Unia Janikowo vs Gwardia Koszalin Live Score and Live Stream

Kick-off at 15:00 on Saturday, May 23
Copy
Embed all videos of Unia Janikowo - Gwardia Koszalin
Live
Poland III Liga, Group 2
9
Unia Janikowo have gone 9 consecutive matches without a draw.
6
Gwardia Koszalin's last 6 matches had 3 or more goals.
4
Gwardia Koszalin have conceded a goal in their previous 4 away matches.
Live Match Report

Unia Janikowo are playing Gwardia Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on May 23. The match will kick off 15:00 UTC. Unia Janikowo are 6th in the table with 33 points after 18 matches, while Gwardia Koszalin are 12th with 18 points in 18 matches.

ScoreBat is covering Unia Janikowo vs Gwardia Koszalin in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Unia Janikowo vs Gwardia Koszalin live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Poland III Liga, Group 2, Unia Janikowo or Gwardia Koszalin whenever available. We cover all matches of Poland III Liga, Group 2 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/gwardia-koszalin-vs-unia-janikowo-live-stream/.

Poland III Liga, Group 2's live standings are availble and updated in real time.

Unia Janikowo have won Baltyk Gdynia in their previous match, while Gwardia Koszalin have won Pogon Szczecin-2 in their previous match.

Previous Meetings
October 19th, 2019 - III Liga, Group 2

Unia Janikowo and Gwardia Koszalin have met once in their recent history. Unia Janikowo won that match.

Unia Janikowo have won 10 of their 18 matches in III Liga, Group 2, drawing 3 and having 5 defeats this season. They have scored 43 goals - 2.39 per match, conceding 29 - 1.61 per match. Gwardia Koszalin have won 5 of their 18 matches in III Liga, Group 2, drawing 3 and having 10 defeats this season. They have scored 19 goals - 1.06 per match, conceding 37 - 2.06 per match.

Goals and video highlights of the match between Unia Janikowo and Gwardia Koszalin are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Unia Janikowo or Gwardia Koszalin score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Unia Janikowo and Gwardia Koszalin include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Unia Janikowo vs Gwardia Koszalin with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Poland III Liga, Group 2 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Werder BremenEintracht Frankfurt18:30

Werder Bremen - Eintracht Frankfurt

Werder Bremen are playing Eintracht Frankfurt at the Bundesliga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

PortimonenseGil Vicente18:00

Portimonense - Gil Vicente

Portimonense are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

FamalicaoPorto20:15

Famalicao - Porto

Famalicao are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on June 3. The match will kick off 20:15 UTC.

Ararat-ArmeniaLori14:30

Ararat-Armenia - Lori

Ararat-Armenia are playing Lori at the Premier League, Championship round of Armenia on June 3. The match will kick off 14:30 UTC.

LASK LinzHartberg16:30

LASK Linz - Hartberg

LASK Linz are playing Hartberg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

SturmWolfsberger AC16:30

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

SalzburgRapid18:30

Salzburg - Rapid

Salzburg are playing Rapid at the Bundesliga, Championship Round of Austria on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

BudejoviceOlomouc16:00

Budejovice - Olomouc

Budejovice are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

OpavaBohemians 190516:00

Opava - Bohemians 1905

Opava are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

OstravaPlzen16:00

Ostrava - Plzen

Ostrava are playing Plzen at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

SlovackoKarvina16:00

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Sparta PrahaTeplice18:00

Sparta Praha - Teplice

Sparta Praha are playing Teplice at the First League of Czech Republic on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Usti nad LabemVlasim15:00

Usti nad Labem - Vlasim

Usti nad Labem are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

SokolovPardubice16:00

Sokolov - Pardubice

Sokolov are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Nomme KaljuLevadia T16:00

Nomme Kalju - Levadia T

Nomme Kalju are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Trans NarvaTulevik Viljandi16:00

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva are playing Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

PaideFlora16:30

Paide - Flora

Paide are playing Flora at the Meistriliiga of Estonia on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

HannoverDynamo Dresden16:30

Hannover - Dynamo Dresden

Hannover are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on June 3. The match will kick off 16:30 UTC.

Bayern-2Preussen Munster17:00

Bayern-2 - Preussen Munster

Bayern-2 are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

DuisburgCarl Zeiss Jena17:00

Duisburg - Carl Zeiss Jena

Duisburg are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

Hallescher FCEintracht Braunschweig17:00

Hallescher FC - Eintracht Braunschweig

Hallescher FC are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

ChemnitzerSonnenhof Grosaspach18:30

Chemnitzer - Sonnenhof Grosaspach

Chemnitzer are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Kaiserslautern1860 Munchen18:30

Kaiserslautern - 1860 Munchen

Kaiserslautern are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on June 3. The match will kick off 18:30 UTC.

Grbalj RadanoviciZeta16:00

Grbalj Radanovici - Zeta

Grbalj Radanovici are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Sutjeska NiksicOFK Petrovac16:00

Sutjeska Niksic - OFK Petrovac

Sutjeska Niksic are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

IskraFK Kom Podgorica18:00

Iskra - FK Kom Podgorica

Iskra are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

OFK TitogradBuducnost18:00

OFK Titograd - Buducnost

OFK Titograd are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Rudar PljevljaMladost Podgorica18:00

Rudar Pljevlja - Mladost Podgorica

Rudar Pljevlja are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

BylisKF Tirana15:00

Bylis - KF Tirana

Bylis are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

FlamurtariVllaznia15:00

Flamurtari - Vllaznia

Flamurtari are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

KukesiLuftetari Gjirokaster15:00

Kukesi - Luftetari Gjirokaster

Kukesi are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

LaciTeuta15:00

Laci - Teuta

Laci are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

PartizaniSkenderbeu18:00

Partizani - Skenderbeu

Partizani are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Lernayin ArtsakhMasis11:30

Lernayin Artsakh - Masis

Lernayin Artsakh are playing Masis at the First division of Armenia on June 3. The match will kick off 11:30 UTC.

Shirak-2Sevan12:00

Shirak-2 - Sevan

Shirak-2 are playing Sevan at the First division of Armenia on June 3. The match will kick off 12:00 UTC.

Ararat-2Alashkert-212:30

Ararat-2 - Alashkert-2

Ararat-2 are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on June 3. The match will kick off 12:30 UTC.

Kazakhstan WNorth Macedonia W12:00

Kazakhstan W - North Macedonia W

Kazakhstan W are playing North Macedonia W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3. The match will kick off 12:00 UTC.

Georgia WMalta W16:00

Georgia W - Malta W

Georgia W are playing Malta W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Greece WMontenegro W16:00

Greece W - Montenegro W

Greece W are playing Montenegro W at the Qualifying - Women of European Championship on June 3. The match will kick off 16:00 UTC.

Arminia Bielefeld WSC Sand W11:00

Arminia Bielefeld W - SC Sand W

Arminia Bielefeld W are playing SC Sand W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match will kick off 11:00 UTC.

Potsdam WEssen W11:15

Potsdam W - Essen W

Potsdam W are playing Essen W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match will kick off 11:15 UTC.

Gutersloh WWolfsburg W17:00

Gutersloh W - Wolfsburg W

Gutersloh W are playing Wolfsburg W at the National cup - Women of Germany on June 3. The match will kick off 17:00 UTC.

HonvedMezokovesd18:00

Honved - Mezokovesd

Honved are playing Mezokovesd at the National cup of Hungary on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel HaifaHapoel Beer Sheva17:30

Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva

Hapoel Haifa are playing Hapoel Beer Sheva at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 3. The match will kick off 17:30 UTC.

Maccabi Tel AvivMaccabi Haifa17:45

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on June 3. The match will kick off 17:45 UTC.

Hapoel HaderaSektzia Nes Tziona16:45

Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Hadera are playing Sektzia Nes Tziona at the Ligat Al, Relegation Group of Israel on June 3. The match will kick off 16:45 UTC.

BallkaniFeronikeli14:00

Ballkani - Feronikeli

Ballkani are playing Feronikeli at the National cup of Kosovo on June 3. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal TivatLovcen Cetinje15:30

Arsenal Tivat - Lovcen Cetinje

Arsenal Tivat are playing Lovcen Cetinje at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Decic TuziBokelj Kotor15:30

Decic Tuzi - Bokelj Kotor

Decic Tuzi are playing Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo BPIbar15:30

Jedinstvo BP - Ibar

Jedinstvo BP are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

JezeroOtrant15:30

Jezero - Otrant

Jezero are playing Otrant at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

MornarDrezga15:30

Mornar - Drezga

Mornar are playing Drezga at the Division 2 of Montenegro on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

Gornik PolkowiceLegionovia13:00

Gornik Polkowice - Legionovia

Gornik Polkowice are playing Legionovia at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Elana TorunStal Rzeszow15:00

Elana Torun - Stal Rzeszow

Elana Torun are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WPogon Siedlce15:00

Gryf W - Pogon Siedlce

Gryf W are playing Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Lech-2Garbarnia15:00

Lech-2 - Garbarnia

Lech-2 are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Resovia RzeszowStargard15:00

Resovia Rzeszow - Stargard

Resovia Rzeszow are playing Stargard at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Stal Stalowa WolaOlimpia Elblag15:00

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

Stal Stalowa Wola are playing Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz PruszkowBytovia Bytow15:00

Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow

Znicz Pruszkow are playing Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 15:00 UTC.

WidzewSkra Czestochowa17:10

Widzew - Skra Czestochowa

Widzew are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 17:10 UTC.

KatowiceGornik Leczna18:05

Katowice - Gornik Leczna

Katowice are playing Gornik Leczna at the II Liga of Poland on June 3. The match will kick off 18:05 UTC.

CukarickiRadnicki Nis13:00

Cukaricki - Radnicki Nis

Cukaricki are playing Radnicki Nis at the National Cup of Serbia on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Radnik SurdulicaPartizan15:30

Radnik Surdulica - Partizan

Radnik Surdulica are playing Partizan at the National Cup of Serbia on June 3. The match will kick off 15:30 UTC.

VojvodinaMladost Lucani18:00

Vojvodina - Mladost Lucani

Vojvodina are playing Mladost Lucani at the National Cup of Serbia on June 3. The match will kick off 18:00 UTC.

BaBel UnitedPSPS Pekanbaru08:30

BaBel United - PSPS Pekanbaru

BaBel United are playing PSPS Pekanbaru at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

Badak LampungAbadi08:30

Badak Lampung - Abadi

Badak Lampung are playing Abadi at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

PSIM YogyakartaCilegon United08:30

PSIM Yogyakarta - Cilegon United

PSIM Yogyakarta are playing Cilegon United at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

PersekatPSKC Cimahi08:30

Persekat - PSKC Cimahi

Persekat are playing PSKC Cimahi at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

PerserangSemen Padang08:30

Perserang - Semen Padang

Perserang are playing Semen Padang at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

Sriwijaya PalembangPSMS08:30

Sriwijaya Palembang - PSMS

Sriwijaya Palembang are playing PSMS at the Liga 2 of Indonesia on June 3. The match will kick off 08:30 UTC.

Al SahelJaish13:00

Al Sahel - Jaish

Al Sahel are playing Jaish at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-JaziraNawaeir13:00

Al-Jazira - Nawaeir

Al-Jazira are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

HottinFoutoua13:00

Hottin - Foutoua

Hottin are playing Foutoua at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

JabalaIttihad13:00

Jabala - Ittihad

Jabala are playing Ittihad at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

ShortaWahda13:00

Shorta - Wahda

Shorta are playing Wahda at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

TaliyaKarama13:00

Taliya - Karama

Taliya are playing Karama at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

WathbahTeshrin13:00

Wathbah - Teshrin

Wathbah are playing Teshrin at the Premier League of Syria on June 3. The match will kick off 13:00 UTC.

Universidad de Costa RicaSan Carlos21:00

Universidad de Costa Rica - San Carlos

Universidad de Costa Rica are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Santos DgPerez Zeledon23:10

Santos Dg - Perez Zeledon

Santos Dg are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 23:10 UTC.

CS CartaginesCS Herediano23:30

CS Cartagines - CS Herediano

CS Cartagines are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on June 3. The match will kick off 23:30 UTC.

Deportivo SaprissaJicaral02:00

Deportivo Saprissa - Jicaral

Deportivo Saprissa are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on June 4. The match will kick off 02:00 UTC.

Memphis 901Tampa Bay00:00

Memphis 901 - Tampa Bay

Memphis 901 are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on June 4. The match will kick off 00:00 UTC.

Toronto-2Richmond Kickers20:00

Toronto-2 - Richmond Kickers

Toronto-2 are playing Richmond Kickers at the USL League One of Usa on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

CaraboboYaracuyanos20:00

Carabobo - Yaracuyanos

Carabobo are playing Yaracuyanos at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo La GuairaMineros20:00

Deportivo La Guaira - Mineros

Deportivo La Guaira are playing Mineros at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo LaraEstudiantes de Merida20:00

Deportivo Lara - Estudiantes de Merida

Deportivo Lara are playing Estudiantes de Merida at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

LALAGran Valencia20:00

LALA - Gran Valencia

LALA are playing Gran Valencia at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Llaneros de GuanareMonagas SC20:00

Llaneros de Guanare - Monagas SC

Llaneros de Guanare are playing Monagas SC at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

MetropolitanosPuerto Cabello20:00

Metropolitanos - Puerto Cabello

Metropolitanos are playing Puerto Cabello at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

Portuguesa FCAtletico Venezuela20:00

Portuguesa FC - Atletico Venezuela

Portuguesa FC are playing Atletico Venezuela at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaTrujillanos21:00

Aragua - Trujillanos

Aragua are playing Trujillanos at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo TachiraZulia21:00

Deportivo Tachira - Zulia

Deportivo Tachira are playing Zulia at the Primera of Venezuela on June 3. The match will kick off 21:00 UTC.