Oshmyany logo
Belarus

Oshmyany Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
GorkiOshmyanySaturday 12:00

Gorki - Oshmyany

Gorki are playing Oshmyany at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Latest Results
Smorgon1 - 1Oshmyany3 days ago Full TimeFT

Smorgon - Oshmyany

Smorgon played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on May 31. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oshmyany1 - 0Slonim11 days ago Full TimeFT

Oshmyany - Slonim

Oshmyany played Slonim at the 1. Division of Belarus on May 23. The match kicked off 13:00 UTC. Oshmyany won 1-0.

Lida3 - 1Oshmyany18 days ago Full TimeFT

Lida - Oshmyany

Lida played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on May 16. The match kicked off 15:00 UTC. Lida won 3-1.

Oshmyany0 - 0Orsha24 days ago Full TimeFT

Oshmyany - Orsha

Oshmyany played Orsha at the 1. Division of Belarus on May 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Volna3 - 2Oshmyanya month ago Full TimeFT

Volna - Oshmyany

Volna played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on May 2. The match kicked off 14:00 UTC. Volna won 3-2.

Oshmyany0 - 1Sputnika month ago Full TimeFT

Oshmyany - Sputnik

Oshmyany played Sputnik at the 1. Division of Belarus on April 25. The match kicked off 14:00 UTC. Sputnik won 0-1.

Arsenal Dzyarzhynsk0 - 3Oshmyany2 months ago Full TimeFT

Arsenal Dzyarzhynsk - Oshmyany

Arsenal Dzyarzhynsk played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on April 18. The match kicked off 10:30 UTC. Oshmyany won 0-3.

Krumkachy2 - 1Oshmyany2 months ago Full TimeFT

Krumkachy - Oshmyany

Krumkachy played Oshmyany at the Club Friendlies of International on April 4. The match kicked off 09:00 UTC. Krumkachy won 2-1.

Oshmyany1 - 3Isloch10 months ago Full TimeFT

Oshmyany - Isloch

Oshmyany played Isloch at the National Cup of Belarus on July 28. The match kicked off 14:30 UTC. Isloch won 1-3.

Torpedo Minsk5 - 0Oshmyanya year ago Full TimeFT

Torpedo Minsk - Oshmyany

Torpedo Minsk played Oshmyany at the Club Friendlies of International on March 23. The match kicked off 08:00 UTC. Torpedo Minsk won 5-0.

Gomel1 - 0Oshmyany4 years ago Full TimeFT

Gomel - Oshmyany

Gomel played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on November 5. The match kicked off 11:00 UTC. Gomel won 1-0.

Oshmyany2 - 1Khimik Svetlogorsk4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Khimik Svetlogorsk

Oshmyany played Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Oshmyany won 2-1.

Luch Minsk5 - 2Oshmyany4 years ago Full TimeFT

Luch Minsk - Oshmyany

Luch Minsk played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on October 22. The match kicked off 12:00 UTC. Luch Minsk won 5-2.

Oshmyany0 - 3Dnepr Mogilev4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Dnepr Mogilev

Oshmyany played Dnepr Mogilev at the 1. Division of Belarus on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. Dnepr Mogilev won 0-3.

Orsha7 - 0Oshmyany4 years ago Full TimeFT

Orsha - Oshmyany

Orsha played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on October 8. The match kicked off 11:00 UTC. Orsha won 7-0.

Oshmyany1 - 1Baranovichi4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Baranovichi

Oshmyany played Baranovichi at the 1. Division of Belarus on October 1. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oshmyany0 - 2Gomelzheldortrans4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Gomelzheldortrans

Oshmyany played Gomelzheldortrans at the 1. Division of Belarus on September 24. The match kicked off 12:00 UTC. Gomelzheldortrans won 0-2.

Smorgon0 - 0Oshmyany4 years ago Full TimeFT

Smorgon - Oshmyany

Smorgon played Oshmyany at the 1. Division of Belarus on September 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oshmyany1 - 3Zorka-BDU4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Zorka-BDU

Oshmyany played Zorka-BDU at the 1. Division of Belarus on August 27. The match kicked off 14:00 UTC. Zorka-BDU won 1-3.

Oshmyany0 - 1Lida4 years ago Full TimeFT

Oshmyany - Lida

Oshmyany played Lida at the 1. Division of Belarus on August 13. The match kicked off 14:00 UTC. Lida won 0-1.

Oshmyany is a football club from Belarus competing in the 1. Division of Belarus. ScoreBat covers all matches of Oshmyany in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Oshmyany roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Oshmyany for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Oshmyany goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Oshmyany livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Oshmyany, who will be playing Gorki on Saturday in the National Cup of Belarus. You can watch Gorki vs Oshmyany live stream on ScoreBat. The match will kick off 12:00 UTC..

Matchday Live
Werder BremenEintracht Frankfurt18:30

Werder Bremen - Eintracht Frankfurt

Werder Bremen are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

PortimonenseGil Vicente18:00

Portimonense - Gil Vicente

Portimonense are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

FamalicaoPorto20:15

Famalicao - Porto

Famalicao are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on June 3. The match will kick off 20:15 UTC.

Ararat-ArmeniaLori14:30

Ararat-Armenia - Lori

Ararat-Armenia are playing Lori at the Premier League, Championship round of Armenia on June 3. The match will kick off 14:30 UTC.

LASK LinzHartberg16:30

LASK Linz - Hartberg

LASK Linz are playing Hartberg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

SturmWolfsberger AC16:30

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

SalzburgRapid18:30

Salzburg - Rapid

Salzburg are playing Rapid at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

BudejoviceOlomouc16:00

Budejovice - Olomouc

Budejovice are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

OpavaBohemians 190516:00

Opava - Bohemians 1905

Opava are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

OstravaPlzen16:00

Ostrava - Plzen

Ostrava are playing Plzen at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

SlovackoKarvina16:00

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Sparta PrahaTeplice18:00

Sparta Praha - Teplice

Sparta Praha are playing Teplice at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Usti nad LabemVlasim15:00

Usti nad Labem - Vlasim

Usti nad Labem are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

SokolovPardubice16:00

Sokolov - Pardubice

Sokolov are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Nomme KaljuLevadia T16:00

Nomme Kalju - Levadia T

Nomme Kalju are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Trans NarvaTulevik Viljandi16:00

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva are playing Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

PaideFlora16:30

Paide - Flora

Paide are playing Flora at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

HannoverDynamo Dresden16:30

Hannover - Dynamo Dresden

Hannover are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Bayern-2Preussen Munster17:00

Bayern-2 - Preussen Munster

Bayern-2 are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

DuisburgCarl Zeiss Jena17:00

Duisburg - Carl Zeiss Jena

Duisburg are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Hallescher FCEintracht Braunschweig17:00

Hallescher FC - Eintracht Braunschweig

Hallescher FC are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

ChemnitzerSonnenhof Grosaspach18:30

Chemnitzer - Sonnenhof Grosaspach

Chemnitzer are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Kaiserslautern1860 Munchen18:30

Kaiserslautern - 1860 Munchen

Kaiserslautern are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Grbalj RadanoviciZeta16:00

Grbalj Radanovici - Zeta

Grbalj Radanovici are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Sutjeska NiksicOFK Petrovac16:00

Sutjeska Niksic - OFK Petrovac

Sutjeska Niksic are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

IskraFK Kom Podgorica18:00

Iskra - FK Kom Podgorica

Iskra are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

OFK TitogradBuducnost18:00

OFK Titograd - Buducnost

OFK Titograd are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Rudar PljevljaMladost Podgorica18:00

Rudar Pljevlja - Mladost Podgorica

Rudar Pljevlja are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

JastrzebieWarta Poznan16:10

Jastrzebie - Warta Poznan

Jastrzebie are playing Warta Poznan at the I Liga of Poland on June 3. The match will kick off 16:10 UTC.

Olimpia GPodbeskidzie18:40

Olimpia G - Podbeskidzie

Olimpia G are playing Podbeskidzie at the I Liga of Poland on June 3. The match will kick off 18:40 UTC.

SK Brann2 - 0AsaneFull TimeFT

SK Brann - Asane

SK Brann played Asane at the Club Friendlies of International on June 3. The match kicked off 09:30 UTC. SK Brann won 2-0.

SlovanNitra14:00

Slovan - Nitra

Slovan are playing Nitra at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

OlimpijaNafta15:00

Olimpija - Nafta

Olimpija are playing Nafta at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

RadomljeDob15:00

Radomlje - Dob

Radomlje are playing Dob at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol ZivanicePardubice-215:00

Sokol Zivanice - Pardubice-2

Sokol Zivanice are playing Pardubice-2 at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavia KBlansko15:30

Slavia K - Blansko

Slavia K are playing Blansko at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

BenesovPlzen-216:00

Benesov - Plzen-2

Benesov are playing Plzen-2 at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

BreclavZnojmo16:00

Breclav - Znojmo

Breclav are playing Znojmo at the Club Friendlies of International on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

BylisKF Tirana15:00

Bylis - KF Tirana

Bylis are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

FlamurtariVllaznia15:00

Flamurtari - Vllaznia

Flamurtari are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

KukesiLuftetari Gjirokaster15:00

Kukesi - Luftetari Gjirokaster

Kukesi are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

LaciTeuta15:00

Laci - Teuta

Laci are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

PartizaniSkenderbeu18:00

Partizani - Skenderbeu

Partizani are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Lernayin ArtsakhMasisPostponedPst

Lernayin Artsakh - Masis

Lernayin Artsakh are playing Masis at the First division of Armenia on June 3.

Shirak-22 - 0Sevan71'

Shirak-2 - Sevan

Shirak-2 are playing Sevan at the First division of Armenia on June 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Shirak-2 are winning 2-0.

Ararat-2Alashkert-212:30

Ararat-2 - Alashkert-2

Ararat-2 are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on June 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Kazakhstan WNorth Macedonia WPostponedPst

Kazakhstan W - North Macedonia W

Kazakhstan W are playing North Macedonia W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3.

Georgia WMalta WPostponedPst

Georgia W - Malta W

Georgia W are playing Malta W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3.

Greece WMontenegro WPostponedPst

Greece W - Montenegro W

Greece W are playing Montenegro W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3.

Arminia Bielefeld W3 - 2SC Sand WFull TimeFT

Arminia Bielefeld W - SC Sand W

Arminia Bielefeld W played SC Sand W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match kicked off 11:00 UTC. Arminia Bielefeld W won 3-2.

Potsdam W1 - 3Essen WFull TimeFT

Potsdam W - Essen W

Potsdam W played Essen W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match kicked off 11:15 UTC. Essen W won 1-3.

Gutersloh WWolfsburg W17:00

Gutersloh W - Wolfsburg W

Gutersloh W are playing Wolfsburg W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

HonvedMezokovesd18:00

Honved - Mezokovesd

Honved are playing Mezokovesd at the National cup of Hungary on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel HaifaHapoel Beer Sheva17:30

Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva

Hapoel Haifa are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa17:45

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 3. The match will kick off 17:45 UTC.

Hapoel HaderaSektzia Nes Tziona16:45

Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Hadera are playing Sektzia Nes Tziona at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 3. The match will kick off 16:45 UTC.

BallkaniFeronikeli14:00

Ballkani - Feronikeli

Ballkani are playing Feronikeli at the National cup of Kosovo on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal TivatLovcen Cetinje15:30

Arsenal Tivat - Lovcen Cetinje

Arsenal Tivat are playing Lovcen Cetinje at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Decic TuziBokelj Kotor15:30

Decic Tuzi - Bokelj Kotor

Decic Tuzi are playing Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo BPIbar15:30

Jedinstvo BP - Ibar

Jedinstvo BP are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

JezeroOtrant15:30

Jezero - Otrant

Jezero are playing Otrant at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

MornarDrezga15:30

Mornar - Drezga

Mornar are playing Drezga at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Gornik Polkowice0 - 0Legionovia29'

Gornik Polkowice - Legionovia

Gornik Polkowice are playing Legionovia at the II Liga of Poland on June 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Elana TorunStal Rzeszow15:00

Elana Torun - Stal Rzeszow

Elana Torun are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WPogon Siedlce15:00

Gryf W - Pogon Siedlce

Gryf W are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Lech-2Garbarnia15:00

Lech-2 - Garbarnia

Lech-2 are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Resovia RzeszowStargard15:00

Resovia Rzeszow - Stargard

Resovia Rzeszow are playing Stargard at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Stalowa WolaOlimpia Elblag15:00

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

Stal Stalowa Wola are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz PruszkowBytovia Bytow15:00

Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow

Znicz Pruszkow are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

WidzewSkra Czestochowa17:10

Widzew - Skra Czestochowa

Widzew are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 17:10 UTC.

KatowiceGornik Leczna18:05

Katowice - Gornik Leczna

Katowice are playing Gornik Leczna at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 18:05 UTC.

Cukaricki0 - 2Radnicki Nis27'

Cukaricki - Radnicki Nis

Cukaricki are playing Radnicki Nis at the National Cup of Serbia on June 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Radnicki Nis are winning 0-2.

Radnik SurdulicaPartizan15:30

Radnik Surdulica - Partizan

Radnik Surdulica are playing Partizan at the National Cup of Serbia on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

VojvodinaMladost Lucani18:00

Vojvodina - Mladost Lucani

Vojvodina are playing Mladost Lucani at the National Cup of Serbia on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Al SahelJaish14:00

Al Sahel - Jaish

Al Sahel are playing Jaish at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-JaziraNawaeir14:00

Al-Jazira - Nawaeir

Al-Jazira are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

HottinFoutoua14:00

Hottin - Foutoua

Hottin are playing Foutoua at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

JabalaIttihad14:00

Jabala - Ittihad

Jabala are playing Ittihad at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

ShortaWahda14:00

Shorta - Wahda

Shorta are playing Wahda at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

TaliyaKarama14:00

Taliya - Karama

Taliya are playing Karama at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

WathbahTeshrin14:00

Wathbah - Teshrin

Wathbah are playing Teshrin at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Universidad de Costa RicaSan Carlos21:00

Universidad de Costa Rica - San Carlos

Universidad de Costa Rica are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Santos DgPerez Zeledon23:10

Santos Dg - Perez Zeledon

Santos Dg are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 23:10 UTC.

CS CartaginesCS Herediano23:15

CS Cartagines - CS Herediano

CS Cartagines are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 23:15 UTC.

Deportivo SaprissaJicaral02:00

Deportivo Saprissa - Jicaral

Deportivo Saprissa are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on June 4. The match will kick off 02:00 UTC.