Rejiche vs Metlaoui Live Score and Live Stream

Full Time
DiarraBoubaker Diarra (goal)15'
12:30, Wednesday, May 5
HomeHome
StatisticsStats
Live StandingsStandings
Embed Match
Embed Rejiche - Metlaoui
Tunisia Ligue 1
1 : 0
FT
Full Time
Match ends. Rejiche 1, Metlaoui 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
15'
1 - 0
Boubaker Diarra scores for Rejiche.
Kick-off
First half begins
View All
5
Rejiche have conceded a goal in their previous 5 matches.
5
Metlaoui's last 5 matches had under 2.5 goals.
4
Rejiche's last 4 home matches had 2 or less goals.
Live Match Report

Rejiche played Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Rejiche won 1-0. Rejiche are 6th in the table with 35 points after 25 matches, while Metlaoui are 12th with 29 points in 25 matches.

Boubaker Diarra scored the first and only goal on the 15th minute of the game.

ScoreBat is covering Rejiche vs Metlaoui in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Rejiche vs Metlaoui live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Tunisia Ligue 1, Rejiche or Metlaoui whenever available. We cover all matches of Tunisia Ligue 1 in real time and provide live streaming whenever possible. https://www.scorebat.com/metlaoui-vs-rejiche-live-stream/.

Tunisia Ligue 1's live standings are availble and updated in real time.

Rejiche have lost to Etoile du Sahel in their previous match, while Metlaoui have lost to Sfaxien in their previous match.

Previous Meetings
January 31st, 2021 - Ligue 1
February 25th, 2018 - National cup

Rejiche and Metlaoui have met twice in their recent history. Rejiche won twice.

Rejiche have won 9 of their 25 matches in Ligue 1, drawing 8 and having 8 defeats this season. They have scored 24 goals - 0.96 per match, conceding 20 - 0.80 per match. Metlaoui have won 7 of their 25 matches in Ligue 1, drawing 8 and having 10 defeats this season. They have scored 15 goals - 0.60 per match, conceding 20 - 0.80 per match.

Goals and video highlights of the match between Rejiche and Metlaoui are being added in real time. You can watch the goal by Boubaker Diarra as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field if there are official videos available. So when Rejiche or Metlaoui score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Rejiche and Metlaoui include all the goals and other remarkable moments from the match. We provide official highlights of Rejiche vs Metlaoui when it is available. We do not host any video as all of the videos are discovered by our crawler on websites like youtube. If you think the video infriges your copyright please contact us so we can remove it from ScoreBat.

Live streaming of the matches of Tunisia Ligue 1 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Burnley - Leeds

Burnley - Leeds

Burnley played Leeds at the Premier League of England on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Leeds won 0-4.

Southampton - Fulham

Southampton - Fulham

Southampton are playing Fulham at the Premier League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brighton - West Ham United

Brighton - West Ham United

Brighton are playing West Ham United at the Premier League of England on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Arminia Bielefeld - Hoffenheim

Arminia Bielefeld - Hoffenheim

Arminia Bielefeld are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Augsburg - Werder Bremen

Augsburg - Werder Bremen

Augsburg are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Bayer Leverkusen - Union Berlin

Bayer Leverkusen - Union Berlin

Bayer Leverkusen are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Bayer Leverkusen are winning 1-0.

Borussia Monchengladbach - Stuttgart

Borussia Monchengladbach - Stuttgart

Borussia Monchengladbach are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Borussia Monchengladbach are winning 1-0.

Hertha Berlin - Koln

Hertha Berlin - Koln

Hertha Berlin are playing Koln at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

SC Freiburg - Bayern Munich

SC Freiburg - Bayern Munich

SC Freiburg are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Schalke - Eintracht Frankfurt

Schalke - Eintracht Frankfurt

Schalke are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Genoa - Atalanta

Genoa - Atalanta

Genoa are playing Atalanta at the Serie A of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Atalanta are winning 1-4.

Spezia - Torino

Spezia - Torino

Spezia are playing Torino at the Serie A of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Spezia are winning 2-1.

Juventus - Inter Milan

Juventus - Inter Milan

Juventus are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Roma - Lazio

Roma - Lazio

Roma are playing Lazio at the Serie A of Italy on May 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Chelsea - Leicester City

Chelsea - Leicester City

Chelsea are playing Leicester City at the FA Cup of England on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Boavista - Portimonense

Boavista - Portimonense

Boavista are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

SC Farense - Tondela

SC Farense - Tondela

SC Farense are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Benfica - Sporting

Benfica - Sporting

Benfica are playing Sporting at the Primeira Liga of Portugal on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Rio Ave - Porto

Rio Ave - Porto

Rio Ave are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on May 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Pyunik - Noah

Pyunik - Noah

Pyunik played Noah at the Premier League of Armenia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Noah won 0-1.

Urartu - Ararat-Armenia

Urartu - Ararat-Armenia

Urartu played Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Ararat-Armenia won 1-2.

Ararat - Alashkert

Ararat - Alashkert

Ararat are playing Alashkert at the National Cup of Armenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Altach - Ried

Altach - Ried

Altach are playing Ried at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria V - St. Polten

Austria V - St. Polten

Austria V are playing St. Polten at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartberg - Admira

Hartberg - Admira

Hartberg are playing Admira at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Neman - Shakhtyor Soligorsk

Neman - Shakhtyor Soligorsk

Neman played Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 1-2.

Vitebsk - Energetik-BGU

Vitebsk - Energetik-BGU

Vitebsk are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Energetik-BGU are winning 0-2.

Torpedo-BelAZ - Isloch

Torpedo-BelAZ - Isloch

Torpedo-BelAZ are playing Isloch at the Premier League of Belarus on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

BATE - Ruh Brest

BATE - Ruh Brest

BATE are playing Ruh Brest at the Premier League of Belarus on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Anderlecht - Genk

Anderlecht - Genk

Anderlecht are playing Genk at the First Division A, Championship Round of Belgium on May 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Ludogorets - Arda Kardzhali

Ludogorets - Arda Kardzhali

Ludogorets are playing Arda Kardzhali at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia

Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia

Lokomotiv Plovdiv are playing CSKA Sofia at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

NK Istra 1961 - Slaven Koprivnica

NK Istra 1961 - Slaven Koprivnica

NK Istra 1961 are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiva Zagreb - Osijek

Lokomotiva Zagreb - Osijek

Lokomotiva Zagreb are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on May 15. The match will kick off 17:05 UTC.

Anorthosis - Olympiakos Nicosia

Anorthosis - Olympiakos Nicosia

Anorthosis are playing Olympiakos Nicosia at the National Cup of Cyprus on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Opava - Olomouc

Opava - Olomouc

Opava are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Olomouc are winning 0-1.

Ostrava - Zlin

Ostrava - Zlin

Ostrava are playing Zlin at the First League of Czech Republic on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Pribram - Jablonec

Pribram - Jablonec

Pribram are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovacko - Bohemians 1905

Slovacko - Bohemians 1905

Slovacko are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Blansko - Slavoj Vysehrad

Blansko - Slavoj Vysehrad

Blansko are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Trinec - Prostejov

Trinec - Prostejov

Trinec are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Silkeborg - Koge

Silkeborg - Koge

Silkeborg played Koge at the Division 1, Promotion round of Denmark on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Silkeborg won 4-1.

Esbjerg - Viborg

Esbjerg - Viborg

Esbjerg are playing Viborg at the Division 1, Promotion round of Denmark on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Viborg are winning 0-3.

Hvidovre - Vendsyssel

Hvidovre - Vendsyssel

Hvidovre played Vendsyssel at the Division 1, Relegation round of Denmark on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tulevik Viljandi - Kuressaare

Tulevik Viljandi - Kuressaare

Tulevik Viljandi played Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Kuressaare won 1-2.

Vaprus Parnu - Levadia T

Vaprus Parnu - Levadia T

Vaprus Parnu played Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 0-4.

Trans Narva - Legion

Trans Narva - Legion

Trans Narva are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Legion are winning 0-1.

Flora - Tammeka Tartu

Flora - Tammeka Tartu

Flora are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on May 15.

AC Oulu - SJK

AC Oulu - SJK

AC Oulu are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HIFK - Ilves

HIFK - Ilves

HIFK are playing Ilves at the Veikkausliiga of Finland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Caen - Clermont

Caen - Clermont

Caen are playing Clermont at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Chateauroux - Ajaccio

Chateauroux - Ajaccio

Chateauroux are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunkerque - Toulouse

Dunkerque - Toulouse

Dunkerque are playing Toulouse at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Grenoble - Rodez Aveyron

Grenoble - Rodez Aveyron

Grenoble are playing Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Havre - Troyes

Le Havre - Troyes

Le Havre are playing Troyes at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Nancy - Amiens

Nancy - Amiens

Nancy are playing Amiens at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Niort - Guingamp

Niort - Guingamp

Niort are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Paris FC - Chambly

Paris FC - Chambly

Paris FC are playing Chambly at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Pau - Valenciennes

Pau - Valenciennes

Pau are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Sochaux - Auxerre

Sochaux - Auxerre

Sochaux are playing Auxerre at the Ligue 2 of France on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Duisburg - Ingolstadt

Duisburg - Ingolstadt

Duisburg played Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Ingolstadt won 1-5.

Uerdingen - Magdeburg

Uerdingen - Magdeburg

Uerdingen played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Uerdingen won 1-0.

Unterhaching - Hansa

Unterhaching - Hansa

Unterhaching played Hansa at the 3. Liga of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 0-1.

Verl - Waldhof Mannheim

Verl - Waldhof Mannheim

Verl played Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Waldhof Mannheim won 0-1.

Viktoria Koln - Kaiserslautern

Viktoria Koln - Kaiserslautern

Viktoria Koln played Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Apollon - Lamia

Apollon - Lamia

Apollon are playing Lamia at the Super League, Relegation Group of Greece on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Atromitos - Volos NFC

Atromitos - Volos NFC

Atromitos are playing Volos NFC at the Super League, Relegation Group of Greece on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Larissa - Giannina

Larissa - Giannina

Larissa are playing Giannina at the Super League, Relegation Group of Greece on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

OFI - Panaitolikos

OFI - Panaitolikos

OFI are playing Panaitolikos at the Super League, Relegation Group of Greece on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Longford - Bohemians

Longford - Bohemians

Longford are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Shamrock - Derry City

Shamrock - Derry City

Shamrock are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Cobh Ramblers - Shelbourne

Cobh Ramblers - Shelbourne

Cobh Ramblers are playing Shelbourne at the 1 division of Ireland on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Kyzyl-Zhar - Kaspyi

Kyzyl-Zhar - Kaspyi

Kyzyl-Zhar played Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Kyzyl-Zhar won 2-0.

Ordabasy - Tobol

Ordabasy - Tobol

Ordabasy played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on May 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atyrau - Taraz

Atyrau - Taraz

Atyrau are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Atyrau are winning 1-0.

Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai

Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai

Kauno Zalgiris played Dziugas Telsiai at the A Lyga of Lithuania on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Kauno Zalgiris won 1-0.

Aalesund - Bryne

Aalesund - Bryne

Aalesund are playing Bryne at the 1. Division of Norway on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Asane - Fredrikstad

Asane - Fredrikstad

Asane are playing Fredrikstad at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ham-Kam - Stjordals-Blink

Ham-Kam - Stjordals-Blink

Ham-Kam are playing Stjordals-Blink at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Jerv - KFUM Oslo

Jerv - KFUM Oslo

Jerv are playing KFUM Oslo at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ranheim - Grorud

Ranheim - Grorud

Ranheim are playing Grorud at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Sogndal - Ullensaker Kisa

Sogndal - Ullensaker Kisa

Sogndal are playing Ullensaker Kisa at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Strommen - Raufoss

Strommen - Raufoss

Strommen are playing Raufoss at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandnes Ulf - Start

Sandnes Ulf - Start

Sandnes Ulf are playing Start at the 1. Division of Norway on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Miedz Legnica - Tychy 71

Miedz Legnica - Tychy 71

Miedz Legnica played Tychy 71 at the I Liga of Poland on May 15. The match kicked off 10:40 UTC. Tychy 71 won 2-3.

Gornik Leczna - Odra Opole

Gornik Leczna - Odra Opole

Gornik Leczna are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec

Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec

Chrobry Glogow are playing Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Jastrzebie - Olsztyn

Jastrzebie - Olsztyn

Jastrzebie are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Korona - Belchatow

Korona - Belchatow

Korona are playing Belchatow at the I Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Chaves - Leixoes

Chaves - Leixoes

Chaves played Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Chaves won 3-1.

Vilafranquense - Cova Piedade

Vilafranquense - Cova Piedade

Vilafranquense are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CD Mafra - Arouca

CD Mafra - Arouca

CD Mafra are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova - Cluj

Universitatea Craiova - Cluj

Universitatea Craiova are playing Cluj at the Liga 1, Championship round of Romania on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Astra - Voluntari

Astra - Voluntari

Astra are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. It's half time and Voluntari are winning 0-1.

CSMS Iasi - Hermannstadt

CSMS Iasi - Hermannstadt

CSMS Iasi played Hermannstadt at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. Hermannstadt won 0-1.

Baltica - Kr. Sovetov

Baltica - Kr. Sovetov

Baltica played Kr. Sovetov at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Kr. Sovetov won 0-1.

Orenburg - Dynamo Br

Orenburg - Dynamo Br

Orenburg played Dynamo Br at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Orenburg won 3-2.

SKA Khabarovsk - Alania

SKA Khabarovsk - Alania

SKA Khabarovsk played Alania at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Alania won 1-2.

Torpedo - Shinnik

Torpedo - Shinnik

Torpedo played Shinnik at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Shinnik won 0-1.

Yenisey - Irtysh Omsk

Yenisey - Irtysh Omsk

Yenisey played Irtysh Omsk at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Yenisey won 2-1.

Spartak-2 - Chertanovo

Spartak-2 - Chertanovo

Spartak-2 played Chertanovo at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 4-3.

Veles - Tekstilshik

Veles - Tekstilshik

Veles played Tekstilshik at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Veles won 2-1.

Akron - Fakel

Akron - Fakel

Akron are playing Fakel at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Fakel are winning 0-2.

FC Chayka - Neftekhimik

FC Chayka - Neftekhimik

FC Chayka are playing Neftekhimik at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and FC Chayka are winning 1-0.

FK Krasnodar-2 - Volgar-Gazprom

FK Krasnodar-2 - Volgar-Gazprom

FK Krasnodar-2 are playing Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and FK Krasnodar-2 are winning 1-0.

Tom - Nizhnyi Novgorod

Tom - Nizhnyi Novgorod

Tom are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hibernian - Celtic

Hibernian - Celtic

Hibernian played Celtic at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rangers - Aberdeen

Rangers - Aberdeen

Rangers played Aberdeen at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Rangers won 4-0.

St. Johnstone - Livingston

St. Johnstone - Livingston

St. Johnstone played Livingston at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Metalac - Novi Pazar

FK Metalac - Novi Pazar

FK Metalac played Novi Pazar at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Indjija - Proleter Novi Sad

Indjija - Proleter Novi Sad

Indjija played Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Proleter Novi Sad won 0-5.

Javor - Cukaricki

Javor - Cukaricki

Javor played Cukaricki at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Cukaricki won 1-2.

Napredak - Mladost Lucani

Napredak - Mladost Lucani

Napredak played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Napredak won 2-0.

Rad - Macva Sabac

Rad - Macva Sabac

Rad played Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Rad won 7-1.

Zlatibor Cajetina - Radnicki Nis

Zlatibor Cajetina - Radnicki Nis

Zlatibor Cajetina played Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Partizan - Vozdovac

Partizan - Vozdovac

Partizan are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Partizan are winning 1-0.

Zlate Moravce - Slovan

Zlate Moravce - Slovan

Zlate Moravce are playing Slovan at the Super Liga, Championship round of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Trencin - DAC

Trencin - DAC

Trencin are playing DAC at the Super Liga, Championship round of Slovakia on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruzomberok - Nitra

Ruzomberok - Nitra

Ruzomberok are playing Nitra at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Senica - Pohronie

Senica - Pohronie

Senica are playing Pohronie at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Zemplin Michalovce - Sered

Zemplin Michalovce - Sered

Zemplin Michalovce are playing Sered at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Bravo - Tabor Sezana

Bravo - Tabor Sezana

Bravo are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Maribor - Gorica

Maribor - Gorica

Maribor are playing Gorica at the 1. SNL of Slovenia on May 15. The match will kick off 14:45 UTC.

Aluminij - Mura

Aluminij - Mura

Aluminij are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Castellon - Ponferradina

Castellon - Ponferradina

Castellon are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lugo - Mirandes

Lugo - Mirandes

Lugo are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Almeria - Albacete

Almeria - Albacete

Almeria are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Las Palmas - Zaragoza

Las Palmas - Zaragoza

Las Palmas are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Akropolis - Orgryte

Akropolis - Orgryte

Akropolis played Orgryte at the Superettan of Sweden on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Orgryte won 0-1.

Brage - Norrby

Brage - Norrby

Brage are playing Norrby at the Superettan of Sweden on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Norrby are winning 1-2.

Sundsvall - Vasalund

Sundsvall - Vasalund

Sundsvall are playing Vasalund at the Superettan of Sweden on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sundsvall are winning 3-1.

Helsingborg - Oster

Helsingborg - Oster

Helsingborg are playing Oster at the Superettan of Sweden on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Basel - Zurich

Basel - Zurich

Basel are playing Zurich at the Super League of Switzerland on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Lugano - Sion

Lugano - Sion

Lugano are playing Sion at the Super League of Switzerland on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

St. Gallen - Lausanne

St. Gallen - Lausanne

St. Gallen are playing Lausanne at the Super League of Switzerland on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Vaduz - Servette

Vaduz - Servette

Vaduz are playing Servette at the Super League of Switzerland on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Young Boys - Luzern

Young Boys - Luzern

Young Boys are playing Luzern at the Super League of Switzerland on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Ankaragucu - Alanyaspor

Ankaragucu - Alanyaspor

Ankaragucu are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Antalyaspor - Konyaspor

Antalyaspor - Konyaspor

Antalyaspor are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Demir Grup Sivasspor - Kasimpasa

Demir Grup Sivasspor - Kasimpasa

Demir Grup Sivasspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Hatayspor - B.B. Gaziantep

Hatayspor - B.B. Gaziantep

Hatayspor are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Karagumruk - Denizlispor

Karagumruk - Denizlispor

Karagumruk are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rizespor - Istanbul Basaksehir

Rizespor - Istanbul Basaksehir

Rizespor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Galatasaray - Yeni Malatyaspor

Galatasaray - Yeni Malatyaspor

Galatasaray are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Goztepe - Besiktas

Goztepe - Besiktas

Goztepe are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Kayserispor - Fenerbahce

Kayserispor - Fenerbahce

Kayserispor are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Trabzonspor - Genclerbirligi

Trabzonspor - Genclerbirligi

Trabzonspor are playing Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Barry Town - Caernarfon

Barry Town - Caernarfon

Barry Town played Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Barry Town won 3-2.

Penybont - Connahs QN

Penybont - Connahs QN

Penybont played Connahs QN at the Premier League, Championship Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Connahs QN won 0-2.

TNS - Bala Town

TNS - Bala Town

TNS played Bala Town at the Premier League, Championship Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. TNS won 2-0.

Cardiff MU - Flint Town

Cardiff MU - Flint Town

Cardiff MU played Flint Town at the Premier League, Relegation Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Cardiff MU won 2-1.

Haverfordwest County - Cefn Druids

Haverfordwest County - Cefn Druids

Haverfordwest County played Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Haverfordwest County won 2-0.

Newtown - Aberystwyth

Newtown - Aberystwyth

Newtown played Aberystwyth at the Premier League, Relegation Round of Wales on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Aberystwyth won 0-4.

Qingdao FC - Chongqing Liangjiang

Qingdao FC - Chongqing Liangjiang

Qingdao FC played Chongqing Liangjiang at the Super League of China on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Qingdao FC won 1-0.

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse played Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 0-3.

Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka

Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka

Vegalta Sendai played Avispa Fukuoka at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Avispa Fukuoka won 0-1.

Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos

Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos

Kashima Antlers played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 06:00 UTC. Kashima Antlers won 5-3.

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. F.C.Tokyo won 0-4.

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita played Sagan Tosu at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sanfrecce Hiroshima - Tokushima Vortis

Sanfrecce Hiroshima - Tokushima Vortis

Sanfrecce Hiroshima played Tokushima Vortis at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. Tokushima Vortis won 0-1.

Vissel Kobe - Cerezo Osaka

Vissel Kobe - Cerezo Osaka

Vissel Kobe played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yokohama FC - Shonan Bellmare

Yokohama FC - Shonan Bellmare

Yokohama FC played Shonan Bellmare at the J-League of Japan on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. Yokohama FC won 2-0.

Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo

Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo

Kawasaki Frontale are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Jubilo Iwata - Thespa Kusatsu

Jubilo Iwata - Thespa Kusatsu

Jubilo Iwata played Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Jubilo Iwata won 1-0.

Matsumoto Yamaga FC - Zweigen Kanazawa

Matsumoto Yamaga FC - Zweigen Kanazawa

Matsumoto Yamaga FC played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Renofa Yamaguchi - Sagamihara

Renofa Yamaguchi - Sagamihara

Renofa Yamaguchi played Sagamihara at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 1-0.

V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara

V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara

V-Varen Nagasaki played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ventforet Kofu - Blaublitz Akita

Ventforet Kofu - Blaublitz Akita

Ventforet Kofu played Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Ventforet Kofu won 1-0.

FC Ryukyu - Tochigi SC

FC Ryukyu - Tochigi SC

FC Ryukyu played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. FC Ryukyu won 4-2.

Kyoto Purple Sanga - Mito Hollyhock

Kyoto Purple Sanga - Mito Hollyhock

Kyoto Purple Sanga are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Montedio Yamagata - Ehime FC

Montedio Yamagata - Ehime FC

Montedio Yamagata are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Omiya Ardija - Fagiano Okayama

Omiya Ardija - Fagiano Okayama

Omiya Ardija are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida Zelvia - Albirex Niigata

Machida Zelvia - Albirex Niigata

Machida Zelvia are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu

Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu

Tokyo Verdy are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FC - Suwon City

Gangwon FC - Suwon City

Gangwon FC played Suwon City at the K-League 1 of Korea Republic on May 15. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Incheon United - Gwangju

Incheon United - Gwangju

Incheon United played Gwangju at the K-League 1 of Korea Republic on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Incheon United won 2-1.

Jeju United - Daegu FC

Jeju United - Daegu FC

Jeju United are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen

Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen

Gimcheon Sangmu played Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on May 15. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Fateh - Al Wahda Mecca

Al Fateh - Al Wahda Mecca

Al Fateh are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 15:55 UTC.

Al Raed Buraidah - Al Taawon

Al Raed Buraidah - Al Taawon

Al Raed Buraidah are playing Al Taawon at the Pro League of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 16:20 UTC.

Dhamk - Al Ittihad Jeddah

Dhamk - Al Ittihad Jeddah

Dhamk are playing Al Ittihad Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Albirex - Young Lions

Albirex - Young Lions

Albirex played Young Lions at the Premier League of Singapore on May 15. The match kicked off 09:30 UTC. Albirex won 2-1.

Tampines - Balestier Khalsa

Tampines - Balestier Khalsa

Tampines played Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on May 15. The match kicked off 09:30 UTC. Tampines won 5-1.

Al Fujairah - Al Wahda FC Abu Dhabi

Al Fujairah - Al Wahda FC Abu Dhabi

Al Fujairah are playing Al Wahda FC Abu Dhabi at the Premier League of Uae on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Al Wahda FC Abu Dhabi are winning 0-2.

CR Belouizdad - Esperance

CR Belouizdad - Esperance

CR Belouizdad are playing Esperance at the Playoffs of Caf Champions League on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Kaiser Chiefs - Simba

Kaiser Chiefs - Simba

Kaiser Chiefs are playing Simba at the Playoffs of Caf Champions League on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Ahly Cairo - Mamelodi Sundowns

Al Ahly Cairo - Mamelodi Sundowns

Al Ahly Cairo are playing Mamelodi Sundowns at the Playoffs of Caf Champions League on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

TTM - Maritzburg United

TTM - Maritzburg United

TTM are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

New York City - Toronto FC

New York City - Toronto FC

New York City are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on May 15. The match will kick off 17:07 UTC.

Los Angeles Galaxy - Austin FC

Los Angeles Galaxy - Austin FC

Los Angeles Galaxy are playing Austin FC at the Major League Soccer of Usa on May 15. The match will kick off 19:37 UTC.

Atlanta United - Montreal Impact

Atlanta United - Montreal Impact

Atlanta United are playing Montreal Impact at the Major League Soccer of Usa on May 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on May 15. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota United - Dallas

Minnesota United - Dallas

Minnesota United are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Colorado Rapids - Houston Dynamo

Colorado Rapids - Houston Dynamo

Colorado Rapids are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on May 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Real Salt Lake - Nashville

Real Salt Lake - Nashville

Real Salt Lake are playing Nashville at the Major League Soccer of Usa on May 16. The match will kick off 01:30 UTC.

San Jose Earthquakes - Portland Timbers

San Jose Earthquakes - Portland Timbers

San Jose Earthquakes are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on May 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Real Potosi - The Strongest

Real Potosi - The Strongest

Real Potosi are playing The Strongest at the Primera Division of Bolivia on May 15.

Olmedo - Independiente Del Valle

Olmedo - Independiente Del Valle

Olmedo are playing Independiente Del Valle at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Universidad Catolica Quito - Delfin

Universidad Catolica Quito - Delfin

Universidad Catolica Quito are playing Delfin at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on May 15. The match will kick off 21:30 UTC.

Emelec - Guayaquil City

Emelec - Guayaquil City

Emelec are playing Guayaquil City at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Sol de America - Sportivo Luqueno

Sol de America - Sportivo Luqueno

Sol de America are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on May 15. The match will kick off 21:45 UTC.

12 de Octubre - Guairena

12 de Octubre - Guairena

12 de Octubre are playing Guairena at the Apertura of Paraguay on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Binacional - Univ. Cesar Vallejo

Deportivo Binacional - Univ. Cesar Vallejo

Deportivo Binacional are playing Univ. Cesar Vallejo at the Primera Division, Apertura of Peru on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Dep. Municipal - Real Garcilaso

Dep. Municipal - Real Garcilaso

Dep. Municipal are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on May 15. The match will kick off 18:15 UTC.

Inti Gas Ayacucho - Universitario

Inti Gas Ayacucho - Universitario

Inti Gas Ayacucho are playing Universitario at the Primera Division, Apertura of Peru on May 15. The match will kick off 20:30 UTC.

Cienciano - Univ. San Martin

Cienciano - Univ. San Martin

Cienciano are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Apertura of Peru on May 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Villa Espanola - Atletico Progreso

Villa Espanola - Atletico Progreso

Villa Espanola are playing Atletico Progreso at the Apertura of Uruguay on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Wanderers - Boston River

Wanderers - Boston River

Wanderers are playing Boston River at the Apertura of Uruguay on May 15. The match will kick off 20:15 UTC.

Montevideo City - Sud America

Montevideo City - Sud America

Montevideo City are playing Sud America at the Apertura of Uruguay on May 15. The match will kick off 22:30 UTC.

Western United FC - Sydney FC

Western United FC - Sydney FC

Western United FC played Sydney FC at the A-League of Australia on May 15. The match kicked off 04:35 UTC. Sydney FC won 0-1.

Newcastle Jets - Central Coast Mariners

Newcastle Jets - Central Coast Mariners

Newcastle Jets played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on May 15. The match kicked off 09:10 UTC. Central Coast Mariners won 0-1.

Melbourne City - Wellington Phoenix

Melbourne City - Wellington Phoenix

Melbourne City are playing Wellington Phoenix at the A-League of Australia on May 16. The match will kick off 06:05 UTC.

Besa - Tomori Berat

Besa - Tomori Berat

Besa are playing Tomori Berat at the Division 1, Promotion Round of Albania on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Burreli - Dinamo Tirana

Burreli - Dinamo Tirana

Burreli are playing Dinamo Tirana at the Division 1, Promotion Round of Albania on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Egnatia R - Pogradeci

Egnatia R - Pogradeci

Egnatia R are playing Pogradeci at the Division 1, Promotion Round of Albania on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Vora - Korabi Peshkopi

Vora - Korabi Peshkopi

Vora are playing Korabi Peshkopi at the Division 1, Promotion Round of Albania on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Korabi Peshkopi are winning 1-2.

Flamurtari - Turbina Cerrik

Flamurtari - Turbina Cerrik

Flamurtari are playing Turbina Cerrik at the Division 1, Relegation Round of Albania on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Lushnja - Elbasani

Lushnja - Elbasani

Lushnja are playing Elbasani at the Division 1, Relegation Round of Albania on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Innsbruck W - Sturm W

Innsbruck W - Sturm W

Innsbruck W played Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on May 15. The match kicked off 08:30 UTC. Sturm W won 0-5.

Naftan - Krumkachy

Naftan - Krumkachy

Naftan played Krumkachy at the 1. Division of Belarus on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Krumkachy won 1-2.

Lida - Lokomotiv Gomel

Lida - Lokomotiv Gomel

Lida are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on May 15. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Lokomotiv Gomel are winning 0-1.

Shakhter-Petrikov - Baranovichi

Shakhter-Petrikov - Baranovichi

Shakhter-Petrikov are playing Baranovichi at the 1. Division of Belarus on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo Brest-2 - Gomel-2

Dinamo Brest-2 - Gomel-2

Dinamo Brest-2 played Gomel-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Dinamo Brest-2 won 2-0.

Dinamo Minsk-2 - Smorgon-2

Dinamo Minsk-2 - Smorgon-2

Dinamo Minsk-2 played Smorgon-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 15. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slutsk-2 - FC Minsk-2

Slutsk-2 - FC Minsk-2

Slutsk-2 played FC Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Slutsk-2 won 1-0.

Anderlecht W - Oud-Heverlee W

Anderlecht W - Oud-Heverlee W

Anderlecht W played Oud-Heverlee W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Anderlecht W won 2-0.

Club Brugge W - Standard W

Club Brugge W - Standard W

Club Brugge W are playing Standard W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Club Brugge W are winning 1-0.

Orasje - Posusje

Orasje - Posusje

Orasje are playing Posusje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Bratsvo Gracanica - Capljina

Bratsvo Gracanica - Capljina

Bratsvo Gracanica are playing Capljina at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Gorazde - Vis Simm-Bau

Gorazde - Vis Simm-Bau

Gorazde are playing Vis Simm-Bau at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo Bihac - Igman Konjic

Jedinstvo Bihac - Igman Konjic

Jedinstvo Bihac are playing Igman Konjic at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Tesanj - Travnik

Tesanj - Travnik

Tesanj are playing Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Zvijezda Gradarac - Radnik Hadzici

Zvijezda Gradarac - Radnik Hadzici

Zvijezda Gradarac are playing Radnik Hadzici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Drina Zvornik - Leotar

Drina Zvornik - Leotar

Drina Zvornik are playing Leotar at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

FK Zvijezda - Jedinstvo Brcko

FK Zvijezda - Jedinstvo Brcko

FK Zvijezda are playing Jedinstvo Brcko at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Modrica - Kozarska Dubica

Modrica - Kozarska Dubica

Modrica are playing Kozarska Dubica at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar Prijedor - Sloga Doboj

Rudar Prijedor - Sloga Doboj

Rudar Prijedor are playing Sloga Doboj at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavija - Tekstilac Derventa

Slavija - Tekstilac Derventa

Slavija are playing Tekstilac Derventa at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sloboda Novi Grad - Kozara Gradiska

Sloboda Novi Grad - Kozara Gradiska

Sloboda Novi Grad are playing Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutjeska Foca - Ljubic Prnjavor

Sutjeska Foca - Ljubic Prnjavor

Sutjeska Foca are playing Ljubic Prnjavor at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Zeljeznicar Banja Luka - Podrinje Janja

Zeljeznicar Banja Luka - Podrinje Janja

Zeljeznicar Banja Luka are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiv G-O - Sportist Svoge

Lokomotiv G-O - Sportist Svoge

Lokomotiv G-O played Sportist Svoge at the B PFG of Bulgaria on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Junak - Solin

Junak - Solin

Junak are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on May 15. The match kicked off 12:55 UTC. It's the second half and Solin are winning 1-2.

Dugopolje - Sesvete

Dugopolje - Sesvete

Dugopolje are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Inter-Zapresic - Bijelo Brdo

Inter-Zapresic - Bijelo Brdo

Inter-Zapresic are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Medjimurje - Hajduk-2

Medjimurje - Hajduk-2

Medjimurje are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

AE Zakakiou - Alki Oroklini

AE Zakakiou - Alki Oroklini

AE Zakakiou are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Alki Oroklini are winning 0-1.

Akritas - Aris Limassol

Akritas - Aris Limassol

Akritas are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Asil Lyssi - Ahironas

Asil Lyssi - Ahironas

Asil Lyssi are playing Ahironas at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ayia Napa - Xylotympou

Ayia Napa - Xylotympou

Ayia Napa are playing Xylotympou at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Digenis Morphou - THOI Lakatamia

Digenis Morphou - THOI Lakatamia

Digenis Morphou are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kouris Erimi - Omonia Aradippou

Kouris Erimi - Omonia Aradippou

Kouris Erimi are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Omonoia Psevda - Anagennisi Deryneia

Omonoia Psevda - Anagennisi Deryneia

Omonoia Psevda are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Onisillos - Ypsonas

Onisillos - Ypsonas

Onisillos are playing Ypsonas at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PAEEK - Othellos

PAEEK - Othellos

PAEEK are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pribram U-19 - Opava U-19

Pribram U-19 - Opava U-19

Pribram U-19 are playing Opava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Zlin U-19 - Ostrava U-19

Zlin U-19 - Ostrava U-19

Zlin U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Brno U-19 - Slovacko U-19

Brno U-19 - Slovacko U-19

Brno U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Plzen U-19 - Boleslav U-19

Plzen U-19 - Boleslav U-19

Plzen U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Sparta Prague U-19 - Hradec Kralove U-19

Sparta Prague U-19 - Hradec Kralove U-19

Sparta Prague U-19 are playing Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Pardubice U-19 - Budejovice U-19

Pardubice U-19 - Budejovice U-19

Pardubice U-19 are playing Budejovice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Slavia Praha U-19 - Olomouc U-19

Slavia Praha U-19 - Olomouc U-19

Slavia Praha U-19 are playing Olomouc U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Meteor Praha U-19 - Karvina U-19

Meteor Praha U-19 - Karvina U-19

Meteor Praha U-19 are playing Karvina U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 15.

Sparta Praha W - Slavia Praha W

Sparta Praha W - Slavia Praha W

Sparta Praha W played Slavia Praha W at the 1 Liga: Championship Round - Women of Czech Republic on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Plzen W - Slovacko W

Plzen W - Slovacko W

Plzen W are playing Slovacko W at the 1 Liga: Championship Round - Women of Czech Republic on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

SfB-Oure - Brabrand

SfB-Oure - Brabrand

SfB-Oure played Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Brabrand won 1-3.

Sydvest - B 93 Copenhagen

Sydvest - B 93 Copenhagen

Sydvest played B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. B 93 Copenhagen won 0-2.

VSK Arhus - Holstebro

VSK Arhus - Holstebro

VSK Arhus played Holstebro at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Holstebro won 1-2.

Aarhus Fremad - Frem

Aarhus Fremad - Frem

Aarhus Fremad played Frem at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Aarhus Fremad won 3-1.

Holbaek - Middelfart

Holbaek - Middelfart

Holbaek played Middelfart at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Middelfart won 1-2.

Nasby - Jammerbugt

Nasby - Jammerbugt

Nasby played Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 0-1.

Thisted - Dalum

Thisted - Dalum

Thisted are playing Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vanlose IF - Skovshoved

Vanlose IF - Skovshoved

Vanlose IF played Skovshoved at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Skovshoved won 1-2.

KFUM Roskilde - B 73 Slagelse

KFUM Roskilde - B 73 Slagelse

KFUM Roskilde played B 73 Slagelse at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. B 73 Slagelse won 1-2.

Frederiksberg A. 2000 - Hillerod

Frederiksberg A. 2000 - Hillerod

Frederiksberg A. 2000 played Hillerod at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 15. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bronshoj - FC Roskilde

Bronshoj - FC Roskilde

Bronshoj are playing FC Roskilde at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and FC Roskilde are winning 0-3.

Nykobing - AB Copenhagen

Nykobing - AB Copenhagen

Nykobing are playing AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Nykobing are winning 2-0.

Aldershot - Hartlepool

Aldershot - Hartlepool

Aldershot are playing Hartlepool at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Boreham - Wrexham

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Boreham are winning 1-0.

Chesterfield - Wealdstone

Chesterfield - Wealdstone

Chesterfield are playing Wealdstone at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dagenham and Redbridge - Halifax

Dagenham and Redbridge - Halifax

Dagenham and Redbridge are playing Halifax at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eastleigh - Barnet

Eastleigh - Barnet

Eastleigh are playing Barnet at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Eastleigh are winning 1-0.

Maidenhead Utd - Sutton Utd

Maidenhead Utd - Sutton Utd

Maidenhead Utd are playing Sutton Utd at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Notts County - Bromley

Notts County - Bromley

Notts County are playing Bromley at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Solihull Moors - Woking

Solihull Moors - Woking

Solihull Moors are playing Woking at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Solihull Moors are winning 1-0.

Weymouth - Altrincham

Weymouth - Altrincham

Weymouth are playing Altrincham at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Weymouth are winning 1-0.

Yeovil Town - Kings Lynn Town

Yeovil Town - Kings Lynn Town

Yeovil Town are playing Kings Lynn Town at the National League of England on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Yeovil Town are winning 2-1.

Chelsea U-18 - Fulham U-18

Chelsea U-18 - Fulham U-18

Chelsea U-18 played Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Fulham U-18 won 0-3.

Newcastle U-18 - Everton U-18

Newcastle U-18 - Everton U-18

Newcastle U-18 played Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Everton U-18 won 2-4.

Tallinna Kalev - Paide-2

Tallinna Kalev - Paide-2

Tallinna Kalev played Paide-2 at the Esiliiga A of Estonia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Paide-2 won 0-2.

Ajax Tallinna W - Tallinna Kalev W

Ajax Tallinna W - Tallinna Kalev W

Ajax Tallinna W played Tallinna Kalev W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Tallinna Kalev W won 0-3.

Tammeka W - Flora W

Tammeka W - Flora W

Tammeka W played Flora W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Flora W won 0-3.

Tulevik W - Saku Sporting W

Tulevik W - Saku Sporting W

Tulevik W are playing Saku Sporting W at the Meistriliiga - Women of Estonia on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

FCV - JS Hercules

FCV - JS Hercules

FCV are playing JS Hercules at the Kakkonen, Group C of Finland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and FCV are winning 1-0.

OLS - RoPS-2

OLS - RoPS-2

OLS are playing RoPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Bastia - Red Star

Bastia - Red Star

Bastia are playing Red Star at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Bastia-Borgo - Creteil

Bastia-Borgo - Creteil

Bastia-Borgo are playing Creteil at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Boulogne - Quevilly

Boulogne - Quevilly

Boulogne are playing Quevilly at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Bourg-Peronnas - Cholet

Bourg-Peronnas - Cholet

Bourg-Peronnas are playing Cholet at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Concarneau - Avranches

Concarneau - Avranches

Concarneau are playing Avranches at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Laval - Orleans

Laval - Orleans

Laval are playing Orleans at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Mans - Annecy

Le Mans - Annecy

Le Mans are playing Annecy at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Sete - Stade Briochin

Sete - Stade Briochin

Sete are playing Stade Briochin at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Villefranche - Lyon Duchere

Villefranche - Lyon Duchere

Villefranche are playing Lyon Duchere at the National 1 of France on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Merani - Gagra

Merani - Gagra

Merani played Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Merani won 4-3.

Shevardeni 1906 - Gareji

Shevardeni 1906 - Gareji

Shevardeni 1906 played Gareji at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Shevardeni 1906 won 1-0.

Zugdidi - Merani Martvili

Zugdidi - Merani Martvili

Zugdidi played Merani Martvili at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Merani Martvili won 2-5.

Bahlinger SC - Astoria Walldorf

Bahlinger SC - Astoria Walldorf

Bahlinger SC played Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Balingen - Homburg

Balingen - Homburg

Balingen played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Balingen won 1-0.

Bayern Alzenau - Schott Mainz

Bayern Alzenau - Schott Mainz

Bayern Alzenau played Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Schott Mainz won 0-3.

Giesen - Pirmasens

Giesen - Pirmasens

Giesen played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Giesen won 1-0.

Hoffenheim-2 - Elversberg

Hoffenheim-2 - Elversberg

Hoffenheim-2 played Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Elversberg won 0-2.

Kickers Offenbach - TuS RW Koblenz

Kickers Offenbach - TuS RW Koblenz

Kickers Offenbach played TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Kickers Offenbach won 4-2.

Sonnenhof Grosaspach - FSV Frankfurt

Sonnenhof Grosaspach - FSV Frankfurt

Sonnenhof Grosaspach played FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. FSV Frankfurt won 0-2.

Steinbach - Hessen Kassel

Steinbach - Hessen Kassel

Steinbach played Hessen Kassel at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulm - Stuttgart-2

Ulm - Stuttgart-2

Ulm played Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Ulm won 2-0.

Ahlen - Rodinghausen

Ahlen - Rodinghausen

Ahlen played Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Ahlen won 2-1.

Bonner SC - Homberg

Bonner SC - Homberg

Bonner SC played Homberg at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Bonner SC won 2-1.

Fortuna Koln - Borussia M-2

Fortuna Koln - Borussia M-2

Fortuna Koln played Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Borussia M-2 won 0-1.

RW Essen - Alemannia Aachen

RW Essen - Alemannia Aachen

RW Essen played Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. RW Essen won 2-1.

SV Lippstadt - Schalke-2

SV Lippstadt - Schalke-2

SV Lippstadt played Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. SV Lippstadt won 2-0.

Wegberg-Beeck - Preussen Munster

Wegberg-Beeck - Preussen Munster

Wegberg-Beeck played Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Wegberg-Beeck won 2-1.

Wiedenbruck - Wuppertaler

Wiedenbruck - Wuppertaler

Wiedenbruck played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Wuppertaler won 3-5.

Mons Calpe - Europa FC

Mons Calpe - Europa FC

Mons Calpe are playing Europa FC at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on May 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Apollon Larissa - Karaiskakis

Apollon Larissa - Karaiskakis

Apollon Larissa played Karaiskakis at the Super League 2, Relegation round of Greece on May 15. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ierapetra - Panachaiki

Ierapetra - Panachaiki

Ierapetra played Panachaiki at the Super League 2, Relegation round of Greece on May 15. The match kicked off 11:45 UTC. Panachaiki won 2-3.

Trikala - Doxa Dramas

Trikala - Doxa Dramas

Trikala played Doxa Dramas at the Super League 2, Relegation round of Greece on May 15. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Panserraikos - Triglia

Panserraikos - Triglia

Panserraikos played Triglia at the Football League of Greece on May 15. The match kicked off 11:45 UTC. Panserraikos won 1-0.

Kelen W - Gyor W

Kelen W - Gyor W

Kelen W are playing Gyor W at the NB I - Women of Hungary on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gyor W are winning 0-1.

Diosgyor W - Ferencvaros W

Diosgyor W - Ferencvaros W

Diosgyor W are playing Ferencvaros W at the NB I - Women of Hungary on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MTK W - Astra Hungary W

MTK W - Astra Hungary W

MTK W are playing Astra Hungary W at the NB I - Women of Hungary on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Honved U-19 - Vasas U-19

Honved U-19 - Vasas U-19

Honved U-19 are playing Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on May 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Illes Akademia U-19 - Nyiregyhaza U-19

Illes Akademia U-19 - Nyiregyhaza U-19

Illes Akademia U-19 played Nyiregyhaza U-19 at the U-19 League of Hungary on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. Nyiregyhaza U-19 won 0-4.

Debrecen U-19 - Ferencvaros U-19

Debrecen U-19 - Ferencvaros U-19

Debrecen U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on May 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Throttur Reykjavik - Vestri

Throttur Reykjavik - Vestri

Throttur Reykjavik are playing Vestri at the 1. Deild of Iceland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Tindastoll W - IBV Vestmannaeyjar W

Tindastoll W - IBV Vestmannaeyjar W

Tindastoll W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Tindastoll W are winning 3-0.

Keflavik W - Throttur Reykjavik W

Keflavik W - Throttur Reykjavik W

Keflavik W are playing Throttur Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Keflavik W are winning 1-0.

Valur W - Fylkir W

Valur W - Fylkir W

Valur W are playing Fylkir W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Valur W are winning 1-0.

Breidablik W - Thor W

Breidablik W - Thor W

Breidablik W are playing Thor W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Selfoss W - Stjarnan W

Selfoss W - Stjarnan W

Selfoss W are playing Stjarnan W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Leiknir F - Haukar

Leiknir F - Haukar

Leiknir F are playing Haukar at the 2. Deild of Iceland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Magni - Njardvik

Magni - Njardvik

Magni are playing Njardvik at the 2. Deild of Iceland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Throttur Vogar - Fjardabyggd

Throttur Vogar - Fjardabyggd

Throttur Vogar are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Reynir - KF

Reynir - KF

Reynir are playing KF at the 2. Deild of Iceland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Volsungur - IR Reykjavik

Volsungur - IR Reykjavik

Volsungur are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim

Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim

Maccabi Yavne are playing Shimshon Kafr Qasim at the Liga Alef, South, Relegation round of Israel on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Spal U-19 - Milan U-19

Spal U-19 - Milan U-19

Spal U-19 played Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Milan U-19 won 0-1.

Ascoli U-19 - Cagliari U-19

Ascoli U-19 - Cagliari U-19

Ascoli U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 15. The match kicked off 10:30 UTC. Cagliari U-19 won 0-1.

Inter U-19 - Fiorentina U-19

Inter U-19 - Fiorentina U-19

Inter U-19 played Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Inter U-19 won 1-0.

Parma U-19 - Pordenone U-19

Parma U-19 - Pordenone U-19

Parma U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Parma U-19 are winning 1-0.

Cremonese U-19 - Vicenza U-19

Cremonese U-19 - Vicenza U-19

Cremonese U-19 are playing Vicenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pescara U-19 - Spezia U-19

Pescara U-19 - Spezia U-19

Pescara U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Como - Ternana

Como - Ternana

Como are playing Ternana at the Super Cup (Serie C) of Italy on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sassuolo W - Milan W

Sassuolo W - Milan W

Sassuolo W played Milan W at the Serie A - Women of Italy on May 15. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fiorentina W - Empoli W

Fiorentina W - Empoli W

Fiorentina W are playing Empoli W at the Serie A - Women of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Fiorentina W are winning 2-1.

Inter W - Florentina W

Inter W - Florentina W

Inter W are playing Florentina W at the Serie A - Women of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Florentina W are winning 0-2.

Arconatese - Sestri Levante

Arconatese - Sestri Levante

Arconatese are playing Sestri Levante at the Serie D, Group A of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Castellanzese - HSL Derthona

Castellanzese - HSL Derthona

Castellanzese are playing HSL Derthona at the Serie D, Group A of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Saluzzo - Bra

Saluzzo - Bra

Saluzzo are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Union Feltre - Adriese

Union Feltre - Adriese

Union Feltre are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Adriese are winning 1-2.

Mestre - Luparense

Mestre - Luparense

Mestre are playing Luparense at the Serie D, Group C of Italy on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Luparense are winning 0-1.

San Giorgio-Sedico - Manzanese

San Giorgio-Sedico - Manzanese

San Giorgio-Sedico are playing Manzanese at the Serie D, Group C of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Trento - Virtus Bolzano

Trento - Virtus Bolzano

Trento are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group C of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

G.S. Bagnolese - Mezzolara

G.S. Bagnolese - Mezzolara

G.S. Bagnolese are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Siena - San Donato Tavarnelle

Siena - San Donato Tavarnelle

Siena are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Pianese - Montevarchi Calcio

Pianese - Montevarchi Calcio

Pianese are playing Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Sangiovannese - Cannara

Sangiovannese - Cannara

Sangiovannese are playing Cannara at the Serie D, Group E of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Tiferno Lerchi - Montespaccato

Tiferno Lerchi - Montespaccato

Tiferno Lerchi are playing Montespaccato at the Serie D, Group E of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Foligno - Trastevere

Foligno - Trastevere

Foligno are playing Trastevere at the Serie D, Group E of Italy on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Nocerina - Insieme Formia

Nocerina - Insieme Formia

Nocerina are playing Insieme Formia at the Serie D, Group G of Italy on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Babrungas - Zalgiris-2

Babrungas - Zalgiris-2

Babrungas played Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Zalgiris-2 won 2-3.

Minija - Panevezys-2

Minija - Panevezys-2

Minija played Panevezys-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Panevezys-2 won 0-1.

Riteriai-2 - Neptunas

Riteriai-2 - Neptunas

Riteriai-2 played Neptunas at the 1 Lyga of Lithuania on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Neptunas won 3-4.

Dinamo-Auto - Sherif

Dinamo-Auto - Sherif

Dinamo-Auto are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sherif are winning 0-4.

Codru Lozova - Dacia-Buiucani

Codru Lozova - Dacia-Buiucani

Codru Lozova are playing Dacia-Buiucani at the Divizia Nationala of Moldova on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Milsami - Zimbru

Milsami - Zimbru

Milsami are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Granicerul - Sucleia

Granicerul - Sucleia

Granicerul are playing Sucleia at the Divizia A of Moldova on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Tighina - Real Succes

Tighina - Real Succes

Tighina are playing Real Succes at the Divizia A of Moldova on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Bregalnica - Tikves

Bregalnica - Tikves

Bregalnica are playing Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Drita - Korab Debar

Drita - Korab Debar

Drita are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FK Skopje - Veleshta

FK Skopje - Veleshta

FK Skopje are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and FK Skopje are winning 2-0.

Kadino - KF Gostivar

Kadino - KF Gostivar

Kadino are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Plackovica - Osogovo

Plackovica - Osogovo

Plackovica are playing Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Plackovica are winning 1-0.

Pobeda - Kozuv Gevgelija

Pobeda - Kozuv Gevgelija

Pobeda are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sasa - Rosoman

Sasa - Rosoman

Sasa are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sloga Vinica - Pehchevo

Sloga Vinica - Pehchevo

Sloga Vinica are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Teteks Tetovo - Ohrid

Teteks Tetovo - Ohrid

Teteks Tetovo are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Crusaders FC - Coleraine FC

Crusaders FC - Coleraine FC

Crusaders FC played Coleraine FC at the Premiership, Championship round of Northern Ireland on May 15. The match kicked off 11:30 UTC. Coleraine FC won 0-1.

Glentoran FC - Cliftonville

Glentoran FC - Cliftonville

Glentoran FC are playing Cliftonville at the Premiership, Championship round of Northern Ireland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Linfield FC - Larne FC

Linfield FC - Larne FC

Linfield FC are playing Larne FC at the Premiership, Championship round of Northern Ireland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dungannon Swifts - Ballymena Utd

Dungannon Swifts - Ballymena Utd

Dungannon Swifts are playing Ballymena Utd at the Premiership, Relegation round of Northern Ireland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Portadown - Carrick Rangers

Portadown - Carrick Rangers

Portadown are playing Carrick Rangers at the Premiership, Relegation round of Northern Ireland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Znicz Pruszkow - Stargard

Znicz Pruszkow - Stargard

Znicz Pruszkow are playing Stargard at the II Liga of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Stargard are winning 0-1.

Katowice - Wigry S

Katowice - Wigry S

Katowice are playing Wigry S at the II Liga of Poland on May 15. The match kicked off 13:15 UTC. It's the second half and Wigry S are winning 0-2.

Gornik Polkowice - Slask-2

Gornik Polkowice - Slask-2

Gornik Polkowice are playing Slask-2 at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Hutnik Krakow - Motor Lublin

Hutnik Krakow - Motor Lublin

Hutnik Krakow are playing Motor Lublin at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Lech-2 - Kalisz

Lech-2 - Kalisz

Lech-2 are playing Kalisz at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpia G - Skra Czestochowa

Olimpia G - Skra Czestochowa

Olimpia G are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Pogon Siedlce - Garbarnia

Pogon Siedlce - Garbarnia

Pogon Siedlce are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol Ostroda - Bytovia Bytow

Sokol Ostroda - Bytovia Bytow

Sokol Ostroda are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Medyk Konin W - UKS Lodz W

Medyk Konin W - UKS Lodz W

Medyk Konin W played UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. UKS Lodz W won 2-3.

Sosnowiec W - Slask W

Sosnowiec W - Slask W

Sosnowiec W played Slask W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Sosnowiec W won 4-1.

Olimpia Szczecin W - Bydgoszcz W

Olimpia Szczecin W - Bydgoszcz W

Olimpia Szczecin W are playing Bydgoszcz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hutnik Krakow U-18 - Wisla Krakow U-18

Hutnik Krakow U-18 - Wisla Krakow U-18

Hutnik Krakow U-18 played Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Wisla Krakow U-18 won 0-5.

Lechia Gdansk U-18 - Slask U-18

Lechia Gdansk U-18 - Slask U-18

Lechia Gdansk U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Slask U-18 won 1-2.

Pogon Szczecin U-18 - Lech U-18

Pogon Szczecin U-18 - Lech U-18

Pogon Szczecin U-18 played Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gornik Zabrze U-18 - Jagiellonia U-18

Gornik Zabrze U-18 - Jagiellonia U-18

Gornik Zabrze U-18 played Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match kicked off 10:15 UTC. Jagiellonia U-18 won 0-1.

Cracovia U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Cracovia U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Cracovia U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match will kick off 13:30 UTC.

SMS Lodz U-18 - Arka Gdynia U-18

SMS Lodz U-18 - Arka Gdynia U-18

SMS Lodz U-18 are playing Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Zaglebie L-2 - Gac Olawa

Zaglebie L-2 - Gac Olawa

Zaglebie L-2 played Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Zaglebie L-2 won 6-1.

Warta Gorzow - Polonia Nysa

Warta Gorzow - Polonia Nysa

Warta Gorzow are playing Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory

Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory

Goczalkowice Zdroj are playing Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MKS Kluczbork - Rekord Bielsko Biala

MKS Kluczbork - Rekord Bielsko Biala

MKS Kluczbork are playing Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Pawlowice Slaskie - Miedz Legnica-2

Pawlowice Slaskie - Miedz Legnica-2

Pawlowice Slaskie are playing Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Piast Zmigrod - Zielona Gora

Piast Zmigrod - Zielona Gora

Piast Zmigrod are playing Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Polonia Stal Swidnica - Stal Brzeg

Polonia Stal Swidnica - Stal Brzeg

Polonia Stal Swidnica are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruch Chorzow - ROW Rybnik

Ruch Chorzow - ROW Rybnik

Ruch Chorzow are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Cracovia-2 - Stal Krasnik

Cracovia-2 - Stal Krasnik

Cracovia-2 played Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Cracovia-2 won 2-1.

KSZO Ostrowiec - Wisloka Debica

KSZO Ostrowiec - Wisloka Debica

KSZO Ostrowiec are playing Wisloka Debica at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Podlasie Biala Podlaska - Lewart

Podlasie Biala Podlaska - Lewart

Podlasie Biala Podlaska are playing Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg

Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg

Avia Swidnik are playing Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Jutrzenka Giebultow - Hetman Zamosc

Jutrzenka Giebultow - Hetman Zamosc

Jutrzenka Giebultow are playing Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Orleta Radzyn Podlaski - Lagow

Orleta Radzyn Podlaski - Lagow

Orleta Radzyn Podlaski are playing Lagow at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol Sieniawa - Wisla Pulawy

Sokol Sieniawa - Wisla Pulawy

Sokol Sieniawa are playing Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Stalowa Wola - Wiazownica

Stal Stalowa Wola - Wiazownica

Stal Stalowa Wola are playing Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Jagiellonia-2 - Unia Skierniewice

Jagiellonia-2 - Unia Skierniewice

Jagiellonia-2 played Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Unia Skierniewice won 1-2.

Legia-2 - Legionovia

Legia-2 - Legionovia

Legia-2 played Legionovia at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Legia-2 won 3-1.

Swit N D - Znicz Biala Piska

Swit N D - Znicz Biala Piska

Swit N D are playing Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Polonia Warszawa - Pogon Grod. Mazowiecki

Polonia Warszawa - Pogon Grod. Mazowiecki

Polonia Warszawa are playing Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1, Championship round of Poland on May 15. The match will kick off 17:10 UTC.

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Kutno

Lechia Tomaszow Mazowiecki - Kutno

Lechia Tomaszow Mazowiecki played Kutno at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Kutno won 0-4.

Olimpia Zambrow - Wasilkow

Olimpia Zambrow - Wasilkow

Olimpia Zambrow are playing Wasilkow at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Olimpia Zambrow are winning 1-0.

Sokol Aleksandrow - Concordia Elblag

Sokol Aleksandrow - Concordia Elblag

Sokol Aleksandrow are playing Concordia Elblag at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Ursus - Ruch Wysokie Mazowiecki

Ursus - Ruch Wysokie Mazowiecki

Ursus are playing Ruch Wysokie Mazowiecki at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Blonianka Blonie - Radomsko

Blonianka Blonie - Radomsko

Blonianka Blonie are playing Radomsko at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Radomsko are winning 0-2.

Huragan Morag - Wikielec

Huragan Morag - Wikielec

Huragan Morag are playing Wikielec at the III Liga, Group 1, Relegation round of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Baltyk Gdynia - Radunia Stezyca

Baltyk Gdynia - Radunia Stezyca

Baltyk Gdynia played Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2, Championship round of Poland on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Radunia Stezyca won 3-6.

Elana Torun - Pogon Szczecin-2

Elana Torun - Pogon Szczecin-2

Elana Torun are playing Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2, Championship round of Poland on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Elana Torun are winning 1-0.

Starograd Gdanski - Polonia Sroda

Starograd Gdanski - Polonia Sroda

Starograd Gdanski are playing Polonia Sroda at the III Liga, Group 2, Championship round of Poland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Unia Janikowo - Baltyk Koszalin

Unia Janikowo - Baltyk Koszalin

Unia Janikowo played Baltyk Koszalin at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chemik Police - Unia Swarzedz

Chemik Police - Unia Swarzedz

Chemik Police played Unia Swarzedz at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Unia Swarzedz won 1-3.

Gryf W - Flota Swinoujscie

Gryf W - Flota Swinoujscie

Gryf W are playing Flota Swinoujscie at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Flota Swinoujscie are winning 0-2.

Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin

Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin

Mieszko Gniezno are playing Gwardia Koszalin at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol Kleczew - Jarota Jarocin

Sokol Kleczew - Jarota Jarocin

Sokol Kleczew are playing Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2, Relegation round of Poland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Torreense W - Maritimo W

Torreense W - Maritimo W

Torreense W are playing Maritimo W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Trofense - Anadia

Trofense - Anadia

Trofense are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Promotion Group of Portugal on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Comuna Recea - Unirea Slobozia

Comuna Recea - Unirea Slobozia

Comuna Recea played Unirea Slobozia at the Liga 2 - Relegation of Romania on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. Comuna Recea won 2-0.

SKA Rostov - FK Krasnodar-3

SKA Rostov - FK Krasnodar-3

SKA Rostov played FK Krasnodar-3 at the PFL, Group 1 of Russia on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Sakhalin - Kaluga

FC Sakhalin - Kaluga

FC Sakhalin played Kaluga at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Krasnyi-SGAFKST - Metallurg L.

Krasnyi-SGAFKST - Metallurg L.

Krasnyi-SGAFKST played Metallurg L. at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Krasnyi-SGAFKST won 2-0.

Kvant Obninsk - Znamya Noginsk

Kvant Obninsk - Znamya Noginsk

Kvant Obninsk played Znamya Noginsk at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sokol - Saturn

Sokol - Saturn

Sokol played Saturn at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Sokol won 2-0.

Khimik Novomoskovsk - Salyut

Khimik Novomoskovsk - Salyut

Khimik Novomoskovsk played Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Salyut won 0-4.

Metalurg Vidnoe - Avangard

Metalurg Vidnoe - Avangard

Metalurg Vidnoe played Avangard at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Metalurg Vidnoe won 3-1.

Ryazan - FK Strogino

Ryazan - FK Strogino

Ryazan are playing FK Strogino at the PFL, Group 3 of Russia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rubin W - Lokomotiv W

Rubin W - Lokomotiv W

Rubin W played Lokomotiv W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiv W won 0-3.

CSKA W - Zvezda W

CSKA W - Zvezda W

CSKA W are playing Zvezda W at the Supreme Divison - Women of Russia on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and CSKA W are winning 1-0.

SP Tre Fiori - La Fiorita

SP Tre Fiori - La Fiorita

SP Tre Fiori are playing La Fiorita at the National cup of San Marino on May 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Dundee - Raith Rovers

Dundee - Raith Rovers

Dundee are playing Raith Rovers at the Premier League, Relegation of Scotland on May 15. The match will kick off 18:45 UTC.

Buducnost Dobanovci - Radnicki Kragujevac

Buducnost Dobanovci - Radnicki Kragujevac

Buducnost Dobanovci are playing Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Dubocica - IMT Novi Beograd

Dubocica - IMT Novi Beograd

Dubocica are playing IMT Novi Beograd at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Jagodina - Kabel Novi Sad

Jagodina - Kabel Novi Sad

Jagodina are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Kolubara - Borac

Kolubara - Borac

Kolubara are playing Borac at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Loznica - Zemun

Loznica - Zemun

Loznica are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Radnicki Sremska Mitrovica - Dinamo Vranje

Radnicki Sremska Mitrovica - Dinamo Vranje

Radnicki Sremska Mitrovica are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sloga Kraljevo - Graficar

Sloga Kraljevo - Graficar

Sloga Kraljevo are playing Graficar at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Zeleznicar Pancevo - Radnicki Pirot

Zeleznicar Pancevo - Radnicki Pirot

Zeleznicar Pancevo are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Komarno - Banska Bystrica

Komarno - Banska Bystrica

Komarno are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Kosice - Zilina-2

Kosice - Zilina-2

Kosice are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MFK Petrzalka - Dubnica

MFK Petrzalka - Dubnica

MFK Petrzalka are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Partizan Bardejov - Podbrezova

Partizan Bardejov - Podbrezova

Partizan Bardejov are playing Podbrezova at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Puchov - Liptovsky Mikulas

Puchov - Liptovsky Mikulas

Puchov are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Samorin - Skalica

Samorin - Skalica

Samorin are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan-2 - Slavoj Trebisov

Slovan-2 - Slavoj Trebisov

Slovan-2 are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Triglav - Nafta

Triglav - Nafta

Triglav played Nafta at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Nafta won 0-1.

Dob - NK Krka

Dob - NK Krka

Dob are playing NK Krka at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Radomlje - Brezice

Radomlje - Brezice

Radomlje are playing Brezice at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar Velenje - Bilje

Rudar Velenje - Bilje

Rudar Velenje are playing Bilje at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Era Smartno - NK Brda

Era Smartno - NK Brda

Era Smartno are playing NK Brda at the 2. SNL - Relegation Group of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Krsko - Dekani

Krsko - Dekani

Krsko are playing Dekani at the 2. SNL - Relegation Group of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

NK Fuzinar - Beltinci

NK Fuzinar - Beltinci

NK Fuzinar are playing Beltinci at the 2. SNL - Relegation Group of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Primorje - Drava

Primorje - Drava

Primorje are playing Drava at the 2. SNL - Relegation Group of Slovenia on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

SS Reyes - Algeciras

SS Reyes - Algeciras

SS Reyes played Algeciras at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 1-3.

Burgos - Calahorra

Burgos - Calahorra

Burgos are playing Calahorra at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Linares - Amorebieta

Linares - Amorebieta

Linares are playing Amorebieta at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Real Sociedad-2 - Andorra CF

Real Sociedad-2 - Andorra CF

Real Sociedad-2 are playing Andorra CF at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Sevilla W - Madrid W

Sevilla W - Madrid W

Sevilla W played Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Madrid W won 0-1.

Valencia W - Betis W

Valencia W - Betis W

Valencia W played Betis W at the Primera Division - Women of Spain on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Betis W won 1-2.

Atletico Madrid W - Athletic W

Atletico Madrid W - Athletic W

Atletico Madrid W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Madrid W won 3-1.

Deportivo La Coruna W - Espanyol W

Deportivo La Coruna W - Espanyol W

Deportivo La Coruna W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Espanyol W are winning 0-1.

Rayo Vallecano W - Real Sociedad W

Rayo Vallecano W - Real Sociedad W

Rayo Vallecano W are playing Real Sociedad W at the Primera Division - Women of Spain on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Torrijos - FC Guadalajara

Torrijos - FC Guadalajara

Torrijos are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Roda FC - Silla

Roda FC - Silla

Roda FC are playing Silla at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Saguntino - Villarreal-3

Saguntino - Villarreal-3

Saguntino are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Playoff of Spain on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Ourense CF - Fisterra

Ourense CF - Fisterra

Ourense CF are playing Fisterra at the Tercera Division, Group 1, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Racing Santander-2 - Escobedo

Racing Santander-2 - Escobedo

Racing Santander-2 are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Ribamontan al Mar - Castro

Ribamontan al Mar - Castro

Ribamontan al Mar are playing Castro at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Revilla - Barreda

Revilla - Barreda

Revilla are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Cartes - Samano

Cartes - Samano

Cartes are playing Samano at the Tercera Division, Group 3, Second Stage of Spain on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Selaya - Atletico Albericia

Selaya - Atletico Albericia

Selaya are playing Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3, Second Stage of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Pasaia KE - Real Sociedad-3

Pasaia KE - Real Sociedad-3

Pasaia KE are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Urduliz - Sestao

Urduliz - Sestao

Urduliz are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitoria CD - Gernika

Vitoria CD - Gernika

Vitoria CD are playing Gernika at the Tercera Division, Group 4, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Lagun Onak - Tolosa

Lagun Onak - Tolosa

Lagun Onak are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Santurtzi - Urgatzi

Santurtzi - Urgatzi

Santurtzi are playing Urgatzi at the Tercera Division, Group 4, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sodupe - Balmaseda

Sodupe - Balmaseda

Sodupe are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Durango - Somorrostro

Durango - Somorrostro

Durango are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Acero - Hercules-2

Acero - Hercules-2

Acero are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Colegios Diocesanos - Becerril Campos

Colegios Diocesanos - Becerril Campos

Colegios Diocesanos are playing Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8, Relegation Group of Spain on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

La Granja - Penaranda

La Granja - Penaranda

La Granja are playing Penaranda at the Tercera Division, Group 8, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Conil - Coria CF

Conil - Coria CF

Conil are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Ibiza Islas Pitiusas - PE Sant Jordi

Ibiza Islas Pitiusas - PE Sant Jordi

Ibiza Islas Pitiusas are playing PE Sant Jordi at the Tercera Division, Group 11, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Andratx - Platges de Calvia

Andratx - Platges de Calvia

Andratx are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11, Promotion Group of Spain on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Felanitx - Binissalem

Felanitx - Binissalem

Felanitx are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Genova - Alcudia

Genova - Alcudia

Genova are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ferriolense - Santa Catalina

Ferriolense - Santa Catalina

Ferriolense are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Collerense - San Rafael

Collerense - San Rafael

Collerense are playing San Rafael at the Tercera Division, Group 11, Second Stage of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Manacor - Santanyi

Manacor - Santanyi

Manacor are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11, Second Stage of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Las Palmas-3 - Tenisca

Las Palmas-3 - Tenisca

Las Palmas-3 played Tenisca at the Tercera Division, Group 12, Promotion Group of Spain on May 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Panaderia Pulido - Atletico Paso

Panaderia Pulido - Atletico Paso

Panaderia Pulido played Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12, Promotion Group of Spain on May 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ibarra - Villa de Santa Brigida

Ibarra - Villa de Santa Brigida

Ibarra are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Union Viera - Santa Ursula

Union Viera - Santa Ursula

Union Viera played Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12, Second Stage of Spain on May 15. The match kicked off 10:00 UTC. Santa Ursula won 0-1.

Comillas - River Ebro

Comillas - River Ebro

Comillas are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Manzanares - Illescas

Manzanares - Illescas

Manzanares are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Ibanes - Madridejos

Atletico Ibanes - Madridejos

Atletico Ibanes are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18, Relegation Group of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Osasuna-2 - Racing Santander

Osasuna-2 - Racing Santander

Osasuna-2 are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2, Second round of Spain on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Mutilvera - Alaves-2

Mutilvera - Alaves-2

Mutilvera are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2, Relegation round of Spain on May 15.

Levante-2 - Lleida Esportiu

Levante-2 - Lleida Esportiu

Levante-2 are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3, Second round of Spain on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Lleida Esportiu are winning 0-1.

Hercules - Cornella

Hercules - Cornella

Hercules are playing Cornella at the Segunda B, Group 3, Second round of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Atzeneta - Hospitalet

Atzeneta - Hospitalet

Atzeneta are playing Hospitalet at the Segunda B, Group 3, Relegation round of Spain on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Valencia-2 - Prat

Valencia-2 - Prat

Valencia-2 are playing Prat at the Segunda B, Group 3, Relegation round of Spain on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Skovde - Trollhattan

Skovde - Trollhattan

Skovde played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Trollhattan won 1-3.

Tvaaker - IFK Malmo

Tvaaker - IFK Malmo

Tvaaker played IFK Malmo at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Tvaaker won 2-0.

Assyriska Turabdin - Atvidaberg

Assyriska Turabdin - Atvidaberg

Assyriska Turabdin are playing Atvidaberg at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Atvidaberg are winning 0-1.

Linkoping City - Ljungskile

Linkoping City - Ljungskile

Linkoping City are playing Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lund - Vanersborgs IF

Lund - Vanersborgs IF

Lund are playing Vanersborgs IF at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Lund are winning 1-0.

Oskarshamns AIK - Osterlen

Oskarshamns AIK - Osterlen

Oskarshamns AIK are playing Osterlen at the Division 1, Sodra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Orebro Syrianska - Taby

Orebro Syrianska - Taby

Orebro Syrianska are playing Taby at the Division 1, Norra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sylvia - Umea

Sylvia - Umea

Sylvia are playing Umea at the Division 1, Norra of Sweden on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Umea are winning 0-2.

Brommapojkarna - Hudiksvall

Brommapojkarna - Hudiksvall

Brommapojkarna are playing Hudiksvall at the Division 1, Norra of Sweden on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Gefle - Haninge

Gefle - Haninge

Gefle are playing Haninge at the Division 1, Norra of Sweden on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Lugano W - Servette Chenois W

Lugano W - Servette Chenois W

Lugano W played Servette Chenois W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Servette Chenois W won 0-4.

Zurich W - Young Boys W

Zurich W - Young Boys W

Zurich W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Zurich W are winning 1-0.

Basel W - Luzern W

Basel W - Luzern W

Basel W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Grasshoppers W - St. Gallen W

Grasshoppers W - St. Gallen W

Grasshoppers W are playing St. Gallen W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Rapperswil - Etoile Carouge

Rapperswil - Etoile Carouge

Rapperswil are playing Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion, Promotion round of Switzerland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade Nyonnais - Bruhl

Stade Nyonnais - Bruhl

Stade Nyonnais are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion, Promotion round of Switzerland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Basel-2 - Bavois

Basel-2 - Bavois

Basel-2 are playing Bavois at the 1. Liga Promotion, Promotion round of Switzerland on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Yverdon - Cham

Yverdon - Cham

Yverdon are playing Cham at the 1. Liga Promotion, Promotion round of Switzerland on May 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Sion-2 - Bellinzona

Sion-2 - Bellinzona

Sion-2 are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion, Relegation round of Switzerland on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Breitenrain - Koniz

Breitenrain - Koniz

Breitenrain are playing Koniz at the 1. Liga Promotion, Relegation round of Switzerland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

YF Juventus - Munsingen

YF Juventus - Munsingen

YF Juventus are playing Munsingen at the 1. Liga Promotion, Relegation round of Switzerland on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and YF Juventus are winning 1-0.

Zurich-2 - Black Stars Basel

Zurich-2 - Black Stars Basel

Zurich-2 are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion, Relegation round of Switzerland on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Aksarayspor - Bursa Yildirimspor

Aksarayspor - Bursa Yildirimspor

Aksarayspor are playing Bursa Yildirimspor at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bursa Yildirimspor are winning 0-1.

Yesilyurt Belediye - 1928 Bucaspor

Yesilyurt Belediye - 1928 Bucaspor

Yesilyurt Belediye are playing 1928 Bucaspor at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Fethiyespor - Yeni Iskenderunspor

Fethiyespor - Yeni Iskenderunspor

Fethiyespor are playing Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Ispartaspor - Erokspor

Ispartaspor - Erokspor

Ispartaspor are playing Erokspor at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Ahrobiznes Volochysk - Chornomorets

Ahrobiznes Volochysk - Chornomorets

Ahrobiznes Volochysk are playing Chornomorets at the Persha Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Mykolaiv - Kremin

Mykolaiv - Kremin

Mykolaiv are playing Kremin at the Persha Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karpaty Halych - Uzhhorod

Karpaty Halych - Uzhhorod

Karpaty Halych played Uzhhorod at the 2 Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Uzhhorod won 0-3.

Chernihiv - Niva V

Chernihiv - Niva V

Chernihiv are playing Niva V at the 2 Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

FK Chayka - Volyn-2

FK Chayka - Volyn-2

FK Chayka are playing Volyn-2 at the 2 Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and FK Chayka are winning 2-0.

Kryvbas - Metallurg Z.

Kryvbas - Metallurg Z.

Kryvbas are playing Metallurg Z. at the 2 Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Kryvbas are winning 2-0.

Metal Kharkiv - Balkany

Metal Kharkiv - Balkany

Metal Kharkiv are playing Balkany at the 2 Liga of Ukraine on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Metal Kharkiv are winning 1-0.

NagaWorld - National Defense

NagaWorld - National Defense

NagaWorld played National Defense at the C-League of Cambodia on May 15. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Visakha - Police Commissary

Visakha - Police Commissary

Visakha played Police Commissary at the C-League of Cambodia on May 15. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing BSU - Nanjing City

Beijing BSU - Nanjing City

Beijing BSU played Nanjing City at the League 1 of China on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. Nanjing City won 0-1.

BIT - Guizhou Zhicheng

BIT - Guizhou Zhicheng

BIT played Guizhou Zhicheng at the League 1 of China on May 15. The match kicked off 11:35 UTC. BIT won 2-0.

Kunshan - Jiangxi Beidamen

Kunshan - Jiangxi Beidamen

Kunshan played Jiangxi Beidamen at the League 1 of China on May 15. The match kicked off 11:35 UTC. Kunshan won 6-0.

Xinjiang Tianshan - Zhejiang Professional FC

Xinjiang Tianshan - Zhejiang Professional FC

Xinjiang Tianshan played Zhejiang Professional FC at the League 1 of China on May 15. The match kicked off 11:35 UTC. Zhejiang Professional FC won 0-2.

Dandong Tengyue - Hubei Istar

Dandong Tengyue - Hubei Istar

Dandong Tengyue played Hubei Istar at the Yi League of China on May 15. The match kicked off 07:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Guangxi Pingguo Haliao - Xian Wolves

Guangxi Pingguo Haliao - Xian Wolves

Guangxi Pingguo Haliao played Xian Wolves at the Yi League of China on May 15. The match kicked off 07:35 UTC. Xian Wolves won 0-1.

Hebei Zhuoao - Wuxi Wugou

Hebei Zhuoao - Wuxi Wugou

Hebei Zhuoao played Wuxi Wugou at the Yi League of China on May 15. The match kicked off 07:35 UTC. Wuxi Wugou won 0-1.

Qingdao Youth Island - Sichuan Minzu

Qingdao Youth Island - Sichuan Minzu

Qingdao Youth Island played Sichuan Minzu at the Yi League of China on May 15. The match kicked off 07:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shaanxi Beyond - Yichun Grand Tiger

Shaanxi Beyond - Yichun Grand Tiger

Shaanxi Beyond are playing Yichun Grand Tiger at the Yi League of China on May 15.

Xiamen Ludao - Quanzhou Yaxin

Xiamen Ludao - Quanzhou Yaxin

Xiamen Ludao played Quanzhou Yaxin at the Yi League of China on May 15. The match kicked off 07:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dongguan Guanlian - Qingdao Manatee

Dongguan Guanlian - Qingdao Manatee

Dongguan Guanlian are playing Qingdao Manatee at the Yi League of China on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Inner Mongolia - Shaoxing Keqiao Yuejia

Inner Mongolia - Shaoxing Keqiao Yuejia

Inner Mongolia are playing Shaoxing Keqiao Yuejia at the Yi League of China on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Shanxi Longjin - Hebei Kungfu

Shanxi Longjin - Hebei Kungfu

Shanxi Longjin are playing Hebei Kungfu at the Yi League of China on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Hualien W - Taipei Bear W

Hualien W - Taipei Bear W

Hualien W are playing Taipei Bear W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 15.

Taicheng Blue W - New Taipei W

Taicheng Blue W - New Taipei W

Taicheng Blue W are playing New Taipei W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 15.

Kaohsiung W - Taoyuan W

Kaohsiung W - Taoyuan W

Kaohsiung W are playing Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on May 15.

South China AA - Wofoo Tai Po

South China AA - Wofoo Tai Po

South China AA are playing Wofoo Tai Po at the Division 1 of Hong Kong on May 16. The match will kick off 05:30 UTC.

Eastern - Pegasus

Eastern - Pegasus

Eastern played Pegasus at the Premier League - Winners stage of Hong Kong on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. Eastern won 4-0.

Kitchee - HK Warriors

Kitchee - HK Warriors

Kitchee played HK Warriors at the Premier League - Winners stage of Hong Kong on May 15. The match kicked off 09:30 UTC. HK Warriors won 0-1.

Southern District - Happy Valley AA

Southern District - Happy Valley AA

Southern District are playing Happy Valley AA at the Premier League - Losers stage of Hong Kong on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Malavan - Shahin Bushehr

Malavan - Shahin Bushehr

Malavan played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on May 15. The match kicked off 15:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Grulla Morioka - Gifu

Grulla Morioka - Gifu

Grulla Morioka are playing Gifu at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Imabari - Kamatamare Sanuki

Imabari - Kamatamare Sanuki

Imabari are playing Kamatamare Sanuki at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 04:00 UTC.

YSCC - Tegevajaro Miyazaki

YSCC - Tegevajaro Miyazaki

YSCC are playing Tegevajaro Miyazaki at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Fukushima Utd - Vanraure Hachinohe

Fukushima Utd - Vanraure Hachinohe

Fukushima Utd are playing Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Kataller Toyama - Azul Claro Numazu

Kataller Toyama - Azul Claro Numazu

Kataller Toyama are playing Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Roasso Kumamoto - Parceiro Nagano

Roasso Kumamoto - Parceiro Nagano

Roasso Kumamoto are playing Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime W - Orca Kamogawa W

Ehime W - Orca Kamogawa W

Ehime W played Orca Kamogawa W at the L1 League - Women of Japan on May 15. The match kicked off 04:00 UTC. Orca Kamogawa W won 0-1.

NGU Nagoya W - Cerezo Osaka W

NGU Nagoya W - Cerezo Osaka W

NGU Nagoya W played Cerezo Osaka W at the L1 League - Women of Japan on May 15. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Harima Albion W - Nittaidai W

Harima Albion W - Nittaidai W

Harima Albion W are playing Nittaidai W at the L1 League - Women of Japan on May 16. The match will kick off 03:00 UTC.

Yamato Sylphid W - Angeviolet Hiroshima W

Yamato Sylphid W - Angeviolet Hiroshima W

Yamato Sylphid W are playing Angeviolet Hiroshima W at the L1 League - Women of Japan on May 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Yokohama Seagulls W - Iga Kunoichi W

Yokohama Seagulls W - Iga Kunoichi W

Yokohama Seagulls W are playing Iga Kunoichi W at the L1 League - Women of Japan on May 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Setagaya Sfida FC W - Speranza W

Setagaya Sfida FC W - Speranza W

Setagaya Sfida FC W are playing Speranza W at the L1 League - Women of Japan on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Al-Hussein - Al Jalil

Al-Hussein - Al Jalil

Al-Hussein are playing Al Jalil at the Premier League of Jordan on May 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Dangjin Citizen - Pocheon

Dangjin Citizen - Pocheon

Dangjin Citizen are playing Pocheon at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Geoje Citizen - Yeoju Citizen

Geoje Citizen - Yeoju Citizen

Geoje Citizen are playing Yeoju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul United - Seoul Jungnang

Seoul United - Seoul Jungnang

Seoul United played Seoul Jungnang at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match kicked off 06:00 UTC. Seoul United won 3-1.

Jinju Citizen - Gangwon-2

Jinju Citizen - Gangwon-2

Jinju Citizen are playing Gangwon-2 at the K4 League of Korea Republic on May 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Chuncheon - Siheung Citizen

Chuncheon - Siheung Citizen

Chuncheon are playing Siheung Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Goyang Citizen - Chungju Citizen

Goyang Citizen - Chungju Citizen

Goyang Citizen are playing Chungju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeonju Citizen - Yangpyeong

Jeonju Citizen - Yangpyeong

Jeonju Citizen are playing Yangpyeong at the K4 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Namdong - Pyeongchang United

Namdong - Pyeongchang United

Namdong are playing Pyeongchang United at the K4 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangneung - Yangju

Gangneung - Yangju

Gangneung played Yangju at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match kicked off 06:00 UTC. Gangneung won 2-0.

Gimpo Citizen - Cheongju

Gimpo Citizen - Cheongju

Gimpo Citizen played Cheongju at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match kicked off 06:00 UTC. Gimpo Citizen won 2-0.

Daejeon Korail - Hwaseong FC

Daejeon Korail - Hwaseong FC

Daejeon Korail played Hwaseong FC at the K3 League of Korea Republic on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. Daejeon Korail won 2-0.

Changwon - Gimhae

Changwon - Gimhae

Changwon are playing Gimhae at the K3 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen

Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen

Gyeongju KHNP are playing Ulsan Citizen at the K3 League of Korea Republic on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Ilbirs - Kant

Ilbirs - Kant

Ilbirs played Kant at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Kant won 0-1.

Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat

Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat

Neftchi Kochkor-Ata played Kaganat at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Neftchi Kochkor-Ata won 3-2.

Al Nahdha - Al Feiha

Al Nahdha - Al Feiha

Al Nahdha are playing Al Feiha at the Division 1 of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 15:55 UTC.

Al Thuqbah - Al Najoom

Al Thuqbah - Al Najoom

Al Thuqbah are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 15:55 UTC.

Al Draih - Jeddah

Al Draih - Jeddah

Al Draih are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 16:10 UTC.

Al Taee Hail - Al-Kawkab

Al Taee Hail - Al-Kawkab

Al Taee Hail are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 16:35 UTC.

Ohod - Al Jabalain

Ohod - Al Jabalain

Ohod are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on May 15. The match will kick off 16:35 UTC.

Khatlon - Kuktosh

Khatlon - Kuktosh

Khatlon played Kuktosh at the Visshaya Liga of Tajikistan on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Khatlon won 2-0.

Oq-tepa - Dinamo Samarkand

Oq-tepa - Dinamo Samarkand

Oq-tepa are playing Dinamo Samarkand at the Pro League A of Uzbekistan on May 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Oq-tepa are winning 1-0.

Buxoro - Xorazm Urganch

Buxoro - Xorazm Urganch

Buxoro are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on May 15. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Buxoro are winning 2-1.

Onze Bravos - Cuando Cubango

Onze Bravos - Cuando Cubango

Onze Bravos are playing Cuando Cubango at the Girabola of Angola on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo Libolo - Ferroviario do Huambo

Recreativo Libolo - Ferroviario do Huambo

Recreativo Libolo are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on May 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Baixa de Cassanje - Sporting Cabinda

Baixa de Cassanje - Sporting Cabinda

Baixa de Cassanje are playing Sporting Cabinda at the Girabola of Angola on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Interclube - Petro de Luanda

Interclube - Petro de Luanda

Interclube are playing Petro de Luanda at the Girabola of Angola on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Sagrada Esperanca - Desportivo Huila

Sagrada Esperanca - Desportivo Huila

Sagrada Esperanca are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Majestic - Rahimo

Majestic - Rahimo

Majestic are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ouagadougou - RC Bobo-Dioulasso

Ouagadougou - RC Bobo-Dioulasso

Ouagadougou are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Etoile Filante - SONABEL

Etoile Filante - SONABEL

Etoile Filante are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on May 15. The match will kick off 18:15 UTC.

Les Elephants - Dynamik

Les Elephants - Dynamik

Les Elephants are playing Dynamik at the Primus League of Burundi on May 15. The match will kick off 11:30 UTC.

Royal de Muramvya - Bumamuru

Royal de Muramvya - Bumamuru

Royal de Muramvya are playing Bumamuru at the Primus League of Burundi on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bumamuru are winning 0-3.

Rukinzo - Inter Star

Rukinzo - Inter Star

Rukinzo are playing Inter Star at the Primus League of Burundi on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Inter Star are winning 0-1.

JSK - Dauphins Noirs

JSK - Dauphins Noirs

JSK are playing Dauphins Noirs at the Super Ligue of Dr Congo on May 15. The match will kick off 12:30 UTC.

Racing Kinshasa - FC Renaissance

Racing Kinshasa - FC Renaissance

Racing Kinshasa are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Ceramica Cleopatra - Smouha

Ceramica Cleopatra - Smouha

Ceramica Cleopatra are playing Smouha at the Premier League of Egypt on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Misr El-Maqasha - El Gounah

Misr El-Maqasha - El Gounah

Misr El-Maqasha are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

El Ittihad Al Sakandary - Talaea El Geish

El Ittihad Al Sakandary - Talaea El Geish

El Ittihad Al Sakandary are playing Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Etheopia Bunna - Sidama Bunna

Etheopia Bunna - Sidama Bunna

Etheopia Bunna are playing Sidama Bunna at the Premier League of Ethiopia on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

WAFA - Legon Cities

WAFA - Legon Cities

WAFA are playing Legon Cities at the Premier League of Ghana on May 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Tusker - KCB

Tusker - KCB

Tusker played KCB at the Premier League of Kenya on May 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Big Bullets - TN Stars

Big Bullets - TN Stars

Big Bullets played TN Stars at the Super League of Malawi on May 15. The match kicked off 12:30 UTC. Big Bullets won 6-0.

Civil - Mighty Wanderers

Civil - Mighty Wanderers

Civil are playing Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on May 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Mighty Wanderers are winning 0-2.

Mzuni - Kamuzu Barracks

Mzuni - Kamuzu Barracks

Mzuni are playing Kamuzu Barracks at the Super League of Malawi on May 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Mzuni are winning 1-0.

Black Stars - Nianan

Black Stars - Nianan

Black Stars are playing Nianan at the Premier League of Mali on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

CR Khemis Zemamra - Chabab Mohammedia

CR Khemis Zemamra - Chabab Mohammedia

CR Khemis Zemamra are playing Chabab Mohammedia at the Botola Pro of Morocco on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

OCS Safi - Ittihad Tanger

OCS Safi - Ittihad Tanger

OCS Safi are playing Ittihad Tanger at the Botola Pro of Morocco on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MAT Tetouan - FAR Rabat

MAT Tetouan - FAR Rabat

MAT Tetouan are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on May 15. The match will kick off 19:15 UTC.

ASS Sale - Chabab Ben Guerir

ASS Sale - Chabab Ben Guerir

ASS Sale are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

KAC Kenitra - Chabab Atlas

KAC Kenitra - Chabab Atlas

KAC Kenitra are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Union de Touarga - Racing Casablanca

Union de Touarga - Racing Casablanca

Union de Touarga are playing Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

WAF Fes - Ol. Dcheira

WAF Fes - Ol. Dcheira

WAF Fes are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Black Bulls Maputo - Desportivo Maputo

Black Bulls Maputo - Desportivo Maputo

Black Bulls Maputo are playing Desportivo Maputo at the Mocambola of Mozambique on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Costa do Sol - Ferroviario Maputo

Costa do Sol - Ferroviario Maputo

Costa do Sol are playing Ferroviario Maputo at the Mocambola of Mozambique on May 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons

Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons

Mtibwa Sugar are playing Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Mtibwa Sugar are winning 1-0.

Namungo - Young Africans

Namungo - Young Africans

Namungo are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Azam - Kinondoni MC

Azam - Kinondoni MC

Azam are playing Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Sara Sport - ASKO de Kara

Sara Sport - ASKO de Kara

Sara Sport are playing ASKO de Kara at the Championnat National of Togo on May 15. The match will kick off 11:00 UTC.

SC Villa - Vipers

SC Villa - Vipers

SC Villa played Vipers at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 12:00 UTC. Vipers won 1-3.

BUL - Bright Stars

BUL - Bright Stars

BUL are playing Bright Stars at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bright Stars are winning 0-1.

Express - UPDF

Express - UPDF

Express are playing UPDF at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Express are winning 1-0.

Mbarara City - Onduparaka

Mbarara City - Onduparaka

Mbarara City are playing Onduparaka at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

URA - Police Uganda

URA - Police Uganda

URA are playing Police Uganda at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and URA are winning 3-0.

Wakiso Giants - Airtel Kitara

Wakiso Giants - Airtel Kitara

Wakiso Giants are playing Airtel Kitara at the Premier League of Uganda on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Wakiso Giants are winning 4-0.

Kitwe United - Kabwe Warriors

Kitwe United - Kabwe Warriors

Kitwe United played Kabwe Warriors at the Super League of Zambia on May 15. The match kicked off 11:00 UTC. Kitwe United won 2-1.

Nkwazi - Young Green Eagles

Nkwazi - Young Green Eagles

Nkwazi are playing Young Green Eagles at the Super League of Zambia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Nkwazi are winning 1-0.

Power Dynamos - ZESCO United

Power Dynamos - ZESCO United

Power Dynamos are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Power Dynamos are winning 1-0.

Red Arrows FC - Forest Rangers

Red Arrows FC - Forest Rangers

Red Arrows FC are playing Forest Rangers at the Super League of Zambia on May 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Red Arrows FC are winning 2-0.

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla are playing FAS at the Final Stages of El Salvador on May 16. The match will kick off 01:00 UTC.

CSD Comunicaciones - Iztapa

CSD Comunicaciones - Iztapa

CSD Comunicaciones are playing Iztapa at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Puebla - Atlas

Puebla - Atlas

Puebla are playing Atlas at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruz Azul - Toluca

Cruz Azul - Toluca

Cruz Azul are playing Toluca at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 16. The match will kick off 01:05 UTC.

Morelia - Tepatitlan

Morelia - Tepatitlan

Morelia are playing Tepatitlan at the Liga de Expansion, Final Stages of Mexico on May 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Diriangen - Walter Ferreti

Diriangen - Walter Ferreti

Diriangen are playing Walter Ferreti at the Liga Primera - Clausura - Winners of Nicaragua on May 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Atletico Veraguense - CD Universitario

Atletico Veraguense - CD Universitario

Atletico Veraguense are playing CD Universitario at the LPF - Apertura - Play Offs of Panama on May 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Racing Louisville W - Kansas City W

Racing Louisville W - Kansas City W

Racing Louisville W are playing Kansas City W at the NWSL Women of Usa on May 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Gotham W - Houston Dash W

Gotham W - Houston Dash W

Gotham W are playing Houston Dash W at the NWSL Women of Usa on May 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Seattle Reign W - North Carolina W

Seattle Reign W - North Carolina W

Seattle Reign W are playing North Carolina W at the NWSL Women of Usa on May 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Birmingham Legion - Memphis 901

Birmingham Legion - Memphis 901

Birmingham Legion are playing Memphis 901 at the USL Championship of Usa on May 15. The match will kick off 20:30 UTC.

Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds

Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds

Hartford Athletic are playing Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on May 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Tampa Bay - Phoenix Rising

Tampa Bay - Phoenix Rising

Tampa Bay are playing Phoenix Rising at the USL Championship of Usa on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

New Mexico United - Austin Bold

New Mexico United - Austin Bold

New Mexico United are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on May 16. The match will kick off 01:30 UTC.

Forward Madison - North Carolina

Forward Madison - North Carolina

Forward Madison are playing North Carolina at the USL League One of Usa on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Barracas Central - Instituto

Barracas Central - Instituto

Barracas Central are playing Instituto at the Primera Nacional of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Estudiantes de Caseros - Quilmes

Estudiantes de Caseros - Quilmes

Estudiantes de Caseros are playing Quilmes at the Primera Nacional of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

CA Mitre - Agropecuario

CA Mitre - Agropecuario

CA Mitre are playing Agropecuario at the Primera Nacional of Argentina on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Flandria - JJ Urquiza

Flandria - JJ Urquiza

Flandria are playing JJ Urquiza at the Primera B, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Canuelas - Sacachispas

Canuelas - Sacachispas

Canuelas are playing Sacachispas at the Primera B, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Comunicaciones - Defensores Unidos

Comunicaciones - Defensores Unidos

Comunicaciones are playing Defensores Unidos at the Primera B, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Dep. Merlo - Argentino Qulimes

Dep. Merlo - Argentino Qulimes

Dep. Merlo are playing Argentino Qulimes at the Primera B, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

San Miguel - Los Andes

San Miguel - Los Andes

San Miguel are playing Los Andes at the Primera B, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Villa Mitre - Estudiantes San Luis

Villa Mitre - Estudiantes San Luis

Villa Mitre are playing Estudiantes San Luis at the Torneo Federal A of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Ferro Carril Oeste GP - Independiente Chivilcoy

Ferro Carril Oeste GP - Independiente Chivilcoy

Ferro Carril Oeste GP are playing Independiente Chivilcoy at the Torneo Federal A of Argentina on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo Espanol - Claypole

Deportivo Espanol - Claypole

Deportivo Espanol are playing Claypole at the Primera C, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

El Porvenir - Deportivo Laferrere

El Porvenir - Deportivo Laferrere

El Porvenir are playing Deportivo Laferrere at the Primera C, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Excursionistas - Leandro Niceforo Alem

Excursionistas - Leandro Niceforo Alem

Excursionistas are playing Leandro Niceforo Alem at the Primera C, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

San Martin Burzaco - Ituzaingo

San Martin Burzaco - Ituzaingo

San Martin Burzaco are playing Ituzaingo at the Primera C, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Sportivo Italiano - Dock Sud

Sportivo Italiano - Dock Sud

Sportivo Italiano are playing Dock Sud at the Primera C, Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Argentino Rosario - Liniers Bahia

Argentino Rosario - Liniers Bahia

Argentino Rosario are playing Liniers Bahia at the Primera D - Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Centro Espanol - Yupanqui

Centro Espanol - Yupanqui

Centro Espanol are playing Yupanqui at the Primera D - Apertura of Argentina on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Estudiantes de La Plata - Independiente

Estudiantes de La Plata - Independiente

Estudiantes de La Plata are playing Independiente at the Superliga - Play Offs of Argentina on May 15. The match will kick off 20:30 UTC.

Colon - Talleres Cordoba

Colon - Talleres Cordoba

Colon are playing Talleres Cordoba at the Superliga - Play Offs of Argentina on May 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Cascavel CR - Maringa

Cascavel CR - Maringa

Cascavel CR are playing Maringa at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Cianorte PR - Azuriz

Cianorte PR - Azuriz

Cianorte PR are playing Azuriz at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Londrina - Cascavel

Londrina - Cascavel

Londrina are playing Cascavel at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Parana - Operario PR

Parana - Operario PR

Parana are playing Operario PR at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Rio Branco PR - Coritiba

Rio Branco PR - Coritiba

Rio Branco PR are playing Coritiba at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

TCW - Atletico PE

TCW - Atletico PE

TCW are playing Atletico PE at the Paranaense 1 of Brasil on May 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Crato - Pacajus

Crato - Pacajus

Crato are playing Pacajus at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Icasa - Caucaia

Icasa - Caucaia

Icasa are playing Caucaia at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Ceara - Fortaleza

Ceara - Fortaleza

Ceara are playing Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico Cearense - Ferroviario

Atletico Cearense - Ferroviario

Atletico Cearense are playing Ferroviario at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Perilima - Atletico Cajazeirense

Perilima - Atletico Cajazeirense

Perilima are playing Atletico Cajazeirense at the Paraibano of Brasil on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

AC Juventus - EC Sao Bernardo

AC Juventus - EC Sao Bernardo

AC Juventus are playing EC Sao Bernardo at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Agua Santa - Portuguesa Santista

Agua Santa - Portuguesa Santista

Agua Santa are playing Portuguesa Santista at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Monte Azul - RB Brasil

Monte Azul - RB Brasil

Monte Azul are playing RB Brasil at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Oeste - Rio Claro

Oeste - Rio Claro

Oeste are playing Rio Claro at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Portuguesa - Osasco Audax

Portuguesa - Osasco Audax

Portuguesa are playing Osasco Audax at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Bernardo - Velo Clube

Sao Bernardo - Velo Clube

Sao Bernardo are playing Velo Clube at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Taubate - Sertaozinho

Taubate - Sertaozinho

Taubate are playing Sertaozinho at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

XV de Piracicaba - Atibaia

XV de Piracicaba - Atibaia

XV de Piracicaba are playing Atibaia at the Paulista A2 of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Santa Cruz Natal - ASSU

Santa Cruz Natal - ASSU

Santa Cruz Natal are playing ASSU at the Potiguar, 2nd phase of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Fluminense - Flamengo

Fluminense - Flamengo

Fluminense are playing Flamengo at the Taca Guanabara of Brasil on May 16. The match will kick off 00:05 UTC.

Botafogo W - Minas W

Botafogo W - Minas W

Botafogo W are playing Minas W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Rio Branco VN - Rio Branco ES

Rio Branco VN - Rio Branco ES

Rio Branco VN are playing Rio Branco ES at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on May 15. The match will kick off 18:00 UTC.

CSA - CRB Maceio

CSA - CRB Maceio

CSA are playing CRB Maceio at the Alagoano, Final rounds of Brasil on May 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Remo - Castanhal

Remo - Castanhal

Remo are playing Castanhal at the Paraense, Plyaoffs of Brasil on May 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Sergipe - Lagarto

Sergipe - Lagarto

Sergipe are playing Lagarto at the Sergipano, Playoffs of Brasil on May 15. The match will kick off 19:00 UTC.

2 de Mayo - 3 de Febrero

2 de Mayo - 3 de Febrero

2 de Mayo are playing 3 de Febrero at the Division Intermedia of Paraguay on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fernando de la Mora - Fulgencio Yegros

Fernando de la Mora - Fulgencio Yegros

Fernando de la Mora are playing Fulgencio Yegros at the Division Intermedia of Paraguay on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Generali Diaz - Rubio Nu

Generali Diaz - Rubio Nu

Generali Diaz are playing Rubio Nu at the Division Intermedia of Paraguay on May 15. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Generali Diaz are winning 1-0.

Deportivo La Guaira - Gran Valencia

Deportivo La Guaira - Gran Valencia

Deportivo La Guaira are playing Gran Valencia at the Primera of Venezuela on May 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo Tachira - Estudiantes de Merida

Deportivo Tachira - Estudiantes de Merida

Deportivo Tachira are playing Estudiantes de Merida at the Primera of Venezuela on May 15. The match will kick off 23:15 UTC.

The Lakes - Mount Gravatt

The Lakes - Mount Gravatt

The Lakes played Mount Gravatt at the Brisbane Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. The Lakes won 2-0.

Bayside United - Western Spirit

Bayside United - Western Spirit

Bayside United played Western Spirit at the Brisbane Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. Bayside United won 4-0.

Acacia Ridge - The Gap

Acacia Ridge - The Gap

Acacia Ridge are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Albany Creek - Centenary Stormers

Albany Creek - Centenary Stormers

Albany Creek are playing Centenary Stormers at the Brisbane Premier League of Australia on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

St George Willawong - Univ. Queensland

St George Willawong - Univ. Queensland

St George Willawong are playing Univ. Queensland at the Brisbane Premier League of Australia on May 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Mitchelton - Wynnum Wolves

Mitchelton - Wynnum Wolves

Mitchelton played Wynnum Wolves at the Queensland Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. Mitchelton won 4-1.

SWQ Thunder - Southside Eagles

SWQ Thunder - Southside Eagles

SWQ Thunder played Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 08:00 UTC. SWQ Thunder won 2-0.

Souths United - Sunshine Coast

Souths United - Sunshine Coast

Souths United played Sunshine Coast at the Queensland Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 08:30 UTC. Souths United won 3-2.

Brisbane City - Rochedale Rovers

Brisbane City - Rochedale Rovers

Brisbane City played Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on May 15. The match kicked off 09:30 UTC. Brisbane City won 1-0.

Avondale Heights - South Melbourne

Avondale Heights - South Melbourne

Avondale Heights played South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Avondale Heights won 2-0.

Eastern Lions - Dandenong City

Eastern Lions - Dandenong City

Eastern Lions played Dandenong City at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match kicked off 05:00 UTC. Dandenong City won 0-1.

Hume City - Heidelberg United

Hume City - Heidelberg United

Hume City played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match kicked off 07:30 UTC. Hume City won 1-0.

Dandenong Thunder - Altona Magic

Dandenong Thunder - Altona Magic

Dandenong Thunder played Altona Magic at the NPL Victoria of Australia on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Dandenong Thunder won 3-1.

St. Albans Saints - Oakleigh Cannons

St. Albans Saints - Oakleigh Cannons

St. Albans Saints are playing Oakleigh Cannons at the NPL Victoria of Australia on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Gold Coast Knights - Olympic FC

Gold Coast Knights - Olympic FC

Gold Coast Knights played Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on May 15. The match kicked off 07:30 UTC. Olympic FC won 0-2.

Capalaba - Gold Coast United FC

Capalaba - Gold Coast United FC

Capalaba played Gold Coast United FC at the NPL Queensland of Australia on May 15. The match kicked off 09:15 UTC. Gold Coast United FC won 1-6.

Magpies Crusaders - Logan Lightning

Magpies Crusaders - Logan Lightning

Magpies Crusaders played Logan Lightning at the NPL Queensland of Australia on May 15. The match kicked off 09:30 UTC. Logan Lightning won 0-3.

Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs

Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs

Sunshine Coast Wanderers are playing Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on May 16. The match will kick off 06:15 UTC.

Sutherland Sharks - Northbridge

Sutherland Sharks - Northbridge

Sutherland Sharks played Northbridge at the NPL New South Wales of Australia on May 15. The match kicked off 05:30 UTC. Northbridge won 1-5.

Wolves FC - Rockdale City Suns

Wolves FC - Rockdale City Suns

Wolves FC are playing Rockdale City Suns at the NPL New South Wales of Australia on May 16. The match will kick off 04:30 UTC.

Sydney United - Sydney Olympic

Sydney United - Sydney Olympic

Sydney United are playing Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on May 16. The match will kick off 05:00 UTC.

APIA Tigers - Blacktown City

APIA Tigers - Blacktown City

APIA Tigers are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on May 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Devonport City - Kingborough Lions

Devonport City - Kingborough Lions

Devonport City played Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match kicked off 04:15 UTC. Devonport City won 2-0.

Olympia Warriors - South Hobart

Olympia Warriors - South Hobart

Olympia Warriors played South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match kicked off 04:15 UTC. South Hobart won 1-4.

Glenorchy Knights - Launceston City

Glenorchy Knights - Launceston City

Glenorchy Knights played Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match kicked off 06:30 UTC. Glenorchy Knights won 5-0.

Riverside Olympic - Clarence Zebras

Riverside Olympic - Clarence Zebras

Riverside Olympic played Clarence Zebras at the NPL Tasmania of Australia on May 15. The match kicked off 06:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Adamstown Rosebuds - Maitland

Adamstown Rosebuds - Maitland

Adamstown Rosebuds played Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on May 15. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 0-4.

Weston Workers - Lake Macquarie

Weston Workers - Lake Macquarie

Weston Workers played Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on May 15. The match kicked off 07:00 UTC. Lake Macquarie won 1-3.

Broadmeadow Magic - Lambton Jaffas

Broadmeadow Magic - Lambton Jaffas

Broadmeadow Magic played Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on May 15. The match kicked off 07:10 UTC. Lambton Jaffas won 1-2.

Valentine - Edgeworth Eagles

Valentine - Edgeworth Eagles

Valentine are playing Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on May 16. The match will kick off 04:30 UTC.

Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic

Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic

Charlestown Azzurri are playing Newcastle Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on May 16. The match will kick off 06:30 UTC.

Belconnen United - Gungahlin

Belconnen United - Gungahlin

Belconnen United played Gungahlin at the NPL Capital Territory of Australia on May 15. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Monaro Panthers - Tuggeranong United

Monaro Panthers - Tuggeranong United

Monaro Panthers played Tuggeranong United at the NPL Capital Territory of Australia on May 15. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.