Israel Ligat Al Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Today
Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Upcoming Fixtures
Saturday
Maccabi Tel AvivMaccabi Petah Tikva14:00

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Bnei SakhninBnei Yehuda16:00

Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda

Bnei Sakhnin are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Tel AvivMaccabi Netanya16:15

Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya

Hapoel Tel Aviv are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Raanana18:30

Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Sunday
Ironi Kiryat ShmonaAshdod17:00

Ironi Kiryat Shmona - Ashdod

Ironi Kiryat Shmona are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel HaderaHapoel Beer Sheva18:30

Hapoel Hadera - Hapoel Beer Sheva

Hapoel Hadera are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on February 24. The match will kick off 18:30 UTC.

February 25th
Hapoel HaifaMaccabi Haifa19:00

Hapoel Haifa - Maccabi Haifa

Hapoel Haifa are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on February 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Latest Results
Yesterday
Maccabi Haifa3 - 1Hapoel HaderaFull TimeFT

Maccabi Haifa - Hapoel Hadera

Maccabi Haifa played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on February 17. The match kicked off 18:30 UTC. Maccabi Haifa won 3-1.

Maccabi Petah Tikva1 - 4Maccabi NetanyaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya

Maccabi Petah Tikva played Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 17. The match kicked off 17:00 UTC. Maccabi Netanya won 1-4.

past Saturday
Maccabi Tel Aviv3 - 0Ironi Kiryat ShmonaFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona

Maccabi Tel Aviv played Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on February 16. The match kicked off 18:30 UTC. Maccabi Tel Aviv won 3-0.

Bnei Yehuda4 - 2Hapoel HaifaFull TimeFT

Bnei Yehuda - Hapoel Haifa

Bnei Yehuda played Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on February 16. The match kicked off 16:15 UTC. Bnei Yehuda won 4-2.

Ashdod2 - 1Bnei SakhninFull TimeFT

Ashdod - Bnei Sakhnin

Ashdod played Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Ashdod won 2-1.

Hapoel Raanana0 - 0Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Hapoel Raanana - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Raanana played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on February 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 11th
Bnei Sakhnin0 - 0Maccabi Tel AvivFull TimeFT

Bnei Sakhnin - Maccabi Tel Aviv

Bnei Sakhnin played Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on February 11. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 10th
Beitar Jerusalem1 - 1Maccabi HaifaFull TimeFT

Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa

Beitar Jerusalem played Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on February 10. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Hadera0 - 4Bnei YehudaFull TimeFT

Hapoel Hadera - Bnei Yehuda

Hapoel Hadera played Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on February 10. The match kicked off 17:00 UTC. Bnei Yehuda won 0-4.

February 9th
Hapoel Tel Aviv1 - 0Hapoel Beer ShevaFull TimeFT

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva

Hapoel Tel Aviv played Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on February 9. The match kicked off 18:30 UTC. Hapoel Tel Aviv won 1-0.

Maccabi Netanya1 - 0Hapoel RaananaFull TimeFT

Maccabi Netanya - Hapoel Raanana

Maccabi Netanya played Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on February 9. The match kicked off 16:15 UTC. Maccabi Netanya won 1-0.

Ironi Kiryat Shmona0 - 2Maccabi Petah TikvaFull TimeFT

Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva

Ironi Kiryat Shmona played Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Maccabi Petah Tikva won 0-2.

Hapoel Haifa0 - 1AshdodFull TimeFT

Hapoel Haifa - Ashdod

Hapoel Haifa played Ashdod at the Ligat Al of Israel on February 9. The match kicked off 14:00 UTC. Ashdod won 0-1.

February 4th
Maccabi Haifa3 - 2Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv

Maccabi Haifa played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on February 4. The match kicked off 19:00 UTC. Maccabi Haifa won 3-2.

February 3rd
Maccabi Tel Aviv1 - 1Hapoel HaifaFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa

Maccabi Tel Aviv played Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on February 3. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ironi Kiryat Shmona2 - 2Bnei SakhninFull TimeFT

Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin

Ironi Kiryat Shmona played Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on February 3. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 2nd
Bnei Yehuda0 - 2Beitar JerusalemFull TimeFT

Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem

Bnei Yehuda played Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 2. The match kicked off 18:45 UTC. Beitar Jerusalem won 0-2.

Hapoel Beer Sheva1 - 1Maccabi NetanyaFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya

Hapoel Beer Sheva played Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 2. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maccabi Petah Tikva1 - 1Hapoel RaananaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Raanana

Maccabi Petah Tikva played Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on February 2. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ashdod2 - 3Hapoel HaderaFull TimeFT

Ashdod - Hapoel Hadera

Ashdod played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on February 2. The match kicked off 14:00 UTC. Hapoel Hadera won 2-3.

January 27th
Maccabi Netanya0 - 0Maccabi HaifaFull TimeFT

Maccabi Netanya - Maccabi Haifa

Maccabi Netanya played Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on January 27. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bnei Sakhnin0 - 1Maccabi Petah TikvaFull TimeFT

Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva

Bnei Sakhnin played Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on January 27. The match kicked off 17:00 UTC. Maccabi Petah Tikva won 0-1.

January 26th
Beitar Jerusalem4 - 1AshdodFull TimeFT

Beitar Jerusalem - Ashdod

Beitar Jerusalem played Ashdod at the Ligat Al of Israel on January 26. The match kicked off 18:30 UTC. Beitar Jerusalem won 4-1.

Hapoel Raanana3 - 1Hapoel Beer ShevaFull TimeFT

Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva

Hapoel Raanana played Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on January 26. The match kicked off 16:15 UTC. Hapoel Raanana won 3-1.

Hapoel Haifa1 - 1Ironi Kiryat ShmonaFull TimeFT

Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Haifa played Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on January 26. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hapoel Tel Aviv3 - 2Bnei YehudaFull TimeFT

Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda

Hapoel Tel Aviv played Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on January 26. The match kicked off 14:00 UTC. Hapoel Tel Aviv won 3-2.

January 21st
Maccabi Tel Aviv1 - 0Beitar JerusalemFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Maccabi Tel Aviv played Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on January 21. The match kicked off 19:00 UTC. Maccabi Tel Aviv won 1-0.

Ashdod1 - 1Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Ashdod - Hapoel Tel Aviv

Ashdod played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on January 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ironi Kiryat Shmona3 - 1Hapoel HaderaFull TimeFT

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera

Ironi Kiryat Shmona played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on January 21. The match kicked off 17:00 UTC. Ironi Kiryat Shmona won 3-1.

January 19th
Maccabi Petah Tikva1 - 3Hapoel Beer ShevaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva

Maccabi Petah Tikva played Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al of Israel on January 19. The match kicked off 19:00 UTC. Hapoel Beer Sheva won 1-3.

Ever wondered how you can stream the matches of the Ligat Al of Israel for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Israel's Ligat Al in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Israel Ligat Al's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Ligat Al's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Israel's Ligat Al matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Israel Ligat Al's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Ligat Al of Israel. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Israel Ligat Al's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Ligat Al of Israel.

There is 1 match being played in the Ligat Al of Israel today. Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem.

You can check Israel Ligat Al's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Ligat Al you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Israel Ligat Al's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Maccabi Tel Aviv are the leaders in the table with 57 points after 23 matches: they have won 17 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 6 and having 0 defeats this season scoring 51 goals - 2.22 per match, conceding 11 - 0.48 per match. Bnei Yehuda are 2nd with 37 points in 23 matches: they have won 10 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 37 goals - 1.61 per match, conceding 20 - 0.87 per match. Maccabi Haifa are 3rd with 34 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 26 goals - 1.18 per match, conceding 24 - 1.09 per match. Maccabi Netanya are 4th with 33 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 6 and having 7 defeats this season scoring 23 goals - 1.05 per match, conceding 24 - 1.09 per match. Hapoel Hadera are 5th with 32 points in 22 matches: they have won 9 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 5 and having 8 defeats this season scoring 26 goals - 1.18 per match, conceding 33 - 1.50 per match. Hapoel Haifa are 6th with 30 points in 23 matches: they have won 7 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 9 and having 7 defeats this season scoring 40 goals - 1.74 per match, conceding 33 - 1.43 per match. Hapoel Beer Sheva are 7th with 29 points in 22 matches: they have won 7 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 8 and having 7 defeats this season scoring 29 goals - 1.32 per match, conceding 30 - 1.36 per match. Beitar Jerusalem are 8th with 26 points in 22 matches: they have won 6 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 8 and having 8 defeats this season scoring 28 goals - 1.27 per match, conceding 30 - 1.36 per match. Ironi Kiryat Shmona are 9th with 26 points in 23 matches: they have won 6 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 8 and having 9 defeats this season scoring 22 goals - 0.96 per match, conceding 25 - 1.09 per match. Hapoel Raanana are 10th with 26 points in 23 matches: they have won 5 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 11 and having 7 defeats this season scoring 17 goals - 0.74 per match, conceding 26 - 1.13 per match. Hapoel Tel Aviv are 11th with 25 points in 23 matches: they have won 4 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 13 and having 6 defeats this season scoring 18 goals - 0.78 per match, conceding 21 - 0.91 per match. Maccabi Petah Tikva are 12th with 25 points in 22 matches: they have won 5 of their 22 matches in Ligat Al, drawing 10 and having 7 defeats this season scoring 23 goals - 1.05 per match, conceding 28 - 1.27 per match. Ashdod are 13th with 21 points in 23 matches: they have won 5 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 6 and having 12 defeats this season scoring 20 goals - 0.87 per match, conceding 38 - 1.65 per match. Bnei Sakhnin are 14th with 17 points in 23 matches: they have won 3 of their 23 matches in Ligat Al, drawing 8 and having 12 defeats this season scoring 19 goals - 0.83 per match, conceding 36 - 1.57 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America23:45

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericia11:30

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Arsenal TKairat12:00

Arsenal T - Kairat

Arsenal T are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaAlashkert12:00

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RostovViking FK12:00

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

SibirShirak12:00

Sibir - Shirak

Sibir are playing Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TomDinamo Minsk12:00

Tom - Dinamo Minsk

Tom are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Viking FKSandefjord12:00

Viking FK - Sandefjord

Viking FK are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSNest-Sotra13:00

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiPetrocub14:00

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovVentspils15:00

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-21Hradec Kralove U-2112:00

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec U-21Dukla Praha U-2112:00

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Pribram U-21Sparta Prague U-2112:00

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Budejovice U-21Slavia Praha U-2113:00

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Plzen U-21Boleslav U-2113:00

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostrava U-21Trinec U-2110:00

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 are playing Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-23Ipswich Town U-2313:00

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Bolton U-2313:00

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

QPR U-23Bristol City U-2313:00

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2313:30

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-2Fortuna-213:00

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Willem II-2Feyenoord-213:00

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen-2Dordrecht-217:30

Heerenveen-2 - Dordrecht-2

Heerenveen-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-2Fakel10:45

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 10:45 UTC.

KhimkiSpartak-213:30

Khimki - Spartak-2

Khimki are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-20Hearts U-2014:00

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Dunfermline U-20Rangers U-2014:00

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk U-20St. Mirren U-2014:00

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 are playing St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Hibernian U-20Dundee U-2014:00

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-20Motherwell U-2014:00

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen of the South U-20Ross County U-2014:00

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Eskisehirspor U-21Denizlispor U-2109:00

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match will kick off 09:00 UTC.

GoaKerala Blasters14:00

Goa - Kerala Blasters

Goa are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh MashhadPersepolis12:45

Padideh Mashhad - Persepolis

Padideh Mashhad are playing Persepolis at the National cup of Iran on February 18. The match will kick off 12:45 UTC.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.