Union de Touarga vs Racing Casablanca Live Score and Live Stream

17:00, Saturday, May 15
HomeHome
StatisticsStats
Live StandingsStandings
Embed Match
Embed Union de Touarga - Racing Casablanca
Morocco Botola 2
2 : 2
FT
Full Time
Match ends. Union de Touarga 2, Racing Casablanca 2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
6
Union de Touarga have gone 6 consecutive matches without a defeat.
5
Racing Casablanca's last 5 away matches had under 2.5 goals.
3
Union de Touarga haven't conceded a single goal in their previous 3 home matches.
Live Match Report

Union de Touarga played Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on May 15. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2. Union de Touarga are 5th in the table with 39 points after 26 matches, while Racing Casablanca are 11th with 29 points in 25 matches.

ScoreBat is covering Union de Touarga vs Racing Casablanca in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Union de Touarga vs Racing Casablanca live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Morocco Botola 2, Union de Touarga or Racing Casablanca whenever available. We cover all matches of Morocco Botola 2 in real time and provide live streaming whenever possible. https://www.scorebat.com/racing-casablanca-vs-union-de-touarga-live-stream/.

Morocco Botola 2's live standings are availble and updated in real time.

Union de Touarga have won KAC Kenitra, ASS Sale and Raja Beni Mellal in their previous 3 matches, while Racing Casablanca have won Widad Temara in their previous match.

Previous Meetings
January 24th, 2021 - Botola 2

Union de Touarga and Racing Casablanca have met once in their recent history. Union de Touarga won that match.

Union de Touarga have won 10 of their 26 matches in Botola 2, drawing 9 and having 7 defeats this season. They have scored 31 goals - 1.19 per match, conceding 28 - 1.08 per match. Racing Casablanca have won 7 of their 25 matches in Botola 2, drawing 8 and having 10 defeats this season. They have scored 31 goals - 1.24 per match, conceding 31 - 1.24 per match.

Goals and video highlights of the match between Union de Touarga and Racing Casablanca are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field if there are official videos available. So when Union de Touarga or Racing Casablanca score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Union de Touarga and Racing Casablanca include all the goals and other remarkable moments from the match. We provide official highlights of Union de Touarga vs Racing Casablanca when it is available. We do not host any video as all of the videos are discovered by our crawler on websites like youtube. If you think the video infriges your copyright please contact us so we can remove it from ScoreBat.

Live streaming of the matches of Morocco Botola 2 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Austria - North Macedonia

Austria - North Macedonia

Austria played North Macedonia at the Group C of Euro-2020 on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Austria won 3-1.

Netherlands - Ukraine

Netherlands - Ukraine

Netherlands played Ukraine at the Group C of Euro-2020 on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Netherlands won 3-2.

England - Croatia

England - Croatia

England played Croatia at the Group D of Euro-2020 on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. England won 1-0.

Brazil - Venezuela

Brazil - Venezuela

Brazil played Venezuela at the Group B of Copa America on June 13. The match kicked off 21:00 UTC. Brazil won 3-0.

Colombia - Ecuador

Colombia - Ecuador

Colombia are playing Ecuador at the Group B of Copa America on June 14. The match will kick off 00:00 UTC.

Korea Republic - Lebanon

Korea Republic - Lebanon

Korea Republic played Lebanon at the Asia. 2nd round of World Cup on June 13. The match kicked off 06:00 UTC. Korea Republic won 2-1.

Isloch - Dinamo Brest

Isloch - Dinamo Brest

Isloch played Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ruh Brest - Torpedo-BelAZ

Ruh Brest - Torpedo-BelAZ

Ruh Brest played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Ruh Brest won 3-0.

Flora - Vaprus Parnu

Flora - Vaprus Parnu

Flora played Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Flora won 2-0.

PK-35 - KPV

PK-35 - KPV

PK-35 played KPV at the Ykkonen of Finland on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 won 3-0.

RoPS - TPS

RoPS - TPS

RoPS played TPS at the Ykkonen of Finland on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. TPS won 0-1.

Gnistan - MP

Gnistan - MP

Gnistan played MP at the Ykkonen of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. MP won 0-2.

JIPPO - Jaro

JIPPO - Jaro

JIPPO played Jaro at the Ykkonen of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Jaro won 0-2.

MuSa - Vaasan PS

MuSa - Vaasan PS

MuSa played Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. MuSa won 3-0.

Samtredia - Dinamo Tb.

Samtredia - Dinamo Tb.

Samtredia played Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on June 13. The match kicked off 13:30 UTC. Dinamo Tb. won 0-2.

Shukura - Saburtalo

Shukura - Saburtalo

Shukura played Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on June 13. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Astana - Tobol

Astana - Tobol

Astana played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Taraz - Kairat

Taraz - Kairat

Taraz played Kairat at the Premier League of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Kairat won 0-2.

Kaisar - Arys

Kaisar - Arys

Kaisar played Arys at the Premier League of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Daugava D - Valmiera

Daugava D - Valmiera

Daugava D played Valmiera at the Virsliga of Latvia on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Valmiera won 1-2.

Riga - Noah Jurmala

Riga - Noah Jurmala

Riga played Noah Jurmala at the Virsliga of Latvia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Riga won 1-0.

Spartaks - Liepaja

Spartaks - Liepaja

Spartaks played Liepaja at the Virsliga of Latvia on June 13. The match kicked off 13:30 UTC. Liepaja won 1-2.

Rigas FS - FS Metta LU

Rigas FS - FS Metta LU

Rigas FS played FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Rigas FS won 3-0.

Bodo-Glimt - Mjondalen

Bodo-Glimt - Mjondalen

Bodo-Glimt played Mjondalen at the Eliteserien of Norway on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Bodo-Glimt won 2-0.

Lillestrom - Haugesund

Lillestrom - Haugesund

Lillestrom played Haugesund at the Eliteserien of Norway on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Lillestrom won 2-1.

Sarpsborg - SK Brann

Sarpsborg - SK Brann

Sarpsborg played SK Brann at the Eliteserien of Norway on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Stromsgodset - Rosenborg

Stromsgodset - Rosenborg

Stromsgodset played Rosenborg at the Eliteserien of Norway on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Stromsgodset won 2-1.

Viking FK - Valerenga

Viking FK - Valerenga

Viking FK played Valerenga at the Eliteserien of Norway on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Viking FK won 4-1.

Chrobry Glogow - Arka Gdynia

Chrobry Glogow - Arka Gdynia

Chrobry Glogow played Arka Gdynia at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Arka Gdynia won 0-3.

Gornik Leczna - Sandecja Nowy Sacz

Gornik Leczna - Sandecja Nowy Sacz

Gornik Leczna played Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Gornik Leczna won 3-0.

Jastrzebie - Resovia Rzeszow

Jastrzebie - Resovia Rzeszow

Jastrzebie played Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Jastrzebie won 2-1.

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

Miedz Legnica played Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nieciecza - Olsztyn

Nieciecza - Olsztyn

Nieciecza played Olsztyn at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Puszcza N. - Belchatow

Puszcza N. - Belchatow

Puszcza N. played Belchatow at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Puszcza N. won 2-0.

Radomiak Radom - Korona

Radomiak Radom - Korona

Radomiak Radom played Korona at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Radomiak Radom won 2-0.

Tychy 71 - LKS Lodz

Tychy 71 - LKS Lodz

Tychy 71 played LKS Lodz at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Widzew - Odra Opole

Widzew - Odra Opole

Widzew played Odra Opole at the I Liga of Poland on June 13. The match kicked off 10:40 UTC. Widzew won 2-1.

Rayo Vallecano - Girona

Rayo Vallecano - Girona

Rayo Vallecano played Girona at the Segunda Division, Promotion Playoff of Spain on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Girona won 1-2.

Varnamo - Trelleborg

Varnamo - Trelleborg

Varnamo played Trelleborg at the Superettan of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Trelleborg won 0-1.

Albirex Niigata - Fagiano Okayama

Albirex Niigata - Fagiano Okayama

Albirex Niigata played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Fagiano Okayama won 0-1.

JEF United Ichihara - Tokyo Verdy

JEF United Ichihara - Tokyo Verdy

JEF United Ichihara played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 0-1.

Kyoto Purple Sanga - Thespa Kusatsu

Kyoto Purple Sanga - Thespa Kusatsu

Kyoto Purple Sanga played Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mito Hollyhock - Sagamihara

Mito Hollyhock - Sagamihara

Mito Hollyhock played Sagamihara at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 2-0.

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

Montedio Yamagata played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Montedio Yamagata won 2-0.

V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga FC

V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga FC

V-Varen Nagasaki played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 1-0.

Jubilo Iwata - Ventforet Kofu

Jubilo Iwata - Ventforet Kofu

Jubilo Iwata played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 06:00 UTC. Jubilo Iwata won 1-0.

Machida Zelvia - Blaublitz Akita

Machida Zelvia - Blaublitz Akita

Machida Zelvia played Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 06:00 UTC. Blaublitz Akita won 0-2.

Ehime FC - Zweigen Kanazawa

Ehime FC - Zweigen Kanazawa

Ehime FC played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Zweigen Kanazawa won 1-3.

FC Ryukyu - Giravanz Kitakyushu

FC Ryukyu - Giravanz Kitakyushu

FC Ryukyu played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. FC Ryukyu won 3-0.

Omiya Ardija - Tochigi SC

Omiya Ardija - Tochigi SC

Omiya Ardija played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on June 13. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jeonnam Dragons - Bucheon 1995

Jeonnam Dragons - Bucheon 1995

Jeonnam Dragons played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on June 13. The match kicked off 04:00 UTC. Bucheon 1995 won 0-2.

Ansan Greeners - Busan I Park

Ansan Greeners - Busan I Park

Ansan Greeners played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on June 13. The match kicked off 07:00 UTC. Busan I Park won 2-3.

Gyeongnam FC - Gimcheon Sangmu

Gyeongnam FC - Gimcheon Sangmu

Gyeongnam FC played Gimcheon Sangmu at the K-League 2 of Korea Republic on June 13. The match kicked off 09:30 UTC. Gimcheon Sangmu won 1-2.

Atletico-MG - Sao Paulo

Atletico-MG - Sao Paulo

Atletico-MG played Sao Paulo at the Serie A of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico-MG won 1-0.

Flamengo - America MG

Flamengo - America MG

Flamengo played America MG at the Serie A of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Flamengo won 2-0.

Gremio - Atletico-PR

Gremio - Atletico-PR

Gremio played Atletico-PR at the Serie A of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico-PR won 0-1.

Bahia - Internacional

Bahia - Internacional

Bahia are playing Internacional at the Serie A of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

Chapecoense - Ceara

Chapecoense - Ceara

Chapecoense are playing Ceara at the Serie A of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

Fortaleza - Sport Recife

Fortaleza - Sport Recife

Fortaleza are playing Sport Recife at the Serie A of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

RB Bragantino - Fluminense

RB Bragantino - Fluminense

RB Bragantino are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

Coritiba - Londrina

Coritiba - Londrina

Coritiba are playing Londrina at the Serie B of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

Vitoria - Operario PR

Vitoria - Operario PR

Vitoria are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

Dep. Maldonado - Cerro Largo

Dep. Maldonado - Cerro Largo

Dep. Maldonado played Cerro Largo at the Apertura of Uruguay on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Dep. Maldonado won 2-1.

Nacional M. - Fenix

Nacional M. - Fenix

Nacional M. played Fenix at the Apertura of Uruguay on June 13. The match kicked off 18:30 UTC. Nacional M. won 3-1.

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC played Adelaide United at the A-League, Final Rounds of Australia on June 13. The match kicked off 05:05 UTC. Adelaide United won 1-2.

Union Bremen - Bremer SV

Union Bremen - Bremer SV

Union Bremen played Bremer SV at the Club Friendlies of International on June 13. The match kicked off 08:30 UTC. Bremer SV won 1-3.

Baerum - Notodden

Baerum - Notodden

Baerum are playing Notodden at the Club Friendlies of International on June 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht Norderstedt - Heider SV

Eintracht Norderstedt - Heider SV

Eintracht Norderstedt played Heider SV at the Club Friendlies of International on June 13. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hodd - Aalesund

Hodd - Aalesund

Hodd played Aalesund at the Club Friendlies of International on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Hodd won 2-0.

Kongsvinger - Kjelsas

Kongsvinger - Kjelsas

Kongsvinger played Kjelsas at the Club Friendlies of International on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Kongsvinger won 4-2.

Japan W - Mexico W

Japan W - Mexico W

Japan W played Mexico W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Japan W won 5-1.

Latvia W - Estonia W

Latvia W - Estonia W

Latvia W played Estonia W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Estonia W won 1-4.

Lithuania W - Faroe Islands W

Lithuania W - Faroe Islands W

Lithuania W played Faroe Islands W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Lithuania W won 2-0.

Jordan W - Tunisia W

Jordan W - Tunisia W

Jordan W played Tunisia W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Tunisia W won 0-2.

Malta W - Montenegro W

Malta W - Montenegro W

Malta W played Montenegro W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 16:30 UTC. Malta W won 1-0.

Costa Rica W - Guatemala W

Costa Rica W - Guatemala W

Costa Rica W played Guatemala W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Costa Rica W won 3-1.

Portugal W - Nigeria W

Portugal W - Nigeria W

Portugal W are playing Nigeria W at the Friendlies - Woman of International on June 13. The match will kick off 23:00 UTC.

USA W - Jamaica W

USA W - Jamaica W

USA W are playing Jamaica W at the Friendlies - Woman of International on June 14. The match will kick off 02:07 UTC.

Tanzania - Malawi

Tanzania - Malawi

Tanzania played Malawi at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Tanzania won 2-0.

Sudan - Zambia

Sudan - Zambia

Sudan played Zambia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Zambia won 0-1.

Stripfing - Rapid-2

Stripfing - Rapid-2

Stripfing are playing Rapid-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on June 13.

Krumkachy - Volna

Krumkachy - Volna

Krumkachy played Volna at the 1. Division of Belarus on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Krumkachy won 4-0.

Lida - Baranovichi

Lida - Baranovichi

Lida played Baranovichi at the 1. Division of Belarus on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Baranovichi won 1-2.

Arsenal Dzyarzhynsk - Slonim

Arsenal Dzyarzhynsk - Slonim

Arsenal Dzyarzhynsk played Slonim at the 1. Division of Belarus on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Arsenal Dzyarzhynsk won 3-0.

Stockport - Hartlepool

Stockport - Hartlepool

Stockport played Hartlepool at the National League, Playoff of England on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Hartlepool won 0-1.

HB Torshavn - LIF Vikingur

HB Torshavn - LIF Vikingur

HB Torshavn played LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. LIF Vikingur won 1-2.

KI Klaksvik - TB

KI Klaksvik - TB

KI Klaksvik played TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. KI Klaksvik won 4-0.

Streymur - NSI Runavik

Streymur - NSI Runavik

Streymur played NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Streymur won 2-1.

B68 Toftir - B36 Torshavn

B68 Toftir - B36 Torshavn

B68 Toftir played B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. B36 Torshavn won 1-3.

PKKU - PEPO

PKKU - PEPO

PKKU played PEPO at the Kakkonen, Group A of Finland on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. PEPO won 0-2.

Atlantis - PeKa

Atlantis - PeKa

Atlantis played PeKa at the Kakkonen, Group A of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Atlantis won 2-1.

KaPa - JaPS

KaPa - JaPS

KaPa played JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. JaPS won 1-2.

NJS - Reipas

NJS - Reipas

NJS played Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. NJS won 2-1.

GrIFK - I-Kissat

GrIFK - I-Kissat

GrIFK played I-Kissat at the Kakkonen, Group B of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. I-Kissat won 2-3.

Honka-2 - Jazz Pori

Honka-2 - Jazz Pori

Honka-2 played Jazz Pori at the Kakkonen, Group B of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Honka-2 won 1-0.

Ilves-2 - SalPa

Ilves-2 - SalPa

Ilves-2 played SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. SalPa won 0-2.

OLS - PS Kemi

OLS - PS Kemi

OLS played PS Kemi at the Kakkonen, Group C of Finland on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. OLS won 2-0.

GBK - VIFK

GBK - VIFK

GBK played VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. VIFK won 0-2.

OTP - SJK-2

OTP - SJK-2

OTP played SJK-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. OTP won 3-1.

Chikhura - Sioni

Chikhura - Sioni

Chikhura played Sioni at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Sioni won 2-5.

Merani Martvili - Gareji

Merani Martvili - Gareji

Merani Martvili played Gareji at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Merani Martvili won 3-1.

WIT Georgia - Rustavi

WIT Georgia - Rustavi

WIT Georgia played Rustavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atromitos U-19 - Aris U-19

Atromitos U-19 - Aris U-19

Atromitos U-19 played Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on June 13. The match kicked off 08:00 UTC. Atromitos U-19 won 4-3.

Almopos - Panserraikos

Almopos - Panserraikos

Almopos played Panserraikos at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Almopos won 1-0.

Asteras Vlachioti - Egaleo

Asteras Vlachioti - Egaleo

Asteras Vlachioti played Egaleo at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Asteras Vlachioti won 1-0.

Kalamata - Kalithea

Kalamata - Kalithea

Kalamata played Kalithea at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Kalamata won 1-0.

Niki Volou - Aspropyrgos Enosis

Niki Volou - Aspropyrgos Enosis

Niki Volou played Aspropyrgos Enosis at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Niki Volou won 6-1.

Pierikos - Kozani

Pierikos - Kozani

Pierikos played Kozani at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rhodos AS - Ialysos

Rhodos AS - Ialysos

Rhodos AS played Ialysos at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Ialysos won 1-2.

Santorini 2020 - Episkopi

Santorini 2020 - Episkopi

Santorini 2020 played Episkopi at the Football League of Greece on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Padova - Alessandria

Padova - Alessandria

Padova played Alessandria at the Serie C1, Play-off of Italy on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Genoa U-19 - Lazio U-19

Genoa U-19 - Lazio U-19

Genoa U-19 played Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Genoa U-19 won 5-0.

Torino U-19 - Juventus U-19

Torino U-19 - Juventus U-19

Torino U-19 played Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Juventus U-19 won 0-1.

Roma U-19 - Milan U-19

Roma U-19 - Milan U-19

Roma U-19 played Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Roma U-19 won 2-0.

Spal U-19 - Sassuolo U-19

Spal U-19 - Sassuolo U-19

Spal U-19 played Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Spal U-19 won 1-0.

Inter U-19 - Bologna U-19

Inter U-19 - Bologna U-19

Inter U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Inter U-19 won 2-0.

Casale - Sanremese

Casale - Sanremese

Casale played Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Sanremese won 1-2.

Citta di Varese - Bra

Citta di Varese - Bra

Citta di Varese played Bra at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Bra won 0-1.

Folgore Caratese - Lavagnese

Folgore Caratese - Lavagnese

Folgore Caratese played Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fossano - Arconatese

Fossano - Arconatese

Fossano played Arconatese at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Fossano won 1-0.

Imperia - Gozzano

Imperia - Gozzano

Imperia played Gozzano at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

P.D.H.A.E. - Borgosesia

P.D.H.A.E. - Borgosesia

P.D.H.A.E. played Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. P.D.H.A.E. won 2-1.

SC Caronnese - Castellanzese

SC Caronnese - Castellanzese

SC Caronnese played Castellanzese at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Castellanzese won 0-2.

Sestri Levante - Saluzzo

Sestri Levante - Saluzzo

Sestri Levante played Saluzzo at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Sestri Levante won 2-0.

Vado - Legnano

Vado - Legnano

Vado played Legnano at the Serie D, Group A of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Legnano won 0-5.

Breno - Ciserano-Bergamo

Breno - Ciserano-Bergamo

Breno played Ciserano-Bergamo at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Calvina - Nibionnoggiono

Calvina - Nibionnoggiono

Calvina played Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Nibionnoggiono won 2-3.

Caravaggio - Scanzorosciate

Caravaggio - Scanzorosciate

Caravaggio played Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Caravaggio won 3-1.

Crema - Sona

Crema - Sona

Crema played Sona at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real Calepina - USD Casatese

Real Calepina - USD Casatese

Real Calepina played USD Casatese at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Seregno - Franciacorta

Seregno - Franciacorta

Seregno played Franciacorta at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Tritium - Fanfulla

Tritium - Fanfulla

Tritium played Fanfulla at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Fanfulla won 2-3.

Villa Valle - Brusaporto

Villa Valle - Brusaporto

Villa Valle played Brusaporto at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Brusaporto won 2-4.

Vis Nova Giussano - Ponte San Pietro

Vis Nova Giussano - Ponte San Pietro

Vis Nova Giussano played Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Vis Nova Giussano won 2-0.

Adriese - Mestre

Adriese - Mestre

Adriese played Mestre at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Mestre won 1-5.

Ambrosiana - Arzignano Valchiampo

Ambrosiana - Arzignano Valchiampo

Ambrosiana played Arzignano Valchiampo at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Caldiero Terme - Montebelluna

Caldiero Terme - Montebelluna

Caldiero Terme played Montebelluna at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Caldiero Terme won 5-1.

Campodarsego - Union Feltre

Campodarsego - Union Feltre

Campodarsego played Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cartigliano - Clodiense

Cartigliano - Clodiense

Cartigliano played Clodiense at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chions - Trento

Chions - Trento

Chions played Trento at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Trento won 2-4.

Delta Porto Tolle - Este

Delta Porto Tolle - Este

Delta Porto Tolle played Este at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Delta Porto Tolle won 5-1.

Manzanese - Luparense

Manzanese - Luparense

Manzanese played Luparense at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Manzanese won 1-0.

Virtus Bolzano - San Giorgio-Sedico

Virtus Bolzano - San Giorgio-Sedico

Virtus Bolzano played San Giorgio-Sedico at the Serie D, Group C of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Virtus Bolzano won 1-0.

G.S. Bagnolese - Marignanese

G.S. Bagnolese - Marignanese

G.S. Bagnolese played Marignanese at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. G.S. Bagnolese won 2-1.

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Progresso

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Progresso

Ghivizzano Borgo a Mozzano played Progresso at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lentigione - Fiorenzuola

Lentigione - Fiorenzuola

Lentigione played Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Fiorenzuola won 0-1.

Mezzolara - Aglianese

Mezzolara - Aglianese

Mezzolara played Aglianese at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Aglianese won 0-1.

Prato - Forli

Prato - Forli

Prato played Forli at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Forli won 1-3.

Pro Livorno - Seravezza

Pro Livorno - Seravezza

Pro Livorno played Seravezza at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Pro Livorno won 4-2.

Real Forte Querceta - Sammaurese

Real Forte Querceta - Sammaurese

Real Forte Querceta played Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Sammaurese won 3-4.

Rimini - Correggese

Rimini - Correggese

Rimini played Correggese at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Rimini won 3-1.

Sasso Marconi - Corticella

Sasso Marconi - Corticella

Sasso Marconi played Corticella at the Serie D, Group D of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cannara - San Donato Tavarnelle

Cannara - San Donato Tavarnelle

Cannara played San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Flaminia - Foligno

Flaminia - Foligno

Flaminia played Foligno at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Grassina - Sporting Trestina

Grassina - Sporting Trestina

Grassina played Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Sporting Trestina won 0-1.

Montespaccato - Gavorrano

Montespaccato - Gavorrano

Montespaccato played Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ostia Mare - Pianese

Ostia Mare - Pianese

Ostia Mare played Pianese at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sangiovannese - Montevarchi Calcio

Sangiovannese - Montevarchi Calcio

Sangiovannese played Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Montevarchi Calcio won 0-2.

Scandicci - Lornano Badesse

Scandicci - Lornano Badesse

Scandicci played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Lornano Badesse won 0-2.

Siena - UC Sinalunghese

Siena - UC Sinalunghese

Siena played UC Sinalunghese at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Siena won 5-0.

Tiferno Lerchi - Trastevere

Tiferno Lerchi - Trastevere

Tiferno Lerchi played Trastevere at the Serie D, Group E of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Tiferno Lerchi won 4-2.

Atletico Terme Fiuggi - Montegiorgio

Atletico Terme Fiuggi - Montegiorgio

Atletico Terme Fiuggi played Montegiorgio at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Atletico Terme Fiuggi won 2-1.

Cynthialbalonga - Vastogirardi

Cynthialbalonga - Vastogirardi

Cynthialbalonga played Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Cynthialbalonga won 3-0.

Giulianova - Matese

Giulianova - Matese

Giulianova played Matese at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Olympia Agnonese - Aprilia

Olympia Agnonese - Aprilia

Olympia Agnonese played Aprilia at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Aprilia won 2-4.

Pineto - Castelfidardo

Pineto - Castelfidardo

Pineto played Castelfidardo at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Castelfidardo won 1-2.

Porto Santelpidio - Castelnuovo Vomano

Porto Santelpidio - Castelnuovo Vomano

Porto Santelpidio played Castelnuovo Vomano at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Porto Santelpidio won 3-2.

Recanatese - San Nicolo

Recanatese - San Nicolo

Recanatese played San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Rieti - Campobasso

Rieti - Campobasso

Rieti played Campobasso at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Campobasso won 1-2.

Tolentino - Vastese

Tolentino - Vastese

Tolentino played Vastese at the Serie D, Group F of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Vastese won 0-2.

Afragolese - Arzachena

Afragolese - Arzachena

Afragolese played Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Afragolese won 3-1.

Cassino - Gladiator

Cassino - Gladiator

Cassino played Gladiator at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Gladiator won 0-3.

Lanusei Calcio - Nola 1925

Lanusei Calcio - Nola 1925

Lanusei Calcio played Nola 1925 at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Nola 1925 won 2-4.

Latina - Insieme Formia

Latina - Insieme Formia

Latina played Insieme Formia at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Latina won 3-2.

Muravera - Sassari Torres

Muravera - Sassari Torres

Muravera played Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Sassari Torres won 0-1.

Savoia - Nuova Florida

Savoia - Nuova Florida

Savoia played Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Savoia won 2-1.

Vis Artena - Nocerina

Vis Artena - Nocerina

Vis Artena played Nocerina at the Serie D, Group G of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AZ Picerno - Gravina

AZ Picerno - Gravina

AZ Picerno played Gravina at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. AZ Picerno won 4-1.

Audace Cerignola - Nardo Calcio

Audace Cerignola - Nardo Calcio

Audace Cerignola played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Audace Cerignola won 4-1.

Bitonto - Citta di Fasano

Bitonto - Citta di Fasano

Bitonto played Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Bitonto won 5-4.

Brindisi - Portici

Brindisi - Portici

Brindisi played Portici at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Brindisi won 2-1.

Francavilla - Fidelis Andria

Francavilla - Fidelis Andria

Francavilla played Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lavello - Taranto

Lavello - Taranto

Lavello played Taranto at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Taranto won 2-3.

Molfetta Calcio - Altamura

Molfetta Calcio - Altamura

Molfetta Calcio played Altamura at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Puteolana - Casarano

Puteolana - Casarano

Puteolana played Casarano at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Casarano won 0-1.

Sorrento - Real Aversa

Sorrento - Real Aversa

Sorrento played Real Aversa at the Serie D, Group H of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Acireale - Dattilo

Acireale - Dattilo

Acireale played Dattilo at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Biancavilla - Santa Maria Cilento

Biancavilla - Santa Maria Cilento

Biancavilla played Santa Maria Cilento at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cittanovese - San Luca

Cittanovese - San Luca

Cittanovese played San Luca at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. San Luca won 1-2.

FC Messina - Castrovillari

FC Messina - Castrovillari

FC Messina played Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. FC Messina won 2-1.

Gelbison - Roccella

Gelbison - Roccella

Gelbison played Roccella at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Gelbison won 4-0.

Licata - Messina

Licata - Messina

Licata played Messina at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Marina di Ragusa - Troina

Marina di Ragusa - Troina

Marina di Ragusa played Troina at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Marina di Ragusa won 1-0.

Rotonda - Paterno

Rotonda - Paterno

Rotonda played Paterno at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Rotonda won 1-0.

S. Agata - Rende

S. Agata - Rende

S. Agata played Rende at the Serie D, Group I of Italy on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. S. Agata won 2-1.

Kyzyl-Zhar-2 - Akademiya Ontustik

Kyzyl-Zhar-2 - Akademiya Ontustik

Kyzyl-Zhar-2 played Akademiya Ontustik at the 1 Division of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Kyzyl-Zhar-2 won 2-1.

Kyran - Igilik

Kyran - Igilik

Kyran played Igilik at the 1 Division of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Kyran won 6-0.

Kairat-2 - Okzhepes

Kairat-2 - Okzhepes

Kairat-2 played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Okzhepes won 1-4.

Shakhtar Bulat - Ekibastuz

Shakhtar Bulat - Ekibastuz

Shakhtar Bulat played Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Ekibastuz won 1-2.

Maqtaaral - Aksu

Maqtaaral - Aksu

Maqtaaral played Aksu at the 1 Division of Kazakhstan on June 13. The match kicked off 12:30 UTC. Aksu won 0-1.

Kauno Zalgiris-2 - Suduva-2

Kauno Zalgiris-2 - Suduva-2

Kauno Zalgiris-2 played Suduva-2 at the 1 Lyga of Lithuania on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva-2 won 0-3.

Silas - Riteriai-2

Silas - Riteriai-2

Silas played Riteriai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Silas won 3-0.

Babrungas - Panevezys-2

Babrungas - Panevezys-2

Babrungas played Panevezys-2 at the 1 Lyga of Lithuania on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Babrungas won 3-2.

Korona U-18 - Pogon Szczecin U-18

Korona U-18 - Pogon Szczecin U-18

Korona U-18 played Pogon Szczecin U-18 at the Central Youth League of Poland on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 1-2.

Zaglebie L U-18 - Escola Varsovia U-18

Zaglebie L U-18 - Escola Varsovia U-18

Zaglebie L U-18 played Escola Varsovia U-18 at the Central Youth League of Poland on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Zaglebie L U-18 won 4-0.

Arka Gdynia U-18 - Lechia Gdansk U-18

Arka Gdynia U-18 - Lechia Gdansk U-18

Arka Gdynia U-18 played Lechia Gdansk U-18 at the Central Youth League of Poland on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Arka Gdynia U-18 won 6-2.

Lech U-18 - SMS Lodz U-18

Lech U-18 - SMS Lodz U-18

Lech U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Lech U-18 won 3-1.

Baltyk Gdynia - Przodkowo

Baltyk Gdynia - Przodkowo

Baltyk Gdynia played Przodkowo at the III Liga, Group 2, Championship round of Poland on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Baltyk Gdynia won 2-1.

Pomorzanin Torun - Jarota Jarocin

Pomorzanin Torun - Jarota Jarocin

Pomorzanin Torun played Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Jarota Jarocin won 1-3.

Filakovo - Jednota Banova

Filakovo - Jednota Banova

Filakovo played Jednota Banova at the 3. Liga, Center of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Filakovo won 3-1.

Liptovsky Hradok - Zarnovica

Liptovsky Hradok - Zarnovica

Liptovsky Hradok played Zarnovica at the 3. Liga, Center of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Liptovsky Hradok won 3-0.

Oravske Vesele - Lokomotiv Zvolen

Oravske Vesele - Lokomotiv Zvolen

Oravske Vesele played Lokomotiv Zvolen at the 3. Liga, Center of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Oravske Vesele won 1-0.

Tatran Krasno - Namestovo

Tatran Krasno - Namestovo

Tatran Krasno played Namestovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Namestovo won 1-2.

Spisske Podhradie - Mladost Kalsa

Spisske Podhradie - Mladost Kalsa

Spisske Podhradie played Mladost Kalsa at the 3. Liga, East of Slovakia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Kalsa won 1-4.

Milenium - Spisska Nova Ves

Milenium - Spisska Nova Ves

Milenium played Spisska Nova Ves at the 3. Liga, East of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Spisska Nova Ves won 2-3.

Pokrok Krompachy - Humenne

Pokrok Krompachy - Humenne

Pokrok Krompachy played Humenne at the 3. Liga, East of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Humenne won 2-4.

Sobrance-Sobranecko - Tesla Stropkov

Sobrance-Sobranecko - Tesla Stropkov

Sobrance-Sobranecko played Tesla Stropkov at the 3. Liga, East of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Tesla Stropkov won 1-6.

Svidnik - Slavia TU Kosice

Svidnik - Slavia TU Kosice

Svidnik played Slavia TU Kosice at the 3. Liga, East of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Slavia TU Kosice won 2-5.

Malzenice - Velke Ludince

Malzenice - Velke Ludince

Malzenice played Velke Ludince at the 3. Liga, West of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Malzenice won 3-0.

Zlate Moravce-2 - Imel

Zlate Moravce-2 - Imel

Zlate Moravce-2 played Imel at the 3. Liga, West of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Zlate Moravce-2 won 1-0.

Tomasov - Dunajska Luzna

Tomasov - Dunajska Luzna

Tomasov played Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Tomasov won 3-1.

Buzanada - Tenerife-2

Buzanada - Tenerife-2

Buzanada are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 13.

Polvorin - Somozas

Polvorin - Somozas

Polvorin played Somozas at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Somozas won 0-1.

Tropezon - Siete Villas

Tropezon - Siete Villas

Tropezon played Siete Villas at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 13. The match kicked off 16:30 UTC. Tropezon won 2-0.

Fraga - Villanueva CF

Fraga - Villanueva CF

Fraga played Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Villanueva CF won 1-2.

Valdefierro - Sabinanigo

Valdefierro - Sabinanigo

Valdefierro played Sabinanigo at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Valdefierro won 3-1.

Carinena - Epila

Carinena - Epila

Carinena played Epila at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Carinena won 4-2.

Tamarite - Sarinena

Tamarite - Sarinena

Tamarite played Sarinena at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:30 UTC. Tamarite won 3-0.

Atletico Monzon - Robres

Atletico Monzon - Robres

Atletico Monzon played Robres at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Monzon won 2-0.

San Juan - Almudevar

San Juan - Almudevar

San Juan played Almudevar at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on June 13. San Juan was forfeited with a 3-0 loss.. Almudevar won 0-3.

Pontellas - Agrupacion Estudiantil

Pontellas - Agrupacion Estudiantil

Pontellas played Agrupacion Estudiantil at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Agrupacion Estudiantil won 1-2.

Atios - Pontes

Atios - Pontes

Atios played Pontes at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Pontes won 0-4.

Barco - Viveiro

Barco - Viveiro

Barco played Viveiro at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Barco won 3-1.

Ribadumia - Paiosaco

Ribadumia - Paiosaco

Ribadumia played Paiosaco at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Ribadumia won 3-2.

UD Ourense - Fisterra

UD Ourense - Fisterra

UD Ourense played Fisterra at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. UD Ourense won 2-0.

Barquereno - Cultural Guarnizo

Barquereno - Cultural Guarnizo

Barquereno played Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Cultural Guarnizo won 1-4.

Bezana - Barreda

Bezana - Barreda

Bezana played Barreda at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Revilla - Solares

Revilla - Solares

Revilla played Solares at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Solares won 0-6.

Ribamontan al Mar - Torina

Ribamontan al Mar - Torina

Ribamontan al Mar played Torina at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Torina won 1-2.

Banyoles - Santfeliuenc

Banyoles - Santfeliuenc

Banyoles played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Figueres - Igualada

Figueres - Igualada

Figueres played Igualada at the Tercera Division, Group 5, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Figueres won 2-1.

Horta - Valls

Horta - Valls

Horta played Valls at the Tercera Division, Group 5, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sants - Montanesa

Sants - Montanesa

Sants played Montanesa at the Tercera Division, Group 5, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico de Pinto - RSD Alcala

Atletico de Pinto - RSD Alcala

Atletico de Pinto played RSD Alcala at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 09:30 UTC. RSD Alcala won 1-2.

El Alamo - Santa Ana

El Alamo - Santa Ana

El Alamo played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 09:30 UTC. El Alamo won 3-1.

Real Aranjuez - Villanueva de Pardillo

Real Aranjuez - Villanueva de Pardillo

Real Aranjuez played Villanueva de Pardillo at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 09:30 UTC. Villanueva de Pardillo won 0-1.

Villaverde Boetticher - Complutense

Villaverde Boetticher - Complutense

Villaverde Boetticher played Complutense at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 09:30 UTC. Complutense won 0-1.

Mostoles CF - San Fernardo de Henares

Mostoles CF - San Fernardo de Henares

Mostoles CF played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. San Fernardo de Henares won 0-3.

Real Burgos - Becerril Campos

Real Burgos - Becerril Campos

Real Burgos played Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Becerril Campos won 1-2.

Cultural Cebrerena - Penaranda

Cultural Cebrerena - Penaranda

Cultural Cebrerena played Penaranda at the Tercera Division, Group 8, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:30 UTC. Cultural Cebrerena won 2-0.

Cardassar - Llosetense

Cardassar - Llosetense

Cardassar played Llosetense at the Tercera Division, Group 11, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Soller - Alcudia

Soller - Alcudia

Soller played Alcudia at the Tercera Division, Group 11, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 17:30 UTC. Alcudia won 0-1.

Atletico Tacoronte - Guia

Atletico Tacoronte - Guia

Atletico Tacoronte played Guia at the Tercera Division, Group 12, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Tacoronte won 4-1.

Vera - Villa de Santa Brigida

Vera - Villa de Santa Brigida

Vera played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ciudad de Murcia - EDMF Churra

Ciudad de Murcia - EDMF Churra

Ciudad de Murcia played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Deportivo Minera - Olimpico Totana

Deportivo Minera - Olimpico Totana

Deportivo Minera played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Deportivo Minera won 4-2.

Huercal-Overa - Plus Ultra

Huercal-Overa - Plus Ultra

Huercal-Overa played Plus Ultra at the Tercera Division, Group 13, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Huercal-Overa won 3-0.

Lorca - El Palmar

Lorca - El Palmar

Lorca played El Palmar at the Tercera Division, Group 13, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Muleno - Minerva

Muleno - Minerva

Muleno played Minerva at the Tercera Division, Group 13, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pena Azagresa - Txantrea

Pena Azagresa - Txantrea

Pena Azagresa played Txantrea at the Tercera Division, Group 15, Relegation Group of Spain on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Txantrea won 0-2.

Qviding FIF - Trollhattan

Qviding FIF - Trollhattan

Qviding FIF played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on June 13. The match kicked off 17:30 UTC. Trollhattan won 2-3.

Brommapojkarna - Pitea

Brommapojkarna - Pitea

Brommapojkarna played Pitea at the Division 1, Norra of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Brommapojkarna won 2-0.

Hammarby Talang - Sandviken

Hammarby Talang - Sandviken

Hammarby Talang played Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Hammarby Talang won 3-2.

Lulea - Sylvia

Lulea - Sylvia

Lulea played Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Lulea won 3-1.

Stenungsund - Forward

Stenungsund - Forward

Stenungsund played Forward at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Forward won 0-2.

Karlstad-2 - Yxhult

Karlstad-2 - Yxhult

Karlstad-2 are playing Yxhult at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 13.

Skovde - Nordvarmland

Skovde - Nordvarmland

Skovde played Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Skovde won 4-1.

Vanersborgs FK - Angered

Vanersborgs FK - Angered

Vanersborgs FK played Angered at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Angered won 1-4.

Gute - Sandvikens AIK

Gute - Sandvikens AIK

Gute played Sandvikens AIK at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Gute won 4-3.

Kvarnsveden - Skiljebo

Kvarnsveden - Skiljebo

Kvarnsveden played Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Skiljebo won 2-3.

Jarfalla - Lidingo

Jarfalla - Lidingo

Jarfalla played Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Jarfalla won 2-1.

Stocksund - Stockholm Internazionale

Stocksund - Stockholm Internazionale

Stocksund played Stockholm Internazionale at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Stockholm Internazionale won 2-3.

Ytterhogdals IK - Storfors

Ytterhogdals IK - Storfors

Ytterhogdals IK played Storfors at the Division 2, Norrland of Sweden on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Ytterhogdals IK won 2-0.

Gottne - Bergnasets

Gottne - Bergnasets

Gottne played Bergnasets at the Division 2, Norrland of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Gottne won 1-0.

IFK Ostersund - Sandviks

IFK Ostersund - Sandviks

IFK Ostersund played Sandviks at the Division 2, Norrland of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Sandviks won 0-3.

Team Thoren - Skelleftea

Team Thoren - Skelleftea

Team Thoren played Skelleftea at the Division 2, Norrland of Sweden on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Skelleftea won 2-4.

United Nordic - Eskilstuna City

United Nordic - Eskilstuna City

United Nordic played Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. United Nordic won 2-0.

Nykoping - Varmbols

Nykoping - Varmbols

Nykoping played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Nykoping won 5-1.

Arameiska-Syrianska - Motala

Arameiska-Syrianska - Motala

Arameiska-Syrianska played Motala at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Motala won 1-2.

Karlslunds - Huddinge

Karlslunds - Huddinge

Karlslunds played Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

IFK Eskilstuna - Smedby AIS

IFK Eskilstuna - Smedby AIS

IFK Eskilstuna played Smedby AIS at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. IFK Eskilstuna won 2-0.

Eskilsminne - Ullared

Eskilsminne - Ullared

Eskilsminne played Ullared at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Onsala - Vastra Frolunda

Onsala - Vastra Frolunda

Onsala played Vastra Frolunda at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Onsala won 2-1.

Tord - Savedalen

Tord - Savedalen

Tord played Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Savedalen won 3-4.

Varbergs GIF - Husqvarna

Varbergs GIF - Husqvarna

Varbergs GIF played Husqvarna at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Husqvarna won 0-1.

Vinbergs - Hoganas

Vinbergs - Hoganas

Vinbergs played Hoganas at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC. Vinbergs won 3-0.

Olympic BK - Rappe

Olympic BK - Rappe

Olympic BK played Rappe at the Division 2, Sodra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlskrona - Balkan FC

Karlskrona - Balkan FC

Karlskrona played Balkan FC at the Division 2, Sodra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Karlskrona won 1-0.

Berga - Eslov

Berga - Eslov

Berga played Eslov at the Division 2, Sodra Gotaland of Sweden on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Berga won 2-1.

Naters - Olympique Geneve

Naters - Olympique Geneve

Naters played Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on June 13. The match kicked off 12:30 UTC. Naters won 1-0.

Azzurri 90 Lausanne - Vevey Sports

Azzurri 90 Lausanne - Vevey Sports

Azzurri 90 Lausanne played Vevey Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on June 13. The match kicked off 13:30 UTC. Vevey Sports won 2-3.

Delemont - Baden

Delemont - Baden

Delemont played Baden at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Baden won 1-2.

Langenthal - Wohlen

Langenthal - Wohlen

Langenthal played Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Langenthal won 2-0.

Zug 94 - Grasshoppers-2

Zug 94 - Grasshoppers-2

Zug 94 played Grasshoppers-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Zug 94 won 2-1.

Icanfield - Eastern District

Icanfield - Eastern District

Icanfield played Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Central-Western - Wong Tai Sin

Central-Western - Wong Tai Sin

Central-Western played Wong Tai Sin at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Citizen AA - Wofoo Tai Po

Citizen AA - Wofoo Tai Po

Citizen AA played Wofoo Tai Po at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 07:30 UTC. Citizen AA won 3-1.

Hoi King - Sham Shui Po

Hoi King - Sham Shui Po

Hoi King played Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wing Yee - North District

Wing Yee - North District

Wing Yee played North District at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 07:30 UTC. North District won 1-3.

Yuen Long - South China AA

Yuen Long - South China AA

Yuen Long played South China AA at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hong Kong FC - Shatin

Hong Kong FC - Shatin

Hong Kong FC played Shatin at the Division 1 of Hong Kong on June 13. The match kicked off 08:45 UTC. Hong Kong FC won 3-0.

Shonan Bellmare - F.C.Tokyo

Shonan Bellmare - F.C.Tokyo

Shonan Bellmare played F.C.Tokyo at the YBC Levain Cup - Play Offs of Japan on June 13. The match kicked off 08:00 UTC. F.C.Tokyo won 1-4.

Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo

Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo

Yokohama F. Marinos played Consadole Sapporo at the YBC Levain Cup - Play Offs of Japan on June 13. The match kicked off 08:00 UTC. Consadole Sapporo won 1-3.

Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe

Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe

Urawa Red Diamonds played Vissel Kobe at the YBC Levain Cup - Play Offs of Japan on June 13. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Azul Claro Numazu - Kagoshima United

Azul Claro Numazu - Kagoshima United

Azul Claro Numazu played Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 04:00 UTC. Kagoshima United won 0-2.

Fujieda MYFC - Imabari

Fujieda MYFC - Imabari

Fujieda MYFC played Imabari at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gainare Tottori - Parceiro Nagano

Gainare Tottori - Parceiro Nagano

Gainare Tottori played Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 04:00 UTC. Parceiro Nagano won 1-8.

Vanraure Hachinohe - YSCC

Vanraure Hachinohe - YSCC

Vanraure Hachinohe played YSCC at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 04:00 UTC. Vanraure Hachinohe won 3-0.

Kamatamare Sanuki - Fukushima Utd

Kamatamare Sanuki - Fukushima Utd

Kamatamare Sanuki played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Fukushima Utd won 1-2.

Kataller Toyama - Roasso Kumamoto

Kataller Toyama - Roasso Kumamoto

Kataller Toyama played Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on June 13. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dep. Llacuabamaba - Univ. San Martin

Dep. Llacuabamaba - Univ. San Martin

Dep. Llacuabamaba played Univ. San Martin at the Copa Bicentenario of Peru on June 13. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Melgar - Carlos Manucci

Melgar - Carlos Manucci

Melgar played Carlos Manucci at the Copa Bicentenario of Peru on June 13. The match kicked off 20:00 UTC. Carlos Manucci won 1-2.

Sport Chavelines Juniors - Sport Huancayo

Sport Chavelines Juniors - Sport Huancayo

Sport Chavelines Juniors are playing Sport Huancayo at the Copa Bicentenario of Peru on June 14. The match will kick off 00:30 UTC.

Pyeongchang United - Gangwon-2

Pyeongchang United - Gangwon-2

Pyeongchang United played Gangwon-2 at the K4 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 07:00 UTC. Pyeongchang United won 2-1.

Seoul Jungnang - Chungju Citizen

Seoul Jungnang - Chungju Citizen

Seoul Jungnang played Chungju Citizen at the K4 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 07:00 UTC. Chungju Citizen won 0-3.

Pocheon - Yeoju Citizen

Pocheon - Yeoju Citizen

Pocheon played Yeoju Citizen at the K4 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 09:00 UTC. Pocheon won 4-0.

Gyeongju KHNP - Cheongju

Gyeongju KHNP - Cheongju

Gyeongju KHNP played Cheongju at the K3 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 07:00 UTC. Cheongju won 1-2.

Busan Kyotong - Cheonan City

Busan Kyotong - Cheonan City

Busan Kyotong played Cheonan City at the K3 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gimhae - Pyeongtaek Citizen

Gimhae - Pyeongtaek Citizen

Gimhae played Pyeongtaek Citizen at the K3 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 08:00 UTC. Gimhae won 3-1.

Daejeon Korail - Gangneung

Daejeon Korail - Gangneung

Daejeon Korail played Gangneung at the K3 League of Korea Republic on June 13. The match kicked off 10:00 UTC. Daejeon Korail won 1-0.

CD Monte Carlo - Cheng Fung

CD Monte Carlo - Cheng Fung

CD Monte Carlo played Cheng Fung at the Elite League of Macao on June 13. The match kicked off 11:00 UTC. Cheng Fung won 0-4.

Policia - Windsor Arch Ka I

Policia - Windsor Arch Ka I

Policia played Windsor Arch Ka I at the Elite League of Macao on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Windsor Arch Ka I won 1-2.

Xorazm Urganch - Aral Nukus

Xorazm Urganch - Aral Nukus

Xorazm Urganch played Aral Nukus at the Pro League A of Uzbekistan on June 13. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpique Medea - NC Magra

Olimpique Medea - NC Magra

Olimpique Medea played NC Magra at the Ligue 1 of Algeria on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Skikda - WA Tlemcen

Skikda - WA Tlemcen

Skikda played WA Tlemcen at the Ligue 1 of Algeria on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. WA Tlemcen won 1-2.

JS Kabylie - US Biskra

JS Kabylie - US Biskra

JS Kabylie played US Biskra at the Ligue 1 of Algeria on June 13. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MC Alger - JS Saoura

MC Alger - JS Saoura

MC Alger played JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on June 13. The match kicked off 16:45 UTC. MC Alger won 1-0.

Santa Rita FC - Desportivo Huila

Santa Rita FC - Desportivo Huila

Santa Rita FC played Desportivo Huila at the Girabola of Angola on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Rita FC won 1-0.

Wiliete - Ferroviario do Huambo

Wiliete - Ferroviario do Huambo

Wiliete played Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Damissa - Buffles du Borgou

Damissa - Buffles du Borgou

Damissa played Buffles du Borgou at the Championat National, Championship round of Benin on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eternel - Dragons

Eternel - Dragons

Eternel played Dragons at the Championat National, Championship round of Benin on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Dragons won 0-1.

Loto - Beke Bembereke

Loto - Beke Bembereke

Loto played Beke Bembereke at the Championat National, Championship round of Benin on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Beke Bembereke won 1-2.

Requins - Ayema

Requins - Ayema

Requins played Ayema at the Championat National, Championship round of Benin on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dauphins Noirs - DR Congo Rangers

Dauphins Noirs - DR Congo Rangers

Dauphins Noirs are playing DR Congo Rangers at the Super Ligue of Dr Congo on June 13. The match will kick off 14:30 UTC.

Maniema Union - Racing Kinshasa

Maniema Union - Racing Kinshasa

Maniema Union played Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on June 13. The match kicked off 14:30 UTC. Maniema Union won 2-1.

Maniema Union - Motema Pembe

Maniema Union - Motema Pembe

Maniema Union are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on June 13.

Banjul Utd - BK Milan

Banjul Utd - BK Milan

Banjul Utd are playing BK Milan at the GFA League of Gambia on June 13. The match will kick off 19:00 UTC.

Aduana Stars - Liberty Professionals

Aduana Stars - Liberty Professionals

Aduana Stars played Liberty Professionals at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Aduana Stars won 2-0.

Ashanti Gold - Ebusua Dwarfs

Ashanti Gold - Ebusua Dwarfs

Ashanti Gold played Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Ashanti Gold won 1-0.

Bechem United - Berekum Chelsea

Bechem United - Berekum Chelsea

Bechem United played Berekum Chelsea at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Bechem United won 2-0.

Karela - Legon Cities

Karela - Legon Cities

Karela played Legon Cities at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Karela won 2-0.

King Faisal - Great Olympics

King Faisal - Great Olympics

King Faisal played Great Olympics at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. King Faisal won 1-0.

WAFA - FC Dreams

WAFA - FC Dreams

WAFA played FC Dreams at the Premier League of Ghana on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chitipa United - Karonga United

Chitipa United - Karonga United

Chitipa United played Karonga United at the Super League of Malawi on June 13. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ekwendeni Hammers - Mighty Tigers

Ekwendeni Hammers - Mighty Tigers

Ekwendeni Hammers played Mighty Tigers at the Super League of Malawi on June 13. The match kicked off 12:30 UTC. Ekwendeni Hammers won 1-0.

Red Lions - Mighty Wanderers

Red Lions - Mighty Wanderers

Red Lions are playing Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on June 13.

HUSA Agadir - WAC Casablanca

HUSA Agadir - WAC Casablanca

HUSA Agadir played WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on June 13. The match kicked off 18:15 UTC. WAC Casablanca won 3-5.

RCA Casablanca - RSB Berkane

RCA Casablanca - RSB Berkane

RCA Casablanca played RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on June 13. The match kicked off 20:30 UTC. RSB Berkane won 0-1.

Racing Casablanca - IZK Khemisset

Racing Casablanca - IZK Khemisset

Racing Casablanca played IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on June 13. The match kicked off 16:00 UTC. Racing Casablanca won 3-0.

Widad Temara - Tihad Casablanca

Widad Temara - Tihad Casablanca

Widad Temara played Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kawkab Marrakech - Stade Marocain

Kawkab Marrakech - Stade Marocain

Kawkab Marrakech played Stade Marocain at the Botola 2 of Morocco on June 13. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Desportivo Maputo - Ferroviario de Lichinga

Desportivo Maputo - Ferroviario de Lichinga

Desportivo Maputo played Ferroviario de Lichinga at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Ferroviario de Lichinga won 0-2.

Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane

Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane

Ferroviario Maputo played Incomati Xinavane at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Ferroviario Maputo won 2-0.

Ferroviario Nacala - Costa do Sol

Ferroviario Nacala - Costa do Sol

Ferroviario Nacala played Costa do Sol at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Costa do Sol won 1-3.

LD Maputo - ENH Vilankulo

LD Maputo - ENH Vilankulo

LD Maputo played ENH Vilankulo at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Matchedje de Mocuba - Ferroviario Nampula

Matchedje de Mocuba - Ferroviario Nampula

Matchedje de Mocuba played Ferroviario Nampula at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Ferroviario Nampula won 0-1.

Songo - Ferroviario Beira

Songo - Ferroviario Beira

Songo played Ferroviario Beira at the Mocambola of Mozambique on June 13. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Abia Warriors - Lobi Stars

Abia Warriors - Lobi Stars

Abia Warriors played Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Abia Warriors won 2-0.

Adamawa United - Rivers United

Adamawa United - Rivers United

Adamawa United played Rivers United at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Adamawa United won 2-0.

Enugu Rangers - Sunshine Stars

Enugu Rangers - Sunshine Stars

Enugu Rangers played Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Enugu Rangers won 4-1.

Heartland - Jigawa Golden Stars

Heartland - Jigawa Golden Stars

Heartland played Jigawa Golden Stars at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Heartland won 2-1.

Kano Pillars - Akwa United

Kano Pillars - Akwa United

Kano Pillars played Akwa United at the NPFL of Nigeria on June 13. undefined was forfeited with a 3-0 loss. and ended in a draw 0 - 0.

Katsina United - Enyimba

Katsina United - Enyimba

Katsina United played Enyimba at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Katsina United won 3-1.

Kwara - MFM FC

Kwara - MFM FC

Kwara played MFM FC at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Kwara won 1-0.

Nasarawa - Plateau United

Nasarawa - Plateau United

Nasarawa played Plateau United at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Nasarawa won 2-0.

Warri Wolves - Akwa Starlets

Warri Wolves - Akwa Starlets

Warri Wolves played Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Akwa Starlets won 0-1.

Wikki Tourist - Ifeanyi Ubah

Wikki Tourist - Ifeanyi Ubah

Wikki Tourist played Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Wikki Tourist won 4-3.

Marines - Rayon Sports

Marines - Rayon Sports

Marines played Rayon Sports at the National League, Championship round of Rwanda on June 13. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

APR - FC Police

APR - FC Police

APR played FC Police at the National League, Championship round of Rwanda on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. APR won 3-0.

AS Kigali - Espoir

AS Kigali - Espoir

AS Kigali played Espoir at the National League, Championship round of Rwanda on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. AS Kigali won 4-0.

Rutsiro - Bugesera

Rutsiro - Bugesera

Rutsiro played Bugesera at the National League, Championship round of Rwanda on June 13. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gorilla - Kiyovu Sports

Gorilla - Kiyovu Sports

Gorilla played Kiyovu Sports at the National League, Relegation round of Rwanda on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Kiyovu Sports won 0-1.

Musanze - Mukura

Musanze - Mukura

Musanze played Mukura at the National League, Relegation round of Rwanda on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. Musanze won 1-0.

CNEPS Excellence - Pikine

CNEPS Excellence - Pikine

CNEPS Excellence are playing Pikine at the Ligue 1 of Senegal on June 13.

Casa Sport - DSC FC

Casa Sport - DSC FC

Casa Sport played DSC FC at the Ligue 1 of Senegal on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Casa Sport won 5-0.

Diambars - ASEC Ndiambour

Diambars - ASEC Ndiambour

Diambars played ASEC Ndiambour at the Ligue 1 of Senegal on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Diambars won 3-0.

FC Douanes - Teungueth

FC Douanes - Teungueth

FC Douanes played Teungueth at the Ligue 1 of Senegal on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Teungueth won 0-4.

Jaraaf - Goree

Jaraaf - Goree

Jaraaf played Goree at the Ligue 1 of Senegal on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Jaraaf won 2-0.

Mbour Petite Cote - Stade de Mbour

Mbour Petite Cote - Stade de Mbour

Mbour Petite Cote played Stade de Mbour at the Ligue 1 of Senegal on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Mbour Petite Cote won 1-0.

ASKO de Kara - Kara

ASKO de Kara - Kara

ASKO de Kara played Kara at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dynamic Togolais - Gbohloe-su Des Lacs

Dynamic Togolais - Gbohloe-su Des Lacs

Dynamic Togolais played Gbohloe-su Des Lacs at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Dynamic Togolais won 1-0.

Entente-2 - Togo Port

Entente-2 - Togo Port

Entente-2 played Togo Port at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Togo Port won 1-2.

Gomido - OTR

Gomido - OTR

Gomido played OTR at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ifodje - Binah

Ifodje - Binah

Ifodje played Binah at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Binah won 0-2.

Koroki - Semassi

Koroki - Semassi

Koroki played Semassi at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Koroki won 1-0.

Maranatha Fiokpo - Anges Notse

Maranatha Fiokpo - Anges Notse

Maranatha Fiokpo played Anges Notse at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Anges Notse won 0-1.

Sara Sport - Unisport

Sara Sport - Unisport

Sara Sport played Unisport at the Championnat National of Togo on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Sara Sport won 3-2.

Forest Rangers - Indeni

Forest Rangers - Indeni

Forest Rangers played Indeni at the Super League of Zambia on June 13. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kabwe Warriors - Prison Leopards

Kabwe Warriors - Prison Leopards

Kabwe Warriors are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on June 13.

ZESCO United - NAPSA Stars

ZESCO United - NAPSA Stars

ZESCO United played NAPSA Stars at the Super League of Zambia on June 13. The match kicked off 13:00 UTC. ZESCO United won 2-0.

Universidad QM - Atletico San Francisco

Universidad QM - Atletico San Francisco

Universidad QM played Atletico San Francisco at the LDF, Clausura of Dominican Republic on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Universidad QM won 4-0.

Vega Real - Jarabacoa

Vega Real - Jarabacoa

Vega Real played Jarabacoa at the LDF, Clausura of Dominican Republic on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Jarabacoa won 1-3.

Cibao - San Cristobal FC

Cibao - San Cristobal FC

Cibao are playing San Cristobal FC at the LDF, Clausura of Dominican Republic on June 13. The match kicked off 22:00 UTC. It's the second half and Cibao are winning 2-0.

Charlotte Independence - Hartford Athletic

Charlotte Independence - Hartford Athletic

Charlotte Independence are playing Hartford Athletic at the USL Championship of Usa on June 13. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

North Texas - Greenville

North Texas - Greenville

North Texas are playing Greenville at the USL League One of Usa on June 13. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and North Texas are winning 1-0.

Tormenta - Toronto-2

Tormenta - Toronto-2

Tormenta are playing Toronto-2 at the USL League One of Usa on June 14. The match will kick off 00:00 UTC.

Criciuma - Ypiranga Erechim

Criciuma - Ypiranga Erechim

Criciuma played Ypiranga Erechim at the Serie C - First stage of Brazil on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Criciuma won 2-1.

Tombense - Altos

Tombense - Altos

Tombense played Altos at the Serie C - First stage of Brazil on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Botafogo PB - Volta Redonda

Botafogo PB - Volta Redonda

Botafogo PB played Volta Redonda at the Serie C - First stage of Brazil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Volta Redonda won 1-2.

Parana - Figueirense

Parana - Figueirense

Parana played Figueirense at the Serie C - First stage of Brazil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Campinense - America RN

Campinense - America RN

Campinense played America RN at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Campinense won 3-0.

Central SC - Caucaia

Central SC - Caucaia

Central SC played Caucaia at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Central SC won 3-2.

Madureira - Portuguesa

Madureira - Portuguesa

Madureira played Portuguesa at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Marcilio Dias - Cascavel

Marcilio Dias - Cascavel

Marcilio Dias played Cascavel at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rio Branco VN - Boa

Rio Branco VN - Boa

Rio Branco VN played Boa at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Rio Branco VN won 2-1.

Santo Andre - Boavista SC

Santo Andre - Boavista SC

Santo Andre played Boavista SC at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Boavista SC won 0-1.

Sergipe - Retro FC

Sergipe - Retro FC

Sergipe played Retro FC at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 18:00 UTC. Sergipe won 1-0.

ABC Natal - Sousa

ABC Natal - Sousa

ABC Natal played Sousa at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. ABC Natal won 4-0.

Caldense - Ferroviaria

Caldense - Ferroviaria

Caldense played Ferroviaria at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Ferroviaria won 0-1.

Caxias - Rio Branco PR

Caxias - Rio Branco PR

Caxias played Rio Branco PR at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Caxias won 5-1.

Cianorte PR - Inter de Limeira

Cianorte PR - Inter de Limeira

Cianorte PR played Inter de Limeira at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goianesia - Uniao Rondonopolis

Goianesia - Uniao Rondonopolis

Goianesia played Uniao Rondonopolis at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Juazeirense - ASA

Juazeirense - ASA

Juazeirense played ASA at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Juazeirense won 2-0.

Nova Mutum EC - Jaragua EC

Nova Mutum EC - Jaragua EC

Nova Mutum EC played Jaragua EC at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Nova Mutum EC won 2-0.

Paragominas - Tocantinopolis

Paragominas - Tocantinopolis

Paragominas played Tocantinopolis at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Paragominas won 4-1.

Penarol AC - Castanhal

Penarol AC - Castanhal

Penarol AC played Castanhal at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Castanhal won 0-1.

Porto Velho - Brasiliense

Porto Velho - Brasiliense

Porto Velho played Brasiliense at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Brasiliense won 1-3.

Ypiranga/AP - Atletico Acreano

Ypiranga/AP - Atletico Acreano

Ypiranga/AP played Atletico Acreano at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Ypiranga/AP won 2-1.

Galvez EC - GAS

Galvez EC - GAS

Galvez EC are playing GAS at the Serie D of Brasil on June 13. The match kicked off 23:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Coritiba U-20 - Botafogo U-20

Coritiba U-20 - Botafogo U-20

Coritiba U-20 played Botafogo U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on June 13. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Millonarios - Junior

Millonarios - Junior

Millonarios played Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on June 13. The match kicked off 18:30 UTC. Millonarios won 2-0.

2 de Mayo - Deportivo Capiata

2 de Mayo - Deportivo Capiata

2 de Mayo played Deportivo Capiata at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fulgencio Yegros - Guarani Trinidad

Fulgencio Yegros - Guarani Trinidad

Fulgencio Yegros played Guarani Trinidad at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Guarani Trinidad won 1-2.

Sportivo Iteno - Rubio Nu

Sportivo Iteno - Rubio Nu

Sportivo Iteno played Rubio Nu at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora

Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora

Sportivo Trinidense played Fernando de la Mora at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tacuary - Independiente FBC

Tacuary - Independiente FBC

Tacuary played Independiente FBC at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 14:00 UTC. Independiente FBC won 1-3.

Atyra - Resistencia

Atyra - Resistencia

Atyra played Resistencia at the Division Intermedia of Paraguay on June 13. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Estudiantes de Merida - Hermanos Colmenares

Estudiantes de Merida - Hermanos Colmenares

Estudiantes de Merida played Hermanos Colmenares at the Primera of Venezuela on June 13. The match kicked off 19:00 UTC. Estudiantes de Merida won 6-2.

Monagas SC - Universidad Central

Monagas SC - Universidad Central

Monagas SC are playing Universidad Central at the Primera of Venezuela on June 13. The match will kick off 23:30 UTC.

St George Willawong - Bayside United

St George Willawong - Bayside United

St George Willawong played Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on June 13. The match kicked off 07:00 UTC. St George Willawong won 3-2.

Rochedale Rovers - Sunshine Coast

Rochedale Rovers - Sunshine Coast

Rochedale Rovers played Sunshine Coast at the Queensland Premier League of Australia on June 13. The match kicked off 08:15 UTC. Sunshine Coast won 2-3.

Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers

Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers

Gold Coast Knights played Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on June 13. The match kicked off 06:00 UTC. Gold Coast Knights won 4-2.

Logan Lightning - Moreton Bay United

Logan Lightning - Moreton Bay United

Logan Lightning played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on June 13. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Brisbane Strikers - Queensland Lions

Brisbane Strikers - Queensland Lions

Brisbane Strikers played Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on June 13. The match kicked off 08:00 UTC. Queensland Lions won 2-7.

Rockdale City Suns - Blacktown City

Rockdale City Suns - Blacktown City

Rockdale City Suns played Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Blacktown City won 2-4.

Sydney United - Marconi Stallions

Sydney United - Marconi Stallions

Sydney United played Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Sydney United won 1-0.

Northbridge - Wolves FC

Northbridge - Wolves FC

Northbridge are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on June 14. The match will kick off 05:00 UTC.

Cooma Tigers - Gungahlin

Cooma Tigers - Gungahlin

Cooma Tigers are playing Gungahlin at the NPL Capital Territory of Australia on June 13.

Tuggeranong United - Canberra

Tuggeranong United - Canberra

Tuggeranong United played Canberra at the NPL Capital Territory of Australia on June 13. The match kicked off 05:00 UTC. Canberra won 0-1.

Egypt U-23 - South Africa U-23

Egypt U-23 - South Africa U-23

Egypt U-23 played South Africa U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on June 13. The match kicked off 17:00 UTC. Egypt U-23 won 3-0.