Nitra logo
Slovakia

Nitra Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Nitra0 - 2Pohronie7 days ago Full TimeFT

Nitra - Pohronie

Nitra played Pohronie at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match kicked off 16:00 UTC. Pohronie won 0-2.

Sered1 - 0Nitra14 days ago Full TimeFT

Sered - Nitra

Sered played Nitra at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on June 27. The match kicked off 15:00 UTC. Sered won 1-0.

Nitra2 - 0Senica21 days ago Full TimeFT

Nitra - Senica

Nitra played Senica at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. Nitra won 2-0.

Zlate Moravce2 - 1Nitraa month ago Full TimeFT

Zlate Moravce - Nitra

Zlate Moravce played Nitra at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on June 13. The match kicked off 15:00 UTC. Zlate Moravce won 2-1.

Nitra0 - 0Ruzomberoka month ago Full TimeFT

Nitra - Ruzomberok

Nitra played Ruzomberok at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slovan2 - 1Nitraa month ago Full TimeFT

Slovan - Nitra

Slovan played Nitra at the Club Friendlies of International on June 3. The match kicked off 14:00 UTC. Slovan won 2-1.

Senica0 - 3Nitra4 months ago Full TimeFT

Senica - Nitra

Senica played Nitra at the Super Liga of Slovakia on March 7. The match kicked off 14:30 UTC. Nitra won 0-3.

Nitra1 - 1Zlate Moravce4 months ago Full TimeFT

Nitra - Zlate Moravce

Nitra played Zlate Moravce at the National Cup of Slovakia on March 4. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nitra0 - 1Slovan4 months ago Full TimeFT

Nitra - Slovan

Nitra played Slovan at the Super Liga of Slovakia on March 1. The match kicked off 14:30 UTC. Slovan won 0-1.

Zemplin Michalovce1 - 0Nitra5 months ago Full TimeFT

Zemplin Michalovce - Nitra

Zemplin Michalovce played Nitra at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match kicked off 13:00 UTC. Zemplin Michalovce won 1-0.

Nitra0 - 0Pohronie5 months ago Full TimeFT

Nitra - Pohronie

Nitra played Pohronie at the Super Liga of Slovakia on February 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nitra0 - 1Zlin5 months ago Full TimeFT

Nitra - Zlin

Nitra played Zlin at the Club Friendlies of International on February 8. The match kicked off 13:30 UTC. Zlin won 0-1.

Nitra2 - 0Poprad5 months ago Full TimeFT

Nitra - Poprad

Nitra played Poprad at the Club Friendlies of International on February 5. The match kicked off 14:15 UTC. Nitra won 2-0.

Nitra1 - 5Banska Bystrica5 months ago Full TimeFT

Nitra - Banska Bystrica

Nitra played Banska Bystrica at the Club Friendlies of International on February 1. The match kicked off 14:00 UTC. Banska Bystrica won 1-5.

Ried2 - 1Nitra5 months ago Full TimeFT

Ried - Nitra

Ried played Nitra at the Club Friendlies of International on January 29. The match kicked off 13:15 UTC. Ried won 2-1.

DAC2 - 1Nitra6 months ago Full TimeFT

DAC - Nitra

DAC played Nitra at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 22. The match kicked off 09:30 UTC. DAC won 2-1.

Nitra5 - 1Brno6 months ago Full TimeFT

Nitra - Brno

Nitra played Brno at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 19. The match kicked off 09:30 UTC. Nitra won 5-1.

DAC1 - 0Nitra7 months ago Full TimeFT

DAC - Nitra

DAC played Nitra at the Super Liga of Slovakia on November 30. The match kicked off 12:30 UTC. DAC won 1-0.

Sered0 - 1Nitra8 months ago Full TimeFT

Sered - Nitra

Sered played Nitra at the Super Liga of Slovakia on November 9. The match kicked off 16:00 UTC. Nitra won 0-1.

Zlate Moravce1 - 0Nitra8 months ago Full TimeFT

Zlate Moravce - Nitra

Zlate Moravce played Nitra at the Super Liga of Slovakia on October 26. The match kicked off 15:00 UTC. Zlate Moravce won 1-0.

Nitra is a football club from Slovakia competing in the Super Liga of Slovakia. ScoreBat covers all matches of Nitra in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Nitra roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Nitra for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Nitra goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Nitra livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Nitra.

Matchday Live
Norwich CityWest Ham United11:30

Norwich City - West Ham United

Norwich City are playing West Ham United at the Premier League of England on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

WatfordNewcastle United11:30

Watford - Newcastle United

Watford are playing Newcastle United at the Premier League of England on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

LiverpoolBurnley14:00

Liverpool - Burnley

Liverpool are playing Burnley at the Premier League of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield UnitedChelsea16:30

Sheffield United - Chelsea

Sheffield United are playing Chelsea at the Premier League of England on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

BrightonManchester City19:00

Brighton - Manchester City

Brighton are playing Manchester City at the Premier League of England on July 11. The match will kick off 19:00 UTC.

OsasunaCelta Vigo15:00

Osasuna - Celta Vigo

Osasuna are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Real ValladolidBarcelona17:30

Real Valladolid - Barcelona

Real Valladolid are playing Barcelona at the La Liga of Spain on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico MadridReal Betis20:00

Atletico Madrid - Real Betis

Atletico Madrid are playing Real Betis at the La Liga of Spain on July 11. The match will kick off 20:00 UTC.

LazioSassuolo15:15

Lazio - Sassuolo

Lazio are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on July 11. The match will kick off 15:15 UTC.

BresciaRoma17:30

Brescia - Roma

Brescia are playing Roma at the Serie A of Italy on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

JuventusAtalanta19:45

Juventus - Atalanta

Juventus are playing Atalanta at the Serie A of Italy on July 11. The match will kick off 19:45 UTC.

Charlton AthleticReading11:30

Charlton Athletic - Reading

Charlton Athletic are playing Reading at the Championship of England on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

Derby CountyBrentford11:30

Derby County - Brentford

Derby County are playing Brentford at the Championship of England on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

BarnsleyWigan14:00

Barnsley - Wigan

Barnsley are playing Wigan at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

BlackburnWest Bromwich Albion14:00

Blackburn - West Bromwich Albion

Blackburn are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Hull CityMillwall14:00

Hull City - Millwall

Hull City are playing Millwall at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

MiddlesbroughBristol City14:00

Middlesbrough - Bristol City

Middlesbrough are playing Bristol City at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Preston NENottingham Forest14:00

Preston NE - Nottingham Forest

Preston NE are playing Nottingham Forest at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

QPRSheffield Wednesday14:00

QPR - Sheffield Wednesday

QPR are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

BelenensesMoreirense18:15

Belenenses - Moreirense

Belenenses are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on July 11. The match will kick off 18:15 UTC.

Arsenal TTambov13:00

Arsenal T - Tambov

Arsenal T are playing Tambov at the Premier League of Russia on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiZenit15:30

Akhmat Groznyi - Zenit

Akhmat Groznyi are playing Zenit at the Premier League of Russia on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

SochiSpartak17:30

Sochi - Spartak

Sochi are playing Spartak at the Premier League of Russia on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Austria LustenauVorwarts Steyr12:30

Austria Lustenau - Vorwarts Steyr

Austria Lustenau are playing Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on July 11. The match will kick off 12:30 UTC.

Juniors OODornbirn13:00

Juniors OO - Dornbirn

Juniors OO are playing Dornbirn at the 2. Liga of Austria on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Grazer AKKapfenberg18:25

Grazer AK - Kapfenberg

Grazer AK are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on July 11. The match will kick off 18:25 UTC.

BelshinaTorpedo-BelAZ13:30

Belshina - Torpedo-BelAZ

Belshina are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on July 11. The match will kick off 13:30 UTC.

BATESlavia-Mozyr15:30

BATE - Slavia-Mozyr

BATE are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Shakhtyor SoligorskGorodeya17:30

Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya

Shakhtyor Soligorsk are playing Gorodeya at the Premier League of Belarus on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Inter-ZapresicRijeka16:55

Inter-Zapresic - Rijeka

Inter-Zapresic are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on July 11. The match will kick off 16:55 UTC.

OsijekNK Istra 196119:05

Osijek - NK Istra 1961

Osijek are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on July 11. The match will kick off 19:05 UTC.

Dukla PrahaVarnsdorf15:00

Dukla Praha - Varnsdorf

Dukla Praha are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

LisenTrinec15:00

Lisen - Trinec

Lisen are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

PardubiceSlavoj Vysehrad15:00

Pardubice - Slavoj Vysehrad

Pardubice are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

ProstejovBrno15:00

Prostejov - Brno

Prostejov are playing Brno at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

SokolovChrudim15:00

Sokolov - Chrudim

Sokolov are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Usti nad LabemZizkov15:00

Usti nad Labem - Zizkov

Usti nad Labem are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

VitkoviceHradec Kralove15:00

Vitkovice - Hradec Kralove

Vitkovice are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

VlasimJihlava15:00

Vlasim - Jihlava

Vlasim are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Randers FCOB Odense16:00

Randers FC - OB Odense

Randers FC are playing OB Odense at the Superliga, Playoffs of Denmark on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Tulevik ViljandiTrans Narva10:00

Tulevik Viljandi - Trans Narva

Tulevik Viljandi are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

FloraPaide13:00

Flora - Paide

Flora are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

KuressaareTammeka Tartu16:00

Kuressaare - Tammeka Tartu

Kuressaare are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter TurkuIlves14:00

Inter Turku - Ilves

Inter Turku are playing Ilves at the Veikkausliiga of Finland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

KTPMuSa13:00

KTP - MuSa

KTP are playing MuSa at the Ykkonen of Finland on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Vaasan PSMyPa13:30

Vaasan PS - MyPa

Vaasan PS are playing MyPa at the Ykkonen of Finland on July 11. The match will kick off 13:30 UTC.

AC OuluSJK-214:00

AC Oulu - SJK-2

AC Oulu are playing SJK-2 at the Ykkonen of Finland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

KPVEIF14:00

KPV - EIF

KPV are playing EIF at the Ykkonen of Finland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

KajaaniGnistan14:00

Kajaani - Gnistan

Kajaani are playing Gnistan at the Ykkonen of Finland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Dila GoriMerani17:00

Dila Gori - Merani

Dila Gori are playing Merani at the Erovnuli Liga of Georgia on July 11. The match will kick off 17:00 UTC.

IngolstadtNurnberg16:15

Ingolstadt - Nurnberg

Ingolstadt are playing Nurnberg at the 2. Bundesliga, Relegation Playoff of Germany on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

OFIAris18:30

OFI - Aris

OFI are playing Aris at the Super League, Championship round of Greece on July 11. The match will kick off 18:30 UTC.

LamiaLarissa16:15

Lamia - Larissa

Lamia are playing Larissa at the Super League, Relegation Group of Greece on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

PanioniosPanaitolikos16:15

Panionios - Panaitolikos

Panionios are playing Panaitolikos at the Super League, Relegation Group of Greece on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

Volos NFCAtromitos16:15

Volos NFC - Atromitos

Volos NFC are playing Atromitos at the Super League, Relegation Group of Greece on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

XanthiAsteras Tripolis16:15

Xanthi - Asteras Tripolis

Xanthi are playing Asteras Tripolis at the Super League, Relegation Group of Greece on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

Sligo RoversShelbourne18:45

Sligo Rovers - Shelbourne

Sligo Rovers are playing Shelbourne at the Premier Division of Ireland on July 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Shamrock-2Galway14:00

Shamrock-2 - Galway

Shamrock-2 are playing Galway at the 1 division of Ireland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Kauno ZalgirisBanga12:00

Kauno Zalgiris - Banga

Kauno Zalgiris are playing Banga at the A Lyga of Lithuania on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

PanevezysRiteriai15:00

Panevezys - Riteriai

Panevezys are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

HaugesundMolde16:00

Haugesund - Molde

Haugesund are playing Molde at the Eliteserien of Norway on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

MjondalenAalesundPostponedPst

Mjondalen - Aalesund

Mjondalen are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on July 11.

MoldeStromsgodsetPostponedPst

Molde - Stromsgodset

Molde are playing Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on July 11.

SarpsborgKristiansundPostponedPst

Sarpsborg - Kristiansund

Sarpsborg are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on July 11.

StabekHaugesundPostponedPst

Stabek - Haugesund

Stabek are playing Haugesund at the Eliteserien of Norway on July 11.

SK BrannValerengaPostponedPst

SK Brann - Valerenga

SK Brann are playing Valerenga at the Eliteserien of Norway on July 11.

RosenborgStromsgodset18:30

Rosenborg - Stromsgodset

Rosenborg are playing Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on July 11. The match will kick off 18:30 UTC.

JastrzebiePodbeskidzie10:40

Jastrzebie - Podbeskidzie

Jastrzebie are playing Podbeskidzie at the I Liga of Poland on July 11. The match will kick off 10:40 UTC.

Tychy 71Puszcza N.13:10

Tychy 71 - Puszcza N.

Tychy 71 are playing Puszcza N. at the I Liga of Poland on July 11. The match will kick off 13:10 UTC.

OlsztynMiedz Legnica15:40

Olsztyn - Miedz Legnica

Olsztyn are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on July 11. The match will kick off 15:40 UTC.

LegiaCracovia15:30

Legia - Cracovia

Legia are playing Cracovia at the Ekstraklasa, Championship Round of Poland on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Arka GdyniaLKS Lodz13:00

Arka Gdynia - LKS Lodz

Arka Gdynia are playing LKS Lodz at the Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Wisla KrakowKorona18:00

Wisla Krakow - Korona

Wisla Krakow are playing Korona at the Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on July 11. The match will kick off 18:00 UTC.

HermannstadtVoluntari14:30

Hermannstadt - Voluntari

Hermannstadt are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on July 11. The match will kick off 14:30 UTC.

RuzomberokDAC16:00

Ruzomberok - DAC

Ruzomberok are playing DAC at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

SlovanSpartak Trnava16:00

Slovan - Spartak Trnava

Slovan are playing Spartak Trnava at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

ZilinaZemplin Michalovce16:00

Zilina - Zemplin Michalovce

Zilina are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

PohronieSenica16:00

Pohronie - Senica

Pohronie are playing Senica at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

TrencinNitra16:00

Trencin - Nitra

Trencin are playing Nitra at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Zlate MoravceSered16:00

Zlate Moravce - Sered

Zlate Moravce are playing Sered at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

DomzaleBravo18:00

Domzale - Bravo

Domzale are playing Bravo at the 1. SNL of Slovenia on July 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Racing SantanderHuesca15:00

Racing Santander - Huesca

Racing Santander are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Las PalmasMirandes17:30

Las Palmas - Mirandes

Las Palmas are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

CadizFuenlabrada19:45

Cadiz - Fuenlabrada

Cadiz are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on July 11. The match will kick off 19:45 UTC.

Jonkoping S.Degerfor15:30

Jonkoping S. - Degerfor

Jonkoping S. are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

OrgryteSundsvall15:30

Orgryte - Sundsvall

Orgryte are playing Sundsvall at the Superettan of Sweden on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

FalkenbergOstersunds FK13:00

Falkenberg - Ostersunds FK

Falkenberg are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

HammarbySirius13:00

Hammarby - Sirius

Hammarby are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

ZurichSion16:15

Zurich - Sion

Zurich are playing Sion at the Super League of Switzerland on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

BaselYoung Boys18:30

Basel - Young Boys

Basel are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on July 11. The match will kick off 18:30 UTC.

ChiassoKriens16:15

Chiasso - Kriens

Chiasso are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

AarauWinterthur18:30

Aarau - Winterthur

Aarau are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on July 11. The match will kick off 18:30 UTC.

GoztepeGenclerbirligi18:00

Goztepe - Genclerbirligi

Goztepe are playing Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on July 11. The match will kick off 18:00 UTC.

BalikesirsporEskisehirspor17:00

Balikesirspor - Eskisehirspor

Balikesirspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on July 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Kolos KovalivkaZorya14:00

Kolos Kovalivka - Zorya

Kolos Kovalivka are playing Zorya at the Premier League, Championship Round of Ukraine on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

DniproLviv16:30

Dnipro - Lviv

Dnipro are playing Lviv at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Kawasaki FrontaleKashiwa Reysol10:00

Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol

Kawasaki Frontale are playing Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Oita TrinitaVissel Kobe10:00

Oita Trinita - Vissel Kobe

Oita Trinita are playing Vissel Kobe at the J-League of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Albirex NiigataMatsumoto Yamaga FC09:00

Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga FC

Albirex Niigata are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

Ventforet KofuZweigen Kanazawa09:00

Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa

Ventforet Kofu are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

FC RyukyuTokushima Vortis09:30

FC Ryukyu - Tokushima Vortis

FC Ryukyu are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 09:30 UTC.

Kyoto Purple SangaAvispa Fukuoka09:30

Kyoto Purple Sanga - Avispa Fukuoka

Kyoto Purple Sanga are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 09:30 UTC.

JEF United IchiharaTochigi SC10:00

JEF United Ichihara - Tochigi SC

JEF United Ichihara are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Jubilo IwataRenofa Yamaguchi10:00

Jubilo Iwata - Renofa Yamaguchi

Jubilo Iwata are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Montedio YamagataMito Hollyhock10:00

Montedio Yamagata - Mito Hollyhock

Montedio Yamagata are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Omiya ArdijaTokyo Verdy10:00

Omiya Ardija - Tokyo Verdy

Omiya Ardija are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Thespa KusatsuMachida Zelvia10:00

Thespa Kusatsu - Machida Zelvia

Thespa Kusatsu are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

V-Varen NagasakiEhime FC10:00

V-Varen Nagasaki - Ehime FC

V-Varen Nagasaki are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Incheon UnitedSangju Sangmu10:00

Incheon United - Sangju Sangmu

Incheon United are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Jeonbuk MotorsSeongnam10:00

Jeonbuk Motors - Seongnam

Jeonbuk Motors are playing Seongnam at the K-League 1 of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Pohang SteelersSuwon Bluewings10:00

Pohang Steelers - Suwon Bluewings

Pohang Steelers are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Gyeongnam FCSeoul E-Land10:00

Gyeongnam FC - Seoul E-Land

Gyeongnam FC are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon CityAsan Mugunghwa10:00

Suwon City - Asan Mugunghwa

Suwon City are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

AlbirexYoung Lions09:30

Albirex - Young Lions

Albirex are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on July 11. The match will kick off 09:30 UTC.

Atlanta UnitedNew York Red Bulls00:00

Atlanta United - New York Red Bulls

Atlanta United are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on July 12. The match will kick off 00:00 UTC.

FC CincinnatiColumbus Crew02:30

FC Cincinnati - Columbus Crew

FC Cincinnati are playing Columbus Crew at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on July 12. The match will kick off 02:30 UTC.

LaciLuftetari Gjirokaster15:45

Laci - Luftetari Gjirokaster

Laci are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on July 11. The match will kick off 15:45 UTC.

KukesiTeuta18:45

Kukesi - Teuta

Kukesi are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on July 11. The match will kick off 18:45 UTC.

SkenderbeuVllaznia18:45

Skenderbeu - Vllaznia

Skenderbeu are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on July 11. The match will kick off 18:45 UTC.

ApoloniaPogradeci15:30

Apolonia - Pogradeci

Apolonia are playing Pogradeci at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

BesaLushnja15:30

Besa - Lushnja

Besa are playing Lushnja at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

BeselidhjaKastrioti15:30

Beselidhja - Kastrioti

Beselidhja are playing Kastrioti at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Korabi PeshkopiErzeni15:30

Korabi Peshkopi - Erzeni

Korabi Peshkopi are playing Erzeni at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

BurreliDinamo Tirana15:30

Burreli - Dinamo Tirana

Burreli are playing Dinamo Tirana at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Egnatia RVeleciku Koplik15:30

Egnatia R - Veleciku Koplik

Egnatia R are playing Veleciku Koplik at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

VolnaOrsha14:30

Volna - Orsha

Volna are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on July 11. The match will kick off 14:30 UTC.

NaftanKhimik Svetlogorsk15:00

Naftan - Khimik Svetlogorsk

Naftan are playing Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

SputnikLida15:30

Sputnik - Lida

Sputnik are playing Lida at the 1. Division of Belarus on July 11. The match will kick off 15:30 UTC.

GomelGranit16:00

Gomel - Granit

Gomel are playing Granit at the 1. Division of Belarus on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitebsk-2Neman-210:30

Vitebsk-2 - Neman-2

Vitebsk-2 are playing Neman-2 at the Premier League Reserve of Belarus on July 11. The match will kick off 10:30 UTC.

Energetik-BGU-2Ruh Brest-211:00

Energetik-BGU-2 - Ruh Brest-2

Energetik-BGU-2 are playing Ruh Brest-2 at the Premier League Reserve of Belarus on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

MolodechnoBGU10:00

Molodechno - BGU

Molodechno are playing BGU at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

StanlesKronon11:30

Stanles - Kronon

Stanles are playing Kronon at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

BaranovichiMeliorator14:00

Baranovichi - Meliorator

Baranovichi are playing Meliorator at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

OstrovetsDynamo-Brest-196014:00

Ostrovets - Dynamo-Brest-1960

Ostrovets are playing Dynamo-Brest-1960 at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

BGUMolodechno15:00

BGU - Molodechno

BGU are playing Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Pershi RegionIvatsevichi15:00

Pershi Region - Ivatsevichi

Pershi Region are playing Ivatsevichi at the Division 2, Group A of Belarus on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Shakhter-PetrikovOsipovichi11:00

Shakhter-Petrikov - Osipovichi

Shakhter-Petrikov are playing Osipovichi at the Division 2, Group B of Belarus on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Energosbyt-BSATUDnepr Mogilev12:00

Energosbyt-BSATU - Dnepr Mogilev

Energosbyt-BSATU are playing Dnepr Mogilev at the Division 2, Group B of Belarus on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

BumpromGorki14:00

Bumprom - Gorki

Bumprom are playing Gorki at the Division 2, Group B of Belarus on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

ZhlobinViktoriya Maryina Horka14:00

Zhlobin - Viktoriya Maryina Horka

Zhlobin are playing Viktoriya Maryina Horka at the Division 2, Group B of Belarus on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Dnepr-RogachevSMIavtotrans15:00

Dnepr-Rogachev - SMIavtotrans

Dnepr-Rogachev are playing SMIavtotrans at the Division 2, Group B of Belarus on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

BotevCherno More16:00

Botev - Cherno More

Botev are playing Cherno More at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Cherno MoreBotev17:00

Cherno More - Botev

Cherno More are playing Botev at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on July 11. The match will kick off 17:00 UTC.

NykobingKoge12:00

Nykobing - Koge

Nykobing are playing Koge at the Division 1 of Denmark on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

KoldingHvidovre14:00

Kolding - Hvidovre

Kolding are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

K-Jarve JK JarveVaprus Parnu16:00

K-Jarve JK Jarve - Vaprus Parnu

K-Jarve JK Jarve are playing Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

PK-35 WAland United W11:00

PK-35 W - Aland United W

PK-35 W are playing Aland United W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Honka WJyPK W12:00

Honka W - JyPK W

Honka W are playing JyPK W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Ilves WKuPS W12:00

Ilves W - KuPS W

Ilves W are playing KuPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

HJK Helsinki WTPS W13:00

HJK Helsinki W - TPS W

HJK Helsinki W are playing TPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

KultsuReipas11:00

Kultsu - Reipas

Kultsu are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

PKKUHonka-212:00

PKKU - Honka-2

PKKU are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

EPSNJS13:00

EPS - NJS

EPS are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

P-LirotTPV12:00

P-Lirot - TPV

P-Lirot are playing TPV at the Kakkonen, Group B of Finland on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

JS HerculesFCV10:00

JS Hercules - FCV

JS Hercules are playing FCV at the Kakkonen, Group C of Finland on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

PS KemiOLS13:00

PS Kemi - OLS

PS Kemi are playing OLS at the Kakkonen, Group C of Finland on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

JyvaskylaKiisto14:00

Jyvaskyla - Kiisto

Jyvaskyla are playing Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

FramLeiknir R.14:00

Fram - Leiknir R.

Fram are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

MagniVikingur O.14:00

Magni - Vikingur O.

Magni are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Thor WKeflavik W16:00

Thor W - Keflavik W

Thor W are playing Keflavik W at the National cup - Women of Iceland on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Akranes WAugnablik W16:15

Akranes W - Augnablik W

Akranes W are playing Augnablik W at the National cup - Women of Iceland on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

Dalvik ReynirVidir Gardur14:00

Dalvik Reynir - Vidir Gardur

Dalvik Reynir are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

HaukarKordrengir14:00

Haukar - Kordrengir

Haukar are playing Kordrengir at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Kari AkranesIR Reykjavik14:00

Kari Akranes - IR Reykjavik

Kari Akranes are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

SelfossFjardabyggd14:00

Selfoss - Fjardabyggd

Selfoss are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

VolsungurThrottur Vogar14:00

Volsungur - Throttur Vogar

Volsungur are playing Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

NjardvikKF16:00

Njardvik - KF

Njardvik are playing KF at the 2. Deild of Iceland on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

GrobinaSaldus12:00

Grobina - Saldus

Grobina are playing Saldus at the 1.Liga of Latvia on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

JDFS AlbertsSmiltene13:00

JDFS Alberts - Smiltene

JDFS Alberts are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiv DaugavpilsAuda13:00

Lokomotiv Daugavpils - Auda

Lokomotiv Daugavpils are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

BFADziugas Telsiai10:00

BFA - Dziugas Telsiai

BFA are playing Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Hegelmann LitauenNevezis10:00

Hegelmann Litauen - Nevezis

Hegelmann Litauen are playing Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

MinijaDainava14:00

Minija - Dainava

Minija are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

FlorestiPetrocub15:00

Floresti - Petrocub

Floresti are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

SherifCodru Lozova17:30

Sherif - Codru Lozova

Sherif are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on July 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Arna-Bjornar WKlepp W12:00

Arna-Bjornar W - Klepp W

Arna-Bjornar W are playing Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Lyn WRosenborg W12:00

Lyn W - Rosenborg W

Lyn W are playing Rosenborg W at the Toppserien - Women of Norway on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

FloroMossPostponedPst

Floro - Moss

Floro are playing Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on July 11.

EidsvoldKvik Halden14:00

Eidsvold - Kvik Halden

Eidsvold are playing Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

HoddMoss14:00

Hodd - Moss

Hodd are playing Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Fram LarvikSotra14:00

Fram Larvik - Sotra

Fram Larvik are playing Sotra at the 2. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

NotoddenBaerum14:00

Notodden - Baerum

Notodden are playing Baerum at the 2. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

BrumunddalLorenskog12:00

Brumunddal - Lorenskog

Brumunddal are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

RommenElverum14:00

Rommen - Elverum

Rommen are playing Elverum at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

OppsalAssiden12:00

Oppsal - Assiden

Oppsal are playing Assiden at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Pors GrenlandHonefoss12:00

Pors Grenland - Honefoss

Pors Grenland are playing Honefoss at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

FolloKrakeroy14:00

Follo - Krakeroy

Follo are playing Krakeroy at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Orn HortenTonsberg14:00

Orn Horten - Tonsberg

Orn Horten are playing Tonsberg at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

BroddDjerv11:00

Brodd - Djerv

Brodd are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

DonnStaal Jorpeland13:00

Donn - Staal Jorpeland

Donn are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Olimpia ElblagSkra Czestochowa14:00

Olimpia Elblag - Skra Czestochowa

Olimpia Elblag are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Gornik LecznaPogon Siedlce15:00

Gornik Leczna - Pogon Siedlce

Gornik Leczna are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WGarbarnia15:00

Gryf W - Garbarnia

Gryf W are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Resovia RzeszowGornik Polkowice15:00

Resovia Rzeszow - Gornik Polkowice

Resovia Rzeszow are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

StargardStal Rzeszow15:00

Stargard - Stal Rzeszow

Stargard are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Bytovia BytowLegionovia16:00

Bytovia Bytow - Legionovia

Bytovia Bytow are playing Legionovia at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Znicz PruszkowLech-217:00

Znicz Pruszkow - Lech-2

Znicz Pruszkow are playing Lech-2 at the II Liga of Poland on July 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Petrolul 52Rapid B17:15

Petrolul 52 - Rapid B

Petrolul 52 are playing Rapid B at the Liga 2, Promotion round of Romania on July 11. The match will kick off 17:15 UTC.

DubnicaBanska Bystrica15:00

Dubnica - Banska Bystrica

Dubnica are playing Banska Bystrica at the 2. liga, Promotion Group of Slovakia on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Linkoping WDjurgarden W13:00

Linkoping W - Djurgarden W

Linkoping W are playing Djurgarden W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Uppsala WPitea W13:00

Uppsala W - Pitea W

Uppsala W are playing Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Vittsjo WKristianstads W13:00

Vittsjo W - Kristianstads W

Vittsjo W are playing Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Qviding FIFAssyriska Turabdin10:00

Qviding FIF - Assyriska Turabdin

Qviding FIF are playing Assyriska Turabdin at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

LundTvaaker12:00

Lund - Tvaaker

Lund are playing Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlskronaLinkoping City13:00

Karlskrona - Linkoping City

Karlskrona are playing Linkoping City at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

MotalaLandskrona13:00

Motala - Landskrona

Motala are playing Landskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Oskarshamns AIKTrollhattan13:00

Oskarshamns AIK - Trollhattan

Oskarshamns AIK are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

SkovdeLindome13:00

Skovde - Lindome

Skovde are playing Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

TornsUtsiktens13:00

Torns - Utsiktens

Torns are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

VarnamoEskilsminne13:00

Varnamo - Eskilsminne

Varnamo are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Orebro SyrianskaGefle11:00

Orebro Syrianska - Gefle

Orebro Syrianska are playing Gefle at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

VasalundTaby11:00

Vasalund - Taby

Vasalund are playing Taby at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

FrejNykoping12:00

Frej - Nykoping

Frej are playing Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

LuleaKarlslunds12:00

Lulea - Karlslunds

Lulea are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Team ThorenKarlstad12:00

Team Thoren - Karlstad

Team Thoren are playing Karlstad at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

SandvikenSollentuna14:00

Sandviken - Sollentuna

Sandviken are playing Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

SylviaBerga14:00

Sylvia - Berga

Sylvia are playing Berga at the Division 1, Norra of Sweden on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

MykolaivObolon-Brovar14:00

Mykolaiv - Obolon-Brovar

Mykolaiv are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

PrykarpattyaKremin14:00

Prykarpattya - Kremin

Prykarpattya are playing Kremin at the Persha Liga of Ukraine on July 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Hirnyk-SportAhrobiznes Volochysk15:00

Hirnyk-Sport - Ahrobiznes Volochysk

Hirnyk-Sport are playing Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on July 11. The match will kick off 15:00 UTC.

VolynInhulets16:00

Volyn - Inhulets

Volyn are playing Inhulets at the Persha Liga of Ukraine on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

ChornomoretsRukh Vynnyky16:30

Chornomorets - Rukh Vynnyky

Chornomorets are playing Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

AbahaniArambagh08:00

Abahani - Arambagh

Abahani are playing Arambagh at the Premier League of Bangladesh on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

Sheikh JamalBashundhara Kings08:00

Sheikh Jamal - Bashundhara Kings

Sheikh Jamal are playing Bashundhara Kings at the Premier League of Bangladesh on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

Angkor Tiger FCSports Academy08:30

Angkor Tiger FC - Sports Academy

Angkor Tiger FC are playing Sports Academy at the C-League of Cambodia on July 11. The match will kick off 08:30 UTC.

National DefensePolice Commissary11:00

National Defense - Police Commissary

National Defense are playing Police Commissary at the C-League of Cambodia on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Svay RiengAsia Euro United11:00

Svay Rieng - Asia Euro United

Svay Rieng are playing Asia Euro United at the C-League of Cambodia on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Kaohsiung WNew Taipei W06:00

Kaohsiung W - New Taipei W

Kaohsiung W are playing New Taipei W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on July 11. The match will kick off 06:00 UTC.

Hualien WTaicheng Blue W08:30

Hualien W - Taicheng Blue W

Hualien W are playing Taicheng Blue W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on July 11. The match will kick off 08:30 UTC.

PSISPersik Kediri08:30

PSIS - Persik Kediri

PSIS are playing Persik Kediri at the Liga 1 of Indonesia on July 11. The match will kick off 08:30 UTC.

BorneoBhayangkara11:30

Borneo - Bhayangkara

Borneo are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on July 11. The match will kick off 11:30 UTC.

Padideh KhorasanSaipa16:00

Padideh Khorasan - Saipa

Padideh Khorasan are playing Saipa at the Gulf Pro League of Iran on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

SepahanPars Jam Bushehr16:15

Sepahan - Pars Jam Bushehr

Sepahan are playing Pars Jam Bushehr at the Gulf Pro League of Iran on July 11. The match will kick off 16:15 UTC.

EsteghlalTractor Sazi16:30

Esteghlal - Tractor Sazi

Esteghlal are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

PaykanGol Gohar16:30

Paykan - Gol Gohar

Paykan are playing Gol Gohar at the Gulf Pro League of Iran on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Sanat NaftNassaji Mazandaran16:30

Sanat Naft - Nassaji Mazandaran

Sanat Naft are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Vanraure HachinoheBlaublitz Akita04:00

Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita

Vanraure Hachinohe are playing Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 04:00 UTC.

Fukushima UtdGrulla Morioka06:00

Fukushima Utd - Grulla Morioka

Fukushima Utd are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 06:00 UTC.

ImabariKagoshima United07:00

Imabari - Kagoshima United

Imabari are playing Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Fujieda MYFCYSCC08:00

Fujieda MYFC - YSCC

Fujieda MYFC are playing YSCC at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

SagamiharaParceiro Nagano08:00

Sagamihara - Parceiro Nagano

Sagamihara are playing Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

GifuKamatamare Sanuki09:00

Gifu - Kamatamare Sanuki

Gifu are playing Kamatamare Sanuki at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

Kataller ToyamaAzul Claro Numazu09:30

Kataller Toyama - Azul Claro Numazu

Kataller Toyama are playing Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 09:30 UTC.

Roasso KumamotoCerezo Osaka-210:00

Roasso Kumamoto - Cerezo Osaka-2

Roasso Kumamoto are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

MaanAl Aqaba16:30

Maan - Al Aqaba

Maan are playing Al Aqaba at the Premier League of Jordan on July 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Al SaltAl-Weehdat19:00

Al Salt - Al-Weehdat

Al Salt are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on July 11. The match will kick off 19:00 UTC.

Jeonju CitizenChangwon07:00

Jeonju Citizen - Changwon

Jeonju Citizen are playing Changwon at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

ChuncheonPyeongtaek Citizen08:00

Chuncheon - Pyeongtaek Citizen

Chuncheon are playing Pyeongtaek Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyeongju CitizenBusan Kyotong08:00

Gyeongju Citizen - Busan Kyotong

Gyeongju Citizen are playing Busan Kyotong at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

YangjuCheongju08:00

Yangju - Cheongju

Yangju are playing Cheongju at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

Cheonan CityDaejeon Korail10:00

Cheonan City - Daejeon Korail

Cheonan City are playing Daejeon Korail at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

GangneungGimhae10:00

Gangneung - Gimhae

Gangneung are playing Gimhae at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Mokpo CityGimpo Citizen10:00

Mokpo City - Gimpo Citizen

Mokpo City are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

IspeAyeyawadyPostponedPst

Ispe - Ayeyawady

Ispe are playing Ayeyawady at the National League of Myanmar on July 11.

SagaingYadanarbonPostponedPst

Sagaing - Yadanarbon

Sagaing are playing Yadanarbon at the National League of Myanmar on July 11.

IstaravshanCSKA Pomir Dushanbe12:30

Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe

Istaravshan are playing CSKA Pomir Dushanbe at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 11. The match will kick off 12:30 UTC.

KuktoshFaizkand12:30

Kuktosh - Faizkand

Kuktosh are playing Faizkand at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 11. The match will kick off 12:30 UTC.

Regar-TadazKhatlon12:30

Regar-Tadaz - Khatlon

Regar-Tadaz are playing Khatlon at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 11. The match will kick off 12:30 UTC.

Khonkaen FCRanong United10:45

Khonkaen FC - Ranong United

Khonkaen FC are playing Ranong United at the League 2 of Thailand on July 11. The match will kick off 10:45 UTC.

AyutthayaNong Bua Pitchaya11:00

Ayutthaya - Nong Bua Pitchaya

Ayutthaya are playing Nong Bua Pitchaya at the League 2 of Thailand on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

ChainatNakhon Pathom12:00

Chainat - Nakhon Pathom

Chainat are playing Nakhon Pathom at the League 2 of Thailand on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Chiangmai UnitedKasetsart12:00

Chiangmai United - Kasetsart

Chiangmai United are playing Kasetsart at the League 2 of Thailand on July 11. The match will kick off 12:00 UTC.

NavyChiangmai13:00

Navy - Chiangmai

Navy are playing Chiangmai at the League 2 of Thailand on July 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Binh DuongHoang Anh Gia Lai10:00

Binh Duong - Hoang Anh Gia Lai

Binh Duong are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Than Quang NinhHo Chi Minh City11:00

Than Quang Ninh - Ho Chi Minh City

Than Quang Ninh are playing Ho Chi Minh City at the V-League of Vietnam on July 11. The match will kick off 11:00 UTC.

ViettelHai Phong12:15

Viettel - Hai Phong

Viettel are playing Hai Phong at the V-League of Vietnam on July 11. The match will kick off 12:15 UTC.

Binh PhuocBa Ria Vung Tau10:00

Binh Phuoc - Ba Ria Vung Tau

Binh Phuoc are playing Ba Ria Vung Tau at the V League 2 of Vietnam on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Long An Tan AnDong Thap Cao Lanh10:00

Long An Tan An - Dong Thap Cao Lanh

Long An Tan An are playing Dong Thap Cao Lanh at the V League 2 of Vietnam on July 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Bechem UnitedWAFA16:00

Bechem United - WAFA

Bechem United are playing WAFA at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Berekum ChelseaMedeama SC16:00

Berekum Chelsea - Medeama SC

Berekum Chelsea are playing Medeama SC at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Eleven WondersHearts of Oak16:00

Eleven Wonders - Hearts of Oak

Eleven Wonders are playing Hearts of Oak at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Elmina SharksAshanti Gold16:00

Elmina Sharks - Ashanti Gold

Elmina Sharks are playing Ashanti Gold at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Great OlympicsAsante Kotoko16:00

Great Olympics - Asante Kotoko

Great Olympics are playing Asante Kotoko at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter AlliesFC Dreams16:00

Inter Allies - FC Dreams

Inter Allies are playing FC Dreams at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

KarelaAduana Stars16:00

Karela - Aduana Stars

Karela are playing Aduana Stars at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

King FaisalLiberty Professionals16:00

King Faisal - Liberty Professionals

King Faisal are playing Liberty Professionals at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Legon CitiesEbusua Dwarfs16:00

Legon Cities - Ebusua Dwarfs

Legon Cities are playing Ebusua Dwarfs at the Premier League of Ghana on July 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Real MonarchsSan Diego Loyal20:00

Real Monarchs - San Diego Loyal

Real Monarchs are playing San Diego Loyal at the USL Championship of Usa on July 11. The match will kick off 20:00 UTC.

Indy ElevenSt. Louis23:00

Indy Eleven - St. Louis

Indy Eleven are playing St. Louis at the USL Championship of Usa on July 11. The match will kick off 23:00 UTC.

Tampa BayAtlanta United-223:30

Tampa Bay - Atlanta United-2

Tampa Bay are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on July 11. The match will kick off 23:30 UTC.

Colorado SpringsNew Mexico United00:00

Colorado Springs - New Mexico United

Colorado Springs are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on July 12. The match will kick off 00:00 UTC.

El Paso LocomotiveRio Grande Valley01:30

El Paso Locomotive - Rio Grande Valley

El Paso Locomotive are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on July 12. The match will kick off 01:30 UTC.

Phoenix RisingLos Angeles Galaxy-202:00

Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy-2

Phoenix Rising are playing Los Angeles Galaxy-2 at the USL Championship of Usa on July 12. The match will kick off 02:00 UTC.

Richmond KickersTucson22:30

Richmond Kickers - Tucson

Richmond Kickers are playing Tucson at the USL League One of Usa on July 11. The match will kick off 22:30 UTC.

ChattanoogaTormenta23:00

Chattanooga - Tormenta

Chattanooga are playing Tormenta at the USL League One of Usa on July 11. The match will kick off 23:00 UTC.

Inter Miami-2Greenville23:30

Inter Miami-2 - Greenville

Inter Miami-2 are playing Greenville at the USL League One of Usa on July 11. The match will kick off 23:30 UTC.

Forward MadisonUnion Omaha00:00

Forward Madison - Union Omaha

Forward Madison are playing Union Omaha at the USL League One of Usa on July 12. The match will kick off 00:00 UTC.

St George WillawongThe Gap07:00

St George Willawong - The Gap

St George Willawong are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Centenary StormersNorth Star08:00

Centenary Stormers - North Star

Centenary Stormers are playing North Star at the Brisbane Premier League of Australia on July 11. The match will kick off 08:00 UTC.

ToowongBrisbane Knights09:00

Toowong - Brisbane Knights

Toowong are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

Grange ThistleCaboolture06:00

Grange Thistle - Caboolture

Grange Thistle are playing Caboolture at the Brisbane Premier League of Australia on July 12. The match will kick off 06:00 UTC.

Taringa RoversBayside United06:00

Taringa Rovers - Bayside United

Taringa Rovers are playing Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on July 12. The match will kick off 06:00 UTC.

Acacia RidgeAlbany Creek07:00

Acacia Ridge - Albany Creek

Acacia Ridge are playing Albany Creek at the Brisbane Premier League of Australia on July 12. The match will kick off 07:00 UTC.

Rochedale RoversSouths United08:30

Rochedale Rovers - Souths United

Rochedale Rovers are playing Souths United at the Queensland Premier League of Australia on July 11. The match will kick off 08:30 UTC.

Western PrideLogan Lightning09:00

Western Pride - Logan Lightning

Western Pride are playing Logan Lightning at the Queensland Premier League of Australia on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

SWQ ThunderSouthside Eagles05:00

SWQ Thunder - Southside Eagles

SWQ Thunder are playing Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on July 12. The match will kick off 05:00 UTC.

Sunshine CoastMitchelton06:00

Sunshine Coast - Mitchelton

Sunshine Coast are playing Mitchelton at the Queensland Premier League of Australia on July 12. The match will kick off 06:00 UTC.

Croydon KingsModbury Jets05:00

Croydon Kings - Modbury Jets

Croydon Kings are playing Modbury Jets at the NPL South Australia of Australia on July 11. The match will kick off 05:00 UTC.

Adelaide Blue EaglesAdelaide Comets05:30

Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets

Adelaide Blue Eagles are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on July 11. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide RaidersAdelaide Olympic05:30

Adelaide Raiders - Adelaide Olympic

Adelaide Raiders are playing Adelaide Olympic at the NPL South Australia of Australia on July 11. The match will kick off 05:30 UTC.

Para HillsMetroStars05:30

Para Hills - MetroStars

Para Hills are playing MetroStars at the NPL South Australia of Australia on July 11. The match will kick off 05:30 UTC.

Campbelltown CityCumberland United09:00

Campbelltown City - Cumberland United

Campbelltown City are playing Cumberland United at the NPL South Australia of Australia on July 11. The match will kick off 09:00 UTC.

Brisbane Roar U-21Olympic FC04:00

Brisbane Roar U-21 - Olympic FC

Brisbane Roar U-21 are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on July 12. The match will kick off 04:00 UTC.

ArmadaleBalcatta07:00

Armadale - Balcatta

Armadale are playing Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Cockburn CityBayswater City07:00

Cockburn City - Bayswater City

Cockburn City are playing Bayswater City at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Inglewood UnitedECU Joondalup07:00

Inglewood United - ECU Joondalup

Inglewood United are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

PerthFloreat Athena07:00

Perth - Floreat Athena

Perth are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Perth Glory-2Rockingham City07:00

Perth Glory-2 - Rockingham City

Perth Glory-2 are playing Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Sorrento FCGwelup Croatia SC07:00

Sorrento FC - Gwelup Croatia SC

Sorrento FC are playing Gwelup Croatia SC at the NPL Western Australia of Australia on July 11. The match will kick off 07:00 UTC.

Blacktown CitySydney Olympic05:00

Blacktown City - Sydney Olympic

Blacktown City are playing Sydney Olympic at the NPL New South Wales of Australia on July 12. The match will kick off 05:00 UTC.

Manly United FCWolves FC05:00

Manly United FC - Wolves FC

Manly United FC are playing Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on July 12. The match will kick off 05:00 UTC.

North Shore MarinersSydney United05:00

North Shore Mariners - Sydney United

North Shore Mariners are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on July 12. The match will kick off 05:00 UTC.

Rockdale City SunsMarconi Stallions06:30

Rockdale City Suns - Marconi Stallions

Rockdale City Suns are playing Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on July 12. The match will kick off 06:30 UTC.

South HobartRiverside Olympic04:00

South Hobart - Riverside Olympic

South Hobart are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on July 12. The match will kick off 04:00 UTC.

Lake MacquarieLambton Jaffas03:45

Lake Macquarie - Lambton Jaffas

Lake Macquarie are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 03:45 UTC.

Broadmeadow MagicAdamstown Rosebuds04:30

Broadmeadow Magic - Adamstown Rosebuds

Broadmeadow Magic are playing Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

Charlestown CityAdamstown Rosebuds04:30

Charlestown City - Adamstown Rosebuds

Charlestown City are playing Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

Edgeworth EaglesMaitland04:30

Edgeworth Eagles - Maitland

Edgeworth Eagles are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

MaitlandHamilton Olympic04:30

Maitland - Hamilton Olympic

Maitland are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

ValentineBroadmeadow Magic04:30

Valentine - Broadmeadow Magic

Valentine are playing Broadmeadow Magic at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

Weston WorkersHamilton Olympic04:30

Weston Workers - Hamilton Olympic

Weston Workers are playing Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

Weston WorkersCharlestown City04:30

Weston Workers - Charlestown City

Weston Workers are playing Charlestown City at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:30 UTC.

Lake MacquarieValentine04:45

Lake Macquarie - Valentine

Lake Macquarie are playing Valentine at the NPL Northern NSW of Australia on July 12. The match will kick off 04:45 UTC.