Tacuarembo vs Rampla Live Score and Live Stream

Full Time
(goal)72'
(goal)90 +6'
22:00, Tuesday, October 20
Highlights
Copy
Embed Tacuarembo - Rampla
Goals and Highlights
Uruguay Segunda Division
0 : 2
FT
Shots On Target
4 - 4
Total Attempts
12 - 7
Corners
6 - 4
Yellow Cards
2
3
Tacuarembo: 19', 90'
Rampla: 8', 23', 90'
Full Time
Match ends. Tacuarembo 0, Rampla 2.
90 + 6'
0 - 2
Goal for Rampla.
90 + 5'
Rampla's player is shown the yellow card.
90 + 2'
Tacuarembo's player is shown the yellow card.
72'
0 - 1
Goal for Rampla.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
23'
Rampla's player is shown the yellow card.
19'
Tacuarembo's player is shown the yellow card.
8'
Rampla's player is shown the yellow card.
Kick-off
First half begins
View All
6
Tacuarembo haven't played a draw in their previous 6 matches.
Live Match Report

Tacuarembo played Rampla at the Segunda Division of Uruguay on October 20. The match kicked off 22:00 UTC. Rampla won 0-2. Tacuarembo are 6th in the table with 19 points after 15 matches, while Rampla are 3rd with 23 points in 15 matches.

ScoreBat is covering Tacuarembo vs Rampla in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Tacuarembo vs Rampla live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Uruguay Segunda Division, Tacuarembo or Rampla whenever available. We cover all matches of Uruguay Segunda Division in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/rampla-vs-tacuarembo-live-stream/.

Uruguay Segunda Division's live standings are availble and updated in real time.

Tacuarembo have won Central, Villa Espanola, Rocha and Albion in their previous 4 matches, while Rampla have played a draw with Cerrito and Racing Club in their previous 2 matches.

Previous Meetings
October 12th, 2020 - Segunda Division
August 25th, 2020 - Segunda Division
May 31st, 2015 - Clausura
November 23rd, 2014 - Apertura

Tacuarembo and Rampla have met 4 times in their recent history. Tacuarembo won once, 2 matches ended in a draw while Rampla also won once.

Tacuarembo have won 5 of their 15 matches in Segunda Division, drawing 4 and having 6 defeats this season. They have scored 12 goals - 0.80 per match, conceding 14 - 0.93 per match. Rampla have won 6 of their 15 matches in Segunda Division, drawing 5 and having 4 defeats this season. They have scored 20 goals - 1.33 per match, conceding 15 - 1.00 per match.

Referee showed the yellow card 5 times throughout the game. , , , and were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Tacuarembo and Rampla are being added in real time. You can watch the goal by as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Tacuarembo or Rampla score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Tacuarembo and Rampla include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Tacuarembo vs Rampla with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Uruguay Segunda Division are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesCrystal Palace20:00

Wolves - Crystal Palace

Wolves are playing Crystal Palace at the Premier League of England on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

EibarCadiz20:00

Eibar - Cadiz

Eibar are playing Cadiz at the La Liga of Spain on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

SchalkeStuttgart19:30

Schalke - Stuttgart

Schalke are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

MarseilleLensPostponedPst

Marseille - Lens

Marseille are playing Lens at the Ligue 1 of France on October 30.

CoventryReading19:45

Coventry - Reading

Coventry are playing Reading at the Championship of England on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

Pacos de FerreiraPorto20:30

Pacos de Ferreira - Porto

Pacos de Ferreira are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Ararat-ArmeniaAlashkertPostponedPst

Ararat-Armenia - Alashkert

Ararat-Armenia are playing Alashkert at the Premier League of Armenia on October 30.

ShirakNoah11:00

Shirak - Noah

Shirak are playing Noah at the Premier League of Armenia on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Austria W-2Liefering17:30

Austria W-2 - Liefering

Austria W-2 are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

InnsbruckHorn17:30

Innsbruck - Horn

Innsbruck are playing Horn at the 2. Liga of Austria on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Juniors OOGrazer AK17:30

Juniors OO - Grazer AK

Juniors OO are playing Grazer AK at the 2. Liga of Austria on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

LafnitzKapfenberg17:30

Lafnitz - Kapfenberg

Lafnitz are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Vorwarts SteyrFloridsdorfer AC17:30

Vorwarts Steyr - Floridsdorfer AC

Vorwarts Steyr are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

GenkEupen19:45

Genk - Eupen

Genk are playing Eupen at the First Division A of Belgium on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

Lierse KempenzonenLommel United19:00

Lierse Kempenzonen - Lommel United

Lierse Kempenzonen are playing Lommel United at the First Division B of Belgium on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Cherno MoreCSKA 1948 Sofia15:00

Cherno More - CSKA 1948 Sofia

Cherno More are playing CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on October 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiv PlovdivMontana17:15

Lokomotiv Plovdiv - Montana

Lokomotiv Plovdiv are playing Montana at the A PFG of Bulgaria on October 30. The match will kick off 17:15 UTC.

NK GoricaVarteksPostponedPst

NK Gorica - Varteks

NK Gorica are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on October 30.

Enosis ParalimniDoxa16:00

Enosis Paralimni - Doxa

Enosis Paralimni are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

AEK LarnacaAEP PaphosPostponedPst

AEK Larnaca - AEP Paphos

AEK Larnaca are playing AEP Paphos at the 1. Division of Cyprus on October 30.

VejleRanders FC18:00

Vejle - Randers FC

Vejle are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna DusseldorfHeidenheim17:30

Fortuna Dusseldorf - Heidenheim

Fortuna Dusseldorf are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

HamburgSt. Pauli17:30

Hamburg - St. Pauli

Hamburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Viktoria KolnLubeck18:00

Viktoria Koln - Lubeck

Viktoria Koln are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

MostaSanta Lucia16:00

Mosta - Santa Lucia

Mosta are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Zejtun CorinthiansHibernians FC20:15

Zejtun Corinthians - Hibernians FC

Zejtun Corinthians are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on October 30. The match will kick off 20:15 UTC.

Ajax-2Almere City FC17:45

Ajax-2 - Almere City FC

Ajax-2 are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 17:45 UTC.

Helmond SportMVV Maastricht17:45

Helmond Sport - MVV Maastricht

Helmond Sport are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 17:45 UTC.

FC OssDe Graafschap20:00

FC Oss - De Graafschap

FC Oss are playing De Graafschap at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

NACNEC20:00

NAC - NEC

NAC are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Pogon SzczecinJagiellonia17:00

Pogon Szczecin - Jagiellonia

Pogon Szczecin are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

EstorilCova Piedade18:30

Estoril - Cova Piedade

Estoril are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

ArgesVoluntari16:00

Arges - Voluntari

Arges are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo BAstra19:00

Dinamo B - Astra

Dinamo B are playing Astra at the Liga 1 of Romania on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

VojvodinaBacka Palanka17:00

Vojvodina - Backa Palanka

Vojvodina are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

ThunAarau19:00

Thun - Aarau

Thun are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

XamaxWinterthurPostponedPst

Xamax - Winterthur

Xamax are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on October 30.

KaragumrukErzurum BB17:00

Karagumruk - Erzurum BB

Karagumruk are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

TrabzonsporKasimpasa17:00

Trabzonspor - Kasimpasa

Trabzonspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

BalikesirsporAdanaspor16:00

Balikesirspor - Adanaspor

Balikesirspor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

TuzlasporAltayPostponedPst

Tuzlaspor - Altay

Tuzlaspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on October 30.

Shakhtar DMariupol17:00

Shakhtar D - Mariupol

Shakhtar D are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

AberystwythPenybontPostponedPst

Aberystwyth - Penybont

Aberystwyth are playing Penybont at the Premier League of Wales on October 30.

Flint TownCaernarfonPostponedPst

Flint Town - Caernarfon

Flint Town are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on October 30.

Vegalta SendaiSanfrecce Hiroshima04:00

Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima

Vegalta Sendai are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

Oita TrinitaUrawa Red Diamonds05:00

Oita Trinita - Urawa Red Diamonds

Oita Trinita are playing Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

Shonan BellmareYokohama FC06:00

Shonan Bellmare - Yokohama FC

Shonan Bellmare are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashiwa ReysolShimizu S-Pulse07:00

Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse

Kashiwa Reysol are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Kashima AntlersNagoya Grampus Eight08:00

Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight

Kashima Antlers are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

Ordabasy0 - 3TobolFull TimeFT

Ordabasy - Tobol

Ordabasy played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match kicked off 08:00 UTC. Tobol won 0-3.

AstanaKairat11:00

Astana - Kairat

Astana are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

KaisarKaspyi13:00

Kaisar - Kaspyi

Kaisar are playing Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

OkzhepesTaraz08:00

Okzhepes - Taraz

Okzhepes are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FC SeoulIncheon United06:00

FC Seoul - Incheon United

FC Seoul are playing Incheon United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FCSuwon Bluewings06:00

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC are playing Suwon Bluewings at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

SeongnamBusan I Park06:00

Seongnam - Busan I Park

Seongnam are playing Busan I Park at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Suwon CityGyeongnam FC04:30

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City are playing Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match will kick off 04:30 UTC.

Bucheon 1995Asan Mugunghwa07:00

Bucheon 1995 - Asan Mugunghwa

Bucheon 1995 are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ain FCAl Fateh12:40

Al Ain FC - Al Fateh

Al Ain FC are playing Al Fateh at the Pro League of Saudi Arabia on October 30. The match will kick off 12:40 UTC.

Al Wahda MeccaAl Faysaly Al Majmaah16:50

Al Wahda Mecca - Al Faysaly Al Majmaah

Al Wahda Mecca are playing Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on October 30. The match will kick off 16:50 UTC.

AjmanHatta Dubai14:15

Ajman - Hatta Dubai

Ajman are playing Hatta Dubai at the Premier League of Uae on October 30. The match will kick off 14:15 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiAl Shabab Al Ahli14:15

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Shabab Al Ahli

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Shabab Al Ahli at the Premier League of Uae on October 30. The match will kick off 14:15 UTC.

Al AinAl Sharjah17:00

Al Ain - Al Sharjah

Al Ain are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Bani YasAl Khaleej Khor Fakkan17:00

Bani Yas - Al Khaleej Khor Fakkan

Bani Yas are playing Al Khaleej Khor Fakkan at the Premier League of Uae on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

NecaxaToluca01:30

Necaxa - Toluca

Necaxa are playing Toluca at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 01:30 UTC.

TijuanaPachuca03:06

Tijuana - Pachuca

Tijuana are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 03:06 UTC.

JuarezQueretaro03:30

Juarez - Queretaro

Juarez are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 03:30 UTC.

Gimnasia La PlataPatronato de Parana22:00

Gimnasia La Plata - Patronato de Parana

Gimnasia La Plata are playing Patronato de Parana at the Superliga of Argentina on October 30. The match will kick off 22:00 UTC.

Talleres CordobaNewells Old Boys00:15

Talleres Cordoba - Newells Old Boys

Talleres Cordoba are playing Newells Old Boys at the Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 00:15 UTC.

VitoriaBrasil de Pelotas22:15

Vitoria - Brasil de Pelotas

Vitoria are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on October 30. The match will kick off 22:15 UTC.

CruzeiroParana00:30

Cruzeiro - Parana

Cruzeiro are playing Parana at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 00:30 UTC.

AntofagastaUnion La Calera14:00

Antofagasta - Union La Calera

Antofagasta are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on October 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Deportivo CuencaEl Nacional00:00

Deportivo Cuenca - El Nacional

Deportivo Cuenca are playing El Nacional at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Nacional Asuncion12 de Octubre23:00

Nacional Asuncion - 12 de Octubre

Nacional Asuncion are playing 12 de Octubre at the Clausura of Paraguay on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Academia CantolaoGrau16:00

Academia Cantolao - Grau

Academia Cantolao are playing Grau at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Sport BoysSport Huancayo16:00

Sport Boys - Sport Huancayo

Sport Boys are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Alianza LimaDep. Municipal18:15

Alianza Lima - Dep. Municipal

Alianza Lima are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 18:15 UTC.

Sporting CristalCarlos Stein20:30

Sporting Cristal - Carlos Stein

Sporting Cristal are playing Carlos Stein at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Univ. Cesar VallejoDep. Llacuabamaba20:30

Univ. Cesar Vallejo - Dep. Llacuabamaba

Univ. Cesar Vallejo are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Bad GleichenbergAllerheiligen18:00

Bad Gleichenberg - Allerheiligen

Bad Gleichenberg are playing Allerheiligen at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

DeutschlandsbergerFC Wels18:00

Deutschlandsberger - FC Wels

Deutschlandsberger are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

GurtenSC Weiz18:00

Gurten - SC Weiz

Gurten are playing SC Weiz at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Hertha WelsSpittal18:00

Hertha Wels - Spittal

Hertha Wels are playing Spittal at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

KalsdorfStadl-Paura18:00

Kalsdorf - Stadl-Paura

Kalsdorf are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Union VocklamarktGleisdorf18:00

Union Vocklamarkt - Gleisdorf

Union Vocklamarkt are playing Gleisdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Wolfsberger AC-2Sturm-218:00

Wolfsberger AC-2 - Sturm-2

Wolfsberger AC-2 are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

GrodigSt. JohannPostponedPst

Grodig - St. Johann

Grodig are playing St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 30.

Salzburger AKSeekirchenPostponedPst

Salzburger AK - Seekirchen

Salzburger AK are playing Seekirchen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 30.

Mattersburg-2MannsdorfPostponedPst

Mattersburg-2 - Mannsdorf

Mattersburg-2 are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

NeusiedlWiener SKPostponedPst

Neusiedl - Wiener SK

Neusiedl are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

Rapid-2Bruck-LeithaPostponedPst

Rapid-2 - Bruck-Leitha

Rapid-2 are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

NeusiedlTraiskirchenPostponedPst

Neusiedl - Traiskirchen

Neusiedl are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

DrassburgWiener SKPostponedPst

Drassburg - Wiener SK

Drassburg are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

MannsdorfAdmira-218:30

Mannsdorf - Admira-2

Mannsdorf are playing Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

WorglReichenau18:30

Worgl - Reichenau

Worgl are playing Reichenau at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

MOIK0 - 3Sabah-2Half TimeHT

MOIK - Sabah-2

MOIK are playing Sabah-2 at the First Division of Azerbaijan on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and Sabah-2 are winning 0-3.

Belshina-2Shakhtyor Soligorsk-212:00

Belshina-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Belshina-2 are playing Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Neman-2Torpedo-BelAZ-212:00

Neman-2 - Torpedo-BelAZ-2

Neman-2 are playing Torpedo-BelAZ-2 at the Premier League Reserve of Belarus on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

SarajevoMladost Doboj16:00

Sarajevo - Mladost Doboj

Sarajevo are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Dubrava ZagrebRudes13:00

Dubrava Zagreb - Rudes

Dubrava Zagreb are playing Rudes at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Hrvatski DragovoljacSesvete13:00

Hrvatski Dragovoljac - Sesvete

Hrvatski Dragovoljac are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Inter-ZapresicKustosija16:00

Inter-Zapresic - Kustosija

Inter-Zapresic are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

MedjimurjeOpatija17:00

Medjimurje - Opatija

Medjimurje are playing Opatija at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Aris LimassolAlki Oroklini16:00

Aris Limassol - Alki Oroklini

Aris Limassol are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

ViborgHelsingor17:00

Viborg - Helsingor

Viborg are playing Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

KoldingHvidovre18:00

Kolding - Hvidovre

Kolding are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

KFUM SilkeborgSaeby IF Skjold18:00

KFUM Silkeborg - Saeby IF Skjold

KFUM Silkeborg are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Arsenal U-23Liverpool U-2319:00

Arsenal U-23 - Liverpool U-23

Arsenal U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Norwich U-23Middlesbrough U-2313:00

Norwich U-23 - Middlesbrough U-23

Norwich U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Reading U-23Newcastle U-2313:00

Reading U-23 - Newcastle U-23

Reading U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Aston Villa U-23Sunderland U-2319:00

Aston Villa U-23 - Sunderland U-23

Aston Villa U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Birmingham U-23Watford U-2314:00

Birmingham U-23 - Watford U-23

Birmingham U-23 are playing Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Vaprus ParnuTammeka Tartu-217:00

Vaprus Parnu - Tammeka Tartu-2

Vaprus Parnu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

TiPS WHJK Helsinki W16:00

TiPS W - HJK Helsinki W

TiPS W are playing HJK Helsinki W at the Naisten Liiga - Women of Finland on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

RoPS-2OLS16:30

RoPS-2 - OLS

RoPS-2 are playing OLS at the Kakkonen, Group C of Finland on October 30. The match will kick off 16:30 UTC.

Hoffenheim-2Stuttgart-217:00

Hoffenheim-2 - Stuttgart-2

Hoffenheim-2 are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

BalingenGiesen17:30

Balingen - Giesen

Balingen are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Kickers OffenbachSchott Mainz18:30

Kickers Offenbach - Schott Mainz

Kickers Offenbach are playing Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Augsburg-2Burghausen18:00

Augsburg-2 - Burghausen

Augsburg-2 are playing Burghausen at the Regionalliga Bayern of Germany on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

BuchbachRain Lech18:00

Buchbach - Rain Lech

Buchbach are playing Rain Lech at the Regionalliga Bayern of Germany on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Bramfelder SVSuderelbePostponedPst

Bramfelder SV - Suderelbe

Bramfelder SV are playing Suderelbe at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Concordia HamburgBuchholzPostponedPst

Concordia Hamburg - Buchholz

Concordia Hamburg are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Hamm UnitedUnion TorneschPostponedPst

Hamm United - Union Tornesch

Hamm United are playing Union Tornesch at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

OsdorfDassendorfPostponedPst

Osdorf - Dassendorf

Osdorf are playing Dassendorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Victoria HamburgLohbruggePostponedPst

Victoria Hamburg - Lohbrugge

Victoria Hamburg are playing Lohbrugge at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Hamburger-3HEBCPostponedPst

Hamburger-3 - HEBC

Hamburger-3 are playing HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Victoria SeelowTorgelower SV Greif18:30

Victoria Seelow - Torgelower SV Greif

Victoria Seelow are playing Torgelower SV Greif at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

St Joseph'sLions Gibraltar19:30

St Joseph's - Lions Gibraltar

St Joseph's are playing Lions Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

Szent Mihaly WFerencvaros W12:00

Szent Mihaly W - Ferencvaros W

Szent Mihaly W are playing Ferencvaros W at the NB I - Women of Hungary on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

MTK WDiosgyor W19:00

MTK W - Diosgyor W

MTK W are playing Diosgyor W at the NB I - Women of Hungary on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Fehervar U-19Nyiregyhaza U-1912:00

Fehervar U-19 - Nyiregyhaza U-19

Fehervar U-19 are playing Nyiregyhaza U-19 at the U-19 League of Hungary on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Fiorentina U-19Lazio U-1913:30

Fiorentina U-19 - Lazio U-19

Fiorentina U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 30. The match will kick off 13:30 UTC.

CahulSherif-212:00

Cahul - Sherif-2

Cahul are playing Sherif-2 at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

FalestiSireti12:00

Falesti - Sireti

Falesti are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartanii SelemetTighina12:00

Spartanii Selemet - Tighina

Spartanii Selemet are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

SucleiaOlimp Comrat12:00

Sucleia - Olimp Comrat

Sucleia are playing Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

ADO Den Haag WVV Alkmaar W18:30

ADO Den Haag W - VV Alkmaar W

ADO Den Haag W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Twente WHeerenveen W18:30

Twente W - Heerenveen W

Twente W are playing Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Zwolle WAjax W18:30

Zwolle W - Ajax W

Zwolle W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Linfield FCCrusaders FC19:45

Linfield FC - Crusaders FC

Linfield FC are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

StallionsMaharlika01:00

Stallions - Maharlika

Stallions are playing Maharlika at the PFL of Philippines on October 31. The match will kick off 01:00 UTC.

GarbarniaChojniczanka11:30

Garbarnia - Chojniczanka

Garbarnia are playing Chojniczanka at the National cup of Poland on October 30. The match will kick off 11:30 UTC.

NiecieczaRakow17:00

Nieciecza - Rakow

Nieciecza are playing Rakow at the National cup of Poland on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Ostrowiec SGornik Zabrze17:00

Ostrowiec S - Gornik Zabrze

Ostrowiec S are playing Gornik Zabrze at the National cup of Poland on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Sokol OstrodaWarta Poznan17:00

Sokol Ostroda - Warta Poznan

Sokol Ostroda are playing Warta Poznan at the National cup of Poland on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

WidzewLegiaPostponedPst

Widzew - Legia

Widzew are playing Legia at the National cup of Poland on October 30.

KatowiceStargard16:00

Katowice - Stargard

Katowice are playing Stargard at the II Liga of Poland on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Kotwica KolobrzegNielba Wagrowiec17:00

Kotwica Kolobrzeg - Nielba Wagrowiec

Kotwica Kolobrzeg are playing Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on October 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Familcao U-23Leixoes U-2311:00

Familcao U-23 - Leixoes U-23

Familcao U-23 are playing Leixoes U-23 at the League U-23 of Portugal on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Belenenses U-23Estoril U-2315:00

Belenenses U-23 - Estoril U-23

Belenenses U-23 are playing Estoril U-23 at the League U-23 of Portugal on October 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Akhmat U-20FK Krasnodar U-2011:00

Akhmat U-20 - FK Krasnodar U-20

Akhmat U-20 are playing FK Krasnodar U-20 at the Youth League of Russia on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Ural-2Lada Dimitrovgrad08:00

Ural-2 - Lada Dimitrovgrad

Ural-2 are playing Lada Dimitrovgrad at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-30 - 1SKA RostovHalf TimeHT

FK Krasnodar-3 - SKA Rostov

FK Krasnodar-3 are playing SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and SKA Rostov are winning 0-1.

YessentukiForte13:00

Yessentuki - Forte

Yessentuki are playing Forte at the PFL, Group 1 of Russia on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

CSKA W0 - 1Chertanovo WHalf TimeHT

CSKA W - Chertanovo W

CSKA W are playing Chertanovo W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and Chertanovo W are winning 0-1.

Zvezda WFK Krasnodar W08:00

Zvezda W - FK Krasnodar W

Zvezda W are playing FK Krasnodar W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FC FaetanoLibertas20:15

FC Faetano - Libertas

FC Faetano are playing Libertas at the Campionato, First Stage of San Marino on October 30. The match will kick off 20:15 UTC.

SenecSlovan Ivanka17:30

Senec - Slovan Ivanka

Senec are playing Slovan Ivanka at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

BuzanadaAtletico Tacoronte21:00

Buzanada - Atletico Tacoronte

Buzanada are playing Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

GuiaUnion Viera21:00

Guia - Union Viera

Guia are playing Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

LandskronaKarlskrona18:30

Landskrona - Karlskrona

Landskrona are playing Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on October 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Kolos Kovalivka U-216 - 0Olimpik U-21Full TimeFT

Kolos Kovalivka U-21 - Olimpik U-21

Kolos Kovalivka U-21 played Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match kicked off 09:00 UTC. Kolos Kovalivka U-21 won 6-0.

Dnipro U-210 - 1Dynamo K U-21Half TimeHT

Dnipro U-21 - Dynamo K U-21

Dnipro U-21 are playing Dynamo K U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and Dynamo K U-21 are winning 0-1.

Oleksandria U-21Desna U-2111:00

Oleksandria U-21 - Desna U-21

Oleksandria U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

BalkanyMetal Kharkiv12:00

Balkany - Metal Kharkiv

Balkany are playing Metal Kharkiv at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

NikopolMykolaiv-212:00

Nikopol - Mykolaiv-2

Nikopol are playing Mykolaiv-2 at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

TavriyaReal Pharm12:00

Tavriya - Real Pharm

Tavriya are playing Real Pharm at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

UzhhorodKarpaty Halych13:00

Uzhhorod - Karpaty Halych

Uzhhorod are playing Karpaty Halych at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

SuphanburiPolice Tero11:30

Suphanburi - Police Tero

Suphanburi are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on October 30. The match will kick off 11:30 UTC.

MuharraqBusaiteen14:45

Muharraq - Busaiteen

Muharraq are playing Busaiteen at the National cup of Bahrain on October 30. The match will kick off 14:45 UTC.

Taizhou YuandaKunshan07:00

Taizhou Yuanda - Kunshan

Taizhou Yuanda are playing Kunshan at the League 1, Promotion Round of China on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Al NajafNaft Al-Wasat11:00

Al Najaf - Naft Al-Wasat

Al Najaf are playing Naft Al-Wasat at the Super League of Iraq on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Al KahrabaaAl Hudod11:30

Al Kahrabaa - Al Hudod

Al Kahrabaa are playing Al Hudod at the Super League of Iraq on October 30. The match will kick off 11:30 UTC.

Al SimawaAl Minaa Basra11:30

Al Simawa - Al Minaa Basra

Al Simawa are playing Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on October 30. The match will kick off 11:30 UTC.

Al ZawraaNaft13:15

Al Zawraa - Naft

Al Zawraa are playing Naft at the Super League of Iraq on October 30. The match will kick off 13:15 UTC.

Al-ShortaBaghdad16:30

Al-Shorta - Baghdad

Al-Shorta are playing Baghdad at the Super League of Iraq on October 30. The match will kick off 16:30 UTC.

Kamatamare Sanuki0 - 0Fujieda MYFCHalf TimeHT

Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC

Kamatamare Sanuki are playing Fujieda MYFC at the J-League 3 of Japan on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Blaublitz AkitaVanraure Hachinohe04:00

Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe

Blaublitz Akita are playing Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

Gainare TottoriCerezo Osaka-204:00

Gainare Tottori - Cerezo Osaka-2

Gainare Tottori are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

YSCCGrulla Morioka04:00

YSCC - Grulla Morioka

YSCC are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

GifuSagamihara06:00

Gifu - Sagamihara

Gifu are playing Sagamihara at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Kagoshima UnitedImabari06:00

Kagoshima United - Imabari

Kagoshima United are playing Imabari at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Parceiro NaganoKataller Toyama06:00

Parceiro Nagano - Kataller Toyama

Parceiro Nagano are playing Kataller Toyama at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Nojima Stella WAlbirex Niigata W04:00

Nojima Stella W - Albirex Niigata W

Nojima Stella W are playing Albirex Niigata W at the L1 League - Women of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

JEF United WNTV Beleza W05:00

JEF United W - NTV Beleza W

JEF United W are playing NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

MaanAl Ahly15:00

Maan - Al Ahly

Maan are playing Al Ahly at the Premier League of Jordan on October 30. The match will kick off 15:00 UTC.

AkzhayikAtyrau05:00

Akzhayik - Atyrau

Akzhayik are playing Atyrau at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

Altay SemeyAktobe05:00

Altay Semey - Aktobe

Altay Semey are playing Aktobe at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

BaykonurEkibastuz08:00

Baykonur - Ekibastuz

Baykonur are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

Cheng FungChao Pak Kei14:00

Cheng Fung - Chao Pak Kei

Cheng Fung are playing Chao Pak Kei at the Elite League of Macao on October 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-OrubaIbriPostponedPst

Al-Oruba - Ibri

Al-Oruba are playing Ibri at the Sultan Cup of Oman on October 30.

Shabab Al AmariThaqafi Tulkarem13:00

Shabab Al Amari - Thaqafi Tulkarem

Shabab Al Amari are playing Thaqafi Tulkarem at the West Bank League of Palestine on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Jabal Al MukaberShabab Al Khaleel16:00

Jabal Al Mukaber - Shabab Al Khaleel

Jabal Al Mukaber are playing Shabab Al Khaleel at the West Bank League of Palestine on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Al MarkhiyaAl Arabi SC Doha15:00

Al Markhiya - Al Arabi SC Doha

Al Markhiya are playing Al Arabi SC Doha at the Emir Cup of Qatar on October 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Al-HorgelahHottin12:00

Al-Horgelah - Hottin

Al-Horgelah are playing Hottin at the Premier League of Syria on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

IttihadKarama12:00

Ittihad - Karama

Ittihad are playing Karama at the Premier League of Syria on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

JabalaFoutoua12:00

Jabala - Foutoua

Jabala are playing Foutoua at the Premier League of Syria on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

TeshrinAl Sahel12:00

Teshrin - Al Sahel

Teshrin are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

WathbahHorriya12:00

Wathbah - Horriya

Wathbah are playing Horriya at the Premier League of Syria on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Al ThaidMasafi12:50

Al Thaid - Masafi

Al Thaid are playing Masafi at the Presidents Cup of Uae on October 30. The match will kick off 12:50 UTC.

Dibba Al FujairahAl Urooba12:50

Dibba Al Fujairah - Al Urooba

Dibba Al Fujairah are playing Al Urooba at the Presidents Cup of Uae on October 30. The match will kick off 12:50 UTC.

Binh Duong0 - 0Hong Linh Ha TinhHalf TimeHT

Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh

Binh Duong are playing Hong Linh Ha Tinh at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ho Chi Minh CityHoang Anh Gia Lai12:15

Ho Chi Minh City - Hoang Anh Gia Lai

Ho Chi Minh City are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 30. The match will kick off 12:15 UTC.

Bong Da Hue2 - 2Tay NinhFull TimeFT

Bong Da Hue - Tay Ninh

Bong Da Hue played Tay Ninh at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dak Lak0 - 1Can ThoFull TimeFT

Dak Lak - Can Tho

Dak Lak played Can Tho at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC. Can Tho won 0-1.

Long An Tan An1 - 0Dong Thap Cao LanhFull TimeFT

Long An Tan An - Dong Thap Cao Lanh

Long An Tan An played Dong Thap Cao Lanh at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC. Long An Tan An won 1-0.

RC Bobo-DioulassoASEC-K15:30

RC Bobo-Dioulasso - ASEC-K

RC Bobo-Dioulasso are playing ASEC-K at the Premier League of Burkina Faso on October 30. The match will kick off 15:30 UTC.

USFAKadiogo15:30

USFA - Kadiogo

USFA are playing Kadiogo at the Premier League of Burkina Faso on October 30. The match will kick off 15:30 UTC.

ENPPI CairoTanta13:00

ENPPI Cairo - Tanta

ENPPI Cairo are playing Tanta at the Premier League of Egypt on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

El GounahHaras El Hedood15:30

El Gounah - Haras El Hedood

El Gounah are playing Haras El Hedood at the Premier League of Egypt on October 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Masry Port SaidWadi Degla18:00

Al Masry Port Said - Wadi Degla

Al Masry Port Said are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

GwambinaKinondoni MC13:00

Gwambina - Kinondoni MC

Gwambina are playing Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

AzamJKT Tanzania16:00

Azam - JKT Tanzania

Azam are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on October 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Kitwe UnitedPrison Leopards13:00

Kitwe United - Prison Leopards

Kitwe United are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on October 30. The match will kick off 13:00 UTC.

FC SacachispasMunicipal21:00

FC Sacachispas - Municipal

FC Sacachispas are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

Independiente ChorreraCosta del Este20:00

Independiente Chorrera - Costa del Este

Independiente Chorrera are playing Costa del Este at the LFP, Clausura of Panama on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC23:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Clausura of Panama on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

GreenvilleUnion Omaha00:00

Greenville - Union Omaha

Greenville are playing Union Omaha at the USL League One, Playoffs of Usa on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Gimnasia La PlataPatronato de Parana22:00

Gimnasia La Plata - Patronato de Parana

Gimnasia La Plata are playing Patronato de Parana at the Copa de la Superliga of Argentina on October 30. The match will kick off 22:00 UTC.

Talleres CordobaNewells Old Boys00:15

Talleres Cordoba - Newells Old Boys

Talleres Cordoba are playing Newells Old Boys at the Copa de la Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 00:15 UTC.

FC BogotaFortaleza JS23:00

FC Bogota - Fortaleza JS

FC Bogota are playing Fortaleza JS at the Primera B, Apertura of Colombia on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Union MagdalenaValledupar01:00

Union Magdalena - Valledupar

Union Magdalena are playing Valledupar at the Primera B, Apertura of Colombia on October 31. The match will kick off 01:00 UTC.

Villa EspanolaCentral12:45

Villa Espanola - Central

Villa Espanola are playing Central at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 12:45 UTC.

AlbionVilla Teresa15:00

Albion - Villa Teresa

Albion are playing Villa Teresa at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 15:00 UTC.

AtenasSud America17:15

Atenas - Sud America

Atenas are playing Sud America at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 17:15 UTC.

CerritoRacing Club19:30

Cerrito - Racing Club

Cerrito are playing Racing Club at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

TacuaremboJuventud21:45

Tacuarembo - Juventud

Tacuarembo are playing Juventud at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 21:45 UTC.

Gran ValenciaCaracas21:00

Gran Valencia - Caracas

Gran Valencia are playing Caracas at the Primera of Venezuela on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

AraguaPortuguesa FC00:00

Aragua - Portuguesa FC

Aragua are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Rochedale Rovers3 - 1Southside Eagles81'

Rochedale Rovers - Southside Eagles

Rochedale Rovers are playing Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on October 30. The match kicked off 09:15 UTC. It's the second half and Rochedale Rovers are winning 3-1.

Ipswich Knights4 - 1Western Pride65'

Ipswich Knights - Western Pride

Ipswich Knights are playing Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on October 30. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Ipswich Knights are winning 4-1.

Brisbane Roar U-210 - 1Gold Coast KnightsHalf TimeHT

Brisbane Roar U-21 - Gold Coast Knights

Brisbane Roar U-21 are playing Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and Gold Coast Knights are winning 0-1.

Sunshine Coast Wanderers0 - 0Queensland LionsHalf TimeHT

Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions

Sunshine Coast Wanderers are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Brisbane CityCapalaba07:30

Brisbane City - Capalaba

Brisbane City are playing Capalaba at the NPL Queensland of Australia on October 31. The match will kick off 07:30 UTC.

Grange ThistleTaringa Rovers07:00

Grange Thistle - Taringa Rovers

Grange Thistle are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League, Championship Group of Australia on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Acacia RidgeCaboolture08:00

Acacia Ridge - Caboolture

Acacia Ridge are playing Caboolture at the Brisbane Premier League, Relegation Group of Australia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

North StarBayside United08:00

North Star - Bayside United

North Star are playing Bayside United at the Brisbane Premier League, Relegation Group of Australia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.