KAMAZ vs Lada SOK Live Score and Live Stream

Kick-off at 10:00 on Tuesday, April 7
Postponed
Copy
Embed all videos of KAMAZ - Lada SOK
Live
Russia PFL, Ural-Povolzhe
0 : 0
Pst
The match is postponed.
8
KAMAZ have gone 8 consecutive matches without a clean sheet.
6
Lada SOK have gone 6 consecutive away matches without a draw.
4
Lada SOK have gone 4 consecutive matches without a defeat.
Live Match Report

KAMAZ are playing Lada SOK at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 7. KAMAZ are 4th in the table with 32 points after 17 matches, while Lada SOK are 5th with 24 points in 17 matches.

ScoreBat is covering KAMAZ vs Lada SOK in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch KAMAZ vs Lada SOK live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Russia PFL, Ural-Povolzhe, KAMAZ or Lada SOK whenever available. We cover all matches of Russia PFL, Ural-Povolzhe in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/kamaz-vs-lada-sok-live-stream/.

Russia PFL, Ural-Povolzhe's live standings are availble and updated in real time.

KAMAZ have lost to Khimki in their previous match, while Lada SOK have won Tyumen and Lada in their previous 2 matches.

Previous Meetings
September 5th, 2019 - PFL, Ural-Povolzhe

KAMAZ and Lada SOK have met once in their recent history. KAMAZ won that match.

KAMAZ have won 10 of their 17 matches in PFL, Ural-Povolzhe, drawing 2 and having 5 defeats this season. They have scored 37 goals - 2.18 per match, conceding 23 - 1.35 per match. Lada SOK have won 7 of their 17 matches in PFL, Ural-Povolzhe, drawing 3 and having 7 defeats this season. They have scored 19 goals - 1.12 per match, conceding 18 - 1.06 per match.

Goals and video highlights of the match between KAMAZ and Lada SOK are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when KAMAZ or Lada SOK score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between KAMAZ and Lada SOK include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from KAMAZ vs Lada SOK with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Russia PFL, Ural-Povolzhe are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Bayer LeverkusenBayern Munich13:30

Bayer Leverkusen - Bayern Munich

Bayer Leverkusen are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Eintracht FrankfurtMainz13:30

Eintracht Frankfurt - Mainz

Eintracht Frankfurt are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Fortuna DusseldorfHoffenheim13:30

Fortuna Dusseldorf - Hoffenheim

Fortuna Dusseldorf are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

RB LeipzigPaderborn13:30

RB Leipzig - Paderborn

RB Leipzig are playing Paderborn at the Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia DortmundHertha Berlin16:30

Borussia Dortmund - Hertha Berlin

Borussia Dortmund are playing Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 16:30 UTC.

BoavistaMoreirense20:15

Boavista - Moreirense

Boavista are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on June 6. The match will kick off 20:15 UTC.

Juniors OOInnsbruck13:00

Juniors OO - Innsbruck

Juniors OO are playing Innsbruck at the 2. Liga of Austria on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Grazer AKAustria Lustenau18:25

Grazer AK - Austria Lustenau

Grazer AK are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on June 6. The match will kick off 18:25 UTC.

AdmiraMattersburg15:00

Admira - Mattersburg

Admira are playing Mattersburg at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

AltachTirol15:00

Altach - Tirol

Altach are playing Tirol at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

St. PoltenAustria V15:00

St. Polten - Austria V

St. Polten are playing Austria V at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

SlutskTorpedo-BelAZ11:00

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

IslochRuh Brest13:00

Isloch - Ruh Brest

Isloch are playing Ruh Brest at the Premier League of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Slavia-MozyrNeman15:00

Slavia-Mozyr - Neman

Slavia-Mozyr are playing Neman at the Premier League of Belarus on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo BrestFC Minsk17:00

Dinamo Brest - FC Minsk

Dinamo Brest are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on June 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Bumprom0 - 0Dnepr Mogilev41'

Bumprom - Dnepr Mogilev

Bumprom are playing Dnepr Mogilev at the National Cup of Belarus on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Osipovichi1 - 2Sputnik43'

Osipovichi - Sputnik

Osipovichi are playing Sputnik at the National Cup of Belarus on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sputnik are winning 1-2.

MelioratorLida11:00

Meliorator - Lida

Meliorator are playing Lida at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

PolotskKhimik Svetlogorsk11:00

Polotsk - Khimik Svetlogorsk

Polotsk are playing Khimik Svetlogorsk at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

GorkiOshmyany12:00

Gorki - Oshmyany

Gorki are playing Oshmyany at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Novaya PripyatVolna12:00

Novaya Pripyat - Volna

Novaya Pripyat are playing Volna at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

BaranovichiSmorgon13:00

Baranovichi - Smorgon

Baranovichi are playing Smorgon at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Energetik-BGUOstrovets13:00

Energetik-BGU - Ostrovets

Energetik-BGU are playing Ostrovets at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

KrononMikashevichi13:00

Kronon - Mikashevichi

Kronon are playing Mikashevichi at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

SMIavtotransSlonim13:00

SMIavtotrans - Slonim

SMIavtotrans are playing Slonim at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

StroitelOrsha13:00

Stroitel - Orsha

Stroitel are playing Orsha at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

BGUGomel14:00

BGU - Gomel

BGU are playing Gomel at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

StanlesArsenal Dzyarzhynsk14:30

Stanles - Arsenal Dzyarzhynsk

Stanles are playing Arsenal Dzyarzhynsk at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Pershi RegionLokomotiv Gomel15:00

Pershi Region - Lokomotiv Gomel

Pershi Region are playing Lokomotiv Gomel at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Spartak Sh.Naftan15:00

Spartak Sh. - Naftan

Spartak Sh. are playing Naftan at the National Cup of Belarus on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Dunav RuseArda Kardzhali14:00

Dunav Ruse - Arda Kardzhali

Dunav Ruse are playing Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

BotevBotev Vratsa15:45

Botev - Botev Vratsa

Botev are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on June 6. The match will kick off 15:45 UTC.

Vitosha BistritsaCSKA Sofia18:00

Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia

Vitosha Bistritsa are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on June 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Slaven KoprivnicaNK Gorica16:55

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on June 6. The match will kick off 16:55 UTC.

VarteksDinamo Zagreb19:05

Varteks - Dinamo Zagreb

Varteks are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on June 6. The match will kick off 19:05 UTC.

ZlinPribram14:00

Zlin - Pribram

Zlin are playing Pribram at the First League of Czech Republic on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

LiberecBoleslav16:00

Liberec - Boleslav

Liberec are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on June 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Bohemians 1905Sparta Praha18:00

Bohemians 1905 - Sparta Praha

Bohemians 1905 are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on June 6. The match will kick off 18:00 UTC.

ProstejovSokolov15:00

Prostejov - Sokolov

Prostejov are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Usti nad LabemVarnsdorf15:00

Usti nad Labem - Varnsdorf

Usti nad Labem are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

ZizkovLisen15:00

Zizkov - Lisen

Zizkov are playing Lisen at the FNL of Czech Republic on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Levadia T2 - 0Tallinna Kalev44'

Levadia T - Tallinna Kalev

Levadia T are playing Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Levadia T are winning 2-0.

LegionTrans Narva13:00

Legion - Trans Narva

Legion are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

ChikhuraDinamo Tb.PostponedPst

Chikhura - Dinamo Tb.

Chikhura are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on June 6.

Dila GoriSaburtaloPostponedPst

Dila Gori - Saburtalo

Dila Gori are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on June 6.

MeraniTelaviPostponedPst

Merani - Telavi

Merani are playing Telavi at the Erovnuli Liga of Georgia on June 6.

SamtrediaDinamo BatumiPostponedPst

Samtredia - Dinamo Batumi

Samtredia are playing Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on June 6.

Arminia BielefeldNurnberg11:00

Arminia Bielefeld - Nurnberg

Arminia Bielefeld are playing Nurnberg at the 2. Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

RegensburgDarmstadt11:00

Regensburg - Darmstadt

Regensburg are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

Wehen WiesbadenDynamo Dresden11:00

Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden

Wehen Wiesbaden are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

1860 MunchenWurzburger Kickers12:00

1860 Munchen - Wurzburger Kickers

1860 Munchen are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgChemnitzer12:00

Duisburg - Chemnitzer

Duisburg are playing Chemnitzer at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht BraunschweigBayern-212:00

Eintracht Braunschweig - Bayern-2

Eintracht Braunschweig are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

MeppenHansa12:00

Meppen - Hansa

Meppen are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof MannheimViktoria Koln12:00

Waldhof Mannheim - Viktoria Koln

Waldhof Mannheim are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

ZwickauHallescher FC12:00

Zwickau - Hallescher FC

Zwickau are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

ArisOFI18:30

Aris - OFI

Aris are playing OFI at the Super League, Championship round of Greece on June 6. The match will kick off 18:30 UTC.

MezokovesdPaks14:55

Mezokovesd - Paks

Mezokovesd are playing Paks at the NB I of Hungary on June 6. The match will kick off 14:55 UTC.

FehervarVarda17:00

Fehervar - Varda

Fehervar are playing Varda at the NB I of Hungary on June 6. The match will kick off 17:00 UTC.

UjpestHonved19:05

Ujpest - Honved

Ujpest are playing Honved at the NB I of Hungary on June 6. The match will kick off 19:05 UTC.

Shamrock-2BrayPostponedPst

Shamrock-2 - Bray

Shamrock-2 are playing Bray at the 1 division of Ireland on June 6.

Kauno Zalgiris0 - 1ZalgirisHalf TimeHT

Kauno Zalgiris - Zalgiris

Kauno Zalgiris are playing Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's half time and Zalgiris are winning 0-1.

PanevezysSuduva14:00

Panevezys - Suduva

Panevezys are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Viking FKStartPostponedPst

Viking FK - Start

Viking FK are playing Start at the Eliteserien of Norway on June 6.

SK BrannMoldePostponedPst

SK Brann - Molde

SK Brann are playing Molde at the Eliteserien of Norway on June 6.

JagielloniaWisla Plock13:00

Jagiellonia - Wisla Plock

Jagiellonia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Zaglebie LLech15:30

Zaglebie L - Lech

Zaglebie L are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on June 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Pogon SzczecinCracovia18:00

Pogon Szczecin - Cracovia

Pogon Szczecin are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on June 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Podbeskidzie0 - 0Nieciecza4'

Podbeskidzie - Nieciecza

Podbeskidzie are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on June 6. The match kicked off 10:40 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Warta PoznanOlimpia G13:10

Warta Poznan - Olimpia G

Warta Poznan are playing Olimpia G at the I Liga of Poland on June 6. The match will kick off 13:10 UTC.

Dinamo BChindia TargovistePostponedPst

Dinamo B - Chindia Targoviste

Dinamo B are playing Chindia Targoviste at the Liga 1, Relegation round of Romania on June 6.

SepsiHermannstadtPostponedPst

Sepsi - Hermannstadt

Sepsi are playing Hermannstadt at the Liga 1, Relegation round of Romania on June 6.

Viitorul ConstantaCSMS IasiPostponedPst

Viitorul Constanta - CSMS Iasi

Viitorul Constanta are playing CSMS Iasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on June 6.

VoluntariAcademica ClinceniPostponedPst

Voluntari - Academica Clinceni

Voluntari are playing Academica Clinceni at the Liga 1, Relegation round of Romania on June 6.

JavorVojvodina12:00

Javor - Vojvodina

Javor are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartak SuboticaPartizan14:30

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 14:30 UTC.

Crvena ZvezdaRadnik Surdulica17:00

Crvena Zvezda - Radnik Surdulica

Crvena Zvezda are playing Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 17:00 UTC.

CukarickiIndjija19:00

Cukaricki - Indjija

Cukaricki are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 19:00 UTC.

Tabor SezanaOlimpija16:00

Tabor Sezana - Olimpija

Tabor Sezana are playing Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on June 6. The match will kick off 16:00 UTC.

DesnaShakhtar DPostponedPst

Desna - Shakhtar D

Desna are playing Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on June 6.

Shakhtar DDesna14:00

Shakhtar D - Desna

Shakhtar D are playing Desna at the Premier League, Championship Round of Ukraine on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

ZoryaKolos Kovalivka14:00

Zorya - Kolos Kovalivka

Zorya are playing Kolos Kovalivka at the Premier League, Championship Round of Ukraine on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

FC RyukyuEhime FCPostponedPst

FC Ryukyu - Ehime FC

FC Ryukyu are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on June 6.

FC Seoul1 - 4Jeonbuk MotorsFull TimeFT

FC Seoul - Jeonbuk Motors

FC Seoul played Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on June 6. The match kicked off 07:30 UTC. Jeonbuk Motors won 1-4.

Busan I Park1 - 0Sangju Sangmu45'

Busan I Park - Sangju Sangmu

Busan I Park are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Busan I Park are winning 1-0.

Pohang Steelers0 - 2Ulsan45'

Pohang Steelers - Ulsan

Pohang Steelers are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ulsan are winning 0-2.

SepsiChindia Targoviste08:00

Sepsi - Chindia Targoviste

Sepsi are playing Chindia Targoviste at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 08:00 UTC.

Slavia Praha-25 - 0Bohemians 1905-2Full TimeFT

Slavia Praha-2 - Bohemians 1905-2

Slavia Praha-2 played Bohemians 1905-2 at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:00 UTC. Slavia Praha-2 won 5-0.

Universitatea Craiova0 - 3Viitorul ConstantaFull TimeFT

Universitatea Craiova - Viitorul Constanta

Universitatea Craiova played Viitorul Constanta at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:00 UTC. Viitorul Constanta won 0-3.

Admira Praha3 - 1Loko VltavinFull TimeFT

Admira Praha - Loko Vltavin

Admira Praha played Loko Vltavin at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:15 UTC. Admira Praha won 3-1.

Tien Giang2 - 4Gia Dinh90 +1'

Tien Giang - Gia Dinh

Tien Giang are playing Gia Dinh at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:15 UTC. It's the second half and Gia Dinh are winning 2-4.

HJK Helsinki4 - 0GnistanFull TimeFT

HJK Helsinki - Gnistan

HJK Helsinki played Gnistan at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:30 UTC. HJK Helsinki won 4-0.

Hlucin0 - 4Odra PetrkoviceFull TimeFT

Hlucin - Odra Petrkovice

Hlucin played Odra Petrkovice at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:30 UTC. Odra Petrkovice won 0-4.

Mladost Zdralovi1 - 1OpatijaFull TimeFT

Mladost Zdralovi - Opatija

Mladost Zdralovi played Opatija at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vaduz1 - 5ZurichFull TimeFT

Vaduz - Zurich

Vaduz played Zurich at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 08:30 UTC. Zurich won 1-5.

Aarau1 - 1ThunFull TimeFT

Aarau - Thun

Aarau played Thun at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Banga0 - 1Klaipeda45 +1'

Banga - Klaipeda

Banga are playing Klaipeda at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Klaipeda are winning 0-1.

Luzern2 - 2SchaffhausenFull TimeFT

Luzern - Schaffhausen

Luzern played Schaffhausen at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

TP-T3 - 2ACEFull TimeFT

TP-T - ACE

TP-T played ACE at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 09:00 UTC. TP-T won 3-2.

KaaPo0 - 0TPK Pallokerho44'

KaaPo - TPK Pallokerho

KaaPo are playing TPK Pallokerho at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SalPa0 - 2PaiHa43'

SalPa - PaiHa

SalPa are playing PaiHa at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and PaiHa are winning 0-2.

Sogndal1 - 0Aalesund45 +1'

Sogndal - Aalesund

Sogndal are playing Aalesund at the Club Friendlies of International on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sogndal are winning 1-0.

Young BoysLausanne10:00

Young Boys - Lausanne

Young Boys are playing Lausanne at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 10:00 UTC.

JyvaskylaTPV11:00

Jyvaskyla - TPV

Jyvaskyla are playing TPV at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

SJKHaka11:00

SJK - Haka

SJK are playing Haka at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

SarpsborgSandefjord11:00

Sarpsborg - Sandefjord

Sarpsborg are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

Tampere UnitedToVe Pori11:00

Tampere United - ToVe Pori

Tampere United are playing ToVe Pori at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

WinterthurYF Juventus11:00

Winterthur - YF Juventus

Winterthur are playing YF Juventus at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

PIFTPS11:15

PIF - TPS

PIF are playing TPS at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:15 UTC.

ServetteXamax11:45

Servette - Xamax

Servette are playing Xamax at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 11:45 UTC.

AC OuluJS Hercules12:00

AC Oulu - JS Hercules

AC Oulu are playing JS Hercules at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

HonkaLahti12:00

Honka - Lahti

Honka are playing Lahti at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSKPV12:00

KuPS - KPV

KuPS are playing KPV at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

MuSaP-Lirot12:00

MuSa - P-Lirot

MuSa are playing P-Lirot at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Plzen-2Pisek12:00

Plzen-2 - Pisek

Plzen-2 are playing Pisek at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

RoPSKajaani12:00

RoPS - Kajaani

RoPS are playing Kajaani at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

SlovanPohronie12:00

Slovan - Pohronie

Slovan are playing Pohronie at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

StjarnanLeiknir R.12:00

Stjarnan - Leiknir R.

Stjarnan are playing Leiknir R. at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

MyPaSudet13:00

MyPa - Sudet

MyPa are playing Sudet at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

NitraRuzomberok13:00

Nitra - Ruzomberok

Nitra are playing Ruzomberok at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

EPSFC Espoo14:00

EPS - FC Espoo

EPS are playing FC Espoo at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Nachod DestneChlumec nad Cidlinou15:00

Nachod Destne - Chlumec nad Cidlinou

Nachod Destne are playing Chlumec nad Cidlinou at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

TrutnovFK Dvur Kralove15:00

Trutnov - FK Dvur Kralove

Trutnov are playing FK Dvur Kralove at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

BenesovTaborsko16:00

Benesov - Taborsko

Benesov are playing Taborsko at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandnes UlfViking FK16:00

Sandnes Ulf - Viking FK

Sandnes Ulf are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on June 6. The match will kick off 16:00 UTC.

ErzeniKorabi PeshkopiPostponedPst

Erzeni - Korabi Peshkopi

Erzeni are playing Korabi Peshkopi at the Division 1, Promotion Round of Albania on June 6.

KastriotiBeselidhjaPostponedPst

Kastrioti - Beselidhja

Kastrioti are playing Beselidhja at the Division 1, Promotion Round of Albania on June 6.

LushnjaBesaPostponedPst

Lushnja - Besa

Lushnja are playing Besa at the Division 1, Promotion Round of Albania on June 6.

PogradeciApoloniaPostponedPst

Pogradeci - Apolonia

Pogradeci are playing Apolonia at the Division 1, Promotion Round of Albania on June 6.

Dinamo TiranaBurreli15:00

Dinamo Tirana - Burreli

Dinamo Tirana are playing Burreli at the Division 1, Relegation Round of Albania on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Iliria Fushe KrujeElbasani15:00

Iliria Fushe Kruje - Elbasani

Iliria Fushe Kruje are playing Elbasani at the Division 1, Relegation Round of Albania on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

ShenkolliDevoli15:00

Shenkolli - Devoli

Shenkolli are playing Devoli at the Division 1, Relegation Round of Albania on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Turbina CerrikOriku15:00

Turbina Cerrik - Oriku

Turbina Cerrik are playing Oriku at the Division 1, Relegation Round of Albania on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Veleciku KoplikEgnatia R15:00

Veleciku Koplik - Egnatia R

Veleciku Koplik are playing Egnatia R at the Division 1, Relegation Round of Albania on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

SchwazPinzgau SaalfeldenPostponedPst

Schwaz - Pinzgau Saalfelden

Schwaz are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, West of Austria on June 6.

WorglHohenemsPostponedPst

Worgl - Hohenems

Worgl are playing Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on June 6.

LangeneggRothisPostponedPst

Langenegg - Rothis

Langenegg are playing Rothis at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on June 6.

LauterachBregenzPostponedPst

Lauterach - Bregenz

Lauterach are playing Bregenz at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on June 6.

RW RankweilAltach-2PostponedPst

RW Rankweil - Altach-2

RW Rankweil are playing Altach-2 at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on June 6.

WolfurtAustria Lustenau-2PostponedPst

Wolfurt - Austria Lustenau-2

Wolfurt are playing Austria Lustenau-2 at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on June 6.

Vitebsk-2BATE-210:30

Vitebsk-2 - BATE-2

Vitebsk-2 are playing BATE-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 6. The match will kick off 10:30 UTC.

Shakhtyor Soligorsk-2Energetik-BGU-211:00

Shakhtyor Soligorsk-2 - Energetik-BGU-2

Shakhtyor Soligorsk-2 are playing Energetik-BGU-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

Belshina-2Dinamo Minsk-212:00

Belshina-2 - Dinamo Minsk-2

Belshina-2 are playing Dinamo Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

RoskildeFremad Amager11:00

Roskilde - Fremad Amager

Roskilde are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

HvidovreNykobing13:30

Hvidovre - Nykobing

Hvidovre are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Brondby WKolding W12:00

Brondby W - Kolding W

Brondby W are playing Kolding W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Farum WFortuna Hjorring W12:00

Farum W - Fortuna Hjorring W

Farum W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

VSK Aarhus WThisted W12:00

VSK Aarhus W - Thisted W

VSK Aarhus W are playing Thisted W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

B 93 WOB Odense W12:00

B 93 W - OB Odense W

B 93 W are playing OB Odense W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

BSF WAalborg W12:00

BSF W - Aalborg W

BSF W are playing Aalborg W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Vildbjerg WKoge W12:00

Vildbjerg W - Koge W

Vildbjerg W are playing Koge W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

BSFKoge NordPostponedPst

BSF - Koge Nord

BSF are playing Koge Nord at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on June 6.

HerlevAllerodPostponedPst

Herlev - Allerod

Herlev are playing Allerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on June 6.

KFUM RoskildeSkjold BirkerodPostponedPst

KFUM Roskilde - Skjold Birkerod

KFUM Roskilde are playing Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on June 6.

LSFFremad ValbyPostponedPst

LSF - Fremad Valby

LSF are playing Fremad Valby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on June 6.

TarnbyTaastrupPostponedPst

Tarnby - Taastrup

Tarnby are playing Taastrup at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on June 6.

AvedoreGrevePostponedPst

Avedore - Greve

Avedore are playing Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on June 6.

B 1908AB TarnbyPostponedPst

B 1908 - AB Tarnby

B 1908 are playing AB Tarnby at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on June 6.

GVIFrederikssundPostponedPst

GVI - Frederikssund

GVI are playing Frederikssund at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on June 6.

IshojKFUMs BKPostponedPst

Ishoj - KFUMs BK

Ishoj are playing KFUMs BK at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on June 6.

KarlslundeBK UnionPostponedPst

Karlslunde - BK Union

Karlslunde are playing BK Union at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on June 6.

Herning FremadKolding BPostponedPst

Herning Fremad - Kolding B

Herning Fremad are playing Kolding B at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on June 6.

MarienlystOtterupPostponedPst

Marienlyst - Otterup

Marienlyst are playing Otterup at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on June 6.

OdderOKSPostponedPst

Odder - OKS

Odder are playing OKS at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on June 6.

SfB-OureTarup-Paarup IFPostponedPst

SfB-Oure - Tarup-Paarup IF

SfB-Oure are playing Tarup-Paarup IF at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on June 6.

VardeHedenstedPostponedPst

Varde - Hedensted

Varde are playing Hedensted at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on June 6.

DjurslandKFUM SilkeborgPostponedPst

Djursland - KFUM Silkeborg

Djursland are playing KFUM Silkeborg at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on June 6.

KjellerupSaeby IF SkjoldPostponedPst

Kjellerup - Saeby IF Skjold

Kjellerup are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on June 6.

LysengHolstebroPostponedPst

Lyseng - Holstebro

Lyseng are playing Holstebro at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on June 6.

NorresundbyVRIPostponedPst

Norresundby - VRI

Norresundby are playing VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on June 6.

VibyAarhus Fremad-2PostponedPst

Viby - Aarhus Fremad-2

Viby are playing Aarhus Fremad-2 at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on June 6.

Tulevik WSaku Sporting W11:00

Tulevik W - Saku Sporting W

Tulevik W are playing Saku Sporting W at the Meistriliiga - Women of Estonia on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

Vaprus WLootus W11:00

Vaprus W - Lootus W

Vaprus W are playing Lootus W at the Meistriliiga - Women of Estonia on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

Flora WNomme Kalju W15:00

Flora W - Nomme Kalju W

Flora W are playing Nomme Kalju W at the Meistriliiga - Women of Estonia on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

Tallinna Kalev WTammeka W15:00

Tallinna Kalev W - Tammeka W

Tallinna Kalev W are playing Tammeka W at the Meistriliiga - Women of Estonia on June 6. The match will kick off 15:00 UTC.

TBHB Torshavn14:00

TB - HB Torshavn

TB are playing HB Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Wolfsburg WFrankfurt W11:00

Wolfsburg W - Frankfurt W

Wolfsburg W are playing Frankfurt W at the Bundesliga - Women of Germany on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

BSC SudLok StendalPostponedPst

BSC Sud - Lok Stendal

BSC Sud are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on June 6.

Hansa-2NeustrelitzPostponedPst

Hansa-2 - Neustrelitz

Hansa-2 are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on June 6.

PampowTennis BorussiaPostponedPst

Pampow - Tennis Borussia

Pampow are playing Tennis Borussia at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on June 6.

StaakenLudwigsfeldePostponedPst

Staaken - Ludwigsfelde

Staaken are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on June 6.

StrausbergCFC HerthaPostponedPst

Strausberg - CFC Hertha

Strausberg are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on June 6.

PanioniosVolos NFC16:15

Panionios - Volos NFC

Panionios are playing Volos NFC at the Super League, Relegation Group of Greece on June 6. The match will kick off 16:15 UTC.

HaukarEllidi13:00

Haukar - Ellidi

Haukar are playing Ellidi at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

Hviti RiddarinnKFS13:00

Hviti Riddarinn - KFS

Hviti Riddarinn are playing KFS at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

KVKari Akranes13:00

KV - Kari Akranes

KV are playing Kari Akranes at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

VaengirsKH13:00

Vaengirs - KH

Vaengirs are playing KH at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

AlftanesFram14:00

Alftanes - Fram

Alftanes are playing Fram at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalvik ReynirFjallabyggd14:00

Dalvik Reynir - Fjallabyggd

Dalvik Reynir are playing Fjallabyggd at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

HotturSindri14:00

Hottur - Sindri

Hottur are playing Sindri at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

IsafjordurVestri14:00

Isafjordur - Vestri

Isafjordur are playing Vestri at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

KriaHamar14:00

Kria - Hamar

Kria are playing Hamar at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

MidasKM Reykjavik14:00

Midas - KM Reykjavik

Midas are playing KM Reykjavik at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

SkallagrimurYmir14:00

Skallagrimur - Ymir

Skallagrimur are playing Ymir at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Throttur VogarAegir Thorlakshofn14:00

Throttur Vogar - Aegir Thorlakshofn

Throttur Vogar are playing Aegir Thorlakshofn at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

VatnaliljurAfturelding14:00

Vatnaliljur - Afturelding

Vatnaliljur are playing Afturelding at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

KFG GardabaerKB Breidholt16:00

KFG Gardabaer - KB Breidholt

KFG Gardabaer are playing KB Breidholt at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 16:00 UTC.

Throttur ReykjavikAlafoss18:00

Throttur Reykjavik - Alafoss

Throttur Reykjavik are playing Alafoss at the National Cup of Iceland on June 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Tel Aviv18:00

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 6. The match will kick off 18:00 UTC.

Bnei YehudaHapoel Hadera17:00

Bnei Yehuda - Hapoel Hadera

Bnei Yehuda are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Ironi Kiryat ShmonaAshdod17:00

Ironi Kiryat Shmona - Ashdod

Ironi Kiryat Shmona are playing Ashdod at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 6. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Raanana17:15

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 6. The match will kick off 17:15 UTC.

Drita FCFlamurtari FC14:00

Drita FC - Flamurtari FC

Drita FC are playing Flamurtari FC at the Superliga of Kosovo on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

FeronikeliVushtrria14:00

Feronikeli - Vushtrria

Feronikeli are playing Vushtrria at the Superliga of Kosovo on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Hegelmann LitauenBFA12:00

Hegelmann Litauen - BFA

Hegelmann Litauen are playing BFA at the 1 Lyga of Lithuania on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

DainavaAtmosfera13:00

Dainava - Atmosfera

Dainava are playing Atmosfera at the 1 Lyga of Lithuania on June 6. The match will kick off 13:00 UTC.

MinijaJonava14:00

Minija - Jonava

Minija are playing Jonava at the 1 Lyga of Lithuania on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Lech-21 - 1Pogon Siedlce45'

Lech-2 - Pogon Siedlce

Lech-2 are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

LegionoviaElana Torun14:00

Legionovia - Elana Torun

Legionovia are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on June 6. The match will kick off 14:00 UTC.

Gornik LecznaStal Stalowa Wola15:40

Gornik Leczna - Stal Stalowa Wola

Gornik Leczna are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on June 6. The match will kick off 15:40 UTC.

Backa PalankaNovi Pazar15:30

Backa Palanka - Novi Pazar

Backa Palanka are playing Novi Pazar at the Prva Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo VranjeZemun15:30

Dinamo Vranje - Zemun

Dinamo Vranje are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 15:30 UTC.

Kabel Novi SadRadnicki Pirot15:30

Kabel Novi Sad - Radnicki Pirot

Kabel Novi Sad are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 15:30 UTC.

SindelicKolubara15:30

Sindelic - Kolubara

Sindelic are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on June 6. The match will kick off 15:30 UTC.

SkovdeOskarshamns AIKPostponedPst

Skovde - Oskarshamns AIK

Skovde are playing Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on June 6.

UtsiktensMotalaPostponedPst

Utsiktens - Motala

Utsiktens are playing Motala at the Division 1, Sodra of Sweden on June 6.

Gyeongju Citizen1 - 0Pyeongtaek CitizenAfter Extra TimeAET

Gyeongju Citizen - Pyeongtaek Citizen

Gyeongju Citizen played Pyeongtaek Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 04:00 UTC. Gyeongju Citizen won 1-0 in the extra time.

Paju Citizen2 - 4Gimpo CitizenAfter Extra TimeAET

Paju Citizen - Gimpo Citizen

Paju Citizen played Gimpo Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 05:00 UTC. Gimpo Citizen won 2-4 in the extra time.

Anyang2 - 0Goyang CitizenFull TimeFT

Anyang - Goyang Citizen

Anyang played Goyang Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 2-0.

Jeju United4 - 0SongwolFull TimeFT

Jeju United - Songwol

Jeju United played Songwol at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 06:00 UTC. Jeju United won 4-0.

Jeonnam Dragons2 - 0Chungju CitizenFull TimeFT

Jeonnam Dragons - Chungju Citizen

Jeonnam Dragons played Chungju Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 06:00 UTC. Jeonnam Dragons won 2-0.

Hwaseong FC3 - 2Daejeon KorailAfter Extra TimeAET

Hwaseong FC - Daejeon Korail

Hwaseong FC played Daejeon Korail at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 07:00 UTC. Hwaseong FC won 3-2 in the extra time.

Suwon City10 - 0HyochangFull TimeFT

Suwon City - Hyochang

Suwon City played Hyochang at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 07:00 UTC. Suwon City won 10-0.

Gyeongju KHNP4 - 0SMCEFull TimeFT

Gyeongju KHNP - SMCE

Gyeongju KHNP played SMCE at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 08:00 UTC. Gyeongju KHNP won 4-0.

Ansan Greeners0 - 0Siheung Citizen44'

Ansan Greeners - Siheung Citizen

Ansan Greeners are playing Siheung Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Asan Mugunghwa1 - 0Jeonju Citizen44'

Asan Mugunghwa - Jeonju Citizen

Asan Mugunghwa are playing Jeonju Citizen at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Asan Mugunghwa are winning 1-0.

Daejeon Citizen1 - 0Chuncheon44'

Daejeon Citizen - Chuncheon

Daejeon Citizen are playing Chuncheon at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Daejeon Citizen are winning 1-0.

Gangneung1 - 0Cheongju44'

Gangneung - Cheongju

Gangneung are playing Cheongju at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Gangneung are winning 1-0.

Gimhae3 - 1Cheonan City44'

Gimhae - Cheonan City

Gimhae are playing Cheonan City at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Gimhae are winning 3-1.

Gyeongnam FC0 - 1Mokpo City44'

Gyeongnam FC - Mokpo City

Gyeongnam FC are playing Mokpo City at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Mokpo City are winning 0-1.

Ulsan Citizen0 - 0Bucheon 199544'

Ulsan Citizen - Bucheon 1995

Ulsan Citizen are playing Bucheon 1995 at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Seoul E-LandChangwon11:00

Seoul E-Land - Changwon

Seoul E-Land are playing Changwon at the FA Cup of Korea Rep. on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

AshkhabadAltyn Asyr13:30

Ashkhabad - Altyn Asyr

Ashkhabad are playing Altyn Asyr at the Yokary Liga of Turkmenistan on June 6. The match will kick off 13:30 UTC.

Quang Nam0 - 0Thanh Hoa45 +1'

Quang Nam - Thanh Hoa

Quang Nam are playing Thanh Hoa at the V-League of Vietnam on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Song Lam Nghe An Vinh0 - 0Da Nang45 +1'

Song Lam Nghe An Vinh - Da Nang

Song Lam Nghe An Vinh are playing Da Nang at the V-League of Vietnam on June 6. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Than Quang NinhHong Linh Ha Tinh11:00

Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh

Than Quang Ninh are playing Hong Linh Ha Tinh at the V-League of Vietnam on June 6. The match will kick off 11:00 UTC.

HP Ha NoiHoang Anh Gia Lai12:00

HP Ha Noi - Hoang Anh Gia Lai

HP Ha Noi are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on June 6. The match will kick off 12:00 UTC.

Binh Dinh1 - 0Dak Lak48'

Binh Dinh - Dak Lak

Binh Dinh are playing Dak Lak at the V League 2 of Vietnam on June 6. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Binh Dinh are winning 1-0.

LimonCS Cartagines21:00

Limon - CS Cartagines

Limon are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on June 6. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo SaprissaGrecia02:00

Deportivo Saprissa - Grecia

Deportivo Saprissa are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on June 7. The match will kick off 02:00 UTC.

Bayswater CityArmadalePostponedPst

Bayswater City - Armadale

Bayswater City are playing Armadale at the NPL Western Australia of Australia on June 6.

Cockburn CitySorrento FCPostponedPst

Cockburn City - Sorrento FC

Cockburn City are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on June 6.

ECU JoondalupBalcattaPostponedPst

ECU Joondalup - Balcatta

ECU Joondalup are playing Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on June 6.

Floreat AthenaPerthPostponedPst

Floreat Athena - Perth

Floreat Athena are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on June 6.