Upcoming Fixtures
FK TskhinvaliShukuraMarch 28th 11:00

FK Tskhinvali - Shukura

FK Tskhinvali are playing Shukura at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Telavi1 - 1FK Tskhinvali5 days ago Full TimeFT

Telavi - FK Tskhinvali

Telavi played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Tskhinvali1 - 2Merani10 days ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Merani

FK Tskhinvali played Merani at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 10. The match kicked off 11:00 UTC. Merani won 1-2.

Shevardeni 19060 - 1FK Tskhinvali17 days ago Full TimeFT

Shevardeni 1906 - FK Tskhinvali

Shevardeni 1906 played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 3. The match kicked off 11:00 UTC. FK Tskhinvali won 0-1.

FK Tskhinvali2 - 1Bakhmaro3 months ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Bakhmaro

FK Tskhinvali played Bakhmaro at the Umaglesi Liga, playoffs of Georgia on December 11. The match kicked off 10:00 UTC. FK Tskhinvali won 2-1.

Chikhura4 - 1FK Tskhinvali2 years ago Full TimeFT

Chikhura - FK Tskhinvali

Chikhura played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on November 26. The match kicked off 10:00 UTC. Chikhura won 4-1.

FK Tskhinvali1 - 2Torpedo K.2 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Torpedo K.

FK Tskhinvali played Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on November 18. The match kicked off 10:00 UTC. Torpedo K. won 1-2.

Lokomotiv Tbilisi2 - 0FK Tskhinvali2 years ago Full TimeFT

Lokomotiv Tbilisi - FK Tskhinvali

Lokomotiv Tbilisi played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on November 6. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 2-0.

FK Tskhinvali0 - 0Shukura2 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Shukura

FK Tskhinvali played Shukura at the Erovnuli Liga of Georgia on October 30. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Tb.0 - 0FK Tskhinvali2 years ago Full TimeFT

Dinamo Tb. - FK Tskhinvali

Dinamo Tb. played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on October 23. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Tskhinvali2 - 1Guria2 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Guria

FK Tskhinvali played Guria at the Erovnuli Liga of Georgia on October 1. The match kicked off 12:00 UTC. FK Tskhinvali won 2-1.

FK Tskhinvali1 - 2Chikhura2 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Chikhura

FK Tskhinvali played Chikhura at the Erovnuli Liga of Georgia on September 25. The match kicked off 12:30 UTC. Chikhura won 1-2.

Torpedo K.3 - 1FK Tskhinvali3 years ago Full TimeFT

Torpedo K. - FK Tskhinvali

Torpedo K. played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on September 17. The match kicked off 15:00 UTC. Torpedo K. won 3-1.

FK Tskhinvali1 - 2Lokomotiv Tbilisi3 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Lokomotiv Tbilisi

FK Tskhinvali played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on September 10. The match kicked off 13:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 1-2.

Shukura1 - 3FK Tskhinvali3 years ago Full TimeFT

Shukura - FK Tskhinvali

Shukura played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on August 27. The match kicked off 13:30 UTC. FK Tskhinvali won 1-3.

FK Tskhinvali2 - 4Dinamo Tb.3 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Dinamo Tb.

FK Tskhinvali played Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on August 21. The match kicked off 13:30 UTC. Dinamo Tb. won 2-4.

Guria0 - 0FK Tskhinvali3 years ago Full TimeFT

Guria - FK Tskhinvali

Guria played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on August 7. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

WIT Georgia1 - 0FK Tskhinvali3 years ago Full TimeFT

WIT Georgia - FK Tskhinvali

WIT Georgia played FK Tskhinvali at the Club Friendlies of International on June 29. The match kicked off 14:00 UTC. WIT Georgia won 1-0.

FK Tskhinvali1 - 1Lokomotiv Tbilisi3 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Lokomotiv Tbilisi

FK Tskhinvali played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on May 22. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sapovnela2 - 1FK Tskhinvali3 years ago Full TimeFT

Sapovnela - FK Tskhinvali

Sapovnela played FK Tskhinvali at the Erovnuli Liga of Georgia on May 14. The match kicked off 13:00 UTC. Sapovnela won 2-1.

FK Tskhinvali5 - 0Shukura3 years ago Full TimeFT

FK Tskhinvali - Shukura

FK Tskhinvali played Shukura at the Erovnuli Liga of Georgia on May 8. The match kicked off 13:00 UTC. FK Tskhinvali won 5-0.

FK Tskhinvali is a football club from Georgia competing in the Umaglesi Liga, Relegation Round of Georgia. ScoreBat covers all matches of FK Tskhinvali in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as FK Tskhinvali roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of FK Tskhinvali for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the FK Tskhinvali goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow FK Tskhinvali livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of FK Tskhinvali, who will be playing Shukura on March 28th in the Erovnuli Liga 2 of Georgia. You can watch FK Tskhinvali vs Shukura live stream on ScoreBat. The match will kick off 11:00 UTC..

Matchday Live
UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Slavia Praha WBayern W17:30

Slavia Praha W - Bayern W

Slavia Praha W are playing Bayern W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona FA WLillestrom W18:00

Barcelona FA W - Lillestrom W

Barcelona FA W are playing Lillestrom W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon WWolfsburg W19:45

Lyon W - Wolfsburg W

Lyon W are playing Wolfsburg W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FrancavillaViterbese13:30

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PotenzaSicula Leonzio13:30

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Romania U-17Austria U-1709:00

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 are playing Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Germany U-17Belarus U-1711:00

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Italy U-17Turkey U-1712:00

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Poland U-17Russia U-1713:00

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 are playing Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Israel U-17Czech Republic U-1715:00

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-17 WScotland U-17 W13:00

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-19Romania U-1909:00

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 are playing Romania U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Ukraine U-19Serbia U-1910:30

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 are playing Serbia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Norway U-19Hungary U-1912:00

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 are playing Hungary U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-19Russia U-1914:00

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

England U-19Czech Republic U-1914:00

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-19Poland U-1914:00

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Belgium U-1914:00

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Turkey U-19Scotland U-1914:00

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Germany U-19Croatia U-1914:30

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al ShoalahAl Ain FC12:50

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al MojzelAl Jeel12:55

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al QaisomaAl-Ansar12:55

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al-WashmAbha12:55

Al-Washm - Abha

Al-Washm are playing Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania23:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO23:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

CRACAtletico GO23:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoianesiaVila Nova23:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoiasIpora23:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis23:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT17:00

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas20:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC21:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui22:00

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Zamora FCCarabobo22:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Launceston CityRiverside Olympic07:30

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 07:30 UTC.

Clarence UnitedGlenorchy Knights09:00

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.