Al Simawa logo
Iraq

Al Simawa Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Al SimawaBaghdadWednesday 11:00

Al Simawa - Baghdad

Al Simawa are playing Baghdad at the Super League of Iraq on January 27. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Al Zawraa1 - 0Al Simawa16 hours ago Full TimeFT

Al Zawraa - Al Simawa

Al Zawraa played Al Simawa at the Super League of Iraq on January 22. The match kicked off 12:15 UTC. Al Zawraa won 1-0.

Al Simawa2 - 0Alisinaat Alkahrabaiya7 days ago Full TimeFT

Al Simawa - Alisinaat Alkahrabaiya

Al Simawa played Alisinaat Alkahrabaiya at the Super League of Iraq on January 16. The match kicked off 11:00 UTC. Al Simawa won 2-0.

Naft Al-Basra2 - 1Al Simawa16 days ago Full TimeFT

Naft Al-Basra - Al Simawa

Naft Al-Basra played Al Simawa at the Super League of Iraq on January 7. The match kicked off 15:00 UTC. Naft Al-Basra won 2-1.

Al Simawa1 - 0Al Kahrabaa22 days ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Kahrabaa

Al Simawa played Al Kahrabaa at the Super League of Iraq on January 1. The match kicked off 11:00 UTC. Al Simawa won 1-0.

Al Simawa0 - 0Al Hudoda month ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Hudod

Al Simawa played Al Hudod at the Super League of Iraq on December 27. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Quwa Jawiya5 - 1Al Simawaa month ago Full TimeFT

Al Quwa Jawiya - Al Simawa

Al Quwa Jawiya played Al Simawa at the Super League of Iraq on December 22. The match kicked off 17:00 UTC. Al Quwa Jawiya won 5-1.

Al Simawa1 - 1Al Talabaa month ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Talaba

Al Simawa played Al Talaba at the Super League of Iraq on December 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Naft3 - 1Al Simawaa month ago Full TimeFT

Naft - Al Simawa

Naft played Al Simawa at the Super League of Iraq on December 12. The match kicked off 11:00 UTC. Naft won 3-1.

Al Simawa0 - 3Al-Shortaa month ago Full TimeFT

Al Simawa - Al-Shorta

Al Simawa played Al-Shorta at the Super League of Iraq on December 8. The match kicked off 11:00 UTC. Al-Shorta won 0-3.

Erbil2 - 0Al Simawa2 months ago Full TimeFT

Erbil - Al Simawa

Erbil played Al Simawa at the Super League of Iraq on December 3. The match kicked off 11:00 UTC. Erbil won 2-0.

Al Simawa1 - 0Al Karkh2 months ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Karkh

Al Simawa played Al Karkh at the Super League of Iraq on November 28. The match kicked off 11:00 UTC. Al Simawa won 1-0.

Naft Maysan0 - 0Al Simawa2 months ago Full TimeFT

Naft Maysan - Al Simawa

Naft Maysan played Al Simawa at the Super League of Iraq on November 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Simawa0 - 1Al Najaf3 months ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Najaf

Al Simawa played Al Najaf at the Super League of Iraq on November 4. The match kicked off 11:30 UTC. Al Najaf won 0-1.

Al Simawa1 - 0Al Minaa Basra3 months ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Minaa Basra

Al Simawa played Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on October 30. The match kicked off 11:30 UTC. Al Simawa won 1-0.

Naft Al-Wasat5 - 1Al Simawa3 months ago Full TimeFT

Naft Al-Wasat - Al Simawa

Naft Al-Wasat played Al Simawa at the Super League of Iraq on October 25. The match kicked off 15:00 UTC. Naft Al-Wasat won 5-1.

Al Karkh2 - 2Al Simawaa year ago Full TimeFT

Al Karkh - Al Simawa

Al Karkh played Al Simawa at the Super League of Iraq on September 26. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Simawa0 - 0Al Zawraaa year ago Full TimeFT

Al Simawa - Al Zawraa

Al Simawa played Al Zawraa at the Super League of Iraq on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Simawa is a football club from Iraq competing in the Super League of Iraq. ScoreBat covers all matches of Al Simawa in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Al Simawa roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Al Simawa for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Al Simawa goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Al Simawa livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Al Simawa, who will be playing Baghdad on Wednesday in the Super League of Iraq. You can watch Al Simawa vs Baghdad live stream on ScoreBat. The match will kick off 11:00 UTC..

Matchday Live
Aston VillaNewcastle United20:00

Aston Villa - Newcastle United

Aston Villa are playing Newcastle United at the Premier League of England on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

HuescaVillarreal13:00

Huesca - Villarreal

Huesca are playing Villarreal at the La Liga of Spain on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SevillaCadiz15:15

Sevilla - Cadiz

Sevilla are playing Cadiz at the La Liga of Spain on January 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Real SociedadReal Betis17:30

Real Sociedad - Real Betis

Real Sociedad are playing Real Betis at the La Liga of Spain on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

AlavesReal Madrid20:00

Alaves - Real Madrid

Alaves are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Arminia BielefeldEintracht Frankfurt14:30

Arminia Bielefeld - Eintracht Frankfurt

Arminia Bielefeld are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

AugsburgUnion Berlin14:30

Augsburg - Union Berlin

Augsburg are playing Union Berlin at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayer LeverkusenWolfsburg14:30

Bayer Leverkusen - Wolfsburg

Bayer Leverkusen are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

MainzRB Leipzig14:30

Mainz - RB Leipzig

Mainz are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

SC FreiburgStuttgart14:30

SC Freiburg - Stuttgart

SC Freiburg are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Hertha BerlinWerder Bremen17:30

Hertha Berlin - Werder Bremen

Hertha Berlin are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

RomaSpezia14:00

Roma - Spezia

Roma are playing Spezia at the Serie A of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AC MilanAtalanta17:00

AC Milan - Atalanta

AC Milan are playing Atalanta at the Serie A of Italy on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

UdineseInter Milan17:00

Udinese - Inter Milan

Udinese are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FiorentinaCrotone19:45

Fiorentina - Crotone

Fiorentina are playing Crotone at the Serie A of Italy on January 23. The match will kick off 19:45 UTC.

LensNice16:00

Lens - Nice

Lens are playing Nice at the Ligue 1 of France on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MonacoMarseille20:00

Monaco - Marseille

Monaco are playing Marseille at the Ligue 1 of France on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

QPRDerby County15:00

QPR - Derby County

QPR are playing Derby County at the Championship of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ADO Den HaagEmmen15:30

ADO Den Haag - Emmen

ADO Den Haag are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

VitesseGroningen17:45

Vitesse - Groningen

Vitesse are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 17:45 UTC.

PSVRKC19:00

PSV - RKC

PSV are playing RKC at the Eredivisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Heracles AlmeloHeerenveen20:00

Heracles Almelo - Heerenveen

Heracles Almelo are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

AberdeenMotherwell15:00

Aberdeen - Motherwell

Aberdeen are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RangersRoss County15:00

Rangers - Ross County

Rangers are playing Ross County at the Premier League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RiedAustria V16:00

Ried - Austria V

Ried are playing Austria V at the Bundesliga of Austria on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

St. PoltenAdmira16:00

St. Polten - Admira

St. Polten are playing Admira at the Bundesliga of Austria on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Wolfsberger ACHartberg16:00

Wolfsberger AC - Hartberg

Wolfsberger AC are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MechelenEupen15:15

Mechelen - Eupen

Mechelen are playing Eupen at the First Division A of Belgium on January 23. The match will kick off 15:15 UTC.

KortrijkCercle Brugge17:30

Kortrijk - Cercle Brugge

Kortrijk are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Sint-TruidenMouscron17:30

Sint-Truiden - Mouscron

Sint-Truiden are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

AntwerpOostende19:45

Antwerp - Oostende

Antwerp are playing Oostende at the First Division A of Belgium on January 23. The match will kick off 19:45 UTC.

DeinzeSt. Gilloise19:45

Deinze - St. Gilloise

Deinze are playing St. Gilloise at the First Division B of Belgium on January 23. The match will kick off 19:45 UTC.

VarteksRijeka14:00

Varteks - Rijeka

Varteks are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NK GoricaDinamo Zagreb16:05

NK Gorica - Dinamo Zagreb

NK Gorica are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on January 23. The match will kick off 16:05 UTC.

Olympiakos NicosiaEthnikos Achnas14:00

Olympiakos Nicosia - Ethnikos Achnas

Olympiakos Nicosia are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Enosis ParalimniOmonia16:30

Enosis Paralimni - Omonia

Enosis Paralimni are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

OlomoucOpava13:00

Olomouc - Opava

Olomouc are playing Opava at the First League of Czech Republic on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bohemians 1905Slovacko15:00

Bohemians 1905 - Slovacko

Bohemians 1905 are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ZlinOstrava15:00

Zlin - Ostrava

Zlin are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KarvinaSlavia Praha17:30

Karvina - Slavia Praha

Karvina are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

SouthamptonArsenal12:15

Southampton - Arsenal

Southampton are playing Arsenal at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 12:15 UTC.

BarnsleyNorwich City15:00

Barnsley - Norwich City

Barnsley are playing Norwich City at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BrightonBlackpool15:00

Brighton - Blackpool

Brighton are playing Blackpool at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MillwallBristol City15:00

Millwall - Bristol City

Millwall are playing Bristol City at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield UnitedPlymouth15:00

Sheffield United - Plymouth

Sheffield United are playing Plymouth at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CityNottingham Forest15:00

Swansea City - Nottingham Forest

Swansea City are playing Nottingham Forest at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

West Ham UnitedDoncaster Rovers15:00

West Ham United - Doncaster Rovers

West Ham United are playing Doncaster Rovers at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownManchester City17:30

Cheltenham Town - Manchester City

Cheltenham Town are playing Manchester City at the FA Cup of England on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Charlton AthleticSwindon Town15:00

Charlton Athletic - Swindon Town

Charlton Athletic are playing Swindon Town at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CreweWimbledon15:00

Crewe - Wimbledon

Crewe are playing Wimbledon at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GillinghamRochdale15:00

Gillingham - Rochdale

Gillingham are playing Rochdale at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ipswich TownPeterborough United15:00

Ipswich Town - Peterborough United

Ipswich Town are playing Peterborough United at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln CityNorthampton15:00

Lincoln City - Northampton

Lincoln City are playing Northampton at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford UnitedBristol Rovers15:00

Oxford United - Bristol Rovers

Oxford United are playing Bristol Rovers at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PortsmouthHull City15:00

Portsmouth - Hull City

Portsmouth are playing Hull City at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SunderlandShrewsbury15:00

Sunderland - Shrewsbury

Sunderland are playing Shrewsbury at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WiganFleetwood Town15:00

Wigan - Fleetwood Town

Wigan are playing Fleetwood Town at the League One of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ExeterStevenage13:00

Exeter - Stevenage

Exeter are playing Stevenage at the League Two of England on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Scunthorpe UnitedGrimsby13:00

Scunthorpe United - Grimsby

Scunthorpe United are playing Grimsby at the League Two of England on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Cambridge UnitedBradford15:00

Cambridge United - Bradford

Cambridge United are playing Bradford at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleForest GreenPostponedPst

Carlisle - Forest Green

Carlisle are playing Forest Green at the League Two of England on January 23.

Cheltenham TownBarrowPostponedPst

Cheltenham Town - Barrow

Cheltenham Town are playing Barrow at the League Two of England on January 23.

Leyton OrientForest Green15:00

Leyton Orient - Forest Green

Leyton Orient are playing Forest Green at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MorecambeColchester15:00

Morecambe - Colchester

Morecambe are playing Colchester at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Oldham AthleticNewport15:00

Oldham Athletic - Newport

Oldham Athletic are playing Newport at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Port ValeWalsall15:00

Port Vale - Walsall

Port Vale are playing Walsall at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Southend UnitedMansfield Town15:00

Southend United - Mansfield Town

Southend United are playing Mansfield Town at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Tranmere RoversBolton15:00

Tranmere Rovers - Bolton

Tranmere Rovers are playing Bolton at the League Two of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ClermontAuxerre14:00

Clermont - Auxerre

Clermont are playing Auxerre at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CaenRodez Aveyron18:00

Caen - Rodez Aveyron

Caen are playing Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ChateaurouxValenciennes18:00

Chateauroux - Valenciennes

Chateauroux are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

DunkerqueAjaccio18:00

Dunkerque - Ajaccio

Dunkerque are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

GrenobleChambly18:00

Grenoble - Chambly

Grenoble are playing Chambly at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Le HavreGuingamp18:00

Le Havre - Guingamp

Le Havre are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

NancyNiort18:00

Nancy - Niort

Nancy are playing Niort at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Paris FCAmiens18:00

Paris FC - Amiens

Paris FC are playing Amiens at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

PauTroyes18:00

Pau - Troyes

Pau are playing Troyes at the Ligue 2 of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Eintracht BraunschweigHamburg12:00

Eintracht Braunschweig - Hamburg

Eintracht Braunschweig are playing Hamburg at the 2. Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlsruherHeidenheim12:00

Karlsruher - Heidenheim

Karlsruher are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

PaderbornWurzburger Kickers12:00

Paderborn - Wurzburger Kickers

Paderborn are playing Wurzburger Kickers at the 2. Bundesliga of Germany on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgHansa13:00

Duisburg - Hansa

Duisburg are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Dynamo DresdenKaiserslautern13:00

Dynamo Dresden - Kaiserslautern

Dynamo Dresden are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hallescher FCMagdeburg13:00

Hallescher FC - Magdeburg

Hallescher FC are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

UnterhachingZwickau13:00

Unterhaching - Zwickau

Unterhaching are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VerlWehen Wiesbaden13:00

Verl - Wehen Wiesbaden

Verl are playing Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria KolnWaldhof Mannheim13:00

Viktoria Koln - Waldhof Mannheim

Viktoria Koln are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Asteras TripolisLarissa13:00

Asteras Tripolis - Larissa

Asteras Tripolis are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ApollonAris15:15

Apollon - Aris

Apollon are playing Aris at the Super League 1 of Greece on January 23. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosOFI17:30

Panathinaikos - OFI

Panathinaikos are playing OFI at the Super League 1 of Greece on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

VardaMezokovesd13:30

Varda - Mezokovesd

Varda are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

PuskasFerencvaros16:00

Puskas - Ferencvaros

Puskas are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UjpestFehervar18:30

Ujpest - Fehervar

Ujpest are playing Fehervar at the NB I of Hungary on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

AscoliChievo13:00

Ascoli - Chievo

Ascoli are playing Chievo at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

CosenzaPordenone13:00

Cosenza - Pordenone

Cosenza are playing Pordenone at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FrosinoneReggina13:00

Frosinone - Reggina

Frosinone are playing Reggina at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ReggianaVicenza13:00

Reggiana - Vicenza

Reggiana are playing Vicenza at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VeneziaCittadella13:00

Venezia - Cittadella

Venezia are playing Cittadella at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SalernitanaPescara15:00

Salernitana - Pescara

Salernitana are playing Pescara at the Serie B of Italy on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Floriana FCHibernians FC13:00

Floriana FC - Hibernians FC

Floriana FC are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Lija AthleticGudja United13:00

Lija Athletic - Gudja United

Lija Athletic are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sliema Wanderers FCSirens17:00

Sliema Wanderers FC - Sirens

Sliema Wanderers FC are playing Sirens at the Premier Division of Malta on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Zejtun CorinthiansSenglea Athletic17:00

Zejtun Corinthians - Senglea Athletic

Zejtun Corinthians are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Den BoschNAC13:00

Den Bosch - NAC

Den Bosch are playing NAC at the Eerste Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FC OssExcelsior15:30

FC Oss - Excelsior

FC Oss are playing Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

SportingBraga19:45

Sporting - Braga

Sporting are playing Braga at the League cup, Group Stage of Portugal on January 23. The match will kick off 19:45 UTC.

SepsiAstra10:30

Sepsi - Astra

Sepsi are playing Astra at the Liga 1 of Romania on January 23. The match will kick off 10:30 UTC.

UTA AradArges14:30

UTA Arad - Arges

UTA Arad are playing Arges at the Liga 1 of Romania on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Universitatea CraiovaViitorul Constanta19:00

Universitatea Craiova - Viitorul Constanta

Universitatea Craiova are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

DunfermlineAyr United15:00

Dunfermline - Ayr United

Dunfermline are playing Ayr United at the Championship of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartsRaith Rovers15:00

Hearts - Raith Rovers

Hearts are playing Raith Rovers at the Championship of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverness C.TAlloa Athletic15:00

Inverness C.T - Alloa Athletic

Inverness C.T are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen of the SouthGreenock Morton15:00

Queen of the South - Greenock Morton

Queen of the South are playing Greenock Morton at the Championship of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AirdrieoniansPartick Thistle15:00

Airdrieonians - Partick Thistle

Airdrieonians are playing Partick Thistle at the Division 1 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DumbartonPeterhead15:00

Dumbarton - Peterhead

Dumbarton are playing Peterhead at the Division 1 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeCove Rangers15:00

East Fife - Cove Rangers

East Fife are playing Cove Rangers at the Division 1 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Forfar AthleticFalkirk15:00

Forfar Athletic - Falkirk

Forfar Athletic are playing Falkirk at the Division 1 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MontroseClyde15:00

Montrose - Clyde

Montrose are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Albion RoversAnnan Athletic15:00

Albion Rovers - Annan Athletic

Albion Rovers are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Brechin CityQueens Park15:00

Brechin City - Queens Park

Brechin City are playing Queens Park at the Division 2 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CowdenbeathStranraer15:00

Cowdenbeath - Stranraer

Cowdenbeath are playing Stranraer at the Division 2 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh CityStenhousemuir15:00

Edinburgh City - Stenhousemuir

Edinburgh City are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityStirling Albion15:00

Elgin City - Stirling Albion

Elgin City are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St. JohnstoneHibernian17:30

St. Johnstone - Hibernian

St. Johnstone are playing Hibernian at the League Cup, Final Stages of Scotland on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Rayo VallecanoMallorca15:00

Rayo Vallecano - Mallorca

Rayo Vallecano are playing Mallorca at the Segunda Division of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GironaEspanyol17:15

Girona - Espanyol

Girona are playing Espanyol at the Segunda Division of Spain on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

LugoTenerife17:15

Lugo - Tenerife

Lugo are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

MalagaPonferradina19:30

Malaga - Ponferradina

Malaga are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on January 23. The match will kick off 19:30 UTC.

LausanneSion17:15

Lausanne - Sion

Lausanne are playing Sion at the Super League of Switzerland on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

BaselZurich19:30

Basel - Zurich

Basel are playing Zurich at the Super League of Switzerland on January 23. The match will kick off 19:30 UTC.

ThunSchaffhausen17:15

Thun - Schaffhausen

Thun are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

WilAarau17:15

Wil - Aarau

Wil are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

GenclerbirligiTrabzonspor13:00

Genclerbirligi - Trabzonspor

Genclerbirligi are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Istanbul BasaksehirRizespor16:00

Istanbul Basaksehir - Rizespor

Istanbul Basaksehir are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BandirmasporUmraniyespor10:30

Bandirmaspor - Umraniyespor

Bandirmaspor are playing Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on January 23. The match will kick off 10:30 UTC.

EskisehirsporAnkaraspor13:00

Eskisehirspor - Ankaraspor

Eskisehirspor are playing Ankaraspor at the 1. Lig of Turkey on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Demirspor AdanaBursaspor16:00

Demirspor Adana - Bursaspor

Demirspor Adana are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Bala TownFlint TownPostponedPst

Bala Town - Flint Town

Bala Town are playing Flint Town at the Premier League of Wales on January 23.

Barry TownAberystwythPostponedPst

Barry Town - Aberystwyth

Barry Town are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on January 23.

CaernarfonCardiff MUPostponedPst

Caernarfon - Cardiff MU

Caernarfon are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on January 23.

Cardiff MUBarry TownPostponedPst

Cardiff MU - Barry Town

Cardiff MU are playing Barry Town at the Premier League of Wales on January 23.

Flint TownPenybontPostponedPst

Flint Town - Penybont

Flint Town are playing Penybont at the Premier League of Wales on January 23.

NewtownConnahs QNPostponedPst

Newtown - Connahs QN

Newtown are playing Connahs QN at the Premier League of Wales on January 23.

TNSBala TownPostponedPst

TNS - Bala Town

TNS are playing Bala Town at the Premier League of Wales on January 23.

TNSCaernarfonPostponedPst

TNS - Caernarfon

TNS are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on January 23.

ZambiaGuinea16:00

Zambia - Guinea

Zambia are playing Guinea at the Group Stage of African Nations Championship on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

NamibiaTanzania19:00

Namibia - Tanzania

Namibia are playing Tanzania at the Group Stage of African Nations Championship on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Mamelodi SundownsMoroka Swallows13:00

Mamelodi Sundowns - Moroka Swallows

Mamelodi Sundowns are playing Moroka Swallows at the Premier League of South Africa on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Black Leopards VendaChippa United13:30

Black Leopards Venda - Chippa United

Black Leopards Venda are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyBloemfontein CelticPostponedPst

TS Galaxy - Bloemfontein Celtic

TS Galaxy are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on January 23.

BarokaAmaZulu Durban15:00

Baroka - AmaZulu Durban

Baroka are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritzburg UnitedOrlando Pirates15:00

Maritzburg United - Orlando Pirates

Maritzburg United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StellenboschKaiser Chiefs15:00

Stellenbosch - Kaiser Chiefs

Stellenbosch are playing Kaiser Chiefs at the Premier League of South Africa on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AtlasTigres01:00

Atlas - Tigres

Atlas are playing Tigres at the Clausura of Mexico on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Sao PauloCoritiba22:00

Sao Paulo - Coritiba

Sao Paulo are playing Coritiba at the Serie A of Brasil on January 23. The match will kick off 22:00 UTC.

VascoAtletico-MG00:00

Vasco - Atletico-MG

Vasco are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on January 24. The match will kick off 00:00 UTC.

ConfiancaAmerica MG19:15

Confianca - America MG

Confianca are playing America MG at the Serie B of Brasil on January 23. The match will kick off 19:15 UTC.

Avai FlorianopolisGuarani21:30

Avai Florianopolis - Guarani

Avai Florianopolis are playing Guarani at the Serie B of Brasil on January 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Colo ColoCoquimbo Unido21:00

Colo Colo - Coquimbo Unido

Colo Colo are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on January 23. The match will kick off 21:00 UTC.

CobresalUnion La Calera23:30

Cobresal - Union La Calera

Cobresal are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on January 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Envigado FCPasto22:35

Envigado FC - Pasto

Envigado FC are playing Pasto at the Apertura of Colombia on January 23. The match will kick off 22:35 UTC.

Once CaldasJunior01:00

Once Caldas - Junior

Once Caldas are playing Junior at the Apertura of Colombia on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

LanusDefensa y Justicia20:00

Lanus - Defensa y Justicia

Lanus are playing Defensa y Justicia at the Copa Sudamericana of Conmebol on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro M.Montevideo City19:00

Cerro M. - Montevideo City

Cerro M. are playing Montevideo City at the Clausura of Uruguay on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Western United FCPerth Glory06:05

Western United FC - Perth Glory

Western United FC are playing Perth Glory at the A-League of Australia on January 23. The match will kick off 06:05 UTC.

Adelaide UnitedMelbourne Victory08:40

Adelaide United - Melbourne Victory

Adelaide United are playing Melbourne Victory at the A-League of Australia on January 23. The match will kick off 08:40 UTC.

Wellington PhoenixNewcastle Jets07:10

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on January 24. The match will kick off 07:10 UTC.

FlamurtariLuftetari Gjirokaster13:00

Flamurtari - Luftetari Gjirokaster

Flamurtari are playing Luftetari Gjirokaster at the Division 1 of Albania on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

DenderTienen19:00

Dender - Tienen

Dender are playing Tienen at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

HeistRupel Boom19:00

Heist - Rupel Boom

Heist are playing Rupel Boom at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

La Louviere CentreSint-Eloois-Winkel19:00

La Louviere Centre - Sint-Eloois-Winkel

La Louviere Centre are playing Sint-Eloois-Winkel at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Olympic CharleroiFrancs Borains19:00

Olympic Charleroi - Francs Borains

Olympic Charleroi are playing Francs Borains at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Patro EisdenFC Liege19:00

Patro Eisden - FC Liege

Patro Eisden are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RoeselareMandel United19:00

Roeselare - Mandel United

Roeselare are playing Mandel United at the First Amateur Division of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Eendracht Aalst WStandard W13:00

Eendracht Aalst W - Standard W

Eendracht Aalst W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Zulte-Waregem WCharleroi W14:00

Zulte-Waregem W - Charleroi W

Zulte-Waregem W are playing Charleroi W at the Super League - Women of Belgium on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Excelsior VirtonMeux19:00

Excelsior Virton - Meux

Excelsior Virton are playing Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

TubizeSolieres Sport19:00

Tubize - Solieres Sport

Tubize are playing Solieres Sport at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Lokeren-TemseZelzate19:00

Lokeren-Temse - Zelzate

Lokeren-Temse are playing Zelzate at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC WetterenKRC Gent19:00

RFC Wetteren - KRC Gent

RFC Wetteren are playing KRC Gent at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RonseDikkelvenne19:00

Ronse - Dikkelvenne

Ronse are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Heur TongerenHades18:30

Heur Tongeren - Hades

Heur Tongeren are playing Hades at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

HoutvenneDiegem18:30

Houtvenne - Diegem

Houtvenne are playing Diegem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

LonderzeelBerchem18:30

Londerzeel - Berchem

Londerzeel are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

City Pirates AntwerpenEendracht Aalst19:00

City Pirates Antwerpen - Eendracht Aalst

City Pirates Antwerpen are playing Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Sporting HasseltCappellen19:00

Sporting Hasselt - Cappellen

Sporting Hasselt are playing Cappellen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

AE ZakakiouKouris ErimiPostponedPst

AE Zakakiou - Kouris Erimi

AE Zakakiou are playing Kouris Erimi at the 2. Division of Cyprus on January 23.

AkritasOthellosPostponedPst

Akritas - Othellos

Akritas are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on January 23.

Asil LyssiAlki OrokliniPostponedPst

Asil Lyssi - Alki Oroklini

Asil Lyssi are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on January 23.

OnisillosXylotympouPostponedPst

Onisillos - Xylotympou

Onisillos are playing Xylotympou at the 2. Division of Cyprus on January 23.

PAEEKTHOI LakatamiaPostponedPst

PAEEK - THOI Lakatamia

PAEEK are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on January 23.

YpsonasOmonoia PsevdaPostponedPst

Ypsonas - Omonoia Psevda

Ypsonas are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on January 23.

Sparta Praha-2Dukla Praha09:30

Sparta Praha-2 - Dukla Praha

Sparta Praha-2 are playing Dukla Praha at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 23. The match will kick off 09:30 UTC.

Usti nad LabemVarnsdorf12:00

Usti nad Labem - Varnsdorf

Usti nad Labem are playing Varnsdorf at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Zlate MoravceSkalicaPostponedPst

Zlate Moravce - Skalica

Zlate Moravce are playing Skalica at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 23.

Budejovice-2Jindrichuv Hradec09:15

Budejovice-2 - Jindrichuv Hradec

Budejovice-2 are playing Jindrichuv Hradec at the 4. liga, Group A of Czech Republic on January 23. The match will kick off 09:15 UTC.

BarnetAltrincham15:00

Barnet - Altrincham

Barnet are playing Altrincham at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BromleyHalifax15:00

Bromley - Halifax

Bromley are playing Halifax at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterfieldWrexham15:00

Chesterfield - Wrexham

Chesterfield are playing Wrexham at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dagenham and RedbridgeKings Lynn Town15:00

Dagenham and Redbridge - Kings Lynn Town

Dagenham and Redbridge are playing Kings Lynn Town at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DoverSolihull Moors15:00

Dover - Solihull Moors

Dover are playing Solihull Moors at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxBromleyPostponedPst

Halifax - Bromley

Halifax are playing Bromley at the National League of England on January 23.

Macclesfield TownDoverPostponedPst

Macclesfield Town - Dover

Macclesfield Town are playing Dover at the National League of England on January 23.

Notts CountyTorquay15:00

Notts County - Torquay

Notts County are playing Torquay at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportBoreham15:00

Stockport - Boreham

Stockport are playing Boreham at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdEastleigh15:00

Sutton Utd - Eastleigh

Sutton Utd are playing Eastleigh at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneAldershot15:00

Wealdstone - Aldershot

Wealdstone are playing Aldershot at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthHartlepool15:00

Weymouth - Hartlepool

Weymouth are playing Hartlepool at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WokingMaidenhead Utd15:00

Woking - Maidenhead Utd

Woking are playing Maidenhead Utd at the National League of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeovil TownSolihull MoorsPostponedPst

Yeovil Town - Solihull Moors

Yeovil Town are playing Solihull Moors at the National League of England on January 23.

Liverpool U-23Derby County U-2313:00

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Braintree TownBath15:00

Braintree Town - Bath

Braintree Town are playing Bath at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChippenhamHemel15:00

Chippenham - Hemel

Chippenham are playing Hemel at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Concord RangersHavant and Waterlooville15:00

Concord Rangers - Havant and Waterlooville

Concord Rangers are playing Havant and Waterlooville at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorking WanderersBillericay15:00

Dorking Wanderers - Billericay

Dorking Wanderers are playing Billericay at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dulwich HamletDartford15:00

Dulwich Hamlet - Dartford

Dulwich Hamlet are playing Dartford at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughSlough Town15:00

Eastbourne Borough - Slough Town

Eastbourne Borough are playing Slough Town at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ebbsfleet UtdChelmsford15:00

Ebbsfleet Utd - Chelmsford

Ebbsfleet Utd are playing Chelmsford at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungerford TownWelling United15:00

Hungerford Town - Welling United

Hungerford Town are playing Welling United at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St AlbansMaidstone Utd15:00

St Albans - Maidstone Utd

St Albans are playing Maidstone Utd at the National League South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Blyth SpartansChesterPostponedPst

Blyth Spartans - Chester

Blyth Spartans are playing Chester at the National League North of England on January 23.

Boston UnitedBrackleyPostponedPst

Boston United - Brackley

Boston United are playing Brackley at the National League North of England on January 23.

Bradford PAKidderminsterPostponedPst

Bradford PA - Kidderminster

Bradford PA are playing Kidderminster at the National League North of England on January 23.

ChorleyGatesheadPostponedPst

Chorley - Gateshead

Chorley are playing Gateshead at the National League North of England on January 23.

Gloucester CityFyldePostponedPst

Gloucester City - Fylde

Gloucester City are playing Fylde at the National League North of England on January 23.

GuiseleyAlfreton TownPostponedPst

Guiseley - Alfreton Town

Guiseley are playing Alfreton Town at the National League North of England on January 23.

HerefordFarsleyPostponedPst

Hereford - Farsley

Hereford are playing Farsley at the National League North of England on January 23.

KetteringDarlingtonPostponedPst

Kettering - Darlington

Kettering are playing Darlington at the National League North of England on January 23.

SouthportLeamingtonPostponedPst

Southport - Leamington

Southport are playing Leamington at the National League North of England on January 23.

Telford UnitedYork CityPostponedPst

Telford United - York City

Telford United are playing York City at the National League North of England on January 23.

Aston Villa WReading W12:30

Aston Villa W - Reading W

Aston Villa W are playing Reading W at the Super League - Women of England on January 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Beaconsfield TownHartley Wintney15:00

Beaconsfield Town - Hartley Wintney

Beaconsfield Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesham UnitedHarrow Borough15:00

Chesham United - Harrow Borough

Chesham United are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorchester TownMerthyr T15:00

Dorchester Town - Merthyr T

Dorchester Town are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FarnboroughWimborne Town15:00

Farnborough - Wimborne Town

Farnborough are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hayes and YeadingHendon15:00

Hayes and Yeading - Hendon

Hayes and Yeading are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Metropolitan PoliceSwindon Supermarine15:00

Metropolitan Police - Swindon Supermarine

Metropolitan Police are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SalisburyTaunton Town15:00

Salisbury - Taunton Town

Salisbury are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Tiverton TownYate Town15:00

Tiverton Town - Yate Town

Tiverton Town are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityPoole Town15:00

Truro City - Poole Town

Truro City are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Walton CasualsGosport Borough15:00

Walton Casuals - Gosport Borough

Walton Casuals are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis TownLeatherheadPostponedPst

Bognor Regis Town - Leatherhead

Bognor Regis Town are playing Leatherhead at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

Carshalton AthleticLewesPostponedPst

Carshalton Athletic - Lewes

Carshalton Athletic are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

CheshuntWingate and FinchleyPostponedPst

Cheshunt - Wingate and Finchley

Cheshunt are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

Corinthian-CasualsHorshamPostponedPst

Corinthian-Casuals - Horsham

Corinthian-Casuals are playing Horsham at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

Cray WanderersBowers PitseaPostponedPst

Cray Wanderers - Bowers Pitsea

Cray Wanderers are playing Bowers Pitsea at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

East ThurrockMargatePostponedPst

East Thurrock - Margate

East Thurrock are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

Haringey BoroughKingstonianPostponedPst

Haringey Borough - Kingstonian

Haringey Borough are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

HornchurchFolkestone InvictaPostponedPst

Hornchurch - Folkestone Invicta

Hornchurch are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

MersthamWorthingPostponedPst

Merstham - Worthing

Merstham are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on January 23.

Atherton CollieriesBasford United15:00

Atherton Collieries - Basford United

Atherton Collieries are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BuxtonSouth Shields15:00

Buxton - South Shields

Buxton are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FC United of ManchesterBamber Bridge15:00

FC United of Manchester - Bamber Bridge

FC United of Manchester are playing Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GainsboroughMickleover Sports15:00

Gainsborough - Mickleover Sports

Gainsborough are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Grantham TownRadcliffe Boro15:00

Grantham Town - Radcliffe Boro

Grantham Town are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HydeAshton United15:00

Hyde - Ashton United

Hyde are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Morpeth TownStafford Rangers15:00

Morpeth Town - Stafford Rangers

Morpeth Town are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NantwichLancaster15:00

Nantwich - Lancaster

Nantwich are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Scarborough AthleticWarrington Town15:00

Scarborough Athletic - Warrington Town

Scarborough Athletic are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Whitby TownMatlock Town15:00

Whitby Town - Matlock Town

Whitby Town are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Witton AlbionStalybridge15:00

Witton Albion - Stalybridge

Witton Albion are playing Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AlvechurchStourbridge15:00

Alvechurch - Stourbridge

Alvechurch are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Banbury UnitedKings Langley15:00

Banbury United - Kings Langley

Banbury United are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BromsgroveHednesford Town15:00

Bromsgrove - Hednesford Town

Bromsgrove are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville TownBiggleswade Town15:00

Coalville Town - Biggleswade Town

Coalville Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeistonSt Ives Town15:00

Leiston - St Ives Town

Leiston are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownNeedham Market15:00

Lowestoft Town - Needham Market

Lowestoft Town are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketRushden-DiamondsPostponedPst

Needham Market - Rushden-Diamonds

Needham Market are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on January 23.

Peterborough SportsNuneaton15:00

Peterborough Sports - Nuneaton

Peterborough Sports are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Redditch UnitedStratford Town15:00

Redditch United - Stratford Town

Redditch United are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownHitchin Town15:00

Royston Town - Hitchin Town

Royston Town are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushall OlympicBarwell15:00

Rushall Olympic - Barwell

Rushall Olympic are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TamworthRushden-Diamonds15:00

Tamworth - Rushden-Diamonds

Tamworth are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Fulham U-18Brighton U-1810:30

Fulham U-18 - Brighton U-18

Fulham U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Arsenal U-18Tottenham U-1811:00

Arsenal U-18 - Tottenham U-18

Arsenal U-18 are playing Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Blackburn U-18Manchester Utd U-1811:00

Blackburn U-18 - Manchester Utd U-18

Blackburn U-18 are playing Manchester Utd U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Everton U-18Manchester City U-1811:00

Everton U-18 - Manchester City U-18

Everton U-18 are playing Manchester City U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Leeds U-18Newcastle U-1811:00

Leeds U-18 - Newcastle U-18

Leeds U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Stoke City U-18Liverpool U-1811:00

Stoke City U-18 - Liverpool U-18

Stoke City U-18 are playing Liverpool U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Sunderland U-18Middlesbrough U-1811:00

Sunderland U-18 - Middlesbrough U-18

Sunderland U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

West Ham U-18Chelsea U-1811:00

West Ham U-18 - Chelsea U-18

West Ham U-18 are playing Chelsea U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Aston Villa U-18Norwich U-1812:30

Aston Villa U-18 - Norwich U-18

Aston Villa U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Reading U-18West Brom U-1813:00

Reading U-18 - West Brom U-18

Reading U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolves U-18Burnley U-1813:00

Wolves U-18 - Burnley U-18

Wolves U-18 are playing Burnley U-18 at the U-18 Premier League of England on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Caen-2Blois17:00

Caen-2 - Blois

Caen-2 are playing Blois at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ChateaubriantGranville17:00

Chateaubriant - Granville

Chateaubriant are playing Granville at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Fleury-MerogisChartres17:00

Fleury-Merogis - Chartres

Fleury-Merogis are playing Chartres at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PoissyRouen17:00

Poissy - Rouen

Poissy are playing Rouen at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-MaloSainte Genevieve17:00

Saint-Malo - Sainte Genevieve

Saint-Malo are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveGuingamp-217:00

St Pryve - Guingamp-2

St Pryve are playing Guingamp-2 at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PlabennecVersailles17:30

Plabennec - Versailles

Plabennec are playing Versailles at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

VannesLorient-217:30

Vannes - Lorient-2

Vannes are playing Lorient-2 at the National 2, Group A of France on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

LEntente SSGEpinal16:00

LEntente SSG - Epinal

LEntente SSG are playing Epinal at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BelfortHaguenau17:00

Belfort - Haguenau

Belfort are playing Haguenau at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

BobignyReims-217:00

Bobigny - Reims-2

Bobigny are playing Reims-2 at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Metz-2Gazelec Ajaccio17:00

Metz-2 - Gazelec Ajaccio

Metz-2 are playing Gazelec Ajaccio at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint QuentinAuxerre-217:00

Saint Quentin - Auxerre-2

Saint Quentin are playing Auxerre-2 at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SchiltigheimSedan17:00

Schiltigheim - Sedan

Schiltigheim are playing Sedan at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Maur LusiBeauvais17:00

St. Maur Lusi - Beauvais

St. Maur Lusi are playing Beauvais at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GobelinsLens-217:30

Gobelins - Lens-2

Gobelins are playing Lens-2 at the National 2, Group B of France on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Andrezieux BoutheonGrasse17:00

Andrezieux Boutheon - Grasse

Andrezieux Boutheon are playing Grasse at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FrejusToulon17:00

Frejus - Toulon

Frejus are playing Toulon at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

HyeresSaint-Priest17:00

Hyeres - Saint-Priest

Hyeres are playing Saint-Priest at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Jura SudMarignane Gignac17:00

Jura Sud - Marignane Gignac

Jura Sud are playing Marignane Gignac at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyon-2Marseille-217:00

Lyon-2 - Marseille-2

Lyon-2 are playing Marseille-2 at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MartiguesLouhans17:00

Martigues - Louhans

Martigues are playing Louhans at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Monaco-2Aubagne17:00

Monaco-2 - Aubagne

Monaco-2 are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Monts Or AzerguesVallieres17:00

Monts Or Azergues - Vallieres

Monts Or Azergues are playing Vallieres at the National 2, Group C of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Angers-2Bourges17:00

Angers-2 - Bourges

Angers-2 are playing Bourges at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

AngoulemeMoulins17:00

Angouleme - Moulins

Angouleme are playing Moulins at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

BergeracTrelissac17:00

Bergerac - Trelissac

Bergerac are playing Trelissac at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ColomiersCanet17:00

Colomiers - Canet

Colomiers are playing Canet at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Nantes-2Stade Montois17:00

Nantes-2 - Stade Montois

Nantes-2 are playing Stade Montois at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

RomorantinLe Puy Auvergne17:00

Romorantin - Le Puy Auvergne

Romorantin are playing Le Puy Auvergne at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Bourges 18Les Herbiers18:00

Bourges 18 - Les Herbiers

Bourges 18 are playing Les Herbiers at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ChamalieresBeziers19:00

Chamalieres - Beziers

Chamalieres are playing Beziers at the National 2, Group D of France on January 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Bordeaux WReims W13:30

Bordeaux W - Reims W

Bordeaux W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Dijon WSoyaux W13:30

Dijon W - Soyaux W

Dijon W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Havre WIssy W13:30

Le Havre W - Issy W

Le Havre W are playing Issy W at the Division 1 - Women of France on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Montpellier WFleury W13:30

Montpellier W - Fleury W

Montpellier W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Guingamp WPSG W17:30

Guingamp W - PSG W

Guingamp W are playing PSG W at the Division 1 - Women of France on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Nice U-19Pieve di Lota U-1913:30

Nice U-19 - Pieve di Lota U-19

Nice U-19 are playing Pieve di Lota U-19 at the National U-19, Group D of France on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Atlas DelmenhorstJeddeloh13:00

Atlas Delmenhorst - Jeddeloh

Atlas Delmenhorst are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwarz-Weiss RehdenVfb Oldenburg13:00

Schwarz-Weiss Rehden - Vfb Oldenburg

Schwarz-Weiss Rehden are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Werder-2Wolfsburg-213:00

Werder-2 - Wolfsburg-2

Werder-2 are playing Wolfsburg-2 at the Regionalliga Nord of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AalenMainz-213:00

Aalen - Mainz-2

Aalen are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Astoria WalldorfBahlinger SC13:00

Astoria Walldorf - Bahlinger SC

Astoria Walldorf are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfFreiburg-213:00

Eintracht Stadtallendorf - Freiburg-2

Eintracht Stadtallendorf are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ElversbergHoffenheim-213:00

Elversberg - Hoffenheim-2

Elversberg are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV FrankfurtSonnenhof Grosaspach13:00

FSV Frankfurt - Sonnenhof Grosaspach

FSV Frankfurt are playing Sonnenhof Grosaspach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen KasselSteinbach13:00

Hessen Kassel - Steinbach

Hessen Kassel are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Schott MainzBayern Alzenau13:00

Schott Mainz - Bayern Alzenau

Schott Mainz are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Alemannia AachenAhlen13:00

Alemannia Aachen - Ahlen

Alemannia Aachen are playing Ahlen at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bergisch GladbachPreussen Munster13:00

Bergisch Gladbach - Preussen Munster

Bergisch Gladbach are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HombergFortuna Dusseldorf-213:00

Homberg - Fortuna Dusseldorf-2

Homberg are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Koln-2Borussia D-213:00

Koln-2 - Borussia D-2

Koln-2 are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RW EssenBonner SC13:00

RW Essen - Bonner SC

RW Essen are playing Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RodinghausenBorussia M-213:00

Rodinghausen - Borussia M-2

Rodinghausen are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2Oberhausen13:00

Schalke-2 - Oberhausen

Schalke-2 are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

StraelenFortuna Koln13:00

Straelen - Fortuna Koln

Straelen are playing Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wegberg-BeeckWiedenbruck13:00

Wegberg-Beeck - Wiedenbruck

Wegberg-Beeck are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WuppertalerSV Lippstadt13:00

Wuppertaler - SV Lippstadt

Wuppertaler are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

DassendorfRugenbergen12:00

Dassendorf - Rugenbergen

Dassendorf are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LohbruggeCurslack Neuengamme13:00

Lohbrugge - Curslack Neuengamme

Lohbrugge are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SuderelbePaloma17:00

Suderelbe - Paloma

Suderelbe are playing Paloma at the Oberliga, Hamburg of Germany on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Werder-3Habenhauser FVPostponedPst

Werder-3 - Habenhauser FV

Werder-3 are playing Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on January 23.

Aumund-VegesackBremer SVPostponedPst

Aumund-Vegesack - Bremer SV

Aumund-Vegesack are playing Bremer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on January 23.

OSC BremerhavenHemelingenPostponedPst

OSC Bremerhaven - Hemelingen

OSC Bremerhaven are playing Hemelingen at the Oberliga, Bremen of Germany on January 23.

SSVg VelbertDusseldorf West15:00

SSVg Velbert - Dusseldorf West

SSVg Velbert are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Mons CalpeFC Manchester United15:00

Mons Calpe - FC Manchester United

Mons Calpe are playing FC Manchester United at the Premier Division of Gibraltar on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LincolnSt Joseph's17:15

Lincoln - St Joseph's

Lincoln are playing St Joseph's at the Premier Division of Gibraltar on January 23. The match will kick off 17:15 UTC.

Apollon LarissaDiagoras12:45

Apollon Larissa - Diagoras

Apollon Larissa are playing Diagoras at the Super League 2 of Greece on January 23. The match will kick off 12:45 UTC.

FH HafnarfjordurGrindavik11:00

FH Hafnarfjordur - Grindavik

FH Hafnarfjordur are playing Grindavik at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

HKGrotta Seltjarnarnes11:30

HK - Grotta Seltjarnarnes

HK are playing Grotta Seltjarnarnes at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

KeflavikBreidablik12:00

Keflavik - Breidablik

Keflavik are playing Breidablik at the Fotbolti.net Cup of Iceland on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

ValurThrottur Reykjavik12:30

Valur - Throttur Reykjavik

Valur are playing Throttur Reykjavik at the Reykjavik Cup of Iceland on January 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Vikingur R.IR Reykjavik15:00

Vikingur R. - IR Reykjavik

Vikingur R. are playing IR Reykjavik at the Reykjavik Cup of Iceland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hapoel Tel AvivHapoel Haifa13:00

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa

Hapoel Tel Aviv are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaAshdod15:30

Maccabi Petah Tikva - Ashdod

Maccabi Petah Tikva are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Ironi Kiryat ShmonaBeitar Jerusalem16:45

Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem

Ironi Kiryat Shmona are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on January 23. The match will kick off 16:45 UTC.

Maccabi HaifaBnei Sakhnin18:00

Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin

Maccabi Haifa are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Maccabi NetanyaMaccabi Tel Aviv18:45

Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Netanya are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on January 23. The match will kick off 18:45 UTC.

ArezzoFeralpi Salo14:00

Arezzo - Feralpi Salo

Arezzo are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ImoleseCalcio Padova16:30

Imolese - Calcio Padova

Imolese are playing Calcio Padova at the Serie C, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

NovaraPro Vercelli14:00

Novara - Pro Vercelli

Novara are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LivornoAlbinoLeffe16:30

Livorno - AlbinoLeffe

Livorno are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

MonopoliJuve Stabia14:00

Monopoli - Juve Stabia

Monopoli are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CatanzaroPotenza16:30

Catanzaro - Potenza

Catanzaro are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CasertanaTrapaniPostponedPst

Casertana - Trapani

Casertana are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on January 23.

Lazio U-19Milan U-1910:00

Lazio U-19 - Milan U-19

Lazio U-19 are playing Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Inter U-19Torino U-1912:00

Inter U-19 - Torino U-19

Inter U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Juventus U-19Sassuolo U-1914:00

Juventus U-19 - Sassuolo U-19

Juventus U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Chievo U-19Udinese U-1911:30

Chievo U-19 - Udinese U-19

Chievo U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Cremonese U-19Cittadella U-1913:30

Cremonese U-19 - Cittadella U-19

Cremonese U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Parma U-19Vicenza U-1913:30

Parma U-19 - Vicenza U-19

Parma U-19 are playing Vicenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Pordenone U-19Brescia U-1913:30

Pordenone U-19 - Brescia U-19

Pordenone U-19 are playing Brescia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Reggiana U-19Venezia U-1913:30

Reggiana U-19 - Venezia U-19

Reggiana U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Verona U-19Monza U-1913:30

Verona U-19 - Monza U-19

Verona U-19 are playing Monza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Chievo U-19Reggiana U-19PostponedPst

Chievo U-19 - Reggiana U-19

Chievo U-19 are playing Reggiana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Cittadella U-19Monza U-19PostponedPst

Cittadella U-19 - Monza U-19

Cittadella U-19 are playing Monza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Cremonese U-19Venezia U-19PostponedPst

Cremonese U-19 - Venezia U-19

Cremonese U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Parma U-19Brescia U-19PostponedPst

Parma U-19 - Brescia U-19

Parma U-19 are playing Brescia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Pordenone U-19Udinese U-19PostponedPst

Pordenone U-19 - Udinese U-19

Pordenone U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Vicenza U-19Verona U-19PostponedPst

Vicenza U-19 - Verona U-19

Vicenza U-19 are playing Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on January 23.

Crotone U-19Frosinone U-1910:00

Crotone U-19 - Frosinone U-19

Crotone U-19 are playing Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Pisa U-19Lecce U-1910:00

Pisa U-19 - Lecce U-19

Pisa U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Benevento U-19Spezia U-1910:30

Benevento U-19 - Spezia U-19

Benevento U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Virtus Entella U-19Reggina U-1913:00

Virtus Entella U-19 - Reggina U-19

Virtus Entella U-19 are playing Reggina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Cosenza U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Cosenza U-19 - Virtus Entella U-19

Cosenza U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Napoli U-19Cosenza U-1913:30

Napoli U-19 - Cosenza U-19

Napoli U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Reggina U-19Salernitana U-19PostponedPst

Reggina U-19 - Salernitana U-19

Reggina U-19 are playing Salernitana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Lecce U-19Frosinone U-19PostponedPst

Lecce U-19 - Frosinone U-19

Lecce U-19 are playing Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Pescara U-19Salernitana U-1914:00

Pescara U-19 - Salernitana U-19

Pescara U-19 are playing Salernitana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pescara U-19Napoli U-19PostponedPst

Pescara U-19 - Napoli U-19

Pescara U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Pisa U-19Benevento U-19PostponedPst

Pisa U-19 - Benevento U-19

Pisa U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Spezia U-19Crotone U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Crotone U-19

Spezia U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 23.

Napoli WBari W11:30

Napoli W - Bari W

Napoli W are playing Bari W at the Serie A - Women of Italy on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Roma WSassuolo W11:30

Roma W - Sassuolo W

Roma W are playing Sassuolo W at the Serie A - Women of Italy on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

San Marino Academy WEmpoli W13:30

San Marino Academy W - Empoli W

San Marino Academy W are playing Empoli W at the Serie A - Women of Italy on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Swieqi UnitedNaxxar Lions13:00

Swieqi United - Naxxar Lions

Swieqi United are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FC MarsaSt. GeorgesPostponedPst

FC Marsa - St. Georges

FC Marsa are playing St. Georges at the Division 1 of Malta on January 23.

AFCNoordwijk13:30

AFC - Noordwijk

AFC are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GVVV VeenendaalTEC13:30

GVVV Veenendaal - TEC

GVVV Veenendaal are playing TEC at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenExcelsior M.13:30

Scheveningen - Excelsior M.

Scheveningen are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ASWHHHC Hardenberg14:00

ASWH - HHC Hardenberg

ASWH are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

IJsselmeervogelsDe Treffers14:00

IJsselmeervogels - De Treffers

IJsselmeervogels are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Rijnsburgse BoysSparta Rotterdam-214:00

Rijnsburgse Boys - Sparta Rotterdam-2

Rijnsburgse Boys are playing Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Volendam-2Quick Boys14:00

Volendam-2 - Quick Boys

Volendam-2 are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KatwijkSpakenburg14:30

Katwijk - Spakenburg

Katwijk are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Koninklijke HFCKozakken Boys14:30

Koninklijke HFC - Kozakken Boys

Koninklijke HFC are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

ACVTer Leede13:30

ACV - Ter Leede

ACV are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Ajax-2Hoek13:30

Ajax-2 - Hoek

Ajax-2 are playing Hoek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

BarendrechtDOVO13:30

Barendrecht - DOVO

Barendrecht are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

DVS 33Lisse13:30

DVS 33 - Lisse

DVS 33 are playing Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior 31Sparta Nijkerk13:30

Excelsior 31 - Sparta Nijkerk

Excelsior 31 are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GOESODIN 5913:30

GOES - ODIN 59

GOES are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Harkemase BoysStaphorst13:30

Harkemase Boys - Staphorst

Harkemase Boys are playing Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SportlustVVOG13:30

Sportlust - VVOG

Sportlust are playing VVOG at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VVSBSteDoCo17:00

VVSB - SteDoCo

VVSB are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Crusaders FCLarne FC12:30

Crusaders FC - Larne FC

Crusaders FC are playing Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Ballymena UtdCliftonville15:00

Ballymena Utd - Cliftonville

Ballymena Utd are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Carrick RangersPortadown15:00

Carrick Rangers - Portadown

Carrick Rangers are playing Portadown at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Coleraine FCDungannon Swifts15:00

Coleraine FC - Dungannon Swifts

Coleraine FC are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Linfield FCWarrenpoint Town15:00

Linfield FC - Warrenpoint Town

Linfield FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GlenavonGlentoran FC17:30

Glenavon - Glentoran FC

Glenavon are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 17:30 UTC.

H-W WeldersNewry City14:00

H-W Welders - Newry City

H-W Welders are playing Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Queens UniversityBallinamallard United14:00

Queens University - Ballinamallard United

Queens University are playing Ballinamallard United at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ArdsAnnagh United15:00

Ards - Annagh United

Ards are playing Annagh United at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DergviewLoughgall15:00

Dergview - Loughgall

Dergview are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dundela FCBallyclare Comrades15:00

Dundela FC - Ballyclare Comrades

Dundela FC are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Institute FCKnockbreda15:00

Institute FC - Knockbreda

Institute FC are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarVila Real15:00

Gondomar - Vila Real

Gondomar are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Belenenses U-23Maritimo U-2311:00

Belenenses U-23 - Maritimo U-23

Belenenses U-23 are playing Maritimo U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Familcao U-23Leixoes U-2311:00

Familcao U-23 - Leixoes U-23

Familcao U-23 are playing Leixoes U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Cova Piedade U-23Academica U-2311:00

Cova Piedade U-23 - Academica U-23

Cova Piedade U-23 are playing Academica U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Portimonense U-23Boavista U-2311:00

Portimonense U-23 - Boavista U-23

Portimonense U-23 are playing Boavista U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Benfica U-23Rio Ave U-2317:00

Benfica U-23 - Rio Ave U-23

Benfica U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Juventude EvoraSetubal15:00

Juventude Evora - Setubal

Juventude Evora are playing Setubal at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Albergaria WSL Benfica W15:00

Albergaria W - SL Benfica W

Albergaria W are playing SL Benfica W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Torreense WSporting W15:00

Torreense W - Sporting W

Torreense W are playing Sporting W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hilal ObayedHay Al Wadi13:00

Hilal Obayed - Hay Al Wadi

Hilal Obayed are playing Hay Al Wadi at the Premier League of Sudan on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Ahly ShendiAl Hilal Omdurman16:15

Al Ahly Shendi - Al Hilal Omdurman

Al Ahly Shendi are playing Al Hilal Omdurman at the Premier League of Sudan on January 23. The match will kick off 16:15 UTC.

Al-KhartoumAl Ahli Khartoum16:15

Al-Khartoum - Al Ahli Khartoum

Al-Khartoum are playing Al Ahli Khartoum at the Premier League of Sudan on January 23. The match will kick off 16:15 UTC.

ClachnacuddinBuckie Thistle15:00

Clachnacuddin - Buckie Thistle

Clachnacuddin are playing Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DeveronvaleFort William15:00

Deveronvale - Fort William

Deveronvale are playing Fort William at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FC HuntlyFraserburgh15:00

FC Huntly - Fraserburgh

FC Huntly are playing Fraserburgh at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KeithBrora Rangers15:00

Keith - Brora Rangers

Keith are playing Brora Rangers at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LossiemouthNairn County15:00

Lossiemouth - Nairn County

Lossiemouth are playing Nairn County at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Strathspey ThistleFormartine Utd15:00

Strathspey Thistle - Formartine Utd

Strathspey Thistle are playing Formartine Utd at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Turriff UtdInverurie Locos15:00

Turriff Utd - Inverurie Locos

Turriff Utd are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wick AcademyRothes15:00

Wick Academy - Rothes

Wick Academy are playing Rothes at the Highland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BSC GlasgowEdinburgh Univ15:00

BSC Glasgow - Edinburgh Univ

BSC Glasgow are playing Edinburgh Univ at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Berwick RangersSpartans15:00

Berwick Rangers - Spartans

Berwick Rangers are playing Spartans at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Boness UnitedDalbeattie Star15:00

Boness United - Dalbeattie Star

Boness United are playing Dalbeattie Star at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bonnyrigg RoseGala Fairydean15:00

Bonnyrigg Rose - Gala Fairydean

Bonnyrigg Rose are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Civil Service StrollEast Kilbride15:00

Civil Service Stroll - East Kilbride

Civil Service Stroll are playing East Kilbride at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cumbernauld ColtsVale of Leithen15:00

Cumbernauld Colts - Vale of Leithen

Cumbernauld Colts are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

East StirlingshireGretna15:00

East Stirlingshire - Gretna

East Stirlingshire are playing Gretna at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling UniversityKelty Hearts15:00

Stirling University - Kelty Hearts

Stirling University are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting Gijon-2Burgos14:30

Sporting Gijon-2 - Burgos

Sporting Gijon-2 are playing Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Valladolid-2Langreo14:30

Valladolid-2 - Langreo

Valladolid-2 are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

NumanciaCultural LeonesaPostponedPst

Numancia - Cultural Leonesa

Numancia are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 23.

FerrolCelta-216:00

Ferrol - Celta-2

Ferrol are playing Celta-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Arenas de GetxoAlaves-214:45

Arenas de Getxo - Alaves-2

Arenas de Getxo are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 23. The match will kick off 14:45 UTC.

AmorebietaPortugalete15:30

Amorebieta - Portugalete

Amorebieta are playing Portugalete at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

MutilveraSD Logrones15:30

Mutilvera - SD Logrones

Mutilvera are playing SD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

TarazonaIzarra16:00

Tarazona - Izarra

Tarazona are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuHospitalet16:00

Lleida Esportiu - Hospitalet

Lleida Esportiu are playing Hospitalet at the Segunda B, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CD MarinoMarbella12:00

CD Marino - Marbella

CD Marino are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

MurciaBetis-216:00

Murcia - Betis-2

Murcia are playing Betis-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Eibar WReal Sociedad W10:00

Eibar W - Real Sociedad W

Eibar W are playing Real Sociedad W at the Primera Division - Women of Spain on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Barcelona WTenerife WPostponedPst

Barcelona W - Tenerife W

Barcelona W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on January 23.

Betis WMadrid W11:00

Betis W - Madrid W

Betis W are playing Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Santa Teresa WAthletic W11:00

Santa Teresa W - Athletic W

Santa Teresa W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Sporting de Huelva WLevante WPostponedPst

Sporting de Huelva W - Levante W

Sporting de Huelva W are playing Levante W at the Primera Division - Women of Spain on January 23.

Real Madrid WLogrono W12:00

Real Madrid W - Logrono W

Real Madrid W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BergantinosArzuaPostponedPst

Bergantinos - Arzua

Bergantinos are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on January 23.

EntreguSan Martin EI15:45

Entregu - San Martin EI

Entregu are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 23. The match will kick off 15:45 UTC.

CartesTorina14:45

Cartes - Torina

Cartes are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 14:45 UTC.

BarredaTropezon15:00

Barreda - Tropezon

Barreda are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural GuarnizoEscobedo15:00

Cultural Guarnizo - Escobedo

Cultural Guarnizo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico AlbericiaSiete Villas16:00

Atletico Albericia - Siete Villas

Atletico Albericia are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BezanaRinconeda Polanco16:00

Bezana - Rinconeda Polanco

Bezana are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CastroSolares16:30

Castro - Solares

Castro are playing Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Lagun OnakBasconia15:30

Lagun Onak - Basconia

Lagun Onak are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

TolosaReal Sociedad-315:30

Tolosa - Real Sociedad-3

Tolosa are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

DurangoSodupe16:00

Durango - Sodupe

Durango are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UrdulizSan Ignacio16:30

Urduliz - San Ignacio

Urduliz are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 16:30 UTC.

SomorrostroSestao17:00

Somorrostro - Sestao

Somorrostro are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

UrgatziDeusto17:00

Urgatzi - Deusto

Urgatzi are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

VilafrancaCE Europa11:00

Vilafranca - CE Europa

Vilafranca are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

FigueresGrama15:30

Figueres - Grama

Figueres are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Jove EspanolOlimpic de XativaPostponedPst

Jove Espanol - Olimpic de Xativa

Jove Espanol are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 23.

BeniganimHercules-2PostponedPst

Beniganim - Hercules-2

Beniganim are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 23.

AceroPaterna23:00

Acero - Paterna

Acero are playing Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on January 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Colegios DiocesanosAlmazan15:00

Colegios Diocesanos - Almazan

Colegios Diocesanos are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

La Virgen del CaminoSalamanca-215:00

La Virgen del Camino - Salamanca-2

La Virgen del Camino are playing Salamanca-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MotrilMelilla CD16:00

Motril - Melilla CD

Motril are playing Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoLebrijana17:00

Xerez Deportivo - Lebrijana

Xerez Deportivo are playing Lebrijana at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

CabecenseRotaPostponedPst

Cabecense - Rota

Cabecense are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 23.

CardassarPortmany14:00

Cardassar - Portmany

Cardassar are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

EsporlesSanta Catalina15:00

Esporles - Santa Catalina

Esporles are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GenovaSoller15:30

Genova - Soller

Genova are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CollerenseFerriolense16:15

Collerense - Ferriolense

Collerense are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 23. The match will kick off 16:15 UTC.

FelanitxManacor17:00

Felanitx - Manacor

Felanitx are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ArucasVilla de Santa Brigida11:00

Arucas - Villa de Santa Brigida

Arucas are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Union VieraLanzarote11:00

Union Viera - Lanzarote

Union Viera are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Mar MenorMuleno23:00

Mar Menor - Muleno

Mar Menor are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on January 23. The match will kick off 23:00 UTC.

CalamonteMoralo23:00

Calamonte - Moralo

Calamonte are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 23. The match will kick off 23:00 UTC.

OlivenzaJerez23:00

Olivenza - Jerez

Olivenza are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on January 23. The match will kick off 23:00 UTC.

BaztanFontellas15:00

Baztan - Fontellas

Baztan are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CortesCantolagua15:00

Cortes - Cantolagua

Cortes are playing Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdoiLourdes15:30

Ardoi - Lourdes

Ardoi are playing Lourdes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BidezarraCirbonero15:30

Bidezarra - Cirbonero

Bidezarra are playing Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Logrones-2Calasancio15:00

Logrones-2 - Calasancio

Logrones-2 are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Albacete-2Atletico Ibanes15:00

Albacete-2 - Atletico Ibanes

Albacete-2 are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ConquenseTaranconPostponedPst

Conquense - Tarancon

Conquense are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 23.

Al Najma ManamaMuharraq15:00

Al Najma Manama - Muharraq

Al Najma Manama are playing Muharraq at the Premier League of Bahrain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ManamaEast Riffa15:00

Manama - East Riffa

Manama are playing East Riffa at the Premier League of Bahrain on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bashundhara KingsBrothers Union09:00

Bashundhara Kings - Brothers Union

Bashundhara Kings are playing Brothers Union at the Premier League of Bangladesh on January 23. The match will kick off 09:00 UTC.

AbahaniRahmatgonj MFS09:30

Abahani - Rahmatgonj MFS

Abahani are playing Rahmatgonj MFS at the Premier League of Bangladesh on January 23. The match will kick off 09:30 UTC.

Bangladesh PoliceBaridhara12:00

Bangladesh Police - Baridhara

Bangladesh Police are playing Baridhara at the Premier League of Bangladesh on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

HK RangersKitchee07:00

HK Rangers - Kitchee

HK Rangers are playing Kitchee at the Premier League of Hong Kong on January 23. The match will kick off 07:00 UTC.

HK WarriorsSouthern District09:30

HK Warriors - Southern District

HK Warriors are playing Southern District at the Premier League of Hong Kong on January 23. The match will kick off 09:30 UTC.

EasternPegasus12:00

Eastern - Pegasus

Eastern are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Happy Valley AAResources Capital07:00

Happy Valley AA - Resources Capital

Happy Valley AA are playing Resources Capital at the Premier League of Hong Kong on January 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Kerala BlastersGoa14:00

Kerala Blasters - Goa

Kerala Blasters are playing Goa at the ISL of India on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Gol GoharTractor Sazi11:30

Gol Gohar - Tractor Sazi

Gol Gohar are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

EsteghlalSaipa13:15

Esteghlal - Saipa

Esteghlal are playing Saipa at the Gulf Pro League of Iran on January 23. The match will kick off 13:15 UTC.

ShortaTaliya12:00

Shorta - Taliya

Shorta are playing Taliya at the Premier League of Syria on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Phrae UnitedSamut Songkhram10:00

Phrae United - Samut Songkhram

Phrae United are playing Samut Songkhram at the League 2 of Thailand on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Nong Bua PitchayaChiangmai United11:00

Nong Bua Pitchaya - Chiangmai United

Nong Bua Pitchaya are playing Chiangmai United at the League 2 of Thailand on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Ranong UnitedUthai Thani11:00

Ranong United - Uthai Thani

Ranong United are playing Uthai Thani at the League 2 of Thailand on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

NavyKhonkaen United12:00

Navy - Khonkaen United

Navy are playing Khonkaen United at the League 2 of Thailand on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SisaketChainat12:00

Sisaket - Chainat

Sisaket are playing Chainat at the League 2 of Thailand on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Al Arabi Al QuwainAl Thaid13:10

Al Arabi Al Quwain - Al Thaid

Al Arabi Al Quwain are playing Al Thaid at the Division 1 of Uae on January 23. The match will kick off 13:10 UTC.

Al HamriyahMasafi13:10

Al Hamriyah - Masafi

Al Hamriyah are playing Masafi at the Division 1 of Uae on January 23. The match will kick off 13:10 UTC.

Binh DinhSaigon10:00

Binh Dinh - Saigon

Binh Dinh are playing Saigon at the V-League of Vietnam on January 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Hai PhongNam Dinh11:00

Hai Phong - Nam Dinh

Hai Phong are playing Nam Dinh at the V-League of Vietnam on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

HP Ha NoiBinh Duong12:15

HP Ha Noi - Binh Duong

HP Ha Noi are playing Binh Duong at the V-League of Vietnam on January 23. The match will kick off 12:15 UTC.

Baixa de CassanjeFerroviario do Huambo14:30

Baixa de Cassanje - Ferroviario do Huambo

Baixa de Cassanje are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

InterclubeAcademica Lobito14:30

Interclube - Academica Lobito

Interclube are playing Academica Lobito at the Girabola of Angola on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Onze BravosDesportivo Huila14:30

Onze Bravos - Desportivo Huila

Onze Bravos are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Santa Rita FCSporting Cabinda14:30

Santa Rita FC - Sporting Cabinda

Santa Rita FC are playing Sporting Cabinda at the Girabola of Angola on January 23. The match will kick off 14:30 UTC.

WilietePetro de Luanda15:30

Wiliete - Petro de Luanda

Wiliete are playing Petro de Luanda at the Girabola of Angola on January 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico OlympicAigle Noir11:30

Atletico Olympic - Aigle Noir

Atletico Olympic are playing Aigle Noir at the Primus League of Burundi on January 23. The match will kick off 11:30 UTC.

BumamuruKayanza13:00

Bumamuru - Kayanza

Bumamuru are playing Kayanza at the Primus League of Burundi on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RukinzoMuzinga14:00

Rukinzo - Muzinga

Rukinzo are playing Muzinga at the Primus League of Burundi on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Rivers UnitedBloemfontein Celtic15:00

Rivers United - Bloemfontein Celtic

Rivers United are playing Bloemfontein Celtic at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ghazl Al MehallaIsmaily SC12:30

Ghazl Al Mehalla - Ismaily SC

Ghazl Al Mehalla are playing Ismaily SC at the Premier League of Egypt on January 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Aswan FCZamalek15:00

Aswan FC - Zamalek

Aswan FC are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wolkite KetemaFasil Ketema07:00

Wolkite Ketema - Fasil Ketema

Wolkite Ketema are playing Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on January 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Welayta DichaEtheopia Bunna12:00

Welayta Dicha - Etheopia Bunna

Welayta Dicha are playing Etheopia Bunna at the Premier League of Ethiopia on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Adama KenemaDire Dawa Kenema07:00

Adama Kenema - Dire Dawa Kenema

Adama Kenema are playing Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on January 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Armed ForcesHawks16:00

Armed Forces - Hawks

Armed Forces are playing Hawks at the GFA League of Gambia on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Elite UnitedBrikama United16:00

Elite United - Brikama United

Elite United are playing Brikama United at the GFA League of Gambia on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

GamtelReal Banjul16:00

Gamtel - Real Banjul

Gamtel are playing Real Banjul at the GFA League of Gambia on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Berekum ChelseaHearts of Oak15:00

Berekum Chelsea - Hearts of Oak

Berekum Chelsea are playing Hearts of Oak at the Premier League of Ghana on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Great OlympicsKarela15:00

Great Olympics - Karela

Great Olympics are playing Karela at the Premier League of Ghana on January 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Gor MahiaVihiga United12:00

Gor Mahia - Vihiga United

Gor Mahia are playing Vihiga United at the Premier League of Kenya on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Posta RangersUlinzi Stars12:00

Posta Rangers - Ulinzi Stars

Posta Rangers are playing Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SofapakaNairobi City Stars12:00

Sofapaka - Nairobi City Stars

Sofapaka are playing Nairobi City Stars at the Premier League of Kenya on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Zoo KerichoTusker12:00

Zoo Kericho - Tusker

Zoo Kericho are playing Tusker at the Premier League of Kenya on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Chitipa UnitedMzuni17:00

Chitipa United - Mzuni

Chitipa United are playing Mzuni at the Super League of Malawi on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

MAFCOBig Bullets17:00

MAFCO - Big Bullets

MAFCO are playing Big Bullets at the Super League of Malawi on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Moyale BarracksEkwendeni Hammers17:00

Moyale Barracks - Ekwendeni Hammers

Moyale Barracks are playing Ekwendeni Hammers at the Super League of Malawi on January 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Chabab Ben GuerirASS Sale14:00

Chabab Ben Guerir - ASS Sale

Chabab Ben Guerir are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiRaja Beni Mellal14:00

Riadi Salmi - Raja Beni Mellal

Riadi Salmi are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Ol. DcheiraWAF Fes16:15

Ol. Dcheira - WAF Fes

Ol. Dcheira are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on January 23. The match will kick off 16:15 UTC.

Desportivo MaputoFerroviario Maputo13:30

Desportivo Maputo - Ferroviario Maputo

Desportivo Maputo are playing Ferroviario Maputo at the Mocambola of Mozambique on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Casa SportStade de Mbour16:00

Casa Sport - Stade de Mbour

Casa Sport are playing Stade de Mbour at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

DiambarsDSC FC16:00

Diambars - DSC FC

Diambars are playing DSC FC at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

JaraafFC Douanes16:00

Jaraaf - FC Douanes

Jaraaf are playing FC Douanes at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Mbour Petite CoteTeungueth16:00

Mbour Petite Cote - Teungueth

Mbour Petite Cote are playing Teungueth at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Niarry TallyASEC Ndiambour16:00

Niarry Tally - ASEC Ndiambour

Niarry Tally are playing ASEC Ndiambour at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

PikineGeneration Foot16:00

Pikine - Generation Foot

Pikine are playing Generation Foot at the Ligue 1 of Senegal on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UthongathiSteenberg United11:00

Uthongathi - Steenberg United

Uthongathi are playing Steenberg United at the Division 1 of South Africa on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Cape Town SpursCape Town All Stars13:30

Cape Town Spurs - Cape Town All Stars

Cape Town Spurs are playing Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Free State StarsPolokwane City13:30

Free State Stars - Polokwane City

Free State Stars are playing Polokwane City at the Division 1 of South Africa on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

JDR StarsRichards Bay13:30

JDR Stars - Richards Bay

JDR Stars are playing Richards Bay at the Division 1 of South Africa on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Jomo CosmosPretoria Univ.13:30

Jomo Cosmos - Pretoria Univ.

Jomo Cosmos are playing Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on January 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Biashara Mara UnitedSimbaPostponedPst

Biashara Mara United - Simba

Biashara Mara United are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

Dodoma JijiCoastal UnionPostponedPst

Dodoma Jiji - Coastal Union

Dodoma Jiji are playing Coastal Union at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

GwambinaRuvu ShootingPostponedPst

Gwambina - Ruvu Shooting

Gwambina are playing Ruvu Shooting at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

Kinondoni MCMwaduiPostponedPst

Kinondoni MC - Mwadui

Kinondoni MC are playing Mwadui at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

Mtibwa SugarIhefuPostponedPst

Mtibwa Sugar - Ihefu

Mtibwa Sugar are playing Ihefu at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

NamungoTanzania PrisonsPostponedPst

Namungo - Tanzania Prisons

Namungo are playing Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

Young AfricansKagera SugarPostponedPst

Young Africans - Kagera Sugar

Young Africans are playing Kagera Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 23.

Ben GuerdaneKairouanaise12:00

Ben Guerdane - Kairouanaise

Ben Guerdane are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BizertinSfaxien12:00

Bizertin - Sfaxien

Bizertin are playing Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on January 23. The match will kick off 12:00 UTC.

MetlaouiTataouine13:00

Metlaoui - Tataouine

Metlaoui are playing Tataouine at the Ligue 1 of Tunisia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MonastirOlympique Beja13:00

Monastir - Olympique Beja

Monastir are playing Olympique Beja at the Ligue 1 of Tunisia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

EsperanceStade Tunis14:00

Esperance - Stade Tunis

Esperance are playing Stade Tunis at the Ligue 1 of Tunisia on January 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NAPSA StarsIndeni11:00

NAPSA Stars - Indeni

NAPSA Stars are playing Indeni at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Forest RangersRed Arrows FC13:00

Forest Rangers - Red Arrows FC

Forest Rangers are playing Red Arrows FC at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Kabwe WarriorsKitwe United13:00

Kabwe Warriors - Kitwe United

Kabwe Warriors are playing Kitwe United at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Lumwana RadiantsPrison Leopards13:00

Lumwana Radiants - Prison Leopards

Lumwana Radiants are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Lusaka DynamosNkana13:00

Lusaka Dynamos - Nkana

Lusaka Dynamos are playing Nkana at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Young Green EaglesNkwazi13:00

Young Green Eagles - Nkwazi

Young Green Eagles are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on January 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sporting San JoseSantos Dg23:00

Sporting San Jose - Santos Dg

Sporting San Jose are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on January 23. The match will kick off 23:00 UTC.

LD AlajuelenseSan Carlos01:00

LD Alajuelense - San Carlos

LD Alajuelense are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

MoreliaTampico Madero18:00

Morelia - Tampico Madero

Morelia are playing Tampico Madero at the Liga de Expansion, Clausura of Mexico on January 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Juarez WPachuca W16:00

Juarez W - Pachuca W

Juarez W are playing Pachuca W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Mazatlan WAmerica W16:00

Mazatlan W - America W

Mazatlan W are playing America W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on January 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Junior ManaguaManagua01:00

Junior Managua - Managua

Junior Managua are playing Managua at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Juventus ManaguaJalapa FC01:00

Juventus Managua - Jalapa FC

Juventus Managua are playing Jalapa FC at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Real MadrizWalter Ferreti01:00

Real Madriz - Walter Ferreti

Real Madriz are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Villa MitreSportivo Belgrano23:30

Villa Mitre - Sportivo Belgrano

Villa Mitre are playing Sportivo Belgrano at the Torneo Federal - Qualification, Play Offs of Argentina on January 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Liniers BahiaCA Atlas20:10

Liniers Bahia - CA Atlas

Liniers Bahia are playing CA Atlas at the Primera D Metropolitana, Qualification Play Offs of Argentina on January 23. The match will kick off 20:10 UTC.

Sportivo BarracasDeportivo Paraguayo20:10

Sportivo Barracas - Deportivo Paraguayo

Sportivo Barracas are playing Deportivo Paraguayo at the Primera D Metropolitana, Qualification Play Offs of Argentina on January 23. The match will kick off 20:10 UTC.

America RJNova Iguacu18:30

America RJ - Nova Iguacu

America RJ are playing Nova Iguacu at the Carioca 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

AmericanoSampaio Correa18:30

Americano - Sampaio Correa

Americano are playing Sampaio Correa at the Carioca 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

CabofrienseFriburguense18:30

Cabofriense - Friburguense

Cabofriense are playing Friburguense at the Carioca 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Vila NovaRemo20:00

Vila Nova - Remo

Vila Nova are playing Remo at the Serie C, Playoffs of Brasil on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

NovorizontinoFloresta21:00

Novorizontino - Floresta

Novorizontino are playing Floresta at the Serie D, Playoffs of Brasil on January 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Depor FCReal Cartagena20:00

Depor FC - Real Cartagena

Depor FC are playing Real Cartagena at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

LeonesFortaleza JS20:00

Leones - Fortaleza JS

Leones are playing Fortaleza JS at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

ValleduparOrsomarso20:00

Valledupar - Orsomarso

Valledupar are playing Orsomarso at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23. The match will kick off 20:00 UTC.

LlanerosDeportes Quindio20:30

Llaneros - Deportes Quindio

Llaneros are playing Deportes Quindio at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Atletico HuilaFC BogotaPostponedPst

Atletico Huila - FC Bogota

Atletico Huila are playing FC Bogota at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23.

CortuluaReal SantanderPostponedPst

Cortulua - Real Santander

Cortulua are playing Real Santander at the Primera B, Apertura of Colombia on January 23.

Sud AmericaRampla23:15

Sud America - Rampla

Sud America are playing Rampla at the Segunda Division, Playoffs of Uruguay on January 23. The match will kick off 23:15 UTC.

Newcastle Jets WWestern Sydney W05:05

Newcastle Jets W - Western Sydney W

Newcastle Jets W are playing Western Sydney W at the W-League - Women of Australia on January 23. The match will kick off 05:05 UTC.

Canberra United WPerth Glory W05:05

Canberra United W - Perth Glory W

Canberra United W are playing Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on January 24. The match will kick off 05:05 UTC.

Hamilton WanderersHawke's Bay United01:00

Hamilton Wanderers - Hawke's Bay United

Hamilton Wanderers are playing Hawke's Bay United at the Premiership of New Zealand on January 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Eastern Suburbs FCAuckland City03:00

Eastern Suburbs FC - Auckland City

Eastern Suburbs FC are playing Auckland City at the Premiership of New Zealand on January 24. The match will kick off 03:00 UTC.

Team WellingtonWellington Phoenix-203:00

Team Wellington - Wellington Phoenix-2

Team Wellington are playing Wellington Phoenix-2 at the Premiership of New Zealand on January 24. The match will kick off 03:00 UTC.