Ribamontan al Mar vs Selaya Live Score and Live Stream

Kick-off at 15:45 on Wednesday, September 11
Spain Tercera Division, Group 3
1 : 0
FT
Copy
All videos of Ribamontan al Mar - Selaya on your website!
Full Time
Match ends. Ribamontan al Mar 1, Selaya 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
6
Ribamontan al Mar's last 6 matches had under 2.5 goals.
4
Selaya have conceded a goal in their previous 4 away matches.
3
Ribamontan al Mar haven't lost in their previous 3 home matches.
Live Match Report

Ribamontan al Mar played Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 11. The match kicked off 15:45 UTC. Ribamontan al Mar won 1-0. Ribamontan al Mar are 9th in the table with 7 points after 5 matches, while Selaya are 13th with 6 points in 5 matches.

ScoreBat is covering Ribamontan al Mar vs Selaya in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Spain Tercera Division, Group 3's live standings are availble and updated in real time. You can watch Ribamontan al Mar vs Selaya live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 3 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/ribamontan-al-mar-vs-selaya-live-stream/

Ribamontan al Mar have won Vimenor in their previous match, while Selaya have lost to Torrelavega and Barreda in their previous 2 matches.

Ribamontan al Mar have won 2 of their 5 matches in Tercera Division, Group 3, drawing 1 and having 2 defeats this season. They have scored 4 goals - 0.80 per match, conceding 8 - 1.60 per match. Selaya have won 2 of their 5 matches in Tercera Division, Group 3, drawing 0 and having 3 defeats this season. They have scored 5 goals - 1.00 per match, conceding 6 - 1.20 per match.

Goals and video highlights of the match between Ribamontan al Mar and Selaya are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Ribamontan al Mar or Selaya score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Ribamontan al Mar and Selaya include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Ribamontan al Mar vs Selaya with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 3 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Leicester CityTottenham Hotspur11:30

Leicester City - Tottenham Hotspur

Leicester City are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

BurnleyNorwich City14:00

Burnley - Norwich City

Burnley are playing Norwich City at the Premier League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

EvertonSheffield Utd14:00

Everton - Sheffield Utd

Everton are playing Sheffield Utd at the Premier League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester CityWatford14:00

Manchester City - Watford

Manchester City are playing Watford at the Premier League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Newcastle UnitedBrighton16:30

Newcastle United - Brighton

Newcastle United are playing Brighton at the Premier League of England on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

VillarrealReal Valladolid11:00

Villarreal - Real Valladolid

Villarreal are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

LevanteEibar14:00

Levante - Eibar

Levante are playing Eibar at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Atletico MadridCelta Vigo16:30

Atletico Madrid - Celta Vigo

Atletico Madrid are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Granada CFBarcelona19:00

Granada CF - Barcelona

Granada CF are playing Barcelona at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Bayer LeverkusenUnion Berlin13:30

Bayer Leverkusen - Union Berlin

Bayer Leverkusen are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bayern MunichKoln13:30

Bayern Munich - Koln

Bayern Munich are playing Koln at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha BerlinPaderborn13:30

Hertha Berlin - Paderborn

Hertha Berlin are playing Paderborn at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

SC FreiburgAugsburg13:30

SC Freiburg - Augsburg

SC Freiburg are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Werder BremenRB Leipzig16:30

Werder Bremen - RB Leipzig

Werder Bremen are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

UdineseBrescia13:00

Udinese - Brescia

Udinese are playing Brescia at the Serie A of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

JuventusVerona16:00

Juventus - Verona

Juventus are playing Verona at the Serie A of Italy on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AC MilanInter Milan18:45

AC Milan - Inter Milan

AC Milan are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

MarseilleMontpellier15:30

Marseille - Montpellier

Marseille are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

BordeauxBrest18:00

Bordeaux - Brest

Bordeaux are playing Brest at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzAmiens18:00

Metz - Amiens

Metz are playing Amiens at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

NiceDijon18:00

Nice - Dijon

Nice are playing Dijon at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

NimesToulouse18:00

Nimes - Toulouse

Nimes are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

ReimsMonaco18:00

Reims - Monaco

Reims are playing Monaco at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

LeedsDerby County11:30

Leeds - Derby County

Leeds are playing Derby County at the Championship of England on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

BirminghamPreston NE14:00

Birmingham - Preston NE

Birmingham are playing Preston NE at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BrentfordStoke City14:00

Brentford - Stoke City

Brentford are playing Stoke City at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol CitySwansea City14:00

Bristol City - Swansea City

Bristol City are playing Swansea City at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cardiff CityMiddlesbrough14:00

Cardiff City - Middlesbrough

Cardiff City are playing Middlesbrough at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LutonHull City14:00

Luton - Hull City

Luton are playing Hull City at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

MillwallQPR14:00

Millwall - QPR

Millwall are playing QPR at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Nott. ForestBarnsley14:00

Nott. Forest - Barnsley

Nott. Forest are playing Barnsley at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ReadingBlackburn14:00

Reading - Blackburn

Reading are playing Blackburn at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield WedFulham14:00

Sheffield Wed - Fulham

Sheffield Wed are playing Fulham at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

WiganCharlton Athletic14:00

Wigan - Charlton Athletic

Wigan are playing Charlton Athletic at the Championship of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sparta RotterdamRKC16:30

Sparta Rotterdam - RKC

Sparta Rotterdam are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

GroningenZwolle17:45

Groningen - Zwolle

Groningen are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:45 UTC.

Willem IIVV Venlo17:45

Willem II - VV Venlo

Willem II are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:45 UTC.

VitesseFortuna18:45

Vitesse - Fortuna

Vitesse are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

LivingstonAberdeen14:00

Livingston - Aberdeen

Livingston are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

MotherwellRoss County14:00

Motherwell - Ross County

Motherwell are playing Ross County at the Premier League of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

St. MirrenHamilton14:00

St. Mirren - Hamilton

St. Mirren are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BelenensesRio Ave17:00

Belenenses - Rio Ave

Belenenses are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

MoreirenseBenfica19:30

Moreirense - Benfica

Moreirense are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 19:30 UTC.

Akhmat GroznyiKr. Sovetov11:00

Akhmat Groznyi - Kr. Sovetov

Akhmat Groznyi are playing Kr. Sovetov at the Premier League of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

TambovRostov16:00

Tambov - Rostov

Tambov are playing Rostov at the Premier League of Russia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

ZenitRubin16:00

Zenit - Rubin

Zenit are playing Rubin at the Premier League of Russia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AlashkertGandzasar-Kapan12:00

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert are playing Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

ShirakArarat-Armenia12:00

Shirak - Ararat-Armenia

Shirak are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

YerevanUrartu12:00

Yerevan - Urartu

Yerevan are playing Urartu at the Premier League of Armenia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

AdmiraSt. Polten15:00

Admira - St. Polten

Admira are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

MattersburgSturm15:00

Mattersburg - Sturm

Mattersburg are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

TirolRapid15:00

Tirol - Rapid

Tirol are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LieferingInnsbruck12:30

Liefering - Innsbruck

Liefering are playing Innsbruck at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Floridsdorfer ACDornbirn18:00

Floridsdorfer AC - Dornbirn

Floridsdorfer AC are playing Dornbirn at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

SlutskTorpedo-BelAZ13:00

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

NemanDnepr Mogilev15:00

Neman - Dnepr Mogilev

Neman are playing Dnepr Mogilev at the Premier League of Belarus on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Shakhtyor SoligorskVitebskPostponedPst

Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk

Shakhtyor Soligorsk are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on September 21.

CharleroiSint-Truiden16:00

Charleroi - Sint-Truiden

Charleroi are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AntwerpCercle Brugge18:00

Antwerp - Cercle Brugge

Antwerp are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Waasland-BeverenMouscron18:00

Waasland-Beveren - Mouscron

Waasland-Beveren are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

GenkOostende18:30

Genk - Oostende

Genk are playing Oostende at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Excelsior VirtonBeerschot-Wilrijk15:00

Excelsior Virton - Beerschot-Wilrijk

Excelsior Virton are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

WesterloSt. Gilloise18:30

Westerlo - St. Gilloise

Westerlo are playing St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Botev VratsaDunav Ruse14:30

Botev Vratsa - Dunav Ruse

Botev Vratsa are playing Dunav Ruse at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Slavia SofiaLevski17:00

Slavia Sofia - Levski

Slavia Sofia are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven KoprivnicaNK Gorica14:30

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

VarteksDinamo Zagreb17:00

Varteks - Dinamo Zagreb

Varteks are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

OmoniaApollon Limassol15:00

Omonia - Apollon Limassol

Omonia are playing Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

AELDoxa17:00

AEL - Doxa

AEL are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

OpavaLiberec14:30

Opava - Liberec

Opava are playing Liberec at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

PribramKarvina14:30

Pribram - Karvina

Pribram are playing Karvina at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

SlovackoTeplice14:30

Slovacko - Teplice

Slovacko are playing Teplice at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

BudejovicePlzen17:00

Budejovice - Plzen

Budejovice are playing Plzen at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

ChrudimVlasim08:15

Chrudim - Vlasim

Chrudim are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Dukla PrahaUsti nad Labem08:15

Dukla Praha - Usti nad Labem

Dukla Praha are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

TrinecZizkov08:15

Trinec - Zizkov

Trinec are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

LisenProstejov14:30

Lisen - Prostejov

Lisen are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

VarnsdorfPardubice14:30

Varnsdorf - Pardubice

Varnsdorf are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Hradec KraloveSlavoj Vysehrad15:00

Hradec Kralove - Slavoj Vysehrad

Hradec Kralove are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Accrington StanleyBlackpool14:00

Accrington Stanley - Blackpool

Accrington Stanley are playing Blackpool at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BoltonSunderland14:00

Bolton - Sunderland

Bolton are playing Sunderland at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Doncaster RoversPeterborough United14:00

Doncaster Rovers - Peterborough United

Doncaster Rovers are playing Peterborough United at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fleetwood TownRochdale14:00

Fleetwood Town - Rochdale

Fleetwood Town are playing Rochdale at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GillinghamIpswich Town14:00

Gillingham - Ipswich Town

Gillingham are playing Ipswich Town at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lincoln CityOxford United14:00

Lincoln City - Oxford United

Lincoln City are playing Oxford United at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Milton Keynes DonsSouthend United14:00

Milton Keynes Dons - Southend United

Milton Keynes Dons are playing Southend United at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

RotherhamShrewsbury14:00

Rotherham - Shrewsbury

Rotherham are playing Shrewsbury at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Tranmere RoversBurton Albion14:00

Tranmere Rovers - Burton Albion

Tranmere Rovers are playing Burton Albion at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

WimbledonBristol Rovers14:00

Wimbledon - Bristol Rovers

Wimbledon are playing Bristol Rovers at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Wycombe WanderersPortsmouth14:00

Wycombe Wanderers - Portsmouth

Wycombe Wanderers are playing Portsmouth at the League One of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BradfordCarlisle14:00

Bradford - Carlisle

Bradford are playing Carlisle at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambridge UnitedSwindon Town14:00

Cambridge United - Swindon Town

Cambridge United are playing Swindon Town at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ColchesterLeyton Orient14:00

Colchester - Leyton Orient

Colchester are playing Leyton Orient at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CreweSalford City14:00

Crewe - Salford City

Crewe are playing Salford City at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Forest GreenStevenage14:00

Forest Green - Stevenage

Forest Green are playing Stevenage at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GrimsbyMacclesfield Town14:00

Grimsby - Macclesfield Town

Grimsby are playing Macclesfield Town at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NewportExeter14:00

Newport - Exeter

Newport are playing Exeter at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NorthamptonCrawley Town14:00

Northampton - Crawley Town

Northampton are playing Crawley Town at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Oldham AthleticMorecambe14:00

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PlymouthCheltenham Town14:00

Plymouth - Cheltenham Town

Plymouth are playing Cheltenham Town at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Port ValeMansfield Town14:00

Port Vale - Mansfield Town

Port Vale are playing Mansfield Town at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

WalsallScunthorpe United14:00

Walsall - Scunthorpe United

Walsall are playing Scunthorpe United at the League Two of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Nomme KaljuTallinna Kalev10:00

Nomme Kalju - Tallinna Kalev

Nomme Kalju are playing Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

PaideTulevik Viljandi10:00

Paide - Tulevik Viljandi

Paide are playing Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Levadia TTrans Narva13:00

Levadia T - Trans Narva

Levadia T are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

JaroTPV12:00

Jaro - TPV

Jaro are playing TPV at the Ykkonen of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

MuSaAC Oulu12:00

MuSa - AC Oulu

MuSa are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

MyPaKTP12:00

MyPa - KTP

MyPa are playing KTP at the Ykkonen of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KajaaniEIF14:00

Kajaani - EIF

Kajaani are playing EIF at the Ykkonen of Finland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

HonkaHJK Helsinki10:00

Honka - HJK Helsinki

Honka are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga, Championship Round of Finland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

KPVRoPS12:00

KPV - RoPS

KPV are playing RoPS at the Veikkausliiga, Relegation Round of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

HIFKSJK15:00

HIFK - SJK

HIFK are playing SJK at the Veikkausliiga, Relegation Round of Finland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CaenLens13:00

Caen - Lens

Caen are playing Lens at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ChikhuraDinamo Tb.12:00

Chikhura - Dinamo Tb.

Chikhura are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

WIT GeorgiaDila Gori14:00

WIT Georgia - Dila Gori

WIT Georgia are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NurnbergKarlsruher11:00

Nurnberg - Karlsruher

Nurnberg are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

SandhausenBochum11:00

Sandhausen - Bochum

Sandhausen are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

StuttgartGreuther Furth11:00

Stuttgart - Greuther Furth

Stuttgart are playing Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Wehen WiesbadenArminia Bielefeld11:00

Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld

Wehen Wiesbaden are playing Arminia Bielefeld at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

ChemnitzerCarl Zeiss Jena12:00

Chemnitzer - Carl Zeiss Jena

Chemnitzer are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Duisburg1860 Munchen12:00

Duisburg - 1860 Munchen

Duisburg are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hallescher FCPreussen Munster12:00

Hallescher FC - Preussen Munster

Hallescher FC are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KaiserslauternMagdeburg12:00

Kaiserslautern - Magdeburg

Kaiserslautern are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

UnterhachingSonnenhof Grosaspach12:00

Unterhaching - Sonnenhof Grosaspach

Unterhaching are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria KolnEintracht Braunschweig12:00

Viktoria Koln - Eintracht Braunschweig

Viktoria Koln are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Volos NFCOFI14:15

Volos NFC - OFI

Volos NFC are playing OFI at the Super League 1 of Greece on September 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Asteras TripolisAtromitos16:30

Asteras Tripolis - Atromitos

Asteras Tripolis are playing Atromitos at the Super League 1 of Greece on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

PanaitolikosAEK17:00

Panaitolikos - AEK

Panaitolikos are playing AEK at the Super League 1 of Greece on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Athlone TownGalway18:45

Athlone Town - Galway

Athlone Town are playing Galway at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

BrayDrogheda18:45

Bray - Drogheda

Bray are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Cobh RamblersLongford18:45

Cobh Ramblers - Longford

Cobh Ramblers are playing Longford at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

ShelbourneLimerick18:45

Shelbourne - Limerick

Shelbourne are playing Limerick at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford YouthsCabinteely18:45

Wexford Youths - Cabinteely

Wexford Youths are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

BeneventoCosenza13:00

Benevento - Cosenza

Benevento are playing Cosenza at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

CremoneseCrotone13:00

Cremonese - Crotone

Cremonese are playing Crotone at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

EmpoliCittadella13:00

Empoli - Cittadella

Empoli are playing Cittadella at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Juve StabiaAscoli Picchio13:00

Juve Stabia - Ascoli Picchio

Juve Stabia are playing Ascoli Picchio at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

LivornoPordenone13:00

Livorno - Pordenone

Livorno are playing Pordenone at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

PescaraVirtus Entella13:00

Pescara - Virtus Entella

Pescara are playing Virtus Entella at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SpeziaPerugia13:00

Spezia - Perugia

Spezia are playing Perugia at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ChievoPisa16:00

Chievo - Pisa

Chievo are playing Pisa at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

FK JelgavaRigas FS11:00

FK Jelgava - Rigas FS

FK Jelgava are playing Rigas FS at the Virsliga of Latvia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

SpartaksLiepaja12:00

Spartaks - Liepaja

Spartaks are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

RiteriaiZalgiris10:00

Riteriai - Zalgiris

Riteriai are playing Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Atlantas3 - 0StumbrasForfeitFrf

Atlantas - Stumbras

Atlantas played Stumbras at the A Lyga of Lithuania on September 21. Stumbras was forfeited with a 3-0 loss.. Atlantas won 3-0.

Kauno ZalgirisSuduva12:00

Kauno Zalgiris - Suduva

Kauno Zalgiris are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hamrun SpartansSirens16:00

Hamrun Spartans - Sirens

Hamrun Spartans are playing Sirens at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hibernians FCSenglea Athletic16:00

Hibernians FC - Senglea Athletic

Hibernians FC are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

BalzanValletta FC18:00

Balzan - Valletta FC

Balzan are playing Valletta FC at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Sliema Wanderers FCGudja United18:15

Sliema Wanderers FC - Gudja United

Sliema Wanderers FC are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Helmond SportFC Oss17:45

Helmond Sport - FC Oss

Helmond Sport are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:45 UTC.

BorecRabotnicki13:00

Borec - Rabotnicki

Borec are playing Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

KongsvingerUllensaker Kisa13:30

Kongsvinger - Ullensaker Kisa

Kongsvinger are playing Ullensaker Kisa at the 1. Division of Norway on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

SK BrannHaugesund16:00

SK Brann - Haugesund

SK Brann are playing Haugesund at the Eliteserien of Norway on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

LKS LodzArka Gdynia13:00

LKS Lodz - Arka Gdynia

LKS Lodz are playing Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lechia GdanskKorona15:30

Lechia Gdansk - Korona

Lechia Gdansk are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

SlaskZaglebie L18:00

Slask - Zaglebie L

Slask are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Stal MielecBelchatow15:00

Stal Mielec - Belchatow

Stal Mielec are playing Belchatow at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ChojniczankaRadomiak Radom16:00

Chojniczanka - Radomiak Radom

Chojniczanka are playing Radomiak Radom at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Chrobry GlogowOdra Opole16:00

Chrobry Glogow - Odra Opole

Chrobry Glogow are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaglebie SosnowiecJastrzebie16:00

Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie

Zaglebie Sosnowiec are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandecja Nowy SaczWarta Poznan17:10

Sandecja Nowy Sacz - Warta Poznan

Sandecja Nowy Sacz are playing Warta Poznan at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

NiecieczaMiedz Legnica18:00

Nieciecza - Miedz Legnica

Nieciecza are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

OliveirensePorto-210:00

Oliveirense - Porto-2

Oliveirense are playing Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Academico ViseuSC Farense15:00

Academico Viseu - SC Farense

Academico Viseu are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ChavesSp. Covilha15:00

Chaves - Sp. Covilha

Chaves are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

NacionalPenafiel15:00

Nacional - Penafiel

Nacional are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

VoluntariAcademica Clinceni12:00

Voluntari - Academica Clinceni

Voluntari are playing Academica Clinceni at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SepsiHermannstadt14:30

Sepsi - Hermannstadt

Sepsi are playing Hermannstadt at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

AstraDinamo B17:30

Astra - Dinamo B

Astra are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Nizhnyi NovgorodAvangard12:00

Nizhnyi Novgorod - Avangard

Nizhnyi Novgorod are playing Avangard at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartak-2Neftekhimik13:00

Spartak-2 - Neftekhimik

Spartak-2 are playing Neftekhimik at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FC ChaykaFK Krasnodar-214:00

FC Chayka - FK Krasnodar-2

FC Chayka are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

MordoviaTekstilshik14:00

Mordovia - Tekstilshik

Mordovia are playing Tekstilshik at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

TorpedoTom14:00

Torpedo - Tom

Torpedo are playing Tom at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ArmavirLuch-Energia15:00

Armavir - Luch-Energia

Armavir are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

BalticaRotor15:00

Baltica - Rotor

Baltica are playing Rotor at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ChertanovoShinnik15:00

Chertanovo - Shinnik

Chertanovo are playing Shinnik at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

FakelKhimki15:00

Fakel - Khimki

Fakel are playing Khimki at the FNL of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Alloa AthleticAyr United14:00

Alloa Athletic - Ayr United

Alloa Athletic are playing Ayr United at the Championship of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dundee UnitedArbroath14:00

Dundee United - Arbroath

Dundee United are playing Arbroath at the Championship of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Greenock MortonDundee14:00

Greenock Morton - Dundee

Greenock Morton are playing Dundee at the Championship of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Inverness C.TQueen of the South14:00

Inverness C.T - Queen of the South

Inverness C.T are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Partick ThistleDunfermline14:00

Partick Thistle - Dunfermline

Partick Thistle are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AirdrieoniansRaith Rovers14:00

Airdrieonians - Raith Rovers

Airdrieonians are playing Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

East FifeDumbarton14:00

East Fife - Dumbarton

East Fife are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Forfar AthleticMontrose14:00

Forfar Athletic - Montrose

Forfar Athletic are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PeterheadClyde14:00

Peterhead - Clyde

Peterhead are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

StranraerFalkirk14:00

Stranraer - Falkirk

Stranraer are playing Falkirk at the Division 1 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Albion RoversEdinburgh City14:00

Albion Rovers - Edinburgh City

Albion Rovers are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Annan AthleticStirling Albion14:00

Annan Athletic - Stirling Albion

Annan Athletic are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Elgin CityCove Rangers14:00

Elgin City - Cove Rangers

Elgin City are playing Cove Rangers at the Division 2 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Queens ParkCowdenbeath14:00

Queens Park - Cowdenbeath

Queens Park are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

StenhousemuirBrechin City14:00

Stenhousemuir - Brechin City

Stenhousemuir are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Broxburn AthleticEast Stirlingshire14:00

Broxburn Athletic - East Stirlingshire

Broxburn Athletic are playing East Stirlingshire at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Buckie ThistleCivil Service Stroll14:00

Buckie Thistle - Civil Service Stroll

Buckie Thistle are playing Civil Service Stroll at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Caledonian BravesRothes14:00

Caledonian Braves - Rothes

Caledonian Braves are playing Rothes at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cumbernauld ColtsPenicuik14:00

Cumbernauld Colts - Penicuik

Cumbernauld Colts are playing Penicuik at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalbeattie StarGala Fairydean14:00

Dalbeattie Star - Gala Fairydean

Dalbeattie Star are playing Gala Fairydean at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Edinburgh UnivLochee Utd14:00

Edinburgh Univ - Lochee Utd

Edinburgh Univ are playing Lochee Utd at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Forres MechanicsBanks ODee14:00

Forres Mechanics - Banks ODee

Forres Mechanics are playing Banks ODee at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fort WilliamVale of Leithen14:00

Fort William - Vale of Leithen

Fort William are playing Vale of Leithen at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FraserburghBonnyrigg Rose14:00

Fraserburgh - Bonnyrigg Rose

Fraserburgh are playing Bonnyrigg Rose at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GretnaHill Of Beath14:00

Gretna - Hill Of Beath

Gretna are playing Hill Of Beath at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Inverurie LocosWick Academy14:00

Inverurie Locos - Wick Academy

Inverurie Locos are playing Wick Academy at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

KeithStirling University14:00

Keith - Stirling University

Keith are playing Stirling University at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LinlithgowFC Huntly14:00

Linlithgow - FC Huntly

Linlithgow are playing FC Huntly at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Nairn CountyClachnacuddin14:00

Nairn County - Clachnacuddin

Nairn County are playing Clachnacuddin at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SpartansDeveronvale14:00

Spartans - Deveronvale

Spartans are playing Deveronvale at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Strathspey ThistleLossiemouth14:00

Strathspey Thistle - Lossiemouth

Strathspey Thistle are playing Lossiemouth at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Turriff UtdFormartine Utd14:00

Turriff Utd - Formartine Utd

Turriff Utd are playing Formartine Utd at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

IndjijaRadnicki Nis14:00

Indjija - Radnicki Nis

Indjija are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CukarickiMladost Lucani16:00

Cukaricki - Mladost Lucani

Cukaricki are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

NapredakBacka Topola16:00

Napredak - Backa Topola

Napredak are playing Backa Topola at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

RadRadnik Surdulica16:00

Rad - Radnik Surdulica

Rad are playing Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Spartak SuboticaJavor16:00

Spartak Subotica - Javor

Spartak Subotica are playing Javor at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Macva SabacProleter Novi Sad18:00

Macva Sabac - Proleter Novi Sad

Macva Sabac are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

VojvodinaVozdovac18:00

Vojvodina - Vozdovac

Vojvodina are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

DACRuzomberok15:00

DAC - Ruzomberok

DAC are playing Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

NitraZemplin Michalovce17:00

Nitra - Zemplin Michalovce

Nitra are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

SeredZlate Moravce17:00

Sered - Zlate Moravce

Sered are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

ZilinaPohronie17:00

Zilina - Pohronie

Zilina are playing Pohronie at the Super Liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

AluminijTabor Sezana16:00

Aluminij - Tabor Sezana

Aluminij are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

CadizDeportivo14:00

Cadiz - Deportivo

Cadiz are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ZaragozaLugo16:00

Zaragoza - Lugo

Zaragoza are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Rayo VallecanoAlmeria18:00

Rayo Vallecano - Almeria

Rayo Vallecano are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

AlbaceteMalaga18:30

Albacete - Malaga

Albacete are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

VarbergSyrianska11:30

Varberg - Syrianska

Varberg are playing Syrianska at the Superettan of Sweden on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

DalkurdOster14:00

Dalkurd - Oster

Dalkurd are playing Oster at the Superettan of Sweden on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Jonkoping S.Norrby14:00

Jonkoping S. - Norrby

Jonkoping S. are playing Norrby at the Superettan of Sweden on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FalkenbergOstersunds FK11:30

Falkenberg - Ostersunds FK

Falkenberg are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

IFK NorrkopingOrebro14:00

IFK Norrkoping - Orebro

IFK Norrkoping are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

KalmarHacken14:00

Kalmar - Hacken

Kalmar are playing Hacken at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GoteborgSirius16:00

Goteborg - Sirius

Goteborg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

St. GallenServette17:00

St. Gallen - Servette

St. Gallen are playing Servette at the Super League of Switzerland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

XamaxSion17:00

Xamax - Sion

Xamax are playing Sion at the Super League of Switzerland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade Lausanne OuchyChiasso15:00

Stade Lausanne Ouchy - Chiasso

Stade Lausanne Ouchy are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

WinterthurWil16:00

Winterthur - Wil

Winterthur are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

AarauSchaffhausen17:00

Aarau - Schaffhausen

Aarau are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

KasimpasaAntalyaspor12:00

Kasimpasa - Antalyaspor

Kasimpasa are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KayserisporDenizlispor14:30

Kayserispor - Denizlispor

Kayserispor are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

FenerbahceAnkaragucu17:00

Fenerbahce - Ankaragucu

Fenerbahce are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

UmraniyesporBoluspor11:00

Umraniyespor - Boluspor

Umraniyespor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

AltayKeciorengucu13:30

Altay - Keciorengucu

Altay are playing Keciorengucu at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

OsmanlisporAltinordu13:30

Osmanlispor - Altinordu

Osmanlispor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Demirspor AdanaBursaspor16:00

Demirspor Adana - Bursaspor

Demirspor Adana are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

LvivOlimpik Donetsk11:00

Lviv - Olimpik Donetsk

Lviv are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

ZoryaMariupol14:00

Zorya - Mariupol

Zorya are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bala TownCardiff MU13:30

Bala Town - Cardiff MU

Bala Town are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

CarmarthenTNS13:30

Carmarthen - TNS

Carmarthen are playing TNS at the Premier League of Wales on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

PenybontAirbus13:30

Penybont - Airbus

Penybont are playing Airbus at the Premier League of Wales on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Dalian Yifang0 - 0Shenzhen FC5'

Dalian Yifang - Shenzhen FC

Dalian Yifang are playing Shenzhen FC at the Super League of China on September 21. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hebei CFFCTianjin Teda11:35

Hebei CFFC - Tianjin Teda

Hebei CFFC are playing Tianjin Teda at the Super League of China on September 21. The match will kick off 11:35 UTC.

Shandong LunengShanghai Shenhua11:35

Shandong Luneng - Shanghai Shenhua

Shandong Luneng are playing Shanghai Shenhua at the Super League of China on September 21. The match will kick off 11:35 UTC.

Avispa Fukuoka0 - 0Fagiano Okayama33'

Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama

Avispa Fukuoka are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 21. The match kicked off 07:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

V-Varen NagasakiKyoto Purple Sanga09:00

V-Varen Nagasaki - Kyoto Purple Sanga

V-Varen Nagasaki are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Ventforet KofuAlbirex Niigata09:00

Ventforet Kofu - Albirex Niigata

Ventforet Kofu are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

FC RyukyuMontedio Yamagata10:00

FC Ryukyu - Montedio Yamagata

FC Ryukyu are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Zweigen KanazawaRenofa Yamaguchi10:00

Zweigen Kanazawa - Renofa Yamaguchi

Zweigen Kanazawa are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Mito HollyhockGifu05:00

Mito Hollyhock - Gifu

Mito Hollyhock are playing Gifu at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaTokushima Vortis06:00

JEF United Ichihara - Tokushima Vortis

JEF United Ichihara are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashiwa ReysolEhime FC07:00

Kashiwa Reysol - Ehime FC

Kashiwa Reysol are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Machida ZelviaYokohama FC07:00

Machida Zelvia - Yokohama FC

Machida Zelvia are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

OkzhepesIrtish09:00

Okzhepes - Irtish

Okzhepes are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

KaisarKairat12:00

Kaisar - Kairat

Kaisar are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TarazAtyrau12:00

Taraz - Atyrau

Taraz are playing Atyrau at the Premier League of Kazakhstan on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Jeju UnitedSeongnam08:00

Jeju United - Seongnam

Jeju United are playing Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Pohang SteelersFC Seoul08:00

Pohang Steelers - FC Seoul

Pohang Steelers are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Suwon BluewingsSangju Sangmu10:00

Suwon Bluewings - Sangju Sangmu

Suwon Bluewings are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon CityDaejeon Citizen10:00

Suwon City - Daejeon Citizen

Suwon City are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Al Rayyan SCAl Khor SC13:50

Al Rayyan SC - Al Khor SC

Al Rayyan SC are playing Al Khor SC at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 13:50 UTC.

Al Wakra SCAl Duhail16:00

Al Wakra SC - Al Duhail

Al Wakra SC are playing Al Duhail at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Ittifaq DammamAl Faysaly Al Majmaah15:15

Al Ittifaq Dammam - Al Faysaly Al Majmaah

Al Ittifaq Dammam are playing Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Al FatehAl Ahli Jeddah15:20

Al Fateh - Al Ahli Jeddah

Al Fateh are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:20 UTC.

Al Ittihad JeddahAl Hilal Riyadh17:20

Al Ittihad Jeddah - Al Hilal Riyadh

Al Ittihad Jeddah are playing Al Hilal Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 17:20 UTC.

Home UnitedGeylang09:30

Home United - Geylang

Home United are playing Geylang at the Premier League of Singapore on September 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Metallurg BekobodPakhtakor13:00

Metallurg Bekobod - Pakhtakor

Metallurg Bekobod are playing Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SodgianaNavbahor Namangan13:00

Sodgiana - Navbahor Namangan

Sodgiana are playing Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Chippa UnitedBloemfontein Celtic13:00

Chippa United - Bloemfontein Celtic

Chippa United are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Polokwane CitySuperSport United13:00

Polokwane City - SuperSport United

Polokwane City are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

StellenboschBlack Leopards Venda13:00

Stellenbosch - Black Leopards Venda

Stellenbosch are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Mamelodi SundownsMaritzburg United16:00

Mamelodi Sundowns - Maritzburg United

Mamelodi Sundowns are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Bidvest WitsOrlando Pirates18:15

Bidvest Wits - Orlando Pirates

Bidvest Wits are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Atletico San LuisSantos Laguna22:00

Atletico San Luis - Santos Laguna

Atletico San Luis are playing Santos Laguna at the Apertura of Mexico on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

MonterreyPuebla22:00

Monterrey - Puebla

Monterrey are playing Puebla at the Apertura of Mexico on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

NecaxaLeon22:00

Necaxa - Leon

Necaxa are playing Leon at the Apertura of Mexico on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

PachucaTijuana00:00

Pachuca - Tijuana

Pachuca are playing Tijuana at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

AmericaQueretaro02:00

America - Queretaro

America are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlanta UnitedSan Jose Earthquakes19:30

Atlanta United - San Jose Earthquakes

Atlanta United are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on September 21. The match will kick off 19:30 UTC.

Vancouver WhitecapsColumbus Crew21:00

Vancouver Whitecaps - Columbus Crew

Vancouver Whitecaps are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on September 21. The match will kick off 21:00 UTC.

FC CincinnatiChicago Fire23:30

FC Cincinnati - Chicago Fire

FC Cincinnati are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

New England RevolutionReal Salt Lake23:30

New England Revolution - Real Salt Lake

New England Revolution are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Houston DynamoOrlando City00:30

Houston Dynamo - Orlando City

Houston Dynamo are playing Orlando City at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Sporting KCColorado Rapids00:30

Sporting KC - Colorado Rapids

Sporting KC are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Los Angeles FCToronto FC02:30

Los Angeles FC - Toronto FC

Los Angeles FC are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 02:30 UTC.

Los Angeles GalaxyMontreal Impact02:30

Los Angeles Galaxy - Montreal Impact

Los Angeles Galaxy are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 02:30 UTC.

Estudiantes de La PlataPatronato de Parana16:15

Estudiantes de La Plata - Patronato de Parana

Estudiantes de La Plata are playing Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Defensa y JusticiaHuracan18:30

Defensa y Justicia - Huracan

Defensa y Justicia are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

San LorenzoBoca Juniors20:45

San Lorenzo - Boca Juniors

San Lorenzo are playing Boca Juniors at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 20:45 UTC.

TucumanIndependiente23:00

Tucuman - Independiente

Tucuman are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Always ReadyThe Strongest19:00

Always Ready - The Strongest

Always Ready are playing The Strongest at the Clausura of Bolivia on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

BloomingSan Jose23:30

Blooming - San Jose

Blooming are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

BotafogoSao Paulo14:00

Botafogo - Sao Paulo

Botafogo are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CruzeiroFlamengo20:00

Cruzeiro - Flamengo

Cruzeiro are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

CorinthiansBahia22:00

Corinthians - Bahia

Corinthians are playing Bahia at the Serie A of Brasil on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

SantosGremio00:00

Santos - Gremio

Santos are playing Gremio at the Serie A of Brasil on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

GuaraniParana14:00

Guarani - Parana

Guarani are playing Parana at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BragantinoLondrina19:30

Bragantino - Londrina

Bragantino are playing Londrina at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 19:30 UTC.

CoritibaCRB Maceio22:00

Coritiba - CRB Maceio

Coritiba are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

CuiabaOeste22:00

Cuiaba - Oeste

Cuiaba are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

PastoAtletico Nacional19:00

Pasto - Atletico Nacional

Pasto are playing Atletico Nacional at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

PatriotasAtletico Huila21:00

Patriotas - Atletico Huila

Patriotas are playing Atletico Huila at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Indep. MedellinMillonarios22:00

Indep. Medellin - Millonarios

Indep. Medellin are playing Millonarios at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Rionegro AguilasOnce Caldas23:00

Rionegro Aguilas - Once Caldas

Rionegro Aguilas are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

America de CaliAtletico Bucaramanga01:00

America de Cali - Atletico Bucaramanga

America de Cali are playing Atletico Bucaramanga at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

America de QuitoEmelec20:15

America de Quito - Emelec

America de Quito are playing Emelec at the Serie A of Ecuador on September 21. The match will kick off 20:15 UTC.

Dep. MacaraDelfin22:30

Dep. Macara - Delfin

Dep. Macara are playing Delfin at the Serie A of Ecuador on September 21. The match will kick off 22:30 UTC.

Deportivo SantaniLibertad20:30

Deportivo Santani - Libertad

Deportivo Santani are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 20:30 UTC.

Guarani AOlimpia23:00

Guarani A - Olimpia

Guarani A are playing Olimpia at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Union ComercioAcademia Cantolao18:15

Union Comercio - Academia Cantolao

Union Comercio are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Sport BoysUTC Cajamarca22:45

Sport Boys - UTC Cajamarca

Sport Boys are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on September 21. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport HuancayoUniversitario01:00

Sport Huancayo - Universitario

Sport Huancayo are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

JuventudPenarol19:00

Juventud - Penarol

Juventud are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

PenarolJuventudPostponedPst

Penarol - Juventud

Penarol are playing Juventud at the Clausura of Uruguay on September 21.

Defensor SportingRampla23:00

Defensor Sporting - Rampla

Defensor Sporting are playing Rampla at the Clausura of Uruguay on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Melbourne Victory2 - 0Perth GloryFull TimeFT

Melbourne Victory - Perth Glory

Melbourne Victory played Perth Glory at the Club Friendlies of International on September 21. The match kicked off 04:00 UTC. Melbourne Victory won 2-0.

Newcastle Jets0 - 0Sydney FCFull TimeFT

Newcastle Jets - Sydney FC

Newcastle Jets played Sydney FC at the Club Friendlies of International on September 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PartizaniBylis14:00

Partizani - Bylis

Partizani are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SkenderbeuTeuta14:00

Skenderbeu - Teuta

Skenderbeu are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

KukesiKF Tirana17:00

Kukesi - KF Tirana

Kukesi are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

ApoloniaLushnja14:00

Apolonia - Lushnja

Apolonia are playing Lushnja at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BesaElbasani14:00

Besa - Elbasani

Besa are playing Elbasani at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DevoliOriku14:00

Devoli - Oriku

Devoli are playing Oriku at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo TiranaShkumbini14:00

Dinamo Tirana - Shkumbini

Dinamo Tirana are playing Shkumbini at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Egnatia RBurreli14:00

Egnatia R - Burreli

Egnatia R are playing Burreli at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ErzeniTerbuni Puke14:00

Erzeni - Terbuni Puke

Erzeni are playing Terbuni Puke at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

KastriotiBeselidhja14:00

Kastrioti - Beselidhja

Kastrioti are playing Beselidhja at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Korabi PeshkopiVeleciku Koplik14:00

Korabi Peshkopi - Veleciku Koplik

Korabi Peshkopi are playing Veleciku Koplik at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PogradeciIliria Fushe Kruje14:00

Pogradeci - Iliria Fushe Kruje

Pogradeci are playing Iliria Fushe Kruje at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ShenkolliTurbina Cerrik14:00

Shenkolli - Turbina Cerrik

Shenkolli are playing Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ried-2Kalsdorf14:00

Ried-2 - Kalsdorf

Ried-2 are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Wolfsberger AC-2Wolfsberg14:00

Wolfsberger AC-2 - Wolfsberg

Wolfsberger AC-2 are playing Wolfsberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GurtenAllerheiligen16:00

Gurten - Allerheiligen

Gurten are playing Allerheiligen at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Anif-Salzburg-2SAK Klagenfurt13:00

Anif-Salzburg-2 - SAK Klagenfurt

Anif-Salzburg-2 are playing SAK Klagenfurt at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

KuchlSeekirchen13:00

Kuchl - Seekirchen

Kuchl are playing Seekirchen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Wiener ViktoriaWiener Neustadt14:00

Wiener Viktoria - Wiener Neustadt

Wiener Viktoria are playing Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LeobendorfStripfing16:00

Leobendorf - Stripfing

Leobendorf are playing Stripfing at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sturm WInnsbruck W10:30

Sturm W - Innsbruck W

Sturm W are playing Innsbruck W at the Frauenliga - Women of Austria on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

KitzbuhelTelfs 190014:30

Kitzbuhel - Telfs 1900

Kitzbuhel are playing Telfs 1900 at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

BregenzWolfurt14:00

Bregenz - Wolfurt

Bregenz are playing Wolfurt at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

HohenemsDornbirner SV14:00

Hohenems - Dornbirner SV

Hohenems are playing Dornbirner SV at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LauterachLangenegg15:00

Lauterach - Langenegg

Lauterach are playing Langenegg at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SumgayitSabah FK13:30

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

SabailGabala15:45

Sabail - Gabala

Sabail are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on September 21. The match will kick off 15:45 UTC.

Neman WSlavyanka W11:00

Neman W - Slavyanka W

Neman W are playing Slavyanka W at the Premier League - Women of Belarus on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Nadezhda WBOTSOR W12:00

Nadezhda W - BOTSOR W

Nadezhda W are playing BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

RGUOR WZorka W14:00

RGUOR W - Zorka W

RGUOR W are playing Zorka W at the Premier League - Women of Belarus on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Smolevichi-STIVolna12:00

Smolevichi-STI - Volna

Smolevichi-STI are playing Volna at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

BaranovichiOrsha12:30

Baranovichi - Orsha

Baranovichi are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

GranitNaftan13:00

Granit - Naftan

Granit are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiv GomelLida13:00

Lokomotiv Gomel - Lida

Lokomotiv Gomel are playing Lida at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SlonimSputnik13:00

Slonim - Sputnik

Slonim are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SmorgonRuh Brest13:30

Smorgon - Ruh Brest

Smorgon are playing Ruh Brest at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Khimik SvetlogorskBelshina14:00

Khimik Svetlogorsk - Belshina

Khimik Svetlogorsk are playing Belshina at the 1. Division of Belarus on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dessel SportLierse Kempenzonen17:30

Dessel Sport - Lierse Kempenzonen

Dessel Sport are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

DeinzeRFC Seraing18:00

Deinze - RFC Seraing

Deinze are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

DenderLa Louviere Centre18:00

Dender - La Louviere Centre

Dender are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

HeistThes Sport18:00

Heist - Thes Sport

Heist are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

TubizeRWDM18:00

Tubize - RWDM

Tubize are playing RWDM at the First Amateur Division of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Couvin-MariembourgStockay-Warfusee18:00

Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusee

Couvin-Mariembourg are playing Stockay-Warfusee at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

MeuxFrancs Borains18:00

Meux - Francs Borains

Meux are playing Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

RAAL La LouviereUS Givry18:00

RAAL La Louviere - US Givry

RAAL La Louviere are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

RES DurbuyRebecq18:00

RES Durbuy - Rebecq

RES Durbuy are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

UR NamurOnhaye18:00

UR Namur - Onhaye

UR Namur are playing Onhaye at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

GullegemToekomst Menen17:30

Gullegem - Toekomst Menen

Gullegem are playing Toekomst Menen at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

KRC GentVoorwaarts Zwevezele18:00

KRC Gent - Voorwaarts Zwevezele

KRC Gent are playing Voorwaarts Zwevezele at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Mandel UnitedDikkelvenne18:00

Mandel United - Dikkelvenne

Mandel United are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

RonseSint-Niklaas18:00

Ronse - Sint-Niklaas

Ronse are playing Sint-Niklaas at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

TemseOudenaarde18:00

Temse - Oudenaarde

Temse are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

HadesBocholt17:30

Hades - Bocholt

Hades are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

GeelSporting Hasselt18:00

Geel - Sporting Hasselt

Geel are playing Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

HoogstratenCappellen18:00

Hoogstraten - Cappellen

Hoogstraten are playing Cappellen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Mladost DobojSloboda14:30

Mladost Doboj - Sloboda

Mladost Doboj are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Tuzla CitySarajevo14:30

Tuzla City - Sarajevo

Tuzla City are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Borac BLSiroki Brijeg17:00

Borac BL - Siroki Brijeg

Borac BL are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

ZeljeznicarRadnik17:30

Zeljeznicar - Radnik

Zeljeznicar are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Buducnost BanoviciTesanj13:30

Buducnost Banovici - Tesanj

Buducnost Banovici are playing Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

CapljinaRadnik Hadzici13:30

Capljina - Radnik Hadzici

Capljina are playing Radnik Hadzici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

GorazdeOrasje13:30

Gorazde - Orasje

Gorazde are playing Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Igman KonjicSlaven Zivince13:30

Igman Konjic - Slaven Zivince

Igman Konjic are playing Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Jedinstvo BihacGabela13:30

Jedinstvo Bihac - Gabela

Jedinstvo Bihac are playing Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Metalleghe-BSIBratsvo Gracanica13:30

Metalleghe-BSI - Bratsvo Gracanica

Metalleghe-BSI are playing Bratsvo Gracanica at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

TravnikRudar Kakanj13:30

Travnik - Rudar Kakanj

Travnik are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Zvijezda GradaracOlimpik Sarajevo13:30

Zvijezda Gradarac - Olimpik Sarajevo

Zvijezda Gradarac are playing Olimpik Sarajevo at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Jedinstvo BrckoSlavija14:00

Jedinstvo Brcko - Slavija

Jedinstvo Brcko are playing Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Tekstilac DerventaPodrinje Janja14:00

Tekstilac Derventa - Podrinje Janja

Tekstilac Derventa are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Zeljeznicar Banja LukaModrica14:00

Zeljeznicar Banja Luka - Modrica

Zeljeznicar Banja Luka are playing Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Hebar 1918Lovech14:00

Hebar 1918 - Lovech

Hebar 1918 are playing Lovech at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak PlevenPomorie15:00

Spartak Pleven - Pomorie

Spartak Pleven are playing Pomorie at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Spartak VarnaMontana15:00

Spartak Varna - Montana

Spartak Varna are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Botev GalabovoStrumska slava16:00

Botev Galabovo - Strumska slava

Botev Galabovo are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

CibaliaHajduk-212:30

Cibalia - Hajduk-2

Cibalia are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Hrvatski DragovoljacKustosija14:30

Hrvatski Dragovoljac - Kustosija

Hrvatski Dragovoljac are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Orijent 1919Croatia Zmijavci14:30

Orijent 1919 - Croatia Zmijavci

Orijent 1919 are playing Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

SesveteSibenik14:30

Sesvete - Sibenik

Sesvete are playing Sibenik at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

SolinBijelo Brdo14:30

Solin - Bijelo Brdo

Solin are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

MedjimurjeDinamo Zagreb-217:00

Medjimurje - Dinamo Zagreb-2

Medjimurje are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

AE ZakakiouOthellos13:30

AE Zakakiou - Othellos

AE Zakakiou are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Akritas ChlorakaErmis Aradippou13:30

Akritas Chloraka - Ermis Aradippou

Akritas Chloraka are playing Ermis Aradippou at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Asil LyssiOmonoia Psevda13:30

Asil Lyssi - Omonoia Psevda

Asil Lyssi are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

KarmiotissaAlki Oroklini13:30

Karmiotissa - Alki Oroklini

Karmiotissa are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Omonia AradippouAyia Napa13:30

Omonia Aradippou - Ayia Napa

Omonia Aradippou are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

XylotympouDigenis13:30

Xylotympou - Digenis

Xylotympou are playing Digenis at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hradec Kralove U-19Pribram U-1909:00

Hradec Kralove U-19 - Pribram U-19

Hradec Kralove U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Slovacko U-19Boleslav U-1909:00

Slovacko U-19 - Boleslav U-19

Slovacko U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Budejovice U-19Brno U-1910:00

Budejovice U-19 - Brno U-19

Budejovice U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Ostrava U-19Meteor Praha U-1910:00

Ostrava U-19 - Meteor Praha U-19

Ostrava U-19 are playing Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Zlin U-19Sparta Prague U-1911:30

Zlin U-19 - Sparta Prague U-19

Zlin U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Liberec WPardubice W09:00

Liberec W - Pardubice W

Liberec W are playing Pardubice W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Lokomotiva Brno WSparta Praha W09:00

Lokomotiva Brno W - Sparta Praha W

Lokomotiva Brno W are playing Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Odra PetrkoviceUnichov08:15

Odra Petrkovice - Unichov

Odra Petrkovice are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Frydek MistekUhersky Brod13:30

Frydek Mistek - Uhersky Brod

Frydek Mistek are playing Uhersky Brod at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

HlucinVrchovina13:30

Hlucin - Vrchovina

Hlucin are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

RosiceBlansko13:30

Rosice - Blansko

Rosice are playing Blansko at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

BenesovAdmira Praha08:15

Benesov - Admira Praha

Benesov are playing Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Motorlet PrahaSparta Praha-208:15

Motorlet Praha - Sparta Praha-2

Motorlet Praha are playing Sparta Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

DomazlicePlzen-214:30

Domazlice - Plzen-2

Domazlice are playing Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Petrin PlzenOtava Katovice08:15

Petrin Plzen - Otava Katovice

Petrin Plzen are playing Otava Katovice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

FK HorovickoKlatovy08:30

FK Horovicko - Klatovy

FK Horovicko are playing Klatovy at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Cesky LevMarianske Lazne14:30

Cesky Lev - Marianske Lazne

Cesky Lev are playing Marianske Lazne at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

DoubravkaSokol Cizova14:30

Doubravka - Sokol Cizova

Doubravka are playing Sokol Cizova at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

RokycanyBudejovice-214:30

Rokycany - Budejovice-2

Rokycany are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Spartak SobeslavSlavoj Myto14:30

Spartak Sobeslav - Slavoj Myto

Spartak Sobeslav are playing Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Hvezda ChebPrestice15:00

Hvezda Cheb - Prestice

Hvezda Cheb are playing Prestice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

KladnoChomutov08:15

Kladno - Chomutov

Kladno are playing Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Tatran RakovnikCeska Lipa08:15

Tatran Rakovnik - Ceska Lipa

Tatran Rakovnik are playing Ceska Lipa at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Cesky BrodBrandys nad Labem14:30

Cesky Brod - Brandys nad Labem

Cesky Brod are playing Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

OstrovAritma Praha14:30

Ostrov - Aritma Praha

Ostrov are playing Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

SlanySteti14:30

Slany - Steti

Slany are playing Steti at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Banik SousDobris15:00

Banik Sous - Dobris

Banik Sous are playing Dobris at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Kutna HoraTrutnov08:15

Kutna Hora - Trutnov

Kutna Hora are playing Trutnov at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Nachod DestneVelke Hamry14:30

Nachod Destne - Velke Hamry

Nachod Destne are playing Velke Hamry at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

OstraHlinsko14:30

Ostra - Hlinsko

Ostra are playing Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Vysoke MytoLetohrad14:30

Vysoke Myto - Letohrad

Vysoke Myto are playing Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Jihlava-2Stara Rise08:15

Jihlava-2 - Stara Rise

Jihlava-2 are playing Stara Rise at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

BreclavBystrice nad Pernstejnem13:30

Breclav - Bystrice nad Pernstejnem

Breclav are playing Bystrice nad Pernstejnem at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Start BrnoSokol Tasovice13:30

Start Brno - Sokol Tasovice

Start Brno are playing Sokol Tasovice at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

BzenecHodonin13:30

Bzenec - Hodonin

Bzenec are playing Hodonin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hfk OlomoucSlavicin13:30

Hfk Olomouc - Slavicin

Hfk Olomouc are playing Slavicin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

HraniceBrumov13:30

Hranice - Brumov

Hranice are playing Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

SkasticeNove Sady13:30

Skastice - Nove Sady

Skastice are playing Nove Sady at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bospor BohuminJiskra Rymarov13:30

Bospor Bohumin - Jiskra Rymarov

Bospor Bohumin are playing Jiskra Rymarov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Jablonec-2Boleslav-208:15

Jablonec-2 - Boleslav-2

Jablonec-2 are playing Boleslav-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 08:15 UTC.

Slovan VelvaryDukla Praha-214:30

Slovan Velvary - Dukla Praha-2

Slovan Velvary are playing Dukla Praha-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Usti nad OrliciSokol Zivanice14:30

Usti nad Orlici - Sokol Zivanice

Usti nad Orlici are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

FremVanlose IF12:00

Frem - Vanlose IF

Frem are playing Vanlose IF at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

HillerodHellerup12:00

Hillerod - Hellerup

Hillerod are playing Hellerup at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SkovshovedFrederiksberg A. 200013:00

Skovshoved - Frederiksberg A. 2000

Skovshoved are playing Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Brondby WKolding W11:00

Brondby W - Kolding W

Brondby W are playing Kolding W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Farum WBSF W11:00

Farum W - BSF W

Farum W are playing BSF W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

OB Odense WFortuna Hjorring W11:00

OB Odense W - Fortuna Hjorring W

OB Odense W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Thisted WVSK Aarhus W13:00

Thisted W - VSK Aarhus W

Thisted W are playing VSK Aarhus W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

VejgaardAarhus Fremad10:00

Vejgaard - Aarhus Fremad

Vejgaard are playing Aarhus Fremad at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

VSK ArhusSydvest11:30

VSK Arhus - Sydvest

VSK Arhus are playing Sydvest at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

MiddelfartBrabrand12:00

Middelfart - Brabrand

Middelfart are playing Brabrand at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

NasbyThisted12:00

Nasby - Thisted

Nasby are playing Thisted at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Fremad ValbyHerlev10:30

Fremad Valby - Herlev

Fremad Valby are playing Herlev at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

AllerodTarnby11:00

Allerod - Tarnby

Allerod are playing Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Skjold BirkerodLSF11:30

Skjold Birkerod - LSF

Skjold Birkerod are playing LSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Koge NordKFUM Roskilde12:00

Koge Nord - KFUM Roskilde

Koge Nord are playing KFUM Roskilde at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TaastrupBSF12:00

Taastrup - BSF

Taastrup are playing BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

BK UnionIshoj11:00

BK Union - Ishoj

BK Union are playing Ishoj at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

FrederikssundAvedore11:00

Frederikssund - Avedore

Frederikssund are playing Avedore at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

GreveKarlslunde11:00

Greve - Karlslunde

Greve are playing Karlslunde at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

KFUMs BKB 190811:00

KFUMs BK - B 1908

KFUMs BK are playing B 1908 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

AB TarnbyGVI13:00

AB Tarnby - GVI

AB Tarnby are playing GVI at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

OtterupVarde11:00

Otterup - Varde

Otterup are playing Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarup-Paarup IFHerning Fremad11:00

Tarup-Paarup IF - Herning Fremad

Tarup-Paarup IF are playing Herning Fremad at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

HedenstedSfB-Oure11:30

Hedensted - SfB-Oure

Hedensted are playing SfB-Oure at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

OKSMarienlyst13:00

OKS - Marienlyst

OKS are playing Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Aarhus Fremad-2Kjellerup11:30

Aarhus Fremad-2 - Kjellerup

Aarhus Fremad-2 are playing Kjellerup at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

VRIViby12:00

VRI - Viby

VRI are playing Viby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Saeby IF SkjoldLyseng13:00

Saeby IF Skjold - Lyseng

Saeby IF Skjold are playing Lyseng at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

AldershotWrexham14:00

Aldershot - Wrexham

Aldershot are playing Wrexham at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BorehamStockport14:00

Boreham - Stockport

Boreham are playing Stockport at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BromleyNotts County14:00

Bromley - Notts County

Bromley are playing Notts County at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ChorleyWoking14:00

Chorley - Woking

Chorley are playing Woking at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ebbsfleet UtdBarrow14:00

Ebbsfleet Utd - Barrow

Ebbsfleet Utd are playing Barrow at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

HalifaxBarnet14:00

Halifax - Barnet

Halifax are playing Barnet at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

HartlepoolDover14:00

Hartlepool - Dover

Hartlepool are playing Dover at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maidenhead UtdHarrogate Town14:00

Maidenhead Utd - Harrogate Town

Maidenhead Utd are playing Harrogate Town at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Solihull MoorsYeovil Town14:00

Solihull Moors - Yeovil Town

Solihull Moors are playing Yeovil Town at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sutton UtdChesterfield14:00

Sutton Utd - Chesterfield

Sutton Utd are playing Chesterfield at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

TorquayDagenham and Redbridge14:00

Torquay - Dagenham and Redbridge

Torquay are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FyldeEastleigh16:20

Fylde - Eastleigh

Fylde are playing Eastleigh at the National League of England on September 21. The match will kick off 16:20 UTC.

Derby County U-23Manchester City U-2312:00

Derby County U-23 - Manchester City U-23

Derby County U-23 are playing Manchester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Southampton U-23Chelsea U-2314:00

Southampton U-23 - Chelsea U-23

Southampton U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yate TownWalton Casuals14:00

Yate Town - Walton Casuals

Yate Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

East ThurrockBrightlingsea Regent14:00

East Thurrock - Brightlingsea Regent

East Thurrock are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Atherton CollieriesMickleover Sports14:00

Atherton Collieries - Mickleover Sports

Atherton Collieries are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Grantham TownBamber Bridge14:00

Grantham Town - Bamber Bridge

Grantham Town are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

South ShieldsBasford United14:00

South Shields - Basford United

South Shields are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

StalybridgeRadcliffe Boro14:00

Stalybridge - Radcliffe Boro

Stalybridge are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NuneatonAlvechurch14:00

Nuneaton - Alvechurch

Nuneaton are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Blackburn U-18Manchester City U-1810:00

Blackburn U-18 - Manchester City U-18

Blackburn U-18 are playing Manchester City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Chelsea U-18Reading U-1810:00

Chelsea U-18 - Reading U-18

Chelsea U-18 are playing Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Manchester Utd U-18Everton U-1810:00

Manchester Utd U-18 - Everton U-18

Manchester Utd U-18 are playing Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Stoke City U-18Derby County U-1810:00

Stoke City U-18 - Derby County U-18

Stoke City U-18 are playing Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Sunderland U-18Newcastle U-1810:00

Sunderland U-18 - Newcastle U-18

Sunderland U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Swansea U-18Leicester City U-1810:00

Swansea U-18 - Leicester City U-18

Swansea U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Wolves U-18West Brom U-1810:00

Wolves U-18 - West Brom U-18

Wolves U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Southampton U-18Tottenham U-1810:30

Southampton U-18 - Tottenham U-18

Southampton U-18 are playing Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Arsenal U-18Brighton U-1811:00

Arsenal U-18 - Brighton U-18

Arsenal U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Aston Villa U-18Fulham U-1811:00

Aston Villa U-18 - Fulham U-18

Aston Villa U-18 are playing Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

West Ham U-18Norwich U-1811:00

West Ham U-18 - Norwich U-18

West Ham U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Liverpool U-18Middlesbrough U-1811:30

Liverpool U-18 - Middlesbrough U-18

Liverpool U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

LIF VikingurHB Torshavn19:00

LIF Vikingur - HB Torshavn

LIF Vikingur are playing HB Torshavn at the National cup of Faroe Islands on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

JaPSReipas12:00

JaPS - Reipas

JaPS are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

NJSMP12:00

NJS - MP

NJS are playing MP at the Kakkonen, Group A of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

ViikingitKlubi 0412:00

Viikingit - Klubi 04

Viikingit are playing Klubi 04 at the Kakkonen, Group A of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

FC EspooIlves-212:00

FC Espoo - Ilves-2

FC Espoo are playing Ilves-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

GnistanJazz Pori12:00

Gnistan - Jazz Pori

Gnistan are playing Jazz Pori at the Kakkonen, Group B of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

P-LirotKaPa12:00

P-Lirot - KaPa

P-Lirot are playing KaPa at the Kakkonen, Group B of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SalPaGrIFK12:00

SalPa - GrIFK

SalPa are playing GrIFK at the Kakkonen, Group B of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Tampere UnitedEPS12:00

Tampere United - EPS

Tampere United are playing EPS at the Kakkonen, Group B of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

FCVVIFK12:00

FCV - VIFK

FCV are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

VPS-2KajHa Kajaani12:00

VPS-2 - KajHa Kajaani

VPS-2 are playing KajHa Kajaani at the Kakkonen, Group C of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

JyPK WHonka W12:00

JyPK W - Honka W

JyPK W are playing Honka W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TiPS WHJK Helsinki W12:00

TiPS W - HJK Helsinki W

TiPS W are playing HJK Helsinki W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPS WAland United W17:00

KuPS W - Aland United W

KuPS W are playing Aland United W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

ONS WIlves W11:30

ONS W - Ilves W

ONS W are playing Ilves W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

TPS WMyran W15:00

TPS W - Myran W

TPS W are playing Myran W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SchiltigheimMulhouse13:00

Schiltigheim - Mulhouse

Schiltigheim are playing Mulhouse at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

BobignyLille-214:00

Bobigny - Lille-2

Bobigny are playing Lille-2 at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

EpinalHaguenau14:00

Epinal - Haguenau

Epinal are playing Haguenau at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lens-2Reims-216:00

Lens-2 - Reims-2

Lens-2 are playing Reims-2 at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint QuentinIris Croix16:00

Saint Quentin - Iris Croix

Saint Quentin are playing Iris Croix at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte GenevieveBelfort16:00

Sainte Genevieve - Belfort

Sainte Genevieve are playing Belfort at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

St. Maur LusiSedan16:00

St. Maur Lusi - Sedan

St. Maur Lusi are playing Sedan at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

BastiaDrancy17:00

Bastia - Drancy

Bastia are playing Drancy at the National 2, Group A of France on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

MantesChartres15:00

Mantes - Chartres

Mantes are playing Chartres at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Angers-2Fleury-Merogis16:00

Angers-2 - Fleury-Merogis

Angers-2 are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

GranvilleGuingamp-216:00

Granville - Guingamp-2

Granville are playing Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

OisselVitre16:00

Oissel - Vitre

Oissel are playing Vitre at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-MaloRouen16:00

Saint-Malo - Rouen

Saint-Malo are playing Rouen at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

GobelinsStade Briochin16:30

Gobelins - Stade Briochin

Gobelins are playing Stade Briochin at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

VannesPoissy16:30

Vannes - Poissy

Vannes are playing Poissy at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Lorient-2LEntente SSG17:00

Lorient-2 - LEntente SSG

Lorient-2 are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Andrezieux BoutheonMontpellier-215:00

Andrezieux Boutheon - Montpellier-2

Andrezieux Boutheon are playing Montpellier-2 at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

BergeracStade Bordelais16:00

Bergerac - Stade Bordelais

Bergerac are playing Stade Bordelais at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

BourgesNantes-216:00

Bourges - Nantes-2

Bourges are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

ColomiersBlois16:00

Colomiers - Blois

Colomiers are playing Blois at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

RomorantinAngouleme16:00

Romorantin - Angouleme

Romorantin are playing Angouleme at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

SeteTrelissac16:00

Sete - Trelissac

Sete are playing Trelissac at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

St PryveSaint-Etienne-216:00

St Pryve - Saint-Etienne-2

St Pryve are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

ChamalieresLes Herbiers17:00

Chamalieres - Les Herbiers

Chamalieres are playing Les Herbiers at the National 2, Group C of France on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

FrejusLyon-214:00

Frejus - Lyon-2

Frejus are playing Lyon-2 at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ChasselayMarseille-216:00

Chasselay - Marseille-2

Chasselay are playing Marseille-2 at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

GrasseSaint-Priest16:00

Grasse - Saint-Priest

Grasse are playing Saint-Priest at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Jura SudAnnecy16:00

Jura Sud - Annecy

Jura Sud are playing Annecy at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille EndoumeNimes-216:00

Marseille Endoume - Nimes-2

Marseille Endoume are playing Nimes-2 at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

MartiguesLouhans16:00

Martigues - Louhans

Martigues are playing Louhans at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Monaco-2Marignane Gignac16:00

Monaco-2 - Marignane Gignac

Monaco-2 are playing Marignane Gignac at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

MoulinsHyeres16:00

Moulins - Hyeres

Moulins are playing Hyeres at the National 2, Group D of France on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Nantes U-19Bordeaux U-1914:00

Nantes U-19 - Bordeaux U-19

Nantes U-19 are playing Bordeaux U-19 at the National U-19, Group C of France on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Castelnau Le Cres U-19Toulouse U-1913:00

Castelnau Le Cres U-19 - Toulouse U-19

Castelnau Le Cres U-19 are playing Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Nice U-19Bastia U-1913:00

Nice U-19 - Bastia U-19

Nice U-19 are playing Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Saint-Etienne U-19Porto Vecchio U-1914:00

Saint-Etienne U-19 - Porto Vecchio U-19

Saint-Etienne U-19 are playing Porto Vecchio U-19 at the National U-19, Group D of France on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Heider SVSt. Pauli-212:00

Heider SV - St. Pauli-2

Heider SV are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

JeddelohHSC Hannover14:00

Jeddeloh - HSC Hannover

Jeddeloh are playing HSC Hannover at the Regionalliga Nord of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AalenBalingen12:00

Aalen - Balingen

Aalen are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Bahlinger SCFSV Frankfurt12:00

Bahlinger SC - FSV Frankfurt

Bahlinger SC are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayern AlzenauHoffenheim-212:00

Bayern Alzenau - Hoffenheim-2

Bayern Alzenau are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

ElversbergSteinbach12:00

Elversberg - Steinbach

Elversberg are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

GiesenSaarbrucken12:00

Giesen - Saarbrucken

Giesen are playing Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Kickers OffenbachTuS RW Koblenz12:00

Kickers Offenbach - TuS RW Koblenz

Kickers Offenbach are playing TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Alemannia AachenOberhausen12:00

Alemannia Aachen - Oberhausen

Alemannia Aachen are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia D-2Rodinghausen12:00

Borussia D-2 - Rodinghausen

Borussia D-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

HombergKoln-212:00

Homberg - Koln-2

Homberg are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportfreunde LotteSV Lippstadt12:00

Sportfreunde Lotte - SV Lippstadt

Sportfreunde Lotte are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TuS HalternWattenscheid12:00

TuS Haltern - Wattenscheid

TuS Haltern are playing Wattenscheid at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

AubstadtTurkgucu-Ataspor12:00

Aubstadt - Turkgucu-Ataspor

Aubstadt are playing Turkgucu-Ataspor at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Eichstatt1860 Rosenheim12:00

Eichstatt - 1860 Rosenheim

Eichstatt are playing 1860 Rosenheim at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Greuther Furth-2Bayreuth12:00

Greuther Furth-2 - Bayreuth

Greuther Furth-2 are playing Bayreuth at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

HeimstettenBuchbach12:00

Heimstetten - Buchbach

Heimstetten are playing Buchbach at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Rain LechIllertissen12:00

Rain Lech - Illertissen

Rain Lech are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Schalding-HeiningMemmingen12:00

Schalding-Heining - Memmingen

Schalding-Heining are playing Memmingen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SchweinfurtAugsburg-212:00

Schweinfurt - Augsburg-2

Schweinfurt are playing Augsburg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria AschaffenburgGarching12:00

Viktoria Aschaffenburg - Garching

Viktoria Aschaffenburg are playing Garching at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Bischofswerdaer FVLichtenberg11:30

Bischofswerdaer FV - Lichtenberg

Bischofswerdaer FV are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Chemie LeipzigHertha-211:30

Chemie Leipzig - Hertha-2

Chemie Leipzig are playing Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Viktoria BerlinOptik Ratenow11:30

Viktoria Berlin - Optik Ratenow

Viktoria Berlin are playing Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Potsdam WWolfsburg W11:00

Potsdam W - Wolfsburg W

Potsdam W are playing Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Chemnitzer U-19Werder U-1909:00

Chemnitzer U-19 - Werder U-19

Chemnitzer U-19 are playing Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Niendorfer U-19Dynamo Dresden U-1909:00

Niendorfer U-19 - Dynamo Dresden U-19

Niendorfer U-19 are playing Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Holstein Kiel U-19Hamburger U-1910:00

Holstein Kiel U-19 - Hamburger U-19

Holstein Kiel U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Magdeburg U-19Hertha U-1911:00

Magdeburg U-19 - Hertha U-19

Magdeburg U-19 are playing Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Augsburg U-19Eintracht Frankfurt U-1909:00

Augsburg U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Augsburg U-19 are playing Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Mainz U-19Ingolstadt U-1909:00

Mainz U-19 - Ingolstadt U-19

Mainz U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Karlsruher U-19Stuttgart U-1910:00

Karlsruher U-19 - Stuttgart U-19

Karlsruher U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Hoffenheim U-19Freiburg U-1911:00

Hoffenheim U-19 - Freiburg U-19

Hoffenheim U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Heidenheim U-19Greuther Furth U-1912:00

Heidenheim U-19 - Greuther Furth U-19

Heidenheim U-19 are playing Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ulm U-19Bayern U-1915:00

Ulm U-19 - Bayern U-19

Ulm U-19 are playing Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Bochum U-19Borussia M U-1909:00

Bochum U-19 - Borussia M U-19

Bochum U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Fortuna Dusseldorf U-19Viktoria Koln U-1909:00

Fortuna Dusseldorf U-19 - Viktoria Koln U-19

Fortuna Dusseldorf U-19 are playing Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Wuppertaler U-19Koln U-1909:00

Wuppertaler U-19 - Koln U-19

Wuppertaler U-19 are playing Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Alemannia Aachen U-19Arminia Bielefeld U-1911:00

Alemannia Aachen U-19 - Arminia Bielefeld U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Arminia Bielefeld U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Eintracht BambergATSV Erlangen12:00

Eintracht Bamberg - ATSV Erlangen

Eintracht Bamberg are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayern HofAbtswind13:00

Bayern Hof - Abtswind

Bayern Hof are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SandDJK Bamberg13:00

Sand - DJK Bamberg

Sand are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Wurzburger FVCham FC13:00

Wurzburger FV - Cham FC

Wurzburger FV are playing Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlburgAnsbach14:00

Karlburg - Ansbach

Karlburg are playing Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Viktoria KahlAmmerthal14:00

Viktoria Kahl - Ammerthal

Viktoria Kahl are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dachau1880 WasserburgPostponedPst

Dachau - 1880 Wasserburg

Dachau are playing 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21.

Ingolstadt-2Kottern12:00

Ingolstadt-2 - Kottern

Ingolstadt-2 are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

DeisenhofenHankofen-Hailing13:00

Deisenhofen - Hankofen-Hailing

Deisenhofen are playing Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkspor AugsburgNordlingen13:30

Turkspor Augsburg - Nordlingen

Turkspor Augsburg are playing Nordlingen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hessen KasselDietkirchen12:00

Hessen Kassel - Dietkirchen

Hessen Kassel are playing Dietkirchen at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfNeuhof13:00

Eintracht Stadtallendorf - Neuhof

Eintracht Stadtallendorf are playing Neuhof at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hanau 93Eddersheim13:00

Hanau 93 - Eddersheim

Hanau 93 are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Turk Gucu FriedbergRW Walldorf13:00

Turk Gucu Friedberg - RW Walldorf

Turk Gucu Friedberg are playing RW Walldorf at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

WaldgirmesLehnerz14:30

Waldgirmes - Lehnerz

Waldgirmes are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Hessen DreieichSV Steinbach16:00

Hessen Dreieich - SV Steinbach

Hessen Dreieich are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

DassendorfHamm United11:00

Dassendorf - Hamm United

Dassendorf are playing Hamm United at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Meiendorfer SVBuchholz12:00

Meiendorfer SV - Buchholz

Meiendorfer SV are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

BordesholmKropp12:00

Bordesholm - Kropp

Bordesholm are playing Kropp at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

EichedeEutiner SV12:00

Eichede - Eutiner SV

Eichede are playing Eutiner SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Inter Turkspor KielFrisia 0314:00

Inter Turkspor Kiel - Frisia 03

Inter Turkspor Kiel are playing Frisia 03 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Oldenburger SVHusumer SV14:00

Oldenburger SV - Husumer SV

Oldenburger SV are playing Husumer SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Weiche Flensburg-2Phonix Lubeck14:15

Weiche Flensburg-2 - Phonix Lubeck

Weiche Flensburg-2 are playing Phonix Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Sportfreunde DorfmerkingenGoppinger SV11:00

Sportfreunde Dorfmerkingen - Goppinger SV

Sportfreunde Dorfmerkingen are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

IlshofenBissingen12:00

Ilshofen - Bissingen

Ilshofen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

ReutlingenNeckarsulmer SU12:00

Reutlingen - Neckarsulmer SU

Reutlingen are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

OberachernSandhausen-213:30

Oberachern - Sandhausen-2

Oberachern are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

VillingenFreiburger FC16:30

Villingen - Freiburger FC

Villingen are playing Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Bremer SVLeher TS11:00

Bremer SV - Leher TS

Bremer SV are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Brinkumer SVHemelingen12:00

Brinkumer SV - Hemelingen

Brinkumer SV are playing Hemelingen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Blumenthaler SVHabenhauser FV13:00

Blumenthaler SV - Habenhauser FV

Blumenthaler SV are playing Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwalbe TundernEintracht Northeim14:00

Schwalbe Tundern - Eintracht Northeim

Schwalbe Tundern are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Eintracht CelleArminia Hannover15:00

Eintracht Celle - Arminia Hannover

Eintracht Celle are playing Arminia Hannover at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Hertha ZehlendorfBSC Sud11:00

Hertha Zehlendorf - BSC Sud

Hertha Zehlendorf are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Hohenstein-ErnstthalVfL Halle11:30

Hohenstein-Ernstthal - VfL Halle

Hohenstein-Ernstthal are playing VfL Halle at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

Carl Zeiss Jena-2Wacker Nordhausen-212:00

Carl Zeiss Jena-2 - Wacker Nordhausen-2

Carl Zeiss Jena-2 are playing Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

MerseburgMartinroda12:00

Merseburg - Martinroda

Merseburg are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

OberlausitzAskania Bernburg12:00

Oberlausitz - Askania Bernburg

Oberlausitz are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

PlauenUnion Sandersdorf12:00

Plauen - Union Sandersdorf

Plauen are playing Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TuS KoblenzElversberg-212:00

TuS Koblenz - Elversberg-2

TuS Koblenz are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Rochling WolklingenGonsenheim13:00

Rochling Wolklingen - Gonsenheim

Rochling Wolklingen are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

DiefflenSchott Mainz13:30

Diefflen - Schott Mainz

Diefflen are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Engers 07Wormatia Worms13:30

Engers 07 - Wormatia Worms

Engers 07 are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hassia BingenKarbach13:30

Hassia Bingen - Karbach

Hassia Bingen are playing Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha WiesbachArminia Ludwigshafen13:30

Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen

Hertha Wiesbach are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

MechtersheimEintracht Trier13:30

Mechtersheim - Eintracht Trier

Mechtersheim are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

PfeddersheimEisbachtal13:30

Pfeddersheim - Eisbachtal

Pfeddersheim are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Union NettetalTVD Velbert14:00

Union Nettetal - TVD Velbert

Union Nettetal are playing TVD Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PAOK U-19Aris U-1908:00

PAOK U-19 - Aris U-19

PAOK U-19 are playing Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Panaitolikos U-19AEK U-1908:00

Panaitolikos U-19 - AEK U-19

Panaitolikos U-19 are playing AEK U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Asteras Tripolis U-19Atromitos U-1909:00

Asteras Tripolis U-19 - Atromitos U-19

Asteras Tripolis U-19 are playing Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Lamia U-19Panionios U-1910:00

Lamia U-19 - Panionios U-19

Lamia U-19 are playing Panionios U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Larisa U-19Xanthi U-1912:00

Larisa U-19 - Xanthi U-19

Larisa U-19 are playing Xanthi U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

MTK WGyor W12:00

MTK W - Gyor W

MTK W are playing Gyor W at the NB I - Women of Hungary on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ferencvaros WAstra Hungary W13:00

Ferencvaros W - Astra Hungary W

Ferencvaros W are playing Astra Hungary W at the NB I - Women of Hungary on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Szent Mihaly WKelen W14:00

Szent Mihaly W - Kelen W

Szent Mihaly W are playing Kelen W at the NB I - Women of Hungary on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Gyor U-19Vasas U-1908:00

Gyor U-19 - Vasas U-19

Gyor U-19 are playing Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Puskas U-19MTK U-1908:00

Puskas U-19 - MTK U-19

Puskas U-19 are playing MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Ferencvaros U-19Illes Akademia U-1909:00

Ferencvaros U-19 - Illes Akademia U-19

Ferencvaros U-19 are playing Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Honved U-19Debrecen U-1910:00

Honved U-19 - Debrecen U-19

Honved U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Grotta SeltjarnarnesHaukar14:00

Grotta Seltjarnarnes - Haukar

Grotta Seltjarnarnes are playing Haukar at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

KeflavikFjolnir14:00

Keflavik - Fjolnir

Keflavik are playing Fjolnir at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir R.Fram14:00

Leiknir R. - Fram

Leiknir R. are playing Fram at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

ThorMagni14:00

Thor - Magni

Thor are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Throttur ReykjavikAfturelding14:00

Throttur Reykjavik - Afturelding

Throttur Reykjavik are playing Afturelding at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vikingur O.Njardvik14:00

Vikingur O. - Njardvik

Vikingur O. are playing Njardvik at the 1. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fylkir WBreidablik W14:00

Fylkir W - Breidablik W

Fylkir W are playing Breidablik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Selfoss WIBV Vestmannaeyjar W14:00

Selfoss W - IBV Vestmannaeyjar W

Selfoss W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Stjarnan WKR Reykjavik W14:00

Stjarnan W - KR Reykjavik W

Stjarnan W are playing KR Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Valur WKeflavik W14:00

Valur W - Keflavik W

Valur W are playing Keflavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FjardabyggdLeiknir F14:00

Fjardabyggd - Leiknir F

Fjardabyggd are playing Leiknir F at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

IR ReykjavikKFG Gardabaer14:00

IR Reykjavik - KFG Gardabaer

IR Reykjavik are playing KFG Gardabaer at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Kari AkranesSelfoss14:00

Kari Akranes - Selfoss

Kari Akranes are playing Selfoss at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

VestriTindastoll14:00

Vestri - Tindastoll

Vestri are playing Tindastoll at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vidir GardurDalvik Reynir14:00

Vidir Gardur - Dalvik Reynir

Vidir Gardur are playing Dalvik Reynir at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

VolsungurThrottur Vogar14:00

Volsungur - Throttur Vogar

Volsungur are playing Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maccabi NetanyaHapoel Kfar Saba15:00

Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Netanya are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sektzia Nes TzionaBnei Yehuda16:00

Sektzia Nes Tziona - Bnei Yehuda

Sektzia Nes Tziona are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ironi Kiryat ShmonaBeitar Jerusalem17:30

Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem

Ironi Kiryat Shmona are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa17:30

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Maccabi Netanya U-190 - 0Hapoel Raanana U-197'

Maccabi Netanya U-19 - Hapoel Raanana U-19

Maccabi Netanya U-19 are playing Hapoel Raanana U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Beitar Nes Tubruk U-19Bnei Yehuda U-1908:00

Beitar Nes Tubruk U-19 - Bnei Yehuda U-19

Beitar Nes Tubruk U-19 are playing Bnei Yehuda U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Hapoel Beer Sheva U-19Beitar Jerusalem U-1908:00

Hapoel Beer Sheva U-19 - Beitar Jerusalem U-19

Hapoel Beer Sheva U-19 are playing Beitar Jerusalem U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Hapoel Nof HaGalil U-19Maccabi Haifa U-1908:00

Hapoel Nof HaGalil U-19 - Maccabi Haifa U-19

Hapoel Nof HaGalil U-19 are playing Maccabi Haifa U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Hapoel Hadera U-19Maccabi Petah Tikva U-1908:30

Hapoel Hadera U-19 - Maccabi Petah Tikva U-19

Hapoel Hadera U-19 are playing Maccabi Petah Tikva U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Hapoel Tel Aviv U-19Hapoel Ramat HaSharon U-1908:30

Hapoel Tel Aviv U-19 - Hapoel Ramat HaSharon U-19

Hapoel Tel Aviv U-19 are playing Hapoel Ramat HaSharon U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Maccabi T-A U-19Hapoel Kiryat Shmona U-1913:00

Maccabi T-A U-19 - Hapoel Kiryat Shmona U-19

Maccabi T-A U-19 are playing Hapoel Kiryat Shmona U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat Gan U-19Bnei Sakhnin U-1913:30

Hapoel Ramat Gan U-19 - Bnei Sakhnin U-19

Hapoel Ramat Gan U-19 are playing Bnei Sakhnin U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Daburiyya OsamaIroni Baka El Garbiya17:30

Daburiyya Osama - Ironi Baka El Garbiya

Daburiyya Osama are playing Ironi Baka El Garbiya at the Liga Alef, North of Israel on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Maccabi AshdodHolon Yarmiyahu18:00

Maccabi Ashdod - Holon Yarmiyahu

Maccabi Ashdod are playing Holon Yarmiyahu at the Liga Alef, South of Israel on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Arzignano ValchiampoSudtirol13:00

Arzignano Valchiampo - Sudtirol

Arzignano Valchiampo are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

CarpiRimini15:30

Carpi - Rimini

Carpi are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

RavennaImolese16:30

Ravenna - Imolese

Ravenna are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

CesenaPiacenza18:45

Cesena - Piacenza

Cesena are playing Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

ModenaFeralpi Salo18:45

Modena - Feralpi Salo

Modena are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Pro VercelliGozzano13:00

Pro Vercelli - Gozzano

Pro Vercelli are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

PistoieseComo18:45

Pistoiese - Como

Pistoiese are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

RendeTeramo14:00

Rende - Teramo

Rende are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bologna U-19Napoli U-1909:00

Bologna U-19 - Napoli U-19

Bologna U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Inter U-19Fiorentina U-1911:00

Inter U-19 - Fiorentina U-19

Inter U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Lazio U-19Pescara U-1913:00

Lazio U-19 - Pescara U-19

Lazio U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Genoa U-19Sassuolo U-1915:00

Genoa U-19 - Sassuolo U-19

Genoa U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pordenone U-19Milan U-1909:00

Pordenone U-19 - Milan U-19

Pordenone U-19 are playing Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Brescia U-19Virtus Entella U-1913:00

Brescia U-19 - Virtus Entella U-19

Brescia U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Cittadella U-19Venezia U-1913:00

Cittadella U-19 - Venezia U-19

Cittadella U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Parma U-19Udinese U-1913:00

Parma U-19 - Udinese U-19

Parma U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Trapani U-19Frosinone U-1908:00

Trapani U-19 - Frosinone U-19

Trapani U-19 are playing Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Ascoli U-19Lecce U-1909:00

Ascoli U-19 - Lecce U-19

Ascoli U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Benevento U-19Perugia U-1909:00

Benevento U-19 - Perugia U-19

Benevento U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Salernitana U-19Livorno U-1909:00

Salernitana U-19 - Livorno U-19

Salernitana U-19 are playing Livorno U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Pisa U-19Cosenza U-1911:00

Pisa U-19 - Cosenza U-19

Pisa U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Empoli WInter W13:00

Empoli W - Inter W

Empoli W are playing Inter W at the Serie A - Women of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Milan WOrobica W13:00

Milan W - Orobica W

Milan W are playing Orobica W at the Serie A - Women of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Sassuolo WJuventus W13:00

Sassuolo W - Juventus W

Sassuolo W are playing Juventus W at the Serie A - Women of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Tavagnacco WBari W13:00

Tavagnacco W - Bari W

Tavagnacco W are playing Bari W at the Serie A - Women of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Verona WFlorentina W13:00

Verona W - Florentina W

Verona W are playing Florentina W at the Serie A - Women of Italy on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

BalvuJDFS Alberts11:00

Balvu - JDFS Alberts

Balvu are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

FK RezekneSuper Nova12:00

FK Rezekne - Super Nova

FK Rezekne are playing Super Nova at the 1.Liga of Latvia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

New ProjectTukums12:00

New Project - Tukums

New Project are playing Tukums at the 1.Liga of Latvia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SmilteneDinamo Riga13:00

Smiltene - Dinamo Riga

Smiltene are playing Dinamo Riga at the 1.Liga of Latvia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SiauliaiMinija13:00

Siauliai - Minija

Siauliai are playing Minija at the 1 Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Vilniaus VytisNevezis15:00

Vilniaus Vytis - Nevezis

Vilniaus Vytis are playing Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Qormi FCFgura United16:00

Qormi FC - Fgura United

Qormi FC are playing Fgura United at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Naxxar LionsPieta Hotspurs18:15

Naxxar Lions - Pieta Hotspurs

Naxxar Lions are playing Pieta Hotspurs at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Codru LozovaDinamo-Auto13:00

Codru Lozova - Dinamo-Auto

Codru Lozova are playing Dinamo-Auto at the Divizia Nationala of Moldova on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SperantaSherif16:00

Speranta - Sherif

Speranta are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Dacia-BuiucaniSingereiPostponedPst

Dacia-Buiucani - Singerei

Dacia-Buiucani are playing Singerei at the Divizia A of Moldova on September 21.

Real SuccesGranicerul13:00

Real Succes - Granicerul

Real Succes are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

UngheniVictoria Bardar13:00

Ungheni - Victoria Bardar

Ungheni are playing Victoria Bardar at the Divizia A of Moldova on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

ZariaCahul13:00

Zaria - Cahul

Zaria are playing Cahul at the Divizia A of Moldova on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

KatwijkQuick Boys10:30

Katwijk - Quick Boys

Katwijk are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

GVVV VeenendaalExcelsior M.12:30

GVVV Veenendaal - Excelsior M.

GVVV Veenendaal are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ASWHIJsselmeervogels13:00

ASWH - IJsselmeervogels

ASWH are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rijnsburgse BoysVolendam-213:00

Rijnsburgse Boys - Volendam-2

Rijnsburgse Boys are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SpakenburgSparta Rotterdam-213:00

Spakenburg - Sparta Rotterdam-2

Spakenburg are playing Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kozakken BoysHHC Hardenberg13:30

Kozakken Boys - HHC Hardenberg

Kozakken Boys are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

De Treffers/KegroScheveningen16:00

De Treffers/Kegro - Scheveningen

De Treffers/Kegro are playing Scheveningen at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

TECNoordwijk16:00

TEC - Noordwijk

TEC are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ajax-2Barendrecht12:30

Ajax-2 - Barendrecht

Ajax-2 are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

DVS 33DOVO12:30

DVS 33 - DOVO

DVS 33 are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Excelsior 31Harkemase Boys12:30

Excelsior 31 - Harkemase Boys

Excelsior 31 are playing Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

HoekGOES12:30

Hoek - GOES

Hoek are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

LisseVVSB12:30

Lisse - VVSB

Lisse are playing VVSB at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ODIN 59Almere City-212:30

ODIN 59 - Almere City-2

ODIN 59 are playing Almere City-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

SteDoCoVVOG12:30

SteDoCo - VVOG

SteDoCo are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ONS SneekTer Leede13:00

ONS Sneek - Ter Leede

ONS Sneek are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

WestlandiaLienden16:00

Westlandia - Lienden

Westlandia are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Groene SterEVV17:30

Groene Ster - EVV

Groene Ster are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

UNAOSS 2017:30

UNA - OSS 20

UNA are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Almere City U-19Twente U-1910:00

Almere City U-19 - Twente U-19

Almere City U-19 are playing Twente U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Feyenoord U-19Groningen U-1912:30

Feyenoord U-19 - Groningen U-19

Feyenoord U-19 are playing Groningen U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Heerenveen U-19Ajax U-1912:30

Heerenveen U-19 - Ajax U-19

Heerenveen U-19 are playing Ajax U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

NAC U-19AZ U-1912:30

NAC U-19 - AZ U-19

NAC U-19 are playing AZ U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Utrecht U-19PSV U-1912:30

Utrecht U-19 - PSV U-19

Utrecht U-19 are playing PSV U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:30 UTC.

ADO Den Haag U-19NEC U-1912:45

ADO Den Haag U-19 - NEC U-19

ADO Den Haag U-19 are playing NEC U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on September 21. The match will kick off 12:45 UTC.

Kozuv GevgelijaSasa13:30

Kozuv Gevgelija - Sasa

Kozuv Gevgelija are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

OsogovoPobeda13:30

Osogovo - Pobeda

Osogovo are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Pitu GuliPehchevo13:30

Pitu Guli - Pehchevo

Pitu Guli are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

PlackovicaBelasica Strumica13:30

Plackovica - Belasica Strumica

Plackovica are playing Belasica Strumica at the Liga 2 of North Macedonia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

CliftonvilleInstitute FC14:00

Cliftonville - Institute FC

Cliftonville are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Coleraine FCCrusaders FC14:00

Coleraine FC - Crusaders FC

Coleraine FC are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GlenavonBallymena Utd14:00

Glenavon - Ballymena Utd

Glenavon are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Glentoran FCWarrenpoint Town14:00

Glentoran FC - Warrenpoint Town

Glentoran FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Larne FCDungannon Swifts14:00

Larne FC - Dungannon Swifts

Larne FC are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ballinamallard UnitedDundela FC14:00

Ballinamallard United - Dundela FC

Ballinamallard United are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ballyclare ComradesKnockbreda14:00

Ballyclare Comrades - Knockbreda

Ballyclare Comrades are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DergviewPortadown14:00

Dergview - Portadown

Dergview are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

H-W WeldersPSNI14:00

H-W Welders - PSNI

H-W Welders are playing PSNI at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LoughgallArds14:00

Loughgall - Ards

Loughgall are playing Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Queens UniversityNewry City14:00

Queens University - Newry City

Queens University are playing Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Annagh UnitedLimavady United14:00

Annagh United - Limavady United

Annagh United are playing Limavady United at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Armagh CityBangor FC14:00

Armagh City - Bangor FC

Armagh City are playing Bangor FC at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Banbridge TownTobermore United14:00

Banbridge Town - Tobermore United

Banbridge Town are playing Tobermore United at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DollingstownNewington YC14:00

Dollingstown - Newington YC

Dollingstown are playing Newington YC at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

LisburnPortstewart14:00

Lisburn - Portstewart

Lisburn are playing Portstewart at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Moyola ParkLurgan CelticPostponedPst

Moyola Park - Lurgan Celtic

Moyola Park are playing Lurgan Celtic at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on September 21.

Arna-Bjornar WAvaldsnes W13:00

Arna-Bjornar W - Avaldsnes W

Arna-Bjornar W are playing Avaldsnes W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Fart WRoa W13:00

Fart W - Roa W

Fart W are playing Roa W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kolbotn WStabek W13:00

Kolbotn W - Stabek W

Kolbotn W are playing Stabek W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyn WKlepp W13:00

Lyn W - Klepp W

Lyn W are playing Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Valerenga WTrondheims-Orn W13:00

Valerenga W - Trondheims-Orn W

Valerenga W are playing Trondheims-Orn W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lillestrom WSandviken W15:00

Lillestrom W - Sandviken W

Lillestrom W are playing Sandviken W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

VidarKvik Halden12:00

Vidar - Kvik Halden

Vidar are playing Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

LevangerNardo14:00

Levanger - Nardo

Levanger are playing Nardo at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BaerumElverum14:00

Baerum - Elverum

Baerum are playing Elverum at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fram LarvikOppsal14:00

Fram Larvik - Oppsal

Fram Larvik are playing Oppsal at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NordstrandHerd11:00

Nordstrand - Herd

Nordstrand are playing Herd at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

ArvollSpjelkavik12:00

Arvoll - Spjelkavik

Arvoll are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

RommenSunndal12:00

Rommen - Sunndal

Rommen are playing Sunndal at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Aalesund-2Lorenskog13:30

Aalesund-2 - Lorenskog

Aalesund-2 are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

FriggDrobak Frogn12:00

Frigg - Drobak Frogn

Frigg are playing Drobak Frogn at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

HalsenLokomotiv Oslo12:00

Halsen - Lokomotiv Oslo

Halsen are playing Lokomotiv Oslo at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SF GreiIF Ready12:00

SF Grei - IF Ready

SF Grei are playing IF Ready at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TonsbergFollo12:00

Tonsberg - Follo

Tonsberg are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

DonnBrodd12:00

Donn - Brodd

Donn are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

FlekkeroyStorm12:00

Flekkeroy - Storm

Flekkeroy are playing Storm at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pors GrenlandFlint12:00

Pors Grenland - Flint

Pors Grenland are playing Flint at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Bryne-2Mandalskameratene13:00

Bryne-2 - Mandalskameratene

Bryne-2 are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Staal JorpelandVindbjart14:00

Staal Jorpeland - Vindbjart

Staal Jorpeland are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Stromsgodset-2Fjora11:00

Stromsgodset-2 - Fjora

Stromsgodset-2 are playing Fjora at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

VestfossenStord11:00

Vestfossen - Stord

Vestfossen are playing Stord at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

FanaLysekloster14:00

Fana - Lysekloster

Fana are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vard-HaugesundFyllingsdalen14:00

Vard-Haugesund - Fyllingsdalen

Vard-Haugesund are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Gjovik-LynNybergsund14:00

Gjovik-Lyn - Nybergsund

Gjovik-Lyn are playing Nybergsund at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ranheim-2Brumunddal14:00

Ranheim-2 - Brumunddal

Ranheim-2 are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

StrindheimOrkla14:00

Strindheim - Orkla

Strindheim are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

VerdalTiller14:00

Verdal - Tiller

Verdal are playing Tiller at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SkjervoyLeknes12:00

Skjervoy - Leknes

Skjervoy are playing Leknes at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Mjondalen U-19Start U-1910:30

Mjondalen U-19 - Start U-19

Mjondalen U-19 are playing Start U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Global MakatiGreen Archers08:00

Global Makati - Green Archers

Global Makati are playing Green Archers at the PFL of Philippines on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Green ArchersKayaPostponedPst

Green Archers - Kaya

Green Archers are playing Kaya at the PFL of Philippines on September 21.

Philippine Air ForceKaya08:00

Philippine Air Force - Kaya

Philippine Air Force are playing Kaya at the PFL of Philippines on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

GarbarniaKatowice13:30

Garbarnia - Katowice

Garbarnia are playing Katowice at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

LegionoviaStal Stalowa Wola14:00

Legionovia - Stal Stalowa Wola

Legionovia are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pogon SiedlceStargard14:00

Pogon Siedlce - Stargard

Pogon Siedlce are playing Stargard at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Skra CzestochowaZnicz Pruszkow14:00

Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow

Skra Czestochowa are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lech-2Widzew15:00

Lech-2 - Widzew

Lech-2 are playing Widzew at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gornik PolkowiceElana Torun17:00

Gornik Polkowice - Elana Torun

Gornik Polkowice are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimpia ElblagBytovia Bytow17:00

Olimpia Elblag - Bytovia Bytow

Olimpia Elblag are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bydgoszcz WKatowice W10:00

Bydgoszcz W - Katowice W

Bydgoszcz W are playing Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Medyk Konin WUKS Lodz W10:00

Medyk Konin W - UKS Lodz W

Medyk Konin W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Wroclaw WMitech Zywiec W10:00

Wroclaw W - Mitech Zywiec W

Wroclaw W are playing Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

UJ Krakow WSosnowiec W12:00

UJ Krakow W - Sosnowiec W

UJ Krakow W are playing Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Rolnik Biedrzychowice WGornik Leczna W14:00

Rolnik Biedrzychowice W - Gornik Leczna W

Rolnik Biedrzychowice W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Walbrzych WOlimpia Szczecin W14:00

Walbrzych W - Olimpia Szczecin W

Walbrzych W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cracovia U-18Legia U-1810:00

Cracovia U-18 - Legia U-18

Cracovia U-18 are playing Legia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Escola Varsovia U-18Pogon Szczecin U-1810:00

Escola Varsovia U-18 - Pogon Szczecin U-18

Escola Varsovia U-18 are playing Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Korona U-18Slask U-1810:00

Korona U-18 - Slask U-18

Korona U-18 are playing Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

SMS Lodz U-18Wisla Krakow U-1810:00

SMS Lodz U-18 - Wisla Krakow U-18

SMS Lodz U-18 are playing Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Zaglebie L U-18Gwarek Zabrze U-1810:00

Zaglebie L U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Zaglebie L U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Znicz Biala PiskaPolonia Warszawa12:00

Znicz Biala Piska - Polonia Warszawa

Znicz Biala Piska are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pogon Grod. MazowieckiUrsus13:30

Pogon Grod. Mazowiecki - Ursus

Pogon Grod. Mazowiecki are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Olimpia ZambrowLegia-214:00

Olimpia Zambrow - Legia-2

Olimpia Zambrow are playing Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sokol AleksandrowRadomsko14:00

Sokol Aleksandrow - Radomsko

Sokol Aleksandrow are playing Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pogon Szczecin-2Radunia Stezyca09:00

Pogon Szczecin-2 - Radunia Stezyca

Pogon Szczecin-2 are playing Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Grom Nowy StawChemik Police11:00

Grom Nowy Staw - Chemik Police

Grom Nowy Staw are playing Chemik Police at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Nielba WagrowiecSokol Kleczew13:00

Nielba Wagrowiec - Sokol Kleczew

Nielba Wagrowiec are playing Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Polonia SrodaBaltyk Gdynia13:00

Polonia Sroda - Baltyk Gdynia

Polonia Sroda are playing Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kotwica KolobrzegUnia Janikowo14:00

Kotwica Kolobrzeg - Unia Janikowo

Kotwica Kolobrzeg are playing Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Starograd GdanskiGornik Konin14:00

Starograd Gdanski - Gornik Konin

Starograd Gdanski are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Gwardia KoszalinMieszko Gniezno15:00

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno

Gwardia Koszalin are playing Mieszko Gniezno at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Jarota JarocinSwit Skolwin15:00

Jarota Jarocin - Swit Skolwin

Jarota Jarocin are playing Swit Skolwin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

KaliszBaltyk Koszalin16:00

Kalisz - Baltyk Koszalin

Kalisz are playing Baltyk Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Gornik Zabrze-2Pawlowice Slaskie14:00

Gornik Zabrze-2 - Pawlowice Slaskie

Gornik Zabrze-2 are playing Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Miedz Legnica-2Zielona Gora14:00

Miedz Legnica-2 - Zielona Gora

Miedz Legnica-2 are playing Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Piast ZmigrodStarowice Dolne14:00

Piast Zmigrod - Starowice Dolne

Piast Zmigrod are playing Starowice Dolne at the III Liga, Group 3 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Stal BrzegPolonia Bytom14:00

Stal Brzeg - Polonia Bytom

Stal Brzeg are playing Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

MKS KluczborkZaglebie L-215:30

MKS Kluczbork - Zaglebie L-2

MKS Kluczbork are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Jutrzenka GiebultowMotor Lublin10:00

Jutrzenka Giebultow - Motor Lublin

Jutrzenka Giebultow are playing Motor Lublin at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Hetman ZamoscWisla Pulawy11:00

Hetman Zamosc - Wisla Pulawy

Hetman Zamosc are playing Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Chelmianka ChelmHutnik Krakow13:00

Chelmianka Chelm - Hutnik Krakow

Chelmianka Chelm are playing Hutnik Krakow at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Avia SwidnikPodlasie Biala Podlaska14:00

Avia Swidnik - Podlasie Biala Podlaska

Avia Swidnik are playing Podlasie Biala Podlaska at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Orleta Radzyn PodlaskiWisla Sandomierz14:00

Orleta Radzyn Podlaski - Wisla Sandomierz

Orleta Radzyn Podlaski are playing Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Wisloka DebicaKorona-214:00

Wisloka Debica - Korona-2

Wisloka Debica are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Braga-2Cerveira14:00

Braga-2 - Cerveira

Braga-2 are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FafeGuimaraes-215:00

Fafe - Guimaraes-2

Fafe are playing Guimaraes-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras SalgadasUniao Madeira15:00

Pedras Salgadas - Uniao Madeira

Pedras Salgadas are playing Uniao Madeira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Benfica U-23Academica U-2310:00

Benfica U-23 - Academica U-23

Benfica U-23 are playing Academica U-23 at the League U-23 of Portugal on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Portimonense U-23Maritimo U-2310:00

Portimonense U-23 - Maritimo U-23

Portimonense U-23 are playing Maritimo U-23 at the League U-23 of Portugal on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Feirense U-23Setubal U-2313:00

Feirense U-23 - Setubal U-23

Feirense U-23 are playing Setubal U-23 at the League U-23 of Portugal on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Valadares Gaia WCF Benfica W14:00

Valadares Gaia W - CF Benfica W

Valadares Gaia W are playing CF Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Daco-GeticaMetaloglobus08:00

Daco-Getica - Metaloglobus

Daco-Getica are playing Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

MioveniDunarea Calarasi08:00

Mioveni - Dunarea Calarasi

Mioveni are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

PanduriiUTA Arad08:00

Pandurii - UTA Arad

Pandurii are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Sportul SnagovCsikszereda08:00

Sportul Snagov - Csikszereda

Sportul Snagov are playing Csikszereda at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Turris-OltulViitorul Targu Jiu08:00

Turris-Oltul - Viitorul Targu Jiu

Turris-Oltul are playing Viitorul Targu Jiu at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Concordia ChiajnaArges09:30

Concordia Chiajna - Arges

Concordia Chiajna are playing Arges at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 09:30 UTC.

ASU Poli TimisoaraScolar Resita13:30

ASU Poli Timisoara - Scolar Resita

ASU Poli Timisoara are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bucovina RadautiSporting Liesti14:00

Bucovina Radauti - Sporting Liesti

Bucovina Radauti are playing Sporting Liesti at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ceahlaul PiatraAerostar Bacau14:00

Ceahlaul Piatra - Aerostar Bacau

Ceahlaul Piatra are playing Aerostar Bacau at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Foresta SuceavaFocsani14:00

Foresta Suceava - Focsani

Foresta Suceava are playing Focsani at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Husana HusiStiinta Miroslava14:00

Husana Husi - Stiinta Miroslava

Husana Husi are playing Stiinta Miroslava at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

PascaniOzana Targu Neamt14:00

Pascani - Ozana Targu Neamt

Pascani are playing Ozana Targu Neamt at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Somuz FalticeniTargu Secuiese14:00

Somuz Falticeni - Targu Secuiese

Somuz Falticeni are playing Targu Secuiese at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Universitatea GalatiBotosani-214:00

Universitatea Galati - Botosani-2

Universitatea Galati are playing Botosani-2 at the Liga 3, Serie 1 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AxiopolisUnirea Slobozia14:00

Axiopolis - Unirea Slobozia

Axiopolis are playing Unirea Slobozia at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FaureiCS Afumati14:00

Faurei - CS Afumati

Faurei are playing CS Afumati at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mostistea UlmuViitorul Ianca14:00

Mostistea Ulmu - Viitorul Ianca

Mostistea Ulmu are playing Viitorul Ianca at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Popesti LeordeniAgricola Borcea14:00

Popesti Leordeni - Agricola Borcea

Popesti Leordeni are playing Agricola Borcea at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Poseidon 2 MaiBraila14:00

Poseidon 2 Mai - Braila

Poseidon 2 Mai are playing Braila at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Recolta Gheorghe DojaTunari14:00

Recolta Gheorghe Doja - Tunari

Recolta Gheorghe Doja are playing Tunari at the Liga 3, Serie 2 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

BlejoiProgresul Spartac14:00

Blejoi - Progresul Spartac

Blejoi are playing Progresul Spartac at the Liga 3, Serie 3 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vedita ColonestiPucioasa14:00

Vedita Colonesti - Pucioasa

Vedita Colonesti are playing Pucioasa at the Liga 3, Serie 3 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FiliasiHunedoara14:00

Filiasi - Hunedoara

Filiasi are playing Hunedoara at the Liga 3, Serie 4 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GhirodaProgresul Pecica14:00

Ghiroda - Progresul Pecica

Ghiroda are playing Progresul Pecica at the Liga 3, Serie 4 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GilortulGloria Lunca Teuz Cermei14:00

Gilortul - Gloria Lunca Teuz Cermei

Gilortul are playing Gloria Lunca Teuz Cermei at the Liga 3, Serie 4 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

National SebisCrisul Chisineu Cris14:00

National Sebis - Crisul Chisineu Cris

National Sebis are playing Crisul Chisineu Cris at the Liga 3, Serie 4 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Viitorul DaestiFortuna Becicherecu Mic14:00

Viitorul Daesti - Fortuna Becicherecu Mic

Viitorul Daesti are playing Fortuna Becicherecu Mic at the Liga 3, Serie 4 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Baia MareIndustria Galda de Jos14:00

FC Baia Mare - Industria Galda de Jos

FC Baia Mare are playing Industria Galda de Jos at the Liga 3, Serie 5 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Gloria BistritaUnirea Dej14:00

Gloria Bistrita - Unirea Dej

Gloria Bistrita are playing Unirea Dej at the Liga 3, Serie 5 of Romania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Zenit-DRubin-D08:30

Zenit-D - Rubin-D

Zenit-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match will kick off 08:30 UTC.

Dinamo-DSochi-D10:00

Dinamo-D - Sochi-D

Dinamo-D are playing Sochi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Orenburg-DLokomotiv-D10:00

Orenburg-D - Lokomotiv-D

Orenburg-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Olimp KhimkiZenit-209:00

Olimp Khimki - Zenit-2

Olimp Khimki are playing Zenit-2 at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 09:00 UTC.

Znamia TrudaTorpedo Vl11:00

Znamia Truda - Torpedo Vl

Znamia Truda are playing Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

LeningradetsZvezda S-P12:00

Leningradets - Zvezda S-P

Leningradets are playing Zvezda S-P at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pskov-747Kolomna13:00

Pskov-747 - Kolomna

Pskov-747 are playing Kolomna at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

KazankaVeles14:00

Kazanka - Veles

Kazanka are playing Veles at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FK MuromDolgiye Prudy16:00

FK Murom - Dolgiye Prudy

FK Murom are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

ChelyabinskLada SOK10:00

Chelyabinsk - Lada SOK

Chelyabinsk are playing Lada SOK at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

NostaTyumen11:00

Nosta - Tyumen

Nosta are playing Tyumen at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Zenit IzhevskZvezda Perm11:00

Zenit Izhevsk - Zvezda Perm

Zenit Izhevsk are playing Zvezda Perm at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Volga UlyanovskUfa-211:30

Volga Ulyanovsk - Ufa-2

Volga Ulyanovsk are playing Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

AkronUral-213:00

Akron - Ural-2

Akron are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ararat MoscowMetallurg L.11:00

Ararat Moscow - Metallurg L.

Ararat Moscow are playing Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Rotor-2Khimik Novomoskovsk11:00

Rotor-2 - Khimik Novomoskovsk

Rotor-2 are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

SokolKhimki-211:30

Sokol - Khimki-2

Sokol are playing Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

SalyutKaluga13:00

Salyut - Kaluga

Salyut are playing Kaluga at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SaturnDynamo Br14:00

Saturn - Dynamo Br

Saturn are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AnzhiBiolog-Novokub.12:00

Anzhi - Biolog-Novokub.

Anzhi are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Legion DynamoDruzhba Maykop12:00

Legion Dynamo - Druzhba Maykop

Legion Dynamo are playing Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

SKA RostovUrozhay12:00

SKA Rostov - Urozhay

SKA Rostov are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

AlaniaInter Cherkessk13:00

Alania - Inter Cherkessk

Alania are playing Inter Cherkessk at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak NalchikSpartak Vladikavkaz13:00

Spartak Nalchik - Spartak Vladikavkaz

Spartak Nalchik are playing Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Volgar-AstrakhanMashuk-KMV13:30

Volgar-Astrakhan - Mashuk-KMV

Volgar-Astrakhan are playing Mashuk-KMV at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

ChernomoretsDinamo Stavropol14:00

Chernomorets - Dinamo Stavropol

Chernomorets are playing Dinamo Stavropol at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FK Krasnodar-3Makhachkala14:00

FK Krasnodar-3 - Makhachkala

FK Krasnodar-3 are playing Makhachkala at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DomagnanoMurata13:00

Domagnano - Murata

Domagnano are playing Murata at the Campionato of San Marino on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

PennarossaJuvenes/Dogana13:00

Pennarossa - Juvenes/Dogana

Pennarossa are playing Juvenes/Dogana at the Campionato of San Marino on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SP Tre FioriFC Faetano13:00

SP Tre Fiori - FC Faetano

SP Tre Fiori are playing FC Faetano at the Campionato of San Marino on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

East KilbrideBerwick Rangers14:00

East Kilbride - Berwick Rangers

East Kilbride are playing Berwick Rangers at the Lowland League of Scotland on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo VranjeBuducnost Dobanovci14:00

Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci

Dinamo Vranje are playing Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnicki KragujevacTrajal Krusevac14:00

Radnicki Kragujevac - Trajal Krusevac

Radnicki Kragujevac are playing Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnicki PirotNovi Pazar14:00

Radnicki Pirot - Novi Pazar

Radnicki Pirot are playing Novi Pazar at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Semendrija 1924Zemun14:00

Semendrija 1924 - Zemun

Semendrija 1924 are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Backa PalankaKolubara16:30

Backa Palanka - Kolubara

Backa Palanka are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

FK MetalacZarkovo16:30

FK Metalac - Zarkovo

FK Metalac are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

KomarnoBanska Bystrica13:30

Komarno - Banska Bystrica

Komarno are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Liptovsky MikulasDubnica13:30

Liptovsky Mikulas - Dubnica

Liptovsky Mikulas are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

PuchovSamorin13:30

Puchov - Samorin

Puchov are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Slovan-2Zilina-213:30

Slovan-2 - Zilina-2

Slovan-2 are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Lokomotiv ZvolenFomat Martin13:00

Lokomotiv Zvolen - Fomat Martin

Lokomotiv Zvolen are playing Fomat Martin at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

RakytovceZarnovica13:00

Rakytovce - Zarnovica

Rakytovce are playing Zarnovica at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rimavska SobotaBanik Kalinovo13:00

Rimavska Sobota - Banik Kalinovo

Rimavska Sobota are playing Banik Kalinovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HumenneDruzstevnik Plavnica13:00

Humenne - Druzstevnik Plavnica

Humenne are playing Druzstevnik Plavnica at the 3. Liga, East of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

LipanySvidnik13:00

Lipany - Svidnik

Lipany are playing Svidnik at the 3. Liga, East of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spisska Nova VesTesla Stropkov13:00

Spisska Nova Ves - Tesla Stropkov

Spisska Nova Ves are playing Tesla Stropkov at the 3. Liga, East of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Tatran PresovPokrok Krompachy13:00

Tatran Presov - Pokrok Krompachy

Tatran Presov are playing Pokrok Krompachy at the 3. Liga, East of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Vranov nad ToplouSlovan Giraltovce13:00

Vranov nad Toplou - Slovan Giraltovce

Vranov nad Toplou are playing Slovan Giraltovce at the 3. Liga, East of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Nove ZamkySpartak Myjava13:30

Nove Zamky - Spartak Myjava

Nove Zamky are playing Spartak Myjava at the 3. Liga, West of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Povazska BystricaBelusa13:30

Povazska Bystrica - Belusa

Povazska Bystrica are playing Belusa at the 3. Liga, West of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

BahonInter Bratislava14:00

Bahon - Inter Bratislava

Bahon are playing Inter Bratislava at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Nitra WPartizan Bardejov W11:00

Nitra W - Partizan Bardejov W

Nitra W are playing Partizan Bardejov W at the Liga 1 - Women of Slovakia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

BreziceKrsko12:00

Brezice - Krsko

Brezice are playing Krsko at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

BeltinciBilje14:00

Beltinci - Bilje

Beltinci are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

DravogradDob14:00

Dravograd - Dob

Dravograd are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

GoricaNK FuzinarPostponedPst

Gorica - NK Fuzinar

Gorica are playing NK Fuzinar at the 2. SNL of Slovenia on September 21.

NK FuzinarGorica14:00

NK Fuzinar - Gorica

NK Fuzinar are playing Gorica at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NK KrkaRadomlje14:00

NK Krka - Radomlje

NK Krka are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NaftaRogaska14:00

Nafta - Rogaska

Nafta are playing Rogaska at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CoruxoUD Ibiza10:00

Coruxo - UD Ibiza

Coruxo are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 1 of Spain on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

LangreoGetafe-216:00

Langreo - Getafe-2

Langreo are playing Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Osasuna-2Real Union14:30

Osasuna-2 - Real Union

Osasuna-2 are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Villarreal-2Barcelona-215:00

Villarreal-2 - Barcelona-2

Villarreal-2 are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Levante-2Llagostera17:00

Levante-2 - Llagostera

Levante-2 are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

UCAM MurciaGranada-216:30

UCAM Murcia - Granada-2

UCAM Murcia are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

CordobaBadajoz17:00

Cordoba - Badajoz

Cordoba are playing Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Barcelona WAtletico Madrid W14:00

Barcelona W - Atletico Madrid W

Barcelona W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Madrid WEspanyol W15:00

Madrid W - Espanyol W

Madrid W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ourense CFUD Ourense17:00

Ourense CF - UD Ourense

Ourense CF are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Real AvilesSan Martin EI15:30

Real Aviles - San Martin EI

Real Aviles are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

LlaneraNavarro15:45

Llanera - Navarro

Llanera are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on September 21. The match will kick off 15:45 UTC.

SieroCeares16:30

Siero - Ceares

Siero are playing Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Ribamontan al MarEscobedo14:00

Ribamontan al Mar - Escobedo

Ribamontan al Mar are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SolaresCartes14:30

Solares - Cartes

Solares are playing Cartes at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Atletico AlbericiaTropezon15:00

Atletico Albericia - Tropezon

Atletico Albericia are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

BarredaSiete Villas15:00

Barreda - Siete Villas

Barreda are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SamanoBezana15:30

Samano - Bezana

Samano are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Pasaia KEBasconia14:30

Pasaia KE - Basconia

Pasaia KE are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

SantfeliuencHospitalet16:00

Santfeliuenc - Hospitalet

Santfeliuenc are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

BeniganimVilamarxant16:00

Beniganim - Vilamarxant

Beniganim are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

SaguntinoAtzeneta16:00

Saguntino - Atzeneta

Saguntino are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Jove EspanolOlimpic de Xativa17:00

Jove Espanol - Olimpic de Xativa

Jove Espanol are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Salamanca-2Cristo Atletico15:00

Salamanca-2 - Cristo Atletico

Salamanca-2 are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Leonesa-2La Virgen del Camino16:00

Cultural Leonesa-2 - La Virgen del Camino

Cultural Leonesa-2 are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

ConilUtrera16:30

Conil - Utrera

Conil are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Ibiza Islas PitiusasSantanyi14:00

Ibiza Islas Pitiusas - Santanyi

Ibiza Islas Pitiusas are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AndratxSanta Catalina16:30

Andratx - Santa Catalina

Andratx are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

FelanitxManacor16:45

Felanitx - Manacor

Felanitx are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 21. The match will kick off 16:45 UTC.

Union VieraLa Cuadra11:30

Union Viera - La Cuadra

Union Viera are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 11:30 UTC.

BuzanadaTenisca15:00

Buzanada - Tenisca

Buzanada are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.