Leicester City U-18 vs West Brom U-18 Live Score and Live Stream

WilliamsAlex Williams (goal)39'
PennantKian Pennant (goal)43'
MalcolmJovan Malcolm (goal)49'
MalcolmJovan Malcolm (goal)66'
12:00, Saturday, November 21
Copy
Embed Leicester City U-18 - West Brom U-18
England U-18 Premier League
1 : 3
FT
Full Time
Match ends. Leicester City U-18 1, West Brom U-18 3.
66'
1 - 3
Jovan Malcolm scores for West Brom U-18.
49'
1 - 2
Jovan Malcolm scores for West Brom U-18.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 1
First half ends.
43'
1 - 1
Kian Pennant scores for Leicester City U-18.
39'
0 - 1
Alex Williams scores for West Brom U-18.
Kick-off
First half begins
View All
18
Leicester City U-18 have gone 18 consecutive matches without a draw.
9
West Brom U-18 have gone 9 consecutive matches without a clean sheet.
6
Leicester City U-18's last 6 home matches had 3 or more goals.
Live Match Report

Leicester City U-18 played West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on November 21. The match kicked off 12:00 UTC. West Brom U-18 won 1-3. Leicester City U-18 are 26th in the table with 0 points after 8 matches, while West Brom U-18 are 25th with 4 points in 7 matches.

Alex Williams scored the first goal on the 39th minute of the game followed by goals from Kian Pennant and Jovan Malcolm, who made the final score 1-3.

ScoreBat is covering Leicester City U-18 vs West Brom U-18 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Leicester City U-18 vs West Brom U-18 live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of England U-18 Premier League, Leicester City U-18 or West Brom U-18 whenever available. We cover all matches of England U-18 Premier League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/leicester-city-u18-vs-west-brom-u18-live-stream/.

England U-18 Premier League's live standings are availble and updated in real time.

Leicester City U-18 have lost to Chelsea U-18, Brighton U-18, Crystal Palace U-18, Southampton U-18, Reading U-18, Norwich U-18 and Aston Villa U-18 in their previous 7 matches, while West Brom U-18 have lost to Brighton U-18, Arsenal U-18, Fulham U-18 and Aston Villa U-18 in their previous 4 matches.

Leicester City U-18 have won 0 of their 8 matches in U-18 Premier League, drawing 0 and having 8 defeats this season. They have scored 10 goals - 1.25 per match, conceding 36 - 4.50 per match. West Brom U-18 have won 1 of their 7 matches in U-18 Premier League, drawing 1 and having 5 defeats this season. They have scored 11 goals - 1.57 per match, conceding 20 - 2.86 per match.

Goals and video highlights of the match between Leicester City U-18 and West Brom U-18 are being added in real time. You can watch the goals by Alex Williams, Kian Pennant and Jovan Malcolm as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Leicester City U-18 or West Brom U-18 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Leicester City U-18 and West Brom U-18 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Leicester City U-18 vs West Brom U-18 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of England U-18 Premier League are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
BrightonLiverpool12:30

Brighton - Liverpool

Brighton are playing Liverpool at the Premier League of England on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Manchester CityBurnley15:00

Manchester City - Burnley

Manchester City are playing Burnley at the Premier League of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

EvertonLeeds17:30

Everton - Leeds

Everton are playing Leeds at the Premier League of England on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

West Bromwich AlbionSheffield United20:00

West Bromwich Albion - Sheffield United

West Bromwich Albion are playing Sheffield United at the Premier League of England on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

ElcheCadiz13:00

Elche - Cadiz

Elche are playing Cadiz at the La Liga of Spain on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

ValenciaAtletico Madrid15:15

Valencia - Atletico Madrid

Valencia are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on November 28. The match will kick off 15:15 UTC.

HuescaSevilla17:30

Huesca - Sevilla

Huesca are playing Sevilla at the La Liga of Spain on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Real MadridAlaves20:00

Real Madrid - Alaves

Real Madrid are playing Alaves at the La Liga of Spain on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

AugsburgSC Freiburg14:30

Augsburg - SC Freiburg

Augsburg are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia DortmundKoln14:30

Borussia Dortmund - Koln

Borussia Dortmund are playing Koln at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

RB LeipzigArminia Bielefeld14:30

RB Leipzig - Arminia Bielefeld

RB Leipzig are playing Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

StuttgartBayern Munich14:30

Stuttgart - Bayern Munich

Stuttgart are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Union BerlinEintracht Frankfurt14:30

Union Berlin - Eintracht Frankfurt

Union Berlin are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia MonchengladbachSchalke17:30

Borussia Monchengladbach - Schalke

Borussia Monchengladbach are playing Schalke at the Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

SassuoloInter Milan14:00

Sassuolo - Inter Milan

Sassuolo are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

BeneventoJuventus17:00

Benevento - Juventus

Benevento are playing Juventus at the Serie A of Italy on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

AtalantaVerona19:45

Atalanta - Verona

Atalanta are playing Verona at the Serie A of Italy on November 28. The match will kick off 19:45 UTC.

MarseilleNantes16:00

Marseille - Nantes

Marseille are playing Nantes at the Ligue 1 of France on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

PSGBordeaux20:00

PSG - Bordeaux

PSG are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

ReadingBristol City12:30

Reading - Bristol City

Reading are playing Bristol City at the Championship of England on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

BirminghamMillwall15:00

Birmingham - Millwall

Birmingham are playing Millwall at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BlackburnBarnsley15:00

Blackburn - Barnsley

Blackburn are playing Barnsley at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Cardiff CityLuton15:00

Cardiff City - Luton

Cardiff City are playing Luton at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Derby CountyWycombe Wanderers15:00

Derby County - Wycombe Wanderers

Derby County are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

HuddersfieldMiddlesbrough15:00

Huddersfield - Middlesbrough

Huddersfield are playing Middlesbrough at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Norwich CityCoventry15:00

Norwich City - Coventry

Norwich City are playing Coventry at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

RotherhamBournemouth15:00

Rotherham - Bournemouth

Rotherham are playing Bournemouth at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield WednesdayStoke City15:00

Sheffield Wednesday - Stoke City

Sheffield Wednesday are playing Stoke City at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

WatfordPreston NE15:00

Watford - Preston NE

Watford are playing Preston NE at the Championship of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

EmmenAjax17:45

Emmen - Ajax

Emmen are playing Ajax at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 17:45 UTC.

ADO Den HaagHeerenveen19:00

ADO Den Haag - Heerenveen

ADO Den Haag are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

VV VenloZwolle20:00

VV Venlo - Zwolle

VV Venlo are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Santa ClaraPorto18:00

Santa Clara - Porto

Santa Clara are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

SportingMoreirense20:30

Sporting - Moreirense

Sporting are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

Arsenal TZenit11:00

Arsenal T - Zenit

Arsenal T are playing Zenit at the Premier League of Russia on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

KhimkiFK Krasnodar13:30

Khimki - FK Krasnodar

Khimki are playing FK Krasnodar at the Premier League of Russia on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Akhmat GroznyiLokomotiv16:00

Akhmat Groznyi - Lokomotiv

Akhmat Groznyi are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

RostovDinamo16:00

Rostov - Dinamo

Rostov are playing Dinamo at the Premier League of Russia on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

LoriArarat-Armenia10:30

Lori - Ararat-Armenia

Lori are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

AdmiraHartberg16:00

Admira - Hartberg

Admira are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

St. PoltenSalzburg16:00

St. Polten - Salzburg

St. Polten are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

SturmTirol16:00

Sturm - Tirol

Sturm are playing Tirol at the Bundesliga of Austria on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

InnsbruckRapid-213:30

Innsbruck - Rapid-2

Innsbruck are playing Rapid-2 at the 2. Liga of Austria on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Vorwarts SteyrJuniors OO13:30

Vorwarts Steyr - Juniors OO

Vorwarts Steyr are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

BelshinaRuh Brest11:00

Belshina - Ruh Brest

Belshina are playing Ruh Brest at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo BrestNeman11:00

Dinamo Brest - Neman

Dinamo Brest are playing Neman at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo MinskBATE11:00

Dinamo Minsk - BATE

Dinamo Minsk are playing BATE at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

IslochGorodeya11:00

Isloch - Gorodeya

Isloch are playing Gorodeya at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Shakhtyor SoligorskFC Minsk11:00

Shakhtyor Soligorsk - FC Minsk

Shakhtyor Soligorsk are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Slavia-MozyrEnergetik-BGU11:00

Slavia-Mozyr - Energetik-BGU

Slavia-Mozyr are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SlutskSmolevichi-STI11:00

Slutsk - Smolevichi-STI

Slutsk are playing Smolevichi-STI at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

VitebskTorpedo-BelAZ11:00

Vitebsk - Torpedo-BelAZ

Vitebsk are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Sint-TruidenWaasland-Beveren15:15

Sint-Truiden - Waasland-Beveren

Sint-Truiden are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on November 28. The match will kick off 15:15 UTC.

Cercle BruggeGenk17:30

Cercle Brugge - Genk

Cercle Brugge are playing Genk at the First Division A of Belgium on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

MouscronClub Brugge19:45

Mouscron - Club Brugge

Mouscron are playing Club Brugge at the First Division A of Belgium on November 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Lierse KempenzonenWesterlo19:45

Lierse Kempenzonen - Westerlo

Lierse Kempenzonen are playing Westerlo at the First Division B of Belgium on November 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Arda KardzhaliMontana11:00

Arda Kardzhali - Montana

Arda Kardzhali are playing Montana at the A PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Lokomotiv PlovdivBotev16:00

Lokomotiv Plovdiv - Botev

Lokomotiv Plovdiv are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

VarteksNK Istra 196114:00

Varteks - NK Istra 1961

Varteks are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

NK GoricaLokomotiva Zagreb16:05

NK Gorica - Lokomotiva Zagreb

NK Gorica are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 16:05 UTC.

AnorthosisEnosis Paralimni14:00

Anorthosis - Enosis Paralimni

Anorthosis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Nea SalamisAPOEL16:30

Nea Salamis - APOEL

Nea Salamis are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on November 28. The match will kick off 16:30 UTC.

PribramBoleslav13:00

Pribram - Boleslav

Pribram are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

KarvinaZlin15:00

Karvina - Zlin

Karvina are playing Zlin at the First League of Czech Republic on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SlovackoOpava15:00

Slovacko - Opava

Slovacko are playing Opava at the First League of Czech Republic on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BudejovicePlzen17:30

Budejovice - Plzen

Budejovice are playing Plzen at the First League of Czech Republic on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

ChrudimBlansko12:30

Chrudim - Blansko

Chrudim are playing Blansko at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Hradec KraloveProstejov12:30

Hradec Kralove - Prostejov

Hradec Kralove are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

JihlavaVarnsdorf12:30

Jihlava - Varnsdorf

Jihlava are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Slavoj VysehradVlasim12:30

Slavoj Vysehrad - Vlasim

Slavoj Vysehrad are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

TaborskoLisen12:30

Taborsko - Lisen

Taborsko are playing Lisen at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Usti nad LabemTrinec12:30

Usti nad Labem - Trinec

Usti nad Labem are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

ZizkovDukla Praha12:30

Zizkov - Dukla Praha

Zizkov are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg15:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

MorecambeSolihull Moors12:30

Morecambe - Solihull Moors

Morecambe are playing Solihull Moors at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

GillinghamExeter13:00

Gillingham - Exeter

Gillingham are playing Exeter at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

NewportSalford City13:00

Newport - Salford City

Newport are playing Salford City at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BradfordOldham Athletic15:00

Bradford - Oldham Athletic

Bradford are playing Oldham Athletic at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownCrewe15:00

Cheltenham Town - Crewe

Cheltenham Town are playing Crewe at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownBlackpool15:00

Harrogate Town - Blackpool

Harrogate Town are playing Blackpool at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthLincoln City15:00

Plymouth - Lincoln City

Plymouth are playing Lincoln City at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

PortsmouthKings Lynn Town15:00

Portsmouth - Kings Lynn Town

Portsmouth are playing Kings Lynn Town at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Peterborough UnitedChorley17:30

Peterborough United - Chorley

Peterborough United are playing Chorley at the FA Cup of England on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Ipswich TownCharlton Athletic15:00

Ipswich Town - Charlton Athletic

Ipswich Town are playing Charlton Athletic at the League One of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford UnitedSwindon Town15:00

Oxford United - Swindon Town

Oxford United are playing Swindon Town at the League One of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Port ValeLeyton Orient13:00

Port Vale - Leyton Orient

Port Vale are playing Leyton Orient at the League Two of England on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BoltonSouthend United15:00

Bolton - Southend United

Bolton are playing Southend United at the League Two of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Tallinna KalevKuressaare11:00

Tallinna Kalev - Kuressaare

Tallinna Kalev are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Trans NarvaLegion11:00

Trans Narva - Legion

Trans Narva are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

GrenobleParis FC14:00

Grenoble - Paris FC

Grenoble are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

ToulouseNiort14:00

Toulouse - Niort

Toulouse are playing Niort at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

AjaccioChambly18:00

Ajaccio - Chambly

Ajaccio are playing Chambly at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

AuxerreValenciennes18:00

Auxerre - Valenciennes

Auxerre are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

CaenChateauroux18:00

Caen - Chateauroux

Caen are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontNancy18:00

Clermont - Nancy

Clermont are playing Nancy at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

DunkerquePau18:00

Dunkerque - Pau

Dunkerque are playing Pau at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Rodez AveyronGuingamp18:00

Rodez Aveyron - Guingamp

Rodez Aveyron are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

SochauxLe Havre18:00

Sochaux - Le Havre

Sochaux are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

TroyesAmiens18:00

Troyes - Amiens

Troyes are playing Amiens at the Ligue 2 of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

KarlsruherPaderborn12:00

Karlsruher - Paderborn

Karlsruher are playing Paderborn at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

RegensburgWurzburger Kickers12:00

Regensburg - Wurzburger Kickers

Regensburg are playing Wurzburger Kickers at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

SandhausenErzgebirge Aue12:00

Sandhausen - Erzgebirge Aue

Sandhausen are playing Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

1860 MunchenTurkgucu-Ataspor13:00

1860 Munchen - Turkgucu-Ataspor

1860 Munchen are playing Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Hallescher FCViktoria Koln13:00

Hallescher FC - Viktoria Koln

Hallescher FC are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

HansaBayern-213:00

Hansa - Bayern-2

Hansa are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LubeckWaldhof Mannheim13:00

Lubeck - Waldhof Mannheim

Lubeck are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

UnterhachingWehen Wiesbaden13:00

Unterhaching - Wehen Wiesbaden

Unterhaching are playing Wehen Wiesbaden at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

ZwickauMagdeburg13:00

Zwickau - Magdeburg

Zwickau are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LarissaAtromitos15:15

Larissa - Atromitos

Larissa are playing Atromitos at the Super League 1 of Greece on November 28. The match will kick off 15:15 UTC.

ArisOlympiakos17:30

Aris - Olympiakos

Aris are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

VardaBudafoki13:45

Varda - Budafoki

Varda are playing Budafoki at the NB I of Hungary on November 28. The match will kick off 13:45 UTC.

FehervarZalaegerszeg16:00

Fehervar - Zalaegerszeg

Fehervar are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

FerencvarosMTK18:30

Ferencvaros - MTK

Ferencvaros are playing MTK at the NB I of Hungary on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

BresciaFrosinone13:00

Brescia - Frosinone

Brescia are playing Frosinone at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

EmpoliVicenza13:00

Empoli - Vicenza

Empoli are playing Vicenza at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

PescaraPordenone13:00

Pescara - Pordenone

Pescara are playing Pordenone at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

PisaCittadella13:00

Pisa - Cittadella

Pisa are playing Cittadella at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

VeneziaAscoli13:00

Venezia - Ascoli

Venezia are playing Ascoli at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

MonzaReggina15:00

Monza - Reggina

Monza are playing Reggina at the Serie B of Italy on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Birkirkara FCGudja United13:00

Birkirkara FC - Gudja United

Birkirkara FC are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Hibernians FCSirens13:00

Hibernians FC - Sirens

Hibernians FC are playing Sirens at the Premier Division of Malta on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Gzira UnitedSanta Lucia17:15

Gzira United - Santa Lucia

Gzira United are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

Sliema Wanderers FCLija Athletic17:15

Sliema Wanderers FC - Lija Athletic

Sliema Wanderers FC are playing Lija Athletic at the Premier Division of Malta on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

RodaExcelsior13:00

Roda - Excelsior

Roda are playing Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Dordrecht 90Ajax-215:30

Dordrecht 90 - Ajax-2

Dordrecht 90 are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

VardarAcademy Pandev12:00

Vardar - Academy Pandev

Vardar are playing Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

TromsoRanheim14:00

Tromso - Ranheim

Tromso are playing Ranheim at the 1. Division of Norway on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Viking FKStart15:00

Viking FK - Start

Viking FK are playing Start at the Eliteserien of Norway on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SK BrannAalesund17:00

SK Brann - Aalesund

SK Brann are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Stal MielecJagiellonia14:00

Stal Mielec - Jagiellonia

Stal Mielec are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

PodbeskidzieSlask16:30

Podbeskidzie - Slask

Podbeskidzie are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match will kick off 16:30 UTC.

Wisla KrakowZaglebie L19:00

Wisla Krakow - Zaglebie L

Wisla Krakow are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

JastrzebieZaglebie Sosnowiec11:30

Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec

Jastrzebie are playing Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Puszcza N.Olsztyn11:30

Puszcza N. - Olsztyn

Puszcza N. are playing Olsztyn at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

NiecieczaTychy 7111:40

Nieciecza - Tychy 71

Nieciecza are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 11:40 UTC.

Chrobry GlogowSandecja Nowy Sacz14:00

Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz

Chrobry Glogow are playing Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

KoronaResovia Rzeszow17:00

Korona - Resovia Rzeszow

Korona are playing Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Radomiak RadomBelchatow18:10

Radomiak Radom - Belchatow

Radomiak Radom are playing Belchatow at the I Liga of Poland on November 28. The match will kick off 18:10 UTC.

Academico ViseuPenafiel11:00

Academico Viseu - Penafiel

Academico Viseu are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Cova PiedadeFeirense15:00

Cova Piedade - Feirense

Cova Piedade are playing Feirense at the Segunda Liga of Portugal on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

LeixoesOliveirense17:00

Leixoes - Oliveirense

Leixoes are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

AirdrieoniansCove Rangers15:00

Airdrieonians - Cove Rangers

Airdrieonians are playing Cove Rangers at the Division 1 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeClyde15:00

East Fife - Clyde

East Fife are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

MontrosePartick Thistle15:00

Montrose - Partick Thistle

Montrose are playing Partick Thistle at the Division 1 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

PeterheadForfar Athletic15:00

Peterhead - Forfar Athletic

Peterhead are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Albion RoversStirling Albion15:00

Albion Rovers - Stirling Albion

Albion Rovers are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Annan AthleticEdinburgh City15:00

Annan Athletic - Edinburgh City

Annan Athletic are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Brechin CityStranraer15:00

Brechin City - Stranraer

Brechin City are playing Stranraer at the Division 2 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityCowdenbeath15:00

Elgin City - Cowdenbeath

Elgin City are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Queens ParkStenhousemuir15:00

Queens Park - Stenhousemuir

Queens Park are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Alloa AthleticHearts15:00

Alloa Athletic - Hearts

Alloa Athletic are playing Hearts at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ArbroathDunfermline15:00

Arbroath - Dunfermline

Arbroath are playing Dunfermline at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianDundee15:00

Hibernian - Dundee

Hibernian are playing Dundee at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

LivingstonAyr United15:00

Livingston - Ayr United

Livingston are playing Ayr United at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

MotherwellSt. Johnstone15:00

Motherwell - St. Johnstone

Motherwell are playing St. Johnstone at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

St. MirrenAberdeen17:15

St. Mirren - Aberdeen

St. Mirren are playing Aberdeen at the League Cup, Final Stages of Scotland on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

Macva SabacIndjija12:00

Macva Sabac - Indjija

Macva Sabac are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

RuzomberokNitra13:00

Ruzomberok - Nitra

Ruzomberok are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

ZilinaPohronie13:00

Zilina - Pohronie

Zilina are playing Pohronie at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Zlate MoravceZemplin Michalovce13:00

Zlate Moravce - Zemplin Michalovce

Zlate Moravce are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak TrnavaDAC15:15

Spartak Trnava - DAC

Spartak Trnava are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 15:15 UTC.

MuraKoper13:15

Mura - Koper

Mura are playing Koper at the 1. SNL of Slovenia on November 28. The match will kick off 13:15 UTC.

MariborTabor Sezana16:15

Maribor - Tabor Sezana

Maribor are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on November 28. The match will kick off 16:15 UTC.

SabadellFuenlabrada15:00

Sabadell - Fuenlabrada

Sabadell are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo VallecanoFC Cartagena17:15

Rayo Vallecano - FC Cartagena

Rayo Vallecano are playing FC Cartagena at the Segunda Division of Spain on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

MirandesCastellon19:30

Mirandes - Castellon

Mirandes are playing Castellon at the Segunda Division of Spain on November 28. The match will kick off 19:30 UTC.

DegerforSundsvall14:00

Degerfor - Sundsvall

Degerfor are playing Sundsvall at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

GAISAkropolis14:00

GAIS - Akropolis

GAIS are playing Akropolis at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

HalmstadOrgryte14:00

Halmstad - Orgryte

Halmstad are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Jonkoping S.Trelleborg14:00

Jonkoping S. - Trelleborg

Jonkoping S. are playing Trelleborg at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

OsterLjungskile14:00

Oster - Ljungskile

Oster are playing Ljungskile at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

UmeaVasteras14:00

Umea - Vasteras

Umea are playing Vasteras at the Superettan of Sweden on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

VaduzSion17:15

Vaduz - Sion

Vaduz are playing Sion at the Super League of Switzerland on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

ServetteLuzern19:30

Servette - Luzern

Servette are playing Luzern at the Super League of Switzerland on November 28. The match will kick off 19:30 UTC.

ThunChiasso17:15

Thun - Chiasso

Thun are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

B.B. GaziantepYeni Malatyaspor10:30

B.B. Gaziantep - Yeni Malatyaspor

B.B. Gaziantep are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

Istanbul BasaksehirDenizlispor13:00

Istanbul Basaksehir - Denizlispor

Istanbul Basaksehir are playing Denizlispor at the Super Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

RizesporGalatasaray16:00

Rizespor - Galatasaray

Rizespor are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

UmraniyesporMenemen Belediyespor10:30

Umraniyespor - Menemen Belediyespor

Umraniyespor are playing Menemen Belediyespor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

Akhisar Bld genclikAnkaraspor13:00

Akhisar Bld genclik - Ankaraspor

Akhisar Bld genclik are playing Ankaraspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

IstanbulsporGiresunspor13:00

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

AltayBursaspor16:00

Altay - Bursaspor

Altay are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

OleksandriaRukh Vynnyky12:00

Oleksandria - Rukh Vynnyky

Oleksandria are playing Rukh Vynnyky at the Premier League of Ukraine on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo K.Vorskla15:00

Dynamo K. - Vorskla

Dynamo K. are playing Vorskla at the Premier League of Ukraine on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

DniproShakhtar D17:30

Dnipro - Shakhtar D

Dnipro are playing Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Connahs QNBarry Town13:30

Connahs QN - Barry Town

Connahs QN are playing Barry Town at the Premier League of Wales on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

CaernarfonHaverfordwest County14:30

Caernarfon - Haverfordwest County

Caernarfon are playing Haverfordwest County at the Premier League of Wales on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Flint TownCardiff MU14:30

Flint Town - Cardiff MU

Flint Town are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

TNSAberystwyth14:30

TNS - Aberystwyth

TNS are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Vissel KobeGuangzhou Evergrande10:00

Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande

Vissel Kobe are playing Guangzhou Evergrande at the Group Stage of Asian Champions League on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Yokohama F. MarinosShanghai SIPG13:00

Yokohama F. Marinos - Shanghai SIPG

Yokohama F. Marinos are playing Shanghai SIPG at the Group Stage of Asian Champions League on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Nagoya Grampus EightOita Trinita05:00

Nagoya Grampus Eight - Oita Trinita

Nagoya Grampus Eight are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on November 28. The match will kick off 05:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaConsadole Sapporo05:00

Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo

Sanfrecce Hiroshima are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on November 28. The match will kick off 05:00 UTC.

Shimizu S-PulseShonan Bellmare05:00

Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare

Shimizu S-Pulse are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Cerezo OsakaYokohama FC06:00

Cerezo Osaka - Yokohama FC

Cerezo Osaka are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashima AntlersUrawa Red Diamonds06:00

Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds

Kashima Antlers are playing Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Gamba OsakaSagan Tosu08:00

Gamba Osaka - Sagan Tosu

Gamba Osaka are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

V-Varen NagasakiAlbirex Niigata05:00

V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata

V-Varen Nagasaki are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on November 28. The match will kick off 05:00 UTC.

Giravanz KitakyushuFagiano Okayama06:00

Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama

Giravanz Kitakyushu are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on November 28. The match will kick off 06:00 UTC.

FC RyukyuTokyo Verdy04:00

FC Ryukyu - Tokyo Verdy

FC Ryukyu are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Avispa FukuokaOmiya Ardija05:00

Avispa Fukuoka - Omiya Ardija

Avispa Fukuoka are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime FCMito Hollyhock05:00

Ehime FC - Mito Hollyhock

Ehime FC are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaJubilo Iwata05:00

JEF United Ichihara - Jubilo Iwata

JEF United Ichihara are playing Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCKyoto Purple Sanga05:00

Matsumoto Yamaga FC - Kyoto Purple Sanga

Matsumoto Yamaga FC are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaTokushima Vortis05:00

Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis

Zweigen Kanazawa are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaThespa Kusatsu07:00

Machida Zelvia - Thespa Kusatsu

Machida Zelvia are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Tochigi SCRenofa Yamaguchi07:00

Tochigi SC - Renofa Yamaguchi

Tochigi SC are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Ventforet KofuMontedio Yamagata07:00

Ventforet Kofu - Montedio Yamagata

Ventforet Kofu are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ain FCAl Raed Buraidah12:35

Al Ain FC - Al Raed Buraidah

Al Ain FC are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on November 28. The match will kick off 12:35 UTC.

Balestier KhalsaGeylang09:30

Balestier Khalsa - Geylang

Balestier Khalsa are playing Geylang at the Premier League of Singapore on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Hougang UnitedTanjong Pagar Utd Fc09:30

Hougang United - Tanjong Pagar Utd Fc

Hougang United are playing Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Orlando PiratesBaroka13:30

Orlando Pirates - Baroka

Orlando Pirates are playing Baroka at the Premier League of South Africa on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyGolden Arrows Durban13:30

TS Galaxy - Golden Arrows Durban

TS Galaxy are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Mamelodi SundownsStellenbosch16:00

Mamelodi Sundowns - Stellenbosch

Mamelodi Sundowns are playing Stellenbosch at the Premier League of South Africa on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

AmaZulu DurbanCape Town City18:15

AmaZulu Durban - Cape Town City

AmaZulu Durban are playing Cape Town City at the Premier League of South Africa on November 28. The match will kick off 18:15 UTC.

RacingUnion Santa Fe20:10

Racing - Union Santa Fe

Racing are playing Union Santa Fe at the Superliga of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

ColonIndependiente22:20

Colon - Independiente

Colon are playing Independiente at the Superliga of Argentina on November 28. The match will kick off 22:20 UTC.

Velez SarsfieldGimnasia La Plata22:20

Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata

Velez Sarsfield are playing Gimnasia La Plata at the Superliga of Argentina on November 28. The match will kick off 22:20 UTC.

Godoy CruzBanfield00:30

Godoy Cruz - Banfield

Godoy Cruz are playing Banfield at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Rosario CentralRiver Plate00:30

Rosario Central - River Plate

Rosario Central are playing River Plate at the Superliga of Argentina on November 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico PalmaflorSan Jose19:00

Atletico Palmaflor - San Jose

Atletico Palmaflor are playing San Jose at the Apertura of Bolivia on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

The StrongestBlooming21:15

The Strongest - Blooming

The Strongest are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on November 28. The match will kick off 21:15 UTC.

WilstermannRoyal Pari23:30

Wilstermann - Royal Pari

Wilstermann are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on November 28. The match will kick off 23:30 UTC.

GremioFlamengoPostponedPst

Gremio - Flamengo

Gremio are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on November 28.

PalmeirasAtletico-PR20:00

Palmeiras - Atletico-PR

Palmeiras are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

SantosSport Recife20:00

Santos - Sport Recife

Santos are playing Sport Recife at the Serie A of Brasil on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

BahiaSao Paulo22:00

Bahia - Sao Paulo

Bahia are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on November 28. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOInternacional00:00

Atletico GO - Internacional

Atletico GO are playing Internacional at the Serie A of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

CSAPonte Preta19:00

CSA - Ponte Preta

CSA are playing Ponte Preta at the Serie B of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

VitoriaCRB Maceio21:30

Vitoria - CRB Maceio

Vitoria are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on November 28. The match will kick off 21:30 UTC.

GuaraniChapecoense00:00

Guarani - Chapecoense

Guarani are playing Chapecoense at the Serie B of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

JuventudeNautico00:00

Juventude - Nautico

Juventude are playing Nautico at the Serie B of Brasil on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Tecnico UniversitarioDeportivo Cuenca20:30

Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca

Tecnico Universitario are playing Deportivo Cuenca at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

DelfinIndependiente Del Valle23:00

Delfin - Independiente Del Valle

Delfin are playing Independiente Del Valle at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

El NacionalGuayaquil City01:30

El Nacional - Guayaquil City

El Nacional are playing Guayaquil City at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on November 29. The match will kick off 01:30 UTC.

OlimpiaRiver Plate As22:00

Olimpia - River Plate As

Olimpia are playing River Plate As at the Clausura of Paraguay on November 28. The match will kick off 22:00 UTC.

Libertad12 de Octubre00:15

Libertad - 12 de Octubre

Libertad are playing 12 de Octubre at the Clausura of Paraguay on November 29. The match will kick off 00:15 UTC.

Dep. LlacuabamabaCusco16:00

Dep. Llacuabamaba - Cusco

Dep. Llacuabamaba are playing Cusco at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Carlos SteinUTC Cajamarca20:30

Carlos Stein - UTC Cajamarca

Carlos Stein are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

GrauAlianza Universidad20:30

Grau - Alianza Universidad

Grau are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

Sport HuancayoAlianza Lima20:30

Sport Huancayo - Alianza Lima

Sport Huancayo are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

Sporting CristalAcademia Cantolao20:30

Sporting Cristal - Academia Cantolao

Sporting Cristal are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on November 28. The match will kick off 20:30 UTC.

BesaTurbina Cerrik13:00

Besa - Turbina Cerrik

Besa are playing Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BeselidhjaBurreli13:00

Beselidhja - Burreli

Beselidhja are playing Burreli at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Egnatia RFlamurtari13:00

Egnatia R - Flamurtari

Egnatia R are playing Flamurtari at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

ElbasaniLushnja13:00

Elbasani - Lushnja

Elbasani are playing Lushnja at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Partizani-2Korabi Peshkopi13:00

Partizani-2 - Korabi Peshkopi

Partizani-2 are playing Korabi Peshkopi at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Veleciku KoplikDinamo Tirana13:00

Veleciku Koplik - Dinamo Tirana

Veleciku Koplik are playing Dinamo Tirana at the Division 1 of Albania on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Khimik SvetlogorskMolodechno10:00

Khimik Svetlogorsk - Molodechno

Khimik Svetlogorsk are playing Molodechno at the 1. Division, Relegation of Belarus on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Salzburger AKBischofshofen13:00

Salzburger AK - Bischofshofen

Salzburger AK are playing Bischofshofen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

RothisLauterachPostponedPst

Rothis - Lauterach

Rothis are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on November 28.

SumgayitGabala10:00

Sumgayit - Gabala

Sumgayit are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Neftci BakuZira12:00

Neftci Baku - Zira

Neftci Baku are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Thes SportCS Vise18:30

Thes Sport - CS Vise

Thes Sport are playing CS Vise at the First Amateur Division of Belgium on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

La Louviere CentreTienen19:00

La Louviere Centre - Tienen

La Louviere Centre are playing Tienen at the First Amateur Division of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Olympic CharleroiMandel United19:00

Olympic Charleroi - Mandel United

Olympic Charleroi are playing Mandel United at the First Amateur Division of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Eendracht Aalst WGenk W13:00

Eendracht Aalst W - Genk W

Eendracht Aalst W are playing Genk W at the Super League - Women of Belgium on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Couvin-MariembourgVerlainePostponedPst

Couvin-Mariembourg - Verlaine

Couvin-Mariembourg are playing Verlaine at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

Excelsior VirtonRebecqPostponedPst

Excelsior Virton - Rebecq

Excelsior Virton are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

TubizeGanshorenPostponedPst

Tubize - Ganshoren

Tubize are playing Ganshoren at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 28.

DikkelvenneOlsa Brakel18:30

Dikkelvenne - Olsa Brakel

Dikkelvenne are playing Olsa Brakel at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

NinoveZelzate18:30

Ninove - Zelzate

Ninove are playing Zelzate at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

OudenaardeMerelbeke18:30

Oudenaarde - Merelbeke

Oudenaarde are playing Merelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

KRC GentLokeren-Temse19:00

KRC Gent - Lokeren-Temse

KRC Gent are playing Lokeren-Temse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC WetterenGullegem19:00

RFC Wetteren - Gullegem

RFC Wetteren are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

RonseWesthoek19:00

Ronse - Westhoek

Ronse are playing Westhoek at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

LonderzeelHoutvenne18:30

Londerzeel - Houtvenne

Londerzeel are playing Houtvenne at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28. The match will kick off 18:30 UTC.

HoogstratenBocholt19:00

Hoogstraten - Bocholt

Hoogstraten are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Lyra TSVPepingen-Halle19:00

Lyra TSV - Pepingen-Halle

Lyra TSV are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Sporting HasseltCity Pirates Antwerpen19:00

Sporting Hasselt - City Pirates Antwerpen

Sporting Hasselt are playing City Pirates Antwerpen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Olimpik SarajevoTuzla City12:00

Olimpik Sarajevo - Tuzla City

Olimpik Sarajevo are playing Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

SlobodaZrinjski12:00

Sloboda - Zrinjski

Sloboda are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Velez M.Sarajevo14:00

Velez M. - Sarajevo

Velez M. are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Borac BLSiroki Brijeg16:00

Borac BL - Siroki Brijeg

Borac BL are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

DobrudzhaHebar 191812:30

Dobrudzha - Hebar 1918

Dobrudzha are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Kariana ErdenStrumska slava12:30

Kariana Erden - Strumska slava

Kariana Erden are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Minior PernikYantra 201912:30

Minior Pernik - Yantra 2019

Minior Pernik are playing Yantra 2019 at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

NeftochimicSozopol12:30

Neftochimic - Sozopol

Neftochimic are playing Sozopol at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

PirinVitosha BistritsaPostponedPst

Pirin - Vitosha Bistritsa

Pirin are playing Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on November 28.

CibaliaHrvatski Dragovoljac11:55

Cibalia - Hrvatski Dragovoljac

Cibalia are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 11:55 UTC.

OpatijaCroatia Zmijavci12:30

Opatija - Croatia Zmijavci

Opatija are playing Croatia Zmijavci at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

SesveteDugopolje12:30

Sesvete - Dugopolje

Sesvete are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

SolinJunak12:30

Solin - Junak

Solin are playing Junak at the 2 HNL of Croatia on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

AhironasOmonia AradippouPostponedPst

Ahironas - Omonia Aradippou

Ahironas are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on November 28.

AkritasOmonoia PsevdaPostponedPst

Akritas - Omonoia Psevda

Akritas are playing Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on November 28.

Anagennisi DeryneiaPAEEKPostponedPst

Anagennisi Deryneia - PAEEK

Anagennisi Deryneia are playing PAEEK at the 2. Division of Cyprus on November 28.

OthellosKouris ErimiPostponedPst

Othellos - Kouris Erimi

Othellos are playing Kouris Erimi at the 2. Division of Cyprus on November 28.

XylotympouAE ZakakiouPostponedPst

Xylotympou - AE Zakakiou

Xylotympou are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on November 28.

YpsonasAsil LyssiPostponedPst

Ypsonas - Asil Lyssi

Ypsonas are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on November 28.

Budejovice U-19Opava U-1909:30

Budejovice U-19 - Opava U-19

Budejovice U-19 are playing Opava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Olomouc U-19Ostrava U-1910:00

Olomouc U-19 - Ostrava U-19

Olomouc U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Plzen U-19Pribram U-1910:00

Plzen U-19 - Pribram U-19

Plzen U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Slavia Praha U-19Pardubice U-1910:00

Slavia Praha U-19 - Pardubice U-19

Slavia Praha U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Brno U-19Meteor Praha U-1910:30

Brno U-19 - Meteor Praha U-19

Brno U-19 are playing Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

Karvina U-19Sparta Prague U-1912:15

Karvina U-19 - Sparta Prague U-19

Karvina U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:15 UTC.

Motorlet PrahaBenesov09:15

Motorlet Praha - Benesov

Motorlet Praha are playing Benesov at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:15 UTC.

Povltavska FADomazlice09:30

Povltavska FA - Domazlice

Povltavska FA are playing Domazlice at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Petrin PlzenBudejovice-209:15

Petrin Plzen - Budejovice-2

Petrin Plzen are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:15 UTC.

PresticeSlavoj Myto12:30

Prestice - Slavoj Myto

Prestice are playing Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

StetiKladno09:15

Steti - Kladno

Steti are playing Kladno at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:15 UTC.

OstrovChomutov12:30

Ostrov - Chomutov

Ostrov are playing Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

SlanyBanik Sous12:30

Slany - Banik Sous

Slany are playing Banik Sous at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Kutna HoraKosmonosy09:15

Kutna Hora - Kosmonosy

Kutna Hora are playing Kosmonosy at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:15 UTC.

LetohradHlinsko12:30

Letohrad - Hlinsko

Letohrad are playing Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

TrutnovSokol Libis12:30

Trutnov - Sokol Libis

Trutnov are playing Sokol Libis at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Jablonec-2Hradec Kralove-209:15

Jablonec-2 - Hradec Kralove-2

Jablonec-2 are playing Hradec Kralove-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:15 UTC.

PrepereSokol Zapy09:30

Prepere - Sokol Zapy

Prepere are playing Sokol Zapy at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Liberec-2Usti nad Orlici12:30

Liberec-2 - Usti nad Orlici

Liberec-2 are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Skive IKFredericia12:00

Skive IK - Fredericia

Skive IK are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

KogeEsbjerg13:00

Koge - Esbjerg

Koge are playing Esbjerg at the Division 1 of Denmark on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

AldershotSolihull MoorsPostponedPst

Aldershot - Solihull Moors

Aldershot are playing Solihull Moors at the National League of England on November 28.

AltrinchamMaidenhead Utd15:00

Altrincham - Maidenhead Utd

Altrincham are playing Maidenhead Utd at the National League of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BarnetYeovil TownPostponedPst

Barnet - Yeovil Town

Barnet are playing Yeovil Town at the National League of England on November 28.

BromleyWrexham15:00

Bromley - Wrexham

Bromley are playing Wrexham at the National League of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

DoverBorehamPostponedPst

Dover - Boreham

Dover are playing Boreham at the National League of England on November 28.

EastleighKings Lynn TownPostponedPst

Eastleigh - Kings Lynn Town

Eastleigh are playing Kings Lynn Town at the National League of England on November 28.

Macclesfield TownWokingPostponedPst

Macclesfield Town - Woking

Macclesfield Town are playing Woking at the National League of England on November 28.

Sutton UtdHalifax15:00

Sutton Utd - Halifax

Sutton Utd are playing Halifax at the National League of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthChesterfield15:00

Weymouth - Chesterfield

Weymouth are playing Chesterfield at the National League of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Liverpool U-23Manchester City U-2313:00

Liverpool U-23 - Manchester City U-23

Liverpool U-23 are playing Manchester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BathWelling UnitedPostponedPst

Bath - Welling United

Bath are playing Welling United at the National League South of England on November 28.

BillericayHampton and Richmond15:00

Billericay - Hampton and Richmond

Billericay are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ChippenhamConcord Rangers15:00

Chippenham - Concord Rangers

Chippenham are playing Concord Rangers at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Dulwich HamletMaidstone Utd15:00

Dulwich Hamlet - Maidstone Utd

Dulwich Hamlet are playing Maidstone Utd at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughSt Albans15:00

Eastbourne Borough - St Albans

Eastbourne Borough are playing St Albans at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungerford TownDartford15:00

Hungerford Town - Dartford

Hungerford Town are playing Dartford at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Tonbridge AngelsHemel15:00

Tonbridge Angels - Hemel

Tonbridge Angels are playing Hemel at the National League South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Blyth SpartansBoston UnitedPostponedPst

Blyth Spartans - Boston United

Blyth Spartans are playing Boston United at the National League North of England on November 28.

ChesterGateshead15:00

Chester - Gateshead

Chester are playing Gateshead at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ChorleyKetteringPostponedPst

Chorley - Kettering

Chorley are playing Kettering at the National League North of England on November 28.

FyldeBoston United15:00

Fylde - Boston United

Fylde are playing Boston United at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

FyldeBrackleyPostponedPst

Fylde - Brackley

Fylde are playing Brackley at the National League North of England on November 28.

Gloucester CityFarsley15:00

Gloucester City - Farsley

Gloucester City are playing Farsley at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

HerefordKettering15:00

Hereford - Kettering

Hereford are playing Kettering at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

KidderminsterCurzon Ashton15:00

Kidderminster - Curzon Ashton

Kidderminster are playing Curzon Ashton at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

LeamingtonYork City15:00

Leamington - York City

Leamington are playing York City at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthportAlfreton Town15:00

Southport - Alfreton Town

Southport are playing Alfreton Town at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Spennymoor TownBradford PA15:00

Spennymoor Town - Bradford PA

Spennymoor Town are playing Bradford PA at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Telford UnitedGuiseley15:00

Telford United - Guiseley

Telford United are playing Guiseley at the National League North of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesham UnitedMetropolitan Police15:00

Chesham United - Metropolitan Police

Chesham United are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorchester TownFarnborough15:00

Dorchester Town - Farnborough

Dorchester Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Gosport BoroughTiverton Town15:00

Gosport Borough - Tiverton Town

Gosport Borough are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrow BoroughYate Town15:00

Harrow Borough - Yate Town

Harrow Borough are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley WintneyMerthyr T15:00

Hartley Wintney - Merthyr T

Hartley Wintney are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SalisburyWalton Casuals15:00

Salisbury - Walton Casuals

Salisbury are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownPoole Town15:00

Taunton Town - Poole Town

Taunton Town are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityBeaconsfield Town15:00

Truro City - Beaconsfield Town

Truro City are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Weston-super-MareSwindon Supermarine15:00

Weston-super-Mare - Swindon Supermarine

Weston-super-Mare are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Wimborne TownHayes and Yeading15:00

Wimborne Town - Hayes and Yeading

Wimborne Town are playing Hayes and Yeading at the NL Premier, Southern South of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

GainsboroughAshton UnitedPostponedPst

Gainsborough - Ashton United

Gainsborough are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Grantham TownSouth ShieldsPostponedPst

Grantham Town - South Shields

Grantham Town are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on November 28.

LancasterMickleover SportsPostponedPst

Lancaster - Mickleover Sports

Lancaster are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Matlock TownRadcliffe BoroPostponedPst

Matlock Town - Radcliffe Boro

Matlock Town are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Morpeth TownHydePostponedPst

Morpeth Town - Hyde

Morpeth Town are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on November 28.

NantwichBasford UnitedPostponedPst

Nantwich - Basford United

Nantwich are playing Basford United at the NL Premier, Northern of England on November 28.

StalybridgeWarrington TownPostponedPst

Stalybridge - Warrington Town

Stalybridge are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Whitby TownStafford RangersPostponedPst

Whitby Town - Stafford Rangers

Whitby Town are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Witton AlbionBuxtonPostponedPst

Witton Albion - Buxton

Witton Albion are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on November 28.

Colchester U-23Cardiff City U-2311:00

Colchester U-23 - Cardiff City U-23

Colchester U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Banbury UnitedRushall Olympic15:00

Banbury United - Rushall Olympic

Banbury United are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BarwellHitchin Town15:00

Barwell - Hitchin Town

Barwell are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Hednesford TownBiggleswade Town15:00

Hednesford Town - Biggleswade Town

Hednesford Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings LangleyAlvechurch15:00

Kings Langley - Alvechurch

Kings Langley are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownTamworth15:00

Lowestoft Town - Tamworth

Lowestoft Town are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Needham MarketCoalville Town15:00

Needham Market - Coalville Town

Needham Market are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

NuneatonLeiston15:00

Nuneaton - Leiston

Nuneaton are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Redditch UnitedPeterborough Sports15:00

Redditch United - Peterborough Sports

Redditch United are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownBromsgrove15:00

Royston Town - Bromsgrove

Royston Town are playing Bromsgrove at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

StourbridgeRushden-Diamonds15:00

Stourbridge - Rushden-Diamonds

Stourbridge are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Stratford TownSt Ives Town15:00

Stratford Town - St Ives Town

Stratford Town are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Aston Villa U-18Crystal Palace U-1811:00

Aston Villa U-18 - Crystal Palace U-18

Aston Villa U-18 are playing Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Fulham U-18Chelsea U-18PostponedPst

Fulham U-18 - Chelsea U-18

Fulham U-18 are playing Chelsea U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28.

Southampton U-18Norwich U-1811:00

Southampton U-18 - Norwich U-18

Southampton U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Stoke City U-18Leeds U-1811:00

Stoke City U-18 - Leeds U-18

Stoke City U-18 are playing Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Tottenham U-18Leicester City U-1811:30

Tottenham U-18 - Leicester City U-18

Tottenham U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Reading U-18Brighton U-1812:00

Reading U-18 - Brighton U-18

Reading U-18 are playing Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

West Brom U-18West Ham U-1812:00

West Brom U-18 - West Ham U-18

West Brom U-18 are playing West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Derby County U-18Blackburn U-1812:30

Derby County U-18 - Blackburn U-18

Derby County U-18 are playing Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Manchester Utd U-18Newcastle U-1812:30

Manchester Utd U-18 - Newcastle U-18

Manchester Utd U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Wolves U-18Middlesbrough U-1813:00

Wolves U-18 - Middlesbrough U-18

Wolves U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Manchester City U-18Sunderland U-1814:00

Manchester City U-18 - Sunderland U-18

Manchester City U-18 are playing Sunderland U-18 at the U-18 Premier League of England on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Flora-2Tammeka Tartu-216:00

Flora-2 - Tammeka Tartu-2

Flora-2 are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

JyPK WVasa IFK W13:00

JyPK W - Vasa IFK W

JyPK W are playing Vasa IFK W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

AnnecyQuevilly16:00

Annecy - Quevilly

Annecy are playing Quevilly at the National 1 of France on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

CholetRed Star17:00

Cholet - Red Star

Cholet are playing Red Star at the National 1 of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BloisChateaubriant17:00

Blois - Chateaubriant

Blois are playing Chateaubriant at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

ChartresPlabennec17:00

Chartres - Plabennec

Chartres are playing Plabennec at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Fleury-MerogisCaen-217:00

Fleury-Merogis - Caen-2

Fleury-Merogis are playing Caen-2 at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Guingamp-2Vannes17:00

Guingamp-2 - Vannes

Guingamp-2 are playing Vannes at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

RouenGranville17:00

Rouen - Granville

Rouen are playing Granville at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-MaloPoissy17:00

Saint-Malo - Poissy

Saint-Malo are playing Poissy at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveSainte Genevieve17:00

St Pryve - Sainte Genevieve

St Pryve are playing Sainte Genevieve at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

VersaillesLorient-217:00

Versailles - Lorient-2

Versailles are playing Lorient-2 at the National 2, Group A of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Auxerre-2LEntente SSG17:00

Auxerre-2 - LEntente SSG

Auxerre-2 are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BeauvaisHaguenau17:00

Beauvais - Haguenau

Beauvais are playing Haguenau at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Gazelec AjaccioEpinal17:00

Gazelec Ajaccio - Epinal

Gazelec Ajaccio are playing Epinal at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Reims-2Belfort17:00

Reims-2 - Belfort

Reims-2 are playing Belfort at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint QuentinLens-217:00

Saint Quentin - Lens-2

Saint Quentin are playing Lens-2 at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

SchiltigheimBobigny17:00

Schiltigheim - Bobigny

Schiltigheim are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

SedanMetz-217:00

Sedan - Metz-2

Sedan are playing Metz-2 at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

GobelinsSt. Maur Lusi17:30

Gobelins - St. Maur Lusi

Gobelins are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

FrejusMonts Or Azergues17:00

Frejus - Monts Or Azergues

Frejus are playing Monts Or Azergues at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

HyeresToulon17:00

Hyeres - Toulon

Hyeres are playing Toulon at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

LouhansAubagne17:00

Louhans - Aubagne

Louhans are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyon-2Jura Sud17:00

Lyon-2 - Jura Sud

Lyon-2 are playing Jura Sud at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Marignane GignacAndrezieux Boutheon17:00

Marignane Gignac - Andrezieux Boutheon

Marignane Gignac are playing Andrezieux Boutheon at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille-2Martigues17:00

Marseille-2 - Martigues

Marseille-2 are playing Martigues at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-PriestMonaco-217:00

Saint-Priest - Monaco-2

Saint-Priest are playing Monaco-2 at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

VallieresGrasse17:00

Vallieres - Grasse

Vallieres are playing Grasse at the National 2, Group C of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Angers-2Canet17:00

Angers-2 - Canet

Angers-2 are playing Canet at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BourgesBourges 1817:00

Bourges - Bourges 18

Bourges are playing Bourges 18 at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

ColomiersBergerac17:00

Colomiers - Bergerac

Colomiers are playing Bergerac at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Le Puy AuvergneLes Herbiers17:00

Le Puy Auvergne - Les Herbiers

Le Puy Auvergne are playing Les Herbiers at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Nantes-2Angouleme17:00

Nantes-2 - Angouleme

Nantes-2 are playing Angouleme at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

TrelissacBeziers17:00

Trelissac - Beziers

Trelissac are playing Beziers at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

MoulinsChamalieres17:30

Moulins - Chamalieres

Moulins are playing Chamalieres at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Stade MontoisRomorantin18:00

Stade Montois - Romorantin

Stade Montois are playing Romorantin at the National 2, Group D of France on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Tours U-19Chateauroux U-1923:00

Tours U-19 - Chateauroux U-19

Tours U-19 are playing Chateauroux U-19 at the National U-19, Group C of France on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Pieve di Lota U-19Colomiers U-1923:00

Pieve di Lota U-19 - Colomiers U-19

Pieve di Lota U-19 are playing Colomiers U-19 at the National U-19, Group D of France on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Merani MartviliGagra08:00

Merani Martvili - Gagra

Merani Martvili are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Shevardeni 1906Samgurali08:00

Shevardeni 1906 - Samgurali

Shevardeni 1906 are playing Samgurali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

ShukuraWIT Georgia08:00

Shukura - WIT Georgia

Shukura are playing WIT Georgia at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

ZugdidiSioni08:00

Zugdidi - Sioni

Zugdidi are playing Sioni at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

AalenMainz-2PostponedPst

Aalen - Mainz-2

Aalen are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Astoria WalldorfBahlinger SCPostponedPst

Astoria Walldorf - Bahlinger SC

Astoria Walldorf are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

ElversbergHoffenheim-2PostponedPst

Elversberg - Hoffenheim-2

Elversberg are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Hessen KasselSteinbachPostponedPst

Hessen Kassel - Steinbach

Hessen Kassel are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

HomburgBalingenPostponedPst

Homburg - Balingen

Homburg are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

PirmasensGiesenPostponedPst

Pirmasens - Giesen

Pirmasens are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Schott MainzBayern AlzenauPostponedPst

Schott Mainz - Bayern Alzenau

Schott Mainz are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on November 28.

Borussia M-2Fortuna Koln13:00

Borussia M-2 - Fortuna Koln

Borussia M-2 are playing Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

HombergBonner SC13:00

Homberg - Bonner SC

Homberg are playing Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Koln-2Sportfreunde Lotte13:00

Koln-2 - Sportfreunde Lotte

Koln-2 are playing Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

OberhausenFortuna Dusseldorf-213:00

Oberhausen - Fortuna Dusseldorf-2

Oberhausen are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Preussen MunsterWegberg-Beeck13:00

Preussen Munster - Wegberg-Beeck

Preussen Munster are playing Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

RodinghausenAhlen13:00

Rodinghausen - Ahlen

Rodinghausen are playing Ahlen at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2SV Lippstadt13:00

Schalke-2 - SV Lippstadt

Schalke-2 are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

WuppertalerWiedenbruck13:00

Wuppertaler - Wiedenbruck

Wuppertaler are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Energie U-19St. Pauli U-1910:30

Energie U-19 - St. Pauli U-19

Energie U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

Hamburger U-19Hannover U-1911:00

Hamburger U-19 - Hannover U-19

Hamburger U-19 are playing Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Magdeburg U-19RB Leipzig U-1911:00

Magdeburg U-19 - RB Leipzig U-19

Magdeburg U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Union Berlin U-19Wolfsburg U-1912:00

Union Berlin U-19 - Wolfsburg U-19

Union Berlin U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht Frankfurt U-19Darmstadt U-1910:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Darmstadt U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Darmstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Greuther Furth U-19Ingolstadt U-1910:00

Greuther Furth U-19 - Ingolstadt U-19

Greuther Furth U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Saarbrucken U-19Kaiserslautern U-1910:00

Saarbrucken U-19 - Kaiserslautern U-19

Saarbrucken U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Augsburg U-19Stuttgart U-1912:00

Augsburg U-19 - Stuttgart U-19

Augsburg U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayern U-19Nurnberg U-1912:00

Bayern U-19 - Nurnberg U-19

Bayern U-19 are playing Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Heidenheim U-19Astoria Walldorf U-1912:00

Heidenheim U-19 - Astoria Walldorf U-19

Heidenheim U-19 are playing Astoria Walldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Kickers Offenbach U-19Hoffenheim U-1912:00

Kickers Offenbach U-19 - Hoffenheim U-19

Kickers Offenbach U-19 are playing Hoffenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia D. U-19Viktoria Koln U-1910:00

Borussia D. U-19 - Viktoria Koln U-19

Borussia D. U-19 are playing Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Wuppertaler U-19Borussia M U-1910:00

Wuppertaler U-19 - Borussia M U-19

Wuppertaler U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

FernwaldBuchonia Flieden13:00

Fernwald - Buchonia Flieden

Fernwald are playing Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Hanau 93Ginsheim13:00

Hanau 93 - Ginsheim

Hanau 93 are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Hunfelder SVDietkirchen13:00

Hunfelder SV - Dietkirchen

Hunfelder SV are playing Dietkirchen at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BaunatalErlensee13:30

Baunatal - Erlensee

Baunatal are playing Erlensee at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

RW HadamarLehnerz13:30

RW Hadamar - Lehnerz

RW Hadamar are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

DassendorfHamburger-312:00

Dassendorf - Hamburger-3

Dassendorf are playing Hamburger-3 at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Meiendorfer SVCurslack Neuengamme13:00

Meiendorfer SV - Curslack Neuengamme

Meiendorfer SV are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

SuderelbeVictoria Hamburg17:00

Suderelbe - Victoria Hamburg

Suderelbe are playing Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BordesholmAltenholz13:00

Bordesholm - Altenholz

Bordesholm are playing Altenholz at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Dornbreite LubeckPreusen Reinfeld13:00

Dornbreite Lubeck - Preusen Reinfeld

Dornbreite Lubeck are playing Preusen Reinfeld at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Husumer SVFrisia 0313:00

Husumer SV - Frisia 03

Husumer SV are playing Frisia 03 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

KronshagenInter Turkspor Kiel13:00

Kronshagen - Inter Turkspor Kiel

Kronshagen are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

PansdorfEutiner SV13:00

Pansdorf - Eutiner SV

Pansdorf are playing Eutiner SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

TSB FlensburgEckernforder SV13:00

TSB Flensburg - Eckernforder SV

TSB Flensburg are playing Eckernforder SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BacknangNottingen13:00

Backnang - Nottingen

Backnang are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburger FCLorrach-Brombach13:00

Freiburger FC - Lorrach-Brombach

Freiburger FC are playing Lorrach-Brombach at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

PforzheimBruchsal13:00

Pforzheim - Bruchsal

Pforzheim are playing Bruchsal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

RavensburgSandhausen-213:30

Ravensburg - Sandhausen-2

Ravensburg are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Rielasingen-ArlenReutlingen13:30

Rielasingen-Arlen - Reutlingen

Rielasingen-Arlen are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Sportfreunde DorfmerkingenIlshofen13:30

Sportfreunde Dorfmerkingen - Ilshofen

Sportfreunde Dorfmerkingen are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Astoria Walldorf-2Neckarsulmer SU14:30

Astoria Walldorf-2 - Neckarsulmer SU

Astoria Walldorf-2 are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

BissingenGoppinger SV14:30

Bissingen - Goppinger SV

Bissingen are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

OberachernSGV Freiberg14:30

Oberachern - SGV Freiberg

Oberachern are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

VillingenLinx14:30

Villingen - Linx

Villingen are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Bremer SVKomet Arsten12:00

Bremer SV - Komet Arsten

Bremer SV are playing Komet Arsten at the Oberliga, Bremen of Germany on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Blumenthaler SVBrinkumer SV12:15

Blumenthaler SV - Brinkumer SV

Blumenthaler SV are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 28. The match will kick off 12:15 UTC.

OSC BremerhavenBTS Neustadt14:00

OSC Bremerhaven - BTS Neustadt

OSC Bremerhaven are playing BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Rotenburger SVHagen-Uthlede12:30

Rotenburger SV - Hagen-Uthlede

Rotenburger SV are playing Hagen-Uthlede at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Kickers EmdenBersenbruck13:00

Kickers Emden - Bersenbruck

Kickers Emden are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BSC SudBlau-Weiss 90 BerlinPostponedPst

BSC Sud - Blau-Weiss 90 Berlin

BSC Sud are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on November 28.

StrausbergNeustrelitzPostponedPst

Strausberg - Neustrelitz

Strausberg are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on November 28.

EilenburgErfurtPostponedPst

Eilenburg - Erfurt

Eilenburg are playing Erfurt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

Einheit RudolstadtPlauenPostponedPst

Einheit Rudolstadt - Plauen

Einheit Rudolstadt are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

LudwigsfeldeGrimmaPostponedPst

Ludwigsfelde - Grimma

Ludwigsfelde are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

MartinrodaBW ZorbauPostponedPst

Martinroda - BW Zorbau

Martinroda are playing BW Zorbau at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

OberlausitzAn der Fahner HohePostponedPst

Oberlausitz - An der Fahner Hohe

Oberlausitz are playing An der Fahner Hohe at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 28.

Arminia LudwigshafenEppelbornPostponedPst

Arminia Ludwigshafen - Eppelborn

Arminia Ludwigshafen are playing Eppelborn at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

SalmrohrMulheim-KarlichPostponedPst

Salmrohr - Mulheim-Karlich

Salmrohr are playing Mulheim-Karlich at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Kaiserslautern-2Eintracht TrierPostponedPst

Kaiserslautern-2 - Eintracht Trier

Kaiserslautern-2 are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

DiefflenHertha WiesbachPostponedPst

Diefflen - Hertha Wiesbach

Diefflen are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Engers 07GonsenheimPostponedPst

Engers 07 - Gonsenheim

Engers 07 are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

MechtersheimWormatia WormsPostponedPst

Mechtersheim - Wormatia Worms

Mechtersheim are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

PfeddersheimDudenhofenPostponedPst

Pfeddersheim - Dudenhofen

Pfeddersheim are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Rochling WolklingenElversberg-2PostponedPst

Rochling Wolklingen - Elversberg-2

Rochling Wolklingen are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

SpeyerJagersburgPostponedPst

Speyer - Jagersburg

Speyer are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

EmmelshausenEisbachtalPostponedPst

Emmelshausen - Eisbachtal

Emmelshausen are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 28.

Europa PointBoca Juniors Gibraltar15:00

Europa Point - Boca Juniors Gibraltar

Europa Point are playing Boca Juniors Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Mons CalpeLincoln17:30

Mons Calpe - Lincoln

Mons Calpe are playing Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Nyiregyhaza U-19Honved U-1911:00

Nyiregyhaza U-19 - Honved U-19

Nyiregyhaza U-19 are playing Honved U-19 at the U-19 League of Hungary on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Diosgyor U-19Debrecen U-1912:00

Diosgyor U-19 - Debrecen U-19

Diosgyor U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaHapoel Hadera13:00

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera

Maccabi Petah Tikva are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Bnei SakhninAshdod15:20

Bnei Sakhnin - Ashdod

Bnei Sakhnin are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on November 28. The match will kick off 15:20 UTC.

Bnei YehudaHapoel Tel Aviv17:50

Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv

Bnei Yehuda are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on November 28. The match will kick off 17:50 UTC.

TiraIroni TiberiasPostponedPst

Tira - Ironi Tiberias

Tira are playing Ironi Tiberias at the Liga Alef, North of Israel on November 28.

Daburiyya OsamaRobi Shapira17:15

Daburiyya Osama - Robi Shapira

Daburiyya Osama are playing Robi Shapira at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

Hapoel HerzliyaHapoel Bnei Faradis17:30

Hapoel Herzliya - Hapoel Bnei Faradis

Hapoel Herzliya are playing Hapoel Bnei Faradis at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Hapoel Bnei AraraIroni Baka El Garbiya17:45

Hapoel Bnei Arara - Ironi Baka El Garbiya

Hapoel Bnei Arara are playing Ironi Baka El Garbiya at the Liga Alef, North of Israel on November 28. The match will kick off 17:45 UTC.

ImoleseArezzo19:45

Imolese - Arezzo

Imolese are playing Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 19:45 UTC.

PergoletteseRenate14:00

Pergolettese - Renate

Pergolettese are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Vibonese CalcioTernana14:00

Vibonese Calcio - Ternana

Vibonese Calcio are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Turris NeapolisTrapaniPostponedPst

Turris Neapolis - Trapani

Turris Neapolis are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on November 28.

Genoa U-19Juventus U-19PostponedPst

Genoa U-19 - Juventus U-19

Genoa U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Inter U-19Roma U-19PostponedPst

Inter U-19 - Roma U-19

Inter U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Ascoli U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Ascoli U-19 - Sassuolo U-19

Ascoli U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Lazio U-19Empoli U-19PostponedPst

Lazio U-19 - Empoli U-19

Lazio U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Spal U-19Fiorentina U-19PostponedPst

Spal U-19 - Fiorentina U-19

Spal U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 28.

Brescia U-19Verona U-1913:30

Brescia U-19 - Verona U-19

Brescia U-19 are playing Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Monza U-19Chievo U-1913:30

Monza U-19 - Chievo U-19

Monza U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Parma U-19Reggiana U-1913:30

Parma U-19 - Reggiana U-19

Parma U-19 are playing Reggiana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Udinese U-19Cremonese U-1913:30

Udinese U-19 - Cremonese U-19

Udinese U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Venezia U-19Cittadella U-1913:30

Venezia U-19 - Cittadella U-19

Venezia U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Vicenza U-19Pordenone U-1913:30

Vicenza U-19 - Pordenone U-19

Vicenza U-19 are playing Pordenone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Cosenza U-19Lecce U-1914:00

Cosenza U-19 - Lecce U-19

Cosenza U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Frosinone U-19Virtus Entella U-1914:00

Frosinone U-19 - Virtus Entella U-19

Frosinone U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Napoli U-19Crotone U-1914:00

Napoli U-19 - Crotone U-19

Napoli U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Reggina U-19Pescara U-1914:00

Reggina U-19 - Pescara U-19

Reggina U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Salernitana U-19Benevento U-1914:00

Salernitana U-19 - Benevento U-19

Salernitana U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Spezia U-19Pisa U-1914:00

Spezia U-19 - Pisa U-19

Spezia U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

St. GeorgesFgura United13:00

St. Georges - Fgura United

St. Georges are playing Fgura United at the Division 1 of Malta on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

St. AndrewsFC Marsa17:15

St. Andrews - FC Marsa

St. Andrews are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on November 28. The match will kick off 17:15 UTC.

Codru LozovaSherif14:00

Codru Lozova - Sherif

Codru Lozova are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Speranta DrochiaSpartanii Selemet11:00

Speranta Drochia - Spartanii Selemet

Speranta Drochia are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

GVVV VeenendaalHHC Hardenberg13:30

GVVV Veenendaal - HHC Hardenberg

GVVV Veenendaal are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

ASWHExcelsior M.14:00

ASWH - Excelsior M.

ASWH are playing Excelsior M. at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Kozakken BoysNoordwijk14:00

Kozakken Boys - Noordwijk

Kozakken Boys are playing Noordwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

SpakenburgQuick Boys14:00

Spakenburg - Quick Boys

Spakenburg are playing Quick Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

KatwijkVolendam-214:30

Katwijk - Volendam-2

Katwijk are playing Volendam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Koninklijke HFCIJsselmeervogels14:30

Koninklijke HFC - IJsselmeervogels

Koninklijke HFC are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

ScheveningenDe Treffers14:30

Scheveningen - De Treffers

Scheveningen are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2AFC14:30

Sparta Rotterdam-2 - AFC

Sparta Rotterdam-2 are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

TECRijnsburgse Boys14:30

TEC - Rijnsburgse Boys

TEC are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

ACVStaphorst13:30

ACV - Staphorst

ACV are playing Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Ajax-2Excelsior 3113:30

Ajax-2 - Excelsior 31

Ajax-2 are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Harkemase BoysSteDoCo13:30

Harkemase Boys - SteDoCo

Harkemase Boys are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

HoekSparta Nijkerk13:30

Hoek - Sparta Nijkerk

Hoek are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

LisseBarendrecht13:30

Lisse - Barendrecht

Lisse are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

SportlustGOES13:30

Sportlust - GOES

Sportlust are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

VVOGDOVO13:30

VVOG - DOVO

VVOG are playing DOVO at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Ter LeedeDVS 3314:00

Ter Leede - DVS 33

Ter Leede are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

VVSBODIN 5917:00

VVSB - ODIN 59

VVSB are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BregalnicaTikves12:00

Bregalnica - Tikves

Bregalnica are playing Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

KF GostivarDrita12:00

KF Gostivar - Drita

KF Gostivar are playing Drita at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

KadinoVardar Forino12:00

Kadino - Vardar Forino

Kadino are playing Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Korab DebarVeleshta12:00

Korab Debar - Veleshta

Korab Debar are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

LabunishtaFK Skopje12:00

Labunishta - FK Skopje

Labunishta are playing FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

OhridVelazerimi 7712:00

Ohrid - Velazerimi 77

Ohrid are playing Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

PehchevoSasa12:00

Pehchevo - Sasa

Pehchevo are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

PobedaKozuv Gevgelija12:00

Pobeda - Kozuv Gevgelija

Pobeda are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

RosomanPlackovica12:00

Rosoman - Plackovica

Rosoman are playing Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Sloga VinicaOsogovo12:00

Sloga Vinica - Osogovo

Sloga Vinica are playing Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

CliftonvillePortadown15:00

Cliftonville - Portadown

Cliftonville are playing Portadown at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Coleraine FCLarne FC15:00

Coleraine FC - Larne FC

Coleraine FC are playing Larne FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

GlenavonCrusaders FC15:00

Glenavon - Crusaders FC

Glenavon are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Glentoran FCDungannon Swifts15:00

Glentoran FC - Dungannon Swifts

Glentoran FC are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrenpoint TownLinfield FC17:30

Warrenpoint Town - Linfield FC

Warrenpoint Town are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Queens UniversityH-W Welders14:00

Queens University - H-W Welders

Queens University are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Annagh UnitedInstitute FC15:00

Annagh United - Institute FC

Annagh United are playing Institute FC at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballinamallard UnitedLoughgall15:00

Ballinamallard United - Loughgall

Ballinamallard United are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballyclare ComradesKnockbreda15:00

Ballyclare Comrades - Knockbreda

Ballyclare Comrades are playing Knockbreda at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Dundela FCArds15:00

Dundela FC - Ards

Dundela FC are playing Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Newry CityDergview15:00

Newry City - Dergview

Newry City are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

AskerSkeid13:00

Asker - Skeid

Asker are playing Skeid at the 1. Division, Relegation of Norway on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Olimpia ElblagStargard11:00

Olimpia Elblag - Stargard

Olimpia Elblag are playing Stargard at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Hutnik KrakowBytovia Bytow12:00

Hutnik Krakow - Bytovia Bytow

Hutnik Krakow are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Lech-2Wigry S12:00

Lech-2 - Wigry S

Lech-2 are playing Wigry S at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Pogon SiedlceSlask-212:00

Pogon Siedlce - Slask-2

Pogon Siedlce are playing Slask-2 at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Gornik PolkowiceKalisz13:15

Gornik Polkowice - Kalisz

Gornik Polkowice are playing Kalisz at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 13:15 UTC.

Olimpia GGarbarnia15:00

Olimpia G - Garbarnia

Olimpia G are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol OstrodaChojniczanka17:00

Sokol Ostroda - Chojniczanka

Sokol Ostroda are playing Chojniczanka at the II Liga of Poland on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Hutnik Krakow U-18Escola Varsovia U-1811:00

Hutnik Krakow U-18 - Escola Varsovia U-18

Hutnik Krakow U-18 are playing Escola Varsovia U-18 at the Central Youth League of Poland on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Zaglebie L U-18SMS Lodz U-1812:00

Zaglebie L U-18 - SMS Lodz U-18

Zaglebie L U-18 are playing SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

RadomskoBron Radom11:00

Radomsko - Bron Radom

Radomsko are playing Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Olimpia ZambrowSokol Aleksandrow11:30

Olimpia Zambrow - Sokol Aleksandrow

Olimpia Zambrow are playing Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Blonianka BloniePogon Grod. Mazowiecki12:00

Blonianka Blonie - Pogon Grod. Mazowiecki

Blonianka Blonie are playing Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

KutnoZnicz Biala Piska12:00

Kutno - Znicz Biala Piska

Kutno are playing Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Unia SkierniewiceLegia-212:00

Unia Skierniewice - Legia-2

Unia Skierniewice are playing Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

WikielecConcordia Elblag12:00

Wikielec - Concordia Elblag

Wikielec are playing Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Polonia WarszawaHuragan Morag16:00

Polonia Warszawa - Huragan Morag

Polonia Warszawa are playing Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Starograd GdanskiPomorzanin Torun11:00

Starograd Gdanski - Pomorzanin Torun

Starograd Gdanski are playing Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Baltyk GdyniaSwit Skolwin14:00

Baltyk Gdynia - Swit Skolwin

Baltyk Gdynia are playing Swit Skolwin at the III Liga, Group 2 of Poland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Piast ZmigrodMiedz Legnica-212:00

Piast Zmigrod - Miedz Legnica-2

Piast Zmigrod are playing Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Polonia BytomStal Brzeg12:00

Polonia Bytom - Stal Brzeg

Polonia Bytom are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Polonia Stal SwidnicaGac Olawa12:00

Polonia Stal Swidnica - Gac Olawa

Polonia Stal Swidnica are playing Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Rekord Bielsko BialaPolonia Nysa12:00

Rekord Bielsko Biala - Polonia Nysa

Rekord Bielsko Biala are playing Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

SlezaGwarek Tarnowskie Gory12:00

Sleza - Gwarek Tarnowskie Gory

Sleza are playing Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Warta GorzowGoczalkowice Zdroj12:00

Warta Gorzow - Goczalkowice Zdroj

Warta Gorzow are playing Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Zielona GoraROW Rybnik12:00

Zielona Gora - ROW Rybnik

Zielona Gora are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Ruch ChorzowGornik Zabrze-217:00

Ruch Chorzow - Gornik Zabrze-2

Ruch Chorzow are playing Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Chelmianka ChelmKorona-211:30

Chelmianka Chelm - Korona-2

Chelmianka Chelm are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Guimaraes-2Tirsense11:00

Guimaraes-2 - Tirsense

Guimaraes-2 are playing Tirsense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Cadima WBoavista W11:00

Cadima W - Boavista W

Cadima W are playing Boavista W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Ouriense WTorreense WPostponedPst

Ouriense W - Torreense W

Ouriense W are playing Torreense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 28.

Caldas SC1 Dezembro11:00

Caldas SC - 1 Dezembro

Caldas SC are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SintrenseSacavenense11:00

Sintrense - Sacavenense

Sintrense are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

TorreenseUniao Santarem11:00

Torreense - Uniao Santarem

Torreense are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Turris-OltulSepsi09:00

Turris-Oltul - Sepsi

Turris-Oltul are playing Sepsi at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 09:00 UTC.

SanmartinDunarea Calarasi10:00

Sanmartin - Dunarea Calarasi

Sanmartin are playing Dunarea Calarasi at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

U Craiova 1948ASU Poli Timisoara11:15

U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara

U Craiova 1948 are playing ASU Poli Timisoara at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 11:15 UTC.

Concordia ChiajnaFC Botosani11:30

Concordia Chiajna - FC Botosani

Concordia Chiajna are playing FC Botosani at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Farul ConstantaAcademica Clinceni11:30

Farul Constanta - Academica Clinceni

Farul Constanta are playing Academica Clinceni at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Viitorul Targu JiuArges11:30

Viitorul Targu Jiu - Arges

Viitorul Targu Jiu are playing Arges at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Ceahlaul PiatraPetrolul 5216:00

Ceahlaul Piatra - Petrolul 52

Ceahlaul Piatra are playing Petrolul 52 at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo BViitorul Constanta18:45

Dinamo B - Viitorul Constanta

Dinamo B are playing Viitorul Constanta at the National Cup of Romania on November 28. The match will kick off 18:45 UTC.

CailungoCosmosPostponedPst

Cailungo - Cosmos

Cailungo are playing Cosmos at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

FC FaetanoDomagnanoPostponedPst

FC Faetano - Domagnano

FC Faetano are playing Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

FiorentinoSP Tre FioriPostponedPst

Fiorentino - SP Tre Fiori

Fiorentino are playing SP Tre Fiori at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

Folgore-FalcianoVirtusPostponedPst

Folgore-Falciano - Virtus

Folgore-Falciano are playing Virtus at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

La FioritaSan GiovanniPostponedPst

La Fiorita - San Giovanni

La Fiorita are playing San Giovanni at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

PennarossaJuvenes/DoganaPostponedPst

Pennarossa - Juvenes/Dogana

Pennarossa are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

Tre PenneMurataPostponedPst

Tre Penne - Murata

Tre Penne are playing Murata at the Campionato, First Stage of San Marino on November 28.

DeveronvaleBrora Rangers15:00

Deveronvale - Brora Rangers

Deveronvale are playing Brora Rangers at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Fort WilliamStrathspey Thistle15:00

Fort William - Strathspey Thistle

Fort William are playing Strathspey Thistle at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverurie LocosKeith15:00

Inverurie Locos - Keith

Inverurie Locos are playing Keith at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

LossiemouthFraserburgh15:00

Lossiemouth - Fraserburgh

Lossiemouth are playing Fraserburgh at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Nairn CountyClachnacuddin15:00

Nairn County - Clachnacuddin

Nairn County are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

RothesFC Huntly15:00

Rothes - FC Huntly

Rothes are playing FC Huntly at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Turriff UtdFormartine Utd15:00

Turriff Utd - Formartine Utd

Turriff Utd are playing Formartine Utd at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Wick AcademyBuckie Thistle15:00

Wick Academy - Buckie Thistle

Wick Academy are playing Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Vale of LeithenCivil Service Stroll14:00

Vale of Leithen - Civil Service Stroll

Vale of Leithen are playing Civil Service Stroll at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

BSC GlasgowEdinburgh UnivPostponedPst

BSC Glasgow - Edinburgh Univ

BSC Glasgow are playing Edinburgh Univ at the Lowland League of Scotland on November 28.

Bonnyrigg RoseEast Kilbride15:00

Bonnyrigg Rose - East Kilbride

Bonnyrigg Rose are playing East Kilbride at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Cumbernauld ColtsCaledonian Braves15:00

Cumbernauld Colts - Caledonian Braves

Cumbernauld Colts are playing Caledonian Braves at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh UnivBSC Glasgow15:00

Edinburgh Univ - BSC Glasgow

Edinburgh Univ are playing BSC Glasgow at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Gala FairydeanKelty Hearts15:00

Gala Fairydean - Kelty Hearts

Gala Fairydean are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

GretnaBerwick Rangers15:00

Gretna - Berwick Rangers

Gretna are playing Berwick Rangers at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SpartansDalbeattie Star15:00

Spartans - Dalbeattie Star

Spartans are playing Dalbeattie Star at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling UniversityEast Stirlingshire15:00

Stirling University - East Stirlingshire

Stirling University are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Buducnost DobanovciZarkovo12:00

Buducnost Dobanovci - Zarkovo

Buducnost Dobanovci are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

DubocicaRadnicki Pirot12:00

Dubocica - Radnicki Pirot

Dubocica are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

JagodinaRadnicki Kragujevac12:00

Jagodina - Radnicki Kragujevac

Jagodina are playing Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

LoznicaDinamo Vranje12:00

Loznica - Dinamo Vranje

Loznica are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Zeleznicar PancevoKabel Novi Sad12:00

Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi Sad

Zeleznicar Pancevo are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

KomarnoDubnica11:30

Komarno - Dubnica

Komarno are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

KosicePodbrezova11:30

Kosice - Podbrezova

Kosice are playing Podbrezova at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Partizan BardejovSkalica11:30

Partizan Bardejov - Skalica

Partizan Bardejov are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

PuchovPoprad11:30

Puchov - Poprad

Puchov are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

NumanciaValladolid-215:00

Numancia - Valladolid-2

Numancia are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

CompostelaPontevedra16:00

Compostela - Pontevedra

Compostela are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

AmorebietaReal Union14:45

Amorebieta - Real Union

Amorebieta are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match will kick off 14:45 UTC.

Alaves-2Leioa15:00

Alaves-2 - Leioa

Alaves-2 are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Osasuna-2Izarra15:00

Osasuna-2 - Izarra

Osasuna-2 are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Racing SantanderBarakaldo17:00

Racing Santander - Barakaldo

Racing Santander are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

San FernandoAlgeciras17:00

San Fernando - Algeciras

San Fernando are playing Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Silva SDSomozas17:00

Silva SD - Somozas

Silva SD are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Ribamontan al MarSamano14:30

Ribamontan al Mar - Samano

Ribamontan al Mar are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

BarredaCartes14:45

Barreda - Cartes

Barreda are playing Cartes at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico AlbericiaTextil Escudo16:00

Atletico Albericia - Textil Escudo

Atletico Albericia are playing Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

BezanaBarquereno16:00

Bezana - Barquereno

Bezana are playing Barquereno at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

CastroVimenor16:00

Castro - Vimenor

Castro are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

SolaresTorina16:00

Solares - Torina

Solares are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

AriznabarraVitoria CD14:45

Ariznabarra - Vitoria CD

Ariznabarra are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 14:45 UTC.

Anaitasuna FTSanturtzi15:30

Anaitasuna FT - Santurtzi

Anaitasuna FT are playing Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Pasaia KEBasconia15:30

Pasaia KE - Basconia

Pasaia KE are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

TolosaUrgatzi15:30

Tolosa - Urgatzi

Tolosa are playing Urgatzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

DurangoUrduliz16:00

Durango - Urduliz

Durango are playing Urduliz at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

GernikaBalmaseda16:00

Gernika - Balmaseda

Gernika are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

SodupeLagun Onak16:00

Sodupe - Lagun Onak

Sodupe are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

SestaoBeasain16:30

Sestao - Beasain

Sestao are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 28. The match will kick off 16:30 UTC.

BenicarloSaguntino15:30

Benicarlo - Saguntino

Benicarlo are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

NoveldaHercules-215:30

Novelda - Hercules-2

Novelda are playing Hercules-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Jove EspanolBeniganim16:00

Jove Espanol - Beniganim

Jove Espanol are playing Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillajoyosa16:00

Olimpic de Xativa - Villajoyosa

Olimpic de Xativa are playing Villajoyosa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantRoda FC16:00

Vilamarxant - Roda FC

Vilamarxant are playing Roda FC at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

EldenseIntercity17:30

Eldense - Intercity

Eldense are playing Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Cultural Leonesa-2Atletico Astorga15:00

Cultural Leonesa-2 - Atletico Astorga

Cultural Leonesa-2 are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

UD Santa MartaCristo Atletico15:00

UD Santa Marta - Cristo Atletico

UD Santa Marta are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Juventud TorremolinosMelilla CD10:30

Juventud Torremolinos - Melilla CD

Juventud Torremolinos are playing Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 28. The match will kick off 10:30 UTC.

CeutaLebrijana15:30

Ceuta - Lebrijana

Ceuta are playing Lebrijana at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

ConstanciaFerriolense14:30

Constancia - Ferriolense

Constancia are playing Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

AlcudiaSanta Catalina15:00

Alcudia - Santa Catalina

Alcudia are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ManacorSoller15:15

Manacor - Soller

Manacor are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match will kick off 15:15 UTC.

PE Sant JordiBinissalem15:30

PE Sant Jordi - Binissalem

PE Sant Jordi are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

FelanitxCollerense17:30

Felanitx - Collerense

Felanitx are playing Collerense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Union VieraGran Tarajal11:00

Union Viera - Gran Tarajal

Union Viera are playing Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

IbarraMensajero17:00

Ibarra - Mensajero

Ibarra are playing Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Las Palmas-3Panaderia Pulido17:00

Las Palmas-3 - Panaderia Pulido

Las Palmas-3 are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Extremadura-2Calamonte17:00

Extremadura-2 - Calamonte

Extremadura-2 are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

CortesFontellas14:30

Cortes - Fontellas

Cortes are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

PamplonaValle Egues14:30

Pamplona - Valle Egues

Pamplona are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Beti KozkorSan Juan15:00

Beti Kozkor - San Juan

Beti Kozkor are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

CirboneroMurchantePostponedPst

Cirbonero - Murchante

Cirbonero are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28.

MurchanteCirbonero15:00

Murchante - Cirbonero

Murchante are playing Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Pena SportBaztan15:00

Pena Sport - Baztan

Pena Sport are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

River EgaBeti Onak15:00

River Ega - Beti Onak

River Ega are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdoiCantolagua15:30

Ardoi - Cantolagua

Ardoi are playing Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

CorellanoHuarte15:30

Corellano - Huarte

Corellano are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena AzagresaBidezarra15:30

Pena Azagresa - Bidezarra

Pena Azagresa are playing Bidezarra at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

TxantreaSubiza15:30

Txantrea - Subiza

Txantrea are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

AgoncilloComillas15:30

Agoncillo - Comillas

Agoncillo are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

TorrijosConquense15:00

Torrijos - Conquense

Torrijos are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

FC GuadalajaraTarancon16:00

FC Guadalajara - Tarancon

FC Guadalajara are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

VillacanasPedroneras16:00

Villacanas - Pedroneras

Villacanas are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

EskilsminneTorns13:00

Eskilsminne - Torns

Eskilsminne are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlskronaTvaaker13:00

Karlskrona - Tvaaker

Karlskrona are playing Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LandskronaMotala13:00

Landskrona - Motala

Landskrona are playing Motala at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Linkoping CityUtsiktens13:00

Linkoping City - Utsiktens

Linkoping City are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LundLindome13:00

Lund - Lindome

Lund are playing Lindome at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Qviding FIFOskarshamns AIK13:00

Qviding FIF - Oskarshamns AIK

Qviding FIF are playing Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

SkovdeTrollhattan13:00

Skovde - Trollhattan

Skovde are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

VarnamoAssyriska Turabdin13:00

Varnamo - Assyriska Turabdin

Varnamo are playing Assyriska Turabdin at the Division 1, Sodra of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Vastra FrolundaAtvidaberg13:00

Vastra Frolunda - Atvidaberg

Vastra Frolunda are playing Atvidaberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BreitenrainRapperswil14:00

Breitenrain - Rapperswil

Breitenrain are playing Rapperswil at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Basel-2Bruhl14:30

Basel-2 - Bruhl

Basel-2 are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

BavoisSion-215:00

Bavois - Sion-2

Bavois are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Zurich-2YF Juventus15:00

Zurich-2 - YF Juventus

Zurich-2 are playing YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Stade NyonnaisEtoile Carouge16:00

Stade Nyonnais - Etoile Carouge

Stade Nyonnais are playing Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 16:00 UTC.

YverdonBlack Stars Basel16:30

Yverdon - Black Stars Basel

Yverdon are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 28. The match will kick off 16:30 UTC.

BalzersEschen MaurenPostponedPst

Balzers - Eschen Mauren

Balzers are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on November 28.

Agri 1970Yozgatspor10:00

Agri 1970 - Yozgatspor

Agri 1970 are playing Yozgatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

CengelkoysporDarica Genclerbirligi10:00

Cengelkoyspor - Darica Genclerbirligi

Cengelkoyspor are playing Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Halide Edip AdivarKaraman Belediyespor10:00

Halide Edip Adivar - Karaman Belediyespor

Halide Edip Adivar are playing Karaman Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Kahta 02Ceyhanspor10:00

Kahta 02 - Ceyhanspor

Kahta 02 are playing Ceyhanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

KutahyasporTepecik Belediye10:00

Kutahyaspor - Tepecik Belediye

Kutahyaspor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni IskenderunsporYomraspor10:00

Yeni Iskenderunspor - Yomraspor

Yeni Iskenderunspor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

OfsporPayas09:00

Ofspor - Payas

Ofspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 09:00 UTC.

Yesilyurt Belediye1928 Bucaspor09:00

Yesilyurt Belediye - 1928 Bucaspor

Yesilyurt Belediye are playing 1928 Bucaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 09:00 UTC.

Cankaya FKManisaspor10:00

Cankaya FK - Manisaspor

Cankaya FK are playing Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Edirnespor GenclikDerincespor10:00

Edirnespor Genclik - Derincespor

Edirnespor Genclik are playing Derincespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Fatsa BelediyesporArnavutkoy10:00

Fatsa Belediyespor - Arnavutkoy

Fatsa Belediyespor are playing Arnavutkoy at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

KemersporYeni Diyarbakirspor10:00

Kemerspor - Yeni Diyarbakirspor

Kemerspor are playing Yeni Diyarbakirspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

KizilcaboluksporAlemdagspor10:00

Kizilcabolukspor - Alemdagspor

Kizilcabolukspor are playing Alemdagspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Nevsehir BelediyeArtvin Hopaspor10:00

Nevsehir Belediye - Artvin Hopaspor

Nevsehir Belediye are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

ArhavisporSile Yildizspor10:00

Arhavispor - Sile Yildizspor

Arhavispor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

CarsambasporIcel Idmanyurdu Spor10:00

Carsambaspor - Icel Idmanyurdu Spor

Carsambaspor are playing Icel Idmanyurdu Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

CatalcasporYeni Altindag10:00

Catalcaspor - Yeni Altindag

Catalcaspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

CizresporOsmaniyespor10:00

Cizrespor - Osmaniyespor

Cizrespor are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Elaziz BelediyesporIspartaspor10:00

Elaziz Belediyespor - Ispartaspor

Elaziz Belediyespor are playing Ispartaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

GolcuksporErokspor10:00

Golcukspor - Erokspor

Golcukspor are playing Erokspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

SomasporBatman Petrolspor10:00

Somaspor - Batman Petrolspor

Somaspor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

YalovasporErbaaspor10:00

Yalovaspor - Erbaaspor

Yalovaspor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon CityGyeongnam FC06:00

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City are playing Gyeongnam FC at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Kolos Kovalivka U-21Desna U-2111:00

Kolos Kovalivka U-21 - Desna U-21

Kolos Kovalivka U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Minai U-21Zorya U-2111:00

Minai U-21 - Zorya U-21

Minai U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Inhulets U-21Olimpik U-2113:00

Inhulets U-21 - Olimpik U-21

Inhulets U-21 are playing Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

NikopolTavriya11:00

Nikopol - Tavriya

Nikopol are playing Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Wuhan ZallTaizhou Yuanda06:30

Wuhan Zall - Taizhou Yuanda

Wuhan Zall are playing Taizhou Yuanda at the FA Cup of China on November 28. The match will kick off 06:30 UTC.

Beijing GuoanChengdu Qianbao11:35

Beijing Guoan - Chengdu Qianbao

Beijing Guoan are playing Chengdu Qianbao at the FA Cup of China on November 28. The match will kick off 11:35 UTC.

Guangzou R FSuzhou Dongwu07:35

Guangzou R F - Suzhou Dongwu

Guangzou R F are playing Suzhou Dongwu at the FA Cup of China on November 29. The match will kick off 07:35 UTC.

Hang YuenTaipower08:00

Hang Yuen - Taipower

Hang Yuen are playing Taipower at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Ming Chuan UniversityTaichung Futuro08:00

Ming Chuan University - Taichung Futuro

Ming Chuan University are playing Taichung Futuro at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Taipei Red LionsNTUPES08:00

Taipei Red Lions - NTUPES

Taipei Red Lions are playing NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

TatungTaiwan University08:00

Tatung - Taiwan University

Tatung are playing Taiwan University at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

TatungTainan City08:00

Tatung - Tainan City

Tatung are playing Tainan City at the Premier League of Chinese Taipei on November 29. The match will kick off 08:00 UTC.

Southern DistrictHK Rangers07:00

Southern District - HK Rangers

Southern District are playing HK Rangers at the Premier League of Hong Kong on November 28. The match will kick off 07:00 UTC.

Resources CapitalPegasus09:30

Resources Capital - Pegasus

Resources Capital are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

KitcheeHappy Valley AA07:00

Kitchee - Happy Valley AA

Kitchee are playing Happy Valley AA at the Premier League of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Citizen AAHong Kong Sapling05:30

Citizen AA - Hong Kong Sapling

Citizen AA are playing Hong Kong Sapling at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

IcanfieldNorth District05:30

Icanfield - North District

Icanfield are playing North District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

Wofoo Tai PoSham Shui Po05:30

Wofoo Tai Po - Sham Shui Po

Wofoo Tai Po are playing Sham Shui Po at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 05:30 UTC.

South China AAShatin07:30

South China AA - Shatin

South China AA are playing Shatin at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Wing YeeCentral-Western07:30

Wing Yee - Central-Western

Wing Yee are playing Central-Western at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Wong Tai SinEastern District07:30

Wong Tai Sin - Eastern District

Wong Tai Sin are playing Eastern District at the Division 1 of Hong Kong on November 29. The match will kick off 07:30 UTC.

Bengaluru FCHyderabad14:00

Bengaluru FC - Hyderabad

Bengaluru FC are playing Hyderabad at the ISL of India on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

PSISPersik Kediri08:30

PSIS - Persik Kediri

PSIS are playing Persik Kediri at the Liga 1 of Indonesia on November 28. The match will kick off 08:30 UTC.

Persebaya SurabayaPersiraja11:15

Persebaya Surabaya - Persiraja

Persebaya Surabaya are playing Persiraja at the Liga 1 of Indonesia on November 28. The match will kick off 11:15 UTC.

PersibPersija13:30

Persib - Persija

Persib are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Al HudodAl Zawraa11:00

Al Hudod - Al Zawraa

Al Hudod are playing Al Zawraa at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Al NajafNaft Maysan11:00

Al Najaf - Naft Maysan

Al Najaf are playing Naft Maysan at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Al Quwa JawiyaBaghdad11:00

Al Quwa Jawiya - Baghdad

Al Quwa Jawiya are playing Baghdad at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Al SimawaAl Karkh11:00

Al Simawa - Al Karkh

Al Simawa are playing Al Karkh at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Naft Al-WasatErbil13:15

Naft Al-Wasat - Erbil

Naft Al-Wasat are playing Erbil at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 13:15 UTC.

Naft Al-BasraAl Minaa Basra15:30

Naft Al-Basra - Al Minaa Basra

Naft Al-Basra are playing Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Fujieda MYFCGamba Osaka-204:00

Fujieda MYFC - Gamba Osaka-2

Fujieda MYFC are playing Gamba Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on November 28. The match will kick off 04:00 UTC.

Kamatamare SanukiGifu04:00

Kamatamare Sanuki - Gifu

Kamatamare Sanuki are playing Gifu at the J-League 3 of Japan on November 28. The match will kick off 04:00 UTC.

SagamiharaGainare Tottori08:00

Sagamihara - Gainare Tottori

Sagamihara are playing Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on November 28. The match will kick off 08:00 UTC.

Fukushima UtdAzul Claro Numazu04:00

Fukushima Utd - Azul Claro Numazu

Fukushima Utd are playing Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Grulla MoriokaKagoshima United04:00

Grulla Morioka - Kagoshima United

Grulla Morioka are playing Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Vanraure HachinoheYSCC04:00

Vanraure Hachinohe - YSCC

Vanraure Hachinohe are playing YSCC at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 04:00 UTC.

Kataller ToyamaCerezo Osaka-205:00

Kataller Toyama - Cerezo Osaka-2

Kataller Toyama are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Parceiro NaganoImabari05:00

Parceiro Nagano - Imabari

Parceiro Nagano are playing Imabari at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 05:00 UTC.

Roasso KumamotoBlaublitz Akita06:00

Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita

Roasso Kumamoto are playing Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on November 29. The match will kick off 06:00 UTC.

Al-WeehdatMaan14:00

Al-Weehdat - Maan

Al-Weehdat are playing Maan at the Premier League of Jordan on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-HusseinAl-Faysali16:30

Al-Hussein - Al-Faysali

Al-Hussein are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on November 28. The match will kick off 16:30 UTC.

Al SulaibikhatAl Shabab13:00

Al Sulaibikhat - Al Shabab

Al Sulaibikhat are playing Al Shabab at the Premier League of Kuwait on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Al FehaiheelAl Arabi15:30

Al Fehaiheel - Al Arabi

Al Fehaiheel are playing Al Arabi at the Premier League of Kuwait on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Ahed BeirutSafa Beirut12:15

Al Ahed Beirut - Safa Beirut

Al Ahed Beirut are playing Safa Beirut at the Premier League of Lebanon on November 28. The match will kick off 12:15 UTC.

BourjAl Akha Al Ahli12:15

Bourj - Al Akha Al Ahli

Bourj are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on November 28. The match will kick off 12:15 UTC.

Casa De PortugalBenfica Macau11:00

Casa De Portugal - Benfica Macau

Casa De Portugal are playing Benfica Macau at the Elite League of Macao on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Hang SaiWindsor Arch Ka I11:00

Hang Sai - Windsor Arch Ka I

Hang Sai are playing Windsor Arch Ka I at the Elite League of Macao on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

CD Monte CarloPoliciaPostponedPst

CD Monte Carlo - Policia

CD Monte Carlo are playing Policia at the Elite League of Macao on November 28.

PoliciaSporting Macau13:00

Policia - Sporting Macau

Policia are playing Sporting Macau at the Elite League of Macao on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Al SahelJabala12:00

Al Sahel - Jabala

Al Sahel are playing Jabala at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

FoutouaAl-Horgelah12:00

Foutoua - Al-Horgelah

Foutoua are playing Al-Horgelah at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

HorriyaShorta12:00

Horriya - Shorta

Horriya are playing Shorta at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

HottinJaish12:00

Hottin - Jaish

Hottin are playing Jaish at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

TaliyaKarama12:00

Taliya - Karama

Taliya are playing Karama at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

WahdaTeshrin12:00

Wahda - Teshrin

Wahda are playing Teshrin at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

WathbahIttihad12:00

Wathbah - Ittihad

Wathbah are playing Ittihad at the Premier League of Syria on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Chonburi FCThai Port11:00

Chonburi FC - Thai Port

Chonburi FC are playing Thai Port at the League 1 of Thailand on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

RayongSukhothai11:00

Rayong - Sukhothai

Rayong are playing Sukhothai at the League 1 of Thailand on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SuphanburiRatchaburi11:30

Suphanburi - Ratchaburi

Suphanburi are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on November 28. The match will kick off 11:30 UTC.

KasetsartChainat11:00

Kasetsart - Chainat

Kasetsart are playing Chainat at the League 2 of Thailand on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Nong Bua PitchayaKhonkaen United11:00

Nong Bua Pitchaya - Khonkaen United

Nong Bua Pitchaya are playing Khonkaen United at the League 2 of Thailand on November 28. The match will kick off 11:00 UTC.

ChiangmaiSisaket12:00

Chiangmai - Sisaket

Chiangmai are playing Sisaket at the League 2 of Thailand on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Khonkaen FCAyutthaya12:00

Khonkaen FC - Ayutthaya

Khonkaen FC are playing Ayutthaya at the League 2 of Thailand on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Ranong UnitedCustoms United12:00

Ranong United - Customs United

Ranong United are playing Customs United at the League 2 of Thailand on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

AhalAshkhabad10:00

Ahal - Ashkhabad

Ahal are playing Ashkhabad at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Altyn AsyrNebitchi10:00

Altyn Asyr - Nebitchi

Altyn Asyr are playing Nebitchi at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

MerwKopetdag Asgabat10:00

Merw - Kopetdag Asgabat

Merw are playing Kopetdag Asgabat at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

SagadamEnergetik Mary10:00

Sagadam - Energetik Mary

Sagadam are playing Energetik Mary at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Ain MlilaCR BelouizdadPostponedPst

Ain Mlila - CR Belouizdad

Ain Mlila are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on November 28.

USM Bel AbbesMC AlgerPostponedPst

USM Bel Abbes - MC Alger

USM Bel Abbes are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on November 28.

NC MagraASO Chlef13:30

NC Magra - ASO Chlef

NC Magra are playing ASO Chlef at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Olimpique MedeaJS Saoura13:30

Olimpique Medea - JS Saoura

Olimpique Medea are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match will kick off 13:30 UTC.

US BiskraSkikda14:00

US Biskra - Skikda

US Biskra are playing Skikda at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

USM AlgerES Setif15:00

USM Alger - ES Setif

USM Alger are playing ES Setif at the Ligue 1 of Algeria on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

ASEC-KLeopard St.Camille15:30

ASEC-K - Leopard St.Camille

ASEC-K are playing Leopard St.Camille at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

DouanesEtoile Filante15:30

Douanes - Etoile Filante

Douanes are playing Etoile Filante at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

MajesticRC Bobo-Dioulasso15:30

Majestic - RC Bobo-Dioulasso

Majestic are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

OuagadougouPolice BF15:30

Ouagadougou - Police BF

Ouagadougou are playing Police BF at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

Vitesse BFSalitas15:30

Vitesse BF - Salitas

Vitesse BF are playing Salitas at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 15:30 UTC.

KOZAFSONABEL17:45

KOZAF - SONABEL

KOZAF are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on November 28. The match will kick off 17:45 UTC.

Atletico OlympicAigle Noir14:00

Atletico Olympic - Aigle Noir

Atletico Olympic are playing Aigle Noir at the Primus League of Burundi on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Royal de MuramvyaVitalO14:00

Royal de Muramvya - VitalO

Royal de Muramvya are playing VitalO at the Primus League of Burundi on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

FC SimbaJSK14:30

FC Simba - JSK

FC Simba are playing JSK at the Super Ligue of Dr Congo on November 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Liberty ProfessionalsEleven Wonders15:00

Liberty Professionals - Eleven Wonders

Liberty Professionals are playing Eleven Wonders at the Premier League of Ghana on November 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BandariZoo Kericho12:00

Bandari - Zoo Kericho

Bandari are playing Zoo Kericho at the Premier League of Kenya on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

LeopardsPosta Rangers12:00

Leopards - Posta Rangers

Leopards are playing Posta Rangers at the Premier League of Kenya on November 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Gor MahiaUlinzi StarsPostponedPst

Gor Mahia - Ulinzi Stars

Gor Mahia are playing Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on November 28.

Nzoia SugarPosta RangersPostponedPst

Nzoia Sugar - Posta Rangers

Nzoia Sugar are playing Posta Rangers at the Premier League of Kenya on November 28.

Mathare UnitedHomeboyz13:15

Mathare United - Homeboyz

Mathare United are playing Homeboyz at the Premier League of Kenya on November 28. The match will kick off 13:15 UTC.

Big BulletsBlue Eagles12:30

Big Bullets - Blue Eagles

Big Bullets are playing Blue Eagles at the Super League of Malawi on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Ekwendeni HammersKamuzu Barracks12:30

Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks

Ekwendeni Hammers are playing Kamuzu Barracks at the Super League of Malawi on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Karonga UnitedChitipa United12:30

Karonga United - Chitipa United

Karonga United are playing Chitipa United at the Super League of Malawi on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

MAFCORed Lions12:30

MAFCO - Red Lions

MAFCO are playing Red Lions at the Super League of Malawi on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Mighty TigersTN Stars12:30

Mighty Tigers - TN Stars

Mighty Tigers are playing TN Stars at the Super League of Malawi on November 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Dodoma JijiIhefu14:00

Dodoma Jiji - Ihefu

Dodoma Jiji are playing Ihefu at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Mbeya CityMtibwa Sugar14:00

Mbeya City - Mtibwa Sugar

Mbeya City are playing Mtibwa Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Young AfricansJKT Tanzania14:00

Young Africans - JKT Tanzania

Young Africans are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Kinondoni MCSimbaPostponedPst

Kinondoni MC - Simba

Kinondoni MC are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 28.

Lusaka DynamosZanaco13:00

Lusaka Dynamos - Zanaco

Lusaka Dynamos are playing Zanaco at the Super League of Zambia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

NkwaziPrison Leopards13:00

Nkwazi - Prison Leopards

Nkwazi are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Young Green EaglesKabwe Warriors13:00

Young Green Eagles - Kabwe Warriors

Young Green Eagles are playing Kabwe Warriors at the Super League of Zambia on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

NkanaKitwe UnitedPostponedPst

Nkana - Kitwe United

Nkana are playing Kitwe United at the Super League of Zambia on November 28.

GreciaDeportivo Saprissa21:00

Grecia - Deportivo Saprissa

Grecia are playing Deportivo Saprissa at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

GuadalupeSan Carlos21:00

Guadalupe - San Carlos

Guadalupe are playing San Carlos at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

JicaralCS Herediano21:00

Jicaral - CS Herediano

Jicaral are playing CS Herediano at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon21:00

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Perez ZeledonCS Cartagines21:00

Perez Zeledon - CS Cartagines

Perez Zeledon are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Sporting San JoseSantos Dg21:00

Sporting San Jose - Santos Dg

Sporting San Jose are playing Santos Dg at the Apertura of Costa Rica on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

AguilaAlianza21:00

Aguila - Alianza

Aguila are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Santa TeclaMunicipal Limeno23:00

Santa Tecla - Municipal Limeno

Santa Tecla are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Coban ImperialMalacateco17:00

Coban Imperial - Malacateco

Coban Imperial are playing Malacateco at the Apertura of Guatemala on November 28. The match will kick off 17:00 UTC.

FC SacachispasXelaju19:05

FC Sacachispas - Xelaju

FC Sacachispas are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on November 28. The match will kick off 19:05 UTC.

Deportivo SanarateSanta Lucia FC21:10

Deportivo Sanarate - Santa Lucia FC

Deportivo Sanarate are playing Santa Lucia FC at the Apertura of Guatemala on November 28. The match will kick off 21:10 UTC.

CD OlimpiaHonduras Progreso21:00

CD Olimpia - Honduras Progreso

CD Olimpia are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

MarathonCD Real Sociedad21:00

Marathon - CD Real Sociedad

Marathon are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Platense FCUPNFM21:00

Platense FC - UPNFM

Platense FC are playing UPNFM at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Real EspanaMotagua21:00

Real Espana - Motagua

Real Espana are playing Motagua at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

VidaReal de Minas21:00

Vida - Real de Minas

Vida are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

LeonPuebla01:00

Leon - Puebla

Leon are playing Puebla at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 29. The match will kick off 01:00 UTC.

AmericaGuadalajara03:06

America - Guadalajara

America are playing Guadalajara at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 29. The match will kick off 03:06 UTC.

DiriangenWalter Ferreti23:00

Diriangen - Walter Ferreti

Diriangen are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Playoffs of Nicaragua on November 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Independiente ChorreraAtletico Chiriqui20:00

Independiente Chorrera - Atletico Chiriqui

Independiente Chorrera are playing Atletico Chiriqui at the LFP, Clausura of Panama on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

San Francisco FCArabe Unido22:00

San Francisco FC - Arabe Unido

San Francisco FC are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on November 28. The match will kick off 22:00 UTC.

Tauro FCSporting San Miguelito00:00

Tauro FC - Sporting San Miguelito

Tauro FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Clausura of Panama on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico AtlantaPlatense20:10

Atletico Atlanta - Platense

Atletico Atlanta are playing Platense at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

SarmientoVilla Dalmine22:00

Sarmiento - Villa Dalmine

Sarmiento are playing Villa Dalmine at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 28. The match will kick off 22:00 UTC.

AlmagroGimnasia Jujuy20:10

Almagro - Gimnasia Jujuy

Almagro are playing Gimnasia Jujuy at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

Barracas CentralIndependiente Rivadavia20:10

Barracas Central - Independiente Rivadavia

Barracas Central are playing Independiente Rivadavia at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

Brown de AdrogueAll Boys20:10

Brown de Adrogue - All Boys

Brown de Adrogue are playing All Boys at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

SantamarinaQuilmes20:10

Santamarina - Quilmes

Santamarina are playing Quilmes at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 20:10 UTC.

CA MitreBelgrano Cordoba22:10

CA Mitre - Belgrano Cordoba

CA Mitre are playing Belgrano Cordoba at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 22:10 UTC.

InstitutoChacarita Juniors22:10

Instituto - Chacarita Juniors

Instituto are playing Chacarita Juniors at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 22:10 UTC.

Alvarado Mar del PlataGuilermo Brown23:30

Alvarado Mar del Plata - Guilermo Brown

Alvarado Mar del Plata are playing Guilermo Brown at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on November 28. The match will kick off 23:30 UTC.

BrusqueVolta Redonda18:00

Brusque - Volta Redonda

Brusque are playing Volta Redonda at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

EC Sao JoseCriciuma18:00

EC Sao Jose - Criciuma

EC Sao Jose are playing Criciuma at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

BoaSao Bento19:00

Boa - Sao Bento

Boa are playing Sao Bento at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

ItuanoYpiranga Erechim19:00

Ituano - Ypiranga Erechim

Ituano are playing Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

LondrinaTombense19:00

Londrina - Tombense

Londrina are playing Tombense at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

TrezeVila Nova20:00

Treze - Vila Nova

Treze are playing Vila Nova at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

FerroviarioImperatriz MA21:00

Ferroviario - Imperatriz MA

Ferroviario are playing Imperatriz MA at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

ManausRemo22:00

Manaus - Remo

Manaus are playing Remo at the Serie C of Brasil on November 28. The match will kick off 22:00 UTC.

BanguMirassol18:00

Bangu - Mirassol

Bangu are playing Mirassol at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

CabofrienseCascavel18:00

Cabofriense - Cascavel

Cabofriense are playing Cascavel at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

CaxiasSao Caetano18:00

Caxias - Sao Caetano

Caxias are playing Sao Caetano at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

FerroviariaNacional PR18:00

Ferroviaria - Nacional PR

Ferroviaria are playing Nacional PR at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Marcilio DiasPelotas18:00

Marcilio Dias - Pelotas

Marcilio Dias are playing Pelotas at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

NovorizontinoJoinville18:00

Novorizontino - Joinville

Novorizontino are playing Joinville at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao LuizAtletico Tubarao18:00

Sao Luiz - Atletico Tubarao

Sao Luiz are playing Atletico Tubarao at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Toledo CWPortuguesa RJ18:00

Toledo CW - Portuguesa RJ

Toledo CW are playing Portuguesa RJ at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Aguia NegraUniao Rondonopolis19:00

Aguia Negra - Uniao Rondonopolis

Aguia Negra are playing Uniao Rondonopolis at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Fast ClubeGalvez EC19:00

Fast Clube - Galvez EC

Fast Clube are playing Galvez EC at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianiaReal Noroeste19:00

Goiania - Real Noroeste

Goiania are playing Real Noroeste at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Independente PARio Branco19:00

Independente PA - Rio Branco

Independente PA are playing Rio Branco at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Moto Club MABare19:00

Moto Club MA - Bare

Moto Club MA are playing Bare at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Operario LTDaAparecidense19:00

Operario LTDa - Aparecidense

Operario LTDa are playing Aparecidense at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

RiverSinop19:00

River - Sinop

River are playing Sinop at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Santos MacapaJuventude MA19:00

Santos Macapa - Juventude MA

Santos Macapa are playing Juventude MA at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Sao Raimundo RRAltos19:00

Sao Raimundo RR - Altos

Sao Raimundo RR are playing Altos at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

VilhenenseBragantino PA19:00

Vilhenense - Bragantino PA

Vilhenense are playing Bragantino PA at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria ESGoianesia19:00

Vitoria ES - Goianesia

Vitoria ES are playing Goianesia at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico AcreanoJi-Parana21:00

Atletico Acreano - Ji-Parana

Atletico Acreano are playing Ji-Parana at the Serie D of Brasil on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico-PR U-20America MG U-2018:00

Atletico-PR U-20 - America MG U-20

Atletico-PR U-20 are playing America MG U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Chapecoense U-20Bahia U-2018:00

Chapecoense U-20 - Bahia U-20

Chapecoense U-20 are playing Bahia U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Corinthians U-20Sport Recife U-2018:00

Corinthians U-20 - Sport Recife U-20

Corinthians U-20 are playing Sport Recife U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Gremio U-20Sao Paulo U-2018:00

Gremio U-20 - Sao Paulo U-20

Gremio U-20 are playing Sao Paulo U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Internacional U-20Cruzeiro U-2018:00

Internacional U-20 - Cruzeiro U-20

Internacional U-20 are playing Cruzeiro U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos U-20Ceara U-2018:00

Santos U-20 - Ceara U-20

Santos U-20 are playing Ceara U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Vasco U-20Palmeiras U-2018:00

Vasco U-20 - Palmeiras U-20

Vasco U-20 are playing Palmeiras U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 28. The match will kick off 18:00 UTC.

LeonesCortuluaPostponedPst

Leones - Cortulua

Leones are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 28.

Union MagdalenaAtletico HuilaPostponedPst

Union Magdalena - Atletico Huila

Union Magdalena are playing Atletico Huila at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 28.

FenixDep. Maldonado13:00

Fenix - Dep. Maldonado

Fenix are playing Dep. Maldonado at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 28. The match will kick off 13:00 UTC.

DanubioPenarol20:00

Danubio - Penarol

Danubio are playing Penarol at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 28. The match will kick off 20:00 UTC.

AtenasCerrito22:15

Atenas - Cerrito

Atenas are playing Cerrito at the Segunda Division of Uruguay on November 28. The match will kick off 22:15 UTC.

RamplaJuventud00:30

Rampla - Juventud

Rampla are playing Juventud at the Segunda Division of Uruguay on November 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico VenezuelaYaracuyanos21:00

Atletico Venezuela - Yaracuyanos

Atletico Venezuela are playing Yaracuyanos at the Primera of Venezuela on November 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo La GuairaEstudiantes de Merida00:00

Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida

Deportivo La Guaira are playing Estudiantes de Merida at the Primera of Venezuela on November 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Queensland LionsOlympic FC09:30

Queensland Lions - Olympic FC

Queensland Lions are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on November 28. The match will kick off 09:30 UTC.

Auckland CityHawke's Bay United01:00

Auckland City - Hawke's Bay United

Auckland City are playing Hawke's Bay United at the Premiership of New Zealand on November 29. The match will kick off 01:00 UTC.

Canterbury UnitedHamilton Wanderers03:00

Canterbury United - Hamilton Wanderers

Canterbury United are playing Hamilton Wanderers at the Premiership of New Zealand on November 29. The match will kick off 03:00 UTC.