Inter Milan logo
Italy

Inter Milan Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Inter Milan2 - 1Empoli20 days ago Full TimeFT

Inter Milan - Empoli

Inter Milan played Empoli at the Serie A of Italy on May 26. The match kicked off 18:30 UTC. Inter Milan won 2-1.

Napoli4 - 1Inter Milana month ago Full TimeFT

Napoli - Inter Milan

Napoli played Inter Milan at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Napoli won 4-1.

Inter Milan2 - 0Chievoa month ago Full TimeFT

Inter Milan - Chievo

Inter Milan played Chievo at the Serie A of Italy on May 13. The match kicked off 19:00 UTC. Inter Milan won 2-0.

Udinese0 - 0Inter Milana month ago Full TimeFT

Udinese - Inter Milan

Udinese played Inter Milan at the Serie A of Italy on May 4. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Inter Milan1 - 1Juventus2 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Juventus

Inter Milan played Juventus at the Serie A of Italy on April 27. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Milan1 - 1Roma2 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Roma

Inter Milan played Roma at the Serie A of Italy on April 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Frosinone1 - 3Inter Milan2 months ago Full TimeFT

Frosinone - Inter Milan

Frosinone played Inter Milan at the Serie A of Italy on April 14. The match kicked off 18:30 UTC. Inter Milan won 1-3.

Inter Milan0 - 0Atalanta2 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Atalanta

Inter Milan played Atalanta at the Serie A of Italy on April 7. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Genoa0 - 4Inter Milan2 months ago Full TimeFT

Genoa - Inter Milan

Genoa played Inter Milan at the Serie A of Italy on April 3. The match kicked off 19:00 UTC. Inter Milan won 0-4.

Inter Milan0 - 1Lazio2 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Lazio

Inter Milan played Lazio at the Serie A of Italy on March 31. The match kicked off 18:30 UTC. Lazio won 0-1.

AC Milan2 - 3Inter Milan3 months ago Full TimeFT

AC Milan - Inter Milan

AC Milan played Inter Milan at the Serie A of Italy on March 17. The match kicked off 19:30 UTC. Inter Milan won 2-3.

Inter Milan0 - 1Eintracht Frankfurt3 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Eintracht Frankfurt

Inter Milan played Eintracht Frankfurt at the 1/8 Final of Europa League on March 14. The match kicked off 20:00 UTC. Eintracht Frankfurt won 0-1.

Inter Milan2 - 0Spal3 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Spal

Inter Milan played Spal at the Serie A of Italy on March 10. The match kicked off 14:00 UTC. Inter Milan won 2-0.

Eintracht Frankfurt0 - 0Inter Milan3 months ago Full TimeFT

Eintracht Frankfurt - Inter Milan

Eintracht Frankfurt played Inter Milan at the 1/8 Final of Europa League on March 7. The match kicked off 17:55 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cagliari2 - 1Inter Milan3 months ago Full TimeFT

Cagliari - Inter Milan

Cagliari played Inter Milan at the Serie A of Italy on March 1. The match kicked off 19:30 UTC. Cagliari won 2-1.

Fiorentina3 - 3Inter Milan4 months ago Full TimeFT

Fiorentina - Inter Milan

Fiorentina played Inter Milan at the Serie A of Italy on February 24. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Inter Milan4 - 0Rapid4 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Rapid

Inter Milan played Rapid at the 1/16 Final of Europa League on February 21. The match kicked off 20:00 UTC. Inter Milan won 4-0.

Inter Milan2 - 1Sampdoria4 months ago Full TimeFT

Inter Milan - Sampdoria

Inter Milan played Sampdoria at the Serie A of Italy on February 17. The match kicked off 17:00 UTC. Inter Milan won 2-1.

Rapid0 - 1Inter Milan4 months ago Full TimeFT

Rapid - Inter Milan

Rapid played Inter Milan at the 1/16 Final of Europa League on February 14. The match kicked off 17:55 UTC. Inter Milan won 0-1.

Parma0 - 1Inter Milan4 months ago Full TimeFT

Parma - Inter Milan

Parma played Inter Milan at the Serie A of Italy on February 9. The match kicked off 19:30 UTC. Inter Milan won 0-1.

Inter Milan (also known as FC Internazionale Milano or Inter) is a football club from Italy competing in the Serie A of Italy. ScoreBat covers all matches of Inter Milan in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Inter Milan roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Inter Milan for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Inter Milan goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Inter Milan livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Inter Milan.

Matchday Live
Venezuela0 - 0Peru82'

Venezuela - Peru

Venezuela are playing Peru at the Group A of Copa America on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ArgentinaColombia22:00

Argentina - Colombia

Argentina are playing Colombia at the Group B of Copa America on June 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Dnepr Mogilev3 - 0IslochFull TimeFT

Dnepr Mogilev - Isloch

Dnepr Mogilev played Isloch at the Premier League of Belarus on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Dnepr Mogilev won 3-0.

Slavia-Mozyr1 - 1SlutskFull TimeFT

Slavia-Mozyr - Slutsk

Slavia-Mozyr played Slutsk at the Premier League of Belarus on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torpedo-BelAZ1 - 0VitebskFull TimeFT

Torpedo-BelAZ - Vitebsk

Torpedo-BelAZ played Vitebsk at the Premier League of Belarus on June 15. The match kicked off 17:45 UTC. Torpedo-BelAZ won 1-0.

Maardu3 - 8FloraFull TimeFT

Maardu - Flora

Maardu played Flora at the Meistriliiga of Estonia on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Flora won 3-8.

Nomme Kalju3 - 2Trans NarvaFull TimeFT

Nomme Kalju - Trans Narva

Nomme Kalju played Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Nomme Kalju won 3-2.

Kuressaare1 - 1Tammeka TartuFull TimeFT

Kuressaare - Tammeka Tartu

Kuressaare played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mariehamn0 - 2IlvesFull TimeFT

Mariehamn - Ilves

Mariehamn played Ilves at the National Cup of Finland on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Ilves won 0-2.

Torpedo K.5 - 3ChikhuraFull TimeFT

Torpedo K. - Chikhura

Torpedo K. played Chikhura at the Erovnuli Liga of Georgia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Torpedo K. won 5-3.

Lokomotiv Tbilisi1 - 0Dinamo BatumiFull TimeFT

Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi

Lokomotiv Tbilisi played Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 1-0.

IA Akranes1 - 3KR ReykjavikFull TimeFT

IA Akranes - KR Reykjavik

IA Akranes played KR Reykjavik at the Premier League of Iceland on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. KR Reykjavik won 1-3.

Valur5 - 1IBV VestmannaeyjarFull TimeFT

Valur - IBV Vestmannaeyjar

Valur played IBV Vestmannaeyjar at the Premier League of Iceland on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Valur won 5-1.

KA Akureyri2 - 1GrindavikFull TimeFT

KA Akureyri - Grindavik

KA Akureyri played Grindavik at the Premier League of Iceland on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. KA Akureyri won 2-1.

FK Jelgava0 - 1ValmieraFull TimeFT

FK Jelgava - Valmiera

FK Jelgava played Valmiera at the Virsliga of Latvia on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Valmiera won 0-1.

Rigas FS4 - 1VentspilsFull TimeFT

Rigas FS - Ventspils

Rigas FS played Ventspils at the Virsliga of Latvia on June 15. The match kicked off 13:10 UTC. Rigas FS won 4-1.

Liepaja1 - 2RigaFull TimeFT

Liepaja - Riga

Liepaja played Riga at the Virsliga of Latvia on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Riga won 1-2.

StumbrasPalangaPostponedPst

Stumbras - Palanga

Stumbras are playing Palanga at the A Lyga of Lithuania on June 15.

Suduva2 - 1PanevezysFull TimeFT

Suduva - Panevezys

Suduva played Panevezys at the A Lyga of Lithuania on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Suduva won 2-1.

Kongsvinger4 - 2StartFull TimeFT

Kongsvinger - Start

Kongsvinger played Start at the 1. Division of Norway on June 15. The match kicked off 13:30 UTC. Kongsvinger won 4-2.

Haugesund1 - 1SK BrannFull TimeFT

Haugesund - SK Brann

Haugesund played SK Brann at the Eliteserien of Norway on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Malaga0 - 1Deportivo89'

Malaga - Deportivo

Malaga are playing Deportivo at the Segunda Division, Promotion Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Deportivo is winning 0-1.

Brage2 - 0TrelleborgFull TimeFT

Brage - Trelleborg

Brage played Trelleborg at the Superettan of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Brage won 2-0.

Frej1 - 3DalkurdFull TimeFT

Frej - Dalkurd

Frej played Dalkurd at the Superettan of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Dalkurd won 1-3.

Oster2 - 2BrommapojkarnaFull TimeFT

Oster - Brommapojkarna

Oster played Brommapojkarna at the Superettan of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Varberg3 - 2NorrbyFull TimeFT

Varberg - Norrby

Varberg played Norrby at the Superettan of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Varberg won 3-2.

Degerfor3 - 2VasterasFull TimeFT

Degerfor - Vasteras

Degerfor played Vasteras at the Superettan of Sweden on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Degerfor won 3-2.

Guangzou R F3 - 4Wuhan ZallFull TimeFT

Guangzou R F - Wuhan Zall

Guangzou R F played Wuhan Zall at the Super League of China on June 15. The match kicked off 11:35 UTC. Wuhan Zall won 3-4.

Hebei CFFC1 - 0Dalian YifangFull TimeFT

Hebei CFFC - Dalian Yifang

Hebei CFFC played Dalian Yifang at the Super League of China on June 15. The match kicked off 11:35 UTC. Hebei CFFC won 1-0.

Shimizu S-Pulse3 - 2Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos

Shimizu S-Pulse played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 3-2.

F.C.Tokyo0 - 1Vissel KobeFull TimeFT

F.C.Tokyo - Vissel Kobe

F.C.Tokyo played Vissel Kobe at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Vissel Kobe won 0-1.

Jubilo Iwata0 - 0Gamba OsakaFull TimeFT

Jubilo Iwata - Gamba Osaka

Jubilo Iwata played Gamba Osaka at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 1Vegalta SendaiFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Vegalta Sendai

Matsumoto Yamaga FC played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Vegalta Sendai won 0-1.

Oita Trinita1 - 1Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight

Oita Trinita played Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Urawa Red Diamonds2 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu

Urawa Red Diamonds played Sagan Tosu at the J-League of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Urawa Red Diamonds won 2-1.

JEF United Ichihara2 - 1Kagoshima UnitedFull TimeFT

JEF United Ichihara - Kagoshima United

JEF United Ichihara played Kagoshima United at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. JEF United Ichihara won 2-1.

Omiya Ardija2 - 1GifuFull TimeFT

Omiya Ardija - Gifu

Omiya Ardija played Gifu at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Omiya Ardija won 2-1.

Ventforet Kofu0 - 2Tokyo VerdyFull TimeFT

Ventforet Kofu - Tokyo Verdy

Ventforet Kofu played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Tokyo Verdy won 0-2.

Yokohama FC1 - 2Tokushima VortisFull TimeFT

Yokohama FC - Tokushima Vortis

Yokohama FC played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Tokushima Vortis won 1-2.

Zweigen Kanazawa0 - 0Ehime FCFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Ehime FC

Zweigen Kanazawa played Ehime FC at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Albirex Niigata2 - 0Tochigi SCFull TimeFT

Albirex Niigata - Tochigi SC

Albirex Niigata played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Albirex Niigata won 2-0.

Fagiano Okayama1 - 1Renofa YamaguchiFull TimeFT

Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi

Fagiano Okayama played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kyoto Purple Sanga2 - 2FC RyukyuFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - FC Ryukyu

Kyoto Purple Sanga played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata1 - 0Mito HollyhockFull TimeFT

Montedio Yamagata - Mito Hollyhock

Montedio Yamagata played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Montedio Yamagata won 1-0.

Aktobe0 - 1TobolFull TimeFT

Aktobe - Tobol

Aktobe played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Tobol won 0-1.

Incheon United0 - 1Jeonbuk MotorsFull TimeFT

Incheon United - Jeonbuk Motors

Incheon United played Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 0-1.

Seongnam1 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Seongnam - Gyeongnam FC

Seongnam played Gyeongnam FC at the K-League 1 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulsan1 - 0Pohang SteelersFull TimeFT

Ulsan - Pohang Steelers

Ulsan played Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Ulsan won 1-0.

Daegu FC2 - 2Gangwon FCFull TimeFT

Daegu FC - Gangwon FC

Daegu FC played Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Daejeon Citizen1 - 3Ansan GreenersFull TimeFT

Daejeon Citizen - Ansan Greeners

Daejeon Citizen played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Ansan Greeners won 1-3.

Suwon City2 - 0Asan MugunghwaFull TimeFT

Suwon City - Asan Mugunghwa

Suwon City played Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Suwon City won 2-0.

Albirex3 - 1TampinesFull TimeFT

Albirex - Tampines

Albirex played Tampines at the Premier League of Singapore on June 15. The match kicked off 09:30 UTC. Albirex won 3-1.

Home United4 - 4WarriorsFull TimeFT

Home United - Warriors

Home United played Warriors at the Premier League of Singapore on June 15. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Kokand-19122 - 2Dinamo SamarkandFull TimeFT

Kokand-1912 - Dinamo Samarkand

Kokand-1912 played Dinamo Samarkand at the PFL of Uzbekistan on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lokomotiv Tashkent5 - 1SurkhonFull TimeFT

Lokomotiv Tashkent - Surkhon

Lokomotiv Tashkent played Surkhon at the PFL of Uzbekistan on June 15. The match kicked off 14:30 UTC. Lokomotiv Tashkent won 5-1.

Qizilqum1 - 1SodgianaFull TimeFT

Qizilqum - Sodgiana

Qizilqum played Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on June 15. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CanadaMartinique23:30

Canada - Martinique

Canada are playing Martinique at the Group A of Concacaf Gold Cup on June 15. The match will kick off 23:30 UTC.

MexicoCuba02:00

Mexico - Cuba

Mexico are playing Cuba at the Group A of Concacaf Gold Cup on June 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Ukraine U-203 - 1Korea Republic U-20Full TimeFT

Ukraine U-20 - Korea Republic U-20

Ukraine U-20 played Korea Republic U-20 at the Final of Fifa U-20 World Cup on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Ukraine U-20 won 3-1.

Cherno More6 - 0Chernomorets BalchikFull TimeFT

Cherno More - Chernomorets Balchik

Cherno More played Chernomorets Balchik at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 08:30 UTC. Cherno More won 6-0.

Plzen5 - 2DomazliceFull TimeFT

Plzen - Domazlice

Plzen played Domazlice at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 08:30 UTC. Plzen won 5-2.

Spartak Subotica1 - 1Backa TopolaFull TimeFT

Spartak Subotica - Backa Topola

Spartak Subotica played Backa Topola at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Komarno0 - 3SlovanFull TimeFT

Komarno - Slovan

Komarno played Slovan at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 12:30 UTC. Slovan won 0-3.

PersijaBorneoPostponedPst

Persija - Borneo

Persija are playing Borneo at the Club Friendlies of International on June 15.

Zlin2 - 1Spartak TrnavaFull TimeFT

Zlin - Spartak Trnava

Zlin played Spartak Trnava at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Zlin won 2-1.

Qarabag3 - 1SabailFull TimeFT

Qarabag - Sabail

Qarabag played Sabail at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Qarabag won 3-1.

Celje0 - 2FerencvarosFull TimeFT

Celje - Ferencvaros

Celje played Ferencvaros at the Club Friendlies of International on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. Ferencvaros won 0-2.

Estonia W0 - 2Lithuania WFull TimeFT

Estonia W - Lithuania W

Estonia W played Lithuania W at the Friendlies - Woman of International on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Lithuania W won 0-2.

Indonesia6 - 0VanuatuFull TimeFT

Indonesia - Vanuatu

Indonesia played Vanuatu at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Indonesia won 6-0.

Cote d’Ivoire0 - 1UgandaFull TimeFT

Cote d’Ivoire - Uganda

Cote d’Ivoire played Uganda at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match kicked off 12:30 UTC. Uganda won 0-1.

Ghana0 - 0South AfricaFull TimeFT

Ghana - South Africa

Ghana played South Africa at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kenya1 - 1DR CongoFull TimeFT

Kenya - DR Congo

Kenya played DR Congo at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Netherlands W3 - 1Cameroon WFull TimeFT

Netherlands W - Cameroon W

Netherlands W played Cameroon W at the Group E - Women of World Cup on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Netherlands W won 3-1.

Canada W2 - 0New Zealand W86'

Canada W - New Zealand W

Canada W are playing New Zealand W at the Group E - Women of World Cup on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Canada W is winning 2-0.

Belshina3 - 0VolnaFull TimeFT

Belshina - Volna

Belshina played Volna at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Belshina won 3-0.

Orsha1 - 0GranitFull TimeFT

Orsha - Granit

Orsha played Granit at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Orsha won 1-0.

Smorgon4 - 1BaranovichiFull TimeFT

Smorgon - Baranovichi

Smorgon played Baranovichi at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Smorgon won 4-1.

Krumkachy2 - 0SlonimFull TimeFT

Krumkachy - Slonim

Krumkachy played Slonim at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Krumkachy won 2-0.

Lida0 - 1Smolevichi-STIFull TimeFT

Lida - Smolevichi-STI

Lida played Smolevichi-STI at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Smolevichi-STI won 0-1.

Naftan2 - 1SputnikFull TimeFT

Naftan - Sputnik

Naftan played Sputnik at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Naftan won 2-1.

Ruh Brest8 - 1Khimik SvetlogorskFull TimeFT

Ruh Brest - Khimik Svetlogorsk

Ruh Brest played Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. Ruh Brest won 8-1.

Dolni Benesov1 - 3Jiskra RymarovFull TimeFT

Dolni Benesov - Jiskra Rymarov

Dolni Benesov played Jiskra Rymarov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Jiskra Rymarov won 1-3.

Hanacka2 - 4VrchovinaFull TimeFT

Hanacka - Vrchovina

Hanacka played Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Vrchovina won 2-4.

Hlucin2 - 1Frydek MistekFull TimeFT

Hlucin - Frydek Mistek

Hlucin played Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Hlucin won 2-1.

Hodonin-Sardice1 - 2LisenFull TimeFT

Hodonin-Sardice - Lisen

Hodonin-Sardice played Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Lisen won 1-2.

Odra Petrkovice4 - 1Spartak HulinFull TimeFT

Odra Petrkovice - Spartak Hulin

Odra Petrkovice played Spartak Hulin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Odra Petrkovice won 4-1.

Benesov2 - 3PrevysovFull TimeFT

Benesov - Prevysov

Benesov played Prevysov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 08:15 UTC. Prevysov won 2-3.

Radotin1 - 1Slavoj VysehradFull TimeFT

Radotin - Slavoj Vysehrad

Radotin played Slavoj Vysehrad at the 3. liga, CFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slovan Velvary1 - 3DobroviceFull TimeFT

Slovan Velvary - Dobrovice

Slovan Velvary played Dobrovice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Dobrovice won 1-3.

Aarhus Fremad1 - 2Vanlose IFFull TimeFT

Aarhus Fremad - Vanlose IF

Aarhus Fremad played Vanlose IF at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Vanlose IF won 1-2.

Bronshoj2 - 3AB CopenhagenFull TimeFT

Bronshoj - AB Copenhagen

Bronshoj played AB Copenhagen at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. AB Copenhagen won 2-3.

Hellerup1 - 4BrabrandFull TimeFT

Hellerup - Brabrand

Hellerup played Brabrand at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Brabrand won 1-4.

Jammerbugt2 - 1KoldingFull TimeFT

Jammerbugt - Kolding

Jammerbugt played Kolding at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 2-1.

Middelfart4 - 1Skive IKFull TimeFT

Middelfart - Skive IK

Middelfart played Skive IK at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Middelfart won 4-1.

Ringkobing1 - 2B 93 CopenhagenFull TimeFT

Ringkobing - B 93 Copenhagen

Ringkobing played B 93 Copenhagen at the Division 2, Promiotion round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. B 93 Copenhagen won 1-2.

Dalum1 - 2VejgaardFull TimeFT

Dalum - Vejgaard

Dalum played Vejgaard at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Vejgaard won 1-2.

Kjellerup1 - 2HillerodFull TimeFT

Kjellerup - Hillerod

Kjellerup played Hillerod at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Hillerod won 1-2.

Odder2 - 0MarienlystFull TimeFT

Odder - Marienlyst

Odder played Marienlyst at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Odder won 2-0.

SkovshovedB 73 SlagelsePostponedPst

Skovshoved - B 73 Slagelse

Skovshoved are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15.

Sydvest1 - 2FremFull TimeFT

Sydvest - Frem

Sydvest played Frem at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Frem won 1-2.

Tarup-Paarup IF2 - 3AvartaFull TimeFT

Tarup-Paarup IF - Avarta

Tarup-Paarup IF played Avarta at the Division 2, Relegation round of Denmark on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Avarta won 2-3.

Farum W2 - 1Neasby WFull TimeFT

Farum W - Neasby W

Farum W played Neasby W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Farum W won 2-1.

OB Odense W5 - 3B 93 WFull TimeFT

OB Odense W - B 93 W

OB Odense W played B 93 W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. OB Odense W won 5-3.

Vildbjerg W1 - 5Aalborg WFull TimeFT

Vildbjerg W - Aalborg W

Vildbjerg W played Aalborg W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Aalborg W won 1-5.

Levadia-21 - 2ElvaFull TimeFT

Levadia-2 - Elva

Levadia-2 played Elva at the Esiliiga A of Estonia on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Elva won 1-2.

Tallinna Kalev-24 - 2Vaprus ParnuFull TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Vaprus Parnu

Tallinna Kalev-2 played Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Tallinna Kalev-2 won 4-2.

Streymur1 - 4LIF VikingurFull TimeFT

Streymur - LIF Vikingur

Streymur played LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. LIF Vikingur won 1-4.

NSI Runavik2 - 0AB ArgirFull TimeFT

NSI Runavik - AB Argir

NSI Runavik played AB Argir at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 15. The match kicked off 18:00 UTC. NSI Runavik won 2-0.

Gagra1 - 0TelaviFull TimeFT

Gagra - Telavi

Gagra played Telavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Gagra won 1-0.

Leiknir R.0 - 3ThorFull TimeFT

Leiknir R. - Thor

Leiknir R. played Thor at the 1. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Thor won 0-3.

IR Reykjavik2 - 0FjardabyggdFull TimeFT

IR Reykjavik - Fjardabyggd

IR Reykjavik played Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. IR Reykjavik won 2-0.

KFG Gardabaer2 - 3VolsungurFull TimeFT

KFG Gardabaer - Volsungur

KFG Gardabaer played Volsungur at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Volsungur won 2-3.

Leiknir F2 - 1SelfossFull TimeFT

Leiknir F - Selfoss

Leiknir F played Selfoss at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Leiknir F won 2-1.

Tindastoll2 - 2Throttur VogarFull TimeFT

Tindastoll - Throttur Vogar

Tindastoll played Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vidir Gardur0 - 1VestriFull TimeFT

Vidir Gardur - Vestri

Vidir Gardur played Vestri at the 2. Deild of Iceland on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Vestri won 0-1.

Trapani2 - 0PiacenzaFull TimeFT

Trapani - Piacenza

Trapani played Piacenza at the Serie C1, Play-off of Italy on June 15. The match kicked off 18:30 UTC. Trapani won 2-0.

Nevezis0 - 0BangaFull TimeFT

Nevezis - Banga

Nevezis played Banga at the 1 Lyga of Lithuania on June 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Siauliai1 - 0Dziugas TelsiaiFull TimeFT

Siauliai - Dziugas Telsiai

Siauliai played Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Siauliai won 1-0.

Minija3 - 4KupiskisFull TimeFT

Minija - Kupiskis

Minija played Kupiskis at the 1 Lyga of Lithuania on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Kupiskis won 3-4.

Codru Lozova0 - 2SherifFull TimeFT

Codru Lozova - Sherif

Codru Lozova played Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Sherif won 0-2.

Petrocub4 - 1SperantaFull TimeFT

Petrocub - Speranta

Petrocub played Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. Petrocub won 4-1.

Cahul2 - 2GranicerulFull TimeFT

Cahul - Granicerul

Cahul played Granicerul at the Divizia A of Moldova on June 15. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dacia-Buiucani3 - 1Iskra Stali RibnitaFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Iskra Stali Ribnita

Dacia-Buiucani played Iskra Stali Ribnita at the Divizia A of Moldova on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. Dacia-Buiucani won 3-1.

Real Succes2 - 3SingereiFull TimeFT

Real Succes - Singerei

Real Succes played Singerei at the Divizia A of Moldova on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. Singerei won 2-3.

Tighina2 - 1Victoria BardarFull TimeFT

Tighina - Victoria Bardar

Tighina played Victoria Bardar at the Divizia A of Moldova on June 15. The match kicked off 15:30 UTC. Tighina won 2-1.

Egersund5 - 1HoddFull TimeFT

Egersund - Hodd

Egersund played Hodd at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Egersund won 5-1.

Levanger0 - 2FredrikstadFull TimeFT

Levanger - Fredrikstad

Levanger played Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Fredrikstad won 0-2.

Nardo0 - 0Stjordals-BlinkFull TimeFT

Nardo - Stjordals-Blink

Nardo played Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fram Larvik3 - 0AsaneFull TimeFT

Fram Larvik - Asane

Fram Larvik played Asane at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 12:30 UTC. Fram Larvik won 3-0.

Oppsal1 - 3AskerFull TimeFT

Oppsal - Asker

Oppsal played Asker at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Asker won 1-3.

Sotra2 - 0KjelsasFull TimeFT

Sotra - Kjelsas

Sotra played Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Sotra won 2-0.

Herd5 - 2SunndalFull TimeFT

Herd - Sunndal

Herd played Sunndal at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Herd won 5-2.

Eidsvold4 - 0LorenskogFull TimeFT

Eidsvold - Lorenskog

Eidsvold played Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Eidsvold won 4-0.

Spjelkavik4 - 0ArvollFull TimeFT

Spjelkavik - Arvoll

Spjelkavik played Arvoll at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Spjelkavik won 4-0.

Traeff3 - 0Molde-2Full TimeFT

Traeff - Molde-2

Traeff played Molde-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Traeff won 3-0.

Lokomotiv Oslo1 - 2Orn HortenFull TimeFT

Lokomotiv Oslo - Orn Horten

Lokomotiv Oslo played Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Orn Horten won 1-2.

Halsen0 - 2FolloFull TimeFT

Halsen - Follo

Halsen played Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Follo won 0-2.

SF Grei3 - 1LynFull TimeFT

SF Grei - Lyn

SF Grei played Lyn at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. SF Grei won 3-1.

Tonsberg2 - 0Drobak FrognFull TimeFT

Tonsberg - Drobak Frogn

Tonsberg played Drobak Frogn at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Tonsberg won 2-0.

Ullern4 - 0NorildFull TimeFT

Ullern - Norild

Ullern played Norild at the 3. Division, Group 2 of Norway on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Ullern won 4-0.

Viking-23 - 1StormFull TimeFT

Viking-2 - Storm

Viking-2 played Storm at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Viking-2 won 3-1.

Flint2 - 1Pors GrenlandFull TimeFT

Flint - Pors Grenland

Flint played Pors Grenland at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Flint won 2-1.

Vindbjart4 - 2MadlaFull TimeFT

Vindbjart - Madla

Vindbjart played Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Vindbjart won 4-2.

Mandalskameratene1 - 0Staal JorpelandFull TimeFT

Mandalskameratene - Staal Jorpeland

Mandalskameratene played Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Mandalskameratene won 1-0.

Valdres FK1 - 10DjervFull TimeFT

Valdres FK - Djerv

Valdres FK played Djerv at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Djerv won 1-10.

Bergen Nord0 - 3Vard-HaugesundFull TimeFT

Bergen Nord - Vard-Haugesund

Bergen Nord played Vard-Haugesund at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Vard-Haugesund won 0-3.

Fyllingsdalen0 - 3LyseklosterFull TimeFT

Fyllingsdalen - Lysekloster

Fyllingsdalen played Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Lysekloster won 0-3.

Brumunddal2 - 3Gjovik-LynFull TimeFT

Brumunddal - Gjovik-Lyn

Brumunddal played Gjovik-Lyn at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Gjovik-Lyn won 2-3.

Orkla1 - 1KolstadFull TimeFT

Orkla - Kolstad

Orkla played Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Verdal2 - 2SteinkjerFull TimeFT

Verdal - Steinkjer

Verdal played Steinkjer at the 3. Division, Group 5 of Norway on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Honefoss2 - 0SkjettenFull TimeFT

Honefoss - Skjetten

Honefoss played Skjetten at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Honefoss won 2-0.

Leknes3 - 3Ullensaker Kisa-2Full TimeFT

Leknes - Ullensaker Kisa-2

Leknes played Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Finnsnes2 - 2JunkerenFull TimeFT

Finnsnes - Junkeren

Finnsnes played Junkeren at the 3. Division, Group 6 of Norway on June 15. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Stallions6 - 1MendiolaFull TimeFT

Stallions - Mendiola

Stallions played Mendiola at the PFL of Philippines on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Stallions won 6-1.

Kaya1 - 0United MakatiFull TimeFT

Kaya - United Makati

Kaya played United Makati at the PFL of Philippines on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Kaya won 1-0.

UD Logrones0 - 0HerculesFull TimeFT

UD Logrones - Hercules

UD Logrones played Hercules at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ponferradina1 - 0FC CartagenaFull TimeFT

Ponferradina - FC Cartagena

Ponferradina played FC Cartagena at the Segunda B, Promotion Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 18:30 UTC. Ponferradina won 1-0.

Escobedo0 - 1Alaves-2Full TimeFT

Escobedo - Alaves-2

Escobedo played Alaves-2 at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. Alaves-2 won 0-1.

Sestao3 - 1PoblenseFull TimeFT

Sestao - Poblense

Sestao played Poblense at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 17:00 UTC. Sestao won 3-1.

Gimnastica Segoviana0 - 1VillarrobledoFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Villarrobledo

Gimnastica Segoviana played Villarrobledo at the Tercera Division, Playoff of Spain on June 15. The match kicked off 17:30 UTC. Villarrobledo won 0-1.

Lund1 - 1LindomeFull TimeFT

Lund - Lindome

Lund played Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Landskrona0 - 0SkovdeFull TimeFT

Landskrona - Skovde

Landskrona played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Assyriska Turabdin0 - 0KristianstadFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Kristianstad

Assyriska Turabdin played Kristianstad at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atvidaberg3 - 1OddevoldFull TimeFT

Atvidaberg - Oddevold

Atvidaberg played Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Atvidaberg won 3-1.

Torns1 - 3LjungskileFull TimeFT

Torns - Ljungskile

Torns played Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Ljungskile won 1-3.

Trollhattan3 - 2EskilsminneFull TimeFT

Trollhattan - Eskilsminne

Trollhattan played Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Trollhattan won 3-2.

Tvaaker1 - 1Oskarshamns AIKFull TimeFT

Tvaaker - Oskarshamns AIK

Tvaaker played Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rynninge6 - 4NykopingFull TimeFT

Rynninge - Nykoping

Rynninge played Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Rynninge won 6-4.

Carlstad United1 - 1Team ThorenFull TimeFT

Carlstad United - Team Thoren

Carlstad United played Team Thoren at the Division 1, Norra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlslunds2 - 1SollentunaFull TimeFT

Karlslunds - Sollentuna

Karlslunds played Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Karlslunds won 2-1.

Gefle0 - 1SandvikenFull TimeFT

Gefle - Sandviken

Gefle played Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Sandviken won 0-1.

Vargarda2 - 3GrebbestadsFull TimeFT

Vargarda - Grebbestads

Vargarda played Grebbestads at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Grebbestads won 2-3.

Nordvarmland1 - 1SavedalenFull TimeFT

Nordvarmland - Savedalen

Nordvarmland played Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Amal3 - 4Vanersborgs FKFull TimeFT

Amal - Vanersborgs FK

Amal played Vanersborgs FK at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Vanersborgs FK won 3-4.

Stenungsund3 - 2TorslandaFull TimeFT

Stenungsund - Torslanda

Stenungsund played Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Stenungsund won 3-2.

Uddevalla1 - 4GauthiodFull TimeFT

Uddevalla - Gauthiod

Uddevalla played Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Gauthiod won 1-4.

Vanersborgs IF0 - 4Orebro SyrianskaFull TimeFT

Vanersborgs IF - Orebro Syrianska

Vanersborgs IF played Orebro Syrianska at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Orebro Syrianska won 0-4.

Enkoping0 - 2HudiksvallFull TimeFT

Enkoping - Hudiksvall

Enkoping played Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Hudiksvall won 0-2.

Karlberg1 - 2Mora FCFull TimeFT

Karlberg - Mora FC

Karlberg played Mora FC at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Mora FC won 1-2.

Gamla Upsala2 - 0LidingoFull TimeFT

Gamla Upsala - Lidingo

Gamla Upsala played Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Gamla Upsala won 2-0.

Kungsangen2 - 2SundbybergFull TimeFT

Kungsangen - Sundbyberg

Kungsangen played Sundbyberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Taby3 - 1StocksundFull TimeFT

Taby - Stocksund

Taby played Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Taby won 3-1.

Anundsjo1 - 3TafteaFull TimeFT

Anundsjo - Taftea

Anundsjo played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Taftea won 1-3.

Gottne3 - 2SandviksFull TimeFT

Gottne - Sandviks

Gottne played Sandviks at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Gottne won 3-2.

IFK Umea1 - 1IFK TimraFull TimeFT

IFK Umea - IFK Timra

IFK Umea played IFK Timra at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kramfors-Alliansen1 - 2LuleaFull TimeFT

Kramfors-Alliansen - Lulea

Kramfors-Alliansen played Lulea at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Lulea won 1-2.

Umea Akademi2 - 0SkellefteaFull TimeFT

Umea Akademi - Skelleftea

Umea Akademi played Skelleftea at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Umea Akademi won 2-0.

Ytterhogdals IK3 - 1IFK OstersundFull TimeFT

Ytterhogdals IK - IFK Ostersund

Ytterhogdals IK played IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Ytterhogdals IK won 3-1.

Newroz1 - 3Assyriska IFFull TimeFT

Newroz - Assyriska IF

Newroz played Assyriska IF at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Assyriska IF won 1-3.

Stockholm Internazionale3 - 0EnskedeFull TimeFT

Stockholm Internazionale - Enskede

Stockholm Internazionale played Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Stockholm Internazionale won 3-0.

Tyreso3 - 0HuddingeFull TimeFT

Tyreso - Huddinge

Tyreso played Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:30 UTC. Tyreso won 3-0.

Qviding FIF5 - 0HalmiaFull TimeFT

Qviding FIF - Halmia

Qviding FIF played Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 10:30 UTC. Qviding FIF won 5-0.

Vinbergs0 - 1EslovFull TimeFT

Vinbergs - Eslov

Vinbergs played Eslov at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Eslov won 0-1.

Olympic BK2 - 0Assyriska BKFull TimeFT

Olympic BK - Assyriska BK

Olympic BK played Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Olympic BK won 2-0.

Onsala2 - 1RosengardFull TimeFT

Onsala - Rosengard

Onsala played Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Onsala won 2-1.

Angelholm8 - 0StafsingeFull TimeFT

Angelholm - Stafsinge

Angelholm played Stafsinge at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Angelholm won 8-0.

Prespa Birlik1 - 2UllaredFull TimeFT

Prespa Birlik - Ullared

Prespa Birlik played Ullared at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Ullared won 1-2.

Almeboda Linneryd1 - 1NassjoFull TimeFT

Almeboda Linneryd - Nassjo

Almeboda Linneryd played Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Berga5 - 0RaslattsFull TimeFT

Berga - Raslatts

Berga played Raslatts at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Berga won 5-0.

IFK Hassleholm1 - 3BromollaFull TimeFT

IFK Hassleholm - Bromolla

IFK Hassleholm played Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Bromolla won 1-3.

Osterlen1 - 3AsarumFull TimeFT

Osterlen - Asarum

Osterlen played Asarum at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Asarum won 1-3.

Dalstorps0 - 1KarlskronaFull TimeFT

Dalstorps - Karlskrona

Dalstorps played Karlskrona at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Karlskrona won 0-1.

Rappe1 - 0HusqvarnaFull TimeFT

Rappe - Husqvarna

Rappe played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Rappe won 1-0.

Abahani5 - 2Rahmatgonj MFSFull TimeFT

Abahani - Rahmatgonj MFS

Abahani played Rahmatgonj MFS at the Premier League of Bangladesh on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Abahani won 5-2.

Sheikh Jamal1 - 2Team BJMCFull TimeFT

Sheikh Jamal - Team BJMC

Sheikh Jamal played Team BJMC at the Premier League of Bangladesh on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Team BJMC won 1-2.

Electricite Du Cambodge0 - 5Phnom Penh CrownFull TimeFT

Electricite Du Cambodge - Phnom Penh Crown

Electricite Du Cambodge played Phnom Penh Crown at the C-League of Cambodia on June 15. The match kicked off 08:30 UTC. Phnom Penh Crown won 0-5.

Sports Academy0 - 3NagaWorldFull TimeFT

Sports Academy - NagaWorld

Sports Academy played NagaWorld at the C-League of Cambodia on June 15. The match kicked off 08:30 UTC. NagaWorld won 0-3.

National Defense1 - 2Svay RiengFull TimeFT

National Defense - Svay Rieng

National Defense played Svay Rieng at the C-League of Cambodia on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Svay Rieng won 1-2.

Heilongjiang Lava Spring2 - 1Meizhou HakkaFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Meizhou Hakka

Heilongjiang Lava Spring played Meizhou Hakka at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Heilongjiang Lava Spring won 2-1.

Xinjiang Tianshan3 - 0SichuanFull TimeFT

Xinjiang Tianshan - Sichuan

Xinjiang Tianshan played Sichuan at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Xinjiang Tianshan won 3-0.

Beijing BSU3 - 1Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Beijing BSU - Qingdao Huanghai

Beijing BSU played Qingdao Huanghai at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BSU won 3-1.

Guizhou Zhicheng2 - 1ShijiazhuangFull TimeFT

Guizhou Zhicheng - Shijiazhuang

Guizhou Zhicheng played Shijiazhuang at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Guizhou Zhicheng won 2-1.

Shanghai Shenxin0 - 1Nei MongolFull TimeFT

Shanghai Shenxin - Nei Mongol

Shanghai Shenxin played Nei Mongol at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Nei Mongol won 0-1.

Nantong Zhiyun0 - 0Zhejiang GreentownFull TimeFT

Nantong Zhiyun - Zhejiang Greentown

Nantong Zhiyun played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on June 15. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dalian Chanjoy4 - 0Inner MongoliaFull TimeFT

Dalian Chanjoy - Inner Mongolia

Dalian Chanjoy played Inner Mongolia at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Dalian Chanjoy won 4-0.

Jiangsu Yancheng0 - 0Baoding Yingli YitongFull TimeFT

Jiangsu Yancheng - Baoding Yingli Yitong

Jiangsu Yancheng played Baoding Yingli Yitong at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Qingdao Red Lions1 - 2Beijing TechnologyFull TimeFT

Qingdao Red Lions - Beijing Technology

Qingdao Red Lions played Beijing Technology at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing Technology won 1-2.

Yanbian Beiguo5 - 0Shanxi XinduFull TimeFT

Yanbian Beiguo - Shanxi Xindu

Yanbian Beiguo played Shanxi Xindu at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 07:30 UTC. Yanbian Beiguo won 5-0.

Guangxi Baoyun0 - 2Sichuan JiuniuFull TimeFT

Guangxi Baoyun - Sichuan Jiuniu

Guangxi Baoyun played Sichuan Jiuniu at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Sichuan Jiuniu won 0-2.

Hebei Elite2 - 2Taizhou YuandaFull TimeFT

Hebei Elite - Taizhou Yuanda

Hebei Elite played Taizhou Yuanda at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lhasa0 - 0Hubei Chufeng HeliFull TimeFT

Lhasa - Hubei Chufeng Heli

Lhasa played Hubei Chufeng Heli at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Xian Daxing Chongde1 - 0Jilin BaijiaFull TimeFT

Xian Daxing Chongde - Jilin Baijia

Xian Daxing Chongde played Jilin Baijia at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Xian Daxing Chongde won 1-0.

Hangzhou Wuyue0 - 3Suzhou DongwuFull TimeFT

Hangzhou Wuyue - Suzhou Dongwu

Hangzhou Wuyue played Suzhou Dongwu at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Suzhou Dongwu won 0-3.

Nanjing Shaye1 - 0Hunan BillowsFull TimeFT

Nanjing Shaye - Hunan Billows

Nanjing Shaye played Hunan Billows at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Nanjing Shaye won 1-0.

Shenyang Urban FC1 - 1Qingdao JonoonFull TimeFT

Shenyang Urban FC - Qingdao Jonoon

Shenyang Urban FC played Qingdao Jonoon at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chengdu Qianbao1 - 0Yunnan KunluFull TimeFT

Chengdu Qianbao - Yunnan Kunlu

Chengdu Qianbao played Yunnan Kunlu at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Chengdu Qianbao won 1-0.

Fujian Tianxin1 - 0Jiangxi LianshengFull TimeFT

Fujian Tianxin - Jiangxi Liansheng

Fujian Tianxin played Jiangxi Liansheng at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Fujian Tianxin won 1-0.

Kunshan1 - 0Zhejiang YitengFull TimeFT

Kunshan - Zhejiang Yiteng

Kunshan played Zhejiang Yiteng at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Kunshan won 1-0.

Wuhan Three Towns1 - 0Shenzhen PengchengFull TimeFT

Wuhan Three Towns - Shenzhen Pengcheng

Wuhan Three Towns played Shenzhen Pengcheng at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Wuhan Three Towns won 1-0.

Zibo Sunday0 - 1Yinchuan HelanshanFull TimeFT

Zibo Sunday - Yinchuan Helanshan

Zibo Sunday played Yinchuan Helanshan at the League 2 of China on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Yinchuan Helanshan won 0-1.

Bulat1 - 1KyranFull TimeFT

Bulat - Kyran

Bulat played Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on June 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zhetysu-21 - 0EkibastuzFull TimeFT

Zhetysu-2 - Ekibastuz

Zhetysu-2 played Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Zhetysu-2 won 1-0.

Alga0 - 1Alay OshFull TimeFT

Alga - Alay Osh

Alga played Alay Osh at the Top Liga of Kyrgyzstan on June 15. The match kicked off 12:00 UTC. Alay Osh won 0-1.

Melaka Utd3 - 3TerengganuFull TimeFT

Melaka Utd - Terengganu

Melaka Utd played Terengganu at the Super League of Malaysia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Selangor FC2 - 1Kuala LumpurFull TimeFT

Selangor FC - Kuala Lumpur

Selangor FC played Kuala Lumpur at the Super League of Malaysia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Selangor FC won 2-1.

Selangor United1 - 3Pulau PinangFull TimeFT

Selangor United - Pulau Pinang

Selangor United played Pulau Pinang at the Premier League of Malaysia on June 15. The match kicked off 08:45 UTC. Pulau Pinang won 1-3.

Sabah1 - 0Negeri SembilanFull TimeFT

Sabah - Negeri Sembilan

Sabah played Negeri Sembilan at the Premier League of Malaysia on June 15. The match kicked off 12:15 UTC. Sabah won 1-0.

UKM2 - 3PDRMFull TimeFT

UKM - PDRM

UKM played PDRM at the Premier League of Malaysia on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. PDRM won 2-3.

Hantharwady United0 - 0YadanarbonFull TimeFT

Hantharwady United - Yadanarbon

Hantharwady United played Yadanarbon at the National League of Myanmar on June 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shan United1 - 1ChinlandFull TimeFT

Shan United - Chinland

Shan United played Chinland at the National League of Myanmar on June 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Southern Myanmar0 - 4AyeyawadyFull TimeFT

Southern Myanmar - Ayeyawady

Southern Myanmar played Ayeyawady at the National League of Myanmar on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Ayeyawady won 0-4.

Zwekapin United2 - 2SagaingFull TimeFT

Zwekapin United - Sagaing

Zwekapin United played Sagaing at the National League of Myanmar on June 15. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Taliya0 - 0TeshrinFull TimeFT

Taliya - Teshrin

Taliya played Teshrin at the National cup of Syria on June 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wathbah3 - 1NawaeirFull TimeFT

Wathbah - Nawaeir

Wathbah played Nawaeir at the National cup of Syria on June 15. The match kicked off 17:30 UTC. Wathbah won 3-1.

Suphanburi0 - 1Samut PrakanFull TimeFT

Suphanburi - Samut Prakan

Suphanburi played Samut Prakan at the League 1 of Thailand on June 15. The match kicked off 10:45 UTC. Samut Prakan won 0-1.

Trat2 - 0SukhothaiFull TimeFT

Trat - Sukhothai

Trat played Sukhothai at the League 1 of Thailand on June 15. The match kicked off 11:00 UTC. Trat won 2-0.

Prachuap0 - 0Chiangrai UnitedFull TimeFT

Prachuap - Chiangrai United

Prachuap played Chiangrai United at the League 1 of Thailand on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nakhon Ratchasima2 - 1ChainatFull TimeFT

Nakhon Ratchasima - Chainat

Nakhon Ratchasima played Chainat at the League 1 of Thailand on June 15. The match kicked off 13:00 UTC. Nakhon Ratchasima won 2-1.

Ahal1 - 1Kopetdag AsgabatFull TimeFT

Ahal - Kopetdag Asgabat

Ahal played Kopetdag Asgabat at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Altyn Asyr1 - 1AshkhabadFull TimeFT

Altyn Asyr - Ashkhabad

Altyn Asyr played Ashkhabad at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 15. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Balkan1 - 2SagadamFull TimeFT

Balkan - Sagadam

Balkan played Sagadam at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Sagadam won 1-2.

Energetik Mary1 - 0MerwFull TimeFT

Energetik Mary - Merw

Energetik Mary played Merw at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. Energetik Mary won 1-0.

Nam Dinh2 - 1Da NangFull TimeFT

Nam Dinh - Da Nang

Nam Dinh played Da Nang at the V-League of Vietnam on June 15. The match kicked off 10:00 UTC. Nam Dinh won 2-1.

Ho Chi Minh City0 - 0Thanh HoaFull TimeFT

Ho Chi Minh City - Thanh Hoa

Ho Chi Minh City played Thanh Hoa at the V-League of Vietnam on June 15. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Esperance1 - 2BizertinFull TimeFT

Esperance - Bizertin

Esperance played Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Bizertin won 1-2.

Etoile du Sahel2 - 0Club AfricainFull TimeFT

Etoile du Sahel - Club Africain

Etoile du Sahel played Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Etoile du Sahel won 2-0.

Gabes3 - 3KairouanaiseFull TimeFT

Gabes - Kairouanaise

Gabes played Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hammam-Lif3 - 1Stade TunisFull TimeFT

Hammam-Lif - Stade Tunis

Hammam-Lif played Stade Tunis at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Hammam-Lif won 3-1.

Metlaoui3 - 1TataouineFull TimeFT

Metlaoui - Tataouine

Metlaoui played Tataouine at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Metlaoui won 3-1.

Monastir0 - 2Stade GabesienFull TimeFT

Monastir - Stade Gabesien

Monastir played Stade Gabesien at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Stade Gabesien won 0-2.

Sfaxien2 - 0Ben GuerdaneFull TimeFT

Sfaxien - Ben Guerdane

Sfaxien played Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on June 15. The match kicked off 15:00 UTC. Sfaxien won 2-0.

VorkutaReal Mississauga23:00

Vorkuta - Real Mississauga

Vorkuta are playing Real Mississauga at the CSL of Canada on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

York91 - 0PacificFull TimeFT

York9 - Pacific

York9 played Pacific at the Premier League of Canada on June 15. The match kicked off 16:00 UTC. York9 won 1-0.

Edmonton0 - 3CavalryFull TimeFT

Edmonton - Cavalry

Edmonton played Cavalry at the Premier League of Canada on June 15. The match kicked off 18:30 UTC. Cavalry won 0-3.

ForgeValour21:00

Forge - Valour

Forge are playing Valour at the Premier League of Canada on June 15. The match will kick off 21:00 UTC.

North Carolina WPortland Thorns W23:45

North Carolina W - Portland Thorns W

North Carolina W are playing Portland Thorns W at the NWSL - Women of Usa on June 15. The match will kick off 23:45 UTC.

Houston Dash WOrlando Pride W00:30

Houston Dash W - Orlando Pride W

Houston Dash W are playing Orlando Pride W at the NWSL - Women of Usa on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Seattle Reign WWashington Spirit W02:00

Seattle Reign W - Washington Spirit W

Seattle Reign W are playing Washington Spirit W at the NWSL - Women of Usa on June 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Utah Royals WSky Blue W02:00

Utah Royals W - Sky Blue W

Utah Royals W are playing Sky Blue W at the NWSL - Women of Usa on June 16. The match will kick off 02:00 UTC.

North CarolinaSwope Park Rangers21:00

North Carolina - Swope Park Rangers

North Carolina are playing Swope Park Rangers at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Tampa BayCharleston Battery22:30

Tampa Bay - Charleston Battery

Tampa Bay are playing Charleston Battery at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 22:30 UTC.

Charlotte IndependenceBirmingham Legion23:00

Charlotte Independence - Birmingham Legion

Charlotte Independence are playing Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Ottawa Fury FCMemphis 90123:00

Ottawa Fury FC - Memphis 901

Ottawa Fury FC are playing Memphis 901 at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Atlanta United-2Pittsburgh Riverhounds23:30

Atlanta United-2 - Pittsburgh Riverhounds

Atlanta United-2 are playing Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 23:30 UTC.

Bethlehem SteelSt. Louis23:30

Bethlehem Steel - St. Louis

Bethlehem Steel are playing St. Louis at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 23:30 UTC.

Loudoun UnitedIndy Eleven23:30

Loudoun United - Indy Eleven

Loudoun United are playing Indy Eleven at the USL Championship of Usa on June 15. The match will kick off 23:30 UTC.

Austin BoldTacoma Defiance00:30

Austin Bold - Tacoma Defiance

Austin Bold are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Rio Grande ValleyColorado Springs00:30

Rio Grande Valley - Colorado Springs

Rio Grande Valley are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Tulsa RoughnecksEl Paso Locomotive00:30

Tulsa Roughnecks - El Paso Locomotive

Tulsa Roughnecks are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 00:30 UTC.

OKC EnergySan Antonio FC01:00

OKC Energy - San Antonio FC

OKC Energy are playing San Antonio FC at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Las Vegas LightsNew Mexico United02:30

Las Vegas Lights - New Mexico United

Las Vegas Lights are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 02:30 UTC.

Phoenix RisingOrange County02:30

Phoenix Rising - Orange County

Phoenix Rising are playing Orange County at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 02:30 UTC.

Reno 1868Los Angeles Galaxy-202:30

Reno 1868 - Los Angeles Galaxy-2

Reno 1868 are playing Los Angeles Galaxy-2 at the USL Championship of Usa on June 16. The match will kick off 02:30 UTC.

GreenvilleLansing23:00

Greenville - Lansing

Greenville are playing Lansing at the USL League One of Usa on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Richmond KickersChattanooga23:00

Richmond Kickers - Chattanooga

Richmond Kickers are playing Chattanooga at the USL League One of Usa on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Forward MadisonTucson00:00

Forward Madison - Tucson

Forward Madison are playing Tucson at the USL League One of Usa on June 16. The match will kick off 00:00 UTC.

TormentaOrlando City-200:00

Tormenta - Orlando City-2

Tormenta are playing Orlando City-2 at the USL League One of Usa on June 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Ferroviario1 - 0Imperatriz MA86'

Ferroviario - Imperatriz MA

Ferroviario are playing Imperatriz MA at the Serie C of Brasil on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Ferroviario is winning 1-0.

Paysandu0 - 0Luverdense EC45'

Paysandu - Luverdense EC

Paysandu are playing Luverdense EC at the Serie C of Brasil on June 15. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sampaio CorreaABC Natal22:15

Sampaio Correa - ABC Natal

Sampaio Correa are playing ABC Natal at the Serie C of Brasil on June 15. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0BrasilienseFull TimeFT

Vitoria ES - Brasiliense

Vitoria ES played Brasiliense at the Serie D of Brasil on June 15. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Central SC2 - 0Jacuipense89'

Central SC - Jacuipense

Central SC are playing Jacuipense at the Serie D of Brasil on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Central SC is winning 2-0.

Juazeirense1 - 0CAP Patrocinense71'

Juazeirense - CAP Patrocinense

Juazeirense are playing CAP Patrocinense at the Serie D of Brasil on June 15. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Juazeirense is winning 1-0.

Ferroviaria0 - 0Cianorte PR45'

Ferroviaria - Cianorte PR

Ferroviaria are playing Cianorte PR at the Serie D of Brasil on June 15. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SalgueiroFluminense de Feira23:00

Salgueiro - Fluminense de Feira

Salgueiro are playing Fluminense de Feira at the Serie D of Brasil on June 15. The match will kick off 23:00 UTC.

CaraboboEstudiantes de MeridaPostponedPst

Carabobo - Estudiantes de Merida

Carabobo are playing Estudiantes de Merida at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on June 15.

MinerosZuliaPostponedPst

Mineros - Zulia

Mineros are playing Zulia at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on June 15.

Bayside United1 - 2Albany CreekFull TimeFT

Bayside United - Albany Creek

Bayside United played Albany Creek at the Brisbane Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Albany Creek won 1-2.

Brisbane Knights2 - 2Univ. QueenslandFull TimeFT

Brisbane Knights - Univ. Queensland

Brisbane Knights played Univ. Queensland at the Brisbane Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

CabooltureTaringa RoversSuspendedSsp

Caboolture - Taringa Rovers

Caboolture are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on June 15.

North Pine1 - 3Acacia RidgeFull TimeFT

North Pine - Acacia Ridge

North Pine played Acacia Ridge at the Brisbane Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Acacia Ridge won 1-3.

Grange ThistleToowong06:30

Grange Thistle - Toowong

Grange Thistle are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on June 16. The match will kick off 06:30 UTC.

Rochedale Rovers2 - 0Ipswich KnightsFull TimeFT

Rochedale Rovers - Ipswich Knights

Rochedale Rovers played Ipswich Knights at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 07:15 UTC. Rochedale Rovers won 2-0.

Holland Park Hawks1 - 6Sunshine Coast WanderersFull TimeFT

Holland Park Hawks - Sunshine Coast Wanderers

Holland Park Hawks played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 1-6.

Mitchelton2 - 2Wynnum WolvesFull TimeFT

Mitchelton - Wynnum Wolves

Mitchelton played Wynnum Wolves at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Souths United2 - 1CapalabaFull TimeFT

Souths United - Capalaba

Souths United played Capalaba at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Souths United won 2-1.

Logan Lightning1 - 2Southside EaglesFull TimeFT

Logan Lightning - Southside Eagles

Logan Lightning played Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:15 UTC. Southside Eagles won 1-2.

Bentleigh Greens4 - 0Melbourne KnightsFull TimeFT

Bentleigh Greens - Melbourne Knights

Bentleigh Greens played Melbourne Knights at the NPL Victoria of Australia on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Bentleigh Greens won 4-0.

Altona Magic3 - 2Dandenong ThunderFull TimeFT

Altona Magic - Dandenong Thunder

Altona Magic played Dandenong Thunder at the NPL Victoria of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Altona Magic won 3-2.

Heidelberg United1 - 2Hume CityFull TimeFT

Heidelberg United - Hume City

Heidelberg United played Hume City at the NPL Victoria of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Hume City won 1-2.

Port Melbourne4 - 0Pascoe ValeFull TimeFT

Port Melbourne - Pascoe Vale

Port Melbourne played Pascoe Vale at the NPL Victoria of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Port Melbourne won 4-0.

South MelbourneAvondale Heights06:00

South Melbourne - Avondale Heights

South Melbourne are playing Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on June 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Adelaide Raiders2 - 5Campbelltown CityFull TimeFT

Adelaide Raiders - Campbelltown City

Adelaide Raiders played Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on June 15. The match kicked off 05:30 UTC. Campbelltown City won 2-5.

Adelaide United U-212 - 2Adelaide CityFull TimeFT

Adelaide United U-21 - Adelaide City

Adelaide United U-21 played Adelaide City at the NPL South Australia of Australia on June 15. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Croydon Kings0 - 0Para HillsFull TimeFT

Croydon Kings - Para Hills

Croydon Kings played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on June 15. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

MetroStars3 - 3South AdelaideFull TimeFT

MetroStars - South Adelaide

MetroStars played South Adelaide at the NPL South Australia of Australia on June 15. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

West Adelaide1 - 1Adelaide Blue EaglesFull TimeFT

West Adelaide - Adelaide Blue Eagles

West Adelaide played Adelaide Blue Eagles at the NPL South Australia of Australia on June 15. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peninsula Power3 - 2Brisbane Roar U-21Full TimeFT

Peninsula Power - Brisbane Roar U-21

Peninsula Power played Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Peninsula Power won 3-2.

Brisbane City2 - 2Moreton Bay UnitedFull TimeFT

Brisbane City - Moreton Bay United

Brisbane City played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on June 15. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gold Coast United FC1 - 4Brisbane StrikersFull TimeFT

Gold Coast United FC - Brisbane Strikers

Gold Coast United FC played Brisbane Strikers at the NPL Queensland of Australia on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Brisbane Strikers won 1-4.

Magpies Crusaders2 - 2SWQ ThunderFull TimeFT

Magpies Crusaders - SWQ Thunder

Magpies Crusaders played SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on June 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sunshine CoastGold Coast Knights06:00

Sunshine Coast - Gold Coast Knights

Sunshine Coast are playing Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on June 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Queensland LionsEastern Suburbs07:00

Queensland Lions - Eastern Suburbs

Queensland Lions are playing Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on June 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Sutherland Sharks2 - 1Blacktown CityFull TimeFT

Sutherland Sharks - Blacktown City

Sutherland Sharks played Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on June 15. The match kicked off 08:30 UTC. Sutherland Sharks won 2-1.

Mt Druitt Town2 - 0Rockdale City SunsFull TimeFT

Mt Druitt Town - Rockdale City Suns

Mt Druitt Town played Rockdale City Suns at the NPL New South Wales of Australia on June 15. The match kicked off 09:00 UTC. Mt Druitt Town won 2-0.

Manly United FCMarconi Stallions05:00

Manly United FC - Marconi Stallions

Manly United FC are playing Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Wolves FCSydney-205:00

Wolves FC - Sydney-2

Wolves FC are playing Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match will kick off 05:00 UTC.

APIA TigersSydney United05:30

APIA Tigers - Sydney United

APIA Tigers are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match will kick off 05:30 UTC.

Sydney OlympicHakoah Sydney City06:00

Sydney Olympic - Hakoah Sydney City

Sydney Olympic are playing Hakoah Sydney City at the NPL New South Wales of Australia on June 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Glenorchy Knights2 - 5Devonport CityFull TimeFT

Glenorchy Knights - Devonport City

Glenorchy Knights played Devonport City at the NPL Tasmania of Australia on June 15. The match kicked off 05:15 UTC. Devonport City won 2-5.

Clarence United1 - 6South HobartFull TimeFT

Clarence United - South Hobart

Clarence United played South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on June 15. The match kicked off 06:30 UTC. South Hobart won 1-6.

Lambton Jaffas2 - 0Hamilton OlympicFull TimeFT

Lambton Jaffas - Hamilton Olympic

Lambton Jaffas played Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on June 15. The match kicked off 04:30 UTC. Lambton Jaffas won 2-0.

Broadmeadow Magic2 - 0Lake MacquarieFull TimeFT

Broadmeadow Magic - Lake Macquarie

Broadmeadow Magic played Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on June 15. The match kicked off 07:00 UTC. Broadmeadow Magic won 2-0.

Charlestown CityEdgeworth Eagles04:30

Charlestown City - Edgeworth Eagles

Charlestown City are playing Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match will kick off 04:30 UTC.

ValentineMaitland04:30

Valentine - Maitland

Valentine are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match will kick off 04:30 UTC.

Weston BearsAdamstown Rosebuds04:30

Weston Bears - Adamstown Rosebuds

Weston Bears are playing Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on June 16. The match will kick off 04:30 UTC.

Mexico U-220 - 0Ireland U-214-3 On PenaltiesPen 4-3

Mexico U-22 - Ireland U-21

Mexico U-22 played Ireland U-21 at the Toulon Tournament, Plyaoffs of International on June 15. The match kicked off 11:30 UTC. Mexico U-22 won on penalties as the score was 0-0.

Japan U-221 - 1Brazil U-224-5 On PenaltiesPen 4-5

Japan U-22 - Brazil U-22

Japan U-22 played Brazil U-22 at the Toulon Tournament, Plyaoffs of International on June 15. The match kicked off 14:00 UTC. Brazil U-22 won on penalties as the score was 1-1.