Europa League First qualifying round Live Scores & Results, Live Stream & Video Highlights

First qualifying round
Latest Results
July 19th
FH Hafnarfjordur0 - 0LahtiFull TimeFT

FH Hafnarfjordur - Lahti

FH Hafnarfjordur played Lahti at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 19:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ujpest4 - 0Neftci BakuFull TimeFT

Ujpest - Neftci Baku

Ujpest played Neftci Baku at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 19:00 UTC. Ujpest won 4-0.

Domzale1 - 1Siroki BrijegFull TimeFT

Domzale - Siroki Brijeg

Domzale played Siroki Brijeg at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SP Tre Fiori0 - 3Rudar VelenjeFull TimeFT

SP Tre Fiori - Rudar Velenje

SP Tre Fiori played Rudar Velenje at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:45 UTC. Rudar Velenje won 0-3.

Dundalk2 - 1Levadia TFull TimeFT

Dundalk - Levadia T

Dundalk played Levadia T at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:45 UTC. Dundalk won 2-1.

Osijek2 - 1PetrocubFull TimeFT

Osijek - Petrocub

Osijek played Petrocub at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:45 UTC. Osijek won 2-1.

Coleraine FC0 - 2Spartak SuboticaFull TimeFT

Coleraine FC - Spartak Subotica

Coleraine FC played Spartak Subotica at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:45 UTC. Spartak Subotica won 0-2.

NSI Runavik4 - 6HibernianFull TimeFT

NSI Runavik - Hibernian

NSI Runavik played Hibernian at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:45 UTC. Hibernian won 4-6.

OFK Titograd1 - 2B36 TorshavnFull TimeFT

OFK Titograd - B36 Torshavn

OFK Titograd played B36 Torshavn at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:30 UTC. B36 Torshavn won 1-2.

Partizan3 - 0Rudar PljevljaFull TimeFT

Partizan - Rudar Pljevlja

Partizan played Rudar Pljevlja at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:30 UTC. Partizan won 3-0.

Trencin1 - 1BuducnostFull TimeFT

Trencin - Buducnost

Trencin played Buducnost at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sarajevo3 - 0BanantsFull TimeFT

Sarajevo - Banants

Sarajevo played Banants at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:15 UTC. Sarajevo won 3-0.

Maribor2 - 0PartizaniFull TimeFT

Maribor - Partizani

Maribor played Partizani at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:15 UTC. Maribor won 2-0.

Luftetari Gjirokaster3 - 3VentspilsFull TimeFT

Luftetari Gjirokaster - Ventspils

Luftetari Gjirokaster played Ventspils at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

FC Kobenhavn1 - 1KuPSFull TimeFT

FC Kobenhavn - KuPS

FC Kobenhavn played KuPS at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beitar Jerusalem1 - 2ChikhuraFull TimeFT

Beitar Jerusalem - Chikhura

Beitar Jerusalem played Chikhura at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:45 UTC. Chikhura won 1-2.

Progres Niedercorn0 - 1GabalaFull TimeFT

Progres Niedercorn - Gabala

Progres Niedercorn played Gabala at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:30 UTC. Gabala won 0-1.

FC Nordsjaelland2 - 1CliftonvilleFull TimeFT

FC Nordsjaelland - Cliftonville

FC Nordsjaelland played Cliftonville at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:30 UTC. FC Nordsjaelland won 2-1.

Prishtina0 - 0Fola Esch4-5 On PenaltiesPen 4-5

Prishtina - Fola Esch

Prishtina played Fola Esch at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Fola Esch won on penalties as the score was 0-0.

Zalgiris1 - 1KI KlaksvikFull TimeFT

Zalgiris - KI Klaksvik

Zalgiris played KI Klaksvik at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vardar0 - 2PyunikFull TimeFT

Vardar - Pyunik

Vardar played Pyunik at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Pyunik won 0-2.

Hacken1 - 2LiepajaFull TimeFT

Hacken - Liepaja

Hacken played Liepaja at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Liepaja won 1-2.

Kesla2 - 1BalzanFull TimeFT

Kesla - Balzan

Kesla played Balzan at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Kesla won 2-1.

Apollon Limassol2 - 0StumbrasFull TimeFT

Apollon Limassol - Stumbras

Apollon Limassol played Stumbras at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Apollon Limassol won 2-0.

Shakhtyor Soligorsk2 - 0Connah's QNFull TimeFT

Shakhtyor Soligorsk - Connah's QN

Shakhtyor Soligorsk played Connah's QN at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 2-0.

Maccabi Tel Aviv1 - 0FerencvarosFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Ferencvaros

Maccabi Tel Aviv played Ferencvaros at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Maccabi Tel Aviv won 1-0.

Zaria1 - 1Gornik ZabrzeFull TimeFT

Zaria - Gornik Zabrze

Zaria played Gornik Zabrze at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sarpsborg2 - 0IBV VestmannaeyjarFull TimeFT

Sarpsborg - IBV Vestmannaeyjar

Sarpsborg played IBV Vestmannaeyjar at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. Sarpsborg won 2-0.

AIK1 - 1ShamrockAfter Extra TimeAET

AIK - Shamrock

AIK played Shamrock at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Tb.1 - 2DACFull TimeFT

Dinamo Tb. - DAC

Dinamo Tb. played DAC at the First qualifying round of Europa League on July 19. The match kicked off 17:00 UTC. DAC won 1-2.

Ever wondered how you can stream the matches of the First qualifying round of Europa League for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Europa League's First qualifying round in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Europa League First qualifying round's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the First qualifying round's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Europa League's First qualifying round matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Europa League First qualifying round's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the First qualifying round of Europa League. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Europa League First qualifying round's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the First qualifying round of Europa League.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1BotevFull TimeFT

Ludogorets - Botev

Ludogorets played Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CSKA Sofia0 - 0Botev Vratsa11'

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 1Borac BL82'

Olimpija - Borac BL

Olimpija are playing Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Olimpija is winning 3-1.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow1 - 2Karpaty89'

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow are playing Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Karpaty is winning 1-2.

Dinamo2 - 1Ordabasy86'

Dinamo - Ordabasy

Dinamo are playing Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Dinamo is winning 2-1.

Orenburg1 - 1Spartak82'

Orenburg - Spartak

Orenburg are playing Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Zenit-20 - 2Okzhepes90 +3'

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 are playing Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Okzhepes is winning 0-2.

Rubin0 - 1Tobol54'

Rubin - Tobol

Rubin are playing Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and Tobol is winning 0-1.

Ufa0 - 0Lokomotiv Tbilisi55'

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa are playing Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Valerenga2 - 0Nomme Kalju41'

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga are playing Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Valerenga is winning 2-0.

Mattersburg-2Inter Bratislava16:00

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0MornarFull TimeFT

Buducnost - Mornar

Buducnost played Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Buducnost won 5-0.

Iskra2 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Iskra - OFK Titograd

Iskra played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Titograd won 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska NiksicFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sutjeska Niksic won 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj RadanoviciFull TimeFT

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1ZetaFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja played Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-2Full TimeFT

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 played Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-205 - 0Hamilton U-20Full TimeFT

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 played Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. Dundee United U-20 won 5-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-2082'

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 are playing St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 1Lokomotiv U-195-4 On PenaltiesPen 5-4

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 played Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb U-19 won on penalties as the score was 1-1.

Hertha U-190 - 1PSG U-1940'

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and PSG U-19 is winning 0-1.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club Doha2 - 0Zob Ahan40'

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Al Gharrafa Club Doha is winning 2-0.

Al Nasr0 - 1Pakhtakor41'

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Pakhtakor is winning 0-1.

Al NasrOlmaliq FKPostponedPst

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19.

Al Rayyan SC1 - 1Saipa41'

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-KawkabFull TimeFT

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm played Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al-Kawkab won 1-3.

Al Orubah0 - 1HajerFull TimeFT

Al Orubah - Hajer

Al Orubah played Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. Hajer won 0-1.

Al Jeel1 - 1Al Ain FC23'

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Al Nahdha0 - 0Najran SC23'

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

El Gounah2 - 1Pyramids82'

El Gounah - Pyramids

El Gounah are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and El Gounah is winning 2-1.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.