeFT

Halmstad - Orgryte

Halmstad played Orgryte at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Halmstad won 1-0.

Jonkoping S.2 - 1TrelleborgFull TimeFT

Jonkoping S. - Trelleborg

Jonkoping S. played Trelleborg at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Jonkoping S. won 2-1.

Oster0 - 1LjungskileFull TimeFT

Oster - Ljungskile

Oster played Ljungskile at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Ljungskile won 0-1.

Umea0 - 0VasterasFull TimeFT

Umea - Vasteras

Umea played Vasteras at the Superettan of Sweden on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vaduz4 - 1SionFull TimeFT

Vaduz - Sion

Vaduz played Sion at the Super League of Switzerland on November 28. The match kicked off 17:15 UTC. Vaduz won 4-1.

Servette1 - 3LuzernFull TimeFT

Servette - Luzern

Servette played Luzern at the Super League of Switzerland on November 28. The match kicked off 19:30 UTC. Luzern won 1-3.

Thun3 - 0ChiassoFull TimeFT

Thun - Chiasso

Thun played Chiasso at the Challenge League of Switzerland on November 28. The match kicked off 17:15 UTC. Thun won 3-0.

B.B. Gaziantep2 - 2Yeni MalatyasporFull TimeFT

B.B. Gaziantep - Yeni Malatyaspor

B.B. Gaziantep played Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbul Basaksehir3 - 3DenizlisporFull TimeFT

Istanbul Basaksehir - Denizlispor

Istanbul Basaksehir played Denizlispor at the Super Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rizespor0 - 4GalatasarayFull TimeFT

Rizespor - Galatasaray

Rizespor played Galatasaray at the Super Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Galatasaray won 0-4.

Umraniyespor0 - 2Menemen BelediyesporFull TimeFT

Umraniyespor - Menemen Belediyespor

Umraniyespor played Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 10:30 UTC. Menemen Belediyespor won 0-2.

Akhisar Bld genclik0 - 1AnkarasporFull TimeFT

Akhisar Bld genclik - Ankaraspor

Akhisar Bld genclik played Ankaraspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Ankaraspor won 0-1.

Istanbulspor1 - 1GiresunsporFull TimeFT

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Altay3 - 1BursasporFull TimeFT

Altay - Bursaspor

Altay played Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Altay won 3-1.

Oleksandria0 - 0Rukh VynnykyFull TimeFT

Oleksandria - Rukh Vynnyky

Oleksandria played Rukh Vynnyky at the Premier League of Ukraine on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo K.2 - 0VorsklaFull TimeFT

Dynamo K. - Vorskla

Dynamo K. played Vorskla at the Premier League of Ukraine on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Dynamo K. won 2-0.

Dnipro0 - 1Shakhtar DFull TimeFT

Dnipro - Shakhtar D

Dnipro played Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Shakhtar D won 0-1.

Connahs QN3 - 1Barry TownFull TimeFT

Connahs QN - Barry Town

Connahs QN played Barry Town at the Premier League of Wales on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Connahs QN won 3-1.

Caernarfon1 - 4Haverfordwest CountyFull TimeFT

Caernarfon - Haverfordwest County

Caernarfon played Haverfordwest County at the Premier League of Wales on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Haverfordwest County won 1-4.

Flint Town0 - 1Cardiff MUFull TimeFT

Flint Town - Cardiff MU

Flint Town played Cardiff MU at the Premier League of Wales on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Cardiff MU won 0-1.

TNS4 - 1AberystwythFull TimeFT

TNS - Aberystwyth

TNS played Aberystwyth at the Premier League of Wales on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. TNS won 4-1.

Vissel Kobe0 - 2Guangzhou EvergrandeFull TimeFT

Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande

Vissel Kobe played Guangzhou Evergrande at the Group Stage of Asian Champions League on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Guangzhou Evergrande won 0-2.

Yokohama F. Marinos1 - 2Shanghai SIPGFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Shanghai SIPG

Yokohama F. Marinos played Shanghai SIPG at the Group Stage of Asian Champions League on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Shanghai SIPG won 1-2.

Nagoya Grampus Eight0 - 0Oita TrinitaFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Oita Trinita

Nagoya Grampus Eight played Oita Trinita at the J-League of Japan on November 28. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sanfrecce Hiroshima2 - 2Consadole SapporoFull TimeFT

Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo

Sanfrecce Hiroshima played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on November 28. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shimizu S-PulseShonan Bellmare05:00

Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare

Shimizu S-Pulse are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Cerezo OsakaYokohama FC06:00

Cerezo Osaka - Yokohama FC

Cerezo Osaka are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashima AntlersUrawa Red Diamonds06:00

Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds

Kashima Antlers are playing Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Gamba OsakaSagan Tosu08:00

Gamba Osaka - Sagan Tosu

Gamba Osaka are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

V-Varen Nagasaki2 - 0Albirex NiigataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata

V-Varen Nagasaki played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on November 28. The match kicked off 05:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 2-0.

Giravanz Kitakyushu1 - 1Fagiano OkayamaFull TimeFT

Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama

Giravanz Kitakyushu played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on November 28. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC RyukyuTokyo Verdy04:00

FC Ryukyu - Tokyo Verdy

FC Ryukyu are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Avispa FukuokaOmiya Ardija05:00

Avispa Fukuoka - Omiya Ardija

Avispa Fukuoka are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime FCMito Hollyhock05:00

Ehime FC - Mito Hollyhock

Ehime FC are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaJubilo Iwata05:00

JEF United Ichihara - Jubilo Iwata

JEF United Ichihara are playing Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCKyoto Purple Sanga05:00

Matsumoto Yamaga FC - Kyoto Purple Sanga

Matsumoto Yamaga FC are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaTokushima Vortis05:00

Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis

Zweigen Kanazawa are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaThespa Kusatsu07:00

Machida Zelvia - Thespa Kusatsu

Machida Zelvia are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Tochigi SCRenofa Yamaguchi07:00

Tochigi SC - Renofa Yamaguchi

Tochigi SC are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Ventforet KofuMontedio Yamagata07:00

Ventforet Kofu - Montedio Yamagata

Ventforet Kofu are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ain FC1 - 0Al Raed BuraidahFull TimeFT

Al Ain FC - Al Raed Buraidah

Al Ain FC played Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on November 28. The match kicked off 12:35 UTC. Al Ain FC won 1-0.

Balestier Khalsa2 - 0GeylangFull TimeFT

Balestier Khalsa - Geylang

Balestier Khalsa played Geylang at the Premier League of Singapore on November 28. The match kicked off 09:30 UTC. Balestier Khalsa won 2-0.

Hougang United3 - 2Tanjong Pagar Utd FcFull TimeFT

Hougang United - Tanjong Pagar Utd Fc

Hougang United played Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on November 28. The match kicked off 09:30 UTC. Hougang United won 3-2.

Orlando Pirates1 - 1BarokaFull TimeFT

Orlando Pirates - Baroka

Orlando Pirates played Baroka at the Premier League of South Africa on November 28. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TS Galaxy1 - 1Golden Arrows DurbanFull TimeFT

TS Galaxy - Golden Arrows Durban

TS Galaxy played Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on November 28. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mamelodi Sundowns3 - 0StellenboschFull TimeFT

Mamelodi Sundowns - Stellenbosch

Mamelodi Sundowns played Stellenbosch at the Premier League of South Africa on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Mamelodi Sundowns won 3-0.

AmaZulu Durban1 - 1Cape Town CityFull TimeFT

AmaZulu Durban - Cape Town City

AmaZulu Durban played Cape Town City at the Premier League of South Africa on November 28. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Racing1 - 0Union Santa FeFull TimeFT

Racing - Union Santa Fe

Racing played Union Santa Fe at the Superliga of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC. Racing won 1-0.

ColonIndependiente22:20

Colon - Independiente

Colon are playing Independiente at the Superliga of Argentina on November 28. The match will kick off 22:20 UTC.

Velez Sarsfield0 - 0Gimnasia La Plata3'

Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata

Velez Sarsfield are playing Gimnasia La Plata at the Superliga of Argentina on November 28. The match kicked off 22:20 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Godoy CruzBanfield00:30

Godoy Cruz - Banfield

Godoy Cruz are playing Banfield at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Rosario CentralRiver Plate00:30

Rosario Central - River Plate

Rosario Central are playing River Plate at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico Palmaflor5 - 0San JoseFull TimeFT

Atletico Palmaflor - San Jose

Atletico Palmaflor played San Jose at the Apertura of Bolivia on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico Palmaflor won 5-0.

The Strongest2 - 0BloomingHalf TimeHT

The Strongest - Blooming

The Strongest are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on November 28. The match kicked off 21:15 UTC. It's half time and The Strongest are winning 2-0.

WilstermannRoyal Pari23:30

Wilstermann - Royal Pari

Wilstermann are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on November 28. The match will kick off 23:30 UTC.

GremioFlamengoPostponedPst

Gremio - Flamengo

Gremio are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on November 28.

Palmeiras3 - 0Atletico-PRFull TimeFT

Palmeiras - Atletico-PR

Palmeiras played Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 28. The match kicked off 20:00 UTC. Palmeiras won 3-0.

Santos4 - 2Sport RecifeFull TimeFT

Santos - Sport Recife

Santos played Sport Recife at the Serie A of Brasil on November 28. The match kicked off 20:00 UTC. Santos won 4-2.

Bahia0 - 0Sao Paulo25'

Bahia - Sao Paulo

Bahia are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on November 28. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico GOInternacional00:00

Atletico GO - Internacional

Atletico GO are playing Internacional at the Serie A of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

CSA2 - 1Ponte PretaFull TimeFT

CSA - Ponte Preta

CSA played Ponte Preta at the Serie B of Brasil on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. CSA won 2-1.

Vitoria2 - 1CRB MaceioHalf TimeHT

Vitoria - CRB Maceio

Vitoria are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on November 28. The match kicked off 21:30 UTC. It's half time and Vitoria are winning 2-1.

GuaraniChapecoense00:00

Guarani - Chapecoense

Guarani are playing Chapecoense at the Serie B of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

JuventudeNautico00:00

Juventude - Nautico

Juventude are playing Nautico at the Serie B of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Tecnico Universitario1 - 1Deportivo Cuenca90 +4'

Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca

Tecnico Universitario are playing Deportivo Cuenca at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 28. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

DelfinIndependiente Del Valle23:00

Delfin - Independiente Del Valle

Delfin are playing Independiente Del Valle at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

El Nacional0 - 3Guayaquil CityForfeitFrf

El Nacional - Guayaquil City

El Nacional played Guayaquil City at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 29. El Nacional was forfeited with a 3-0 loss.. Guayaquil City won 0-3.

Olimpia2 - 0River Plate As25'

Olimpia - River Plate As

Olimpia are playing River Plate As at the Clausura of Paraguay on November 28. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and Olimpia are winning 2-0.

Libertad12 de Octubre00:15

Libertad - 12 de Octubre

Libertad are playing 12 de Octubre at the Clausura of Paraguay on November 29. The match will kick off 00:15 UTC.

Dep. Llacuabamaba2 - 3CuscoFull TimeFT

Dep. Llacuabamaba - Cusco

Dep. Llacuabamaba played Cusco at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Cusco won 2-3.

Carlos Stein1 - 1UTC CajamarcaFull TimeFT

Carlos Stein - UTC Cajamarca

Carlos Stein played UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match kicked off 20:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Grau1 - 1Alianza UniversidadFull TimeFT

Grau - Alianza Universidad

Grau played Alianza Universidad at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match kicked off 20:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sport Huancayo2 - 0Alianza LimaFull TimeFT

Sport Huancayo - Alianza Lima

Sport Huancayo played Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match kicked off 20:30 UTC. Sport Huancayo won 2-0.

Sporting Cristal3 - 2Academia Cantolao90 +6'

Sporting Cristal - Academia Cantolao

Sporting Cristal are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Sporting Cristal are winning 3-2.

Besa2 - 0Turbina CerrikFull TimeFT

Besa - Turbina Cerrik

Besa played Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Besa won 2-0.

Beselidhja0 - 0BurreliFull TimeFT

Beselidhja - Burreli

Beselidhja played Burreli at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Egnatia R3 - 0FlamurtariFull TimeFT

Egnatia R - Flamurtari

Egnatia R played Flamurtari at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Egnatia R won 3-0.

Elbasani0 - 1LushnjaFull TimeFT

Elbasani - Lushnja

Elbasani played Lushnja at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Lushnja won 0-1.

Partizani-21 - 1Korabi PeshkopiFull TimeFT

Partizani-2 - Korabi Peshkopi

Partizani-2 played Korabi Peshkopi at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Veleciku Koplik0 - 0Dinamo TiranaFull TimeFT

Veleciku Koplik - Dinamo Tirana

Veleciku Koplik played Dinamo Tirana at the Division 1 of Albania on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khimik Svetlogorsk0 - 0MolodechnoFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Molodechno

Khimik Svetlogorsk played Molodechno at the 1. Division, Relegation of Belarus on November 28. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

RothisLauterachPostponedPst

Rothis - Lauterach

Rothis are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on November 28.

SumgayitGabalaPostponedPst

Sumgayit - Gabala

Sumgayit are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on November 28.

Neftci Baku0 - 0ZiraFull TimeFT

Neftci Baku - Zira

Neftci Baku played Zira at the Premier League of Azerbaijan on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Thes SportCS VisePostponedPst

Thes Sport - CS Vise

Thes Sport are playing CS Vise at the First Amateur Division of Belgium on November 28.

La Louviere CentreTienenPostponedPst

La Louviere Centre - Tienen

La Louviere Centre are playing Tienen at the First Amateur Division of Belgium on November 28.

Olympic CharleroiMandel UnitedPostponedPst

Olympic Charleroi - Mandel United

Olympic Charleroi are playing Mandel United at the First Amateur Division of Belgium on November 28.

Eendracht Aalst W0 - 3Genk WFull TimeFT

Eendracht Aalst W - Genk W

Eendracht Aalst W played Genk W at the Super League - Women of Belgium on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Genk W won 0-3.

Couvin-MariembourgVerlainePostponedPst

Couvin-Mariembourg - Verlaine

Couvin-Mariembourg are playing Verlaine at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

Excelsior VirtonRebecqPostponedPst

Excelsior Virton - Rebecq

Excelsior Virton are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

TubizeGanshorenPostponedPst

Tubize - Ganshoren

Tubize are playing Ganshoren at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

DikkelvenneOlsa BrakelPostponedPst

Dikkelvenne - Olsa Brakel

Dikkelvenne are playing Olsa Brakel at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

NinoveZelzatePostponedPst

Ninove - Zelzate

Ninove are playing Zelzate at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

OudenaardeMerelbekePostponedPst

Oudenaarde - Merelbeke

Oudenaarde are playing Merelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

KRC GentLokeren-TemsePostponedPst

KRC Gent - Lokeren-Temse

KRC Gent are playing Lokeren-Temse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

RFC WetterenGullegemPostponedPst

RFC Wetteren - Gullegem

RFC Wetteren are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

RonseWesthoekPostponedPst

Ronse - Westhoek

Ronse are playing Westhoek at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28.

LonderzeelHoutvennePostponedPst

Londerzeel - Houtvenne

Londerzeel are playing Houtvenne at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28.

HoogstratenBocholtPostponedPst

Hoogstraten - Bocholt

Hoogstraten are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28.

Lyra TSVPepingen-HallePostponedPst

Lyra TSV - Pepingen-Halle

Lyra TSV are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28.

Olimpik Sarajevo3 - 2Tuzla CityFull TimeFT

Olimpik Sarajevo - Tuzla City

Olimpik Sarajevo played Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Olimpik Sarajevo won 3-2.

Sloboda0 - 0ZrinjskiFull TimeFT

Sloboda - Zrinjski

Sloboda played Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Velez M.0 - 0SarajevoFull TimeFT

Velez M. - Sarajevo

Velez M. played Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Borac BL1 - 1Siroki BrijegFull TimeFT

Borac BL - Siroki Brijeg

Borac BL played Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kariana Erden2 - 1Strumska slavaFull TimeFT

Kariana Erden - Strumska slava

Kariana Erden played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Kariana Erden won 2-1.

Minior Pernik2 - 0Yantra 2019Full TimeFT

Minior Pernik - Yantra 2019

Minior Pernik played Yantra 2019 at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Minior Pernik won 2-0.

Neftochimic0 - 1SozopolFull TimeFT

Neftochimic - Sozopol

Neftochimic played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Sozopol won 0-1.

PirinVitosha BistritsaPostponedPst

Pirin - Vitosha Bistritsa

Pirin are playing Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on November 28.

Cibalia6 - 0Hrvatski DragovoljacFull TimeFT

Cibalia - Hrvatski Dragovoljac

Cibalia played Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match kicked off 11:55 UTC. Cibalia won 6-0.

Opatija2 - 3Croatia ZmijavciFull TimeFT

Opatija - Croatia Zmijavci

Opatija played Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Croatia Zmijavci won 2-3.

SesveteDugopoljePostponedPst

Sesvete - Dugopolje

Sesvete are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on November 28.

Solin0 - 0JunakFull TimeFT

Solin - Junak

Solin played Junak at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AhironasOmonia AradippouPostponedPst

Ahironas - Omonia Aradippou

Ahironas are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on November 28.

AkritasOmonoia PsevdaPostponedPst

Akritas - Omonoia Psevda

Akritas are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on November 28.

Anagennisi DeryneiaPAEEKPostponedPst

Anagennisi Deryneia - PAEEK

Anagennisi Deryneia are playing PAEEK at the 2. Division of Cyprus on November 28.

OthellosKouris ErimiPostponedPst

Othellos - Kouris Erimi

Othellos are playing Kouris Erimi at the 2. Division of Cyprus on November 28.

XylotympouAE ZakakiouPostponedPst

Xylotympou - AE Zakakiou

Xylotympou are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on November 28.

YpsonasAsil LyssiPostponedPst

Ypsonas - Asil Lyssi

Ypsonas are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on November 28.

Budejovice U-19Opava U-19PostponedPst

Budejovice U-19 - Opava U-19

Budejovice U-19 are playing Opava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28.

Brno U-19Meteor Praha U-19PostponedPst

Brno U-19 - Meteor Praha U-19

Brno U-19 are playing Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28.

Olomouc U-19Ostrava U-19PostponedPst

Olomouc U-19 - Ostrava U-19

Olomouc U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28.

Plzen U-19Pribram U-19PostponedPst

Plzen U-19 - Pribram U-19

Plzen U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28.

Motorlet PrahaBenesovPostponedPst

Motorlet Praha - Benesov

Motorlet Praha are playing Benesov at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 28.

Povltavska FADomazlicePostponedPst

Povltavska FA - Domazlice

Povltavska FA are playing Domazlice at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 28.

Petrin PlzenBudejovice-2PostponedPst

Petrin Plzen - Budejovice-2

Petrin Plzen are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on November 28.

PresticeSlavoj MytoPostponedPst

Prestice - Slavoj Myto

Prestice are playing Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on November 28.

StetiKladnoPostponedPst

Steti - Kladno

Steti are playing Kladno at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28.

OstrovChomutovPostponedPst

Ostrov - Chomutov

Ostrov are playing Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28.

SlanyBanik SousPostponedPst

Slany - Banik Sous

Slany are playing Banik Sous at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28.

Kutna HoraKosmonosyPostponedPst

Kutna Hora - Kosmonosy

Kutna Hora are playing Kosmonosy at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28.

LetohradHlinskoPostponedPst

Letohrad - Hlinsko

Letohrad are playing Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28.

TrutnovSokol LibisPostponedPst

Trutnov - Sokol Libis

Trutnov are playing Sokol Libis at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28.

Jablonec-2Hradec Kralove-2PostponedPst

Jablonec-2 - Hradec Kralove-2

Jablonec-2 are playing Hradec Kralove-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28.

PrepereSokol ZapyPostponedPst

Prepere - Sokol Zapy

Prepere are playing Sokol Zapy at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28.

Liberec-2Usti nad OrliciPostponedPst

Liberec-2 - Usti nad Orlici

Liberec-2 are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28.

Skive IK0 - 4FredericiaFull TimeFT

Skive IK - Fredericia

Skive IK played Fredericia at the Division 1 of Denmark on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Fredericia won 0-4.

Koge0 - 2EsbjergFull TimeFT

Koge - Esbjerg

Koge played Esbjerg at the Division 1 of Denmark on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Esbjerg won 0-2.

AldershotSolihull MoorsPostponedPst

Aldershot - Solihull Moors

Aldershot are playing Solihull Moors at the National League of England on November 28.

Altrincham2 - 0Maidenhead UtdFull TimeFT

Altrincham - Maidenhead Utd

Altrincham played Maidenhead Utd at the National League of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Altrincham won 2-0.

BarnetYeovil TownPostponedPst

Barnet - Yeovil Town

Barnet are playing Yeovil Town at the National League of England on November 28.

Bromley1 - 1WrexhamFull TimeFT

Bromley - Wrexham

Bromley played Wrexham at the National League of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

DoverBorehamPostponedPst

Dover - Boreham

Dover are playing Boreham at the National League of England on November 28.

EastleighKings Lynn TownPostponedPst

Eastleigh - Kings Lynn Town

Eastleigh are playing Kings Lynn Town at the National League of England on November 28.

Macclesfield TownWokingPostponedPst

Macclesfield Town - Woking

Macclesfield Town are playing Woking at the National League of England on November 28.

Sutton Utd1 - 0HalifaxFull TimeFT

Sutton Utd - Halifax

Sutton Utd played Halifax at the National League of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Sutton Utd won 1-0.

Weymouth1 - 2ChesterfieldFull TimeFT

Weymouth - Chesterfield

Weymouth played Chesterfield at the National League of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Chesterfield won 1-2.

Liverpool U-232 - 7Manchester City U-23Full TimeFT

Liverpool U-23 - Manchester City U-23

Liverpool U-23 played Manchester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Manchester City U-23 won 2-7.

BathWelling UnitedPostponedPst

Bath - Welling United

Bath are playing Welling United at the National League South of England on November 28.

Billericay2 - 6Hampton and RichmondFull TimeFT

Billericay - Hampton and Richmond

Billericay played Hampton and Richmond at the National League South of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Hampton and Richmond won 2-6.

Chippenham1 - 1Concord RangersFull TimeFT

Chippenham - Concord Rangers

Chippenham played Concord Rangers at the National League South of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dulwich HamletMaidstone UtdPostponedPst

Dulwich Hamlet - Maidstone Utd

Dulwich Hamlet are playing Maidstone Utd at the National League South of England on November 28.

Eastbourne Borough0 - 1St AlbansFull TimeFT

Eastbourne Borough - St Albans

Eastbourne Borough played St Albans at the National League South of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. St Albans won 0-1.

Hungerford Town1 - 2DartfordFull TimeFT

Hungerford Town - Dartford

Hungerford Town played Dartford at the National League South of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Dartford won 1-2.

Tonbridge Angels1 - 2HemelFull TimeFT

Tonbridge Angels - Hemel

Tonbridge Angels played Hemel at the National League South of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Hemel won 1-2.

Blyth SpartansBoston UnitedPostponedPst

Blyth Spartans - Boston United

Blyth Spartans are playing Boston United at the National League North of England on November 28.

Chester1 - 2GatesheadFull TimeFT

Chester - Gateshead

Chester played Gateshead at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Gateshead won 1-2.

ChorleyKetteringPostponedPst

Chorley - Kettering

Chorley are playing Kettering at the National League North of England on November 28.

Fylde2 - 1Boston UnitedFull TimeFT

Fylde - Boston United

Fylde played Boston United at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Fylde won 2-1.

FyldeBrackleyPostponedPst

Fylde - Brackley

Fylde are playing Brackley at the National League North of England on November 28.

Gloucester City1 - 2FarsleyFull TimeFT

Gloucester City - Farsley

Gloucester City played Farsley at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Farsley won 1-2.

Hereford3 - 3KetteringFull TimeFT

Hereford - Kettering

Hereford played Kettering at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kidderminster1 - 0Curzon AshtonFull TimeFT

Kidderminster - Curzon Ashton

Kidderminster played Curzon Ashton at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Kidderminster won 1-0.

Leamington2 - 1York CityFull TimeFT

Leamington - York City

Leamington played York City at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Leamington won 2-1.

Spennymoor Town2 - 2Bradford PAFull TimeFT

Spennymoor Town - Bradford PA

Spennymoor Town played Bradford PA at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Telford United2 - 0GuiseleyFull TimeFT

Telford United - Guiseley

Telford United played Guiseley at the National League North of England on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Telford United won 2-0.

Dorchester TownFarnboroughPostponedPst

Dorchester Town - Farnborough

Dorchester Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Gosport BoroughTiverton TownPostponedPst

Gosport Borough - Tiverton Town

Gosport Borough are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Harrow BoroughYate TownPostponedPst

Harrow Borough - Yate Town

Harrow Borough are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Hartley WintneyMerthyr TPostponedPst

Hartley Wintney - Merthyr T

Hartley Wintney are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

SalisburyWalton CasualsPostponedPst

Salisbury - Walton Casuals

Salisbury are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Taunton TownPoole TownPostponedPst

Taunton Town - Poole Town

Taunton Town are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Truro CityBeaconsfield TownPostponedPst

Truro City - Beaconsfield Town

Truro City are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

Wimborne TownHayes and YeadingPostponedPst

Wimborne Town - Hayes and Yeading

Wimborne Town are playing Hayes and Yeading at the NL Premier, Southern South of England on November 28.

GainsboroughAshton UnitedPostponedPst

Gainsborough - Ashton United

Gainsborough are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Grantham TownSouth ShieldsPostponedPst

Grantham Town - South Shields

Grantham Town are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on November 28.

LancasterMickleover SportsPostponedPst

Lancaster - Mickleover Sports

Lancaster are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Matlock TownRadcliffe BoroPostponedPst

Matlock Town - Radcliffe Boro

Matlock Town are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Morpeth TownHydePostponedPst

Morpeth Town - Hyde

Morpeth Town are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on November 28.

NantwichBasford UnitedPostponedPst

Nantwich - Basford United

Nantwich are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on November 28.

StalybridgeWarrington TownPostponedPst

Stalybridge - Warrington Town

Stalybridge are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Whitby TownStafford RangersPostponedPst

Whitby Town - Stafford Rangers

Whitby Town are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Witton AlbionBuxtonPostponedPst

Witton Albion - Buxton

Witton Albion are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Colchester U-232 - 0Cardiff City U-23Full TimeFT

Colchester U-23 - Cardiff City U-23

Colchester U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Colchester U-23 won 2-0.

Banbury UnitedRushall OlympicPostponedPst

Banbury United - Rushall Olympic

Banbury United are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

BarwellHitchin TownPostponedPst

Barwell - Hitchin Town

Barwell are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Hednesford TownBiggleswade TownPostponedPst

Hednesford Town - Biggleswade Town

Hednesford Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Kings LangleyAlvechurchPostponedPst

Kings Langley - Alvechurch

Kings Langley are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Lowestoft TownTamworthPostponedPst

Lowestoft Town - Tamworth

Lowestoft Town are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Needham MarketCoalville TownPostponedPst

Needham Market - Coalville Town

Needham Market are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

NuneatonLeistonPostponedPst

Nuneaton - Leiston

Nuneaton are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Royston TownBromsgrovePostponedPst

Royston Town - Bromsgrove

Royston Town are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

StourbridgeRushden-DiamondsPostponedPst

Stourbridge - Rushden-Diamonds

Stourbridge are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Stratford TownSt Ives TownPostponedPst

Stratford Town - St Ives Town

Stratford Town are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28.

Aston Villa U-182 - 1Crystal Palace U-18Full TimeFT

Aston Villa U-18 - Crystal Palace U-18

Aston Villa U-18 played Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Aston Villa U-18 won 2-1.

Fulham U-18Chelsea U-18PostponedPst

Fulham U-18 - Chelsea U-18

Fulham U-18 are playing Chelsea U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28.

Southampton U-181 - 2Norwich U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Norwich U-18

Southampton U-18 played Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Norwich U-18 won 1-2.

Stoke City U-182 - 2Leeds U-18Full TimeFT

Stoke City U-18 - Leeds U-18

Stoke City U-18 played Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tottenham U-181 - 1Leicester City U-18Full TimeFT

Tottenham U-18 - Leicester City U-18

Tottenham U-18 played Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Reading U-182 - 3Brighton U-18Full TimeFT

Reading U-18 - Brighton U-18

Reading U-18 played Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Brighton U-18 won 2-3.

West Brom U-182 - 2West Ham U-18Full TimeFT

West Brom U-18 - West Ham U-18

West Brom U-18 played West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Derby County U-185 - 1Blackburn U-18Full TimeFT

Derby County U-18 - Blackburn U-18

Derby County U-18 played Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Derby County U-18 won 5-1.

Manchester Utd U-184 - 1Newcastle U-18Full TimeFT

Manchester Utd U-18 - Newcastle U-18

Manchester Utd U-18 played Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Manchester Utd U-18 won 4-1.

Wolves U-182 - 1Middlesbrough U-18Full TimeFT

Wolves U-18 - Middlesbrough U-18

Wolves U-18 played Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Wolves U-18 won 2-1.

Manchester City U-185 - 0Sunderland U-18Full TimeFT

Manchester City U-18 - Sunderland U-18

Manchester City U-18 played Sunderland U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester City U-18 won 5-0.

Flora-24 - 1Tammeka Tartu-2Full TimeFT

Flora-2 - Tammeka Tartu-2

Flora-2 played Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Flora-2 won 4-1.

JyPK W1 - 1Vasa IFK WFull TimeFT

JyPK W - Vasa IFK W

JyPK W played Vasa IFK W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Annecy1 - 2QuevillyFull TimeFT

Annecy - Quevilly

Annecy played Quevilly at the National 1 of France on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Quevilly won 1-2.

Cholet0 - 2Red StarFull TimeFT

Cholet - Red Star

Cholet played Red Star at the National 1 of France on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Red Star won 0-2.

BloisChateaubriantPostponedPst

Blois - Chateaubriant

Blois are playing Chateaubriant at the National 2, Group A of France on November 28.

ChartresPlabennecPostponedPst

Chartres - Plabennec

Chartres are playing Plabennec at the National 2, Group A of France on November 28.

Fleury-MerogisCaen-2PostponedPst

Fleury-Merogis - Caen-2

Fleury-Merogis are playing Caen-2 at the National 2, Group A of France on November 28.

Guingamp-2VannesPostponedPst

Guingamp-2 - Vannes

Guingamp-2 are playing Vannes at the National 2, Group A of France on November 28.

RouenGranvillePostponedPst

Rouen - Granville

Rouen are playing Granville at the National 2, Group A of France on November 28.

Saint-MaloPoissyPostponedPst

Saint-Malo - Poissy

Saint-Malo are playing Poissy at the National 2, Group A of France on November 28.

St PryveSainte GenevievePostponedPst

St Pryve - Sainte Genevieve

St Pryve are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group A of France on November 28.

VersaillesLorient-2PostponedPst

Versailles - Lorient-2

Versailles are playing Lorient-2 at the National 2, Group A of France on November 28.

Auxerre-2LEntente SSGPostponedPst

Auxerre-2 - LEntente SSG

Auxerre-2 are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on November 28.

BeauvaisHaguenauPostponedPst

Beauvais - Haguenau

Beauvais are playing Haguenau at the National 2, Group B of France on November 28.

Gazelec AjaccioEpinalPostponedPst

Gazelec Ajaccio - Epinal

Gazelec Ajaccio are playing Epinal at the National 2, Group B of France on November 28.

Reims-2BelfortPostponedPst

Reims-2 - Belfort

Reims-2 are playing Belfort at the National 2, Group B of France on November 28.

Saint QuentinLens-2PostponedPst

Saint Quentin - Lens-2

Saint Quentin are playing Lens-2 at the National 2, Group B of France on November 28.

SchiltigheimBobignyPostponedPst

Schiltigheim - Bobigny

Schiltigheim are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on November 28.

SedanMetz-2PostponedPst

Sedan - Metz-2

Sedan are playing Metz-2 at the National 2, Group B of France on November 28.

GobelinsSt. Maur LusiPostponedPst

Gobelins - St. Maur Lusi

Gobelins are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on November 28.

FrejusMonts Or AzerguesPostponedPst

Frejus - Monts Or Azergues

Frejus are playing Monts Or Azergues at the National 2, Group C of France on November 28.

HyeresToulonPostponedPst

Hyeres - Toulon

Hyeres are playing Toulon at the National 2, Group C of France on November 28.

LouhansAubagnePostponedPst

Louhans - Aubagne

Louhans are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on November 28.

Lyon-2Jura SudPostponedPst

Lyon-2 - Jura Sud

Lyon-2 are playing Jura Sud at the National 2, Group C of France on November 28.

Marseille-2MartiguesPostponedPst

Marseille-2 - Martigues

Marseille-2 are playing Martigues at the National 2, Group C of France on November 28.

Saint-PriestMonaco-2PostponedPst

Saint-Priest - Monaco-2

Saint-Priest are playing Monaco-2 at the National 2, Group C of France on November 28.

VallieresGrassePostponedPst

Vallieres - Grasse

Vallieres are playing Grasse at the National 2, Group C of France on November 28.

Angers-2CanetPostponedPst

Angers-2 - Canet

Angers-2 are playing Canet at the National 2, Group D of France on November 28.

BourgesBourges 18PostponedPst

Bourges - Bourges 18

Bourges are playing Bourges 18 at the National 2, Group D of France on November 28.

ColomiersBergeracPostponedPst

Colomiers - Bergerac

Colomiers are playing Bergerac at the National 2, Group D of France on November 28.

Le Puy AuvergneLes HerbiersPostponedPst

Le Puy Auvergne - Les Herbiers

Le Puy Auvergne are playing Les Herbiers at the National 2, Group D of France on November 28.

Nantes-2AngoulemePostponedPst

Nantes-2 - Angouleme

Nantes-2 are playing Angouleme at the National 2, Group D of France on November 28.

TrelissacBeziersPostponedPst

Trelissac - Beziers

Trelissac are playing Beziers at the National 2, Group D of France on November 28.

MoulinsChamalieresPostponedPst

Moulins - Chamalieres

Moulins are playing Chamalieres at the National 2, Group D of France on November 28.

Stade MontoisRomorantinPostponedPst

Stade Montois - Romorantin

Stade Montois are playing Romorantin at the National 2, Group D of France on November 28.

Merani MartviliGagra08:00

Merani Martvili - Gagra

Merani Martvili are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Shevardeni 1906Samgurali08:00

Shevardeni 1906 - Samgurali

Shevardeni 1906 are playing Samgurali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

ShukuraWIT Georgia08:00

Shukura - WIT Georgia

Shukura are playing WIT Georgia at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

ZugdidiSioni08:00

Zugdidi - Sioni

Zugdidi are playing Sioni at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

AalenMainz-2PostponedPst

Aalen - Mainz-2

Aalen are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Astoria WalldorfBahlinger SCPostponedPst

Astoria Walldorf - Bahlinger SC

Astoria Walldorf are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

ElversbergHoffenheim-2PostponedPst

Elversberg - Hoffenheim-2

Elversberg are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Hessen KasselSteinbachPostponedPst

Hessen Kassel - Steinbach

Hessen Kassel are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

HomburgBalingenPostponedPst

Homburg - Balingen

Homburg are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

PirmasensGiesenPostponedPst

Pirmasens - Giesen

Pirmasens are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Schott MainzBayern AlzenauPostponedPst

Schott Mainz - Bayern Alzenau

Schott Mainz are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Borussia M-20 - 0Fortuna KolnFull TimeFT

Borussia M-2 - Fortuna Koln

Borussia M-2 played Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Homberg3 - 1Bonner SCFull TimeFT

Homberg - Bonner SC

Homberg played Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Homberg won 3-1.

Koln-22 - 0Sportfreunde LotteFull TimeFT

Koln-2 - Sportfreunde Lotte

Koln-2 played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Koln-2 won 2-0.

Oberhausen1 - 0Fortuna Dusseldorf-2Full TimeFT

Oberhausen - Fortuna Dusseldorf-2

Oberhausen played Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Oberhausen won 1-0.

Preussen Munster0 - 0Wegberg-BeeckFull TimeFT

Preussen Munster - Wegberg-Beeck

Preussen Munster played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rodinghausen2 - 0AhlenFull TimeFT

Rodinghausen - Ahlen

Rodinghausen played Ahlen at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Rodinghausen won 2-0.

Schalke-26 - 2SV LippstadtFull TimeFT

Schalke-2 - SV Lippstadt

Schalke-2 played SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Schalke-2 won 6-2.

Wuppertaler0 - 1WiedenbruckFull TimeFT

Wuppertaler - Wiedenbruck

Wuppertaler played Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Wiedenbruck won 0-1.

Energie U-19St. Pauli U-19PostponedPst

Energie U-19 - St. Pauli U-19

Energie U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28.

Hamburger U-19Hannover U-19PostponedPst

Hamburger U-19 - Hannover U-19

Hamburger U-19 are playing Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28.

Magdeburg U-19RB Leipzig U-19PostponedPst

Magdeburg U-19 - RB Leipzig U-19

Magdeburg U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28.

Union Berlin U-19Wolfsburg U-19PostponedPst

Union Berlin U-19 - Wolfsburg U-19

Union Berlin U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28.

FernwaldBuchonia FliedenPostponedPst

Fernwald - Buchonia Flieden

Fernwald are playing Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28.

Hanau 93GinsheimPostponedPst

Hanau 93 - Ginsheim

Hanau 93 are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28.

Hunfelder SVDietkirchenPostponedPst

Hunfelder SV - Dietkirchen

Hunfelder SV are playing Dietkirchen at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28.

BaunatalErlenseePostponedPst

Baunatal - Erlensee

Baunatal are playing Erlensee at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28.

RW HadamarLehnerzPostponedPst

RW Hadamar - Lehnerz

RW Hadamar are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28.

BordesholmAltenholzPostponedPst

Bordesholm - Altenholz

Bordesholm are playing Altenholz at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

Dornbreite LubeckPreusen ReinfeldPostponedPst

Dornbreite Lubeck - Preusen Reinfeld

Dornbreite Lubeck are playing Preusen Reinfeld at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

Husumer SVFrisia 03PostponedPst

Husumer SV - Frisia 03

Husumer SV are playing Frisia 03 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

KronshagenInter Turkspor KielPostponedPst

Kronshagen - Inter Turkspor Kiel

Kronshagen are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

PansdorfEutiner SVPostponedPst

Pansdorf - Eutiner SV

Pansdorf are playing Eutiner SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

TSB FlensburgEckernforder SVPostponedPst

TSB Flensburg - Eckernforder SV

TSB Flensburg are playing Eckernforder SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28.

BacknangNottingenPostponedPst

Backnang - Nottingen

Backnang are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

Freiburger FCLorrach-BrombachPostponedPst

Freiburger FC - Lorrach-Brombach

Freiburger FC are playing Lorrach-Brombach at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

PforzheimBruchsalPostponedPst

Pforzheim - Bruchsal

Pforzheim are playing Bruchsal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

RavensburgSandhausen-2PostponedPst

Ravensburg - Sandhausen-2

Ravensburg are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

Rielasingen-ArlenReutlingenPostponedPst

Rielasingen-Arlen - Reutlingen

Rielasingen-Arlen are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

BissingenGoppinger SVPostponedPst

Bissingen - Goppinger SV

Bissingen are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

OberachernSGV FreibergPostponedPst

Oberachern - SGV Freiberg

Oberachern are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

VillingenLinxPostponedPst

Villingen - Linx

Villingen are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28.

Rotenburger SVHagen-UthledePostponedPst

Rotenburger SV - Hagen-Uthlede

Rotenburger SV are playing Hagen-Uthlede at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 28.

Kickers EmdenBersenbruckPostponedPst

Kickers Emden - Bersenbruck

Kickers Emden are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 28.

BSC SudBlau-Weiss 90 BerlinPostponedPst

BSC Sud - Blau-Weiss 90 Berlin

BSC Sud are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on November 28.

StrausbergNeustrelitzPostponedPst

Strausberg - Neustrelitz

Strausberg are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on November 28.

EilenburgErfurtPostponedPst

Eilenburg - Erfurt

Eilenburg are playing Erfurt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

Einheit RudolstadtPlauenPostponedPst

Einheit Rudolstadt - Plauen

Einheit Rudolstadt are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

LudwigsfeldeGrimmaPostponedPst

Ludwigsfelde - Grimma

Ludwigsfelde are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

MartinrodaBW ZorbauPostponedPst

Martinroda - BW Zorbau

Martinroda are playing BW Zorbau at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

OberlausitzAn der Fahner HohePostponedPst

Oberlausitz - An der Fahner Hohe

Oberlausitz are playing An der Fahner Hohe at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

Arminia LudwigshafenEppelbornPostponedPst

Arminia Ludwigshafen - Eppelborn

Arminia Ludwigshafen are playing Eppelborn at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

SalmrohrMulheim-KarlichPostponedPst

Salmrohr - Mulheim-Karlich

Salmrohr are playing Mulheim-Karlich at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Kaiserslautern-2Eintracht TrierPostponedPst

Kaiserslautern-2 - Eintracht Trier

Kaiserslautern-2 are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

DiefflenHertha WiesbachPostponedPst

Diefflen - Hertha Wiesbach

Diefflen are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Engers 07GonsenheimPostponedPst

Engers 07 - Gonsenheim

Engers 07 are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

MechtersheimWormatia WormsPostponedPst

Mechtersheim - Wormatia Worms

Mechtersheim are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

PfeddersheimDudenhofenPostponedPst

Pfeddersheim - Dudenhofen

Pfeddersheim are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Rochling WolklingenElversberg-2PostponedPst

Rochling Wolklingen - Elversberg-2

Rochling Wolklingen are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

SpeyerJagersburgPostponedPst

Speyer - Jagersburg

Speyer are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

EmmelshausenEisbachtalPostponedPst

Emmelshausen - Eisbachtal

Emmelshausen are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Europa Point1 - 2Boca Juniors GibraltarFull TimeFT

Europa Point - Boca Juniors Gibraltar

Europa Point played Boca Juniors Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Boca Juniors Gibraltar won 1-2.

Mons Calpe0 - 2LincolnFull TimeFT

Mons Calpe - Lincoln

Mons Calpe played Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Lincoln won 0-2.

Diosgyor U-191 - 1Debrecen U-19Full TimeFT

Diosgyor U-19 - Debrecen U-19

Diosgyor U-19 played Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maccabi Petah Tikva1 - 0Hapoel HaderaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera

Maccabi Petah Tikva played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Maccabi Petah Tikva won 1-0.

Bnei Sakhnin1 - 0AshdodFull TimeFT

Bnei Sakhnin - Ashdod

Bnei Sakhnin played Ashdod at the Ligat Al of Israel on November 28. The match kicked off 15:20 UTC. Bnei Sakhnin won 1-0.

Bnei Yehuda1 - 0Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv

Bnei Yehuda played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on November 28. The match kicked off 17:50 UTC. Bnei Yehuda won 1-0.

TiraIroni TiberiasPostponedPst

Tira - Ironi Tiberias

Tira are playing Ironi Tiberias at the Liga Alef, North of Israel on November 28.

Daburiyya Osama0 - 2Robi ShapiraFull TimeFT

Daburiyya Osama - Robi Shapira

Daburiyya Osama played Robi Shapira at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match kicked off 17:15 UTC. Robi Shapira won 0-2.

Hapoel Herzliya1 - 1Hapoel Bnei FaradisFull TimeFT

Hapoel Herzliya - Hapoel Bnei Faradis

Hapoel Herzliya played Hapoel Bnei Faradis at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Bnei Arara0 - 0Ironi Baka El GarbiyaFull TimeFT

Hapoel Bnei Arara - Ironi Baka El Garbiya

Hapoel Bnei Arara played Ironi Baka El Garbiya at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match kicked off 17:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Imolese0 - 2ArezzoFull TimeFT

Imolese - Arezzo

Imolese played Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on November 28. The match kicked off 19:45 UTC. Arezzo won 0-2.

Pergolettese0 - 2RenateFull TimeFT

Pergolettese - Renate

Pergolettese played Renate at the Serie C, Group A of Italy on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Renate won 0-2.

Vibonese Calcio2 - 3TernanaFull TimeFT

Vibonese Calcio - Ternana

Vibonese Calcio played Ternana at the Serie C, Group C of Italy on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Ternana won 2-3.

Turris NeapolisTrapaniPostponedPst

Turris Neapolis - Trapani

Turris Neapolis are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on November 28.

Genoa U-19Juventus U-19PostponedPst

Genoa U-19 - Juventus U-19

Genoa U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Ascoli U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Ascoli U-19 - Sassuolo U-19

Ascoli U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Lazio U-19Empoli U-19PostponedPst

Lazio U-19 - Empoli U-19

Lazio U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Spal U-19Fiorentina U-19PostponedPst

Spal U-19 - Fiorentina U-19

Spal U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Inter U-19Roma U-19PostponedPst

Inter U-19 - Roma U-19

Inter U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Brescia U-19Verona U-19PostponedPst

Brescia U-19 - Verona U-19

Brescia U-19 are playing Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Monza U-19Chievo U-19PostponedPst

Monza U-19 - Chievo U-19

Monza U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Parma U-19Reggiana U-19PostponedPst

Parma U-19 - Reggiana U-19

Parma U-19 are playing Reggiana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Udinese U-19Cremonese U-19PostponedPst

Udinese U-19 - Cremonese U-19

Udinese U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Venezia U-19Cittadella U-19PostponedPst

Venezia U-19 - Cittadella U-19

Venezia U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Vicenza U-19Pordenone U-19PostponedPst

Vicenza U-19 - Pordenone U-19

Vicenza U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28.

Cosenza U-19Lecce U-19PostponedPst

Cosenza U-19 - Lecce U-19

Cosenza U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Frosinone U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Frosinone U-19 - Virtus Entella U-19

Frosinone U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Napoli U-19Crotone U-19PostponedPst

Napoli U-19 - Crotone U-19

Napoli U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Reggina U-19Pescara U-19PostponedPst

Reggina U-19 - Pescara U-19

Reggina U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Salernitana U-19Benevento U-19PostponedPst

Salernitana U-19 - Benevento U-19

Salernitana U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Spezia U-19Pisa U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Pisa U-19

Spezia U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28.

Besa Peje0 - 2PrishtinaFull TimeFT

Besa Peje - Prishtina

Besa Peje played Prishtina at the Superliga of Kosovo on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Prishtina won 0-2.

St. Georges0 - 0Fgura UnitedFull TimeFT

St. Georges - Fgura United

St. Georges played Fgura United at the Division 1 of Malta on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

St. AndrewsFC MarsaSuspendedSsp

St. Andrews - FC Marsa

St. Andrews are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on November 28.

Codru Lozova1 - 2SherifFull TimeFT

Codru Lozova - Sherif

Codru Lozova played Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Sherif won 1-2.

Speranta Drochia5 - 1Spartanii SelemetFull TimeFT

Speranta Drochia - Spartanii Selemet

Speranta Drochia played Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Speranta Drochia won 5-1.

ASWHExcelsior M.PostponedPst

ASWH - Excelsior M.

ASWH are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

Kozakken BoysNoordwijkPostponedPst

Kozakken Boys - Noordwijk

Kozakken Boys are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

SpakenburgQuick BoysPostponedPst

Spakenburg - Quick Boys

Spakenburg are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

KatwijkVolendam-2PostponedPst

Katwijk - Volendam-2

Katwijk are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

ScheveningenDe TreffersPostponedPst

Scheveningen - De Treffers

Scheveningen are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

Sparta Rotterdam-2AFCPostponedPst

Sparta Rotterdam-2 - AFC

Sparta Rotterdam-2 are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

TECRijnsburgse BoysPostponedPst

TEC - Rijnsburgse Boys

TEC are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28.

ACVStaphorstPostponedPst

ACV - Staphorst

ACV are playing Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

Ajax-2Excelsior 31PostponedPst

Ajax-2 - Excelsior 31

Ajax-2 are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

Harkemase BoysSteDoCoPostponedPst

Harkemase Boys - SteDoCo

Harkemase Boys are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

HoekSparta NijkerkPostponedPst

Hoek - Sparta Nijkerk

Hoek are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

LisseBarendrechtPostponedPst

Lisse - Barendrecht

Lisse are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

SportlustGOESPostponedPst

Sportlust - GOES

Sportlust are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

VVOGDOVOPostponedPst

VVOG - DOVO

VVOG are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

Ter LeedeDVS 33PostponedPst

Ter Leede - DVS 33

Ter Leede are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

VVSBODIN 59PostponedPst

VVSB - ODIN 59

VVSB are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28.

Bregalnica1 - 1TikvesFull TimeFT

Bregalnica - Tikves

Bregalnica played Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KF Gostivar2 - 1DritaFull TimeFT

KF Gostivar - Drita

KF Gostivar played Drita at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. KF Gostivar won 2-1.

Kadino1 - 1Vardar ForinoFull TimeFT

Kadino - Vardar Forino

Kadino played Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Korab Debar0 - 1VeleshtaFull TimeFT

Korab Debar - Veleshta

Korab Debar played Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Veleshta won 0-1.

Labunishta1 - 2FK SkopjeFull TimeFT

Labunishta - FK Skopje

Labunishta played FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. FK Skopje won 1-2.

Ohrid1 - 0Velazerimi 77Full TimeFT

Ohrid - Velazerimi 77

Ohrid played Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Ohrid won 1-0.

Pehchevo0 - 0SasaFull TimeFT

Pehchevo - Sasa

Pehchevo played Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pobeda1 - 2Kozuv GevgelijaFull TimeFT

Pobeda - Kozuv Gevgelija

Pobeda played Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Kozuv Gevgelija won 1-2.

Rosoman0 - 1PlackovicaFull TimeFT

Rosoman - Plackovica

Rosoman played Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Plackovica won 0-1.

Sloga Vinica3 - 0OsogovoFull TimeFT

Sloga Vinica - Osogovo

Sloga Vinica played Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Sloga Vinica won 3-0.

Cliftonville5 - 0PortadownFull TimeFT

Cliftonville - Portadown

Cliftonville played Portadown at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Cliftonville won 5-0.

Coleraine FC0 - 2Larne FCFull TimeFT

Coleraine FC - Larne FC

Coleraine FC played Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Larne FC won 0-2.

Glenavon3 - 1Crusaders FCFull TimeFT

Glenavon - Crusaders FC

Glenavon played Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Glenavon won 3-1.

Glentoran FC5 - 1Dungannon SwiftsFull TimeFT

Glentoran FC - Dungannon Swifts

Glentoran FC played Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Glentoran FC won 5-1.

Warrenpoint Town2 - 1Linfield FCFull TimeFT

Warrenpoint Town - Linfield FC

Warrenpoint Town played Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match kicked off 17:30 UTC. Warrenpoint Town won 2-1.

Queens UniversityH-W WeldersPostponedPst

Queens University - H-W Welders

Queens University are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

Annagh UnitedInstitute FCPostponedPst

Annagh United - Institute FC

Annagh United are playing Institute FC at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

Ballinamallard UnitedLoughgallPostponedPst

Ballinamallard United - Loughgall

Ballinamallard United are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

Ballyclare ComradesKnockbredaPostponedPst

Ballyclare Comrades - Knockbreda

Ballyclare Comrades are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

Dundela FCArdsPostponedPst

Dundela FC - Ards

Dundela FC are playing Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

Newry CityDergviewPostponedPst

Newry City - Dergview

Newry City are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28.

AskerSkeidPostponedPst

Asker - Skeid

Asker are playing Skeid at the 1. Division, Relegation of Norway on November 28.

Olimpia Elblag4 - 2StargardFull TimeFT

Olimpia Elblag - Stargard

Olimpia Elblag played Stargard at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpia Elblag won 4-2.

Hutnik Krakow3 - 1Bytovia BytowFull TimeFT

Hutnik Krakow - Bytovia Bytow

Hutnik Krakow played Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Hutnik Krakow won 3-1.

Lech-21 - 1Wigry SFull TimeFT

Lech-2 - Wigry S

Lech-2 played Wigry S at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pogon Siedlce1 - 2Slask-2Full TimeFT

Pogon Siedlce - Slask-2

Pogon Siedlce played Slask-2 at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Slask-2 won 1-2.

Gornik Polkowice2 - 1KaliszFull TimeFT

Gornik Polkowice - Kalisz

Gornik Polkowice played Kalisz at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 13:15 UTC. Gornik Polkowice won 2-1.

Olimpia G1 - 2GarbarniaFull TimeFT

Olimpia G - Garbarnia

Olimpia G played Garbarnia at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Garbarnia won 1-2.

Sokol Ostroda3 - 0ChojniczankaFull TimeFT

Sokol Ostroda - Chojniczanka

Sokol Ostroda played Chojniczanka at the II Liga of Poland on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Sokol Ostroda won 3-0.

Hutnik Krakow U-182 - 8Escola Varsovia U-18Full TimeFT

Hutnik Krakow U-18 - Escola Varsovia U-18

Hutnik Krakow U-18 played Escola Varsovia U-18 at the Central Youth League of Poland on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Escola Varsovia U-18 won 2-8.

Zaglebie L U-183 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Zaglebie L U-18 - SMS Lodz U-18

Zaglebie L U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Zaglebie L U-18 won 3-2.

Radomsko3 - 1Bron RadomFull TimeFT

Radomsko - Bron Radom

Radomsko played Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Radomsko won 3-1.

Olimpia Zambrow1 - 4Sokol AleksandrowFull TimeFT

Olimpia Zambrow - Sokol Aleksandrow

Olimpia Zambrow played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Sokol Aleksandrow won 1-4.

Kutno0 - 3Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Kutno - Znicz Biala Piska

Kutno played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Znicz Biala Piska won 0-3.

Unia Skierniewice0 - 2Legia-2Full TimeFT

Unia Skierniewice - Legia-2

Unia Skierniewice played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Legia-2 won 0-2.

Wikielec0 - 0Concordia ElblagFull TimeFT

Wikielec - Concordia Elblag

Wikielec played Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Polonia Warszawa2 - 2Huragan MoragFull TimeFT

Polonia Warszawa - Huragan Morag

Polonia Warszawa played Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Starograd Gdanski1 - 0Pomorzanin TorunFull TimeFT

Starograd Gdanski - Pomorzanin Torun

Starograd Gdanski played Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Starograd Gdanski won 1-0.

Baltyk Gdynia0 - 0Swit SkolwinFull TimeFT

Baltyk Gdynia - Swit Skolwin

Baltyk Gdynia played Swit Skolwin at the III Liga, Group 2 of Poland on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Piast Zmigrod1 - 1Miedz Legnica-2Full TimeFT

Piast Zmigrod - Miedz Legnica-2

Piast Zmigrod played Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Polonia Bytom1 - 0Stal BrzegFull TimeFT

Polonia Bytom - Stal Brzeg

Polonia Bytom played Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Polonia Bytom won 1-0.

Polonia Stal Swidnica0 - 5Gac OlawaFull TimeFT

Polonia Stal Swidnica - Gac Olawa

Polonia Stal Swidnica played Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Gac Olawa won 0-5.

Rekord Bielsko Biala3 - 0Polonia NysaFull TimeFT

Rekord Bielsko Biala - Polonia Nysa

Rekord Bielsko Biala played Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Rekord Bielsko Biala won 3-0.

Sleza4 - 1Gwarek Tarnowskie GoryFull TimeFT

Sleza - Gwarek Tarnowskie Gory

Sleza played Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Sleza won 4-1.

Warta Gorzow1 - 2Goczalkowice ZdrojFull TimeFT

Warta Gorzow - Goczalkowice Zdroj

Warta Gorzow played Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Goczalkowice Zdroj won 1-2.

Zielona Gora2 - 2ROW RybnikFull TimeFT

Zielona Gora - ROW Rybnik

Zielona Gora played ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ruch Chorzow1 - 0Gornik Zabrze-2Full TimeFT

Ruch Chorzow - Gornik Zabrze-2

Ruch Chorzow played Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Ruch Chorzow won 1-0.

Chelmianka Chelm3 - 4Korona-2Full TimeFT

Chelmianka Chelm - Korona-2

Chelmianka Chelm played Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Korona-2 won 3-4.

Guimaraes-22 - 1TirsenseFull TimeFT

Guimaraes-2 - Tirsense

Guimaraes-2 played Tirsense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Guimaraes-2 won 2-1.

Cadima W0 - 1Boavista WFull TimeFT

Cadima W - Boavista W

Cadima W played Boavista W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Boavista W won 0-1.

Ouriense W0 - 1Torreense WFull TimeFT

Ouriense W - Torreense W

Ouriense W played Torreense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Torreense W won 0-1.

Gil Vicente W2 - 2Valadares Gaia WFull TimeFT

Gil Vicente W - Valadares Gaia W

Gil Vicente W played Valadares Gaia W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Caldas SC2 - 11 DezembroFull TimeFT

Caldas SC - 1 Dezembro

Caldas SC played 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Caldas SC won 2-1.

Sintrense3 - 0SacavenenseFull TimeFT

Sintrense - Sacavenense

Sintrense played Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Sintrense won 3-0.

Torreense3 - 0Uniao SantaremFull TimeFT

Torreense - Uniao Santarem

Torreense played Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Torreense won 3-0.

Turris-Oltul1 - 0SepsiFull TimeFT

Turris-Oltul - Sepsi

Turris-Oltul played Sepsi at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 09:00 UTC. Turris-Oltul won 1-0.

Sanmartin0 - 1Dunarea CalarasiFull TimeFT

Sanmartin - Dunarea Calarasi

Sanmartin played Dunarea Calarasi at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Dunarea Calarasi won 0-1.

U Craiova 19481 - 3ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara

U Craiova 1948 played ASU Poli Timisoara at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 11:15 UTC. ASU Poli Timisoara won 1-3.

Concordia Chiajna0 - 2FC BotosaniFull TimeFT

Concordia Chiajna - FC Botosani

Concordia Chiajna played FC Botosani at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. FC Botosani won 0-2.

Farul Constanta2 - 1Academica ClinceniFull TimeFT

Farul Constanta - Academica Clinceni

Farul Constanta played Academica Clinceni at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Farul Constanta won 2-1.

Viitorul Targu Jiu1 - 0ArgesFull TimeFT

Viitorul Targu Jiu - Arges

Viitorul Targu Jiu played Arges at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Viitorul Targu Jiu won 1-0.

Ceahlaul Piatra1 - 2Petrolul 52Full TimeFT

Ceahlaul Piatra - Petrolul 52

Ceahlaul Piatra played Petrolul 52 at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Petrolul 52 won 1-2.

Dinamo B3 - 0Viitorul ConstantaFull TimeFT

Dinamo B - Viitorul Constanta

Dinamo B played Viitorul Constanta at the National Cup of Romania on November 28. The match kicked off 18:45 UTC. Dinamo B won 3-0.

Universitatea Alexandria W2 - 3Piros Security WFull TimeFT

Universitatea Alexandria W - Piros Security W

Universitatea Alexandria W played Piros Security W at the Superliga - Women of Romania on November 28. The match kicked off 09:00 UTC. Piros Security W won 2-3.

CailungoCosmosPostponedPst

Cailungo - Cosmos

Cailungo are playing Cosmos at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

FC FaetanoDomagnanoPostponedPst

FC Faetano - Domagnano

FC Faetano are playing Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

FiorentinoSP Tre FioriPostponedPst

Fiorentino - SP Tre Fiori

Fiorentino are playing SP Tre Fiori at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

Folgore-FalcianoVirtusPostponedPst

Folgore-Falciano - Virtus

Folgore-Falciano are playing Virtus at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

La FioritaSan GiovanniPostponedPst

La Fiorita - San Giovanni

La Fiorita are playing San Giovanni at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

PennarossaJuvenes/DoganaPostponedPst

Pennarossa - Juvenes/Dogana

Pennarossa are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

Tre PenneMurataPostponedPst

Tre Penne - Murata

Tre Penne are playing Murata at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

Deveronvale0 - 5Brora RangersFull TimeFT

Deveronvale - Brora Rangers

Deveronvale played Brora Rangers at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Brora Rangers won 0-5.

Inverurie Locos2 - 0KeithFull TimeFT

Inverurie Locos - Keith

Inverurie Locos played Keith at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Inverurie Locos won 2-0.

Lossiemouth0 - 2FraserburghFull TimeFT

Lossiemouth - Fraserburgh

Lossiemouth played Fraserburgh at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Fraserburgh won 0-2.

Nairn CountyClachnacuddinPostponedPst

Nairn County - Clachnacuddin

Nairn County are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on November 28.

Rothes1 - 0FC HuntlyFull TimeFT

Rothes - FC Huntly

Rothes played FC Huntly at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Rothes won 1-0.

Turriff Utd1 - 5Formartine UtdFull TimeFT

Turriff Utd - Formartine Utd

Turriff Utd played Formartine Utd at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Formartine Utd won 1-5.

Wick Academy2 - 3Buckie ThistleFull TimeFT

Wick Academy - Buckie Thistle

Wick Academy played Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Buckie Thistle won 2-3.

Vale of Leithen0 - 3Civil Service StrollFull TimeFT

Vale of Leithen - Civil Service Stroll

Vale of Leithen played Civil Service Stroll at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. Civil Service Stroll won 0-3.

BSC GlasgowEdinburgh UnivPostponedPst

BSC Glasgow - Edinburgh Univ

BSC Glasgow are playing Edinburgh Univ at the Lowland League of Scotland on November 28.

Bonnyrigg Rose2 - 1East KilbrideFull TimeFT

Bonnyrigg Rose - East Kilbride

Bonnyrigg Rose played East Kilbride at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Bonnyrigg Rose won 2-1.

Cumbernauld Colts0 - 1Caledonian BravesFull TimeFT

Cumbernauld Colts - Caledonian Braves

Cumbernauld Colts played Caledonian Braves at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Caledonian Braves won 0-1.

Edinburgh Univ0 - 6BSC GlasgowFull TimeFT

Edinburgh Univ - BSC Glasgow

Edinburgh Univ played BSC Glasgow at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. BSC Glasgow won 0-6.

Gala Fairydean1 - 2Kelty HeartsFull TimeFT

Gala Fairydean - Kelty Hearts

Gala Fairydean played Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Kelty Hearts won 1-2.

Gretna1 - 0Berwick RangersFull TimeFT

Gretna - Berwick Rangers

Gretna played Berwick Rangers at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Gretna won 1-0.

Spartans3 - 1Dalbeattie StarFull TimeFT

Spartans - Dalbeattie Star

Spartans played Dalbeattie Star at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Spartans won 3-1.

Stirling University0 - 3East StirlingshireFull TimeFT

Stirling University - East Stirlingshire

Stirling University played East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. East Stirlingshire won 0-3.

Buducnost Dobanovci2 - 1ZarkovoFull TimeFT

Buducnost Dobanovci - Zarkovo

Buducnost Dobanovci played Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Buducnost Dobanovci won 2-1.

Dubocica3 - 2Radnicki PirotFull TimeFT

Dubocica - Radnicki Pirot

Dubocica played Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Dubocica won 3-2.

Jagodina0 - 0Radnicki KragujevacFull TimeFT

Jagodina - Radnicki Kragujevac

Jagodina played Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Loznica3 - 3Dinamo VranjeFull TimeFT

Loznica - Dinamo Vranje

Loznica played Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zeleznicar Pancevo0 - 2Kabel Novi SadFull TimeFT

Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi Sad

Zeleznicar Pancevo played Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Kabel Novi Sad won 0-2.

Komarno0 - 1DubnicaFull TimeFT

Komarno - Dubnica

Komarno played Dubnica at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Dubnica won 0-1.

Kosice1 - 0PodbrezovaFull TimeFT

Kosice - Podbrezova

Kosice played Podbrezova at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Kosice won 1-0.

Partizan Bardejov1 - 1SkalicaFull TimeFT

Partizan Bardejov - Skalica

Partizan Bardejov played Skalica at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Puchov0 - 1PopradFull TimeFT

Puchov - Poprad

Puchov played Poprad at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Poprad won 0-1.

Numancia2 - 2Valladolid-2Full TimeFT

Numancia - Valladolid-2

Numancia played Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Compostela2 - 2PontevedraFull TimeFT

Compostela - Pontevedra

Compostela played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Amorebieta1 - 0Real UnionFull TimeFT

Amorebieta - Real Union

Amorebieta played Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match kicked off 14:45 UTC. Amorebieta won 1-0.

Alaves-20 - 0LeioaFull TimeFT

Alaves-2 - Leioa

Alaves-2 played Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Osasuna-23 - 2IzarraFull TimeFT

Osasuna-2 - Izarra

Osasuna-2 played Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Osasuna-2 won 3-2.

Racing Santander3 - 0BarakaldoFull TimeFT

Racing Santander - Barakaldo

Racing Santander played Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Racing Santander won 3-0.

San Fernando1 - 2AlgecirasFull TimeFT

San Fernando - Algeciras

San Fernando played Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Algeciras won 1-2.

Silva SD0 - 2SomozasFull TimeFT

Silva SD - Somozas

Silva SD played Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Somozas won 0-2.

Ribamontan al Mar1 - 1SamanoFull TimeFT

Ribamontan al Mar - Samano

Ribamontan al Mar played Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barreda0 - 1CartesFull TimeFT

Barreda - Cartes

Barreda played Cartes at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 14:45 UTC. Cartes won 0-1.

Atletico Albericia0 - 1Textil EscudoFull TimeFT

Atletico Albericia - Textil Escudo

Atletico Albericia played Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Textil Escudo won 0-1.

Bezana4 - 1BarquerenoFull TimeFT

Bezana - Barquereno

Bezana played Barquereno at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Bezana won 4-1.

Castro2 - 2VimenorFull TimeFT

Castro - Vimenor

Castro played Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Solares0 - 0TorinaFull TimeFT

Solares - Torina

Solares played Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ariznabarra0 - 1Vitoria CDFull TimeFT

Ariznabarra - Vitoria CD

Ariznabarra played Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 14:45 UTC. Vitoria CD won 0-1.

Anaitasuna FT3 - 3SanturtziFull TimeFT

Anaitasuna FT - Santurtzi

Anaitasuna FT played Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Pasaia KE0 - 0BasconiaFull TimeFT

Pasaia KE - Basconia

Pasaia KE played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tolosa4 - 0UrgatziFull TimeFT

Tolosa - Urgatzi

Tolosa played Urgatzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Tolosa won 4-0.

Durango1 - 0UrdulizFull TimeFT

Durango - Urduliz

Durango played Urduliz at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Durango won 1-0.

Gernika5 - 0BalmasedaFull TimeFT

Gernika - Balmaseda

Gernika played Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Gernika won 5-0.

Sodupe3 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Sodupe - Lagun Onak

Sodupe played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Sodupe won 3-1.

Sestao0 - 2BeasainFull TimeFT

Sestao - Beasain

Sestao played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match kicked off 16:30 UTC. Beasain won 0-2.

Benicarlo0 - 1SaguntinoFull TimeFT

Benicarlo - Saguntino

Benicarlo played Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Saguntino won 0-1.

Novelda0 - 2Hercules-2Full TimeFT

Novelda - Hercules-2

Novelda played Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Hercules-2 won 0-2.

Jove Espanol1 - 2BeniganimFull TimeFT

Jove Espanol - Beniganim

Jove Espanol played Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Beniganim won 1-2.

Olimpic de Xativa1 - 2VillajoyosaFull TimeFT

Olimpic de Xativa - Villajoyosa

Olimpic de Xativa played Villajoyosa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Villajoyosa won 1-2.

Vilamarxant0 - 1Roda FCFull TimeFT

Vilamarxant - Roda FC

Vilamarxant played Roda FC at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Roda FC won 0-1.

Eldense1 - 1IntercityFull TimeFT

Eldense - Intercity

Eldense played Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural Leonesa-21 - 1Atletico AstorgaFull TimeFT

Cultural Leonesa-2 - Atletico Astorga

Cultural Leonesa-2 played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

UD Santa Marta0 - 0Cristo AtleticoFull TimeFT

UD Santa Marta - Cristo Atletico

UD Santa Marta played Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Juventud Torremolinos2 - 0Melilla CDFull TimeFT

Juventud Torremolinos - Melilla CD

Juventud Torremolinos played Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 28. The match kicked off 10:30 UTC. Juventud Torremolinos won 2-0.

Ceuta1 - 1LebrijanaFull TimeFT

Ceuta - Lebrijana

Ceuta played Lebrijana at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Constancia1 - 0FerriolenseFull TimeFT

Constancia - Ferriolense

Constancia played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Constancia won 1-0.

Alcudia0 - 0Santa CatalinaFull TimeFT

Alcudia - Santa Catalina

Alcudia played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Manacor2 - 0SollerFull TimeFT

Manacor - Soller

Manacor played Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match kicked off 15:15 UTC. Manacor won 2-0.

PE Sant Jordi2 - 1BinissalemFull TimeFT

PE Sant Jordi - Binissalem

PE Sant Jordi played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. PE Sant Jordi won 2-1.

Felanitx2 - 2CollerenseFull TimeFT

Felanitx - Collerense

Felanitx played Collerense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Union Viera2 - 3Gran TarajalFull TimeFT

Union Viera - Gran Tarajal

Union Viera played Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Gran Tarajal won 2-3.

Ibarra1 - 2MensajeroFull TimeFT

Ibarra - Mensajero

Ibarra played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Mensajero won 1-2.

Las Palmas-31 - 0Panaderia PulidoFull TimeFT

Las Palmas-3 - Panaderia Pulido

Las Palmas-3 played Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Las Palmas-3 won 1-0.

Extremadura-22 - 0CalamonteFull TimeFT

Extremadura-2 - Calamonte

Extremadura-2 played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Extremadura-2 won 2-0.

Cortes4 - 0FontellasFull TimeFT

Cortes - Fontellas

Cortes played Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. Cortes won 4-0.

Pamplona0 - 0Valle EguesFull TimeFT

Pamplona - Valle Egues

Pamplona played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Beti Kozkor0 - 0San JuanFull TimeFT

Beti Kozkor - San Juan

Beti Kozkor played San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cirbonero0 - 1MurchanteFull TimeFT

Cirbonero - Murchante

Cirbonero played Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Murchante won 0-1.

Murchante1 - 0CirboneroFull TimeFT

Murchante - Cirbonero

Murchante played Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Murchante won 1-0.

Pena Sport2 - 0BaztanFull TimeFT

Pena Sport - Baztan

Pena Sport played Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Pena Sport won 2-0.

River Ega1 - 4Beti OnakFull TimeFT

River Ega - Beti Onak

River Ega played Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Beti Onak won 1-4.

Ardoi2 - 2CantolaguaFull TimeFT

Ardoi - Cantolagua

Ardoi played Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Corellano2 - 4HuarteFull TimeFT

Corellano - Huarte

Corellano played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Huarte won 2-4.

Pena Azagresa2 - 0BidezarraFull TimeFT

Pena Azagresa - Bidezarra

Pena Azagresa played Bidezarra at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Pena Azagresa won 2-0.

Txantrea3 - 3SubizaFull TimeFT

Txantrea - Subiza

Txantrea played Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Agoncillo1 - 2ComillasFull TimeFT

Agoncillo - Comillas

Agoncillo played Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Comillas won 1-2.

Torrijos1 - 2ConquenseFull TimeFT

Torrijos - Conquense

Torrijos played Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. Conquense won 1-2.

FC Guadalajara2 - 0TaranconFull TimeFT

FC Guadalajara - Tarancon

FC Guadalajara played Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. FC Guadalajara won 2-0.

Villacanas2 - 0PedronerasFull TimeFT

Villacanas - Pedroneras

Villacanas played Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match kicked off 16:00 UTC. Villacanas won 2-0.

Eskilsminne1 - 1TornsFull TimeFT

Eskilsminne - Torns

Eskilsminne played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlskrona1 - 1TvaakerFull TimeFT

Karlskrona - Tvaaker

Karlskrona played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Landskrona2 - 0MotalaFull TimeFT

Landskrona - Motala

Landskrona played Motala at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Landskrona won 2-0.

Linkoping City0 - 0UtsiktensFull TimeFT

Linkoping City - Utsiktens

Linkoping City played Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lund2 - 1LindomeFull TimeFT

Lund - Lindome

Lund played Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Lund won 2-1.

Qviding FIF4 - 1Oskarshamns AIKFull TimeFT

Qviding FIF - Oskarshamns AIK

Qviding FIF played Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Qviding FIF won 4-1.

Skovde4 - 1TrollhattanFull TimeFT

Skovde - Trollhattan

Skovde played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Skovde won 4-1.

Varnamo2 - 0Assyriska TurabdinFull TimeFT

Varnamo - Assyriska Turabdin

Varnamo played Assyriska Turabdin at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Varnamo won 2-0.

BreitenrainRapperswilPostponedPst

Breitenrain - Rapperswil

Breitenrain are playing Rapperswil at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

Basel-2BruhlPostponedPst

Basel-2 - Bruhl

Basel-2 are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

BavoisSion-2PostponedPst

Bavois - Sion-2

Bavois are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

Zurich-2YF JuventusPostponedPst

Zurich-2 - YF Juventus

Zurich-2 are playing YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

Stade NyonnaisEtoile CarougePostponedPst

Stade Nyonnais - Etoile Carouge

Stade Nyonnais are playing Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

YverdonBlack Stars BaselPostponedPst

Yverdon - Black Stars Basel

Yverdon are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28.

BalzersEschen MaurenPostponedPst

Balzers - Eschen Mauren

Balzers are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on November 28.

Agri 19701 - 0YozgatsporFull TimeFT

Agri 1970 - Yozgatspor

Agri 1970 played Yozgatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Agri 1970 won 1-0.

Cengelkoyspor0 - 1Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Cengelkoyspor - Darica Genclerbirligi

Cengelkoyspor played Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 0-1.

Halide Edip Adivar2 - 1Karaman BelediyesporFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Karaman Belediyespor

Halide Edip Adivar played Karaman Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Halide Edip Adivar won 2-1.

Kahta 025 - 0CeyhansporFull TimeFT

Kahta 02 - Ceyhanspor

Kahta 02 played Ceyhanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Kahta 02 won 5-0.

Kutahyaspor2 - 1Tepecik BelediyeFull TimeFT

Kutahyaspor - Tepecik Belediye

Kutahyaspor played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Kutahyaspor won 2-1.

Yeni Iskenderunspor0 - 3YomrasporFull TimeFT

Yeni Iskenderunspor - Yomraspor

Yeni Iskenderunspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Yomraspor won 0-3.

Ofspor3 - 1PayasFull TimeFT

Ofspor - Payas

Ofspor played Payas at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 09:00 UTC. Ofspor won 3-1.

Yesilyurt Belediye0 - 11928 BucasporFull TimeFT

Yesilyurt Belediye - 1928 Bucaspor

Yesilyurt Belediye played 1928 Bucaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 09:00 UTC. 1928 Bucaspor won 0-1.

Cankaya FK0 - 2ManisasporFull TimeFT

Cankaya FK - Manisaspor

Cankaya FK played Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Manisaspor won 0-2.

Edirnespor Genclik2 - 1DerincesporFull TimeFT

Edirnespor Genclik - Derincespor

Edirnespor Genclik played Derincespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Edirnespor Genclik won 2-1.

Fatsa Belediyespor1 - 0ArnavutkoyFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Arnavutkoy

Fatsa Belediyespor played Arnavutkoy at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 1-0.

Kemerspor1 - 3Yeni DiyarbakirsporFull TimeFT

Kemerspor - Yeni Diyarbakirspor

Kemerspor played Yeni Diyarbakirspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Diyarbakirspor won 1-3.

Kizilcabolukspor2 - 4AlemdagsporFull TimeFT

Kizilcabolukspor - Alemdagspor

Kizilcabolukspor played Alemdagspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Alemdagspor won 2-4.

Nevsehir Belediye4 - 1Artvin HopasporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Artvin Hopaspor

Nevsehir Belediye played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Nevsehir Belediye won 4-1.

Arhavispor0 - 1Sile YildizsporFull TimeFT

Arhavispor - Sile Yildizspor

Arhavispor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Sile Yildizspor won 0-1.

Carsambaspor1 - 0Icel Idmanyurdu SporFull TimeFT

Carsambaspor - Icel Idmanyurdu Spor

Carsambaspor played Icel Idmanyurdu Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Carsambaspor won 1-0.

Catalcaspor0 - 0Yeni AltindagFull TimeFT

Catalcaspor - Yeni Altindag

Catalcaspor played Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cizrespor0 - 2OsmaniyesporFull TimeFT

Cizrespor - Osmaniyespor

Cizrespor played Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Osmaniyespor won 0-2.

Elaziz Belediyespor1 - 1IspartasporFull TimeFT

Elaziz Belediyespor - Ispartaspor

Elaziz Belediyespor played Ispartaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Golcukspor0 - 2EroksporFull TimeFT

Golcukspor - Erokspor

Golcukspor played Erokspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Erokspor won 0-2.

Somaspor1 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Somaspor - Batman Petrolspor

Somaspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yalovaspor0 - 1ErbaasporFull TimeFT

Yalovaspor - Erbaaspor

Yalovaspor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Erbaaspor won 0-1.

Suwon CityGyeongnam FC06:00

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City are playing Gyeongnam FC at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Kolos Kovalivka U-218 - 0Desna U-21Full TimeFT

Kolos Kovalivka U-21 - Desna U-21

Kolos Kovalivka U-21 played Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Kolos Kovalivka U-21 won 8-0.

Minai U-211 - 2Zorya U-21Full TimeFT

Minai U-21 - Zorya U-21

Minai U-21 played Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Zorya U-21 won 1-2.

Inhulets U-212 - 2Olimpik U-21Full TimeFT

Inhulets U-21 - Olimpik U-21

Inhulets U-21 played Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nikopol0 - 2TavriyaFull TimeFT

Nikopol - Tavriya

Nikopol played Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Tavriya won 0-2.

Wuhan Zall2 - 0Taizhou YuandaFull TimeFT

Wuhan Zall - Taizhou Yuanda

Wuhan Zall played Taizhou Yuanda at the FA Cup of China on November 28. The match kicked off 06:30 UTC. Wuhan Zall won 2-0.

Beijing Guoan1 - 0Chengdu QianbaoFull TimeFT

Beijing Guoan - Chengdu Qianbao

Beijing Guoan played Chengdu Qianbao at the FA Cup of China on November 28. The match kicked off 11:35 UTC. Beijing Guoan won 1-0.

Guangzou R FSuzhou Dongwu07:35

Guangzou R F - Suzhou Dongwu

Guangzou R F are playing Suzhou Dongwu at the FA Cup of China on November 29. The match will kick off 07:35 UTC.

Hang YuenTaipower08:00

Hang Yuen - Taipower

Hang Yuen are playing Taipower at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Ming Chuan UniversityTaichung Futuro08:00

Ming Chuan University - Taichung Futuro

Ming Chuan University are playing Taichung Futuro at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Taipei Red LionsNTUPES08:00

Taipei Red Lions - NTUPES

Taipei Red Lions are playing NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

TatungTaiwan University08:00

Tatung - Taiwan University

Tatung are playing Taiwan University at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

TatungTainan City08:00

Tatung - Tainan City

Tatung are playing Tainan City at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Southern District3 - 3HK RangersFull TimeFT

Southern District - HK Rangers

Southern District played HK Rangers at the Premier League of Hong Kong on November 28. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Resources Capital0 - 1PegasusFull TimeFT

Resources Capital - Pegasus

Resources Capital played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on November 28. The match kicked off 09:30 UTC. Pegasus won 0-1.

KitcheeHappy Valley AA07:00

Kitchee - Happy Valley AA

Kitchee are playing Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Citizen AAHong Kong Sapling05:30

Citizen AA - Hong Kong Sapling

Citizen AA are playing Hong Kong Sapling at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

IcanfieldNorth District05:30

Icanfield - North District

Icanfield are playing North District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

Wofoo Tai PoSham Shui Po05:30

Wofoo Tai Po - Sham Shui Po

Wofoo Tai Po are playing Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

South China AAShatin07:30

South China AA - Shatin

South China AA are playing Shatin at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Wing YeeCentral-Western07:30

Wing Yee - Central-Western

Wing Yee are playing Central-Western at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Wong Tai SinEastern District07:30

Wong Tai Sin - Eastern District

Wong Tai Sin are playing Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Bengaluru FC0 - 0HyderabadFull TimeFT

Bengaluru FC - Hyderabad

Bengaluru FC played Hyderabad at the ISL of India on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PSISPersik KediriPostponedPst

PSIS - Persik Kediri

PSIS are playing Persik Kediri at the Liga 1 of Indonesia on November 28.

PersibPersijaPostponedPst

Persib - Persija

Persib are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on November 28.

Al Hudod1 - 2Al ZawraaFull TimeFT

Al Hudod - Al Zawraa

Al Hudod played Al Zawraa at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Al Zawraa won 1-2.

Al Najaf0 - 0Naft MaysanFull TimeFT

Al Najaf - Naft Maysan

Al Najaf played Naft Maysan at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Quwa Jawiya0 - 1BaghdadFull TimeFT

Al Quwa Jawiya - Baghdad

Al Quwa Jawiya played Baghdad at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Baghdad won 0-1.

Al Simawa1 - 0Al KarkhFull TimeFT

Al Simawa - Al Karkh

Al Simawa played Al Karkh at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Al Simawa won 1-0.

Naft Al-Wasat1 - 0ErbilFull TimeFT

Naft Al-Wasat - Erbil

Naft Al-Wasat played Erbil at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 13:15 UTC. Naft Al-Wasat won 1-0.

Naft Al-Basra1 - 2Al Minaa BasraFull TimeFT

Naft Al-Basra - Al Minaa Basra

Naft Al-Basra played Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Al Minaa Basra won 1-2.

Fujieda MYFC1 - 0Gamba Osaka-2Full TimeFT

Fujieda MYFC - Gamba Osaka-2

Fujieda MYFC played Gamba Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on November 28. The match kicked off 04:00 UTC. Fujieda MYFC won 1-0.

Kamatamare Sanuki0 - 1GifuFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Gifu

Kamatamare Sanuki played Gifu at the J-League 3 of Japan on November 28. The match kicked off 04:00 UTC. Gifu won 0-1.

Sagamihara3 - 2Gainare TottoriFull TimeFT

Sagamihara - Gainare Tottori

Sagamihara played Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on November 28. The match kicked off 08:00 UTC. Sagamihara won 3-2.

Fukushima UtdAzul Claro Numazu04:00

Fukushima Utd - Azul Claro Numazu

Fukushima Utd are playing Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Grulla MoriokaKagoshima United04:00

Grulla Morioka - Kagoshima United

Grulla Morioka are playing Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Vanraure HachinoheYSCC04:00

Vanraure Hachinohe - YSCC

Vanraure Hachinohe are playing YSCC at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Kataller ToyamaCerezo Osaka-205:00

Kataller Toyama - Cerezo Osaka-2

Kataller Toyama are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Parceiro NaganoImabari05:00

Parceiro Nagano - Imabari

Parceiro Nagano are playing Imabari at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Roasso KumamotoBlaublitz Akita06:00

Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita

Roasso Kumamoto are playing Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Al-Weehdat1 - 1MaanFull TimeFT

Al-Weehdat - Maan

Al-Weehdat played Maan at the Premier League of Jordan on November 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al-Hussein1 - 2Al-FaysaliFull TimeFT

Al-Hussein - Al-Faysali

Al-Hussein played Al-Faysali at the Premier League of Jordan on November 28. The match kicked off 16:30 UTC. Al-Faysali won 1-2.

Al Sulaibikhat2 - 4Al ShababFull TimeFT

Al Sulaibikhat - Al Shabab

Al Sulaibikhat played Al Shabab at the Premier League of Kuwait on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Al Shabab won 2-4.

Al FehaiheelAl ArabiPostponedPst

Al Fehaiheel - Al Arabi

Al Fehaiheel are playing Al Arabi at the Premier League of Kuwait on November 28.

Al Ahed BeirutSafa BeirutPostponedPst

Al Ahed Beirut - Safa Beirut

Al Ahed Beirut are playing Safa Beirut at the Premier League of Lebanon on November 28.

BourjAl Akha Al AhliPostponedPst

Bourj - Al Akha Al Ahli

Bourj are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on November 28.

Hang Sai1 - 2Windsor Arch Ka IFull TimeFT

Hang Sai - Windsor Arch Ka I

Hang Sai played Windsor Arch Ka I at the Elite League of Macao on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Windsor Arch Ka I won 1-2.

CD Monte CarloPoliciaPostponedPst

CD Monte Carlo - Policia

CD Monte Carlo are playing Policia at the Elite League of Macao on November 28.

Policia1 - 0Sporting MacauFull TimeFT

Policia - Sporting Macau

Policia played Sporting Macau at the Elite League of Macao on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Policia won 1-0.

Al Hilal Riyadh2 - 1Al Nasr RiyadhFull TimeFT

Al Hilal Riyadh - Al Nasr Riyadh

Al Hilal Riyadh played Al Nasr Riyadh at the King's Cup of Saudi Arabia on November 28. The match kicked off 16:45 UTC. Al Hilal Riyadh won 2-1.

Al Sahel1 - 3JabalaFull TimeFT

Al Sahel - Jabala

Al Sahel played Jabala at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Jabala won 1-3.

Foutoua0 - 1Al-HorgelahFull TimeFT

Foutoua - Al-Horgelah

Foutoua played Al-Horgelah at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Al-Horgelah won 0-1.

Horriya1 - 2ShortaFull TimeFT

Horriya - Shorta

Horriya played Shorta at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Shorta won 1-2.

Hottin1 - 0JaishFull TimeFT

Hottin - Jaish

Hottin played Jaish at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Hottin won 1-0.

Taliya0 - 1KaramaFull TimeFT

Taliya - Karama

Taliya played Karama at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Karama won 0-1.

Wahda2 - 0TeshrinFull TimeFT

Wahda - Teshrin

Wahda played Teshrin at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Wahda won 2-0.

Wathbah2 - 1IttihadFull TimeFT

Wathbah - Ittihad

Wathbah played Ittihad at the Premier League of Syria on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Wathbah won 2-1.

Chonburi FC0 - 2Thai PortFull TimeFT

Chonburi FC - Thai Port

Chonburi FC played Thai Port at the League 1 of Thailand on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Thai Port won 0-2.

Rayong2 - 1SukhothaiFull TimeFT

Rayong - Sukhothai

Rayong played Sukhothai at the League 1 of Thailand on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Rayong won 2-1.

Suphanburi1 - 2RatchaburiFull TimeFT

Suphanburi - Ratchaburi

Suphanburi played Ratchaburi at the League 1 of Thailand on November 28. The match kicked off 11:30 UTC. Ratchaburi won 1-2.

Kasetsart1 - 1ChainatFull TimeFT

Kasetsart - Chainat

Kasetsart played Chainat at the League 2 of Thailand on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nong Bua Pitchaya3 - 1Khonkaen UnitedFull TimeFT

Nong Bua Pitchaya - Khonkaen United

Nong Bua Pitchaya played Khonkaen United at the League 2 of Thailand on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Nong Bua Pitchaya won 3-1.

Chiangmai2 - 1SisaketFull TimeFT

Chiangmai - Sisaket

Chiangmai played Sisaket at the League 2 of Thailand on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Chiangmai won 2-1.

Khonkaen FC1 - 3AyutthayaFull TimeFT

Khonkaen FC - Ayutthaya

Khonkaen FC played Ayutthaya at the League 2 of Thailand on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Ayutthaya won 1-3.

Ranong United1 - 3Customs UnitedFull TimeFT

Ranong United - Customs United

Ranong United played Customs United at the League 2 of Thailand on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Customs United won 1-3.

Ahal1 - 2AshkhabadFull TimeFT

Ahal - Ashkhabad

Ahal played Ashkhabad at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Ashkhabad won 1-2.

Altyn Asyr2 - 0NebitchiFull TimeFT

Altyn Asyr - Nebitchi

Altyn Asyr played Nebitchi at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Altyn Asyr won 2-0.

Merw2 - 1Kopetdag AsgabatFull TimeFT

Merw - Kopetdag Asgabat

Merw played Kopetdag Asgabat at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Merw won 2-1.

Sagadam3 - 0Energetik MaryFull TimeFT

Sagadam - Energetik Mary

Sagadam played Energetik Mary at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match kicked off 10:00 UTC. Sagadam won 3-0.

Ain MlilaCR BelouizdadPostponedPst

Ain Mlila - CR Belouizdad

Ain Mlila are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on November 28.

USM Bel AbbesMC AlgerPostponedPst

USM Bel Abbes - MC Alger

USM Bel Abbes are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on November 28.

NC Magra3 - 2ASO ChlefFull TimeFT

NC Magra - ASO Chlef

NC Magra played ASO Chlef at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. NC Magra won 3-2.

Olimpique Medea0 - 1JS SaouraFull TimeFT

Olimpique Medea - JS Saoura

Olimpique Medea played JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. JS Saoura won 0-1.

US Biskra1 - 0SkikdaFull TimeFT

US Biskra - Skikda

US Biskra played Skikda at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match kicked off 14:00 UTC. US Biskra won 1-0.

USM Alger0 - 2ES SetifFull TimeFT

USM Alger - ES Setif

USM Alger played ES Setif at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match kicked off 15:00 UTC. ES Setif won 0-2.

ASEC-K0 - 1Leopard St.CamilleFull TimeFT

ASEC-K - Leopard St.Camille

ASEC-K played Leopard St.Camille at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Leopard St.Camille won 0-1.

Majestic1 - 0RC Bobo-DioulassoFull TimeFT

Majestic - RC Bobo-Dioulasso

Majestic played RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match kicked off 15:30 UTC. Majestic won 1-0.

Ouagadougou0 - 0Police BFFull TimeFT

Ouagadougou - Police BF

Ouagadougou played Police BF at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vitesse BFSalitasPostponedPst

Vitesse BF - Salitas

Vitesse BF are playing Salitas at the Premier League of Burkina Faso on November 28.

Douanes1 - 1Etoile FilanteFull TimeFT

Douanes - Etoile Filante

Douanes played Etoile Filante at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KOZAF1 - 1SONABELFull TimeFT

KOZAF - SONABEL

KOZAF played SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match kicked off 18:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Simba1 - 0JSKFull TimeFT

FC Simba - JSK

FC Simba played JSK at the Super Ligue of Dr Congo on November 28. The match kicked off 14:30 UTC. FC Simba won 1-0.

Liberty Professionals1 - 1Eleven WondersFull TimeFT

Liberty Professionals - Eleven Wonders

Liberty Professionals played Eleven Wonders at the Premier League of Ghana on November 28. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bandari1 - 0SofapakaFull TimeFT

Bandari - Sofapaka

Bandari played Sofapaka at the Premier League of Kenya on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Bandari won 1-0.

Leopards2 - 1TuskerFull TimeFT

Leopards - Tusker

Leopards played Tusker at the Premier League of Kenya on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Leopards won 2-1.

Vihiga United0 - 1HomeboyzFull TimeFT

Vihiga United - Homeboyz

Vihiga United played Homeboyz at the Premier League of Kenya on November 28. The match kicked off 12:00 UTC. Homeboyz won 0-1.

Big Bullets0 - 0Blue EaglesFull TimeFT

Big Bullets - Blue Eagles

Big Bullets played Blue Eagles at the Super League of Malawi on November 28. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ekwendeni Hammers0 - 1Kamuzu BarracksFull TimeFT

Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks

Ekwendeni Hammers played Kamuzu Barracks at the Super League of Malawi on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Kamuzu Barracks won 0-1.

Karonga United1 - 1Chitipa UnitedFull TimeFT

Karonga United - Chitipa United

Karonga United played Chitipa United at the Super League of Malawi on November 28. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MAFCO1 - 1Red LionsFull TimeFT

MAFCO - Red Lions

MAFCO played Red Lions at the Super League of Malawi on November 28. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mighty Tigers2 - 1TN StarsFull TimeFT

Mighty Tigers - TN Stars

Mighty Tigers played TN Stars at the Super League of Malawi on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Mighty Tigers won 2-1.

Free State Stars0 - 1UthongathiFull TimeFT

Free State Stars - Uthongathi

Free State Stars played Uthongathi at the Division 1 of South Africa on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Uthongathi won 0-1.

Sekhukhune United4 - 0Real KingsFull TimeFT

Sekhukhune United - Real Kings

Sekhukhune United played Real Kings at the Division 1 of South Africa on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Sekhukhune United won 4-0.

TS Sporting2 - 3Cape Umoya UnitedFull TimeFT

TS Sporting - Cape Umoya United

TS Sporting played Cape Umoya United at the Division 1 of South Africa on November 28. The match kicked off 13:30 UTC. Cape Umoya United won 2-3.

Mbeya City0 - 0Mtibwa SugarFull TimeFT

Mbeya City - Mtibwa Sugar

Mbeya City played Mtibwa Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dodoma Jiji3 - 0IhefuFull TimeFT

Dodoma Jiji - Ihefu

Dodoma Jiji played Ihefu at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Dodoma Jiji won 3-0.

Young Africans1 - 0JKT TanzaniaFull TimeFT

Young Africans - JKT Tanzania

Young Africans played JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Young Africans won 1-0.

Lusaka Dynamos3 - 0ZanacoFull TimeFT

Lusaka Dynamos - Zanaco

Lusaka Dynamos played Zanaco at the Super League of Zambia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Lusaka Dynamos won 3-0.

NkanaKitwe UnitedPostponedPst

Nkana - Kitwe United

Nkana are playing Kitwe United at the Super League of Zambia on November 28.

Nkwazi0 - 0Prison LeopardsFull TimeFT

Nkwazi - Prison Leopards

Nkwazi played Prison Leopards at the Super League of Zambia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Young Green Eagles0 - 2Kabwe WarriorsFull TimeFT

Young Green Eagles - Kabwe Warriors

Young Green Eagles played Kabwe Warriors at the Super League of Zambia on November 28. The match kicked off 13:00 UTC. Kabwe Warriors won 0-2.

Aguila0 - 0Alianza65'

Aguila - Alianza

Aguila are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on November 28. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Santa TeclaMunicipal Limeno23:00

Santa Tecla - Municipal Limeno

Santa Tecla are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Coban Imperial2 - 1MalacatecoFull TimeFT

Coban Imperial - Malacateco

Coban Imperial played Malacateco at the Apertura of Guatemala on November 28. The match kicked off 17:00 UTC. Coban Imperial won 2-1.

FC Sacachispas2 - 1XelajuFull TimeFT

FC Sacachispas - Xelaju

FC Sacachispas played Xelaju at the Apertura of Guatemala on November 28. The match kicked off 19:05 UTC. FC Sacachispas won 2-1.

Marathon3 - 0CD Real Sociedad67'

Marathon - CD Real Sociedad

Marathon are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on November 28. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Marathon are winning 3-0.

VidaReal de Minas23:15

Vida - Real de Minas

Vida are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 23:15 UTC.

LeonPuebla01:00

Leon - Puebla

Leon are playing Puebla at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 29. The match will kick off 01:00 UTC.

AmericaGuadalajara03:06

America - Guadalajara

America are playing Guadalajara at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 29. The match will kick off 03:06 UTC.

DiriangenWalter Ferreti23:00

Diriangen - Walter Ferreti

Diriangen are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Playoffs of Nicaragua on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Independiente Chorrera2 - 0Atletico ChiriquiFull TimeFT

Independiente Chorrera - Atletico Chiriqui

Independiente Chorrera played Atletico Chiriqui at the LFP, Clausura of Panama on November 28. The match kicked off 20:00 UTC. Independiente Chorrera won 2-0.

San Francisco FC3 - 0Arabe UnidoFull TimeFT

San Francisco FC - Arabe Unido

San Francisco FC played Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on November 28. The match kicked off 22:00 UTC. San Francisco FC won 3-0.

Tauro FCSporting San Miguelito00:00

Tauro FC - Sporting San Miguelito

Tauro FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Clausura of Panama on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico Atlanta0 - 2PlatenseFull TimeFT

Atletico Atlanta - Platense

Atletico Atlanta played Platense at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC. Platense won 0-2.

Sarmiento0 - 0Villa Dalmine21'

Sarmiento - Villa Dalmine

Sarmiento are playing Villa Dalmine at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 28. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Almagro1 - 0Gimnasia JujuyFull TimeFT

Almagro - Gimnasia Jujuy

Almagro played Gimnasia Jujuy at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC. Almagro won 1-0.

Barracas Central2 - 1Independiente RivadaviaFull TimeFT

Barracas Central - Independiente Rivadavia

Barracas Central played Independiente Rivadavia at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC. Barracas Central won 2-1.

Brown de Adrogue0 - 0All BoysFull TimeFT

Brown de Adrogue - All Boys

Brown de Adrogue played All Boys at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santamarina1 - 0QuilmesFull TimeFT

Santamarina - Quilmes

Santamarina played Quilmes at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 20:10 UTC. Santamarina won 1-0.

CA Mitre0 - 0Belgrano Cordoba14'

CA Mitre - Belgrano Cordoba

CA Mitre are playing Belgrano Cordoba at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 22:10 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Instituto1 - 0Chacarita Juniors9'

Instituto - Chacarita Juniors

Instituto are playing Chacarita Juniors at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match kicked off 22:10 UTC. It's the first half and Instituto are winning 1-0.

Alvarado Mar del PlataGuilermo Brown23:30

Alvarado Mar del Plata - Guilermo Brown

Alvarado Mar del Plata are playing Guilermo Brown at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 23:30 UTC.

Brusque1 - 8Volta RedondaFull TimeFT

Brusque - Volta Redonda

Brusque played Volta Redonda at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. Volta Redonda won 1-8.

EC Sao Jose2 - 0CriciumaFull TimeFT

EC Sao Jose - Criciuma

EC Sao Jose played Criciuma at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 18:00 UTC. EC Sao Jose won 2-0.

Boa0 - 1Sao BentoFull TimeFT

Boa - Sao Bento

Boa played Sao Bento at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. Sao Bento won 0-1.

Ituano1 - 2Ypiranga ErechimFull TimeFT

Ituano - Ypiranga Erechim

Ituano played Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. Ypiranga Erechim won 1-2.

Londrina2 - 1TombenseFull TimeFT

Londrina - Tombense

Londrina played Tombense at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 19:00 UTC. Londrina won 2-1.

Treze1 - 1Vila NovaFull TimeFT

Treze - Vila Nova

Treze played Vila Nova at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ferroviario6 - 0Imperatriz MA67'

Ferroviario - Imperatriz MA

Ferroviario are playing Imperatriz MA at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Ferroviario are winning 6-0.

Manaus0 - 0Remo25'

Manaus - Remo

Manaus are playing Remo at the Serie C of Brasil on November 28. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Serie D BRASIL