Lornano Badesse logo
Italy

Lornano Badesse Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Sporting Trestina - Lornano Badesse

Sporting Trestina - Lornano Badesse

Sporting Trestina are playing Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on March 7. The match will kick off 13:30 UTC.

Latest Results
Lornano Badesse - Scandicci

Lornano Badesse - Scandicci

Lornano Badesse played Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on February 7. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 3-1.

Cannara - Lornano Badesse

Cannara - Lornano Badesse

Cannara played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on February 3. The match kicked off 13:30 UTC. Cannara won 2-1.

Lornano Badesse - Sangiovannese

Lornano Badesse - Sangiovannese

Lornano Badesse played Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on January 31. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 3-0.

Lornano Badesse - Siena

Lornano Badesse - Siena

Lornano Badesse played Siena at the Serie D, Group E of Italy on January 27. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 2-0.

Grassina - Lornano Badesse

Grassina - Lornano Badesse

Grassina played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on January 24. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 1-3.

Lornano Badesse - Flaminia

Lornano Badesse - Flaminia

Lornano Badesse played Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on January 17. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 1-0.

Tiferno Lerchi - Lornano Badesse

Tiferno Lerchi - Lornano Badesse

Tiferno Lerchi played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on January 10. The match kicked off 13:30 UTC. Tiferno Lerchi won 2-1.

Ostia Mare - Lornano Badesse

Ostia Mare - Lornano Badesse

Ostia Mare played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on December 23. The match kicked off 13:30 UTC. Ostia Mare won 3-2.

Lornano Badesse - Pianese

Lornano Badesse - Pianese

Lornano Badesse played Pianese at the Serie D, Group E of Italy on December 20. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 1-0.

UC Sinalunghese - Lornano Badesse

UC Sinalunghese - Lornano Badesse

UC Sinalunghese played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on December 13. The match kicked off 13:30 UTC. Lornano Badesse won 0-1.

Lornano Badesse - Trastevere

Lornano Badesse - Trastevere

Lornano Badesse played Trastevere at the Serie D, Group E of Italy on November 1. The match kicked off 13:30 UTC. Trastevere won 0-1.

Foligno - Lornano Badesse

Foligno - Lornano Badesse

Foligno played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on October 25. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lornano Badesse - Sporting Trestina

Lornano Badesse - Sporting Trestina

Lornano Badesse played Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on October 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Montevarchi Calcio - Lornano Badesse

Montevarchi Calcio - Lornano Badesse

Montevarchi Calcio played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on October 11. The match kicked off 13:00 UTC. Montevarchi Calcio won 3-1.

Lornano Badesse - Gavorrano

Lornano Badesse - Gavorrano

Lornano Badesse played Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on October 4. The match kicked off 13:00 UTC. Lornano Badesse won 3-0.

San Donato Tavarnelle - Lornano Badesse

San Donato Tavarnelle - Lornano Badesse

San Donato Tavarnelle played Lornano Badesse at the Serie D, Group E of Italy on September 27. The match kicked off 16:00 UTC. San Donato Tavarnelle won 1-0.

Lornano Badesse is a football club from Italy competing in the Serie D, Group E of Italy. ScoreBat covers all matches of Lornano Badesse in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Lornano Badesse roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Lornano Badesse for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Lornano Badesse goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Lornano Badesse livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Lornano Badesse, who will be playing Sporting Trestina on Sunday in the Serie D, Group E of Italy. You can watch Sporting Trestina vs Lornano Badesse live stream on ScoreBat. The match will kick off 13:30 UTC..

Matchday Live
Burnley - Leicester City

Burnley - Leicester City

Burnley are playing Leicester City at the Premier League of England on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Sheffield United - Aston Villa

Sheffield United - Aston Villa

Sheffield United are playing Aston Villa at the Premier League of England on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Crystal Palace - Manchester United

Crystal Palace - Manchester United

Crystal Palace are playing Manchester United at the Premier League of England on March 3. The match will kick off 20:15 UTC.

Sassuolo - Napoli

Sassuolo - Napoli

Sassuolo are playing Napoli at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

AC Milan - Udinese

AC Milan - Udinese

AC Milan are playing Udinese at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Atalanta - Crotone

Atalanta - Crotone

Atalanta are playing Crotone at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Benevento - Verona

Benevento - Verona

Benevento are playing Verona at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Cagliari - Bologna

Cagliari - Bologna

Cagliari are playing Bologna at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Fiorentina - Roma

Fiorentina - Roma

Fiorentina are playing Roma at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Genoa - Sampdoria

Genoa - Sampdoria

Genoa are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Brest - Dijon

Brest - Dijon

Brest are playing Dijon at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon - Rennes

Lyon - Rennes

Lyon are playing Rennes at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Metz - Angers

Metz - Angers

Metz are playing Angers at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Nice - Nimes

Nice - Nimes

Nice are playing Nimes at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Saint-Etienne - Lens

Saint-Etienne - Lens

Saint-Etienne are playing Lens at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Bordeaux - PSG

Bordeaux - PSG

Bordeaux are playing PSG at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Lille - Marseille

Lille - Marseille

Lille are playing Marseille at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Montpellier - Lorient

Montpellier - Lorient

Montpellier are playing Lorient at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Nantes - Reims

Nantes - Reims

Nantes are playing Reims at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Strasbourg - Monaco

Strasbourg - Monaco

Strasbourg are playing Monaco at the Ligue 1 of France on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Norwich City - Brentford

Norwich City - Brentford

Norwich City are playing Brentford at the Championship of England on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

QPR - Barnsley

QPR - Barnsley

QPR are playing Barnsley at the Championship of England on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Watford - Wycombe Wanderers

Watford - Wycombe Wanderers

Watford are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Bristol City - Bournemouth

Bristol City - Bournemouth

Bristol City are playing Bournemouth at the Championship of England on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Wednesday - Rotherham

Sheffield Wednesday - Rotherham

Sheffield Wednesday are playing Rotherham at the Championship of England on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Stoke City - Swansea City

Stoke City - Swansea City

Stoke City are playing Swansea City at the Championship of England on March 3. The match will kick off 20:15 UTC.

Barcelona - Sevilla

Barcelona - Sevilla

Barcelona are playing Sevilla at the National cup of Spain on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

RW Essen - Holstein Kiel

RW Essen - Holstein Kiel

RW Essen are playing Holstein Kiel at the National cup of Germany on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

RB Leipzig - Wolfsburg

RB Leipzig - Wolfsburg

RB Leipzig are playing Wolfsburg at the National cup of Germany on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Hamilton - St. Johnstone

Hamilton - St. Johnstone

Hamilton are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Livingston - Rangers

Livingston - Rangers

Livingston are playing Rangers at the Premier League of Scotland on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Wolfsberger AC - LASK Linz

Wolfsberger AC - LASK Linz

Wolfsberger AC are playing LASK Linz at the National cup of Austria on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Sturm - Salzburg

Sturm - Salzburg

Sturm are playing Salzburg at the National cup of Austria on March 3. The match will kick off 20:05 UTC.

Eupen - Gent

Eupen - Gent

Eupen are playing Gent at the National cup of Belgium on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht are playing Cercle Brugge at the National cup of Belgium on March 3. The match will kick off 19:45 UTC.

Club Brugge-2 - Westerlo

Club Brugge-2 - Westerlo

Club Brugge-2 are playing Westerlo at the First Division B of Belgium on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

RWDM - RFC Seraing

RWDM - RFC Seraing

RWDM are playing RFC Seraing at the First Division B of Belgium on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona W - Fortuna Hjorring W

Barcelona W - Fortuna Hjorring W

Barcelona W are playing Fortuna Hjorring W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3. The match will kick off 15:45 UTC.

Manchester City W - Fiorentina W

Manchester City W - Fiorentina W

Manchester City W are playing Fiorentina W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3. The match will kick off 16:45 UTC.

Rosengard W - St. Polten W

Rosengard W - St. Polten W

Rosengard W are playing St. Polten W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Wolfsburg W - Lillestrom W

Wolfsburg W - Lillestrom W

Wolfsburg W are playing Lillestrom W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3. The match will kick off 17:15 UTC.

Sparta Praha W - PSG W

Sparta Praha W - PSG W

Sparta Praha W are playing PSG W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3.

Chelsea W - Atletico Madrid W

Chelsea W - Atletico Madrid W

Chelsea W are playing Atletico Madrid W at the Playoffs - Women of Champions League on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

BIIK Kazygurt W - Bayern W

BIIK Kazygurt W - Bayern W

BIIK Kazygurt W are playing Bayern W at the Playoffs - Women of Champions League on March 4. The match will kick off 06:00 UTC.

Osijek - Rijeka

Osijek - Rijeka

Osijek are playing Rijeka at the National cup of Croatia on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb are playing Slaven Koprivnica at the National cup of Croatia on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

AEL - Nea Salamis

AEL - Nea Salamis

AEL are playing Nea Salamis at the National Cup of Cyprus on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Ethnikos Achnas - Olympiakos Nicosia

Ethnikos Achnas - Olympiakos Nicosia

Ethnikos Achnas are playing Olympiakos Nicosia at the National Cup of Cyprus on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Teplice - Brno

Teplice - Brno

Teplice are playing Brno at the National cup of Czech Republic on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Liberec - Budejovice

Liberec - Budejovice

Liberec are playing Budejovice at the National cup of Czech Republic on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Slavia Praha - Karlovy Vary

Slavia Praha - Karlovy Vary

Slavia Praha are playing Karlovy Vary at the National cup of Czech Republic on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

AGF Aarhus - FC Nordsjaelland

AGF Aarhus - FC Nordsjaelland

AGF Aarhus are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Horsens - AaB Aalborg

Horsens - AaB Aalborg

Horsens are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

FC Kobenhavn - Vejle

FC Kobenhavn - Vejle

FC Kobenhavn are playing Vejle at the Superliga of Denmark on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Lubeck - Hansa

Lubeck - Hansa

Lubeck are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Saarbrucken - Duisburg

Saarbrucken - Duisburg

Saarbrucken are playing Duisburg at the 3. Liga of Germany on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Uerdingen - Ingolstadt

Uerdingen - Ingolstadt

Uerdingen are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Lamia - PAOK

Lamia - PAOK

Lamia are playing PAOK at the National Cup of Greece on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Panathinaikos - Giannina

Panathinaikos - Giannina

Panathinaikos are playing Giannina at the National Cup of Greece on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Mezokovesd - Zalaegerszeg

Mezokovesd - Zalaegerszeg

Mezokovesd are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on March 3. The match will kick off 14:15 UTC.

Ujpest - Budafoki

Ujpest - Budafoki

Ujpest are playing Budafoki at the NB I of Hungary on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Fehervar - Paks

Fehervar - Paks

Fehervar are playing Paks at the NB I of Hungary on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Almere City FC - Volendam

Almere City FC - Volendam

Almere City FC are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on March 3. The match will kick off 17:45 UTC.

Heerenveen - Ajax

Heerenveen - Ajax

Heerenveen are playing Ajax at the National Cup of Netherlands on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Academy Pandev - Makedonija

Academy Pandev - Makedonija

Academy Pandev are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Academy Pandev are winning 1-0.

Borec - Belasica Strumica

Borec - Belasica Strumica

Borec are playing Belasica Strumica at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Borec are winning 2-1.

Rabotnicki - Shkendija

Rabotnicki - Shkendija

Rabotnicki are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Renova Dzepciste - Vardar

Renova Dzepciste - Vardar

Renova Dzepciste are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Renova Dzepciste are winning 2-0.

Sileks - Shkupi

Sileks - Shkupi

Sileks are playing Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Struga - Pelister

Struga - Pelister

Struga are playing Pelister at the Prva liga of North Macedonia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Chojniczanka - Cracovia

Chojniczanka - Cracovia

Chojniczanka are playing Cracovia at the National cup of Poland on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Legia - Piast Gliwice

Legia - Piast Gliwice

Legia are playing Piast Gliwice at the National cup of Poland on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Porto - Braga

Porto - Braga

Porto are playing Braga at the Taca de Portugal of Portugal on March 3. The match will kick off 20:15 UTC.

Sp. Covilha - Academico Viseu

Sp. Covilha - Academico Viseu

Sp. Covilha are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Penafiel - Oliveirense

Penafiel - Oliveirense

Penafiel are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Universitatea Cluj - Viitorul Targu Jiu

Universitatea Cluj - Viitorul Targu Jiu

Universitatea Cluj are playing Viitorul Targu Jiu at the National Cup of Romania on March 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Petrolul 52 - Astra

Petrolul 52 - Astra

Petrolul 52 are playing Astra at the National Cup of Romania on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Ufa - Ural

Ufa - Ural

Ufa played Ural at the National Cup of Russia on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Ufa won 3-0.

Cukaricki - FK Metalac

Cukaricki - FK Metalac

Cukaricki are playing FK Metalac at the Super Liga of Serbia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Cukaricki are winning 1-0.

Mladost Lucani - Zlatibor Cajetina

Mladost Lucani - Zlatibor Cajetina

Mladost Lucani are playing Zlatibor Cajetina at the Super Liga of Serbia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Zlatibor Cajetina are winning 0-2.

Napredak - Rad

Napredak - Rad

Napredak are playing Rad at the Super Liga of Serbia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Rad are winning 0-1.

Radnik Surdulica - Novi Pazar

Radnik Surdulica - Novi Pazar

Radnik Surdulica are playing Novi Pazar at the Super Liga of Serbia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Vozdovac - Backa Palanka

Vozdovac - Backa Palanka

Vozdovac are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Backa Palanka are winning 0-1.

Backa Topola - Crvena Zvezda

Backa Topola - Crvena Zvezda

Backa Topola are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on March 3. The match will kick off 15:05 UTC.

Javor - Indjija

Javor - Indjija

Javor are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on March 3. The match will kick off 15:05 UTC.

Proleter Novi Sad - Radnicki Nis

Proleter Novi Sad - Radnicki Nis

Proleter Novi Sad are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on March 3. The match will kick off 15:05 UTC.

Spartak Subotica - Macva Sabac

Spartak Subotica - Macva Sabac

Spartak Subotica are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on March 3. The match will kick off 15:05 UTC.

Beltinci - Domzale

Beltinci - Domzale

Beltinci are playing Domzale at the National Cup of Slovenia on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Nafta - NK Fuzinar

Nafta - NK Fuzinar

Nafta are playing NK Fuzinar at the National Cup of Slovenia on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Triglav - Celje

Triglav - Celje

Triglav are playing Celje at the National Cup of Slovenia on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Gallen - Servette

St. Gallen - Servette

St. Gallen are playing Servette at the Super League of Switzerland on March 3. The match will kick off 17:15 UTC.

Basel - Young Boys

Basel - Young Boys

Basel are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Vaduz - Lausanne

Vaduz - Lausanne

Vaduz are playing Lausanne at the Super League of Switzerland on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Erzurum BB - Karagumruk

Erzurum BB - Karagumruk

Erzurum BB played Karagumruk at the Super Lig of Turkey on March 3. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Demir Grup Sivasspor - Hatayspor

Demir Grup Sivasspor - Hatayspor

Demir Grup Sivasspor are playing Hatayspor at the Super Lig of Turkey on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Istanbul Basaksehir - Konyaspor

Istanbul Basaksehir - Konyaspor

Istanbul Basaksehir are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ankaragucu - Galatasaray

Ankaragucu - Galatasaray

Ankaragucu are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Kayserispor - Rizespor

Kayserispor - Rizespor

Kayserispor are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka

Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka

Kawasaki Frontale played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Kawasaki Frontale won 3-2.

Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka

Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka

Nagoya Grampus Eight are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on March 3.

Chippa United - Cape Town City

Chippa United - Cape Town City

Chippa United are playing Cape Town City at the Premier League of South Africa on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Golden Arrows Durban - Baroka

Golden Arrows Durban - Baroka

Golden Arrows Durban are playing Baroka at the Premier League of South Africa on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Juarez - Monterrey

Juarez - Monterrey

Juarez are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 01:00 UTC.

Queretaro - Guadalajara

Queretaro - Guadalajara

Queretaro are playing Guadalajara at the Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 01:00 UTC.

Cruz Azul - Mazatlan

Cruz Azul - Mazatlan

Cruz Azul are playing Mazatlan at the Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 03:00 UTC.

Tijuana - America

Tijuana - America

Tijuana are playing America at the Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 03:06 UTC.

Boca Juniors - Claypole

Boca Juniors - Claypole

Boca Juniors are playing Claypole at the National cup of Argentina on March 4. The match will kick off 00:30 UTC.

Patriotas - America de Cali

Patriotas - America de Cali

Patriotas are playing America de Cali at the Apertura of Colombia on March 4. The match will kick off 01:05 UTC.

Caracas - Univ. Cesar Vallejo

Caracas - Univ. Cesar Vallejo

Caracas are playing Univ. Cesar Vallejo at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on March 3. The match will kick off 22:15 UTC.

Guarani A - Royal Pari

Guarani A - Royal Pari

Guarani A are playing Royal Pari at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on March 4. The match will kick off 00:30 UTC.

Wellington Phoenix - Western United FC

Wellington Phoenix - Western United FC

Wellington Phoenix are playing Western United FC at the A-League of Australia on March 3.

Apolonia - Partizani

Apolonia - Partizani

Apolonia are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

KF Tirana - Bylis

KF Tirana - Bylis

KF Tirana are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and KF Tirana are winning 2-0.

Skenderbeu - Kastrioti

Skenderbeu - Kastrioti

Skenderbeu are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Kastrioti are winning 0-1.

Kukesi - Laci

Kukesi - Laci

Kukesi are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Teuta - Vllaznia

Teuta - Vllaznia

Teuta are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo Tirana - Veleciku Koplik

Dinamo Tirana - Veleciku Koplik

Dinamo Tirana are playing Veleciku Koplik at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Erzeni - Vora

Erzeni - Vora

Erzeni are playing Vora at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Flamurtari - Egnatia R

Flamurtari - Egnatia R

Flamurtari are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Lushnja - Elbasani

Lushnja - Elbasani

Lushnja are playing Elbasani at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Pogradeci - Tomori Berat

Pogradeci - Tomori Berat

Pogradeci are playing Tomori Berat at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Turbina Cerrik - Besa

Turbina Cerrik - Besa

Turbina Cerrik are playing Besa at the Division 1 of Albania on March 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Luftetari Gjirokaster - Egnatia R

Luftetari Gjirokaster - Egnatia R

Luftetari Gjirokaster are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on March 3.

Inter Escaldes - Carroi

Inter Escaldes - Carroi

Inter Escaldes are playing Carroi at the National cup of Andorra on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

UE Santa Julia - Penya Encarnada

UE Santa Julia - Penya Encarnada

UE Santa Julia are playing Penya Encarnada at the National cup of Andorra on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Urartu-2 - CSKA FC

Urartu-2 - CSKA FC

Urartu-2 are playing CSKA FC at the First division of Armenia on March 3. The match will kick off 10:00 UTC.

Reichenau - Schwaz

Reichenau - Schwaz

Reichenau are playing Schwaz at the Regionalliga, Tirol of Austria on March 3.

Innsbruck-2 - Hall

Innsbruck-2 - Hall

Innsbruck-2 are playing Hall at the Regionalliga, Tirol of Austria on March 3.

Sumgayit - Zira

Sumgayit - Zira

Sumgayit are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Neftci Baku - Sabah FK

Neftci Baku - Sabah FK

Neftci Baku are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on March 3. The match will kick off 14:15 UTC.

Botev - CSKA 1948 Sofia

Botev - CSKA 1948 Sofia

Botev played CSKA 1948 Sofia at the National Cup of Bulgaria on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. CSKA 1948 Sofia won 1-2 in the extra time.

Tsarsko selo - Ludogorets

Tsarsko selo - Ludogorets

Tsarsko selo are playing Ludogorets at the National Cup of Bulgaria on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Ludogorets are winning 0-2.

Levski - Beroe

Levski - Beroe

Levski are playing Beroe at the National Cup of Bulgaria on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Akritas - Omonoia Psevda

Akritas - Omonoia Psevda

Akritas are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Akritas are winning 1-0.

Xylotympou - Asil Lyssi

Xylotympou - Asil Lyssi

Xylotympou are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Asil Lyssi are winning 0-1.

Farnborough - Hendon

Farnborough - Hendon

Farnborough are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on March 3.

Gosport Borough - Poole Town

Gosport Borough - Poole Town

Gosport Borough are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on March 3.

Tiverton Town - Merthyr T

Tiverton Town - Merthyr T

Tiverton Town are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on March 3.

Cray Wanderers - Folkestone Invicta

Cray Wanderers - Folkestone Invicta

Cray Wanderers are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on March 3.

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Wigan U-23 - Crewe U-23

Wigan U-23 - Crewe U-23

Wigan U-23 are playing Crewe U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Crewe U-23 are winning 0-1.

Chelsea U-18 - Brighton U-18

Chelsea U-18 - Brighton U-18

Chelsea U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on March 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-18 - Sunderland U-18

Leeds U-18 - Sunderland U-18

Leeds U-18 are playing Sunderland U-18 at the U-18 Premier League of England on March 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Elva - Tammeka Tartu-2

Elva - Tammeka Tartu-2

Elva are playing Tammeka Tartu-2 at the Winter Tournament of Estonia on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

MP - JIPPO

MP - JIPPO

MP are playing JIPPO at the National Cup of Finland on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

FSV Frankfurt - Freiburg-2

FSV Frankfurt - Freiburg-2

FSV Frankfurt are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Ulm - TuS RW Koblenz

Ulm - TuS RW Koblenz

Ulm are playing TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Alemannia Aachen - Preussen Munster

Alemannia Aachen - Preussen Munster

Alemannia Aachen are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

SV Lippstadt - Sportfreunde Lotte

SV Lippstadt - Sportfreunde Lotte

SV Lippstadt are playing Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Wuppertaler - Fortuna Koln

Wuppertaler - Fortuna Koln

Wuppertaler are playing Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Freiburg W - SC Sand W

Freiburg W - SC Sand W

Freiburg W are playing SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Freiburg W are winning 1-0.

SF Niederwenigern - Monheim

SF Niederwenigern - Monheim

SF Niederwenigern are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

Cronenberger SC - Dusseldorf West

Cronenberger SC - Dusseldorf West

Cronenberger SC are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

Kleve - FC Bocholt

Kleve - FC Bocholt

Kleve are playing FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

SC Velbert - 1.FC Monchengladbach

SC Velbert - 1.FC Monchengladbach

SC Velbert are playing 1.FC Monchengladbach at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

SF Baumberg - SW Essen

SF Baumberg - SW Essen

SF Baumberg are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

Schonnebeck - Jahn Dinslaken Hiesfeld

Schonnebeck - Jahn Dinslaken Hiesfeld

Schonnebeck are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on March 3.

Lions Gibraltar - Lynx

Lions Gibraltar - Lynx

Lions Gibraltar are playing Lynx at the Premier Division of Gibraltar on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Doxa Dramas - Chania

Doxa Dramas - Chania

Doxa Dramas played Chania at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 11:30 UTC. Chania won 0-1.

Diagoras - Ierapetra

Diagoras - Ierapetra

Diagoras are playing Ierapetra at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Diagoras are winning 1-0.

Ionikos - Ergotelis

Ionikos - Ergotelis

Ionikos are playing Ergotelis at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Levadiakos - Karaiskakis

Levadiakos - Karaiskakis

Levadiakos are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Levadiakos are winning 1-0.

Xanthi - Apollon Larissa

Xanthi - Apollon Larissa

Xanthi are playing Apollon Larissa at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Trikala - Panachaiki

Trikala - Panachaiki

Trikala are playing Panachaiki at the Super League 2 of Greece on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

DEAC - Gyirmot

DEAC - Gyirmot

DEAC are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and DEAC are winning 1-0.

Dorog - Csakvar

Dorog - Csakvar

Dorog are playing Csakvar at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gyor - Kazincbarcikai

Gyor - Kazincbarcikai

Gyor are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nyiregyhaza - Bekescsaba

Nyiregyhaza - Bekescsaba

Nyiregyhaza are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Nyiregyhaza are winning 1-0.

Pecs - Haladas

Pecs - Haladas

Pecs are playing Haladas at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Soroksar - Szentlorinc

Soroksar - Szentlorinc

Soroksar are playing Szentlorinc at the NB II of Hungary on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ajka - Debrecen

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the NB II of Hungary on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Kaposvar - Budaors

Kaposvar - Budaors

Kaposvar are playing Budaors at the NB II of Hungary on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Szeged - Szolnok

Szeged - Szolnok

Szeged are playing Szolnok at the NB II of Hungary on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Vasas - Siofok

Vasas - Siofok

Vasas are playing Siofok at the NB II of Hungary on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya

Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya

Maccabi Petah Tikva are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on March 3. The match will kick off 17:50 UTC.

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva

Ironi Kiryat Shmona are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa

Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa

Hapoel Tel Aviv are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on March 3. The match will kick off 18:45 UTC.

Arezzo - Mantova

Arezzo - Mantova

Arezzo are playing Mantova at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Fermana - Cesena

Fermana - Cesena

Fermana are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Legnago Salus - Carpi

Legnago Salus - Carpi

Legnago Salus are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Legnano - Carpi

Legnano - Carpi

Legnano are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on March 3.

Triestina - Gubbio

Triestina - Gubbio

Triestina are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Vis Pesaro - Feralpi Salo

Vis Pesaro - Feralpi Salo

Vis Pesaro are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Modena - Imolese

Modena - Imolese

Modena are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Ravenna - Matelica

Ravenna - Matelica

Ravenna are playing Matelica at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Sudtirol - Fano

Sudtirol - Fano

Sudtirol are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus Verona - Calcio Padova

Virtus Verona - Calcio Padova

Virtus Verona are playing Calcio Padova at the Serie C, Group B of Italy on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Olbia - Como

Olbia - Como

Olbia are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on March 3.

AlbinoLeffe - Lucchese

AlbinoLeffe - Lucchese

AlbinoLeffe are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Lecco - Renate

Lecco - Renate

Lecco are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Piacenza - GIANA Erminio

Piacenza - GIANA Erminio

Piacenza are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Pro Vercelli - Pergolettese

Pro Vercelli - Pergolettese

Pro Vercelli are playing Pergolettese at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Juventus-2 - Novara

Juventus-2 - Novara

Juventus-2 are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Pontedera - Pistoiese

Pontedera - Pistoiese

Pontedera are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Casertana - Virtus Francavilla

Casertana - Virtus Francavilla

Casertana are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Foggia - Vibonese Calcio

Foggia - Vibonese Calcio

Foggia are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Paganese - Viterbese

Paganese - Viterbese

Paganese are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Ternana - Cavese

Ternana - Cavese

Ternana are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on March 3.

Catanzaro - Avellino

Catanzaro - Avellino

Catanzaro are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Juve Stabia - Bari

Juve Stabia - Bari

Juve Stabia are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Catania - Palermo

Catania - Palermo

Catania are playing Palermo at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Monopoli - Bisceglie

Monopoli - Bisceglie

Monopoli are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

P.D.H.A.E. - Legnano

P.D.H.A.E. - Legnano

P.D.H.A.E. are playing Legnano at the Serie D, Group A of Italy on March 3.

Forli - Real Forte Querceta

Forli - Real Forte Querceta

Forli are playing Real Forte Querceta at the Serie D, Group D of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rimini - Sammaurese

Rimini - Sammaurese

Rimini are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on March 3.

Foligno - San Donato Tavarnelle

Foligno - San Donato Tavarnelle

Foligno are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Montevarchi Calcio - Scandicci

Montevarchi Calcio - Scandicci

Montevarchi Calcio are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Matese - Porto Santelpidio

Matese - Porto Santelpidio

Matese are playing Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olympia Agnonese - Giulianova

Olympia Agnonese - Giulianova

Olympia Agnonese are playing Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Recanatese - Aprilia

Recanatese - Aprilia

Recanatese are playing Aprilia at the Serie D, Group F of Italy on March 3. The match will kick off 13:30 UTC.

San Nicolo - Tolentino

San Nicolo - Tolentino

San Nicolo are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and San Nicolo are winning 1-0.

Insieme Formia - Nocerina

Insieme Formia - Nocerina

Insieme Formia are playing Nocerina at the Serie D, Group G of Italy on March 3. The match will kick off 13:30 UTC.

Muravera - Latina

Muravera - Latina

Muravera are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nuova Monterosi - Vis Artena

Nuova Monterosi - Vis Artena

Nuova Monterosi are playing Vis Artena at the Serie D, Group G of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Nuova Monterosi are winning 1-0.

Biancavilla - Roccella

Biancavilla - Roccella

Biancavilla are playing Roccella at the Serie D, Group I of Italy on March 3. The match will kick off 13:30 UTC.

Cittanovese - Paterno

Cittanovese - Paterno

Cittanovese are playing Paterno at the Serie D, Group I of Italy on March 3. The match will kick off 13:30 UTC.

Dattilo - Marina di Ragusa

Dattilo - Marina di Ragusa

Dattilo are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on March 3. The match will kick off 13:30 UTC.

FC Messina - Licata

FC Messina - Licata

FC Messina are playing Licata at the Serie D, Group I of Italy on March 3.

Dudelange - Rodange

Dudelange - Rodange

Dudelange are playing Rodange at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

FC Racing Union - Jeunesse Esch

FC Racing Union - Jeunesse Esch

FC Racing Union are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Fola Esch - Rosport

Fola Esch - Rosport

Fola Esch are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Petange - Etzella

Petange - Etzella

Petange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Progres Niedercorn - Mondorf-les-Bains

Progres Niedercorn - Mondorf-les-Bains

Progres Niedercorn are playing Mondorf-les-Bains at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

UNA Strassen - Differdange

UNA Strassen - Differdange

UNA Strassen are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Wiltz 71 - Swift Hesperange

Wiltz 71 - Swift Hesperange

Wiltz 71 are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Pembroke Athleta - Hibernians FC

Pembroke Athleta - Hibernians FC

Pembroke Athleta are playing Hibernians FC at the FA Trophy of Malta on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Santa Lucia - Mosta

Santa Lucia - Mosta

Santa Lucia are playing Mosta at the FA Trophy of Malta on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Senglea Athletic - Valletta FC

Senglea Athletic - Valletta FC

Senglea Athletic are playing Valletta FC at the FA Trophy of Malta on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Xaghra - Hamrun Spartans

Xaghra - Hamrun Spartans

Xaghra are playing Hamrun Spartans at the FA Trophy of Malta on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Vila Cortez - Castro Daire

Vila Cortez - Castro Daire

Vila Cortez are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Sporting W - Braga W

Sporting W - Braga W

Sporting W are playing Braga W at the League cup - Women of Portugal on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Alverca - Uniao Almeirim

Alverca - Uniao Almeirim

Alverca are playing Uniao Almeirim at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Ideal - Estrela Amadora

Ideal - Estrela Amadora

Ideal are playing Estrela Amadora at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Sporting-2 - Olimpico Montijo

Sporting-2 - Olimpico Montijo

Sporting-2 are playing Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on March 3. The match will kick off 20:30 UTC.

Amora - Lagos

Amora - Lagos

Amora are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Pinhalnovense - Louletano

Pinhalnovense - Louletano

Pinhalnovense are playing Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Akademiya Konopleva U-20 - Rubin U-20

Akademiya Konopleva U-20 - Rubin U-20

Akademiya Konopleva U-20 played Rubin U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Akademiya Konopleva U-20 won 2-1.

Zenit U-20 - CSKA U-20

Zenit U-20 - CSKA U-20

Zenit U-20 played CSKA U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. CSKA U-20 won 1-2.

Akhmat U-20 - Dinamo U-20

Akhmat U-20 - Dinamo U-20

Akhmat U-20 are playing Dinamo U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match will kick off 10:00 UTC.

Khimki U-20 - Lokomotiv U-20

Khimki U-20 - Lokomotiv U-20

Khimki U-20 played Lokomotiv U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Khimki U-20 won 1-0.

FK Krasnodar U-20 - Sochi U-20

FK Krasnodar U-20 - Sochi U-20

FK Krasnodar U-20 are playing Sochi U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match will kick off 11:00 UTC.

Rostov U-20 - Arsenal U-20

Rostov U-20 - Arsenal U-20

Rostov U-20 played Arsenal U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak U-20 - Rotor U-20

Spartak U-20 - Rotor U-20

Spartak U-20 played Rotor U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tambov U-20 - Chertanovo U-20

Tambov U-20 - Chertanovo U-20

Tambov U-20 are playing Chertanovo U-20 at the Youth League of Russia on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Numancia - Oviedo-2

Numancia - Oviedo-2

Numancia are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on March 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Barakaldo - Amorebieta

Barakaldo - Amorebieta

Barakaldo are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Leioa - Arenas de Getxo

Leioa - Arenas de Getxo

Leioa are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Las Palmas-2 - Recreativo Huelva

Las Palmas-2 - Recreativo Huelva

Las Palmas-2 played Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 3. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Yeclano - Lorca Deportiva

Yeclano - Lorca Deportiva

Yeclano are playing Lorca Deportiva at the Segunda B, Group 4 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Real Madrid W - Logrono W

Real Madrid W - Logrono W

Real Madrid W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo La Coruna W - Sporting de Huelva W

Deportivo La Coruna W - Sporting de Huelva W

Deportivo La Coruna W are playing Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Pontellas - Alondras

Pontellas - Alondras

Pontellas are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on March 3. The match will kick off 19:30 UTC.

Siete Villas - Samano

Siete Villas - Samano

Siete Villas are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on March 3. The match will kick off 18:15 UTC.

Durango - Vitoria CD

Durango - Vitoria CD

Durango are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on March 3. The match will kick off 18:45 UTC.

Cerdanyola del Valles - Vilassar de Mar

Cerdanyola del Valles - Vilassar de Mar

Cerdanyola del Valles are playing Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Montanesa - CE Europa

Montanesa - CE Europa

Montanesa are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Santfeliuenc - Castelldefels

Santfeliuenc - Castelldefels

Santfeliuenc are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Jove Espanol - Crevillente

Jove Espanol - Crevillente

Jove Espanol are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Novelda - Intercity

Novelda - Intercity

Novelda are playing Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Paterna - Silla

Paterna - Silla

Paterna are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Villarreal-3 - Saguntino

Villarreal-3 - Saguntino

Villarreal-3 are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Alcorcon-2 - Atletico de Pinto

Alcorcon-2 - Atletico de Pinto

Alcorcon-2 are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Moratalaz - Complutense

Moratalaz - Complutense

Moratalaz are playing Complutense at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 3.

Mostoles - Leganes-2

Mostoles - Leganes-2

Mostoles are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Trival Valderas - Villaverde Boetticher

Trival Valderas - Villaverde Boetticher

Trival Valderas are playing Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Union Adarve - Flat Earth

Union Adarve - Flat Earth

Union Adarve are playing Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

San Rafael - PE Sant Jordi

San Rafael - PE Sant Jordi

San Rafael are playing PE Sant Jordi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on March 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Ibarra - Tenisca

Ibarra - Tenisca

Ibarra are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Victoria - Atletico Paso

Atletico Victoria - Atletico Paso

Atletico Victoria are playing Atletico Paso at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Vera - Guimar

Vera - Guimar

Vera are playing Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Zaragoza-2 - Illueca

Zaragoza-2 - Illueca

Zaragoza-2 are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Manzanares - La Roda

Manzanares - La Roda

Manzanares are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico Baleares - Navalcarnero

Atletico Baleares - Navalcarnero

Atletico Baleares played Navalcarnero at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Real Madrid-2 - Rayo Majadahonda

Real Madrid-2 - Rayo Majadahonda

Real Madrid-2 are playing Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 5 of Spain on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Ostersunds FK - Akropolis

Ostersunds FK - Akropolis

Ostersunds FK are playing Akropolis at the National cup of Sweden on March 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Cengelkoyspor - Tokatspor

Cengelkoyspor - Tokatspor

Cengelkoyspor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Cengelkoyspor won 3-0.

Darica Genclerbirligi - Kutahyaspor

Darica Genclerbirligi - Kutahyaspor

Darica Genclerbirligi played Kutahyaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Kutahyaspor won 0-1.

Karaman Belediyespor - Kahta 02

Karaman Belediyespor - Kahta 02

Karaman Belediyespor played Kahta 02 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nazilli Belediyespor - Halide Edip Adivar

Nazilli Belediyespor - Halide Edip Adivar

Nazilli Belediyespor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tekirdagspor - Mardin BB

Tekirdagspor - Mardin BB

Tekirdagspor played Mardin BB at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tepecik Belediye - Ceyhanspor

Tepecik Belediye - Ceyhanspor

Tepecik Belediye played Ceyhanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Tepecik Belediye won 4-1.

Yomraspor - Fethiyespor

Yomraspor - Fethiyespor

Yomraspor played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Yomraspor won 2-0.

Yozgatspor - Yeni Iskenderunspor

Yozgatspor - Yeni Iskenderunspor

Yozgatspor played Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Yeni Iskenderunspor won 0-4.

1928 Bucaspor - Payas

1928 Bucaspor - Payas

1928 Bucaspor played Payas at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. 1928 Bucaspor won 3-0.

Alemdagspor - Manisaspor

Alemdagspor - Manisaspor

Alemdagspor played Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Alemdagspor won 2-1.

Artvin Hopaspor - Arnavutkoy

Artvin Hopaspor - Arnavutkoy

Artvin Hopaspor played Arnavutkoy at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cankaya FK - Kemerspor

Cankaya FK - Kemerspor

Cankaya FK played Kemerspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Cankaya FK won 1-0.

Fatsa Belediyespor - Edirnespor Genclik

Fatsa Belediyespor - Edirnespor Genclik

Fatsa Belediyespor played Edirnespor Genclik at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 1-0.

Kizilcabolukspor - Yeni Diyarbakirspor

Kizilcabolukspor - Yeni Diyarbakirspor

Kizilcabolukspor played Yeni Diyarbakirspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Yeni Diyarbakirspor won 0-1.

Nevsehir Belediye - Derincespor

Nevsehir Belediye - Derincespor

Nevsehir Belediye played Derincespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Derincespor won 0-1.

Yesilyurt Belediye - Ofspor

Yesilyurt Belediye - Ofspor

Yesilyurt Belediye played Ofspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Ofspor won 1-3.

Osmaniyespor - Erokspor

Osmaniyespor - Erokspor

Osmaniyespor played Erokspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Osmaniyespor won 2-0.

Batman Petrolspor - Cizrespor

Batman Petrolspor - Cizrespor

Batman Petrolspor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erbaaspor - Ispartaspor

Erbaaspor - Ispartaspor

Erbaaspor played Ispartaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Erbaaspor won 3-1.

Icel Idmanyurdu Spor - Yalovaspor

Icel Idmanyurdu Spor - Yalovaspor

Icel Idmanyurdu Spor played Yalovaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Icel Idmanyurdu Spor won 2-1.

Karsiyaka - Catalcaspor

Karsiyaka - Catalcaspor

Karsiyaka played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Sile Yildizspor - Elaziz Belediyespor

Sile Yildizspor - Elaziz Belediyespor

Sile Yildizspor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Sile Yildizspor won 3-1.

Somaspor - Arhavispor

Somaspor - Arhavispor

Somaspor played Arhavispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Somaspor won 3-0.

Yeni Altindag - Golcukspor

Yeni Altindag - Golcukspor

Yeni Altindag played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Yeni Altindag won 3-1.

Veres - Zorya

Veres - Zorya

Veres are playing Zorya at the National Cup of Ukraine on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Zorya are winning 1-2.

Dynamo K. - Kolos Kovalivka

Dynamo K. - Kolos Kovalivka

Dynamo K. are playing Kolos Kovalivka at the National Cup of Ukraine on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Ahrobiznes Volochysk - Shakhtar D

Ahrobiznes Volochysk - Shakhtar D

Ahrobiznes Volochysk are playing Shakhtar D at the National Cup of Ukraine on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Dnipro - Oleksandria

Dnipro - Oleksandria

Dnipro are playing Oleksandria at the National Cup of Ukraine on March 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Hidd - East Riffa

Al Hidd - East Riffa

Al Hidd are playing East Riffa at the Premier League of Bahrain on March 3. The match will kick off 15:10 UTC.

Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo

Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo

Avispa Fukuoka played Consadole Sapporo at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Consadole Sapporo won 2-3.

F.C.Tokyo - Tokushima Vortis

F.C.Tokyo - Tokushima Vortis

F.C.Tokyo played Tokushima Vortis at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. F.C.Tokyo won 1-0.

Kashiwa Reysol - Yokohama FC

Kashiwa Reysol - Yokohama FC

Kashiwa Reysol played Yokohama FC at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Yokohama FC won 0-1.

Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai

Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai

Yokohama F. Marinos played Vegalta Sendai at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-0.

Kashima Antlers - Sagan Tosu

Kashima Antlers - Sagan Tosu

Kashima Antlers played Sagan Tosu at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 3-0.

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse

Sanfrecce Hiroshima played Shimizu S-Pulse at the J-League Cup of Japan on March 3. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tobol - Kairat

Tobol - Kairat

Tobol played Kairat at the Supercup of Kazakhstan on March 3. The match kicked off 09:00 UTC. Tobol won on penalties as the score was 3-3.

Tubas - Taraji Wadi Al-Nes

Tubas - Taraji Wadi Al-Nes

Tubas are playing Taraji Wadi Al-Nes at the West Bank League of Palestine on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Thaqafi Tulkarem - Hilal Al-Quds

Thaqafi Tulkarem - Hilal Al-Quds

Thaqafi Tulkarem are playing Hilal Al-Quds at the West Bank League of Palestine on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Gharrafa Club Doha - Al Sadd SC Doha

Al Gharrafa Club Doha - Al Sadd SC Doha

Al Gharrafa Club Doha are playing Al Sadd SC Doha at the Crown Prince Cup of Qatar on March 3. The match kicked off 13:50 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Sailiya SC - Al Arabi SC Doha

Al Sailiya SC - Al Arabi SC Doha

Al Sailiya SC are playing Al Arabi SC Doha at the Crown Prince Cup of Qatar on March 3. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel - Jeddah

Al Jeel are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match kicked off 12:40 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Al Shoalah - Al Feiha

Al Shoalah - Al Feiha

Al Shoalah are playing Al Feiha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match kicked off 12:50 UTC. It's half time and Al Feiha are winning 0-1.

Al Bukiryah - Hajer

Al Bukiryah - Hajer

Al Bukiryah are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match kicked off 13:05 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Hazm Rass - Al Draih

Al Hazm Rass - Al Draih

Al Hazm Rass are playing Al Draih at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match kicked off 13:05 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ohod - Arar

Ohod - Arar

Ohod are playing Arar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match kicked off 13:20 UTC. It's the first half and Ohod are winning 1-0.

Al Thuqbah - Najran SC

Al Thuqbah - Najran SC

Al Thuqbah are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match will kick off 15:20 UTC.

Al-Sahel - Al Nahdha

Al-Sahel - Al Nahdha

Al-Sahel are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 3. The match will kick off 15:20 UTC.

Nianan - Soni

Nianan - Soni

Nianan are playing Soni at the Premier League of Mali on March 3. The match will kick off 15:45 UTC.

Bakaridjan - Onze Creauteurs

Bakaridjan - Onze Creauteurs

Bakaridjan are playing Onze Creauteurs at the Premier League of Mali on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Bougouni - ASOM

Bougouni - ASOM

Bougouni are playing ASOM at the Premier League of Mali on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Djoliba - COB

Djoliba - COB

Djoliba are playing COB at the Premier League of Mali on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Black Stars - ASKO

Black Stars - ASKO

Black Stars are playing ASKO at the Premier League of Mali on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayong - Ratchaburi

Rayong - Ratchaburi

Rayong played Ratchaburi at the League 1 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Ratchaburi won 0-3.

Suphanburi - Samut Prakan

Suphanburi - Samut Prakan

Suphanburi played Samut Prakan at the League 1 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Samut Prakan won 1-2.

Bangkok United - Nakhon Ratchasima

Bangkok United - Nakhon Ratchasima

Bangkok United played Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:30 UTC. Nakhon Ratchasima won 2-3.

Prachuap - Thai Port

Prachuap - Thai Port

Prachuap are playing Thai Port at the League 1 of Thailand on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Thai Port are winning 1-3.

Nong Bua Pitchaya - Chiangmai

Nong Bua Pitchaya - Chiangmai

Nong Bua Pitchaya played Chiangmai at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 10:00 UTC. Nong Bua Pitchaya won 4-1.

Chainat - Samut Songkhram

Chainat - Samut Songkhram

Chainat are playing Samut Songkhram at the League 2 of Thailand on March 3.

Chainat - Samut Sakhon

Chainat - Samut Sakhon

Chainat played Samut Sakhon at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Chainat won 7-1.

Chiangmai United - Phrae United

Chiangmai United - Phrae United

Chiangmai United played Phrae United at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nakhon Pathom - Lampang

Nakhon Pathom - Lampang

Nakhon Pathom played Lampang at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sisaket - Kasetsart

Sisaket - Kasetsart

Sisaket played Kasetsart at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Customs United - Ayutthaya

Customs United - Ayutthaya

Customs United are playing Ayutthaya at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Customs United are winning 2-0.

Khonkaen FC - Uthai Thani

Khonkaen FC - Uthai Thani

Khonkaen FC played Uthai Thani at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. Khonkaen FC won 1-0.

Ranong United - Navy

Ranong United - Navy

Ranong United are playing Navy at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ranong United are winning 2-1.

Udon Thani - Khonkaen United

Udon Thani - Khonkaen United

Udon Thani are playing Khonkaen United at the League 2 of Thailand on March 3. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

FC Renaissance - Dauphins Noirs

FC Renaissance - Dauphins Noirs

FC Renaissance are playing Dauphins Noirs at the Super Ligue of Dr Congo on March 3. The match will kick off 14:30 UTC.

JSK - Blessing

JSK - Blessing

JSK are playing Blessing at the Super Ligue of Dr Congo on March 3. The match will kick off 14:30 UTC.

Armed Forces - BK Milan

Armed Forces - BK Milan

Armed Forces are playing BK Milan at the GFA League of Gambia on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Homeboyz - Gor Mahia

Homeboyz - Gor Mahia

Homeboyz are playing Gor Mahia at the Premier League of Kenya on March 3.

Kawkab Marrakech - HUSA Agadir

Kawkab Marrakech - HUSA Agadir

Kawkab Marrakech are playing HUSA Agadir at the National Cup of Morocco on March 3. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RCA Casablanca - Sidi Kacem

RCA Casablanca - Sidi Kacem

RCA Casablanca are playing Sidi Kacem at the National Cup of Morocco on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Ittihad Tanger - FAR Rabat

Ittihad Tanger - FAR Rabat

Ittihad Tanger are playing FAR Rabat at the National Cup of Morocco on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

ASS Sale - Tihad Casablanca

ASS Sale - Tihad Casablanca

ASS Sale are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on March 3.

Akwa Starlets - Wikki Tourist

Akwa Starlets - Wikki Tourist

Akwa Starlets are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Plateau United - Rivers United

Plateau United - Rivers United

Plateau United are playing Rivers United at the NPFL of Nigeria on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Warri Wolves - Enyimba

Warri Wolves - Enyimba

Warri Wolves are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on March 3. The match will kick off 15:00 UTC.

CNEPS Excellence - Casa Sport

CNEPS Excellence - Casa Sport

CNEPS Excellence are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Goree - Jaraaf

Goree - Jaraaf

Goree are playing Jaraaf at the Ligue 1 of Senegal on March 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Ahly Shendi - Alamal Atbara

Al Ahly Shendi - Alamal Atbara

Al Ahly Shendi are playing Alamal Atbara at the Premier League of Sudan on March 3.

Al Shorta - Hay Al Arab

Al Shorta - Hay Al Arab

Al Shorta are playing Hay Al Arab at the Premier League of Sudan on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Khartoum - Al Ahly Merowe

Al-Khartoum - Al Ahly Merowe

Al-Khartoum are playing Al Ahly Merowe at the Premier League of Sudan on March 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Ihefu - Gwambina

Ihefu - Gwambina

Ihefu played Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Gwambina won 1-2.

Mwadui - Namungo

Mwadui - Namungo

Mwadui played Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Namungo won 0-1.

Kagera Sugar - Azam

Kagera Sugar - Azam

Kagera Sugar are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Azam are winning 1-2.

Ruvu Shooting - Dodoma Jiji

Ruvu Shooting - Dodoma Jiji

Ruvu Shooting are playing Dodoma Jiji at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Dodoma Jiji are winning 0-1.

Kairouanaise - Olympique Beja

Kairouanaise - Olympique Beja

Kairouanaise are playing Olympique Beja at the Ligue 1 of Tunisia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Metlaoui - Etoile du Sahel

Metlaoui - Etoile du Sahel

Metlaoui are playing Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Rejiche - Club Africain

Rejiche - Club Africain

Rejiche are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Police Uganda - Mbarara City

Police Uganda - Mbarara City

Police Uganda are playing Mbarara City at the Premier League of Uganda on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Vipers - Bright Stars

Vipers - Bright Stars

Vipers are playing Bright Stars at the Premier League of Uganda on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nkwazi - Zanaco

Nkwazi - Zanaco

Nkwazi played Zanaco at the Super League of Zambia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. Zanaco won 0-2.

Buildcon - Power Dynamos

Buildcon - Power Dynamos

Buildcon are playing Power Dynamos at the Super League of Zambia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Green Eagles - Green Buffaloes FC

Green Eagles - Green Buffaloes FC

Green Eagles are playing Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Green Buffaloes FC are winning 0-2.

Indeni - Kitwe United

Indeni - Kitwe United

Indeni are playing Kitwe United at the Super League of Zambia on March 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Lumwana Radiants - Nkana

Lumwana Radiants - Nkana

Lumwana Radiants are playing Nkana at the Super League of Zambia on March 3.

Lusaka Dynamos - Forest Rangers

Lusaka Dynamos - Forest Rangers

Lusaka Dynamos are playing Forest Rangers at the Super League of Zambia on March 3. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Forest Rangers are winning 0-1.

Nkana - Kabwe Warriors

Nkana - Kabwe Warriors

Nkana are playing Kabwe Warriors at the Super League of Zambia on March 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Young Green Eagles - NAPSA Stars

Young Green Eagles - NAPSA Stars

Young Green Eagles are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on March 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Limon - CS Herediano

Limon - CS Herediano

Limon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Sporting San Jose - Perez Zeledon

Sporting San Jose - Perez Zeledon

Sporting San Jose are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo Saprissa - San Carlos

Deportivo Saprissa - San Carlos

Deportivo Saprissa are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on March 4. The match will kick off 02:00 UTC.

Guadalupe - LD Alajuelense

Guadalupe - LD Alajuelense

Guadalupe are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on March 4. The match will kick off 02:00 UTC.

Iztapa - CSD Comunicaciones

Iztapa - CSD Comunicaciones

Iztapa are playing CSD Comunicaciones at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Coban Imperial - FC Sacachispas

Coban Imperial - FC Sacachispas

Coban Imperial are playing FC Sacachispas at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Guastatoya - Achuapa

Guastatoya - Achuapa

Guastatoya are playing Achuapa at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal - Deportivo Sanarate

Municipal - Deportivo Sanarate

Municipal are playing Deportivo Sanarate at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Santa Lucia FC - Xelaju

Santa Lucia FC - Xelaju

Santa Lucia FC are playing Xelaju at the Clausura of Guatemala on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Real de Minas - Motagua

Real de Minas - Motagua

Real de Minas are playing Motagua at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

CD Real Sociedad - CD Olimpia

CD Real Sociedad - CD Olimpia

CD Real Sociedad are playing CD Olimpia at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 3. The match will kick off 21:30 UTC.

Platense FC - Marathon

Platense FC - Marathon

Platense FC are playing Marathon at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Honduras Progreso - UPNFM

Honduras Progreso - UPNFM

Honduras Progreso are playing UPNFM at the Clausura, 1st phase of Honduras on March 4. The match will kick off 01:15 UTC.

Mineros Zacatecas - Cancun

Mineros Zacatecas - Cancun

Mineros Zacatecas are playing Cancun at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Pumas Tabasco - Morelia

Pumas Tabasco - Morelia

Pumas Tabasco are playing Morelia at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 01:05 UTC.

Cimarrones - Alebrijes Oaxaca

Cimarrones - Alebrijes Oaxaca

Cimarrones are playing Alebrijes Oaxaca at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on March 4. The match will kick off 03:05 UTC.

Inter de Limeira - Sao Paulo

Inter de Limeira - Sao Paulo

Inter de Limeira are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Santos - Ferroviaria

Santos - Ferroviaria

Santos are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Corinthians - Palmeiras

Corinthians - Palmeiras

Corinthians are playing Palmeiras at the Paulista A1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:00 UTC.

Sao Caetano - RB Bragantino

Sao Caetano - RB Bragantino

Sao Caetano are playing RB Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:00 UTC.

Aimore - Esportivo

Aimore - Esportivo

Aimore are playing Esportivo at the Gaucho 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Gremio - Brasil de Pelotas

Gremio - Brasil de Pelotas

Gremio are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Ypiranga Erechim - Novo Hamburgo

Ypiranga Erechim - Novo Hamburgo

Ypiranga Erechim are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Boa - Pouso Alegre

Boa - Pouso Alegre

Boa are playing Pouso Alegre at the Mineiro 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:00 UTC.

Coimbra - CAP Patrocinense

Coimbra - CAP Patrocinense

Coimbra are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:00 UTC.

Athletic Minas - America MG

Athletic Minas - America MG

Athletic Minas are playing America MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:15 UTC.

URT - Uberlandia

URT - Uberlandia

URT are playing Uberlandia at the Mineiro 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 4. The match will kick off 00:30 UTC.

Vitoria - Jacuipense

Vitoria - Jacuipense

Vitoria are playing Jacuipense at the Baiano 1 of Brasil on March 3.

Alagoinhas - Bahia de Feira

Alagoinhas - Bahia de Feira

Alagoinhas are playing Bahia de Feira at the Baiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.

Vitoria da Conquista - Doce Mel

Vitoria da Conquista - Doce Mel

Vitoria da Conquista are playing Doce Mel at the Baiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.

Bahia - Unirb

Bahia - Unirb

Bahia are playing Unirb at the Baiano 1 of Brasil on March 4. The match will kick off 00:30 UTC.

Azuriz - Cascavel

Azuriz - Cascavel

Azuriz are playing Cascavel at the Paranaense 1 of Brasil on March 3.

Rio Branco PR - Cianorte PR

Rio Branco PR - Cianorte PR

Rio Branco PR are playing Cianorte PR at the Paranaense 1 of Brasil on March 3.

Cascavel CR - TCW

Cascavel CR - TCW

Cascavel CR are playing TCW at the Paranaense 1 of Brasil on March 3.

Maringa - Coritiba

Maringa - Coritiba

Maringa are playing Coritiba at the Paranaense 1 of Brasil on March 3.

Central SC - Santa Cruz

Central SC - Santa Cruz

Central SC are playing Santa Cruz at the Pernambucano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Sport Recife - Salgueiro

Sport Recife - Salgueiro

Sport Recife are playing Salgueiro at the Pernambucano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Afogados - Retro FC

Afogados - Retro FC

Afogados are playing Retro FC at the Pernambucano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Juventus SC - Hercilio Luz

Juventus SC - Hercilio Luz

Juventus SC are playing Hercilio Luz at the Catarinense 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Metropolitano - Joinville

Metropolitano - Joinville

Metropolitano are playing Joinville at the Catarinense 1 of Brasil on March 3.

Concordia AC - Brusque

Concordia AC - Brusque

Concordia AC are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 22:00 UTC.

Marcilio Dias - Prospera Criciuma

Marcilio Dias - Prospera Criciuma

Marcilio Dias are playing Prospera Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Avai Florianopolis - Figueirense

Avai Florianopolis - Figueirense

Avai Florianopolis are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.

Jaragua EC - Ipora

Jaragua EC - Ipora

Jaragua EC are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Jataiense - Gremio Anapolis

Jataiense - Gremio Anapolis

Jataiense are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Anapolis - Itumbiara

Anapolis - Itumbiara

Anapolis are playing Itumbiara at the Goiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.

Goias - Goianesia

Goias - Goianesia

Goias are playing Goianesia at the Goiano 1 of Brasil on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.

America de Pedrinhas - Confianca

America de Pedrinhas - Confianca

America de Pedrinhas are playing Confianca at the Sergipano of Brasil on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Frei Paulistano - CS Maruinense

Frei Paulistano - CS Maruinense

Frei Paulistano are playing CS Maruinense at the Sergipano of Brasil on March 3. The match will kick off 19:00 UTC.

Itabaiana - Boca Junior

Itabaiana - Boca Junior

Itabaiana are playing Boca Junior at the Sergipano of Brasil on March 3. The match will kick off 23:15 UTC.

Juventude MA - Sampaio Correa

Juventude MA - Sampaio Correa

Juventude MA are playing Sampaio Correa at the Maranhense of Brasil on March 3. The match will kick off 18:30 UTC.

CSA - CEO

CSA - CEO

CSA are playing CEO at the Alagoano of Brasil on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Fortaleza - CRB Maceio

Fortaleza - CRB Maceio

Fortaleza are playing CRB Maceio at the Copa de Nordeste of Brasil on March 3. The match will kick off 22:30 UTC.

Macae - Bangu

Macae - Bangu

Macae are playing Bangu at the Taca Guanabara of Brasil on March 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Volta Redonda - Madureira

Volta Redonda - Madureira

Volta Redonda are playing Madureira at the Taca Guanabara of Brasil on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Botafogo - Boavista SC

Botafogo - Boavista SC

Botafogo are playing Boavista SC at the Taca Guanabara of Brasil on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Vasco - Portuguesa RJ

Vasco - Portuguesa RJ

Vasco are playing Portuguesa RJ at the Taca Guanabara of Brasil on March 4. The match will kick off 00:00 UTC.

Depor FC - Tigres Expreso Rojo

Depor FC - Tigres Expreso Rojo

Depor FC are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Leones - Llaneros

Leones - Llaneros

Leones are playing Llaneros at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Real Cartagena - Boca Juniors Cali

Real Cartagena - Boca Juniors Cali

Real Cartagena are playing Boca Juniors Cali at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Fortaleza JS - Union Magdalena

Fortaleza JS - Union Magdalena

Fortaleza JS are playing Union Magdalena at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico Huila - Valledupar

Atletico Huila - Valledupar

Atletico Huila are playing Valledupar at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Santander - Orsomarso

Real Santander - Orsomarso

Real Santander are playing Orsomarso at the Primera B, Apertura of Colombia on March 3. The match will kick off 23:30 UTC.