CZECH REPUBLIC First League Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Upcoming Fixtures
November 23rd
LiberecPlzen17:00

Liberec - Plzen

Liberec are playing Plzen at the First League of Czech Republic on November 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Dukla PrahaTeplice17:00

Dukla Praha - Teplice

Dukla Praha are playing Teplice at the First League of Czech Republic on November 23. The match will kick off 17:00 UTC.

November 24th
KarvinaSlavia Praha13:00

Karvina - Slavia Praha

Karvina are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on November 24. The match will kick off 13:00 UTC.

Bohemians 1905Pribram16:00

Bohemians 1905 - Pribram

Bohemians 1905 are playing Pribram at the First League of Czech Republic on November 24. The match will kick off 16:00 UTC.

ZlinOpava16:00

Zlin - Opava

Zlin are playing Opava at the First League of Czech Republic on November 24. The match will kick off 16:00 UTC.

OstravaSlovacko16:00

Ostrava - Slovacko

Ostrava are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on November 24. The match will kick off 16:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Slavia Praha3 - 1ZlinFull TimeFT

Slavia Praha - Zlin

Slavia Praha played Zlin at the First League of Czech Republic on November 11. The match kicked off 16:00 UTC. Slavia Praha won 3-1.

Jablonec3 - 1Bohemians 1905Full TimeFT

Jablonec - Bohemians 1905

Jablonec played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on November 11. The match kicked off 14:00 UTC. Jablonec won 3-1.

Plzen1 - 1PribramFull TimeFT

Plzen - Pribram

Plzen played Pribram at the First League of Czech Republic on November 11. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Teplice0 - 0OlomoucFull TimeFT

Teplice - Olomouc

Teplice played Olomouc at the First League of Czech Republic on November 11. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Opava2 - 1OstravaFull TimeFT

Opava - Ostrava

Opava played Ostrava at the First League of Czech Republic on November 11. The match kicked off 13:00 UTC. Opava won 2-1.

past Saturday
Slovacko0 - 1LiberecFull TimeFT

Slovacko - Liberec

Slovacko played Liberec at the First League of Czech Republic on November 10. The match kicked off 16:00 UTC. Liberec won 0-1.

Karvina1 - 3Sparta PrahaFull TimeFT

Karvina - Sparta Praha

Karvina played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on November 10. The match kicked off 13:00 UTC. Sparta Praha won 1-3.

past Friday
Boleslav0 - 0Dukla PrahaFull TimeFT

Boleslav - Dukla Praha

Boleslav played Dukla Praha at the First League of Czech Republic on November 9. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 5th
Liberec1 - 0BoleslavFull TimeFT

Liberec - Boleslav

Liberec played Boleslav at the First League of Czech Republic on November 5. The match kicked off 17:00 UTC. Liberec won 1-0.

November 4th
Sparta Praha2 - 2Slavia PrahaFull TimeFT

Sparta Praha - Slavia Praha

Sparta Praha played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on November 4. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

November 3rd
Pribram0 - 3SlovackoFull TimeFT

Pribram - Slovacko

Pribram played Slovacko at the First League of Czech Republic on November 3. The match kicked off 16:00 UTC. Slovacko won 0-3.

Dukla Praha2 - 6JablonecFull TimeFT

Dukla Praha - Jablonec

Dukla Praha played Jablonec at the First League of Czech Republic on November 3. The match kicked off 16:00 UTC. Jablonec won 2-6.

Olomouc2 - 2OpavaFull TimeFT

Olomouc - Opava

Olomouc played Opava at the First League of Czech Republic on November 3. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Zlin2 - 1KarvinaFull TimeFT

Zlin - Karvina

Zlin played Karvina at the First League of Czech Republic on November 3. The match kicked off 16:00 UTC. Zlin won 2-1.

Ostrava0 - 1PlzenFull TimeFT

Ostrava - Plzen

Ostrava played Plzen at the First League of Czech Republic on November 3. The match kicked off 14:00 UTC. Plzen won 0-1.

November 2nd
Bohemians 19052 - 3TepliceFull TimeFT

Bohemians 1905 - Teplice

Bohemians 1905 played Teplice at the First League of Czech Republic on November 2. The match kicked off 17:00 UTC. Teplice won 2-3.

October 29th
Slavia Praha4 - 1Dukla PrahaFull TimeFT

Slavia Praha - Dukla Praha

Slavia Praha played Dukla Praha at the First League of Czech Republic on October 29. The match kicked off 17:00 UTC. Slavia Praha won 4-1.

October 28th
Jablonec0 - 0LiberecFull TimeFT

Jablonec - Liberec

Jablonec played Liberec at the First League of Czech Republic on October 28. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Plzen2 - 1SlovackoFull TimeFT

Plzen - Slovacko

Plzen played Slovacko at the First League of Czech Republic on October 28. The match kicked off 14:00 UTC. Plzen won 2-1.

October 27th
Zlin1 - 0Sparta PrahaFull TimeFT

Zlin - Sparta Praha

Zlin played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on October 27. The match kicked off 15:00 UTC. Zlin won 1-0.

Karvina2 - 3OlomoucFull TimeFT

Karvina - Olomouc

Karvina played Olomouc at the First League of Czech Republic on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Olomouc won 2-3.

Boleslav3 - 0Bohemians 1905Full TimeFT

Boleslav - Bohemians 1905

Boleslav played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Boleslav won 3-0.

Opava5 - 0PribramFull TimeFT

Opava - Pribram

Opava played Pribram at the First League of Czech Republic on October 27. The match kicked off 13:00 UTC. Opava won 5-0.

October 26th
Teplice0 - 1OstravaFull TimeFT

Teplice - Ostrava

Teplice played Ostrava at the First League of Czech Republic on October 26. The match kicked off 16:00 UTC. Ostrava won 0-1.

October 22nd
Sparta Praha4 - 1BoleslavFull TimeFT

Sparta Praha - Boleslav

Sparta Praha played Boleslav at the First League of Czech Republic on October 22. The match kicked off 16:00 UTC. Sparta Praha won 4-1.

October 21st
Liberec0 - 1Slavia PrahaFull TimeFT

Liberec - Slavia Praha

Liberec played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Slavia Praha won 0-1.

Dukla Praha1 - 0OpavaFull TimeFT

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha played Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dukla Praha won 1-0.

October 20th
Pribram0 - 6JablonecFull TimeFT

Pribram - Jablonec

Pribram played Jablonec at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Jablonec won 0-6.

Ostrava1 - 1KarvinaFull TimeFT

Ostrava - Karvina

Ostrava played Karvina at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slovacko0 - 2TepliceFull TimeFT

Slovacko - Teplice

Slovacko played Teplice at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Teplice won 0-2.

Matchday Live
BelgiumIceland19:45

Belgium - Iceland

Belgium are playing Iceland at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

CroatiaSpain19:45

Croatia - Spain

Croatia are playing Spain at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

AustriaBosnia and Herzegovina19:45

Austria - Bosnia and Herzegovina

Austria are playing Bosnia and Herzegovina at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

GreeceFinland19:45

Greece - Finland

Greece are playing Finland at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

HungaryEstonia19:45

Hungary - Estonia

Hungary are playing Estonia at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

KazakhstanLatvia15:00

Kazakhstan - Latvia

Kazakhstan are playing Latvia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

AndorraGeorgia19:45

Andorra - Georgia

Andorra are playing Georgia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

LuxembourgBelarus19:45

Luxembourg - Belarus

Luxembourg are playing Belarus at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

San MarinoMoldova19:45

San Marino - Moldova

San Marino are playing Moldova at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

ChapecoenseBotafogo19:00

Chapecoense - Botafogo

Chapecoense are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

FlamengoSantos19:00

Flamengo - Santos

Flamengo are playing Santos at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Sao PauloGremio21:00

Sao Paulo - Gremio

Sao Paulo are playing Gremio at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 21:00 UTC.

InternacionalAmerica MG23:00

Internacional - America MG

Internacional are playing America MG at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.

UzbekistanLebanon10:00

Uzbekistan - Lebanon

Uzbekistan are playing Lebanon at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 10:00 UTC.

PakistanPalestine11:00

Pakistan - Palestine

Pakistan are playing Palestine at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 11:00 UTC.

KuwaitBahrain13:00

Kuwait - Bahrain

Kuwait are playing Bahrain at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 13:00 UTC.

IranTrinidad and Tobago15:00

Iran - Trinidad and Tobago

Iran are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

PolandCzech Republic17:00

Poland - Czech Republic

Poland are playing Czech Republic at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

IsraelGuatemala18:15

Israel - Guatemala

Israel are playing Guatemala at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 18:15 UTC.

GermanyRussia19:45

Germany - Russia

Germany are playing Russia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

IrelandNorthern Ireland19:45

Ireland - Northern Ireland

Ireland are playing Northern Ireland at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

EnglandUSA20:00

England - USA

England are playing USA at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

PeruEcuador01:30

Peru - Ecuador

Peru are playing Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 01:30 UTC.

OB Odense-2FC Nordsjaelland-212:00

OB Odense-2 - FC Nordsjaelland-2

OB Odense-2 are playing FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, Group 1 of Denmark on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Italy U-20Germany U-2014:00

Italy U-20 - Germany U-20

Italy U-20 are playing Germany U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Switzerland U-20Netherlands U-2017:30

Switzerland U-20 - Netherlands U-20

Switzerland U-20 are playing Netherlands U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

AlesvesCorellano17:00

Alesves - Corellano

Alesves are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

BaztanSubiza17:00

Baztan - Subiza

Baztan are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Beti KozkorValle Egues17:00

Beti Kozkor - Valle Egues

Beti Kozkor are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Beti OnakCantolagua17:00

Beti Onak - Cantolagua

Beti Onak are playing Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

CirboneroPena Sport17:00

Cirbonero - Pena Sport

Cirbonero are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

CortesOsasuna-217:00

Cortes - Osasuna-2

Cortes are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

HuarteBurlades17:00

Huarte - Burlades

Huarte are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MutilveraArdoi17:00

Mutilvera - Ardoi

Mutilvera are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

PamplonaAvance Ezcabarte17:00

Pamplona - Avance Ezcabarte

Pamplona are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

USM AlgerCS Constantine17:00

USM Alger - CS Constantine

USM Alger are playing CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Platense FCUPNFM01:15

Platense FC - UPNFM

Platense FC are playing UPNFM at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 16. The match will kick off 01:15 UTC.

Alebrijes OaxacaAtlante01:00

Alebrijes Oaxaca - Atlante

Alebrijes Oaxaca are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Atletico San LuisCimarrones03:00

Atletico San Luis - Cimarrones

Atletico San Luis are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 16. The match will kick off 03:00 UTC.

BolivarGuabira00:00

Bolivar - Guabira

Bolivar are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

FortalezaJuventude20:15

Fortaleza - Juventude

Fortaleza are playing Juventude at the Serie B of Brasil on November 15. The match will kick off 20:15 UTC.

Rionegro AguilasOnce Caldas00:00

Rionegro Aguilas - Once Caldas

Rionegro Aguilas are playing Once Caldas at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

JuniorDeportivo La Equidad01:00

Junior - Deportivo La Equidad

Junior are playing Deportivo La Equidad at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Deportivo LaraCaracas20:00

Deportivo Lara - Caracas

Deportivo Lara are playing Caracas at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo La GuairaDeportivo Tachira23:00

Deportivo La Guaira - Deportivo Tachira

Deportivo La Guaira are playing Deportivo Tachira at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.