Hertha Berlin vs Werder Bremen Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:30 on Saturday, February 16
SelkeDavie Selke (goal)25'
PizarroClaudio Pizarro (goal)90'
Goals and Highlights
Alternative Highlights
Alternative Highlights
Highlights
1-1 Claudio Pizarro 90'+6'
1-0 Davie Selke 25'
1 : 1
FT
Copy
All videos of Hertha Berlin - Werder Bremen on your website!
Ball Possession
39% - 61%
Shots On Target
2 - 2
Total Attempts
11 - 8
Fouls
17
12
Corners
4
3
Offsides
3
3
Saves
1
1
Yellow Cards
4
3
Hertha Berlin: Karim Rekik 27', Valentino Lazaro 77', Vedad Ibisevic 90', Vedad Ibisevic 90'
Werder Bremen: Sebastian Langkamp 61', Philipp Bargfrede 72', Davy Klaassen 90'
Hertha Berlin
Werder Bremen
22
Jarstein
17
Mittelstadt
25
Torunarigha
4
Rekik
5
Stark
20
Lazaro
28
Lustenberger
10
Duda
15
Grujic
27
Selke
8
Kalou
5-3-2
22
Rune
Jarstein
17
Maximilian
Mittelstadt
25
Jordan
Torunarigha
4
Karim
Rekik
5
Niklas
Stark
20
Valentino
Lazaro
28
Fabian
Lustenberger
10
Ondrej
Duda
15
Marko
Grujic
27
Davie
Selke
8
Salomon
Kalou

Substitutes
Full Time
Match ends. Hertha Berlin 1, Werder Bremen 1.
90 '
Substitution for Hertha Berlin. Vladimir Darida replaces Ondrej Duda
90 '
Davy Klaassen is shown the yellow card.
90 '
Vedad Ibisevic is shown the yellow card.
90 '
Vedad Ibisevic is shown the yellow card.
90 '
1 - 1
Claudio Pizarro scores for Werder Bremen.
81 '
Substitution for Hertha Berlin. Lukas Klunter replaces Salomon Kalou
77 '
Valentino Lazaro is shown the yellow card.
75 '
Substitution for Werder Bremen. Josh Sargent replaces Milot Rashica
75 '
Substitution for Werder Bremen. Kevin Mohwald replaces Philipp Bargfrede
72 '
Philipp Bargfrede is shown the yellow card.
61 '
Substitution for Werder Bremen. Claudio Pizarro replaces Johannes Eggestein
61 '
Sebastian Langkamp is shown the yellow card.
57 '
Substitution for Hertha Berlin. Per Ciljan Skjelbred replaces Jordan Torunarigha
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
27 '
Karim Rekik is shown the yellow card.
25 '
1 - 0
Davie Selke scores for Hertha Berlin.
Kick-off
First half begins
View All
6
Hertha Berlin have gone 6 consecutive home matches without a clean sheet.
6
Werder Bremen are undefeated in their previous 6 matches.
3
Hertha Berlin have gone 3 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Hertha Berlin played Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on February 16. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1. Hertha Berlin are 8th in the table with 31 points after 21 matches, while Werder Bremen are 10th with 30 points in 21 matches.

Davie Selke scored the first goal on the 25th minute of the game followed by a goal from Claudio Pizarro, who made the final score 1-1.

ScoreBat was covering Hertha Berlin vs Werder Bremen in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Germany Bundesliga's live standings are availble and updated in real time. You can watch Hertha Berlin vs Werder Bremen live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Germany Bundesliga in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/hertha-berlin-vs-werder-bremen-live-stream/

Hertha Berlin kicked off the game with Rune Jarstein, Maximilian Mittelstadt, Jordan Torunarigha who got substituted by Per Ciljan Skjelbred on the 57th minute, Karim Rekik, Niklas Stark, Valentino Lazaro, Fabian Lustenberger, Ondrej Duda who got substituted by Vladimir Darida on the 90th minute, Marko Grujic, Davie Selke and Salomon Kalou who got substituted by Lukas Klunter on the 81st minute as starters, with Thomas Kraft, Lukas Klunter, Marvin Plattenhardt, Vladimir Darida, Per Ciljan Skjelbred, Vedad Ibisevic and Pascal Kopke on the bench.

Werder Bremen's starting eleven were Jiri Pavlenka, Ludwig Augustinsson, Niklas Moisander, Sebastian Langkamp, Theodor Gebre Selassie, Davy Klaassen, Philipp Bargfrede who got substituted by Kevin Mohwald on the 75th minute, Maximilian Eggestein, Milot Rashica who got substituted by Josh Sargent on the 75th minute, Max Kruse and Johannes Eggestein who got substituted by Claudio Pizarro on the 61st minute, with Stefanos Kapino, Marco Friedl, Milos Veljkovic, Kevin Mohwald, Nuri Sahin, Claudio Pizarro and Josh Sargent on the bench.

Hertha Berlin have won Borussia Monchengladbach in their previous match, while Werder Bremen have won Augsburg and Borussia Dortmund in their previous 2 matches.

Previous Meetings
September 25th, 2018 - Bundesliga
January 27th, 2018 - Bundesliga
September 10th, 2017 - Bundesliga
April 29th, 2017 - Bundesliga
December 10th, 2016 - Bundesliga

Hertha Berlin and Werder Bremen have met 5 times in their recent history. 2 matches ended in a draw while Werder Bremen won 3 times.

Hertha Berlin have won 8 of their 21 matches in Bundesliga, drawing 7 and having 6 defeats this season. They have scored 34 goals - 1.62 per match, conceding 31 - 1.48 per match. Werder Bremen have won 8 of their 21 matches in Bundesliga, drawing 6 and having 7 defeats this season. They have scored 36 goals - 1.71 per match, conceding 32 - 1.52 per match.

Soren Storks showed the yellow card 7 times throughout the game. Karim Rekik, Sebastian Langkamp, Philipp Bargfrede, Valentino Lazaro, Vedad Ibisevic, Vedad Ibisevic and Davy Klaassen were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Hertha Berlin and Werder Bremen are being added in real time. You can watch the goals by Davie Selke and Claudio Pizarro as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Hertha Berlin or Werder Bremen score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Hertha Berlin and Werder Bremen include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Hertha Berlin vs Werder Bremen with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Germany Bundesliga are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Eintracht FrankfurtBorussia Monchengladbach14:30

Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach

Eintracht Frankfurt are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayer LeverkusenFortuna Dusseldorf17:00

Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf

Bayer Leverkusen are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Real MadridGirona11:00

Real Madrid - Girona

Real Madrid are playing Girona at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

ValenciaEspanyol15:15

Valencia - Espanyol

Valencia are playing Espanyol at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

VillarrealSevilla17:30

Villarreal - Sevilla

Villarreal are playing Sevilla at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Real BetisAlaves19:45

Real Betis - Alaves

Real Betis are playing Alaves at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 19:45 UTC.

SpalFiorentina11:30

Spal - Fiorentina

Spal are playing Fiorentina at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 11:30 UTC.

EmpoliSassuolo14:00

Empoli - Sassuolo

Empoli are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

GenoaLazio14:00

Genoa - Lazio

Genoa are playing Lazio at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

UdineseChievo14:00

Udinese - Chievo

Udinese are playing Chievo at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Inter MilanSampdoria17:00

Inter Milan - Sampdoria

Inter Milan are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

NapoliTorino19:30

Napoli - Torino

Napoli are playing Torino at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

BordeauxToulouse14:00

Bordeaux - Toulouse

Bordeaux are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

CaenStrasbourg14:00

Caen - Strasbourg

Caen are playing Strasbourg at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

LilleMontpellier14:00

Lille - Montpellier

Lille are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

ReimsRennais16:00

Reims - Rennais

Reims are playing Rennais at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-EtiennePSG20:00

Saint-Etienne - PSG

Saint-Etienne are playing PSG at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Bristol CityWolves13:00

Bristol City - Wolves

Bristol City are playing Wolves at the FA Cup of England on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Doncaster RoversCrystal Palace16:00

Doncaster Rovers - Crystal Palace

Doncaster Rovers are playing Crystal Palace at the FA Cup of England on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Swansea CityBrentford16:00

Swansea City - Brentford

Swansea City are playing Brentford at the FA Cup of England on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

AjaxNAC11:15

Ajax - NAC

Ajax are playing NAC at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 11:15 UTC.

ExcelsiorEmmen13:30

Excelsior - Emmen

Excelsior are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

GroningenFeyenoord13:30

Groningen - Feyenoord

Groningen are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

De GraafschapUtrecht15:45

De Graafschap - Utrecht

De Graafschap are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

MotherwellHearts12:15

Motherwell - Hearts

Motherwell are playing Hearts at the Premier League of Scotland on February 17. The match will kick off 12:15 UTC.

KilmarnockCeltic16:00

Kilmarnock - Celtic

Kilmarnock are playing Celtic at the Premier League of Scotland on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BelenensesMaritimo15:00

Belenenses - Maritimo

Belenenses are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirenseTondela15:00

Moreirense - Tondela

Moreirense are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

ChavesBoavista17:30

Chaves - Boavista

Chaves are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

SportingBraga20:00

Sporting - Braga

Sporting are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Club BruggeGenk13:30

Club Brugge - Genk

Club Brugge are playing Genk at the First Division A of Belgium on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

AntwerpAnderlecht17:00

Antwerp - Anderlecht

Antwerp are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

MouscronCercle Brugge19:00

Mouscron - Cercle Brugge

Mouscron are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

EtarDunav Ruse10:30

Etar - Dunav Ruse

Etar are playing Dunav Ruse at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Septemvri SofiaBeroe13:00

Septemvri Sofia - Beroe

Septemvri Sofia are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

LevskiLokomotiv Plovdiv15:30

Levski - Lokomotiv Plovdiv

Levski are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

OsijekNK Istra 196114:00

Osijek - NK Istra 1961

Osijek are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo ZagrebSlaven Koprivnica16:30

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

JablonecOpava14:00

Jablonec - Opava

Jablonec are playing Opava at the First League of Czech Republic on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

PlzenSlavia Praha16:00

Plzen - Slavia Praha

Plzen are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

HorsensVendsyssel11:00

Horsens - Vendsyssel

Horsens are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

OB OdenseVejle13:00

OB Odense - Vejle

OB Odense are playing Vejle at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Randers FCFC Kobenhavn15:00

Randers FC - FC Kobenhavn

Randers FC are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

EsbjergBrondby17:00

Esbjerg - Brondby

Esbjerg are playing Brondby at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

BlackburnMiddlesbrough13:00

Blackburn - Middlesbrough

Blackburn are playing Middlesbrough at the Championship of England on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SochauxLens12:00

Sochaux - Lens

Sochaux are playing Lens at the Ligue 2 of France on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Arminia BielefeldMagdeburg12:30

Arminia Bielefeld - Magdeburg

Arminia Bielefeld are playing Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Dynamo DresdenRegensburg12:30

Dynamo Dresden - Regensburg

Dynamo Dresden are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Holstein KielGreuther Furth12:30

Holstein Kiel - Greuther Furth

Holstein Kiel are playing Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Wurzburger KickersHansa12:00

Wurzburger Kickers - Hansa

Wurzburger Kickers are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

ZwickauCarl Zeiss Jena13:00

Zwickau - Carl Zeiss Jena

Zwickau are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

LarisaXanthi13:00

Larisa - Xanthi

Larisa are playing Xanthi at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

LevadiakosPanaitolikos15:15

Levadiakos - Panaitolikos

Levadiakos are playing Panaitolikos at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

ArisPanionios16:00

Aris - Panionios

Aris are playing Panionios at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OlympiakosAEK17:30

Olympiakos - AEK

Olympiakos are playing AEK at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

CosenzaCremonese14:00

Cosenza - Cremonese

Cosenza are playing Cremonese at the Serie B of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

LecceLivorno14:00

Lecce - Livorno

Lecce are playing Livorno at the Serie B of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SpeziaVerona20:00

Spezia - Verona

Spezia are playing Verona at the Serie B of Italy on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Zaglebie LMiedz Legnica14:30

Zaglebie L - Miedz Legnica

Zaglebie L are playing Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match will kick off 14:30 UTC.

LegiaCracovia17:00

Legia - Cracovia

Legia are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

VoluntariDunarea Calarasi13:00

Voluntari - Dunarea Calarasi

Voluntari are playing Dunarea Calarasi at the Liga 1 of Romania on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Gaz Metan MediasSepsi15:30

Gaz Metan Medias - Sepsi

Gaz Metan Medias are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo BFC Botosani18:00

Dinamo B - FC Botosani

Dinamo B are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Dinamo VranjeSpartak Subotica13:00

Dinamo Vranje - Spartak Subotica

Dinamo Vranje are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

RadZemun13:00

Rad - Zemun

Rad are playing Zemun at the Super Liga of Serbia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

MallorcaLugo11:00

Mallorca - Lugo

Mallorca are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

NumanciaOsasuna15:00

Numancia - Osasuna

Numancia are playing Osasuna at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo MajadahondaMalaga17:00

Rayo Majadahonda - Malaga

Rayo Majadahonda are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Reus DeportiuAlmeriaPostponedPst

Reus Deportiu - Almeria

Reus Deportiu are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on February 17.

Las PalmasSporting Gijon19:30

Las Palmas - Sporting Gijon

Las Palmas are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

BaselSion15:00

Basel - Sion

Basel are playing Sion at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

GrasshoppersXamax15:00

Grasshoppers - Xamax

Grasshoppers are playing Xamax at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Young BoysZurich15:00

Young Boys - Zurich

Young Boys are playing Zurich at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Erzurum BBDemir Grup Sivasspor10:30

Erzurum BB - Demir Grup Sivasspor

Erzurum BB are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

KayserisporGoztepe13:00

Kayserispor - Goztepe

Kayserispor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

TrabzonsporAlanyaspor13:00

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

KasimpasaGalatasaray16:00

Kasimpasa - Galatasaray

Kasimpasa are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

AltinorduB.B. Gaziantep13:00

Altinordu - B.B. Gaziantep

Altinordu are playing B.B. Gaziantep at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

OsmanlisporKardemir D.C. Karabukspor13:00

Osmanlispor - Kardemir D.C. Karabukspor

Osmanlispor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

AdanasporIstanbulspor16:00

Adanaspor - Istanbulspor

Adanaspor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Afjet AfyonsporGiresunspor16:00

Afjet Afyonspor - Giresunspor

Afjet Afyonspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PumasAmerica18:00

Pumas - America

Pumas are playing America at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Lobos BUAPQueretaro22:00

Lobos BUAP - Queretaro

Lobos BUAP are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Rosario CentralTigre20:10

Rosario Central - Tigre

Rosario Central are playing Tigre at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 20:10 UTC.

Talleres CordobaHuracan20:10

Talleres Cordoba - Huracan

Talleres Cordoba are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 20:10 UTC.

Boca JuniorsLanus22:20

Boca Juniors - Lanus

Boca Juniors are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 22:20 UTC.

BanfieldRiver Plate00:30

Banfield - River Plate

Banfield are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 00:30 UTC.

HuachipatoOHiggins15:00

Huachipato - OHiggins

Huachipato are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Union EspanolaColo Colo22:00

Union Espanola - Colo Colo

Union Espanola are playing Colo Colo at the Primera Division of Chile on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Audax ItalianoAntofagasta00:30

Audax Italiano - Antofagasta

Audax Italiano are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on February 18. The match will kick off 00:30 UTC.

PastoCD Jaguares19:00

Pasto - CD Jaguares

Pasto are playing CD Jaguares at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportes TolimaEnvigado FC21:00

Deportes Tolima - Envigado FC

Deportes Tolima are playing Envigado FC at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CucutaAtletico Bucaramanga22:00

Cucuta - Atletico Bucaramanga

Cucuta are playing Atletico Bucaramanga at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

PatriotasSanta Fe Bogota23:00

Patriotas - Santa Fe Bogota

Patriotas are playing Santa Fe Bogota at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo La Equidad01:00

Atletico Nacional - Deportivo La Equidad

Atletico Nacional are playing Deportivo La Equidad at the Apertura of Colombia on February 18. The match will kick off 01:00 UTC.

Mushuc RunaDeportivo Cuenca19:00

Mushuc Runa - Deportivo Cuenca

Mushuc Runa are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

EmelecFuerza Amarilla21:15

Emelec - Fuerza Amarilla

Emelec are playing Fuerza Amarilla at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

DelfinGuayaquil City23:30

Delfin - Guayaquil City

Delfin are playing Guayaquil City at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 23:30 UTC.

OlimpiaCerro Porteno22:00

Olimpia - Cerro Porteno

Olimpia are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Union ComercioUniversitario18:30

Union Comercio - Universitario

Union Comercio are playing Universitario at the Primera Division, Apertura of Peru on February 17. The match will kick off 18:30 UTC.

MelgarDep. Municipal21:00

Melgar - Dep. Municipal

Melgar are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Apertura of Peru on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Boston RiverPlaza Colonia20:00

Boston River - Plaza Colonia

Boston River are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro LargoDanubio20:00

Cerro Largo - Danubio

Cerro Largo are playing Danubio at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Racing ClubCerro M.20:00

Racing Club - Cerro M.

Racing Club are playing Cerro M. at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensor SportingPenarol22:30

Defensor Sporting - Penarol

Defensor Sporting are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 22:30 UTC.

KamzaKastrioti13:00

Kamza - Kastrioti

Kamza are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

LaciPartizani13:00

Laci - Partizani

Laci are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

FlamurtariSkenderbeu16:00

Flamurtari - Skenderbeu

Flamurtari are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

KF TiranaLuftetari Gjirokaster16:00

KF Tirana - Luftetari Gjirokaster

KF Tirana are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

EncampUE Santa Coloma11:00

Encamp - UE Santa Coloma

Encamp are playing UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

OrdinoIC Descaldes11:00

Ordino - IC Descaldes

Ordino are playing IC Descaldes at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

EngordanyUE Santa Julia15:00

Engordany - UE Santa Julia

Engordany are playing UE Santa Julia at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Santa ColomaLusitanos17:00

Santa Coloma - Lusitanos

Santa Coloma are playing Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Wiener NeustadtSalzburg14:00

Wiener Neustadt - Salzburg

Wiener Neustadt are playing Salzburg at the National cup of Austria on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

RapidHartberg16:15

Rapid - Hartberg

Rapid are playing Hartberg at the National cup of Austria on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

SabailSabah FK11:00

Sabail - Sabah FK

Sabail are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

QarabagGabala13:30

Qarabag - Gabala

Qarabag are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Lommel UnitedBeerschot-Wilrijk15:00

Lommel United - Beerschot-Wilrijk

Lommel United are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Rupel BoomExcelsior Virton14:00

Rupel Boom - Excelsior Virton

Rupel Boom are playing Excelsior Virton at the First Amateur Division of Belgium on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

AnorthosisOmonia14:00

Anorthosis - Omonia

Anorthosis are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

AELNea Salamis15:00

AEL - Nea Salamis

AEL are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

DoxaErmis Aradippou16:00

Doxa - Ermis Aradippou

Doxa are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

DigenisAnagennisi Deryneia13:00

Digenis - Anagennisi Deryneia

Digenis are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Teplice U-21Jablonec U-2110:00

Teplice U-21 - Jablonec U-21

Teplice U-21 are playing Jablonec U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Brno U-21Slovacko U-2110:00

Brno U-21 - Slovacko U-21

Brno U-21 are playing Slovacko U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Zlin U-21Karvina U-2110:00

Zlin U-21 - Karvina U-21

Zlin U-21 are playing Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Olomouc U-21Jihlava U-2112:00

Olomouc U-21 - Jihlava U-21

Olomouc U-21 are playing Jihlava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

KeilaTammeka Tartu-213:00

Keila - Tammeka Tartu-2

Keila are playing Tammeka Tartu-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Nomme Kalju-2K-Jarve JK Jarve14:50

Nomme Kalju-2 - K-Jarve JK Jarve

Nomme Kalju-2 are playing K-Jarve JK Jarve at the Winter Tournament of Estonia on February 17. The match will kick off 14:50 UTC.

ToulonConsolat Marseille13:30

Toulon - Consolat Marseille

Toulon are playing Consolat Marseille at the National 2, Group A of France on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

PSG WFleury W13:45

PSG W - Fleury W

PSG W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on February 17. The match will kick off 13:45 UTC.

Viktoria KolnOberhausen13:00

Viktoria Koln - Oberhausen

Viktoria Koln are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Alemannia AachenFortuna Dusseldorf-214:00

Alemannia Aachen - Fortuna Dusseldorf-2

Alemannia Aachen are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

BAK 07BFC Dynamo12:30

BAK 07 - BFC Dynamo

BAK 07 are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Budissa BautzenBabelsberg 0312:30

Budissa Bautzen - Babelsberg 03

Budissa Bautzen are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Germania HalberstadtAuerbach12:30

Germania Halberstadt - Auerbach

Germania Halberstadt are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Lokomotive LeipzigUnion Furstenwalde12:30

Lokomotive Leipzig - Union Furstenwalde

Lokomotive Leipzig are playing Union Furstenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Borussia M WSC Sand W10:00

Borussia M W - SC Sand W

Borussia M W are playing SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Frankfurt WPotsdam W12:00

Frankfurt W - Potsdam W

Frankfurt W are playing Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Essen WHoffenheim W13:00

Essen W - Hoffenheim W

Essen W are playing Hoffenheim W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg WBayer W13:00

Freiburg W - Bayer W

Freiburg W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Werder WDuisburg W13:00

Werder W - Duisburg W

Werder W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Bayern WWolfsburg W14:00

Bayern W - Wolfsburg W

Bayern W are playing Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FSV Frankfurt U-19Ingolstadt U-1910:00

FSV Frankfurt U-19 - Ingolstadt U-19

FSV Frankfurt U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Kaiserslautern U-19Bayern U-1910:00

Kaiserslautern U-19 - Bayern U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Nurnberg U-19Eintracht Frankfurt U-1912:00

Nurnberg U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Nurnberg U-19 are playing Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Stuttgarter Kickers U-19Heidenheim U-1912:00

Stuttgarter Kickers U-19 - Heidenheim U-19

Stuttgarter Kickers U-19 are playing Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Borussia D. U-19Schalke U-1910:00

Borussia D. U-19 - Schalke U-19

Borussia D. U-19 are playing Schalke U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Borussia M U-19Oberhausen U-1910:00

Borussia M U-19 - Oberhausen U-19

Borussia M U-19 are playing Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Essen U-19Fortuna Dusseldorf U-1910:00

Essen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Essen U-19 are playing Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Rodinghausen U-19Bochum U-1910:00

Rodinghausen U-19 - Bochum U-19

Rodinghausen U-19 are playing Bochum U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Alemannia Aachen U-19Munster U-1913:00

Alemannia Aachen U-19 - Munster U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Munster U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

WedelCondor Hamburg10:15

Wedel - Condor Hamburg

Wedel are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match will kick off 10:15 UTC.

Barmbek-UhlenhorstMeiendorfer SV13:00

Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV

Barmbek-Uhlenhorst are playing Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SaselRugenbergen14:00

Sasel - Rugenbergen

Sasel are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

GeestemundeWerder-310:00

Geestemunde - Werder-3

Geestemunde are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

HastedtVatanspor14:00

Hastedt - Vatanspor

Hastedt are playing Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Habenhauser FVBrinkumer SV14:30

Habenhauser FV - Brinkumer SV

Habenhauser FV are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Lok StendalStaaken12:00

Lok Stendal - Staaken

Lok Stendal are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Arminia LudwigshafenKoblenz13:00

Arminia Ludwigshafen - Koblenz

Arminia Ludwigshafen are playing Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

EmmelshausenRochling Wolklingen14:00

Emmelshausen - Rochling Wolklingen

Emmelshausen are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

BrunninghausenWestfalia Rhynern14:00

Brunninghausen - Westfalia Rhynern

Brunninghausen are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

EnnepetalWestfalia Herne14:00

Ennepetal - Westfalia Herne

Ennepetal are playing Westfalia Herne at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

ErndtebruckGutersloh14:00

Erndtebruck - Gutersloh

Erndtebruck are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Hammer SpVgASC Dortmund14:00

Hammer SpVg - ASC Dortmund

Hammer SpVg are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Schalke-2Paderborn-214:00

Schalke-2 - Paderborn-2

Schalke-2 are playing Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SchermbeckHolzwickeder SC14:00

Schermbeck - Holzwickeder SC

Schermbeck are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SiegenGievenbeck14:00

Siegen - Gievenbeck

Siegen are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

TuS HalternEintracht Rheine14:00

TuS Haltern - Eintracht Rheine

TuS Haltern are playing Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

1880 DusseldorfSSVg Velbert14:00

1880 Dusseldorf - SSVg Velbert

1880 Dusseldorf are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FC BocholtKleve14:00

FC Bocholt - Kleve

FC Bocholt are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

HombergSW Essen14:00

Homberg - SW Essen

Homberg are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SC VelbertDusseldorf WestPostponedPst

SC Velbert - Dusseldorf West

SC Velbert are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17.

SchonnebeckMonheim14:00

Schonnebeck - Monheim

Schonnebeck are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Union NettetalGermania Ratingen14:00

Union Nettetal - Germania Ratingen

Union Nettetal are playing Germania Ratingen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

VfB SpeldorfFSV Duisburg14:00

VfB Speldorf - FSV Duisburg

VfB Speldorf are playing FSV Duisburg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Dusseldorf WestSC Velbert14:30

Dusseldorf West - SC Velbert

Dusseldorf West are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:30 UTC.

HildenMeerbusch15:00

Hilden - Meerbusch

Hilden are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Larisa U-20Xanthi U-2011:30

Larisa U-20 - Xanthi U-20

Larisa U-20 are playing Xanthi U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 17. The match will kick off 11:30 UTC.

BudaorsTiszakecske13:00

Budaors - Tiszakecske

Budaors are playing Tiszakecske at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

CegledKaposvar13:00

Cegled - Kaposvar

Cegled are playing Kaposvar at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

KazincbarcikaiVac13:00

Kazincbarcikai - Vac

Kazincbarcikai are playing Vac at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

MonoriBekescsaba13:00

Monori - Bekescsaba

Monori are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

MosonmagyarovarBalmazujvaros13:00

Mosonmagyarovar - Balmazujvaros

Mosonmagyarovar are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SiofokCsakvar13:00

Siofok - Csakvar

Siofok are playing Csakvar at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SoroksarBudafoki13:00

Soroksar - Budafoki

Soroksar are playing Budafoki at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

VasasGyor13:00

Vasas - Gyor

Vasas are playing Gyor at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ZalaegerszegNyiregyhaza13:00

Zalaegerszeg - Nyiregyhaza

Zalaegerszeg are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

GyirmotDorog17:00

Gyirmot - Dorog

Gyirmot are playing Dorog at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaMaccabi Netanya17:00

Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya

Maccabi Petah Tikva are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Hadera18:30

Maccabi Haifa - Hapoel Hadera

Maccabi Haifa are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on February 17. The match will kick off 18:30 UTC.

AlbissolaArezzo13:30

Albissola - Arezzo

Albissola are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

AlessandriaArzachena13:30

Alessandria - Arzachena

Alessandria are playing Arzachena at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

CuneoPro PiacenzaPostponedPst

Cuneo - Pro Piacenza

Cuneo are playing Pro Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on February 17.

NovaraPistoiese13:30

Novara - Pistoiese

Novara are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

OlbiaCarrarese13:30

Olbia - Carrarese

Olbia are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

PisaGozzano13:30

Pisa - Gozzano

Pisa are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

PontederaPro Vercelli13:30

Pontedera - Pro Vercelli

Pontedera are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Robur SienaJuventus-213:30

Robur Siena - Juventus-2

Robur Siena are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

LuccheseVirtus Entella17:30

Lucchese - Virtus Entella

Lucchese are playing Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

PiacenzaPro Patria17:30

Piacenza - Pro Patria

Piacenza are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

CataniaPaganese13:30

Catania - Paganese

Catania are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

CaveseViterbese13:30

Cavese - Viterbese

Cavese are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

BisceglieRende15:30

Bisceglie - Rende

Bisceglie are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

FrancavillaReggina15:30

Francavilla - Reggina

Francavilla are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MonopoliJuve Stabia15:30

Monopoli - Juve Stabia

Monopoli are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

PotenzaSiracusa15:30

Potenza - Siracusa

Potenza are playing Siracusa at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

CasertanaMateraPostponedPst

Casertana - Matera

Casertana are playing Matera at the Serie C, Group C of Italy on February 17.

Sicula LeonzioVibonese Calcio19:30

Sicula Leonzio - Vibonese Calcio

Sicula Leonzio are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

Fiorentina U-19Atalanta U-1909:00

Fiorentina U-19 - Atalanta U-19

Fiorentina U-19 are playing Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Milan U-19Genoa U-1914:00

Milan U-19 - Genoa U-19

Milan U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Benevento U-19Pescara U-1913:30

Benevento U-19 - Pescara U-19

Benevento U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Pieta HotspursBalzan13:00

Pieta Hotspurs - Balzan

Pieta Hotspurs are playing Balzan at the Premier Division of Malta on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Gzira UnitedBirkirkara FC15:00

Gzira United - Birkirkara FC

Gzira United are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Naxxar LionsSanta Lucia12:00

Naxxar Lions - Santa Lucia

Naxxar Lions are playing Santa Lucia at the Division 1 of Malta on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Mqabba FCLija Athletic14:15

Mqabba FC - Lija Athletic

Mqabba FC are playing Lija Athletic at the Division 1 of Malta on February 17. The match will kick off 14:15 UTC.

Zebbug RangersVittoriosa Stars16:30

Zebbug Rangers - Vittoriosa Stars

Zebbug Rangers are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

De Treffers/KegroAFC13:30

De Treffers/Kegro - AFC

De Treffers/Kegro are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Sp. CovilhaPacos de Ferreira11:15

Sp. Covilha - Pacos de Ferreira

Sp. Covilha are playing Pacos de Ferreira at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 11:15 UTC.

AcademicaSC Farense15:00

Academica - SC Farense

Academica are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Braga-2Arouca15:00

Braga-2 - Arouca

Braga-2 are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CD MafraEstoril15:00

CD Mafra - Estoril

CD Mafra are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2Oliveirense15:00

Porto-2 - Oliveirense

Porto-2 are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

LeixoesGuimaraes-217:00

Leixoes - Guimaraes-2

Leixoes are playing Guimaraes-2 at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Academy PandevMakedonija13:00

Academy Pandev - Makedonija

Academy Pandev are playing Makedonija at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

PobedaBelasica Strumica13:00

Pobeda - Belasica Strumica

Pobeda are playing Belasica Strumica at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

RabotnickiRenova Dzepciste13:00

Rabotnicki - Renova Dzepciste

Rabotnicki are playing Renova Dzepciste at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ShkendijaVardar13:00

Shkendija - Vardar

Shkendija are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SileksShkupi13:00

Sileks - Shkupi

Sileks are playing Shkupi at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

BurgosSS Reyes11:00

Burgos - SS Reyes

Burgos are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Celta-2Pontevedra11:00

Celta-2 - Pontevedra

Celta-2 are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

FuenlabradaBouzas11:00

Fuenlabrada - Bouzas

Fuenlabrada are playing Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Internacional FCLas Palmas-211:00

Internacional FC - Las Palmas-2

Internacional FC are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Union AdarveGuijuelo11:00

Union Adarve - Guijuelo

Union Adarve are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

NavalcarneroReal Madrid-215:30

Navalcarnero - Real Madrid-2

Navalcarnero are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural LeonesaUnionstas de Salamanca16:00

Cultural Leonesa - Unionstas de Salamanca

Cultural Leonesa are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PonferradinaCoruxo16:00

Ponferradina - Coruxo

Ponferradina are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SalmantinoDeportivo-216:00

Salmantino - Deportivo-2

Salmantino are playing Deportivo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-2Mirandes11:00

Sporting Gijon-2 - Mirandes

Sporting Gijon-2 are playing Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

TudelanoGernika15:15

Tudelano - Gernika

Tudelano are playing Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

BarakaldoIzarra16:00

Barakaldo - Izarra

Barakaldo are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraReal Sociedad-216:00

Calahorra - Real Sociedad-2

Calahorra are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LangreoArenas de Getxo16:00

Langreo - Arenas de Getxo

Langreo are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionUD Logrones16:00

Real Union - UD Logrones

Real Union are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaLeioa16:00

Torrelavega - Leioa

Torrelavega are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

EjeaEspanyol-211:00

Ejea - Espanyol-2

Ejea are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

PeraladaOntinyent CF11:00

Peralada - Ontinyent CF

Peralada are playing Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

AlcoyanoEbro16:00

Alcoyano - Ebro

Alcoyano are playing Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BadalonaValencia-216:00

Badalona - Valencia-2

Badalona are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuLevante-216:00

Lleida Esportiu - Levante-2

Lleida Esportiu are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OlotBarcelona-216:00

Olot - Barcelona-2

Olot are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SabadellVillarreal-216:00

Sabadell - Villarreal-2

Sabadell are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CastellonTeruel16:15

Castellon - Teruel

Castellon are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

Almeria-2FC Cartagena10:30

Almeria-2 - FC Cartagena

Almeria-2 are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Sevilla-2Linense10:30

Sevilla-2 - Linense

Sevilla-2 are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

BadajozSan Fernando11:00

Badajoz - San Fernando

Badajoz are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

JumillaUCAM Murcia11:00

Jumilla - UCAM Murcia

Jumilla are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Malaga-2CD Don Benito11:00

Malaga-2 - CD Don Benito

Malaga-2 are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

MelillaGranada-211:00

Melilla - Granada-2

Melilla are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Recreativo HuelvaUD Ibiza11:00

Recreativo Huelva - UD Ibiza

Recreativo Huelva are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

MurciaEl Ejido16:00

Murcia - El Ejido

Murcia are playing El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseMarbella16:00

Villanovense - Marbella

Villanovense are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico SanluquenoTalavera CF16:30

Atletico Sanluqueno - Talavera CF

Atletico Sanluqueno are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Porrino IndustrialPolvorin11:00

Porrino Industrial - Polvorin

Porrino Industrial are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

ArenteiroVillalbes RC16:00

Arenteiro - Villalbes RC

Arenteiro are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ArosaSilva SD16:00

Arosa - Silva SD

Arosa are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoOurense CF16:00

Barco - Ourense CF

Barco are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BoiroSomozas16:00

Boiro - Somozas

Boiro are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ChocoRibadumia16:00

Choco - Ribadumia

Choco are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaPaiosaco16:00

Compostela - Paiosaco

Compostela are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolAlondras16:00

Ferrol - Alondras

Ferrol are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LarachaBergantinos16:00

Laracha - Bergantinos

Laracha are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

UD OurenseCeltiga16:00

UD Ourense - Celtiga

UD Ourense are playing Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Universidad OviedoMosconia11:00

Universidad Oviedo - Mosconia

Universidad Oviedo are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CearesSan Martin EI15:30

Ceares - San Martin EI

Ceares are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LEntreguPraviano15:30

LEntregu - Praviano

LEntregu are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La MadalenaReal Aviles15:30

La Madalena - Real Aviles

La Madalena are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LealtadColunga15:30

Lealtad - Colunga

Lealtad are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LlanesCondal15:30

Llanes - Condal

Llanes are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Gijon IndustrialCaudal16:00

Gijon Industrial - Caudal

Gijon Industrial are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LlaneraTuilla16:00

Llanera - Tuilla

Llanera are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Marino de LuancoCovadonga16:00

Marino de Luanco - Covadonga

Marino de Luanco are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SieroSan Claudio16:00

Siero - San Claudio

Siero are playing San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Racing Santander-2Escobedo10:45

Racing Santander-2 - Escobedo

Racing Santander-2 are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 10:45 UTC.

Siete VillasCD Naval10:45

Siete Villas - CD Naval

Siete Villas are playing CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 10:45 UTC.

CayonLaredo15:30

Cayon - Laredo

Cayon are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

TorinaRinconeda Polanco15:30

Torina - Rinconeda Polanco

Torina are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Textil EscudoBezana16:00

Textil Escudo - Bezana

Textil Escudo are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SanturtziAlaves-210:15

Santurtzi - Alaves-2

Santurtzi are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 10:15 UTC.

San IgnacioPasaia KE11:00

San Ignacio - Pasaia KE

San Ignacio are playing Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Club BermeoPortugalete16:00

Club Bermeo - Portugalete

Club Bermeo are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SodupeSestao16:45

Sodupe - Sestao

Sodupe are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:45 UTC.

GramaVilafranca10:45

Grama - Vilafranca

Grama are playing Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 10:45 UTC.

GranollersCerdanyola del Valles11:00

Granollers - Cerdanyola del Valles

Granollers are playing Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Pobla MafumetHospitalet11:00

Pobla Mafumet - Hospitalet

Pobla Mafumet are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Reus Deportiu-2Martinenc11:00

Reus Deportiu-2 - Martinenc

Reus Deportiu-2 are playing Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

San CristobalPrat11:00

San Cristobal - Prat

San Cristobal are playing Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

SantboiaFigueres11:00

Santboia - Figueres

Santboia are playing Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

SantsCastelldefels11:15

Sants - Castelldefels

Sants are playing Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 11:15 UTC.

TerrassaHorta16:00

Terrassa - Horta

Terrassa are playing Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PaternaAlzira11:00

Paterna - Alzira

Paterna are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CrevillenteVilamarxant16:00

Crevillente - Vilamarxant

Crevillente are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Orihuela CFElche-216:00

Orihuela CF - Elche-2

Orihuela CF are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

La NuciaVillarreal-316:30

La Nucia - Villarreal-3

La Nucia are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Alcorcon-2San Fernardo de Henares10:30

Alcorcon-2 - San Fernardo de Henares

Alcorcon-2 are playing San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico de PintoMostoles10:30

Atletico de Pinto - Mostoles

Atletico de Pinto are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Tres CantosTrival Valderas10:30

Tres Cantos - Trival Valderas

Tres Cantos are playing Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

VicalvaroLas Rozas10:30

Vicalvaro - Las Rozas

Vicalvaro are playing Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Villaverde BoetticherLeganes-210:30

Villaverde Boetticher - Leganes-2

Villaverde Boetticher are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

CanillasCarabanchel11:00

Canillas - Carabanchel

Canillas are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

San Agustin de GuadalixParla11:00

San Agustin de Guadalix - Parla

San Agustin de Guadalix are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Santa AnaGetafe-211:00

Santa Ana - Getafe-2

Santa Ana are playing Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayo Vallecano-2Pozuelo Alarcon12:30

Rayo Vallecano-2 - Pozuelo Alarcon

Rayo Vallecano-2 are playing Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Cultural CebrerenaCristo Atletico15:30

Cultural Cebrerena - Cristo Atletico

Cultural Cebrerena are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La BanezaBriviesca15:45

La Baneza - Briviesca

La Baneza are playing Briviesca at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

Sporting UxamaBembibre15:45

Sporting Uxama - Bembibre

Sporting Uxama are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

AlmazanNumancia-216:00

Almazan - Numancia-2

Almazan are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ArandinaBurgos Promesas16:00

Arandina - Burgos Promesas

Arandina are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaGimnastica Segoviana16:00

Real Avila - Gimnastica Segoviana

Real Avila are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

River MelillaVelez CF10:00

River Melilla - Velez CF

River Melilla are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Juventud TorremolinosTorreperogil10:30

Juventud Torremolinos - Torreperogil

Juventud Torremolinos are playing Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

AlhaurinPolideportivo Almeria11:00

Alhaurin - Polideportivo Almeria

Alhaurin are playing Polideportivo Almeria at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Huetor VegaRincon11:00

Huetor Vega - Rincon

Huetor Vega are playing Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

UD San PedroCiudad de Torredonjimeno11:00

UD San Pedro - Ciudad de Torredonjimeno

UD San Pedro are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

GuadixAlhaurino15:45

Guadix - Alhaurino

Guadix are playing Alhaurino at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

AntequeraMancha Real16:00

Antequera - Mancha Real

Antequera are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Linares DeportivoMartos16:00

Linares Deportivo - Martos

Linares Deportivo are playing Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

El PaloMotril16:30

El Palo - Motril

El Palo are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

LojaHuetor Tajar17:00

Loja - Huetor Tajar

Loja are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Real JaenAtarfe Industrial17:00

Real Jaen - Atarfe Industrial

Real Jaen are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Cordoba-2Cabecense10:30

Cordoba-2 - Cabecense

Cordoba-2 are playing Cabecense at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Betis-2Sevilla-311:00

Betis-2 - Sevilla-3

Betis-2 are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Coria CFSan Roque De Lepe11:00

Coria CF - San Roque De Lepe

Coria CF are playing San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

AlgecirasLebrijana16:00

Algeciras - Lebrijana

Algeciras are playing Lebrijana at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CeutaCadiz-216:00

Ceuta - Cadiz-2

Ceuta are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ConilGerena16:00

Conil - Gerena

Conil are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

GuadalcacinXerez Deportivo16:00

Guadalcacin - Xerez Deportivo

Guadalcacin are playing Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Puente GenilUtrera16:00

Puente Genil - Utrera

Puente Genil are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

XerezLos Barrios16:00

Xerez - Los Barrios

Xerez are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico EspelenoEcija16:30

Atletico Espeleno - Ecija

Atletico Espeleno are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Ciudad de LucenaArcos17:00

Ciudad de Lucena - Arcos

Ciudad de Lucena are playing Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

San RafaelSanta Catalina11:00

San Rafael - Santa Catalina

San Rafael are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

FormenteraPena Deportivo16:00

Formentera - Pena Deportivo

Formentera are playing Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico TacoronteUnion Sur Yaiza12:00

Atletico Tacoronte - Union Sur Yaiza

Atletico Tacoronte are playing Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

CD MarinoMensajero12:00

CD Marino - Mensajero

CD Marino are playing Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

El CotilloVilla de Santa Brigida12:00

El Cotillo - Villa de Santa Brigida

El Cotillo are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

LanzaroteTenerife-212:00

Lanzarote - Tenerife-2

Lanzarote are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

TeniscaSanta Ursula12:00

Tenisca - Santa Ursula

Tenisca are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

MinervaLa Union10:30

Minerva - La Union

Minerva are playing La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Ciudad de MurciaMar Menor11:00

Ciudad de Murcia - Mar Menor

Ciudad de Murcia are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Lorca DeportivaHuercal-Overa11:00

Lorca Deportiva - Huercal-Overa

Lorca Deportiva are playing Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

AlgarAtletico Pulpileno15:15

Algar - Atletico Pulpileno

Algar are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

Cartagena-2Deportivo Minera15:30

Cartagena-2 - Deportivo Minera

Cartagena-2 are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MazarronEDMF Churra15:30

Mazarron - EDMF Churra

Mazarron are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MulenoEspinardo15:30

Muleno - Espinardo

Muleno are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AguilasOlimpico Totana16:00

Aguilas - Olimpico Totana

Aguilas are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Los GarresCieza16:00

Los Garres - Cieza

Los Garres are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

YeclanoMurcia-216:00

Yeclano - Murcia-2

Yeclano are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

MontijoMoralo10:00

Montijo - Moralo

Montijo are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

AzuagaPlasencia11:00

Azuaga - Plasencia

Azuaga are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CacerenoValdivia11:00

Cacereno - Valdivia

Cacereno are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CalamonteValdelacalzada11:00

Calamonte - Valdelacalzada

Calamonte are playing Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

OlivenzaExtremadura-211:00

Olivenza - Extremadura-2

Olivenza are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

CD CoriaArroyo15:00

CD Coria - Arroyo

CD Coria are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

PueblonuevoDiocesano15:30

Pueblonuevo - Diocesano

Pueblonuevo are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

RCP ValverdenoLlerenense15:30

RCP Valverdeno - Llerenense

RCP Valverdeno are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AceuchalJerez16:00

Aceuchal - Jerez

Aceuchal are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Merida ADCastuera16:00

Merida AD - Castuera

Merida AD are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CantolaguaCorellano15:00

Cantolagua - Corellano

Cantolagua are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CirboneroBurlades15:30

Cirbonero - Burlades

Cirbonero are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena SportSubiza15:30

Pena Sport - Subiza

Pena Sport are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Beti KozkorHuarte17:00

Beti Kozkor - Huarte

Beti Kozkor are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

BerceoVianes11:00

Berceo - Vianes

Berceo are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

AnguianoVarea15:00

Anguiano - Varea

Anguiano are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

River EbroLogrones-215:30

River Ebro - Logrones-2

River Ebro are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AutolRapid de Murillo15:45

Autol - Rapid de Murillo

Autol are playing Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

La CalzadaAlberite16:00

La Calzada - Alberite

La Calzada are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OyonesaNaxara16:00

Oyonesa - Naxara

Oyonesa are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PradejonArnedo16:00

Pradejon - Arnedo

Pradejon are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SD LogronesCD Alfaro16:00

SD Logrones - CD Alfaro

SD Logrones are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CasetasUtebo10:30

Casetas - Utebo

Casetas are playing Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

RobresAtletico Monzon15:00

Robres - Atletico Monzon

Robres are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

San Lorenzo UDBrea15:00

San Lorenzo UD - Brea

San Lorenzo UD are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

BelchiteAlmudevar15:30

Belchite - Almudevar

Belchite are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

BinefarBorja15:30

Binefar - Borja

Binefar are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

CalamochaIllueca15:30

Calamocha - Illueca

Calamocha are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La AlmuniaVillanueva CF15:30

La Almunia - Villanueva CF

La Almunia are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

SarinenaTamarite15:30

Sarinena - Tamarite

Sarinena are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

TarazonaSan Juan de Mozarrifar15:30

Tarazona - San Juan de Mozarrifar

Tarazona are playing San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Albacete-2La Solana11:00

Albacete-2 - La Solana

Albacete-2 are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

AzuquecaCalvo Sotelo11:00

Azuqueca - Calvo Sotelo

Azuqueca are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Atletico IbanesSocuellamos15:30

Atletico Ibanes - Socuellamos

Atletico Ibanes are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyTomelloso15:30

Quintanar del Rey - Tomelloso

Quintanar del Rey are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarrobledo CPMarchamalo15:30

Villarrobledo CP - Marchamalo

Villarrobledo CP are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraMora16:00

FC Guadalajara - Mora

FC Guadalajara are playing Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

La RodaAlmagro FC16:00

La Roda - Almagro FC

La Roda are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ManchegoMadridejos16:00

Manchego - Madridejos

Manchego are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ToledoTarancon16:00

Toledo - Tarancon

Toledo are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VillacanasVillarrubia16:00

Villacanas - Villarrubia

Villacanas are playing Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Assyriska TurabdinAFC Eskilstuna14:00

Assyriska Turabdin - AFC Eskilstuna

Assyriska Turabdin are playing AFC Eskilstuna at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

DjurgardenFrej14:00

Djurgarden - Frej

Djurgarden are playing Frej at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FalkenbergOster14:00

Falkenberg - Oster

Falkenberg are playing Oster at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

HassleholmsElfsborg14:00

Hassleholms - Elfsborg

Hassleholms are playing Elfsborg at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Malmo FFDegerfor14:00

Malmo FF - Degerfor

Malmo FF are playing Degerfor at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

NykopingGoteborg14:00

Nykoping - Goteborg

Nykoping are playing Goteborg at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

IFK NorrkopingVarnamo16:00

IFK Norrkoping - Varnamo

IFK Norrkoping are playing Varnamo at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

AarauChiasso14:00

Aarau - Chiasso

Aarau are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

OfsporYeni Orduspor10:00

Ofspor - Yeni Orduspor

Ofspor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

OsmaniyesporAdiyamanspor10:00

Osmaniyespor - Adiyamanspor

Osmaniyespor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

PazarsporCatalcaspor10:00

Pazarspor - Catalcaspor

Pazarspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

AlibeykoysporKemerspor10:30

Alibeykoyspor - Kemerspor

Alibeykoyspor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

EroksporKarsiyaka10:30

Erokspor - Karsiyaka

Erokspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

KirsehirsporBelediye Vanspor10:30

Kirsehirspor - Belediye Vanspor

Kirsehirspor are playing Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

KizilcaboluksporSultanbeyli10:30

Kizilcabolukspor - Sultanbeyli

Kizilcabolukspor are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Yeni AltindagElaziz Belediyespor10:30

Yeni Altindag - Elaziz Belediyespor

Yeni Altindag are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Karakopru BelediyesporKorfez Spor10:00

Karakopru Belediyespor - Korfez Spor

Karakopru Belediyespor are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

ErbaasporBatman Petrolspor10:30

Erbaaspor - Batman Petrolspor

Erbaaspor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Ergene VelimesporYomraspor10:30

Ergene Velimespor - Yomraspor

Ergene Velimespor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

GebzesporTepecik Belediye10:30

Gebzespor - Tepecik Belediye

Gebzespor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Nevsehir BelediyeNazilli Belediyespor10:30

Nevsehir Belediye - Nazilli Belediyespor

Nevsehir Belediye are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporErzin Belediyespor10:30

Silivrispor - Erzin Belediyespor

Silivrispor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Anagold 24 ErzincansporKocaelispor10:00

Anagold 24 Erzincanspor - Kocaelispor

Anagold 24 Erzincanspor are playing Kocaelispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Fatsa BelediyesporAnkara Adliyespor10:00

Fatsa Belediyespor - Ankara Adliyespor

Fatsa Belediyespor are playing Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

PayasDiyarbekirspor10:00

Payas - Diyarbekirspor

Payas are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

BucasporBacilar Spor10:30

Bucaspor - Bacilar Spor

Bucaspor are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

GolcuksporKaracabey Birlikspor10:30

Golcukspor - Karacabey Birlikspor

Golcukspor are playing Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Halide Edip AdivarBayburt IOI10:30

Halide Edip Adivar - Bayburt IOI

Halide Edip Adivar are playing Bayburt IOI at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Serik BelediyesporCizrespor10:30

Serik Belediyespor - Cizrespor

Serik Belediyespor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporCorum Belediyespor10:30

Turgutluspor - Corum Belediyespor

Turgutluspor are playing Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

KahramanmarassporDarica Genclerbirligi10:00

Kahramanmarasspor - Darica Genclerbirligi

Kahramanmarasspor are playing Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

Sivas BelediyesporKaragumruk10:00

Sivas Belediyespor - Karagumruk

Sivas Belediyespor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

EtimesgutPendikspor10:30

Etimesgut - Pendikspor

Etimesgut are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

FethiyesporTokatspor10:30

Fethiyespor - Tokatspor

Fethiyespor are playing Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

KirklarelisporSanliurfaspor10:30

Kirklarelispor - Sanliurfaspor

Kirklarelispor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Zonguldak KomursporAnadolu Selcuk10:30

Zonguldak Komurspor - Anadolu Selcuk

Zonguldak Komurspor are playing Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

AmedUsakspor10:00

Amed - Usakspor

Amed are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

GumushanesporHacettepe10:00

Gumushanespor - Hacettepe

Gumushanespor are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match will kick off 10:00 UTC.

InegolsporBayrampasa10:30

Inegolspor - Bayrampasa

Inegolspor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

Sancaktepe BelediyeSariyer10:30

Sancaktepe Belediye - Sariyer

Sancaktepe Belediye are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporManisaspor14:00

Sakaryaspor - Manisaspor

Sakaryaspor are playing Manisaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Erzurum BB U-21Sivasspor U-2109:00

Erzurum BB U-21 - Sivasspor U-21

Erzurum BB U-21 are playing Sivasspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Kasimpasa U-21Galatasaray U-2109:00

Kasimpasa U-21 - Galatasaray U-21

Kasimpasa U-21 are playing Galatasaray U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Kayserispor U-21Goztepe U-2109:00

Kayserispor U-21 - Goztepe U-21

Kayserispor U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Trabzonspor U-21Alanyaspor U-2109:00

Trabzonspor U-21 - Alanyaspor U-21

Trabzonspor U-21 are playing Alanyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Adanaspor U-21Istanbulspor U-2109:00

Adanaspor U-21 - Istanbulspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Istanbulspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Afyonspor U-21Giresunspor U-2109:00

Afyonspor U-21 - Giresunspor U-21

Afyonspor U-21 are playing Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Altinordu U-21Gaziantepspor U-2109:00

Altinordu U-21 - Gaziantepspor U-21

Altinordu U-21 are playing Gaziantepspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

Osmanlispor U-21Karabukspor U-2109:00

Osmanlispor U-21 - Karabukspor U-21

Osmanlispor U-21 are playing Karabukspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match will kick off 09:00 UTC.

DreamsYuen Long06:30

Dreams - Yuen Long

Dreams are playing Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on February 17. The match will kick off 06:30 UTC.

EasternSouthern District09:30

Eastern - Southern District

Eastern are playing Southern District at the Premier League of Hong Kong on February 17. The match will kick off 09:30 UTC.

Delhi DynamosBengaluru FC14:00

Delhi Dynamos - Bengaluru FC

Delhi Dynamos are playing Bengaluru FC at the ISL of India on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

FooladSanat Naft12:30

Foolad - Sanat Naft

Foolad are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Zob AhanSaipa12:30

Zob Ahan - Saipa

Zob Ahan are playing Saipa at the Gulf Pro League of Iran on February 17. The match will kick off 12:30 UTC.

Al Akha Al AhliBekaa12:15

Al Akha Al Ahli - Bekaa

Al Akha Al Ahli are playing Bekaa at the Premier League of Lebanon on February 17. The match will kick off 12:15 UTC.

Racing BeirutTadamon Sour Tyre12:15

Racing Beirut - Tadamon Sour Tyre

Racing Beirut are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on February 17. The match will kick off 12:15 UTC.

Selangor FCPKNS13:00

Selangor FC - PKNS

Selangor FC are playing PKNS at the Super League of Malaysia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

UKMKelantan FC13:00

UKM - Kelantan FC

UKM are playing Kelantan FC at the Premier League of Malaysia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ZamalekENPPI Cairo16:00

Zamalek - ENPPI Cairo

Zamalek are playing ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FUS RabatWAC Casablanca14:00

FUS Rabat - WAC Casablanca

FUS Rabat are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

RCA CasablancaYoussoufia14:00

RCA Casablanca - Youssoufia

RCA Casablanca are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

DHJ El JadidaRSB Berkane16:00

DHJ El Jadida - RSB Berkane

DHJ El Jadida are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Jomo CosmosTS Galaxy13:00

Jomo Cosmos - TS Galaxy

Jomo Cosmos are playing TS Galaxy at the National cup of South Africa on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

The MagicKaiser Chiefs13:00

The Magic - Kaiser Chiefs

The Magic are playing Kaiser Chiefs at the National cup of South Africa on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

KairouanaiseEtoile du Sahel13:00

Kairouanaise - Etoile du Sahel

Kairouanaise are playing Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Perez ZeledonCS Herediano21:00

Perez Zeledon - CS Herediano

Perez Zeledon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

LimonUniversidad de Costa Rica21:05

Limon - Universidad de Costa Rica

Limon are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 21:05 UTC.

GuadalupeLD Alajuelense23:05

Guadalupe - LD Alajuelense

Guadalupe are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 23:05 UTC.

San CarlosAD Carmelita00:00

San Carlos - AD Carmelita

San Carlos are playing AD Carmelita at the Clausura of Costa Rica on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

AudazFAS22:00

Audaz - FAS

Audaz are playing FAS at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

JocoroFirpo22:00

Jocoro - Firpo

Jocoro are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

PasaquinaAlianza22:00

Pasaquina - Alianza

Pasaquina are playing Alianza at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Santa TeclaMunicipal Limeno22:00

Santa Tecla - Municipal Limeno

Santa Tecla are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

SonsonateAguila22:00

Sonsonate - Aguila

Sonsonate are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Antigua GFCMalacateco17:30

Antigua GFC - Malacateco

Antigua GFC are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Deportivo PetapaDeportivo Sanarate20:00

Deportivo Petapa - Deportivo Sanarate

Deportivo Petapa are playing Deportivo Sanarate at the Clausura of Guatemala on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Real de MinasVida21:00

Real de Minas - Vida

Real de Minas are playing Vida at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CD OlimpiaReal Espana22:00

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia are playing Real Espana at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Platense FCJuticalpa22:00

Platense FC - Juticalpa

Platense FC are playing Juticalpa at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Universidad GCafetaleros18:00

Universidad G - Cafetaleros

Universidad G are playing Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Tampico MaderoCimarrones00:00

Tampico Madero - Cimarrones

Tampico Madero are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Santa GemaTauro FC23:00

Santa Gema - Tauro FC

Santa Gema are playing Tauro FC at the LFP, Clausura of Panama on February 17. The match will kick off 23:00 UTC.

AlmagroGimnasia Mendoza20:00

Almagro - Gimnasia Mendoza

Almagro are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Guilermo BrownGimnasia Jujuy20:00

Guilermo Brown - Gimnasia Jujuy

Guilermo Brown are playing Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente RivadaviaDeportivo Moron21:30

Independiente Rivadavia - Deportivo Moron

Independiente Rivadavia are playing Deportivo Moron at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 21:30 UTC.

OlimpoDefensores Belgrano00:00

Olimpo - Defensores Belgrano

Olimpo are playing Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Atlanta CACA Acassuso20:00

Atlanta CA - CA Acassuso

Atlanta CA are playing CA Acassuso at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ComunicacionesEstudiantes de Caseros20:00

Comunicaciones - Estudiantes de Caseros

Comunicaciones are playing Estudiantes de Caseros at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Tristan SuarezFlandria20:00

Tristan Suarez - Flandria

Tristan Suarez are playing Flandria at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ColegialesBarracas Central20:05

Colegiales - Barracas Central

Colegiales are playing Barracas Central at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:05 UTC.

Nacional PotosiRoyal Pari19:00

Nacional Potosi - Royal Pari

Nacional Potosi are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

San JoseReal Potosi19:00

San Jose - Real Potosi

San Jose are playing Real Potosi at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

WilstermannThe Strongest21:15

Wilstermann - The Strongest

Wilstermann are playing The Strongest at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

Club DestroyersOriente Petrolero23:30

Club Destroyers - Oriente Petrolero

Club Destroyers are playing Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 23:30 UTC.

FerroviariaPalmeiras20:00

Ferroviaria - Palmeiras

Ferroviaria are playing Palmeiras at the Paulista A1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

CorinthiansSao Paulo22:00

Corinthians - Sao Paulo

Corinthians are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Brasil de PelotasGremio20:00

Brasil de Pelotas - Gremio

Brasil de Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

VeranopolisJuventude21:00

Veranopolis - Juventude

Veranopolis are playing Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

InternacionalCaxias22:00

Internacional - Caxias

Internacional are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

CaldenseBoa14:00

Caldense - Boa

Caldense are playing Boa at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

CAP PatrocinenseGuarani MG19:00

CAP Patrocinense - Guarani MG

CAP Patrocinense are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

America MGCruzeiro20:00

America MG - Cruzeiro

America MG are playing Cruzeiro at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AlagoinhasBahia de Feira19:00

Alagoinhas - Bahia de Feira

Alagoinhas are playing Bahia de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

JacobinaJacuipense19:00

Jacobina - Jacuipense

Jacobina are playing Jacuipense at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

JequieFluminense de Feira19:00

Jequie - Fluminense de Feira

Jequie are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria da ConquistaBahia20:00

Vitoria da Conquista - Bahia

Vitoria da Conquista are playing Bahia at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Santa CruzSport Recife20:00

Santa Cruz - Sport Recife

Santa Cruz are playing Sport Recife at the Pernambucano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Avai FlorianopolisBrusque20:00

Avai Florianopolis - Brusque

Avai Florianopolis are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Hercilio LuzMarcilio Dias20:00

Hercilio Luz - Marcilio Dias

Hercilio Luz are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

JoinvilleCriciuma20:00

Joinville - Criciuma

Joinville are playing Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

MetropolitanoAtletico Tubarao20:00

Metropolitano - Atletico Tubarao

Metropolitano are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AnapolinaGremio Anapolis19:00

Anapolina - Gremio Anapolis

Anapolina are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

CRACNovo Horizonte GO19:00

CRAC - Novo Horizonte GO

CRAC are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianesiaAtletico GO19:00

Goianesia - Atletico GO

Goianesia are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

GoiasGoiania19:00

Goias - Goiania

Goias are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

ItumbiaraIpora19:00

Itumbiara - Ipora

Itumbiara are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico CearenseFortaleza20:00

Atletico Cearense - Fortaleza

Atletico Cearense are playing Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Coruripe ALMurici17:00

Coruripe AL - Murici

Coruripe AL are playing Murici at the Alagoano of Brasil on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Moto Clube/MASampaio Correa22:00

Moto Clube/MA - Sampaio Correa

Moto Clube/MA are playing Sampaio Correa at the Copa de Nordeste of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

CSASalgueiro22:30

CSA - Salgueiro

CSA are playing Salgueiro at the Copa de Nordeste of Brasil on February 17. The match will kick off 22:30 UTC.

Rio Branco VNReal Noroeste19:00

Rio Branco VN - Real Noroeste

Rio Branco VN are playing Real Noroeste at the Capiaxaba of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

TupyRio Branco ES19:00

Tupy - Rio Branco ES

Tupy are playing Rio Branco ES at the Capiaxaba of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

AraguaiaCuiaba19:30

Araguaia - Cuiaba

Araguaia are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

Dom BoscoLuverdense EC20:00

Dom Bosco - Luverdense EC

Dom Bosco are playing Luverdense EC at the Matogrossense of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes CaracasLALA19:00

Estudiantes Caracas - LALA

Estudiantes Caracas are playing LALA at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico VenezuelaDeportivo La Guaira19:30

Atletico Venezuela - Deportivo La Guaira

Atletico Venezuela are playing Deportivo La Guaira at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

Estudiantes de MeridaDeportivo Tachira20:00

Estudiantes de Merida - Deportivo Tachira

Estudiantes de Merida are playing Deportivo Tachira at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

MinerosDeportivo Lara20:00

Mineros - Deportivo Lara

Mineros are playing Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosMetropolitanos20:00

Trujillanos - Metropolitanos

Trujillanos are playing Metropolitanos at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ZuliaAcademia P-C20:30

Zulia - Academia P-C

Zulia are playing Academia P-C at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:30 UTC.

Sydney FCCentral Coast Mariners06:00

Sydney FC - Central Coast Mariners

Sydney FC are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Gold Coast KnightsSWQ Thunder06:00

Gold Coast Knights - SWQ Thunder

Gold Coast Knights are playing SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Sunshine CoastBrisbane Strikers06:00

Sunshine Coast - Brisbane Strikers

Sunshine Coast are playing Brisbane Strikers at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 06:00 UTC.

Olympic FCWestern Pride08:00

Olympic FC - Western Pride

Olympic FC are playing Western Pride at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match will kick off 08:00 UTC.