Rapid B vs Scolar Resita Live Score and Live Stream

16:30, Thursday, November 26, 2020
Copy
Embed Rapid B - Scolar Resita
Romania Liga 2
0 : 0
FT
Ball Possession
60% - 40%
Shots On Target
3 - 3
Total Attempts
11 - 5
Corners
7
6
Yellow Cards
3
0
Rapid B: Raul Costin 23', Catalin Hlistei 67', Rares Lazar 84'
Full Time
Match ends. Rapid B 0, Scolar Resita 0.
84'
Rares Lazar is shown the yellow card.
67'
Catalin Hlistei is shown the yellow card.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
23'
Raul Costin is shown the yellow card.
Kick-off
First half begins
View All
9
Rapid B have gone 9 consecutive matches without a draw.
6
Scolar Resita haven't played a draw in their previous 6 matches.
3
Scolar Resita have conceded a goal in their previous 3 away matches.
Live Match Report

Rapid B played Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on November 26. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0. Rapid B are 3rd in the table with 26 points after 14 matches, while Scolar Resita are 14th with 18 points in 14 matches.

ScoreBat is covering Rapid B vs Scolar Resita in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Rapid B vs Scolar Resita live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Romania Liga 2, Rapid B or Scolar Resita whenever available. We cover all matches of Romania Liga 2 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/rapid-b-vs-scolar-resita-live-stream/.

Romania Liga 2's live standings are availble and updated in real time.

Rapid B have won Aerostar Bacau, Universitatea Cluj and Farul Constanta in their previous 3 matches, while Scolar Resita have lost to Farul Constanta in their previous match.

Previous Meetings
March 8th, 2020 - Liga 2
September 1st, 2019 - Liga 2

Rapid B and Scolar Resita have met twice in their recent history. Rapid B won once while Scolar Resita also won once.

Rapid B have won 8 of their 14 matches in Liga 2, drawing 2 and having 4 defeats this season. They have scored 22 goals - 1.57 per match, conceding 20 - 1.43 per match. Scolar Resita have won 5 of their 14 matches in Liga 2, drawing 3 and having 6 defeats this season. They have scored 9 goals - 0.64 per match, conceding 16 - 1.14 per match.

Referee showed the yellow card 3 times throughout the game. Raul Costin, Catalin Hlistei and Rares Lazar were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Rapid B and Scolar Resita are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Rapid B or Scolar Resita score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Rapid B and Scolar Resita include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Rapid B vs Scolar Resita with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Romania Liga 2 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesWest Bromwich Albion12:30

Wolves - West Bromwich Albion

Wolves are playing West Bromwich Albion at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

LeedsBrighton15:00

Leeds - Brighton

Leeds are playing Brighton at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

West Ham UnitedBurnley15:00

West Ham United - Burnley

West Ham United are playing Burnley at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FulhamChelsea17:30

Fulham - Chelsea

Fulham are playing Chelsea at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Leicester CitySouthampton20:00

Leicester City - Southampton

Leicester City are playing Southampton at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Aston VillaEverton23:00

Aston Villa - Everton

Aston Villa are playing Everton at the Premier League of England on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Borussia DortmundMainz14:30

Borussia Dortmund - Mainz

Borussia Dortmund are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

HoffenheimArminia Bielefeld14:30

Hoffenheim - Arminia Bielefeld

Hoffenheim are playing Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

KolnHertha Berlin14:30

Koln - Hertha Berlin

Koln are playing Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Werder BremenAugsburg14:30

Werder Bremen - Augsburg

Werder Bremen are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

WolfsburgRB Leipzig14:30

Wolfsburg - RB Leipzig

Wolfsburg are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

StuttgartBorussia Monchengladbach17:30

Stuttgart - Borussia Monchengladbach

Stuttgart are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

BolognaVerona14:00

Bologna - Verona

Bologna are playing Verona at the Serie A of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

TorinoSpezia17:00

Torino - Spezia

Torino are playing Spezia at the Serie A of Italy on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SampdoriaUdinese19:45

Sampdoria - Udinese

Sampdoria are playing Udinese at the Serie A of Italy on January 16. The match will kick off 19:45 UTC.

MarseilleNimes16:00

Marseille - Nimes

Marseille are playing Nimes at the Ligue 1 of France on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AngersPSG20:00

Angers - PSG

Angers are playing PSG at the Ligue 1 of France on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

MiddlesbroughBirmingham12:30

Middlesbrough - Birmingham

Middlesbrough are playing Birmingham at the Championship of England on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

BlackburnStoke City15:00

Blackburn - Stoke City

Blackburn are playing Stoke City at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BournemouthLuton15:00

Bournemouth - Luton

Bournemouth are playing Luton at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol CityPreston NE15:00

Bristol City - Preston NE

Bristol City are playing Preston NE at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Cardiff CityNorwich City15:00

Cardiff City - Norwich City

Cardiff City are playing Norwich City at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Derby CountyRotherham15:00

Derby County - Rotherham

Derby County are playing Rotherham at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Nottingham ForestMillwall15:00

Nottingham Forest - Millwall

Nottingham Forest are playing Millwall at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

QPRWycombe Wanderers15:00

QPR - Wycombe Wanderers

QPR are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WatfordHuddersfield15:00

Watford - Huddersfield

Watford are playing Huddersfield at the Championship of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BarnsleySwansea City19:45

Barnsley - Swansea City

Barnsley are playing Swansea City at the Championship of England on January 16. The match will kick off 19:45 UTC.

AlmeriaAlaves11:00

Almeria - Alaves

Almeria are playing Alaves at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Pena DeportivoReal Valladolid11:00

Pena Deportivo - Real Valladolid

Pena Deportivo are playing Real Valladolid at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayo VallecanoElche11:00

Rayo Vallecano - Elche

Rayo Vallecano are playing Elche at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

GironaCadiz15:00

Girona - Cadiz

Girona are playing Cadiz at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FuenlabradaLevante17:00

Fuenlabrada - Levante

Fuenlabrada are playing Levante at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

LeganesSevilla19:00

Leganes - Sevilla

Leganes are playing Sevilla at the National cup of Spain on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

EmmenVitesse15:30

Emmen - Vitesse

Emmen are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Sparta RotterdamPSV17:45

Sparta Rotterdam - PSV

Sparta Rotterdam are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 17:45 UTC.

UtrechtHeracles Almelo19:00

Utrecht - Heracles Almelo

Utrecht are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

ZwolleFortuna Sittard19:00

Zwolle - Fortuna Sittard

Zwolle are playing Fortuna Sittard at the Eredivisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AZADO Den Haag20:00

AZ - ADO Den Haag

AZ are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

CelticLivingston15:00

Celtic - Livingston

Celtic are playing Livingston at the Premier League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HamiltonDundee United15:00

Hamilton - Dundee United

Hamilton are playing Dundee United at the Premier League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianKilmarnock15:00

Hibernian - Kilmarnock

Hibernian are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Ross CountyAberdeen15:00

Ross County - Aberdeen

Ross County are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

St. JohnstoneSt. Mirren15:00

St. Johnstone - St. Mirren

St. Johnstone are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Pacos de FerreiraBraga15:30

Pacos de Ferreira - Braga

Pacos de Ferreira are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GuimaraesSC Farense18:00

Guimaraes - SC Farense

Guimaraes are playing SC Farense at the Primeira Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

TondelaBoavista20:30

Tondela - Boavista

Tondela are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 20:30 UTC.

OostendeKortrijk15:15

Oostende - Kortrijk

Oostende are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on January 16. The match will kick off 15:15 UTC.

MouscronGenk17:30

Mouscron - Genk

Mouscron are playing Genk at the First Division A of Belgium on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Waasland-BeverenZulte-Waregem17:30

Waasland-Beveren - Zulte-Waregem

Waasland-Beveren are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CharleroiMechelen19:45

Charleroi - Mechelen

Charleroi are playing Mechelen at the First Division A of Belgium on January 16. The match will kick off 19:45 UTC.

OmoniaEthnikos Achnas14:00

Omonia - Ethnikos Achnas

Omonia are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

AnorthosisNea Salamis16:30

Anorthosis - Nea Salamis

Anorthosis are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

BoleslavBrno13:00

Boleslav - Brno

Boleslav are playing Brno at the First League of Czech Republic on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

OpavaZlin13:00

Opava - Zlin

Opava are playing Zlin at the First League of Czech Republic on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

LiberecBohemians 190515:00

Liberec - Bohemians 1905

Liberec are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SlovackoKarvina15:00

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League of Czech Republic on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia PrahaOlomouc17:30

Slavia Praha - Olomouc

Slavia Praha are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

WimbledonSunderlandPostponedPst

Wimbledon - Sunderland

Wimbledon are playing Sunderland at the League One of England on January 16.

Hull CityBlackpoolPostponedPst

Hull City - Blackpool

Hull City are playing Blackpool at the League One of England on January 16.

PlymouthCrewePostponedPst

Plymouth - Crewe

Plymouth are playing Crewe at the League One of England on January 16.

RochdaleWiganPostponedPst

Rochdale - Wigan

Rochdale are playing Wigan at the League One of England on January 16.

ShrewsburyLincoln CityPostponedPst

Shrewsbury - Lincoln City

Shrewsbury are playing Lincoln City at the League One of England on January 16.

BarrowScunthorpe United15:00

Barrow - Scunthorpe United

Barrow are playing Scunthorpe United at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BoltonCheltenham Town15:00

Bolton - Cheltenham Town

Bolton are playing Cheltenham Town at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BradfordCrawley Town15:00

Bradford - Crawley Town

Bradford are playing Crawley Town at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ColchesterCambridge United15:00

Colchester - Cambridge United

Colchester are playing Cambridge United at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Forest GreenPort Vale15:00

Forest Green - Port Vale

Forest Green are playing Port Vale at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GrimsbySouthend United15:00

Grimsby - Southend United

Grimsby are playing Southend United at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownExeter15:00

Harrogate Town - Exeter

Harrogate Town are playing Exeter at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Leyton OrientMorecambe15:00

Leyton Orient - Morecambe

Leyton Orient are playing Morecambe at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Mansfield TownCarlislePostponedPst

Mansfield Town - Carlisle

Mansfield Town are playing Carlisle at the League Two of England on January 16.

NewportSalford City15:00

Newport - Salford City

Newport are playing Salford City at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StevenageTranmere Rovers15:00

Stevenage - Tranmere Rovers

Stevenage are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WalsallOldham Athletic15:00

Walsall - Oldham Athletic

Walsall are playing Oldham Athletic at the League Two of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ToulouseGrenoble14:00

Toulouse - Grenoble

Toulouse are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

TroyesSochaux14:00

Troyes - Sochaux

Troyes are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

AjaccioCaen18:00

Ajaccio - Caen

Ajaccio are playing Caen at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

AmiensLe Havre18:00

Amiens - Le Havre

Amiens are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

AuxerreChateauroux18:00

Auxerre - Chateauroux

Auxerre are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

ChamblyNiort18:00

Chambly - Niort

Chambly are playing Niort at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontDunkerque18:00

Clermont - Dunkerque

Clermont are playing Dunkerque at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

GuingampNancy18:00

Guingamp - Nancy

Guingamp are playing Nancy at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Rodez AveyronPau18:00

Rodez Aveyron - Pau

Rodez Aveyron are playing Pau at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

ValenciennesParis FC18:00

Valenciennes - Paris FC

Valenciennes are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

BochumNurnberg12:00

Bochum - Nurnberg

Bochum are playing Nurnberg at the 2. Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Erzgebirge AueFortuna Dusseldorf12:00

Erzgebirge Aue - Fortuna Dusseldorf

Erzgebirge Aue are playing Fortuna Dusseldorf at the 2. Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

HannoverSt. Pauli12:00

Hannover - St. Pauli

Hannover are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Hallescher FCBayern-213:00

Hallescher FC - Bayern-2

Hallescher FC are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

LubeckHansa13:00

Lubeck - Hansa

Lubeck are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SaarbruckenZwickauPostponedPst

Saarbrucken - Zwickau

Saarbrucken are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on January 16.

UnterhachingMagdeburg13:00

Unterhaching - Magdeburg

Unterhaching are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

VerlKaiserslautern13:00

Verl - Kaiserslautern

Verl are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Asteras TripolisPanaitolikos15:15

Asteras Tripolis - Panaitolikos

Asteras Tripolis are playing Panaitolikos at the Super League 1 of Greece on January 16. The match will kick off 15:15 UTC.

LarissaApollon17:30

Larissa - Apollon

Larissa are playing Apollon at the Super League 1 of Greece on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CittadellaAscoli13:00

Cittadella - Ascoli

Cittadella are playing Ascoli at the Serie B of Italy on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

MonzaCosenza13:00

Monza - Cosenza

Monza are playing Cosenza at the Serie B of Italy on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

PisaBrescia13:00

Pisa - Brescia

Pisa are playing Brescia at the Serie B of Italy on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

PordenoneVenezia13:00

Pordenone - Venezia

Pordenone are playing Venezia at the Serie B of Italy on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

RegginaLecce15:00

Reggina - Lecce

Reggina are playing Lecce at the Serie B of Italy on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gzira UnitedFloriana FC13:00

Gzira United - Floriana FC

Gzira United are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Hibernians FCSliema Wanderers FC13:00

Hibernians FC - Sliema Wanderers FC

Hibernians FC are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BalzanTarxien Rainbows17:00

Balzan - Tarxien Rainbows

Balzan are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

FC OssTelstar13:00

FC Oss - Telstar

FC Oss are playing Telstar at the Eerste Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

LeixoesChaves11:00

Leixoes - Chaves

Leixoes are playing Chaves at the Segunda Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Cova PiedadeVilafranquense15:00

Cova Piedade - Vilafranquense

Cova Piedade are playing Vilafranquense at the Segunda Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Benfica-2Academica16:00

Benfica-2 - Academica

Benfica-2 are playing Academica at the Segunda Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VizelaPenafiel17:00

Vizela - Penafiel

Vizela are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Dinamo BChindia Targoviste18:00

Dinamo B - Chindia Targoviste

Dinamo B are playing Chindia Targoviste at the Liga 1 of Romania on January 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Alloa AthleticHearts15:00

Alloa Athletic - Hearts

Alloa Athletic are playing Hearts at the Championship of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DundeeAyr United15:00

Dundee - Ayr United

Dundee are playing Ayr United at the Championship of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen of the SouthArbroath15:00

Queen of the South - Arbroath

Queen of the South are playing Arbroath at the Championship of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversInverness C.T15:00

Raith Rovers - Inverness C.T

Raith Rovers are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkirkMontrose13:00

Falkirk - Montrose

Falkirk are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

ClydeEast Fife15:00

Clyde - East Fife

Clyde are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

DumbartonForfar Athletic15:00

Dumbarton - Forfar Athletic

Dumbarton are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleCove Rangers15:00

Partick Thistle - Cove Rangers

Partick Thistle are playing Cove Rangers at the Division 1 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PeterheadAirdrieonians15:00

Peterhead - Airdrieonians

Peterhead are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Annan AthleticCowdenbeath15:00

Annan Athletic - Cowdenbeath

Annan Athletic are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityEdinburgh City15:00

Elgin City - Edinburgh City

Elgin City are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Queens ParkStranraer15:00

Queens Park - Stranraer

Queens Park are playing Stranraer at the Division 2 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StenhousemuirAlbion Rovers15:00

Stenhousemuir - Albion Rovers

Stenhousemuir are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling AlbionBrechin City15:00

Stirling Albion - Brechin City

Stirling Albion are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KonyasporGoztepe10:30

Konyaspor - Goztepe

Konyaspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on January 16. The match will kick off 10:30 UTC.

B.B. GaziantepKayserispor13:00

B.B. Gaziantep - Kayserispor

B.B. Gaziantep are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Istanbul BasaksehirDemir Grup Sivasspor13:00

Istanbul Basaksehir - Demir Grup Sivasspor

Istanbul Basaksehir are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

AntalyasporTrabzonspor16:00

Antalyaspor - Trabzonspor

Antalyaspor are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Flint TownTNS14:30

Flint Town - TNS

Flint Town are playing TNS at the Premier League of Wales on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

PenybontConnahs QN14:30

Penybont - Connahs QN

Penybont are playing Connahs QN at the Premier League of Wales on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Al DhafraAl Wasl Dubai13:00

Al Dhafra - Al Wasl Dubai

Al Dhafra are playing Al Wasl Dubai at the Premier League of Uae on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Khaleej Khor FakkanAl Jazeera Abu Dhabi13:00

Al Khaleej Khor Fakkan - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Khaleej Khor Fakkan are playing Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiBani Yas16:00

Al Wahda FC Abu Dhabi - Bani Yas

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Bani Yas at the Premier League of Uae on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Golden Arrows DurbanTTM13:00

Golden Arrows Durban - TTM

Golden Arrows Durban are playing TTM at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SuperSport UnitedMamelodi Sundowns13:00

SuperSport United - Mamelodi Sundowns

SuperSport United are playing Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Bloemfontein CelticStellenbosch13:30

Bloemfontein Celtic - Stellenbosch

Bloemfontein Celtic are playing Stellenbosch at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyChippa United13:30

TS Galaxy - Chippa United

TS Galaxy are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

BarokaMoroka Swallows15:00

Baroka - Moroka Swallows

Baroka are playing Moroka Swallows at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Cape Town CityKaiser Chiefs15:00

Cape Town City - Kaiser Chiefs

Cape Town City are playing Kaiser Chiefs at the Premier League of South Africa on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GuadalajaraToluca23:00

Guadalajara - Toluca

Guadalajara are playing Toluca at the Clausura of Mexico on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruz AzulPuebla01:00

Cruz Azul - Puebla

Cruz Azul are playing Puebla at the Clausura of Mexico on January 17. The match will kick off 01:00 UTC.

MonterreyAmerica03:06

Monterrey - America

Monterrey are playing America at the Clausura of Mexico on January 17. The match will kick off 03:06 UTC.

Rosario CentralVelez Sarsfield21:10

Rosario Central - Velez Sarsfield

Rosario Central are playing Velez Sarsfield at the Superliga, Relegation round of Argentina on January 16. The match will kick off 21:10 UTC.

FluminenseSport Recife22:00

Fluminense - Sport Recife

Fluminense are playing Sport Recife at the Serie A of Brasil on January 16. The match will kick off 22:00 UTC.

VascoCoritiba00:00

Vasco - Coritiba

Vasco are playing Coritiba at the Serie A of Brasil on January 17. The match will kick off 00:00 UTC.

CSAAvai Florianopolis19:30

CSA - Avai Florianopolis

CSA are playing Avai Florianopolis at the Serie B of Brasil on January 16. The match will kick off 19:30 UTC.

JuventudeCruzeiro22:00

Juventude - Cruzeiro

Juventude are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on January 16. The match will kick off 22:00 UTC.

OesteConfianca00:00

Oeste - Confianca

Oeste are playing Confianca at the Serie B of Brasil on January 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Defensa y JusticiaCoquimbo Unido23:30

Defensa y Justicia - Coquimbo Unido

Defensa y Justicia are playing Coquimbo Unido at the Copa Sudamericana of Conmebol on January 16. The match will kick off 23:30 UTC.

DanubioCerro Largo13:00

Danubio - Cerro Largo

Danubio are playing Cerro Largo at the Clausura of Uruguay on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Cerro M.Penarol20:00

Cerro M. - Penarol

Cerro M. are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sydney FCWestern Sydney06:05

Sydney FC - Western Sydney

Sydney FC are playing Western Sydney at the A-League of Australia on January 16. The match will kick off 06:05 UTC.

Melbourne CityWestern United FC08:10

Melbourne City - Western United FC

Melbourne City are playing Western United FC at the A-League of Australia on January 16. The match will kick off 08:10 UTC.

Newcastle JetsMacarthur05:05

Newcastle Jets - Macarthur

Newcastle Jets are playing Macarthur at the A-League of Australia on January 17. The match will kick off 05:05 UTC.

Leiknir R.Throttur Reykjavik13:00

Leiknir R. - Throttur Reykjavik

Leiknir R. are playing Throttur Reykjavik at the Reykjavik Cup of Iceland on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Vikingur R.Valur15:00

Vikingur R. - Valur

Vikingur R. are playing Valur at the Reykjavik Cup of Iceland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ApoloniaLaci12:45

Apolonia - Laci

Apolonia are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on January 16. The match will kick off 12:45 UTC.

KF TiranaKastrioti12:45

KF Tirana - Kastrioti

KF Tirana are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on January 16. The match will kick off 12:45 UTC.

SkenderbeuPartizani12:45

Skenderbeu - Partizani

Skenderbeu are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on January 16. The match will kick off 12:45 UTC.

Dessel SportLa Louviere Centre18:30

Dessel Sport - La Louviere Centre

Dessel Sport are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Thes SportRoeselare18:30

Thes Sport - Roeselare

Thes Sport are playing Roeselare at the First Amateur Division of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

Mandel UnitedDender19:00

Mandel United - Dender

Mandel United are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

RAAL La LouviereMeux19:00

RAAL La Louviere - Meux

RAAL La Louviere are playing Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

RES DurbuyVerlaine19:00

RES Durbuy - Verlaine

RES Durbuy are playing Verlaine at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

TubizeCouvin-Mariembourg19:00

Tubize - Couvin-Mariembourg

Tubize are playing Couvin-Mariembourg at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

DikkelvenneToekomst Menen18:30

Dikkelvenne - Toekomst Menen

Dikkelvenne are playing Toekomst Menen at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

NinoveVoorwaarts Zwevezele18:30

Ninove - Voorwaarts Zwevezele

Ninove are playing Voorwaarts Zwevezele at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

OudenaardeGullegem18:30

Oudenaarde - Gullegem

Oudenaarde are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

KRC GentRonse19:00

KRC Gent - Ronse

KRC Gent are playing Ronse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

HadesSpouwen-Mopertingen18:30

Hades - Spouwen-Mopertingen

Hades are playing Spouwen-Mopertingen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 16. The match will kick off 18:30 UTC.

HoogstratenHoutvenne19:00

Hoogstraten - Houtvenne

Hoogstraten are playing Houtvenne at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Lyra TSVSporting Hasselt19:00

Lyra TSV - Sporting Hasselt

Lyra TSV are playing Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AhironasPAEEK12:30

Ahironas - PAEEK

Ahironas are playing PAEEK at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Alki OrokliniDigenis Morphou12:30

Alki Oroklini - Digenis Morphou

Alki Oroklini are playing Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Omonia AradippouAE Zakakiou12:30

Omonia Aradippou - AE Zakakiou

Omonia Aradippou are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

OthellosAyia Napa12:30

Othellos - Ayia Napa

Othellos are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

THOI LakatamiaAsil Lyssi12:30

THOI Lakatamia - Asil Lyssi

THOI Lakatamia are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

XylotympouAkritas12:30

Xylotympou - Akritas

Xylotympou are playing Akritas at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

YpsonasAnagennisi Deryneia12:30

Ypsonas - Anagennisi Deryneia

Ypsonas are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Maidenhead UtdYeovil TownPostponedPst

Maidenhead Utd - Yeovil Town

Maidenhead Utd are playing Yeovil Town at the National League of England on January 16.

WrexhamDover15:00

Wrexham - Dover

Wrexham are playing Dover at the National League of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BathSt AlbansPostponedPst

Bath - St Albans

Bath are playing St Albans at the National League South of England on January 16.

BillericayDulwich HamletPostponedPst

Billericay - Dulwich Hamlet

Billericay are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on January 16.

DartfordHungerford Town15:00

Dartford - Hungerford Town

Dartford are playing Hungerford Town at the National League South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HemelConcord RangersPostponedPst

Hemel - Concord Rangers

Hemel are playing Concord Rangers at the National League South of England on January 16.

Maidstone UtdChippenhamPostponedPst

Maidstone Utd - Chippenham

Maidstone Utd are playing Chippenham at the National League South of England on January 16.

Slough TownBraintree TownPostponedPst

Slough Town - Braintree Town

Slough Town are playing Braintree Town at the National League South of England on January 16.

Alfreton TownBoston United15:00

Alfreton Town - Boston United

Alfreton Town are playing Boston United at the National League North of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Alfreton TownHerefordPostponedPst

Alfreton Town - Hereford

Alfreton Town are playing Hereford at the National League North of England on January 16.

BrackleyBradford PAPostponedPst

Brackley - Bradford PA

Brackley are playing Bradford PA at the National League North of England on January 16.

Bradford PAChester15:00

Bradford PA - Chester

Bradford PA are playing Chester at the National League North of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterSouthportPostponedPst

Chester - Southport

Chester are playing Southport at the National League North of England on January 16.

ChorleyFarsley15:00

Chorley - Farsley

Chorley are playing Farsley at the National League North of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Curzon AshtonTelford UnitedPostponedPst

Curzon Ashton - Telford United

Curzon Ashton are playing Telford United at the National League North of England on January 16.

DarlingtonChorleyPostponedPst

Darlington - Chorley

Darlington are playing Chorley at the National League North of England on January 16.

FyldeBlyth SpartansPostponedPst

Fylde - Blyth Spartans

Fylde are playing Blyth Spartans at the National League North of England on January 16.

GatesheadBoston UnitedPostponedPst

Gateshead - Boston United

Gateshead are playing Boston United at the National League North of England on January 16.

GatesheadGuiseleyPostponedPst

Gateshead - Guiseley

Gateshead are playing Guiseley at the National League North of England on January 16.

KidderminsterSpennymoor TownPostponedPst

Kidderminster - Spennymoor Town

Kidderminster are playing Spennymoor Town at the National League North of England on January 16.

LeamingtonGuiseleyPostponedPst

Leamington - Guiseley

Leamington are playing Guiseley at the National League North of England on January 16.

York CityGloucester CityPostponedPst

York City - Gloucester City

York City are playing Gloucester City at the National League North of England on January 16.

BathPeterborough Sports15:00

Bath - Peterborough Sports

Bath are playing Peterborough Sports at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BorehamTorquay15:00

Boreham - Torquay

Boreham are playing Torquay at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxSouthport15:00

Halifax - Southport

Halifax are playing Southport at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HornchurchKings Lynn Town15:00

Hornchurch - Kings Lynn Town

Hornchurch are playing Kings Lynn Town at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KetteringLeamington15:00

Kettering - Leamington

Kettering are playing Leamington at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdDorking Wanderers15:00

Maidstone Utd - Dorking Wanderers

Maidstone Utd are playing Dorking Wanderers at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford CityHaringey Borough15:00

Oxford City - Haringey Borough

Oxford City are playing Haringey Borough at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StamfordHereford15:00

Stamford - Hereford

Stamford are playing Hereford at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportNotts County15:00

Stockport - Notts County

Stockport are playing Notts County at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdDagenham and Redbridge15:00

Sutton Utd - Dagenham and Redbridge

Sutton Utd are playing Dagenham and Redbridge at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneGloucester City15:00

Wealdstone - Gloucester City

Wealdstone are playing Gloucester City at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthDarlington15:00

Weymouth - Darlington

Weymouth are playing Darlington at the FA Trophy of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gosport BoroughMetropolitan Police15:00

Gosport Borough - Metropolitan Police

Gosport Borough are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley WintneyHendon15:00

Hartley Wintney - Hendon

Hartley Wintney are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Hayes and YeadingBeaconsfield Town15:00

Hayes and Yeading - Beaconsfield Town

Hayes and Yeading are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Merthyr TWimborne Town15:00

Merthyr T - Wimborne Town

Merthyr T are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole TownSalisbury15:00

Poole Town - Salisbury

Poole Town are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon SupermarineChesham United15:00

Swindon Supermarine - Chesham United

Swindon Supermarine are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownFarnborough15:00

Taunton Town - Farnborough

Taunton Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Tiverton TownDorchester Town15:00

Tiverton Town - Dorchester Town

Tiverton Town are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Weston-super-MareHarrow Borough15:00

Weston-super-Mare - Harrow Borough

Weston-super-Mare are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Yate TownTruro City15:00

Yate Town - Truro City

Yate Town are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

HorshamHornchurchPostponedPst

Horsham - Hornchurch

Horsham are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

KingstonianCheshuntPostponedPst

Kingstonian - Cheshunt

Kingstonian are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

LewesHaringey BoroughPostponedPst

Lewes - Haringey Borough

Lewes are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

MargateBognor Regis TownPostponedPst

Margate - Bognor Regis Town

Margate are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

Potters Bar TownMersthamPostponedPst

Potters Bar Town - Merstham

Potters Bar Town are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

WorthingEast ThurrockPostponedPst

Worthing - East Thurrock

Worthing are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on January 16.

Ashton UnitedBasford UnitedPostponedPst

Ashton United - Basford United

Ashton United are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on January 16.

Grantham TownWitton AlbionPostponedPst

Grantham Town - Witton Albion

Grantham Town are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on January 16.

HydeAtherton CollieriesPostponedPst

Hyde - Atherton Collieries

Hyde are playing Atherton Collieries at the NL Premier, Northern of England on January 16.

LancasterBuxtonPostponedPst

Lancaster - Buxton

Lancaster are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on January 16.

NantwichMorpeth TownPostponedPst

Nantwich - Morpeth Town

Nantwich are playing Morpeth Town at the NL Premier, Northern of England on January 16.

Warrington TownSouth ShieldsPostponedPst

Warrington Town - South Shields

Warrington Town are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on January 16.

Whitby TownStalybridgePostponedPst

Whitby Town - Stalybridge

Whitby Town are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on January 16.

BarwellPeterborough Sports15:00

Barwell - Peterborough Sports

Barwell are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Biggleswade TownRedditch United15:00

Biggleswade Town - Redditch United

Biggleswade Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville TownRushall Olympic15:00

Coalville Town - Rushall Olympic

Coalville Town are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LeistonHitchin Town15:00

Leiston - Hitchin Town

Leiston are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownKings Langley15:00

Lowestoft Town - Kings Langley

Lowestoft Town are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketBanbury United15:00

Needham Market - Banbury United

Needham Market are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushden-DiamondsBromsgrove15:00

Rushden-Diamonds - Bromsgrove

Rushden-Diamonds are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

St Ives TownNuneaton15:00

St Ives Town - Nuneaton

St Ives Town are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

StourbridgeRoyston Town15:00

Stourbridge - Royston Town

Stourbridge are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownHednesford Town15:00

Stratford Town - Hednesford Town

Stratford Town are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TamworthAlvechurch15:00

Tamworth - Alvechurch

Tamworth are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Blackburn U-18Everton U-1811:00

Blackburn U-18 - Everton U-18

Blackburn U-18 are playing Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Chelsea U-18Brighton U-1811:00

Chelsea U-18 - Brighton U-18

Chelsea U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Crystal Palace U-18Fulham U-1811:00

Crystal Palace U-18 - Fulham U-18

Crystal Palace U-18 are playing Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Leicester City U-18Aston Villa U-1811:00

Leicester City U-18 - Aston Villa U-18

Leicester City U-18 are playing Aston Villa U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Sunderland U-18Middlesbrough U-1811:00

Sunderland U-18 - Middlesbrough U-18

Sunderland U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Tottenham U-18West Ham U-1811:00

Tottenham U-18 - West Ham U-18

Tottenham U-18 are playing West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Southampton U-18Arsenal U-1811:30

Southampton U-18 - Arsenal U-18

Southampton U-18 are playing Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Sunderland U-18Derby County U-1813:00

Sunderland U-18 - Derby County U-18

Sunderland U-18 are playing Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

West Brom U-18Norwich U-1813:00

West Brom U-18 - Norwich U-18

West Brom U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Fleury WLe Havre W13:30

Fleury W - Le Havre W

Fleury W are playing Le Havre W at the Division 1 - Women of France on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Issy WDijon W13:30

Issy W - Dijon W

Issy W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Soyaux WParis W13:30

Soyaux W - Paris W

Soyaux W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Astoria WalldorfAalen13:00

Astoria Walldorf - Aalen

Astoria Walldorf are playing Aalen at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfBalingen13:00

Eintracht Stadtallendorf - Balingen

Eintracht Stadtallendorf are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

ElversbergSonnenhof Grosaspach13:00

Elversberg - Sonnenhof Grosaspach

Elversberg are playing Sonnenhof Grosaspach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV FrankfurtMainz-213:00

FSV Frankfurt - Mainz-2

FSV Frankfurt are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

GiesenBayern Alzenau13:00

Giesen - Bayern Alzenau

Giesen are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen KasselHoffenheim-213:00

Hessen Kassel - Hoffenheim-2

Hessen Kassel are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

HomburgKickers Offenbach13:00

Homburg - Kickers Offenbach

Homburg are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

PirmasensUlmPostponedPst

Pirmasens - Ulm

Pirmasens are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16.

Schott MainzSteinbach13:00

Schott Mainz - Steinbach

Schott Mainz are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgart-2Freiburg-213:00

Stuttgart-2 - Freiburg-2

Stuttgart-2 are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS RW KoblenzBahlinger SC13:00

TuS RW Koblenz - Bahlinger SC

TuS RW Koblenz are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

UlmPirmasens13:00

Ulm - Pirmasens

Ulm are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

AhlenWuppertalerPostponedPst

Ahlen - Wuppertaler

Ahlen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on January 16.

Bonner SCSportfreunde LottePostponedPst

Bonner SC - Sportfreunde Lotte

Bonner SC are playing Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on January 16.

Borussia M-2Schalke-2PostponedPst

Borussia M-2 - Schalke-2

Borussia M-2 are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on January 16.

OberhausenWegberg-BeeckPostponedPst

Oberhausen - Wegberg-Beeck

Oberhausen are playing Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on January 16.

SV LippstadtHombergPostponedPst

SV Lippstadt - Homberg

SV Lippstadt are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on January 16.

WiedenbruckRW EssenPostponedPst

Wiedenbruck - RW Essen

Wiedenbruck are playing RW Essen at the Regionalliga West of Germany on January 16.

BTS NeustadtBrinkumer SV12:00

BTS Neustadt - Brinkumer SV

BTS Neustadt are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Bremer SVHemelingen12:00

Bremer SV - Hemelingen

Bremer SV are playing Hemelingen at the Oberliga, Bremen of Germany on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Aumund-VegesackUnion Bremen13:00

Aumund-Vegesack - Union Bremen

Aumund-Vegesack are playing Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Europa PointLions GibraltarPostponedPst

Europa Point - Lions Gibraltar

Europa Point are playing Lions Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on January 16.

College 1975MagpiesPostponedPst

College 1975 - Magpies

College 1975 are playing Magpies at the Premier Division of Gibraltar on January 16.

ArezzoCesena14:00

Arezzo - Cesena

Arezzo are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

FanoGubbio14:00

Fano - Gubbio

Fano are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

FermanaLegnanoPostponedPst

Fermana - Legnano

Fermana are playing Legnano at the Serie C, Group B of Italy on January 16.

FermanaLegnago SalusPostponedPst

Fermana - Legnago Salus

Fermana are playing Legnago Salus at the Serie C, Group B of Italy on January 16.

ImoleseMatelica14:00

Imolese - Matelica

Imolese are playing Matelica at the Serie C, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

MantovaTriestina16:30

Mantova - Triestina

Mantova are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

LuccheseRenate14:00

Lucchese - Renate

Lucchese are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

PistoieseGIANA Erminio14:00

Pistoiese - GIANA Erminio

Pistoiese are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Pro PatriaAlessandria14:00

Pro Patria - Alessandria

Pro Patria are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Turris NeapolisVibonese Calcio14:00

Turris Neapolis - Vibonese Calcio

Turris Neapolis are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

AvellinoCavese16:30

Avellino - Cavese

Avellino are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

Brescia U-19Reggiana U-1913:30

Brescia U-19 - Reggiana U-19

Brescia U-19 are playing Reggiana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Cittadella U-19Chievo U-1913:30

Cittadella U-19 - Chievo U-19

Cittadella U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Cremonese U-19Parma U-1913:30

Cremonese U-19 - Parma U-19

Cremonese U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Udinese U-19Verona U-1913:30

Udinese U-19 - Verona U-19

Udinese U-19 are playing Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Vicenza U-19Venezia U-1913:30

Vicenza U-19 - Venezia U-19

Vicenza U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Brescia U-19Vicenza U-19PostponedPst

Brescia U-19 - Vicenza U-19

Brescia U-19 are playing Vicenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Monza U-19Pordenone U-1914:00

Monza U-19 - Pordenone U-19

Monza U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Monza U-19Parma U-19PostponedPst

Monza U-19 - Parma U-19

Monza U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Reggiana U-19Cremonese U-19PostponedPst

Reggiana U-19 - Cremonese U-19

Reggiana U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Udinese U-19Cittadella U-19PostponedPst

Udinese U-19 - Cittadella U-19

Udinese U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Venezia U-19Chievo U-19PostponedPst

Venezia U-19 - Chievo U-19

Venezia U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Verona U-19Pordenone U-19PostponedPst

Verona U-19 - Pordenone U-19

Verona U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 16.

Cosenza U-19Pisa U-1910:00

Cosenza U-19 - Pisa U-19

Cosenza U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Reggina U-19Benevento U-1910:00

Reggina U-19 - Benevento U-19

Reggina U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Salernitana U-19Crotone U-1910:00

Salernitana U-19 - Crotone U-19

Salernitana U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Frosinone U-19Napoli U-1913:00

Frosinone U-19 - Napoli U-19

Frosinone U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Spezia U-19Pescara U-1913:30

Spezia U-19 - Pescara U-19

Spezia U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Benevento U-19Pescara U-19PostponedPst

Benevento U-19 - Pescara U-19

Benevento U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Crotone U-19Reggina U-19PostponedPst

Crotone U-19 - Reggina U-19

Crotone U-19 are playing Reggina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Frosinone U-19Spezia U-19PostponedPst

Frosinone U-19 - Spezia U-19

Frosinone U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Napoli U-19Lecce U-19PostponedPst

Napoli U-19 - Lecce U-19

Napoli U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Salernitana U-19Cosenza U-19PostponedPst

Salernitana U-19 - Cosenza U-19

Salernitana U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Virtus Entella U-19Pisa U-19PostponedPst

Virtus Entella U-19 - Pisa U-19

Virtus Entella U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 16.

Verona WMilan W11:30

Verona W - Milan W

Verona W are playing Milan W at the Serie A - Women of Italy on January 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Bari WFlorentina W13:30

Bari W - Florentina W

Bari W are playing Florentina W at the Serie A - Women of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Sassuolo WEmpoli W13:30

Sassuolo W - Empoli W

Sassuolo W are playing Empoli W at the Serie A - Women of Italy on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

LuparenseMestrePostponedPst

Luparense - Mestre

Luparense are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on January 16.

QrendiSan Gwann13:00

Qrendi - San Gwann

Qrendi are playing San Gwann at the Division 1 of Malta on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Fgura UnitedSt. Andrews17:00

Fgura United - St. Andrews

Fgura United are playing St. Andrews at the Division 1 of Malta on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Excelsior M.AFC13:00

Excelsior M. - AFC

Excelsior M. are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

NoordwijkVolendam-213:30

Noordwijk - Volendam-2

Noordwijk are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenGVVV Veenendaal13:30

Scheveningen - GVVV Veenendaal

Scheveningen are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg14:00

Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg

Rijnsburgse Boys are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SpakenburgASWH14:00

Spakenburg - ASWH

Spakenburg are playing ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Koninklijke HFCKatwijk14:30

Koninklijke HFC - Katwijk

Koninklijke HFC are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2Kozakken Boys14:30

Sparta Rotterdam-2 - Kozakken Boys

Sparta Rotterdam-2 are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

TECIJsselmeervogels14:30

TEC - IJsselmeervogels

TEC are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

De TreffersQuick Boys17:00

De Treffers - Quick Boys

De Treffers are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

DOVOExcelsior 3113:30

DOVO - Excelsior 31

DOVO are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

DVS 33Staphorst13:30

DVS 33 - Staphorst

DVS 33 are playing Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

HoekHarkemase Boys13:30

Hoek - Harkemase Boys

Hoek are playing Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

LisseVVOG13:30

Lisse - VVOG

Lisse are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ODIN 59Sparta Nijkerk13:30

ODIN 59 - Sparta Nijkerk

ODIN 59 are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SportlustAjax-213:30

Sportlust - Ajax-2

Sportlust are playing Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SteDoCoBarendrecht13:30

SteDoCo - Barendrecht

SteDoCo are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Ter LeedeGOES14:00

Ter Leede - GOES

Ter Leede are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

VVSBACV17:00

VVSB - ACV

VVSB are playing ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Ballymena UtdCrusaders FC15:00

Ballymena Utd - Crusaders FC

Ballymena Utd are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Carrick RangersGlenavon15:00

Carrick Rangers - Glenavon

Carrick Rangers are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PortadownDungannon Swifts15:00

Portadown - Dungannon Swifts

Portadown are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrenpoint TownGlentoran FC15:00

Warrenpoint Town - Glentoran FC

Warrenpoint Town are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

CliftonvilleLarne FC17:30

Cliftonville - Larne FC

Cliftonville are playing Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

H-W WeldersInstitute FC14:00

H-W Welders - Institute FC

H-W Welders are playing Institute FC at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

KnockbredaDundela FC14:00

Knockbreda - Dundela FC

Knockbreda are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LoughgallBallyclare Comrades14:00

Loughgall - Ballyclare Comrades

Loughgall are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Annagh UnitedDergview15:00

Annagh United - Dergview

Annagh United are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdsBallinamallard United15:00

Ards - Ballinamallard United

Ards are playing Ballinamallard United at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Newry CityQueens University15:00

Newry City - Queens University

Newry City are playing Queens University at the Championship 1 of Northern Ireland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FelgueirasGuimaraes-215:00

Felgueiras - Guimaraes-2

Felgueiras are playing Guimaraes-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

PevidemMondinense15:00

Pevidem - Mondinense

Pevidem are playing Mondinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AnadiaEspinho15:00

Anadia - Espinho

Anadia are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril U-23Maritimo U-2311:00

Estoril U-23 - Maritimo U-23

Estoril U-23 are playing Maritimo U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Leixoes U-23Braga U-2311:00

Leixoes U-23 - Braga U-23

Leixoes U-23 are playing Braga U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Academica U-23Portimonense U-2311:00

Academica U-23 - Portimonense U-23

Academica U-23 are playing Portimonense U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Guimaraes U-23Cova Piedade U-2311:00

Guimaraes U-23 - Cova Piedade U-23

Guimaraes U-23 are playing Cova Piedade U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Rio Ave U-23Sporting U-2311:00

Rio Ave U-23 - Sporting U-23

Rio Ave U-23 are playing Sporting U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Fabril BarreiroReal15:00

Fabril Barreiro - Real

Fabril Barreiro are playing Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano EvoraPinhalnovense15:00

Lusitano Evora - Pinhalnovense

Lusitano Evora are playing Pinhalnovense at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting WFamalicao W15:00

Sporting W - Famalicao W

Sporting W are playing Famalicao W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Brora RangersNairn County15:00

Brora Rangers - Nairn County

Brora Rangers are playing Nairn County at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Buckie ThistleTurriff Utd15:00

Buckie Thistle - Turriff Utd

Buckie Thistle are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ClachnacuddinFort William15:00

Clachnacuddin - Fort William

Clachnacuddin are playing Fort William at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FC HuntlyInverurie Locos15:00

FC Huntly - Inverurie Locos

FC Huntly are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Formartine UtdRothes15:00

Formartine Utd - Rothes

Formartine Utd are playing Rothes at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

FraserburghDeveronvale15:00

Fraserburgh - Deveronvale

Fraserburgh are playing Deveronvale at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

KeithLossiemouth15:00

Keith - Lossiemouth

Keith are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Strathspey ThistleWick Academy15:00

Strathspey Thistle - Wick Academy

Strathspey Thistle are playing Wick Academy at the Highland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Berwick RangersCaledonian Braves15:00

Berwick Rangers - Caledonian Braves

Berwick Rangers are playing Caledonian Braves at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Civil Service StrollVale of Leithen15:00

Civil Service Stroll - Vale of Leithen

Civil Service Stroll are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Dalbeattie StarStirling University15:00

Dalbeattie Star - Stirling University

Dalbeattie Star are playing Stirling University at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh UnivBonnyrigg Rose15:00

Edinburgh Univ - Bonnyrigg Rose

Edinburgh Univ are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gala FairydeanEast Stirlingshire15:00

Gala Fairydean - East Stirlingshire

Gala Fairydean are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

GretnaCumbernauld Colts15:00

Gretna - Cumbernauld Colts

Gretna are playing Cumbernauld Colts at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Kelty HeartsBSC Glasgow15:00

Kelty Hearts - BSC Glasgow

Kelty Hearts are playing BSC Glasgow at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SpartansEast Kilbride15:00

Spartans - East Kilbride

Spartans are playing East Kilbride at the Lowland League of Scotland on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

CompostelaUnionstas de Salamanca15:30

Compostela - Unionstas de Salamanca

Compostela are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Marino de LuancoNumancia16:00

Marino de Luanco - Numancia

Marino de Luanco are playing Numancia at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cultural LeonesaSporting Gijon-216:30

Cultural Leonesa - Sporting Gijon-2

Cultural Leonesa are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

LeioaReal Sociedad-214:45

Leioa - Real Sociedad-2

Leioa are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 14:45 UTC.

Alaves-2Real Union15:00

Alaves-2 - Real Union

Alaves-2 are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Athletic-2Arenas de Getxo16:00

Athletic-2 - Arenas de Getxo

Athletic-2 are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PortugaleteRacing Santander16:00

Portugalete - Racing Santander

Portugalete are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

LaredoAmorebieta16:30

Laredo - Amorebieta

Laredo are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

LinenseCD Marino14:45

Linense - CD Marino

Linense are playing CD Marino at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 14:45 UTC.

Ourense CFArenteiro23:00

Ourense CF - Arenteiro

Ourense CF are playing Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

San Martin EITuilla15:00

San Martin EI - Tuilla

San Martin EI are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Gijon IndustrialVallobin15:15

Gijon Industrial - Vallobin

Gijon Industrial are playing Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 16. The match will kick off 15:15 UTC.

EscobedoCastro15:00

Escobedo - Castro

Escobedo are playing Castro at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SolaresCartes16:00

Solares - Cartes

Solares are playing Cartes at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Anaitasuna FTDurango15:30

Anaitasuna FT - Durango

Anaitasuna FT are playing Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Pasaia KEAriznabarra15:30

Pasaia KE - Ariznabarra

Pasaia KE are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SanturtziLagun Onak15:30

Santurtzi - Lagun Onak

Santurtzi are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GernikaTolosa16:00

Gernika - Tolosa

Gernika are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

DeustoSomorrostro16:30

Deusto - Somorrostro

Deusto are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

SestaoSantutxu16:30

Sestao - Santutxu

Sestao are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 16:30 UTC.

BalmasedaAurrera de Ondarroa17:00

Balmaseda - Aurrera de Ondarroa

Balmaseda are playing Aurrera de Ondarroa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SantfeliuencVilafranca17:00

Santfeliuenc - Vilafranca

Santfeliuenc are playing Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

BenicarloTorrent14:30

Benicarlo - Torrent

Benicarlo are playing Torrent at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

VilamarxantCatarroja16:00

Vilamarxant - Catarroja

Vilamarxant are playing Catarroja at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Elche-2Eldense23:00

Elche-2 - Eldense

Elche-2 are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Hercules-2Intercity23:00

Hercules-2 - Intercity

Hercules-2 are playing Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

NoveldaJove Espanol23:00

Novelda - Jove Espanol

Novelda are playing Jove Espanol at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Olimpic de XativaCrevillente23:00

Olimpic de Xativa - Crevillente

Olimpic de Xativa are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Mostoles CFLeganes-2PostponedPst

Mostoles CF - Leganes-2

Mostoles CF are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 16.

Real BurgosAlmazan11:00

Real Burgos - Almazan

Real Burgos are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Numancia-2Colegios Diocesanos14:30

Numancia-2 - Colegios Diocesanos

Numancia-2 are playing Colegios Diocesanos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Burgos PromesasMirandes-215:00

Burgos Promesas - Mirandes-2

Burgos Promesas are playing Mirandes-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico TordesillasAtletico Astorga15:15

Atletico Tordesillas - Atletico Astorga

Atletico Tordesillas are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 15:15 UTC.

La BanezaCultural Leonesa-215:30

La Baneza - Cultural Leonesa-2

La Baneza are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

BupolsaReal Avila15:45

Bupolsa - Real Avila

Bupolsa are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 15:45 UTC.

ArandinaLa Granja16:00

Arandina - La Granja

Arandina are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoSalamanca-216:00

Cristo Atletico - Salamanca-2

Cristo Atletico are playing Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ManacorCardassar10:30

Manacor - Cardassar

Manacor are playing Cardassar at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Mallorca-2Platges de Calvia11:00

Mallorca-2 - Platges de Calvia

Mallorca-2 are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SantanyiPE Sant Jordi11:30

Santanyi - PE Sant Jordi

Santanyi are playing PE Sant Jordi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 11:30 UTC.

ConstanciaFelanitx14:30

Constancia - Felanitx

Constancia are playing Felanitx at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

AndratxGenova15:00

Andratx - Genova

Andratx are playing Genova at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

San RafaelBinissalem15:00

San Rafael - Binissalem

San Rafael are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcudiaLlosetense16:00

Alcudia - Llosetense

Alcudia are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Los GarresEDMF Churra23:00

Los Garres - EDMF Churra

Los Garres are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Racing MurciaCartagena-223:00

Racing Murcia - Cartagena-2

Racing Murcia are playing Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

CantolaguaBaztan15:00

Cantolagua - Baztan

Cantolagua are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti OnakPamplona15:30

Beti Onak - Pamplona

Beti Onak are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FontellasBidezarra15:30

Fontellas - Bidezarra

Fontellas are playing Bidezarra at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SubizaBurlades15:30

Subiza - Burlades

Subiza are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

TxantreaBeti Kozkor15:30

Txantrea - Beti Kozkor

Txantrea are playing Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanValle Egues16:00

San Juan - Valle Egues

San Juan are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

YagueRiver Ebro17:30

Yague - River Ebro

Yague are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 16. The match will kick off 17:30 UTC.

Huesca-2San Juan de Mozarrifar23:00

Huesca-2 - San Juan de Mozarrifar

Huesca-2 are playing San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

ToledoTorrijos16:00

Toledo - Torrijos

Toledo are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

La SolanaHuracan Balazote23:00

La Solana - Huracan Balazote

La Solana are playing Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Madrid-2Las Rozas17:00

Real Madrid-2 - Las Rozas

Real Madrid-2 are playing Las Rozas at the Segunda B, Group 5 of Spain on January 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Najma ManamaAl-Riffa15:00

Al Najma Manama - Al-Riffa

Al Najma Manama are playing Al-Riffa at the Premier League of Bahrain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ManamaAl Hidd15:00

Manama - Al Hidd

Manama are playing Al Hidd at the Premier League of Bahrain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MuharraqEast Riffa15:00

Muharraq - East Riffa

Muharraq are playing East Riffa at the Premier League of Bahrain on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Saif SCRahmatgonj MFS14:00

Saif SC - Rahmatgonj MFS

Saif SC are playing Rahmatgonj MFS at the Premier League of Bangladesh on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Southern DistrictEastern07:00

Southern District - Eastern

Southern District are playing Eastern at the Premier League of Hong Kong on January 16. The match will kick off 07:00 UTC.

HK WarriorsHappy Valley AA09:30

HK Warriors - Happy Valley AA

HK Warriors are playing Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on January 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Resources CapitalHK Rangers07:00

Resources Capital - HK Rangers

Resources Capital are playing HK Rangers at the Premier League of Hong Kong on January 17. The match will kick off 07:00 UTC.

Mumbai CityHyderabad14:00

Mumbai City - Hyderabad

Mumbai City are playing Hyderabad at the ISL of India on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Al KahrabaaNaft Maysan09:45

Al Kahrabaa - Naft Maysan

Al Kahrabaa are playing Naft Maysan at the Super League of Iraq on January 16. The match will kick off 09:45 UTC.

Al SimawaAlisinaat Alkahrabaiya11:00

Al Simawa - Alisinaat Alkahrabaiya

Al Simawa are playing Alisinaat Alkahrabaiya at the Super League of Iraq on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

BaghdadAl Diwanya11:00

Baghdad - Al Diwanya

Baghdad are playing Al Diwanya at the Super League of Iraq on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ZakhoAl-Qasim11:45

Zakho - Al-Qasim

Zakho are playing Al-Qasim at the Super League of Iraq on January 16. The match will kick off 11:45 UTC.

Al Minaa BasraNaft14:15

Al Minaa Basra - Naft

Al Minaa Basra are playing Naft at the Super League of Iraq on January 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Al AhlyMaan13:00

Al Ahly - Maan

Al Ahly are playing Maan at the Premier League of Jordan on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-FaysaliAl-Weehdat15:00

Al-Faysali - Al-Weehdat

Al-Faysali are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Da GrandeClub Valencia11:00

Da Grande - Club Valencia

Da Grande are playing Club Valencia at the Premier League of Maldives on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

United VictorySuper United Sports16:00

United Victory - Super United Sports

United Victory are playing Super United Sports at the Premier League of Maldives on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Al SahelHorriya12:00

Al Sahel - Horriya

Al Sahel are playing Horriya at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

FoutouaWathbah12:00

Foutoua - Wathbah

Foutoua are playing Wathbah at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

HottinShorta12:00

Hottin - Shorta

Hottin are playing Shorta at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

IttihadWahda12:00

Ittihad - Wahda

Ittihad are playing Wahda at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

JaishAl-Horgelah12:00

Jaish - Al-Horgelah

Jaish are playing Al-Horgelah at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

KaramaJabala12:00

Karama - Jabala

Karama are playing Jabala at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

TaliyaTeshrin12:00

Taliya - Teshrin

Taliya are playing Teshrin at the Premier League of Syria on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

LampangNavy11:00

Lampang - Navy

Lampang are playing Navy at the League 2 of Thailand on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Udon ThaniPhrae United11:00

Udon Thani - Phrae United

Udon Thani are playing Phrae United at the League 2 of Thailand on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Chiangmai UnitedKhonkaen FC12:00

Chiangmai United - Khonkaen FC

Chiangmai United are playing Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Khonkaen UnitedChiangmai12:00

Khonkaen United - Chiangmai

Khonkaen United are playing Chiangmai at the League 2 of Thailand on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Nakhon PathomNong Bua Pitchaya12:00

Nakhon Pathom - Nong Bua Pitchaya

Nakhon Pathom are playing Nong Bua Pitchaya at the League 2 of Thailand on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Binh DuongThanh Hoa10:00

Binh Duong - Thanh Hoa

Binh Duong are playing Thanh Hoa at the V-League of Vietnam on January 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Song Lam Nghe An VinhBinh Dinh10:00

Song Lam Nghe An Vinh - Binh Dinh

Song Lam Nghe An Vinh are playing Binh Dinh at the V-League of Vietnam on January 16. The match will kick off 10:00 UTC.

ViettelHai Phong12:15

Viettel - Hai Phong

Viettel are playing Hai Phong at the V-League of Vietnam on January 16. The match will kick off 12:15 UTC.

NC MagraParadou13:00

NC Magra - Paradou

NC Magra are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

WA TlemcenJS Kabylie13:00

WA Tlemcen - JS Kabylie

WA Tlemcen are playing JS Kabylie at the Ligue 1 of Algeria on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

CR BelouizdadMC Oran13:30

CR Belouizdad - MC Oran

CR Belouizdad are playing MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ES SetifMC Alger13:30

ES Setif - MC Alger

ES Setif are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

USM AlgerRC Relizane14:00

USM Alger - RC Relizane

USM Alger are playing RC Relizane at the Ligue 1 of Algeria on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Onze BravosFerroviario do Huambo14:00

Onze Bravos - Ferroviario do Huambo

Onze Bravos are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo LiboloSporting Cabinda14:00

Recreativo Libolo - Sporting Cabinda

Recreativo Libolo are playing Sporting Cabinda at the Girabola of Angola on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Baixa de CassanjeAcademica Lobito14:30

Baixa de Cassanje - Academica Lobito

Baixa de Cassanje are playing Academica Lobito at the Girabola of Angola on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Sagrada EsperancaCuando Cubango14:30

Sagrada Esperanca - Cuando Cubango

Sagrada Esperanca are playing Cuando Cubango at the Girabola of Angola on January 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Inter StarLe Messager Ngozi13:00

Inter Star - Le Messager Ngozi

Inter Star are playing Le Messager Ngozi at the Primus League of Burundi on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

KayanzaAigle Noir13:00

Kayanza - Aigle Noir

Kayanza are playing Aigle Noir at the Primus League of Burundi on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Les ElephantsRukinzo13:00

Les Elephants - Rukinzo

Les Elephants are playing Rukinzo at the Primus League of Burundi on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

MusongatiBujumbura City13:00

Musongati - Bujumbura City

Musongati are playing Bujumbura City at the Primus League of Burundi on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BahardarAwassa Kenema07:00

Bahardar - Awassa Kenema

Bahardar are playing Awassa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Sidama BunnaDire Dawa Kenema12:00

Sidama Bunna - Dire Dawa Kenema

Sidama Bunna are playing Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Hadiya HosaenaFasil Ketema07:00

Hadiya Hosaena - Fasil Ketema

Hadiya Hosaena are playing Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on January 17. The match will kick off 07:00 UTC.

Liberty ProfessionalsEbusua Dwarfs15:00

Liberty Professionals - Ebusua Dwarfs

Liberty Professionals are playing Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on January 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BandariHomeboyz12:00

Bandari - Homeboyz

Bandari are playing Homeboyz at the Premier League of Kenya on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Nairobi City StarsUlinzi Stars12:00

Nairobi City Stars - Ulinzi Stars

Nairobi City Stars are playing Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Nzoia SugarSofapaka12:00

Nzoia Sugar - Sofapaka

Nzoia Sugar are playing Sofapaka at the Premier League of Kenya on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

TuskerBandariPostponedPst

Tusker - Bandari

Tusker are playing Bandari at the Premier League of Kenya on January 16.

TuskerKariobangi Sharks12:00

Tusker - Kariobangi Sharks

Tusker are playing Kariobangi Sharks at the Premier League of Kenya on January 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Zoo KerichoVihiga UnitedPostponedPst

Zoo Kericho - Vihiga United

Zoo Kericho are playing Vihiga United at the Premier League of Kenya on January 16.

Big BulletsNtopwa12:30

Big Bullets - Ntopwa

Big Bullets are playing Ntopwa at the Super League of Malawi on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

CivilRed Lions12:30

Civil - Red Lions

Civil are playing Red Lions at the Super League of Malawi on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Karonga UnitedMAFCOPostponedPst

Karonga United - MAFCO

Karonga United are playing MAFCO at the Super League of Malawi on January 16.

Karonga UnitedEkwendeni Hammers12:30

Karonga United - Ekwendeni Hammers

Karonga United are playing Ekwendeni Hammers at the Super League of Malawi on January 16. The match will kick off 12:30 UTC.

MzuniKamuzu BarracksPostponedPst

Mzuni - Kamuzu Barracks

Mzuni are playing Kamuzu Barracks at the Super League of Malawi on January 16.

SilverTN StarsPostponedPst

Silver - TN Stars

Silver are playing TN Stars at the Super League of Malawi on January 16.

ASS SaleOCK Khouribga14:00

ASS Sale - OCK Khouribga

ASS Sale are playing OCK Khouribga at the Botola 2 of Morocco on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Raja Beni MellalOl. Dcheira14:00

Raja Beni Mellal - Ol. Dcheira

Raja Beni Mellal are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on January 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Kawkab MarrakechRiadi Salmi16:15

Kawkab Marrakech - Riadi Salmi

Kawkab Marrakech are playing Riadi Salmi at the Botola 2 of Morocco on January 16. The match will kick off 16:15 UTC.

DSC FCGeneration Foot16:00

DSC FC - Generation Foot

DSC FC are playing Generation Foot at the Ligue 1 of Senegal on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

DiambarsJaraaf16:00

Diambars - Jaraaf

Diambars are playing Jaraaf at the Ligue 1 of Senegal on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FC DouanesMbour Petite Cote16:00

FC Douanes - Mbour Petite Cote

FC Douanes are playing Mbour Petite Cote at the Ligue 1 of Senegal on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TeunguethNiarry Tally16:00

Teungueth - Niarry Tally

Teungueth are playing Niarry Tally at the Ligue 1 of Senegal on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Free State StarsSekhukhune United13:30

Free State Stars - Sekhukhune United

Free State Stars are playing Sekhukhune United at the Division 1 of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

JDR StarsCape Town Spurs13:30

JDR Stars - Cape Town Spurs

JDR Stars are playing Cape Town Spurs at the Division 1 of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Jomo CosmosReal Kings13:30

Jomo Cosmos - Real Kings

Jomo Cosmos are playing Real Kings at the Division 1 of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Steenberg UnitedCape Town All Stars13:30

Steenberg United - Cape Town All Stars

Steenberg United are playing Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on January 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Ahly ShendiAl Shorta13:00

Al Ahly Shendi - Al Shorta

Al Ahly Shendi are playing Al Shorta at the Premier League of Sudan on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Alamal AtbaraAl Merreikh13:00

Alamal Atbara - Al Merreikh

Alamal Atbara are playing Al Merreikh at the Premier League of Sudan on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Hilal KadougliMerreikh El Fasher16:15

Al Hilal Kadougli - Merreikh El Fasher

Al Hilal Kadougli are playing Merreikh El Fasher at the Premier League of Sudan on January 16. The match will kick off 16:15 UTC.

Mbeya CityYoung Africans23:00

Mbeya City - Young Africans

Mbeya City are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

MwaduiBiashara Mara United23:00

Mwadui - Biashara Mara United

Mwadui are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Polisi TanzaniaNamungo23:00

Polisi Tanzania - Namungo

Polisi Tanzania are playing Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

Ruvu ShootingIhefu23:00

Ruvu Shooting - Ihefu

Ruvu Shooting are playing Ihefu at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 16. The match will kick off 23:00 UTC.

AS SlimaneClub Africain13:00

AS Slimane - Club Africain

AS Slimane are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Ben GuerdaneKairouanaise13:00

Ben Guerdane - Kairouanaise

Ben Guerdane are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Green Buffaloes FCKabwe Warriors11:00

Green Buffaloes FC - Kabwe Warriors

Green Buffaloes FC are playing Kabwe Warriors at the Super League of Zambia on January 16. The match will kick off 11:00 UTC.

IndeniBuildcon13:00

Indeni - Buildcon

Indeni are playing Buildcon at the Super League of Zambia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Kitwe UnitedLumwana Radiants13:00

Kitwe United - Lumwana Radiants

Kitwe United are playing Lumwana Radiants at the Super League of Zambia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Prison LeopardsForest Rangers13:00

Prison Leopards - Forest Rangers

Prison Leopards are playing Forest Rangers at the Super League of Zambia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Red Arrows FCNAPSA Stars13:00

Red Arrows FC - NAPSA Stars

Red Arrows FC are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on January 16. The match will kick off 13:00 UTC.

LimonLD Alajuelense21:00

Limon - LD Alajuelense

Limon are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on January 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo SaprissaJicaral02:00

Deportivo Saprissa - Jicaral

Deportivo Saprissa are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on January 17. The match will kick off 02:00 UTC.

AguilaFirpo21:00

Aguila - Firpo

Aguila are playing Firpo at the Final Stages of El Salvador on January 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Alianza11 Deportivo21:00

Alianza - 11 Deportivo

Alianza are playing 11 Deportivo at the Final Stages of El Salvador on January 16. The match will kick off 21:00 UTC.

FASSonsonate21:00

FAS - Sonsonate

FAS are playing Sonsonate at the Final Stages of El Salvador on January 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal LimenoJocoro21:00

Municipal Limeno - Jocoro

Municipal Limeno are playing Jocoro at the Final Stages of El Salvador on January 16. The match will kick off 21:00 UTC.

Atlas WTigres W16:00

Atlas W - Tigres W

Atlas W are playing Tigres W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Mazatlan WGuadalajara W16:00

Mazatlan W - Guadalajara W

Mazatlan W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FlorestaNovorizontino19:00

Floresta - Novorizontino

Floresta are playing Novorizontino at the Serie D, Playoffs of Brasil on January 16. The match will kick off 19:00 UTC.

RemoLondrina20:00

Remo - Londrina

Remo are playing Londrina at the Serie C, Second stage of Brasil on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Ypiranga ErechimPaysandu20:00

Ypiranga Erechim - Paysandu

Ypiranga Erechim are playing Paysandu at the Serie C, Second stage of Brasil on January 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sydney FC WWestern Sydney W08:40

Sydney FC W - Western Sydney W

Sydney FC W are playing Western Sydney W at the W-League - Women of Australia on January 16. The match will kick off 08:40 UTC.

Melbourne Victory WMelbourne City W05:05

Melbourne Victory W - Melbourne City W

Melbourne Victory W are playing Melbourne City W at the W-League - Women of Australia on January 17. The match will kick off 05:05 UTC.

Newcastle Jets WCanberra United W07:40

Newcastle Jets W - Canberra United W

Newcastle Jets W are playing Canberra United W at the W-League - Women of Australia on January 17. The match will kick off 07:40 UTC.

Hawke's Bay UnitedTeam Wellington00:00

Hawke's Bay United - Team Wellington

Hawke's Bay United are playing Team Wellington at the Premiership of New Zealand on January 17. The match will kick off 00:00 UTC.

Wellington Phoenix-2Waitakere United03:00

Wellington Phoenix-2 - Waitakere United

Wellington Phoenix-2 are playing Waitakere United at the Premiership of New Zealand on January 17. The match will kick off 03:00 UTC.