England Premier League Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Today
BurnleyTottenham Hotspur12:30

Burnley - Tottenham Hotspur

Burnley are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

BournemouthWolves15:00

Bournemouth - Wolves

Bournemouth are playing Wolves at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Newcastle UnitedHuddersfield15:00

Newcastle United - Huddersfield

Newcastle United are playing Huddersfield at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Leicester CityCrystal Palace17:30

Leicester City - Crystal Palace

Leicester City are playing Crystal Palace at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Tomorrow
ArsenalSouthampton14:05

Arsenal - Southampton

Arsenal are playing Southampton at the Premier League of England on February 24. The match will kick off 14:05 UTC.

Manchester UnitedLiverpool14:05

Manchester United - Liverpool

Manchester United are playing Liverpool at the Premier League of England on February 24. The match will kick off 14:05 UTC.

Tuesday
Cardiff CityEverton19:45

Cardiff City - Everton

Cardiff City are playing Everton at the Premier League of England on February 26. The match will kick off 19:45 UTC.

HuddersfieldWolves19:45

Huddersfield - Wolves

Huddersfield are playing Wolves at the Premier League of England on February 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Leicester CityBrighton19:45

Leicester City - Brighton

Leicester City are playing Brighton at the Premier League of England on February 26. The match will kick off 19:45 UTC.

Newcastle UnitedBurnley20:00

Newcastle United - Burnley

Newcastle United are playing Burnley at the Premier League of England on February 26. The match will kick off 20:00 UTC.

Wednesday
ArsenalBournemouth19:45

Arsenal - Bournemouth

Arsenal are playing Bournemouth at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 19:45 UTC.

SouthamptonFulham19:45

Southampton - Fulham

Southampton are playing Fulham at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 19:45 UTC.

Crystal PalaceManchester United20:00

Crystal Palace - Manchester United

Crystal Palace are playing Manchester United at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 20:00 UTC.

ChelseaTottenham Hotspur20:00

Chelsea - Tottenham Hotspur

Chelsea are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 20:00 UTC.

LiverpoolWatford20:00

Liverpool - Watford

Liverpool are playing Watford at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 20:00 UTC.

Manchester CityWest Ham United20:00

Manchester City - West Ham United

Manchester City are playing West Ham United at the Premier League of England on February 27. The match will kick off 20:00 UTC.

March 2nd
Tottenham HotspurArsenal12:30

Tottenham Hotspur - Arsenal

Tottenham Hotspur are playing Arsenal at the Premier League of England on March 2. The match will kick off 12:30 UTC.

BournemouthManchester City15:00

Bournemouth - Manchester City

Bournemouth are playing Manchester City at the Premier League of England on March 2. The match will kick off 15:00 UTC.

BrightonHuddersfield15:00

Brighton - Huddersfield

Brighton are playing Huddersfield at the Premier League of England on March 2. The match will kick off 15:00 UTC.

BurnleyCrystal Palace15:00

Burnley - Crystal Palace

Burnley are playing Crystal Palace at the Premier League of England on March 2. The match will kick off 15:00 UTC.

Latest Results
Today
ChelseaBrightonPostponedPst

Chelsea - Brighton

Chelsea are playing Brighton at the Premier League of England on February 23.

Yesterday
Cardiff City1 - 5WatfordFull TimeFT

Cardiff City - Watford

Cardiff City played Watford at the Premier League of England on February 22. The match kicked off 19:45 UTC. Watford won 1-5.

West Ham United3 - 1FulhamFull TimeFT

West Ham United - Fulham

West Ham United played Fulham at the Premier League of England on February 22. The match kicked off 19:45 UTC. West Ham United won 3-1.

February 11th
Wolves1 - 1Newcastle UnitedFull TimeFT

Wolves - Newcastle United

Wolves played Newcastle United at the Premier League of England on February 11. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 10th
Manchester City6 - 0ChelseaFull TimeFT

Manchester City - Chelsea

Manchester City played Chelsea at the Premier League of England on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. Manchester City won 6-0.

Tottenham Hotspur3 - 1Leicester CityFull TimeFT

Tottenham Hotspur - Leicester City

Tottenham Hotspur played Leicester City at the Premier League of England on February 10. The match kicked off 13:30 UTC. Tottenham Hotspur won 3-1.

February 9th
Brighton1 - 3BurnleyFull TimeFT

Brighton - Burnley

Brighton played Burnley at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 17:30 UTC. Burnley won 1-3.

Crystal Palace1 - 1West Ham UnitedFull TimeFT

Crystal Palace - West Ham United

Crystal Palace played West Ham United at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huddersfield1 - 2ArsenalFull TimeFT

Huddersfield - Arsenal

Huddersfield played Arsenal at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Arsenal won 1-2.

Liverpool3 - 0BournemouthFull TimeFT

Liverpool - Bournemouth

Liverpool played Bournemouth at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Liverpool won 3-0.

Southampton1 - 2Cardiff CityFull TimeFT

Southampton - Cardiff City

Southampton played Cardiff City at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Cardiff City won 1-2.

Watford1 - 0EvertonFull TimeFT

Watford - Everton

Watford played Everton at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Watford won 1-0.

Fulham0 - 3Manchester UnitedFull TimeFT

Fulham - Manchester United

Fulham played Manchester United at the Premier League of England on February 9. The match kicked off 12:30 UTC. Manchester United won 0-3.

February 6th
Everton0 - 2Manchester CityFull TimeFT

Everton - Manchester City

Everton played Manchester City at the Premier League of England on February 6. The match kicked off 19:45 UTC. Manchester City won 0-2.

February 4th
West Ham United1 - 1LiverpoolFull TimeFT

West Ham United - Liverpool

West Ham United played Liverpool at the Premier League of England on February 4. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 3rd
Manchester City3 - 1ArsenalFull TimeFT

Manchester City - Arsenal

Manchester City played Arsenal at the Premier League of England on February 3. The match kicked off 16:30 UTC. Manchester City won 3-1.

Leicester City0 - 1Manchester UnitedFull TimeFT

Leicester City - Manchester United

Leicester City played Manchester United at the Premier League of England on February 3. The match kicked off 14:05 UTC. Manchester United won 0-1.

February 2nd
Cardiff City2 - 0BournemouthFull TimeFT

Cardiff City - Bournemouth

Cardiff City played Bournemouth at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 17:30 UTC. Cardiff City won 2-0.

Brighton0 - 0WatfordFull TimeFT

Brighton - Watford

Brighton played Watford at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Burnley1 - 1SouthamptonFull TimeFT

Burnley - Southampton

Burnley played Southampton at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chelsea5 - 0HuddersfieldFull TimeFT

Chelsea - Huddersfield

Chelsea played Huddersfield at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Chelsea won 5-0.

Crystal Palace2 - 0FulhamFull TimeFT

Crystal Palace - Fulham

Crystal Palace played Fulham at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Crystal Palace won 2-0.

Everton1 - 3WolvesFull TimeFT

Everton - Wolves

Everton played Wolves at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Wolves won 1-3.

Tottenham Hotspur1 - 0Newcastle UnitedFull TimeFT

Tottenham Hotspur - Newcastle United

Tottenham Hotspur played Newcastle United at the Premier League of England on February 2. The match kicked off 12:30 UTC. Tottenham Hotspur won 1-0.

January 30th
Liverpool1 - 1Leicester CityFull TimeFT

Liverpool - Leicester City

Liverpool played Leicester City at the Premier League of England on January 30. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tottenham Hotspur2 - 1WatfordFull TimeFT

Tottenham Hotspur - Watford

Tottenham Hotspur played Watford at the Premier League of England on January 30. The match kicked off 20:00 UTC. Tottenham Hotspur won 2-1.

Bournemouth4 - 0ChelseaFull TimeFT

Bournemouth - Chelsea

Bournemouth played Chelsea at the Premier League of England on January 30. The match kicked off 19:45 UTC. Bournemouth won 4-0.

Southampton1 - 1Crystal PalaceFull TimeFT

Southampton - Crystal Palace

Southampton played Crystal Palace at the Premier League of England on January 30. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

January 29th
Manchester United2 - 2BurnleyFull TimeFT

Manchester United - Burnley

Manchester United played Burnley at the Premier League of England on January 29. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Newcastle United2 - 1Manchester CityFull TimeFT

Newcastle United - Manchester City

Newcastle United played Manchester City at the Premier League of England on January 29. The match kicked off 20:00 UTC. Newcastle United won 2-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Premier League of England for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of England's Premier League in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. England Premier League's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Premier League's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of England's Premier League matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of England Premier League's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Premier League of England. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have England Premier League's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Premier League of England.

You can check England Premier League's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Premier League you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. England Premier League's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Manchester City are the leaders in the table with 65 points after 27 matches: they have won 21 of their 27 matches in Premier League, drawing 2 and having 4 defeats this season scoring 74 goals - 2.74 per match, conceding 20 - 0.74 per match. Liverpool are 2nd with 65 points in 26 matches: they have won 20 of their 26 matches in Premier League, drawing 5 and having 1 defeat this season scoring 59 goals - 2.27 per match, conceding 15 - 0.58 per match. Tottenham Hotspur are 3rd with 60 points in 26 matches: they have won 20 of their 26 matches in Premier League, drawing 0 and having 6 defeats this season scoring 54 goals - 2.08 per match, conceding 25 - 0.96 per match. Manchester United are 4th with 51 points in 26 matches: they have won 15 of their 26 matches in Premier League, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 52 goals - 2.00 per match, conceding 35 - 1.35 per match. Arsenal are 5th with 50 points in 26 matches: they have won 15 of their 26 matches in Premier League, drawing 5 and having 6 defeats this season scoring 53 goals - 2.04 per match, conceding 37 - 1.42 per match. Chelsea are 6th with 50 points in 26 matches: they have won 15 of their 26 matches in Premier League, drawing 5 and having 6 defeats this season scoring 45 goals - 1.73 per match, conceding 29 - 1.12 per match. Watford are 7th with 40 points in 27 matches: they have won 11 of their 27 matches in Premier League, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 39 goals - 1.44 per match, conceding 35 - 1.30 per match. Wolves are 8th with 39 points in 26 matches: they have won 11 of their 26 matches in Premier League, drawing 6 and having 9 defeats this season scoring 34 goals - 1.31 per match, conceding 33 - 1.27 per match. West Ham United are 9th with 36 points in 27 matches: they have won 10 of their 27 matches in Premier League, drawing 6 and having 11 defeats this season scoring 35 goals - 1.30 per match, conceding 40 - 1.48 per match. Everton are 10th with 33 points in 27 matches: they have won 9 of their 27 matches in Premier League, drawing 6 and having 12 defeats this season scoring 36 goals - 1.33 per match, conceding 39 - 1.44 per match. Bournemouth are 11th with 33 points in 26 matches: they have won 10 of their 26 matches in Premier League, drawing 3 and having 13 defeats this season scoring 37 goals - 1.42 per match, conceding 47 - 1.81 per match. Leicester City are 12th with 32 points in 26 matches: they have won 9 of their 26 matches in Premier League, drawing 5 and having 12 defeats this season scoring 31 goals - 1.19 per match, conceding 34 - 1.31 per match. Crystal Palace are 13th with 27 points in 26 matches: they have won 7 of their 26 matches in Premier League, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 27 goals - 1.04 per match, conceding 34 - 1.31 per match. Brighton are 14th with 27 points in 26 matches: they have won 7 of their 26 matches in Premier League, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 28 goals - 1.08 per match, conceding 39 - 1.50 per match. Burnley are 15th with 27 points in 26 matches: they have won 7 of their 26 matches in Premier League, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 29 goals - 1.12 per match, conceding 47 - 1.81 per match. Newcastle United are 16th with 25 points in 26 matches: they have won 6 of their 26 matches in Premier League, drawing 7 and having 13 defeats this season scoring 22 goals - 0.85 per match, conceding 34 - 1.31 per match. Cardiff City are 17th with 25 points in 27 matches: they have won 7 of their 27 matches in Premier League, drawing 4 and having 16 defeats this season scoring 25 goals - 0.93 per match, conceding 52 - 1.93 per match. Southampton are 18th with 24 points in 26 matches: they have won 5 of their 26 matches in Premier League, drawing 9 and having 12 defeats this season scoring 28 goals - 1.08 per match, conceding 44 - 1.69 per match. Fulham are 19th with 17 points in 27 matches: they have won 4 of their 27 matches in Premier League, drawing 5 and having 18 defeats this season scoring 26 goals - 0.96 per match, conceding 61 - 2.26 per match. Huddersfield are 20th with 11 points in 26 matches: they have won 2 of their 26 matches in Premier League, drawing 5 and having 19 defeats this season scoring 14 goals - 0.54 per match, conceding 48 - 1.85 per match.

Matchday Live
BurnleyTottenham Hotspur12:30

Burnley - Tottenham Hotspur

Burnley are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

BournemouthWolves15:00

Bournemouth - Wolves

Bournemouth are playing Wolves at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelseaBrightonPostponedPst

Chelsea - Brighton

Chelsea are playing Brighton at the Premier League of England on February 23.

Newcastle UnitedHuddersfield15:00

Newcastle United - Huddersfield

Newcastle United are playing Huddersfield at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Leicester CityCrystal Palace17:30

Leicester City - Crystal Palace

Leicester City are playing Crystal Palace at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

GetafeRayo Vallecano12:00

Getafe - Rayo Vallecano

Getafe are playing Rayo Vallecano at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SevillaBarcelona15:15

Sevilla - Barcelona

Sevilla are playing Barcelona at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

AlavesCelta Vigo17:30

Alaves - Celta Vigo

Alaves are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Athletic BilbaoEibar19:45

Athletic Bilbao - Eibar

Athletic Bilbao are playing Eibar at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 19:45 UTC.

Bayern MunichHertha Berlin14:30

Bayern Munich - Hertha Berlin

Bayern Munich are playing Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia MonchengladbachWolfsburg14:30

Borussia Monchengladbach - Wolfsburg

Borussia Monchengladbach are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

MainzSchalke14:30

Mainz - Schalke

Mainz are playing Schalke at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

SC FreiburgAugsburg14:30

SC Freiburg - Augsburg

SC Freiburg are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Fortuna DusseldorfNurnberg17:30

Fortuna Dusseldorf - Nurnberg

Fortuna Dusseldorf are playing Nurnberg at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

TorinoAtalanta14:00

Torino - Atalanta

Torino are playing Atalanta at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FrosinoneRoma19:30

Frosinone - Roma

Frosinone are playing Roma at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

PSGNimes16:00

PSG - Nimes

PSG are playing Nimes at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AmiensNice19:00

Amiens - Nice

Amiens are playing Nice at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GuingampAngers19:00

Guingamp - Angers

Guingamp are playing Angers at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

BirminghamBlackburn15:00

Birmingham - Blackburn

Birmingham are playing Blackburn at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BrentfordHull City15:00

Brentford - Hull City

Brentford are playing Hull City at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeedsBolton15:00

Leeds - Bolton

Leeds are playing Bolton at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MiddlesbroughQPR15:00

Middlesbrough - QPR

Middlesbrough are playing QPR at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MillwallPreston NE15:00

Millwall - Preston NE

Millwall are playing Preston NE at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Norwich CityBristol City15:00

Norwich City - Bristol City

Norwich City are playing Bristol City at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ReadingRotherham15:00

Reading - Rotherham

Reading are playing Rotherham at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield WedSwansea City15:00

Sheffield Wed - Swansea City

Sheffield Wed are playing Swansea City at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke CityAston Villa15:00

Stoke City - Aston Villa

Stoke City are playing Aston Villa at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WiganIpswich Town15:00

Wigan - Ipswich Town

Wigan are playing Ipswich Town at the Championship of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

West Bromwich AlbionSheffield Utd17:30

West Bromwich Albion - Sheffield Utd

West Bromwich Albion are playing Sheffield Utd at the Championship of England on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

UtrechtExcelsior17:30

Utrecht - Excelsior

Utrecht are playing Excelsior at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

FortunaHeerenveen18:45

Fortuna - Heerenveen

Fortuna are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 18:45 UTC.

ZwolleDe Graafschap18:45

Zwolle - De Graafschap

Zwolle are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 18:45 UTC.

NACGroningen19:45

NAC - Groningen

NAC are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 19:45 UTC.

HeartsSt. Mirren15:00

Hearts - St. Mirren

Hearts are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LivingstonKilmarnock15:00

Livingston - Kilmarnock

Livingston are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St. JohnstoneAberdeen15:00

St. Johnstone - Aberdeen

St. Johnstone are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FeirenseMoreirense15:30

Feirense - Moreirense

Feirense are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

PortimonenseAves18:00

Portimonense - Aves

Portimonense are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SetubalGuimaraes20:30

Setubal - Guimaraes

Setubal are playing Guimaraes at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

AdmiraInnsbruck16:00

Admira - Innsbruck

Admira are playing Innsbruck at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Wolfsberger ACAltach16:00

Wolfsberger AC - Altach

Wolfsberger AC are playing Altach at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Innsbruck-2Juniors OO13:30

Innsbruck-2 - Juniors OO

Innsbruck-2 are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Austria LustenauAustria Klagenfurt15:30

Austria Lustenau - Austria Klagenfurt

Austria Lustenau are playing Austria Klagenfurt at the 2. Liga of Austria on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

EupenZulte-Waregem17:00

Eupen - Zulte-Waregem

Eupen are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Cercle BruggeOostende19:00

Cercle Brugge - Oostende

Cercle Brugge are playing Oostende at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Waasland-BeverenKortrijk19:00

Waasland-Beveren - Kortrijk

Waasland-Beveren are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

MouscronLokeren19:30

Mouscron - Lokeren

Mouscron are playing Lokeren at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Botev VratsaSlavia Sofia10:30

Botev Vratsa - Slavia Sofia

Botev Vratsa are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Cherno MoreLudogorets13:00

Cherno More - Ludogorets

Cherno More are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BotevVereya15:30

Botev - Vereya

Botev are playing Vereya at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Slaven KoprivnicaInter-Zapresic14:00

Slaven Koprivnica - Inter-Zapresic

Slaven Koprivnica are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hajduk SplitNK Gorica16:30

Hajduk Split - NK Gorica

Hajduk Split are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

KarvinaTeplice14:00

Karvina - Teplice

Karvina are playing Teplice at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OlomoucPribram14:00

Olomouc - Pribram

Olomouc are playing Pribram at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ZlinBohemians 190514:00

Zlin - Bohemians 1905

Zlin are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BoleslavJablonec16:00

Boleslav - Jablonec

Boleslav are playing Jablonec at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VejleFC Nordsjaelland15:00

Vejle - FC Nordsjaelland

Vejle are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BochumHolstein Kiel12:00

Bochum - Holstein Kiel

Bochum are playing Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

DarmstadtDynamo Dresden12:00

Darmstadt - Dynamo Dresden

Darmstadt are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

KolnSandhausen12:00

Koln - Sandhausen

Koln are playing Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

St. PauliIngolstadt12:00

St. Pauli - Ingolstadt

St. Pauli are playing Ingolstadt at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss JenaFortuna Koln13:00

Carl Zeiss Jena - Fortuna Koln

Carl Zeiss Jena are playing Fortuna Koln at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht BraunschweigUnterhaching13:00

Eintracht Braunschweig - Unterhaching

Eintracht Braunschweig are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Energie1860 Munchen13:00

Energie - 1860 Munchen

Energie are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HansaMeppen13:00

Hansa - Meppen

Hansa are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OsnabruckHallescher FC13:00

Osnabruck - Hallescher FC

Osnabruck are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sportfreunde LotteKarlsruher13:00

Sportfreunde Lotte - Karlsruher

Sportfreunde Lotte are playing Karlsruher at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

XanthiLevadiakos14:00

Xanthi - Levadiakos

Xanthi are playing Levadiakos at the Super League of Greece on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Asteras TripolisAtromitos15:15

Asteras Tripolis - Atromitos

Asteras Tripolis are playing Atromitos at the Super League of Greece on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

AEKApollon17:30

AEK - Apollon

AEK are playing Apollon at the Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

BresciaCrotone14:00

Brescia - Crotone

Brescia are playing Crotone at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CarpiSpezia14:00

Carpi - Spezia

Carpi are playing Spezia at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CittadellaLecce14:00

Cittadella - Lecce

Cittadella are playing Lecce at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CremoneseAscoli Picchio14:00

Cremonese - Ascoli Picchio

Cremonese are playing Ascoli Picchio at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PerugiaCosenza14:00

Perugia - Cosenza

Perugia are playing Cosenza at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PescaraPadova14:00

Pescara - Padova

Pescara are playing Padova at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FoggiaBenevento17:00

Foggia - Benevento

Foggia are playing Benevento at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Gornik ZabrzeZaglebie Sosnowiec14:30

Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec

Gornik Zabrze are playing Zaglebie Sosnowiec at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LechLegia17:00

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Lechia GdanskWisla Krakow19:30

Lechia Gdansk - Wisla Krakow

Lechia Gdansk are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

AstraHermannstadt15:00

Astra - Hermannstadt

Astra are playing Hermannstadt at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CSMS IasiCluj18:00

CSMS Iasi - Cluj

CSMS Iasi are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ZemunMacva Sabac12:00

Zemun - Macva Sabac

Zemun are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Mladost LucaniBacka Palanka13:00

Mladost Lucani - Backa Palanka

Mladost Lucani are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NapredakSpartak Subotica13:00

Napredak - Spartak Subotica

Napredak are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Radnik SurdulicaCrvena Zvezda16:00

Radnik Surdulica - Crvena Zvezda

Radnik Surdulica are playing Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CukarickiVozdovac17:00

Cukaricki - Vozdovac

Cukaricki are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

RadDinamo Vranje17:00

Rad - Dinamo Vranje

Rad are playing Dinamo Vranje at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PartizanProleter Novi Sad18:00

Partizan - Proleter Novi Sad

Partizan are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

PodbrezovaRuzomberok13:00

Podbrezova - Ruzomberok

Podbrezova are playing Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SenicaZilina13:00

Senica - Zilina

Senica are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SeredSlovan13:00

Sered - Slovan

Sered are playing Slovan at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak TrnavaDAC13:00

Spartak Trnava - DAC

Spartak Trnava are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Zlate MoravceTrencin13:00

Zlate Moravce - Trencin

Zlate Moravce are playing Trencin at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Zemplin MichalovceNitra15:00

Zemplin Michalovce - Nitra

Zemplin Michalovce are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CeljeGorica13:45

Celje - Gorica

Celje are playing Gorica at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match will kick off 13:45 UTC.

MariborMura16:00

Maribor - Mura

Maribor are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AlbaceteOviedo15:00

Albacete - Oviedo

Albacete are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GimnasticCadiz17:00

Gimnastic - Cadiz

Gimnastic are playing Cadiz at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

AD AlcorconLas Palmas19:00

AD Alcorcon - Las Palmas

AD Alcorcon are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

OsasunaZaragoza19:30

Osasuna - Zaragoza

Osasuna are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

SionSt. Gallen18:00

Sion - St. Gallen

Sion are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

XamaxBasel18:00

Xamax - Basel

Xamax are playing Basel at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Demir Grup SivassporAntalyaspor10:30

Demir Grup Sivasspor - Antalyaspor

Demir Grup Sivasspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

AlanyasporKasimpasa13:00

Alanyaspor - Kasimpasa

Alanyaspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Istanbul BasaksehirBursaspor16:00

Istanbul Basaksehir - Bursaspor

Istanbul Basaksehir are playing Bursaspor at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BolusporAdanaspor10:30

Boluspor - Adanaspor

Boluspor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Demirspor AdanaAltinordu13:00

Demirspor Adana - Altinordu

Demirspor Adana are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

GenclerbirligiUmraniyespor13:00

Genclerbirligi - Umraniyespor

Genclerbirligi are playing Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MariupolOlimpik Donetsk12:00

Mariupol - Olimpik Donetsk

Mariupol are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LvivChornomorets15:00

Lviv - Chornomorets

Lviv are playing Chornomorets at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Kawasaki Frontale0 - 0F.C.TokyoFull TimeFT

Kawasaki Frontale - F.C.Tokyo

Kawasaki Frontale played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sagan Tosu0 - 4Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Sagan Tosu - Nagoya Grampus Eight

Sagan Tosu played Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 0-4.

Sanfrecce Hiroshima1 - 1Shimizu S-PulseFull TimeFT

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse

Sanfrecce Hiroshima played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vegalta Sendai0 - 0Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds

Vegalta Sendai played Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gamba Osaka2 - 3Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos

Gamba Osaka played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 06:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 2-3.

Jubilo Iwata1 - 1Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga FC

Jubilo Iwata played Matsumoto Yamaga FC at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kashima Antlers1 - 2Oita TrinitaFull TimeFT

Kashima Antlers - Oita Trinita

Kashima Antlers played Oita Trinita at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 1-2.

Shonan Bellmare2 - 0Consadole SapporoFull TimeFT

Shonan Bellmare - Consadole Sapporo

Shonan Bellmare played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on February 23. The match kicked off 07:00 UTC. Shonan Bellmare won 2-0.

Ismaily SCCS Constantine16:00

Ismaily SC - CS Constantine

Ismaily SC are playing CS Constantine at the Group Stage of Caf Champions League on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FC Cape TownMaritzburg United13:30

FC Cape Town - Maritzburg United

FC Cape Town are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Polokwane CityKaiser Chiefs13:30

Polokwane City - Kaiser Chiefs

Polokwane City are playing Kaiser Chiefs at the Premier League of South Africa on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Bidvest WitsMamelodi Sundowns16:00

Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns

Bidvest Wits are playing Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Orlando PiratesAmaZulu Durban18:15

Orlando Pirates - AmaZulu Durban

Orlando Pirates are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on February 23. The match will kick off 18:15 UTC.

SuperSport UnitedBaroka18:15

SuperSport United - Baroka

SuperSport United are playing Baroka at the Premier League of South Africa on February 23. The match will kick off 18:15 UTC.

QueretaroMorelia23:00

Queretaro - Morelia

Queretaro are playing Morelia at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

AmericaLobos BUAP01:00

America - Lobos BUAP

America are playing Lobos BUAP at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

MonterreyPuebla01:00

Monterrey - Puebla

Monterrey are playing Puebla at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

NecaxaTijuana03:00

Necaxa - Tijuana

Necaxa are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 03:00 UTC.

PachucaGuadalajara03:00

Pachuca - Guadalajara

Pachuca are playing Guadalajara at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 03:00 UTC.

Godoy CruzVelez Sarsfield20:10

Godoy Cruz - Velez Sarsfield

Godoy Cruz are playing Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 20:10 UTC.

HuracanUnion Santa Fe20:10

Huracan - Union Santa Fe

Huracan are playing Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 20:10 UTC.

Belgrano de CordobaSan Lorenzo22:20

Belgrano de Cordoba - San Lorenzo

Belgrano de Cordoba are playing San Lorenzo at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 22:20 UTC.

IndependienteRacing00:30

Independiente - Racing

Independiente are playing Racing at the Primera Division of Argentina on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Everton CDUnion La Calera15:00

Everton CD - Union La Calera

Everton CD are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OHigginsUniversidad de Chile21:00

OHiggins - Universidad de Chile

OHiggins are playing Universidad de Chile at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Curico UnidoCoquimbo Unido23:30

Curico Unido - Coquimbo Unido

Curico Unido are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Envigado FCPatriotas19:00

Envigado FC - Patriotas

Envigado FC are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CD JaguaresCucuta21:00

CD Jaguares - Cucuta

CD Jaguares are playing Cucuta at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo La EquidadMillonarios22:00

Deportivo La Equidad - Millonarios

Deportivo La Equidad are playing Millonarios at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico BucaramangaAlianza Petrolera23:00

Atletico Bucaramanga - Alianza Petrolera

Atletico Bucaramanga are playing Alianza Petrolera at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Rionegro AguilasAmerica de Cali00:30

Rionegro Aguilas - America de Cali

Rionegro Aguilas are playing America de Cali at the Apertura of Colombia on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Fuerza AmarillaOlmedo20:00

Fuerza Amarilla - Olmedo

Fuerza Amarilla are playing Olmedo at the Serie A of Ecuador on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

America de QuitoLDU-Quito22:15

America de Quito - LDU-Quito

America de Quito are playing LDU-Quito at the Serie A of Ecuador on February 23. The match will kick off 22:15 UTC.

Tecnico UniversitarioDep. Macara00:30

Tecnico Universitario - Dep. Macara

Tecnico Universitario are playing Dep. Macara at the Serie A of Ecuador on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo CapiataRiver Plate As.21:45

Deportivo Capiata - River Plate As.

Deportivo Capiata are playing River Plate As. at the Apertura of Paraguay on February 23. The match will kick off 21:45 UTC.

Guarani AGenerali Diaz23:45

Guarani A - Generali Diaz

Guarani A are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on February 23. The match will kick off 23:45 UTC.

Univ. Cesar VallejoSport Huancayo18:15

Univ. Cesar Vallejo - Sport Huancayo

Univ. Cesar Vallejo are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 18:15 UTC.

Inti Gas AyacuchoMelgar20:30

Inti Gas Ayacucho - Melgar

Inti Gas Ayacucho are playing Melgar at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Academia CantolaoDeportivo Binacional22:45

Academia Cantolao - Deportivo Binacional

Academia Cantolao are playing Deportivo Binacional at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport BoysUnion Comercio01:00

Sport Boys - Union Comercio

Sport Boys are playing Union Comercio at the Primera Division, Apertura of Peru on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Cerro M.Boston River20:00

Cerro M. - Boston River

Cerro M. are playing Boston River at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Plaza ColoniaDanubio20:00

Plaza Colonia - Danubio

Plaza Colonia are playing Danubio at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

River Plate FCRacing Club20:00

River Plate FC - Racing Club

River Plate FC are playing Racing Club at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

PenarolRampla23:00

Penarol - Rampla

Penarol are playing Rampla at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Gomel1 - 1Belshina65'

Gomel - Belshina

Gomel are playing Belshina at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Inter Bratislava1 - 0Lisen73'

Inter Bratislava - Lisen

Inter Bratislava are playing Lisen at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Inter Bratislava is winning 1-0.

Baltyk Gdynia0 - 0Olimpia G24'

Baltyk Gdynia - Olimpia G

Baltyk Gdynia are playing Olimpia G at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hvidovre0 - 0Hellerup26'

Hvidovre - Hellerup

Hvidovre are playing Hellerup at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Motor Lublin0 - 0Wisla Sandomierz28'

Motor Lublin - Wisla Sandomierz

Motor Lublin are playing Wisla Sandomierz at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Neman0 - 0Torpedo Minsk15'

Neman - Torpedo Minsk

Neman are playing Torpedo Minsk at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PardubiceUsti nad Orlici10:00

Pardubice - Usti nad Orlici

Pardubice are playing Usti nad Orlici at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Polonia Bytom1 - 0Ruch Zdzieszowice26'

Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice

Polonia Bytom are playing Ruch Zdzieszowice at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Polonia Bytom is winning 1-0.

Rozwoj Katowice0 - 0Ruch Radzionkow23'

Rozwoj Katowice - Ruch Radzionkow

Rozwoj Katowice are playing Ruch Radzionkow at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rubin1 - 0Dinamo18'

Rubin - Dinamo

Rubin are playing Dinamo at the Club Friendlies of International on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Rubin is winning 1-0.

AsaneFyllingen10:30

Asane - Fyllingen

Asane are playing Fyllingen at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

B 93 CopenhagenSkovshoved10:30

B 93 Copenhagen - Skovshoved

B 93 Copenhagen are playing Skovshoved at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

FK JelgavaDaugava11:00

FK Jelgava - Daugava

FK Jelgava are playing Daugava at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

FK StroginoLuki-Energia11:00

FK Strogino - Luki-Energia

FK Strogino are playing Luki-Energia at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Puszcza N.Jastrzebie11:00

Puszcza N. - Jastrzebie

Puszcza N. are playing Jastrzebie at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Ruch ChorzowGornik Polkowice11:00

Ruch Chorzow - Gornik Polkowice

Ruch Chorzow are playing Gornik Polkowice at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Slavia-MozyrVitebsk11:00

Slavia-Mozyr - Vitebsk

Slavia-Mozyr are playing Vitebsk at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Stal MielecGarbarnia11:00

Stal Mielec - Garbarnia

Stal Mielec are playing Garbarnia at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

VelesKhimik Novomoskovsk11:00

Veles - Khimik Novomoskovsk

Veles are playing Khimik Novomoskovsk at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

BrnoVyskov12:00

Brno - Vyskov

Brno are playing Vyskov at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

ChrudimSokolov12:00

Chrudim - Sokolov

Chrudim are playing Sokolov at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Ham-KamSkeid12:00

Ham-Kam - Skeid

Ham-Kam are playing Skeid at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

NemanFC Minsk12:00

Neman - FC Minsk

Neman are playing FC Minsk at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

StabekTromso12:00

Stabek - Tromso

Stabek are playing Tromso at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

TaborskoVarnsdorf12:00

Taborsko - Varnsdorf

Taborsko are playing Varnsdorf at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Wigry SDainava12:00

Wigry S - Dainava

Wigry S are playing Dainava at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BrabrandKjellerup12:15

Brabrand - Kjellerup

Brabrand are playing Kjellerup at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:15 UTC.

HaugesundStart13:00

Haugesund - Start

Haugesund are playing Start at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MauerwerkNeusiedl13:00

Mauerwerk - Neusiedl

Mauerwerk are playing Neusiedl at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MjallbyBromolla13:00

Mjallby - Bromolla

Mjallby are playing Bromolla at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MossOrn Horten13:00

Moss - Orn Horten

Moss are playing Orn Horten at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VasterasCarlstad United13:00

Vasteras - Carlstad United

Vasteras are playing Carlstad United at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Augsburg-2Memmingen14:00

Augsburg-2 - Memmingen

Augsburg-2 are playing Memmingen at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BalticaDinamo Minsk14:00

Baltica - Dinamo Minsk

Baltica are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DinamoSpartaks14:00

Dinamo - Spartaks

Dinamo are playing Spartaks at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SherifSpartak14:00

Sherif - Spartak

Sherif are playing Spartak at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

UdineseRadomlje14:00

Udinese - Radomlje

Udinese are playing Radomlje at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKAUfa15:00

CSKA - Ufa

CSKA are playing Ufa at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MjolnerTromsdalen15:00

Mjolner - Tromsdalen

Mjolner are playing Tromsdalen at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KristiansundSK Brann16:00

Kristiansund - SK Brann

Kristiansund are playing SK Brann at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Orlando CityMinnesota United17:00

Orlando City - Minnesota United

Orlando City are playing Minnesota United at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Charlotte IndependenceNorth Carolina19:00

Charlotte Independence - North Carolina

Charlotte Independence are playing North Carolina at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Philadelphia UnionOttawa Fury19:00

Philadelphia Union - Ottawa Fury

Philadelphia Union are playing Ottawa Fury at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

New England RevolutionKR Reykjavik20:00

New England Revolution - KR Reykjavik

New England Revolution are playing KR Reykjavik at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

San Jose EarthquakesSeattle Sounders20:45

San Jose Earthquakes - Seattle Sounders

San Jose Earthquakes are playing Seattle Sounders at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 20:45 UTC.

Vancouver WhitecapsLos Angeles FC03:30

Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC

Vancouver Whitecaps are playing Los Angeles FC at the Club Friendlies of International on February 24. The match will kick off 03:30 UTC.

Colorado RapidsLos Angeles Galaxy04:00

Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy

Colorado Rapids are playing Los Angeles Galaxy at the Club Friendlies of International on February 24. The match will kick off 04:00 UTC.

Luftetari GjirokasterTeuta13:00

Luftetari Gjirokaster - Teuta

Luftetari Gjirokaster are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PartizaniFlamurtari16:00

Partizani - Flamurtari

Partizani are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Gabala0 - 0Kesla28'

Gabala - Kesla

Gabala are playing Kesla at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sabah FKQarabag12:30

Sabah FK - Qarabag

Sabah FK are playing Qarabag at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Beerschot-WilrijkRoeselare16:00

Beerschot-Wilrijk - Roeselare

Beerschot-Wilrijk are playing Roeselare at the First Division B, Closing of Belgium on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MechelenUnion Saint-Gilloise19:30

Mechelen - Union Saint-Gilloise

Mechelen are playing Union Saint-Gilloise at the First Division B, Closing of Belgium on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Dessel SportDeinze18:30

Dessel Sport - Deinze

Dessel Sport are playing Deinze at the First Amateur Division of Belgium on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Excelsior VirtonHeist19:00

Excelsior Virton - Heist

Excelsior Virton are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Lierse KempenzonenOudenaarde19:00

Lierse Kempenzonen - Oudenaarde

Lierse Kempenzonen are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC SeraingGeel19:00

RFC Seraing - Geel

RFC Seraing are playing Geel at the First Amateur Division of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Sporting ChataletThes Sport19:00

Sporting Chatalet - Thes Sport

Sporting Chatalet are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Krupa na VrbasuFK Zvijezda13:30

Krupa na Vrbasu - FK Zvijezda

Krupa na Vrbasu are playing FK Zvijezda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Mladost DobojGabela13:30

Mladost Doboj - Gabela

Mladost Doboj are playing Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Sloga DobojSarajevo13:30

Sloga Doboj - Sarajevo

Sloga Doboj are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Celik ZenicaSloboda16:30

Celik Zenica - Sloboda

Celik Zenica are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Arda KardzhaliLovech12:30

Arda Kardzhali - Lovech

Arda Kardzhali are playing Lovech at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Botev GalabovoStrumska slava12:30

Botev Galabovo - Strumska slava

Botev Galabovo are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

DobrudzhaLokomotiv G-O12:30

Dobrudzha - Lokomotiv G-O

Dobrudzha are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

PomoriePirin12:30

Pomorie - Pirin

Pomorie are playing Pirin at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Tsarsko seloNesebr12:30

Tsarsko selo - Nesebr

Tsarsko selo are playing Nesebr at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

PafosDoxa15:00

Pafos - Doxa

Pafos are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ermis AradippouAnorthosis16:00

Ermis Aradippou - Anorthosis

Ermis Aradippou are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

OmoniaAEL16:00

Omonia - AEL

Omonia are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Akritas ChlorakaAyia Napa13:00

Akritas Chloraka - Ayia Napa

Akritas Chloraka are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Asil LyssiEthnikos Achnas13:00

Asil Lyssi - Ethnikos Achnas

Asil Lyssi are playing Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KarmiotissaMEAP13:00

Karmiotissa - MEAP

Karmiotissa are playing MEAP at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Olympiakos NicosiaAE Zakakiou13:00

Olympiakos Nicosia - AE Zakakiou

Olympiakos Nicosia are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OthellosOmonia Aradippou13:00

Othellos - Omonia Aradippou

Othellos are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PAEEKDigenis13:00

PAEEK - Digenis

PAEEK are playing Digenis at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BarrowEbbsfleet Utd15:00

Barrow - Ebbsfleet Utd

Barrow are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BorehamSolihull MoorsPostponedPst

Boreham - Solihull Moors

Boreham are playing Solihull Moors at the National League of England on February 23.

Braintree TownAldershot15:00

Braintree Town - Aldershot

Braintree Town are playing Aldershot at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterfieldHarrogate Town15:00

Chesterfield - Harrogate Town

Chesterfield are playing Harrogate Town at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dagenham and RedbridgeSutton Utd15:00

Dagenham and Redbridge - Sutton Utd

Dagenham and Redbridge are playing Sutton Utd at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GatesheadWrexham15:00

Gateshead - Wrexham

Gateshead are playing Wrexham at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HalifaxHavant and Waterlooville15:00

Halifax - Havant and Waterlooville

Halifax are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HartlepoolBromley15:00

Hartlepool - Bromley

Hartlepool are playing Bromley at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Leyton OrientFyldePostponedPst

Leyton Orient - Fylde

Leyton Orient are playing Fylde at the National League of England on February 23.

Maidenhead UtdDover15:00

Maidenhead Utd - Dover

Maidenhead Utd are playing Dover at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdBarnetPostponedPst

Maidstone Utd - Barnet

Maidstone Utd are playing Barnet at the National League of England on February 23.

Salford CityEastleigh15:00

Salford City - Eastleigh

Salford City are playing Eastleigh at the National League of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Scunthorpe UnitedDoncaster Rovers13:00

Scunthorpe United - Doncaster Rovers

Scunthorpe United are playing Doncaster Rovers at the League One of England on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Accrington StanleySouthend United15:00

Accrington Stanley - Southend United

Accrington Stanley are playing Southend United at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BlackpoolOxford United15:00

Blackpool - Oxford United

Blackpool are playing Oxford United at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol RoversSunderland15:00

Bristol Rovers - Sunderland

Bristol Rovers are playing Sunderland at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Burton AlbionFleetwood Town15:00

Burton Albion - Fleetwood Town

Burton Albion are playing Fleetwood Town at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Peterborough UnitedShrewsbury15:00

Peterborough United - Shrewsbury

Peterborough United are playing Shrewsbury at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthRochdale15:00

Plymouth - Rochdale

Plymouth are playing Rochdale at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PortsmouthBarnsley15:00

Portsmouth - Barnsley

Portsmouth are playing Barnsley at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WalsallBradford15:00

Walsall - Bradford

Walsall are playing Bradford at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonCharlton Athletic15:00

Wimbledon - Charlton Athletic

Wimbledon are playing Charlton Athletic at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wycombe WanderersGillingham15:00

Wycombe Wanderers - Gillingham

Wycombe Wanderers are playing Gillingham at the League One of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BuryOldham Athletic15:00

Bury - Oldham Athletic

Bury are playing Oldham Athletic at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownPort Vale15:00

Cheltenham Town - Port Vale

Cheltenham Town are playing Port Vale at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ColchesterCarlisle15:00

Colchester - Carlisle

Colchester are playing Carlisle at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Crawley TownMacclesfield Town15:00

Crawley Town - Macclesfield Town

Crawley Town are playing Macclesfield Town at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CreweExeter15:00

Crewe - Exeter

Crewe are playing Exeter at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Mansfield TownForest Green15:00

Mansfield Town - Forest Green

Mansfield Town are playing Forest Green at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Milton Keynes DonsNewport15:00

Milton Keynes Dons - Newport

Milton Keynes Dons are playing Newport at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MorecambeLincoln City15:00

Morecambe - Lincoln City

Morecambe are playing Lincoln City at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StevenageNorthampton15:00

Stevenage - Northampton

Stevenage are playing Northampton at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon TownGrimsby15:00

Swindon Town - Grimsby

Swindon Town are playing Grimsby at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Tranmere RoversNotts County15:00

Tranmere Rovers - Notts County

Tranmere Rovers are playing Notts County at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeovil TownCambridge United15:00

Yeovil Town - Cambridge United

Yeovil Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BathSlough Town15:00

Bath - Slough Town

Bath are playing Slough Town at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DartfordWoking15:00

Dartford - Woking

Dartford are playing Woking at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

East ThurrockHampton and Richmond15:00

East Thurrock - Hampton and Richmond

East Thurrock are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughWealdstone15:00

Eastbourne Borough - Wealdstone

Eastbourne Borough are playing Wealdstone at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Gloucester CityChelmsford15:00

Gloucester City - Chelmsford

Gloucester City are playing Chelmsford at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HemelConcord Rangers15:00

Hemel - Concord Rangers

Hemel are playing Concord Rangers at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungerford TownWelling United15:00

Hungerford Town - Welling United

Hungerford Town are playing Welling United at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford CityBillericay15:00

Oxford City - Billericay

Oxford City are playing Billericay at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St AlbansTruro City15:00

St Albans - Truro City

St Albans are playing Truro City at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TorquayDulwich Hamlet15:00

Torquay - Dulwich Hamlet

Torquay are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Weston-super-MareChippenham15:00

Weston-super-Mare - Chippenham

Weston-super-Mare are playing Chippenham at the National League South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Blyth SpartansKidderminster15:00

Blyth Spartans - Kidderminster

Blyth Spartans are playing Kidderminster at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bradford PAChester15:00

Bradford PA - Chester

Bradford PA are playing Chester at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ChorleyAshton United15:00

Chorley - Ashton United

Chorley are playing Ashton United at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Curzon AshtonAltrincham15:00

Curzon Ashton - Altrincham

Curzon Ashton are playing Altrincham at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GuiseleyAlfreton Town15:00

Guiseley - Alfreton Town

Guiseley are playing Alfreton Town at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthportFC United of Manchester15:00

Southport - FC United of Manchester

Southport are playing FC United of Manchester at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Spennymoor TownLeamington15:00

Spennymoor Town - Leamington

Spennymoor Town are playing Leamington at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

York CityNuneaton15:00

York City - Nuneaton

York City are playing Nuneaton at the National League North of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Arsenal WManchester City W12:15

Arsenal W - Manchester City W

Arsenal W are playing Manchester City W at the WSL Cup - Women of England on February 23. The match will kick off 12:15 UTC.

BrackleyLeyton Orient15:00

Brackley - Leyton Orient

Brackley are playing Leyton Orient at the FA Trophy of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FyldeBarnet15:00

Fylde - Barnet

Fylde are playing Barnet at the FA Trophy of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Solihull MoorsTelford United15:00

Solihull Moors - Telford United

Solihull Moors are playing Telford United at the FA Trophy of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StockportMaidstone Utd15:00

Stockport - Maidstone Utd

Stockport are playing Maidstone Utd at the FA Trophy of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Frome TownChesham United15:00

Frome Town - Chesham United

Frome Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrow BoroughPoole Town15:00

Harrow Borough - Poole Town

Harrow Borough are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hartley WintneyTiverton Town15:00

Hartley Wintney - Tiverton Town

Hartley Wintney are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HendonGosport Borough15:00

Hendon - Gosport Borough

Hendon are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Kings LangleyBeaconsfield Town15:00

Kings Langley - Beaconsfield Town

Kings Langley are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SalisburyBasingstoke Town15:00

Salisbury - Basingstoke Town

Salisbury are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Staines TownMetropolitan Police15:00

Staines Town - Metropolitan Police

Staines Town are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon SupermarineDorchester Town15:00

Swindon Supermarine - Dorchester Town

Swindon Supermarine are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Taunton TownFarnborough15:00

Taunton Town - Farnborough

Taunton Town are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthMerthyr T15:00

Weymouth - Merthyr T

Weymouth are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wimborne TownWalton Casuals15:00

Wimborne Town - Walton Casuals

Wimborne Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bognor Regis TownHaringey Borough15:00

Bognor Regis Town - Haringey Borough

Bognor Regis Town are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Brightlingsea RegentKingstonian15:00

Brightlingsea Regent - Kingstonian

Brightlingsea Regent are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Carshalton AthleticLewes15:00

Carshalton Athletic - Lewes

Carshalton Athletic are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Corinthian-CasualsMargate15:00

Corinthian-Casuals - Margate

Corinthian-Casuals are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorking WanderersBishops Stortford15:00

Dorking Wanderers - Bishops Stortford

Dorking Wanderers are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Enfield TownFolkestone Invicta15:00

Enfield Town - Folkestone Invicta

Enfield Town are playing Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Harlow TownWhitehawk15:00

Harlow Town - Whitehawk

Harlow Town are playing Whitehawk at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeatherheadHornchurch15:00

Leatherhead - Hornchurch

Leatherhead are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Potters Bar TownBurgess Hill Town15:00

Potters Bar Town - Burgess Hill Town

Potters Bar Town are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Tonbridge AngelsMerstham15:00

Tonbridge Angels - Merstham

Tonbridge Angels are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Wingate and FinchleyWorthing15:00

Wingate and Finchley - Worthing

Wingate and Finchley are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bamber BridgeSouth Shields15:00

Bamber Bridge - South Shields

Bamber Bridge are playing South Shields at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Basford UnitedStafford Rangers15:00

Basford United - Stafford Rangers

Basford United are playing Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BuxtonHednesford Town15:00

Buxton - Hednesford Town

Buxton are playing Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FarsleyWitton Albion15:00

Farsley - Witton Albion

Farsley are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Grantham TownMatlock Town15:00

Grantham Town - Matlock Town

Grantham Town are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HydeWhitby Town15:00

Hyde - Whitby Town

Hyde are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MarineWorkington15:00

Marine - Workington

Marine are playing Workington at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

North FerribyGainsborough15:00

North Ferriby - Gainsborough

North Ferriby are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Scarborough AthleticMickleover Sports15:00

Scarborough Athletic - Mickleover Sports

Scarborough Athletic are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

StalybridgeLancaster15:00

Stalybridge - Lancaster

Stalybridge are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrington TownNantwich15:00

Warrington Town - Nantwich

Warrington Town are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Banbury UnitedSt Ives Town15:00

Banbury United - St Ives Town

Banbury United are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bedworth UnitedKings Lynn Town15:00

Bedworth United - Kings Lynn Town

Bedworth United are playing Kings Lynn Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Biggleswade TownLowestoft Town15:00

Biggleswade Town - Lowestoft Town

Biggleswade Town are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Halesowen TownRushden-Diamonds15:00

Halesowen Town - Rushden-Diamonds

Halesowen Town are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Hitchin TownStratford Town15:00

Hitchin Town - Stratford Town

Hitchin Town are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KetteringRushall Olympic15:00

Kettering - Rushall Olympic

Kettering are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeistonAlvechurch15:00

Leiston - Alvechurch

Leiston are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Redditch UnitedNeedham Market15:00

Redditch United - Needham Market

Redditch United are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownCoalville Town15:00

Royston Town - Coalville Town

Royston Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St Neots TownBarwell15:00

St Neots Town - Barwell

St Neots Town are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TamworthStourbridge15:00

Tamworth - Stourbridge

Tamworth are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HIFKInter Turku11:00

HIFK - Inter Turku

HIFK are playing Inter Turku at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

HonkaMariehamn12:00

Honka - Mariehamn

Honka are playing Mariehamn at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LahtiHJK Helsinki12:00

Lahti - HJK Helsinki

Lahti are playing HJK Helsinki at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

IlvesVaasan PS12:30

Ilves - Vaasan PS

Ilves are playing Vaasan PS at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

JaroHaka13:15

Jaro - Haka

Jaro are playing Haka at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 13:15 UTC.

AC OuluMyPa13:30

AC Oulu - MyPa

AC Oulu are playing MyPa at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TPVKTP15:00

TPV - KTP

TPV are playing KTP at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KajaaniEIF16:00

Kajaani - EIF

Kajaani are playing EIF at the National Cup of Finland on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Consolat MarseilleSaint-Priest14:00

Consolat Marseille - Saint-Priest

Consolat Marseille are playing Saint-Priest at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PontarlierMartigues14:00

Pontarlier - Martigues

Pontarlier are playing Martigues at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Jura SudHyeres15:00

Jura Sud - Hyeres

Jura Sud are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Monaco-2Annecy15:00

Monaco-2 - Annecy

Monaco-2 are playing Annecy at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FrejusLyon-215:30

Frejus - Lyon-2

Frejus are playing Lyon-2 at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

ChasselayNice-217:00

Chasselay - Nice-2

Chasselay are playing Nice-2 at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille EndoumeGrasse17:00

Marseille Endoume - Grasse

Marseille Endoume are playing Grasse at the National 2, Group A of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Andrezieux BoutheonBlois17:00

Andrezieux Boutheon - Blois

Andrezieux Boutheon are playing Blois at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ColomiersSt Pryve17:00

Colomiers - St Pryve

Colomiers are playing St Pryve at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Les HerbiersBergerac17:00

Les Herbiers - Bergerac

Les Herbiers are playing Bergerac at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Nimes-2Moulins17:00

Nimes-2 - Moulins

Nimes-2 are playing Moulins at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

RomorantinSaint-Etienne-217:00

Romorantin - Saint-Etienne-2

Romorantin are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SeteLe Puy Auvergne17:00

Sete - Le Puy Auvergne

Sete are playing Le Puy Auvergne at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade BordelaisBordeaux-217:00

Stade Bordelais - Bordeaux-2

Stade Bordelais are playing Bordeaux-2 at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

TrelissacStade Montois17:00

Trelissac - Stade Montois

Trelissac are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-MaloFuriani-Agliani14:00

Saint-Malo - Furiani-Agliani

Saint-Malo are playing Furiani-Agliani at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PSG-2Chartres15:00

PSG-2 - Chartres

PSG-2 are playing Chartres at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GranvilleMantes17:00

Granville - Mantes

Granville are playing Mantes at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Le Havre-2Nantes-217:00

Le Havre-2 - Nantes-2

Le Havre-2 are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PoissyBoulogne-Billancourt17:00

Poissy - Boulogne-Billancourt

Poissy are playing Boulogne-Billancourt at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade BriochinVannes17:00

Stade Briochin - Vannes

Stade Briochin are playing Vannes at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Lorient-2Oissel18:00

Lorient-2 - Oissel

Lorient-2 are playing Oissel at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Bastia-BorgoVitre19:00

Bastia-Borgo - Vitre

Bastia-Borgo are playing Vitre at the National 2, Group C of France on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

BelfortHaguenau15:00

Belfort - Haguenau

Belfort are playing Haguenau at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lens-2St. Maur Lusi15:00

Lens-2 - St. Maur Lusi

Lens-2 are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CreteilBobigny17:00

Creteil - Bobigny

Creteil are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

EpinalArras17:00

Epinal - Arras

Epinal are playing Arras at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FeigniesIris Croix17:00

Feignies - Iris Croix

Feignies are playing Iris Croix at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Sainte GenevieveFleury-Merogis17:00

Sainte Genevieve - Fleury-Merogis

Sainte Genevieve are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SedanLille-217:00

Sedan - Lille-2

Sedan are playing Lille-2 at the National 2, Group D of France on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Hannover-2Jeddeloh12:00

Hannover-2 - Jeddeloh

Hannover-2 are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LubeckEintracht Norderstedt13:00

Lubeck - Eintracht Norderstedt

Lubeck are playing Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Werder-2Drochtersen13:00

Werder-2 - Drochtersen

Werder-2 are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwarz-Weiss RehdenWeiche Flensburg14:00

Schwarz-Weiss Rehden - Weiche Flensburg

Schwarz-Weiss Rehden are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BalingenHessen Dreieich13:00

Balingen - Hessen Dreieich

Balingen are playing Hessen Dreieich at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht StadtallendorfSaarbrucken13:00

Eintracht Stadtallendorf - Saarbrucken

Eintracht Stadtallendorf are playing Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HomburgAstoria Walldorf13:00

Homburg - Astoria Walldorf

Homburg are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Kickers OffenbachUlm13:00

Kickers Offenbach - Ulm

Kickers Offenbach are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PirmasensHoffenheim-213:00

Pirmasens - Hoffenheim-2

Pirmasens are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SteinbachFreiburg-213:00

Steinbach - Freiburg-2

Steinbach are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldhof MannheimFSV Frankfurt13:00

Waldhof Mannheim - FSV Frankfurt

Waldhof Mannheim are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wormatia WormsMainz-213:00

Wormatia Worms - Mainz-2

Wormatia Worms are playing Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HerkenrathSV Lippstadt13:00

Herkenrath - SV Lippstadt

Herkenrath are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaan-MarienbornStraelen13:00

Kaan-Marienborn - Straelen

Kaan-Marienborn are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Koln-2Verl13:00

Koln-2 - Verl

Koln-2 are playing Verl at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RodinghausenAlemannia Aachen13:00

Rodinghausen - Alemannia Aachen

Rodinghausen are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WiedenbruckViktoria Koln13:00

Wiedenbruck - Viktoria Koln

Wiedenbruck are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WuppertalerBorussia M-213:00

Wuppertaler - Borussia M-2

Wuppertaler are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

GarchingGreuther Furth-213:00

Garching - Greuther Furth-2

Garching are playing Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AuerbachChemnitzer12:30

Auerbach - Chemnitzer

Auerbach are playing Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

BFC DynamoBudissa Bautzen12:30

BFC Dynamo - Budissa Bautzen

BFC Dynamo are playing Budissa Bautzen at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Bayer WBorussia M W13:00

Bayer W - Borussia M W

Bayer W are playing Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Duisburg WFreiburg W13:00

Duisburg W - Freiburg W

Duisburg W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Potsdam WEssen W13:00

Potsdam W - Essen W

Potsdam W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Dynamo Dresden U-19Carl Zeiss Jena U-1911:00

Dynamo Dresden U-19 - Carl Zeiss Jena U-19

Dynamo Dresden U-19 are playing Carl Zeiss Jena U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Hertha U-19Union Berlin U-1911:00

Hertha U-19 - Union Berlin U-19

Hertha U-19 are playing Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Werder U-19Wolfsburg U-1911:00

Werder U-19 - Wolfsburg U-19

Werder U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Magdeburg U-19Hannover U-1912:00

Magdeburg U-19 - Hannover U-19

Magdeburg U-19 are playing Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Niendorfer U-19St. Pauli U-1912:00

Niendorfer U-19 - St. Pauli U-19

Niendorfer U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Hamburger U-19Osnabruck U-1913:00

Hamburger U-19 - Osnabruck U-19

Hamburger U-19 are playing Osnabruck U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bayern U-19Freiburg U-19PostponedPst

Bayern U-19 - Freiburg U-19

Bayern U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23.

Ingolstadt U-193 - 0Kaiserslautern U-1927'

Ingolstadt U-19 - Kaiserslautern U-19

Ingolstadt U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ingolstadt U-19 is winning 3-0.

Karlsruher U-191 - 0Stuttgarter Kickers U-1925'

Karlsruher U-19 - Stuttgarter Kickers U-19

Karlsruher U-19 are playing Stuttgarter Kickers U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Karlsruher U-19 is winning 1-0.

Mainz U-191 - 0Nurnberg U-1926'

Mainz U-19 - Nurnberg U-19

Mainz U-19 are playing Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Mainz U-19 is winning 1-0.

Heidenheim U-19Augsburg U-1912:00

Heidenheim U-19 - Augsburg U-19

Heidenheim U-19 are playing Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

FSV Frankfurt U-19Hoffenheim U-1912:30

FSV Frankfurt U-19 - Hoffenheim U-19

FSV Frankfurt U-19 are playing Hoffenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Eintracht Frankfurt U-19Stuttgart U-1913:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Stuttgart U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bayer U-190 - 0Fortuna Dusseldorf U-1924'

Bayer U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Bayer U-19 are playing Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wurzburger FVSand13:00

Wurzburger FV - Sand

Wurzburger FV are playing Sand at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen KasselNeu-Isenburg13:00

Hessen Kassel - Neu-Isenburg

Hessen Kassel are playing Neu-Isenburg at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Buchonia FliedenTurk Gucu Friedberg13:30

Buchonia Flieden - Turk Gucu Friedberg

Buchonia Flieden are playing Turk Gucu Friedberg at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Bad VilbelLohfelden14:00

Bad Vilbel - Lohfelden

Bad Vilbel are playing Lohfelden at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern AlzenauBaunatalPostponedPst

Bayern Alzenau - Baunatal

Bayern Alzenau are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23.

LehnerzEderbergland14:00

Lehnerz - Ederbergland

Lehnerz are playing Ederbergland at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RW HadamarEddersheim14:00

RW Hadamar - Eddersheim

RW Hadamar are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Viktoria GriesheimHunfelder SV14:00

Viktoria Griesheim - Hunfelder SV

Viktoria Griesheim are playing Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Meiendorfer SVCurslack Neuengamme13:00

Meiendorfer SV - Curslack Neuengamme

Meiendorfer SV are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SchilkseeTodesfeldePostponedPst

Schilksee - Todesfelde

Schilksee are playing Todesfelde at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on February 23.

Normannia GmundGermania Friedrichstal13:00

Normannia Gmund - Germania Friedrichstal

Normannia Gmund are playing Germania Friedrichstal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NottingenIlshofen13:00

Nottingen - Ilshofen

Nottingen are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ReutlingenBacknang13:00

Reutlingen - Backnang

Reutlingen are playing Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Bahlinger SCNeckarsulmer SU14:00

Bahlinger SC - Neckarsulmer SU

Bahlinger SC are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BissingenLinx14:00

Bissingen - Linx

Bissingen are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OberachernPforzheim14:00

Oberachern - Pforzheim

Oberachern are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SpielbergSGV Freiberg14:00

Spielberg - SGV Freiberg

Spielberg are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

VillingenRavensburg14:00

Villingen - Ravensburg

Villingen are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Blumenthaler SVGeestemunde13:00

Blumenthaler SV - Geestemunde

Blumenthaler SV are playing Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OSC BremerhavenWerder-314:00

OSC Bremerhaven - Werder-3

OSC Bremerhaven are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Arminia HannoverBraunschweig-213:00

Arminia Hannover - Braunschweig-2

Arminia Hannover are playing Braunschweig-2 at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

WolfenbuttelWunstorf14:00

Wolfenbuttel - Wunstorf

Wolfenbuttel are playing Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Anker WismarTorgelower SV Greif12:00

Anker Wismar - Torgelower SV Greif

Anker Wismar are playing Torgelower SV Greif at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LichtenbergNeustrelitz12:30

Lichtenberg - Neustrelitz

Lichtenberg are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Greifswalder FCLok Stendal13:30

Greifswalder FC - Lok Stendal

Greifswalder FC are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Malchower SVCFC Hertha14:00

Malchower SV - CFC Hertha

Malchower SV are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BW ZorbauUnion Sandersdorf12:00

BW Zorbau - Union Sandersdorf

BW Zorbau are playing Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

LudwigsfeldeAskania Bernburg13:00

Ludwigsfelde - Askania Bernburg

Ludwigsfelde are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht TrierSchott Mainz13:00

Eintracht Trier - Schott Mainz

Eintracht Trier are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KoblenzDiefflen13:00

Koblenz - Diefflen

Koblenz are playing Diefflen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Idar-ObersteinArminia Ludwigshafen13:30

Idar-Oberstein - Arminia Ludwigshafen

Idar-Oberstein are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Rochling WolklingenKaiserslautern-213:30

Rochling Wolklingen - Kaiserslautern-2

Rochling Wolklingen are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

DillingenTuS Koblenz14:00

Dillingen - TuS Koblenz

Dillingen are playing TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hertha WiesbachEngers 0714:00

Hertha Wiesbach - Engers 07

Hertha Wiesbach are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KarbachJagersburg14:00

Karbach - Jagersburg

Karbach are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hassia BingenEmmelshausen14:30

Hassia Bingen - Emmelshausen

Hassia Bingen are playing Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

ASC DortmundBrunninghausen17:30

ASC Dortmund - Brunninghausen

ASC Dortmund are playing Brunninghausen at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Jahn Dinslaken HiesfeldSchonnebeck16:00

Jahn Dinslaken Hiesfeld - Schonnebeck

Jahn Dinslaken Hiesfeld are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Panionios U-202 - 1Panathinaikos U-2074'

Panionios U-20 - Panathinaikos U-20

Panionios U-20 are playing Panathinaikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Panionios U-20 is winning 2-1.

AEK U-201 - 0Apollon U-2054'

AEK U-20 - Apollon U-20

AEK U-20 are playing Apollon U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 09:15 UTC. It's the second half and AEK U-20 is winning 1-0.

Asteras Tripolis U-200 - 0Atromitos U-2026'

Asteras Tripolis U-20 - Atromitos U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lamia U-20Larisa U-2017:00

Lamia U-20 - Larisa U-20

Lamia U-20 are playing Larisa U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Olympiakos U-20OFI U-2017:00

Olympiakos U-20 - OFI U-20

Olympiakos U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-20Aris U-2017:00

PAOK U-20 - Aris U-20

PAOK U-20 are playing Aris U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Panaitolikos U-20Giannina U-2017:00

Panaitolikos U-20 - Giannina U-20

Panaitolikos U-20 are playing Giannina U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Xanthi U-20Levadiakos U-2017:00

Xanthi U-20 - Levadiakos U-20

Xanthi U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FerencvarosPuskas16:00

Ferencvaros - Puskas

Ferencvaros are playing Puskas at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MezokovesdVarda16:00

Mezokovesd - Varda

Mezokovesd are playing Varda at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

PaksDebrecen16:00

Paks - Debrecen

Paks are playing Debrecen at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UjpestDiosgyor16:00

Ujpest - Diosgyor

Ujpest are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VidiHaladas16:00

Vidi - Haladas

Vidi are playing Haladas at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

HonvedMTK18:30

Honved - MTK

Honved are playing MTK at the NB I of Hungary on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

BreidablikVikingur R.11:00

Breidablik - Vikingur R.

Breidablik are playing Vikingur R. at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Leiknir R.Thor15:15

Leiknir R. - Thor

Leiknir R. are playing Thor at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

GrindavikMagni16:00

Grindavik - Magni

Grindavik are playing Magni at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FramKA Akureyri17:15

Fram - KA Akureyri

Fram are playing KA Akureyri at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

Maccabi Tel AvivMaccabi Petah Tikva14:00

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Tel Aviv are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Bnei SakhninBnei Yehuda16:00

Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda

Bnei Sakhnin are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Tel AvivMaccabi Netanya16:15

Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya

Hapoel Tel Aviv are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Raanana18:30

Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

GubbioFeralpi Salo13:30

Gubbio - Feralpi Salo

Gubbio are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SudtirolRimini13:30

Sudtirol - Rimini

Sudtirol are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TriestinaRenate13:30

Triestina - Renate

Triestina are playing Renate at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FermanaPordenone15:30

Fermana - Pordenone

Fermana are playing Pordenone at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

MonzaFano15:30

Monza - Fano

Monza are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

RavennaTeramo17:30

Ravenna - Teramo

Ravenna are playing Teramo at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

AlbinoleffeGIANA Erminio19:30

Albinoleffe - GIANA Erminio

Albinoleffe are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

ImoleseVis Pesaro19:30

Imolese - Vis Pesaro

Imolese are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

SambenedetteseTernana19:30

Sambenedettese - Ternana

Sambenedettese are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus VeronaVicenza19:30

Virtus Verona - Vicenza

Virtus Verona are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

GozzanoAlessandria15:30

Gozzano - Alessandria

Gozzano are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Atalanta U-190 - 0Cagliari U-1928'

Atalanta U-19 - Cagliari U-19

Atalanta U-19 are playing Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sassuolo U-190 - 1Empoli U-1927'

Sassuolo U-19 - Empoli U-19

Sassuolo U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Empoli U-19 is winning 0-1.

Inter U-19Fiorentina U-1912:00

Inter U-19 - Fiorentina U-19

Inter U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Salernitana U-190 - 0Cremonese U-1926'

Salernitana U-19 - Cremonese U-19

Salernitana U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Carpi U-19Bologna U-1913:30

Carpi U-19 - Bologna U-19

Carpi U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Brescia U-19Spezia U-1914:00

Brescia U-19 - Spezia U-19

Brescia U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Parma U-19Venezia U-1914:00

Parma U-19 - Venezia U-19

Parma U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Spal U-19Verona U-1914:00

Spal U-19 - Verona U-19

Spal U-19 are playing Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Lazio U-19Cosenza U-1913:30

Lazio U-19 - Cosenza U-19

Lazio U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Lecce U-19Ascoli U-1913:30

Lecce U-19 - Ascoli U-19

Lecce U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Pescara U-19Frosinone U-1913:30

Pescara U-19 - Frosinone U-19

Pescara U-19 are playing Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Foggia U-19Benevento U-1914:00

Foggia U-19 - Benevento U-19

Foggia U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Livorno U-190 - 0Crotone U-19Half TimeHT

Livorno U-19 - Crotone U-19

Livorno U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 23. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

RumelangeJeunesse Esch16:00

Rumelange - Jeunesse Esch

Rumelange are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Pieta HotspursGzira United13:00

Pieta Hotspurs - Gzira United

Pieta Hotspurs are playing Gzira United at the FA Trophy of Malta on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MostaBirkirkara FC15:00

Mosta - Birkirkara FC

Mosta are playing Birkirkara FC at the FA Trophy of Malta on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Grbalj RadanoviciRudar Pljevlja13:00

Grbalj Radanovici - Rudar Pljevlja

Grbalj Radanovici are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MornarLovcen Cetinje13:00

Mornar - Lovcen Cetinje

Mornar are playing Lovcen Cetinje at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OFK TitogradBuducnost13:00

OFK Titograd - Buducnost

OFK Titograd are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sutjeska NiksicOFK Petrovac13:00

Sutjeska Niksic - OFK Petrovac

Sutjeska Niksic are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ZetaIskra13:00

Zeta - Iskra

Zeta are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BarendrechtKozakken Boys13:30

Barendrecht - Kozakken Boys

Barendrecht are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior M.Koninklijke HFC13:30

Excelsior M. - Koninklijke HFC

Excelsior M. are playing Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GVVV VeenendaalDe Treffers/Kegro13:30

GVVV Veenendaal - De Treffers/Kegro

GVVV Veenendaal are playing De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ScheveningenVVSB13:30

Scheveningen - VVSB

Scheveningen are playing VVSB at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

IJsselmeervogelsAlmere City-214:00

IJsselmeervogels - Almere City-2

IJsselmeervogels are playing Almere City-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

HHCAFC14:30

HHC - AFC

HHC are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Rijnsburgse BoysSpakenburg14:30

Rijnsburgse Boys - Spakenburg

Rijnsburgse Boys are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2Lienden14:30

Sparta Rotterdam-2 - Lienden

Sparta Rotterdam-2 are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Vitesse-2Katwijk14:30

Vitesse-2 - Katwijk

Vitesse-2 are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

ArdsNewry City15:00

Ards - Newry City

Ards are playing Newry City at the Premiership of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Coleraine FCGlentoran FC15:00

Coleraine FC - Glentoran FC

Coleraine FC are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Institute FCDungannon Swifts15:00

Institute FC - Dungannon Swifts

Institute FC are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Linfield FCBallymena Utd15:00

Linfield FC - Ballymena Utd

Linfield FC are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrenpoint TownCliftonville15:00

Warrenpoint Town - Cliftonville

Warrenpoint Town are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballinamallard UnitedPortadown15:00

Ballinamallard United - Portadown

Ballinamallard United are playing Portadown at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Carrick RangerDundela FC15:00

Carrick Ranger - Dundela FC

Carrick Ranger are playing Dundela FC at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

H-W WeldersLarne FC15:00

H-W Welders - Larne FC

H-W Welders are playing Larne FC at the Championship 1, Promotion round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballyclare ComradesKnockbreda15:00

Ballyclare Comrades - Knockbreda

Ballyclare Comrades are playing Knockbreda at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DergviewPSNI15:00

Dergview - PSNI

Dergview are playing PSNI at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Limavady UnitedLoughgall15:00

Limavady United - Loughgall

Limavady United are playing Loughgall at the Championship 1, Relegation round of Northern Ireland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sosnowiec W1 - 0Medyk Konin W27'

Sosnowiec W - Medyk Konin W

Sosnowiec W are playing Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sosnowiec W is winning 1-0.

Biala Podlaska WMitech Zywiec W16:15

Biala Podlaska W - Mitech Zywiec W

Biala Podlaska W are playing Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

UJ Krakow WGornik Leczna W17:00

UJ Krakow W - Gornik Leczna W

UJ Krakow W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FamilcaoCD Mafra11:00

Familcao - CD Mafra

Familcao are playing CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

OliveirenseLeixoes15:00

Oliveirense - Leixoes

Oliveirense are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PenafielSp. Covilha17:00

Penafiel - Sp. Covilha

Penafiel are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ACS Poli Timisoara1 - 0Ripensia Timisoara66'

ACS Poli Timisoara - Ripensia Timisoara

ACS Poli Timisoara are playing Ripensia Timisoara at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and ACS Poli Timisoara is winning 1-0.

Academica Clinceni1 - 0Farul Constanta67'

Academica Clinceni - Farul Constanta

Academica Clinceni are playing Farul Constanta at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Academica Clinceni is winning 1-0.

Balotesti0 - 1Mioveni70'

Balotesti - Mioveni

Balotesti are playing Mioveni at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Mioveni is winning 0-1.

Luceafarul Oradea0 - 0ASU Poli Timisoara68'

Luceafarul Oradea - ASU Poli Timisoara

Luceafarul Oradea are playing ASU Poli Timisoara at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Metaloglobus1 - 0Arges71'

Metaloglobus - Arges

Metaloglobus are playing Arges at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Metaloglobus is winning 1-0.

Sportul Snagov2 - 0Daco-Getica72'

Sportul Snagov - Daco-Getica

Sportul Snagov are playing Daco-Getica at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Sportul Snagov is winning 2-0.

UTA Arad2 - 0Braila72'

UTA Arad - Braila

UTA Arad are playing Braila at the Liga II of Romania on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and UTA Arad is winning 2-0.

EnergeticianulUniversitatea Cluj11:00

Energeticianul - Universitatea Cluj

Energeticianul are playing Universitatea Cluj at the Liga II of Romania on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Ayr UnitedDunfermline15:00

Ayr United - Dunfermline

Ayr United are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkirkDundee United15:00

Falkirk - Dundee United

Falkirk are playing Dundee United at the Championship of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverness C.TGreenock Morton15:00

Inverness C.T - Greenock Morton

Inverness C.T are playing Greenock Morton at the Championship of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleRoss County15:00

Partick Thistle - Ross County

Partick Thistle are playing Ross County at the Championship of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen of the SouthAlloa Athletic15:00

Queen of the South - Alloa Athletic

Queen of the South are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ArbroathAirdrieonians15:00

Arbroath - Airdrieonians

Arbroath are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Brechin CityStranraer15:00

Brechin City - Stranraer

Brechin City are playing Stranraer at the Division 1 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeDumbarton15:00

East Fife - Dumbarton

East Fife are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Forfar AthleticStenhousemuir15:00

Forfar Athletic - Stenhousemuir

Forfar Athletic are playing Stenhousemuir at the Division 1 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversMontrose15:00

Raith Rovers - Montrose

Raith Rovers are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Annan AthleticAlbion Rovers15:00

Annan Athletic - Albion Rovers

Annan Athletic are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Berwick RangersElgin City15:00

Berwick Rangers - Elgin City

Berwick Rangers are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh CityCowdenbeath15:00

Edinburgh City - Cowdenbeath

Edinburgh City are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen's ParkClyde15:00

Queen's Park - Clyde

Queen's Park are playing Clyde at the Division 2 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling AlbionPeterhead15:00

Stirling Albion - Peterhead

Stirling Albion are playing Peterhead at the Division 2 of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo-2Guijuelo15:30

Deportivo-2 - Guijuelo

Deportivo-2 are playing Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Real Madrid-2Valladolid-218:30

Real Madrid-2 - Valladolid-2

Real Madrid-2 are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

DurangoVitoria CD15:00

Durango - Vitoria CD

Durango are playing Vitoria CD at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeioaAmorebieta16:00

Leioa - Amorebieta

Leioa are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MirandesCalahorra16:30

Mirandes - Calahorra

Mirandes are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

UD LogronesAthletic-216:30

UD Logrones - Athletic-2

UD Logrones are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Arenas de GetxoSporting Gijon-217:00

Arenas de Getxo - Sporting Gijon-2

Arenas de Getxo are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Racing SantanderBarakaldo18:00

Racing Santander - Barakaldo

Racing Santander are playing Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Villarreal-2Peralada16:00

Villarreal-2 - Peralada

Villarreal-2 are playing Peralada at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Granada-2Sevilla-215:00

Granada-2 - Sevilla-2

Granada-2 are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Valencia WAthletic W10:30

Valencia W - Athletic W

Valencia W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico Madrid WAlbacete W11:00

Atletico Madrid W - Albacete W

Atletico Madrid W are playing Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Espanyol WLevante W13:00

Espanyol W - Levante W

Espanyol W are playing Levante W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Ourense CFBoiro16:00

Ourense CF - Boiro

Ourense CF are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BarredaSiete Villas15:30

Barreda - Siete Villas

Barreda are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CD NavalRibamontan al Mar15:30

CD Naval - Ribamontan al Mar

CD Naval are playing Ribamontan al Mar at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

SamanoRacing Santander-215:30

Samano - Racing Santander-2

Samano are playing Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

SolaresVelarde15:30

Solares - Velarde

Solares are playing Velarde at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BezanaCayon17:15

Bezana - Cayon

Bezana are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

LaredoTorina17:30

Laredo - Torina

Laredo are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

OrdiziaAmurrio15:00

Ordizia - Amurrio

Ordizia are playing Amurrio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

BeasainAlaves-216:00

Beasain - Alaves-2

Beasain are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

DeustoBalmaseda16:00

Deusto - Balmaseda

Deusto are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Pasaia KEBasconia16:00

Pasaia KE - Basconia

Pasaia KE are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SantfeliuencPobla Mafumet17:00

Santfeliuenc - Pobla Mafumet

Santfeliuenc are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Elche-2La Nucia11:00

Elche-2 - La Nucia

Elche-2 are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Torre LevanteAcero15:00

Torre Levante - Acero

Torre Levante are playing Acero at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo IbenseJove Espanol16:00

Rayo Ibense - Jove Espanol

Rayo Ibense are playing Jove Espanol at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantAtzeneta16:00

Vilamarxant - Atzeneta

Vilamarxant are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BriviescaCultural Cebrerena15:30

Briviesca - Cultural Cebrerena

Briviesca are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

La Virgen del CaminoAlmazan15:30

La Virgen del Camino - Almazan

La Virgen del Camino are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Cristo AtleticoSporting Uxama17:30

Cristo Atletico - Sporting Uxama

Cristo Atletico are playing Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

MartosRiver Melilla16:00

Martos - River Melilla

Martos are playing River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

El PaloHuetor Vega18:00

El Palo - Huetor Vega

El Palo are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

EcijaXerez15:45

Ecija - Xerez

Ecija are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

ArcosCoria CF16:30

Arcos - Coria CF

Arcos are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

BinissalemEsporles15:00

Binissalem - Esporles

Binissalem are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Platges de CalviaSon Cladera15:00

Platges de Calvia - Son Cladera

Platges de Calvia are playing Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FerriolenseMercadal15:30

Ferriolense - Mercadal

Ferriolense are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Santa CatalinaIbiza Islas Pitiusas15:30

Santa Catalina - Ibiza Islas Pitiusas

Santa Catalina are playing Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

ManacorMurense16:15

Manacor - Murense

Manacor are playing Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

ConstanciaMallorca-217:30

Constancia - Mallorca-2

Constancia are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

TamaraceiteEl Cotillo12:30

Tamaraceite - El Cotillo

Tamaraceite are playing El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

IbarraTenisca16:00

Ibarra - Tenisca

Ibarra are playing Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

BuzanadaLas Palmas-316:30

Buzanada - Las Palmas-3

Buzanada are playing Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Santa UrsulaLanzarote16:30

Santa Ursula - Lanzarote

Santa Ursula are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

ValdelacalzadaExtremadura-217:30

Valdelacalzada - Extremadura-2

Valdelacalzada are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

ArdoiPena Sport15:00

Ardoi - Pena Sport

Ardoi are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

HuarteMutilvera15:00

Huarte - Mutilvera

Huarte are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PamplonaBaztan15:00

Pamplona - Baztan

Pamplona are playing Baztan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AlesvesCortes15:30

Alesves - Cortes

Alesves are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

SubizaSan Juan15:30

Subiza - San Juan

Subiza are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BurladesBeti Kozkor16:30

Burlades - Beti Kozkor

Burlades are playing Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Valle EguesBeti Onak17:00

Valle Egues - Beti Onak

Valle Egues are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

AgoncilloAutol15:45

Agoncillo - Autol

Agoncillo are playing Autol at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

VillarrubiaMadridejos17:30

Villarrubia - Madridejos

Villarrubia are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

ElfsborgFrej13:00

Elfsborg - Frej

Elfsborg are playing Frej at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HassleholmsDjurgarden13:00

Hassleholms - Djurgarden

Hassleholms are playing Djurgarden at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KarlstadOstersunds FK13:00

Karlstad - Ostersunds FK

Karlstad are playing Ostersunds FK at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SiriusHalmstad13:00

Sirius - Halmstad

Sirius are playing Halmstad at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AFC EskilstunaVarnamo15:00

AFC Eskilstuna - Varnamo

AFC Eskilstuna are playing Varnamo at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkenbergDegerfor15:00

Falkenberg - Degerfor

Falkenberg are playing Degerfor at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RapperswilSchaffhausen16:00

Rapperswil - Schaffhausen

Rapperswil are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

KriensServette16:30

Kriens - Servette

Kriens are playing Servette at the Challenge League of Switzerland on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

ChiassoWinterthur17:30

Chiasso - Winterthur

Chiasso are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

SultanbeyliOsmaniyespor10:30

Sultanbeyli - Osmaniyespor

Sultanbeyli are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Tepecik BelediyeErgene Velimespor10:30

Tepecik Belediye - Ergene Velimespor

Tepecik Belediye are playing Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

KaragumrukZonguldak Komurspor10:30

Karagumruk - Zonguldak Komurspor

Karagumruk are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Menemen BelediyesporFethiyespor10:30

Menemen Belediyespor - Fethiyespor

Menemen Belediyespor are playing Fethiyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Bayrampasa3 - 0GaziantepsporForfeitFrf

Bayrampasa - Gaziantepspor

Bayrampasa played Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. Gaziantepspor was forfeited with a 3-0 loss.. Bayrampasa won 3-0.

HacettepeSancaktepe Belediye10:30

Hacettepe - Sancaktepe Belediye

Hacettepe are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

SariyerEyupspor10:30

Sariyer - Eyupspor

Sariyer are playing Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Alanyaspor U-212 - 2Kasimpasa U-2170'

Alanyaspor U-21 - Kasimpasa U-21

Alanyaspor U-21 are playing Kasimpasa U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Sivasspor U-210 - 0Antalyaspor U-2169'

Sivasspor U-21 - Antalyaspor U-21

Sivasspor U-21 are playing Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Boluspor U-211 - 1Adanaspor U-21Full TimeFT

Boluspor U-21 - Adanaspor U-21

Boluspor U-21 played Adanaspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 23. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Demirspor Adana U-213 - 0Altinordu U-21ForfeitFrf

Demirspor Adana U-21 - Altinordu U-21

Demirspor Adana U-21 played Altinordu U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 23. Altinordu U-21 was forfeited with a 3-0 loss.. Demirspor Adana U-21 won 3-0.

Genclerbirligi U-211 - 0Umraniyespor U-2166'

Genclerbirligi U-21 - Umraniyespor U-21

Genclerbirligi U-21 are playing Umraniyespor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Genclerbirligi U-21 is winning 1-0.

Arsenal Kyiv U-210 - 0Desna U-2128'

Arsenal Kyiv U-21 - Desna U-21

Arsenal Kyiv U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vorskla U-21Karpaty U-2111:00

Vorskla U-21 - Karpaty U-21

Vorskla U-21 are playing Karpaty U-21 at the Youth League of Ukraine on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AberystwythCardiff MU14:30

Aberystwyth - Cardiff MU

Aberystwyth are playing Cardiff MU at the Premier League, Championship Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

CarmarthenCefn Druids14:30

Carmarthen - Cefn Druids

Carmarthen are playing Cefn Druids at the Premier League, Championship Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LlandudnoLlanelli14:30

Llandudno - Llanelli

Llandudno are playing Llanelli at the Premier League, Championship Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Barry TownConnah's QN19:30

Barry Town - Connah's QN

Barry Town are playing Connah's QN at the Premier League, Championship Round of Wales on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

AberystwythCardiff MU14:30

Aberystwyth - Cardiff MU

Aberystwyth are playing Cardiff MU at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

CarmarthenNewi Cefn Druids14:30

Carmarthen - Newi Cefn Druids

Carmarthen are playing Newi Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

LlandudnoLlanelli14:30

Llandudno - Llanelli

Llandudno are playing Llanelli at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Gresford AthleticLlanrhaeadr14:00

Gresford Athletic - Llanrhaeadr

Gresford Athletic are playing Llanrhaeadr at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AirbusRhyl14:30

Airbus - Rhyl

Airbus are playing Rhyl at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Conwy BoroughFlint Town14:30

Conwy Borough - Flint Town

Conwy Borough are playing Flint Town at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Denbigh TownPorthmadog14:30

Denbigh Town - Porthmadog

Denbigh Town are playing Porthmadog at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Holyhead HotspurGuilsfield14:30

Holyhead Hotspur - Guilsfield

Holyhead Hotspur are playing Guilsfield at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

PenrhyncochPrestatyn Town FC14:30

Penrhyncoch - Prestatyn Town FC

Penrhyncoch are playing Prestatyn Town FC at the Cimru Alliance of Wales on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

AmmanfordUndy AthleticPostponedPst

Ammanford - Undy Athletic

Ammanford are playing Undy Athletic at the Division 1 of Wales on February 23.

Cwmbran CelticGoytre14:00

Cwmbran Celtic - Goytre

Cwmbran Celtic are playing Goytre at the Division 1 of Wales on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Llantwit MajorTon Pentre14:00

Llantwit Major - Ton Pentre

Llantwit Major are playing Ton Pentre at the Division 1 of Wales on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pontypridd TownBriton Ferry14:00

Pontypridd Town - Briton Ferry

Pontypridd Town are playing Briton Ferry at the Division 1 of Wales on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Port TalbotHaverfordwest County14:00

Port Talbot - Haverfordwest County

Port Talbot are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Shanghai SIPGBeijing Guoan11:35

Shanghai SIPG - Beijing Guoan

Shanghai SIPG are playing Beijing Guoan at the Supercup of China on February 23. The match will kick off 11:35 UTC.

Southern District3 - 1HK WarriorsFull TimeFT

Southern District - HK Warriors

Southern District played HK Warriors at the Premier League of Hong Kong on February 23. The match kicked off 06:30 UTC. Southern District won 3-1.

Wofoo Tai Po2 - 1EasternFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Eastern

Wofoo Tai Po played Eastern at the Premier League of Hong Kong on February 23. The match kicked off 06:30 UTC. Wofoo Tai Po won 2-1.

Pegasus0 - 2KitcheeHalf TimeHT

Pegasus - Kitchee

Pegasus are playing Kitchee at the Premier League of Hong Kong on February 23. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Kitchee is winning 0-2.

Hoi KingDreams06:30

Hoi King - Dreams

Hoi King are playing Dreams at the Premier League of Hong Kong on February 24. The match will kick off 06:30 UTC.

Chennaiyin FCJamshedpur14:00

Chennaiyin FC - Jamshedpur

Chennaiyin FC are playing Jamshedpur at the ISL of India on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Naft Masjed SoleymanPersepolis15:00

Naft Masjed Soleyman - Persepolis

Naft Masjed Soleyman are playing Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Kagoshima UnitedTokushima Vortis04:00

Kagoshima United - Tokushima Vortis

Kagoshima United are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 04:00 UTC.

Fagiano OkayamaMito Hollyhock05:00

Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Fagiano Okayama are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

GifuMontedio Yamagata05:00

Gifu - Montedio Yamagata

Gifu are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyoto Purple SangaAlbirex Niigata05:00

Kyoto Purple Sanga - Albirex Niigata

Kyoto Purple Sanga are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaTokyo Verdy05:00

Machida Zelvia - Tokyo Verdy

Machida Zelvia are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Omiya ArdijaVentforet Kofu05:00

Omiya Ardija - Ventforet Kofu

Omiya Ardija are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCZweigen Kanazawa05:00

Tochigi SC - Zweigen Kanazawa

Tochigi SC are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiYokohama FC05:00

V-Varen Nagasaki - Yokohama FC

V-Varen Nagasaki are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime FCJEF United Ichihara07:00

Ehime FC - JEF United Ichihara

Ehime FC are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 07:00 UTC.

FC RyukyuAvispa Fukuoka07:00

FC Ryukyu - Avispa Fukuoka

FC Ryukyu are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Renofa YamaguchiKashiwa Reysol07:00

Renofa Yamaguchi - Kashiwa Reysol

Renofa Yamaguchi are playing Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on February 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Shabab AlordonAl Salt14:00

Shabab Alordon - Al Salt

Shabab Alordon are playing Al Salt at the League 1 of Jordan on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-FaysaliAl-Ramtha16:30

Al-Faysali - Al-Ramtha

Al-Faysali are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Al ArabiAl Nasar13:55

Al Arabi - Al Nasar

Al Arabi are playing Al Nasar at the Premier League of Kuwait on February 23. The match will kick off 13:55 UTC.

Al SalmiyahAl Tadhamon13:55

Al Salmiyah - Al Tadhamon

Al Salmiyah are playing Al Tadhamon at the Premier League of Kuwait on February 23. The match will kick off 13:55 UTC.

Racing BeirutAl Akha Al Ahli14:00

Racing Beirut - Al Akha Al Ahli

Racing Beirut are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Johor Darul TMelaka Utd13:00

Johor Darul T - Melaka Utd

Johor Darul T are playing Melaka Utd at the Super League of Malaysia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PKNSPKNP13:00

PKNS - PKNP

PKNS are playing PKNP at the Super League of Malaysia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PerakFelda United13:00

Perak - Felda United

Perak are playing Felda United at the Super League of Malaysia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Sarawak1 - 2SabahFull TimeFT

Sarawak - Sabah

Sarawak played Sabah at the Premier League of Malaysia on February 23. The match kicked off 08:15 UTC. Sabah won 1-2.

PDRM0 - 1Selangor United78'

PDRM - Selangor United

PDRM are playing Selangor United at the Premier League of Malaysia on February 23. The match kicked off 08:45 UTC. It's the second half and Selangor United is winning 0-1.

Terengganu-2UKM13:00

Terengganu-2 - UKM

Terengganu-2 are playing UKM at the Premier League of Malaysia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Gharrafa Club DohaAl Duhail13:50

Al Gharrafa Club Doha - Al Duhail

Al Gharrafa Club Doha are playing Al Duhail at the Stars League of Qatar on February 23. The match will kick off 13:50 UTC.

Al Rayyan SCAl Sadd SC Doha16:10

Al Rayyan SC - Al Sadd SC Doha

Al Rayyan SC are playing Al Sadd SC Doha at the Stars League of Qatar on February 23. The match will kick off 16:10 UTC.

Al Raed BuraidahAl Faysaly Al Majmaah12:55

Al Raed Buraidah - Al Faysaly Al Majmaah

Al Raed Buraidah are playing Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on February 23. The match will kick off 12:55 UTC.

Al Nasr RiyadhAl Feiha17:25

Al Nasr Riyadh - Al Feiha

Al Nasr Riyadh are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on February 23. The match will kick off 17:25 UTC.

AjmanAl Fujairah13:30

Ajman - Al Fujairah

Ajman are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Al AinAl Nasr16:15

Al Ain - Al Nasr

Al Ain are playing Al Nasr at the Premier League of Uae on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

Emirates U-21Dibba Al Fujairah U-2113:25

Emirates U-21 - Dibba Al Fujairah U-21

Emirates U-21 are playing Dibba Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 23. The match will kick off 13:25 UTC.

Al Shabab U-21Al Sharjah U-2113:30

Al Shabab U-21 - Al Sharjah U-21

Al Shabab U-21 are playing Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Dhafra U-21Ittihad Kalba U-2113:40

Al Dhafra U-21 - Ittihad Kalba U-21

Al Dhafra U-21 are playing Ittihad Kalba U-21 at the Premier League U-21 of Uae on February 23. The match will kick off 13:40 UTC.

Song Lam Nghe An Vinh2 - 0Quang NamHalf TimeHT

Song Lam Nghe An Vinh - Quang Nam

Song Lam Nghe An Vinh are playing Quang Nam at the V-League of Vietnam on February 23. The match kicked off 09:30 UTC. It's half time and Song Lam Nghe An Vinh is winning 2-0.

Sanna Khanh Hoa0 - 1Hoang Anh Gia Lai24'

Sanna Khanh Hoa - Hoang Anh Gia Lai

Sanna Khanh Hoa are playing Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on February 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Hoang Anh Gia Lai is winning 0-1.

TT Ha NoiThan Quang Ninh12:00

TT Ha Noi - Than Quang Ninh

TT Ha Noi are playing Than Quang Ninh at the V-League of Vietnam on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

MC AlgerMC Oran16:45

MC Alger - MC Oran

MC Alger are playing MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on February 23. The match will kick off 16:45 UTC.

JSM BejaiaParadou16:00

JSM Bejaia - Paradou

JSM Bejaia are playing Paradou at the National cup of Algeria on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

RC RelizaneWA Tlemcen15:00

RC Relizane - WA Tlemcen

RC Relizane are playing WA Tlemcen at the Ligue 2 of Algeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

JSM BejaiaASO ChlefPostponedPst

JSM Bejaia - ASO Chlef

JSM Bejaia are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

ASM OranAmal Bou SaadaPostponedPst

ASM Oran - Amal Bou Saada

ASM Oran are playing Amal Bou Saada at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

MC El EulmaUSM BlidaPostponedPst

MC El Eulma - USM Blida

MC El Eulma are playing USM Blida at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

RC RelizaneASO ChlefPostponedPst

RC Relizane - ASO Chlef

RC Relizane are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

USM AnnabaES KoubaPostponedPst

USM Annaba - ES Kouba

USM Annaba are playing ES Kouba at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

WA TlemcenUS BiskraPostponedPst

WA Tlemcen - US Biskra

WA Tlemcen are playing US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on February 23.

KACM MarrakechMAT Tetouan14:00

KACM Marrakech - MAT Tetouan

KACM Marrakech are playing MAT Tetouan at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Ittihad TangerDHJ El Jadida18:00

Ittihad Tanger - DHJ El Jadida

Ittihad Tanger are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

CR Khemis ZemamraChabab Atlas14:00

CR Khemis Zemamra - Chabab Atlas

CR Khemis Zemamra are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetRaja Beni Mellal14:00

IZK Khemisset - Raja Beni Mellal

IZK Khemisset are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KAC KenitraASS Sale14:00

KAC Kenitra - ASS Sale

KAC Kenitra are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Kasba TadlaJS El Massira14:00

Kasba Tadla - JS El Massira

Kasba Tadla are playing JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Ol. DcheiraWAF Fes14:00

Ol. Dcheira - WAF Fes

Ol. Dcheira are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Sidi KacemRiadi Salmi14:00

Sidi Kacem - Riadi Salmi

Sidi Kacem are playing Riadi Salmi at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Widad TemaraChabab Ben Guerir14:00

Widad Temara - Chabab Ben Guerir

Widad Temara are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BizertinGabes13:00

Bizertin - Gabes

Bizertin are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

LimonDeportivo Saprissa21:05

Limon - Deportivo Saprissa

Limon are playing Deportivo Saprissa at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 21:05 UTC.

LD AlajuelenseSantos Dg00:00

LD Alajuelense - Santos Dg

LD Alajuelense are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on February 24. The match will kick off 00:00 UTC.

AguilaAudaz21:30

Aguila - Audaz

Aguila are playing Audaz at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

ChalatenangoJocoro00:30

Chalatenango - Jocoro

Chalatenango are playing Jocoro at the Clausura of El Salvador on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

AlianzaIsidro Metapan01:00

Alianza - Isidro Metapan

Alianza are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

FirpoSonsonate01:00

Firpo - Sonsonate

Firpo are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

SiquinalaCoban Imperial18:00

Siquinala - Coban Imperial

Siquinala are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

CSD ComunicacionesAntigua GFC00:00

CSD Comunicaciones - Antigua GFC

CSD Comunicaciones are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on February 24. The match will kick off 00:00 UTC.

XelajuGuastatoya02:00

Xelaju - Guastatoya

Xelaju are playing Guastatoya at the Clausura of Guatemala on February 24. The match will kick off 02:00 UTC.

Real EspanaUPNFM01:00

Real Espana - UPNFM

Real Espana are playing UPNFM at the Clausura of Honduras on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Honduras ProgresoMarathon01:15

Honduras Progreso - Marathon

Honduras Progreso are playing Marathon at the Clausura of Honduras on February 24. The match will kick off 01:15 UTC.

Alebrijes OaxacaUniversidad G01:00

Alebrijes Oaxaca - Universidad G

Alebrijes Oaxaca are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

CafetalerosDorados03:00

Cafetaleros - Dorados

Cafetaleros are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 03:00 UTC.

Alianza FCSporting San Miguelito23:00

Alianza FC - Sporting San Miguelito

Alianza FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Clausura of Panama on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC23:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Clausura of Panama on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Tauro FCIndependiente Chorrera00:00

Tauro FC - Independiente Chorrera

Tauro FC are playing Independiente Chorrera at the LFP, Clausura of Panama on February 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Defensores BelgranoAtletico Rafaela20:00

Defensores Belgrano - Atletico Rafaela

Defensores Belgrano are playing Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Chacarita JuniorsSarmiento20:05

Chacarita Juniors - Sarmiento

Chacarita Juniors are playing Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 20:05 UTC.

AgropecuarioCentral Cordoba22:00

Agropecuario - Central Cordoba

Agropecuario are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Villa DalmineAlmagro22:00

Villa Dalmine - Almagro

Villa Dalmine are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

InstitutoNueva Chicago22:05

Instituto - Nueva Chicago

Instituto are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 22:05 UTC.

SantamarinaGuilermo Brown23:30

Santamarina - Guilermo Brown

Santamarina are playing Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 23:30 UTC.

CA MitreBrown de Adrogue00:00

CA Mitre - Brown de Adrogue

CA Mitre are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on February 24. The match will kick off 00:00 UTC.

All BoysJJ Urquiza17:00

All Boys - JJ Urquiza

All Boys are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Fenix ADefensores Unidos17:00

Fenix A - Defensores Unidos

Fenix A are playing Defensores Unidos at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

FlandriaAtlanta CA17:00

Flandria - Atlanta CA

Flandria are playing Atlanta CA at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

San TelmoColegiales17:00

San Telmo - Colegiales

San Telmo are playing Colegiales at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

UrquizaTristan Suarez17:00

Urquiza - Tristan Suarez

Urquiza are playing Tristan Suarez at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

CA AcassusoDeportivo Espanol20:00

CA Acassuso - Deportivo Espanol

CA Acassuso are playing Deportivo Espanol at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasAlmirante Brown20:00

Sacachispas - Almirante Brown

Sacachispas are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Always ReadyAurora19:00

Always Ready - Aurora

Always Ready are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

BloomingReal Potosi23:30

Blooming - Real Potosi

Blooming are playing Real Potosi at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 23:30 UTC.

GuaraniSao Caetano19:30

Guarani - Sao Caetano

Guarani are playing Sao Caetano at the Paulista A1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

PalmeirasSantos22:00

Palmeiras - Santos

Palmeiras are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

America RJGoytacaz19:30

America RJ - Goytacaz

America RJ are playing Goytacaz at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 23. The match will kick off 19:30 UTC.

Boavista SCMadureira22:00

Boavista SC - Madureira

Boavista SC are playing Madureira at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

BotafogoVasco22:30

Botafogo - Vasco

Botafogo are playing Vasco at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

JuventudeSao Luiz20:00

Juventude - Sao Luiz

Juventude are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

TupiCAP Patrocinense18:30

Tupi - CAP Patrocinense

Tupi are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

TombenseCaldense19:00

Tombense - Caldense

Tombense are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Bahia de FeiraJequie19:00

Bahia de Feira - Jequie

Bahia de Feira are playing Jequie at the Baiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Flamengo PEAcademica Vitoria19:00

Flamengo PE - Academica Vitoria

Flamengo PE are playing Academica Vitoria at the Pernambucano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

JoinvilleBrusque20:00

Joinville - Brusque

Joinville are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

MetropolitanoAvai Florianopolis22:00

Metropolitano - Avai Florianopolis

Metropolitano are playing Avai Florianopolis at the Catarinense 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOAparecidense19:00

Atletico GO - Aparecidense

Atletico GO are playing Aparecidense at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianiaItumbiara19:00

Goiania - Itumbiara

Goiania are playing Itumbiara at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

HorizonteAtletico Cearense19:00

Horizonte - Atletico Cearense

Horizonte are playing Atletico Cearense at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Imperatriz MAMaranhao21:00

Imperatriz MA - Maranhao

Imperatriz MA are playing Maranhao at the Maranhense of Brasil on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Real NoroesteItapemirim19:00

Real Noroeste - Itapemirim

Real Noroeste are playing Itapemirim at the Capiaxaba of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Rio Branco ESVitoria ES19:00

Rio Branco ES - Vitoria ES

Rio Branco ES are playing Vitoria ES at the Capiaxaba of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

SerraTupy19:00

Serra - Tupy

Serra are playing Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Operario MTMixto21:00

Operario MT - Mixto

Operario MT are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Luverdense ECAraguaia22:00

Luverdense EC - Araguaia

Luverdense EC are playing Araguaia at the Matogrossense of Brasil on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

SinopUniao Rondonopolis00:00

Sinop - Uniao Rondonopolis

Sinop are playing Uniao Rondonopolis at the Matogrossense of Brasil on February 24. The match will kick off 00:00 UTC.

LALACarabobo19:00

LALA - Carabobo

LALA are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

MetropolitanosPortuguesa FC20:00

Metropolitanos - Portuguesa FC

Metropolitanos are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaEstudiantes de Merida21:00

Aragua - Estudiantes de Merida

Aragua are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Wellington Phoenix0 - 1Sydney FCFull TimeFT

Wellington Phoenix - Sydney FC

Wellington Phoenix played Sydney FC at the A-League of Australia on February 23. The match kicked off 06:35 UTC. Sydney FC won 0-1.

Melbourne Victory1 - 1Melbourne City71'

Melbourne Victory - Melbourne City

Melbourne Victory are playing Melbourne City at the A-League of Australia on February 23. The match kicked off 08:50 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Newcastle JetsAdelaide United06:00

Newcastle Jets - Adelaide United

Newcastle Jets are playing Adelaide United at the A-League of Australia on February 24. The match will kick off 06:00 UTC.

Western SydneyPerth Glory08:00

Western Sydney - Perth Glory

Western Sydney are playing Perth Glory at the A-League of Australia on February 24. The match will kick off 08:00 UTC.

Albany Creek2 - 1CabooltureFull TimeFT

Albany Creek - Caboolture

Albany Creek played Caboolture at the Brisbane Premier League of Australia on February 23. The match kicked off 07:00 UTC. Albany Creek won 2-1.

Univ. Queensland2 - 3Grange ThistleFull TimeFT

Univ. Queensland - Grange Thistle

Univ. Queensland played Grange Thistle at the Brisbane Premier League of Australia on February 23. The match kicked off 07:15 UTC. Grange Thistle won 2-3.

Acacia Ridge1 - 2The GapFull TimeFT

Acacia Ridge - The Gap

Acacia Ridge played The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on February 23. The match kicked off 08:00 UTC. The Gap won 1-2.

Taringa RoversNorth Pine07:00

Taringa Rovers - North Pine

Taringa Rovers are playing North Pine at the Brisbane Premier League of Australia on February 24. The match will kick off 07:00 UTC.

Green Gully Cavaliers4 - 2Heidelberg UnitedFull TimeFT

Green Gully Cavaliers - Heidelberg United

Green Gully Cavaliers played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on February 23. The match kicked off 04:00 UTC. Green Gully Cavaliers won 4-2.

Avondale Heights1 - 0Port MelbourneFull TimeFT

Avondale Heights - Port Melbourne

Avondale Heights played Port Melbourne at the NPL Victoria of Australia on February 23. The match kicked off 04:15 UTC. Avondale Heights won 1-0.

Adelaide Raiders0 - 2Adelaide United U-21Full TimeFT

Adelaide Raiders - Adelaide United U-21

Adelaide Raiders played Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on February 23. The match kicked off 04:30 UTC. Adelaide United U-21 won 0-2.

Para Hills1 - 2MetroStarsFull TimeFT

Para Hills - MetroStars

Para Hills played MetroStars at the NPL South Australia of Australia on February 23. The match kicked off 04:30 UTC. MetroStars won 1-2.

Adelaide Comets2 - 1West AdelaideFull TimeFT

Adelaide Comets - West Adelaide

Adelaide Comets played West Adelaide at the NPL South Australia of Australia on February 23. The match kicked off 06:30 UTC. Adelaide Comets won 2-1.

Adelaide City0 - 4Croydon KingsFull TimeFT

Adelaide City - Croydon Kings

Adelaide City played Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on February 23. The match kicked off 08:30 UTC. Croydon Kings won 0-4.

Adelaide Olympic3 - 2South Adelaide90 +8'

Adelaide Olympic - South Adelaide

Adelaide Olympic are playing South Adelaide at the NPL South Australia of Australia on February 23. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Adelaide Olympic is winning 3-2.

Gold Coast United FC2 - 1Brisbane CityFull TimeFT

Gold Coast United FC - Brisbane City

Gold Coast United FC played Brisbane City at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 07:00 UTC. Gold Coast United FC won 2-1.

Brisbane Strikers1 - 2Peninsula PowerFull TimeFT

Brisbane Strikers - Peninsula Power

Brisbane Strikers played Peninsula Power at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 08:00 UTC. Peninsula Power won 1-2.

Moreton Bay United2 - 2Eastern Suburbs62'

Moreton Bay United - Eastern Suburbs

Moreton Bay United are playing Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Western Pride1 - 2Magpies Crusaders66'

Western Pride - Magpies Crusaders

Western Pride are playing Magpies Crusaders at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Magpies Crusaders is winning 1-2.

Sunshine CoastBrisbane Roar U-2106:00

Sunshine Coast - Brisbane Roar U-21

Sunshine Coast are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on February 24. The match will kick off 06:00 UTC.

Olympic FCSWQ Thunder08:00

Olympic FC - SWQ Thunder

Olympic FC are playing SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on February 24. The match will kick off 08:00 UTC.