NEROCA vs Real Kashmir Live Score and Live Stream

Kick-off at 08:30 on Tuesday, January 14
DiarraBoubacar Diarra (goal)62'
Copy
Embed all videos of NEROCA - Real Kashmir
India I League
1 : 0
FT
Full Time
Match ends. NEROCA 1, Real Kashmir 0.
62'
1 - 0
Boubacar Diarra scores for NEROCA.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
5
NEROCA have gone 5 consecutive home matches without a draw.
5
Real Kashmir have gone 5 consecutive matches without a clean sheet.
4
NEROCA have gone 4 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

NEROCA played Real Kashmir at the I League of India on January 14. The match kicked off 08:30 UTC. NEROCA won 1-0. NEROCA are 9th in the table with 8 points after 8 matches, while Real Kashmir are 10th with 6 points in 6 matches.

Boubacar Diarra scored the first and only goal on the 62nd minute of the game.

ScoreBat is covering NEROCA vs Real Kashmir in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. India I League's live standings are availble and updated in real time. You can watch NEROCA vs Real Kashmir live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of India I League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/neroca-vs-real-kashmir-live-stream/

NEROCA have lost to TRAU FC in their previous match, while Real Kashmir have played a draw with Minerva Punjab in their previous match.

NEROCA have won 2 of their 8 matches in I League, drawing 2 and having 4 defeats this season. They have scored 8 goals - 1.00 per match, conceding 14 - 1.75 per match. Real Kashmir have won 1 of their 6 matches in I League, drawing 3 and having 2 defeats this season. They have scored 6 goals - 1.00 per match, conceding 8 - 1.33 per match.

Goals and video highlights of the match between NEROCA and Real Kashmir are being added in real time. You can watch the goal by Boubacar Diarra as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when NEROCA or Real Kashmir score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between NEROCA and Real Kashmir include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from NEROCA vs Real Kashmir with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of India I League are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Atletico Madrid0 - 0Leganes52'

Atletico Madrid - Leganes

Atletico Madrid are playing Leganes at the La Liga of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Celta VigoEibar13:00

Celta Vigo - Eibar

Celta Vigo are playing Eibar at the La Liga of Spain on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

GetafeReal Betis15:00

Getafe - Real Betis

Getafe are playing Real Betis at the La Liga of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Real SociedadMallorca17:30

Real Sociedad - Mallorca

Real Sociedad are playing Mallorca at the La Liga of Spain on January 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Real ValladolidReal Madrid20:00

Real Valladolid - Real Madrid

Real Valladolid are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Werder BremenHoffenheim14:30

Werder Bremen - Hoffenheim

Werder Bremen are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayer LeverkusenFortuna Dusseldorf17:00

Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf

Bayer Leverkusen are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter Milan1 - 0Cagliari40'

Inter Milan - Cagliari

Inter Milan are playing Cagliari at the Serie A of Italy on January 26. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and Inter Milan is winning 1-0.

ParmaUdinese14:00

Parma - Udinese

Parma are playing Udinese at the Serie A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SampdoriaSassuolo14:00

Sampdoria - Sassuolo

Sampdoria are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

VeronaLecce14:00

Verona - Lecce

Verona are playing Lecce at the Serie A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RomaLazio17:00

Roma - Lazio

Roma are playing Lazio at the Serie A of Italy on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

NapoliJuventus19:45

Napoli - Juventus

Napoli are playing Juventus at the Serie A of Italy on January 26. The match will kick off 19:45 UTC.

LyonToulouse14:00

Lyon - Toulouse

Lyon are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NantesBordeaux16:00

Nantes - Bordeaux

Nantes are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

LillePSG20:00

Lille - PSG

Lille are playing PSG at the Ligue 1 of France on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Manchester CityFulham13:00

Manchester City - Fulham

Manchester City are playing Fulham at the FA Cup of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Tranmere RoversManchester United15:00

Tranmere Rovers - Manchester United

Tranmere Rovers are playing Manchester United at the FA Cup of England on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyLiverpool17:00

Shrewsbury - Liverpool

Shrewsbury are playing Liverpool at the FA Cup of England on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Vitesse1 - 0EmmenHalf TimeHT

Vitesse - Emmen

Vitesse are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and Vitesse is winning 1-0.

GroningenAjax13:30

Groningen - Ajax

Groningen are playing Ajax at the Eredivisie of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Willem IIZwolle13:30

Willem II - Zwolle

Willem II are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PSVTwente15:45

PSV - Twente

PSV are playing Twente at the Eredivisie of Netherlands on January 26. The match will kick off 15:45 UTC.

St. MirrenAberdeen12:30

St. Mirren - Aberdeen

St. Mirren are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

HeartsRangers15:00

Hearts - Rangers

Hearts are playing Rangers at the Premier League of Scotland on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BelenensesPortimonense15:00

Belenenses - Portimonense

Belenenses are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

FamilcaoSanta Clara15:00

Familcao - Santa Clara

Familcao are playing Santa Clara at the Primeira Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

TondelaSetubal15:00

Tondela - Setubal

Tondela are playing Setubal at the Primeira Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Pacos de FerreiraBenfica17:30

Pacos de Ferreira - Benfica

Pacos de Ferreira are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 17:30 UTC.

AvesBoavista20:00

Aves - Boavista

Aves are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Cercle BruggeAnderlecht13:30

Cercle Brugge - Anderlecht

Cercle Brugge are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

KortrijkClub Brugge17:00

Kortrijk - Club Brugge

Kortrijk are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

AntwerpZulte-Waregem19:00

Antwerp - Zulte-Waregem

Antwerp are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

St. GilloiseLommel United15:00

St. Gilloise - Lommel United

St. Gilloise are playing Lommel United at the First Division B, Closing of Belgium on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Apollon LimassolEthnikos Achnas14:00

Apollon Limassol - Ethnikos Achnas

Apollon Limassol are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

OmoniaAnorthosis15:00

Omonia - Anorthosis

Omonia are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Nea SalamisEnosis Paralimni16:00

Nea Salamis - Enosis Paralimni

Nea Salamis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

HonkaHIFK13:00

Honka - HIFK

Honka are playing HIFK at the National Cup of Finland on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MuSaKTP17:00

MuSa - KTP

MuSa are playing KTP at the National Cup of Finland on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

1860 Munchen1 - 0Eintracht Braunschweig10'

1860 Munchen - Eintracht Braunschweig

1860 Munchen are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and 1860 Munchen is winning 1-0.

UerdingenBayern-213:00

Uerdingen - Bayern-2

Uerdingen are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PanioniosAtromitos13:00

Panionios - Atromitos

Panionios are playing Atromitos at the Super League 1 of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

XanthiOFI13:00

Xanthi - OFI

Xanthi are playing OFI at the Super League 1 of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

PanaitolikosAris15:15

Panaitolikos - Aris

Panaitolikos are playing Aris at the Super League 1 of Greece on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

AEKOlympiakos17:30

AEK - Olympiakos

AEK are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on January 26. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotoneSpezia14:00

Crotone - Spezia

Crotone are playing Spezia at the Serie B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

VeneziaTrapani14:00

Venezia - Trapani

Venezia are playing Trapani at the Serie B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ascoli PicchioFrosinone20:00

Ascoli Picchio - Frosinone

Ascoli Picchio are playing Frosinone at the Serie B of Italy on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Go Ahead EaglesNAC13:30

Go Ahead Eagles - NAC

Go Ahead Eagles are playing NAC at the Eerste Divisie of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Chaves0 - 1NacionalHalf TimeHT

Chaves - Nacional

Chaves are playing Nacional at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and Nacional is winning 0-1.

Cova Piedade0 - 0CD MafraHalf TimeHT

Cova Piedade - CD Mafra

Cova Piedade are playing CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Academico ViseuPenafiel15:00

Academico Viseu - Penafiel

Academico Viseu are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Casa PiaSC Farense15:00

Casa Pia - SC Farense

Casa Pia are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

LeixoesAcademica15:00

Leixoes - Academica

Leixoes are playing Academica at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

OliveirenseVarzim15:00

Oliveirense - Varzim

Oliveirense are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2Sp. Covilha15:00

Porto-2 - Sp. Covilha

Porto-2 are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

VilafranquenseFeirense17:15

Vilafranquense - Feirense

Vilafranquense are playing Feirense at the Segunda Liga of Portugal on January 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Malaga1 - 1Mirandes57'

Malaga - Mirandes

Malaga are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

AlbaceteDeportivo15:00

Albacete - Deportivo

Albacete are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmeriaElche15:00

Almeria - Elche

Almeria are playing Elche at the Segunda Division of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AD AlcorconPonferradina17:15

AD Alcorcon - Ponferradina

AD Alcorcon are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on January 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Rayo VallecanoExtremadura17:15

Rayo Vallecano - Extremadura

Rayo Vallecano are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on January 26. The match will kick off 17:15 UTC.

GironaOviedo19:30

Girona - Oviedo

Girona are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on January 26. The match will kick off 19:30 UTC.

St. GallenLugano15:00

St. Gallen - Lugano

St. Gallen are playing Lugano at the Super League of Switzerland on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

ThunSion15:00

Thun - Sion

Thun are playing Sion at the Super League of Switzerland on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Young BoysBasel15:00

Young Boys - Basel

Young Boys are playing Basel at the Super League of Switzerland on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

VaduzWil14:00

Vaduz - Wil

Vaduz are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ChiassoGrasshoppers15:00

Chiasso - Grasshoppers

Chiasso are playing Grasshoppers at the Challenge League of Switzerland on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Denizlispor0 - 3Antalyaspor79'

Denizlispor - Antalyaspor

Denizlispor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Antalyaspor is winning 0-3.

GoztepeBesiktas13:00

Goztepe - Besiktas

Goztepe are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KonyasporGalatasaray16:00

Konyaspor - Galatasaray

Konyaspor are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Erzurum BB1 - 0Balikesirspor50'

Erzurum BB - Balikesirspor

Erzurum BB are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Erzurum BB is winning 1-0.

Hatayspor1 - 0Menemen Belediyespor54'

Hatayspor - Menemen Belediyespor

Hatayspor are playing Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Hatayspor is winning 1-0.

EskisehirsporAdanaspor13:30

Eskisehirspor - Adanaspor

Eskisehirspor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Demirspor AdanaBoluspor16:00

Demirspor Adana - Boluspor

Demirspor Adana are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Santiago WanderersUniversidad Catolica15:00

Santiago Wanderers - Universidad Catolica

Santiago Wanderers are playing Universidad Catolica at the Primera Division of Chile on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

HuachipatoUniversidad de Chile21:00

Huachipato - Universidad de Chile

Huachipato are playing Universidad de Chile at the Primera Division of Chile on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Union EspanolaDeportivo Iquiue23:30

Union Espanola - Deportivo Iquiue

Union Espanola are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on January 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Al Ahly CairoEtoile du Sahel19:00

Al Ahly Cairo - Etoile du Sahel

Al Ahly Cairo are playing Etoile du Sahel at the Group Stage of Caf Champions League on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BarokaMaritzburg United13:30

Baroka - Maritzburg United

Baroka are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PumasMonterrey18:00

Pumas - Monterrey

Pumas are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NecaxaAtletico San Luis23:00

Necaxa - Atletico San Luis

Necaxa are playing Atletico San Luis at the Clausura of Mexico on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

JuarezMorelia01:00

Juarez - Morelia

Juarez are playing Morelia at the Clausura of Mexico on January 27. The match will kick off 01:00 UTC.

BanfieldPatronato de Parana20:35

Banfield - Patronato de Parana

Banfield are playing Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on January 26. The match will kick off 20:35 UTC.

Defensa y JusticiaTalleres Cordoba20:35

Defensa y Justicia - Talleres Cordoba

Defensa y Justicia are playing Talleres Cordoba at the Primera Division of Argentina on January 26. The match will kick off 20:35 UTC.

RacingTucuman22:40

Racing - Tucuman

Racing are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on January 26. The match will kick off 22:40 UTC.

Boca JuniorsIndependiente00:45

Boca Juniors - Independiente

Boca Juniors are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on January 27. The match will kick off 00:45 UTC.

Real PotosiBlooming19:00

Real Potosi - Blooming

Real Potosi are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Oriente PetroleroNacional Potosi21:15

Oriente Petrolero - Nacional Potosi

Oriente Petrolero are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on January 26. The match will kick off 21:15 UTC.

WilstermannGuabira21:15

Wilstermann - Guabira

Wilstermann are playing Guabira at the Apertura of Bolivia on January 26. The match will kick off 21:15 UTC.

Blooming Santa CruzThe Strongest23:30

Blooming Santa Cruz - The Strongest

Blooming Santa Cruz are playing The Strongest at the Apertura of Bolivia on January 26. The match will kick off 23:30 UTC.

PatriotasCucuta20:15

Patriotas - Cucuta

Patriotas are playing Cucuta at the Apertura of Colombia on January 26. The match will kick off 20:15 UTC.

Atletico NacionalDeportes Pereira22:20

Atletico Nacional - Deportes Pereira

Atletico Nacional are playing Deportes Pereira at the Apertura of Colombia on January 26. The match will kick off 22:20 UTC.

MillonariosPasto00:30

Millonarios - Pasto

Millonarios are playing Pasto at the Apertura of Colombia on January 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Sol de AmericaSportivo Luqueno21:00

Sol de America - Sportivo Luqueno

Sol de America are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Guarani ACerro Porteno23:15

Guarani A - Cerro Porteno

Guarani A are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on January 26. The match will kick off 23:15 UTC.

Western United FC3 - 4Adelaide UnitedFull TimeFT

Western United FC - Adelaide United

Western United FC played Adelaide United at the A-League of Australia on January 26. The match kicked off 07:00 UTC. Adelaide United won 3-4.

Adelaide Raiders3 - 1Modbury JetsFull TimeFT

Adelaide Raiders - Modbury Jets

Adelaide Raiders played Modbury Jets at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 04:30 UTC. Adelaide Raiders won 3-1.

Legia0 - 1KairatFull TimeFT

Legia - Kairat

Legia played Kairat at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 08:00 UTC. Kairat won 0-1.

Energetik-BGU1 - 3Dnepr SmolenskFull TimeFT

Energetik-BGU - Dnepr Smolensk

Energetik-BGU played Dnepr Smolensk at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Dnepr Smolensk won 1-3.

Merani0 - 1ZugdidiFull TimeFT

Merani - Zugdidi

Merani played Zugdidi at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Zugdidi won 0-1.

CSKA Sofia0 - 0Shonan Bellmare45 +1'

CSKA Sofia - Shonan Bellmare

CSKA Sofia are playing Shonan Bellmare at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kickers EmdenVfb Oldenburg10:00

Kickers Emden - Vfb Oldenburg

Kickers Emden are playing Vfb Oldenburg at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 10:00 UTC.

NK Istra 19611 - 3Lokomotiva ZagrebFull TimeFT

NK Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb

NK Istra 1961 played Lokomotiva Zagreb at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiva Zagreb won 1-3.

Duna-Tisza7 - 0Soroksar45 +1'

Duna-Tisza - Soroksar

Duna-Tisza are playing Soroksar at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Duna-Tisza is winning 7-0.

Jablonec0 - 0FK Krasnodar9'

Jablonec - FK Krasnodar

Jablonec are playing FK Krasnodar at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Neftekhimik0 - 0Zenit-27'

Neftekhimik - Zenit-2

Neftekhimik are playing Zenit-2 at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Prishtina0 - 0Kolos Kovalivka7'

Prishtina - Kolos Kovalivka

Prishtina are playing Kolos Kovalivka at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Shkendija0 - 0Sered7'

Shkendija - Sered

Shkendija are playing Sered at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Spartak Subotica0 - 0Shakhtyor Soligorsk7'

Spartak Subotica - Shakhtyor Soligorsk

Spartak Subotica are playing Shakhtyor Soligorsk at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Victoria Hamburg0 - 0Eintracht Norderstedt1'

Victoria Hamburg - Eintracht Norderstedt

Victoria Hamburg are playing Eintracht Norderstedt at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zaglebie L0 - 0Drita FC9'

Zaglebie L - Drita FC

Zaglebie L are playing Drita FC at the Club Friendlies of International on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AltglienickeNeustrelitz12:30

Altglienicke - Neustrelitz

Altglienicke are playing Neustrelitz at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

BAK 07Blau-Weiss 90 Berlin13:00

BAK 07 - Blau-Weiss 90 Berlin

BAK 07 are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Backa TopolaVardar13:00

Backa Topola - Vardar

Backa Topola are playing Vardar at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

GoteborgAaB Aalborg13:00

Goteborg - AaB Aalborg

Goteborg are playing AaB Aalborg at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Inter-ZapresicNK Gorica13:00

Inter-Zapresic - NK Gorica

Inter-Zapresic are playing NK Gorica at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TaborskoBudejovice13:00

Taborsko - Budejovice

Taborsko are playing Budejovice at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Tsarsko seloUral13:00

Tsarsko selo - Ural

Tsarsko selo are playing Ural at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Arsenal TMladost Lucani14:00

Arsenal T - Mladost Lucani

Arsenal T are playing Mladost Lucani at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KraySprockhovel14:00

Kray - Sprockhovel

Kray are playing Sprockhovel at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

OleksandriaPyunik14:00

Oleksandria - Pyunik

Oleksandria are playing Pyunik at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Shakhtar DVojvodina14:00

Shakhtar D - Vojvodina

Shakhtar D are playing Vojvodina at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Wexford YouthsSt Patricks14:00

Wexford Youths - St Patricks

Wexford Youths are playing St Patricks at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Arka GdyniaCrvena Zvezda14:30

Arka Gdynia - Crvena Zvezda

Arka Gdynia are playing Crvena Zvezda at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

BalticaAcademy Pandev15:00

Baltica - Academy Pandev

Baltica are playing Academy Pandev at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

LokomotivJeonbuk Motors15:00

Lokomotiv - Jeonbuk Motors

Lokomotiv are playing Jeonbuk Motors at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpik DonetskSpartak Trnava15:00

Olimpik Donetsk - Spartak Trnava

Olimpik Donetsk are playing Spartak Trnava at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

UCDFinn Harps15:00

UCD - Finn Harps

UCD are playing Finn Harps at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AsaneOs17:00

Asane - Os

Asane are playing Os at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven KoprivnicaGyor17:00

Slaven Koprivnica - Gyor

Slaven Koprivnica are playing Gyor at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

WaterfordShamrock17:00

Waterford - Shamrock

Waterford are playing Shamrock at the Club Friendlies of International on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

KF TiranaLuftetari Gjirokaster15:00

KF Tirana - Luftetari Gjirokaster

KF Tirana are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

TeutaBylis15:00

Teuta - Bylis

Teuta are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

KukesiPartizani18:00

Kukesi - Partizani

Kukesi are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Dinamo Tirana0 - 0Egnatia R12'

Dinamo Tirana - Egnatia R

Dinamo Tirana are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

UE Santa JuliaLa Massana11:00

UE Santa Julia - La Massana

UE Santa Julia are playing La Massana at the National cup of Andorra on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

UE Santa ColomaPenya Encarnada14:00

UE Santa Coloma - Penya Encarnada

UE Santa Coloma are playing Penya Encarnada at the National cup of Andorra on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa ColomaCarroi17:00

Santa Coloma - Carroi

Santa Coloma are playing Carroi at the National cup of Andorra on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

La Louviere CentreCS Vise14:00

La Louviere Centre - CS Vise

La Louviere Centre are playing CS Vise at the First Amateur Division of Belgium on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Couvin-MariembourgAcren-Lessines13:30

Couvin-Mariembourg - Acren-Lessines

Couvin-Mariembourg are playing Acren-Lessines at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Anagennisi DeryneiaOthellos12:30

Anagennisi Deryneia - Othellos

Anagennisi Deryneia are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Asil LyssiAlki Oroklini12:30

Asil Lyssi - Alki Oroklini

Asil Lyssi are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

DigenisChloraka12:30

Digenis - Chloraka

Digenis are playing Chloraka at the 2. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

XylotympouSotiras12:30

Xylotympou - Sotiras

Xylotympou are playing Sotiras at the 2. Division of Cyprus on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Bristol Academy WDurham W13:00

Bristol Academy W - Durham W

Bristol Academy W are playing Durham W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Burnley WLeicester City W13:00

Burnley W - Leicester City W

Burnley W are playing Leicester City W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Everton WLondon Bees W13:00

Everton W - London Bees W

Everton W are playing London Bees W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Huddersfield WIpswich W13:00

Huddersfield W - Ipswich W

Huddersfield W are playing Ipswich W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Lewes WBillericay W13:00

Lewes W - Billericay W

Lewes W are playing Billericay W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Liverpool WBlackburn W13:00

Liverpool W - Blackburn W

Liverpool W are playing Blackburn W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sheffield United WBirmingham W13:00

Sheffield United W - Birmingham W

Sheffield United W are playing Birmingham W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Southampton WCoventry W13:00

Southampton W - Coventry W

Southampton W are playing Coventry W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sunderland WWatford W13:00

Sunderland W - Watford W

Sunderland W are playing Watford W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Tottenham WBarnsley W13:00

Tottenham W - Barnsley W

Tottenham W are playing Barnsley W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

West Ham WArsenal W13:00

West Ham W - Arsenal W

West Ham W are playing Arsenal W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Charlton Athletic WChelsea W14:00

Charlton Athletic W - Chelsea W

Charlton Athletic W are playing Chelsea W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Millwall WReading W14:00

Millwall W - Reading W

Millwall W are playing Reading W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Southampton WCrystal Palace W14:00

Southampton W - Crystal Palace W

Southampton W are playing Crystal Palace W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa WBrighton W15:00

Aston Villa W - Brighton W

Aston Villa W are playing Brighton W at the FA Cup - Women of England on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Tabasalu Charma5 - 2KeilaFull TimeFT

Tabasalu Charma - Keila

Tabasalu Charma played Keila at the Winter Tournament of Estonia on January 26. The match kicked off 09:20 UTC. Tabasalu Charma won 5-2.

Voru FC Helios0 - 1Viimsi Igiliikur53'

Voru FC Helios - Viimsi Igiliikur

Voru FC Helios are playing Viimsi Igiliikur at the Winter Tournament of Estonia on January 26. The match kicked off 11:10 UTC. It's the second half and Viimsi Igiliikur is winning 0-1.

FloraLevadia T13:00

Flora - Levadia T

Flora are playing Levadia T at the Winter Tournament of Estonia on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Levadia-2Elva14:50

Levadia-2 - Elva

Levadia-2 are playing Elva at the Winter Tournament of Estonia on January 26. The match will kick off 14:50 UTC.

K-Jarve JK JarveFlora-216:40

K-Jarve JK Jarve - Flora-2

K-Jarve JK Jarve are playing Flora-2 at the Winter Tournament of Estonia on January 26. The match will kick off 16:40 UTC.

Fleury-MerogisGobelins13:30

Fleury-Merogis - Gobelins

Fleury-Merogis are playing Gobelins at the National 2, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon WReims W16:00

Lyon W - Reims W

Lyon W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Boulogne U-19Caen U-1913:30

Boulogne U-19 - Caen U-19

Boulogne U-19 are playing Caen U-19 at the National U-19, Group A of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Chartres U-19Lille U-1913:30

Chartres U-19 - Lille U-19

Chartres U-19 are playing Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Drancy U-19Feignies U-1913:30

Drancy U-19 - Feignies U-19

Drancy U-19 are playing Feignies U-19 at the National U-19, Group A of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Lens U-19Le Havre U-1913:30

Lens U-19 - Le Havre U-19

Lens U-19 are playing Le Havre U-19 at the National U-19, Group A of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PSG U-19Evreux U-1913:30

PSG U-19 - Evreux U-19

PSG U-19 are playing Evreux U-19 at the National U-19, Group A of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Auxerre U-190 - 1Strasbourg U-19Full TimeFT

Auxerre U-19 - Strasbourg U-19

Auxerre U-19 played Strasbourg U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Strasbourg U-19 won 0-1.

ASPTT Dijon U-19Sochaux U-1913:30

ASPTT Dijon U-19 - Sochaux U-19

ASPTT Dijon U-19 are playing Sochaux U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Dijon U-19Troyes U-1913:30

Dijon U-19 - Troyes U-19

Dijon U-19 are playing Troyes U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Epinal U-19Metz U-1913:30

Epinal U-19 - Metz U-19

Epinal U-19 are playing Metz U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Puy Foot U-19Montceau U-1913:30

Le Puy Foot U-19 - Montceau U-19

Le Puy Foot U-19 are playing Montceau U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyon U-19Paris U-1913:30

Lyon U-19 - Paris U-19

Lyon U-19 are playing Paris U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Torcy U-19Bourg en Bresse U-1913:30

Torcy U-19 - Bourg en Bresse U-19

Torcy U-19 are playing Bourg en Bresse U-19 at the National U-19, Group B of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Angers U-191 - 1Bordeaux U-19Full TimeFT

Angers U-19 - Bordeaux U-19

Angers U-19 played Bordeaux U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Guingamp U-19Trelissac U-1910:00

Guingamp U-19 - Trelissac U-19

Guingamp U-19 are playing Trelissac U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Vannes U-19Aviron U-1910:00

Vannes U-19 - Aviron U-19

Vannes U-19 are playing Aviron U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Le Mans U-19Chateauroux U-1913:30

Le Mans U-19 - Chateauroux U-19

Le Mans U-19 are playing Chateauroux U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Niort U-19Laval U-1913:30

Niort U-19 - Laval U-19

Niort U-19 are playing Laval U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Tours U-19Concarneau U-1914:30

Tours U-19 - Concarneau U-19

Tours U-19 are playing Concarneau U-19 at the National U-19, Group C of France on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Saint-Etienne U-192 - 0Toulouse U-19Half TimeHT

Saint-Etienne U-19 - Toulouse U-19

Saint-Etienne U-19 are playing Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's half time and Saint-Etienne U-19 is winning 2-0.

Castelnau Le Cres U-19Bastia U-1913:30

Castelnau Le Cres U-19 - Bastia U-19

Castelnau Le Cres U-19 are playing Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Istres U-19Nimes U-1913:30

Istres U-19 - Nimes U-19

Istres U-19 are playing Nimes U-19 at the National U-19, Group D of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Toulon U-19Colomiers U-1913:30

Toulon U-19 - Colomiers U-19

Toulon U-19 are playing Colomiers U-19 at the National U-19, Group D of France on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Monaco U-19Ajaccio U-1914:30

Monaco U-19 - Ajaccio U-19

Monaco U-19 are playing Ajaccio U-19 at the National U-19, Group D of France on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Bonner SCFortuna Dusseldorf-214:00

Bonner SC - Fortuna Dusseldorf-2

Bonner SC are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Chemie LeipzigBFC Dynamo12:30

Chemie Leipzig - BFC Dynamo

Chemie Leipzig are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Apollon LarissaDoxa Dramas13:00

Apollon Larissa - Doxa Dramas

Apollon Larissa are playing Doxa Dramas at the Super League 2 of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Apollon PontouApollon13:00

Apollon Pontou - Apollon

Apollon Pontou are playing Apollon at the Super League 2 of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ErgotelisGiannina15:00

Ergotelis - Giannina

Ergotelis are playing Giannina at the Super League 2 of Greece on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Xanthi U-192 - 1OFI U-19Full TimeFT

Xanthi U-19 - OFI U-19

Xanthi U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Xanthi U-19 won 2-1.

Larisa U-190 - 3Panathinaikos U-19Full TimeFT

Larisa U-19 - Panathinaikos U-19

Larisa U-19 played Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Panathinaikos U-19 won 0-3.

Niki Volou1 - 0Ialysos42'

Niki Volou - Ialysos

Niki Volou are playing Ialysos at the Football League of Greece on January 26. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and Niki Volou is winning 1-0.

Diagoras0 - 0OF Ierapetra12'

Diagoras - OF Ierapetra

Diagoras are playing OF Ierapetra at the Football League of Greece on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

EgaleoAspropyrgos Enosis13:00

Egaleo - Aspropyrgos Enosis

Egaleo are playing Aspropyrgos Enosis at the Football League of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

IonikosKalamata13:00

Ionikos - Kalamata

Ionikos are playing Kalamata at the Football League of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ThesprotosOlympiakos V13:00

Thesprotos - Olympiakos V

Thesprotos are playing Olympiakos V at the Football League of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TrikalaTriglia13:00

Trikala - Triglia

Trikala are playing Triglia at the Football League of Greece on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Selfoss0 - 0Vikingur O.11'

Selfoss - Vikingur O.

Selfoss are playing Vikingur O. at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Throttur ReykjavikFylkir17:15

Throttur Reykjavik - Fylkir

Throttur Reykjavik are playing Fylkir at the Reykjavik Cup of Iceland on January 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Maccabi NetanyaHapoel Hadera17:00

Maccabi Netanya - Hapoel Hadera

Maccabi Netanya are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemSektzia Nes Tziona18:15

Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona

Beitar Jerusalem are playing Sektzia Nes Tziona at the Ligat Al of Israel on January 26. The match will kick off 18:15 UTC.

Maccabi Kiryat Ata0 - 0Tira41'

Maccabi Kiryat Ata - Tira

Maccabi Kiryat Ata are playing Tira at the Liga Alef, North of Israel on January 26. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Arzignano ValchiampoSambenedettese14:00

Arzignano Valchiampo - Sambenedettese

Arzignano Valchiampo are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FermanaPiacenza14:00

Fermana - Piacenza

Fermana are playing Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

TriestinaCesena14:00

Triestina - Cesena

Triestina are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Vis PesaroRavenna14:00

Vis Pesaro - Ravenna

Vis Pesaro are playing Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FanoGubbio16:30

Fano - Gubbio

Fano are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

ModenaImolese16:30

Modena - Imolese

Modena are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

RiminiVicenza16:30

Rimini - Vicenza

Rimini are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus VeronaFeralpi Salo16:30

Virtus Verona - Feralpi Salo

Virtus Verona are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

AlessandriaOlbia14:00

Alessandria - Olbia

Alessandria are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ArezzoPergolettese14:00

Arezzo - Pergolettese

Arezzo are playing Pergolettese at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

NovaraPontedera14:00

Novara - Pontedera

Novara are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Pro VercelliMonza14:00

Pro Vercelli - Monza

Pro Vercelli are playing Monza at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Robur SienaLecco14:00

Robur Siena - Lecco

Robur Siena are playing Lecco at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ComoRenate16:30

Como - Renate

Como are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

GIANA ErminioGozzano16:30

GIANA Erminio - Gozzano

GIANA Erminio are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

PianeseAlbinoLeffe16:30

Pianese - AlbinoLeffe

Pianese are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

MonopoliTernana14:00

Monopoli - Ternana

Monopoli are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

RegginaBari14:00

Reggina - Bari

Reggina are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus FrancavillaPaganese14:00

Virtus Francavilla - Paganese

Virtus Francavilla are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ViterbeseCatania14:00

Viterbese - Catania

Viterbese are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

AvellinoAZ Picerno16:30

Avellino - AZ Picerno

Avellino are playing AZ Picerno at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

CaveseTeramo16:30

Cavese - Teramo

Cavese are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

PotenzaBisceglie16:30

Potenza - Bisceglie

Potenza are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

RietiCasertana16:30

Rieti - Casertana

Rieti are playing Casertana at the Serie C, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Genoa U-191 - 3Cagliari U-19Full TimeFT

Genoa U-19 - Cagliari U-19

Genoa U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Cagliari U-19 won 1-3.

Torino U-191 - 2Napoli U-1953'

Torino U-19 - Napoli U-19

Torino U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Napoli U-19 is winning 1-2.

Lazio U-19Sassuolo U-1913:00

Lazio U-19 - Sassuolo U-19

Lazio U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Florentina W1 - 0Verona W41'

Florentina W - Verona W

Florentina W are playing Verona W at the Serie A - Women of Italy on January 26. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and Florentina W is winning 1-0.

Roma W1 - 1Fiorentina W40'

Roma W - Fiorentina W

Roma W are playing Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on January 26. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Inter WEmpoli W13:30

Inter W - Empoli W

Inter W are playing Empoli W at the Serie A - Women of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

BorgosesiaReal Forte Querceta13:30

Borgosesia - Real Forte Querceta

Borgosesia are playing Real Forte Querceta at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

BraCasale13:30

Bra - Casale

Bra are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FezzaneseSavona13:30

Fezzanese - Savona

Fezzanese are playing Savona at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LavagneseLigorna13:30

Lavagnese - Ligorna

Lavagnese are playing Ligorna at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LuccheseGhivizzano Borgo a Mozzano13:30

Lucchese - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Lucchese are playing Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SC CaronnesePrato13:30

SC Caronnese - Prato

SC Caronnese are playing Prato at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SeravezzaChieri13:30

Seravezza - Chieri

Seravezza are playing Chieri at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VadoSanremese13:30

Vado - Sanremese

Vado are playing Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VerbaniaFossano13:30

Verbania - Fossano

Verbania are playing Fossano at the Serie D, Group A of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ArconateseDro Alto Garda13:30

Arconatese - Dro Alto Garda

Arconatese are playing Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

BrusaportoSeregno13:30

Brusaporto - Seregno

Brusaporto are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CastellanzeseScanzorosciate13:30

Castellanzese - Scanzorosciate

Castellanzese are playing Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Folgore CarateseCaravaggio13:30

Folgore Caratese - Caravaggio

Folgore Caratese are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LegnanoPonte San Pietro13:30

Legnano - Ponte San Pietro

Legnano are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LevicoInveruno13:30

Levico - Inveruno

Levico are playing Inveruno at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

NibionnoggionoBustese Milano City13:30

Nibionnoggiono - Bustese Milano City

Nibionnoggiono are playing Bustese Milano City at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TritiumPro Sesto13:30

Tritium - Pro Sesto

Tritium are playing Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus BolzanoVilla Valle13:30

Virtus Bolzano - Villa Valle

Virtus Bolzano are playing Villa Valle at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus Ciserano BergamoSondrio13:30

Virtus Ciserano Bergamo - Sondrio

Virtus Ciserano Bergamo are playing Sondrio at the Serie D, Group B of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AmbrosianaLuparense13:30

Ambrosiana - Luparense

Ambrosiana are playing Luparense at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins MuzaneBelluno13:30

Cjarlins Muzane - Belluno

Cjarlins Muzane are playing Belluno at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Delta Porto TolleCartigliano13:30

Delta Porto Tolle - Cartigliano

Delta Porto Tolle are playing Cartigliano at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

EsteLegnago Salus13:30

Este - Legnago Salus

Este are playing Legnago Salus at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MestreVillafranca13:30

Mestre - Villafranca

Mestre are playing Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MotebellunaCaldiero Terme13:30

Motebelluna - Caldiero Terme

Motebelluna are playing Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

San LuigiCampodarsego13:30

San Luigi - Campodarsego

San Luigi are playing Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TamaiAdriese13:30

Tamai - Adriese

Tamai are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Union FeltreChions13:30

Union Feltre - Chions

Union Feltre are playing Chions at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VigasioClodiense13:30

Vigasio - Clodiense

Vigasio are playing Clodiense at the Serie D, Group C of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CorreggeseAlfonsine13:30

Correggese - Alfonsine

Correggese are playing Alfonsine at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CremaSammaurese13:30

Crema - Sammaurese

Crema are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FanfullaLentigione13:30

Fanfulla - Lentigione

Fanfulla are playing Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FiorenzuolaCiliverghe13:30

Fiorenzuola - Ciliverghe

Fiorenzuola are playing Ciliverghe at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MantovaVigor Carpaneto13:30

Mantova - Vigor Carpaneto

Mantova are playing Vigor Carpaneto at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MezzolaraCalvina13:30

Mezzolara - Calvina

Mezzolara are playing Calvina at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ProgressoBreno13:30

Progresso - Breno

Progresso are playing Breno at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Sasso MarconiForli13:30

Sasso Marconi - Forli

Sasso Marconi are playing Forli at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SavignaneseFranciacorta13:30

Savignanese - Franciacorta

Savignanese are playing Franciacorta at the Serie D, Group D of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AlbalongaAglianese13:30

Albalonga - Aglianese

Albalonga are playing Aglianese at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Bastia CalcioPomezia13:30

Bastia Calcio - Pomezia

Bastia Calcio are playing Pomezia at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CannaraGavorrano13:30

Cannara - Gavorrano

Cannara are playing Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova MonterosiFlaminia13:30

Nuova Monterosi - Flaminia

Nuova Monterosi are playing Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PonsaccoGrosseto13:30

Ponsacco - Grosseto

Ponsacco are playing Grosseto at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

SangiovanneseGrassina13:30

Sangiovannese - Grassina

Sangiovannese are playing Grassina at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ScandicciSan Donato Tavarnelle13:30

Scandicci - San Donato Tavarnelle

Scandicci are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Sporting TrestinaFoligno13:30

Sporting Trestina - Foligno

Sporting Trestina are playing Foligno at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TuttocuoioMontevarchi Calcio13:30

Tuttocuoio - Montevarchi Calcio

Tuttocuoio are playing Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AvezzanoSan Nicolo13:30

Avezzano - San Nicolo

Avezzano are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MatelicaAtletico Terme Fiuggi13:30

Matelica - Atletico Terme Fiuggi

Matelica are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioGiulianova13:30

Montegiorgio - Giulianova

Montegiorgio are playing Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia AgnoneseChieti13:30

Olympia Agnonese - Chieti

Olympia Agnonese are playing Chieti at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PinetoVastogirardi13:30

Pineto - Vastogirardi

Pineto are playing Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Porto SantelpidioSangiustese13:30

Porto Santelpidio - Sangiustese

Porto Santelpidio are playing Sangiustese at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

RecanateseCattolica13:30

Recanatese - Cattolica

Recanatese are playing Cattolica at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TolentinoJesina13:30

Tolentino - Jesina

Tolentino are playing Jesina at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

VasteseCampobasso13:30

Vastese - Campobasso

Vastese are playing Campobasso at the Serie D, Group F of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

ApriliaTrastevere13:30

Aprilia - Trastevere

Aprilia are playing Trastevere at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

BudoniNuova Florida13:30

Budoni - Nuova Florida

Budoni are playing Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CassinoMuravera13:30

Cassino - Muravera

Cassino are playing Muravera at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di AnagniTurris Neapolis13:30

Citta di Anagni - Turris Neapolis

Citta di Anagni are playing Turris Neapolis at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LadispoliVis Artena13:30

Ladispoli - Vis Artena

Ladispoli are playing Vis Artena at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Lanusei CalcioLatina13:30

Lanusei Calcio - Latina

Lanusei Calcio are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Latte DolceArzachena13:30

Latte Dolce - Arzachena

Latte Dolce are playing Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Ostia MareSassari Torres13:30

Ostia Mare - Sassari Torres

Ostia Mare are playing Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Tor SapienzaPortici13:30

Tor Sapienza - Portici

Tor Sapienza are playing Portici at the Serie D, Group G of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

AgropoliBitonto13:30

Agropoli - Bitonto

Agropoli are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Audace CerignolaBrindisi13:30

Audace Cerignola - Brindisi

Audace Cerignola are playing Brindisi at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CasaranoFidelis Andria13:30

Casarano - Fidelis Andria

Casarano are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di FasanoSorrento13:30

Citta di Fasano - Sorrento

Citta di Fasano are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FrancavillaAltamura13:30

Francavilla - Altamura

Francavilla are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

GladiatorGelbison13:30

Gladiator - Gelbison

Gladiator are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

GravinaFoggia13:30

Gravina - Foggia

Gravina are playing Foggia at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

NocerinaNardo Calcio13:30

Nocerina - Nardo Calcio

Nocerina are playing Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TarantoGrumentum13:30

Taranto - Grumentum

Taranto are playing Grumentum at the Serie D, Group H of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CastrovillariMessina13:30

Castrovillari - Messina

Castrovillari are playing Messina at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

CittanoveseCorigliano Calabro13:30

Cittanovese - Corigliano Calabro

Cittanovese are playing Corigliano Calabro at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MessinaBiancavilla13:30

FC Messina - Biancavilla

FC Messina are playing Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

LicataPalmese13:30

Licata - Palmese

Licata are playing Palmese at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Marina di RagusaPalermo13:30

Marina di Ragusa - Palermo

Marina di Ragusa are playing Palermo at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

MarsalaSavoia13:30

Marsala - Savoia

Marsala are playing Savoia at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

RoccellaNola 192513:30

Roccella - Nola 1925

Roccella are playing Nola 1925 at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

San TommasoGiugliano13:30

San Tommaso - Giugliano

San Tommaso are playing Giugliano at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TroinaAcireale13:30

Troina - Acireale

Troina are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Swieqi UnitedHamrun Spartans13:00

Swieqi United - Hamrun Spartans

Swieqi United are playing Hamrun Spartans at the FA Trophy of Malta on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Victoria HotspursGudja United14:00

Victoria Hotspurs - Gudja United

Victoria Hotspurs are playing Gudja United at the FA Trophy of Malta on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Valletta FCSirens15:15

Valletta FC - Sirens

Valletta FC are playing Sirens at the FA Trophy of Malta on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

Qormi FCVittoriosa Stars14:00

Qormi FC - Vittoriosa Stars

Qormi FC are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

ADO-20OSS 2013:00

ADO-20 - OSS 20

ADO-20 are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

DongenUSV Hercules13:00

Dongen - USV Hercules

Dongen are playing USV Hercules at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

VV HooglandEVV13:00

VV Hoogland - EVV

VV Hoogland are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WestlandiaOostzaan13:00

Westlandia - Oostzaan

Westlandia are playing Oostzaan at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ADO Den Haag-2UNA13:30

ADO Den Haag-2 - UNA

ADO Den Haag-2 are playing UNA at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Blauw GeelHV-CV Quick13:30

Blauw Geel - HV-CV Quick

Blauw Geel are playing HV-CV Quick at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Groene SterGemert13:30

Groene Ster - Gemert

Groene Ster are playing Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

HSC 21DEM13:30

HSC 21 - DEM

HSC 21 are playing DEM at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Braga-2Vizela15:00

Braga-2 - Vizela

Braga-2 are playing Vizela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Camara de LobosCerveira15:00

Camara de Lobos - Cerveira

Camara de Lobos are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Maria da FonteChaves-215:00

Maria da Fonte - Chaves-2

Maria da Fonte are playing Chaves-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MirandelaBerco15:00

Mirandela - Berco

Mirandela are playing Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MontalegreBraganca15:00

Montalegre - Braganca

Montalegre are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Sao MartinhoAD Oliveirense15:00

Sao Martinho - AD Oliveirense

Sao Martinho are playing AD Oliveirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo-2Guimaraes-216:00

Maritimo-2 - Guimaraes-2

Maritimo-2 are playing Guimaraes-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AmaranteArouca15:00

Amarante - Arouca

Amarante are playing Arouca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CanelasParedes15:00

Canelas - Paredes

Canelas are playing Paredes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Castro DaireVila Real15:00

Castro Daire - Vila Real

Castro Daire are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CoimbroesGinasio Figueirense15:00

Coimbroes - Ginasio Figueirense

Coimbroes are playing Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

EspinhoLeca15:00

Espinho - Leca

Espinho are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano FCVSanjoanense15:00

Lusitano FCV - Sanjoanense

Lusitano FCV are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano LourosaFelgueiras15:00

Lusitano Lourosa - Felgueiras

Lusitano Lourosa are playing Felgueiras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

TrofensePedras Rubras15:00

Trofense - Pedras Rubras

Trofense are playing Pedras Rubras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares GaiaGondomar15:00

Valadares Gaia - Gondomar

Valadares Gaia are playing Gondomar at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Leiria0 - 0FontinhasHalf TimeHT

Leiria - Fontinhas

Leiria are playing Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Benfica e Castelo BrancoFatima15:00

Benfica e Castelo Branco - Fatima

Benfica e Castelo Branco are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Caldas SCAgueda15:00

Caldas SC - Agueda

Caldas SC are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CondeixaAnadia15:00

Condeixa - Anadia

Condeixa are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SertanenseMarinhense15:00

Sertanense - Marinhense

Sertanense are playing Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

IdealTorreense16:00

Ideal - Torreense

Ideal are playing Torreense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PraienseOliv. Hospital16:00

Praiense - Oliv. Hospital

Praiense are playing Oliv. Hospital at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Loures1 - 1Real55'

Loures - Real

Loures are playing Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

1 DezembroLouletano15:00

1 Dezembro - Louletano

1 Dezembro are playing Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AmoraOlimpico Montijo15:00

Amora - Olimpico Montijo

Amora are playing Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Fabril BarreiroSintra15:00

Fabril Barreiro - Sintra

Fabril Barreiro are playing Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano EvoraLagos15:00

Lusitano Evora - Lagos

Lusitano Evora are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

OlhanenseAljustrelense15:00

Olhanense - Aljustrelense

Olhanense are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

OrientalSintrense15:00

Oriental - Sintrense

Oriental are playing Sintrense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

PinhalnovenseArmacenenses15:00

Pinhalnovense - Armacenenses

Pinhalnovense are playing Armacenenses at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SacavenenseAlverca15:00

Sacavenense - Alverca

Sacavenense are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo WOuriense W15:00

Maritimo W - Ouriense W

Maritimo W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

DomagnanoPennarossa14:00

Domagnano - Pennarossa

Domagnano are playing Pennarossa at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

San GiovanniJuvenes/Dogana14:00

San Giovanni - Juvenes/Dogana

San Giovanni are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Sportivo di FiorentinoCosmos14:00

Sportivo di Fiorentino - Cosmos

Sportivo di Fiorentino are playing Cosmos at the Campionato, Second Stage of San Marino on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Getafe-21 - 2Marino de Luanco87'

Getafe-2 - Marino de Luanco

Getafe-2 are playing Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Marino de Luanco is winning 1-2.

Melilla0 - 1Internacional FC85'

Melilla - Internacional FC

Melilla are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Internacional FC is winning 0-1.

Atletico Baleares1 - 0Rayo Majadahonda55'

Atletico Baleares - Rayo Majadahonda

Atletico Baleares are playing Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Atletico Baleares is winning 1-0.

Oviedo-20 - 0Las Palmas-256'

Oviedo-2 - Las Palmas-2

Oviedo-2 are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Real Madrid-23 - 1Pena Deportivo55'

Real Madrid-2 - Pena Deportivo

Real Madrid-2 are playing Pena Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Real Madrid-2 is winning 3-1.

Sporting Gijon-22 - 0Pontevedra54'

Sporting Gijon-2 - Pontevedra

Sporting Gijon-2 are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Sporting Gijon-2 is winning 2-0.

UD Ibiza1 - 0SS Reyes53'

UD Ibiza - SS Reyes

UD Ibiza are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and UD Ibiza is winning 1-0.

Atletico Madrid-2Langreo16:00

Atletico Madrid-2 - Langreo

Atletico Madrid-2 are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolCoruxo16:00

Ferrol - Coruxo

Ferrol are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Burgos1 - 0Haro Deportivo57'

Burgos - Haro Deportivo

Burgos are playing Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Burgos is winning 1-0.

Unionstas de Salamanca1 - 1Alaves-255'

Unionstas de Salamanca - Alaves-2

Unionstas de Salamanca are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Athletic-2Cultural Leonesa16:00

Athletic-2 - Cultural Leonesa

Athletic-2 are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

GuijueloReal Sociedad-216:00

Guijuelo - Real Sociedad-2

Guijuelo are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

IzarraBarakaldo16:00

Izarra - Barakaldo

Izarra are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionSalamanca16:00

Real Union - Salamanca

Real Union are playing Salamanca at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesCalahorra16:00

UD Logrones - Calahorra

UD Logrones are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Andorra CF0 - 0Gimnastic45 +1'

Andorra CF - Gimnastic

Andorra CF are playing Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Castellon3 - 0La Nucia53'

Castellon - La Nucia

Castellon are playing La Nucia at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Castellon is winning 3-0.

Ebro1 - 1Badalona57'

Ebro - Badalona

Ebro are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hercules0 - 3Levante-256'

Hercules - Levante-2

Hercules are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Levante-2 is winning 0-3.

Valencia-20 - 0Sabadell54'

Valencia-2 - Sabadell

Valencia-2 are playing Sabadell at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Orihuela CFVillarreal-216:00

Orihuela CF - Villarreal-2

Orihuela CF are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

CornellaEspanyol-217:00

Cornella - Espanyol-2

Cornella are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Granada-20 - 0Talavera CF83'

Granada-2 - Talavera CF

Granada-2 are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Linense0 - 0Merida AD53'

Linense - Merida AD

Linense are playing Merida AD at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

BadajozCadiz-216:00

Badajoz - Cadiz-2

Badajoz are playing Cadiz-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaUCAM Murcia16:00

Marbella - UCAM Murcia

Marbella are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

MurciaCordoba16:00

Murcia - Cordoba

Murcia are playing Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico SanluquenoDon Benito16:30

Atletico Sanluqueno - Don Benito

Atletico Sanluqueno are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

YeclanoAlgeciras16:30

Yeclano - Algeciras

Yeclano are playing Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Recreativo HuelvaVillarrobledo17:00

Recreativo Huelva - Villarrobledo

Recreativo Huelva are playing Villarrobledo at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-2FC Cartagena17:30

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Athletic W1 - 0Valencia WFull TimeFT

Athletic W - Valencia W

Athletic W played Valencia W at the Primera Division - Women of Spain on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Athletic W won 1-0.

Espanyol W1 - 3Madrid WFull TimeFT

Espanyol W - Madrid W

Espanyol W played Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Madrid W won 1-3.

Sevilla W1 - 0Sporting de Huelva WFull TimeFT

Sevilla W - Sporting de Huelva W

Sevilla W played Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla W won 1-0.

Tacuense WLogrono W15:30

Tacuense W - Logrono W

Tacuense W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Tenerife WDeportivo La Coruna W17:30

Tenerife W - Deportivo La Coruna W

Tenerife W are playing Deportivo La Coruna W at the Primera Division - Women of Spain on January 26. The match will kick off 17:30 UTC.

PontellasPolvorin11:00

Pontellas - Polvorin

Pontellas are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AlondrasBarco15:30

Alondras - Barco

Alondras are playing Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ArenteiroBergantinos15:30

Arenteiro - Bergantinos

Arenteiro are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ArzuaPontes15:30

Arzua - Pontes

Arzua are playing Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Villalbes RCSilva SD15:30

Villalbes RC - Silva SD

Villalbes RC are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ArosaUD Ourense16:00

Arosa - UD Ourense

Arosa are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ChocoBouzas16:00

Choco - Bouzas

Choco are playing Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Ourense CFDeportivo-216:00

Ourense CF - Deportivo-2

Ourense CF are playing Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoEstradense16:00

Paiosaco - Estradense

Paiosaco are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

SomozasCompostela16:00

Somozas - Compostela

Somozas are playing Compostela at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

CondalGijon Industrial11:00

Condal - Gijon Industrial

Condal are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Covadonga1 - 1Llanes54'

Covadonga - Llanes

Covadonga are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

LenenseSiero11:00

Lenense - Siero

Lenense are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

PravianoVallobin11:00

Praviano - Vallobin

Praviano are playing Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

San Martin EILlanera11:00

San Martin EI - Llanera

San Martin EI are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

NavarroMosconia11:15

Navarro - Mosconia

Navarro are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 11:15 UTC.

TuillaEntregu15:30

Tuilla - Entregu

Tuilla are playing Entregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

CearesLealtad16:00

Ceares - Lealtad

Ceares are playing Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaColunga16:00

Urraca - Colunga

Urraca are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

CaudalReal Aviles16:30

Caudal - Real Aviles

Caudal are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Racing Santander-21 - 0Solares57'

Racing Santander-2 - Solares

Racing Santander-2 are playing Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Racing Santander-2 is winning 1-0.

TorinaEscobedo15:00

Torina - Escobedo

Torina are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CayonLaredo15:15

Cayon - Laredo

Cayon are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

Textil EscudoBezana15:30

Textil Escudo - Bezana

Textil Escudo are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

BarquerenoTropezon16:00

Barquereno - Tropezon

Barquereno are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaSelaya16:00

Torrelavega - Selaya

Torrelavega are playing Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Santutxu1 - 0BeasainFull TimeFT

Santutxu - Beasain

Santutxu played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 26. The match kicked off 10:15 UTC. Santutxu won 1-0.

Portugalete0 - 2Basconia87'

Portugalete - Basconia

Portugalete are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Basconia is winning 0-2.

San IgnacioDurango14:30

San Ignacio - Durango

San Ignacio are playing Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

SodupeBalmaseda16:30

Sodupe - Balmaseda

Sodupe are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Vitoria CDReal Sociedad-316:30

Vitoria CD - Real Sociedad-3

Vitoria CD are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Castelldefels0 - 0Pobla Mafumet54'

Castelldefels - Pobla Mafumet

Castelldefels are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Cerdanyola del Valles1 - 0Manresa53'

Cerdanyola del Valles - Manresa

Cerdanyola del Valles are playing Manresa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Cerdanyola del Valles is winning 1-0.

Granollers1 - 0Banyoles53'

Granollers - Banyoles

Granollers are playing Banyoles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Granollers is winning 1-0.

Horta1 - 1Igualada53'

Horta - Igualada

Horta are playing Igualada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

VilafrancaReus Deportiu-2PostponedPst

Vilafranca - Reus Deportiu-2

Vilafranca are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26.

Sants0 - 1San CristobalHalf TimeHT

Sants - San Cristobal

Sants are playing San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and San Cristobal is winning 0-1.

FigueresHospitalet11:30

Figueres - Hospitalet

Figueres are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match will kick off 11:30 UTC.

TerrassaCE Europa16:00

Terrassa - CE Europa

Terrassa are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Vilassar de MarSant Andreu16:00

Vilassar de Mar - Sant Andreu

Vilassar de Mar are playing Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Atzeneta3 - 1Beniganim56'

Atzeneta - Beniganim

Atzeneta are playing Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Atzeneta is winning 3-1.

Paterna0 - 1Alzira55'

Paterna - Alzira

Paterna are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Alzira is winning 0-1.

Saguntino0 - 1Alcoyano47'

Saguntino - Alcoyano

Saguntino are playing Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Alcoyano is winning 0-1.

Villarreal-30 - 0Crevillente55'

Villarreal-3 - Crevillente

Villarreal-3 are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hercules-2Jove Espanol16:00

Hercules-2 - Jove Espanol

Hercules-2 are playing Jove Espanol at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaCatarroja16:00

Olimpic de Xativa - Catarroja

Olimpic de Xativa are playing Catarroja at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantElche-216:00

Vilamarxant - Elche-2

Vilamarxant are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Alcorcon-21 - 0Leganes-288'

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Alcorcon-2 is winning 1-0.

El Alamo0 - 0Trival Valderas83'

El Alamo - Trival Valderas

El Alamo are playing Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Flat Earth1 - 1Pozuelo Alarcon86'

Flat Earth - Pozuelo Alarcon

Flat Earth are playing Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

MoratalazUnion Adarve10:30

Moratalaz - Union Adarve

Moratalaz are playing Union Adarve at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Parla1 - 1Carabanchel85'

Parla - Carabanchel

Parla are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

San Fernardo de HenaresAlcobendas Sport10:30

San Fernardo de Henares - Alcobendas Sport

San Fernardo de Henares are playing Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match will kick off 10:30 UTC.

TorrejonAlcala10:30

Torrejon - Alcala

Torrejon are playing Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Villaverde Boetticher0 - 0Mostoles81'

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Atletico de Pinto1 - 1Santa Ana56'

Atletico de Pinto - Santa Ana

Atletico de Pinto are playing Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

NavalcarneroRayo Vallecano-215:30

Navalcarnero - Rayo Vallecano-2

Navalcarnero are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

BembibreCristo Atletico15:00

Bembibre - Cristo Atletico

Bembibre are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmazanLa Granja15:30

Almazan - La Granja

Almazan are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico TordesillasUD Santa Marta15:30

Atletico Tordesillas - UD Santa Marta

Atletico Tordesillas are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaLa Baneza16:00

Arandina - La Baneza

Arandina are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Becerril CamposReal Avila16:00

Becerril Campos - Real Avila

Becerril Campos are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Gimnastica SegovianaLa Virgen del Camino16:00

Gimnastica Segoviana - La Virgen del Camino

Gimnastica Segoviana are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Real BurgosZamora16:00

Real Burgos - Zamora

Real Burgos are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Alhaurin1 - 1Linares Deportivo57'

Alhaurin - Linares Deportivo

Alhaurin are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Almeria-20 - 2Real Jaen56'

Almeria-2 - Real Jaen

Almeria-2 are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Real Jaen is winning 0-2.

Huetor Vega1 - 0Loja55'

Huetor Vega - Loja

Huetor Vega are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Huetor Vega is winning 1-0.

Mancha RealAtletico Porcuna11:00

Mancha Real - Atletico Porcuna

Mancha Real are playing Atletico Porcuna at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Velez CFCiudad de Torredonjimeno11:00

Velez CF - Ciudad de Torredonjimeno

Velez CF are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Malaga-2Polideportivo Almeria15:00

Malaga-2 - Polideportivo Almeria

Malaga-2 are playing Polideportivo Almeria at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Huetor TajarEl Ejido16:30

Huetor Tajar - El Ejido

Huetor Tajar are playing El Ejido at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

TorreperogilAntequera16:30

Torreperogil - Antequera

Torreperogil are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

El PaloMaracena17:00

El Palo - Maracena

El Palo are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Gerena0 - 0Ciudad de Lucena57'

Gerena - Ciudad de Lucena

Gerena are playing Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Rota0 - 1Antoniano54'

Rota - Antoniano

Rota are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Antoniano is winning 0-1.

San Roque De Lepe2 - 0Conil47'

San Roque De Lepe - Conil

San Roque De Lepe are playing Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and San Roque De Lepe is winning 2-0.

Utrera1 - 2Betis-252'

Utrera - Betis-2

Utrera are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Betis-2 is winning 1-2.

PozoblancoCoria CF16:00

Pozoblanco - Coria CF

Pozoblanco are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

XerezCordoba-216:00

Xerez - Cordoba-2

Xerez are playing Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Los BarriosCeuta16:30

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Puente GenilSevilla-316:30

Puente Genil - Sevilla-3

Puente Genil are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

EcijaXerez DeportivoPostponedPst

Ecija - Xerez Deportivo

Ecija are playing Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26.

LebrijanaArcos17:00

Lebrijana - Arcos

Lebrijana are playing Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Poblense0 - 0Alcudia54'

Poblense - Alcudia

Poblense are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

LlosetenseSantanyi15:30

Llosetense - Santanyi

Llosetense are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

SollerMallorca-215:30

Soller - Mallorca-2

Soller are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Ibiza Islas PitiusasPortmany17:00

Ibiza Islas Pitiusas - Portmany

Ibiza Islas Pitiusas are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

La CuadraGran Tarajal12:00

La Cuadra - Gran Tarajal

La Cuadra are playing Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Tenerife-20 - 0Buzanada6'

Tenerife-2 - Buzanada

Tenerife-2 are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

TeniscaUnion Viera12:00

Tenisca - Union Viera

Tenisca are playing Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Atletico PasoLanzarote12:30

Atletico Paso - Lanzarote

Atletico Paso are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

UD San FernandoVera12:30

UD San Fernando - Vera

UD San Fernando are playing Vera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Cartagena-20 - 0Los Garres54'

Cartagena-2 - Los Garres

Cartagena-2 are playing Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

El PalmarHuercal-Overa11:00

El Palmar - Huercal-Overa

El Palmar are playing Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Murcia-21 - 0LorcaHalf TimeHT

Murcia-2 - Lorca

Murcia-2 are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and Murcia-2 is winning 1-0.

Plus Ultra0 - 1UCAM Murcia-2Half TimeHT

Plus Ultra - UCAM Murcia-2

Plus Ultra are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and UCAM Murcia-2 is winning 0-1.

EDMF ChurraMazarron15:00

EDMF Churra - Mazarron

EDMF Churra are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo MineraCartagena15:15

Deportivo Minera - Cartagena

Deportivo Minera are playing Cartagena at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

Atletico PulpilenoMinerva15:30

Atletico Pulpileno - Minerva

Atletico Pulpileno are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Ciudad de MurciaAguilas15:30

Ciudad de Murcia - Aguilas

Ciudad de Murcia are playing Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Mar MenorOlimpico Totana15:30

Mar Menor - Olimpico Totana

Mar Menor are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

MulenoLorca Deportiva15:30

Muleno - Lorca Deportiva

Muleno are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Fuente de CantosRCP Valverdeno11:00

Fuente de Cantos - RCP Valverdeno

Fuente de Cantos are playing RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

OlivenzaValdivia11:00

Olivenza - Valdivia

Olivenza are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Trujillo0 - 0Cacereno55'

Trujillo - Cacereno

Trujillo are playing Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

JerezCalamonte11:15

Jerez - Calamonte

Jerez are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 11:15 UTC.

DiocesanoAzuaga15:30

Diocesano - Azuaga

Diocesano are playing Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

AceuchalCD Coria16:00

Aceuchal - CD Coria

Aceuchal are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

ArroyoMoralo16:00

Arroyo - Moralo

Arroyo are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

LlerenenseMiajadas16:00

Llerenense - Miajadas

Llerenense are playing Miajadas at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseExtremadura-216:00

Villanovense - Extremadura-2

Villanovense are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Pena SportMurchante15:30

Pena Sport - Murchante

Pena Sport are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Callahorra-2SD Logrones10:30

Callahorra-2 - SD Logrones

Callahorra-2 are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Varea5 - 0Comillas55'

Varea - Comillas

Varea are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Varea is winning 5-0.

AlberiteAnguiano15:15

Alberite - Anguiano

Alberite are playing Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

ArnedoCalasancio15:30

Arnedo - Calasancio

Arnedo are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

CD AlfaroVillegas16:00

CD Alfaro - Villegas

CD Alfaro are playing Villegas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

La CalzadaVianes16:00

La Calzada - Vianes

La Calzada are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

OyonesaNaxara16:00

Oyonesa - Naxara

Oyonesa are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

San Juan de Mozarrifar2 - 2Utebo87'

San Juan de Mozarrifar - Utebo

San Juan de Mozarrifar are playing Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Zaragoza-21 - 2Tarazona83'

Zaragoza-2 - Tarazona

Zaragoza-2 are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Tarazona is winning 1-2.

Valdefierro1 - 3TeruelHalf TimeHT

Valdefierro - Teruel

Valdefierro are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match kicked off 11:15 UTC. It's half time and Teruel is winning 1-3.

AlmudevarBinefar15:00

Almudevar - Binefar

Almudevar are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

BarbastroBelchite15:00

Barbastro - Belchite

Barbastro are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

CalamochaAtletico Monzon15:00

Calamocha - Atletico Monzon

Calamocha are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

TamariteSarinena15:00

Tamarite - Sarinena

Tamarite are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

IlluecaBorja15:30

Illueca - Borja

Illueca are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Villanueva CFRobres15:30

Villanueva CF - Robres

Villanueva CF are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

FragaBrea16:00

Fraga - Brea

Fraga are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AlmansaIllescas11:00

Almansa - Illescas

Almansa are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

AzuquecaAlmagro FC11:00

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Conquense1 - 0Tarancon51'

Conquense - Tarancon

Conquense are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Conquense is winning 1-0.

Manchego0 - 1Socuellamos55'

Manchego - Socuellamos

Manchego are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Socuellamos is winning 0-1.

MadridejosAtletico Ibanes15:30

Madridejos - Atletico Ibanes

Madridejos are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

PedronerasToledo15:30

Pedroneras - Toledo

Pedroneras are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

TorrijosQuintanar del Rey15:30

Torrijos - Quintanar del Rey

Torrijos are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraAlbacete-216:00

FC Guadalajara - Albacete-2

FC Guadalajara are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

La RodaLa Solana16:00

La Roda - La Solana

La Roda are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Agri 19703 - 0FethiyesporFull TimeFT

Agri 1970 - Fethiyespor

Agri 1970 played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Agri 1970 won 3-0.

Elaziz BelediyesporPayasPostponedPst

Elaziz Belediyespor - Payas

Elaziz Belediyespor are playing Payas at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26.

Fatsa Belediyespor3 - 0OfsporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Ofspor

Fatsa Belediyespor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 3-0.

Erbaaspor0 - 0Kozan Belediyespor85'

Erbaaspor - Kozan Belediyespor

Erbaaspor are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Erokspor0 - 1Turgutluspor83'

Erokspor - Turgutluspor

Erokspor are playing Turgutluspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Turgutluspor is winning 0-1.

Kemerspor2 - 1Derincespor84'

Kemerspor - Derincespor

Kemerspor are playing Derincespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Kemerspor is winning 2-1.

Kocaelispor5 - 1Cizrespor80'

Kocaelispor - Cizrespor

Kocaelispor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Kocaelispor is winning 5-1.

Anagold 24 Erzincanspor0 - 0SilivrisporFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Silivrispor

Anagold 24 Erzincanspor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Artvin Hopaspor1 - 1DuzcesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Duzcespor

Artvin Hopaspor played Duzcespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aksarayspor2 - 0Karakopru Belediyespor82'

Aksarayspor - Karakopru Belediyespor

Aksarayspor are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Aksarayspor is winning 2-0.

Catalcaspor0 - 2Yeni Orduspor87'

Catalcaspor - Yeni Orduspor

Catalcaspor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Yeni Orduspor is winning 0-2.

Erzin Belediyespor1 - 1Cankaya FK82'

Erzin Belediyespor - Cankaya FK

Erzin Belediyespor are playing Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Kizilcabolukspor2 - 0Tokatspor82'

Kizilcabolukspor - Tokatspor

Kizilcabolukspor are playing Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Kizilcabolukspor is winning 2-0.

Diyarbekirspor1 - 1Halide Edip AdivarFull TimeFT

Diyarbekirspor - Halide Edip Adivar

Diyarbekirspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pazarspor4 - 1ModafenFull TimeFT

Pazarspor - Modafen

Pazarspor played Modafen at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Pazarspor won 4-1.

Darica Genclerbirligi1 - 0Yesilyurt Belediye82'

Darica Genclerbirligi - Yesilyurt Belediye

Darica Genclerbirligi are playing Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Darica Genclerbirligi is winning 1-0.

Karacabey Birlikspor1 - 0Yozgatspor84'

Karacabey Birlikspor - Yozgatspor

Karacabey Birlikspor are playing Yozgatspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Karacabey Birlikspor is winning 1-0.

Nazilli Belediyespor2 - 1Kelkit Belediye82'

Nazilli Belediyespor - Kelkit Belediye

Nazilli Belediyespor are playing Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Nazilli Belediyespor is winning 2-1.

Osmaniyespor3 - 2Nevsehir Belediye82'

Osmaniyespor - Nevsehir Belediye

Osmaniyespor are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Osmaniyespor is winning 3-2.

Somaspor1 - 1Golcukspor85'

Somaspor - Golcukspor

Somaspor are playing Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Kahramanmarasspor2 - 0Sivas BelediyesporFull TimeFT

Kahramanmarasspor - Sivas Belediyespor

Kahramanmarasspor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Kahramanmarasspor won 2-0.

Bandirmaspor1 - 1Kastamonuspor79'

Bandirmaspor - Kastamonuspor

Bandirmaspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bodrumspor1 - 2Etimesgut83'

Bodrumspor - Etimesgut

Bodrumspor are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Etimesgut is winning 1-2.

Ergene Velimespor1 - 0Ankara Demirspor81'

Ergene Velimespor - Ankara Demirspor

Ergene Velimespor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Ergene Velimespor is winning 1-0.

Kardemir D.C. Karabukspor0 - 2Belediye Vanspor79'

Kardemir D.C. Karabukspor - Belediye Vanspor

Kardemir D.C. Karabukspor are playing Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Belediye Vanspor is winning 0-2.

Kirsehirspor0 - 0Bayburt IOI81'

Kirsehirspor - Bayburt IOI

Kirsehirspor are playing Bayburt IOI at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nigde Belediyespor1 - 1Eyupspor81'

Nigde Belediyespor - Eyupspor

Nigde Belediyespor are playing Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

TuzlasporElazigsporPostponedPst

Tuzlaspor - Elazigspor

Tuzlaspor are playing Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26.

Usakspor1 - 1Sakaryaspor82'

Usakspor - Sakaryaspor

Usakspor are playing Sakaryaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Gumushanespor1 - 4CorumsporFull TimeFT

Gumushanespor - Corumspor

Gumushanespor played Corumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Corumspor won 1-4.

Hekimoglu Trabzon0 - 0Manisa BBSKFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Manisa BBSK

Hekimoglu Trabzon played Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sanliurfaspor0 - 4Afjet AfyonsporFull TimeFT

Sanliurfaspor - Afjet Afyonspor

Sanliurfaspor played Afjet Afyonspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:00 UTC. Afjet Afyonspor won 0-4.

Hacettepe3 - 2Amed82'

Hacettepe - Amed

Hacettepe are playing Amed at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Hacettepe is winning 3-2.

Konya Seker SK1 - 1Pendikspor83'

Konya Seker SK - Pendikspor

Konya Seker SK are playing Pendikspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Samsunspor2 - 0Bugsas Spor83'

Samsunspor - Bugsas Spor

Samsunspor are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Samsunspor is winning 2-0.

Sariyer1 - 1Tarsus Idman Yurdu85'

Sariyer - Tarsus Idman Yurdu

Sariyer are playing Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Zonguldak Komurspor1 - 0Kirklarelispor81'

Zonguldak Komurspor - Kirklarelispor

Zonguldak Komurspor are playing Kirklarelispor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Zonguldak Komurspor is winning 1-0.

Korea Republic U-23Saudi Arabia U-2312:30

Korea Republic U-23 - Saudi Arabia U-23

Korea Republic U-23 are playing Saudi Arabia U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Al HiddAl Shabbab Manama15:00

Al Hidd - Al Shabbab Manama

Al Hidd are playing Al Shabbab Manama at the Kings Cup of Bahrain on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

East RiffaAl-Riffa17:15

East Riffa - Al-Riffa

East Riffa are playing Al-Riffa at the Kings Cup of Bahrain on January 26. The match will kick off 17:15 UTC.

Indian Arrows0 - 2Real KashmirFull TimeFT

Indian Arrows - Real Kashmir

Indian Arrows played Real Kashmir at the I League of India on January 26. The match kicked off 08:30 UTC. Real Kashmir won 0-2.

GokulamChurchill Brothers13:30

Gokulam - Churchill Brothers

Gokulam are playing Churchill Brothers at the I League of India on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Persepolis1 - 0Tractor Sazi23'

Persepolis - Tractor Sazi

Persepolis are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on January 26. The match kicked off 11:45 UTC. It's the first half and Persepolis is winning 1-0.

Naft Masjed Soleyman0 - 0Sanat Naft12'

Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft

Naft Masjed Soleyman are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Aluminium Arak1 - 1Khooshe Talaee Saveh81'

Aluminium Arak - Khooshe Talaee Saveh

Aluminium Arak are playing Khooshe Talaee Saveh at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Arman Gohar3 - 0Damash Guilan81'

Arman Gohar - Damash Guilan

Arman Gohar are playing Damash Guilan at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Arman Gohar is winning 3-0.

Esteghlal Khuzestan1 - 0Sepidrood Rasht80'

Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht

Esteghlal Khuzestan are playing Sepidrood Rasht at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Esteghlal Khuzestan is winning 1-0.

Khooneh be Khooneh0 - 0Navad Urmia81'

Khooneh be Khooneh - Navad Urmia

Khooneh be Khooneh are playing Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Malavan2 - 0Fajr Sepasi80'

Malavan - Fajr Sepasi

Malavan are playing Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Malavan is winning 2-0.

Niroye Zamini2 - 2Mes Rafsanjan83'

Niroye Zamini - Mes Rafsanjan

Niroye Zamini are playing Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Qashqai1 - 0Oxin Alborz81'

Qashqai - Oxin Alborz

Qashqai are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Qashqai is winning 1-0.

Shahrdari TabrizBaderan Tehran10:30

Shahrdari Tabriz - Baderan Tehran

Shahrdari Tabriz are playing Baderan Tehran at the Azadegan league of Iran on January 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 1Mes Kerman82'

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Kerman

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on January 26. The match kicked off 10:30 UTC. It's the second half and Sorkhpooshan Pakdasht is winning 2-1.

Al FehaiheelBurgan14:55

Al Fehaiheel - Burgan

Al Fehaiheel are playing Burgan at the Division 1 of Kuwait on January 26. The match will kick off 14:55 UTC.

Al SulaibikhatAl Jahra14:55

Al Sulaibikhat - Al Jahra

Al Sulaibikhat are playing Al Jahra at the Division 1 of Kuwait on January 26. The match will kick off 14:55 UTC.

Ayeyawady1 - 0Zwekapin UnitedFull TimeFT

Ayeyawady - Zwekapin United

Ayeyawady played Zwekapin United at the National League of Myanmar on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Ayeyawady won 1-0.

Rakhine United2 - 0IspeFull TimeFT

Rakhine United - Ispe

Rakhine United played Ispe at the National League of Myanmar on January 26. The match kicked off 09:00 UTC. Rakhine United won 2-0.

Yangon United2 - 2YadanarbonFull TimeFT

Yangon United - Yadanarbon

Yangon United played Yadanarbon at the National League of Myanmar on January 26. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Zwekapin UnitedAyeyawadyPostponedPst

Zwekapin United - Ayeyawady

Zwekapin United are playing Ayeyawady at the National League of Myanmar on January 26.

Hatta Dubai U-21Al Wahda U-2114:30

Hatta Dubai U-21 - Al Wahda U-21

Hatta Dubai U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

BoufarikMC Alger13:00

Boufarik - MC Alger

Boufarik are playing MC Alger at the National cup of Algeria on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Ferroviario do HuamboInterclube14:00

Ferroviario do Huambo - Interclube

Ferroviario do Huambo are playing Interclube at the Girabola of Angola on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Rita FCCuando Cubango14:00

Santa Rita FC - Cuando Cubango

Santa Rita FC are playing Cuando Cubango at the Girabola of Angola on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WilieteRecreativo Libolo14:00

Wiliete - Recreativo Libolo

Wiliete are playing Recreativo Libolo at the Girabola of Angola on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Energie Sports3 - 1ASPACFull TimeFT

Energie Sports - ASPAC

Energie Sports played ASPAC at the Championat National of Benin on January 26. The match kicked off 15:00 UTC. Energie Sports won 3-1.

JAC0 - 2AyemaFull TimeFT

JAC - Ayema

JAC played Ayema at the Championat National of Benin on January 26. The match kicked off 15:00 UTC. Ayema won 0-2.

Real SportBeke Bembereke15:00

Real Sport - Beke Bembereke

Real Sport are playing Beke Bembereke at the Championat National of Benin on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

USS Krake1 - 0DragonsFull TimeFT

USS Krake - Dragons

USS Krake played Dragons at the Championat National of Benin on January 26. The match kicked off 15:00 UTC. USS Krake won 1-0.

ASFBOuagadougou15:30

ASFB - Ouagadougou

ASFB are playing Ouagadougou at the Premier League of Burkina Faso on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

KOZAFASFA-Yennenga15:30

KOZAF - ASFA-Yennenga

KOZAF are playing ASFA-Yennenga at the Premier League of Burkina Faso on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

USFARahimo15:30

USFA - Rahimo

USFA are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

FC EsaeRSB Berkane13:00

FC Esae - RSB Berkane

FC Esae are playing RSB Berkane at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoMotema Pembe13:00

Zanaco - Motema Pembe

Zanaco are playing Motema Pembe at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

EnyimbaHUSA Agadir16:00

Enyimba - HUSA Agadir

Enyimba are playing HUSA Agadir at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

HoroyaBidvest Wits16:00

Horoya - Bidvest Wits

Horoya are playing Bidvest Wits at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

PyramidsEnugu Rangers16:00

Pyramids - Enugu Rangers

Pyramids are playing Enugu Rangers at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Masry Port SaidNouadhibou19:00

Al Masry Port Said - Nouadhibou

Al Masry Port Said are playing Nouadhibou at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

DjolibaAl-Nasr Bingazi19:00

Djoliba - Al-Nasr Bingazi

Djoliba are playing Al-Nasr Bingazi at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

ParadouSan-Pedro19:00

Paradou - San-Pedro

Paradou are playing San-Pedro at the Group Stage of Caf Confederation Cup on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

SOAWAC15:30

SOA - WAC

SOA are playing WAC at the Ligue 1 of Cote Divore on January 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Racing AbidjanASEC Mimosas18:00

Racing Abidjan - ASEC Mimosas

Racing Abidjan are playing ASEC Mimosas at the Ligue 1 of Cote Divore on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Dauphins NoirsDR Congo Rangers14:30

Dauphins Noirs - DR Congo Rangers

Dauphins Noirs are playing DR Congo Rangers at the Super Ligue of Dr Congo on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Al MokawloonTanta15:00

Al Mokawloon - Tanta

Al Mokawloon are playing Tanta at the Premier League of Egypt on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

HighlanderBlack Swallows11:30

Highlander - Black Swallows

Highlander are playing Black Swallows at the Premier League of Eswatini on January 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Mhlume PeacemakersTambuti13:30

Mhlume Peacemakers - Tambuti

Mhlume Peacemakers are playing Tambuti at the Premier League of Eswatini on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

DenverMbabane Swallows13:35

Denver - Mbabane Swallows

Denver are playing Mbabane Swallows at the Premier League of Eswatini on January 26. The match will kick off 13:35 UTC.

Adama Kenema0 - 0Hadiya Hosaena5'

Adama Kenema - Hadiya Hosaena

Adama Kenema are playing Hadiya Hosaena at the Premier League of Ethiopia on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fasil Ketema0 - 0Sidama Bunna6'

Fasil Ketema - Sidama Bunna

Fasil Ketema are playing Sidama Bunna at the Premier League of Ethiopia on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kedus GiorgisBahardar12:00

Kedus Giorgis - Bahardar

Kedus Giorgis are playing Bahardar at the Premier League of Ethiopia on January 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Welwalo Adigrat0 - 0Etheopia Bunna1'

Welwalo Adigrat - Etheopia Bunna

Welwalo Adigrat are playing Etheopia Bunna at the Premier League of Ethiopia on January 26. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wolkite KetemaDire Dawa Kenema12:00

Wolkite Ketema - Dire Dawa Kenema

Wolkite Ketema are playing Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Elite UnitedWallidan16:30

Elite United - Wallidan

Elite United are playing Wallidan at the GFA League of Gambia on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Hearts of OakAsante Kotoko15:00

Hearts of Oak - Asante Kotoko

Hearts of Oak are playing Asante Kotoko at the Premier League of Ghana on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Tusker0 - 1Ulinzi Stars47'

Tusker - Ulinzi Stars

Tusker are playing Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on January 26. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Ulinzi Stars is winning 0-1.

SoniDuguwolofila15:15

Soni - Duguwolofila

Soni are playing Duguwolofila at the Premier League of Mali on January 26. The match will kick off 15:15 UTC.

CR Khemis ZemamraFAR Rabat14:00

CR Khemis Zemamra - FAR Rabat

CR Khemis Zemamra are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

FUS RabatDHJ El Jadida18:00

FUS Rabat - DHJ El Jadida

FUS Rabat are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaMAS Fes14:00

Chabab Rif Hoceima - MAS Fes

Chabab Rif Hoceima are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetTihad Casablanca14:00

IZK Khemisset - Tihad Casablanca

IZK Khemisset are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

KAC KenitraASS Sale14:00

KAC Kenitra - ASS Sale

KAC Kenitra are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kawkab MarrakechChabab Mohammedia14:00

Kawkab Marrakech - Chabab Mohammedia

Kawkab Marrakech are playing Chabab Mohammedia at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaChabab Ben Guerir14:00

Racing Casablanca - Chabab Ben Guerir

Racing Casablanca are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiOl. Dcheira14:00

Riadi Salmi - Ol. Dcheira

Riadi Salmi are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesChabab Atlas14:00

WAF Fes - Chabab Atlas

WAF Fes are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Widad TemaraSidi Kacem14:00

Widad Temara - Sidi Kacem

Widad Temara are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Adamawa UnitedKwara14:30

Adamawa United - Kwara

Adamawa United are playing Kwara at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Abia WarriorsWarri Wolves15:00

Abia Warriors - Warri Wolves

Abia Warriors are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa UnitedHeartland15:00

Akwa United - Heartland

Akwa United are playing Heartland at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

EnyimbaEnugu RangersPostponedPst

Enyimba - Enugu Rangers

Enyimba are playing Enugu Rangers at the NPFL of Nigeria on January 26.

Katsina UnitedIfeanyi Ubah15:00

Katsina United - Ifeanyi Ubah

Katsina United are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsNasarawa15:00

Lobi Stars - Nasarawa

Lobi Stars are playing Nasarawa at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MFM FCPlateau United15:00

MFM FC - Plateau United

MFM FC are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Rivers UnitedWikki Tourist15:00

Rivers United - Wikki Tourist

Rivers United are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunshine StarsKano Pillars15:00

Sunshine Stars - Kano Pillars

Sunshine Stars are playing Kano Pillars at the NPFL of Nigeria on January 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Casa SportGeneration Foot16:30

Casa Sport - Generation Foot

Casa Sport are playing Generation Foot at the Ligue 1 of Senegal on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

FC DouanesDiambars16:30

FC Douanes - Diambars

FC Douanes are playing Diambars at the Ligue 1 of Senegal on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Stade de MbourMbour Petite Cote16:30

Stade de Mbour - Mbour Petite Cote

Stade de Mbour are playing Mbour Petite Cote at the Ligue 1 of Senegal on January 26. The match will kick off 16:30 UTC.

GoreeNiarry Tally17:00

Goree - Niarry Tally

Goree are playing Niarry Tally at the Ligue 1 of Senegal on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

CNEPS ExcellencePikine18:00

CNEPS Excellence - Pikine

CNEPS Excellence are playing Pikine at the Ligue 1 of Senegal on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Jomo CosmosJDR Stars13:30

Jomo Cosmos - JDR Stars

Jomo Cosmos are playing JDR Stars at the Division 1 of South Africa on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Richards BayTshakhuma TM13:30

Richards Bay - Tshakhuma TM

Richards Bay are playing Tshakhuma TM at the Division 1 of South Africa on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Royal EaglesAjax Cape Town13:30

Royal Eagles - Ajax Cape Town

Royal Eagles are playing Ajax Cape Town at the Division 1 of South Africa on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyMbombela United13:30

TS Galaxy - Mbombela United

TS Galaxy are playing Mbombela United at the Division 1 of South Africa on January 26. The match will kick off 13:30 UTC.

Lusaka DynamosPower Dynamos13:00

Lusaka Dynamos - Power Dynamos

Lusaka Dynamos are playing Power Dynamos at the Super League of Zambia on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MufuliraGreen Buffaloes FC13:00

Mufulira - Green Buffaloes FC

Mufulira are playing Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

NkanaBuildcon13:00

Nkana - Buildcon

Nkana are playing Buildcon at the Super League of Zambia on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

JicaralSan Carlos21:00

Jicaral - San Carlos

Jicaral are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

LimonGuadalupe21:00

Limon - Guadalupe

Limon are playing Guadalupe at the Clausura of Costa Rica on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

CS HeredianoDeportivo Saprissa22:00

CS Herediano - Deportivo Saprissa

CS Herediano are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Santos DgUniversidad de Costa Rica23:10

Santos Dg - Universidad de Costa Rica

Santos Dg are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on January 26. The match will kick off 23:10 UTC.

Municipal LimenoAguila21:00

Municipal Limeno - Aguila

Municipal Limeno are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

FASOnce Municipal21:15

FAS - Once Municipal

FAS are playing Once Municipal at the Clausura of El Salvador on January 26. The match will kick off 21:15 UTC.

Juventud IndependienteEl Vencedor21:15

Juventud Independiente - El Vencedor

Juventud Independiente are playing El Vencedor at the Clausura of El Salvador on January 26. The match will kick off 21:15 UTC.

Santa TeclaIsidro Metapan22:30

Santa Tecla - Isidro Metapan

Santa Tecla are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on January 26. The match will kick off 22:30 UTC.

Deportivo SanarateAntigua GFC17:00

Deportivo Sanarate - Antigua GFC

Deportivo Sanarate are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on January 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Lucia FCSiquinala18:00

Santa Lucia FC - Siquinala

Santa Lucia FC are playing Siquinala at the Clausura of Guatemala on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

IztapaMalacateco19:00

Iztapa - Malacateco

Iztapa are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

GuastatoyaCoban Imperial20:30

Guastatoya - Coban Imperial

Guastatoya are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on January 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Real de MinasHonduras Progreso21:00

Real de Minas - Honduras Progreso

Real de Minas are playing Honduras Progreso at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Platense FCCD Real Sociedad22:00

Platense FC - CD Real Sociedad

Platense FC are playing CD Real Sociedad at the Clausura, 1st phase of Honduras on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Portmore UnitedVere United20:00

Portmore United - Vere United

Portmore United are playing Vere United at the Premier League of Jamaica on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

UWIMolynes United20:00

UWI - Molynes United

UWI are playing Molynes United at the Premier League of Jamaica on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

CavalierHarbour View22:00

Cavalier - Harbour View

Cavalier are playing Harbour View at the Premier League of Jamaica on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Arnett GardensTivoli Gardens01:00

Arnett Gardens - Tivoli Gardens

Arnett Gardens are playing Tivoli Gardens at the Premier League of Jamaica on January 27. The match will kick off 01:00 UTC.

Puebla WTigres W18:00

Puebla W - Tigres W

Puebla W are playing Tigres W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ChinandegaDeportivo Las Sabanas21:00

Chinandega - Deportivo Las Sabanas

Chinandega are playing Deportivo Las Sabanas at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo OcotalDiriangen23:00

Deportivo Ocotal - Diriangen

Deportivo Ocotal are playing Diriangen at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Walter FerretiJalapa FC00:00

Walter Ferreti - Jalapa FC

Walter Ferreti are playing Jalapa FC at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 27. The match will kick off 00:00 UTC.

Plaza AmadorCD Universitario23:00

Plaza Amador - CD Universitario

Plaza Amador are playing CD Universitario at the LFP, Clausura of Panama on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Sporting San MiguelitoCosta del Este23:00

Sporting San Miguelito - Costa del Este

Sporting San Miguelito are playing Costa del Este at the LFP, Clausura of Panama on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CamionerosDeportivo Madryn20:00

Deportivo Camioneros - Deportivo Madryn

Deportivo Camioneros are playing Deportivo Madryn at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Circulo DeportivoOlimpo20:30

Circulo Deportivo - Olimpo

Circulo Deportivo are playing Olimpo at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Gimnasia ConcepcionSan Martin Formosa20:30

Gimnasia Concepcion - San Martin Formosa

Gimnasia Concepcion are playing San Martin Formosa at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Crucero del NorteDef. de Pronunciamiento21:00

Crucero del Norte - Def. de Pronunciamiento

Crucero del Norte are playing Def. de Pronunciamiento at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Union SunchalesAtletico Guemes22:00

Union Sunchales - Atletico Guemes

Union Sunchales are playing Atletico Guemes at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Chaco For EverDouglas Haig22:30

Chaco For Ever - Douglas Haig

Chaco For Ever are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 22:30 UTC.

CipollettiFerro Carril Oeste22:30

Cipolletti - Ferro Carril Oeste

Cipolletti are playing Ferro Carril Oeste at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 22:30 UTC.

CF Defensor BelgranoSarmiento Resistencia23:00

CF Defensor Belgrano - Sarmiento Resistencia

CF Defensor Belgrano are playing Sarmiento Resistencia at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Central NorteCDJU Gualeguaychu23:00

Central Norte - CDJU Gualeguaychu

Central Norte are playing CDJU Gualeguaychu at the Torneo Federal A of Argentina on January 26. The match will kick off 23:00 UTC.

Juventud UnidaHuracan Las Heras00:30

Juventud Unida - Huracan Las Heras

Juventud Unida are playing Huracan Las Heras at the Torneo Federal A of Argentina on January 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Defensores UnidosDeportivo Armenio20:00

Defensores Unidos - Deportivo Armenio

Defensores Unidos are playing Deportivo Armenio at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Fenix AAlmirante Brown20:05

Fenix A - Almirante Brown

Fenix A are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on January 26. The match will kick off 20:05 UTC.

Ferrocarril MidlandLeandro Niceforo Alem20:00

Ferrocarril Midland - Leandro Niceforo Alem

Ferrocarril Midland are playing Leandro Niceforo Alem at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Real PilarExcursionistas20:00

Real Pilar - Excursionistas

Real Pilar are playing Excursionistas at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Botafogo SPPonte Preta19:00

Botafogo SP - Ponte Preta

Botafogo SP are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

PalmeirasSao Paulo19:00

Palmeiras - Sao Paulo

Palmeiras are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

MirassolCorinthians22:00

Mirassol - Corinthians

Mirassol are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Santo AndreFerroviaria22:00

Santo Andre - Ferroviaria

Santo Andre are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Brasil de PelotasGremio19:00

Brasil de Pelotas - Gremio

Brasil de Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

EsportivoAimore19:00

Esportivo - Aimore

Esportivo are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CaxiasEC Sao Jose20:00

Caxias - EC Sao Jose

Caxias are playing EC Sao Jose at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Novo HamburgoYpiranga Erechim20:00

Novo Hamburgo - Ypiranga Erechim

Novo Hamburgo are playing Ypiranga Erechim at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

InternacionalPelotas22:00

Internacional - Pelotas

Internacional are playing Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Sao LuizJuventude22:00

Sao Luiz - Juventude

Sao Luiz are playing Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

BoaCoimbra13:00

Boa - Coimbra

Boa are playing Coimbra at the Mineiro 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Atletico-MGTupynambas19:00

Atletico-MG - Tupynambas

Atletico-MG are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

URTCAP Patrocinense19:00

URT - CAP Patrocinense

URT are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AD AtlantaAlagoinhas19:00

AD Atlanta - Alagoinhas

AD Atlanta are playing Alagoinhas at the Baiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BahiaVitoria da Conquista19:00

Bahia - Vitoria da Conquista

Bahia are playing Vitoria da Conquista at the Baiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Fluminense de FeiraVitoria19:00

Fluminense de Feira - Vitoria

Fluminense de Feira are playing Vitoria at the Baiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

JacuipenseBahia de Feira19:00

Jacuipense - Bahia de Feira

Jacuipense are playing Bahia de Feira at the Baiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CascavelCascavel CR19:00

Cascavel - Cascavel CR

Cascavel are playing Cascavel CR at the Paranaense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Cianorte PRUniao PR19:00

Cianorte PR - Uniao PR

Cianorte PR are playing Uniao PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Operario PRRio Branco PR19:00

Operario PR - Rio Branco PR

Operario PR are playing Rio Branco PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

PSTCTCW19:00

PSTC - TCW

PSTC are playing TCW at the Paranaense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

ParanaCoritiba21:00

Parana - Coritiba

Parana are playing Coritiba at the Paranaense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

DecisaoAfogados19:00

Decisao - Afogados

Decisao are playing Afogados at the Pernambucano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

PetrolinaNautico19:00

Petrolina - Nautico

Petrolina are playing Nautico at the Pernambucano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico TubaraoFigueirense19:00

Atletico Tubarao - Figueirense

Atletico Tubarao are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Juventus SCCriciuma19:00

Juventus SC - Criciuma

Juventus SC are playing Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BrusqueJoinville21:30

Brusque - Joinville

Brusque are playing Joinville at the Catarinense 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 21:30 UTC.

IporaGoias18:30

Ipora - Goias

Ipora are playing Goias at the Goiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 18:30 UTC.

AnapolinaCRAC19:00

Anapolina - CRAC

Anapolina are playing CRAC at the Goiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico GOGoiania19:00

Atletico GO - Goiania

Atletico GO are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianesiaAnapolis19:00

Goianesia - Anapolis

Goianesia are playing Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AparecidenseGremio Anapolis19:30

Aparecidense - Gremio Anapolis

Aparecidense are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:30 UTC.

FerroviarioBarbalha19:00

Ferroviario - Barbalha

Ferroviario are playing Barbalha at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

FlorestaGuarany de Sobral19:00

Floresta - Guarany de Sobral

Floresta are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

America de PedrinhasSergipe18:30

America de Pedrinhas - Sergipe

America de Pedrinhas are playing Sergipe at the Sergipano of Brasil on January 26. The match will kick off 18:30 UTC.

CSPAtletico Cajazeirense19:00

CSP - Atletico Cajazeirense

CSP are playing Atletico Cajazeirense at the Paraibano of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

PerilimaCampinense19:00

Perilima - Campinense

Perilima are playing Campinense at the Paraibano of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Juventude MAMoto Club MA18:30

Juventude MA - Moto Club MA

Juventude MA are playing Moto Club MA at the Maranhense of Brasil on January 26. The match will kick off 18:30 UTC.

CRBMurici19:00

CRB - Murici

CRB are playing Murici at the Alagoano of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CearaFrei Paulistano21:00

Ceara - Frei Paulistano

Ceara are playing Frei Paulistano at the Copa de Nordeste of Brasil on January 26. The match will kick off 21:00 UTC.

Rio Branco VNLinhares18:00

Rio Branco VN - Linhares

Rio Branco VN are playing Linhares at the Capiaxaba of Brasil on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Rio Branco ESItapemirim19:00

Rio Branco ES - Itapemirim

Rio Branco ES are playing Itapemirim at the Capiaxaba of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

CarajasRemo19:00

Carajas - Remo

Carajas are playing Remo at the Paraense of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Independente PAItupiranga19:00

Independente PA - Itupiranga

Independente PA are playing Itupiranga at the Paraense of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

TapajosParagominas20:00

Tapajos - Paragominas

Tapajos are playing Paragominas at the Paraense of Brasil on January 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Dom BoscoSinop19:00

Dom Bosco - Sinop

Dom Bosco are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Nova Mutum ECLuverdense EC19:30

Nova Mutum EC - Luverdense EC

Nova Mutum EC are playing Luverdense EC at the Matogrossense of Brasil on January 26. The match will kick off 19:30 UTC.

AraguaiaOperario MT20:30

Araguaia - Operario MT

Araguaia are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on January 26. The match will kick off 20:30 UTC.

Operario MSPonta Pora18:00

Operario MS - Ponta Pora

Operario MS are playing Ponta Pora at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 26. The match will kick off 18:00 UTC.

CorumbaenseMaracaju19:00

Corumbaense - Maracaju

Corumbaense are playing Maracaju at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AC JuventusSertaozinho13:00

AC Juventus - Sertaozinho

AC Juventus are playing Sertaozinho at the Paulista A2 of Brasil on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Portuguesa SantistaAtibaia13:00

Portuguesa Santista - Atibaia

Portuguesa Santista are playing Atibaia at the Paulista A2 of Brasil on January 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Sao BentoPortuguesa14:00

Sao Bento - Portuguesa

Sao Bento are playing Portuguesa at the Paulista A2 of Brasil on January 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Rio ClaroPenapolense19:00

Rio Claro - Penapolense

Rio Claro are playing Penapolense at the Paulista A2 of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BanguFluminense19:00

Bangu - Fluminense

Bangu are playing Fluminense at the Taca Guanabara of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Portuguesa RJResende19:00

Portuguesa RJ - Resende

Portuguesa RJ are playing Resende at the Taca Guanabara of Brasil on January 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BotafogoMacae22:00

Botafogo - Macae

Botafogo are playing Macae at the Taca Guanabara of Brasil on January 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Melbourne Victory W3 - 0Canberra United WFull TimeFT

Melbourne Victory W - Canberra United W

Melbourne Victory W played Canberra United W at the W-League - Women of Australia on January 26. The match kicked off 05:00 UTC. Melbourne Victory W won 3-0.

Ismaily SCEl Ittihad Al Sakandary16:00

Ismaily SC - El Ittihad Al Sakandary

Ismaily SC are playing El Ittihad Al Sakandary at the Arab Club Championship of World on January 26. The match will kick off 16:00 UTC.